закодуватися від алкоголю ціна

Кодування від алкоголізму.

при замовленні з сайту.

Дзвоніть! Працюємо цілодобово!

Алкоголізм-захворювання, що несе за собою безліч бід як самому залежному, так і його близьким. Людина, що вживає спиртні напої, часто не розуміє своєї деградації, не помічає, що у нього з часом виникають психічні розлади і перестають нормально функціонувати внутрішні органи. Професійна допомога від пияцтва — це комплекс заходів, що передбачає у першу чергу детоксикацію організму пацієнта, отруєний продуктами розпаду алкоголю, стабілізацію роботи пошкоджених органів і систем, психотерапевтична робота і кодування, повторне попередження зловживання спиртного.

Вартість послуг.

Процедура кодування НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ ЦІНА Кодування препаратом Дисульфірам 12 міс. 8 500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 3 роки 7000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 3 роки 7000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 12 міс. 8000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 2 роки 9500 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 3 роки 11500 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 3 міс. 18000 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 5 міс. 23000 руб. введення Вівітрол (VIVITROL) 1 міс. (Краща ціна!) 25000 руб. Подвійний блок 12 міс. (Новинка!) 6500 руб. Потрійний блок 12 міс. 8500 руб. кодування по Довженко 12 міс. 8000 руб. кодування по Довженко 2 року 9500 руб. кодування по Довженко 3 року 10500 руб. провокація при кодуванні 800 руб. розкодування від 3000 руб.

Акції та знижки При повторному зверненні в клініку — 10% знижка Знижка на первинне звернення по рекомендації — 15%!

Звертаємо вашу увагу, що в даному прайсі наведено не повний список послуг . З докладним переліком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . Якщо Ви не знайшли цікаву для вас послугу, будь ласка, зателефонуйте нам по телефону +7 (909) 636-85-38 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця!

Кодування від алкогольної залежності в Москві.

Люди, які зіткнулися з пияцтвом, хочуть знайти медичний заклад, де співвідношення вартість і якість лікування – оптимальні. Наш медцентр «Веримед» готова надати своїм пацієнтам ефективне, безпечне і дешеве кодування за цілком прийнятними цінами. При виборі відповідного варіанту завжди враховуються індивідуальні особливості самого пацієнта і характер перебігу захворювання. Кодування зазвичай проводиться в стаціонарі – тут створені ідеальні умови для всіх необхідних маніпуляцій. Ті пацієнти, які дуже хочуть вилікуватися, але у них з якихось причин не виходить приїхати в клініку, – можуть провести медикаментозну кодування в домашніх умовах.

Важлива умова: клініка без згоди пацієнта не кодує!

Методи кодування, що застосовуються в клініці » Веримед»

Наші фахівці використовують у своїй роботі найсучасніші техніки впливу. Вони допомагають створити додатковий бар’єр, що утримує людину від прийняття спиртного.

Кодуванні зазвичай передує антиалкогольне лікування, мета якого – очищення організму хворого від різних отруйних речовин, налаштування людини на лікування, навчання його методам самоконтролю. Але якщо людина сама націлена на результат, його в цьому підтримують близькі люди, то цей етап може бути пропущений. Важливим моментом в такому випадку є утримання від алкоголю протягом останніх 3-5 днів перед кодуванням.

Самій процедурі завжди передує консультація з лікарем-наркологом, збір анамнезу і огляд хворого. Це допомагає підібрати найбільш підходящий метод кодування і виключити можливі протипоказань до запланованих маніпуляцій.

До основних способів, які застосовуються в клініці для кодування, відносяться:

Терапія з використанням лікарських засобів на основі дисульфіраму . Введення в організм алкозалежного деяких медичних препаратів забезпечує стійке неприйняття спиртного на клітинному рівні. Внутрішньовенний, внутрішньом’язовий спосіб введення або підшкірна підшивка речовин спровокують відповідну хімічну реакцію в тому випадку, якщо хворий вживе спиртні напої. Вона буде проявлятися у вигляді погіршення загального самопочуття. В цьому випадку відмова від алкоголю відбувається на тлі формування умовних рефлексів. До найбільш поширених кодувальних речовин такого типу відноситься дисульфірам, Еспераль, Алгомінал і пр .введення препаратів, що блокують опіоїдні рецептори. Подразнення цих рецепторів призводить до появи почуття ейфорії, а саме гонитва за задоволенням і змушує людину випивати. При блокуванні опіоїдних рецепторів випивка не приносить ніякої додаткової радості, тому необхідність в ній просто відпадає. Цей принцип дії покладений в основу кодування Налтрексоном і його аналога – Вивитрола. Використання методів психотерапії, що впливають на підсвідомість алкоголіка . Найчастіше при цьому практикується гіпноз або метод Довженка. Вони допомагають сформувати в мозку пацієнта антиалкогольний центр, що забезпечує сильну огиду до алкоголю. А це попереджає виникнення повторних епізодів зловживання спиртного. Спеціаліст впливає на підсвідомість хворого, дає установку, порушити яку алкоголік просто не здатний. Апаратне кодування, яке часто застосовується при наявності першої та другої стадії алкоголізму. Новітній вид лікування, що відноситься до цього методу, — лазерний вплив . Воно показало високу результативність в досягненні поставленої мети і абсолютна відсутність негативних наслідків для здоров’я. Голкорефлексотерапія. Вона прийшла до нас з далекого минулого, але продовжує давати непогані результати при лікуванні алкоголізму. Техніка такого кодування має на увазі введення дуже тонких голок в біоактивні точки організму. При цьому відбувається активація внутрішньої енергії людини і формування рефлекторних зв’язків, які не дозволять надалі людині почати пити.

Скільки коштує та чи інша різновид кодування — можна дізнатися з нашого прайса або продзвонивши на гарячу лінію.

Переваги кодування в клініці » Верімед»

Звертаючись в наш центр, ви можете розраховувати на:

Абсолютну анонімність. Наша клініка здатна надати всі умови, щоб ніхто сторонній не дізнався про проведене лікування. Якість введених препаратів. Всі використовувані нами лікарські засоби пройшли сертифікацію і вже неодноразово підтвердили свою ефективність. Прийнятну вартість кодування. Лікування у нас цілком доступно для середньостатистичної сім’ї, і її бюджет не понесе значних втрат.

Не спостерігайте за поступовою деградацією рідної людини, не випробовуйте борошна від наслідків його вчинків. Звертайтеся за допомогою професіоналам при наявності перших симптомів захворювання. Шукайте, де можна закодуватися? Телефонуйте нам прямо зараз! Просто наберіть +7 (909) 636-85-38!

Скільки коштує кодування і лікування від алкоголю.

Багато людей, які вже вирішили зробити крок до одужання і позбавлення від алкогольної залежності, зупиняються перед величезним вибором способів провести кодування.

Вони точно не знають: скільки коштує лікування алкоголізму, які Ціни їх очікують в платних клініках і наркологічних диспансерах.

Доступна інформація стосується тільки процедур і способів лікування, а скільки коштує закодуватися, кількість днів перебування у межах оздоровчого закладу та необхідних сеансів, які слід пройти, невідомо. Розглянемо можливі варіанти процедури кодування.

Наркологічна клініка.

Самий, мабуть, кращий, але дорогий варіант для лікування залежності-платна наркологічна клініка.

Ціна на лікування алкоголізму повністю залежить від досвіду і кваліфікації фахівців, наскільки зарекомендувало себе медичний заклад і кількісного відсотка одужання пацієнтів після проходження терапії.

Природно, важливі і умови утримання хворих.

Приблизні ціни на послуги, які надають наркологічні клініки:

перебування в стаціонарі на добу. Ціна залежить від палати і зручностей: «економ» — від 1 000, «стандарт» — від 2 500, «комфорт» — 8 000 і «VIP» — від 12 000 — 16 000 рублів. В цю суму входить тільки проживання; вшивание від алкоголізму. Кодування за допомогою уколу від 6 000 з препаратом «Хімзахист « і до 25 000 рублів із засобом »Вівітрол».

Додаткові послуги доведеться оплачувати кожен сеанс окремо. Масаж – від 2 000, душ Шарко – від 500, голкорефлексотерапія – 1 000, озонотерапія -5 000 і нова методика ксенотерапия – 9 000 рублів.

По змісту

Скільки коштує лікувати алкоголізм в платній клініці (руб.):

закодуватися від алкоголю ціна

5 днів – 50 000; 8 днів – 75 000; 10 днів – 110 000; 14 днів – 150 000; 21 день – 200 000.

Можна пройти курс, який включає в себе 3 дні. Ціна на перебування складе 21 000 рублів. За цей час людині пропонують очищення організму – від 6 000 і до 15 000 рублів. Кодування проводиться в комплексі з виведенням із запою і лікувальною крапельницею. Ціна при цьому досягає 20 000.

Коштувати враховувати, що знаходження в межах клініки має свої переваги: лікування та кодування від алкоголізму анонімне, а тому і вартість досить висока, є можливість виходити на прогулянки, виїжджати за межі лікарні, бачитися і спілкуватися з родичами в будь-який час. Будь-який фахівець доступний цілодобово.

Вшивання від алкоголізму.

Як можна позбутися від алкогольної залежності, скориставшись методом вшивання. Проводиться процедура з введенням спеціального хімічного складу препарату під лопатку, внутрішньом’язово, в вену і навіть печінку.

Викликає відмову від алкоголю, неприйняття організмом запаху і смаку, відсутність бажання випити.

Що таке укол від алкоголізму і скільки він коштує:

«Хімзахист» від алкоголю і її ціна становить близько 4 000 рублів при кодуванні на термін до 6 місяців. Кодування на рік від алкоголю складе від 5 500 — 6 000 руб.. Процедура проводиться з введення препарату внутрішньом’язово; « Еспераль », гель поміщається під лопатку на термін дії від 6 місяців і до одного року. Кодування з препаратом «Еспераль» і його мінімальна ціна обійдеться хворому мінімум в 6 000. У деяких клініках вартість уколу від алкоголізму може досягати 19 000 руб.; « Дисульфірам », внутрішньом’язовий укол від алкоголізму. Вартість підшивки складе до 10 000; « Вивитрол ». Ціна на цю послугу становить від 25 000 рублів. Призначається додатково курс психотерапії, після якої і здійснюється процес підшивки; кодування з уколом від алкоголізму «Торпедо» трохи дешевше. Ціна на процедуру досягає 7 000 рублів; «Аквілонг» « «Алгомінал», NIT, SIT, MST укол від алкоголізму. Вартість кодування становитиме — 8 500 руб.

Кодування уколом і його ціна повністю залежить від виробника ліки, спрямованості клініки, досвіду персоналу і додаткових послуг по відновленню організму, психічного стану пацієнта і проведення курсу реабілітації.

Лікування алкоголізму гіпнозом.

Метод, заснований на гіпнотичних техніках, застосовується в лікуванні залежності вже давно. Люди перестають сприймати алкоголь як необхідність, відчувати його запах і смак.

Кодування гіпнозом запобігає появі нервозів, психічних проблем, депресій після відмови від спиртного.

Як психологічна допомога і гіпноз допомагають кинути пити:

метод «якоря». Установка на обмеження, своєрідний бар’єр, якір, щоб повністю відмовитися від прийому спиртовмісної продукції; еріксоніанський гіпноз. Мотивація пацієнта на ведення тверезого способу життя; гіпносугестівна психотерапія. На основі психологічного впливу за методикою Довженка; аутотренінг або самонавіювання. Проведення групових або індивідуальних занять.

Кваліфікована допомога психотерапевта і кодування гіпнозом процедура дорога. Ціна одного сеансу – 8 000 рублів, групові заняття – 16 000 руб., сімейна терапія – 25 000. Кількість сеансів залежить від того, наскільки людина піддається гіпнотичному впливу і чи хоче він вилікуватися.

Кодування за методом Довженка.

Перевірений надійний метод позбавлення від алкогольної залежності на сьогоднішній день. Являє собою методику, засновану на психологічному і гіпнотичному впливі на пацієнта досвідченого кваліфікованого лікаря.

Кодування по Довженко відбувається в кілька етапів:

первинний огляд, попередня бесіда, знайомство з історією хвороби пацієнта. Не займає більше 30 хвилин; вироблення мотивації у людини, гіпнотичний вплив. Кількість сеансів — не більше 5. Тривалість – 60 або 90 хвилин; гіпноз з елементами самонавіювання. Заключний етап або шоковий вплив на психіку пацієнта.

Більшість клінік використовує широко цю методику. Скільки коштує кодування по Довженко? Ціна досить невисока і доступна, приблизно 8 000 рублів.

Лазерне кодування.

Щадний і безпечний метод лікування алкогольної залежності. Заздалегідь проводиться виведення людини з запою – курс крапельниць не менше 3 днів, самостійна відмова від вживання спиртного – 7 днів.

Лазерне кодування проходить в кілька етапів:

підготовка. Обстеження із застосуванням комп’ютерної діагностики, визначення захворювань, які можуть перешкоджати проведенню процедури. До них відносяться онкологічні новоутворення, психічні розлади, шизофренія, туберкульоз і генетичні порушення; сама терапія. Займає не більше 3 годин впливу світлових променів зі зміною частоти і хвилі випромінювання.

Приблизна ціна на лазерне кодування від алкоголізму не перевищує 15 000 – 20 000 рублів.

Кодування від алкоголю на дому.

Чи можна лікувати алкогольну залежність і як закодуватися від алкоголю в домашніх умовах. Сучасна медицина і її можливості дозволяють проводити всі процедури і відповідну терапію прямо вдома у пацієнта. Ця послуга зазвичай надається клієнтам приватних наркологічних клінік.

Яка може бути проведена кодування на дому, і яка приблизно ціна на послуги, що надаються:

виклик нарколога на будинок. Обійдеться приблизно в 5 000 рублів. У вартість входить консультація, огляд пацієнта, можливі рекомендації і очищаюча крапельниця: «стандарт» — 7 000, «подвійна» — 8 500, «посилена» — від 10000 руб. і вище.

Спостереження обов’язково проводити 3 доби після виведення пацієнта із запою. Це ще по 4 500-5 000 рублів за кожен день. кодування гіпнозом і за методом Довженка-8 000 руб.; кодування від алкоголю уколом під лопатку на рік складе 8 500, внутрішньом’язово — 7 500 руб. .

Кодування на дому проводиться при нормальних показниках здоров’я пацієнта. В інших випадках доведеться попрямувати в наркологічний диспансер або клініку, де лікувати людину будуть вже в умовах стаціонару.

Лікування алкоголізму голковколюванням.

Програмування акупунктурою або кодування голковколюванням проводиться у вигляді самостійної процедури або в комплексі з гіпнотичним впливом на людину. Являє собою точковий вплив на біологічно активні центри людини.

Як відбувається лікування алкоголізму голковколюванням:

введення пацієнта в стан легкого трансу; проведення рефлексотерапії. Вироблення у людини підсвідомого відрази до спиртного; вкручування голок в біологічно активні точки.

Сама терапія займає від 15 до 40 хвилин. Курс лікування — не більше 5 сеансів. Буде потрібно реабілітація і відвідування психотерапевта-3 сеансу.

Кодування від алкоголізму голковколюванням і його відносно недорога ціна, 10 000 руб., роблять цей метод популярним. Термін позбавлення від алкоголю до 5 місяців.

Интракраниальная транслокація.

Сучасна методика впливу електромагнітного змінного поля на нейрони мозку. Необхідною умовою для початку кодування за допомогою ІКТ, внутрішньочерепної інтракраніальних транслокації, є дотримання пацієнтом абсолютної тверезості близько 5 днів.

Скільки коштує кодування в рублях, терміни:

закодуватися від алкоголю ціна

кодування на 2 роки – 4 000; кодування на 3 роки – 4 500, кодування на 4 роки – 5 000, кодування від алкоголю на 5 років – 5500.

Мінімальне кодування від алкоголю здійснюється на 1 рік. Термін дії кодування можна продовжити до 5 років. Кількість сеансів кодування від 3 до 6.

Наркологічний диспансер.

Всім охочим позбавитися від алкоголізму необхідно буде звернутися в наркологічний диспансер за адресою прописки і провести лікування в стаціонарі. Скільки коштує кодування, перебування і звільнення від залежності в наркологічному відділенні можна вирішити для себе індивідуально.

Платні послуги, що надаються:

зняття абстинентного синдрому за 3 дні – 15 000, за 10 днів – 30 000 руб.; лікування алкоголізму. Тривалість курсу терміном 14 днів-30 000, 28 днів-33 000 руб.; кодування з препаратом «Вівітрол». Спосіб введення – внутрішньом’язовий. Вартість послуги – 23 000 руб.

Консультація психолога і психотерапевта обійдеться дешевше, ніж в приватних клініках. Ціна 1 сеансу у фахівця не перевищує 700 рублів.

Незважаючи на низьку вартість, лікування алкоголізму в наркологічному диспансері має і свої недоліки:

необхідність стояти на обліку. Тривалість — 3 роки; цілодобове спостереження без можливості виходити і бачитися часто з родичами; розголошення інформації про наявність у людини алкогольної залежності.

З огляду на відсутність анонімності в державних оздоровчих установах, багато людей вважають за краще користуватися послугами приватних клінік.

Процедура кодування проводиться в два етапи. На першому етапі лікар проводить бесіду з пацієнтом, в ході якої роз’яснює йому, у чому складається сенс даного методу, як він проводиться, які можуть виникнути наслідки в разі недотримання рекомендацій лікаря, переконує пацієнта прийняти усвідомлене рішення і дати свою згоду на лікування, а також попереджає про можливі наслідки у разі відмови від лікування.

Важливо розкрити хворому перспективи майбутнього здорового життя і переконати його прийняти розумне рішення самостійно.

Другий етап — це власне кодування, яке проводиться декількома способами.

введення препарату Disulfiram у вигляді внутрішньом’язового масляного імпланта (дія розрахована на 3-6 місяців) введення Disulfiram у вигляді капсули терміном на 1 рік введення препарату SIT/NIT внутрішньовенно кодування за методом «Довженко» — психотерапевтичний метод із застосуванням гіпнозу.

Метод «Довженко» — гіпнотична кодування від алкоголізму, відгуки викликає також неоднозначні. Справа в тому, що багато хто вважає втручання в підсвідомість людини неприпустимим. Але слід пам’ятати, що алкогольна залежність також виникає на підсвідомому рівні і не відпускає людину, чим посилюється його стан і хвороба переходить в стадію хронічної. Інші вважають метод «Довженка» найбільш ефективним і віддають перевагу саме його.

Вибір того чи іншого методу повинен бути заснований не стільки на особистих перевагах хворого, скільки на доводах лікаря, який може дати правильну оцінку стану хворого і підібрати найкращий метод лікування. Адже ми не сперечаємося з лікарем, коли він призначає нам ліки від серця і не нав’язуємо йому свої вподобання. У випадку з алкоголізмом також слід довіритися лікарю.

Ціни на кодування від алкоголізму.

Назва послуги Ціна (крб) Кодування від алкоголізму за методом SIT (Ес-Ай-Ті) 7000 Кодування від алкоголізму з використанням масляних імплантів Disulfiram in oil 5500 Кодування від алкоголізму методом «Довженка» 5000-7000 Кодування від алкоголізму з використанням Disulfiram caps на 9 місяців 12000 первинна Консультація (якщо в день проведення процедури — безкоштовно)** 3000.

** — якщо відразу після консультації проводиться процедура, консультація-безкоштовно; якщо консультація проводиться окремо, то вона оплачується відповідно до прейскуранта.

Лікування алкоголізму методом кодування.

Алкоголізм — це серйозне захворювання, яке виводить з ладу всі системи організму. При цьому діє не тільки на функції внутрішніх органів, але і робить згубний вплив на нервову систему хворого і головний мозок. Хронічний алкоголізм призводить до деградації особистості, хворий випадає з соціального життя, стає залежним від алкоголю не тільки фізично, але і морально. Спотворюється сприйняття дійсності, змінюються критерії цінностей, коли пріоритетним стає алкоголь.

Алкоголізм хворіють переважно люди зі слабким характером і пригніченою волею, які схильні шукати вихід зі скрутних життєвих ситуацій в алкогольному сп’янінні. Тому велике значення при лікуванні алкоголізму грає відновлення психологічно стабільного стану хворого.

Одним з ефективних методів лікування алкоголізму є кодування. Думки з приводу цього методу різні. Суперечливими можуть бути і відгуки про кодування від алкоголізму. Одні вважають метод найбільш ефективним і дієвим, інші заявляють, що він абсолютно не приніс позитивного результату. Корінь таких протиріч полягає в тому, що метод передбачає добровільне і свідоме рішення самого хворого на лікування алкоголізму. Якщо це рішення прийнято і у пацієнта з’явилося щире бажання позбутися від недуги, то кодування від алкоголізму принесе очікуваний результат. Якщо хворий піддається лікуванню під тиском, то виникає ризик зриву і лікування належного ефекту не зробить.

Кодування від алкоголізму уколом.

Кодування уколом від алкоголізму може здатися найшвидшим і легким способом лікування від алкогольної залежності. Але, на жаль, це не так. Метод передбачає введення препаратів, які викликають огиду до алкогольних напоїв і навіть огиду до їх запаху.

У Москві кодування від алкоголізму методом уколу проводиться в багатьох клініках. У центрах лікування алкоголізму уколи роблять протягом деякого часу поетапно, при цьому лікування супроводжується психологічною допомогою з боку фахівців. Можливий і спосіб введення препарату у вигляді капсули. Він має більш тривалий період впливу.

Багатьох, які вирішили покінчити з згубною залежністю, цікавить, скільки коштує кодування від алкоголізму? Однозначної відповіді на це питання немає. На кодування від алкоголізму, ціни різні. Це залежить від методу кодування, використовуваних препаратів, класу клініки. Препарати, що застосовуються для лікування, мають різну вартість, від якої в більшій мірі залежить результативність кодування від алкоголізму і її ціна.

Можливості нашої клініки.

Хочеться відзначити, що в нашій клініці проводиться не тільки лікування алкоголізму методом кодування, але й успішне кодування від наркоманії.

Високий рівень професіоналізму лікарів клініки, їх багаторічний досвід, постійне самовдосконалення та вивчення новітніх методик, а також власні наукові розробки виводять клініку на більш високий рівень і дають можливість надавати ефективну допомогу пацієнтам.

Відмінні побутові умови мають хворих до лікування, а турбота і увага медперсоналу сприяють стабілізації їх емоційного стану.

Крім того, в нашій клініці проводять не тільки медикаментозне лікування, але і надають психологічну допомогу хворим, а також проводять консультації з їх родичами, які отримують рекомендації, що дозволяють правильно організувати реабілітаційний період хворого після проведеного лікування. У сім’ях алкоголіків часто самі члени сім’ї потребують психологічної підтримки, яку знаходять в стінах нашої клініки.

Лікування алкоголізму — це тривалий процес, який повинен супроводжуватися увагою і розумінням з боку рідних і близьких, на долю яких випадає складне завдання супроводжувати хворого на шляху до одужання, надаючи йому психологічну підтримку. Повернути людину, яка побувала на краю прірви, в сім’ю, громадське життя, в соціальну середу складно і це вимагає серйозних зусиль, як з боку самого пацієнта, так і з боку його найближчого оточення. Але головне пам’ятати, що завдання, не дивлячись на всі її складності, переборна, слід тільки сконцентрувати на її вирішенні всі доступні ресурси.

Кодування від алкоголізму — дуже обговорювана тема, вона викликає безліч суперечливих висловлювань та дебатів, але на практиці кодування уколом від алкоголізму довела свою ефективність.

Кодування являє собою певну психотерапевтичну методику, за допомогою якої пацієнту вселяються установки на здоровий спосіб життя.

Більшу частину людей хвилює питання: чи допомагає кодування від алкоголізму? Так, допомагає. Є ряд умов, які важливі для ефективної дії кодування, і якщо вони дотримані, кодування є найдоступнішим і найдешевшим методом лікування залежності.

Кодування від алкоголізму: професійний підхід в центрі кодування.

Пацієнту закладається на підсвідомість вселяє програма, це відбувається при певних умовах. Людина повинна знаходитися наодинці з фахівцем, він знаходиться в розслабленому стані. Одночасно йому може бути зроблена підшивка від алкоголізму за допомогою медпрепарату, як правило, це Вівітрол, Еспераль або Торпедо.

На весь процес йде від 20 хвилин до години, тривалість роботи залежить від застосовуваного методу.

Які умови для того, щоб людину можна було закодувати?

Протипоказання для проведення кодування від алкоголізму медикаментозним методом:

Людина повинна мати здорову психіку, тобто не страждати психічним розладом (шизофренією, психопатією та ін.). Висновок про стан психіки робить психіатр. В нашій клініці кодування від алкоголізму цим займається досвідчений нарколог.

Не повинно бути вагітності, лактації.

Раніше перенесений інсульт, інфаркт, а також будь-які патологічні прояви і збої в роботі ЦНС і серцево-судинної системи.

Відмова пацієнта від проходження кодування.

Стан сп’яніння і абстинентний синдром. Наявність токсичних продуктів розпаду алкоголю в організмі.

Кодування діє на підсвідомість і спрацьовує надалі як умовний рефлекс.

Перед проведенням всіх видів кодувань від алкоголізму пацієнтові в обов’язковому порядку озвучують всі умови і наслідки процедури, розповідають, як буде проходити відновлювальна терапія, її терміни, вартість. Потім підписується договір на надання послуг, в якому сказано, що якщо людина буде вживати після процедури алкоголь, це призведе до неприємних фізіологічним проявам.

Кодувати від алкогольної залежності насильно проти волі пацієнта не можна категорично. Це зрозуміло насамперед з психологічної точки зору. Всі нав’язане сприймається з протестом і відторгненням, і людина просто не зможе засвоїти правила. Він повинен бути усвідомлено підготовлений до процедури, але впровадження в свідомість пацієнта установок, що йому потрібно лікуватися не відбувається миттєво. Цьому передує тривала підготовча робота.

Кодування від алкогольної залежності: методи, способи.

Простота методу забезпечує повне лікування лише для 20% пацієнтів. Всім іншим показана реабілітація і психотерапія. Причина алкоголізму завжди лежить набагато глибше усвідомлених процесів, і усувати її доводиться методично і поетапно. Але кодування і лікування алкоголізму гіпнозом допомагають закріпити отримані результати.

Іншими словами, якщо немає протипоказань, вдатися до кодування від алкоголізму, за відгуками наркологів і самих пацієнтів, варто.

Видів кодування від алкогольної залежності — існує кілька:

Призначити метод кодування при алкоголізмі може тільки лікар нарколог на консультації, ми привели види кодування для загального ознайомлення, але остаточний варіант визначається після первинного огляду в клініці.

Медикаментозні методи кодування від алкоголізму: еспераль, налтрексон, анатаксон, укол вивитрола.

Психотерапевтичний метод кодування: гіпноз за методом Довженка.

закодуватися від алкоголю ціна

Апаратний метод кодування.

Лазерне кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму методом подвійного блокування.

Вартість кодування від алкоголізму.

В цілому ціни на кодування алкоголізму включать в себе вартість всіх видів додпослуг, які надає фахівець пацієнтові. Неможливо проводити кодування на дому від алкоголізму, перш ніж пацієнт не виведений із запою. Слід розуміти, що всі процедури знадобляться, і ціну потрібно розраховувати саме виходячи з цього.

Кінцева вартість кодування від алкогольної залежності визначається строго після консультації — це зроблено для вашої безпеки, так як ми повинні бачити пацієнта та його стан.

Переваги медикаментозного кодування від алкоголізму: центри кодування в Москві.

Багато пацієнтів не дарма вибирають лікування таблетками і медикаментозне кодування від алкоголізму. Це зручно з багатьох причин.

При білій гарячці і алкогольному делірії інших варіантів кодування просто не залишається. Тільки прийом медикаментів (не кодування!).

Лікування медикаментами застосовується на будь-якій стадії алкоголізму. На окремих стадіях можливе кодування.

З допомогою медпрепаратів можна як зупинити перебіг захворювання, так і повністю купірувати його.

Багатий спектр препаратів: Торпедо, Еспераль, уколи інгібіторів алкоголю, таблетки для відновлення циклу Креббса, для поліпшення роботи ЦНС відрізняються за складом і за призначенням. Для кожного пацієнта можна підібрати лікарські препарати, а також зручну форму випуску (таблетки, ін’єкції, порошки, розчини тощо).

Можна вибрати кодування від алкоголізму на дому, в комфортних і звичних умовах. Процедура гарантовано анонімна.

Будь-який вид кодування від алкогольної залежності.

8 800 200 00 62.

Кодування алкоголізму Торпедо.

Метод, який за старою пам’яттю, з часів СРСР, називають «Торпедо», насправді являє собою справжню «хімічну атаку» на наркозалежність.

Багато років препарат поставлявся в країну тільки з Німеччини, і з його допомогою робили кодування від алкоголю в Москві: вводили внутрішньовенно або призначали у вигляді таблеток. Власне і назву метод отримав від свого швидкісного дії: зробив укол — і одужав зі швидкістю торпеди. Та й капсули були схожі на однойменні снаряди. Сьогодні під словом «Торпедо» ховається спектр препаратів, в основі хімічної формули яких значиться дисульфірам. Це Антинол, Бинастим, Аквилонг-депо, Актоплекс, Стопэтил, Алгоминал і багато інших, які по праву вважаються аналогами «Торпедо».

Метод хімічної «атаки» допомагає якісно захиститися від алкоголізму. Після такого виду кодування від запою в організмі провокує виникнення різкої реакції непереносимості будь-якого продукту, в якому є етанол, навіть кефіру і квасу. Починається сильна інтоксикація, червоніє тіло, з’являється головний біль, дзвенить у вухах, тисне серце. Неприємні відчуття закріплюють бажану поведінку і відмову пацієнта від вживання спиртного. Йому просто стає неприємно випивати спиртні напої. При великих дозах етанолу інтоксикація може призвести до летального результату. Це необхідно знати.

Кодування Еспераль: відгуки приймали, терміни дії, ефективність.

Еспераль-це препарат аверсивної дії. Тобто використання його призводить до повної відрази від алкоголю. Часто застосовується як допоміжний засіб при комплексному впливі, добре поєднується з методами гіпнозу. У складі препарату знаходиться дисульфірам.

Кодування Эспералем полягає в тому, що діюча речовина перешкоджає розпаду етилового спирту на вуглекислий газ і воду. Фактично в організмі виникає стан, кторое відчуває запійний алкоголік зі збилися хімічними процесами. Вивести шляхом розкладання токсину на вуглекислий газ і воду організм токсин не може, залишається чекати, поки етанол вийде з організму природним шляхом. Це неприємні відчуття, випробувавши які алкоголік починає розуміти, що пити йому більше не хочеться. Однак приймати алкоголь, коли вшитий Еспераль, небезпечно для життя. Про це пацієнта теж попереджають.

Відгуки брали Еспераль сходяться до того, що пити стає фізично неприємно: починається сильна блювота, тахікардія, непритомність, можливий летальний результат.

Кодування алкоголіків: як це працює?

Через ефективність препарату багато хто воліє поєднувати кодування і вшивання Еспераль. Капсула дозовано видає мікропорції препарату, і піклуватися про регулярний прийом таблеток не потрібно. До того ж підшивка Еспераль під лопатку гарантує, що пацієнт не зірветься і не відмовиться від прийому таблеток заради задоволення випити. Як правило, у Еспераль терміни дії — на рік. Потім слід здатися наркологу.

Кодування Вівітролом: відгуки, аналоги.

Уколи Вівітрола і алкоголь-повністю несумісні. Вівітрол не містить дисульфірам, який є хімічним блокатором алкоголю. А це означає, що пацієнт при прийомі Вівітрола не буде страждати від важкого самопочуття, нудоти, серцевої недостатності, головного болю і так далі.

Основною діючою речовиною Вивитрола є налтрексон, який блокує певні рецептори головного мозку, внаслідок чого пацієнт, вживаючи алкоголь, не отримує ніякого задоволення, до якого він прагне. Блокуються тільки опіоїдні рецептори. Причому можливість отримувати задоволення іншого типу не блокуються, мова йде про задоволення від фізіологічних відчуттів, прийому їжі, насолоди інтимною близькістю і так далі.

Відгуки пацієнтів-алкоголіків про Вивитроле переважно зводяться до одного: препарат дуже ефективний в процесі реабілітації, так як допомагає знизити психологічний потяг до алкоголю, а не просто блокує бажання випивати через створення нових умовних рефлексів.

Ін’єкції робить тільки лікар за певною схемою, а обов’язковою умовою для початку процедур є повна відмова від алкоголю за тиждень, а то й дві до початку кодування.

В цілому кодування від алкоголізму уколом, за відгуками, комфортний психологічно метод для більшості пацієнтів. Саме таким чином люди, яким складно проявити силу волі, почати змінюватися, відчувають підтримку ззовні.

Як і де закодувати від алкоголізму гіпнозом: Москва, Московська область.

За всіма адресами центрів кодування від алкоголізму пропонується вплив гіпнозом. Якщо ви шукаєте, де закодуватися від алкоголізму за обраним методом, або не знаєте, як вибрати ефективне кодування від алкоголізму гіпнозом, зателефонуйте нам. Наші фахівці дадуть початкові рекомендації і запишуть вас на прийом до фахівця. Також фахівець може виїхати додому за вказаною вами адресою.

Найбільш популярний метод закодуватися від алкоголізму — це гіпноз за методом Довженка.

Діє гіпноз наступним чином. У головному мозку за допомогою спеціальної голосової техніки перенастроюється сприйняття інформації про алкоголь, тобто встановлюється неврологічне несприйняття спирту на підсвідомому рівні.

Техніки гіпнозу і процес кодування тримаються в секреті. У кожного фахівця, який давно вивчає питання, напрацьовані і свої особисті нюанси застосування техніки, але більшість з них базується на популярних методи.

Кодування за методом Довженка передбачає, що людину занурюють в напівсонний стан, коли інформація сприймається певними ділянками мозку і прекрасно засвоюється. Впровадження на підсвідомість певної програми допомагає блокувати психологічну тягу до спиртного.

Лікування за методом Довженка засноване на використанні самого сильного людського інстинкту — тяги до самозбереження. Коли людина випиває, цей інстинкт слабшає, і п’є втрачає можливість відчувати страх смерті. Питання самозбереження блокується і не усвідомлюється. Метод Довженка і заснований на тому, щоб людина в момент сп’яніння і до нього згадував про загрозу, страх смерті і страждання близьких людей, і це послужить спонукальним мотивом не випивати.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка вимагає від лікаря-нарколога найвищої кваліфікації, моральної відповідальності перед пацієнтом. Хороших фахівців в цій сфері одиниці. І коштує така процедура завжди дорожче інших саме тому, що вона дійсно допомагає. Багатьом пацієнтам потрібно пройти кілька сеансів, щоб людина налаштувалася і усвідомила різницю між здоровим способом життя і алкоголізмом.

