вартість лікування від алкоголізму

Методи лікування алкоголізму.

На сьогоднішній день лікування алкоголізму в Москві проводиться різними методами. В нашій клініці можливо в тому числі і лікування алкоголізму без кодування.

Ми проводимо лікування хворих на алкоголізм за такими методами:

перед кодуванням проводиться детоксикація організму методом плазмаферезу або гемосорбції, в тих випадках, коли є загроза зриву витримки перед кодуванням; психотерапевтичні заходи, націлені на навіювання відрази до спиртного, які супроводжуються проведенням курсу лазерної та інфузійної терапії, а також аутогемотерапії, що переслідує мету підвищити імунітет хворого; інфузійна терапія — крапельниця з набором препаратів, що забезпечують детоксикацію організму, а також препаратів з дією, що дозволяє відновити адекватний обсяг циркулирующек крові, нормалізувати електролітний баланс і кислотно-основну рівновагу; кодування за допомогою препарату Disulfiram у вигляді капсул або масляного імпланта, методами SIT/NIT, методом гіпнозу по системі Довженка.

По змісту

Ціни на лікування алкоголізму.

Назва послуги Ціна (крб) Психотерапія: первинний прийом (без урахування часу) 4000 Інфузійна терапія* 5000 Кодування від алкоголізму за методом SIT (Ес-Ай-Ті) 7000 Кодування від алкоголізму з використанням масляних імплантів Disulfiram in oil 5500 Кодування від алкоголізму методом «Довженка» 5000 Кодування від алкоголізму з використанням Disulfiram caps на 9 місяців 12000 первинна Консультація (якщо в день проведення процедури — безкоштовно)** 3000.

* — тривалість процедури — 2-2,5 години, тому пацієнти, які прийшли після 18-00, оплачують націнку 50%

** — якщо відразу після консультації проводиться процедура, консультація-безкоштовно; якщо консультація проводиться окремо, то вона оплачується відповідно до прейскуранта.

Складнощі лікування.

Перед тим, як почати лікування від алкоголізму, слід провести процедуру виведення із запою. І тільки після очищення організму від алкоголю можна приступати до самого лікування або кодування, оскільки препарати для кодування несумісні з алкоголем і можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Тому в ряді випадків лікарі рекомендують проводити лікування в стаціонарних умовах, де можна здійснити цілодобове спостереження пацієнта і правильно контролювати реакцію організму на введений препарат.

Ефективне лікування алкоголізму можливо тільки при бажанні самого пацієнта пройти курс терапії і позбутися від недуги. Це ще одна складність, про яку не слід забувати рідним і близьким алкоголіка, які намагаються примусити пройти кус лікування під тиском. Позитивного результату в такій ситуації досягти буде неможливо. Тільки копітка робота психотерапевта, навіювання і роз’яснення, в поєднанні з роботою найближчого оточення хворого можуть привести самого пацієнта до прийняття рішення пройти лікування.

Складнощі у хворих на алкоголізм виникають не тільки на першому етапі прийняття рішення, але і після завершення курсу терапії, коли йому належить повернутися в здорове життя. Тут важлива підтримка сім’ї та оточення, правильна реабілітація. Багато пацієнтів складно адаптуються в соціумі після проходження лікування і допускають зриви. Щоб цього уникнути краще лікування алкоголізму провести анонімно.

Анонімність лікування та дотримання лікарської таємниці гарантується на підставі Наказу МОЗ РФ від 23 серпня 1999 Р. N 327″Про анонімне лікування».

Анонімне лікування алкоголізму.

Щоб допомогти хворому повернутися в суспільство після лікування, краще вибрати анонімне лікування алкоголізму. Наша клініка гарантує порожнисту анонімність і дає можливість, при необхідності подальшого консультування звертатися до лікаря повторно. Анонімність дозволяє легше повернутися до суспільного життя, відновити статус, почати працювати і заново створити кар’єру.

Анонімність — важливий аспект при лікуванні алкогольної залежності. Тому в період реабілітації краще відвідувати товариства анонімних алкоголіків, де під наглядом фахівців психологів проводяться як індивідуальні програми по одужанню, так і групові сеанси, дозволяють людині усвідомити факт того, що він не один опинився в скрутній ситуації, не самотній у своїй проблемі, а головне, що з цієї ситуації є вихід.

Хворий реально бачить людей, яким вдалося впоратися з алкоголізмом і це стимулює його на подолання труднощів. Крім того, групові сеанси дають можливість хворому подолати бар’єр між собою і лікарем, а також можливість виговоритися, усвідомити свою проблему, знайти шляхи її вирішення.

У Москві діють близько 30 центрів анонімних алкоголіків, які відвідують пацієнтів всіх вікових груп, починаючи від 20 до 70 річного віку. Під час занять в такому суспільстві хворим надається можливість розповісти про свої проблеми, а почуті історії інших пацієнтів дають можливість зрозуміти розмір руйнівної сили алкоголю. Спільно з іншими членами суспільства, колишні алкоголіки долають труднощі, знаходять спільні інтереси поза алкогольного туману, пізнають смак тверезого життя. У них з’являється можливість спілкуватися з тверезими людьми і обговорювати свої проблеми без випивки, чого до відвідування суспільства вони собі навіть не уявляли.

Програма таких спільнот побудована на тому, що до кожного новачкові закріплюється наставник, якому вдалося впоратися з проблемою і у важкі моменти, на грані зриву, він може отримати підтримку, так необхідну кожному.

Чи виправдана вартість професійної допомоги?

Лікування алкоголізму, ціна якого часто може здатися занадто високою, повинно проводиться у спеціалізованих клініках, де працюють кваліфіковані фахівці, природно, що таке лікування не може бути дешевим. Але коли на кону стоїть життя самого хворого, благополуччя його сім’ї, майбутнє його дітей, торг не може бути доречний.

Звичайно, сім’ям алкоголіків деколи буває складно виділити потрібну суму на лікування, але часто витрати на спиртне, які алкоголік забирає з сім’ї, перевищують рівень сімейного бюджету, але з цим, чомусь, родичі готові миритися вічно.

Жити з алкоголіком складно, часом навіть неможливо, але вихід завжди є, є можливість ефективного лікування, є дієві методи, є клініки, готові надати кваліфіковану допомогу. Це означає, що потрібно тільки бажання, терпіння, увагу і співчуття до хворого, тоді проблема буде успішно подолано.

Скільки коштує лікування від алкоголізму.

В наркологічну клініку «Здоров’я» часто звертаються з питанням, скільки коштує лікування від алкоголізму.

І тут же доводиться задавати зустрічне питання: а що конкретно абонент має на увазі під фразою «лікування алкоголізму»? Детоксикація, психологічне кодування, лікарський лікування, реабілітація – або розгорнута програма по боротьбі з алкоголізмом, що включає цілий комплекс заходів самого різного характеру?

Детоксикація.

Самим недорогим лікуванням є детоксикація. Якщо запій короткий, перервати його і подолати фізичну залежність від спиртного можна всього за 1 сеанс на дому. Якщо запій довгий, більшості буде досить буквально за кілька діб в стаціонарі, щоб досягти задовільного стану здоров’я.

Скільки коштує таке лікування від алкоголізму? В середньому від 5000 рублів на добу при знаходженні в умовах стаціонару.

При детоксикації лікар вводить препарати з вітамінами групи В (В1, В6, В12), електролітні розчини, нікотинову кислоту, бензодіазепіни, симптоматичні засоби (снодійні, анальгетики, антидепресанти, серцеві засоби тощо). В результаті цього прояви похмільного синдрому і тяга до спиртного зменшуються, людина благополучно припиняє вживання алкоголю.

Найменування послуги Вартість Додаткова інформація.

Стаціонар.

Консультація нарколога первинна (з підбором курсу лікування) Безкоштовно Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії Стандартна палата Від 2 900 руб./добу Вартість без урахування додаткових процедур. У вартість входить проживання, харчування, контроль лікаря-нарколога, крапельниці за призначенням (при легкій інтоксикації організму) Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії VIP палата Від 7 900 руб. Вартість без урахування додаткових процедур. У вартість входить проживання в одномісній палаті, харчування, контроль лікаря-нарколога, крапельниці за призначенням УБОД (Ультрабыстрая опиойдная детоксикація) Від 35 000 руб. У вартість не включено проживання Кодування Від 7000 руб. Сеанс психотерапії індивідуальний 3000 руб. Модуль корекції Нарко-психо-Терапія з використанням біологічного зворотного зв’язку (авторська Методика). 15 000 руб. Індивідуальний сестринський пост 3000 руб. Ксенонотерапия 7500 руб. Плазмофорез 7000 руб. ВЛОК 1100 руб. Електросон 1200 руб. Масаж 2000 руб. МРТ від 3000 руб. Кодування при алкоголізмі Від 6000 руб. Метод кодування підбирається лікарем за погодженням з пацієнтом/родичами. Підшивка при наркоманії «Еспераль», «Налтрексон» Від 20 000 руб. Вид підшивки підбирається лікарем за погодженням з пацієнтом/родичами. Індивідуальна робота з психологом Від 3000 руб. Залежить від категорії лікаря, методів консультування, термінів, програми і т. п. Скринінг тести на наявність наркотичних речовин Від 1500 руб. Залежить від кол-ва видів наркотиків.

Комплексне лікування.

Загальна палата 5000 руб./добу розміщення в загальній палаті до 4 осіб Двомісна палата 9000 руб./добу розміщення в палаті до 2 чоловік Одномісна палата 12000 руб./добу розміщення в одномісній VIP-палаті з підвищеним рівнем комфорту: туалет, душ, кондиціонер, телевізор і т. д.

Індивідуальні програми лікування.

Стандарт-АЛКО 3 30 500 руб. три доби детоксикації в загальній палаті, загальний аналіз крові, ЕКГ, плазмаферез, 4 процедури ВЛОК, ведення клінічним психологом Стандарт-АЛКО КОД 37 400 руб. три доби детоксикації в загальній палаті, загальний аналіз крові, ЕКГ, плазмаферез, 2 процедури ВЛОК, ведення клінічним психологом, кодування Стандарт-АЛКО КСЕНОН 39 000 руб. три доби детоксикації в загальній палаті, загальний аналіз крові, ЕКГ, 4 процедури терапії полегшеним ксеноном, консультація психолога СТАНДАРТ-Нарко 5 34 300 руб. 5 діб лікування в загальній палаті, загальний аналіз крові, біохімія крові, ЕКГ Стандарт-НАРКО 7 55 400 руб. 7 діб лікування в загальній палаті, загальний аналіз крові, біохімія крові, ЕКГ, 2 процедури терапії медичним ксеноном, 2 сеансу індивідуальної психотерапії Стандарт-НАРКО 10 78 100 руб. 10 діб лікування в загальній палаті, загальний аналіз крові, біохімія крові, ЕКГ, 3 процедури терапії медичним ксеноном, 2 сеансу індивідуальної психотерапії.

Реабілітація.

Реабілітація від 1100 руб./добу Вартість реабілітації визначається фахівцем індивідуально. Залежить від стану пацієнта, програми лікування, центру і терміну перебування. Комплексна реабілітація в сучасному реабілітаційному центрі Москвського регіону (МО), групові заняття, робота з психологом. від 30000/місяць.

Комлексна програма лікування Гепатиту С.

вартість лікування від алкоголізму

Лікування Гепатиту С середньої тяжкості 140 000 Комплексне лікування; аналізи, підбір лікування, терапія, спостереження Лікарем Лікування Цирозу печінки, тяжкої форми Гепатиту С від 170 000 Комплексне лікування; аналізи, підбір лікування, терапія, спостереження Лікарем.

Виклик лікаря додому.

Виклик лікаря додому (при алкоголізмі) Від 2000 руб. Анамнез пацієнта, призначення курсу лікування Кодування від алкоголізму на дому. Від 2000 руб. Підбір препарату і методу кодування. Кодування. Висновок із запою на дому. Від 2500 руб. вартість включає в себе препарати і лікування. Виклик лікаря додому (при наркоманії) Від 3000 руб. Анамнез пацієнта, призначення курсу лікування Кодування від наркоманії на дому. Від 3000 руб. Підбір препарату і методу кодування. Кодування. Мотивація на лікування (служба інтервенції) Від 10000 руб. Вартість може бути змінена в залежності від віддаленості від МКАД, регіону, часу доби. Доставка пацієнта в клініку Безкоштовно Якщо пацієнт: 1. Не потребує супроводу лікаря. 2. При курсі лікування від трьох днів.

Кодування.

Вже протягом кількох десятиріч залишається одним з найбільш ефективних метод психологічного кодування, який полягає в тому, що введеному в транс людині лікар робить установки на ведення тверезого способу життя.

Досить однієї 2-3-годинної бесіди і одного-єдиного сеансу гіпнозу, щоб закодувати людину на термін від 1 року і більше.

Скільки коштує лікування від алкоголізму кодуванням? Як правило, від 5-10 тисяч рублів і більше. В цілому, це один з найдоступніших за ціною методів лікування. Але при цьому кодування має серйозний недолік – не позбавляє людину від його психологічної залежності від спиртного, так що після закінчення дії коли, а іноді і значно раніше, людина відчуває рецидив захворювання.

Лікарське лікування.

Терапія таблетками дисульфіраму і налтрексону, введення цих діючих речовин внутрішньом’язово і внутрішньовенно, імплантування їх підшкірно – основні способи медикаментозного лікування хімічних залежностей.

При введенні дисульфіраму в організм перетворення алкоголю в нешкідливі сполуки не відбувається. Пацієнти, що знаходяться на дисульфірамової терапії, можуть загинути, якщо приймуть спиртне всередину. Страх смерті утримує залежних від вживання алкоголю.

При використанні налтрексону людина не відчуває задоволення при прийомі спиртного, тяга до алкоголю на період лікування зникає або значно знижується.

Скільки коштує лікування від алкоголізму лікарськими методами? Все залежить від вибору препарату, тривалості його дії, способу введення та інших факторів. Мінімальна вартість ін’єкційного лікування дисульфірамом коливається в районі 5-7 тисяч рублів. Терапія налтрексоном істотно дорожче.

Лазерне кодування.

Лазерне кодування виконується за допомогою опромінення лазером біологічно активних точок на тілі. В результаті цього тяга до спиртного знижується, і людина простіше досягає стану ремісії. Вартість лазерного кодування безпосередньо залежить від обраного режиму лазеротерапії.

Реабілітація.

Всі перераховані вище методи полегшують стан людини, знижують тягу до спиртного і створюють умови, при яких вживання алкоголю стає фізично неможливим або недоцільним.

Водночас, жодна з описаних методик не працює зі свідомістю і підсвідомістю людини. Таким чином, наркологія не має важелів для того, щоб знайти в алкоголіка власні сили протистояти залежності, власну мотивацію, щоб вести тверезий спосіб життя.

Для виконання цього завдання необхідна психологічна реабілітація. В наркологічній клініці «Здоров’я» реабілітаційні заходи проводяться в закритих установах – реабілітаційних центрах, персоналом у яких є психологи, психотерапевти, консультанти з хімічних залежностях.

Участь в програмах морального і особистісного відновлення і розкриття сприяє виробленню стійкої позиції щодо ведення тверезого способу життя і значно покращує прогноз алкоголізму.

Соціальна адаптація.

Реабілітація нерозривно пов’язана з питаннями соціальної адаптації. З одного боку, навчання залежних конструктивній взаємодії з оточуючими призводить до того, що взаємини алкоголіка з оточенням стають краще. З іншого боку, сімейна терапія, лекції для родичів алкозависимого, активна допомога соцслужб нашим пацієнтам роблять свою справу, так що адаптація до соціального життя відбувається м’яко і не призводить до рецидиву захворювання.

Скільки коштує лікування алкоголізму в » Здоров’я»

Клініка «Здоров’я» пропонує повний спектр наркологічних послуг, в тому числі і комплексну програму лікування та реабілітації. Вартість лікування залежить від обсягу лікування і визначається індивідуально на прийомі у фахівця.

Щоб записатися на первинний безкоштовний прийом до нарколога або отримати телефонну консультацію фахівця, телефонуйте! Номер клініки +7 (495) 540-42-47.

Поділитися.

Від тяги, утворюється до напоїв з алкоголем, просто так не позбутися, тому питання ціни лікування алкогольної залежності в спеціалізованих клініках коштує досить гостро. Цей процес досить тривалий і складний, тому успіх залежить від самого пацієнта, що діє спільно з лікарем і близькими людьми.

Лікар назве вартість лікування алкогольної залежності, проведе консультацію, яка є важливою частиною заходів. Але вирішальне значення має величезне бажання людини. Варто враховувати, що ціни на послугу залежать від обраного методу і занедбаності захворювання. Дізнатися, скільки коштує лікування алкогольної залежності, можна у нарколога.

Скільки коштує лікування від алкоголізму.

Питання ціни є одним з найважливіших факторів для більшості сімей. Алкоголізм не знає соціальних кордонів. Він може прийти в сім’ю з будь-яким достатком. Однак не варто забувати, що алкоголізм є серйозним захворюванням. Єдиним місцем, де залежний може отримати грамотну допомогу, є наркологічна клініка – вартість часто стає не важлива. Алкоголізм часто закінчується повним знищенням особистості людини. Тому лікування слід розпочинати незалежно від матеріального становища.

Наркологічний центр «АлкоЗдрав» займається комплексним анонімним лікуванням алкогольної залежності в Москві і Московській області. Наші фахівці готові запропонувати різні програми, які будуть відрізнятися за ціною. Більш детальну інформацію можна отримати в ході первинної консультації. Там ви зможете дізнатися, скільки коштує лікування в наркологічній клініці «АлкоЗдрав».

Залишилися питання? Зателефонуйте нам.

Безкоштовна консультація і запис на прийом.

Основні етапи лікування: ціни.

Висновок із запою. Комплекс медичних заходів, які націлені на зняття абстинентного синдрому. У клініці проводиться класична і ультрабыстрая детоксикація організму. Вартість – від 4 500 рублів. Кодування. Допоміжна методика, ефективність якої перевірена роками. Рекомендована в комплексі з психотерапією. Ціна залежить від методу кодування. Вартість – від 5 000 рублів. Амбулаторія. В ході амбулаторної реабілітації пацієнт відновлює фізичне здоров’я, працює над власною мотивацією, формує корисні звички. Вартість місячної програми – від 25 000 рублів. Реабілітація. Проводиться в стаціонарі. У процесі комплексної психо-соціальної реабілітації пацієнт виявляє причини виникнення залежності і позбавляється від них, опрацьовує з психологом проблеми і відновлює здорові соціальні зв’язки. Курс реабілітації від 28 днів до 1 року. Вартість – від 28 000 рублів на місяць.

Сучасне платне лікування в «АлкоЗдрав» – це гарантія професіоналізму, повної анонімності та індивідуального підходу. Ми успішно боремося з залежностями від алкоголю і наркотиків протягом багатьох років. Якщо ви або ваші близькі опинилися в полоні нездорової пристрасті, запишіться на консультацію. Дізнайтеся скільки коштує лікування алкоголізму, підберіть оптимальний за ціною план терапії і поверніть гармонію в свій будинок.

Ціни на лікування алкоголізму.

вартість лікування від алкоголізму

Записатися на безкоштовну консультацію лікаря в нашому центрі.

Ціни на послуги з лікування алкогольної залежності.

В нашій клініці ви отримаєте всю необхідну допомогу. Наші послуги різноманітні, а ціни цілком прийнятні.

Детоксикація від алкоголю.

Найменування Ціна Трансфер до клініки Безкоштовно Первинна консультація Безкоштовно Детоксикація організму за умови укладення договору на реабілітацію Безкоштовно Детоксикація на дому – крапельниця 5 000 рублів.

Детоксикація – класичний курс очищення і відновлення.

Рекомендується при початковій стадії алкоголізму. Останні розробки в області невідкладної медицини та наркології дозволяють надати ефективну допомогу при відсутності ускладнень після прийому алкоголю. Час перебування в клініці 2-3 дні.

3 900 рублів / добу все включено, в тому числі харчування і проживання.

Детоксикація – оптимальний курс очищення і відновлення.

Ця методика одна з останніх розробок сучасної наркології та невідкладної медицини. Усуває інтоксикацію при тривалому вживанні алкоголю, при ускладненому алкоголізмі. Показана при виражених симптомах алкогольної абстиненції. Рекомендується для проведення швидкої детоксикації і подальшого відновлення. Розгорнута програма оптимального курсу не тільки знімає інтоксикацію, але і має виражену відновлюючу дію. Входить додатковий медичний супровід, пацієнт розміщується в 2-х місцевій палаті.

7 000 рублів / добу все включено, в тому числі харчування і проживання.

Детоксикація-очищення, відновлення в VIP одномісній палаті.

VIP програма заснована на останніх розробках в області сучасної наркології та невідкладної допомоги. Звичайна команда лікарів доповнена лікарями вузької спеціалізації, що дозволяє своєчасно виявити приховані ускладнення і побічні дії алкоголю. Ця програма включає додаткові обстеження.

Проживання в одномісній VIP палаті, обладнаній кондиціонером, холодильником, телевізором.

13 000 рублів/добу Все включено, в тому числі харчування та проживання УБОД 25 000 рублів Підтримка організму після УБОД (від 3-х діб) 5 000 рублів/добу.

Варто відзначити, що у вартість стаціонарного лікування включені наступні послуги.

Лікування алкоголізму.

Алкоголізм-біопсихосоціальне захворювання, в основі якого патологічна тяга до споживання спиртного. Помилково вважати, що це просто розбещеність, яка розвивається через слабкість. І якщо вам або вашому близькому потрібна допомога в лікуванні алкогольної залежності, зверніться до психіатрів-наркологів центру «рівновага». Ми гарантуємо Вам професійний підхід, тактовне ставлення до пацієнта і повну конфіденційність.

Наші ціни на лікування алкоголізму.

Найменування послуги Вартість Консультація БЕЗКОШТОВНО Перебування в палаті для детоксикації від 6000 руб./добу.

Коли потрібно почати лікування алкогольної залежності?

