закодувати від алкоголю ціна

Кодування від алкоголю-ціни, методи і наслідки. Як закодуватися від алкоголізму.

Методи кодування.

Кодування від алкоголізму за допомогою хімічної блокади. Пацієнту вводяться медикаментозні препарати не сумісні з алкоголем, що діють тривалий час. При прийомі алкоголю може наступити шок або навіть смерть, якщо доза алкоголю буде великий. Психотерапевтичні методики: пацієнту навіює страх або негативне ставлення по відношенню до спиртного, він починає відчувати негативні емоції. Прийом алкоголю вже не доставляє йому колишнього задоволення. У деяких випадках лікар вдається до спеціальних психотерапевтичних установок (кодування по Довженко), що від одного глотка може наступити параліч, інсульт та інші гострі стани. Умовно-рефлекторні дії – наші фахівці активно використовують голкорефлексотерапію для лікування алкогольної залежності.

Цей метод кодування підходить далеко не для всіх пацієнтів, тому його призначають з обережністю, тільки після детальної діагностики та консультації лікаря-психіатра. Інші авторські методики.

Якщо вас цікавить додаткова інформація або ви вже готові записатися на прийом, телефонуйте за цілодобовим телефоном: +7 495 632-00-65 або приїжджайте в стаціонар.

Ціна на кодування від алкоголізму в клініці формується в залежності від обраної методики та індивідуальних параметрів людини. Лікар може запропонувати досить широкий спектр цін на кодування. Визначальним стає як вибір самої людини, так і його стан здоров’я.

Відгуки про протиалкогольному кодуванні в клініці можна подивитися в книзі «відгуки», яка знаходиться у вільному доступі в клініці.

Питання про кодування.

Нещодавно в нашій родині сталася трагедія.. Цілком пересічна за мірками нашої Росії. Мій чоловік раніше був серйозним бізнесменом в нашому місті, мав розважливий розум і погляд, спрямований у майбутнє. Але ось сильного морального характеру не мав ніколи. І ось його бізнес розпався, я стала заробляти більше Нього і чоловік став пити. Пити самозабутньо і без міри. Ми хочемо закодуватися від алкоголю. Підкажіть, який метод кодування від алкоголізму, має кращі відгуки? Яким методам нам скористатися?

Чіткої відповіді на це питання не існує. В нашій клініці кожен випадок розглядається окремо, робота проводиться індивідуально з кожним хворим. Багато що залежить від стану здоров’я людини. Тому Приходьте до нас і ми індивідуально підберемо для вас найефективнішу програму лікування. Відповідну під ваш конкретний випадок.

В одній з лікарень міста мені зробили кодування, але робота лікарів мене не влаштувала. Я захотіла провести нейтралізацію кодування, прийшла в іншу клініку, а вони відмовилися. Чому?

Щоб провести нейтралізацію необхідно чітко знати, якими препаратами було зроблено кодування, а інакше можна сильно нашкодити організму.

Чому стільки різних відгуків про кодування від алкоголізму?

Відгуки про кодування від алкоголізму залишаються абсолютно різні, тому що люди по-різному налаштовуються на лікування.

Важливо, щоб пацієнт усвідомив цю необхідність. Необхідно його бажання, нехай навіть поки формальне, позбутися від напасті.

Якщо процедура проводиться правильно і індивідуально, тоді і відгуки будуть залишені відповідні і відсоток вилікувалися стане вище.

Чи потрібна якась підготовка до кодування?

Безумовно, робота повинна початися перед початком кодування. Наші фахівці проводять попередню підготовку, яка необхідна в кожному випадку, але вона для кожного пацієнта може сильно відрізнятися. Потрібно його рішення позбутися залежності. Загальним для всіх може бути лише те, що перед кодуванням тиждень, а краще днів десять, не можна приймати алкоголь.

Про кодування як про метод лікування.

Кодування-це термін, за допомогою якого позначаються всілякі терапевтичні методи, спрямовані на лікування залежності (як від спирту, так і від наркотиків). Синонімом для цього позначення є «метод Довженка». Саме психіатр Олександр Довженко став засновником кодування і запропонував використовувати його для лікування залежності від алкоголю. Метою цих методів є розуміння пацієнтом того, наскільки сильно залежність шкодить його здоров’ю та психологічному стану близьких для нього людей.

Часто одним з компонентів кодування є гіпноз, дозволяє переконати людину прийняти рішення на користь відмови від алкоголю. Лікування алкоголізму передбачає використання декількох методів одночасно, так як тільки комплексний підхід є дієвим при даній проблемі.

Ліки для алкоголічного кодування.

Кодування від пияцтва відбувається не тільки психіатричними методами впливу, але і за допомогою медикаментів. Наркологічний реабілітаційний центр «Шанс» використовує даний спосіб лікування при необхідності.

Поширеною активною речовиною, яка використовується для кодування, є дисульфірам. Особливість даного компонента полягає в несумісності з алкогольними напоями (а саме з етиловим спиртом).

Якщо ж людина після введення в організм дисульфіраму буде вживати спиртне, то він зіткнеться з почуттям слабкості і сильним головним болем. Такий ефект досягається навіть в результаті вживання малої дози етилового спирту, якщо ж кількість буде більшою – людина буде відчувати себе ще гірше. Існує кілька способів введення дисульфіраму в організм:

Вшивання капсули під верхній шар шкіри; Внутрішньовенні уколи; Ін’єкції прямо в м’язи.

Тривалість дії кодування даним способом варіюється від 30 днів до декількох років. Тривалість ефекту залежить як від особливостей препарату, так і від виду його введення. Лікарі реабілітаційного центру «Шанс» підбирають препарат і величину дозування виходячи із стадії захворювання у пацієнта і від особливостей стану його організму (розглядається як фізіологічний, так і психологічний аспект).

Переваги та недоліки лікування алкоголізму за допомогою препаратів.

Вникаючи в спосіб, як кодують від алкоголізму, варто розглядати не тільки те, як працюють методи, але і їх позитивні і негативні сторони. Серед переваг медикаментозного лікування алкоголізму можна виділити:

Доступність. Існують препарати від різних фармацевтичних компаній, тому підібрати ліки можна в різних цінових категоріях. Універсальність. Допомагає справлятися із захворюванням на будь-якій стадії. Є дієвим як на початковому етапі алкоголізму, так і, наприклад, при настанні білої гарячки. Також використовується для запобігання рецидиву. Пацієнт повинен бути морально готовий до того, щоб відмовитися від спиртного після впровадження препарату в організм. В іншому випадку метод стає небезпечним не тільки для здоров’я, але і для життя людини, що страждає алкоголізмом. Наслідками можуть бути такі захворювання, як інфаркт або інсульт. Ризик їх появи зростає в тому випадку, коли кодують людину, а він продовжує приймати алкоголь. Також присутній істотний шанс загострення хронічних хвороб.

Кодування нешкідливими препаратами.

Кодування від алкоголізму за допомогою нешкідливих препаратів, які діють в якості плацебо. Людині, яка систематично вживає алкоголь, вводиться препарат, після чого він п’є трохи спиртного. Така дія призводить до несприятливих наслідків, що переконує пацієнта в тому, що відтепер спирт діє на нього вкрай несприятливо.

У процедурі застосовується такі компоненти як нікотинова кислота або вітамін РР. Такі кислоти впливають на судини верхньої половини тіла, через що вони розширюються в розмірі. Це призводить до почервоніння, появи спека і поколювань, запаморочення і виникнення кислого або гіркого присмаку.

В цей час нарколог реабілітаційного центру «Шанс» займається своїм головним завданням – переконання пацієнта, що такі неприємні наслідки будуть з’являтися кожен раз, коли він буде приймати алкоголь. Якщо ви турбуєтеся, як кодуються алкоголіки, варто знати, що такі відчуття-проходять через пару хвилин.

Способи кодування від пристрасті до спиртного.

Найефективнішими психотерапевтичними способами на даний момент є:

кодування за методом Довженка, що передбачає навіювання заборони на вживання алкоголю з акцентуванням уваги пацієнта на негайне погіршення стан здоров’я в разі порушення заборони; метод Г. А. Шичко, в основі якого покладені методики, спрямовані на самонавіювання і самоаналіз.

Що стосується медикаментозних методів, то вони були відкриті ще в 40-е роки минулого сторіччя. Їх застосування, пов’язане, перш за все, з відкриттям дисульфіраму. Саме цей препарат дозволив розробити такі види засобів, як Еспераль, Антабус, Сульфавидиат-суспензія, Тетурам і багато інших. Зазначимо, що Еспераль випускається у вигляді пероральних таблеток і таблеток для вшивання.

Трохи пізніше в наркології з’явилося психотерапевтичне лікування, яке відбувається в комплексі з внутрішньовенної озонотерапії, голкорефлексотерапією і плазмаферезом, дає стійкий позитивний результат.

Сучасні фахівці в області наркології застосовують різні види лікування від алкоголізму в комплексі. Вважається, що такий підхід дозволяє вирішити проблему залежності.

Головний мінус кодування.

Головний мінус кодування: воно не лікує саму залежність, а просто ставить обмеження. Залежний, як і раніше, хоче пити, але не може. І це починає відбиватися на поведінці. Він стає дратівливим, депресивним. Нікуди не йдуть причини, за якими він почав пити. Толком не налагоджуються зіпсовані відносини з сім’єю. Не відбувається адекватний процес ресоціалізації.

Більш того, думки залежного ще більше концентруються навколо алкоголю. І проблеми з родичами, з друзями, з роботою, питання власного здоров’я стають йому ще більш байдужі. Він думає про те, що хоче випити, але не можна. Це обмеження, поставлене на шляху залежності, все ще живе в людині, призводить до того, що залежність, як і раніше, керує людським життям. Але тепер ще й у комплекті із забороною.

Тобто, по суті, ви отримуєте не одужав людини, а просто не п’є. Але як ми вже говорили, залежність-це не просто факт «ось людина випила і стала неадекватною». Це комплексне захворювання, яке зачіпає всі сфери – аж до психологічних і духовних. І саме цих сфер кодування не стосується. Чи можна однозначно сказати, що кодування-це погано і його потрібно заборонити? Тут немає однозначного рішення. Потрібно враховувати наші соціальні особливості. Довгий час на всьому радянському просторі алкоголізм вважався не хворобою, а розбещеністю. Багато напевно згадають знамените словосполучення»алкоголіки-дармоїди». Саме так і трактувалася залежність. Звідси і розвиток підходів до лікування. І цей штамп зберігається досі. Багато російських методів в наркології мають саме заборонний відтінок. Для нашої медицини властиві сугестивні методи (через навіювання), засновані на страхах і заборонах.

Необхідно міняти весь підхід, всю систему. Але це неможливо зробити миттєво. Так, алкоголізм – це хвороба. І як будь-яка хвороба, він вимагає розуміння особливостей перебігу хвороби і розробки якогось комплексного індивідуального підходу. Потрібно працювати не тільки з хворобою, але і патогенезом (причиною її розвитку). Потрібно опрацьовувати всі порушені сфери. Мало заборонити алкоголіку пити-потрібно допомогти відновитися як нормальної, повноцінної особистості.