Через якийсь час ефект кодування гіпнозом від алкоголізму, за відгуками, пропадає, і людині потрібні додаткові сеанси. Якщо не усувається справжня причина бажання вживати алкоголь, підтримка кодуванням може бути потрібна протягом усього життя.

Чому ми рекомендуємо повноцінну психологічну допомогу або реабілітацію? Кодування алкоголіка — тільки перший крок в комплексному лікуванні.

Поширені наслідки кодування від алкоголізму — це повторення пройденого етапу дій. Це не означає, що кодування не спрацювало. Це означає, що людина так і не усвідомила, в ім’я чого він відмовляється від алкоголю. Протриматися тривалий час на почутті страху або переконань неможливо. Потрібно міняти своє мислення. Там же, де можна закодуватися від алкогольної залежності, ви можете пройти повноцінну реабілітацію. Кодування лише помічник, але не єдиний і неповний варіант лікування.

Вартість лікування включає різні процедури, які описані в прайсі на нашому сайті. При кодування від алкоголізму на дому ціна варіюється в залежності від індивідуального підходу і персональних послуг для пацієнтів.

Дзвоніть! Цілодобово, анонімно. Дзвінок консультанту безкоштовний.

Лікування алкоголізму – процес складний і вимагає індивідуального підходу. В окремих випадках, коли хвороба ще не прийняла хронічну форму, достатньо проведення короткостроковій лікарської або психологічної терапії і хворий може надовго відмовитися від вживання спиртних напоїв.

Медикаментозне кодування.

Кодування від алкоголізму в Москві медикаментозними методами – найпоширеніший спосіб позбутися від пристрасті до спиртних напоїв на термін до кількох років. У процесі кодування в організм пацієнта вводиться лікарський препарат, який блокує здатність печінки розщеплювати етиловий спирт і виводити продукти його розпаду. Таким чином, виникає сильний токсикоз, який викликає огиду людини до алкоголю. При цьому негативна реакція виникає при вживанні спиртних напоїв в будь-якому обсязі.

Телефонуйте, ми допоможемо!

Телефон наркології в Москві:

закодуватися від алкоголю ціна

Безкоштовна консультація і запис на прийом.

До медикаментозного способу кодування відноситься і вшивання імпланта з ліками під шкіру пацієнта. Процедура проводиться амбулаторно і не вимагає тривалого часу. Своєрідна таблетка, що перебуває в тілі залежної людини, поступово виділяє в кров невеликі дози спеціального засобу, який викликає отруєння організму в разі попадання в нього етилового спирту. Закодована людина так само не відчуває підйому емоційного стану від вживання спиртних напоїв.

Реабілітаційний центр «Практик» для кодування від алкоголізму в Московській області лікарськими засобами практикує використання препаратів :

Актоплекс, Стопэтил, SIT, MST (внутрішньовенна блокування); Торпедо, Еспераль для вшивання під шкіру; Тетлонг, Тетурам, Еспераль-гель для внутремышечных ін’єкцій; Кольме, Тетурам перорального введення.

Термін дії даного виду кодування становить від 6 місяців до 5 років.

Кодування від алкоголю психотерапевтичними методами і лазером.

За допомогою психотерапевтичних методів впливу на свідомість людини можна купірувати його тягу до спиртних напоїв на тривалий час. Наша клініка використовує кілька технологій такого кодування. Найвідомішим способом є метод Довженка. Суть методу полягає у використання легкого гіпнозу, під час якого пацієнт отримує глибоке переконання того, що вживання алкоголю завдасть йому непоправної шкоди. Отриманий код може діяти 1-5 років.

Ми так само практикуємо традиційні методи кодування від алкоголю. Серед них гіпносугестівна психотерапія, при якій лікар занурює пацієнта в гіпнотичний сон і вселяє йому установку на відмову від спиртного, закріплюючи результат додатковими заборонами. Використовуючи якірний психотерапевтичний метод можна отримати хороший результат. У залежної людини в підсвідомості встановлюється своєрідна мітка, яка запустить програму, спрямовану на відмову від алкоголю, в разі необхідності.

Назва послуги Ціна Трансфер пацієнта Ціна Транспортування пацієнта (зустріч, супровід до центру) від 3000 Кодування від алкоголізму Ціна Внутревенно Кодування від алкоголізму препаратом Торпедо 3800 Кодування від алкоголізму препаратом Algominal («Алгоминал») на 6 місяців 3800 Кодування від алкоголізму препаратами Algominal («Алгоминал»), Acvilong («Аквилонг») і SIT («СІТ») на 12 місяців 5000 Ін’єкція препарату Еспераль на 6 місяців 4000 Ін’єкція препарату Еспераль на 12 місяців 4500 Ін’єкція препарату Еспераль на 24 місяці 6000 Внутрішньовенне кодування препаратом Вивитрол + консультація психіатра-нарколога 23000 Внутрішньом’язово – (підшивка) Внутрішньом’язове введення препарату «Тетлонг-250 (на 3 місяці) 4500 Внутрішньом’язове введення препарату» Тетлонг-250 (на 6 місяців) 5500 Внутрішньом’язове введення препарату Дифульсирам 9000 Внутрішньом’язове введення препарату Еспераль (дію – до року) 8000 Внутрішньом’язове введення препарату Еспераль (дію – до 2 років) 9500 Внутрішньом’язове введення препарату Еспераль (дію – до 3 років) 11500 Внутрішньом’язове введення препарату Еспераль (дію – до 5 років) 14000 Імплантація препарату Продетоксон 32000 Психотерапевтичне кодування (гіпноз) Сеанс терапії за методом Довженка (кодування на 12 місяців) 8000 Сеанс терапії за методом Довженка (кодування на 24 місяці) 10000 Еріксонівський гіпноз 8000 Блоки від алкоголізму Ціна Подвійний блок 7000 Подвійний блок на 24 місяця 8000 Потрійний блок 9000 Інактивація або виведення препарату (розкодування) Ціна Розкодування (інактивація або видалення препарату) 2000 Видалення імпланта Еспераль 4000 Видалення імпланта Дисульфірам 5000 Кодування від алкоголізму в стаціонарі Ціна Хімічна захист від алкоголізму (вводиться внутрішньовенно на 6 місяців) 4000 Хімічна захист від алкоголізму (вводиться внутрішньовенно на 12 місяців) 5500 Кодування від алкоголізму за допомогою гіпнозу (ціна за сеанс) 7000 Лазерне кодування від алкоголізму / кодування лазером (ціна за сеанс) 7500.

«Практик» – центр лікування від алкоголізму в Москві звертається до найсучасніших способів та технологій, в числі яких і лазерний метод. Впливаючи лазерним променем на біологічні активні точки, лікар викликає відповідну реакцію головного мозку, формуючи установку на неприйняття спиртного.

Для кодування потрібно від 1 до 20 сеансів лазерної терапії, тривалість яких складає 15-20 хвилин. Чим більше у пацієнта стаж вживання алкоголю, тим триваліше буде процес кодування.

Наш реабілітаційний центр індивідуально підбере найбільш прийнятний і ефективний спосіб кодування з урахуванням особливостей організму пацієнта. Вартість кодування від алкоголізму ви зможете уточнити у фахівців центру.

Кодування від алкоголізму. Ціна кодування від алкогольної залежності в Москві.

Алкоголізм — хронічне психічне прогредієнтне захворювання, різновид токсикоманії, характеризується пристрастю до алкоголю (етилового спирту), з психічною і фізичною залежністю від нього. Алкоголізм характеризується втратою контролю над кількістю випитого алкоголю, зростанням толерантності до алкоголю (наростання доз спиртного, потрібних для досягнення задоволення), абстинентним синдромом, токсичним ураженням органів, а також провалами в пам’яті на окремі події, що відбувалися в період сп’яніння.

Кодування від алкоголізму в клініці «Порятунок»

Ви завжди можете звернутися в нашу наркологічну клініку, і наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і нададуть Вам допомогу з питань кодування від алкоголізму. Наркологічна клініка «Порятунок» пропонує якісні послуги на кодування від алкоголізму за доступними цінами. Лікування алкогольної залежності в стаціонарі, і на дому. Ефективно, безпечно, анонімно, недорого.

Алкогольна залежність – це захворювання, при якому виникає патологічний потяг до спиртних напоїв, з’являється психічна і фізична залежність від алкоголю, який руйнує не тільки організм людини, але і його особистість, його сім’ю, майбутнє. Причинами цього захворювання може бути спадковість, схильність і несприятливі соціально-економічні умови.

Алкогольна залежність не виникає з нічого і не зникає самостійно. Це хвороба, яка вимагає втручання кваліфікованих фахівців. Наша клініка допоможе Вам впоратися з цією недугою. Ефективний спосіб побороти його-це кодування від алкогольної залежності, ціна на яке доступна всім. Кодування-це психологічний вплив на свідомість людини, якій вселяється заборона на вживання алкоголю. Пройти лікування в нашому реабілітаційному центрі Ви можете анонімно. Найкращі психіатри і психологи проведуть кодування від алкогольної залежності в Москві, Омську, Сочі, Гаграх і Солнечногорську. Якщо ви розумієте, що Ваш близька людина має залежність від алкоголю, потрібно терміново звертатися спеціалізовану клініку, де буде надана необхідна допомога. Лікування в нашій клініці коштує недорого, ціна Вас приємно порадує.

Кодування від алкогольної залежності в Москві проходить в РЦ «Порятунок», крім цього, у разі необхідності, наші фахівці виїжджають до пацієнтів додому. Вартість госпіталізації залежного до клініки в межах МКАД абсолютно безкоштовна.

Як відбувається кодування від алкогольної залежності, яка ціна на даний вид послуги і всі подробиці лікування і перебування в нашій клініці Ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашими представниками.

Методи кодування від алкоголізму.

Сучасні методики кодування алкоголізму.

Зараз застосовується дуже багато методів кодування від алкоголізму. Всі види кодування поділяються на два типи: медикаментозне і психотерапевтичне . Мета кодування від алкоголізму зробити неможливим вживання спиртних напоїв на певний строк.

У медикаментозних методах кодування від алкоголізму застосовуються препарати, які несумісні зі спиртними напоями. Зараз існує величезний вибір медикаментів, у кожного препарату свій певний ефект і дію на організм пацієнта. Завдяки цьому можна ідеально підібрати лікування для кожного пацієнта.

У психотерапевтичних методах кодування від алкоголізму, принцип дії заснований на навіюванні. Сеанс кодування може проходити як в стані гіпнозу, так і в ясній свідомості.

Медикаментозне кодування від алкоголю.

Медикаментозне кодування від алкоголізму, можливо, зробити в багатьох наркологічних клініках. Таке кодування можливо провести і в домашніх умовах. В сучасних медикаментозних методах кодування від алкоголізму використовуються:

До медикаментозних методів відноситься так само і вшивання ампул.

Кодування від алкоголю вшиванням ампул.

Метод вшивання ампул для кодування застосовується вже дуже давно. Даний метод один з найефективніших. В основному найпопулярніші капсули з препаратами це «Торпедо», «Еспераль». Ці препарати не надають згубних впливів на організм. Але при появі в крові алкоголю, препарат починає блокувати природні функції організму, що призводить до серйозних негативних наслідків. Страх перед небезпечними захворюваннями і летальним результатом утримує пацієнта від вживання алкоголю.

Психотерапевтичне кодування від алкоголю.

У психотерапевтичному лікуванні застосовуються різні методики кодування:

— Якірний гіпноз. — Гіпносуггестивна терапія. — Кодування за методом Довженка та ін.

Техніка якірного гіпнозу є ефективним способом кодування від алкоголізму. Завданням психотерапевта при таких способах кодування від алкогольної залежності є правильне визначення найбільш інтенсивних якорів і стимулювання їх під час гіпнозу. В якості якірних точок використовують як позитивні емоційні сплески в житті, так і негативні. Даний спосіб не вимагає занурення в гіпнотичний сон.

У гіпносуггестівной терапії потрібно занурення пацієнта в гіпнотичний стан. Коли пацієнт в стані гіпнозу, фахівець дає установку на відмову від алкоголю, на неприязнь до алкоголю на певний термін. Термін впливу вибирає пацієнт.

У методі Довженко теж використовується гіпноз. Кодування за даним методом відбувається в групі, а не індивідуально. Також як і в попередньому методі, фахівець дає установку пацієнтові на відмову від алкоголю.

При використанні психотерапевтичного кодування, пацієнт не повинен вживати алкоголь протягом двох тижнів до процедури. Перед кодуванням психотерапевтичним методом проводиться детальна консультація для виявлення ступеня залежності від алкоголю.

Лазерне кодування від алкоголю.

Медицина постійно розвивається, нові методики кодування з’являються постійно. Фахівці знайшли ділянки нервового збудження в мозку людини, яка відповідає за тягу до алкоголю. Вплив лазерним променем впливає на потяг до алкоголю. Лікування лазером може проводитися на будь-яких стадіях алкоголізму. Лазерне кодування від алкоголю застосовується порівняно недавно, і його ефективність поки не доведена.

Кодування голковколюванням.

Суть методу кодування від алкоголізму голковколюванням це зовнішні вплив на біологічно активні точки. Стимулюючи потрібні точки, можна без медикаментів розслабити нервову систему пацієнта і змусити мозок відмовитися від спиртного. Також кодування голковколюванням надає позитивний вплив на внутрішні органи, яким було завдано шкоди етанолом.

Препарати, що пригнічують дію алкоголю.

Препарати, що забороняють вживання алкоголю.

Еспераль Антабус-гель Дисульфірам Хімзахист від 3 міс до 5 років укол імплантація під шкіру.

Відгуки про кодування від алкоголізму.

Почав вживати алкоголь ще в студентстві. Студентське життя, тусовки, дискотеки, тоді я в цьому не бачив нічого поганого. До 33 років у мене вже стали виникати серйозні проблеми з алкоголем, я став йти в алкогольні запої. Постійна лайка з дружиною, проблеми на роботі, проблеми зі здоров’ям, це було суцільне пекло, до тих пір, поки один хороший знайомий не порадив мені закодуватися в клініці «Порятунок». Після кодування моє життя перетворилося, заграла новими фарбами. Це дуже здорово, коли в твоєму житті немає алкоголю. Величезне спасибі персоналу клініки.

Після розлучення з чоловіком я стала сильно зловживати алкоголем. Мої зловживання потихеньку переростали в запої. Через деякий час я стала розуміти, що моє життя котиться в синю прірву, потрібно було як то вибиратися з цього. Прочитала в інтернеті про кодування від алкоголізму, відгуки про клініки порятунок були хороші, вирішила перевірити і звернулася в клініку. Персонал дуже чуйний, ввічливий, величезне спасибі Олегу Івановичу. У клініці мені зробили детокс і закодували. Зараз не п’ю вже 3-ий рік.

Мені 42 роки довгий час у мене були проблеми з алкоголем. Останнім часом запої почастішали, я втратив роботу, мало і сім’ю не втратив. І не розумів, що багато проблем в житті у мене саме через вживання алкоголю. Дружині порекомендували клініку Порятунок. Я погодився на лікування лише тільки тому, що боявся втратити останнє що у мене залишилося. Пройшов лікування в стаціонарі. І подшился. Минуло майже два роки. Я навчився любити тверезе життя і більше не хочу повертатися у те життя, від якої, як я думав, зворотної дороги немає.

Проходив лікування в клініці Порятунок, лікувався в стаціонарі. Вживав алкоголь кілька років. Приїхав сам на лікування в стаціонар, все сподобалося. Ставлення персоналу дуже чуйне. У самій клініці приємно перебувати і проходити лікування. Спочатку коли їхав, не думав про кодування. Консультанти і лікарі все-таки вмовили мене на кодування, про що я анітрохи зараз не шкодую. У сім’ї все налагодилося. Вдячний Вам.

Адреси кодування від алкоголізму.

Де можна закодуватися від алкоголю.

Москва, Вул. Плеханова, д. 9, стр. 2 500м від метро » Шосе Ентузіастів»

Довідка про кодування від алкоголізму з печаткою.

Клініка» порятунок » крім лікування пацієнтів від алкоголізму, також видає довідки про проходження відповідного лікування, що свідчать про те, що людина пройшла лікування і позбулася залежності від алкоголю. Довідка про кодування від алкоголізму може знадобитися в різних життєвих ситуаціях. Дана довідка може допомогти при влаштуванні на роботу, в доказ надійності, переконати родичів і близьких. Так буває, що для переконання потрібна довідка про кодування. Близькі або роботодавець може не повірити в позбавлення від алкогольної залежності. Наявність довідки в цьому випадку зможе вирішити спірну ситуацію.

Наша клініка видає офіційну довідку про кодування від алкоголізму з печаткою, на якій будуть вказані всі необхідні дані:

— Дата та термін дії кодування; — Який метод кодування применился; — Які препарати вводилися пацієнта; — Протипоказання; — Висновок лікаря; — Необхідні печатки та підписи з реквізитами медичного закладу.

Якщо у Вас залишилися питання щодо отримання даної довідки, Ви можете звернутися до наших фахівців за консультацією.

Вартість кодування від алкоголізму.

Вартість кодування від алкоголізму залежить від декількох факторів:

Вартість буде залежати від того, де відбувається процедура лікування, вдома або в клініці. Як довго пацієнт випиває. Які методи кодування будуть використовуватися, наприклад: медикаментозне кодування, психотерапевтичне, лазерне і т. д. Потрібно буде супровід пацієнта після введення коду, або реабілітації після кодування.

Виходячи з перерахованих вище факторів, своїх потреб, стану здоров’я формується вартість на кодування від алкоголізму.

Ціни на кодування від алкоголізму.

Лікувальні процедури Ціна ВЛОК (внутрішньовенне лазерне опромінення крові) від 1 300р. Ксенонотерапия 7 800р. Плазмаферез 7 000 грн. Госпіталізація / Транспортування 3 000руб.

Предметно-опосередкована терапія (кодування)

Метод тілесно-орієнтованої психотерапії, в процесі якого створюються умови для запуску процесів природної саморегуляції організму і психіки, найбільш екологічним шляхом. Процедура проводиться силами 2-х фахівців.

Після введення кодувального препарату проводиться демострація дії препарату при попаданні мінімальної кількості спирту в порожнину рота. У пацієнта виникає блокування нервових імпульсів ЦНС, що призводить до зупинки дихання і повного знерухомлення. Під час дії провокації пацієнту проводиться ШВЛ. По закінченню 2-3 хвилин вводиться короткодіючий антидот, після чого дихання і управління власним тілом повертається миттєво. Пацієнт прополіскує рот кип’яченою водою і залишається під наглядом протягом 10 хвилин.

Термін дії препарату піддається регулюванню за рахунок існування ультрамедленного речовини, здатного метаболізувати і руйнувати кодувальний препарат. Таким чином, при регулюванні введених обсягів кодувального препарату і його метаболітика, термін дії кодування може варіюватися від 1 місяця до 1 року.

Н ачать лікування.

Також можна записатися на прийом через сайт:

Не хоче лікуватися? Допоможемо! Ефективна мотивація!

І сторі одужання в реабілітаційних центрах клініки «Порятунок» (видеоотзывы)

Зв’язатися з нами:

тел. для регіонів: 8 (800) 777-90-25 (дзвінок безкоштовний)

Цілодобово! Анонімно!

Не відкладайте лікування, телефонуйте зараз!

закодуватися від алкоголю ціна

МОТИВАЦІЯ НЕЗГОДНИХ НА ЛІКУВАННЯ.

Тест на солі.

УВАГА!

У клініці «Порятунок» з’явився тест на солі!

Дзвоніть!

Нагорода.

Клініка» порятунок » визнана кращою наркологічною клінікою і реабілітаційним центром найбільшим порталом наркологічні-клініки.рф.

Ми в соц.мережа.

Ефективне лікування алкоголізму і наркозалежності.

Ліцензія.

Наша клініка з лікування наркоманії та алкоголізму працює цілодобово і щодня. Ми надаємо такі послуги, як детоксикація (детокс) і реабілітація. Особлива увага приділяється психологічній залежності («тязі»). Також наша клініка практикує примусове лікування залежностей – мотивація пацієнта. Терміновий безкоштовний виїзд за пацієнтом. Є постлечебные програми і групи. Найсучасніші методи: підшивка (»вшивка»), кодування, програма 12 кроків-мінімальні ціни в Москві. У нас доступне ціноутворення на лікування, безкоштовне консультування. Ми завжди готові допомагати в позбавленні від залежностей. Можливе лікування алкоголізму в домашніх умовах. На питання «Підкажіть або порадьте хорошу наркологічну клініку або нарколога» відповідь однозначна: звертайтеся в клініку «порятунок»!

Ми знаємо, як змусити наркомана зняти ломку. Як відучити від наркотиків назавжди. Без згоди пацієнта лікування можливе. Замовляйте терміновий виїзд додому нарколога, психолога, які переконають наркозалежного приймати допомогу. Докладно.

Філія: Москва, вул. Мінусинська д. 3 Зручне розташування для жителів СВАО. Поруч з метро: Медведково Свіблово Бабушкінська. Найближчі міста: Митищі і Королев. Зручний проїзд з Ярославського шосе. Філія: Хімки, Лівобережжя зручне розташування для жителів САО. Поруч з метро: Річковий Вокзал Водний стадіон Планерна Сходненская. Міста поруч: Хімки Долгопрудний Лобня Зеленоград Красногорськ. Зручний проїзд з Ленінградського шосе. Філія: Москва, ЮВАО Зручне розташування для жителів ЮВАО. Поруч з метро: Рязанський Проспект Текстильники Кузьминки Вихіно. Зручний проїзд з Волгоградського і Ентузіастів шосе.

Увага! Відкриття нового стаціонару: Санкт-Петербург (СПб)

Також відкрився наркологічний реабілітаційний центр в Краснодарі, де ми приймаємо пацієнтів з Краснодарського краю, Ставропольський краї, Ростовській області, республік Крим, Калмикії, Північній Осетії, Карачаєво-Черкесії (Краснодар, Ставрополь, Майкоп, Черкеськ, Сочі, Новоросійськ, Геленджик, Туапсе, Сімферополь, Севастополь, Еліста, Ростов-на-Дону, Таганрог, П’ятигорськ, Нальчик, Владиваказ, П’ятигорськ та ін).

Якщо Ви помітили у дитини або близької Вам людини тривожні ознаки — постійну агресію, скритність, паніку, то це може бути симптомами наркоманії. Розширені зіниці, необгрунтований страх, припадок, напад, неадекватність, галюцинації, марення також можуть сигналізувати про проблему. В цьому випадку найкраще звернутися відразу за допомогою в професійну наркологічну клініку»порятунок». Саме в цій клініці ви можете анонімно пройти або здати тест на наркотики (визначення вживання і прийому), наприклад, тест на спайс по сечі.

Якщо ваші рідні або близькі — чоловік, брат, сестра, син або дочка почали вживати наркотики, не відвертайтеся, а допоможіть їм. Звертайтеся в наркологічний центр «Спасіння», і тут Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу і психологічну підтримку у важкий період життя. У клініці є жіночі і чоловічі відділення, адже лікування від наркотиків і алкоголізму у жінок і чоловіків мають деякі особливості та відмінності. «Порятунок» — це стаціонар закритого типу, тут пацієнти знаходяться в цілковитій безпеці і під ретельним наглядом фахівців.

Багато хто не вірить в те, що від залежності можна позбутися, звертаються в Православну Церкву, до різних знахарів при монастирях. Дуже часто можна почути благання родичів: «Порадьте, підкажіть, де лікують». Відома знахарка баба Шура з Абдуліно надає допомогу наркоманам і алкоголікам. Лікування народними методами і засобами не завжди виправдовує себе, куди надійніше звернутися до фахівців. Звертаючись за допомогою до нетрадиційної медицини, Ви ризикуєте втратити дорогоцінний час. У клініці «порятунок» використовують сучасне обладнання і перевірені методики лікування, які дійсно роблять позитивний вплив.

Якщо Ваша дитина нюхає, колеться чи палить наркотичні речовини, і Ви не знаєте з чого почати, то просто не втрачайте часу, довіртеся професіоналам своєї справи — медикам з центру «Порятунок». Зайдіть на офіційний сайт клініки, подивіться адреси, телефони і зв’яжіться зі співробітниками для отримання консультації. На сайті Ви зможете знайти всю необхідну інформацію, прочитати відгуки пацієнтів і їх родичів, форум. Замовте послугу зворотний дзвінок і отримаєте безкоштовну консультацію.

Для позбавлення від наркоманії та алкоголізму в клініці використовують сучасні і перевірені методики — 12 кроків, кодування, гіпноз, медикаментозне лікування. Також надаються такі послуги, як зняття ломки на дому, убод. Ви можете звернутися за допомогою, і медики центру приїдуть додому і проведуть всі необхідні дії, які ефективно допоможуть подолати ломку. Після цього хворого можна відправити в стаціонар на примусове лікування. Якщо наркоман не хоче проходити лікування, то зробити це можна навіть без згоди і відома хворого.

Алкоголізм — це теж гостро стоїть проблема. У клініці можна пройти кодування різними методами — лазерне кодування від алкоголізму, метод Довженка, за методом торпедо, внутрішньом’язова кодування. При необхідності до вас приїде нарколог додому (приїдуть, заберуть фахівці), проведе висновок із запою в домашніх умовах, призначить необхідне лікування і детокс. Алкоголізм може призвести до серйозних проблем — як фізичним (захворювання внутрішніх органів, цукровий діабет), так і до психологічних (агресія, шизофренія). Для кодування може бути використаний блок, подвійний блок, медикаментозне лікування також може допомогти, наприклад, гель Еспераль допомагає багатьом алкоголікам позбутися від проблеми і вийти із запою.

Реб центр «порятунок» — це шанс для багатьох на повернення до колишнього життя. Тут працюють кращі наркологи, психотерапевти і психологи, використовуються сучасні методи та інноваційне обладнання. Висновок із запою з виїздом, пивний запій і алкоголізм, наркоманія-все це можна побороти, головне, довіритися професіоналам.

Клініка «порятунок» — це своєрідний санаторій, де лікують малолітніх, адже підлітки часто просто не усвідомлюють складності цього захворювання. Тут можна пройти анонімно обстеження і лікування, лікарі клініки зроблять все можливе для позбавлення від залежності. Курс лікування буде прямо залежати від складності захворювання і тривалості прийому наркотиків. Якщо вас цікавить, скільки коштує допомога професіоналів, то можна відповісти з упевненістю-клініка пропонує своїм пацієнтам не тільки якісне, але і недороге лікування. Ціни та вартість послуг розраховуються в індивідуальному порядку і будуть залежати від типу лікування і часу перебування в центрі. Пам’ятайте про те, що підліток, в силу свого віку дуже вразливий, адже дитячий організм тільки розвивається, тому при виявленні перших симптомів потрібно відправляти дитину на примусове лікування. Наркоманія може призвести до таких серйозних захворювань, як ВІЛ, гепатит та інші.

Кодування від алкоголізму.

Великий вибір методик.

З усіх питань звертайтеся до наших фахівців за телефоном: +7 495 725-04-07.

Алкоголізм-патологічна тяга до вживання спиртних напоїв в різних кількостях, яка є серйозним захворюванням, які потребують професійного лікування. Людей, які страждають подібною залежністю, називають алкоголіками.

Тривала залежність від алкоголю знижує когнітивні здібності людини і поступово призводить до деградації і повного розпаду особистості. Хворий алкоголізмом не може нічого запам’ятовувати, приймати адекватні рішення, контролювати свою поведінку, аж до нездатності про себе подбати. Через алкоголь різко погіршується фізичне здоров’я: вживання спиртних напоїв робить негативний вплив на серцево-судинну систему, шлунково-кишкового тракту, печінку та інші органи. Класичне лікування алкоголізму передбачає тривалу і велику роботу. Справитися з цим захворюванням самостійно практично неможливо, тому багато хто страждає від алкоголізму приймають рішення закодуватися.

Кодування від тяги до спиртного є одним з методів лікування алкоголізму, який усуває основну причину – непереборну тягу до вживання алкоголю. Для проведення подібної процедури найправильніше звернутися до досвідчених фахівців. У Психотерапевтичному Центрі «Дар» швидко і надійно здійснюють кодування від алкогольної залежності. Така терапія алкоголізму отримала безліч позитивних відгуків. Вдаються до неї в різних ситуаціях.

Показання та протипоказання до кодування. В яких випадках рекомендовано кодування? Чи дійсно воно допоможе на тій чи іншій стадії алкоголізму?

Кодування є тим самим стимулом, який допомагає на певний проміжок часу утриматися від алкоголю і за цей час відновити порушені функції центральної нервової системи, серця, печінки, нирок та всього організму. Алкогольна залежність може викликати і формувати різні неврози і фобії. Після проведення процедури кодування та припинення прийому небезпечних напоїв подібні неврози або самостійно зійдуть нанівець або стануть доступні для грамотного психотерапевтичного лікування.

Необхідність в алкоголі при грамотній терапії істотно скоротиться. Деякі пацієнти повністю виліковуються.

Важливо! Проведення кодування неприпустимо при наявності у пацієнта:

Грубих розладів психіки (недоумство, галюцинації). Відсутності мотивації. Алкогольного сп’яніння або абстинентного синдрому.

Крім того, слід пам’ятати, що кодування від алкоголізму не можна проводити, коли пацієнт перебуває в стані алкогольної делірії («біла гарячка»).

Повна зміна особистості людини – це найстрашніше прояв алкогольної залежності. Тому важливо вчасно почати кодування від алкоголізму, інакше людина ризикує ніколи не повернутися до нормального життя. Досить часто в наш Психотерапевтичний Центр «Дар» звертаються рідні та друзі хворого. Їх завдання полягає в тому, щоб не тільки помітити проблему, але і переконати алкоголіка в необхідності її вирішення. Кодування від алкоголізму без щирого бажання людини буде малоефективним. Дуже важливо довіряти лікарю, точно виконувати його поради та рекомендації. Кваліфіковані фахівці нашого Центру виключно професійно здійснюють процедуру кодування.

Заздалегідь передбачити, чи будуть прийняті при кодуванні від алкоголізму заходи ефективними, досить складно. В терапії алкоголізму все залежить не тільки від досвіду лікаря і підібраного підходу, але і від бажання самої людини одужати. Проте, часто обрана методика лікування дає бажаний результат на різних стадіях алкоголізму.

Важливо! Лікування слід починати якомога раніше!

Психіатр-нарколог, психотерапевт. Провідний фахівець в області лікування алкогольної залежності.

Психіатр-нарколог, психотерапевт. Учень О. Р. Довженка. Провідний фахівець в області лікування тютюнової та алкогольної залежностей.

Психіатр-нарколог, психотерапевт. Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Провідний фахівець в області лікування алкогольної залежності.

Психіатр-нарколог, психотерапевт. Провідний фахівець в області лікування неврозів і невротичних станів, лікування ігроманії, корекції ваги.

Психіатр-нарколог, психотерапевт. Лікар вищої категорії. Провідний фахівець в області лікування алкогольної і нікотинової залежностей, корекції ваги.

Методи і види кодування алкоголізму. Які методи запобігання прийому алкоголю використовуються нами?

Кодування від тяги до спиртної продукції є затребуваною і надійною методикою, яка широко використовується не тільки в Росії, але і в усьому світі. Даний вид позбавлення від алкогольної залежності був створений в 80-х роках минулого століття. За минулі десятиліття техніки, що застосовуються при кодуванні від алкоголізму, встигли підтвердити свою ефективність. Більшість людей, що вдаються до кодування, вибирає дану методику завдяки її простоті, безпеки, доступності та ефективності.

У чому полягають основні особливості такої терапії алкоголізму?

закодуватися від алкоголю ціна

Кодування від алкоголю передбачає формування у людини чіткої установки, націленої на нейтральне ставлення до горілки, пива, вина і ін. Пацієнту не доводиться стримувати себе силою, що суттєво зменшує ризик зриву. Кодування в нашому Центрі не передбачає застосування медикаментозних засобів. Процедура проводиться за згодою хворого, а також вимагає його активної участі і бажання. Перед кодуванням проводиться самостійна підготовка пацієнта, яка включає в себе утримання від вживання алкогольних напоїв на строк від семи днів, та інші умови.

Кодування від алкогольної залежності може здійснюватися на дому, але при цьому значно знижується результативність, оскільки людині, який пройшов кодування в звичній домашній обстановці, набагато легше повернутися до усталених поведінкових шаблонів. Тому заради збереження стійких результатів процедури наші фахівці не практикують кодування на дому. Терапія алкоголізму проводиться в умовах Центру.

Кодування від алкоголю (алкоголізму) в психотерапевтичному центрі » Дар » на території Москви здійснюється за перевіреною та ефективною методикою Довженка, яка рекомендована МОЗ Росії. При цьому ціна лікування оптимальна для багатьох.

Лікування починається з первинної діагностики, в ході якої фахівець збирає інформацію про особистісні особливості пацієнта, актуалізує його глибинні мотиви до позбавлення від згубної пристрасті до спиртних напоїв. Кодування від алкоголізму включає 4 етапи. При цьому кодування не надає принципового і незворотного впливу на особистість людини, – пацієнт зберігає свій характер, переконання і світогляд. При кодуванні в Центрі «Дар» також не використовується залякування людини і прийом лікарських препаратів. Терапія алкоголізму є безпечною для пацієнта і його близьких.

При кодуванні від алкоголю (алкоголізм) за методом Довженка поєднуються ефективні психотерапевтичні методики і гіпнотичний вплив. Бажання пацієнта позбутися тяги до алкоголю трансформується в негативне ставлення до спиртної продукції шляхом впливу на ЦНС. При цьому всі етапи кодування від алкоголю в нашому Центрі можна пройти за один день. При такому кодуванні від алкоголізму ніхто не дізнається про пройдену терапію.

Результат кодування від алкоголізму. Чого очікувати при кодуванні?

Досвідчені лікарі Центру » Дар » здійснюють кодування більше 27 років. За цей час ми допомогли безлічі пацієнтів відмовитися від згубної пристрасті і повернути собі нормальне життя. Після кодування пацієнт починає сприймати алкоголь як зайве і неефективне засіб рішення проблем, при цьому відчуваючи до спиртного повну байдужість або навіть чисто фізіологічну огиду.

За час дії кодування накопичилися внаслідок вживання спиртного фізіологічні проблеми організм усуне самостійно. Крім того, що ця процедура безпечна і результативна, в більшості випадків алкоголік після закінчення терміну перестає пити зовсім.

Успішність кодування від алкоголізму залежить від щирості пацієнта в своєму бажанні позбутися залежності до алкоголю.

Ціна на кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Лікування алкогольної залежності за методом Довженка – вартість: Первинний прийом – 3 000 руб. Лікувальний сеанс – 9 000 руб.