Тяга до спиртного . Кожна подія в житті розцінюється як привід для вживання алкоголю. Бажано вже на цьому етапі почати лікування алкоголізму. Втрата кількісного контролю . Збираючись випити келих вина за вечерею, людина випиває все спиртне, що є в будинку і ще відправляється в магазин. Не розуміючи, скільки випив, людина знаходиться в непритомному стані, зовсім не припускаючи цього спочатку. Втрата кількісного контролю-один з яскравих ознак того, що пора звернутися за допомогою і почати лікування алкоголізму. Абстинентний синдром . Формується на другій стадії алкоголізму. Симптоми, характерні для похмілля, значно посилюються. Формується стійка алкогольна залежність, лікування якої необхідно почати. Щоб поліпшити самопочуття, людина вдається до нової дози спиртного. Формується хворобливий замкнуте коло, вибратися з якого самостійно дуже складно. На тлі абстинентного синдрому часто виникають гострі психози, алкогольний делірій (біла гарячка).

Чому розвивається залежність?

На думку фахівців клініки «рівновага», причини захворювання мають фізіологічні, психологічні та соціальні фактори.

Також існує генетична схильність, що виникає на тлі хромосомних аномалій. При цьому необхідно розуміти, що знаходження в групі ризику зовсім не свідчить про те, що людина стане залежним. Однак чим раніше ви виявите патологічну схильність у себе або своїх близьких і почнете лікування алкоголізму, тим вище шанс досягти стійкої ремісії.

Серед фізіологічних причин лікарі центру «Рівновага» виділяють:

патології ЦНС; захворювання обміну речовин; хвороби печінки; травми голови, особливо протікають з втратою свідомості.

У числі психологічних причин-нестійкий емоційний фон людини. За допомогою алкоголю людина намагається знизити рівень стресу. Спиртне безпосередньо впливає на рецептори ЦНС і допомагає швидко досягти очікуваного ефекту. І одного разу випробувавши полегшення, поступово це входить в звичку.

Також формуванню патологічної прихильності сприяє і оточення. І якщо соціальне коло не засуджує прийом спиртного і вважає це варіантом норми, то хвороба розвивається набагато швидше.

Варіанти розміщення.

09: 00 підйом 09:30 обхід 10:00 Робота з психологом 11:00 процедури 12:30 Ланч 13:00 Прогулянка 14: 30 обід 15: 30 тиха година 17: 00 процедури 18: 00 полудень 19: 00 Робота з психологом 21: 00 Вечеря, процедури.

Сніданок: Млинці з варенням, каша вівсяна, яєчня, чай Обід: Салат зі свіжих овочів, суп картопляний, котлетки парні + картопляне пюре, чай або кисіль Суп з фрикадельками, гуляш з серця, розсипчастий рис, салат зі свіжих овочів, сік Вечеря: Рибні котлети, смажені кабачки, салат зі свіжої капусти, сік.

Умови проживання.

Які методи терапії ми використовуємо?

вартість лікування від алкоголізму

Детоксикація. Дозволяє вивести речовини, отруйно діють на організм і психіку людини. Часто проводиться при необхідності в терміновому витвереженні, виведення з запою. Детоксикаційна терапія при лікуванні алкоголізму проводиться за допомогою лікарських інфузій. Їх склад і кількість визначає психіатр-нарколог клініки «Рівновага» після комплексної діагностики. Крапельниця очищає кров і діє безпосередньо. Тому людина відчуває себе вже краще після 30-40 хвилин після початку процедури.

Кодування — цей метод кодування, який дозволяє отримати терапевтичний ефект на певний термін. Ми використовуємо медикаментозні та психотерапевтичні способи кодування. У першому випадку застосовуються препарати на основі дисульфіраму. Він змінює процеси обміну речовин, завдяки чому алкоголь просто не засвоюється в організмі. Навіть трохи випивши, людина почне відчувати симптоми, характерні для отруєння токсином. Кодування по Довженко проводить психіатр-нарколог, який пройшов спеціальне навчання. Він вводить людину в транс і впливає на підсвідомість пацієнта. Це дозволяє вселити огиду до споживання спиртного і панічний страх перед випивкою. У деяких випадках проводиться тест: пацієнту капають на язик кілька крапель алкоголю. В результаті виникає бурхлива відповідна реакція на психоемоційному і фізичному рівнях.

Психотерапія. Щоб подолати тягу до споживання спиртного і почати нове життя, потрібно знайти причину виникнення залежності. Після занять з досвідченим психіатром при лікуванні алкоголізму пацієнт отримає необхідну інформацію про своє захворювання і навички для її застосування у власному житті. Поступово зміниться коло його спілкування і почнеться життя, в якій немає місця випивки.

Вартість лікування від алкоголізму.

Терапія залежно будь-якого типу є індивідуальним і складним процесом, що вимагає комплексного підходу. Вартість лікування формується під впливом таких факторів: час, який проведено в реабілітаційному центрі; тип речовин, які вживав залежний; стаж вживання; наявність у нього супутніх захворювань.

Впливає на цей фактор також і регіон, в якому буде проходити реабілітація. Тому варто розуміти, що зазначені на даній сторінці нашого сайту ціни є орієнтовними і можуть збільшуватися або зменшуватися.

Важливою особливістю роботи реабілітаційних центрів «Версіо» є наявність наших філій в різних російських локаціях. Це допомагає в короткі терміни з оптимальними фінансовими витратами підібрати результативний курс відновлення і ресоціалізації. Надаємо ефективне лікування хімічної залежності, що не раз підтверджено успішним досягненням нашими резидентами тривалих, повноцінних ремісій.

Зателефонуйте нам вже сьогодні. Досвідчені фахівці підкажуть, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Вони розрахують приблизну вартість лікування і допоможуть вибрати центр оптимальний до вас по географічній близькості, послуг і вартості лікування.

Важливо! Кожна зазначена ціна є орієнтовною, так як може відрізнятися в залежності від географічного розміщення центру. Кожен випадок залежності для нас індивідуальний і тому точна вартість лікування визначається тільки після того, як ми дізнаємося більше про вашу особисту ситуацію.

А для цього потрібно зробити всього один дзвінок.

Первинний огляд і консультація нарколога.

Протягом будь-якої залежності індивідуально, як і індивідуальний кожен з нас. У кожного залежного були свої причини для початку вживання речовин або алкоголю. Для кожного історія їх вживання має індивідуальні наслідки і фонові явища.

Терапія наркоманії або алкоголізму перш за все є лікуванням. А для його правильного призначення необхідно проходження медичного огляду, вивчення анамнезу, взяття необхідних аналізів та проведення потрібних досліджень.

Після дзвінка нашому консультанту або ж залишеної заявки на сайті наші фахівці допомагають розібратися, що відбувається з вашою близькою людиною.

Вони визначають необхідність первинних оглядів і аналізів. Первинна консультація фахівців наших реабілітаційних центрів є безкоштовною.

Консультації фахівців і Первинний огляд (ціни) консультація наркозалежного по телефону («Телефон довіри») безкоштовно консультування родичів по телефону безкоштовно первинна консультація психолога або нарколога безкоштовно первинний прийом в клініці, медичний огляд, кубітальний катетер, кардіограма 1500 виїзд нарколога додому, первинна консультація на дому 1500 консультація психолога або психотерапевта (кандидат медичних або психологічних наук) 2500 консультація невролога, терапевта або хірурга в клініці 3000 Сімейна консультація з психологом 3000.

Припинення запою (ціни)

Пропонуємо оптимальну вартість виведення із запою. Така послуга доступна в різних регіонах нашої країни. Фахівці центрів володіють навичками і знаннями, що дозволяють виводити із запою пацієнтів як в умовах стаціонару, так і при виїзді наркологічної бригади додому. Ми максимально скорочуємо терміни очікування прибуття фахівців до людини, що потрапила в біду. При необхідності ми можемо підготувати пацієнта до транспортування і подальшої госпіталізації в наркологічну клініку.

Припинення запою в домашніх умовах.

За певних обставин, особливо коли родичі пацієнтів не хочуть розголошення факту госпіталізації або при сильному алкогольному сп’янінні, транспортування центр небезпечна і незручна. Простим і в той же час фінансово доступним рішенням такої проблеми є терміновий виклик наркологічної бригади на будинок. Її фахівці проведуть детоксикацію і виведуть із запою в звичних для пацієнта умовах.

Виведення з запою на дому (ціни) Виїзд нарколога на будинок і первинна консультація ₽ 1500 Одинарна крапельниця (стандартна терапія при отруєнні алкоголем) від ₽ 3200 Подвійна крапельниця (подвійне очищення) ₽ 4500 Посилена терапія при алкогольному отруєнні ₽ 6500 Максимальне очищення ₽ 7500 VIP-терапія при отруєнні алкоголем ₽ 9000 Організація медичного стаціонару на дому ₽ 6000 в добу.

Комплексна послуга (виведення із запою та кодування від алкоголізму)

Логічним продовженням виведення пацієнта із запою є його розміщення в реабілітаційному центрі «Версио». Якщо все залишити так, як є, то ризики розвитку рецидиву запою дуже великі. Треба розуміти, що детоксикаційні заходи лише тільки виводять людину з дуже важкого фізичного стану, але не є самі по собі рішенням проблеми. У тих випадках, якщо немає можливості помістити пацієнта в реабілітаційний центр для проведення психологічного відновлення та подальшої ресоціалізації, ми рекомендуємо проведення кодування від алкоголізму. Хоча, досі немає підтверджених даних про те, що цей метод є панацеєю від алкоголізму, але ми рекомендуємо його. Такий захід допоможе хоча б на час зупинити алкогольний кошмар. Бути може, це час стане перепочинком для родичів і близьких алкоголіка, і вони встигнуть організувати для нього курс повноцінного лікування та подальшої реабілітації.

«Дуплет – — виведення із запою і кодування (ціни) виведення із запою і кодування від алкоголізму на 12 місяців є 9500 виведення із запою і кодування від алкоголізму на 24 місяці 11000.

Висновок із запою в стаціонарі.

В обтяжених випадках запою, при великих ризиках розвитку погіршення стану, наявності супутніх соматичних захворювань рекомендується транспортування пацієнта в умови наркологічної клініки для проведення повноцінної детоксикації. Центри мережі «Версио», що працюють в різних регіонах країни, укомплектовані всім необхідним для надання такої медичної допомоги. Пацієнтам буде забезпечено цілодобову увагу лікарів і медсестер і можливість оцінки їх поточного стану.

Виведення із запою в умовах медичного центру (ціни) амбулаторний вивід із запою здійснюється 3200 вивід із запою в стаціонарі єднаним 4500.

В умовах наркологічного стаціонару пацієнтам доступний широке коло різних видів терапії залежності.

Види швидкого виведення з запою (ціни) Усунення похмільного синдрому ₽ 3900 Екстрене вытрезвление ₽ 4900 Висновок із запою і формування відрази до спиртного ₽ 6900 Посилена терапія при алкогольному отруєнні ₽ 6500 Максимальне очищення ₽ 7500 VIP-терапія при отруєнні алкоголем ₽ 9000 Організація медичного стаціонару на дому ₽ 6000 в добу.

Кодування від алкоголізму (ціни)

Ми не вважаємо кодування повноцінним лікуванням алкогольної залежності. Це тимчасовий захід, що дозволяє скоротити споживання алкоголю людиною. Процедура впливає на підсвідомість, але, тим не менш залишає людину алкоголіком. Кодування є хорошим варіантом в ситуації, коли потрібен час для збору ресурсів на повноцінний курс психологічного відновлення та реабілітації.

Психотерапевтичне кодування (гіпноз) Сеанс терапії за методом Довженка (кодування на 12 місяців) єднання 8000 Сеанс терапії за методом Довженка (кодування на 24 місяці) є 10000 Еріксонівський гіпноз 8000 8000.

Блоки від алкоголізму.

Даний вид медикаментозного лікування виражається в «підшивки» агресивно реагують на алкоголь фармакологічних речовин. Додатково до них застосовується психотерапевтичне або гіпнотичний вплив на підсвідомість людини з навіюванням йому високої ймовірності розвитку трагічних наслідків від вживання алкоголю. Пропоновані нашим реабілітаційним центром блоки від алкоголізму, також як і метод кодування по Шевченку не є повноцінним лікуванням алкоголізму. Вони лише обмежують прийом алкоголю на певний, часом досить значний часовий проміжок.

Блоки від алкоголізму «ціни) «подвійний блок «до 7000» подвійний блок» на 24 місяці до 8000 «Потрійний блок » (Новинка!) 9000.

Внутрішньовенне кодування (ціни) Кодування від алкоголізму препаратом «Торпедо» ₽ 3800 Кодування від алкоголізму препаратом «Algominal» («Алгоминал») на 6 місяців ₽ 3800 Кодування від алкоголізму препаратами Algominal («Алгоминал»), Acvilong («Аквилонг») і SIT («СІТ») на 12 місяців ₽ 5000 Ін’єкція препарату «Еспераль» на 6 місяців ₽ 4000 Ін’єкція препарату «Еспераль» на 12 місяців ₽ 4500 Ін’єкція препарату «Еспераль» на 24 місяці ₽ 6000 Внутрішньовенне кодування препаратом «Вивитрол» + консультація психіатра-нарколога ₽ 23000.

Внутрішньом’язове кодування, підшивка (ціни) Внутрішньом’язове введення препарату «Тетлонг-250» (на 3 місяці) ₽ 4500 Внутрішньом’язове введення препарату «Тетлонг-250» (на 6 місяців) ₽ 5500 Внутрішньом’язове введення препарату «Дифульсирам» ₽ 5500 Внутрішньом’язове введення препарату «Еспераль» (дія – до року) ₽ 8000 Внутрішньом’язове введення препарату «Еспераль» (дія – до 2 років) ₽ 9500 Внутрішньом’язове введення препарату «Еспераль» (дія – до 3 років) ₽ 11500 Внутрішньом’язове введення препарату «Еспераль» (дія – до 5 років) ₽ 14000 Імплантація препарату «Продетоксон» ₽ 32000.

Метод Назаралієва (провокації при кодуванні)

Авторська розробка відомого киргизького нарколога є методом закріплення отриманого від психотерапевтичного кодування результату. Суттю методики є пропозиція пацієнту, що пройшов процедуру кодування, певної порції алкогольвмісного напою. Така провокація викликає хімічну реакцію з введеною в тіло людини речовиною. Таким чином пацієнту дають зрозуміти, які фізичні страждання очікують його, якщо він буде продовжувати вживати спиртне. Ми не є затятими прихильниками даного методу, оскільки вважаємо його шоковою терапією. Найчастіше ефект від провокації неможливо передбачити. Дана процедура в обов’язковому порядку повинна проводитися в умовах повноцінної наркологічної клініки з контролем з боку медичного персоналу. Її проведення протипоказано особам з кардіологічними недугами і алкоголікам похилого віку.

Провокація при кодуванні (ціна) Проведення провокації при кодуванні (проводиться під медичним контролем) ₽ 900.

Зняття кодування, розкодування, інактивація (видалення препарату)

У деяких випадках, наприклад, для проведення оперативного втручання, необхідно зняти хімічне кодування від алкоголю. Дана послуга надається в будь-якому з наших реабілітаційних центрів. Досить зателефонувати, дізнатися подробиці і записатися для її надання.

Інактивація або виведення препарату, «розкодування» (Ціна) розкодування (інактивація або видалення препарату) здійснюється 2000 видалення імпланта «Еспераль» (4000) видалення імпланта «дисульфірам» (5000).

Терапія алкоголізму в умовах стаціонару.

Алкогольна залежність є серйозною недугою, яка вимагає обов’язкової терапії. Чим швидше буде зупинений алкогольний кошмар і пацієнт потрапить до професійних фахівців, тим легше буде впоратися із залежністю і запобігти її важкі наслідки. Сьогодні ми працюємо в різних регіонах країни і за кордоном. У штатах реабілітаційних центрів працюють експертні фахівці в галузі психології, психотерапевти, адиктологи, арт-терапевти і тренери. Подзвоніть нам вже сьогодні, і ми постараємося допомогти в кожній конкретній ситуації, як вже допомогли тисячам залежних від алкоголю і наркотиків.

Повторюємо, що будь-яка ціна, зазначена в таблицях на цій сторінці, орієнтовна і насправді може коригуватися в ту чи іншу сторону. Тут же ми наводимо власні рекомендації про те, як можна провести лікування алкоголізму і наркоманії і при цьому заощадити.

Кодування від алкоголізму в стаціонарі (Ціна) «хімічний захист » від алкоголізму (вводиться внутрішньовенно ( на 6 місяців) 4000 хімічний захист» від алкоголізму (вводиться внутрішньовенно (на 12 місяців) 5500 кодування від алкоголізму за допомогою гіпнозу (Ціна за сеанс) 7000 лазерне кодування від алкоголізму / кодування лазером (Ціна за сеанс) 7500.

Зв’язавшись з нашими фахівцями, ви отримаєте повноцінне лікування алкоголізму з подальшим психологічним відновленням і ресоціалізацією, обов’язковим ефектом, за доступною вартості.

Транспортування в наркологічний стаціонар.

Надаємо повноцінну, зручну послугу транспортування алкоголіків і наркоманів в наркологічний центр для проведення детоксикаційних заходів.

Доставка пацієнта в стаціонар (ціна) Доставка пацієнта в стаціонар у супроводі лікаря (Москва і МО) – в інших регіонах ціна може відрізнятися, уточніть її у оператора ₽ 2000 Організація доставки пацієнта в клініку в інший регіон (в супроводі лікаря) Потрібен розрахунок Організація доставки пацієнта в закордонну клініку (у супроводі лікаря) Потрібен розрахунок.

Розміщення резидента в умовах реабілітаційного центру.

Саме розміщення є основною статтею витрат для близьких і родичів пацієнта. Їм доводиться оплачувати кожен день його проживання в умовах реабілітаційного центру. Оплачується і повноцінне харчування. Нижче ми даємо поради про те, як можна оптимізувати свої витрати при проведенні психологічного відновлення та реабілітації в наших центрах.

Вартість розміщення в наркологічні центри (вказана приблизно, різниться в залежності від регіону) Розміщення в палаті економ-класу (ціна за добу) ₽ 4500 Розміщення у дво — і тримісній палаті класу «Комфорт» (ціна з людини в добу) від ₽ 2000 Розміщення в одномісній палата підвищеної комфортності (VIP клас), ціна за добу (при наркотичний залежності від ₽ 10000 Розміщення в палаті економ-класу (ціна за добу) ₽ 4500 Розміщення у дво — і тримісній палаті класу «Комфорт» (ціна з людини в добу) від ₽ 2200 Розміщення в одномісній палата підвищеної комфортності (VIP клас), ціна за добу від ₽ 10000.

Курси терапії в реабілітаційному центрі Версио.

Вартість курсів психологічного відновлення, зазначена в таблицях на цій сторінці, орієнтовна. Вона змінюється в залежності від регіону, в якому працює реб.центр, тяжкості стану залежного, наявності у нього супутніх захворювань. Телефонуйте фахівцям нашого колл-центру і дізнавайтеся точну вартість терапії. Можливо для її розрахунку знадобиться проведення деяких досліджень, консультацій та аналізів.

Курси лікування в медичному стаціонарі (ціна) Курс Клас палати «Економ» «Стандарт» VIP «Базовий» ₽ 16000 ₽ 19500 ₽ 29000 «Стандартний» ₽ 30000 ₽ 35000 ₽ 51000 «Розширений» ₽ 47000 ₽ 53000 ₽ 74000 «Максимальний» ₽ 71500 ₽ 81000 ₽ 110500.

Лікування тютюнопаління.

вартість лікування від алкоголізму

Звичка вживати тютюн є такою ж залежністю, як наркоманія і алкоголізм. З нею потрібно і можна боротися. Надаємо послуги з терапії тютюнової залежності в умовах своїх реабілітаційних центрів. Дізнайтеся подробиці такої терапії у фахівців нашого колл-центру.

Лікування залежності від куріння (Ціна) кодування від куріння тютюну bear 8500 курс лікування від тютюнової залежності bear 17500.

Терапія залежності від спайса.

Курильні суміші стали великою соціальною і суспільною проблемою останніх років в Росії. Виробники цих смертельно небезпечних речовин змогли налагодити мережу поширення і максимально знизили ціну, втягнувши у вживання цих синтетичних наркотиків молодь.

Проводимо терапію залежності від курильних сумішей із застосуванням результативних унікальних методик.

Лікування спайсової залежності (ціна) лікування в стаціонарі (очищення організму від хімікатів і токсинів спайса)є провідним 35000 реабілітація при залежності від спайса є 75000.

Вартість кодування від наркоманії Вшивание Налтрексону (термін дії – 1 місяць) ₽ 13000 Вшивание Налтрексону (термін дії – до 3 місяців) ₽ 18000 Вшивание Налтрексону (термін дії – до 5 місяців) ₽ 23000 Кодування від 3 місяців ₽ 28000 Кодування від 6 місяців ₽ 45000 Кодування від 10 місяців ₽ 75000.

Лікування депресій і неврозів.

Консультація терапевта (спостереження) ₽ 3000 Консультація невролога (спостереження) ₽ 3000 Консультація психолога ₽ 2000 Консультація психіатра ₽ 4000 Консультація завідувача відділенням ₽ 4500 Голкорефлексотерапія від ₽ 2900.

Лікування ігроманії.

Курс лікування від ігроманії Індивідуально Курс лікування токсикоманії Індивідуально Психотерапія при надмірній вазі Індивідуально.

Таблиці (спайс, кодування від наркоманії, лікування депресій і неврозів, лікування інших залежностей.

Курсові терапії.

Лікування різних залежностей ефективно тільки при курсових програмах. Нижче ми надамо список курсових терапій. Наші фахівці порадять ту чи іншу з них після проведення первинного консультування. Телефонуйте і дізнайтеся, як його отримати.

Курси терапії проти наркозалежності.