Тому кодування від алкоголізму як початковий метод, що запобігає подальшому пияцтву, має своє право на існування. Але не можна повністю покладатися на заборонні заходи. Якщо ви вибираєте кодування, необхідно поєднувати його з подальшим реабілітаційним курсом. Тільки таке комплексне лікування дозволить повністю повернути людину до нормального, здорового життя.

Переваги та недоліки.

Отже, ми розглянули основні види кодування від алкогольної залежності і дізналися, від чого залежить ефективність таких методів лікування. Залишилося перерахувати переваги і недоліки кодування в цілому.

До переваг кодування можна віднести:

Доступну вартість процедури. У порівнянні з повноцінною реабілітацією в наркологічній клініці кодування коштує куди дешевше. А враховуючи, наскільки глибоко може впасти в соціальному плані людина, що пристрастилася до алкоголю, помірна вартість часто є принципово важливим моментом. Швидкість позбавлення від залежності. Для того, щоб закодуватися, не потрібно «випадати» з життя і лягати в лікарню на кілька місяців — вистачить одного або декількох відвідин фахівця. Анонімність. При проведенні кодування алкоголік не повинен вставати на офіційний облік — а отже, проблеми з алкоголем можуть так і залишитися таємницею для його друзів і товаришів по службі.

Однак у способів кодування є і істотні недоліки:

Обмежена за часом дія. Особливо це стосується медикаментозних способів-неприйняття алкоголю тримається лише до тих пір, поки триває дія препарату. Якщо за цей час не буде сформовано психологічної відмови від спиртного, алкоголік неминуче повернеться до згубної звички. Більшість методик кодування використовують тактику «залякування» пацієнта. Побоюючись неприємних наслідків для здоров’я і навіть смерті, хворий може кинути пити, але з великою ймовірністю отримає проблемами психологічного плану, неврозами і схильністю до депресії. Якщо кодування проводиться без збору докладного анамнезу, у великій групі та без урахування індивідуальних особливостей пацієнта, великий ризик, що воно просто не дасть ніякого ефекту. При проведенні непрофесійного кодування трапляється, що зрив відбувається вже на другий день після процедури — і не має ніяких наслідків.

Наслідки.

Кодування (як медикаментозне, так і з використанням гипносуггестивных технік) на фізіологічному і психологічному рівні «вчить» організм сприймати алкоголь не інакше, як страшна отрута.

Після сеансу навіть незначна доза алкоголю викликає у пацієнта найнеприємніші відчуття — від невгамовної блювоти, головного болю і пітливості, до різкого судинного колапсу, порушення дихання і серцевої діяльності.

В результаті нервова система виробляє своєрідний негативний рефлекс по відношенню до спиртного. Прийом алкоголю вже не супроводжується приємними відчуттями, часом перетворюючись для пацієнта в справжню тортури. Іноді для повної відмови від спиртного буває достатньо одного лише знання про можливі наслідки порушення заборони.

Кодування психотерапією.

закодувати від алкоголю ціна

Такий метод проводиться в стаціонарних умовах реабілітаційного центру «Шанс». Є найтривалішим за часом (іноді процес затягується до декількох років), а до ще початку забороняється випивати спиртне протягом 14 днів. Даний метод кодування є досить ефективним тільки тоді, коли сам пацієнт бажає попрощатися зі своєю руйнівною звичкою.

Лікарем використовуються гіпнотичні, розвиваючі та маніпулятивні методики. Перед самим процесом кодування в більшості випадків пацієнт повинен підписати відмову про претензії до нарколога в разі негативних наслідків методики. Алкогольне кодування залежить як від стадії захворювання пацієнта, так і від особистісних рис характеру. Лише досвідчений лікар здатний вибрати ефективний і успішний варіант кодування.

Вибір методу кодування.

Порівняння препаратної та психологічної кодування призведе до наступних висновків:

Медикаментозний метод відмінно підходить пацієнтам, які здатні довгий час утримуватися від спиртного. Це ж можна згадати і про ранніх стадіях хвороби. Медикаментозний метод обмежує термін відмови від спиртного терміном дії ліків. Психотерапевтичне кодування значно збільшує у пацієнта термін відмови від випивки. Психотерапевтичне кодування призначається хворим, у яких спостерігається стійке бажання вилікуватися, так як в цьому методі важлива націленість на успішний результат.

Прекрасні показники в боротьбі зі спиртним дає безпосереднє поєднання обох методів одразу. Залежно від тяжкості стану пацієнта і стадії алкоголізму, лікарями може бути прийнято рішення про варіант спільного використання таких коштів.

Лікарі реабілітаційного центру «Шанс» на будь-якій стадії лікування ретельно відстежують медичні показники хворого, призначаючи лише найефективніші методи лікування. По закінченню лікування, залежно від показників колишнього алкоголіка, можуть проводитися провокаційні тести, за результатами яких спостерігається поведінка організму пацієнта. У тому випадку, якщо у хворого з’являється відраза до спирту – кодування пройшла успішна.

Результати кодування.

Кодування як спосіб лікування алкогольної залежності застосовується не тільки для виклику у алкоголіка відрази до випивки, але і для навіювання деякої частки страху до этилу. У пацієнта повинен сформуватися стресове ставлення до алкоголю, щоб він боявся негативних і навіть летальних наслідків.

Кодування здатне обмежити вживання алкоголю на конкретний строк. Це може вплинути на відновлення організму у хворого, який згодом зможе прийняти рішення про відмову від спиртного і повернення до нормального життя. Якщо хворий не хоче лікується то ему необхідна допомога фахівців а також примусове лікування від алкоголізму! Про це і не тільки ми писали ТУТ.

Успішність будь-якого методу кодування від спирту і сам термін кодування вельми залежний від морального настрою хворого і психологічної підтримки хворого його близькими і родичами. Колишнього алкоголіка варто захистити від будь-яких спокус, оточивши турботою і направивши в інше русло. Слід доглядати за ним, і при найменшому спокусі проводити повторне лікування, так як правильна кодування займає тривалий термін.

Якщо Вам або Вашим близьким потрібна реабілітація від алкоголізму — телефонуйте в наш реабілітаційний центр «Шанс» +38 097 943-67-98, +38 063 622-53-35. Консультація фахівця безкоштовна. Телефонуйте прямо зараз!

Послуги та ціни на кодування алкоголізму.

Ефективне кодування від алкоголізму.

Послуги кодування Ціна Кодування уколом на 3 місяці 4000р Кодирвоание Algominal, Torpedo, Аквилонг, MST, SIT (рік) 6000-8000р Кодування алкоголізму препаратом Алгоминал 233 15000р Вшивание препарату Налтрексону (6міс) 35000р Вшивание препарату Еспераль від року 15000р.

Кодування гіпнозом, за методом Довженка.

12000р.

На кодування від алкоголю, в Москві ціна сильно відрізняється в різних клініках. Реабілітаційна клініка для залежних від алкоголю «Алко-центр» пропонує доступну вартість на лікування.

Запишіться на кодування від алкоголізму +7(495)773-03-43.

Ми позбавляємо від залежності на будь-якій стадії за допомогою медичних препаратів і способів впливу на психіку. Високу ефективність показує лікування наступними препаратами:

вшивання під шкіру таблеток і капсул, таких як торпедо, еспераль; лікування налтрексоном, продетоксоном; введення під шкіру олійних препаратів; терапія алгоминалом, эспералем, аквилонгом; вплив гіпнозом і способом Довженка.

Наші фахівці є висококласними професіоналами в області боротьби з різними стадіями алкоголізму. Пацієнтам ми пропонуємо як стаціонарне лікування, так і роботу з наркологом на дому. Інноваційний підхід, комплексна методика, уважне ставлення до пацієнтів клініки дозволяє нам добиватися абсолютних результатів.

повну анонімність; ефективність лікування за умови дотримання всіх рекомендацій; комфортні умови перебування в стаціонарі; можливість щоденного відвідування родичами пацієнта; індивідуальний підхід до кожної людини.

Послуги та ціни на кодування від алкоголізму представлені на нашому сайті. Всю необхідну інформацію ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами або написавши листа на електронну пошту.

Перший крок до успішного позбавлення — це прийняття того, що проблема дійсно існує. до, усвідомлює, що він залежний, легше зважитися на звернення за допомогою. Запам’ятайте, чим раніше ви звернетеся до нас, тим імовірніше, що проблему вийде вирішити швидко і назавжди. Пам’ятайте, що ви самі відповідаєте за своє майбутнє!

Телефонуйте, приходьте в клініку і ми допоможемо знову повернутися до нормального життя! Позбутися від шкідливої звички, що отруює життя, можливо, варто тільки сильно цього захотіти.

Фахівці «Алко-центру» чекають на вас!

Лазерне кодування.

Даний метод грунтується на впливі лазерного променя на найважливіші біологічні точки організму пацієнта. Основна їх локалізація розташовується в області рук і головного мозку. При цьому блокується центр залежності від спиртного і усувається тяга до нього. Цей метод має досить високу ефективність. Як правило, достатньо лише однієї процедури. При запущеному випадку потрібно повторити сеанс.

Перед процедурою необхідна психологічна підготовка пацієнта. Лазерне кодування практично не має будь-яких протипоказань. Виняток-Онкологічні захворювання, психічні розлади в стадії загострення, цукровий діабет важкої форми. При лазерному впливі допускається комплексне лікування серцево-судинної системи, печінки, нирок.

Кодування від алкогольної залежності проведення сеансу терапії на дому та в умовах стаціонару, можливі наслідки.

За певних обставин можливе проведення процедури лікування в домашніх умовах.

Як правило, в подібній ситуації пропонують психологічні методи впливу, так як введення лікарських препаратів (особливо в перший раз) може мати непередбачувані наслідки і вимагає постійного спостереження медичного персоналу.

Але якщо пацієнт і його близькі ознайомлені з можливими ризиками і згодні забезпечити всі умови для лікування вдома, наркологи погоджуються на кодування від алкогольної залежності вдома.

Основною перевагою цієї процедури є анонімність і перебування пацієнта у звичній йому середовищі, а недоліком служить дуже висока ціни і ризик ускладнень. Кодування від алкогольної залежності в умовах клініки проводять за допомогою медикаментів на основі дисульфіраму. Процес займає кілька днів, йому передує введення ліків для дезінтоксикації. Пацієнт знаходиться під наглядом, контролюються всі функції внутрішніх органів, артеріальний тиск, робота серця.

Призначають курс вітамінів і мікроелементів, що сприяють відновленню організму після тривалого вживання спиртного. Доктора підкреслюють, що незалежно від способу, як кодують від алкоголю, повернення до колишнього способу життя можливе не завжди. Людину турбують напади дратівливості, він неадекватно ставиться до питущим, некомфортно себе почуває під час застілля. Подібний стан може викликати психози.

Але в разі зриву і нових запоїв, самопочуття хворого погіршується стрімко, і переконати його на повторне лікування буває непросто. Після того, як кодування від алкогольної залежності закінчено, лікар уважно стежить за станом людини. В умовах стаціонару постійно відстежується пульс і артеріальний тиск. Після виписки додому, за пацієнтом спостерігає психолог, який допомагає звикнути до нового способу життя.