Продовження терміну кодування за методом Довженка.

Індивідуальний сеанс лікування за методом Довженка.

Психотерапевтичний Центр «Дар» займається кодуванням залежності від алкоголю в Москві. Ціни представлені в таблиці, більш детальну інформацію можна отримати за телефоном, вказаним на сторінці. Фахівці Центру «Дар» допоможуть при вирішенні задач кодування від алкоголізму навіть у випадку, якщо ваш бюджет обмежений. Ми не завищуємо ціну послуг при кодуванні від алкоголізму. Скільки коштує професійна підтримка при позбавленні від алкоголізму? Скільки потрібно витратити на весь курс лікування? На ці питання вам дадуть відповідь наші фахівці. Заздалегідь буде розрахована орієнтовна ціна всіх послуг.

Пройшовши кодування від алкоголізму, ви зможете знову відчути смак життя без гіркого присмаку спиртного.

Хочете дізнатися все про кодування від алкоголізму? Задайте виниклі питання нашим фахівцям.

Стаття написана під кураторством доктора Ечеістов В. В.

Кодування алкоголізму.

Ми приймаємо оплату картками:

Висновок із запою в стаціонарі.

Кодування від алкоголізму – один з методів допомоги пацієнтові з алкогольною залежністю, який входить в комплексну програму лікування в медичному центрі «Аксон24».

Закодуватися від алкоголізму можна різними методами. Але найбільш перевірений, надійний і ефективний медикаментозний, пов’язаний з введенням препаратів «ДИСУЛЬФІРАМ», «ЕСПЕРАЛЬ», «ТОРПЕДО», «ТЕТЛОНГ», «НАЛТРЕКСОН», і ряду інших лікарських засобів.

Після консультації та огляду лікаря психіатра-нарколога пацієнту з його добровільної інформованої згоди вводять кодує препарат внутрішньовенно, внутрішньом’язово або підшивають підшкірно.

Дія препарату спрямована на появу відрази до алкогольних напоїв, виникнення нудоти, блювання та інших негативних проявів при їх прийомі, запаху, а іноді просто вигляді. Час дії препарату різний: від 3-х місяців до 5років.

«Кодування» від алкоголю, як і всі інші лікувальні заходи, проходять на умовах повної конфіденційності і захищена законом про лікарську таємницю. При цьому пацієнт отримує повний пакет необхідних документів: договір на надання платних медичних послуг, докладні рекомендації щодо подальшого лікування, рецепти на лікарські препарати, лікарняний лист, в разі наявності медичних показань.

Як довго потрібно утримуватися від алкоголю перед кодуванням?

У класичній наркології вважається, що термін утримання від прийому спиртного повинен становити мінімум 3 дні. Об’єктивно потрібно оцінювати стан пацієнта, а не кількість днів відмови від алкоголю. Хтось з пацієнтів уже через день готовий до проведення «кодування», тобто відсутні ознаки алкогольного похмілля і тяги до алкоголю, а хтось 7-10 днів не може вийти з запійного стану. Все виключно індивідуально.

В даний час методики виведення з запійного стану дозволяють досить швидко купірувати неприємні симптоми алкогольного абстинентного синдрому і підготувати пацієнта до подальшої процедури «кодування». Програми виведення із запою з максимальною ефективністю можна реалізувати тільки в умовах стаціонару.

На який термін можна закодуватися від алкоголізму?

Термін проведення процедури «кодування» алкоголізму визначається після огляду та консультації лікаря психіатра-нарколога. Мінімально це 3 місяці, максимально в окремих випадках до 5 років.

Лікар психіатр-нарколог до проведення процедури «кодування» оцінює багато різних факторів: стать, вік, загальний стан здоров’я, стаж вживання алкоголю, результати попереднього лікування, спадкову схильність і. т. д.

Термін проведення «кодування» визначається виходячи з побажань самого пацієнта і рекомендацій лікаря психіатра-нарколога. Доктор детально роз’яснює, чому він рекомендує проведення процедури в даному конкретному випадку саме на 3 місяці, а не на 5 років або навпаки.

Як відбувається процедура кодування?

Лікар психіатр-нарколог оглядає пацієнта, оцінює соматичний статус (пульс, АТ, рефлекси і. т. д.) і психічний статус (орієнтація в часі, місці й власній особистості). Збирає докладний анамнез захворювання при безпосередньому спілкуванні з пацієнтом і родичем. З’ясовує наявність можливих протипоказань і пропонує відповідний варіант «кодування».

Лікар психіатр-нарколог проводить психотерапевтичну бесіду з пацієнтом, в якій детально роз’яснює механізм дії «кодіруюшего» препарату. Попереджає про всі негативні наслідки вживання алкоголю. Детально відповідає на всі виниклі питання по суті майбутнього лікування.

Пацієнт підписує добровільну інформовану згоду на проведення процедури «кодування» і далі за допомогою внутрішньовенної ін’єкції препарат вводиться в організм людини. На момент введення можуть виникати відчуття печіння, поколювання, тремтіння у всьому тілі – це нормальна реакція організму на введення препарату «ДИСУЛЬФІРАМ»

Що буде, якщо випити після кодування?

У разі порушення режиму тверезості і прийомі навіть невеликої кількості алкоголю (50 мл міцного алкоголю цілком достатньо, що б відчути всі неприємні наслідки!) у пацієнта розвивається алкоголь-дисульфірамова реакція.

Клінічно це виражається в дуже неприємних відчуттях: загальний дискомфорт, нудота, блювання, гіперемія шкірних покривів, коливання артеріального тиску, панічні атаки, у деяких пацієнтів розвивається страх смерті. Можливий розвиток інфарктів, інсультів, епілептичних нападів, розвиток транзиторних психотичних реакцій.

Терміново звертайтеся до лікаря психіатра-нарколога, що б врятувати людину від неприємних наслідків вживання алкоголю.

Програма лікування в таких випадках проводиться в стаціонарних умовах під цілодобовим наглядом лікаря психіатра-нарколога.

Що робити після закінчення терміну кодування?

Ефекту від кодування вистачає приблизно на 1 рік. Після кодування в клініці або на дому в більшості випадків у пацієнтів спостерігається тривалий відмова від прийому алкогольних напоїв, на тлі чого поліпшується фізичне здоров’я, з’являється бажання працювати. У деяких випадках проводиться повторне «кодування». В ідеальному варіанті людина звикає до тверезого життя, усвідомлює всі її принади і не хоче відновлювати прийом спиртного в майбутньому.

Фахівці нашого медичного центру рекомендують динамічне спостереження за станом пацієнта. Якщо після закінчення строку дії препарату виникають думки про вживання алкоголю, порушується сон, знижується апетит, виникають коливання настрою протягом дня, необхідно терміново звернутися до лікаря психіатра-нарколога для консультації і можливого лікування.

Кодування від алкогольної залежності.

Алкоголізм дуже важко побороти. Про це добре знають родичі алкоголіків. Коли у тебе на очах близька людина знищує себе, потрібно діяти швидко. Вирішити проблему умовляннями не вийде.

Алкоголізм — не просто проблема, це ціле захворювання, яке негативно позначається на роботі всіх систем організму. Нервова система залежного приходить в непридатність, уражається в тому числі головний мозок. Хронічний алкоголізм призводить до особистісної деградації хворого, соціальне життя йде для нього стороною. Не випадково фахівці говорять не тільки про фізичну залежність, але і про моральне придушення. Сприйняття дійсності змінюється, як і цінності-чільним мотивом у всіх областях стає алкоголь.

Алкоголізм, як правило, стає знаком людям з пригніченою волею. Всі виходи вони шукають саме в сп’янінні. Головним завданням лікарів в залежності від способу лікування, будь то кодування чи інший метод, є відновлення психологічного стану хворого до стабільного.

БЕЗКОШТОВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПИТАНЬ ЛІКУВАННЯ.

закодуватися від алкоголю ціна

Є багато думок щодо кодування: є ті, хто вважає його максимально ефективним, але є й інші, хто говорить про відсутність результату. Проблема в тому, що згоду на процедуру має бути добровільне — щире бажання позбутися від недуги точно обернеться позитивним результатом. Психологічний тиск і переконання в необхідності лікування робить захід не настільки результаивным — існує великий ризик зриву.

Реабілітаційний центр «Перспектива Плюс» проводить кодування від алкоголізму в Москві. Тяга блокується всіма доступними засобами. Крім цього, пацієнтам центру надається комплексна підтримка. Лікарі «Перспективи» індивідуально підходять до вирішення ваших проблем. Вони виявляють хронічні захворювання і розробляють оптимальну програму лікування для кожного пацієнта.

Найменування послуги Ціна замовити послугу кодування від алкоголізму на 3 міс (внутрішньом’язово) 3500

Процедура, спрямована на утримання від прийому алкоголю протягом 3 міс (внутрішньом’язово)

Отримати послугу кодування від алкоголізму на 6 міс (внутрішньом’язово) 4000

Процедура, спрямована на утримання від прийому алкоголю протягом 6 міс (внутрішньом’язово)

Отримати послугу кодування від алкоголізму на 6 міс (внутрішньовенно) 4500

Процедура, спрямована на утримання від прийому алкоголю протягом 6 міс (внутрішньовенно)

Отримати послугу кодування від алкоголізму на 6 міс (під лопатку) 4500

Процедура, спрямована на утримання від прийому алкоголю протягом 6 міс (під лопатку)

Отримати послугу кодування від алкоголізму на 12 міс (внутрішньовенно) 6500

Процедура, спрямована на утримання від прийому алкоголю протягом 12 міс (внутрішньовенно)

Отримати послугу кодування від алкоголізму на 12 міс (під лопатку) 5500

Процедура, спрямована на утримання від прийому алкоголю протягом 12 міс (під лопатку)

Отримати послугу Процедура «Вівітрол» первинна ін’єкція 18000

Процедура» Вівітрол » первинна ін’єкція.

Отримати послугу Процедура» Вівітрол » повторна ін’єкція 16000

Процедура» Вівітрол » повторна ін’єкція.

Методики кодування від алкоголізму.

Психотерапевтичний вплив.

Фахівці центру мають досвід роботи на рівні підсвідомості. В процесі лікування алкоголіка занурюють в стан гіпнозу. Психотерапевт вселяє йому огиду до алкоголю. Так програмується непереносимість спиртних напоїв. Проводяться індивідуальні та групові сеанси. Найефективнішою виявляється сімейна терапія, коли лікар працює не тільки з пацієнтом, але і з членами його сім’ї.

Медикаментозне кодування.

Ця група методик передбачає використання спеціальних засобів. Вони безпечні для людського організму. Тільки в поєднанні зі спиртними напоями проявляється їх дія. Після прийому алкоголю людина відчуває різке погіршення самопочуття. Може з’являтися нудота, блювота, головний біль і запаморочення. Перелік симптомів залежить від вибору засобу і від кількості випитого. Є різні способи введення препаратів. Капсула з ліками може вшиватися під шкіру.

Кодування являє собою найпопулярніший спосіб, до якого вдаються, коли бажають позбутися від пристрасті до спиртного на довгі роки. Суть процесу зводиться до того, що в організм хворого доктор вводить спеціальний лікарський засіб. Завдання останнього — блокувати можливості печінки залежного розщеплювати етиловий спирт і не давати виводити елементи розпаду. Як наслідок-потужний токсикоз, що викликає огиду до будь-якого типу спиртних напоїв в будь-яких дозах: хоч у великих, хоч в малих.

Медикаментозний метод кодування має на увазі вшивання лікарського імпланта в підшкірний простір. Незважаючи на страшну опис, процедура проводиться амбулаторно і в короткі терміни. Вшита під шкіру пацієнта таблетка виділяє в кров малі дози речовини, що викликає отруєння, коли зустрічається з етиловим спиртом. Крім того, пацієнту, що пройшов кодування, немає сенсу вживати алкоголь, оскільки емоційного підйому він так і не відчує.

Даний метод передбачає застосування препаратів, беззастережно викликають огиду до спиртовмісним речовин. І навіть запаху. Лікування супроводжується допомогою психологічного характеру.

Точно дізнатися ціну на кодування від алкоголізму не вийде — тільки приблизно. Ціни залежать від методу, препаратів, статусу медклініки.

Реабілітаційний центр «Перспектива Плюс» практикує застосування наступних медикаментозних засобів:

Кодування діє від півроку до 5 років. Ціна на процедуру максимально доступна.

Тягу до алкоголю можна зупинити за допомогою методів, в основі яких лежать психотерапевтичні методи впливу. Такий підхід грунтується на роботі зі свідомістю: у залежного купірується тяга до алкоголю, причому ефект зберігається надовго. В основі роботи нашого реабілітаційного центру лежить кілька програм кодування. Один з найпопулярніших — метод Довженка, основоположним моментом якого є легкий стан гіпнозу. Результат — глибоке переконання, що вживання спиртних напоїв принесе шкоду. Дія кодування різниться — від 1 до 5 років.

Наші фахівці орієнтовані на різні групи людей. Ми пропонуємо як альтернативні, так і традиційні методи кодування. В їх ряду:

якірна гіпносуггестивна психотерапія (гіпнотичний сон зі навіюванням установок відмови від алкоголесодержащих речовин);

формування дод. заборон для закріплення результатів.

Підсвідомість в потрібну годину запускає програму-код, яка спрямована на відмову від алкоголю, завдяки встановленій мітці. При грамотному підході психотерапія реально працює і дає максимально позитивний результат.

Ми звертаємося до сучасних технологій, тому список послуг поповнює лазерний метод. Він діє на біологічно активні точки, тим самим активізуючи відповідь від головного мозку — нову установку на неприйняття алкоголю будь-якого походження і в будь-яких дозах.

Кодування передбачає проведення до 20 сеансів терапії по 15 хвилин. За ціною виходить нітрохи не дорожче, якби пацієнт продовжував загульно і нещадно пити. Тривалість процесу буде прямо залежати від стажу вживання алкоголю пацієнтом — чим він більше, тим довше буде проходити кодування.

Наш реабілітаційний центр індивідуально підбере найбільш прийнятний і ефективний спосіб кодування з урахуванням особливостей організму пацієнта. Вартість кодування від алкоголізму ви зможете уточнити у фахівців центру.

Тільки досвідчений лікар може вибрати метод і спосіб дії. Фахівці центру успішно проводять кодування в Москві протягом багатьох років.

Як підготуватися до кодування?

Рішення про необхідність лікування пацієнт повинен прийняти самостійно. Якщо ви не можете умовити близьку людину, Вам допоможуть співробітники центру «Перспектива Плюс».

Серйозні проблеми зі здоров’ям можуть стати перешкодою для кодування. Перед процедурою доведеться пройти лікування. Тільки, коли основні показники здоров’я прийдуть в норму, можна приступати до процедури.

За сім днів до кодування пацієнт повинен бути абсолютно тверезий. Якщо людина не може самостійно вийти із запою, фахівці реабілітаційного центру «Перспектива Плюс» допоможуть у цьому. Крім виведення із запою будуть проведені процедури по детоксикації організму.

Проводиться кодування від алкоголізму в Москві за адресою клініки. У центрі створені комфортні умови для перебування пацієнтів. Величезний досвід і високу кваліфікацію – ось що пропонують лікарі центру. Пацієнти отримують медичне лікування та психологічну підтримку. Дуже важливо, що фахівці працюють не тільки з алкоголіком, але і з родичами.

Кодування від алкоголізму.

Алкоголізм – це не шкідлива звичка, а хвороба, яку необхідно лікувати. І чим раніше буде розпочата терапія, тим краще. Один з найефективніших методів лікування-кодування від пияцтва. Суть даної методики полягає в тому, щоб витіснити фізичну і психологічну алкогольну залежність за допомогою медикаментозних засобів і психотерапевтичного впливу на пацієнта.

Після проведення процедури у людини виробляється умовний рефлекс, який перешкоджає подальшому споживанню спиртного. Для формування заперечення використовують психологічне неприйняття і блювотну реакцію.

Пройти процедуру Ви можете в нашому медичному Центрі здорової молоді». Вартість визначається індивідуально для кожного пацієнта.

аналізи тестування на наркотики детокс кодування психіатрія підшивка зняття ломки.

Кому необхідне кодування від алкоголізму.

Згідно зі статистичними даними, кожна третя людина, яка час від часу вживає спиртні напої, може з часом стати п’яницею. Підступність алкоголізму полягає в тому, що людина не помічає, що став багато пити і не визнає наявність проблеми. З часом звичка стає все сильніше і може привести до повного руйнування особистості.

Виділяють три основних стадії залежності:

1. На початковому етапі у пацієнта немає фізичного і психологічного пристрасті до спиртних напоїв. Він може випивати протягом декількох днів, але потім зупиняється самостійно і не відчуває тяги до спиртного.

2. На другій стадії пацієнт набуває фізичну і психологічну залежність. Погіршується стан здоров’я, людина швидко втомлюється, у нього з’являється задишка, набряки, спостерігається інтоксикація організму етиловим спиртом, виникають параноїдальні стани.

3. На третій стадії уражаються внутрішні органи, з’являються серйозні психічні порушення, людина не може контролювати себе, опускається, стає асоціальним, не може нормально працювати і існувати в суспільстві. Періоди запою стають все частіше. Нерідко результатом цієї стадії є смерть пацієнта.

Важливо! Чим раніше почати лікування, тим більше шансів на те, що людина зможе назавжди перемогти хворобу і знову почне повноцінно жити.

Умови проведення процедури.

Для того щоб успішно закодуватися, необхідно дотримуватися таких правил:

повна відмова від спиртного не менш ніж за три доби до проведення процедури; відсутність в анамнезі захворювань, які проявляються судомами; добровільна згода хворого на проведення процедури (бажання пацієнта допомогти самому собі різко збільшує шанси на успіх і допомагає уникнути розвитку ускладнень, пов’язаних зі зривами); відсутність психозу або вираженого недоумства у пацієнта; відсутність хронічних прогресуючих захворювань печінки, нирок, нервової системи, серця і судин.

Основні методи кодування.

закодуватися від алкоголю ціна

Найбільш поширеними методами є:

1. Гіпноз. Під час сеансу лікар на підсвідомому рівні перенастроює організм п’яниці не непереносимість спиртного. Терапія може проводитися директивно або приховано.

2. Психотерапевтичні методики. Ґрунтуються на формуванні у хворого непереносимості спиртного на психічному рівні. До таких методик відносять кодування по Рожнову, Малкіну, Довженка.

3. Медикаментозні методи. Викликають неприйняття етилового спирту на фізичному рівні відразу після вживання. Пацієнту вводять ін’єкції етанолових інгібіторів, дають таблетки, препарати дисульфіраму, підшивають блокатори спітного. Крім цього, для зняття пристрасті до спиртного використовують блокатори опіоїдних рецепторів, токсикотерапевтичні засоби і ряд інших.

4. Лазерний метод. Алкогольна залежність знімається шляхом впливу лазерними променями на рефлексогенні точки головного мозку.

5. Апаратний метод. Полягає в проведенні фізіотерапевтичних процедур, які знімають тягу до спиртних напоїв.

6. Подвійний блок. Метод терапії, при якому використовують поєднання підшивки з психотерапевтичними методиками.

Кожен з перерахованих методів має свої плюси і мінуси, показання та протипоказання, тому визначити, яка з методик підійде конкретному пацієнту може тільки досвідчений фахівець у сфері наркології.

Підготовка до кодування від алкоголізму і суть процедури.

Пацієнт перед процедурою повинен відмовитися від вживання етилового спирту. Бажано це зробити за 15-20 днів до того моменту, коли людина планує здійснити процедуру. Простіше всього це зробити в умовах стаціонару, так як витримати такий довгий час без випивки з власної волі можуть одиниці.

Перед процедурою лікар проводить з пацієнтом індивідуальну бесіду, в ході якої зазначає особливості особистості людини, докладно розповідає, як він збирається закодувати пацієнта, для чого це потрібно, налаштовує пацієнта на позитивний результат.

Залежно від рекомендованої наркологом методики проводиться одна або кілька процедур. Після цього необхідні реабілітаційні процедури, спрямовані на зміцнення фізичного і психічного стану колишнього п’яниці.

Для того щоб уникнути зривів, пацієнт повинен неухильно дотримуватися всіх рекомендованих лікарем правил поведінки. У ряді випадків, для закріплення отриманого результату призначають провокативну пробу, коли людина під наглядом фахівця випиває невелику дозу горілки. Отриманий негативний ефект надовго закріплює установку на повну відмову від спиртного.

Важливо! Як саме закодувати пацієнта вирішує лікуючий лікар! Вибір методики індивідуальний для кожної людини. Те, що допомогло друзям і знайомим не обов’язково буде ефективно в даному конкретному випадку. Вартість лікування також визначається індивідуально.

Кодування від алкоголізму в «Центрі здорової молоді»

Пройти курс лікування і перемогти хворобу – це абсолютно реально!

У «центрі здорової молоді» в Москві є все необхідне для пацієнтів, які страждають залежністю від спиртних напоїв. Наші фахівці мають великий практичний досвід роботи.

Дізнатися ціни на послуги, записатися на прийом до «Центр здорової молоді» Ви можете прямо зараз, заповнивши нескладну онлайн форму на сайті, або подзвонивши нам по телефону 8-800-333-20-07 (дзвінок по РФ безкоштовний)

Кодування від алкогольної залежності в Москві.

Досвідчені лікарі Наркологи. В стаціонарі або вдома. Цілодобовий виїзд по Москві і області. Професійно, анонімно, безпечно.

Медичний центр «НаркоДок» виконує лікування алкогольної залежності за допомогою декількох видів кодування. Кодування дозволяє перестати вживати алкоголь відразу ж, сформувавши стійку мотивацію для ведення тверезого способу життя. Важлива умова успішного лікування — бажання пацієнта відмовитися від спиртного.

Якщо людина не згодна на лікування, не хоче відмовлятися від алкоголю, наркологи нашого медичного центру зможуть переконати його. Лікарі центру «НаркоДок» спеціалізуються на наркології та психіатрії, використовують ефективні прийоми переконання і мотивації. Вони забезпечують результативне лікування навіть в складних випадках, якщо пацієнт не визнає проблему з алкоголем, при негативних змінах поведінки і т.п.

Ціни на кодування від алкоголізму.

Медикаментозне кодування (в т. ч. підшивання від алкоголізму)** Метод Препарат вартість послуги* (руб) внутрішньовенне введення препарату.

Внутрішньом’язове введення препарату.

Комбіноване кодування.

Вшивання препарату.

Провокація.

Розкодування.

* — Вартість послуги збільшується при виїзді лікаря додому. ** — Вартість послуги збільшується за рахунок обов’язкової провокації.

Психотерапевтичне кодування Метод термін дії вартість послуги * (руб) Метод Довженка.

Консультація психотерапевта.

* — Вартість послуги збільшується при виїзді лікаря додому.

Вид медичної послуги Розшифровка Вартість, руб. Метаболічна терапія.

2000 Гепатопротекторна терапія.

2000 кардіопротекторна терапія.

закодуватися від алкоголю ціна

2000 Нейропротекторна терапія.

2000 Лабораторна діагностика — Лабораторія CDM.

Етапи кодування.

Консультація нарколога. Якщо пацієнт має бажання перестати вживати алкоголь, він підписує інформовану згоду на лікування. Якщо людина не згодна на кодування, лікар розмовляє з ним, проводить підготовку, щоб переконати його змінити рішення. На консультації нарколог разом з пацієнтом приймає рішення про метод лікування.

Обстеження. Збір інформації про стан здоров’я, проведення лабораторних тестів. Проводиться в два етапи: загальне обстеження при підготовці до лікування і контроль слідів алкоголю в сечі перед кодуванням. Пацієнт повинен самостійно витримати кілька діб тверезості перед кодуванням.

Виконання кодування. Основний етап лікування. Кодування може виконуватися за допомогою медикаментозних засобів (Торпедо, Еспераль тощо), програм гіпнотичного навіювання, психотерапії, препаратів, що знижують тягу до алкоголю.

Реабілітація. Завершальний етап лікування, завдання якого — відновити нормальний фізичний і психологічний стан пацієнта. Можливе спостереження у профільних лікарів (гепатолога, терапевта, гастроентеролога, кардіолога і т. п.), індивідуальні або групові сеанси психотерапії.

Медичний центр «НаркоДок» проводить кодування від алкоголізму вдома або в умовах стаціонару. При високому ризику зриву, якщо залежність вже сформована, ми рекомендуємо проходити кодування в умовах клініки.

Спосіб кодування.

Медикаментозне кодування. Виконується за допомогою препаратів на основі дисульфіраму. Це-речовина, яка блокує ферменти печінки, що розкладають алкоголь. При вживанні навіть невеликої дози спиртного настає сильна інтоксикація — різко погіршується самопочуття, з’являється головний біль і нудота, порушення дихання, серцеві болі і т. п. Після кодування нарколог виконує «провокацію»: дає пацієнтові невелику дозу спиртного, щоб він оцінив важкість інтоксикації. Це формує умовний рефлекс, відраза до алкоголю. Медикаментозне кодування виконують за допомогою ін’єкцій, формування в м’язових тканинах депо з препаратом, вшивання капсули, яка виділяє препарат в кровотік у фіксованій дозі. Кодування виконується на обраний пацієнтом термін — від декількох тижнів до декількох років.

Психотерапевтична дія. Програма будується індивідуально, при цьому враховуються особливості психіки пацієнта. Можливо гіпнотичне навіювання, формування установок на ведення тверезого способу життя, рішення психологічних проблем, що провокують розвиток залежності.

Зниження алкогольної залежності. Виконується за допомогою препаратів на основі налтрексона — діючої речовини, що коригує роботу опіоїдних рецепторів головного мозку. Вживання спиртного перестає приносити задоволення, викликати почуття ейфорії, стає безглуздим. Препарат додатково стабілізує психічний стан пацієнта, відновлює нормальну роботу ЦНС.

Метод Довженка. Комбінація психотерапевтичних методів навіювання і формування умовного рефлексу огиди до алкоголю. Методика лікування запатентована, має високу ефективність.

Показання та протипоказання.

Медикаментозна кодування використовується для пацієнтів з формується алкогольною залежністю за умови, що вони здатні самостійно утримуватися від вживання алкоголю. Якщо залежність вже сформована, використовують методи психотерапії, гіпнотичного навіювання. При сильній залежності можлива комбінація декількох підходів: поєднання медикаментозної кодування з психотерапією — найбільш ефективний спосіб лікування.

При виборі способу кодування враховують загальний стан здоров’я пацієнта. Використання препаратів на основі дисульфіраму може бути протипоказано при порушеннях функцій нирок, печінки, серцево-судинної системи, в літньому віці, при деяких системних захворюваннях, ризику інсульту. Основне протипоказання: відсутність мотивації для відмови від спиртного, страх перед процедурою.

Результат лікування.

Кодування допомагає впоратися з алкогольною залежністю, але для повної відмови від спиртного важлива правильна реабілітація. Важливо відновити нормальний стан здоров’я, пройти курс психотерапії, нормалізувати психічний стан, стосунки з близькими. Лікарі медцентру «НаркоДок» допоможуть вирішити ці завдання і відмовитися від вживання алкоголю назавжди.

Наші ціни.

Приймаємо до оплати картки.

Будь-яке лікування індивідуально. Неможливо розписати на сайті всі випадки, в яких може знадобитися лікарське втручання. Проте, якщо ви зважилися на кодування від алкоголізму або вам потрібна інша допомога, на цій сторінці ви зможете отримати орієнтовні ціни.

Для того, щоб дізнатися скільки коштує кодування алкоголізму, лікування або виведення з запою зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті або через форму зворотного зв’язку. Ми з радістю проконсультуємо вас, відповімо на будь-які питання і підкажемо, як дії вам треба зробити.

Ціни на кодування від алкоголізму і виведення із запою.

Висновок із запою, переривання запою.

5500 руб.

6000 руб.

7500 руб.

від 8000 руб.

закодуватися від алкоголю ціна

Стаціонар на дому*

від 10000 руб.

Виклик лікаря додому.

1000 руб.

Первинний медичний огляд.

500 руб.

½ Суми обумовленого лікування.

*Вартість -10000 руб добу, за умови, що лікар не менше 12 годин знаходиться вдома у пацієнта. В цю послугу включена постановка крапельниць двічі, кожні 6 годин. Спостереження і моніторинг пацієнта відбувається безперервно протягом 12 годин. Дана послуга здійснюється при укладанні договору не менше ,ніж на 2 доби.

Психотерапевтичне лікування алкоголізму.

Консультація психотерапевта первинна.

4000 руб.

Лікування алкоголізму за методом Довженка О. Р.

13000 руб.

Лікування алкоголізму глибоким гіпнозом.

15000 руб.

закодуватися від алкоголю ціна

Подвійний блок (медикаменти + гіпноз)

від 8000 руб.

4000 руб.

Медикаментозне лікування («торпеда» від алкоголізму або кодування торпедою)

Такий спосіб кодування, вшивання торпеди, показаний як низькомотивованим пацієнтам, так і тим, хто вже пробував інші способи і зазнав невдачі. Однак ми нагадуємо, що все індивідуально, і найдієвіший спосіб завжди підбирає лікар.

MST на 6 міс./1 рік/2 роки/3 роки.

4000 / 4500 / 5000 / 5500 руб.

SIT на 6 міс./1 рік/2 роки/3 роки.

4500 / 5000 / 5500 / 6000 руб.

Алгоминал на 6 міс./1 рік/2 роки/3 роки.

5000 / 5500 / 6000 / 6500 руб.

Аквилонг на 6 міс./1 рік/2 роки/3 роки.

5500 / 6000 / 6500 / 7000 руб.

Еспераль (США, Франція) імплантація на 1 рік.

12000 руб.

Вивитрол (США) на 6 міс.

закодуватися від алкоголю ціна

25000 руб.

Психотерапія при алкоголізмі.

4000 руб.

3500 руб.

Сеанс психотерапевтичної реабілітації.

3500 руб.

Лікування в стаціонарі.

Лікування алкоголізму в стаціонарі краще амбулаторного перш за все тому, що забезпечує цілодобове спостереження лікарями пацієнтів. Це, в свою чергу, дозволяє провести всі необхідні процедури і заходи.

До послуг наших пацієнтів різні програми одужання в умовах стаціонару:

Авторська програма Вартість 240 000 руб. Тривалість 14 днів.

Основна перевага даної програми полягає в тому, що з пацієнтом працюють і фахівці-наркологи, і психотерапевти високого класу, поєднуючи медикаментозне і психотерапевтичне лікування з відновними процедурами.

В 14 днів, які займає лікування за цією програмою, входять:

щоденні психотерапевтичні заняття повна детоксикація організму (за допомогою медикаментів і фізіотерапії) повне обстеження і діагностика; в разі необхідності залучаються лікарі вузького профілю; медикаментозна терапія водні процедури.

Індивідуальна програма ВАРТІСТЬ від 7000 рублів на добу.

Не всім пацієнтам показаний тривалий курс. Найчастіше, домогтися значних результатів можна і за більш короткий термін.

В такому випадку наша клініка пропонує індивідуальні програми лікування.

У вартість будь-якої терапії входять кілька етапів:

лабораторна та функціональна діагностика; огляд лікарем-наркологом і, при необхідності, іншими фахівцями складання індивідуальної програми лікування курс медикаментозної, психо — та фізіотерапії оцінка результатів лікування, консультації.

Клініка має двома типами палат: тримісними ( 7000 рублів на добу ) і одномісними (12000 рублів на добу ). І одномісні, і тримісні палати обладнані РК-телевізором, DVD-програвачем, безкоштовним wi-fi. Відвідування родичами можливе цілодобово.

Клініка розташована на території санаторію з парком, прогулянки по якому також позитивно позначаються на здоров’ї пацієнтів.

Кодування Налтрексоном.

Використання Налтрексону також може вважатися торпедо-кодуванням. Торпеда від алкоголізму-це будь-яке вшивання препарату підшкірно. Але Налтрексон коштує кілька осторонь від подібних препаратів, тому ми винесли його окремо.

Кодування препаратом Налтрексон на 3 місяці.

Кодування від алкоголізму.

закодуватися від алкоголю ціна

Вдома і в стаціонарі.

Кодування від алкоголізму-це особлива лікувальна процедура, в ході якої у алкозалежного пацієнта виробляється стійкий умовний негативний рефлекс на алкоголь. Правильно виконана кодування від алкоголю є гарантією того, що клієнт не повернеться до повторного вживання спиртного, оскільки прийом алкогольних напоїв більше не буде супроводжуватися приємними відчуттями, як це було раніше.

Ціни на кодування від алкоголізму.

Види кодування від алкогольної залежності.

Існує три основних види кодування від алкоголю:

Медикаментозний. За допомогою застосування спеціальних лікарських препаратів досягається ефект, коли прийом алкоголю або викликає гостро негативну реакцію відторгнення спиртного, або взагалі не супроводжується ніякими відчуттями. Апаратний. Негативний рефлекс на алкоголь виробляється спеціальними фізіотерапевтичними методами: лазерною терапією, гіпертермічним впливом, електроімпульсною і судомною терапією. Психотерапевтичний. Шляхом переконання або гіпнотичного впливу у пацієнта формують психологічну огиду до алкоголю.

У медичному центрі « Алко Стоп 24 » застосовуються всі види кодувань від алкогольної залежності. Вибір способу в кожному конкретному випадку проводиться лікуючим лікарем після детального вивчення історії хвороби пацієнта і оцінки його фізичного і психологічного стану.

Методи кодування від алкоголю в клініці « Алко Стоп 24 »

Лікувально-реабілітаційний центр « Алко Стоп 24 » пропонує такі способи кодування від алкоголізму в Москві:

Алгоминал. Препарат вводиться внутрішньовенно. Діюча речовина Алгоминала-дисульфірам, що блокує переробку етанолу печінкою. Після введення Алгоминала вживання алкоголю викликає сильну інтоксикацію, сприяє виробленню відрази до спиртного. Еспераль-гель. Хворому робиться внутрішньовенна або внутрішньом’язова ін’єкція Еспераль-гелем, що містить дисульфірам, після чого прийом алкоголю супроводжується різко вираженими симптомами гострого отруєння. Еспераль-імплант (Торпедо). Замість ін’єкції, хворому в тіло вшивається капсула з препаратом. Подвійний блок. Суть методу — обрана медикаментозна кодування підкріплюється лазерним, психотерапевтичним або гіпнотичним кодуванням, що створює додатковий захист від раптового «зриву». Кодування без витримки. Особливість цього методу кодування — воно проводиться відразу після виведення з запою, без попереднього утримання від алкоголю протягом деякого часу. Таке кодування не завжди буває тривалим, але воно дає клієнту час, щоб протверезіти і задуматися про повноцінне лікування. За методом Довженка. Найстаріший із способів кодування, в ході якого хворому робиться сильне гіпнотичне навіювання на повну байдужість або сильне відраза до алкоголю. Кодування може здійснюватися на строк до 5 років, на індивідуальному або груповому сеансах. Лазерне кодування. Відраза до алкоголю досягається шляхом впливу лазером на спеціальні біологічно активні точки-центри, як при акупунктурі або голковколювання. Результатом процедури стає байдуже ставлення до алкоголю.