Кардиопротекторная терапія ₽ 1400 Цитопротекторная терапія ₽ 2300 Нейропротекторна терапія ₽ 2300 Детоксикація (очищення організму) ₽ 3500 Ксенонотерапия (ціна за літр) ₽ 2000 Лазеротерапія ₽ 4500 Плазмаферез ₽ 9000 Ремаксол №1 (ціна за флакон, 400 мл) ₽ 1000 Цитофлавин №1 (ціна за ампулу, 10 мл) ₽ 1000 Метаболічна терапія – для судин головного мозку, серцевої та нервової системи (1 крапельниця) ₽ 1800 Метаболічна терапія (курс з 5 крапельниць) ₽ 8000 Гепатопротектори для печінки (1 крапельниця) ₽ 1400 Гепатопротектори (курс з 5 крапельниць) ₽ 6000 Ноотропная терапія для головного мозку (1 крапельниця) ₽ 1800 Ноотропная терапія для головного мозку (5 крапельниць) ₽ 8000 Голкорефлексотерапія від ₽ 2900.

Психотерапевтичні практики та реабілітаційна програма.

Вартість психотерапії та реабілітації.

Первинна консультація психотерапевта Безкоштовно Подальші консультації ₽ 1500 Багатодітні сім’ї 10% При розміщенні більше чотирьох діб з алкогольною залежністю 10% Груповий курс психотерапії ₽ 600 Сеанс індивідуальної психотерапії ₽ 1900 Сімейний курс психотерапії (10 зустрічей) ₽ 40000 Курс психотерапії (5 зустрічей по 1,5 години) ₽ 18000 Курс психотерапії (24 зустрічі за 1,5 години) ₽ 45000 Додаткова зустріч (1,5 години) ₽ 4000.

Діагностичні процедури, аналізи та дослідження.

Як і збір анамнезу, дослідження, аналізи та діагностичні процедури є невід’ємною частиною терапії залежностей. Без них ми елементарно не знатиме, від чого лікувати людину. Велика частина досліджень і аналізів проводиться нами у власних реабілітаційних центрах або в клініках-партнерах.

Вартість лабораторних досліджень та аналізів.

Експрес-тест на визначення наркотичних речовин у сечі віком до 1500 експрес-тест на визначення ВІЛ та гепатиту С за слиною до 1500 ОАК, біохімічекій аналіз крові, кардіограма, постановка катетера до 2800.

Акції та знижки від мережі реабілітаційних центрів «Версио»

Ми намагаємося зробити все можливе, щоб послуги наших центрів стали доступними кожному нужденному в них. Ми раді надати спеціальні акції та знижки на програми відновлення психологічного здоров’я та реабілітації. Поспішайте скористатися нашими особливими умовами і дізнайтеся про них від фахівців нашої цілодобової гарячої лінії.

Знижки та акції на лікування залежностей.

Знижка при повторному зверненні 5% Знижка для інвалідів та учасників війни 5% Багатодітні сім’ї 10% При розміщенні більше чотирьох діб з алкогольною залежністю 10%

Чи можна заощадити при лікуванні залежності?

Алкоголізму і наркоманії схильні представники всіх без винятку соціальних верств нашого суспільства. Цими залежностями страждають як багатії, так і ті, хто живе на скромні зарплати. Мережа реабілітаційних центрів «Версио» пропонує прийнятну вартість своїх реабілітаційних програм і хоче познайомити вас з деякими заходами, які допоможуть заощадити при лікуванні залежності.

П’ять порад, які допоможуть заощадити у вашій ситуації.

Постарайтеся максимально швидко виявити залежність і вжити заходів до її усунення. Тим самим можна усунути розвиток важких наслідків. При одиничних, спорадичних випадках вживання буває досить проведення детоксикації і декількох візитів до психолога. У випадках, якщо ситуація важка і стаж вживання дорівнює декільком місяцям або рокам, потрібно тривале відновлення з подальшою ресоціалізацією. У тих випадках, якщо ваш близький приховує від вас наркотики чи є додому в стані алкогольного сп’яніння це ще не означає, що у нього розвинулася залежність. Не варто відразу класти його в клініку і витрачати великі суми, підозрюючи найгірше. Зверніться до наших фахівців. Вони зможуть організувати візит нарколога на будинок з проведенням огляду і виведенням людини зі стану наркотичного або алкогольного сп’яніння. Надалі буде визначена необхідність проведення терапії. Ми не лікуємо здорових людей, оскільки вони не потребують проведення лікування як такого. У разі одиничного вживання цілком можна обійтися за допомогою амбулаторного лікування наркоманії і алкоголізму. Варто розуміти, що розміщення в реабілітаційному центрі є аналогом розміщення людини в заміському пансіонаті. Його родичі будуть зобов’язані оплатити проживання і повноцінне харчування. Причому на бюджет курсу впливатиме тривалість розміщення. Важливо розуміти, що далеко не кожен наркоман або алкоголік потребує курсі психологічного відновлення в умовах реабілітаційного центру. Найчастіше для проходження повноцінного відновлення досить ізоляції будинку. Це дозволить заощадити на вартості розміщення і харчування. Але цей варіант прийнятний тільки на початкових стадіях вживання з мінімальним стажем. У тих випадках, якщо проблема оплати реабілітаційного курсу стоїть в сім’ї дуже гостро, можна трохи заощадити при розміщенні у спільних кімнатах. Багатомісна кімната обійдеться дешевше, ніж окремий номер. При цьому залежний буде постійно контактувати з такими ж резидентами, які можуть з ним поділитися досвідом психологічного відновлення і реабілітації. Певної економії можна домогтися, розміщуючи залежного в найближчий від вас регіональна філія мережі наших центрів. Хоча розміщення його на лікування в інших регіонах країни може стати порятунком від впливу звичного для нього, згубно впливає кола спілкування.

Важливо! Матеріал не є публічною офертою і наданий в ознайомлювальних, довідкових цілях.

Ціни на недороге лікування від алкоголізму.

Повна інформація на тему: «Ціни на недороге лікування від алкоголізму» з коментарями фахівців. Будь-яке питання ви можете задати або в коментарях, або на сторінці контактів.

Алкогольна залежність буває психологічною і фізичною. Коли людина перестає контролювати кількість спожитого спиртного, виникає хвороба, яка потребує лікування. Для подолання хворобливої тяги до алкоголю потрібне грамотне медичне втручання. Аптеки продають безліч лікарських засобів від алкоголізму, які бувають кількох видів.

Відео (клікніть для відтворення).

Що таке кошти від алкоголізму.

Лікарі кажуть, що вилікувати алкогольну залежність не можна, а алкоголік – це довічне звання. Даний постулат не означає, що перестати пити спиртне немає можливості. Людина самостійно може відмовитися від алкогольних напоїв раз і на завжди, а допомогти йому зможуть, як в стаціонарі, так і вдома. Сьогодні легко знайти і купити будь-які ліки від пияцтва в аптеці.

Відео (клікніть для відтворення).

Наприклад, існують таблетки від алкоголізму, які містять в складі ціамінад або дисульфірам. Ці речовини, потрапляючи в організм, не дають окислюватися етанолу, завдяки чому в крові у людини, що прийняв алкоголь, відбувається накопичення ацетальдегіду. Це викликає дуже неприємні реакції: нудоту, блювоту, серцебиття, тремор рук, страх смерті. У хворого такі стани формують умовний рефлекс відрази до спиртних напоїв.

Важливо в боротьбі з алкоголізмом насамперед звернутися до лікаря-нарколога. Фахівець запропонує оптимальні способи лікування, а в разі необхідності, надасть екстрену допомогу. Існує кілька видів лікарських препаратів, які може виписати лікар для прийому на дому: для зняття абстинентного синдрому, виведення етанолу, відрази до спиртного, тяги до алкоголю. Всі ці ліки аптеки продаю без рецепта, а випускаються вони у різних формах: капсули, таблетки (тверді, шипучі), розчин для ін’єкцій, порошки, краплі.

Існує тільки одна група ліків від алкоголізму, які не продають аптеки без рецепта лікаря – психотропні препарати, що мають вплив на центральну нервову систему. Слід пам’ятати, що кожне з цих коштів виробляє лише короткочасний ефект, адже чудодійних таблеток від пияцтва не існує. Лікування алкоголізму тривале і комплексне. Для досягнення стійкого результату застосовуються не тільки медикаменти, вітаміни і глюкоза, але і психологічна допомога, фізіотерапевтичні процедури.

засоби, що швидко усувають похмільний синдром; ліки, що розвивають огиду до спиртних напоїв; медикаменти, що скорочують алкогольну залежність.

Можна придбати ліки від запою в аптеці, яке прибирає симптоми інтоксикації, але ця категорія медикаментів не лікує алкоголізм. Препарати даної групи допоможуть усунути блювоту, зняти тремор і головний біль, а коли похмільний синдром пройде, людина знову почне пити. Більш дієвими вважаються таблетки з категорії знижують бажання випити алкоголь. Їх застосування виправдано у важких випадках алкоголізму.

Без відома хворого.

Багато людей, які страждають алкоголізмом, не бажають визнавати проблему і вважають, що в лікуванні не потребують. Від цього страждають не тільки вони самі, але і близькі люди. Нерідко родичі вирішують рятувати питущого без його відома і згоди. Слід пам’ятати, що такий підхід майже завжди закінчується повним провалом. У кращому випадку пацієнт через короткий проміжок часу знову починає пити, в гіршому – історія закінчується летальним результатом.

Необхідність відмови від алкоголю до хворого повинна прийти самостійно, і почати терапію він повинен усвідомлено. Тільки в цьому випадку можна домогтися позитивного результату. Якщо необхідно досягти стійкої відрази до спиртних напоїв, можна звернути увагу на таблетки, які виробляються на базі дисульфіраму:

Еспераль. Викликає на фізіологічному рівні огиду до спиртного, посилюючи похмільний синдром. Навіть мінімальна доза алкоголю спровокує сильну реакцію відторгнення: хворий почне рвати, виникнуть збої в пам’яті, буде розсіюватися увага, порушиться координація рухів. Лікування алкоголізму допустимо тільки під наглядом лікаря, адже у Еспералі є побічні ефекти у вигляді психічних розладів, невриту зорового нерва. Таблетки приймати треба вранці щодня під час їжі (500 мг). Поступово доза знижується (250 мг). Курс– 7-10 днів. Абсолютні протипоказання до прийому таблеток: цукровий діабет, тяжка ниркова недостатність, епілепсія, психічні хвороби, вагітність, лактація. Антабус. Аналог Еспералі. Перевага Антабусу – форма шипучих таблеток, які миттєво розчиняються і всмоктуються в кров. В результаті потрібний результат досягається швидше. Принцип дії у Антабуса такий же, як у Еспералі. Приймається засіб по 200-500 мг 1-2 рази / добу під час їжі. Курс – 7-10 днів. Далі можна використовувати підтримуючу дозу по 150 мг/добу протягом 1-3 років. Протипоказання до застосування: патології серцево-судинної системи, туберкульоз легенів, хвороби кровотворних органів, тяжка печінкова недостатність, захворювання нирок, виразкові процеси, злоякісні пухлини, вагітність, лактація. Колме. Ліки створено на основі ціанаміду, дія якого виявляється раніше і триває менше, ніж дія дисульфіраму. Після прийому спиртного в крові підвищується концентрація етилового спирту, що призводить до неприємних симптомів: нудота, тахікардія, задишка. Якщо не приймати під час лікування Колме алкоголь, то препарат переноситься без негативних реакцій. Пити ліки потрібно щодня по 12-25 крапель 2 рази з інтервалом в 12 годин. Курс – 2 місяці. Протипоказання до застосування: важкі захворювання серця, печінкова недостатність, вагітність, лактація.

11111111111111111111111.

Олена Малишева: «у наш час алкоголізм, як хвороба, дуже сильно помолодшав. Часто спиваються саме молоді люди, які руйнують своє майбутнє і завдають непоправної шкоди здоров’ю. Допоможе впоратися з проблемою дієвий засіб.

Найбезпечніші лікарські засоби від алкоголізму-спрямовані проти похмільного синдрому. Перш ніж починати антиалкогольну терапію, необхідно провести детоксикацію організму хворого. Для цього потрібно відновити нормальне функціонування внутрішніх органів, поліпшити самопочуття людини. Кошти, які користуються заслуженою довірою:

Лимонтар. У складі — бурштинова і лимонна кислота. Це розчинні таблетки, які активізують функції тканин і органів, підвищують розумову працездатність, посилюють секрецію шлункового соку, зменшують інтоксикацію організму. Таблетки можна приймати і для запобігання сп’яніння (1 штука за годину до вживання алкоголю). Навіть в стані запою хворому можна пити щодня по 1 таблетці 4 рази/добу до їди. Курс лікування від 5 до 10 днів. Побічних ефектів і випадків передозування препаратом не зафіксовано. Протипоказання до застосування: підвищений артеріальний тиск, виразка. Метадоксил. Ефективний засіб для боротьби з похмільним синдромом. Підвищує стійкість клітин печінки до окислення жирів токсичними агентами, допомагає прискорити розпад і вивести з організму етанол. Приймають по 1 таблетці 2 рази/добу за півгодини до прийому їжі. У важких випадках можна дозування збільшити до 3 штук / день. Тривалість терапії-не менше 3 місяців. Не виключено розвиток побічних ефектів у вигляді алергічних реакцій. Не можна приймати при вагітності і лактації. З обережністю – при хворобі Паркінсона. Сульфат магнію. Порошок нерідко використовується в комплексному лікуванні алкоголізму. Забезпечує поліпшення загального психологічного стану, знижує артеріальний тиск, очищає кишечник від продуктів розпаду етанолу. Застосовується всередину у вигляді суспензії: 20-25 г порошку розчиняється в 100 мл теплої води. Розчин приймається по 1 ст. л. 3 рази/добу перед їжею. Лікування триває 1 добу. Не можна поєднувати з прийомом алкоголю, оскільки препарат втрачає терапевтичні властивості. Протипоказання: кровотеча в прямій кишці, непрохідність кишечника, запалення апендициту, зневоднення.

Легко придбати в аптеці ліки від алкогольної залежності без рецепта. Слід пам’ятати, що призначати препарат повинен лікар, адже неграмотно підібрані лікарські засоби і невірно розрахована дозування можуть призвести до серйозних ускладнень здоров’я. Більшість медикаментів від алкоголізму, які продають аптеки, застосовуються на ранніх стадіях хвороби. Вони очищають організм від токсичних речовин, викликають неприйняття спиртних напоїв. Найефективніші препарати, які можна придбати в аптеці без пред’явлення рецепта:

Гліцин. Засіб, що стимулює мозкову діяльність, чинить антидепресивну, седативну дію. При алкоголізмі застосовується в комплексній терапії трансбуккально і сублінгвально по 100-200 мг по 2-3 рази / добу. Тривалість лікування можна збільшити до 30 днів і / або повторити через місяць. Можливий прояв алергічних шкірних реакцій. Протипоказання – гіперчутливість до глицину. Медіхронал. Комбіноване засіб, дія якого спрямована на зниження ацетальдегіду і блокування окислювальних процесів етилових спиртів. Таблетки сприяють поліпшенню метаболізму, знижують психоемоційне напруження, нормалізують сон. Застосовують при абстинентному синдромі, алкогольної інтоксикації, хронічному алкоголізмі. Прийом пероральний, після їжі. Вміст пакетів 1 та 2 потрібно розчинити в 100 мл теплої води і пити по 1-2 рази/добу протягом 3 днів. Максимальний курс прийому – 1 тиждень. Під час прийому можуть виникнути алергічні прояви: свербіж, висип, почервоніння. Не можна приймати медикамент при важкій формі цукрового діабету. Пропротен-100. Гомеопатичний засіб, який проявляє властивості антидепресанту. Препарат нормалізує баланс біологічно активних речовин в мозку, усуваючи тягу до алкоголю. Краплі не тільки зменшують потяг до спиртних напоїв, але і знижують ймовірність рецидивів алкоголізму. Приймають засіб (не під час їжі!) по 10 крапель, розведених водою. Для зняття похмільного синдрому в перший день – кожні 2 години, далі – 2-3 рази/добу. Курс – 3 дні. Для профілактики рецидивів – по 10 крапель 1-2 рази/добу протягом 2-3 місяців. Під час прийому може виникнути короткочасний спазм з роздвоєнням в очах. Такий побічний ефект проходить через10 хвилин, тому припинення застосування крапель не потрібно. Протипоказання: вагітність, лактація, індивідуальна непереносимість компонентів.

Вважається, що блювота — це найефективніший спосіб вивести людину з запою. Аптеки продають для цього медикаментозні препарати, перевага яких перед іншими засобами в тому, що в них підібрана правильна дозування. Використовувати їх просто висипати порошок в алкоголь або їжу. Препарати цього виду є короткого або тривалого дії. Такий метод лікування медики називають умовно-рефлекторним, адже коли алкоголік зауважує зв’язок між спиртним і блювотою, то випивка вже не буде такою привабливою.

Кращі аптечні препарати цієї групи, які продають за рецептом лікаря:

Лидевин. Комбінований препарат, що поєднує в собі дисульфірам і вітамінний комплекс групи В. Після прийому разом з алкоголем викликає прилив крові до обличчя, зниження тиску, нудоту, блювоту, тахікардію. Дозування встановлюється за індивідуальною схемою. Середня доза – 125-500 мг 2 рази/добу протягом 7-10 днів. Надалі застосовується підтримуюча терапія протягом 1-3 років по 125-200 мг/добу. Можуть проявитися побічні реакції у вигляді металевого присмаку в роті, неприємного запаху з ротової порожнини, погіршення пам’яті, сплутаності свідомості, астенії. Абсолютні протипоказання: емфізема легень, бронхіальна астма, неврит зорового або слухового нерва, патології серцево-судинної системи, глаукома, вагітність, злоякісні новоутворення. Тетлонг-250. Розчин для ін’єкцій, дія якого спрямована на лікування алкогольної або наркотичної залежності. Сприяє створенню в тканинах сховища для дисульфіраму. Вводиться фахівцем внутрішньом’язово по 1 мл повільно (30-60 секунд). Протягом року пацієнту роблять 10-12 ін’єкцій. Серед побічних ефектів виділяють першіння в носоглотці, дискомфорт в горлі, гематому на ділянці уколу. Протипоказання до введення препарату: епілепсія, глаукома, ендокринні збої, атеросклероз мозку, гіпертонія 3 стадії, шизофренія. Апоморфіну гідрохлорид. Є напівсинтетичним алколоидом, який отримують з морфіну. Грає важливу роль при лікуванні хронічної алкогольної залежності. Застосовують для швидкого видалення зі шлунка токсичних речовин. Дія настає вже через 5-7 хвилин після підшкірної ін’єкції. Вводять по 0,002-0,005 г, а через 3-4 хвилини дають хворому випити ковток спиртного. Сеанси проводять по 1-2 рази / добу. Для вироблення негативної реакції на випивку потрібно від 15 до 30 сеансів. У пацієнтів може виробитися колапс, неврологічні розлади, зорові галюцинації. Протипоказання: атеросклероз, захворювання серця, відкрита форма туберкульозу, схильність до кровотеч.

Блокувати тягу до алкоголю легше, якщо приймати не таблетизированную форму лікарського препарату, а рідку. Такі засоби від алкоголізму в аптеці продають без рецепта. Одні з найбільш затребуваних крапель на сьогоднішній день:

Лавиталь. БАД, який складається з природних інгредієнтів: екстракти чебрецю, ромашки, меліси, кульбаби, глоду, розторопші, пустирника, зеленого чаю. Препарат купірує похмілля, виводить токсичні речовини, покращує настрій. Рекомендується приймати щогодини по 25 крапель до відновлення нормального стану. Іноді можуть виникнути алергічні реакції. Не можна приймати краплі в період вагітності і лактації. Копринол. Краплі формують огиду до алкоголю, підвищують імунітет, відновлюють функції печінки. Після вживання разом зі спиртним з’являються ознаки інтоксикації. Добова доза – 2 мл Краплі можна додавати в їжу або напої. Перевищення дози провокують сильний ступінь отруєння і ризик смертельного результату. Тривалість лікування – до настання ремісії. Протипоказання: ендокринні хвороби, запій, кровотечі органів травлення, нейропатія, судоми. АлкоСтоп. До складу входять тільки рослинні компоненти. Засіб усуває похмільний синдром, прибирає збої в роботі внутрішніх органів, забезпечує захист від передозування алкоголю. Застосовувати по 10 крапель 3 рази/добу протягом 3 місяців. При схильності до підвищеного артеріального тиску від лікування даними лікарським засобом краще відмовитися. Краплі протипоказані при важких патологіях органів шлунково-кишкового тракту, психічних розладах і індивідуальної непереносимості компонентів. 11111111111111111111111.

Народна медицина теж пропонує ефективне лікування алкогольної залежності. Аптеки продають лікарські засоби рослинного походження у вигляді фільтр-пакетиків, подрібненої сировини або лікувальних настоянок. Серед кращих:

Стопал. Містить у складі полин, чебрець, золототисячник, пижмо, толокнянку, копитню. Препарат нормалізує роботу печінки, усуває депресію, прибирає тягу до спиртного. Щодня треба приймати вміст 1 пакетика, розведеного в ¼ склянці води. Курс лікування – 1 упаковка. Аралії настойка. Зміцнює нервову систему, відновлює функції надниркових залоз, провокує огиду до алкоголю. Щоденна доза-40 крапель по 2 рази / добу. Курс лікування – 1 флакон.

Список препаратів нового покоління.

Зниження тяги до алкоголю з мінімумом побічних ефектів – такий результат обіцяють препарати нового покоління. Здійснюється він за допомогою м’якого кодування пацієнта за рахунок блокування центру задоволення. Список таблеток цієї категорії, які аптеки продають без рецепта:

Корида-К. Таблетки діють м’яко, але ефективні тільки на початкових стадіях хвороби. Акампросат. Засіб пом’якшує симптоми абстинентного синдрому, але лікування призначається тільки після проведення детоксикації. Алкофарм. Таблетки, не дають впасти в депресію, що підвищує мотивацію відмови від випивки. 11111111111111111111111 Олена Малишева: Алкоголізм можна перемогти! Рятуйте своїх близьких, їм загрожує серйозна небезпека!