Необхідна відповідна дієта, повністю виключає споживання спиртного і лікарських препаратів на основі етанолу. Можна сир і кисломолочні продукти (в тому числі кефір і ряжанка), соки та інші безалкогольні напої. Раціон харчування залишається без змін. Якщо оцінювати ефективність різних методик, медикаментозне кодування від алкоголізму вважається найбільш результативним. Але в той же час таке лікування загрожує ускладненнями. Тому багато наркологи рекомендують комбіноване вплив.

Як кодують людей від алкоголю за допомогою лазера.

Практично всі методи кодування від спиртного впливають на погіршення самопочуття пацієнта після вживання ним спиртного. Не варто забувати про те, що люди, у яких є хронічні захворювання серця і судин, потребують ретельного вибору способу кодування. Саме тому потрібно знати, чим кодується алкоголізм.

Лазерне кодування являє собою процедуру, під час якої відбувається опромінення спеціальних зон, розташованих в мозку пацієнта і на руках. В результаті такого методу видаляється інформація про залежність від спиртного.

Як підсумок – пацієнт втрачає сильну залежність до спиртного. Якщо ж хвороба зайшла надто далеко (до третьої стадії алкоголізму), вищеописаний метод не призведе до бажаного результату. Головна перевага кодування за допомогою лазера полягає в тому, що на тіло не виявляється негативний вплив, а побічних ефектів просто немає.

Ціна на послугу досить висока, що обумовлено вартістю використовуваного обладнання. Існують і оздоровчі методи, для яких необхідно безліч сеансів внутрішньовенного опромінення крові. Також необхідно розглянути медичні протипоказання, що забороняють використання лазерного кодування:

Різні форми розлади психічного характеру; Цукровий діабет; Захворювання, пов’язані з онкологією.

Рідкісні способи кодування.

Гіпноз. Терапевт реабілітаційного центру «Шанс», масажуючи голову хворого, дає деякі гіпнотичні установки. Нав’язується те, що якщо пацієнт буде вживати алкоголь – він осліпне або його паралізує. Коли пацієнти кодуються, вони балансують між сном і неспанням, що значно впливає на їх адекватність сприйняття реальності, що відбувається.

Це значно допомагає гіпнотизеру ефективно взаємодіяти з підсвідомістю пацієнта. Після того, як сеанс гіпнозу закінчиться, у алкоголіка буде спостерігатися значне зниження тяги до спиртного. Даний метод має свої відмінні риси:

Сеанс терапії здійснюється фахівцем, не використовують лікарські препарати, що призводить до повної відсутності побічних медикаментозних ефектів; Є шанс, що пацієнт зможе повністю позбутися своєї недуги всього за один сеанс; З допомогою гіпнозу можна закодувати сильно навіюваних людей, але не всі такими є; На деяких алкоголіків такий метод може не надати навіть найменший вплив.

Принцип дії.

Що являє собою кодування від алкоголю? Це сильне медикаментозне або психотерапевтичне вплив на алкоголіка, в результаті якого хворий починає відчувати непереборне відраза до спиртних напоїв. Кодування може поділятися на кілька категорій. Деякі процедури проводяться разово, протягом одного сеансу, інші вимагають цілого курсу походів до лікаря-нарколога.

Неприйняття спиртного у закодованого хворого проявляється як на фізичному, так і на психологічному рівні. В першу чергу, виходить усунути моральну тягу до прийому алкоголю. Спиртні напої втрачають свою привабливість, хворий чітко усвідомлює, що їх вживання спричинить за собою порушення якоїсь моральної норми.

Але ще дієвіше працює фізична заборона на прийом алкоголю. Якщо лікування проводиться з використанням медикаментозних препаратів, то хворого недвозначно повідомляють про наслідки, до яких призведе повернення до випивки. Після процедури кодування навіть невелика доза алкоголю може спричинити гостру інтоксикацію організму — нудоту, блювоту, всі ознаки отруєння, а в окремих випадках і летальний результат. Як правило, бажання перевіряти міцність «бар’єру» у закодованого хворого навіть не виникає.

Часто основний ефект досягається за рахунок навіювання — іншими словами, при прийомі спиртного пацієнт дійсно буде відчувати досить неприємні відчуття, але до крайньої точки вони дійдуть саме завдяки власному психологічному настрою людини.

Дія такого кодування можна багато в чому порівняти з ефектом плацебо — чим сильніше хворий впевнений в ефективності кодування, тим більш потужний ефект від неї він зможе отримати. Саме тому кращі результати кодування показує на тих пацієнтах, які в принципі схильні легко піддаватися навіюванню.

Кодування від алкоголізму в Краснодарі — швидко, професійно, недорого.

У разі розвитку алкогольної залежності необхідно вживати термінових заходів. Своєчасне звернення до досвідчених фахівців допоможе уникнути ускладнень і не дасть погіршити ситуацію. Одним із способів позбутися від тяги до алкоголю вважається кодування від алкоголізму в Краснодарі. Лікування хворих на алкоголізм вимагає кваліфікованого підходу і не варто затягувати, інакше проблема посилюється і призводить до ускладнень. Одним із способів позбутися від тяги до алкоголю вважається кодування від алкоголізму в Краснодарі .

Наркологічний центр «ДельтаМед» вже давно надає послуги кодування для пацієнтів, використовуючи при цьому самі надійні і безпечні для здоров’я методи.

Кодування алкоголіків є оптимальним варіантом , якщо хворий не усвідомлює свою проблему і не погоджується на повноцінний реабілітаційний курс лікування від залежності. Пройшовши процедуру кодування можна надовго забезпечити собі або своїй близькій людині тверезість і здоровий спосіб життя.

Самі нові і перевірені методики кодування від алкоголізму в Краснодарі пропонує сучасна клініка «ДельтаМед ». Завдяки роботі наших кваліфікованих лікарів безліч пацієнтів вже побороли тягу до вживання алкоголю і почали життя з чистого аркуша. Звертайтеся до нас в будь-який час і скористайтеся якісними послугами при адекватній ціні.

Вартість кодування від алкоголізму в Краснодарі.

Важливим фактором, який впливає на вибір установи для проведення кодування, є вартість даної процедури . У центрі наркології «ДельтаМед» встановлені самі адекватні ціни на послуги. Не варто переживати, що наші ціни не дозволять вам скористатися якісними послугами кваліфікованих лікарів клініки. Вартість кодування залежить від обраної методики, яку визначає фахівець для кожного пацієнта індивідуально. Для вибору найбільш ефективної методики рекомендується пройти якісну діагностику, яка дозволить виявити всі особливості протікання хвороби і зробити висновки про необхідні заходи кодування. Кодування в нашій клініці є простою і недорогою процедурою, яка забезпечить вам тверезе життя на довгий час.

Ми запевняємо вас, що кожен пацієнт зможе дозволити собі послуги нашого центру. Телефонуйте в будь який час і скористайтеся шансом повернутися до нормально життя.

Ціни на кодування від алкоголізму.

закодувати від алкоголю ціна

Послуга Вартість Діагностика стану БЕЗКОШТОВНО Консультація нарколога 1500 руб. Кодування гіпноз (стресова терапія, метод Довженка) 5000 руб. Торпедо ін’єкція від 4000 руб. Еспераль підшивка від 3000 руб. Кодування при алкоголізмі мед. препаратами в/м + психотерапія від 6000 руб.

Які показання для проведення кодування.

Кодування від алкоголізму – процедура, яка дозволяє поміняти свідомість пацієнта і сформувати в нього негативне ставлення до алкоголю. Проводиться дана процедура з допомогою медикаментозного або психологічного методів, при важких стадіях алкоголізму рекомендується комплексне застосування методик.

Процедура кодування допоможе тим пацієнтам, які не в змозі самостійно контролювати свою тягу до вживання алкоголю, а так само тим, хто часто перебуває в стані запою. Крім того, дана процедура актуальна для людей, які випивають досить рідко, але в стані алкогольного сп’яніння не контролюють свої дії, що призводить до небажаних наслідків. В таких цілях лікар може призначити пацієнту деякі різновиди препаратів гомеопатичного характеру, які допоможуть впоратися з тягою до випивки.

При ситуації, коли алкогольна залежність знаходиться на першій стадії розвитку , для кодування досить застосувати медикаментозну або психологічну терапію.

При необхідності закодувати алкоголіка на другій або третій стадіях-застосовуються більш радикальні заходи у вигляді комплексної терапії із застосуванням психологічних прийомів.

Кодування вважається однією з найбезпечніших процедур, які не вимагають особливих умов для проведення. Процедура проводиться в будь-якому віці і можливе неодноразове застосування даного способу боротьби з алкоголізмом. Одним з найбільш важливих умови для успішного проведення кодування, є підтримка хворим тверезого стану протягом декількох діб до самої процедури. Якщо ж виконання цієї умови неможливо, то пацієнту спочатку призначають лікування запою, а потім приступають до подальшої терапії . Фахівці клинки «ДельтаМед» в Краснодарі всі процедури проводять тільки після отримання добровільної згоди від пацієнта.

Чи існують протипоказання для проведення медикаментозного кодування?

Процедура медикаментозної кодування від алкоголізму вважається простим і нешкідливим способом усунути згубну залежність . Але, як і в будь-медичної терапії, для даного виду процедур існують деякі протипоказання, які визначаються при первинному огляді пацієнта.

Психічні розлади у пацієнта; Проблеми з роботою серця і щитовидної залози; Наявність у пацієнта цукрового діабету; Епілептичні напади та судомний синдром; Період вагітності і лактації; Незгода пацієнта на проведення кодування; Стан алкогольного сп’яніння на момент процедури.

Які протипоказання для проведення психологічного кодування?

Млявість і неактивність в момент звернення до фахівців; Стан психічного або неврологічного розладу; Період абстиненції при алкоголізмі; Наявність злоякісних пухлин або інших подібних новоутворень в організмі пацієнта; Раніше перенесені важкі хвороби серця; Небажання кодуватися у самого хворого.

Всі протипоказання можуть бути визначені тільки лікарем в процесі діагностики . Для кожного пацієнта обставини, які можуть стати причиною для відмови від конкретної методики кодування визначаються в індивідуальному порядку.

Так само, для родичів і близьких алкоголіка необхідно усвідомити, то закодувати алкоголіка можна, але це не вирішити проблему залежності назавжди. Для отримання гарантованого результату і стовідсоткового звільнення від згубної алкогольної залежності необхідна повноцінна терапія.

Які методи кодування застосовують лікарі наркологічного центру «ДельтаМед» в Краснодарі?

Наркологи центру «ДельтаМед» протягом багатьох років успішно застосовують дві методики кодування пацієнтів від алкоголізму : медикаментозну та психологічну. Дані способи кодування визнані найефективнішими і здатні позбавити людину від згубної залежності на тривалий термін. Наші лікарі вміють розмовляти з пацієнтами, які не виявляють бажання пройти процедуру кодування, тому, ми допоможемо умовити кожного, хто має проблему з алкоголем. Крім того, після процедури 60% наших пацієнтів надалі проходять повноцінний курс лікування від алкоголізму і реабілітацію, які назавжди позбавляють їх від залежності.

Медикаментозне кодування від алкоголізму в Краснодарі.