Застереження!

На методі кодування «годується» величезна кількість шахраїв і псевдоцілителів, що пропонують процедури, не мають нічого спільного з дійсним кодуванням.

« Алко Стоп 24 » попереджає: потрібно ігнорувати всі пропозиції пройти «довічне» кодування, кодування «на смерть», лікування по фотографії або навіть без присутності хворого, різні види уколів в печінку і т. д. і т. п. Справжнє професійне кодування від алкогольної залежності може бути виконано тільки дипломованими лікарями-наркологами, в спеціалізованому медичному закладі.

Надійно і з твердою гарантією результату закодуватися від алкоголю в Москві можна в лікувально-реабілітаційному центрі « Алко Стоп 24 ». Ми пропонуємо своїм пацієнтам великий вибір методів кодування від алкозалежностей різного ступеня тяжкості і на різні терміни за тривалістю.

Задати будь-які уточнюючі питання або отримати безкоштовну консультацію щодо лікування алкогольної або наркотичної залежності можна подзвонивши по телефону +7 (495) 153-98-91 або залишивши заявку на зворотній дзвінок через форму на сайті, після чого фахівці медцентру негайно зв’яжуться з вами.

Старшинова Ірина Євгенівна Лікар психіатр-нарколог.

Відкликання.

Хочу подякувати фахівцям вашого центру. Звернутися за допомогою я вирішила, статут поодинці боротися з цією жахливою залежністю від спиртного у мого чоловіка. Ми живемо разом 10 років і у нас двоє дітей.

В останні роки його тяга до алкоголю збільшувалася. Вранці він почав похмелятися. Міг навіть по дорозі на роботу, як він говорив, — » поправитися», випивши горілки. Разом з цим псувалися наші відносини. Під час частих сварок він міг вдарити мене або накричати на дітлахів. Запої стали тривати вже тижнями.

Мені варто було величезних зусиль змусити його прийти в ваш центр. Наркологи з розумінням поставилися до нашої сімейної біди. Кваліфікація лікарів не викликала сумнівів. Відчувалося, що вони щиро прагнуть допомогти хворому впоратися з недугою. Проводилися відновлюють процедури, потім йшли бесіди з психотерапевтом, прописувалися препарати.

Зараз чоловік не п’є третій рік. Відносини в сім’ї налагодилися. Періодично ми відвідуємо фахівців і розповідаємо про наші успіхи.

У наркологічному центрі мене знають в обличчя. Коли після виснажливого запою я тільки входжу в будівлю, у мене не питають, чому я знову тут. Черговий прийом у лікаря, укол тіаміну, крапельниця, таблетки — карбамазепін, сонапакс і хлорпротіксен на ніч. Відходячи після процедур, займаю місце в знайомому кріслі в кабінеті психотерапевта, і починається вже яка за рахунком бесіда.

В черговий раз пропонують пройти кодування або «зашитися». Я з завзятістю відмовляюся, мовляв, впораюся сам. І вже тепер зарікаюся кинути пити назавжди. Я ж-сильний.

І дійсно, не п’ю місяць, другий, півроку. Ніякої тяги до спиртного не відчуваю. У цей-то момент І закрадається думка, але чарочку-то можна грюкнути — одну, і зупинитися. Я ж сильний! Події подальшого Місяця-опущу. Підсумок — однаковий: я знову плентаюся знайомою дорогою в центр, де мені в черговий раз нададуть таку необхідну хворому хронічним алкоголізмом невідкладну наркологічну допомогу.

Ще п’ять років тому я займав непоганий пост в солідній компанії. Спиртне в моєму житті виникало в невеликих кількостях на День народження або на Новий рік. Однак відбуваються події, з якими дуже складно змиритися. Для мене таким випадком став розрив відносин з коханою жінкою.

Чи треба говорити, що з роками я втратив здоров’я, у мене стали траплятися епілептичні напади, виникли значні проблеми з підшлунковою залозою, та й інших болячок додалося. Я лежав у лікарнях, відвідував денний стаціонар при районному наркодиспансері, але поліпшення стану було короткочасним. Без алкоголю я занурювався в депресію, і кращого засобу для «лікування», ніж горілка, не знаходив. Протриматися без вживання спиртного я міг в кращому випадку тижнів шість.

Нове життя я відчув, коли дізнався про цей наркологічний центр. Я записався на прийом до нарколога, пройшов курс інтоксикації, реабілітації і прийняв рішення закодуватися. Сюди я приходжу на терапевтичні сеанси, в стінах медзакладу мені комфортно, оскільки знаю, що про моє здоров’я тут подбають.

В наркологічний центр ми звернулися екстрено. У мого сина стався ще один запій. Він хотів вийти на вулицю, піти по району шукати своїх товаришів по чарці, щоб похмелитися. Чоловік не дав йому цього зробити. В Інтернеті він знайшов вашу адресу і телефон.

Нарколог приїхав швидко, побачивши, наскільки поганий наш син, він без зволікання приступив до його порятунку, іншого слова я тоді не могла підібрати. Я не сильна в медичних термінах, але лікар, пам’ятаю, сказав, що проведе очищення організму, який був схильний до сильної алкогольної інтоксикації. Він робив необхідні уколи, вимірював тиск, поставив крапельницю, виписав снодійне.

Доктор з цієї клініки приходив до нас кілька разів, двічі на день. Він цікавився самопочуттям сина, якому ставало простіше переносити наслідки хвороби після проведених процедур.

В один з візитів лікар настійно сказав, що якщо йому дорога життя, то треба кинути пити, і рекомендував прийти в центр. Син багато спілкувався з психотерапевтом. І після цих бесід він сам прийняв рішення закодуватися.

Перед тим як звернутися в цей центр, Мій чоловік проходив тритижневий курс лікування в одній з наркологічних лікарень москви. Перед самою випискою йому «вшили» в живіт те, з чим алкоголь несумісний.

На п’ятий день перебування вдома, коли ще навіть не зняли шви, він заявився в устілку п’яним. Хоча, пройшовши курс лікування, запевняв, що з препаратом всередині, пити йому не можна категорично, оскільки наслідки можуть бути незворотними. Пощастити…

Пошуки нового медичного закладу, в якому б у мого чоловіка назавжди відбили б охоту до прийому спиртного, — я не хочу бути ще не старої вдовою — привели у цей наркологічний центр.

Ввічливі, чуйні і головне, розуміють, як лікувати алкоголіків лікарі-професіонали — це найцінніше, що ми тут знайшли. Ваша допомога допомогла врятувати ще одне життя, яке дуже легко втратити, якщо не вселити хворому всю небезпеку прийому алкоголю. Дякую, вам.

Кодування на дому: умови і способи надання послуги в Олексіївці.

Кодування від алкоголізму з виїздом додому офіційно заборонено, так як являє собою серйозне втручання в психічний і фізичний стан залежного. Процедура повинна проводитися в стінах медичного закладу, де дотримується стерильність, є можливість надання екстреної допомоги, у лікарів є необхідні дозволи та ліцензії.

Звернувшись за допомогою до наших фахівців, Ви отримаєте:

Широкий вибір методів кодування: ін’єкційний, вшивание, психотерапевтичний, подвійний блок Якісну медичну допомогу від дипломованих фахівців Гарантію якісного надання послуги Зручне місце розташування клініки Запис на зручну дату і час Повне позбавлення від залежності за 1,5 години Безкоштовну консультацію у лікаря-нарколога по телефону Сертифіковані європейські та американські препарати Низькі ціни , акції на комплексне лікування Цілодобовий прийом заявок.

Методи кодування від алкоголізму на дому.

Домашнє лікування алкогольної залежності може застосовуватися до пацієнтів, які знаходяться на початковій стадії захворювання, відрізняються стійкою психікою і будуть повторювати кодування від алкоголізму на дому в Олексіївці після закінчення терміну.

У теорії будь-який спосіб заборонної терапії може бути проведений в домашній обстановці. Однак сеанси психотерапії рекомендується проводити в спеціальних кабінетах, де відсутні сторонні звуки. Для підшивки ампули потрібно стерильність операційної або як мінімум процедурного кабінету. Тому маніпуляції краще здійснювати в умовах наркологічної клініки.

Пацієнти можуть замовити послугу виведення із запою і подальше кодування з виїздом додому в Олексіївці. Після посиленої терапії з протверезіння людини йому може бути поставлена протиалкогольна ін’єкція. Сеанс проводиться після отримання згоди від хворого.

Варіанти кодування.

Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Підбір необхідної дозування в залежності від стадії алкоголізму, віку, хронічних хвороб; Необхідний термін утримання від алкоголю 3 дні; Здійснення процедури медсестрою під наглядом лікаря; Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; читати далі Можливість вибору терміну кодування; Можливість додаткового обстеження при наявності супутніх захворювань; замовити.

Проведення операції висококваліфікованим хірургом; Найбільш ефективний і надійний метод; Кодування діє до 3 років; Необхідний термін утримання від алкоголю 3-5 днів; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Підбір необхідної дозування в залежності від стадії алкоголізму, віку, хронічних хвороб; Можливість вибору терміну кодування; читати далі Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; Можливість додаткового обстеження при наявності супутніх захворювань; замовити.

У нашій клініці працюють за оригінальною методикою А. Р. Довженка; Процедура проходить без медикаментозного втручання; Необхідний термін утримання від алкоголю від 5 днів; Вік і хронічні захворювання не впливають на можливість проведення кодування; Тривалість процедури від 1,5 до 2 годин; Допомога в усвідомленні психологічної природи залежності; читати далі Відсутність негативних наслідків для організму; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; замовити.

Індивідуальний підбір препарату і методу психотерапії; Підходить для запійних пацієнтів на пізніх стадіях алкоголізму; Купірує психічну і фізичну тягу до алкоголю; Необхідний термін утримання від алкоголю 5 днів; Застосовується для пацієнтів схильних до зриву (коли інші методи не допомогли); Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; читати далі Комплексне обстеження організму; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; замовити.

Кодування від алкоголізму: умови проведення з виїздом на дім.

Незважаючи на популярність лікування алкоголізму кодуваннями, визначити ефективний спосіб досить складно. Тільки кваліфікований нарколог або психотерапевт зможе грамотно підібрати варіант зняття тяги до спиртного, враховуючи при цьому тривалість захворювання, стан пацієнта на момент звернення, наявність супутніх захворювань.

Для отримання стійкого результату кодування з виїздом на будинок потрібне дотримання декількох умов :

абсолютна тверезість вирішив закодуватися людини протягом трьох і більше діб на момент пригоди процедури; відсутність слідів етанолу в крові, доведене лабораторними дослідженнями; свідоме згоду пацієнта, отримане без тиску з боку.

Щоб мінімізувати можливість появи ускладнень, Захід повинен проводитися досвідченим фахівцем, а при використанні ін’єкцій і підшивання – в стерильних умовах. Тільки в цьому випадку виклик додому і лікарські маніпуляції будуть безпечними для здоров’я хворого, гарантують ефективність лікування.

Довіряти оголошення про кодування на дому-значить піддавати свій організм ризику потрапити в руки непрофесіоналів. Таке лікування може серйозно нашкодити страждає залежністю людині. При сформованому бажання закодуватися звертайтеся до дипломованим наркологів спеціалізованого центру «Приватний медик 24», які підберуть варіант методу і за доступною ціною позбавлять від патологічної тяги до спиртного.

Можливо, Вам буде корисно.

закодуватися від алкоголю ціна

Кодування від алкоголізму.

Закодуватися від алкоголізму можна просто і з гарантією.

Безконтрольне вживання алкогольних напоїв ― це величезна проблема, яку необхідно вирішити максимально швидко. Постійне отруєння алкогольними токсинами негативно позначається не тільки на роботі внутрішніх органів, але і на психіці людини. Колись нормальна людина внаслідок впливу етанолу стає відірваною від життя, його переслідують невдачі в сім’ї і на роботі, він впадає в депресію і збільшує обсяг вживаних напоїв, що призводить до ще більш тяжких наслідків.

Якщо ваша близька людина страждає від алкоголізму, терміново звертайтеся в нашу наркологічну клініку! Наші фахівці приїдуть до вас додому, стабілізують стан пацієнта і при необхідності виконають кодування від алкогольної залежності.

Що таке кодування від алкоголю?

Кодування ― це медикаментозне або психотерапевтичний вплив на пацієнта, без якого він навряд чи зможе повноцінно зав’язати з вживанням міцних напоїв. Навіть якщо алкоголік проявить нелюдську силу волі і самостійно відмовиться від випивки, немає ніякої гарантії, що через тиждень-місяць-рік він не повернеться до улюбленого заняття. Різні методи кодування від алкоголю, в свою чергу, дозволяють забезпечити нормальне, здорове життя протягом багатьох років.

Як правило, кодування від алкоголю на дому або в стаціонарі здійснюється не менше ніж, через три дні після останньої випитої чарки. Важливо розуміти, що хворий обов’язково повинен дати свою згоду на цю процедуру. По-перше, так належить за законом, а по-друге, персональне бажання назавжди розпрощатися з алкоголем ― найголовніша умова, без якого жодні кодування просто не працюють.

Методи кодування від алкоголізму.

Наші наркологи застосовують такі методи кодування від алкогольної залежності:

Укол від алкоголізму. Даний препарат, головною діючою речовиною якого є дисульфірам, використовується для блокування функції печінки, що відповідає за переробку алкоголю. Якщо пацієнт, який пройшов таку кодування, знову вживає пиво, вино, горілку, коньяк чи інші алкогольні напої, продукти їх розпаду відразу ж провокують нудоту, блювоту і т. д. Таким чином у хворого виробляється неймовірне відраза до алкоголю. Вшивання ампули. Речовина, що знаходиться в ампулі діє точно так само, як і препарат, який вводиться ін’єкційним шляхом. Різниця полягає лише в способах введення препаратів в організм: препарат Еспераль ― вшивається у вигляді капсул в ту або іншу частину тіла (знамените «підшивання») це і є «Торпедо», знайте що «торпедування» це метод введення препарату, а не його пряме назву. Такий метод кодування гарантує, що людина не доторкнеться до спиртного протягом дуже тривалого терміну, так як препарат буде надходити в кров з ампули порційно, протягом усього заявленого періоду. Подвійний блок. Комбінація одного з перерахованих вище методів з сеансом психотерапії або гіпнозу. Метод Довженка. Відомий психотерапевтичний метод кодування від алкогольної залежності, не передбачає використання фармакологічних препаратів. Суть методу полягає в гіпнотичному навіюванні і формуванні установки на ведення тверезого способу життя.

Вартість кодування від алкоголю залежить від обраного вами методу. Не забувайте про те, що ціни на кодування від алкоголю істотно нижче, ніж ціни на повноцінне лікування в наркологічній клініці.

Основні переваги кодування.

Кодування від алкогольної залежності володіє наступними перевагами.

Відсутність необхідності в тривалому лікуванні: тверезому пацієнту досить один раз відвідати професійного нарколога, щоб зав’язати зі спиртними напоями. Пацієнту, що прийняв рішення закодуватися, не доведеться звільнятися з роботи або брати відпустку заради лікування. Кодування-набагато дешевша послуга, ніж тривалий реабілітаційний курс. Кодування виконується на умовах повної конфіденційності: пацієнт при необхідності може приховати факт проведеної процедури від родичів, друзів і колег.

Наша наркологічна клініка є сучасним медичним закладом, який володіє новим обладнанням та штатом досвідчених фахівців в області наркології. Для кодування від алкоголізму ми застосовуємо перевірені методики і лікарські препарати.

Якщо ваші близькі не в змозі відмовитися від надмірного вживання спиртних напоїв, наші фахівці допоможуть вам. Ми працюємо цілодобово, так що телефонуйте в будь-який час!

Кодування від алкоголізму.

Алкоголізм є хронічним захворюванням. У світі існує багато результативних методик, за допомогою яких можна успішно позбутися від алкогольної залежності.

Кодування від алкогольної залежності — це психотерапевтичний метод впливу на пацієнта з метою позбавлення його від згубної звички. Якщо хворий легко входить в стан гіпнозу, то такий метод лікування для нього вважається найбільш ефективним. При кодуванні нарколог впливає у хворого на підсвідомість. У пацієнта виробляється відраза до прийняття спиртних напоїв.

Методи кодування від алкоголізму.

На сьогоднішній день наркологи застосовують на практиці в основному три методи кодування:

Медикаментозний. Даний метод кодування лікує алкоголізм на першому етапі його розвитку. Метод Довженка. За допомогою даного методу на підсвідомому рівні у хворого відбувається блокування залежності від спиртних напоїв. Метод, в основі якого використовують різноманітні медичні препарати. Він містить в собі перераховані вище методи кодування.

Фахівці нашої клініки мають великий практичний досвід в кодуванні від алкоголізму. У роботі використовують сучасні методи лікування.

Лікарі вважають, що найбільш ефективним і найбільш популярним методом лікування від алкогольної залежності є медикаментозний. Невипадково його з успіхом застосовують у всіх клініках — державних і приватних. Це пов’язано з тим, що пацієнт має бажання позбутися від алкоголізму в найкоротші терміни. Медикаментозні засоби діють на організм досить швидко. Дія ліків залежить від дози і методу їх введення. В нашій клініці фахівці перед кодуванням хворого проводять у нього повне обстеження здоров’я. Виходячи з аналізів, нарколог підбирає метод кодування.

Переваги медикаментозного методу лікування:

Кодування за допомогою даного методу можна проводити при будь-якій стадії алкогольної залежності. Даним методом лікування користуються при розвитку «білої гарячки». Попереджає розвиток алкоголізму. Хворий може самостійно вибрати потрібний медикаментозний препарат, за бажанням вибрати спосіб його ведення. Медикаментозні препарати є доступними.

Кодування від алкогольної залежності за допомогою гіпнозу.

Під час лікування нарколог проводить гіпнотичні сеанси. Гіпноз — це певний стан пацієнта, при якому на несвідомому рівні відбувається робота нарколога з хворим. Сприйняття навколишнього світу при цьому не порушено. За допомогою гіпнозу лікар вводить пацієнта в особливий стан. Під час сеансу гіпнозу нарколог вводить пацієнтові потрібну інформацію.

Досвідчений лікар домагається того, що хворий знаходиться в розслабленому стані. Отримана ним інформація буде усвідомлюватися як певного роду установка. За допомогою гіпнозу можна позбавити пацієнта від згубної звички до вживання спиртних напоїв.

Кодування від алкогольної залежності по м етоду Довженка.

Крім елементів гіпнозу метод Довженка має в своєму складі психотерапевтичний вплив. На сьогоднішній день в Росії техніка лікування алкоголізму методом Довженко є найбільш затребуваною. Нарколог вводить пацієнта в стан гіпнозу. Хоча очі у людини залишаються незакритими. Спеціаліст вкладає в клітини головного мозку потрібну інформацію: такі установки, які сприяють відмові від прийому спиртних напоїв. Метод Довженка є свого роду стресово-емоційною терапією.

Методика грунтується на інстинкті самозбереження пацієнта. Інстинкт самозбереження є найсильнішим рефлексом людини. Метод викликає здатність хворого до логічного мислення. Коли людина знаходиться в алкогольній залежності, у нього всі механізми розбалансовані. І головним стає тільки один напрямок — бажання випити. У період гіпнозу нарколог вселяє хворому огиду до спиртних напоїв на якийсь час. Пацієнт під час процедури знаходиться не в глибокому гіпнозі, а в стан трансу. Якщо лікування пройшло успішно, то за короткий період часу відновлюється психіка пацієнта. Поліпшується і загальне самопочуття.

За допомогою методу Довженка у хворого змінюються пріоритети. Він усвідомлює, що в разі порушення кодування і прийняття алкоголю, у нього можуть бути непередбачувані наслідки, аж до смертельного результату.

Імплантація препарату Еспераль.

Процес кодування полягає в тому, що хірургічним шляхом в жирову клітковину нарколог вшиває французький препарат. В організм пацієнта буде поступово в невеликих кількостях надходити препарат, який за своїми даними не сумісний з прийомом алкоголю. Особливість препарату Еспераль полягає в тому, що він водиться на тривалий період часу, можна від 3 місяців і включно до декількох років. При прийомі алкоголю в людському організмі утворюються отруйні речовини, які можуть привести хворого до тяжких наслідків. Природно, що хворий відчуває певний страх. І у нього відпадає бажання вживати спиртні напої. Даний метод кодування має певні протипоказання, зокрема він протипоказаний при захворюваннях нирок, печінки. Даний метод кодування наркологи не радять робити тим пацієнтам, у яких спостерігається зриви в лікуванні.

Кодування методом Торпедо.

Все більшою популярністю останнім часом користується метод кодування, іменований Торпедо. Хворому в організм вводиться медичний препарат, здатний викликати огиду до прийняття спиртних напоїв. Відбувається непереносимість спиртного, також знижується бажання вживати алкоголь. Саме по собі введене ліки для хворого не приносить шкоди. Але коли в організм потрапляє алкоголь, в цьому випадку відбувається токсичний вплив на організм. Пацієнт прекрасно розуміє, що, вживаючи спиртні напої, він наражає себе на серйозну небезпеку. Тому йому волею-неволею доводиться утримуватися від алкоголю.

Протипоказання: при серцево-судинних захворювань у хворого даний метод використовувати не рекомендують.

Які терміни кодування практикують медичні клініки в Москві?

Кодування від 1 місяця до 6. Кодування від 1 року до двох років. Кодування від 3 років до 5.

Наркологічні клініки кодують хворих не тільки в стаціонарі, але і з виїздом до пацієнта додому. Виїзд нарколога додому для кодування є в Москві дуже популярною послугою.

Що потрібно знати при кодуванні від алкоголізму?

закодуватися від алкоголю ціна

Хворий зобов’язаний сам мати сильне бажання позбутися від алкоголізму. У нього повинно бути відсутнім сп’яніння, похмілля протягом декількох днів. Ось найбільш популярні методи кодування: кодування за методом Довженка використовується легкий гіпноз, ніяких медичних препаратів не потрібно.

Кодування з препаратом Еспераль має на увазі хірургічне втручання. Нарколог вшиває препарат в м’які тканини пацієнта.

Препарат Торпедо характеризується тим, що в вену нарколог вводить лікарський препарат. Він викликає стійку огиду до спиртних напоїв. Хворому стає погано, якщо він приймає алкоголь.

Важливо пам’ятати! Кодувати хворого можна виключно за його згодою! Інакше шанси на успіх вести тверезий спосіб життя у нього стають мінімальними. За допомогою кодування нарколога вдається вселити пацієнтові, що не можна вживати спиртне протягом якогось терміну.

Фахівці нашої клініки проводять кодування від алкоголізму анонімно. Вся інформація, яка відноситься до обстеження і лікування, строго конфіденційна. Будь-які дані про наших хворих не відправляються в систему держобліку.

Кодування від алкоголізму в Москві, ціни.

Ціна за кодування від алкогольної залежності залежить від наступних факторів:

Ціна введеного медикаменту. Вартість ліків залежить від дози, його складу, від виробника. Ціна залежить від терміну, на час якого діє кодування. Впливає приналежність клініки: Державна або приватна. В якій стадії алкогольної залежності знаходиться хворий. Вартість послуг, що надаються наркологічною службою Послуги Вартість, руб. Кодування Хімзахист на 3 місяці * 4500 Хімзахист на 6 місяців * 5500 Хімзахист на 12 місяців * 7000 *внутрішньовенно або внутрішньом’язово, одним препаратом за призначенням лікаря: Аквилонг, Алгоминал, Торпедо і ін. Подвійний блок ** 12000 **внутрішньовенно або внутрішньом’язово, що комбінація двох препаратів за призначенням лікаря: Аквилонг, Алгоминал, Торпедо і ін. Вшивание від алкоголю *** 15000 ***Імплантація блокаторів Еспераль (блокатора Алкогольдегідрогенази) та ін. препаратів Розкодування (нейтралізація чи видалення препарату): Розкодування (блокування або видалення препарату) 3000 Видалення імпланта Еспераль (блокатора Алкогольдегідрогенази) 5000.

Відгуки про кожен метод кодування абсолютно різні. Деякі цілеспрямовані люди після першого кодування відразу ж кидають вживати алкоголь. А для інших використання навіть декількох методик не є ефективним.

Кодування від алкоголізму в Москві.

Кодування від алкоголізму в Москві: 51 клініка, ціна від 2500 до 24500 руб (в середньому 6422), запис на кодування від алкоголізму. Виберіть недорогу клініку з послугою «Кодування від алкоголізму» недалеко від Вас і з хорошими відгуками пацієнтів. всі ціни на наркологічні послуги.

Кодування від алкоголізму — відгуки.

Ввели препарат для кодування від алкоголізму, спасибі. На цьому позитивні моменти закінчилися. [. ] У ході бесіди наголос був зроблений не на кодування і навіювання людині, що після введення препара.

У вересні 2019 року в Боткинском наркологічному центрі проводили кодування від алкоголізму мого батька. Процес контролював Абгаров Алан Вільямович. Обговорювалося, що ефект від кодування длитс.

Кодування від алкоголізму. Уколом — від 3500 руб. за методом Довженка — від 8500 руб. вшивання Еспераль (дисульфірам) — від 8 500 руб.

Ціни на кодування від алкоголізму в нашій клініці «Хелпер» починаються від 3500 руб. І це ціна за акції на кодування шляхом ін’єкції «Еспераль-гелю» в нашому стаціонарі. Кількість процедур по акції обмежена, тому якомога швидше зателефонуйте і уточніть, чи буде діяти знижка на дату, коли ви плануєте закодуватися. В середньому ж (без акції та з урахуванням використання різних методик) кодування від алкогольної залежності у нас коштує від 4000 до 8000 руб. Окремі види кодування можна виконувати і вдома, але не всі (наприклад, вшивание імплантів ми настійно рекомендуємо проводити в стаціонарі). Ціна кодування на дому залежить від місця розташування пацієнта (зателефонуйте — ми назвемо точну ціну).

Ціна на розкодування — 2000-3000 крб. На цій послузі точно економити не варто, тому що провокація після невдалого раскодирвоания може призвести до жахливих наслідків.

Ефективне кодування від наркоманії коштує від 15000 до 40000 руб. (в залежності від бажаного терміну кодування — від 1 до 5 місяців). Кодування від наркотичної залежності проводиться з використанням оригінального препарату «Налтрексон».

Навіть якщо ви вирішите скористатися не нашими послугами, а звернутися в іншу наркологічну клініку, будь ласка, вивчіть актуальні ціни.

Ціни на кодування від алкоголізму Ін’єкція Еспераль-гель: на 6 місяців 3 500 руб. по акції! На 1 рік 5 000 руб. На 2 роки 6 500 руб. На 3 роки 8 000 руб. Вшивание від алкоголю (препарат » Еспераль-імплант) від 8 500 руб. Кодування за методом Довженка (гіпноз) від 8 500 руб. Розкодування (інактивація кодировочного препарату) 2 000 руб.

Увага! Якщо вам пропонують послуги кодування істотно дорожче зазначених цін, то ви переплачуєте виключно за «бренд» клініки. Якщо вам пропонують ціни нижче зазначених, то вас, швидше за все, обманюють: в кращому випадку замість оригінальних препаратів буде використовуватися плацебо, в гіршому — вас або вашого близької людини буду кодувати від алкоголізму або наркоманії шарлатани, ризикуючи завдати непоправної шкоди здоров’ю і створити ризик для життя.

Далі ми розповімо вам про сучасні методи кодування від алкоголізму і наркоманії, застосовуваних препаратах, Порядку надання медичних послуг.

Для початку давайте порівняємо основні методи і з’ясуємо, на який термін дозволяє закодуватися кожен з них, яким способом вводиться препарат, яка вимагається від підготовка пацієнта:

Метод кодування.

Місце надання послуги вдома у пацієнта в Москві і Московській області або в нашому московському стаціонарі (для вшивання настійно рекомендуємо стаціонар) У нашому московському стаціонарі Препарат Еспераль-гель Аквилонг, Алгоминал, Торпедо, SIT, ГНИДА, MST Еспераль-імплант — Спосіб і місце введення препарату Внутрішньом’язово. Укол в подлопаточную область внутрішньовенно. Укол у вену Хірургічно. Вшивання імпланта в сідничний область — Термін кодування Від 3 місяців до 3 років Від 1 року до 5 років Від 1 року Гарантія від клініки Так, на строк до 1 року Так, на строк до 3 років Та, на весь термін кодування Утримання від алкоголю перед кодуванням, діб 3 5 7 Можна скоротити термін утримання? Так, якщо провести додаткову процедуру витверезіння і детоксикації організму на дому у пацієнта або в стаціонарі.

Звертаємо увагу, що підбір найбільш ефективної методики кодування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Тому звернувшись в клініку «Хелпер» після спілкування з лікарем — ви обов’язково отримаєте рекомендацію про те, яким методом слід кодуватися від алкоголізму вам або вашому родичу, щоб ймовірність позбавлення від залежності стала максимальною.

Метод кодування.

Діюча речовина дисульфірам-механізм дії Блокатор ферменту Мотиваційна психотерапія вартість процедури / сеансу від 3500 осіб за акції від 5000 осіб від 8500 осіб від 8500 осіб кількість процедур / сеансів 1 1 від 1 до 7 ставлення до етанолу після кодування відраза зняття тяги Нейтралізація кодування (розкодування) Ін’єкція антидотом Демотиваційна психотерапія.

Як бачите, одним з найбільш ефективних є психотерапевтичний метод кодування від алкоголізму за методикою Довженка. Але цей метод вимагає усвідомленості та залучення з боку пацієнта (простіше кажучи, пацієнт повинен хотіти зробити перший крок — далі йому допоможе лікар). Також для деяких пацієнтів потрібно проводити кілька не самих дешвых сеансів. Загалом, метод підходить не всім, і комусь буде краще скористатися введініем блокаторів (медикаментозним кодуванням). Однак, оскільки кодування за методом Довженка не має протипоказань і побічних ефектів, то, в першу чергу, пропонуємо обговорити саме цю методику.

Кодування за методом Довженка. Лікування відбувається за наступним планом: лікар вводить людину в гіпнотичний стан і вселяє йому, що певний час людина не буде вживати алкоголь. В процесі сеансу повністю знімається тяга до спиртного на певний строк, який заздалегідь обговорюється з пацієнтом і проговорюється лікарем. В основному лікування проводять в умовах клініки, але можуть в екстрених випадках або за домовленістю з пацієнтом провести кодування на дому.

Наш лікар-нарколог розповідає про кодування від алкоголізму ефективним методом Довженка.

Сподіваємося, Катерина Євгенівна допомогла вам більше дізнатися про кодування. До речі, вона один з трьох наших лікарів, хто показує найкращий результати і максимальну ремісію з кодування від алкоголізму. Якщо ви всерйоз вирішили позбутися алкогольної залежності, то рекомендуємо звертатися до наших кращих лікарів.

Кодування від алкоголізму: лікування, яке допомагає.

Зміст.

Алкоголізм — важка недуга, що ламає життя як самого залежного, так і його рідних і близьких. Ми знаємо про це не з чуток. Персонал Наркологічного Диспансеру №1 складається лише з досвідчених фахівців, і ми, поклавши руку на серце, можемо сказати, що якщо не бачили все, то дуже багато. І страшні історії, і історії «чудесного порятунку», коли в людину не вірив більше ніхто. Продовжуючи займатися своєю справою, в цій статті розповімо про такий метод, іноді спірному, як кодування від алкоголю.

Взяти під контроль згубну звичку буває неймовірно складно. Страждають алкоголізмом не хочуть визнавати у себе наявність залежності. Обіцяючи собі кинути після чергового запою, хворі потрапляють в нескінченну низку зривів і депресій.

Кодування від алкоголю — дієва міра, яка може допомогти назавжди розлучитися із згубною звичкою і повернутися до нормального життя.

Чому кодування допомагає позбутися від алкоголізму?

Викликає стійке неприйняття і страх вживання алкоголю.

Метод кодування підбирається індивідуально виходячи з алкогольного стажу пацієнта і його індивідуальних особливостей.

Вартість процедури порівняно невисока.

При правильному підборі методики, кодування безпечно.

Тривалість результату від 6 місяців. При стійкому бажанні пацієнта не повертатися до зловживання, ремісія може тривати довічно.

Можливість провести кодування як в умовах стаціонару, так і вдома.

Протипоказання від нашого центру кодування.

Медикаментозне кодування від алкоголю не може бути проведена при наявності серцево-судинних, неврологічних, онкологічних і психіатричних захворювань. У Наркологічному Диспансері № 1 попередньо проводиться детальне обстеження пацієнта, яке допоможе уникнути негативних наслідків для здоров’я.

Підготовка до кодування.

Перед процедурою пацієнта просять підписати добровільна згода, здати необхідні аналізи, а також утримуватися від прийому алкоголю від 3 до 5 днів.

Скільки триває ефект.

закодуватися від алкоголю ціна

Залежно від обраної методики і мотивації пацієнта, ефект триває від 6 місяців до повного одужання і довічної ремісії.

Щоб домогтися стійкого поліпшення необхідно також опрацювати психологічні причини алкоголізму. У наркологічному диспансері № 1 доступна послуга психотерапії, яка допоможе розібратися в собі, знайти точки опори в житті і уникнути зриву.

Види кодувань від пияцтва.

Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, наші лікарі підберуть один з видів кодування:

Медикаментозна терапія.

Найефективніший метод, дія якого триває від 6 місяців. Під шкіру пацієнта вводиться препарат, який викликає стійкі негативні фізичні симптоми при спробі вживання алкоголю.

Лікарський засіб для кодування може вводитися у формі капсули або ін’єкції.

Ми використовуємо якісні ліцензовані препарати, одним з яких є « Еспераль » — Американський засіб, що довів свою високу ефективність в ході клінічних випробувань і практики.

Психологічне кодування від алкоголізму.

Вплив на психіку пацієнта виявляється як у стані неспання, так і з попереднім введенням в транс. Одним з найефективніших методів психологічної корекції вважається метод Довженка, під час якого, що знаходиться під гіпнозом пацієнту, навіюється відраза і страх перед алкоголем.

Фізіотерапевтичний.

Дана група об’єднує кілька методів, суть яких полягає в дію на тіло пацієнта. Голковколювання-одна з найефективніших фізіотерапевтичних методик боротьби з алкоголізмом.

Подвійне блокування.

Поєднання двох і більше методик. Саме поєднання впливів в більшості випадків допомагає домогтися стійкого утримання від алкоголю на тривалий час (більше 3-х років)

Кодування від алкоголізму в Єкатеринбурзі: ціни, відгуки, переваги.