Найефективніші засоби.

Аптеки продають багато ліків, які допомагають від алкогольної залежності, але призначати їх повинен нарколог. Кожна людина індивідуальна, тому препарат, який буде ефективний для одного пацієнта, не підійде іншому. При виборі лікарського засобу слід враховувати вік хворого, ступінь тяжкості захворювання, наявність хронічних патологій та інші фактори. Нижче представлені найпопулярніші медикаменти, судячи з відгуків лікарів і пацієнтів.

Кинути пити допоможуть краплі Алкобарьер. Поєднання рослинних компонентів, що входять до складу, допомагають організму впоратися з токсинами, відновлюють психологічний стан хворого після випивки. Щоб приготувати напій, слід 3 краплі розчинити в 200 мл води і дуже повільно випити 2-3 рази/добу. Курс лікування – до позбавлення від алкогольної залежності. Виробники стверджують, що краплі не мають побічних ефектів, а протипоказання одне – непереносимість компонентів препарату.

Таблетки допомагають відновити в організмі баланс хімічних речовин, знизити ризик рецидивів. Засіб призначається після детоксикації. Лікування Акампросатом повинно проводитися не менше року. Мінімальний курс – 15 днів. Пацієнтам з вагою до 60 кг показано 4 таблетки/добу: 2-вранці, по 1 вдень і перед сном. Якщо маса тіла більше, то таблеток потрібно пити щодня по 6 штук. Побічні ефекти проявляються у вигляді м’язового болю, порушення смакових рецепторів, збільшенням маси тіла. Протипоказаний препарат при вагітності, лактації, тяжкій нирковій та печінковій недостатності.

Це найпопулярніші таблетки від алкоголізму, які продають аптеки. Під час лікування спричиняють підвищену концентрацію етанолу, що призводить до посилення інтоксикації. При прийомі внутрішньо доза становить від 125 до 500 мг / добу протягом 10 днів. У препарату багато побічних ефектів з боку системи травлення. При передозуванні може виникнути колапс, набряк мозку, інфаркт міокарда, порушення серцевого ритму. Протипоказання до застосування Тетураму: цукровий діабет, серцева, ниркова, печінкова недостатність, підвищена чутливість до дисульфираму.

Кошти від алкоголізму будь-якої форми випуску за рецептом або без продають майже всі аптеки. Якщо хочеться придбати препарат недорого, то можна вибрати і купити в інтернет-магазині (замовити по каталогу) Середня вартість протиалкогольних ліків, які продають аптеки Москви і московського регіону:

Лікування алкоголізму.

«Клініка Маршака» з 1996 року успішно займається анонімним лікуванням хворих на алкоголізм. Ми застосовуємо фундаментально нові методи терапії, грунтуючись на індивідуальному підході і принципах персоналізованої медицини. Це дозволяє нам здійснювати комплексне наркологічне лікування алкоголізму навіть в самій запущеній формі, в тому числі у жінок і літніх людей.

Кому необхідна допомога?

Кожна третя людина, яка звикла розслаблятися за допомогою спиртного, може стати залежною. Фактори ризику: спадкова схильність, схильність до впливу оточення. Хворі часто не замислюються про те, що потребують лікування алкоголізму. В цей час залежність посилюється.

На початковій стадії психологічних і фізичних проблем немає, трапляються запої, але тривалі періоди тверезості. На другий з’являються ознаки, що говорять про необхідність лікування алкоголізму. Хворі страждають від швидкої стомлюваності, набряклості, інтоксикації, параноїдальних станів. На третій у людини відбуваються серйозні психічні порушення, уражаються внутрішні органи і системи. Він втрачає здатність контролювати себе. Епізоди алкогольного делірію зустрічаються все частіше.

Звертатися за лікуванням необхідно якомога раніше, не чекаючи посилення алкоголізму і появи ускладнень.

Етапи лікування алкоголізму.

Лікувальна програма проводиться анонімно і включає такі етапи:

Купірування абстинентного синдрому і терапія постабстинентних розладів. Хворим проводять дезінтоксикацію, забезпечують фармакологічну підтримку і відновлення роботи життєво важливих органів. Лікування алкоголізму (в т. ч. психофармакотерапевтична корекція алкогольної залежності). Реабілітація та ресоціалізація. Відновлення взаємин з рідними, адаптація в робочому колективі і т. д.

Відео про нас.

Терапія впливає на психологічному і біологічному рівнях. Пацієнти клініки проходять високоточну діагностику ускладнень захворювання та отримують лікування алкогольної залежності в сукупності з відновленням функціональності всіх життєво важливих систем організму. Але головне-лікарі центру приводять у стан рівноваги нейромедіаторний баланс, порушення якого викликають дискомфорт на психоемоційному рівні. Визначення типу і характеру дисбалансу здійснюється за допомогою генетичних аналізів. ДНК-тести дають можливість виявити порушення нейромедіаторної ланцюга з метою подальшого терапевтичного впливу на неї.

На підставі результатів аналізів і буде призначено індивідуальне лікування алкогольної залежності, яка передбачає прийом амінокислот, дієту і виконання спеціальних дихальних вправ.

«Через нас пройшли тисячі людей, яким ми повернули здоров’я і радість вільного від алкоголю життя. Ми націлені на результат, і тому протягом 2-х років після виписки пацієнти та їх родичі можуть безкоштовно звертатися до фахівців клініки за допомогою: консультуватися по телефону, приїжджати на групові заняття. Крім того, ми даємо гарантію на лікування хронічної алкогольної залежності — в разі» зриву » клініка проводить пацієнту протирецидивний курс абсолютно безкоштовно. Лікування алкоголізму в клініці анонімно»

Методи лікування алкоголізму.

Технічні можливості клініки дозволяють використовувати всі існуючі сьогодні методи лікування хворих на алкоголізм:

медикаментозні; апаратні методики; індивідуальну і групову психотерапію ; підбір препаратів-блокаторів ( кодування ) і безліч інших.

Вибір конкретної методики лікування хворих на алкоголізм здійснюється колегіально на консиліумі лікарів. Враховуються результати медико-психологічного обстеження здоров’я та особистості пацієнта.

При лікуванні алкогольної залежності в Центрі застосовується комплексний підхід, що включає біологічний, фізичний і соціальний аспекти. Терапія передбачає не тільки роботу з самим пацієнтом, але і з його близькими. В клініці розроблена унікальна програма психологічної реабілітації для сімей , яка спрямована на надання допомоги рідним.

Анонімне лікування хворих на алкоголізм в умовах стаціонару Центру.

Допомога при алкоголізмі надається в стаціонарі клініки, розрахованому на 40 місць. Він розташований в Апрелівці, всього в декількох кілометрах від Москви. За бажанням пацієнта терапія може бути організована й на базі VIP-відділення, що знаходиться в крокової доступності від основного корпусу. Безпека хворих на алкоголізм, які потребують наркологічного лікування, забезпечується цілодобовою службою охорони.

У стаціонарі створені кращі умови для того, щоб пацієнти могли сконцентруватися на терапії та реабілітаційному процесі. Анонімне лікування хворих на алкоголізм проводиться в затишних палатах, з отриманням якісної 4-разового харчування і в умовах цілодобового спостереження — все це вже входить у вартість. Крім того, ціна включає і індивідуальне консультування лікарів Центру.

Лікування алкоголізму в VIP-відділенні.

вартість лікування від алкоголізму

Реабілітація після лікування алкогольної залежності можлива і на базі VIP-відділення . Тут гармонійно поєднуються методи психотерапії, винятковий рівень сервісу і спокійна домашня обстановка. Будівля відділення дозволяє одночасно надавати анонімну допомогу при алкоголізмі 6 пацієнтам, кожен з яких проходить реабілітацію за індивідуальною програмою. При цьому всі хворі, що проходять тут лікування алкогольної залежності, можуть продовжувати працювати віддалено. Також можлива доставка в клініку на машинах швидкої допомоги з будь-якої точки Москви і області.

Крім того, програма анонімної допомоги при алкоголізмі включає кодування , яке здійснюється тільки в умовах стаціонару. Сам по собі даний метод не вирішує проблеми адикції у довгостроковій перспективі, а процедура пов’язана з певними ризиками для пацієнтів, тому в домашніх умовах вона не проводиться.

Що потрібно для початку лікування алкоголізму?

В першу чергу важливе бажання самої людини одужати. Терапія в клініці проходить анонімно, тому ви можете звернутися самі або привезти свого родича в будь-який час. Також можна викликати лікаря додому і отримати консультацію по телефону.

Пройти анонімне лікування і перемогти хворобу — реально! В «Клініці Маршака» у Москві є все необхідне для хворих на алкоголізм, тому позбавлення від залежності проходить максимально комфортно. Щоб уточнити ціни або записатися на прийом, зателефонуйте за контактним номером 8 (495) 788-06-48. Ми надамо вичерпну консультацію і допоможемо підібрати найбільш підходящу по вартості і показаннями програму.

Первинна консультація з фахівцем з лікувальних програм.

Консультація лікаря/ Виїзд лікаря на дім.

Прийом лікаря в клініці і госпіталізація.

Скільки коштує лікування алкоголізму.

Висновок із запою!

Викликати лікаря або отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном:

або введіть ваш номер і ми передзвонимо!

Наркологічна клініка «Алкоклінік» проводить лікування від алкоголізму в Москві, вартість якого дуже прийнятна. Кваліфіковані фахівці клініки досконало володіють усіма видами протиалкогольної терапії.

Консультація по телефону проводиться безкоштовно. Первинний огляд наркологом, або його Виїзд додому допоможе вибрати метод лікування і дізнатися про майбутні витрати.

Вартість лікування алкоголізму в Москві залежить від:

стадії хвороби; обраного місця лікування (вдома, амбулаторно, у стаціонарі); стану здоров’я пацієнта; необхідних видів впливу на хворого; застосовуваних медичних препаратів; тривалості перебування в стаціонарі; застосування додаткових лікувальних послуг.

Відображаються на ціні лікування алкоголізму в клініці і обрані пацієнтами палати-одномісні підвищеної комфортності, дво-тримісні стандарт, Економ. Повний перелік цін на послуги платного лікування алкоголізму представлений в наведеному нижче прайсі.

НАЗВА ПОСЛУГИ Ціна, руб. ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В СТАЦІОНАРІ Доставка пацієнта в стаціонар у супроводі лікаря (Москва і МО) 2000 рублів Розміщення в стаціонарі: Палата економ-класу/добу 4 500 рублів Дво — і тримісний палата/добу (стандарт) 6 000 рублів Одномісна палата/добу (палата підвищеної комфортності) 9 500 рублів КУРС ЛІКУВАННЯ В СТАЦІОНАРІ: В палаті економ-класу: 3 дні (курс лікування) 13 000 рублів 5 днів (курс лікування) 21 000 рублів 8 днів (курс лікування) 28 000 рублів 10 днів (курс лікування) 40 000 рублів На двох — і трьох-місцевій палаті: 6 днів (базове лікування) 30 000 рублів 6 днів (комплексний курс лікування) 35 000 рублів Доп. день (понад 6 днів) 6 000 рублів В одномісній палаті: 6 днів (базове лікування) 50 000 рублів 6 днів (комплексний курс лікування) 55 000 рублів Доп. день (понад 6 днів) 9 500 рублів.

Після проходження основного курсу терапії хворим пропонуються остаточні методи, які передбачають кодування на тривалий термін. Ціни цих видів лікування від алкогольної залежності можна підібрати в залежності від фінансової можливості людей, охочих пройти позбавлення від хвороби. Для Москви рівень нашої цінової політики помірний.

Дуже ефективним впливом на пацієнтів мають авторські програми реабілітаційного періоду, які закріплюють і продовжують отримані терапевтичні результати. Як правило, вартість лікування алкогольної залежності за реабілітаційними програмами трохи вище, так як вони мають на увазі тривале перебування пацієнта в спеціалізованих центрах. Дешевшим варіантом реабілітації може стати Періодичне амбулаторне відвідування психолога і психіатра-нарколога клініки. На всіх етапах бажано присутність родичів хворого, з якими наші психологи проводять роз’яснювальні бесіди.

Центр «Алкоклиник» проводить лікування не тільки в Москві, але і в найближчих містах Московської області. Скільки коштує лікування від алкоголізму в цьому випадку, ви можете дізнатися, проконсультувавшись попередньо по телефону нашої клініки. Наші лікарі завжди підуть вам назустріч!

Авторство і редагування тексту: завідувач відділенням психііатрії та наркології МЦ «Алкоклінік», психіатр-нарколог Попов А. г., лікар психіатр-нарколог Сєрова Л. А.

Вартість лікування алкоголізму.

Якби у Вас була можливість придбати додаткові 10 років життя, скільки б ви за це віддали?

Головна Алкоголізм Вартість лікування алкоголізму.

Вартість стаціонарного лікування.

Послуга Ціна Первинна консультація лікаря нарколога Безкоштовно — Первинна консультація лікаря психіатра Безкоштовно Лікування алкоголізму з розміщенням в 3-х місній палаті.

Ведення лікарем з призначеннями, ЕКГ, установка катетера, консультація психіатра, психолога, 3х разове харчування.

5000 / добу.

Лікування наркоманії з розміщенням в 3-х місцевій палаті.

Отримати послугу Лікування алкоголізму з розміщенням в 2-х місцевій палаті.

Розміщення в палаті до 2 чоловік, консультація головного лікаря, ведення лікарем з призначеннями, ЕКГ, встановлення катетера, консультація психіатра, психолога, вітамінна і відновна судинна програми можуть бути включені за призначенням лікаря, 3х разове харчування, ТВ, кондиціонер.

8500 діб / добу.

вартість лікування від алкоголізму

Лікування наркоманії з розміщенням в 2-х місцевій палаті.

Отримати послугу Одномісна палата «Люкс»

Розміщення в одномісній палаті з підвищеним рівнем комфорту, ведення головним лікарем, консиліум лікарів, ЕКГ, встановлення катетера, заняття з психологом щодня, вітамінна і відновна судинна програми можуть бути включені за призначенням лікаря, масаж, 3х разове харчування, ТБ, кондиціонер, холодильник, Wi-Fi.

12000 за добу.

Одномісна палата Люкс.

Отримати послугу Програма профілактики зриву – рецидиву.

Амбулаторне лікування, консультація і спостереження нарколога і психолога, индивидаульная програма лікування, колективні та індивідуальні сеанси у психолога, масові заходи, рекомендації пацієнтові і родичам.

30000 тижнів / місяць.

Програма профілактики зриву – рецидиву.

Лікування в стаціонарі включає: проживання, 3-х разове харчування, цілодобове спостереження лікаря психіатра-нарколога, огляд терапевта, інфузійна терапія, таблетовані препарати для лікування алкогольної залежності.

За свідченнями посилена дезінтоксикаційна інфузійна терапія (метаболічна, антиоксидантна), оксиген-терапія, додатковий таблетовані препарати, антидоти, додатковий догляд і нагляд медперсоналом оплачується додатково з розрахунку 3 000 рублів на добу.

Додатковий догляд за хворим у важкому стані оплачується додатково з розрахунку 2 000 рублів на добу.

Вартість лікування алкоголізму в Москві.

Одним з найбільш поширених питань, що задаються пацієнтами, є питання про вартість лікування від алкоголізму. Відповіді на це питання зустрічаються різні. Але ми відповімо таким чином: від алкогольної залежності, в середньому, можна позбутися за 10 років життя. Що це означає? Що позбавлення від тяги до спиртного додає додаткові 10 років до життя людини. Якби у Вас була можливість придбати додаткові 10 років життя, скільки б ви за це віддали?

Думаю, що віддали б багато. А тому, слід зрозуміти, що алкоголізм – не є звичайне захворювання, на зразок хронічного гастриту. Алкогольна залежність – є захворювання, що серйозно змінює тривалість життя людини, а також її якість, а тому дуже важливо перемогти цю залежність в собі, і виграти це додаткові роки життя. У нас в центрі лікування здійснюється за доступною ціною, яка в рази вигідніше цін на аналогічні послуги в інших подібних установах. Саме стаціонарне лікування здійснюється в комфортних умовах і із застосуванням препаратів, які були схвалені в Росії і за кордоном. Ми не застосовуємо різного роду «доморощені» і «псевдоавторські» технології.

Вартість лікування алкоголізму в медичному центрі «КОРСАКОВ»

Перебування пацієнта c алкогольною залежністю на стаціонарному лікуванні в наркологічних відділеннях медичного цента «КОРСАКОВ» Тривалість надання послуги Вартість р. Москва Вартість р. Митищі ПАЛАТИ наркологічних відділень Розміщення і лікування однієї людини в палаті 3-х або 4-х місцевій (з можливістю розміщення в ній ще трьох пацієнтів). Кількість місць обмежено. Необхідно уточнювати наявність місць у палатах у спеціаліста медичного центру 1 добу 7 000 руб. 5 500 руб. Розміщення і лікування однієї людини в палаті 2-х місцевої (з можливістю розміщення в ній ще одного пацієнта) 1 добу 9 000 руб. 7 000 руб. Розміщення і лікування однієї людини в палаті 2-х місцевої (без можливості розміщення в ній ще одного пацієнта) 1 добу 11 000 руб. 9 000 руб. Лікування в палаті інтенсивної терапії «ПІТ» 3-х місцевої (з можливістю розміщення в ній ще двох пацієнтів) 1 добу 18 000 руб. 15 000 руб. Лікування в палаті «Особливого спостереження» 1 добу 13 000 руб. НЕМАЄ ПАЛАТИ ПІДВИЩЕНОЇ КОМФОРТНОСТІ Розміщення і лікування однієї людини в палаті підвищеної комфомтности 2-х місцевої (з можливістю розміщення в ній ще одного пацієнта) 1 добу 12 000 руб. НЕМАЄ Індивідуальне розміщення і лікування однієї людини в палаті підвищеної комфомтности 2-х місцевої (без можливості розміщення в ній ще одного пацієнта) 1 добу 15 000 руб. НІ ІНШІ УМОВИ РОЗМІЩЕННЯ Індивідуальне розміщення і лікування однієї людини в палаті «VIP+» 1 добу 23 000 руб. НЕМАЄ Індивідуальне розміщення і лікування однієї людини в палаті «VIP1» 1 добу 21 000 руб. 17 000 руб. Розміщення і лікування однієї людини в палаті «VIP2» 2-х місцевої (з можливістю розміщення в ній ще одного пацієнта) 1 доба 17 000 руб. 14 000 руб. ПАЛАТИ «А» ДЕННИЙ СТАЦІОНАР Лікування в палаті «Денного стаціонару» 1 день 5 000 руб. У вартість доби лікування входить: Прийом з консультацією і родичів пацієнта, огляд черговим лікарем медичного центру, ЕКГ в динаміці, постановка діагнозу, лікувально-оздоровчі медичні заходи, в тому числі: детоксикаційна, симптоматична, за показаннями патогенетична терапія, курація лікарем, динамічне спостереження психіатром-наркологом, клінічним психологом, виконання призначень і медичний загальний догляд середнім та молодшим медичним персоналом; оформлення і ведення індивідуальної медичної документації, рекомендації і призначення при виписці. На весь період перебування пацієнту надається 4-х разове харчування.

ПРОГРАМИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ, заходи щодо зняття гострої інтоксикації, абстинентного стану, профілактиці (або лікування) делірію та психотичного розладу, викликаних вживанням алкоголю Тривалість Вартість р. Москва Вартість р. Митищі Програма «ДЕРЖСТАНДАРТ-А-14» 14 днів 204 300 руб. 183 300 руб. Програма «ЕКОНОМ-А-3» 3 дня 24 000 руб. 19 500 руб. Програма «СТАНДАРТ-А-3» 3 дні 41 800 руб. 37 300 руб. Програма «Детоксикація-ПІТ-А-7» 7 днів 169 900 руб. 154 900 руб. Програма «ОПТИМАЛЬНА-А-5» 5 днів 87 900 руб. 80 400 руб. Програма «ІНТЕНСИВНА-А-7» 7 днів 142 000 руб. 131 500 руб. Програма «50+» 10 днів 154 000 руб. 134 000 руб.

ПРОГРАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПРИ АЛКОГОЛІЗМІ Тривалість Вартість Реабілітаційна програма 15 днів 15 днів 180 000 руб. Реабілітаційна програма 30 днів 30 днів 346 000 руб.

ПРОЦЕДУРИ «КОДУВАННЯ» і МЕДИКАМЕНТОЗНОГО ЗАПОБІГАННЯ ПОДАЛЬШОГО ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ДЛЯ АЛКОЗАЛЕЖНИХ «ХІМІЧНА ЗАХИСТ в/венно (Алгоминал, MST, SIT, АКВИЛОНГ-депо) на 6 міс. 4 500 руб. «ХІМІЧНА ЗАХИСТ» в/венно в/венно (Алгоминал, MST, SIT, АКВИЛОНГ-депо) на 12 міс. 6 500 руб.» ДЕПО «» Еспераль-ГЕЛЬ «(під лопатку)» дисульфірам » в/м’язово (попередження на 6 міс.) 7 500 руб. «ДЕПО» «Еспераль-ГЕЛЬ» (під лопатку) «дисульфірам» в/м’язово (попередження на 12 міс.) 10 000 руб. Тетлонг-250 в/м на (попередження на 3 міс.) 7 000 руб. імплантація препарату «дисульфірам» (попередження на 6 міс.) 10 000 руб. імплантація препарату «дисульфірам» (попередження на 12 міс.) 15 000 руб. Вивитрол 380 мг. (випередження на 1 місяць) 29 000 руб. Медзо 4 амп. 15 мл на 15 днів прийому препарату 1 упаковка 4 000 руб. Селинкро 18 мг на 14 днів прийому препарату 1 упаковка 6 000 руб. Селинкро 18 мг на 28 днів прийому препарату 2 упаковка 11 000 руб. Кодування за методом «ДОВЖЕНКА» 17 500 руб. Кодування гіпнозом (гіпнотичний метод) 17 500 руб.