Медикаментозне кодування-усунення тяги до вживання етилу за допомогою спеціальних медикаментозних препаратів. Для кодування таким шляхом використовуються тільки самі перевірені та ефективні препарати, які за складом не сумісні з етилом і забезпечують стійкий результат. Перед кодуванням необхідно провести висновок із запою на дому або в стаціонарі клініки. Якщо пацієнт після процедури кодування із застосуванням медикаментів випиває навіть маленьку дозу алкоголю, він починає відчувати загальне відчуття самопочуття і біль у всьому тілі. Такі наслідки впливають на рівні підсвідомості, формуючи огиду від випивки.

Для проведення медикаментозного кодування, лікарі клініки «ДельтаМед» застосовують різні препарати, які представлені у вигляді таблеток, ін’єкцій, капсул для введення в організм різними способами.

Кодування з використанням таблеток.

Таблетки для кодування від алкоголізму мають в основі препарат Дисульфірам . Дана речовина впливає на вироблення гормонів, що відповідають за переробку етилу в організмі людини. Таким чином, людина вживши алкоголь, страждає від сильної інтоксикації і дискомфорту. Серед таблеток для кодування популярний препарат «Еспераль ». Поп складу такі таблетки не є небезпечними для здоров’я людини, але приймати їх можна тільки за призначенням лікаря. Таблетки знаходиться у вільному продажу в будь-якій аптеці, тому не складе труднощів знайти при необхідності.

Вшивання ампули від алкоголізму.

Підшивка від алкоголізму-найефективніший спосіб позбутися від алкоголізму на довгий час. Полягає він у впровадженні під шкіру пацієнту капсули зі спеціальним препаратом. Як і при вживанні таблеток, після кодування вшиванням алкоголік, вживши етил, страждає від сильного дискомфорту. Проводити вшивание від алкоголізму вдома у пацієнта неможливо , так як процедура вимагає повністю стерильних умов лікарі клініки «ДельтаМед» для пацієнтів, які потребують вшиванні, надають комфортні умови стаціонару. У нашій клініці застосовуються такі ефективні препарати, як «Торпедо», «Еспераль» і т. д.

Кодування уколом.

При необхідності провести процедуру кодування на дому, кодування уколом – найоптимальніший варіант. Укол може відтворюватися внутрішньом’язово, внутрішньовенно і безпосередньо в печінку . У таких цілях застосовуються препарати MST, SIT, NIT і Дельфізон. Розчини препаратів можна вільно придбати в аптеці. Для пацієнтів, які перебувають у стані легкого алкогольного сп’яніння можливе застосування препарату «Актоплекс». Але такі винятки лікарі роблять дуже рідко. Кожного пацієнта попереджають про необхідність повної тверезості на момент проведення процедури.

Для досягнення більш тривалого результату наші фахівці можуть використовувати ліки «Вітамерцдепо»,» Аквалонг «і »Тетлонг».

Кодування даними препаратами можливо проводити не один раз, процедура не має побічних ефектів.

Кодування методом «Подвійний блок»

Наркологічна клініка «ДельтаМед» проводить ефективне лікування хронічних алкоголіків, які мають хронічну форму залежності. Для кодування таких пацієнтів використовують комплекс психологічного та медикаментозного кодування. Ефективність даного виду кодування доведена безліччю позитивних відгуків, які успішно побороли згубну залежність.

Психологічне кодування від алкоголізму.

Психологічне кодування від алкоголізму полягає в застосуванні психологічного впливу на підсвідомість болючий о, під час якого відбувається навіювання негативного ставлення до алкоголю і вироблення бажання вести здоровий спосіб життя. Таким чином, хворий отримує необхідно для нього мотивацію на відмову від згубної звички. Застосування психологічного кодування не має на увазі застосування ліків.

Досвідчені психологи і психотерапевти, спільно з кваліфікованими наркологами центру «ДельтаМед» гарантують проведення даної процедури з високим рівнем ефективності. Процедура психологічного кодування проводиться в кілька етапів.

Кодування від алкогольної залежності за методом Довженка.

Метою даного методу кодування є формування у пацієнта інстинкту самозбереження . В процесі процедури хворий усвідомлює весь негатив, який несе в собі алкоголь і у нього з’являється щире бажання назавжди від нього відмовитися. Процедура не передбачає застосування медикаментозних препаратів, не має побічних ефектів і може проводитися для пацієнтів будь-якої вікової категорії.

Кодування алкоголіків під гіпнозом.

Гіпноз застосовується з метою кодування дуже давно. Ефективність даної процедури полягає в навіюванні в свідомість людини поганого ставлення до випивки . Гіпноз повністю безпечний . Після проведення такого виду кодування людина цілеспрямовано відмовляється від алкоголю. Сеанс гіпнозу тривати кілька годин, у цей час фахівець вселяє пацієнтові необхідну психологічну установку на відмову від пияцтва. Ефективно проводити таку процедуру на початкових стадіях алкоголізму.

Кодування лазером.

Для проведення кодування з допомогою лазера, лікарі наркологічного центру «ДельтаМед» в Краснодарі використовують спеціальний медичний апарат, який випромінює спеціальне лазерне облачення. Лазер впливає на певні ділянки головного мозку, які відповідають за залежність. Застосування лазера вважається безпечним способом закодувати алкоголіка. Таке кодування можна проводити людям різного віку.

Скільки тривати ефект від кодування?

Кожного, хто ознайомився з цією статтею, цікавить головне питання: Який термін дії кодування від алкоголізму на людину? Однозначно відповісти на нього складно, адже на результати кодування впливають безліч індивідуальних чинників. Все залежить від стадії алкоголізму, від особливостей людського організму у кожного пацієнта, від методики, яку застосовують для кодування.

За статистикою, довгостроковий результат забезпечує застосування ін’єкцій, «Подвійний блок» і вшивання алкоголіку. Кожен з перерахованих вище способів кодування має свої переваги. При виконанні пацієнтом всіх рекомендацій фахівців, будь-який метод забезпечить тривалий результат.

Фахівці клініки кодування в Краснодарі «ДельтаМед» гарантують в середньому результат від декількох місяців до декількох років .

Після того, як термін дії кодування закінчується, можна проводити процедуру повторно необмежену кількість разів.

Більш докладно про умови кодування алкоголіків в клініці «ДельтаМед» ви зможете дізнатися на безкоштовній телефонній консультації, яку наші фахівці надають цілодобово.

Відгуки наших пацієнтів про послуги кодування від алкоголізму.

«Кодування в клініці «ДельтаМед» допомогла мені повернути сім’ю. Я був втраченою людиною, сенсом життя для якого є пляшка. Але, завдяки роботі лікарів зміг зрозуміти, що для мене важливіше і зробити правильний вибір. Після обстеження мені порадили процедуру вшивання від алкоголізму. Багато хто думає, що це боляче. Але ні, кодування повністю безболісна, так як проходить під наркозом. Зараз у мене новий етап в житті. Вже пів року я не п’ю і радію кожному новому дню. До мене повернулася дружина, влаштувався на пристойну роботу, життя налагодилося. Дуже вдячний лікарям «ДельтаМед» за професіоналізм і хороше ставлення.»

«Чоловіка кодували кілька разів. Кожен раз після пари місяців тверезості він повертався до випивки. У мене вже опустилися руки, я не знала, куди бігти. Вирішила, що востаннє відвезу його в клініку і якщо після цього все не припинитися-піду від нього. Поїхали ми в центр «ДельтаМед» і як виявилося, зробили правильний вибір. Як тільки ми потрапили до лікаря, чоловіка обстежили, він здав всі аналізи і нам визначили метод «Подвійний блок». Процедур не швидка, проходить в кілька етапів, але ми і не вимагали швидкого ефекту. Після кодування пройшло вже майже сім місяців. Я не вірю, що чоловік змінився і більше не п’є. Наше життя немов почалося заново! Спасибі лікарям і тепер я знаю куди звертатися, якщо випивки почнуться знову.»

«Я ніколи не вважав себе алкоголіком. Випивав в компанії, як всі. Бували випадки, звичайно, коли дозу не міг визначити і виникали неприємні ситуації. Тривогу забила моя сестра, яка приїхала в гості і помітила, що випивка у мене присутній кожен день. Спочатку я не придавав значення її умовлянням піти на консультацію до нарколога, але потім сам почав помічати, що часом алкоголь заважає мені досягати поставлених цілей, правильно спілкуватися з потрібними людьми і т. д. Я погодився на кодування. У клініці «ДельтаМед» процедуру провели швидко і якісно, я не відчув ніякого дискомфорту. Вже минуло три місяці, і моє життя стало набагато продуктивніше. Тепер замість думок про чарці коньяку ввечері я будую плани на наступний день, і всі мої справи вирішуються ефективно. Вдячний лікарям за якісну роботу, і за індивідуальний підхід до пацієнтів.»

«Закодуватися я прийняв рішення сам. Після чергової п’янки, коли не зміг зрозумілий де я перебуваю, мені просто стало страшно за своє життя. звернувся до центру кодування алкоголіків «ДельтаМед». Після діагностики, лікар підібрав оптимальний спосіб для мене-хімічне кодування уколом. Процедура не з приємних, так як укол робили безпосередньо в печінку. Але зараз я ні про що не шкодую, а навпаки, вдячний лікарям центру за турботу і чуйність. Життя пішло в новому ключі, у мене нова робота, нові друзі і хороші перспективи. Якби не робота фахівців, я не знаю, де б я зараз був.»

Кодування від алкоголізму в Нижньому Новгороді.

закодувати від алкоголю ціна

З ГАРАНТІЄЮ АКЦІЯ: 3000 РУБ.

Досвідчені дипломовані лікарі.

Приїдемо за 39 хв. по Нижньому Новгороду і Нижегородської області.

Лікування в стаціонарі і вдома від 2800 руб/добу.

Формуємо 100% мотивацію на лікування у пацієнта.

100% Анонімність і гарантія від зриву.

Телефонуйте + 7 (960) 178-24-48.

АБО ЗАПИСУЙТЕСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Лікар зв’яжеться з Вами протягом 60 секунд.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

Телефонуйте + 7 (960) 178-24-48.

АБО ЗАПИСУЙТЕСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Лікар зв’яжеться з Вами протягом 60 секунд.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛЮ ПРОВОДЯТЬ ДОСВІДЧЕНІ ЛІКАРІ:

Процедура повністю знімає тягу до алкоголю і дозволяють добитися тверезості у 90% пацієнтів.

Ми використовуємо ліцензовані і сертифіковані Моз РФ препарати, а так само перевірені Немедикаментозні методики.

Підтримка та консультації лікаря протягом всього терміну кодування. Безкоштовна консультація нарколога перед проведенням процедури кодування.

Франківський Андрій Миколайович.

закодувати від алкоголю ціна

Нестеров Микола Петрович.

Колесніков Ілля Олегович.

Смирнова Любов Миколаївна.

Лебедєва Вікторія Віталіївна.

Кравцов Іван Єгорович.

Стань частиною команди.

Телефонуйте + 7 (960) 178-24-48.

АБО ЗАПИСУЙТЕСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Лікар зв’яжеться з Вами протягом 60 секунд.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

Укол до Відня Виїзд додому спостереження лікаря.

Ефективність з гарантією від 4900 РУБ. від 3500 РУБ.

Телефонуйте + 7 (960) 178-24-48.

АБО ЗАПИСУЙТЕСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Лікар зв’яжеться з Вами протягом 60 секунд.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

Укол під лопатку Виїзд додому консультація.

Без шрамів і рубців хороша переносимість від 5600 РУБ. від 4500 РУБ.

Телефонуйте + 7 (960) 178-24-48.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

Препарати 5-7 днів спостереження лікаря від 12300 РУБ. від 10000 РУБ.

Телефонуйте + 7 (960) 178-24-48.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

Крапельниця огляд пацієнта Виїзд додому.

Гарантія повна анонімність від 4500 РУБ. від 3500 РУБ.

Телефонуйте + 7 (960) 178-24-48.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

Зняття блокади В клініці/на дому Безболісно.

Консультація Оперативно від 3000 РУБ. від 2000 РУБ.

Телефонуйте + 7 (960) 178-24-48.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

Натискаючи на кнопку «Відправити» , ви приймаєте умови публічної оферти.

ПРО НАШУ КЛІНІКУ.

На превеликий жаль, під негативний вплив алкоголю потрапляють люди абсолютно різного віку і категорії населення. Ця хвороба не має ніяких вікових або фінансових ознак. Алкоголізм прийнято вважати смертельним захворюванням. Тому методи боротьби з ним повинні бути радикальними і ефективними.

Кодування від алкоголізму в Нижньому Новгороді – відмінна можливість швидко і ефективно побороти тягу до алкоголю на тривалий час, при цьому сама процедура не займає багато часу.

Це хороша альтернатива повноцінного лікування від залежності, так як після кодування пацієнт дійсно припиняє пити і може продовжувати нормальний спосіб життя.

Суть процедури кодування полягає в тому, що для пацієнта з алкогольною залежністю застосовуються спеціальні препарати або психологічне методики, які блокують почуття необхідності у випивці. Серед переваг даного виду боротьби з алкоголізмом варто зазначити, що процедура майже не має протипоказань, може застосовуватися для пацієнтів в будь-якому віці і на будь-якій стадії алкоголізму, а також, її можна неодноразово повторювати, у міру потреби.

Єдиною умовою для успішного проведення кодування є тверезість хворого протягом декількох діб до процедури.

Наркологічний центр «Авіценна» в Нижньому Новгороді вже давно і успішно реалізовує сучасні методики кодування від алкоголізму . Кваліфіковані лікарі центру готові провести процедуру за будь-якою з доступних на сьогоднішній день методикою. Для пацієнтів клініки «Авіценна» надаються найзручніші умови і доступна ціна на даний вид процедур.

Не варто сприймати кодування, як панацею від алкоголізму. Однак, за допомогою даної послуги, питуща людина зможе побороти свою тягу до етилу і повернутися до нормального життя. Кодування може застосовуватися для всіх питущих людей, які не можуть самостійно проконтролювати своє розпивання і тим самим провокують масу проблем для себе і оточуючих . Послуга кодування також особливо актуальна для запійних алкоголіків, коли безконтрольне розпивання не припиняється протягом тривалого часу. Існує така група питущих людей, які не п’ю занадто багато, не перебувають в запоях, але для яких навіть маленька доза етилу приносить неприємності. Найчастіше, це люди, які не можуть відмовити у чарки алкоголю з друзями, але ця чарка провокує їх на необдумані вчинки, що тягне за собою масу неприємностей. У таких випадках закодувати від алкоголізму допоможе вирішити проблему.

Безумовно, як і будь-яка процедура, кодування вимагає ретельного обстеження пацієнта. Безпосередня терапія для створення штучної блокування від алкоголю починається тільки після того, як кваліфіковані фахівці проведуть всі етапи обстеження здоров’я пацієнта.

При первинних стадіях алкоголізму в клініці «Авіценна» в Нижньому Новгороді лікарі рекомендують застосовувати медикаментозну терапію в поєднанні з психологічними прийомами. Якщо в клініку звертається пацієнт, який має більш серйозну стадію алкогольної залежності, методи купірування алкогольної тяги також застосовуються більш радикальні – це може бути підшивка від алкоголізму або метод Подвійний блок.

Всупереч думці, що кодування можна проводити пацієнтам з будь-якою стадією алкоголізму, і в цієї процедури немає протипоказань, все ж є деякі обставини, які можуть заборонити проведення такої процедури . Саме з цієї причини, всі пацієнти, які звертаються в клініку наркології «Авіценна» з метою закодуватися від алкоголізму, проходять ретельне обстеження.

Самостійно визначити метод кодування, який допоможе людині позбутися від алкогольної тяги, також неможливо . Тільки лікар, провівши діагностику, і з’ясувавши всі особливості захворювання і конкретної людини, зможе визначити ефективний метод кодування.

Лікарі наркологічного центру «Авіценна» в Нижньому Новгороді приступають до проведення кодування тільки після того, як повністю перевіряти здоров’я пацієнта.

Що може стати протипоказанням для проведення медикаментозного кодування:

Проводити кодування неможливо для тих пацієнтів, які мають прояви психічних розладів, страждають психозами та іншими нервовими захворюваннями; Небезпечно кодуватися, якщо раніше чоловік переніс інфаркт, інсульт або має тяжкі серцеві захворювання; Проблеми з сечовиділенням також можуть стати причиною заборони на кодування; Порушення в роботі щитовидної залози; Епілептичні напади; Гепатит, цироз печінки, а також інші захворювання, пов’язані з печінкою; Жінки у період вагітності та годування груддю не можуть скористатися послугами кодування; Захворювання ендокринної системи цукровий діабет.

Протипоказання для кодування за допомогою психологічного впливу:

Якщо на час проведення процедури людина перебуває в нетверезому стані; Проблеми з психікою; Період ГРЗ; Наявність у пацієнта злоякісних новоутворень в будь-якій частині організму; Раніше перенесені інфаркт, інсульт, серцева недостатність;

Крім стандартних протипоказань, лікар в індивідуальному порядку може встановити додаткові обставини, які вплинуть на можливість здійснення кодування від алкоголізму.

У багатьох сім’ях, зіткнувшись з проблемою алкоголізму, починають діяти самостійно, вдаючись до методів народної медицини. Але необхідно розуміти, що для максимального результату від будь-якої терапії, ключову роль відіграє саме бажання хворого побороти свою проблему. Якщо людина хоче пити, то, навіть якщо ви будете змушувати його приймати ліки, або підмішувати їх в їжу, ефект від такого лікування буде дорівнює нулю. Кодування не проводиться без відома пацієнта. Клініка «Авіцена» з відповідальністю береться за кожен випадок згубної хвороби, і будьте впевнені, що з допомогою лікарів в даному закладі ви зможете вирішити всі проблеми, пов’язані із згубними звичками.

Застосування сучасних медикаментозних препаратів з метою створення штучної блокування тяги до випивки, вже давно визнано ефективним методом кодування алкоголіків . Для кодування, застосовуються різні препарати, різноманітність яких можна знайти в будь-якій аптеці. Але всі ці препарати відносяться до однієї медикаментозної групи. Їх дія полягає в блокуванні здібностей людської печінки переробляти алкоголь. Іншими словами, після застосування таких препаратів, якщо людина вживає хоч найменшу дозу етилу – він відчуває фізичне нездужання, біль і важкість у всьому тілі.

На сьогоднішній день, препарати для кодування можна побачити в різних формах. Це можуть бути таблетки, ампули для вшивання, розчини для ін’єкцій внутрішньовенно або внутрішньом’язово.

Таблетки для кодування.

Всі види таблеток і крапель для кодування від алкоголізму мають в основі речовина дисульфірам . Саме Дисульфірам забезпечує ефект нездужання і погіршення самопочуття після алкоголю. Сучасна медицина придумала величезна різноманітність таблеток, які пацієнт може безперешкодно придбати в будь-якому аптечному пункті. У випадках застосування таблеток для алкоголіка з першою стадією залежності, ефект кодування помітний відразу-ж. Якщо ж стадія алкоголізму більш серйозна, то курс лікування такими препаратами може тривати до декількох місяців. На сьогоднішній день найпоширенішими препаратами даної групи є «Еспераль» і «Тетурам».

Вшивання від алкоголізму.

На відміну від пігулок і крапель, підшивка від алкоголю в Нижньому Новгороді дає більш надійний і швидкий результа т. Процедура підшивки полягає у впровадженні в організм хворого ампули з препаратом, який блокує тягу до випивки. Ампула поступово розчиняється в організмі, тим самим забезпечуючи рівномірне потрапляння діючої речовини в організм. В якості імплантів, фахівці Центру «Авіценна» застосовують широко відомі «Еспераль»,» Торпедо «і»Актоплекс».

Здійснюється підшивка тільки в умовах стаціонару . Пацієнт повинен приїхати в клініку для проведення такого роду процедури. Так як процес імплантації ампули має на увазі розріз шкірного покриву людини, а ці маніпуляції обов’язково проходять в стерильних умовах.

Після вшивання блокади від алкоголізму людина не зможе отримувати задоволення від випивки. Препарати, які входять до складу капсули від алкоголізму, блокують рецептори, які забезпечують відчуття задоволення від випивки.

Таким чином, хворому стає нецікаво пити, адже алкоголь більше не приносить тих почуттів та емоцій, які були причиною колишніх распитий. Від підшивки результат тримається набагато довше.

Укол для кодування.

Укол є досить ефективним способом позбавити людину від тяги до алкоголю . Ін’єкція спеціального препарату здійснюється у вену або внутрішньом’язово, також досить поширений спосіб – укол в печінку для кодування. У сучасному наркологічному центрі «Авіценна» пропонують для уколів такі види препаратів: «MST» « SIT» «ГНИДА», «Дельфизон» «Актоплекс» та ін. Для кожного пацієнта діючий препарат підбирається персонально, що дозволяє домогтися максимального результату від такого кодування . У деяких випадках, лікарі пропонують використовувати комбінований препарат «Торпедо», який складається з декількох компонентів, що надають однаковий вплив.

Кодування методом «Подвійний блок»

На сьогоднішній день, застосування методики Подвійного блоку вважається раціональним способом боротьби з алкоголізмом при важкій стадії залежності. Такий спосіб кодування включає в себе застосування ефективних медикаментозних і психологічних терапій . Для проведення кодування за допомогою подвійного блоку немає ніяких істотних протипоказань. Але, як і при будь-якому іншому способі, пацієнту необхідно утриматися від випивки протягом декількох днів до самої процедури.

Перший етап Подвійного блоку полягає в роботі з психотерапевтом . Для хворого проводяться гіпнотичні сеанси, на яких йому в підсвідомість навіюється негативне ставлення до алкоголю . На другому етапі в організм пацієнта вводяться спеціальні препарати, які блокують можливість переробки етилу. Після того, як закодований пацієнт випиває навіть маленьку дозу алкоголю-він починає страждати від сильного болю в усьому тілі і його загальне самопочуття значно погіршується.

При проведенні кодування кожного пацієнта в обов’язковому порядку ставлять до відома, що введені йому препарати повністю не сумісні з алкоголем. Тому, питущий знає, наскільки небезпечною може бути для нього чарка. Подвійний блок показує самі тривалі результати.