За промокоду «ДИСПАНСЕР №1» зателефонуйте по нашому цілодобовим номером +7 (343) 318-21-43 і пройдіть процедуру позбавлення від алкогольної залежності на 1000 рублів дешевше. Може бути, це дрібниця, але все одно приємно.

Наркологічний диспансер № 1 пропонує допомогу досвідчених лікарів і лікування новітніми іноземними препаратами. Ми гарантуємо пацієнтам анонімність, що дуже важливо для пацієнтів, які страждають на алкоголізм. Лікування від алкоголізму в Єкатеринбурзі: ціни, відгуки, переваги.

Проходячи лікування у нас, будьте впевнені, що ми:

Використовуємо тільки ліцензовані і перевірені методики лікування.

Наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію і стежать за новітніми тенденціями в області наркології. Пропонуємо тільки сучасні та ефективні методики лікування.

Дбаємо про безпеку пацієнтів.

Перед проведенням кодування беремо лабораторні аналізи і подібно розпитуємо про симптоми, історії хвороби і супутніх захворюваннях.

Не завищуємо ціни.

Ми пропонуємо вигідні ціни на кодування, так як закуповуємо препарати оптом з великою знижкою у надійних постачальників.

Розуміємо і вникаємо в ситуацію кожного пацієнта.

Хворі на алкоголізм стикаються з нерозумінням і навіть презирством кожен день. Ми розуміємо, як важко буває зробити перший крок на шляху до здоров’я, ставимося до своїх пацієнтів з глибокою повагою і цінуємо їх сміливість на шляху до лікування.

Багато хворих на алкоголізм вважають, що в їх житті нічого не можна змінити. Це не так. Якщо у вас є бажання змін, ми допоможемо досягти мети.

Чим швидше ви звернетеся до фахівців, тим швидше зможете повернутися до тверезого життя. Щоб пройти кодування в Єкатеринбурзі, телефонуйте нам за телефоном + 7 (343) 318-21-43.

Відгуки про кодування та лікування в нашій клініці можете прочитати тут і тут. І пам’ятайте — немає нічого неможливого!

Ціни на послуги наркологічного центру «Алкоклиник»

Ми знизили ціни! Тому що якість повинна бути доступною!

НАЗВА ПОСЛУГИ Ціна, руб. КОНСУЛЬТАЦІЇ, ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД Консультація по телефону Безкоштовно! Консультація для родичів Безкоштовно! Первинна консультація психіатра-нарколога Безкоштовно! Первинна консультація психолога Безкоштовно! Виїзд лікаря нарколога та консультація на дому 1 500 рублів Консультація психотерапевта, психолога у клініці 2 000 рублів Первинний прийом, огляд лікаря, кубітальний катетер, ЕКГ 2 500 рублів Консультація терапевта, невролога, хірурга 3 000 рублів Сімейна консультація з психологом 3 000 рублів Консультація завідувача відділенням Попова А. Р. 4 500 грн ВИВЕДЕННЯ ІЗ ЗАПОЮ Виїзд на будинок і лікування запою на дому: Виїзд лікаря нарколога та консультація на дому 1 500 рублів Стандартна терапія алкогольних отруєнь (крапельниця одинарна): від 3 200 рублів Подвійне очищення (крапельниця подвійна): від 4 500 рублів Посилена терапія алкогольних отруєнь 6 500 рублів Максимальне очищення 7 500 рублів VIP-терапія алкогольних отруєнь від 9 500 рублів Процедура ВЛОК (трив. 20 хв. ) 1 500 рублів Кислородотерапия (длит. 20 хв.) 1 500 рублів ЕКГ 1 500 рублів Ремаксол 400 мл 2 000 рублів Реамберін 250 мл. 2 000 рублів Цитофлавин №1 амп. 2 000 рублів Мафусол 500 мл 1 500 рублів Стерофундин 500 мл 1 000 рублів Дуплет (виведення з запою + кодування): Виведення з запою + кодування на 12 місяців 9 500 рублів Виведення з запою + кодування на 24 місяці 11 000 рублів Стаціонар на дому (добу): Стаціонар на дому (доба) від 6 000 рублів Виведення з запою медичному центрі: Виведення з запою амбулаторно 3 200 рублів Виведення з запою в стаціонарі 4 500 рублів Види терапії: Стандартна терапія алкогольних отруєнь (крапельниця одинарна) 3 200 рублів Подвійне очищення (крапельниця подвійна) 4 500 рублів Посилена терапія алкогольних отруєнь 6 500 рублів Максимальне очищення 7 500 рублів VIP-терапія алкогольних отруєнь 9 000 рублів Види швидкого витвереження: Усунення похмільного синдрому від 3 900 рублів Екстрене швидке вытрезвление від 4 900 рублів Висновок із запою із формуванням відрази до алкоголю від 6 900 рублів ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В СТАЦІОНАРІ Доставка пацієнта в стаціонар у супроводі лікаря (Москва) 2500 рублів Доставка пацієнта в стаціонар у супроводі лікаря (Моск.область) 2500 рублів + 100 рублів за 1 км. від МКАД Розміщення в стаціонарі — «Відділення на Алтуфьєвському»: Для алкоголезалежних Палата економ-класу, категорія А 4 500 рублів/добу Палата Стандарт, категорія А 6 000 рублів /добу Палата Стандарт двомісний, категорія А 9 500 рублів /добу Палата Стандарт одномісний ,категорія А 15 000 рублів /добу Для наркозалежних Палата економ-класу, Н категорія 5 000 рублів/добу Палата Стандарт, Н категорія 6 500 рублів /добу Палата Стандарт двомісний, категорія Н 10 000 рублів /добу Палата Стандарт одномісний ,категорія Н 15 500 рублів /добу Розміщення в стаціонарі — «Відділення на Тайговій»: Для алкоголезалежних Палата Стандарт покращений, категорія А 8 000 рублів /добу Палата Стандарт покращений двомісний, категорія А 10 000 рублів /добу Палата VIP одномісна,категорія А 20 000 рублів /добу Для наркозалежних Палата Стандарт покращений, категорія А 8 500 рублів /добу Палата Стандарт покращений двомісний, категорія А 10 500 рублів /добу Палата VIP одномісна,категорія А 20 500 рублів /добу КУРСИ ЛІКУВАННЯ В СТАЦІОНАРІ: В палаті економ-класу: «Базовий» (детальніше. ) 16 000 рублів «стандартний» (докладніше. ) 30 000 рублів » розширений «(докладніше. ) 47 000 рублів «максимальний» (докладніше. ) 71 500 рублів в стандартній палаті: «базовий «(докладніше. ) 19 500 рублів «стандартний» (докладніше. ) 35 000 рублів «розширений» (докладніше. ) 53 500 рублів «максимальний» (докладніше. ) 81 000 рублів в VIP палаті: «базовий «(докладніше. ) 29 000 рублів «стандартний» (докладніше. ) 51 000 рублів «розширений» (докладніше. ) 74 000 рублів «максимальний» (докладніше. ) 110 500 рублів КОДУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ Психотерапевтичне кодування (гіпноз): Індивідуальний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка (термін тверезості 1 рік) 8 000 рублів Індивідуальний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка (термін тверезості 2 роки) 10 000 рублів Еріксонівський гіпноз 8 000 рублів «Блоки» : Метод «Подвійний блок» 7 000 рублів Метод «Подвійний Блок» на 24 місяці 8 000 рублів Метод «Потрійний блок» (новинка) 9 000 рублів Внутрішньовенне кодування: Кодування препаратом Торпедо 3 800 рублів Кодування препаратом Algominal на 6 місяців 3 800 рублів Кодування препаратом Algominal, Acvilong, SIT на 12 місяців-5 000 рублів ін’єкція Еспераль — терміном дії 6 місяців 4 000 рублів ін’єкція Еспераль — 1 рік 4 500 рублів ін’єкція Еспераль — 2 роки 6 000 рублів Вивитрол (1 міс.) 30 000 рублів Внутрішньом’язове кодування (вшивання, імплантація): Імплантація Продетоксон 32 000 рублів вшивание Еспераль — до 1 року 8 000 рублів вшивание Еспераль — до 1,5 років 9 000 рублів вшивание Еспераль — до 2 років 9 500 рублів вшивание Еспераль — до 3 років 11 500 рублів вшивание Еспераль — до 5 років 14 000 рублів Імплантація Дисульфірам 9 000 рублів Тетлонг-250 в/м’язово 3 місяці 4 500 рублів Тетлонг-250 в/м’язово 6 місяців 5 500 рублів Провокація при кодуванні: Провокація при кодуванні 900 рублів Розкодування (інактивація або видалення препарату): Розкодування (інактивація або видалення препарату) 2 000 рублів Видалення імпланта Еспераль 4 000 рублів Видалення імпланта Дисульфірам 5 000 рублів Кодування в стаціонарі і медичному центрі: Гіпноз (1 сеанс) 7 000 рублів Кодування лазером (1 сеанс) 7 500 рублів «ХІМІЧНА ЗАХИСТ» в/венно 6 місяців 4 000 рублів «ХІМІЧНА ЗАХИСТ» в/венно 12 місяців 5 500 рублів ТЮТЮНОПАЛІННЯ Кодування від тютюнопаління 8 500 рублів Лікування тютюнової залежності (курс) 17 500 рублів ЛІКУВАННЯ ЗАЛЕЖНО ВІД КУРИЛЬНИХ СУМІШЕЙ Лікування в стаціонарі (очищення організму від хімікатів і токсинів спайса) 35 000 рублів Реабілітація при залежно від спайса 75 000 рублів НАРКОМАНІЯ Лікування в стаціонарі: Палата економ-класу/добу 5 000 рублів Палата Стандарт 6 500 рублів Двомісна палата підвищеної комфортності/добу 10 000 рублів Одномісна палата підвищеної комфортності/добу 15 500 рублів Кодування: Вшивання Налтрексону — до 3 місяців 24 500 рублів Вшивание Налтрексону — до 5 місяців 29 500 рублів Кодування від 3 місяців 28 000 рублів Кодування від 6 місяців 45 000 рублів Кодування від 10 місяців 75 000 рублів ЛІКУВАННЯ ДЕПРЕСІЇ, НЕВРОЗІВ Консультація терапевта (спостереження) 3 000 рублів Консультація невролога (спостереження) 3 000 рублів Консультація психолога 2 000 рублів Консультація психіатра 5 000 рублів Консультація завідувача відділенням 4 500 рублів Голкорефлексотерапія від 2900 рублів ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ Курс лікування Індивідуально ЛІКУВАННЯ ТОКСИКОМАНІЇ Курс лікування Індивідуально ПСИХОТЕРАПІЯ ПРИ НАДМІРНІЙ ВАЗІ Курс лікування Індивідуально КУРСОВІ ТЕРАПІЇ Кардиопротекторная терапія від 1 400 рублів Цитопротекторная терапія від 2 300 рублів Нейропротекторна терапія від 2 300 рублів Детоксикація (очищення організму) від 3 500 рублів Ксенонотерапия 2 000 руб./літр Лазеротерапія від 4 500 рублів Плазмаферез 9 000 рублів Ремаксол 400 мл 2 000 рублів Цитофлавин №1 амп. 1 500 рублів Мафусол 500 мл 1 500 рублів Стерофундин 500 мл 1 000 рублів Метаболічна терапія (для судин головного мозку, серцевої та нервової системи) — 1 крапельниця від 1 800 рублів Метаболічна терапія — курс (5 крапельниць) від 8 000 рублів Гепатопротектори (для печінки) — 1 крапельниця від 1 400 рублів Гепатопротектори — курс (5 крапельниць) від 6 000 рублів Ноотропная терапія (для головного мозку) — 1 крапельниця від 1 800 рублів Ноотропная терапія — курс (5 крапельниць) від 8 000 рублів Голкорефлексотерапія від 2900 рублів ПСИХОТЕРАПІЯ І РЕАБІЛІТАЦІЯ Консультація психотерапевта первинна Безкоштовно! Консультація психотерапевта наступні 1 500 рублів Курс психотерапії групова (1 сеанс) 600 рублів Психотерапія індивідуальна (1 сеанс) 1 900 рублів Курс психотерапії — 24 зустрічі 45 000 рублів Сімейна психотерапія — 10 зустрічей 40 000 рублів Курсова реабілітація (5 зустрічей по 1 ч. 30 хв.) 18 000 рублів Курсова реабілітація (додаткова зустріч 1ч. 30 хв.) 4 000 рублів ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, ДІАГНОСТИКА Експрес-тест на визначення наркотичних речовин у сечі 1 500 рублів Експрес-тест на визначення ВІЛ і Гепатиту С, слині 1 500 рублів ОАК,биохимичекий аналіз крові,ЕКГ,постановка катетера 2 500 рублів АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ! При повторному зверненні 5% знижка на лікування Інваліди та учасники війни 5% знижка на лікування Багатодітні сім’ї 10% знижка на лікування При перебуванні в стаціонарі більше 4 діб (дійсно тільки для алкогольної залежності) 10% знижка з ліжко-дня.

Весь спектр послуг з лікування алкозалежності та тютюнопаління.

Медичний центр «Алкоклінік» допомагає вирішити складні і делікатні проблеми, з якими часто неможливо впоратися самостійно. Вилікуватися від алкозалежності, звільнитися від пристрасті до тютюну, вийти з запійного порочного кола — ми допоможемо вам зробити це і почати нову сторінку життя. У нас працюють тільки досвідчені, повністю сертифіковані фахівці, а клініка має всі необхідні ліцензії і свідоцтва.

Серед наших переваг:

доступність ціни послуг наркологічного центру;

закодуватися від алкоголю ціна

повна анонімність (ми не передаємо відомості ні на роботу, ні в наркодиспансери);

можливість проходження терапії на дому;

зручний і комфортний стаціонар з усім необхідним профобладнанням;

власні методики та напрацювання.

Лікування алкоголізму в нашій клініці.

Ми працюємо тільки в умовах особистої згоди і психологічної готовності пацієнта до процедур. У нашому арсеналі як швидкодіючі способи виведення з запою, так і методики, що передбачають поступову і планомірну роботу над собою. Центр пропонує:

виїзд додому до пацієнта або стаціонарні послуги виведення з запійного стану: крапельниці для усунення інтоксикації, підтримка організму при абстиненції, примусове очищення організму від токсинів, транквілізатори і седативні лікування (в екстрених випадках), нормалізація артеріального тиску і тонусу;

лікування алкозалежності, кодування як в умовах домашнього комфорту, так і в стаціонарі: медикаментозне («торпеди», «Еспераль», «Дисульфірам», «Аквилонг», «Налтрексон» та ін) і психологічні методики (гіпноз, метод Довженка).

Порадують вас і ціни в наркологічній клініці: лікування від алкоголізму у нас цілком доступно людям з середнім достатком.

Позбавлення від пристрасті до паління.

Куріння не шкідлива звичка, а небезпека і недуга. В нашій клініці досвідчений психіатр-нарколог допоможе підібрати діючу методику для тих, хто не здатний впоратися з проблемою самотужки:

медикаментозне втручання — препарати у вигляді таблеток, пластирів;

лазерна акупунктура (безболісний вплив лазером на біоактивні точки на тілі);

Наші лікарі допомагають не тільки поправити фізичне самопочуття, а й відновити психологічне здоров’я. Якщо вам потрібна допомога, анонімну консультацію вам нададуть на нашому інтернет-сайті або за телефоном +7(495) 922-88-61.

Кодування від алкоголізму — сучасна вартість кодування.

Рейтинг ефективних засобів від алкоголізму за 2018 рік # Назва Ціна % лікування 1 Alcolock 990 руб. 94% 2 Alconex 147 крб. (промо) 90% 3 АлкоПрост 1000 руб. 85% 4 Еспераль 1243 руб. 50% 5 Метадоксил 1359 руб. 40%

Незважаючи на те, що історія способу під найменуванням «Кодування від алкоголізму» має вже багато років, навіть зараз вона не втратила своєї актуальності і є однією з найбільш ефективних процедур.

Кодування від алкоголізму.

Методи лікування від алкоголізму полягають у впливі на психічний стан людини, після якого у нього пропадає тяга до зловживання. Закодуватися від алкоголізму можна різними засобами і методами, що відрізняються за ціною. Як правило, пацієнту рекомендують пройти або терапію лікарськими препаратами, або кілька сеансів у психотерапевта.

Мета цих способів полягає у формуванні у людини відрази до прийому спиртних напоїв. Після процедур від алкоголізм людина думає, що якщо він вип’є, то відразу помре.

Вплив на психічний стан пацієнта при кодування від алкоголізму не можна вважати безпечним способом лікування, ніж за допомогою спеціальних препаратів. У разі, якщо клієнт після такого кодування все ж прийняв алкоголь, то це може відбитися на ньому не кращим чином.

Лікарі рекомендують.

Для ефективного лікування алкоголізму фахівці радять засіб «AlcoLock» . Цей препарат: Усуває тягу до алкоголю Відновлює пошкоджені клітини печінки Виводить токсини з організму Заспокоює нервову систему, Не має смаку і запаху Складається з натуральних компонентів і повністю безпечний AlcoLock має доказову базу, засновану на численних клінічних дослідженнях. Засіб не має протипоказань і побічних ефектів.

Кодування — це:

формування відрази до спиртних напоїв; заглушення потреби в алкоголі; розвиток почуття самозбереження; табу на прийом спиртних напоїв.

Необхідні умови для кодування.

Не можна просто прийти до лікаря з питущим людиною і сказати, що ви хочете провести кодування від алкоголізму. Для проведення процедур необхідно виконати ряд умов:

приходити на лікування від алкоголізму потрібно обов’язково тверезим, причому не вживати алкоголь за кілька днів до цього; до відвідування фахівця пацієнт повинен почувати себе задовільно, добре спати, їсти, не повинен відчувати дискомфорт; успіх лікування від алкоголізму залежить від бажання самої людини кинути пити; пацієнт зобов’язаний дати свою згоду на проведення кодування.

Протипоказання для проведення лікування від алкоголізму.

відсутність бажання лікуватися від алкогольної залежності; не згоди пацієнта на проведення процедури кодування від алкоголізму; психічні розлади і людини.

Для кожного пацієнта лікарем наркологом складається певна, індивідуальна програма. Самолікування може бути небезпечним для здоров’я людини.

Наркологічні клініки і центри.

Проводити процедуру кодування потрібно тільки в клініці з хорошою репутацією, в якій працюють сертифіковані фахівці. Однак ціни там буде не низькі.

Вам все ще здається, що вилікувати алкоголізм неможливо?

Судячи з того, що ви зараз читаєте ці рядки — перемога в боротьбі з алкоголізмом поки не на вашому боці.

І ви вже думали закодуватися? Воно й зрозуміло, адже алкоголізм — небезпечне захворювання, яке призводить до серйозних наслідків: цирозу або навіть смерті. Болі в печінці, похмілля, проблеми зі здоров’ям, роботою, особистим життям . Всі ці проблеми знайомі вам не з чуток.

Але може все ж є спосіб позбутися від мук? Рекомендуємо прочитати статтю Олени Малишевої про сучасні методи лікування алкоголізму.

У кожному великому місті є кілька таких клінік, де пацієнту нададуть безкоштовну консультацію, а при його згоді рекомендують метод лікування, повідомлять про вартість кодування від алкоголізму.

Є ряд центрів, де пропонують провести за прийнятною ціною кодування за допомогою лазера. Секрет цієї методи полягає в тому, що на біологічно активні точки пацієнта впливають лазерними променями. Цей спосіб кодування від алкоголізму не небезпечний і більш ефективний, проте, для його застосування потрібно відмовитися від алкоголю за п’ять днів до проведення процедури.

Один з дорогих варіантів кодування-це лікування в приватній, платній клініці. Вартість кодування від алкоголізму буде залежати від стажу і рівня кваліфікації нарколога, а також від статусу самої клініки. На ціну кодування також буде впливати і умови утримання пацієнта в лікувальному закладі.

Середні ціни на кодування від алкоголізму в приватній клініці.

Вартість палат в клініці: «економ» — від тисячі рублів, «Стандарт» — 2 тис.

Кодування від алкоголізму за допомогою уколу обійдеться клієнту від 6 тис. до 25 тис. рублів. Ціна буде залежати від препарату, який введуть в організм.

При цьому в таких клініках ще пропонують додатковий комплекс послуг, таких як масаж, душ Шарко, терапія озоном і т. д.

Курс лікування від алкоголізму терміном три дні в середньому коштує 20 тис. рублів. Але така висока ціна часто виправдовує себе тим, що клієнт знаходиться в установі під пильною увагою, а значить, у нього не буде можливості знову випити. Кодування від алкоголізму анонімне, будь-який лікар доступний для пацієнта в будь-який час доби.

Вшивання від алкоголізму.

закодуватися від алкоголю ціна

Позбутися від залежності можна за допомогою спеціальної процедури, яку ще називають «вшивання». Суть її полягає в тому, що людині введуть в організм хімічний склад ліки під час процедури. Його можна ввести під лопатки, в вену, печінку, внутрішньом’язово.

За допомогою цього методу пацієнт повністю відмовляється від згубної звички, він не може переносити запах і смак спиртного, бажання випити відсутня.

Скільки коштує кодування від алкоголізму методом «Вшивання»:

Вакцина «Хімзахист», введена на півроку: ціна — 4 тис. Цей же препарат, але вже на один рік, буде коштувати клієнту п’ять тис. рублів. Її введуть внутрішньом’язово.

Гель «Еспераль», який введуть при кодуванні під лопатку на термін до півроку: ціна — в середньому 6 тис. рублів. Але є центри, де вартість процедури доходить до 20 тис.

Внутрішньом’язовий препарат «дисульфірам» при кодуванні увійдуть пацієнтові за ціною 10 тис., а ліки «Вівітрол», вже за 25 тис.

Що говорять лікарі про алкоголізм.

Доктор медичних наук, професор Малишева Є. В.:

Вже багато років я вивчаю проблему алкоголізму. Страшно, коли тяга до спиртного руйнує життя людини, через алкоголь руйнуються сім’ї, діти втрачають батьків, а дружини чоловіків. Часто спиваються саме молоді люди, які руйнують своє майбутнє і завдають непоправної шкоди здоров’ю.

Виявляється, що п’є члена сім’ї можна врятувати, причому зробити це в таємниці від нього самого. Сьогодні ми поговоримо про новий натуральному засобі Alcolock, яке виявилося неймовірно ефективним, а так само бере участь у федеральній програмі «Здорова нація», завдяки якій до (включно) засіб можна отримати всього за 1 рубль .

Кодування від алкоголізму з вакциною «Торпедо», в середньому дешевше вище названих, його ціна становить близько 7 тис. рублів.

Укол від алкогольної залежності при кодуванні «Аквілонг», «Алгомінал»: ціна-8 тис. рублів.

Перед тим як порекомендувати процедуру «Вшивання» нарколог обов’язково направить свого пацієнта до психіатра, на сеанси психотерапії. Скільки коштує кодування від алкоголізму залежить від виробника лікарських препаратів, від стажу роботи й кваліфікації лікаря, а також від додаткових послуг, наданих у клініці.

Після проведення процедури клієнт повинен пройти певний курс реабілітації.

Лікування за допомогою гіпнозу.

Це вже досить старий і ефективний спосіб кодування від згубної звички. Він заснований на застосуванні спеціальних гіпнотичних прийомів, після який людина перестає приймати спиртне як необхідність, не відчуває його смак і запах.

Після застосування цієї методики людина не відчуває невроз, депресію, у нього нормалізується психічний стан.

Спосіб лікування гіпнозом іменується «Якір». Психіатром відбувається установка на обмеження, ставиться як ніби віртуальний бар’єр на повну відмову від спиртного.

Існує ще один вид гіпнозу «Еріксоніанський», з його допомогою пацієнта налаштовують на здоровий спосіб життя.

Методика Довженка. Це аутотренінг і самонавіювання. Сеанси проводяться як індивідуально, так і в групі.

Історії наших читачів.

Вилікувала чоловіка від алкогольної залежності вдома. Минуло вже пів року, як я забула про те що мій чоловік коли взагалі пив. Ох, як же я раніше мучилася, постійні скандали, бійки, вся була в синцях. Скільки разів я ходила до наркологів, але там так і не змогли вилікувати його, тільки грошей здерли. І ось вже 7 місяць пішов, як чоловік взагалі ні краплі не п’є і все завдяки цій статті. Всім у кого близькі алкоголіки — читати обов’язково!

Застосування гіпнозу при кодуванні дуже не дешева процедура. Прайс лист кодування від алкоголізму за допомогою гіпнозу виглядає наступним чином:

вартість одного сеансу кодування: ціна-8 тис. рублів; заняття в групі аутотренінгу: ціна — 16 тис. рублів; сімейне лікування: ціна-25 тис. рублів.

Число занять буде залежати від того, як легко людина піддається гіпнозу і наскільки велике Його бажання кинути пити.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Це випробуваний і дуже ефективний метод лікування в сучасній медицині. В основі його лежить психологічний вплив і гіпноз на підсвідомість людини. Лікування повинен проводити тільки висококваліфікований лікар психіатр!

Кодування від алкоголізму відбувається в кілька періодів. Перша зустріч, бесіда з клієнтом і вивчення історії захворювання. На це у фахівця йде не більше 30 хвилин.

Далі слід формування стимулу у пацієнта, вплив за допомогою гіпнозу. Проводитися гіпноз з прийомами самонавіювання, це займає не більше п’яти сеансів, по годині.

Останнім етапом слід шокова терапія, при якій відбувається прямий вплив на підсвідомість людини. Ціна лікування за даним методом становить близько 8 тисяч рублів.

Лікування лазером.

Це один з найлегших і не небезпечних способів кодування. Спочатку, протягом трьох днів, за допомогою лікарських препаратів пацієнта виводять зі стану запою.

За допомогою комп’ютерної діагностики досліджують організм хворого, визначають хвороби, що заважає одужанню. Потім за допомогою лазера впливають на біологічні точки людини. Процедура займає не більше трьох годин. Ціна такого лікування не більше 20 тисяч рублів.

Лікування алкоголізму в домашніх умовах.

Застосовувати все вище названі методики лікар-нарколог може на дому у пацієнта. Скільки коштує закодуватися від алкоголізму в домашніх умовах? Ціна на виклик фахівця додому становить п’ять тисяч рублів. Клієнту запропонують консультацію, дадуть різні рекомендації і проведуть очищення організму.

Кодування від алкогольної залежності.

У Росії алкоголізм-проблема великих масштабів, що покриває всі регіони і області нашої країни. Сотні тисяч росіян страждають від алкогольної залежності і потребують професійної допомоги.

Алкогольний напій, незалежно від його фортеці, руйнує організм людини, завдаючи непоправної шкоди здоров’ю і безліч неприємностей оточенню алкоголіка.

Ціни на кодування від алкоголізму:

Кодування препаратом Дисульфірам 12 міс.

від 8 000 рублів.

Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 12 міс.

від 4 000 рублів.

закодуватися від алкоголю ціна

Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 12 міс.

Імплантація Еспераль (ESPERAL) 12 міс.

від 7 500 рублів.

Введення Вівітрол (VIVITROL) 1 міс.

від 24 000 рублів.

Подвійний блок 12 міс.

від 6 000 рублів.

Потрійний блок 12 міс.

від 8 000 рублів.

Кодування по Довженко 12 міс.

від 7 500 рублів.

Провокація при кодуванні.

від 2 000 рублів.

закодуватися від алкоголю ціна

Стаціонарне лікування пацієнтів:

Лікування пацієнтів з алкогольною залежністю.

від 4 900 рублів/добу.

Алкоголізм-це важке захворювання, а не просто шкідлива звичка. Вживання спиртних напоїв здатне викликати залежність вже після декількох застосувань.

За великим рахунком залежність від алкоголю, формується під впливом декількох факторів:

біологічних, соціальних, психологічних.

Ця проблема вимагає професійного, часто комплексного рішення. В даний час існує безліч методик, які добре зарекомендували себе в боротьбі з цим масовим недугою. Одним з найбільш дієвих методів вважається кодування від алкоголізму.

Як відбувається кодування від алкогольної залежності у нас?

Наш центр кодування від алкоголізму «Пріоритет» в Москві надає повний спектр медичних заходів щодо виведення людини зі стану стійкої алкогольної залежності. Ми пропонуємо найбільш дієві, ефективні та перевірені часом методики, які з кожним роком удосконалюються і дають все більш вражаючі результати.

Також ми використовуємо ряд засобів, програм і технологій, які допомагають не тільки домогтися стійких результатів, але і закріплювати їх на потрібному рівні:

✓ Ми розмовляємо з родичами, даємо повну інформацію про стані і самопочутті пацієнта і ніколи не обмежуємося формальними словами, а також зайвими науковими термінами. ✓ При кодуванні, ми не використовуємо прострочені препарати. ✓ У розпорядженні нашого наркологічного центру є консиліум лікарів, на противагу одному черговому лікарю, що заступає на зміну в більшості клінік. ✓ У нашій клініці практикується тільки індивідуальний підхід до пацієнтів. Ми не заколюємо пацієнтів зайвими препаратами і не проводимо додаткових непотрібних обстежень і аналізів, ми не перетримуємо пацієнтів і працюємо на результат. ✓ Вартість процедур буде завжди відома вам заздалегідь – ми ніколи нікого не обманюємо ✓ Ми пропонуємо комплексний підхід до лікування кожного пацієнта, починаючи власним детокс і психологічною службою, закінчуючи програмою профілактики зривів і роботою з родичами. ✓ Ми не пропонуємо чарівних таблеток і дорогих авторських процедур – тільки перевірені часом і зважені фахівцями методики. ✓ Ми вміємо лікувати, як медикаментозно, так і методами психотерапії, працюємо на результат. ✓ У клініці передбачений свій власний цикл лікування. Пацієнти та їхні родичі отримують реальну психологічну підтримку на кожному етапі лікування. ✓ Пропонуємо кожному нашому пацієнту підтримку європейської аптеки з усіма необхідними високоякісними препаратами. ✓ Всім бажаючим доступна патронаж-доставка, а власна програма клініки з профілактики зривів. У вашому розпорядженні-психіатрія, професура і безкоштовний супровід родичів.

Методи кодування від алкоголізму.

Мета будь-кодування – виробити у людини стійку непереносимість алкоголю, тому важливо, щоб цю процедуру проводив лікар-нарколог. Важливо також розуміти, що питуща людина практично не піддається ніяким умовлянням і бесідам про згубний вплив алкоголю. А в запущених випадках алкоголік стає психічно нестабільним і ефект звикання до алкоголю починає розвиватися в нього глибоко на фізіологічному, а також психологічному рівні.

Саме тому, кодування може стати першим кроком при позбавленні від алкогольної залежності. Багато в чому результат залежить від того, наскільки своєчасно ви звернулися за допомогою. У будь-якому випадку після кодування від алкоголізму, пацієнт на тривалий термін позбудеться потреби приймати спиртні напої. При необхідності процедуру кодування можна провести повторно.

Ми пропонуємо найкраще кодування від алкоголізму в столиці, оскільки у нас є вся необхідна теоретична, практична, матеріальна і методологічна база для вирішення цієї складної проблеми.

Ми застосовуємо сучасні методи кодування від алкоголізму, підкріплені веденням професійних лікарів-наркологів, кваліфікованим персоналом і доступом до найкращим і ефективним європейським ліків, які будуть використовуватися в процесі лікування.

Медикаментозне кодування.

Дисулифирамом – препарати на його основі при вживанні навіть найменших доз алкоголю викликають у хворого відчуття сильного передозування. Активна речовина покликана блокувати ферментативні системи, покликані знешкоджувати алкотоксины, що виробляються при метаболізмі етанолу. Таким чином, у пацієнта з’являється різка відраза до алкоголю. З підвищенням дози спиртного, зазначені симптоми стають ще більш вираженими; Налтрексоном – ліки цієї групи покликані блокувати опіоїдні рецептори, розташовані в головному мозку. Саме вони відповідають за почуття ейфорії, яке виникає при вживанні алкоголіком етанолу.

В даний час більшість препаратів, які відносяться до представлених груп, що випускаються у формі таблеток, розчинів для ін’єкцій, а також у вигляді імплантів, імплантуються під шкіру. Саме останній варіант і відображає суть медикаментозного кодування.

Психологічне кодування.

гіпноз, техніки НЛП, емоційно-стресову терапію.

Важливо знати, що психологічні методи кодування встановлюються на конкретний термін, який може в залежності від анамнезу і поточного стану хворого становити 3-5 років.

Після обстеження, лікар підбирає найбільш ефективний метод кодування від алкогольної залежності і призначає ряд супутніх процедур і аналізів, які необхідно скласти для подальшого лікування цим методом.

Кодування від алкоголізму на дому.

Трапляється так, що родичі не мають можливості або можливості найближчим часом доставити свого близького, що страждає алкоголізмом, в стаціонар. Це може бути обумовлено цілою низкою причин, наприклад, анонімністю і спокоєм за те, що рідний завжди поруч, з ним завжди можна поговорити, підтримати, впоратися про його стан.

У разі домашнього лікування лікар рекомендує пацієнтові здати аналізи в найближчій клініці для того, щоб можна було точно визначити стадію хвороби і стан самого алкоголіка. З наведених вище методів медикаментозного та психологічного кодування окремі варіанти лікування доступні для практики на дому.

Ми пропонуємо ефективне кодування від алкоголізму лікарями-наркологами нашої клініки в Москві «Пріоритет», або з можливістю лікування нашими лікарями за умови перебування пацієнта в домашніх умовах.

Закодуватися від алкоголю в » пріоритеті»

Клініка кодування від алкогольної залежності в Москві «Пріоритет» пропонує передове і найбільш ефективне лікування питущих людей, людей перебувають у важких запоях і на різних стадіях розвитку алкоголізму.

У нас ви гарантовано отримаєте повний спектр професійних послуг, грамотну консультацію і підтримку кращих наркологів столиці.

Довірте своє здоров’я кращій клініці М. Москви, телефонуйте в будь-який зручний для Вас час!

Закодуватися від алкоголю ціна.

Драстуйте! Я б хотіла вам подякувати за такого хорошого лікаря, якого ви нам надіслали на 8ю вулицю Соколиної Гори. До нас приходить лікар Марк Олегович, ви знаєте, ми дуже задоволені, дуже грамотний, дуже порядний. У нас вже досвід великий так, що дуже хороший лікар. Всього доброго, до побачення!

Величезна подяка. Я перебувала в такому стані ні сну, ні чого, була сильна тривога. Лікар надала і психологічну допомогу і зробила мені процедуру, абсолютно сьогодні інший стан. Я дуже-дуже вдячна їй! Доктор залишила препарати для прийому на наступні дні, все розписали. Спасибі вам велике і ще раз спасибі величезне доктору Яськовой!

Висновок із запою, переривання запою &nbsp.