Процедури зняття «кодування» — «АНТИДОТ» зняття шкідливого ефекту ін’єкційного «кодування» 3 000 руб. видалення імпланта «дисульфірам» 7 000 руб. зняття шкідливого ефекту гіпнотичного «кодування» 7 000 руб.

ПРОГРАМИ АМБУЛАТОРНОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ОРГАНІЗМУ і ЗАПОБІГАННЯ ПОДАЛЬШОГО ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ КІЛЬКІСТЬ ВАРТІСТЬ Внутрішньовенна крапельна інфузія «проти зриву» СТАНДАРТ» 1 2 500 руб. Внутрішньовенна крапельна інфузія «проти зриву» ПОСИЛЕНА» 1 5 000 руб. Внутрішньовенна крапельна інфузія «проти зриву» МАКСИМАЛЬНА» 1 10 000 руб. Комплекс №1. Профілактичний курс інфузійної в/венної терапії «профілактика зриву» в клініці — при 4-х самостійних візити пацієнта в клініку 4-е в/ються інфузії (один раз в тиждень протягом перших чотирьох тижнів тільки пацієнтам після виписки зі стаціонарного лікування в наркологічному відділенні МЦ «Корсаков») 4 БЕЗКОШТОВНО Комплекс №2. Профілактичний курс інфузійної в/венної терапії «профілактика зриву» в клініці — при 4-х самостійних візити пацієнта в клініку 4-е в/ються інфузії 4 10 000 руб.

Програма» амбулаторій-ЛАЙТ-а «53 500 руб. програма» амбулаторій-СТАНДАРТ-а «80 500 руб. програма» амбулаторій-ЛОНГ-а «159 900 руб. програма» амбулаторій-максимальний ефект-а » 253 500 руб.

Не є публічною офертою. Є протипоказання. Необхідна консультація фахівця.

У нашій клініці надаються знижки в розмірі 10% від загальної вартості на всі послуги:

ветеранам Великої Вітчизняної війни, громадянам, чиє дитинство пройшло в роки Великої Вітчизняної війни, ветеранам праці, ветеранам бойових дій та локальних конфліктів, Героям Радянського Союзу, Героям Росії, Героїв праці, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а також інвалідам I-III груп та членам багатодітних сімей.

Викликати нарколога додому 6 000 руб. виклик лікаря нарколога або наркологічної бригади по Москві і області. Цілодобово.

Є протипоказання. Необхідна консультація фахівця.

Лікування алкогольної залежності в Москві.

Медичний центр «НаркоДок» виконує лікування алкоголізму. Ми використовуємо перевірені методики, можливі медикаментозна терапія, робота з психотерапевтом, кодування. Лікування алкогольної залежності проводиться вдома або в умовах клініки, з госпіталізацією і без неї.

Алкогольна залежність формується швидко, з нею складно впоратися самостійно. Алкоголь руйнує здоров’я, формує залежність на фізіологічному рівні. Він змінює психіку людини, робить його більш замкнутим, агресивним, тривожним. На цьому тлі розвивається постійна тяга до спиртного.

Алкоголізм проявляється постійним і погано контрольованим бажанням вживати алкоголь, втратою контролю над його кількістю, появою абстинентного синдрому (важкого похмілля), періодів запою. При цих ознаках пацієнту потрібна консультація нарколога. Отримати її безкоштовно можна в нашому медичному центрі.

Працюємо цілодобово, досвідчені лікарі, 100% анонімно.

Ціни на лікування алкогольної залежності.

Послуга Вартість, руб.* Консультація лікаря-нарколога в Центрі з подальшим кодуванням Безкоштовно Консультація лікаря-нарколога вдома з подальшим кодуванням Безкоштовно Первинна консультація лікаря-нарколога в Центрі 3000 Повторна консультація лікаря-нарколога в Центрі 1500 Консультація лікаря-нарколога на дому 4500 Лікування алкоголізму в стаціонарі (доба) від 6000 Протирецидивна терапія (кодування) від 3500 Психотерапія (за сеанс) від 4500 Амбулаторна реабілітація (курс) від 19900 Підтримуюча амбулаторна програма від 7000.

Лікування алкогольної залежності на дому.

вартість лікування від алкоголізму

Медичний центр «НаркоДок» пропонує кілька програм для подолання алкогольної залежності. Це може бути кодування з попередніми вытрезвлением, проведенням детоксикації. Якщо пацієнт сам хоче припинити вживати спиртне, нарколог виконує кодування після бесіди з ним, обстеження, збору інформації про його стан здоров’я. Якщо людина не згодна на терапію, але вона йому необхідна, наркологи і психотерапевти центру «НаркоДок» переконають його погодитися.

Лікування може бути організовано як домашній стаціонар. В цьому випадку лікар щодня відвідує пацієнта, контролює його стан, проводить необхідні медичні процедури. «НаркоДок» рекомендує домашній стаціонар пацієнтам, яким важливо зберігати звичайний графік, не змінювати навіть тимчасово спосіб життя. Якщо алкоголізм лікується в умовах стаціонару вдома, це можна зберегти в таємниці. Лікар приїжджає до пацієнта в зручний йому час, і це можна не афішувати.

В домашніх умовах виконуються такі процедури:

детоксикація, вытрезвление, зняття алкогольного отруєння; виведення з запою; консультація нарколога, психотерапевта; діагностика; підготовка до медикаментозного кодування; призначення допоміжної терапії; контроль прийому призначених препаратів, виконання ін’єкцій, проведення інших процедур; контроль результатів, динаміки стану пацієнта, корекція призначеної терапії.

Середній термін лікування на дому — 3-5 днів. Якщо виконувалось кодування, після нього рекомендується пройти курс реабілітації, щоб гарантувати повну відмову від алкоголю.

Лікування алкогольної залежності в медичному центрі.

Пацієнт може проходити лікування алкоголізму, щодня відвідуючи клініку, але не перебуваючи в ній постійно. Ми рекомендуємо такий варіант тим, хто має високий рівень мотивації для відмови від алкогольної залежності. При відвідинах медичного центру людина проходить діагностику, отримує консультацію нарколога і психотерапевта. Основний етап терапії — медикаментозне кодування, прийом ліків, що знижують тягу до спиртного, або психотерапія.

Відразу після відмови від алкоголю проводиться симптоматична терапія: призначення ліків і процедур, які знижують прояви абстинентного синдрому, дозволяють пацієнту легше переносити його. Після завершення основного курсу рекомендована реабілітація. Під час реабілітаційного курсу людина повністю відновлює нормальний стан здоров’я, виробляє стійку мотивацію для ведення здорового способу життя.

Лікування в стаціонарі «НаркоДок»

Лікування алкогольної залежності з госпіталізацією в стаціонар — найбільш безпечний і ефективний спосіб. Він рекомендований, якщо:

чоловік переніс гостре отруєння алкоголем або тривалий запій; на фоні вживання спиртного різко погіршився стан здоров’я пацієнта; існує високий ризик зриву на етапі підготовки до кодування або після його виконання.

Госпіталізація виконується на кілька днів, її термін визначається поставленими завданнями і станом пацієнта. Якщо це — підготовка до кодування, то знадобиться від трьох до п’яти діб для повної детоксикації, виведення алкоголю з організму, підготовки до кодування. При важкому абстинентному синдромі рекомендовано перебування в стаціонарі до поліпшення самопочуття, купірування основних симптомів абстиненції. Госпіталізація допоможе легше перенести перший, найбільш важкий період після відмови від алкоголю.

Лікування алкоголізму в стаціонарі забезпечує цілодобове спостереження лікарів, що важливо при поганому стані здоров’я або високий ризик зриву. Терапія буде ефективною: медперсонал проконтролює, щоб пацієнт вчасно брав призначені ліки. Проходячи курс терапії в клініці, людина може повністю обстежитися, отримувати психотерапевтичну підтримку. Це виключає ризик зриву, робить лікування більш ефективним.

Будь-яке лікування алкогольної залежності (в умовах стаціонару або на дому) в медичному центрі «НаркоДок» будується так, щоб швидко відновити нормальне самопочуття людини, виключити ризик зривів, нормалізувати його психологічний стан, знизити наслідки тривалого вживання алкоголю для організму.

Гарантоване лікування алкоголізму в Москві. Стаж.

Чому так важливо звернутися за допомогою до професіонала?

Звернення до лікаря-обов’язковий етап в боротьбі із залежністю від алкоголю. Алкоголізм – підступне захворювання, яке практично неможливо перемогти самостійно.

Люди, що страждають алкоголізмом в Москві, нерідко розуміють згубність своєї залежності і самі бажають від неї позбутися… але не можуть цього зробити. Навіть сильної волі буває недостатньо, щоб перемогти «зеленого змія».

Але людині, яка усвідомила свою проблему і твердо вирішила почати лікування алкогольної залежності, допоможуть сучасні методики і підтримка лікаря.

Причини, що викликають алкоголізм.

До причин, які провокують розвиток алкогольної залежності, в першу чергу відносяться:

гостра стресова ситуація або хронічний стрес; депресивні стани; спадковість, – схильність до неконтрольованого вживання спиртного, що передається від батьків; несприятливе соціальне оточення; психологічний тип особистості.

Крім перерахованих вище причин існують і інші фактори, в сукупності також впливають на пристрасть хворого до алкоголю.

Індивідуальний підхід – основа лікування від алкоголізму.

У лікуванні алкоголіків важливий індивідуальний підхід. Необхідно вивчення психологічних особливостей хворого, причин, що призвели його до алкоголю. Певні особливості має, наприклад, пивний алкоголізм, алкоголізм неповнолітніх та ін.

Найскладнішим є боротьба з хронічним алкоголізмом, оскільки паралельно у хворого розвиваються психічні порушення, уражаються функції мозку, порушується соціальна адаптація аж до повної втрати її навичок.

Особливий підхід потрібно і при лікуванні запоїв, при яких організм піддається багатоденної алкогольної інтоксикації.

Стадії алкогольної залежності.

Особливості лікування алкогольної залежності залежать і від конкретної стадії алкоголізму. Наркологи виділяють три такі стадії:

Для хворого характерно виражене, Регулярний потяг до алкоголю, втрачається контроль за випитим. Людина знаходить «логічне» виправдання своєї залежності, часто заперечує її наявність. Однак захворювання вже розвивається. Присутній абстинентний синдром, що нагадує «ломку» наркомана. При утриманні від вживання спиртного у хворого сильно псується настрій, погіршується фізичне самопочуття. Контроль за випитим і «почуття міри» повністю втрачається. Іноді хворий мине цю стадію: перша відразу переходить в третю. Найважча стадія алкоголізму. Прийом спиртного стає щоденним, хоча організм вже не в змозі приймати великі дози: сп’яніння настає швидко, від порівняно невеликої кількості алкоголю. Незворотні зміни зачіпають внутрішні органи і нервову систему. Спостерігається втрата інтересу до життя. Можливі сильні галюцинації, тривалі запої.

Природно, що чим раніше почати лікування алкоголіка, тим будуть менші наслідки захворювання для організму. Почніть лікування, не чекаючи, коли алкоголізм перейде в третю стадію!

Втім, навіть якщо справа дійшла до третьої стадії алкоголізму, не варто опускати руки. Не втрачайте надію: звернувшись за допомогою до лікаря Білоусу, хворий отримує реальний шанс на перемогу від згубної залежності.

Основні ознаки необхідності невідкладного лікування алкоголізму.

Алкоголізм розвивається поступово, непомітно для людини, а часом і для оточуючих його людей. З часом спиртне пригнічує волю алкоголіка, змушуючи його шукати виправдання, а не визнавати наявність залежності.

Підступність захворювання полягає в тому, що в період тверезості хворий помилково вважає, що тримає ситуацію під контролем. Багато не п’ють деякий час, доводячи собі і оточуючим, що вони здорові, і лікування від алкогольної залежності їм не потрібно.

Ситуація, при якій звернення до лікаря і негайне лікування алкогольної залежності є єдиним виходом, характеризується наступними ознаками:

хвороблива тяга до спиртного; тривожність, дратівливість, безсоння; психологічний і фізичний дискомфорт, який можна придушити тільки алкоголем; різкі перепади настрою, неконтрольована агресивність у п’яному стані; толерантність до спиртних напоїв; абстинентний синдром; запої; руйнування соціальних, сімейних та родинних зв’язків; деградація особистості.

Чим швидше почнеться процес лікування залежності від спиртного, тим більшу результативність він покаже.

Діагностика алкогольної залежності.

«Алкоголізм-хвороба проста, або вона є чи її немає. Як вагітність.

І ознаки всього два. Перший — провал пам’яті на період сп’яніння, другий — змінене ставлення до алкоголю вранці: замість звичайного «очі б мої не дивилися», на — «дуже треба випити, щоб ожити».

Причому, важлива наявність самої думки, а не те, що зміг дотерпіти до вечора п’ятниці. Зауважте, набуваємо ми хворобу хронічну, прогресуючу і невиліковну.

Не важливо, що ви п’єте — божеле, шаблі або самогон. Бажання випити, замість відрази, вирок — алкогольна залежність.

Методики лікування алкоголізму.

Метод лікування Вартість.

Консультація з лікування алкоголізму доктора медичних наук, професора Білоуса Ю. А.

12 000 руб.

Модифіковане кодування по А. Р. Довженко.

вартість лікування від алкоголізму

Вартість лікування від алкоголізму.

Страждають від алкогольної залежності людей, від звернення в реабілітаційний центр або клініку часто зупиняють фінансові міркування. У ряді випадків самого хворого і його близьких вартість процедури лікування від алкоголізму хвилює більше, ніж досягнення позитивного результату. Це можна зрозуміти, оскільки рівень життя населення досить низький і грошей не вистачає навіть на найнеобхідніше. Втиснути в убогий сімейний бюджет витрати на лікування алкоголіка часом буває неможливо.

Результат не залежить від вартості.

З іншого боку, ціна позбавлення від пияцтва ніколи безпосередньо не залежала від ефективності методу і надійності. Можна віддати тисячу доларів і через пару тижнів переконатися в абсолютній марності методики. Справа в тому, що алкоголізм – хвороба підступна і повинна лікуватися тільки комплексно.

Разове кодування найчастіше марно і не приносить тривалого результату. Другим фактором успіху є щире бажання пацієнта позбутися своєї згубної прихильності до спиртного.

Лікування повинно бути комплексним.

Цілком зрозуміло, що послуги реабілітаційних центрів та наркологічних клінік, що пропонують комплексний підхід до позбавлення від алкогольної залежності, мають свою ціну. Процес лікування дуже трудомісткий і важкий, він вимагає не лише високого професіоналізму медичного персоналу, а також сучасних засобів і обладнання. Популярна програма 12 кроків для наркоманів (детальніше за посиланням: https://netzavisimosti.com.ua/features/reabilitatsiya/) і алкоголіків також передбачає подальшу ресоціалізацію залежних пацієнтів і допомога в знаходженні свого місця в здоровому суспільстві. Методика «12 кроків» вимагає участі в процесі кваліфікованих психологів і фахівців інших професій.

Скільки коштує лікування.

Цінова політика нашого наркологічного центру заснована на наданні якісної допомоги за мінімально можливу вартість. Ціна послуги залежить від ряду факторів:

Стан пацієнта і ступінь занедбаності його захворювання. Обрана методика лікування. Вона залежить від результатів попереднього огляду пацієнта, на основі якого складається комплекс найефективніших процедур і препаратів. Тривалість курсу лікування і число етапів реабілітації. При необхідності усунути психологічну залежність від спиртного або допомогти хворому з реабілітацією потрібно проведення додаткових процедур. Рівень комфорту під час перебування в центрі.

Чи потрібна економія на здоров’я?

Для людини, вперше зіткнувся з лікуванням алкогольної залежності, ціни можуть здаватися високими, але відмовлятися від допомоги лікарів не слід. В середньому, вартість лікування порівнянна з ціною одного-двох запоїв алкоголіка. Плюс до витрат на спиртне можна додати втрачений мобільний телефон, забуті невідомо де документи, розбитий автомобіль. Запої будуть тільки частішати, а наслідки ставати все гірше. Підсумок всім відомий і сумний.

Лікарі нашого наркологічного центру МАА в Харкові нададуть високопрофесійну допомогу в позбавленні від цієї згубної звички, повернуть алкоголіка до нормального життя і, в кінцевому підсумку, дозволять заощадити набагато більше грошей. Детально дізнатися вартість лікування в нашому центрі можна після безкоштовної анонімної консультації у лікаря. Ви можете зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів або скористатися онлайн-чатом для отримання відповідей на всі виниклі питання.

Скільки коштує вшивание від алкоголізму. Ціна.

Боротьба з згубною пристрастю до алкогольних напоїв часто затягується на довгі місяці або роки. Багато що залежить від самого хворого і дій членів його сім’ї. Велика відповідальність лежить і на лікареві, докторові лікаря, саме він мотивує людину на лікування, вивчає стан його психічного і фізичного здоров’я, підбирає відповідний метод оздоровлення і відповідає за результат. Зробити правильний вибір і довірити майбутнє свого близького відповідального фахівця – перший і найголовніший крок при лікуванні залежності.

Клініка «Профдопомога»: досвід і репутація.

Медичний центр «Профдопомога» бореться за здоров’я і повернення в соціальне життя пацієнтів, які страждають алкогольною залежністю. Вузька спеціалізація клініки і відсутність людей з іншими поглядами дозволяє створити відповідну для роботи середу в стаціонарі. Увага лікаря концентрується на певному захворюванні, фахівець поглиблює і розширює свої пізнання про недугу, накопичуючи потрібний досвід при роботі з залежними різної статі, віку, характеру і стану здоров’я.

Вшивання від алкоголізму, ціна на яке доступна клієнту з будь-яким доходом, успішно застосовується при лікуванні важких стадій залежності. Професіоналізм і використання в роботі сучасних приладів і медикаментів гарантує швидкий і надійний результат процедури. Перед рішенням про лікування пацієнта подібним методом лікар збирає детальну інформацію про стан здоров’я хворого, проводяться всі необхідні аналізи і дослідження.

Скільки коштує вшивание від алкоголізму, ціна та особливості проведення процедури, а також інші питання докладно розбираються з родичами пацієнта, які отримують консультацію та рекомендації щодо подальшої допомоги хворому родичу.

Опис процедури.

Людину, яка загрузла в пристрасті до спиртного важко переконати від нього відмовитися. Алкоголь позбавляє пацієнта здорового глузду і здатності міркувати логічно. Ефективність лікування обумовлена грамотним впливом на інстинкт самозбереження. Скільки коштує вшивание від алкоголізму? Ціна на послугу залежить від:

гарантійного строку дії процедури; місцезнаходження пацієнта на момент лікування (вдома або в стаціонарі); необхідність додаткового обслуговування по програмі VIP.

При правильному проведенні процедури хворий буде відчувати негативні емоції по відношенню до спиртного: страх, ненависть, відраза. При зриві і вживанні алкоголю, введене лікарем в організм речовина вступить в реакцію зі спиртом. В результаті залежний пройде через всі симптоми важкого отруєння. Подібний досвід залишає в пам’яті неприємні і лякаючий спогади, саме тому вшивание користується популярністю серед методик лікування залежності.

Страждає алкоголізмом людина завдає серйозної шкоди своєму здоров’ю. Досвідчений лікар збереже його життя в безпеці і допоможе повернутися в суспільство, повірити в себе і заново побачити переваги тверезого життя.

Наші фахівці готові відповісти на всі Ваші запитання!

Послуги та ціни.

Ми працюємо цілодобово ! Лікар приїжджає протягом години в будь-який район Москви і Московської області. Для уточнення суми і знижки, а також проведених акціях зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 645-60-03.