Психологічна кодування вважається не менш ефективною, ніж застосування медикаментозних препаратів з цією метою . Але, варто зазначити, що для більшості алкоголіків, психологічний блок може бути ефективним тільки на початкових стадіях алкоголізму. З метою кодування, в сучасних наркологічних центрах, вже давно успішно застосовують гіпноз. На таких сеансах пацієнту навіюється негативне ставлення до випивки і усвідомлення наслідків від безконтрольного розпивання алкоголю. Застосування психологічного методу кодування також досить ефективно в тому випадку, коли п’є сам прийняв рішення закодуватися.

Перед застосуванням будь-якого з методів кодування, лікарі наркологічного центру «Авіценна» в Нижньому Новгороді обов’язково інформують пацієнта і його родичів про механізм створення штучного блоку і побічних ефектах від такої процедури.

Методи психологічного кодування.

Гіпноз.

Застосовуючи такий метод кодування, ліки не використовуються. На гіпнотичних сеансах, які проводяться досвідченими психотерапевтами, пацієнту в підсвідомість вселяється відраза від алкоголю. Для більшості пацієнтів, щоб кинути пити, досить одного сеансу. При необхідності, сеанс можна повторити.

Психотерапія.

У наркологічному центрі «Авіценна» кваліфіковані психотерапевти досконало володіють методикою Довженка. Завдяки спілкуванню з нашими лікарями, пацієнт зможе не просто перестати випивати, але навіть запах алкоголю стане для нього нестерпним. Щоб отримати надійний результат від застосування методу Довженка, необхідно пройти кілька процедур.

Кодування лазером в Нижньому Новгороді.

закодувати від алкоголю ціна

В умовах центру кодування від алкоголізму «Авіценна» в Нижньому Новгороді надана унікальна можливість пройти процедуру кодування за допомогою спеціального апарата – лазера. Лазерне опромінення впливає на певні ділянки головного мозку пацієнта, створюючи свідомий відмова від вживання алкоголю.

Такий метод кодування відносно новий в сучасній медицині, але вже встиг показати себе як один з ефективних способів боротьби з алкоголізмом.

Скільки ж тривати результат від кодування? Безумовно, кожен з вас задає собі таке питання, читаючи цю статтю. Однозначно відповісти на нього неможливо, так як тривалість коліровки залежить від багатьох факторів. В першу чергу, це метод, який застосовується для кодування пацієнта. Як правило, медикаментозна кодування забезпечує більш тривалий результат, а якщо застосовується методика підшивки від алкоголізму – то тут можна сміливо говорити про тверезості протягом декількох років.

Точно визначити терміни дії психологічних методів кодування, на жаль, неможливо. Результат в такому варіанті залежить від індивідуальних особливостей свідомості і характеру хворого.

Більш детально про наші методи кодування ви зможете дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію центру «Авіценна», номер якої вказаний на сайті. Консультанти нашого центру з радістю нададуть всю цікаву для вас інформацію.

Найважливішою перевагою наших послуг, є їх повна анонімність. Дані про пацієнтів нікуди не передаються і назавжди залишаються лікарською таємницею. Якщо пацієнт сумнівається, або відмовляється від кодування, наші лікарі можуть безкоштовно доставити його в стаціонар. Кожен з наших методів кодування – повністю безпечний для здоров’я людини.

Кожен бажаючий може отримати безкоштовну консультацію з питань кодування у фахівців нашого центру. Далі, всі процедури здійснюються платно. Але не варто переживати, що наші ціни будуть вам не по кишені. У центрі кодування від алкоголізму «Авіценна» в Брянську розроблений цілком демократичний прейскурант, який дозволяє скористатися якісними послугами кожній людині, кому вони необхідні . Повна вартість кодування залежить від методу, який для пацієнта визначає лікар, провівши необхідні дослідження. Якщо у пацієнта не виявлено протипоказань, то йому можуть запропонувати кілька доступних варіантів на вибір.

Не варто відмовляти собі в здоров’ї. Наші ціни не настільки високі, щоб ви і далі страждали від алкоголізму. Просто зателефонуйте в клініку «Авіценна» і отримаєте можливість відмовитися від згубної звички.

Кодування від алкоголю.

На сайті клініки «Преображення» ви можете дізнатися, скільки коштує кодування від алкоголю в Москві, представлені ціни на різні методики. Це хороший і ефективний спосіб позбутися від патологічної залежності до алкогольних напоїв. Ми почали свою діяльність в 1990-му році, і змогли допомогти повернутися до нормального тверезого життя тисячам пацієнтів. Наш медичний заклад використовує найсучасніші і прогресивні методи лікування, які довели свою ефективність.

Чому постановка «блоку» кращий варіант.

Висока результативність проведеної терапії. Алкозависимый боїться негативних наслідків зривів. Він не бажає відчути різкого погіршення здоров’я при вживанні спиртного.

Немає необхідності перебувати в стаціонарі, або регулярно відвідувати нарколога. Процедура здійснюється протягом 2-3, а іноді одного візиту/прийому лікаря.

Можливість не переривати роботу і звичайне життя. Людина може продовжувати виконувати свої службові та побутові обов’язки.

Прийнятна вартість. Вона доступна людям навіть з невеликим матеріальним достатком. Ціна кодування від алкогольної залежності нижче, ніж довга реабілітація від такого захворювання.

Анонімність. Конфіденційність звернувся гарантується. Колеги і друзі ніколи не дізнаються про наявні проблеми.

Які методи застосовуються.

Постановка забороненого «блоку» – це другий етап, вироблений після детоксикації організму. Як тільки фахівці виведуть етиловий спирт і продукти його розпаду, можна приступати до проведення маніпуляцій. Дуже важливо, щоб перед цією процедурою залежна людина утримався від вживання міцних продукції протягом семи днів. Після процедури, для отримання максимального ефекту, ми рекомендуємо прийом спеціальних відновних препаратів.

Незалежно від обраного способу суть буде полягати в одному – вироблення відрази до міцних напоїв. У хворого формується «заборона» на підсвідомому рівні. У нас застосовуються тільки дієві терапевтичні схеми, які допомагають відмовитися від згубної звички повністю. При зриві він може зіткнутися з сильними неприємними відчуттями, що викликають побоювання за власне життя.

Медикаментозна терапія.

Це найбільш популярний напрямок, що передбачає задіяння препаратів, що формують неприязнь до спиртного. Алкозависимому можуть призначатися:

таблетки; речовини, що вводяться внутрішньом’язово; гаптовані ампули – імпланти; ліки, які вводяться внутрішньовенно.

Вибір продукту фармацевтики виробляє нарколог, після ознайомлення з результатами аналізів і вивчення інформації про вік, стаж вживання міцних продукції. Скільки коштує кодування від алкоголізму: ціни в клініці Москви знаходяться в межах від 5-ти тисяч до 27 тисяч і більше. Все залежить від терміну постановки блоку, власне вибору пацієнта, а також інших об’єктивних чинників.

Медикаменти працюють за однією схемою-діюча речовина, при контакті зі спиртом викликає всі симптоми сильної інтоксикації. Людина, зіткнувшись з болісним станом, усунути яке можна лише за допомогою лікарів, не захоче повторно приймати алкоголь.

Психотерапевтичний вплив.

Формування неприязні до шкідливих напоїв здійснюється на підсвідомому рівні. Ця методика часто застосовується в поєднанні з медикаментозним лікуванням. У «перетворенні» пропонується кілька перевірених варіантів (Еріксона, по Довженко). Кількість сеансів впливу залежить від стадії наявної згубної звички. Конкретну техніку вибирають лише після отримання згоди хворого.

Гіпноз.

Ця методика строго вибіркова і підходить далеко не всім. Під його впливом фахівцям вдається закласти алкозалежному правильні установки, а також інформацію про шкоду і руйнівний вплив спирту. Також цей метод задіють при необхідності сформувати у пацієнта бажання пройти терапевтичний курс і повернутися до тверезого життя. Гіпноз дуже часто проводять паралельно з іншими варіантами боротьби з хворобою. Як правило, досить 1-2 сеансів, щоб залежна людина почала усвідомлювати наскільки згубні спиртні напої.

У нашому центрі пропонуються і інші методи кодування від алкогольної залежності в Москві зі своїми особливостями. Перш ніж вибрати відповідну схему, ми проводимо детальне обстеження і інформуємо про всі особливості і нюанси процедур.

Кодування від алкоголізму дієвими методами в Москві.

Сьогодні пацієнти, які страждають алкоголізмом, можуть вибрати різні методики позбавлення від недуги. Медикаментозне вплив, гіпноз, комплексне лікування – все це доведено до досконалості і довело свою результативність.

Клініка» похмільна служба » надає послугу кодування від алкоголізму в Москві. Нашим пацієнтам доступні ефективні способи позбавлення від залежності.

Огляд, діагностика Термін кодування від 1 до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Психологічна блокування залежності Нешкідливо для організму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від 1 до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Знаменитий імпортний препарат Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від півроку до 3 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від півроку до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Нейтралізація будь-якого виду кодування Процедура тривалістю до 1 години Розкодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Медикаментозне кодування від алкоголізму.

Якісне кодування!

Звертайтеся до нас!

Один із способів зав’язати раз і назавжди – ін’єкція спеціальними препаратами, що викликають непереносимість алкоголю. Вони містять ключовий діючий компонент дисульфірам або налтрексон.

Дисульфірам є безпечною речовиною при дотриманні рекомендацій лікаря. Його дія полягає в блокуванні печінкового секрету алкогольдегідрогенази, який бере участь в розпаді етилового спирту. Навіть прийом невеликого кількість міцного напою може викликати інтоксикацію. Тому кодування від алкоголю таким методом проводиться після медичного обстеження зі схвалення фахівця. Доктор попереджає людину про наслідки прийому спиртного після уколу. Можуть спостерігатися такі симптоми:

Нудота; Порушення частоти скорочень серця; Головний біль; Гіпотонія; Лихоманка; Панічний стан.

Кодування уколом грає стримуючу роль. Якщо хворий, незважаючи на попередження, порушує заборону, йому буде потрібно термінова терапія по дезінтоксикації під наглядом фахівця.

Суть дії ліків на налтрексоні полягає в купіруванні стану ейфорії від алкоголю. Вони впливають на опіоїдні рецептори. Як правило, їх використовують разом з дисульфірамом. Плюси цих препаратів-вводяться одним уколом, доступні, високоефективні в порівнянні з іншими ліками .

Термін дії ін’єкційного кодування може бути різним і становить півроку, рік, 2 і 3 роки.

Кодування від алкоголю в Москві в нашій клініці також можлива методом підшивання препаратів Еспераль, Торпедо . Це перевірені ліки, які діють після разової процедури імплантації. Порівняно з іншими аналогічними засобами вони є найбільш дієвими і дають стійкий результат.

Препарати не позначаються на стані організму. Але варто людині прийняти найменшу дозу алкоголю, відразу блокується фермент алкогольдегідрогеназа. Результат – отруєння організму ацетоном з усіма витікаючими наслідками. Хворий повинен строго контролювати себе, щоб уникнути ускладнень.

Вшивання ампули застосовується у випадках, якщо інші способи виявилися недієвими. Процедуру передує обстеження здоров’я. Якщо до лікування пацієнт вживав спиртне і у нього спостерігається абстинентний синдром, призначається курс препаратів для виведення токсинів за допомогою крапельниці.