Рекомендується для: полегшення похмільного синдрому і переривання запоїв тривалістю 2-3 дні, для осіб з алкогольним отруєнням або передозуванням алкоголю (стан після свят, застілля). Звичайне очищення включає:

збалансоване поєднання вітамінів, ноотропів (поживних речовин для центральної нервової системи, головного мозку); препаратів, що зв’язують і виводять отруйні, токсичні речовини, які утворюються в результаті розпаду алкоголю; седативні (заспокійливі) ліки знімають тривогу, депресію, викликають тривалий міцний сон.

Після крапельниці лікар залишає ліки на найближчі 3 дні. Прийом цих ліків забезпечує швидке відновлення працездатності і страхує від чергового зриву.

Рекомендується для полегшення похмільного синдрому і переривання запоїв тривалістю до 5 днів, і добовими дозами алкоголю до 500 гр. горілки, а так само для осіб з вираженим алкогольним отруєнням (нудота, блювота, головний біль, тривога, депресія). Подвійне очищення включає в себе:

збалансоване поєднання вітамінів, ноотропів (поживних речовин для центральної нервової системи, головного мозку); препарати, що зв’язують і виводять отруйні, токсичні речовини, які утворюються в результаті розпаду алкоголю; седативні (заспокійливі) ліки знімають тривогу, депресію, викликають тривалий міцний сон.

Додатково використовуються протиблювотні препарати, ліки від головного болю, медикаменти, нормалізуючі артеріальний тиск, пульс, функцію печінки. Після тривалого лікарського сну пацієнт пробуджується бадьорим, симптоми отруєння відсутні. На наступний день, як правило, рекомендується повторити аналогічне лікування для того, щоб закріпити успіх і виключити можливі ускладнення і повернення хвороби. Лікар залишає ліки на найближчі 3 дні. Прийом цих ліків забезпечує швидке відновлення працездатності і страхує від чергового зриву.

Глибоке очищення включає в себе 3 крапельниці. Рекомендується для пацієнтів з тривалістю запоїв від 5 до 10 днів, з вираженим похмільним синдромом або алкогольним отруєнням з ускладненнями ( загострення хронічних захворювань, нестримне блювання, безсоння). Склад крапельниць включає в себе не тільки базові: вітаміни, засоби поліпшують живлення внутрішніх органів, антитоксичні ліки, але і високоефективні ультрасучасні препарати. Підключення останніх до лікування забезпечує безболісний вихід із запою і швидке усунення похмілля. Після тривалого лікарського сну обов’язковий протягом 5-10 днів прийом підтримуючих лікарських засобів і загальнозміцнюючих препаратів. Оптимальні результати лікування досягаються після повторної крапельниці на наступний день.

Програма «3Detox» — це комплексна програма, спрямована на переривання запійного стану і швидке позбавлення від похмільного синдрому. Вона складається з 3х основних етапів: — Очищення крові і тканин організму від токсичних продуктів розпаду алкоголю з допомогою високоефективних, імпортних, інфузійних розчинів останнього покоління. — Швидке відновлення функціонального стану організму, працездатності за допомогою поживних препаратів (натрапив), антидепресантів, вітамінів, мікроелементів і амінокислот європейської якості. — Застосування унікальних лікарських засобів різко знижують хворобливий потяг до алкоголю. Разом 3 крапельниці з різною функціональною спрямованістю і Ви знову в строю!

Програма «4Detox» – це оптимальний комплексний варіант лікування для тих, кому потрібно максимально швидко і якісно усунути наслідки алкогольного отруєння. Включає в себе 4 крапельниці з різним набором медикаментів, спрямованих на повне відновлення організму. Прийом спиртного після проведеного лікування категорично забороняється. Різко знімає тягу до алкоголю, відновлює фізичну і розумову здатність. В ціну включений аналіз крові на цукор і лікарські препарати на 10 днів і рекомендації лікаря для протирецедивного лікування. Тривале перебування лікаря вдома у пацієнта дозволяє плавно і безболісно вводити препарати, що забезпечує максимально ефективне очищення організму. Крапельниця 1: Сольовий розчин 200 мл, Рибоксин, Глюкоза, Магнезія. Крапельниця 2: Реамберин 200 мл, Мексидол, вітамінний комплекс. Крапельниця 3: Сольовий розчин 200 мл, Мілдронат. Крапельниця 4: Реамберин 200 мл, Метадоксил, Транквелізуючі засоби. Після проведеної процедури відбувається контроль динаміки самопочуття пацієнта.

«Smart Detox» революційна програма очищення від «АлкоСпас». Ми врахували все. Ще більш швидкий і ефективний результат з найсучаснішою і просунутою програмою детоксикації в наркології. Ця процедура, що дозволяє за рахунок застосування максимально можливого і безпечного для здоров’я кількості в амбулаторних умовах провести повноцінне очищення, що в рази знизить ризики розвитку таких ускладнень, як цироз печінки, аритмії, епілепсію, інфаркту, паралічу і білої гарячки. Дана програма доповнена всіма новітніми препаратами для серця, головного мозку, печінки та інших внутрішніх органів. Живить ослаблений організм мікроелементами і вітамінами, заповнює енергетичний дефіцит. «Smart Detox» (Розумна Детоксикація)

Враховує індивідуальні особливості вашого організму, рівень здоров’я, стиль життя. Наповнюється таким чином, щоб поліпшити ваше фізичне здоров’я і відновити емоційний стан. Дозволяє швидше домогтися ефективного результату і зберегти його надовго.

«Smart Detox» — кращий вибір! Швидко, ефективно і безпечно!

закодуватися від алкоголю ціна

«Smart Detox 2» революційна програма очищення від «АлкоСпас». Ми врахували все. Ще більш швидкий і ефективний результат з найсучаснішою і просунутою програмою детоксикації в наркології. Smart Detox 2 — програма розрахована на два дні. Лікар протягом двох днів надає допомогу, використовуючи самі передові методи лікування, і сучасні препарати. За два візити проводиться максимально можлива детоксикація, здійснюється курація хворого. Токсини і продукти розпаду алкоголю виводяться без шкоди для нирок та інших органів. Курсове лікування має вкрай позитивний ефект для внутрішніх органів. «Smart Detox 2» (Розумна Детоксикація)

Враховує індивідуальні особливості вашого організму, рівень здоров’я, стиль життя. Наповнюється таким чином, щоб поліпшити ваше фізичне здоров’я і відновити емоційний стан. Дозволяє швидше домогтися ефективного результату і зберегти його надовго.

«Smart Detox» — кращий вибір! Швидко, ефективно і безпечно! На сьогоднішній день, це найкраща серія процедур, яку можна провести в домашніх умовах не завдавши шкоди пацієнтові.

Швидке вытрезвление рекомендується пацієнтам, які бажають прискорити процес елімінації (виведення) алкоголю і продуктів його розпаду з організму, з метою швидкого відновлення тверезості і працездатності. Проводиться інтенсивна внутрішньовенна інфузія (введення) рідин і препаратів, які прискорюють метаболізм (обмін речовин) і сечогінних засобів, без використання снодійних препаратів.

Виклик лікаря додому і Первинний огляд в межах МКАД. Виклик за МКАД: + 50 руб/км.

Виклик лікаря додому і Первинний огляд в межах МКАД. Виклик за МКАД: + 100 руб/км.

Мотивація — виїзд лікаря нарколога-психотерапевта для переконання пацієнта в необхідності лікування. Після отримання згоди доктор відразу проводить лікувальну процедуру. В цьому випадку мотивація безкоштовна, Ви оплачуєте тільки вартість очищення або кодування. Якщо пацієнт не погоджується на подальше лікування, оплачується тільки вартість сеансу мотивації 6500 рублів. Ймовірність успіху з нашої практики становить 80-90%.

У разі повної відмови хворого від лікування і госпіталізації в стаціонар, рекомендується виклик мотиваційної бригади. Досвідчені психологи знайдуть підхід до будь-якого пацієнта і переконають на госпіталізацію в клініку. Робота з залежним проводиться на результат. У вартість входить госпіталізація в стаціонар.

Психотерапевтичне лікування алкоголізму &nbsp.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка А. Р. являє собою введення пацієнта в гіпноз з метою впливу на його психіку. У той час, коли людина знаходиться в гіпнотичному стані, йому легко дати установку (код) на те, щоб він почав вести тверезий спосіб життя і кинув пити. Під час гіпнозу дається також установка на те, щоб у нього виробилося відраза до алкоголю, до його смаку, запаху, виду. Для закріплення установки хворого знайомлять з тими наслідками, які його чекають, якщо він порушить режим тверезості. Даний метод при лікуванні алкоголізму підходить тільки тим людям, яких можна легко ввести в стан гіпнозу. Тому його ефективність безпосередньо буде залежати від того, наскільки пацієнт гіпнабелен (тобто схильний до гіпнозу). Це кожен лікар може з’ясувати вже на першому прийомі. Методика кодування по Довженко широко використовувалася ще в Радянському Союзі. Особливість її полягає в тому, що вплив проводиться безпосередньо на підсвідомість людини. Термін лікування пацієнта за даною методикою кожен раз строго індивідуальний. Все залежить від психологічної готовності хворого почати курс, від його власного ставлення до такого роду лікування і від того, чи мав він досвід позбавлення від алкогольної залежності іншими способами. Закріплюватися кодування від алкоголізму повинно за допомогою групової, а також індивідуальної психотерапії.

Кодування від алкоголізму із застосуванням гіпнозу досягається за допомогою спеціальних слів, інтонацій гіпнотизера, впливають на психіку пацієнта і навантажувальних його частковий сон, що полягає у гальмуванні кори головного мозку. При цьому зберігається в активному стані один невелику ділянку кори, через який і здійснюється контакт лікаря і хворого. Під час сеансу гіпнозу лікар-психотерапевт здійснює перепрограмування клітин головного мозку, з допомогою чого відбувається формування умовного рефлексу і створення відрази або байдужості до спиртних напоїв.

Психотерапія – це система лікувального впливу на психіку і організм людини, спрямована на позбавлення від емоційних, соціальних проблем. Проводиться лікарем фахівцем – психотерапевтом (1 сеанс 0:45-1:30хв). Рекомендується пацієнтам з алко -, нарко — та тютюнозалежністю у складі комплексного лікування. Види психотерапії. Індивідуальна – на сеансі присутній тільки лікар, і пацієнт. Групова-в групі присутній лікар і два або більше пацієнтів. Використовуються ресурси групового спілкування: у пацієнтів є можливість поділитися з іншими учасниками своїми проблемами і досягненнями по подоланню загальної для групи проблеми і дізнатися про почуття інших людей, а також отримати підтримку групи. Подружня – цей вид терапії допомагає подружжю або партнерам знайти і усунути причини, що викликають конфлікти, розбіжності. Сімейна-має на увазі участь в сеансі психотерапії пацієнта і членів його сім’ї, т до підтримка родичів і моделі їх поведінки впливають на одужання пацієнта. У клініці АлкоСпас проводяться наступні види психотерапії:

Динамічна (психоаналітична за методом символдрами) Когнітивно-поведінкова Раціональна Класичний гіпноз Еріксонівський гіпноз Сімейна психотерапія (робота з співзалежними) Аутотренінг Гештальт терапія Транзактний аналіз Суппортные технології Стрес терапія.

Сеанс психотерапії тривалість 1:30 хвилин.

Психотерапія – це система лікувального впливу на психіку і організм людини, спрямована на позбавлення від емоційних, соціальних проблем. Проводиться лікарем фахівцем – психотерапевтом (1 сеанс близько 1:30 хв). Рекомендується пацієнтам з алко -, нарко — та тютюнозалежністю у складі комплексного лікування.

При оплаті 5 сеансів вартість зі знижкою 4500 рублів.

Подвійний блок — це поєднання лікарського (медикаментозного) лікування і психотерапевтичного підходу. Наприклад, комбінація методу Еспераль і методу Довженко або гіпнозу. Такого роду лікування можна провести в один день або послідовно. Перевага даної методики полягає в більшій міцності лікувального ефекту. Ймовірність зриву при цій методиці значно нижче, ніж при використанні одного виду лікування.

Первинна консультація спрямована на виявлення психологічної проблеми клієнта, формування психотерапевтичного комплаєнса, виявлення психотерапевтичних мішеней і стратегії для їх корекції.

Психотерапевтична методика, яка полягає у впливі спеціальних слів, інтонацій, а т. ж. інших маніпуляцій гипнолога на психіку клієнта, при якій виникає гальмування кори головного мозку з одночасною активацією одного невеликого ділянки кори (раппорт) через який здійснюється контакт гипнолога і клієнта.

При цьому відбувається перепрограмування психологічних установок і небажаних поведінкових патернів з формуванням потрібного ресурсного стану для досягнення бажаних цілей.

Медикаментозне лікування алкоголізму &nbsp.

Кодування MST на термін до 3х місяців.

4 000 ₽ 3 500 ₽ Замовити.

«Точка тверезості» – американська програма останнього покоління, прямо впливає на фізіологічний механізм залежності. При цьому вона добре переноситься, є абсолютно безпечною і може застосовуватися навіть у хворих зі зниженою функцією печінки. «Точка тверезості» ефективна у кожного пацієнта. У 79% випадків вона дозволяє повністю припинити запої, в 21% випадків — істотно знизити тривалість запою, в середньому в 3,5 рази в порівнянні з початком терапії. Програма забезпечує різке зниження потягу до алкоголю вже з першої ін’єкції. Після першого місяця терапії потяг до алкоголю знижується в 4 рази. Одна внутрішньом’язова ін’єкція гарантує дію препарату протягом 1 місяця. Особливо ефективним є поєднання препарату з підтримуючою психотерапією.

У вартість процедури входить ін’єкція препарату і 1 сеанс з лікарем психіатром-наркологом тривалістю 2-3 години. Для досягнення максимального результату лікування рекомендується подальший психотерапевтичний супровід за програмою «Точка тверезості» протягом 1 місяця. Ми рекомендуємо саме цей метод, як максимально ефективну програму лікування алкогольної залежності з психотерапевтичної підтримкою пацієнтів.

Психотерапевтичний супровід за програмою «Точка тверезості» протягом 1 місяця включає в себе:

4 телефонні або онлайн (за бажанням пацієнта) підтримки і моніторинг стану пацієнта. 1 зустріч з родичами залежного (навчання та інформування родичів з надання допомоги хворому). 1 заключна зустріч або онлайн сеанс з лікарем.

Після проведеного лікування хворому пропонують випити мінімальна кількість будь-якого алкогольного напою під контролем досвідченого лікаря-нарколога з додатковою спеціалізацією з реанімації.

Провокація призводить до припливу крові до голови, викликає нудоту, серцебиття, страх смерті. Лікар за допомогою ряду медикаментів швидко відновлює нормальний стан хворого.

Розкодування від алкоголізму, введення антидоту.

Лікування в стаціонарі &nbsp.

Лікування алкоголізму в стаціонарі рекомендується пацієнтам з тяжкими формами захворювання, або пацієнтам, які не можуть проходити лікування амбулаторно. Рекомендований курс лікування від 3 до 21 дня. У суму лікування включено харчування, проживання, процедури. Ціна залежить від комфортабельності проживання ( 1 можливі місцеві, 2 місні, 3 і більше місні палати з с/в на поверсі або в палаті) і рівня стаціонару (від економного до VIP).

Додаткові послуги &nbsp.

Зняття і розшифровка електрокардіограми в медичному центрі.

Ноотропная терапія рекомендована для відновлення пам’яті, поліпшення працездатності головного мозку, енергетичного балансу, що актуально для підприємців, людей творчих професій, а також осіб, зайнятих у сфері розумової праці. Після процедури поліпшується пам’ять, настрій, продуктивність мислення, креативність. Більш ефективно курсове лікування.

Ноотропная терапія рекомендована для відновлення пам’яті, поліпшення працездатності головного мозку, енергетичного балансу, що актуально для підприємців, людей творчих професій, а також осіб, зайнятих у сфері розумової праці. Після процедури поліпшується пам’ять, настрій, продуктивність мислення, креативність.

Гепатопротектори — лікарські препарати відновлюють пошкоджені клітини печінки, що призводить до поліпшення її функції. Додаткова крапельниця з гепатопротекторами рекомендована для осіб з тривалою хронічною алкогольною інтоксикацією, або у разі гострого алкогольного отруєння або передозування алкоголем. А також для осіб, які зацікавлені відновити захисну функцію печінки. Більш ефективно курсове лікування.

Гепатопротектори — лікарські препарати відновлюють пошкоджені клітини печінки, що призводить до поліпшення її функції. Додаткова крапельниця з гепатопротекторами рекомендована для осіб з тривалою хронічною алкогольною інтоксикацією, або у разі гострого алкогольного отруєння або передозування алкоголем. А також для осіб, які зацікавлені відновити захисну функцію печінки.

Крапельниця з Реамберином об’ємом 200мл.

Крапельниця з препаратом Ремаксол об’ємом 400 мл.

Метаболічна терапія, 200мл.

Метаболічна терапія, 2 категорія, 400 мл.

ВЛОК — внутрішньовенне лазерне опромінення крові. Являє собою експрес-варіант очищення крові, володіє загальнозміцнюючим, стимулюючим, антиалергічну, видаляються з організму токсини дією. Під впливом ВЛОК всі органи починають самоактивизироваться і направляти «свої сили» на корекцію порушень організму, нормалізуються властивості крові, поліпшується «дихання» і «харчування» тканин організму, починається активне виділення продуктів розпаду, швидше нормалізується загальний стан і основні показники обміну речовин організму. Максимальний результат досягається при комплексному очищенні.

Вартість 1 сеансу ВЛОК тривалістю 20-30 хвилин 1500 рублів. Зазвичай курс лікування складається з 5-10 сеансів. Вартість 5 сеансів процедури ВЛОК становить 4950 рублів. Ваша економія складе 2 550 рублів.

Імпульсна терапія центральної нервової системи зазвичай проводиться курсами. Їх кількість лікар призначає індивідуально, в залежності від поставленого завдання і стану здоров’я пацієнта. Сеанс проходить в положенні лежачи або сидячи. До певних точок на голові (в районі чола і скроневих кісток, званих соскоподібного відростками) прикладаються електроди, приєднані до апарату, що виробляє слабкі електричні імпульси. Пацієнт може відчувати лише легке поколювання в місці контакту електрода зі шкірою. Після закінчення сеансу електроди знімаються, і оскільки методика неінвазивна, будь-яких пошкоджень на шкірі не залишається.

ТЕС-терапія при лікуванні алкоголізму, опійної наркоманії і токсикоманії забезпечує:

• Купірування абстинентного синдрому.

• Усунення постабстинентных афективних порушень.

• Усунення патологічного потягу до алкоголю і наркотиків.

• Поліпшення дезінтоксикаційної функції печінки.

Вартість 1 сеансу ТЕС тривалістю 20-30 хвилин 2000 рублів. Зазвичай курс лікування складається з 5-10 сеансів. Вартість 5 сеансів процедури ТЕС становить 7950 рублів. Ваша економія складе 2050 рублів.

Електросон — апаратна терапія спрямована на розслаблення нервової системи за рахунок роботи імпульсів струмів низької потужності. Процедура проходить безболісно, під час сеансу пацієнт знаходиться в стані, схожому на короткочасний сон. Дана процедура практично не має протипоказань і рекомендована пацієнтам з нервовими розладами в результаті пацієнт позбавляється від перенапруги, стресів, втоми. Поліпшується робота різних систем людини за рахунок стимуляції кровотворних процесів в головному мозку, активує вироблення гормонів щастя — ендорфінів. Поліпшується метаболізм організму.

Вартість 1 сеансу процедури Електросна тривалістю 20-30 хвилин 1500 рублів. Зазвичай курс лікування складається з 5-10 сеансів. Вартість 5 сеансів процедури Електросну становить 4950 рублів. Ваша економія складе 2 550 рублів.

Медичне транспортування (у супроводі лікаря-нарколога)в стаціонар. У вартість транспортування хворого входить огляд пацієнта, підготовка до транспортування, надання медичної допомоги в дорозі.

Аутогемотерапія, курс 9 процедур.

це косметична і лікувальна процедура, здійснювана шляхом підшкірного або внутрішньом’язового введення пацієнту крові, взятої з його власної вени.

Показання: подннять імунітет, поліпшити обмін речовин, очистити організм, відновити сили після хвороби, поліпшити кровообіг, запустити регенерацію тканин, нормалізувати функціонування нервової системи.

Рекомендовано курсове лікування від 5 до 10 процедур.

це косметична і лікувальна процедура, здійснювана шляхом підшкірного або внутрішньом’язового введення пацієнту крові, взятої з його власної вени.

Показання: подннять імунітет, поліпшити обмін речовин, очистити організм, відновити сили після хвороби, поліпшити кровообіг, запустити регенерацію тканин, нормалізувати функціонування нервової системи.

Рекомендовано курсове лікування від 5 до 10 процедур.

Суть рефлексотерапії полягає в зміцненні та лікуванні органів і систем організму шляхом стимуляції певних точок на тілі. В процесі сеансів рефлексотерапії лікар, впливаючи на певні, потрібні точки на тілі хворого, запускає механізм відновлення нервово-рефлекторної регуляції організму. У результаті впливу активізуються: центральна нервова система, ендокринна система, нейрогуморальна система, імунна система, судинна система.

Рекомендовано курсове лікування від 5 до 10 процедур.

Суть рефлексотерапії полягає в зміцненні та лікуванні органів і систем організму шляхом стимуляції певних точок на тілі. В процесі сеансів рефлексотерапії лікар, впливаючи на певні, потрібні точки на тілі хворого, запускає механізм відновлення нервово-рефлекторної регуляції організму. У результаті впливу активізуються: центральна нервова система, ендокринна система, нейрогуморальна система, імунна система, судинна система.

Рекомендовано курсове лікування від 5 до 10 процедур.

Лікування наркоманії &nbsp.

Лікування проводиться в спеціалізованому стаціонарі. Розміщення в палатах різного комфорту від 4 до 1 місцевих. Послуги включають проживання, харчування, лікування. При необхідності додаткові процедури призначаються лікарем індивідуально. Первинна консультація в стаціонарі проводиться безкоштовно. Можлива доставка пацієнта в стаціонар в супроводі лікаря нарколога. У разі відмови пацієнта від лікування, викликається мотиваційна бригада психологів. Досвідчені фахівці знайдуть підхід і переконають пацієнта на лікування в стаціонарі.

Під кодуванням від наркотичної залежності найчастіше розуміють введення препарату, що блокує опіатні рецептори головного мозку. Після застосування даного методу у пацієнта відсутня ейфорія при прийомі наркотику, що є профілактикою зриву після проведеного лікування. Для досягнення стійкої ремісії рекомендується проходження курсу реабілітації.

Імплантація блокатора опіоїдних рецепторів дозволяє уникнути зривів після лікування протягом декількох місяців і навіть року. Препарат впливаючи на рецептори головного мозку перешкоджає отриманню ейфорії від вживання наркотику. Для досягнення стійкої ремісії рекомендується проходження курсу реабілітації.

Консультація психіатра-нарколога буде корисна як для пацієнта, так і для його рідних і близьких. Лікар збере інформацію про залежність, розповість про можливі методи лікування, сформує довіру у пацієнта, замотивує на лікування або підкаже як діяти родичам, щоб умовити пацієнта почати лікування. Консультація без підбору схеми медикаментів проводиться безкоштовно за попереднім записом.

Тести на присутність в організмі наркотичних і психотропних препаратів призначені для використання в медичних цілях: для виявлення факту вживання, для моніторингу терапії препаратами, що містять наркотичні, психотропні речовини. Результати тестування не можуть бути предметом судової експертизи. Використовувані методи скринінгового дослідження є попередніми і, в деяких випадках, що вимагають проведення підтверджує дослідження з використанням референсних методів. Сеча вважається кращим матеріалом для проведення скринінгового визначення психоактивних речовин, оскільки методи такого дослідження добре відпрацьовані, матеріал може бути легко отриманий в достатній кількості і зазвичай містить экскретируемые речовини в концентрованій формі. У той же час слід мати на увазі, що концентрація досліджуваної речовини або метаболітів у сечі може не відображати його концентрацію в крові або ступінь пошкоджуючого ефекту, це лише ознака, що вказує на факт вживання. Результат тесту слід оцінювати в комплексі з клінічними даними і результатами всіх інших діагностичних процедур. Приблизний період можливого виявлення наркотичних речовин в сечі.

Опіати та їх метаболіти 2 доби метаболіти кокаїну 2 доби канабіноїди (марихуана) до декількох тижнів амфетамін 2 — 3 доби метамфетамін 2 доби.

УВАГА! Справжнє лабораторне дослідження не є експертизою. Тип дослідження – попереднє скринінгове лабораторне дослідження. Результати, одержувані пацієнтом, можуть бути передані їм в судові органи і можуть бути розглянуті як доказ в судових процесах тільки на розсуд суду.

Тести на присутність в організмі наркотичних і психотропних препаратів призначені для використання в медичних цілях: для виявлення факту вживання, для моніторингу терапії препаратами, що містять наркотичні, психотропні речовини. Результати тестування не можуть бути предметом судової експертизи. Використовувані методи скринінгового дослідження є попередніми і, в деяких випадках, що вимагають проведення підтверджує дослідження з використанням референсних методів. Сеча вважається кращим матеріалом для проведення скринінгового визначення психоактивних речовин, оскільки методи такого дослідження добре відпрацьовані, матеріал може бути легко отриманий в достатній кількості і зазвичай містить экскретируемые речовини в концентрованій формі. У той же час слід мати на увазі, що концентрація досліджуваної речовини або метаболітів у сечі може не відображати його концентрацію в крові або ступінь пошкоджуючого ефекту, це лише ознака, що вказує на факт вживання. Результат тесту слід оцінювати в комплексі з клінічними даними і результатами всіх інших діагностичних процедур. Приблизний період можливого виявлення наркотичних речовин в сечі.

Опіати та їх метаболіти 2 доби метаболіти кокаїну 2 доби канабіноїди (марихуана) до декількох тижнів амфетамін 2 — 3 доби метамфетамін 2 доби.

УВАГА! Справжнє лабораторне дослідження не є експертизою. Тип дослідження – попереднє скринінгове лабораторне дослідження. Результати, одержувані пацієнтом, можуть бути передані їм в судові органи і можуть бути розглянуті як доказ в судових процесах тільки на розсуд суду.

Реабілітація — найважливіший етап на шляху до одужання пацієнта. Робота ведеться по 4 основних сферах життя: соціальна, психологічна, фізична і духовна. Реабілітація проводиться амбулаторно (без відриву від роботи) або в спеціалізованому реабілітаційному центрі. Під час проходження реабілітації відбувається:

навчання тверезого життя, пацієнт дізнається як отримувати задоволення від життя без наркотиків відновлення фізичного здоров’я і привчання до навичок ЗСЖ ресоціалізація, повернення в здорове соціальне середовище та відновлення відносин з близькими.

1 добу від 2000 р. замовити.

Лікування тютюнопаління &nbsp.

Діагностика, бесіда, рекомендації щодо відмови від куріння, призначення медикаментозної схеми лікування, виписка рецептурних бланків на медикаменти.

Фізіотерапевтичний метод впливу дозовано активує роботу відділів мозку, що продукують бета-ендорфін, нормалізує сон, настрій, пригнічує тягу до куріння і дратівливість, створює відчуття базового комфорту. Лікування проходить сеансами, їх кількість встановлюється індивідуально лікарем. Ціна за 5 сеансів — 7950 рублів.

Фізіотерапевтичний метод впливу низькочастотними імпульсами на роботу центральної нервової системи. Мають стимулюючий ефект. Покращує сон. Лікування проводиться сеансами, їх кількість визначається лікарем індивідуально. Ціна за 5 сеансів 4950 рублів.

Психотерапевтичний вплив на несвідомі аспекти формування і підтримання залежності.

Закріплення установки на відмову від куріння на несвідомому рівні в стані гіпнотичного трансу.

Внутрішньовенне лазерне опромінення крові через. Дозволяє значно скоротити тривалість абстинентного синдрому і має общеоздоравлівающім дією. Нормалізується робота всіх органів і систем. Ціна за 5 сеансів -4950 рублів.

Включає: індивідуальне психологічне тестування для визначення ступеня залежності і її психологічних причин, персональні рекомендації по формуванню нового здорового способу життя без куріння, сеанс голкорефлексотерапії, установку аурикулярних кнопок , сеанс гіпнозу, призначення лікарських препаратів, виписування рецептів.

Включає: індивідуальне психологічне тестування для визначення ступеня залежності і її психологічних причин, персональні рекомендації по формуванню нового способу життя без куріння , сеанс голкорефлексотерапії, установку аурикулярних кнопок , сеанс гіпнозу, призначення лікарських препаратів, виписування рецептів., а також 4 сеанси голкорефлексо і фізіотерапії у фазі становлення ремісії.

Лікування в стаціонарі &nbsp.

Вартість лікування психіатричних розладів в стаціонарі від 6000 рублів.

Лікування і догляд за літніми пацієнтами в стаціонарі від 5000 рублів на добу. Особливий догляд за людьми з віковими хворобами(Альцгеймер, склероз, стареча деменція і т. д.)

Консультація лікаря психіатра в клініці і виїзд на будинок &nbsp.

закодуватися від алкоголю ціна

Консультація лікаря психіатра в клініці, огляд, клінічний анамнез, підбір схеми лікування, видача рецепта, курація пацієнта протягом 1 місяця по телефону.

Консультація лікаря психіатра на дому у пацієнта, огляд, клінічний анамнез, підбір схеми лікування, призначення препаратів, видача рецепта, курація пацієнта протягом 1 місяця по телефону.

Виклик лікаря психіатра-геронтолога додому, огляд, клінічний анамнез, підбір схеми лікування, курація по телефону протягом 1 місяця.

Консультація лікаря &nbsp.

Консультація чергового лікаря психіатра-нарколога, психотерапевта рекомендована пацієнтам для діагностики захворювання, а так само для осіб які не визначилися з методикою радикального лікування. На консультацію можуть звертатися як самі пацієнти, так і їхні близькі та родичі. Консультації в поліклініці проходять БЕЗКОШТОВНО за попереднім записом! Приходьте до нас у зручний для Вас час! Консультація не включає у вартість виписку рецептурних бланків, підбір і призначення схем лікування.

Консультація рекомендована пацієнтам для діагностики захворювання, а так само для осіб які не визначилися з методикою лікування. На консультацію можуть звертатися як самі пацієнти, так і їхні близькі та родичі.

Консультація рекомендована пацієнтам для діагностики захворювання, а так само для осіб які не визначилися з методикою радикального лікування. На консультацію можуть звертатися як самі пацієнти, так і їхні близькі та родичі.

Консультація рекомендована пацієнтам для діагностики захворювання, а так само для осіб які не визначилися з методикою радикального лікування. На консультацію можуть звертатися як самі пацієнти, так і їхні близькі та родичі.

Процедура включає в себе: консультацію з лікарем по скайпу через веб-камеру або по телефону 40-50 хвилин; психологічне тестування (розсилка тестів та завдань на електронну пошту),психотерапевтична корекція (навчання новим навичкам тверезого життя); практичні рекомендації родичам. Онлайн консультація рекомендується:

всім хто потребує професійної консультації лікаря психіатра-нарколога онлайн; для консультування родичів хворих і надання допомоги у мотивації їх на лікування; для мотивації залежних на лікування; для навчання навичкам придушення тяги до алкоголю, оволодівання симптомами тривоги і стресу.

Кодування від алкоголізму в Москві.

На сьогоднішній день кодування від алкоголізму , яке проводиться професійними лікарями у наркодиспансерах або клініках , стає все більш актуальним, тому що патологічну тягу до алкоголю неможливо контролювати самостійно. Однак прийняти рішення закодуватися від алкоголю можуть тільки сильні духом люди, здатні прийняти факт своєї залежності. Для таких людей послугу кодування від алкоголізму в Москві надає ПС КЛІНІКА.РФ.

Препарати для кодування.

Кодування від алкоголізму проводиться трьома шляхами:

Впливом спеціальних препаратів на організм пацієнта;

Впливом електричних або лазерних апаратів на мозок людини;

Природно, медикаментозні препарати необхідні тільки для першого виду алкогольного кодування. Ін’єкція з ліками може вводитися внутрішньовенно. Тоді наркологи використовують такі препарати, як «Торпедо», «SIT»,» NIT » і т. д. відразу після цієї процедури проводиться алкогольна провокація. Її наслідками при якісно проведеній процедурі повинні бути нудота, запаморочення і задуха. Термін кодування від пияцтва при такому методі — від 1 до 3 років.

Інший метод використання ін’єкції-введення внутрішньом’язово таких препаратів, як» Еспераль-гель«,» Вівітрол «або»Тетлонг». При цьому процесі дію препаратів на організм проявляється набагато м’якше, і саме кодування від алкоголю відбувається тільки через 1,5 — 2 години.

Також використовують метод вшивання ліки під лопатку. При цьому використовується препарат «Наркорон». Будь-який з цих методів подіє на пацієнта ефективно тільки в тому випадку, якщо людина свідомо йде на лікування і розуміє всю згубність цієї шкідливої звички.

Протипоказання.

Найважливіше після проведення процедури кодування — дотримання порад лікаря. Завжди слід пам’ятати про категоричну заборону вживання алкоголю, так як несумісність лікарських препаратів з етанолом може викликати задуху, нудоту, сильні головні болі, а передозування алкоголем може довести до панічного страху і порушень психіки. Медикаментозна допомога при алкоголізмі протипоказана людям з цукровим діабетом, з серцево-судинними захворюваннями, вагітним жінкам і страждають епілепсією.

Найкращий варіант перед лікуванням — проконсультуватися з лікарем, так як в залежності від індивідуальності кожного організму препарати можуть змінювати свої властивості. Абсолютно протипоказано кодування людям з важкою формою депресії, енцефалопатією, важкими захворюваннями серця. Заборонено кодування при високій температурі тіла і в стані алкогольного сп’яніння. У разі відсутності протипоказань лікарі нашої клініки готові допомогти вам з вашою проблемою і провести процедуру кодування від алкоголю за приємною для вас ціною.

Кодування від алкоголізму.

Багато людей, що стикаються з проблемою лікування згубної пристрасті до спиртного, згадують про кодування. Цей спосіб боротьби з алкоголізмом прийнято вважати одним з найпростіших, надійних і доступних за ціною. Насправді позитивний ефект від кодування гарантований лише в тому випадку, коли воно входить в комплексну програму реабілітації.

Що значить «закодуватися від алкоголю»?

Спосіб відноситься до так званих «заборонних методик» боротьби з алкоголізмом. Суть кодування полягає в тому, що людина на певний час відмовляється від вживання спиртовмісних напоїв з-за страху перед важкими хворобами або смертю. В іншому його життя ніяк не змінюється. Після кодування не проходить тяга до алкоголю і не зникають психологічні проблеми, що стали причиною виникнення залежності.