Прейскурант наркологічної клініки «Хелпер»:

Консультативна допомога Ціна консультація нарколога в клініці 3 000 консультація психіатра в клініці 3 500 консультація психотерапевта в клініці 3 500 переривання запою або висновок із запою Ціна проста крапельниця (у вартість входить виклик лікаря і крапельниці) 3 500 стандартне очищення (у вартість входить виклик лікаря і крапельниці) 5 500 подвійне очищення (у вартість входить виклик лікаря і крапельниці) 7 000 посилене очищення (у вартість входить виклик лікаря і крапельниці) 8 500 максимальне очищення (у вартість входить виклик у вартість входить виклик лікаря і крапельниці) 15 000 висновок із запою з кодуванням (у вартість входить виклик лікаря, крапельниці і кодування) 12 000 «стаціонар на дому» (3-х денне відвідування нарколога для виведення із запою по системі максимум). Після виконується кодування від алкоголізму на пів-року БЕЗКОШТОВНО! 18 000 Швидке вытрезвление 12 000 Переривання запою або виведення з запою в денному стаціонарі 5 000 Лікування «без згоди хворого» телефонуйте Виведення з запою в стаціонарі * Ціна Загальна палата (все включено) 5 000 Тримісна палата (все включено) 6 000 Двомісна палата (все включено) 7 000 Одномісна палата (все включено) 10 000 Тримісна палата підвищеної комфортності 7 000 Двомісна палата підвищеної комфортності 10 000 VIP-палата 12 000 Апаратне лікування і процедури Ціна ВЛОК (внутрішньовенне лазерне очищення крові) 1 000 УФО крові(ультрафіолетове опромінення крові) 1 500 ВЛОК + УФО крові 2 000 Плазмаферез ** 10 000 Гемосорбція 15 000 Ксенон *** від 5 000 Електросон 2 000 Курсові терапії **** Ціна Гепатопротекторна терапія 2 500 Кардиопротекторная терапія 2 500 Цитопротекторная терапія 2 500 Нейропротекторна терапія 2 500 Курсові програми для виведення з запою, лікування алкоголізму Ціна Курс лікування 5 днів 50 000 Курс лікування 8 днів 75 000 Курс лікування 10 днів 110 000 Курс лікування 14 днів 150 000 Курс лікування 21 день 200 000 Кодування від алкоголізму (процедури виконуються в нашому медичному центрі або вдома у пацієнта) Ціна Кодування методом «Торпедо» 5 000 «Хімзахист» 5 000 Ін’єкція «Еспераль-гель» (ін’єкція під лопатку терміном дії 1 рік) 5 000 Ін’єкція «Еспераль-гель» (ін’єкція під лопатку терміном дії 2 роки) 6 500 Ін’єкція «Еспераль-гель» (ін’єкція під лопатку терміном дії 3 роки) 8 000 Вшивання «Еспераль» дію до 1-го року 8 500 Вшивання «Еспераль» дію до 2-х років 10 000 Вшивання «Еспераль» дію до 3-х років 12 000 Вшивання «Еспераль» дія до 5 років-15 000 Кодування – «Подвійний блок» 8 500 Кодування — «Потрійний блок» НОВИНКА 10 000 Ін’єкція Алгоминал від 5 000 Ін’єкція Аквилонг, SIT, ГНИДА, MST від 5 000 Кодування за методом Довженка від 8 500 Трирівнева терапія залежно НОВИНКА 15 000 Кодування 3-х денний НОВИНКА 21 000 Веритрол НОВИНКА телефонуйте Наноксол НОВИНКА телефонуйте Психотерапія Ціна Консультація психотерапевта первинна 3 000 Консультації психотерапевта наступні 2 000 Курс психотерапії: Індивідуальна 2 500 Групова 1 000 Додаткові послуги Ціна Провокація при кодуванні 1 000 Розкодування (інактивація або видалення препарату) 2 000 Доставка пацієнта в стаціонар у супроводі лікаря по Москві безкоштовно Додаткові послуги в стаціонарі Ціна Душ Шарко 400 Галокамера (соляна печера) 300 Масаж: 2 000 — Загальний масаж (60 хв) 1 200 — Масаж спини (30 хв.) 700 — Масаж шийно-комірцевої зони (15 хв) 1 200 — Масаж ніг і попереку (включаючи сідниці) (30 хв) 1 200 — Масаж рук, надпліччя, області лопатки і шийно-комірцевої зони (35 хв.) Підводний автоматичний гідромасаж 400 Підводний душ-масаж 1 300 Перлинна ванна 500 Вшивання або кодування від опіоїдної наркоманії Ціна Вшивание (імплантація) НАЛТРЕКСОНУ 1 місяць (кодування або вшивання від наркоманії) 15 000 Вшивание (імплантація) НАЛТРЕКСОНУ 3 місяці (кодування або вшивання від наркоманії) 28 000 Вшивание (імплантація) НАЛТРЕКСОНУ 5 місяців (кодування і вшивання від наркоманії) 45 000 Підшивка Налтрексон (Налтрексон підшивка) Вшивание препарату НАЛТРЕКСОН (вшивання Налтрексону )

При вшиванні Налтрексону (імплантації Налтрексону, підшивка Налтрексону) у вартість входять всі послуги: консультація фахівця психіатра-нарколога, опитування і огляд пацієнта, проведення тестувань (аналіз сечі на наркотики) і проб (проба з Налоксоном), вартість препарату, імплантація (вшивання Налтрексону, підшивка Налтрексону), оформлення повного пакету документів, ведення пацієнта протягом усього терміну лікування .

* — у вартість включено лікування, проживання, харчування, ЕКГ, спостереження лікарів-фахівців, догляд;

** — перед процедурою і після беруться аналізи крові (загальний і біохімічний) і сечі, які входять у вартість;

*** — вартість вказана за одну стандартну процедуру з використанням стандартного обсягу Ксенону, при збільшенні витрати Ксенону ціна за цю послугу може бути змінена;

**** — ціна вказана за одну процедуру при амбулаторному відвідуванні, при стаціонарному перебування пацієнта ціна за процедуру становить 1 000 руб.

Розкодування і видалення імплантантів.

« Розкодування » — введення антидоту після проведених ін’єкцій — 2 000 руб. Видалення підшитої імплантату — 3 500 руб.

Психотерапія.

Сеанс психотерапії (гіпнозу) при залежностях (алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління, надмірна вага, ігроманія) Повторний, «закріплює» сеанс психотерапії (гіпнозу) при залежностях (алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління, надмірна вага, ігроманія) Консультація лікаря спеціаліста (будь-якої спеціалізації) Індивідуальне консультування та психотерапія Сімейне консультування та психотерапія Групова психотерапія.

Реабілітація при алкоголізмі і наркоманії.

вартість лікування від алкоголізму

1. Реабілітація при лікуванні алкоголізму — н. д.

2. Реабілітація при лікуванні наркоманії — н. д.

Кодування від алкоголізму уколом.

Наркологічна клініка ПС клініка. РФ надає послуги кодування від алкоголізму уколом. Серед методів лікування алкоголізму, кодування уколом має найбільше поширення. У препарат входять речовини, що викликають негативну реакцію організму на потрапляння в нього алкоголю і пригнічують тягу до спиртного. Укол від алкоголізму можливий як внутрішньовенно, так і внутрішньом’язово, так як лікарський розчин в кожному індивідуальному лікуванні може відрізнятися. Доктор визначає склад за конкретними критеріями.

Ефективність методу кодування уколом.

Кожен пацієнт, що прийшов в клініку, в першу чергу повинен прийняти факт того, що він хворий, і особисто дати згоду на запропоновані йому лікування. Після надання допомоги при алкоголізмі дія введеного препарату помітно не відразу. Слід обмовитися, що сам укол від алкоголізму ніяк не впливає на здоров’я і діє до тих пір, поки хоча б мала доза спиртного не потрапить в організм хворого. І, хоча частка етанолу в таких продуктах як квас або кефір гранично низька, лікарі не радять пити їх закодованим, так як навіть від цього їм може стати погано.

Ефективність цієї процедури проявляється поетапно. Спочатку пацієнт відчуває боязнь прийому алкоголю. Потім настає стадія відрази до стану сп’яніння. Згодом людина усвідомлює згубність залежності. І, нарешті, проживши досить довгий час без спиртного, людина звикає до стану тверезості і починає віддавати перевагу здоровий спосіб життя. Простота цього процесу зробила кодування уколом найпоширенішим видом кодування.

Види уколів проти алкоголізму.

Існує кілька видів уколів від алкоголізму. Класифікуються вони в основному за місцем або способом їх введення.

Найпоширеніший-укол до Відня. Кодування уколом в вену є самим нешкідливим і ефективним, так як засіб починає діяти на причину проблеми, як тільки потрапляє в кров. Виконується укол з використанням препарату «Торпедо» на основі дисульфірма або інших аналогічних ліків.

Другий за затребуваністю вид кодування уколом-укол під лопатку. Це досить болюча процедура, і виконується вона під місцевою анестезією.Кодування під лопатку максимально скорочує можливість рецидиву хвороби. Найчастіше цей метод застосовується як заключна стадія лікування від алкоголізму.

Гарячий укол — ще один метод лікування від спиртного. Цей вид вважається найкориснішим, оскільки має на увазі під собою введення в організм магнезії і вітамінів, а іноді в склад речовини додають хлорид кальцію. Однак ця процедура не є лікуванням, швидше профілактичним заходом. Ін’єкція стабілізує сон пацієнта, виводить його з депресії після тривалого споживання алкоголю. Такий вид ін’єкції, як внутрішньом’язовий, надає більш м’яке і поступове вплив на організм. Зазвичай при внутрішньом’язовому кодуванні дія ін’єкції не має занадто сильного прояву симптомів.

Ще один метод — укол в печінку. Це умовна назва, так як сам процес уколу являє собою звичайний внутрішньовенний укол, просто спрямований він на те, щоб активна речовина депонувалося в печінці, створюючи аверсивне кодування. Використовувані для цього виду кодування препарати викликають яскраво виражені симптоми отруєння, змушуючи організм відкидати алкоголь.

Безсумнівно, вибирати і призначати препарати повинен тільки професійний нарколог, орієнтуючись на стан здоров’я пацієнта. Допомогти вам впоратися з вашою проблемою або з хворобою близької людини може і наша ПС клініка.РФ.

Послуги та ціни.

Висновок із запою. Програма «економ» (тільки стаціонарі) 3900 руб виведення із запою. Комплекс «Стандарт» 5500 руб виведення із запою. Комплекс «Преміум Детокс» 8500 руб VIP Виведення з запою 12000 руб Консультація нарколога на дому (Без проведення лікування) 3000 руб Консультація нарколога в клініці. Цілодобово! безкоштовно ЕКГ з розшифровкою кардіологом (на дому) 1500 руб Комплекс «Швидке вытрезвление» 10000 руб Доставка пацієнта в стаціонар. Цілодобово! безкоштовно мотивація і доставка в стаціонар пацієнта, що відмовляється від лікування. Цілодобово! 15 000 руб.

18 000 руб Стаціонар на дому № 5 ( Терапія на дому протягом 5-ти днів. На 5-й день кодування на рік безкоштовно) 29 000 руб Зняття похмільного стану 5500 руб.

Вдома і в клініці — з видачею офіційної довідки (за бажанням), або анонімно !

Алгоминал на 6 місяців 4 000 руб Алгоминал , Аквилонг SIT на 12 місяців ( один рік) 5 500 руб Алгоминал , Аквилонг, MST, SIT, ГНИДА, Актоплекс на 24 місяці ( два роки ) 8 000 руб Метод «Подвійний Блок» на 12 місяців 7 500 руб Метод «Подвійний Блок» на 24 місяці 10 500 руб.

Експрес програма з термінового кодування в тому випадку, якщо утримання від алкоголю протягом 3 днів неможливе.

Висновок із запою + кодування на 12 місяців ( 1 рік) 10 000 руб* Виведення з запою + кодування на 24 місяці ( 2 роки) 12 000 руб* На більший термін кодування без витримки неможливо – остерігайтеся шарлатанів. *При виклику додому вартість збільшується на 2000 рублів.

Авторська програма кодування «АлкоСтоп 24» 16 000 руб.

Кодування від алкоголізму лазером 15 000 руб.

Ін’єкція «Еспераль-гель» (ін’єкція під лопатку терміном дії 1 рік) 7500 руб Ін’єкція «Еспераль-гель» (ін’єкція під лопатку терміном дії 2 роки) 8500 руб Ін’єкція «Еспераль-гель» (ін’єкція під лопатку терміном дії 3 роки) 9500 руб.

Вшивання «Еспераль — імплант» на 1 рік 10500 руб Вшивання «Еспераль — імплант» на 2 роки 13000 руб Вшивання «Еспераль — імплант» на 3 роки 16000 руб.

Провокація при кодуванні від 1000 руб. Видалення підшитої імпланта 5000 руб. Розкодування (всі препарати) 4000 руб.

Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка ( термін тверезості 1 рік) 9 500 руб Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженкорок тверезості 2 роки) 12 000 руб Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка ( термін тверезості до 5 років) 15 000 руб Алко стоп 24 попереджає — можливий обман при зверненні в сторонні організації!

Оформлення лікарняного листа (з» нейтральним » діагнозом) офіційно, з проводкою в базі. До 14 днів. безкоштовно Лікування в стаціонарі «Комфорт» (4 місний номер) 7500 руб/сут. Лікування в стаціонарі «Люкс» (2-місний номер) 9500 руб/сут. Лікування в стаціонарі VIP (1 місний номер) 13500 руб/добу Лікування в стаціонарі VIP+ (спец.обслуговування, all inclusive) 17000 руб/сут. Доставка пацієнта в стаціонар Цілодобово! безкоштовно ЕКГ з розшифровкою кардіологом 1000 руб Загальний аналіз крові 2000 руб Біохімічний аналіз крові (7 основних параметрів) 2500 руб Загальний аналіз сечі 1500 руб Комплекс з 3-х досліджень (загальний і біохімічний аналіз крові + загальний аналіз сечі) 5000 руб Тестування на вживання наркотичних засобів (з видачею висновку) 3000 руб УЗД-діагностика органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 2900 руб УЗД-діагностика органів черевної порожнини + нирки 4000 руб УЗД-діагностика органів малого тазу жінки (вагінальний доступ) 3500 руб УЗД-діагностика органів малого тазу жінки (абдомінальний доступ) 2500 руб Консультація лікаря дієтолога, дерматовенеролога, гінеколога, косметолога, хірурга, уролога, кардіолога 3000 руб.

Програма «Алкостоп 3-DETOX» 27 500 руб* Програма «Алкостоп 5-DETOX» 36 500 руб* Програма «10 днів з Держ. Програмі» 55 000 руб** Програма «СТОП ЗАПІЙ +» 55 000 руб* Програма «Максимум. 21 день» 97 000 руб* Програма «12 кроків» 65 000 руб * «Авторська програма Юрія Сорокіна. 14 днів» 162 000 руб*

Консультація психотерапевта 2500 руб Сеанс психотерапії, індивідуальний 3500 руб Сеанс психотерапії, груповий 1500 руб Реабілітація алко та наркозалежних в спеціалізованому центрі (1 місяць) 40000 руб.

Вшивання (імплантація) «НАЛТРЕКСОН-імплант «3 місяці 25000 руб вшивання «імплантація)» НАЛТРЕКСОН-імплант » 5 місяців 39000 руб.

Плазмаферез (апаратне очищення крові від токсичних речовин) 9000 руб Ксенонотерапия ( інгаляція інертним газом «Ксенон») 9000 руб ВЛОК (внутрішньовенне лазерне очищення крові) 2000 руб Гепатопротекторна терапія (захист і відновлення клітин печінки) 2000 руб Кардиопротекторная терапія ( захист і зміцнення міокарда) 2000 руб Нейропротекторна терапія (захист і живлення нервової системи) 2000 руб ТЕС-терапія (Транскраніальна електростимуляція захисних механізмів мозку) 2000 руб УФО крові (ульрафиолетовое очищення крові) 2000 руб Озонотерапія ( внутрішньовенне введення суміші озону з фізіологічним розчином) 3000 руб Загальний медичний масаж (60 хвилин) 1000 руб.

Виводити із запою будинку дуже зручно, особливо, якщо хворий побоюється зайвого розголосу. Наші фахівці швидко і результативно приведуть в норму організм після передозування алкоголю: приберуть головний біль, запаморочення, тремор, блювоту, покращують роботу серця. Наркологи зможуть поправити роботу нервової системи, приберуть дратівливість і агресію. Але найголовніше — вони знімуть патологічну тягу до алкоголю.

Коли людина входить в запій, в його організмі відбуваються вельми складні біохімічні процеси, які призводять до порушення роботи органів і систем. В результаті організм починає забруднюватися продуктами розпаду алкоголю і відбувається його отруєння.

Системи людини в стані запою працюють на межі. Печінка і нирки не встигають очищати кров від токсинів, які накопичуються у великій кількості. Тому у запійного алкоголіка часто підвищений артеріальний тиск, спостерігається аритмія. А якщо таку людину різко позбавити алкоголю, як найчастіше і надходять його родичі, то можуть настати серйозні порушення в роботі серця, печінки, нирок, нервової системи, аж до гострого психозу — «білої гарячки». Тому без допомоги наркологів із запою не тільки складно виходити, але й небезпечно.

Запій може тривати 2-3 дні, а може і місяці. У нашому медичному центрі зможуть швидко вивести із запою , провести курс терапії, яка буде мати пролонговану дію, а також закодують від алкоголізму різними способами, враховуючи індивідуальні особливості організму.

Вдома виводити з запою зручно ще й тим, що найчастіше психіка алкоголіка ослаблена і на будь-яку зміну обстановки реагує дуже болісно.

При підборі лікарських препаратів медики враховують багато чинників – і вік, і тривалість запійного стану, і загальний стан здоров’я і навіть те, що пив алкоголік.

1 етап На першому етапі виведення із запою хворому проведуть детоксикацію організму, тобто виведуть залишки спирту і продукти його розпаду. Для цього йому будуть вводити препарати, які збільшать швидкість виведення токсинів. Пацієнту зроблять корекцію гіповолемії і відновлять іонно-електролітний баланс, зроблять тканинну дегідратацію і форсований діурез, відновлять Кислотно-основний стан. Разом з цим алкоголіку даватимуть седативні препарати. Всі ці ліки будуть вводитися через крапельницю.

2 етап Потім почнеться виведення алкоголіка із запою. Наші фахівці зніматимуть абстинентний синдром (похмілля). Адже саме він і є причиною того, що алкоголік не може припинити вживання спиртного. Чергова доза тільки дозволяє на деякий час поліпшити його фізичний стан. На цьому етапі до седативних препаратів приєднують транквілізатори бензодіазепінового ряду, нормотиміки і малі нейролептики.

3 етап на третьому етапі виведення із запою проводяться заходи з корекції метаболічних порушень. Хворому дають вітаміни, кардіотропні та ноотропні засоби, гепатопротектори. Паралельно проводиться психотерапія.

Коли курс виведення з запою буде пройдено, наш фахівець залишить запас необхідних лікарських препаратів, які ще повинен буде прийняти хворий протягом 3-5 днів. Фахівці індивідуально розраховують дозування препаратів.

Якщо у пацієнтів вже сформувалося бажання позбутися своєї залежності, то третій етап може стати початком комплексного лікування пацієнта від алкогольної залежності. Проте якщо пацієнт свою залежність не усвідомив, то запої повторяться знову. Але час і у хворого, і у його родичів ще буде на осмислення ситуації, що склалася.

Якщо пацієнт або його родичі побажають, то алкоголіка можуть госпіталізувати в клініку, в тому числі і в державну.

Наркологи, що працюють в нашому центрі «Алко СТОП 24», можуть проконсультувати родичів алкоголіка і дати пораду, як уникнути нових запоїв.

Звертайтесь до нас за телефоном 8 (495) 109-09-03 і ми докладно розповімо про всі процедури, які наші фахівці проводять з хворими, що страждають алкогольною залежністю.

Цю програму ми пропонуємо заможним людям, які не звикли економити, тим більше, якщо це стосується здоров’я. Ці процедури хотілося б проводити всім пацієнтам, які звертаються до нас, однак використовувані препарати дуже дорого коштують, оскільки це новітні ліки імпортного виробництва.

Імпортні препарати дозволяють м’якше вийти із запою, не надаючи побічних дій. Їх доповнюють гепатопротекторами, які захищають печінку, кардіопротекторами, що допомагають захистити серце, і нейропротекторами.

Багато хто говорить, що після такої терапії вони себе почувають «заново народженими».

Наш центр надає послугу швидкого екстреного витверезіння, якщо пацієнта потрібно терміново привести в адекватний стан. Слід зазначити, що така процедура має високу ефективність тільки в тому випадку, якщо людина не зловживає алкоголем, а сильне алкогольне сп’яніння, швидше виняток, ніж правило. В такому випадку рекомендується викликати фахівця додому, він виправить ситуацію, не дозволяючи їй перейти в хронічну стадію.

Таку термінову допомогу фахівці нашого центру АЛКО СТОП 24 можуть надати в будь-який час доби. Пацієнта не просто протвережує, а виконують цілий комплекс заходів, які нормалізують загальний стан людини.

Термінову допомогу надають, застосовуючи дорогі ліки, здатні глибоко очистити організм, нейтралізувати алкоголь, нормалізувати роботу серцево-судинної системи.

Медицина сьогодні знає дві групи методів кодування від алкоголізму: це психотерапевтичні та медикаментозні. Розглянемо їх докладніше.

При лікуванні психотерапевтичними методами на підсвідомість алкоголіка впливають гіпнозом або за допомогою інших прийомів, які формують у нього стійке відраза до алкоголю. Такі методи вважаються щадними, їх рекомендують тим, хто схильний до навіювання і раніше не кодувався.

А при використанні медикаментозних методів застосовують спеціальні препарати, які в звичайних умовах ніяк себе не проявляють. Але як тільки людина вживе спиртне, вони взаємодіють з ним і створюють токсичну речовину, що викликає блювоту, судоми, болі. Навіть можливий летальний результат.

Фахівці перед кодуванням проводять бесіди з пацієнтами, з’ясовуючи як довго людина страждає алкогольною залежністю, кодувався він раніше, визначається ступінь його навіювання. Від алкоголізму можна закодуватися на строк від 3-х місяців до 5 років, все буде залежати від бажання пацієнта і його індивідуальних особливостей.

Фахівці нашого медичного центру АЛКО СТОП 24 застосовують всі методи кодування, які відомі сучасній медицині.

Найбільш часто при медикаментозному кодуванні застосовуються препарати Еспераль і Дисульфірам .Особливість цих препаратів у тому, що вони вшиваються в жирову клітковину, найчастіше, в м’які тканини, хоча можливо і підшкірне введення, і потім поступово надходять в кров. За рахунок цього весь термін кодування, який становить від одного року до трьох, в організмі підтримується стабільна концентрація речовини, якої вистачає для хворобливої реакції на алкоголь.

ТОРПЕДО В основі методу «Торпедо» лежить використання препаратів, які не можна поєднувати з алкоголем. Ці речовини сприяють виробленню у пацієнта негативного рефлексу на спиртне, а якщо у хворого відбувається зрив, і він вживає алкоголь, то у нього може виникнути стан, близький до смерті.

Останнім часом все частіше застосовуються препарати MST, SIT, NIT, які тягу до спиртного пригнічують сильніше, а реакція на алкоголь у них більш жорстка. У людини виникає судомний синдром, аж до зупинки дихання.

КОЛМЕ Ще один сучасний препарат — «Колме». Його випускає у вигляді крапель, які приймають всередину, додаючи в негарячу їжу.

Для кодування від алкогольної залежності на більш тривалі терміни (до 5-ти років) рекомендують використовувати ВИТАМЕРЦ ДЕПО . Препаратом АКТОПЛЕКС можна кодувати пацієнтів, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Але перед тим як проводити процедуру і ввести препарат потрібно виконати очищення крові.

Але найефективніший на сьогодні препарат – АЛГОМИНАЛ . Він дає хороші результати на будь-яких стадіях алкоголізму.

Часом для досягнення кращих результатів застосовують подвійний БЛОК, поєднуючи два різних методи кодування від алкоголізму. Наприклад, вводять два різних медикаментозних препарату, або ефект методу Довженка підсилюють введенням ще й лікарського препарату.

Дуже хороші результати дає гіпнотичний метод доктора Олександра ДОВЖЕНКА — цей метод можна успішно застосовувати до осіб, які піддаються гіпнотичному навіюванню.