Препарати імплантуються в подлопаточную зону, верхню третину сідниці або клубову область. Кількість ампул залежить від того, на який термін людина планує закодуватися від алкоголю. Цей період може скласти від 6 до 60 місяців . Процедура складається з наступних етапів:

Дезінфекція місця операції; Розрізання шкіри; Введення препарату; Зашивання розрізу; Накладання пов’язки.

Фахівці рекомендують під час дії препаратів звертатися за психологічною підтримкою. Це дозволить домогтися стійкого результату на весь період кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму: гарантований результат.

Кодування від алкоголізму – це особливий вид емоційно-стресової терапії, що дозволяє формувати умовні рефлекси, які проявляються у вигляді відторгнення спиртних напоїв, непереносимості та відрази перед ними і небажанням їх вживати. Може проводитися різними методами, але головне – вони повинні проводитися лікарями в умовах наркологічної клініки.

Де закодуватися від алкоголю ?

Не варто втрачати свій час і гроші на народних цілителів та знахарів, пропонують свої способи кодування від алкогольної залежності: багато їх таких методик є не лише неефективними, але і можуть мати негативні наслідки для здоров’я людини. Якщо вас цікавить, де можна закодуватися в Сімферополі з гарантовано високим результатом, то зверніться у клініку «Наркологічна допомога №1», що пропонує лікування і реабілітацію від алкоголізму.

від 3 діб тверезості.

Методи, за якими може бути проведено кодування від алкоголізму в Сімферополі:

Медикаментозне: використовуються алкоблокаторы – спеціальні медичні препарати різних видів і форм, що дозволяють досить швидко усунути проблеми з прийомом алкоголю. Можна застосовувати в запущених випадках, досить часто така методика є єдино можливою, якщо потрібно усунути наслідки отруєння сурогатним алкоголем. Потрібне суворе дотримання режиму і схеми лікування, складеної наркологом. Процедури лазерної корекції: використовується вплив лазерних променів на окремі ділянки кори головного мозку, зокрема на ті, через які виникає, а також розвивається потяг до надмірного вживання алкоголю. Дуже ефективних метод, буває, що досить вже трьох процедур (для третьої стадії потрібно більше процедур), підходить для лікування другої стадії алкоголізму, не має побічних явищ. Методика доктора Довженко: вплив на організм і розум людини гіпнозом. Унікальний високоефективний спосіб, за яким проводиться кодування від алкоголю, що дозволяє повністю забути про вживання алкоголю і почати нове життя без згубної звички.

Скільки коштує кодування від алкоголізму в Москві (ціни)

закодувати від алкоголю ціна

Алкоголізм – це не шкідлива звичка, а важка недуга, зцілення від якого потребує допомоги не просто сторонніх людей, а кваліфікованих професіоналів, які мають тривалий досвід успішного лікування хвороби. Кодування від алкоголізму-терміновий, дієвий і надійний метод екстремального переривання порочної залежності від склянки, що володіє тривалим періодом дії. У людини, яка існує від склянки до склянки, рідко з’являються зайві гроші. Тому для них питання про те, скільки коштує кодування від алкоголізму, є дуже важливим. Ціни на кодування від алкоголізму в нашій клініці доступні кожному гаманцю, і дозволяють звернутися до нас всім стражденним людям.

Кодування від алкоголю на 6 місяців 8500р. 5500р. Кодування від алкоголю «подвійний блок» на 12 місяців 9700р. 7500р. Введення препарату «Вивитрол» 380 мг на 1 місяць 48000р. 35000р. перша ін’єкція Імплантація протиалкогольного препарату «Еспераль» терміном на 12 місяців.

15800р. 12500р.

Імплантація препарату» Продетоксон » на 6 місяців (при алкогольній та опійній залежності) 70000р. 50000р.

Вартість процедури кодування від алкоголізму для пацієнтів нашої клініки залежить від ряду факторів:

Де буде проводитися лікування: вдома або в стаціонарі. При виборі першого варіанту, уточнити, скільки коштує кодування від алкоголізму в Москві, можна по телефону у консультанта нашої клініки. Які методи будуть використовуватися для звільнення пацієнта від захворювання: медикаментозне лікування, психотерапія, лазерне або комп’ютерне вплив або їх поєднання. На який термін буде виконано кодування. Буде супровід клієнта після введення коду в умовах стаціонару або в домашніх умовах; буде потрібна допомога колишньому алкоголіку або його родичам в період реабілітації.

Відповідно, виходячи з своїх потреб, грошових можливостей і стану здоров’я, наш клієнт може самостійно чи спільно з близькими людьми прийняти рішення про комплексі проведеного втручання для позбавлення від непереборної тяги до випивки.

Ціни на кодування від алкоголізму.

Вартість лікування алкоголізму складаються з цілого ряду параметрів. В першу чергу, це вік пацієнта, стаж вживання, тривалість запою, метод лікування, препарати та ін.

Ось приклад вартості кодування:

Термін кодування від алкоголю в роках Термін кодування від алкоголю у місяцях Строк кодування від алкоголю в днях Кількість років Вартість, грн. К-ть міс. Вартість, грн. Кількість днів Вартість, крб 50* 99900 600 166 18250 5 10 35900 120 299 3650 9 5 25900 60 431 1825 14 3 20900 36 580 1095 19 1 15900 12 1325 365 43.

* кодування на все життя.

При аналізі ситуації на ринку з надання подібних послуг слід пам’ятати, що головне для людини — повернути втрачене і зберегти наявне здоров’я. Пропозицій про термінове зцілення за невиправдано низькі ціни досить багато. Але неправильне втручання може привести до вкрай неприємних наслідків, починаючи від дратівливості і порушення сну і закінчуючи порушенням фізичного і психічного здоров’я.

Є альтернативний безкоштовний варіант-позбавлення від непереборної тяги до склянки в державній клініці. Як правило, там працюють ліцензовані фахівці, які грамотно проведуть всі етапи кодування. Однак економія грошей на цьому етапі протистояння непереборного потягу до спиртного може обернутися складнощами, неприємностями і фінансовими втратами в майбутньому. Наприклад, у людей, які при лікуванні на державній основі були обов’язковим чином поставлені на наркологічний облік, можуть виникнути проблеми при працевлаштуванні або підвищення по кар’єрних сходах або за отримання водійського посвідчення. Також втрачається індивідуальний підхід до пацієнта, а хворому з ослабленою волею і низькою самооцінкою дуже потрібна емоційна підтримка і турбота з боку персоналу.

При зверненні в нашу клініку ви можете бути впевнені: ми надамо кваліфіковану допомогу страждає людині і його родичам. Телефонуйте нам, і Ваше бажання позбутися від непереборної тяги до випивки, щоб повернутися до якісного життя з любов’ю і довірою близьких і повагою колег, нарешті, здійсниться!

МЕТОДИ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ.

Одним з найбільш ефективних методів, що дозволяють негайно придушити бажання пити алкоголь, є медикаментозне кодування від алкоголізму . Принцип дії даного методу полягає в наступному. В організм хворого вводиться лікарський засіб через вену або зашивання під шкіру людини маленької капсули. Введений препарат реагує на продукти розпаду етанолу в крові людини, викликаючи фізіологічні зміни: блювоту, скачки тиску, нестійкий ритм серця, порушення дихання. Після першого ж випадку, підсвідомість людини змінює установку отримання задоволення від алкоголю на страх негативних наслідків випивки. У людини настає період вимушеної тверезості, коли він не може навіть думати про спиртне, з-за вкрай негативних спогадів про реакції організму на пробу алкоголю. Від 5500 РУБ. Детальніше. Метод Довженка . Клієнти, які скористалися в нашій клініці цією методикою, залишають незмінно хороші відгуки. Кодування від алкоголізму, принцип дії якого заснований на легкому гіпнозі, може вживатися як спільно з медикаментозним впливом, так і самостійно. Можливість застосування методу встановлює досвідчений психотерапевт нашої клініки. Він перевіряє сугестивність людини і його бажання зцілитися. Методика діє тільки при справжньому бажанні людини позбутися від недуги. В іншому випадку, метод Довженка не допоможе придушити тягу до склянки. ВІД 8000 РУБ. Докладніше. Лазерне кодування . Основа його дії — в стимулюванні зон мозку, що визначають причини виникнення алкоголізму, лазерними променями. Вплив променів «стирає» саму першооснову важкої залежності. Даний метод показав абсолютну безпеку для фізичного і психічного здоров’я пацієнта. Від 15000 РУБ. Детальніше. Нейролінгвістичне програмування . Алкоголіку вкрай важко побороти бажання випити, так як на підсвідомому рівні він пов’язує алкогольну дозу з отриманням задоволення. Причому, все, що радує здорову людину, перестає викликати приємні емоції алкоголіка. Інноваційна методика заснована на психологічному перенесення отримання задоволення з випивки на прості життєві радості: сон, їжа та інше. Методика дієво допомагає хворому змінити ставлення до життя і успішно пройти період реабілітації. ВІД 20000 РУБ. Інші методи. У нашій клініки практикуються різноманітні ефективні програми, які підбираються індивідуально на підставі первинного огляду та консультації. ВІД 5800 РУБ. Докладніше.

Наші фахівці готові відповісти на всі Ваші запитання!

Кодування від алкоголізму в Ростові-на-Дону за допомогою препаратів і гіпнозу.

Кодування від алкоголізму – це найбільш ефективний і найпоширеніший варіант боротьби з алкогольною залежністю. Процедура повинна проводитися на звільнений від токсинів організм після повноцінного обстеження пацієнта. У нашому центрі приватної швидкої допомоги №1, де можна закодуватися від алкоголізму за доступними цінами, працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом проведення подібних процедур.

Показання та протипоказання до кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголю є своєрідним принципом програмування організму на відмову від спиртних напоїв. Програма неприйняття може задаватися на рівні тіла або психіки. Конкретний метод підбирає лікар залежно від клінічної картини, з якою звернувся пацієнт, його віку та особливостей розвитку захворювання. Дізнатися адресу клініки кодування від алкоголізму праці не складе, проте для проведення процедури слід спочатку отримати згоду хворого. Тільки в цьому випадку ми можемо гарантувати ефективність застосовуваних методів.

Показання до проведення процедури ― діагностована хвороба і неприкрита тяга до спиртного. Ефективна технологія для тих, хто знаходиться на перших стадіях алкоголізму, однак може рекомендуватися і на занедбаному етапі, хоча в цьому випадку краще віддати перевагу реабілітації алкоголіка в спеціалізованому центрі.

Протипоказання :

коморбидные психічні розлади; тяжкі захворювання серця, патології судин; серйозні аномалії сечостатевої сфери; ендокринологічні зрушення в анамнезі; епілептичні припадки, цироз печінки, гепатит; період виношування плоду.

Якщо мова йде про кодування при лікуванні запійного алкоголізму, рекомендовано очищення тіла в клініці при підготовці до проходження процедури. У всіх інших випадках допустима підготовка в домашніх умовах, при якій алкоголік не повинен пити спиртне протягом 5-7 діб перед візитом до лікаря.

Етапи кодування від алкоголю.