Методи кодування від алкоголізму.

Спеціалісти «Клініки Маршака» нададуть ефективну допомогу в боротьбі з патологічною залежністю і відкриють для пацієнтів нові орієнтири в житті. Кодування від алкогольної залежності, яка поєднується з комплексним лікуванням фармакологічними і психотерапевтичними методами, дозволить подолати труднощі, спровоковані цим захворюванням.

Психотерапевтична методика (гіпноз) розроблена відомим радянським лікарем-наркологом А. Р. Довженко. Кодування від алкоголізму включає в себе багатогодинне читання лекцій і стресотерапію, в процесі якої пацієнт несподівано переживає сильні негативні відчуття. Згодом у людини виникає міцна асоціативна зв’язок між переживаннями і вживанням спиртного.

В СРСР кодування по Довженко було заключним етапом комплексного лікування алкоголізму. У багатьох сучасних клініках Москви процедура підноситься як самостійна, доступна за ціною методика, або використовується спільно з медикаментозним кодуванням.

Препаратне лікування полягає в зміні ходу обмінних процесів шляхом введення в організм хворого спеціальних речовин. В результаті після вживання спиртного у людини виникають важкі симптоми отруєння.

Сьогодні в медичних центрах використовують препарати для кодування від алкоголізму на основі дисульфіраму. Речовина викликає головні болі, нудоту, блювоту, озноб, судоми, тахікардію, дерматити, утруднене дихання та інші ознаки найсильнішої інтоксикації.

Кодування від алкоголізму полягає в пригніченні процесу вироблення печінкою ацетальдегідрогенази. Ця речовина перетворює ацетальдегід, що виникає при розкладанні етанолу, в вуглекислий газ і воду. В результаті кодування після прийому спиртного оцтовий альдегід потрапляє в кров і викликає у людини гостру інтоксикацію.

«Еспераль» — випускається у вигляді внутрішньом’язових імплантів і таблеток; «Торпедо» — є внутрішньовенним гарячим уколом.

У зв’язку з високим ризиком для життя пацієнтів, препарати можуть замінюватися на плацебо.

Протипоказання до кодування від алкоголю.

Серцево-судинні захворювання (ІХС, гіпертонія). Порушення функцій щитовидної залози. Психічні захворювання (психоз, шизофренія, психопатія). Патології підшлункової залози (цукровий діабет). Судомний синдром, епілепсія. Захворювання печінки (цироз, гепатит). Перенесений інсульт в анамнезі. Вагітність.

Наслідки.

Пацієнти, які вирішили закодуватися, повинні розуміти ризики для здоров’я, які несе такий спосіб подолання залежності. Наслідки фармакологічної кодування можуть проявитися у формі аритмії, стенокардії, підвищення/зниження артеріального тиску, які збільшують ризик інфаркту та інсульту. Також вірогідні запори, діарея, нудота, блювота, біль у животі, виснаження організму. Після кодування можливе порушення чутливості кінцівок і поява тремору.

Психологічні методи також загрожують ускладненнями. Кодування від алкоголізму може стати причиною депресії, підвищеної збудливості, агресивності, дратівливості.

Що потрібно знати тому, хто вирішив закодуватися від алкоголізму?

Кодування від алкоголізму не є повноцінним вирішенням проблеми. Процедура призначена лише для того, щоб зберігати вимушену тверезість. Це може знадобитися, наприклад, для ефективної психотерапевтичної роботи з пацієнтом. Вартість кодування від алкоголю залежить від індивідуальних потреб пацієнта. Дізнатися, скільки коштує закодувати хворого, можна тільки під час особистої консультації з фахівцем.

Наркологічний центр «Клініка Маршака» забезпечує комплексний підхід до лікування згубних звичок. Ми гарантуємо стабільний результат і комфортну тверезість! Для того щоб записатися на кодування від алкоголю, телефонуйте.

Первинна консультація з фахівцем з лікувальних програм.

закодуватися від алкоголю ціна

Консультація лікаря/ Виїзд лікаря на дім.

Прийом лікаря в клініці і госпіталізація.

Закодуватися від алкоголю ціна.

Одна зі спеціалізацій клініки АлкоМед-психотерапевтичні методики кодування. Наші лікарі використовують гіпноз, а також проводять класичну терапію, застосовуючи метод Довженка. Крім цього, застосовуються вдосконалені техніки даного автора, що включають в себе прийоми раціональної психотерапії та рефлексотерапії.

МЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ.

ЯК ВИБРАТИ МЕТОД КОДУВАННЯ?

чи кодувалася людина раніше. У багатьох випадках для першої процедури кодування вибирають психотерапевтичні методи; якщо кодування проводилося раніше, мало воно успіх. Якщо так, то для наступних процедур кодування можна використовувати той же або аналогічний препарат; проводилася алкогольна провокація, якщо попереднє кодування не мало успіху. Якщо ні, то рекомендується її провести, продемонструвавши, до чого призводить вживання навіть малих доз спиртного.

ПІДГОТОВКА ДО КОДУВАННЯ.

Плануючи закодуватися від алкоголізму в Москві у нас, пацієнту слід бути готовим до того, що йому потрібно буде поговорити з лікарем. Нарколог проведе опитування з метою з’ясувати, що могло стати причиною алкоголізму, визначить ступінь бажання хворого пройти кодування, оцінить його мотивацію. Збирається анамнез. Також лікар фіксує ускладнення захворювання (патології внутрішніх органів, що стали результатом вживання спиртного). Звертаємо увагу, що кодування від алкоголізму в клініці АлкоМед проводиться тільки за добровільним бажанням пацієнта.

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ПАЦІЄНТАМ ТА ЇХ РОДИЧАМ.

Важливе значення при лікуванні від алкоголізму має психологічна підтримка. Саме вона дозволяє хворим досягати більш високих результатів. В АлкоМед психологи здатні знайти підхід до пацієнта і його близьким, допомогти їм впоратися зі складнощами, що стоять на шляху до одужання. Лікарі допоможуть знайти мотивацію до припинення вживання спиртного. Завдяки участі професійного психолога пацієнт може знову налагодити стосунки з близькими людьми, знайти роботу, почати жити повним життям. Психологічну допомогу можна отримати анонімно. Середній термін тривалості терапії – 6 місяців, проте точна кількість процедур визначається станом хворого. При необхідності наші фахівці складають скорочену індивідуальну програму за доступною ціною.

ЛІКУВАННЯ З АЛКОМЕД.

Кодування від алкоголю в Москві в АлкоМед – це можливість нарешті впоратися з алкоголізмом. Наші досвідчені лікарі здатні допомогти навіть в найскладніших випадках, незалежно від стадії захворювання. Не опускайте руки – зв’яжіться з нашими фахівцями! Отримати більше інформації про те, як проводиться кодування від алкоголізму, скільки коштує процедура і які є протипоказання, можна за контактним телефоном. Ми знаходимося в столиці за адресою: вул. Барклая, будинок № 13, будова 1.

Скільки коштує кодування від алкоголю: аналіз цін.

Тяга до спиртного часто стає залежністю, від якої згодом не так легко позбутися. Для лікування застосовують різні методики, одна з яких полягає в кодуванні хворого. Тому питання, скільки коштує кодування від алкоголю, хвилює багатьох. Дізнаємося вартість популярної послуги на прикладі декількох великих міст.

Суть методу кодування при алкогольній залежності.

Перш ніж з’ясувати, скільки коштує закодувати людину від алкоголю, розберемося що являє собою ця методика.

Завдання методу полягає у вкладенні на підсвідомому рівні хворого певної психологічної установки, блокує бажання випивати. Багато хто помиляється, думаючи що кодування це щось на зразок гіпнозу. Насправді, кодування від алкоголізму, в порівнянні з гіпнозом, діє навіть на людей, що не реагують на гіпноз. Але, є вид кодування на основі гіпнозу.

Під час процедури, узалежненої людини на рівні підсвідомості вводяться певні установки, які можуть виникнути під час вживання навіть незначної дози алкоголю. У свідомості залежної людини, під час кодування від алкоголізму, закріплюється, що подальше вживання спиртного призведе до розладу психіки. Вводиться спеціальна програма, завдяки якій у хворого виникає непереносимість до будь-якого спиртовмісного продукту.

Якщо не дотримуватися правила, перед тим як закодуватися від алкоголізму, то результату від процедури не буде.

Далі поговоримо про те, яка вартість кодування для великих російських міст, і для столиці Білорусі.

Ціни в Москві.

Якщо людина при алкогольній залежності вирішив вилікуватися, то перше що його зацікавить — скільки коштує кодування від алкоголю в Москві. На ціну послуги впливають такі параметри:

клініка, де буде проводитися кодування (наскільки відома клініка, які про неї відгуки, кваліфікація фахівців). Важливе значення має місце розташування лікувального закладу; додаткові заходи (за згодою пацієнта), які складають комплексну кодування від алкоголю в Москві; метод, за допомогою якого виконується кодування. Це може бути внутрішньовенна або внутрішньом’язова ін’єкція медикаментозного препарату. Також застосовуються імпланти, які зашивають під шкіру; тривалість дії препарату залежить від засобу, використовуваного при кодуванні. Так, тривалість дії може тривати з інтервалами в півроку до 5 років; вид кодування (психотерапевтичне або медикаментозне); при медикаментозному варіанті процедури, на ціни на кодування від алкоголізму в Москві впливає категорія використовуваного препарату, а також хто надає ліки (клініка або пацієнт); проводиться подальше лікування під лікарським супроводом.

Ознайомтеся з інформацією наведених нижче таблиць, де можна дізнатися, скільки коштує закодуватися від алкоголю в Москві. Вказані ціни орієнтовні, і при замовленні послуги необхідно зв’язатися з фахівцями обраної клініки.

Ціна медикаментозного кодування від алкоголю:

Тривалість дії препарату Вартість процедури (руб.) 6 місяців 4000 — 24000 1 рік 5000 — 10000 2 роки 6000 — 12000 3 роки 9000 — 12000 5 років 15000.

Медикаментозний варіант являє собою вшивання в організм залежної людини спеціальних речовин, які несумісні зі спиртовмісними напоями. Залежно від різновиду ліків і тривалості його впливу, підтримується необхідна концентрація речовини.

Спеціальна речовина впроваджується за допомогою крапельниці, ін’єкції, або ампули (капсули). Протягом заявленого в інструкції до препарату часу, в кров пацієнта виділяється необхідна кількість активної речовини. Знаючи про введеному ліках, залежна людина припиняє випивати, тому що усвідомлює побічні ефекти поєднання алкоголю та медикаментозного препарату.

В наступній таблиці можна подивитися середню ціну, якщо закодуватися від алкоголю в Москві методом кодування психотерапевтичного:

Тривалість дії Вартість (руб) 1 рік 8000 2 роки 10000 3 роки 12000.

При психотерапевтичному варіанті процедури, можна запросити фахівця додому. При цьому випадку ціна кодування від алкоголізму збільшиться.

Психотерапевтична кодування виконується без використання медикаментозних засобів. Це не такий популярний спосіб, якщо порівнювати з медикаментозним варіантом, тому що тут застосовується гіпноз.

Ціни в Санкт-Петербурзі.

закодуватися від алкоголю ціна

Ціни на кодування від алкоголю в СПб, як і для будь-якого міста, залежать від декількох параметрів. Найпопулярніший спосіб, що усуває алкогольну тягу, виконується двома варіантами — психотерапевтичним і медикаментозним.

Можна вибрати будь-який, що влаштовує саме метод, що усуває алкогольну залежність. Так, кодуватися від алкоголю в СПб можна наступними методами, і на ціну впливає обраний варіант:

хворий вводиться в гіпноз, під час якого методом навіювання закріплюється інформація про неприйняття спиртовмісних напоїв. Результатом такої кодування, у залежної людини, буде вироблена установка не вживати спиртне. Процедура виконується тільки за згодою хворого. Недолік такого варіанту є такий момент, що не всі піддаються гіпнозу; можна виконати кодування від алкоголізму методом акупунктури. Такий варіант підходить тим, хто погано переносить медикаментозні препарати; введення імплантів проводиться під шкіру пацієнта або до жирової тканини. Ефективний варіант кодування здатний тривалий час впливати на організм; хімічний захист. Суть методики полягає у введенні спеціальних речовин, які змушують організм виробляти стійку огиду до алкоголю. Залежно від терміну дії препарат може вводитися через вену або через рот. Введене засіб виключає інтоксикацію.

При виборі кодування від алкоголю потрібно дивитися не тільки на ціну, але і на загальний стан пацієнта, його психічне здоров’я, спосіб життя і основне заняття.

Ціни в Красноярську.

Можна успішно пройти лікування від алкогольної залежності в Красноярську. Приміром, дізнатися скільки коштує закодуватися від алкоголю в Красноярську, можна зв’язавшись з фахівцями з центру Веселка.

Вибір методики кодування здійснюється після докладного вивчення кожного окремого випадку. Клініка практикує два основних варіанти кодування: медикаментозне і психотерапевтичне.

Можна підібрати й іншу клініку, що надає послуги з виведення із запоїв і кодування від алкогольної залежності. Середня вартість медикаментозної кодування від алкоголю в Красноярську буде 22000 рублів. Якщо ж залежна людина вибирає психотерапевтичну методику, то приблизна вартість процедури обійдеться в 6000 рублів.

Незалежно від обраної методики кодування від алкоголю, перед виконанням процедури проводиться обов’язкова лікарська консультація. Пацієнтові пояснюють, які серйозні наслідки можуть виникнути, якщо не дотримуватися рекомендацій, і продовжувати вживати спиртовмісні продукти.

Якщо обрана психотерапевтична методика, то зазвичай процедура виконується комплексно, з рефлексотерапією і подальшим лікарським контролем під час реабілітаційного періоду.

Перед будь-яким видом кодування обов’язково проводиться попередня підготовка пацієнта, що включає наступні заходи:

протягом двох тижнів, перед виконанням кодування, пацієнт повинен відмовитися від вживання спиртного, і приймає спеціальні препарати; якщо узалежненої людини важко самостійно підготуватися до процедури, то він може пройти підготовчий етап (10 днів) в клініці, відвідуючи лікувальний заклад кожен день; ще один варіант, що передує кодування, полягає в стаціонарному попередньому клінічному лікуванні, тривалістю 6 днів.

Коли залежна людина записується на процедуру перший раз, фахівці рекомендують вибрати самий щадний варіант кодування. При повторному зверненні, з’ясовують як відчував себе пацієнт під час впливу медикаментозного препарату, не траплялися зриви.

Ціни в Мінську.

Можна закодуватися від алкоголю в сусідній країні, приїхавши в столицю Білорусі. Білоруські медичні центри надають комплексні послуги з лікування алкогольної залежності різними способами:

підшивка капсул зі спеціальними речовинами через вени; кодування на тривалий і короткостроковий період, що виконується медикаментозним і психотерапевтичним способом.

Скільки коштує кодування від алкоголю в Мінську залежить від клініки, кваліфікації фахівця, додаткових послуг під час виконання заходу, і виду алкогольної кодування. Так, щоб закодувати від алкоголю комплексно, можна заздалегідь ознайомитися з процедурами, складовими захід. При комплексному підході виконуються наступні дії:

спочатку організм необхідно очистити від продуктів розпаду алкоголю. Для цього призначаються крапельниці, які дають потужний, ефективний результат; наступним кроком буде бесіда фахівців клініки з пацієнтом, під час якої розкажуть як виконується процедура; безпосередньо перед кодуванням проводиться повне обстеження внутрішніх органів (беруться лабораторні аналізи, перевіряється імунна система); далі виконується сама процедура.

Мінські клініки надають експрес-кодування. Така процедура замінює повноцінний захід, якщо необхідно термінове лікування, але часу на це не вистачає. Вартість експрес-послуги обійдеться в 80,00 білоруських рублів.

Протипоказання до кодування і можливі побічні ефекти після процедури.

Коли відомо скільки коштує закодувати від алкоголізму, і обраний місто для виконання процедури, необхідно виконати ще кілька кроків. Потрібно ознайомитися з інформацією про протипоказання і побічні ефекти, які можуть виникнути після кодування.

По закінченні кодування необхідно повністю відмовитися від будь-яких спиртовмісних напоїв. При порушенні режиму тверезості можуть постраждати природні фільтри організму (печінка і нирки). Чоловікам недотримання тверезого режиму загрожує імпотенцією.

Як і при будь-якій лікувальній методиці, у кодування проти алкогольної залежності є свої протипоказання до виконання:

люди, які мають крім алкогольної залежності, пристрасть до наркотиків. Протипоказання стосуються і тих пацієнтів, у кого період наркоманії залишився в минулому; алкоголіки, які мають або мали залежність до будь-яких медикаментозних препаратів.

Серед протипоказань залежні люди з травмами черепа і мозку, ВІЛ-інфіковані, з діагнозом гепатит, з якими онкологічними захворюваннями та проблемами з нирками.

У будь-якому випадку, хороші клініки перед виконанням кодування, спочатку проводять обстеження. Тільки за результатами обстеження приймається рішення про проведення процедури.

Важливо вчасно почати лікування по усуненню тяги до спиртного, щоб повернутися до нормального способу життя.

Вам все ще здається, що вилікувати алкоголізм неможливо?

Судячи з того, що ви зараз читаєте ці рядки — перемога в боротьбі з алкоголізмом поки не на вашому боці.

І ви вже думали закодуватися? Воно й зрозуміло, адже алкоголізм — небезпечне захворювання, яке призводить до серйозних наслідків: цирозу або навіть смерті. Болі в печінці, похмілля, проблеми зі здоров’ям, роботою, особистим життям . Всі ці проблеми знайомі вам не з чуток.

Але може все ж є спосіб позбутися від мук? Рекомендуємо прочитати статтю Олени Малишевої про сучасні методи лікування алкоголізму. Читати далі >>

Кодування від алкоголізму.

Алкоголізм – досить серйозне захворювання, яке приносить масу неприємностей як самому хворому, так і його родині, знайомим і родичам.

Вкрай рідко люди, які систематично вживають алкоголь, до кінця усвідомлюють тягар своєї залежності, нюанси деградації особистості. З кожним днем ситуація посилюється, з’являються психічні розлади, загострюються хронічні захворювання, з’являються нові патології.

Не дивно, що першими бити тривогу і шукати клініку, де можна закодуватися від алкоголізму, починають саме близькі. Вони розуміють, що при систематичному пияцтві людина не може сам впоратися зі своїми проблемами, йому просто життєво необхідна кваліфікована і професійна допомога нарколога.

Але лікування алкоголізму – це комплекс дій. Він включає в себе детоксикацію організму, нормалізацію роботи органів, грамотне психотерапевтичне вплив і кодування від алкоголю. І всі ці процедури повинні виконуватися під контролем фахівців високого рівня.

Вартість послуг.

КОДУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ Найменування послуги Вартість Психотерапевтичне кодування: Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка ( термін тверезості 1 рік) 6500 руб. Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка (термін тверезості 2 роки) 7500 руб.

«Блоки»: Метод «Подвійний блок» 6800 руб. Метод «Подвійний Блок» на 24 місяці 7900 руб.

Внутрішньом’язове кодування (вшивання, імплантація): Кодування препаратом (Торпедо) 3500 руб. Алгоминал , Аквилонг SIT на 12 місяців ( один рік) 4700 руб. Імплантація Дисульфірам 8500 руб. Вшивание Еспераль — до 1 року 8000 руб. Вшивание Еспераль — до 2 років 9400 руб. Вшивание Еспераль — до 3 років 11000 руб. Вшивание Еспераль — до 5 років 13500 руб. Вшивание Налтрексону — до 3 місяців 17000 руб. Вшивание Налтрексону — до 5 місяців 22000 руб. Імплантація Продетоксон 30000 руб.

Внутрішньовенне кодування: Ін’єкція Еспераль — 1 рік 4000 руб. Ін’єкція Еспераль — 2 роки 5000 руб. Ін’єкція Еспераль — 3 роки 6000 руб. ВИВИТРОЛ з консультацією психіатра-нарколога 22000 руб. Введення препарату ВИВИТРОЛ (свій) 1000 руб.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ! Акція для пенсіонерів виведення із запою на дому 10% знижки на лікування виведення із запою в домашніх умовах при повторному зверненні 10% знижки на лікування акція виведення із запою на дому інвалідам I групи та учасникам війни 10% знижки на лікування акція для інвалідів дитинства виведення із запою на дому 10% знижки на лікування багатодітні сім’ї 10% знижки на лікування при знаходженні в стаціонарі більше 4 діб (дійсно тільки для алкогольної Безкоштовно!

* Звертаємо увагу, що в наведеній таблиці вказано неповний перелік послуг нашої клініки. З докладним списком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . У разі, якщо ви не знайшли потрібну вам послугу, будь ласка, зателефонуйте + 7 (495) 475-65-52 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця. Ми вирішимо вашу проблему!

Чому варто довірити кодування в Москві клініці «Угіддя»?

Наш медичний центр надає повний комплекс послуг, спрямований на лікування залежності. При цьому ви можете бути впевненими в тому, що пацієнти отримують ефективне, сильне і безпечне антиалкогольне лікування за доступними цінами. Це дозволяє кожному пацієнту повернутися на шлях тверезості.

Співпрацюючи з нашим центром кодування, ви отримуєте:

Повну анонімність. Використання тільки високоякісних препаратів (всі препарати сертифіковані). Можливість отримувати наші послуги цілодобово. Прийнятну вартість.

У процесі вибору методу лікування фахівці в першу чергу аналізують індивідуальні особливості пацієнта, оцінюють характер захворювання.

Які методи застосовує клініка «Угіддя»?

Сучасна наркологія пропонує безліч способів кодування жінок і чоловіків.

У практиці нашої клініки — тільки кращі методи заборонної терапії:

Медикаментозний вплив препаратами на основі дисульфіраму. Ліки вводяться внутрішньом’язово або ж внутрішньовенно, є варіанти підшкірної підшивки. Потрапляючи в організм, дисульфірам накопичується в тканинах, не завдаючи ніякої шкоди людині. Його активація настає після потрапляння в кров молекул спирту. На цьому тлі випив починає відчувати сильне погіршення самопочуття, що створює додатковий бар’єр, що не дозволяє вживати алкоголь. Найчастіше при цьому застосовують Алгомінал, Еспераль, дисульфірам, Аквілонг та інші лікарські засоби. Це лікування не тільки ефективно, але і відносно дешево. Спеціальні препарати, які блокують опіоїдні рецептори . Як відомо, гонитва за задоволенням і є основним елементом формування тяги до алкоголю. Щоб не допустити ейфорії і поступово придушити бажання пити, використовують Вівітрол і інші ліки, що містять налтрексон. Вплив на свідомість і підсвідомість людини . При цьому може бути використаний гіпноз і метод Довженка – різновид сугестивної терапії. Вони допомагають створити в мозку людини антиалкогольний центр, завдяки якому людина починає відчувати сильне відраза до всього спиртного. Тим самим створюється внутрішня установка на тверезість. Апаратні варіанти – вплив на біологічно активні точки лазером і струмом. Зробити кодування від алкоголю цими способами можна тільки в умовах стаціонару. Голкорефлексотерапія-метод, заснований на введенні тонких голок в чітко визначені, біоактивні точки. Такий вплив розриває патологічні рефлекторні зв’язки, перерозподіляє внутрішню енергію людини і формує установки на тверезість.

Дізнатися, скільки коштує той чи інший метод можна з прайсу, розміщеного на нашому сайті. Як правило, ціна залежить не тільки від обраного способу, але і від терміну, на який ви хочете закодувати від алкоголю.

Як замовити послугу.

Кодування від пияцтва здійснюється в стаціонарі, де створені всі необхідні умови. Якщо ви не можете приїхати в медцентр – викличте лікаря додому. Для цього просто наберіть +7 (495) 475-65-52 !

По приїзду лікар проведе огляд хворого і попередню бесіду, в ній він обмовить всі тонкощі проведення процедури і ті наслідки, які очікують людини при порушенні рекомендацій лікаря.

Важливо: процедура проводиться тільки при особистій ініціативі пацієнта і наявності у нього 3-5 днів тверезості .

Якщо ці умови не будуть виконані, методом заборонної терапії обов’язково повинна передувати детоксикація і робота з психологом, що дозволяє очистити організм від токсинів і створити мотивацію на одужання.

На початковій стадії алкоголізму, коли пацієнт ще не впадає в запої, але йому важко витримати кілька днів без випивки, нарколог може провести екстрене вытрезвление, а відразу ж по його закінченні – подальше кодування.

Шукайте, де кодують на 5 років від спиртного? Або хочете закодуватися на більш короткий термін? Зв’яжіться з нами будь-яким зручний способом, і ми допоможемо Вам підібрати найбільш ефективний метод терапії.

Кодування від алкоголізму в Москві.

Клініка кодування від алкоголізму в Москві «Рехаб» пропонує комплексну медичну, наркологічну допомогу при залежності від спиртного. Кодування проводиться вдома або в умовах стаціонару, виходячи з тяжкості і етапу алкоголізму. Детальніше можна дізнатися за телефоном: +7 (495) 120-16-76. Фахівці нашої клініки проконсультують і дадуть рекомендації щодо подальших дій.

Алкоголізм-складне і комплексне захворювання, при якому виникає ряд істотних змін не тільки в фізіологічних процесах, але і в психіці пацієнта. Усунення патологічних відхилень, відновлення нормальної життєдіяльності можливо тільки при комплексному підході.

Один з етапів лікування — це кодування від алкоголізму (або ж кодування). Застосовується ряд методик медикаментозного або психотерапевтичного характеру. Питання про те, який з них краще спочатку поставлений не вірно. Краще говорити про ефективність і доцільність в кожному конкретному клінічному випадку. Тому підбір методики кодування лягає на плечі фахівця-нарколога.

Наші лікарі.

Наумова Любов Ігорівна.

Глухівська Ганна Вікторівна.

Макарський Борис Петрович.

закодуватися від алкоголю ціна

Калінін Олексій Федорович.

Обухова Ольга Ігорівна.

Гузенников Віталій Володимирович.

Які методи кодування від алкоголізму взагалі існують?

Кодування проводиться двома основними способами, або, кажучи точніше, групами способів. Медикаментозними або психотерапевтичними (до них же відносяться гіпнотерапевтичні, засновані на навіюванні, методики). Вони мають як плюси, так і мінуси. Застосовуються за певними правилами.

Кодування від алкогольної залежності проводиться за допомогою двох категорій препаратів.

Дисульфірам і кошти на його основі. Є кілька торгових найменувань, які використовуються в наркологічній практиці. Ми застосовує тільки безпечні та ефективні медикаменти, щоб гарантувати настання стійкого клінічно значущого ефекту. Дисульфірам випускається у формі ін’єкцій, застосовується як основний засіб для медикаментозного кодування пацієнтів з будь-якою формою залежності. В основі ефекту лежить здатність провокувати вегетативні реакції при взаємодії діючої речовини з алкоголем. Після прийняття навіть мінімальної дози спиртного пацієнт відчуває важкі дискомфортні симптоми. У тому числі нудоту, блювотні позиви, запаморочення, головний біль. Спостерігається серцебиття, можливі скачки артеріального тиску. В деяких випадках це може бути небезпечно, тому застосування Дисульфіраму обмежена. Протипоказань не так багато, серед них: цукровий діабет, підвищена чутливість до діючої речовини, гострі розлади роботи печінки, нирок, гіпертонічна хвороба, розлади з боку серцево-судинної системи, також психоневрологічні розлади, захворювання органів зору. Перед застосуванням необхідно провести ретельну діагностику і виключити протипоказання. Надалі дисульфірам провокує стійку огиду до алкоголю, небажання пити, щоб не спровокувати черговий епізод вегетативної реакції організму.

Друга категорія препаратів, це антагоністи опіоїдних рецепторів. Основний з них — це Налтрексон. Ефект цього препарату дещо інший. Він усуває п’янку дію алкоголю в будь-якому вигляді. Тобто після прийому дози замість очікуваного розслаблення, затьмарення свідомості і всього того, чого очікує пацієнт від спиртного, він не отримує нічого. В цьому і полягає сенс. Інтерес до алкоголю втрачається, людина не хоче пити.

Друга група методів-психотерапевтичні, застосовуються ширше і у більшого кола пацієнтів. Є безліч методик. Якщо говорити про основні.

Кодування по Довженко. Засноване на навіюванні відрази до спиртного. Необхідне проведення групи сеансів, для досягнення найкращого клінічного результату. Тут все залежить від пацієнта. Кількість може бути як 5 так і 12, виходячи зі швидкості досягнення необхідного підсумку. Питання ефективності, незважаючи на широку поширеність, залишається спірним. Особливо, коли краще починати таке лікування. А коли від кодування від алкоголю і пияцтва за Довженком сенсу не буде. Лікарі різні в думках. Деякі вважають, що вже на другій стадії залежності ефекту від такого методу не буде. Однак, це все ще досить популярний і дієвий метод, якщо застосовувати його розумно, доцільно і в комплексі. Важливо виконати кілька умов перед терапією: це мотивована готовність залежного лікуватися, період тверезості перед процедурою мінімум в 1 тиждень.

Лікування алкоголізму кодуванням проводиться і за методом Рожнова. Це більш тривалий в плані проведення, але не менш ефективний метод.

Закодуватися від алкогольної залежності можна за системою подвійного блоку. Із застосуванням медикаментів і психотерапії. Це більш ефективно в складних випадках.

Кодування від алкогольної залежності можлива на дому або в стаціонарі. По ситуації. Де можна закодуватися від алкоголізму? До послуг пацієнтів державні або приватні установи. Клініка «Рехаб» пропонує закодуватися від алкоголю в Москві з проведенням комплексної додаткової терапії під наглядом лікарів. Це анонімно і гарантує результати.

Скільки коштує кодування від алкоголю?

Ціни на кодування від алкоголізму залежать від застосовуваного методу, складності випадку та інших факторів. Ми пропонуємо закодуватися від пияцтва за розумною ціною, детальніше можна дізнатися за телефоном: +7 (495) 120-16-76.

Ефективне кодування можливе тільки при підборі доцільної методики і при комплексному підході. Вирішення питання краще довірити кваліфікованим наркологам.

Пройти кодування від алкоголізму ви можете в клініці «Детокс», де створені всі умови для позбавлення від залежності. Фахівці наркологічного профілю понад 10 років працюють у цій галузі, допомагаючи пацієнтам знайти нове життя, в якій немає місця старим звичкам. Після ретельного обстеження пацієнта ми підбираємо для нього найбільш ефективні методи кодування. Погодивши всі умови, проводимо процедуру, яка дозволяє людині позбутися від тяги до спиртного на термін до 3 років.

Негайний виїзд доктора Огляд , діагностика Повний комплекс препаратів , для детоксикації організму. Лікар знаходиться з пацієнтом під час процедури, до 2.5 годин. Психотерапевтична бесіда, спрямована на зміну способу життя 100% анонімність.

Цілодобове спостереження лікаря Повне обстеження організму Коригування лікування при необхідності Психотерапевтичні групи і індивідуальна психокорекція Можливість закодуватися після курсу детоксикації Комплексний підхід Одне -, двох-або тримісні палати 100% анонімність.

Переваги кодування від алкоголю в клініці «Детокс»

Приватний наркологічний центр має багато переваг у порівнянні з державним диспансером. Всі програми лікування алкоголізму добре фінансуються, що дозволяє постійно оновлювати базу методик в боротьбі зі страшним захворюванням.

Головні переваги кодування від алкоголю в нашій клініці:

Офіційна лікувальна діяльність , яка ведеться на підставі затвердженої Міністерством охорони здоров’я Росії ліцензії. Кваліфікований лікарський штат, безперервна професійна підготовка лікарів і середнього медичного персоналу. Використання зарекомендували себе методів в лікуванні алкогольної залежності . Нарівні з класичними технологіями кодування використовуються авторські програми. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта . Ми не застосовуємо загальних схем, а дотримуємося принципів персональної розробки програм, що дає найбільш очевидні і стійкі результати.

Первинна консультація, передує кодування від алкоголізму в Краснодарі, для наших пацієнтів проходить безкоштовно. В рамках першого прийому лікар розповідає про особливості процедури, протипоказання до неї, пояснює небезпеку порушення заборон.

Пацієнту пояснюються і недоліки кодування при лікуванні алкоголізму. Так, наприклад, процедура має строго обмежений за часом ефект, вона не позбавляє від залежності назавжди. Термін її дії залежить від обраної методики. Зазвичай це 1-5 років. Будь-яка обрана технологія впливає на симптоми і наслідки алкоголізму, але не усуває причини хвороби. У порівнянні з реабілітацією кодування програє, так як його потрібно повторювати по закінченні терміну дії. У цей період схема захисту слабшає і тяга до алкоголю загострюється. Ймовірний зрив, якщо не закріпити результати ще одним сеансом.

Коли кодування від алкоголю протипоказано.

Процедура проводиться тільки після повного обстеження пацієнта. При виявленні протипоказань рекомендується вибрати іншу тактику лікування. Причини, за яких не можна виконувати кодування від алкоголізму:

Психічні відхилення від норми. Серйозні патології серцевого м’яза, судинної і сечовидільної систем. Епілептичні напади в анамнезі. тяжкі порушення в роботі печінки (гепатит, цироз). Період виношування плоду, годування груддю (при медикаментозному кодуванні).

Вирішили закодуватися від алкоголю як це зробити?

Незважаючи на велике різноманіття методик, кожен спосіб підбирається індивідуально. Вирішивши закодуватися від алкоголю, пацієнт повинен дати свою згоду на проведення процедури. Далі йому видаються рекомендації про утримання від прийому спиртних напоїв. Залежний повинен витримати період тверезості 5-7 днів, протягом яких він не буде приймати ніякого алкоголю. Якщо зробити це в домашніх умовах складно, хорошим виходом із ситуації є детоксикація в клініці.

Після того, як згоду на проведення кодування від алкоголю в Краснодарі отримано, а пацієнт пройшов детоксикацію, використовується один з наступних видів кодування :

Методика Довженка-технологія розроблена радянським психіатром і використовується в усьому світі. В основі її лежить неглибокий гіпноз, коли пацієнта занурюють у стан поверхневого сну і дають йому установку на утримання від спиртного. Рекомендована для пацієнтів до 50-55 років . Ін’єкції від алкоголізму-відносяться до медикаментозних способів боротьби з алкоголем. Уколи ставляться внутрішньом’язово, але можуть вводиться внутрішньовенно в залежності від використовуваного препарату. Викликають огиду до спиртних напоїв, а при прийнятті дози провокують стан, близьке до передсмертного. Ліки діють довго, можна пройти кодування від алкоголізму строком на 1, 2 або 3 роки . У медичній практиці переважно застосовують ліки на основі Дисульфіраму і Налтрексону. Перший дає миттєвий ефект при прийнятті алкоголю. У випила починається приступ стенокардії, з’являється шум у вухах, миготіння в очах і інші яскраво виражені симптоми. Швидко допомагає в такій ситуації тільки прийняття антидоту. Налтрексон діє за принципом «від зворотного». Він блокує опіоїдні рецептори, в результаті чого залежний перестає реагувати на алкоголь. Він випиває спиртовмісний напій, але стан сп’яніння не настає. У зв’язку з цим пропадає сенс прийняття чергової дози. Підшивання ― більш серйозна процедура, до проведення якої може залучатися хірург. Імплантат з лікарською речовиною вводять в структуру м’язового шару. Там протягом тривалого часу він виділяє речовини, несумісні з алкоголем. Застосовується в якості «важкої артилерії», коли інші методики не дають стабільного результату.