Наш центр надає гарантію на кодування , якщо у пацієнта відбувається зрив, або виникає індивідуальна непереносимість препарату, відторгнення, то наркологи проведуть процедуру повторно.

Звертайтеся в наш медичний центр за телефоном 8 (495) 109-09-03 , якщо у Вас виникли питання по методиці лікування. Наші фахівці детально вас проконсультують.

ВШИВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ Ефективність методу вшивання від алкоголізму вже давно доведена на практиці. Він добре себе зарекомендував у багатьох державах. Його дієвість дає надію алкоголікам і їх родичам на нове життя, адже вшиті препарати просто не дозволяють більше приймати спиртні напої. Препарати вшивають найчастіше в сідничну область або в область живота, а потім вони починають дозовано надходити в кров. Для такої терапії використовують засіб під назвою дисульфірам. Але цей препарат випускають і під іншою назвою. Найчастіше він відомий під назвою » ЕСПЕРАЛЬ .

Вшивається препарат може мати форму таблеток або ж суспензії. Останній варіант не вимагає розрізу шкіри і вважається більш щадним способом. Медикаменти всмоктуються в кров постійно, досягаючи певної концентрації, яка потрібна для того, щоб викликати негативну реакцію на алкоголь.

Пацієнт, якому виконали вшивання від алкоголізму, при вживанні спиртного буде відчувати себе дуже погано. Чим міцніше буде напій, тим сильніше буде проявлятися інтоксикація. Її наслідки можуть бути досить складними.

У нашому центрі проводять також розкодування і видалення імплантів. В процесі виконання цієї процедури вводиться антидот для нейтралізації препарату кодування. Ефект настає вже через 1,5 години. У разі необхідності можна видалити підшитий імплант.

Такою процедурою можуть скористатися пацієнти, яких закодували проти їх волі, а також у разі, якщо виникла індивідуальна непереносимість.

Наші фахівці знімуть кодування без наслідків для організму. Вони введуть спеціальний антидот або за допомогою гіпнозу зітруть установку на відмову від прийому алкоголю. Підбір методу буде здійснений індивідуально.

Фахівці нашого центру активно використовують і психотерапевтичні методи впливу на страждають від алкогольної залежності.

Лікування проводиться за допомогою КЛІНІЧНОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ – системи психотерапевтичних методів лікування виражених патологічних розладів; раціональна психотерапія – системи психотерапевтичного впливу, яке спирається на звернення до розуму, на роз’яснення-доказ, а не на віру; когнітивна психотерапія , яка допомагає хворому знайти помилку в своїх думках, змінити їх; клініко-аналітична терапія , яка дозволяє зробити аналіз несвідомого, допомагає усвідомити душевні переживання; психотерапія взаємодій , вона допомагає розібратися зі своїм внутрішнім Я, гармонізувати стосунки в сім’ї і на роботі; сугестивна терапія , яка лікує навіюванням у бадьорому стані; гіпносугестівна терапія , при якій навіювання проводиться в гіпнотичному стані; гіпнотерапія – лікуванні гіпнозом; аутогенне тренування , яка допомагає відновити саморегуляцію організму; активує психотерапія , яка спонукає пацієнта до діяльності; логотерапія , яка допомагає людині знайти й усвідомити сенс його життя.

Наркологи нашого центру можуть провести комплекс медикаментозних і психотерапевтичних процедур протягом 3-5 діб і вдома у хворого. Така форма допомоги рекомендується тим пацієнтам, які категорично відмовляються від госпіталізації або знаходяться в глибокому запої. Хворим виконують щоденні крапельні вливання препаратів, враховуючи індивідуальні особливості їх організму.

Наш центр може забезпечити цілодобове чергування фахівця на дому.

У наркологічному стаціонарі нашого медичного центру можна пройти комплексне анонімне лікування від алкоголізму. При цьому будуть використовуватися всі доступні на сьогодні методи класичної медицини, психотерапії та психоаналізу, а також будуть проведені лабораторні дослідження. Лікарі докладуть всіх зусиль до того, щоб усунути алкогольну залежність і закріпити результат. У стаціонарі можна ізолювати пацієнта від негативного впливу, звичного середовища його існування, що дозволить хворому зосередитися виключно на лікуванні. Тривалість лікування в стаціонері залежить від ступеня залежності хворого, від наявності супутніх захворювань. Як правило, тривалість перебування становить три-сім днів. Цього достатньо для того, щоб зняти інтоксикацію і попередити виникнення абстинентного синдрому, алкогольних психозів і т. п.

Загальні принципи медикаментозної терапії при різних станах.

Гостре отруєння алкоголем-лікарі в стаціонарі проводять дезінтоксикацію за допомогою препаратів тіолу, магнію сульфату, хлориду кальцію, сорбентів, а також кардіотропну терапію. Купірування алкогольного абстинентного синдрому — проводиться корекція гіповолемії і відновлення іонно-електролітного балансу (хворим вводять фізіологічний розчин, гемодез, реамберін, полііонні розчини, реополіглюкін); тканинна дегідратація і форсований діурез (вводять поліглюкін, лазикс); відновлення Кислотно-основного стану (препарати дисоль, хлорид калію, трисоль); корекція метаболічних порушень (комплекс вітамінів, кардіотропну препарати, гепатопротектори, ноотропні засоби); купірування психічних порушень (транквілізатори бензодіазепінового ряду, нормотимики, при необхідності малі нейролептики) Купірування опійного абстинентного синдрому — вводяться знеболюючі засоби, транквілізатори, засоби, які пригнічують потяг до наркотику, нормотимики, гепатопротектори, кардіотропну кошти. Купірування інтоксикації кокаїном — виконується комплексне лікування транквілізаторами, малими нейролептиками, якщо є потреба, то проводиться дегідратаційних терапія, а також симптоматична терапія при розвитку психотичної симптоматики. Купірування абстинентного синдрому внаслідок зловживання стимуляторами або кокаїном — проводиться інфузійна терапія, вітамінотерапія, специфічна дезінтоксикація, призначаються транквілізатори, антидепресанти нормотимики, ноотропні засоби, гепатопротектори, кардиопротекторы. Купірування гострого стану і абстинентного синдрому при гашишной наркоманії — також проводиться специфічна інфузійна терапія, вітамінотерапія, симптоматична терапія. Абстинентний синдром знімається специфічною детоксикацією, седативними засобами, призначаються ноотропи, вітаміни, аналептики, ферментні препарати. Придушення патологічного потягу до алкоголю — призначають антиконвульсанти, нейролептики, антидепресанти, блокатори опіатних рецепторів, сенсибілізуючі кошти, проводиться психотерапія раціональної сугестії, поведінкового контакту, гіпноз, аутотренінг. Придушення патологічного потягу при опійній наркоманії хворому призначаються нейролептики, антидепресанти, антиконвульсанти, проводиться комплекс психотерапії. При всіх видах терапії дозування препаратів підбирається індивідуально, враховуючи особливості організму хворого.

Інформацію про те, від чого залежать ціна на лікування, ви можете прочитати тут:

Лікування алкоголізму.

Медичний центр «Нарко-Здрав» проводить лікування алкоголізму на різних стадіях його розвитку. Ми маємо компетентними фахівцями, які мають великий досвід надання подібних послуг, і використовуємо сучасні методи боротьби з патологічною залежністю.

В нашій клініці кожен хворий може пройти анонімне лікування алкогольної залежності методом кодування, медикаментозної та психотерапії. Допомога надається пацієнтам в стаціонарі і вдома, виїзд лікаря можливий в будь-який час доби.

Алкогольна залежність формується непомітно. Вона проявляється постійною тягою до спиртного, відсутністю контролю над обсягом випитого, розвитком запою і абстинентного синдрому. Це повноцінне захворювання, яке спочатку руйнує фізичне здоров’я людини, а потім – і психологічний.

Вживаючи алкоголь, пацієнт перестає помічати близьких і події, що відбуваються. Спиртне стає для нього головною метою в житті. І в такій ситуації важливо не відкладати звернення до лікаря. Пройшовши лікування алкоголізму, людина має всі шанси відновити фізичне і психічне здоров’я, а також повернутися до нормального життя без спиртного.

Вартість лікування алкоголізму.

Послуга Ціна Реабілітація в Малаховке 68 000 руб/місяць Реабілітація в Разанской області від 38 000 руб/місяць Реабілітація в Сочі від 39 000 руб/місяць.

Безкоштовна консультація нарколога.

Розберемо Вашу ситуацію, підберемо оптимальне рішення!

або зателефонуйте +7 (495) 988-15-03.

вартість лікування від алкоголізму

Проблема алкогольної залежності.

Чим довше людина вживає спиртне, тим більшої шкоди він завдає своєму організму. Умовно проблема алкогольної залежності ділиться на три послідовні стадії, які і визначають ступінь загрози для здоров’я:

Психологічна залежності. Пацієнт «розслабляється» за допомогою спиртного, знімає таким чином стрес. На цьому рівні позбутися тяги допоможе робота з психотерапевтом. Фізична залежність. На цьому етапі в разі припинення вживання алкоголю розвивається абстиненція (ломка). Хворий намагається знайти чергову дозу спиртного у що б то не стало. Синдром відміни проявляється тремором рук і ніг, порушенням загального самопочуття, головним болем. На цьому етапі лікування алкоголізму вимагає комплексного підходу. Повне руйнування психічного і фізичного здоров’я. Від тривалого прийому спиртного страждають всі органи і системи, відбувається деградація особистості. Знижується інтелект, пам’ять, підвищується агресія, алкоголь стає епіцентром уваги хворого.

Вже на ранніх етапах алкогольної залежності у пацієнта страждають відносини з близькими, з’являються проблеми на роботі (навчанні). Щоб уникнути несприятливих наслідків, при виявленні захворювання слід відразу ж пройти лікування алкоголізму.

Способи лікування.

Позбутися від алкогольної залежності пацієнти можуть не тільки в платних клініках, але і в державних лікарнях абсолютно безкоштовно. На перший погляд це здається гарною можливістю. Однак є і деякі нюанси.

Безкоштовне лікування алкогольної залежності в Реутове та інших регіонах проводиться за рахунок державного фінансування. Але для проходження повного курсу терапії цієї суми часто не вистачає, що зводить всі результати на нуль. Далеко не всі лікарні мають комфортні умови проживання, як і кваліфікованих фахівців.

Тому оптимальним варіантом стане звернення в приватну клініку. Досвідчені лікарі розроблять індивідуальний план лікування і допоможуть повністю усунути хворобу. У стаціонарі передбачені комфортні умови, а всі послуги надаються анонімно. До того ж отримати допомогу можна навіть в домашніх умовах.

Починати лікувати хворобу варто якомога раніше, щоб підвищити шанси на повне одужання.

Переваги лікування в нашій клініці.

Звернувшись в клініку «Нарко-Здрав» , ви оціните такі її особливості:

допомогу надають досвідчені лікарі-наркологи, психіатри, психологи; індивідуальний вибір методів терапії і комплексний підхід до проблеми; лікування алкогольної залежності здійснюється цілодобово; надання послуг у стаціонарі та вдома; дотримання анонімності; комфортні умови в стаціонарі; адекватні ціни на всі послуги.

Кодування від алкоголізму: ціни на лікування алкогольної залежності.

Алкоголізм (алкогольна залежність) – це захворювання, яке характеризується залежністю людини від будь-яких спиртних напоїв. За останні роки дане захворювання стало набирати досить великі масштаби. Як кажуть фахівці, така тяга до алкогольних напоїв викликана не тільки фізичної, але і психологічною залежністю. Насправді, існує багато ефективних способів лікування алкоголізму (алкогольної залежності).

У більшості випадків, багато хто вибирає лікування алкоголізму в стаціонарі або виклик лікаря нарколога додому, найголовніше це почати позбавлятися від залежності, як можна швидше. Наша клініка надає широкий спектр послуг лікування алкоголізму (лікування алкоголізму на ранніх стадія, а також лікування від алкоголізму в більш серйозних випадках) в Москві і Московській області, також, в разі необхідності, наші фахівці всегла готові розглянути потреби наших пацієнтів і здійснити виїзд у віддалені регіони РФ.

Лікування алкоголізму (алкогольної залежності) в стаціонарі.

Стаціонарне лікування алкоголізму (алкогольної залежності) вважається найдієвішим для пацієнтів. У чому переваги стаціонару? Щоб відповісти на це питання, не обов’язково бути фахівцем.

Стаціонарний режим в наркологічній клініці дозволяє отримувати хворому всю саму необхідну медичну допомогу при алкогольному отруєнні (алкогольна інтоксикація) або при алкогольній залежності під наглядом досвідчених лікарів.

Перед лікуванням пацієнт проходить повне обстеження, тільки після цього, пацієнту призначається план лікування, яке передбачає собою детоксикацію організму від токсинів, кодування від алкогольної залежності, психотерапію і при необхідності подальша реабілітація.

Ми використовуємо сучасні методи лікування алкоголізму (алкогольної залежності), які включають в себе інтенсивну терапію, наша клініка успішно бореться із залежністю від алкоголю і в результаті отримуємо відмінні результати без рецидивів.

Сучасні, унікальні препарати, які закуповуються в зарубіжних країнах у найкращих імпортних виробників, що допомагають в лікуванні алкоголізму.

Ефективність таких медикаментів – стовідсоткова.

Індивідуальний підхід, під час якого враховується фізичний і психологічний стан пацієнта.

Якщо є необхідність бесіди з психотерапевтом, то наша наркологічна клініка завжди рада надати такі послуги. Іноді психологічний вплив буває просто вкрай необхідним при лікуванні алкогольної залежності.

У нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці в Москві і Московській області, які вже протягом багатьох років лікують пацієнтів, що страждають алкоголізмом. Як правило, з самого початку медикаментозного лікування пацієнта лікує один і той же лікар, які контролює весь необхідний процес.

Лікування в стаціонарному режимі допомагає позбутися від усіх видів алкогольної залежності, що включає жіночий, чоловічий, підлітковий алкоголізм. Терміни лікування бувають абсолютно різними. Тривалість лікування алкоголізму залежить від ступеня і стадії розвитку захворювання.

Далі, що ми можемо вам запропонувати-це реабілітацію в: Малаховке, Рязанської області, Сочі або в Іспанії.

Лікування алкоголізму в Москві.

Клініка «Наркотизм» пропонує лікування алкоголізму в Москві абсолютно для всіх бажаючих. Якщо ви соромитеся або просто не хочете, щоб про вашу хворобу дізналися сусіди чи багато, оточуючі вас люди, доступна послуга лікування вдома або в стаціонарі, зберігаючи при цьому анонімність. Для лікування від алкогольної залежності, в першу чергу, необхідно бажання самого пацієнта. Якщо тільки він не прагнути до швидкого одужання, то навіть кваліфіковані фахівці йому допомогти не зможуть. Навіть у таких ситуаціях вихід є, психологи нашої клініки проведуть бесіду і пояснять пацієнту про необхідність лікування, тим самим викликавши у пацієнта бажання до позбавлення від залежності.

Найчастіше бажання у алкозалежного самостійно кинути випивати, виникає вкрай пізно. Одним з сам.

их ефективних способів лікування є лікування в клініці під суворим наглядом лікаря. Фахівці в обов’язковому порядку будуть спостерігати за кожним пацієнтом, і контролювати прийом ліків для боротьби з шкідливою звичкою.

Що стосується лікування алкоголізму, то рішення цієї проблеми ніколи не можна відкладати на завтра, необхідно вживати заходів вже сьогодні.

Наша наркологічна клініка пропонує послуги тільки самих провідних і досвідчених фахівців у сфері лікування від алкогольної залежності, ми беремося навіть найбільш проблемних пацієнтів.

Всі консультації з лікування алкогольної залежності безкоштовні, номер безкоштовної гарячої лінії: 8 (495) 229-30-58.

Лікування алкоголізму в Московській області.

Лікування алкоголізму Московської області є однією з відповідальних місій. З якої досить вдало справляються наші фахівці і медичні працівники, які рятують людські життя. Алкогольна залежність позиціонує себе не тільки як звичайна хвороба, але і може привести до летального результату.

Після лікування пацієнтів, які страждають алкогольлізмом, від даної шкідливої звички, рекомендовано пройти реабілітацію. Реабілітація допоможе пацієнту:

навчитися жити по-новому; почати абсолютно тверезе життя, і тільки згодом цього людина зможе відчувати себе, як і раніше; повернутися до близьким людям і порадувати їх своїм чудовим одужанням.

Потрібно не забувати про те, що швидке одужання залежить не тільки від лікарів, а й від самого пацієнта і від його бажання отримати якісне лікування алкоголізму (алкогольної залежності) і одужати.

Що стосується вартості на лікування в клініці, то пацієнти можуть розраховувати на досить прийнятні ціни. Ціна на лікування від алкоголізму залежить від необхідних медикаментів, додаткових послуг провідних фахівців.

У вартість найчастіше входять:

попереднє обстеження пацієнта (комісія лікарів, які перевіряють фізичний і психологічний стан хворого); аналізи (для подальшої госпіталізації); лікування від алкогольної залежності.

Ми радимо не затягувати з лікуванням, звертайтеся до нас і ми допоможемо вам повернутися до колишнього, радісного життя.

Ми надаємо послуги лікування алкоголізму в наступних населених пунктах Московської області:

Краснознаменськ, Красноармійськ, Щербинці, Фрязево, Істрі, Домодєдово, Лобні, Красногорську, Чорноголовці, Котельниках, Ивантеевку, Хімках, Долгопрудном, Троїцьку, Голіцине, Сходні, Софріно, Реутове, Одинцово, Ногінську, Нахабіно, Моніно, Малаховке.

Лікування алкогольної залежності.

Починати лікування алкоголізму потрібно якомога раніше, адже спиртне призводить до збоїв у функціонуванні органів, а також порушень психіки. В стані сильної залежності людини цікавить лише одне — нова порція спиртного і як правило він готовий піти на все, щоб роздобути її.

Людині стає погано, коли алкоголь відсутня в крові, через що він і починає йти в тривалі запої. Це і не дає залежному самостійно відмовитися від звички, йому не вистачає сили волі.

Ефективним буде лише виведення із запою, подальше лікування в умовах стаціонару і кодування.

Без цього людина і далі буде йти в запої і поступово збільшувати кількість випитого алкоголю, руйнуючи свій організм.

Не сподівайтеся, що проблема пройде сама собою, так не буває, результат буде лише завдяки роботі фахівців. Вони додадуть хворому правильну мотивацію і використовуючи сучасні методики допоможуть вилікуватися.

Не можете умовити на лікування ? Допоможемо з мотивацією на лікування. Як правило близьким людям складно умовити або змусити залежного лікуватися. Світовими фахівцями розроблені ефективні схеми мотивації, користуючись якими, можна привести залежного до рішення звернутися за допомогою. 8 (800) 333-20-07.

Ефективні методи лікування алкогольної залежності.

Для досягнення хороших результатів треба змінити життя пацієнта так, щоб він зміг відмовитися від колишнього кола спілкування, в якому йому хочеться випити, що можливо тільки в умовах стаціонару.

Він буде знаходиться в умовах затишній палати, де він буде оточений турботою лікарів і при всьому бажанні ніяк не зможе отримати доступ до спиртного. Це важливий момент, адже вирвавши людину зі звичного середовища проживання значно підвищуються шанси на позитивні результати.

Ефективне лікування алкогольної залежності — це складний і дуже індивідуальний процес, який розтягнеться на тривалий час. В обов’язковому порядку проводиться комплексне лікування, лише медикаментозної терапії буде мало.

Навіть кодування не є гарантією результату, адже воно полягає лише в навіюванні пацієнту того факту, що після вживання алкоголю йому стане погано і це може бути навіть небезпечно для життя.

Щоб отримати дійсно хороший результат, лікар пояснює близьким як потрібно себе вести поряд з хворим, щоб по завершенню лікування він не повернувся до старих звичок. Працює психолог і з самим пацієнтом, допомагаючи йому прийти до усвідомлення проблеми, яка вже довгі роки руйнує його організм і психіку.

Комплексне лікування алкогольної залежності дозволяє отримати стійкий результат і в більшості випадків гарантувати, що людина назавжди забуде про спиртне. Заняття проводяться індивідуально або в групах, кожен пацієнт сам вибирає, що йому буде зручніше.

У групі можна займатися і з членами сім’ї, адже важливо навчити їх правильно впливати на пацієнта, закріплюючи результат.

Статистика звернулися в «ЦЗМ» з 2004 по 2018г:

6961 чол. загальна кількість 754 чол. в даний момент проходять програму 2240 чол. всього в ремісії 297 чол. створено та відновлено сімейних пар 215 чол. народжено дітей.

Курс лікування алкогольної залежності в нашому центрі.

Наш реабілітаційний центр для алкоголіків пропонує пройти ефективне лікування за програмою 12 кроків, яка в середньому тривати від 3 до 6 місяців.

За цей час людина сама приходить до усвідомлення проблеми і починає розуміти, що пора почати змінювати своє життя на краще, стати гідним представником суспільства, знайти роботу і сім’ю.

Психолог наштовхує залежного на шлях духовного зростання і надає сенс життя.

Анонімно 24 години на добу діяльність ліцензована супровід пацієнта.

На чому заснований метод 12 кроків?

Сучасне лікування алкогольної залежності базується на тому, що програма 12 кроків призводить до пробудження у пацієнта внутрішньої совісті, щоб він усвідомив, як залежність руйнує його життя і шкодить близьким.

Ефективність програми багато в чому залежить від того, наскільки сильно людина хоче змінитися. Програма допомагає переосмислити власне життя, виявити причини невдач в ній і знайти мету в житті, за реалізацію яких можна буде взятися відразу по завершенню лікування.

Людина знайде нові захоплення і буде прагнути змінитися на краще. Реабілітація алкоголіків дозволить отримати стійкий результат лише при наданні їм правильної мотивації, без якої результат якщо і буде, то зовсім нетривалим.

Учасники програми реабілітації мають можливість спілкуватися і ділитися між собою досвідом, що допомагає кожному усвідомити і вирішити свої проблеми.