Основні способи кодування від алкоголізму.

Існує кілька прийнятих методик для кодування від алкогольної залежності:

Метод полягає в проведенні бесід з психотерапевтом. Найчастіше фахівці вдаються до гіпнозу: психологічний вплив на пацієнта для підсвідомої відмови від алкоголю. В нашій країні найбільшого поширення набула техніка психотерапевта Довженка, хоча також використовуються якоріння при НЛП, трансові методики та ін.

Метод полягає в підборі та введенні в організм людини спеціальних лікарських препаратів, спрямованих на вироблення рефлексу огиди до алкоголю, втрати почуттів релаксу та ейфорії, які виникають при розпиванні спиртних напоїв. Дія таких препаратів полягає в блокуванні ферменту, який відповідає за розщеплення продуктів розпаду алкоголю. Підбирати медикамент і необхідне дозування повинен тільки кваліфікований нарколог.

Виділяють 2 групи таких речовин:

На основі Дисульфіраму ― несумісний навіть з найменшими дозами спиртного. За відгуками пацієнтів цей метод вважається одним з найдієвіших. При прийнятті алкоголю виникає стан, схожий на наближення летального результату. З включенням Налтрексону ― саме цей препарат позбавляє хворого ейфорії, тому сенс прийому спиртного автоматично зникає.

Процедура кодування може проводитися із застосуванням таблеток, уколів, імплантів-капсул для вживлення під шкіру або в м’язовий шар. Іноді для імплантації потрібна допомога хірурга. Це пояснює, чому проходити процедуру найкраще в клініці, де дотримується бездоганна стерильність.

Технологія рекомендована тим пацієнтам, хто вже лікувався в минулому різними способами, мав рецидиви і зриви до закінчення терміну дії. У наркології цю методику називають «подвійний блок», що має на увазі поєднання психотерапевтичної моделі кодування і медикаментозної терапії .

Ефективне кодування від алкоголізму за допомогою лазерної терапії, ультразвукових технік та інших терапевтичних схем. Безпечно для здоров’я пацієнта, однак вимагає виключення протипоказань.

від 3 діб тверезості.

Ефективне кодування від алкоголізму в Ростові-на-Дону можливо у нас в клініці, оскільки наші фахівці застосовують комплексне лікування: підбирають вдале поєднання основних методик, а також додають деякі інші способи кодування (голкорефлексотерапія, лазерне вплив тощо).

Ціни на кодування в клініці Медикаментозна блокада залежності Внутрішньовенні ін’єкції Торпедо 6 міс — 5000 руб. Замовити Торпедо 1 рік — 6500 руб. Замовити Торпедо 2 роки — 7500 руб. Замовити Торпедо 3 роки — 8500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 1 рік — 6500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 3 роки — 14000 крб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 5 років — 18000 руб. Замовити SIT/MST 6 місяців — 5000 руб. Замовити Аквилонг 8000 руб. Замовити Тетлонг 250 препарат 7900 руб Замовити Внутрішньом’язові ін’єкції Вивитрол (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 24500 руб. Замовити Вивитрол (повторна процедура) 21500 руб. Замовити Селинкро (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 23500 руб. Замовити Селинкро (повторна процедура) 20500 руб. Замовити Голковколювання 7000 руб. Замовити Вшивание Еспераль (капсула) 1 рік — 8000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 3 роки — 12000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 5 років — 14000 крб. Замовити Методи психотерапії Метод Довженка 1 рік — 7500 руб. Замовити Метод Довженка 2 роки — 10500 руб Замовити Метод Довженка 3 роки — 12500 руб Замовити Психокорекція (1,5 години) 1 сеанс — 3000 руб. Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 1 сеанс — 2500 руб. Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 5 сеансів — 10000 руб. Замовити Лазером 8900 руб. Замовити Струмом 7000 руб. Замовити Складові методи («Блоки») Подвійний блок (Ін’єкція + Психотерапія) 1 рік — 10000 руб. Замовити Потрійний блок (Вшивання + Психотерапія + Провокація. Новий метод) 2 роки — 24500 руб. Замовити Провокація при кодуванні При замовленні у нас будь-якого методу 500 руб. Замовити Якщо закодувалися в іншому місці 1000 руб. Замовити Розкодування Нейтралізація кодування Ін’єкційні, внутрішньом’язові, психот-е методи від 3000 руб. Замовити Видалення підшитої імпланта від 5000 руб. Замовити.

* При проведенні процедури на дому + 1500 руб.

** Можливе оформлення довідки про проходження процедури.

закодувати від алкоголю ціна

Щоб закодуватися зателефонуйте 8 (863) 221-98-85.

Особливості кодування від алкоголізму.

Бажання пацієнта назавжди подолати алкогольну залежність – один з основних критеріїв успішного кодування. Звичайно, не варто виключати обрану методику та досвід лікаря, але коли є власне прагнення кинути пити – це запорука успіху.

У перший раз кодування від алкоголізму слід проводити строком на 1 рік, щоб дати можливість людині звикнути до нового стану. Потім слід повторити процедуру, при цьому термін дії кодування може бути від 1 року до 5 років.

Варто пам’ятати, що медикаментозна терапія – це крайній метод боротьби із залежністю, який застосовується тоді, коли інші способи не дають стійкої ремісії. Сам пацієнт і його родичі довідуються, що цей метод полягає у вшиванні в широкі судини спирторастворимого компонента, яке при вживанні пацієнтом алкоголю розчиняється і значно погіршує самопочуття залежного, аж до розвитку полукоматозного стану. Виробляється чіткий страх смерті і інстинкт самозбереження: не пий.

На основі Дисульфіраму ― несумісний навіть з найменшими дозами спиртного. За відгуками пацієнтів це кодування від алкоголізму вважається одним з найдієвіших. При прийнятті алкоголю виникає стан, схожий на наближення летального результату. З включенням Налтрексону ― саме цей препарат позбавляє хворого ейфорії, тому сенс прийому спиртного автоматично зникає. Комбінований. Апаратні методики. На основі Дисульфіраму ― несумісний навіть з найменшими дозами спиртного. За відгуками пацієнтів це кодування від алкоголізму вважається одним з найдієвіших. При прийнятті алкоголю виникає стан, схожий на наближення летального результату. З включенням Налтрексону ― саме цей препарат позбавляє хворого ейфорії, тому сенс прийому спиртного автоматично зникає. Комбінований. Апаратні методики.

Телефонуйте прямо зараз.

Цілодобова гаряча лінія з питань алкоголізму і наркоманії.

Кодування на дому: умови і способи надання послуги в Казані.

Кодування від алкоголізму з виїздом додому офіційно заборонено, так як являє собою серйозне втручання в психічний і фізичний стан залежного. Процедура повинна проводитися в стінах медичного закладу, де дотримується стерильність, є можливість надання екстреної допомоги, у лікарів є необхідні дозволи та ліцензії.

Звернувшись за допомогою до наших фахівців, Ви отримаєте:

Широкий вибір методів кодування: ін’єкційний, вшивание, психотерапевтичний, подвійний блок Якісну медичну допомогу від дипломованих фахівців Гарантію якісного надання послуги Зручне місце розташування клініки Запис на зручну дату і час Повне позбавлення від залежності за 1,5 години Безкоштовну консультацію у лікаря-нарколога по телефону Сертифіковані європейські та американські препарати Низькі ціни , акції на комплексне лікування Цілодобовий прийом заявок.

Методи кодування від алкоголізму на дому.

Домашнє лікування алкогольної залежності може застосовуватися до пацієнтів, які знаходяться на початковій стадії захворювання, відрізняються стійкою психікою і будуть повторювати кодування від алкоголізму на дому в Казані після закінчення терміну.

У теорії будь-який спосіб заборонної терапії може бути проведений в домашній обстановці. Однак сеанси психотерапії рекомендується проводити в спеціальних кабінетах, де відсутні сторонні звуки. Для підшивки ампули потрібно стерильність операційної або як мінімум процедурного кабінету. Тому маніпуляції краще здійснювати в умовах наркологічної клініки.

Пацієнти можуть замовити послугу виведення із запою і подальше кодування з виїздом додому в Казані. Після посиленої терапії з протверезіння людини йому може бути поставлена протиалкогольна ін’єкція. Сеанс проводиться після отримання згоди від хворого.

Варіанти кодування.

Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Підбір необхідної дозування в залежності від стадії алкоголізму, віку, хронічних хвороб; Необхідний термін утримання від алкоголю 3 дні; Здійснення процедури медсестрою під наглядом лікаря; Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; читати далі Можливість вибору терміну кодування; Можливість додаткового обстеження при наявності супутніх захворювань; замовити.

Проведення операції висококваліфікованим хірургом; Найбільш ефективний і надійний метод; Кодування діє до 3 років; Необхідний термін утримання від алкоголю 3-5 днів; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Підбір необхідної дозування в залежності від стадії алкоголізму, віку, хронічних хвороб; Можливість вибору терміну кодування; читати далі Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; Можливість додаткового обстеження при наявності супутніх захворювань; замовити.

У нашій клініці працюють за оригінальною методикою А. Р. Довженка; Процедура проходить без медикаментозного втручання; Необхідний термін утримання від алкоголю від 5 днів; Вік і хронічні захворювання не впливають на можливість проведення кодування; Тривалість процедури від 1,5 до 2 годин; Допомога в усвідомленні психологічної природи залежності; читати далі Відсутність негативних наслідків для організму; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; замовити.

Індивідуальний підбір препарату і методу психотерапії; Підходить для запійних пацієнтів на пізніх стадіях алкоголізму; Купірує психічну і фізичну тягу до алкоголю; Необхідний термін утримання від алкоголю 5 днів; Застосовується для пацієнтів схильних до зриву (коли інші методи не допомогли); Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; читати далі Комплексне обстеження організму; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; замовити.

Кодування від алкоголізму: умови проведення з виїздом на дім.

Незважаючи на популярність лікування алкоголізму кодуваннями, визначити ефективний спосіб досить складно. Тільки кваліфікований нарколог або психотерапевт зможе грамотно підібрати варіант зняття тяги до спиртного, враховуючи при цьому тривалість захворювання, стан пацієнта на момент звернення, наявність супутніх захворювань.

Для отримання стійкого результату кодування з виїздом на будинок потрібне дотримання декількох умов :

абсолютна тверезість вирішив закодуватися людини протягом трьох і більше діб на момент пригоди процедури; відсутність слідів етанолу в крові, доведене лабораторними дослідженнями; свідоме згоду пацієнта, отримане без тиску з боку.

Щоб мінімізувати можливість появи ускладнень, Захід повинен проводитися досвідченим фахівцем, а при використанні ін’єкцій і підшивання – в стерильних умовах. Тільки в цьому випадку виклик додому і лікарські маніпуляції будуть безпечними для здоров’я хворого, гарантують ефективність лікування.

Довіряти оголошення про кодування на дому-значить піддавати свій організм ризику потрапити в руки непрофесіоналів. Таке лікування може серйозно нашкодити страждає залежністю людині. При сформованому бажання закодуватися звертайтеся до дипломованим наркологів спеціалізованого центру «Приватний медик 24», які підберуть варіант методу і за доступною ціною позбавлять від патологічної тяги до спиртного.

Можливо, Вам буде корисно.