Кодування-метод, спрямований на допомогу пацієнтові відмовитися від вживання алкоголю.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ.

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ.

ВИСНОВОК ІЗ ЗАПОЮ.

закодуватися від алкоголю ціна

НАРКОЛОГ ДОДОМУ.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ.

Кодування – це метод, спрямований на допомогу пацієнтові відмовитися від вживання алкоголю, заснований на страху або почутті самозбереження, так і на блокуванні глибинних механізмів обміну алкоголю. В даний час, в наркологічній практиці існує безліч методів кодування від алкогольної залежності.

Протиалкогольна блокада або кодування може проводиться лише з добровільної згоди пацієнта. У випадку, якщо пацієнт не усвідомлює тяжкості свого стану, наші фахівці застосовують підготовчі психотерапевтичні методики. Проведення протиалкогольної блокади в складі комплексної терапії дозволяє нам домогтися високих результатів в лікуванні алкогольної залежності.

Таким чином, кодування тільки частина протирецидивного лікування алкогольної залежності, це не лікування! Лікування залежить лише від самого пацієнта, від його настрою на комплексне і поетапне лікування алкогольної залежності! Кодування, ні що інше, як перепочинок, час, який отримує пацієнт на відновлення внутрішніх органів в тому числі головного мозку. Прискорити процеси відновлення можна із застосуванням курс комплексної нейрометаболической терапії (НМТ).

Ціни на програми радикального лікування (кодування) з виїздом лікаря додому.

Методика “Подвійний блок”

Ціна: 6 900 Р.

Методика “Потрійний блок”

Ціна: 9 900 Р.

Імплантація блокаторів.

Ціна: 8 900 Р.

Нейрокодирование. Медиаторная корекція.

Ціна: 11 900 Р.

Курс комплексної нейрометаболічної терапії.

Ціна: 14 000 Р.

Вартість послуг вказана для денного тарифу з 8: 00 до 21: 00 Для М. Москви (в межах МКАД). Вартість після 21:00 і за межами МКАД, а також виїзд по Московській області уточнюйте у адміністраторів клініки по телефону. Дякую за розуміння!

Все включено.

Виїзд лікаря нарколога до пацієнта додому.

закодуватися від алкоголю ціна

Консультація та обстеження фахівця.

Підбір індивідуального плану лікування.

Проведення процедури радикального лікування.

Призначення лікування на найближчі 3-5 днів.

Підтримка пацієнта лікарем.

Результати нашої роботи.

+ 10 000.

років допомагаємо людям.

+ 20.

Більшість методів лікування алкогольної залежності можна розділити на 2 великі групи:

1. Заборонні методики (різні модифікації хімічних блокад, психотерапія, умовно-рефлекторна терапія) — засновані на виникненні страху смерті, різних порушень з боку систем і органів, а часом і настання смертельного результату після вживання алкоголю на момент дії даної методики.

а) хімічна блокада (подвійний блок, тройнок блок, імплантація блокаторів алкогольних ферментів) – введений препарат відкладається в тканинах організму (кісткова тканина, жирова клітини), постійно виділяється в кров, протягом всього строку блокади. у разі вживання найменших доз алкоголю – викликає важкі реакції, але при відсутності алкоголю – є інтактним (безпечним).

б) психотерапевтичний вплив — застосування різних способів психологічного впливу, з формуванням тих чи інших реакції на вживання алкоголю в залежності від особливостей розвитку нервової системи пацієнта.

в) умовно-рефлекторна терапія – проводиться тільки професійним лікарем психіатром і під його строгим контролем. Результат лікування-це вироблення рефлекторної непереносимості алкоголю (запаху, виду, смаку). Здатна викликати різні, головним чином, гострі вегетативні реакції організму на подразник – алкоголь.

2. Коригують методики (нейромедиаторная корекція) – є саме лікуванням, а не тимчасовою відстрочкою зриву, зміст їх зводиться до відновлення правильного співвідношення нейромедіаторів, речовин, керуючих діяльністю нашого мозку і регулюють його потреби, в тому числі і до алкоголю. Максимальна ефективність цих методик буде в разі їх поєднання з комплексною інтенсивною нейрометаболической терапією (НМТ)!

а) нейромедиаторная корекція — саме даний метод дозволяє домогтися повного, усвідомленої відмови від вживання алкоголю за рахунок відновлення правильного співвідношення нейромедіаторів – речовин керуючих діяльністю нашого мозку. Проводиться в поєднанні з курс комплексної нейрометаболічної терапії (НМТ).

Кодування від алкоголізму в Москві.

Зловживання алкоголем — проблема, яку потрібно вирішувати. Близький, який залежний від постійного вживання спиртного, сильно змінюється. Справа у внутрішніх і в зовнішніх перервах. По-перше, страждає організм. Токсини вражають абсолютно всі органи і системи, завдаючи непоправної шкоди. Страждає і психіка. Так, Раніше добра чуйна людина стає злим, дратівливим, смиканим, зривається на дружину або дітей, втрачає інтерес до роботи, хобі — та до всього, що не пов’язано з алкоголем. Серед методів лікування кодування від алкоголізму найрадикальніший спосіб.

Найефективніше лікування анонімно.

Дія кодування направлено на вироблення стійкого рефлективного неприйняття алкоголю в будь-яких дозах. Замість задоволення людина буде відчувати ті ж відчуття, як при отруєнні-нудоту, блювоту, запаморочення, тремор, тремтіння в кінцівках, головний біль. Важливо до моменту, поки пацієнт звикає до життя без алкоголю, припинити будь-які спроби випити. Ефективне кодування від алкоголю-це одна зі складових в лікуванні людини з алкогольною залежністю.

формування рефлексу, який буде блокувати бажання випити формуванні почуття відрази до будь-якого алкогольного напою.

Формально, кодування від алкоголю — фінальний етап лікування від алкогольної залежності. Існують різні методи, які розрізняються застосовуваними препаратами і способами впливу на людину:

ефективний дієвий метод кодування по А. Р. Довженка вживлення препарату» Еспераль «метод» Торпедо » метод активної психокорекції метод IT-21.

Скільки коштує найкраще кодування в клініці, прайс і ціни в Москві.

Ціна: 9000-10.000 руб.

Кодування за методом О. Р. Довженка.

Даний метод застосовується для тих пацієнтів, які схильні до гіпнозу. Під час сеансу доктор проводить гіпнотичний і психологічний вплив на підсвідомість хворого. Пацієнту вселяється чітка установка алкоголь = погане самопочуття. Крім того, вселяється і установка на тверезе життя, відраза до спирту. Цей спосіб кодування показує всю силу слова. Пацієнт не вводиться в стан глибокого гіпнозу — все проводиться в стані неспання. При цьому застосовуються яскраві приклади, що впливають на емоційному рівні, розповідається про шкоду алкоголю. Всі ці твердження призводять пацієнта до єдиної думки про лікування, відмову від алкоголю і прагненні прожити тверезе життя. На закінчення хворому навіює страх: при прийомі будь-якої дози алкоголю (навіть найменшої) у нього виникне погане самопочуття, яке може привести до летального результату. При вживанні ж виникає «ломка коду», і цілком може виникнути інсульт, інфаркт та інші наслідки. Так що пробувати надійність методу прийнятими дозами не рекомендується. Заборона на прийом алкоголю встановлюється, як правило, на кілька років. Рекомендовані терміни — 3-5 років. Після 1-2 років формується звичка жити без алкоголю, але також кодування можна і продовжити за бажанням людини. Наші фахівці в клініці «НАРКОМЕД» проводять за допомогою цього способу кодування від алкоголізму, ціни на послугу починаються від 8000 рублів.

Вживлення препарату » Еспераль.

закодуватися від алкоголю ціна

Ціна: 9000-10.000 руб.

Кодування від алкоголю за цим методом передбачає введення в організм препарату «Еспераль». Головний його компонент-дисульфірам, який підсилює і подовжує за часом похмільний синдром, ще більш погіршуючи загальне самопочуття. Препарат вводять в організм двома способами:

за допомогою ін’єкції за допомогою підшивання.

Вшивання робиться так: в області спини, сідниць або живота робиться невеликий розріз, в який лікар поміщає препарат. Розріз зашивається. «Еспераль» знаходиться під шкірою і виділяє дисульфірам. Така процедура, на відміну від простої ін’єкції, виконується тільки в умовах стаціонару. Укол робиться внутрішньом’язово, під шкіру вводиться гель, який також виділяє активну речовину дисульфірам.

«Еспераль» дає різні ефекти: від падіння артеріального тиску при прийомі алкоголю до таких серйозних наслідків, як інсульт або інфаркт. У разі кодування пацієнт також повинен виявляти бажання кинути пити і розуміти наслідки вживання навіть невеликої порції алкоголю. Кодування від алкоголізму анонімно — можна не турбуватися про те, що хтось з оточення дізнається про вашу хворобу.

Кодування за методом “Торпедо”

Ціна: 7000-10.000 руб.

Метод «Торпедо», або «вшивання торпеди», як кажуть в народі, є ще одним хімічним засобом кодування. Засіб працює на базі дисульфіраму, який заважає організму знешкоджувати альдегід. Тобто стан похмілля значно посилюється, а всі симптоми посилюються. Такий ефект значно підстьобує людину почати тверезе життя. Препарат вводиться методом підшивання під шкіру капсули з діючою речовиною. Якщо мав місце прийом алкоголю, у хворого буду спостерігатися такі симптоми:

головний біль, запаморочення, нудота, блювота, судоми, тремор.

Як правило, краще кодування від алкоголізму поєднує в собі відразу кілька методів-хімічного і психотерапевтичного.

МЕТОД АКТИВНОЇ ПСИХОКОРЕКЦІЇ.

Підходить для лікування на ранніх етапах алкогольної залежності і може використовуватися самостійно. Якщо ж випадок запущений, то активна психокорекція використовують як додатковий метод. По часу він досить затягнутий — приблизно близько 6 місяців пацієнт в індивідуальному порядку спілкується з лікарем. Кінцевою метою психокорекції є переконання людини відмовитися від алкоголю, почати життя без нього, навчитися вирішувати проблеми і знімати стрес іншими способами. Проводяться бесіди амбулаторно та стаціонарно.

МЕТОД «IT-21» — НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ МЕТОД.

Ціна: 9000-12.000 руб.

Даний спосіб зарекомендував себе як найефективніше кодування від алкоголізму. Його дія випробувана на багатьох пацієнтах, і воно показало себе нешкідливим. В основі його дії — введення лікарських препаратів в організм людини, які несумісні з вживанням алкоголю. Пацієнту при цьому навіює страх: він сприймає алкоголь як потенційну загрозу для життя і здоров’я. Що важливо, на здоров’я пацієнта препарат не впливає, не має побічних ефектів. Природно, всіх наших пацієнтів цікавить, скільки коштує кодування від алкоголізму. Наші ціни залежать від методу впливу: так, лікування обійдеться приблизно в 9000-12.000 рублів.

МЕТОД » ВІВІТРОЛ»

Для лікування алкогольної залежності лікарі медичного центру «НАРКОМЕД» з успіхом застосовують Вівітрол. Це сучасний медичний препарат пролонгованої дії, лікувальний ефект якого заснований на блокуванні опіоїдних рецепторів, що призводить до нейтрального сприйняття алкоголю і придушення тяги до спиртного. Препарат розрахований на планове курсове застосування протягом року з інтервалом ін’єкційної терапії всього 1 раз в місяць. Основним діючим компонентом є налтрексон, який має виражений лікувальний ефект, не викликаючи дисульфирамоподбную реакцію при вживанні спиртного, що є відмінною рисою даного методу кодування.

Кодування від алкоголізму.

Запис на кодування: +7 (499) 322-85-11.

До процедури кодування алкоголізму приступають після того, як пацієнт виведений з запійного стану і виконана детоксикація. Потім треба пройти хоча б мінімальну реабілітаційну програму: зняття хімічної залежності від етилового спирту — лише перший етап лікування.

Проте, кодування-найважливіший крок до позбавлення від алкоголізму, оскільки потяг до зілля-проблема не тільки психологічного, але і фізичного характеру. До її викорінення треба підходити з обох позицій. Одного лише бажання мало, щоб зупинити вживання алкоголю на дійсно серйозний термін.

Закодуватися від алкоголю Ціна Консультація психіатра-нарколога в клініці Безкоштовно Протирецидивна терапія (кодування, індивідуальний підбір препарату) 10 000 руб. Виїзд нарколога на будинок Телефонуйте.

Кодування від алкоголю: що слід знати про процедуру.

Як будь-яке медичне втручання, вплив на пацієнта за допомогою коду має свої плюси і мінуси.

Серед переваг виділяють:

Маніпуляції виконують швидко — це займає від одного до трьох годин. Результат закріплюється порівняно надовго. Пацієнт може самостійно визначитися з тривалістю кодування (3, 6, 12 міс.) Лікар-нарколог рекомендує оптимальний термін виходячи зі стану організму хворого.

До недоліків відносять:

закодуватися від алкоголю ціна

Не є панацеєю в лікуванні від алкогольної залежності — повного позбавлення від неї не дає. Працює лише на усунення хворобливої тяги до вживання алкоголю. Іншими словами, допомагає боротися з наслідками, а не причинами недуги. Ефект від кодування зберігається на обмежений період. Після закінчення терміну необхідно повторювати процедуру або докладати значних зусиль до утримання. У другому випадку велика небезпека зірватися.

Результативне кодування: головне про метод Довженка.

Технологія, схвалена МОЗ, взята на озброєння наркологами близько 30 років тому. Суть в тому, що хворого піддають гіпнотичному впливу і таким чином позбавляють від тяги до алкоголю. При цьому у свідомості пацієнта тверезість фіксується на певний період.

Виникли питання? Просто зателефонуйте нам: 8 (800) 200-85-11.

В ході сеансу закріплюється установка, формує антипатію до фізичних властивостей алкоголю: людині стають неприємні смак, запах і навіть зовнішній вигляд зілля. Результат посилює вселена інформація про наслідки порушення заборони. Спосіб передбачає як глибоке занурення в гіпнотичний стан, так і роботу поза його.

Метод кодування за технологією Довженка включає:

Підготовка. Під час попередньої бесіди доктор встановлює, наскільки хворий піддається навіюванню, чи сильна мотивація кидати пити. Цим визначається готовність до кодування. Гіпноз поки не застосовують. Власне гіпнотичне кодування. Вплив навіюванням і стресовими психотерапевтичними методами. Для посилення ефекту проводять певні фізичні дії.

Гіпноз «якірний» і Еріксоніанський: щадне кодування.

«Якорем» в психотерапії називають крапку в свідомості, що фіксує заданий умовний рефлекс. Однойменний метод побудований на перепрограмуванні з метою вироблення негативної реакції на випивку і відповідної поведінки навіть в неблагополучному оточенні. Фахівці оперують методологією НЛП.

Основа еріксоніанського підходу — вплив на пацієнта в неглибокому трансі. Втручання полягає в установці на категоричну відмову від алкогольного зілля і тверезе життя. Це щадний спосіб без жорсткого тиску на свідомість. Крім того, передбачається запуск відновних і оздоровчих процесів в пошкодженому спиртним організмі.

Медикаментозне кодування: цілі, засоби і ефект.

Продетоксон.

Суть полягає в хірургічному вживленні лікарських препаратів цієї групи підшкірно, в м’які або жирові тканини алкоголіка. Завдяки повільному всмоктуванню діючих речовин в кров їх концентрація постійно підтримується на потрібному рівні. Достатньому, щоб розвинути і зберігати у пацієнта перманентну відразу до алкоголю.

Вивитрол.

Застосування даного засобу позбавляє пацієнта почуття ейфорії, якого він очікує, приймаючи алкоголь. Відсутність бажаного ефекту практично повністю знімає загрозу зривів. Дія ліків побудовано на блокаді рецепторів опіоїдної групи.

Кодування за допомогою «Торпедо»: ефективність засобів Дисульфірам і Еспераль.

Засноване на хворобливому реагуванні організму в разі прийому алкоголю. Вживання етилового спирту загрожує нудотою, утрудненим диханням, припливами. В результаті до спиртного формується умовний рефлекс зі знаком мінус.

Засіб, який впроваджують в тіло хворого, працює на викорінення хімічної залежності від етанолу. Після вшивання ампули патологічний потяг до випивки пропадає, поступово утворюється стійке органічне неприйняття алкоголю. Ефект базується на відчутті небезпеки спиртного для здоров’я і життя, загрозу летального результату навіть при малому попаданні в кров алкосодержащих речовин.

Наркологи, що займаються кодуванням за технологією «Торпедо», застосовують ще одну групу засобів — NIT, SIT, MST. Вони діють ще більш направлено, пригнічуючи «рушійну силу» алкоголізму-спрагу випивки. Навіть одноразове повернення до спиртних напоїв загрожує судомами і зупинкою дихання, що є прямою загрозою життю.

При такому кодуванні необхідно враховувати протипоказання: захворювання серцево-судинної системи, печінки, інфекції у гострих стадіях, ряд психічних патологій, а також персональну чутливість до діючих речовин.

Алгоминал — кодування на запущених стадіях.

На другому або третьому вихідному етапі розвитку алкоголізму часто рекомендують вдатися до алгоміналу. Ліки вводять у вену. При попаданні в організм етанолу доведеться бути готовим до запаморочення, припливи крові до мозку, порушення дихання.

Подвійне кодування алкоголізму: посилена блокада — відчутний вплив.

У складних випадках наркологи вважають за необхідне задіяти відразу два препарати, додавши до цього ще й навіювання директивного характеру. Це дає більш міцні результати на шляху до позбавлення від алкогольної залежності.

Безкоштовна консультація нарколога (психолога): поставити запитання.

Закодуватися від алкоголізму лазером.

Використання властивостей лазера для лікування алкоголізму — нове слово в наркологічній практиці. Спосіб визнаний безпечним і ефективним. «Відповідальність» за неусвідомлене бажання вживати алкоголь лежить на певних мозкових ділянках, які мають властивість приходити в стан підвищеної збудливості. Лазерним променем ці точки блокують, і тяга до етанолу сходить нанівець.

Інший тип лазерного кодування алкоголізму передбачає променева дія на кров хворого — таким чином її очищають від токсинів, підвищують реологічні параметри. Пацієнт відчуває себе відчутно краще. Спосіб пов’язаний з профілактикою хронічних недуг і руйнівних процесів, що виникають під впливом алкоголю.

Обидві лазерних технології можна застосовувати сукупно. В результаті такої терапії кров збагачується киснем, оновлюються клітини, активізується імунний механізм, іде синдром абстиненції.

Анонімне кодування: центр «Ключі» — повага до кожного пацієнта.

Якщо ви налаштовані на зцілення або бажаєте допомогти близькій людині, але хочете залишити лікування в таємниці, чекаємо вас в реабілітаційному центрі «Ключі». Не сумнівайтеся: всі заходи з кодування алкоголізму здійснюються на умовах конфіденційності. Інформацію про наших пацієнтів ми зберігаємо в суворій відповідності з нормами лікарської етики.

Центр «Ключі» обирають завдяки очевидним перевагам:

Персональному складанню програми на кожному етапі лікування та реабілітації. Вибудовування схеми кодування тільки на основі даних діагностики, після детального з’ясування фізичного і психологічного стану людини. Обов’язковому узгодженню методики з пацієнтом або його близькими. Наданню вичерпної інформації про обрану технологію, її специфіку та очікуваний результат.

Вважаємо за потрібне підкреслити, що під кодуванням не можна розуміти повне звільнення від пут алкоголізму. Робота повинна проводитися в комплексі, і обов’язкові її складові — взаємодія з психологом та формування мотивації до тверезості.

Ефект від кодування потрібно закріплювати методами терапії та реабілітації. Якщо з хімічною залежністю ми боремося за допомогою різних способів кодування, то для усунення психологічної проблеми є інші технології, ефективність яких перевірена часом.

Не забувайте: чим довше відкладається лікування, тим важче буде стати вільним від алкоголізму. «Ключі» — ваш провідник на шляху до нормального життя. Персональна комплексна програма лікування та реабілітації-реальний шанс здобути перемогу над алкогольною недугою. Навіть якщо хвороба зайшла далеко, впадати у відчай не варто.

Кодування від алкоголізму дієвими методами в Єкатеринбурзі.

Сьогодні пацієнти, які страждають алкоголізмом, можуть вибрати різні методики позбавлення від недуги. Медикаментозне вплив, гіпноз, комплексне лікування – все це доведено до досконалості і довело свою результативність.

Клініка» похмільна служба » надає послугу кодування від алкоголізму в Єкатеринбурзі. Нашим пацієнтам доступні ефективні способи позбавлення від залежності.

Огляд, діагностика Термін кодування від 1 до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Психологічна блокування залежності Нешкідливо для організму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від 1 до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Знаменитий імпортний препарат Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від півроку до 3 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від півроку до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Нейтралізація будь-якого виду кодування Процедура тривалістю до 1 години Розкодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Медикаментозне кодування від алкоголізму.

Якісне кодування!

закодуватися від алкоголю ціна

Звертайтеся до нас!

Один із способів зав’язати раз і назавжди – ін’єкція спеціальними препаратами, що викликають непереносимість алкоголю. Вони містять ключовий діючий компонент дисульфірам або налтрексон.

Дисульфірам є безпечною речовиною при дотриманні рекомендацій лікаря. Його дія полягає в блокуванні печінкового секрету алкогольдегідрогенази, який бере участь в розпаді етилового спирту. Навіть прийом невеликого кількість міцного напою може викликати інтоксикацію. Тому кодування від алкоголю таким методом проводиться після медичного обстеження зі схвалення фахівця. Доктор попереджає людину про наслідки прийому спиртного після уколу. Можуть спостерігатися такі симптоми:

Нудота; Порушення частоти скорочень серця; Головний біль; Гіпотонія; Лихоманка; Панічний стан.

Кодування уколом грає стримуючу роль. Якщо хворий, незважаючи на попередження, порушує заборону, йому буде потрібно термінова терапія по дезінтоксикації під наглядом фахівця.

Суть дії ліків на налтрексоні полягає в купіруванні стану ейфорії від алкоголю. Вони впливають на опіоїдні рецептори. Як правило, їх використовують разом з дисульфірамом. Плюси цих препаратів-вводяться одним уколом, доступні, високоефективні в порівнянні з іншими ліками .

Термін дії ін’єкційного кодування може бути різним і становить півроку, рік, 2 і 3 роки.

Кодування від алкоголю в Єкатеринбурзі в нашій клініці також можлива методом підшивання препаратів Еспераль, Торпедо . Це перевірені ліки, які діють після разової процедури імплантації. Порівняно з іншими аналогічними засобами вони є найбільш дієвими і дають стійкий результат.

Препарати не позначаються на стані організму. Але варто людині прийняти найменшу дозу алкоголю, відразу блокується фермент алкогольдегідрогеназа. Результат – отруєння організму ацетоном з усіма витікаючими наслідками. Хворий повинен строго контролювати себе, щоб уникнути ускладнень.

Вшивання ампули застосовується у випадках, якщо інші способи виявилися недієвими. Процедуру передує обстеження здоров’я. Якщо до лікування пацієнт вживав спиртне і у нього спостерігається абстинентний синдром, призначається курс препаратів для виведення токсинів за допомогою крапельниці.

Препарати імплантуються в подлопаточную зону, верхню третину сідниці або клубову область. Кількість ампул залежить від того, на який термін людина планує закодуватися від алкоголю. Цей період може скласти від 6 до 60 місяців . Процедура складається з наступних етапів:

Дезінфекція місця операції; Розрізання шкіри; Введення препарату; Зашивання розрізу; Накладання пов’язки.

Фахівці рекомендують під час дії препаратів звертатися за психологічною підтримкою. Це дозволить домогтися стійкого результату на весь період кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму.

➤ На нашому порталі ви можете записатися на послугу кодування від алкоголізму за телефоном +7 (499) 116-80-04 або онлайн. У нас зібрані актуальні ціни і перевірені відгуки пацієнтів про кращих клініках Москви.

Зверніть увагу! Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Для призначення лікування зверніться до лікаря.

Кодування від алкоголізму-вплив на людину, за допомогою психологічних або медикаментозних засобів, яке дозволяє позбутися від патологічної залежності. Принцип лікування заснований на формуванні у пацієнта стійкої відрази до спиртних напоїв.

В цілому, процес терапії складний і тривалий, кодування допомагає вирішити проблему лише на час, в подальшому необхідно проходити реабілітацію, тому для успішного лікування алкоголізму, передусім, необхідно бажання самого хворого.

Показання.

Існує два різновиди залежності від алкоголю: фізична і психологічна. Звикання організму до постійного надмірної кількості етанолу в крові, призводить до того, що при різкій відмові від спиртних напоїв з’являється абстинентний синдром: сухість у роті, гарячка, тахікардія, зниження тиску і т. д. При хронічному перебігу захворювання необхідно лікарська допомога при виході зі стану постійного сп’яніння.

Кодування показано жінкам і чоловікам, які мають будь-яку стадію алкоголізму.

До симптомів залежності відносять:

відсутність контролю над кількістю випитого; регулярне вживання алкоголю навіть у невеликих дозах; похмільний синдром; часткова ретроградна амнезія — людина не пам’ятає, що відбувалося, після і під час розпиття напоїв; втрата блювотного рефлексу; виникнення запоїв.

Ускладнення від кодування.

Небезпека даної методики в тому, що впровадження в організм будь-якого чужорідного препарату може мати негативні фізіологічні побічні ефекти.

Сильна спрага і зміни харчової поведінки: відсутність апетиту або обжерливість. Різка зміна маси тіла. Мігруючі болі. Апатія. Слабкість. Алергія на введене засіб.

При психотерапевтичному впливі або гіпнозі можливі такі неприємні наслідки:

підвищена дратівливість і агресивність; тривожність; депресія; проблеми з потенцією.

Види кодування від алкоголізму.

Сьогодні створено велику кількість методів кодування. Класифікація видів такого лікування будується в залежності від способу впливу на людину.

Медикаментозний — використовується спеціальний препарат, який при надходженні алкоголю в організм вступає з ним у реакцію і викликає неприємні відчуття. Медикаментозне кодування вважається жорстким способом, через те, що вживання алкоголю у великих дозах після застосування, може призвести до летального результату. Метод має власні підрозділи:

прийом таблетованих засобів; підшивання алкоблокаторами — в підшкірну клітковину вводиться капсула; ін’єкції ліки; гемокодування-кров пацієнта і відповідні ліки вводиться в спеціальні місця, де виходять нервові корінці хребців.

Психотерапія-проводиться психотерапевтичний вплив з метою підтримки емоційного стану пацієнта. Такий метод може бути використаний в комплексі або самостійно. Найчастіше застосовуються авторські методики Довженка, Малкіна, Рожнова.

Апаратне кодування з використанням фізіотерапевтичного впливу:

за допомогою лазера; електроімпульсна і судомна терапія; метод лікування гіпертермією (підвищенням температури тіла).

Гіпнотерапія-застосування гіпнозу на індивідуальних або групових прийомах, здійснюються два основних види: директивний і прихований.

Як проводиться лікування залежності.

Часто людина приходить на кодування тільки тоді, коли проблема вже вийшла за межі особистого життя і на цьому наполягають рідні люди. Зазвичай в такому випадку пацієнт тільки й чекає, коли закінчиться дія кодування і знову можна буде випити. Щоб не сталося рецидиву необхідно підійти до алкоголізму з усією серйозністю і не забувати про реабілітацію.

Підготовка до кодування.

Лікар-нарколог зобов’язаний дізнатися у пацієнта подробиці життя, з’ясувати причини і мотиви пияцтва. У картку повинні бути записані всі хронічні захворювання і патології, що розвиваються на тлі надмірного вживання алкоголю. Пацієнти кодуються тільки на добровільній основі, інакше не буде досягнутий стійкий ефект.

Додатково доктор призначить всі необхідні лабораторні та інструментальні обстеження, їх вибір буде залежати від стану здоров’я пацієнта.

До процедури необхідно як мінімум 7-10 днів утримуватися від вживання алкоголю.

Етапи лікування.

Лікар роз’яснює умови кодування, а потім чекає, коли пацієнт підпише добровільну згоду. Після розшифровки всіх аналізів, з урахуванням побажань клієнта, вибирається тривалість і метод лікування.. Проводиться сеанс за допомогою обраного засобу або психотерапевтичної методики.

Рекомендується виконувати всі маніпуляції в умовах клініки. Далі йде реабілітація хворого з роботою його родичів і близьких людей.

Протипоказання.

Позбавлення від залежності за допомогою кодування підходить не кожному.

Проведення процедури медикаментів заборонено:

під час вагітності; у осіб з розладами психіки; при захворюваннях печінки і нирок, перенесеному інсульті; хвороби серця; онкологічний процес; гіпертонічний криз; ГРВІ та інші запальні хвороби.

Вартість кодування від алкоголізму.

Ціна процедури буде залежати від обраного методу і тривалості кодування. Ціна психотерапевтичного впливу в середньому становить 6 000 рублів, а ось лікування з допомогою медикаментів обійдеться значно дорожче.

Як вибрати клініку для проходження процедури і записатися через DocDoc.

На проекті DocDoc зібрані провідні клініки Москви, де можна швидко пройти кодування, але щоб обрати кращу, необхідно звернути увагу на ключові параметри:

місцерозташування; відгуки інших клієнтів; ліцензії і сертифікати; ціна; досвід роботи лікарів і застосовуються в центри способи кодування; конфіденційність інформації — в деяких клініках можна зберегти анонімність і отримати повний спектр послуг.

Щоб записатися в зручний медичний центр досить оформити заявку на сайті. Вже через 15 хвилин оператор зв’яжеться з вами і уточнить всі деталі, після чого самостійно залагодить питання, пов’язані зі зручним часом прийому.

Кодування від алкоголізму на дому.

закодуватися від алкоголю ціна

Алкоголізм — зовсім не розбещеність, а хвороба. Вона вражає людей будь-якої статевовікової групи і не залежить від їх соціального статусу. Щоб отримати професійну допомогу, зверніться в медичний центр «рівновага». Ми проведемо кодування на дому, щоб ви змогли вирватися з «порочного кола» і поліпшити якість власного життя.

У чому плюси кодування на дому?

Ефективність. У лікарів наркологічного центру «Рівновага» є все необхідне для проведення процедури: обладнання для діагностики, крапельниці, шприці, препарати і інше. Тому кодування на дому так само ефективно, як і в умовах стаціонару. Комфорт. Після звернення ми оперативно виїжджаємо за потрібною адресою по Москві і Підмосков’ю. Ви залишаєтеся в комфортних для себе умовах, що дозволяє простіше психологічно перенести процедури. При цьому ви нічим не ризикуєте: кодування на дому від алкоголізму проводиться тільки після ретельної діагностики. При необхідності ми організуємо госпіталізацію в стаціонар, де ви будете під цілодобовим наглядом психіатрів-наркологів. 100%-конфіденційність . При укладанні договору нам не потрібен ваш паспорт. Ми дотримуємося принципів лікарської етики, не ставимо на облік і не розголошуємо інформацію про вас і ваше лікування третім особам. Доступність. Провести процедуру зможе кожен бажаючий. Вартість процедури прийнятна для кожної людини, яка вирішила почати боротися з згубною пристрастю.

Яке кодування від алкоголю на дому вам може бути проведено?

Наркологи-психотерапевти клініки «Рівновага» використовують тільки перевірені технології. Щоб блокувати тягу до споживання спиртного, ми проводимо медикаментозне кодування від алкоголізму за допомогою препаратів на основі дисульфіраму. Ця речовина перешкоджає засвоєнню спиртного в організмі. При надходженні алкоголю він перетворюється в ацетальдегід-найсильніший токсин. Тому навіть якщо людина вип’є зовсім небагато, у нього виникнуть симптоми, характерні для абстинентного синдрому: тремор, підвищення артеріального тиску, прискорене серцебиття, блювота і нудота, печіння і почервоніння шкіри верхньої третини тулуба.

Для проведення кодування ми використовуємо такі препарати:

Вибір медикаменту і дозування виконується наркологом клініки «рівновага» на дому у пацієнта. Він проводиться в індивідуальному порядку після оцінки стану здоров’я і з урахуванням побажань людини.

Кодування методом Довженка.

На відміну від медикаментозних методик, даний спосіб корекції алкоголізму є психотерапевтичним. Перед кодуванням на дому нарколог, який пройшов спеціальне навчання, оцінює вашу готовність до проведення процедури, проводить лекцію, в ході якої пояснює завдання терапії, розповідає про досяжне ефекті. На даному етапі у людини формується чітка установка, що алкоголь — це отрута.

Після він виконує стресотерапію, необхідну для закріплення результату. Для цього залежному капають на язик пару крапель алкоголю. Як правило, у пацієнта швидко виникає відповідна реакція на психоемоційному і фізичному рівнях.

Ціни на кодування на дому від алкоголізму.

Назва послуги Ціна кодування «Еспераль» від 8000 руб. кодування «Аквилонг», «Алгоминал», SIT, МЅТ. від 5000 руб.

Як вам буде проведена процедура?

Для початку вам потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати адміністратору клініки «Рівновага». Виїзд на будинок для кодування від алкоголізму буде проведено оперативно після вашого звернення.

Процедура включає в себе:

консультація. Ми детально розповімо, як буде проходити процедура, методі кодування, часу, на яке воно діє. В ході особистої бесіди лікар оцінює вашу особисту готовність до проведення кодування; діагностику. Виконується для того, щоб запобігти небажаним наслідкам для організму. Нарколог клініки «Рівновага» проводить пульсометрию, тонометрія, електрокардіографію, УЗД внутрішніх органів прямо у вас на дому; кодування на дому від алкоголізму. Може виконуватися за допомогою вшивання імпланта з діючою речовиною або введенням гелю за допомогою ін’єкцій. У деяких клінічних випадках ми призначаємо прийом таблеток перорально. Після процедури лікар надасть докладні рекомендації, яких слід дотримуватися для досягнення потрібного терапевтичного ефекту.