Медикаментозне лікування алкогольної залежності.

вартість лікування від алкоголізму

Алкоголізм-це складна недуга, боротися з яким слід комплексно. Медикаментозне лікування алкогольної залежності ґрунтується на якісних медичних препаратах, але його обов’язково доповнює психологічний вплив на пацієнта.

Першим ділом виписуються кошти, спрямовані на блокування і запобігання алкогольних розладів (зняття ломки, очищення організму). Надалі проводиться протирецидивне лікування та обстеження організму, що дозволяє виявити порушення, що відбулися на тлі алкогольної залежності.

Це необхідно для мінімізації ризику побічних ефектів і зміцнення здоров’я пацієнта, постраждалого від спиртного. На додаток до основного лікарського препарату нерідко виписують антидепресанти, а також заспокійливі. Для закріплення результату проводиться кодування.

Центр Здорової Молоді для надання медичних послуг залежним співпрацює з офіційно ліцензованими клініками і гарантовано допоможе вирішити проблему, якщо ви будете чітко дотримуватися рекомендацій медичного персоналу.

Лікування алкогольної залежності при небажанні хворого.

Більшість залежних відмовляється приймати проблему, а без цього лікування буде абсолютно марним.

Тому насамперед за роботу береться психолог, який знайде індивідуальний підхід і додасть пацієнтові мотивацію на життя без алкоголю.

Психотерапія в лікуванні алкогольної залежності дуже важлива, найбільше результат залежить саме від неї. У нас є послуга інтервенції, за допомогою якої вдається умовити пацієнта приступити до добровільного лікування.

З чого почати лікування алкогольної залежності?

Консультація по телефону; Починається медикаментозне лікування алкогольної залежності в Москві в умовах комфортно облаштованій палати клініки, де людину виводять із запою, проводять детоксикацію, кодування, з ними працює психолог; Якщо залежний відмовляється лікуватися, то підбираються індивідуальні методи впливу для надання йому мотивації.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісний результат лікування, що підтверджують дані статистики — ми допомогли зцілитися вже тисячам пацієнтів по всій країні.

Кодування алкоголізму в Москві.

Алкоголізм-патологічна тяга до вживання спиртних напоїв в різних кількостях, яка є серйозним захворюванням, які потребують професійного лікування. Людей, які страждають подібною залежністю, називають алкоголіками.

Тривала залежність від алкоголю знижує когнітивні здібності людини і поступово призводить до деградації і повного розпаду особистості. Хворий алкоголізмом не може нічого запам’ятовувати, приймати адекватні рішення, контролювати свою поведінку, аж до нездатності про себе подбати.

Через алкоголь різко погіршується фізичне здоров’я: вживання спиртних напоїв робить негативний вплив на серцево-судинну систему, шлунково-кишкового тракту, печінку та інші органи. Класичне лікування алкоголізму передбачає тривалу і велику роботу.

Справитися з цим захворюванням самостійно практично неможливо, тому багато хто страждає від алкоголізму приймають рішення закодуватися.

Кодування від тяги до спиртного є одним з методів лікування алкоголізму, який усуває основну причину – непереборну тягу до вживання алкоголю.

Для проведення подібної процедури найправильніше звернутися до досвідчених фахівців. У Психотерапевтичному Центрі «Дар» швидко і надійно здійснюють кодування від алкогольної залежності.

Така терапія алкоголізму отримала безліч позитивних відгуків. Вдаються до неї в різних ситуаціях.

Показання та протипоказання до кодування. В яких випадках рекомендовано кодування? Чи дійсно воно допоможе на тій чи іншій стадії алкоголізму?

Кодування є тим самим стимулом, який допомагає на певний проміжок часу утриматися від алкоголю і за цей час відновити порушені функції центральної нервової системи, серця, печінки, нирок та всього організму.

Алкогольна залежність може викликати і формувати різні неврози і фобії.

Після проведення процедури кодування та припинення прийому небезпечних напоїв подібні неврози або самостійно зійдуть нанівець або стануть доступні для грамотного психотерапевтичного лікування.

Необхідність в алкоголі при грамотній терапії істотно скоротиться. Деякі пацієнти повністю виліковуються.

Важливо! Проведення кодування неприпустимо при наявності у пацієнта:

Грубих розладів психіки (недоумство, галюцинації). Відсутності мотивації. Алкогольного сп’яніння або абстинентного синдрому.

Крім того, слід пам’ятати, що кодування від алкоголізму не можна проводити, коли пацієнт перебуває в стані алкогольної делірії («біла гарячка»).

Повна зміна особистості людини – це найстрашніше прояв алкогольної залежності. Тому важливо вчасно почати кодування від алкоголізму, інакше людина ризикує ніколи не повернутися до нормального життя. Досить часто в наш Психотерапевтичний Центр «Дар» звертаються рідні та друзі хворого.

Їх завдання полягає в тому, щоб не тільки помітити проблему, але і переконати алкоголіка в необхідності її вирішення. Кодування від алкоголізму без щирого бажання людини буде малоефективним. Дуже важливо довіряти лікарю, точно виконувати його поради та рекомендації.

Кваліфіковані фахівці нашого Центру виключно професійно здійснюють процедуру кодування.

Заздалегідь передбачити, чи будуть прийняті при кодуванні від алкоголізму заходи ефективними, досить складно. В терапії алкоголізму все залежить не тільки від досвіду лікаря і підібраного підходу, але і від бажання самої людини одужати. Проте, часто обрана методика лікування дає бажаний результат на різних стадіях алкоголізму.

Важливо! Лікування слід починати якомога раніше!

Кодування від тяги до спиртної продукції є затребуваною і надійною методикою, яка широко використовується не тільки в Росії, але і в усьому світі. Даний вид позбавлення від алкогольної залежності був створений в 80-х роках минулого століття.

За минулі десятиліття техніки, що застосовуються при кодуванні від алкоголізму, встигли підтвердити свою ефективність. Більшість людей, що вдаються до кодування, вибирає дану методику завдяки її простоті, безпеки, доступності та ефективності.

У чому полягають основні особливості такої терапії алкоголізму?

Кодування від алкоголю передбачає формування у людини чіткої установки, націленої на нейтральне ставлення до горілки, пива, вина і ін. Пацієнту не доводиться стримувати себе силою, що суттєво зменшує ризик зриву.

Кодування в нашому Центрі не передбачає застосування медикаментозних засобів. Процедура проводиться за згодою хворого, а також вимагає його активної участі і бажання.

Перед кодуванням проводиться самостійна підготовка пацієнта, яка включає в себе утримання від вживання алкогольних напоїв на строк від семи днів, та інші умови.

Кодування від алкогольної залежності може здійснюватися на дому, але при цьому значно знижується результативність, оскільки людині, який пройшов кодування в звичній домашній обстановці, набагато легше повернутися до усталених поведінкових шаблонів. Тому заради збереження стійких результатів процедури наші фахівці не практикують кодування на дому. Терапія алкоголізму проводиться в умовах Центру.

Кодування від алкоголю (алкоголізму) в психотерапевтичному центрі » Дар » на території Москви здійснюється за перевіреною та ефективною методикою Довженка, яка рекомендована МОЗ Росії. При цьому ціна лікування оптимальна для багатьох.

Лікування починається з первинної діагностики, в ході якої фахівець збирає інформацію про особистісні особливості пацієнта, актуалізує його глибинні мотиви до позбавлення від згубної пристрасті до спиртних напоїв. Кодування від алкоголізму включає 4 етапи.

При цьому кодування не надає принципового і незворотного впливу на особистість людини, – пацієнт зберігає свій характер, переконання і світогляд. При кодуванні в Центрі «Дар» також не використовується залякування людини і прийом лікарських препаратів.

Терапія алкоголізму є безпечною для пацієнта і його близьких.

При кодуванні від алкоголю (алкоголізм) за методом Довженка поєднуються ефективні психотерапевтичні методики і гіпнотичний вплив.

Бажання пацієнта позбутися тяги до алкоголю трансформується в негативне ставлення до спиртної продукції шляхом впливу на ЦНС. При цьому всі етапи кодування від алкоголю в нашому Центрі можна пройти за один день.

При такому кодуванні від алкоголізму ніхто не дізнається про пройдену терапію.

Результат кодування від алкоголізму. Чого очікувати при кодуванні?

Досвідчені лікарі Центру » Дар » здійснюють кодування більше 27 років. За цей час ми допомогли безлічі пацієнтів відмовитися від згубної пристрасті і повернути собі нормальне життя. Після кодування пацієнт починає сприймати алкоголь як зайве і неефективне засіб рішення проблем, при цьому відчуваючи до спиртного повну байдужість або навіть чисто фізіологічну огиду.

За час дії кодування накопичилися внаслідок вживання спиртного фізіологічні проблеми організм усуне самостійно. Крім того, що ця процедура безпечна і результативна, в більшості випадків алкоголік після закінчення терміну перестає пити зовсім.

Успішність кодування від алкоголізму залежить від щирості пацієнта в своєму бажанні позбутися залежності до алкоголю.

Лікування алкогольної залежності за методом Довженка – вартість:Первинний прийом – 3 000 руб. Лікувальний сеанс – 9 000 руб. 12 000 руб. Продовження терміну кодування за методом Довженка 8 500 руб. Індивідуальний сеанс лікування за методом Довженка 35 000 руб.

Психотерапевтичний Центр «Дар» займається кодуванням залежності від алкоголю в Москві. Ціни представлені в таблиці, більш детальну інформацію можна отримати за телефоном, вказаним на сторінці.

Фахівці Центру «Дар» допоможуть при вирішенні задач кодування від алкоголізму навіть у випадку, якщо ваш бюджет обмежений. Ми не завищуємо ціну послуг при кодуванні від алкоголізму.

Скільки коштує професійна підтримка при позбавленні від алкоголізму? Скільки потрібно витратити на весь курс лікування? На ці питання вам дадуть відповідь наші фахівці. Заздалегідь буде розрахована орієнтовна ціна всіх послуг.

Пройшовши кодування від алкоголізму, ви зможете знову відчути смак життя без гіркого присмаку спиртного.

Хочете дізнатися все про кодування від алкоголізму? Задайте виниклі питання нашим фахівцям.

Лікування алкогольної залежності.

При лікуванні алкогольної залежності-однієї з найбільш гостро стоять медико-соціальних проблем-використовуються принципи багатозадачності. Це означає, що для досягнення стабільного результату терапії і профілактики необхідно діяти в декількох напрямках, які охоплюють усі аспекти цього захворювання. В першу чергу нарколог-психіатр (спеціаліст, що займається лікуванням алкоголізму) повинен усунути у хворого інтоксикацію, викликану продуктами розпаду алкоголю, що може стати причиною станів, що загрожують як фізичному, так і психічному здоров’ю.

Наступний етап – допомогу пацієнту в усвідомленні проблеми та психотерапевтичне лікування, яке дозволить створити базу для формування у людини бажання бути здоровою і повноцінною особистістю.

І завершальний етап боротьби з алкогольною залежністю – медикаментозний метод у поєднанні з психологічним кодуванням, що дозволяє звести до мінімуму прояви абстинентного синдрому, позбавити людину від тяги до алкоголю і закріпити в його свідомості розуміння того, що його здоров’я і особистий і суспільний успіх ґрунтуються на здоровому способі життя. Важливим фактором залишається профілактика алкоголізму-заходи, спрямовані на недопущення рецидиву після лікування.

Алкогольна залежність може бути усунена тільки поетапно, із застосуванням психотерапевтичних і медикаментозних методів.

Виведення із запою. Здійснюється з допомогою обмеження споживання спиртовмісних напоїв та усунення інтоксикації, обумовленої вмістом алкоголю і продуктів його розпаду в кровоносному руслі і тканинах організму.

З цією метою людині з алкогольною залежністю призначаються внутрішньовенні інфузії лікарських препаратів, дія яких спрямована на зв’язування і виведення токсинів. Завдяки цьому вдається відновити стан здоров’я хворого і підготувати його до подальшого лікування.

Процедури проводяться тільки на базі клініки.

Медикаментозне кодування алкоголізму. Грунтується на принципі створення умов, які не дозволяють хворому приймати напої, що містять спирт.

Сучасні методи кодування від алкоголізму використовують лікарські засоби, що містять дисульфірам.

До них відносяться препарати для ін’єкцій (Алгоминал, Аквилонг, SIT, MST), таблетки (Тетурам, Еспераль, Антабус) і імплантати тривалої дії («Торпедо», «Еспераль»).

Дисульфірам чинить специфічну дію при алкогольній залежності, блокуючи метаболізм спирту. В результаті, при споживанні алкогольних напоїв, в організмі починає накопичуватися ацетальдегід. Ця речовина викликає ознаки інтоксикації (нудоту, блювоту, запаморочення, тахікардію, головний біль). При відмові від алкоголю самопочуття пацієнта повністю відновлюється.

Психологічне кодування. Проводиться гіпнотерапія, а також використовуються методи Довженка і Рожнова.

Метою такого лікування хворих на алкоголізм є вироблення у них стійкої відрази до спиртовмісних напоїв, в чому і полягає принцип кодування.

Формування негативного сприйняття відбувається як на свідомому, так і на підсвідомому рівні – це один з головних етапів профілактики рецидиву.

Всі методи лікування алкоголізму ґрунтуються на добровільній участі пацієнта.

Лікування хворих на алкоголізм найбільш ефективно при ранньому зверненні в клініку. Коли залежність тільки почала формуватися, хворий найкраще відповідає на кодування. Але так трапляється рідко, і в основному на прийом до нарколога-психолога потрапляють люди з ознаками стійкої тяги до алкоголю.

Ще одна причина для звернення в клініку – стан запою, коли тривале вживання спиртовмісних напоїв призвело до виснаження як фізичного, так і психічного.

Як таких протипоказань до лікування стану алкогольної залежності немає. Можуть лише бути присутніми фактори, що вимагають коригування курсу терапії, відміни будь-якого з методів або більш ретельного контролю над процесом лікування.

відмова людини з алкогольною залежністю від лікування та/або його перебування в стані сп’яніння (протипоказання для застосування дисульфіраму); перенесений інсульт, черепно-мозкова травма в анамнезі та психічні відхилення (протипоказання для методу психологічного кодування).

У клініках лікування алкоголізму використовується індивідуальний підхід до лікування з урахуванням всіх виявлених патологій, а також результатів біохімічного аналізу крові, дослідження сечі і ЕКГ.

гостра інтоксикація при використанні дисульфіраму у хворих у стані сп’яніння; психоемоційні розлади на тлі кодування від алкогольної залежності психологічним методом; серцево-судинні порушення при неправильному підборі лікарських засобів, що прискорюють виведення продуктів розпаду алкоголю; алергічні реакції на препарат.

Ефективність лікування залежить не тільки від кваліфікації лікаря та клініки. Алкоголізм – хвороба, яка вимагає безпосередньої участі хворого в процесі одужання.

Бажання самого пацієнта повернути здоровий спосіб життя на початкових стадіях захворювання – головна умова успіху. Тому, при перших ознаках алкоголізму необхідно проконсультуватися з наркологом.

Це допоможе як хворому, так і його родичам прийняти правильне рішення, не допустити розвитку недуги в бік погіршення і зберегти здоров’я самого пацієнта і його близьких.

Ціни на кодування від алкоголізму варіюються в значному діапазоні і залежать від статусу і класу клініки, кваліфікації нарколога, призначених методів позбавлення від залежності, проведення лікувальних заходів в стаціонарі або амбулаторно та інших факторів.

Лікування алкоголізму в Самарі. Анонімне лікування алкогольної залежності М. Самара.

Алкоголізм-хронічне прогресуюче захворювання, складно піддається лікуванню, особливо на останніх стадіях розвитку. Згідно зі статистикою, в Самарі кожен третій чоловік і кожна п’ята жінка систематично розпивають спиртні напої. 50% з них стануть запійними алкоголіками, з них лише 3% звернуться за допомогою.

Лікування алкоголізму в Самарі: огляд методик.

На жаль, в сучасному суспільстві сформувалося досить лояльне ставлення до розпивання алкоголю, тому про допомогу алкоголіку в сім’ї часто починають замислюватися тільки на заключному етапі хвороби. Набагато частіше люди звертаються до фахівців для отримання екстреної допомоги на дому або в стаціонарі.

Важливо! В професійній медицині заходи щодо детоксикації застосовуються виключно в якості початкового етапу відновної терапії і ні в якому разі не розглядаються, як повноцінний спосіб лікування алкоголізму.

Сьогодні різні способи лікування алкоголізму пропонують як приватні реабілітаційні центри, так і державні наркологічні клініки Самари.

В інтернеті можна знайти десятки авторських технік, нібито допомагають позбутися від алкогольної залежності в домашніх умовах. Також великим попитом користуються різні народні рецепти, цілителі і ворожки.

Ми докладно зупинимося на кожному з існуючих методів і з’ясуємо, які з них найбільш результативні.

У Самарі та області активно працюють десятки спільнот АА. Це групи людей, які об’єднуються для того, щоб боротися зі своєю пристрастю до спиртного. Головним терапевтичним інструментом виступає 12-крокова програма, основні принципи якої були записані майже 100 років тому, одужуючими залежними людьми.

Стати членом спільноти може будь-хто, головна умова — ви повинні хотіти кинути пити. Відвідування груп не вимагає ніяких фінансових вкладень. Участь у зборах «Анонімних Алкоголіків» буде особливо корисною для підтримки тверезості. Однак, групи також будуть корисні і тим, хто вже зараз щиро готовий почати боротися зі своєю проблемою.

Для алкоголіків, які продовжують заперечувати негативні наслідки алкогольної залежності, зборів користі не принесуть. До того ж відвідування груп в Самарі здійснюється виключно на добровільній основі.

Лікування алкогольної залежності в домашніх умовах за допомогою різних ліків, таблеток і народних рецептів користується великим попитом серед жителів Самари.

Зрозуміло, всі ми хочемо вірити, що можна випити таблетку і перемогти захворювання, яке формувалося роками. В Самарі та інших містах Росії сьогодні цим активно користуються шахраї. В інтернеті часто можна зустріти рекламу «чарівних» препаратів від алкоголізму або пропозицію послуг різних спадкових ворожбитів, цілителів і магів.

На ділі, в області доказової медицини немає ніяких офіційних підтверджень ефективності даних методів лікування алкоголізму.

На щастя, безліч професійних наркологічних клінік Самари реалізують амбулаторні програми надання допомоги на дому з систематичним відвідуванням стаціонару.

Таким чином, якщо залежний не має можливості відірватися від повсякденного життя не обов’язково вдаватися до нетрадиційної медицини.

У Самарі можна закодуватися декількома методами. Суть кодування полягає у встановленні заборони на розпивання спиртного протягом усього терміну кодування. Установка заборони відбувається за допомогою медикаментів, гіпнозу або спеціального обладнання.

Підшкірна вшивка препарату. Здійснюється виключно в спеціалізованій клініці. Термін дії від 1 до 3 років. Дія ліків полягає в блокуванні ферментів, які відповідають за переробку етанолу в організмі. Після проведення вшивки ліки буде поступово надходити в організм протягом усього терміну кодування, підтримуючи необхідну концентрацію. Навіть крапля випитого алкоголю викличе найсильнішу інтоксикацію і больові симптоми.

Для кодування вшиванням використовують:

Еспераль; Радотер; Торпедо; Продетоксон та інші.

Препарат вводять алкоголіку шляхом уколу в вену або під лопатку. Багато наркологів Самари проводять процедуру на дому. Вливання відрізняється більш доступною вартістю і меншою тривалістю дії. Для кодування уколом застосовуються такі препарати:

Окрема група методів кодування, яка базується на психотерапевтичному впливі на підсвідомість алкоголіка.

Лікування полягає в установці заборони на розпивання спиртного прямо в підсвідомість алкоголіка після введення його в стан гіпнозу.

Ефективність гіпнозу не має наукового підтвердження, проте деяким людям з високим порогом сугестивності і особистим бажанням кинути пити, він все одно буде корисним. Популярні способи гіпнозу;

Крім того, в Самарі є лікарі, що пропонують різні авторські техніки. Головною перевагою гіпнозу є майже повна відсутність протипоказань. Перед процедурою необхідно мінімум тиждень утримуватися від алкоголю.

Один з найбільш популярних методів апаратного кодування в Самарі. Його суть полягає в точковому впливі лазера на певні ділянки центральної нервової системи, блокуючи таким чином тягу до алкоголю. Не потрібне застосування ніяких медикаментів. Термін кодування — 1 рік.

Важливо! Кодування не є методом лікування. Це лише спроба утриматися від алкоголю на встановлений термін. Часто по закінченню дії препарату пияцтво набуває ще більш агресивний характер. Найбільш ефективно застосування кодування в комплексі з психотерапією.

Реабілітація — це тривалий процес реструктуризації і відновлення особистості алкоголіка в умовах спеціалізованого реабілітаційного центру для алкоголіків. У Самарі дані установи представлені державними, а також численними приватними клініками. Комплексна програма лікування складається індивідуально для кожного реабілітанта і включає в себе три обов’язкових етапи;

Детоксикація (медична допомога). Проходження програми реабілітації починається з детоксикації. Це процес очищення організму від продуктів розпаду алкоголю для подолання абстинентного синдрому та стабілізації фізичного і психічного стану. Це триває приблизно 3-7 днів; Терапевтичне співтовариство. Основний етап реабілітації, він може тривати від 4 до 6 місяців. Все залежить від індивідуальних особливостей пацієнта: віку, стажу і характеру вживання спиртних напоїв. Протягом всього курсу пацієнти знаходяться в реабілітаційному центрі під наглядом фахівців різного профілю. Вони правильно харчуються і живуть відповідно до встановленого розпорядку дня. Кожен день на них чекають індивідуальні та групові заняття з клінічним психологом, а також інтенсивний курс за програмою «12 кроків». Детальніше про реабілітацію можна почитати на сайті. Соціальна адаптація. Заключний етап лікування. Він необхідний для закріплення навичок тверезого життя в соціумі. Тривалість — від 1 до 2 місяців. У цей період резидент живе самостійно поза реабілітаційного центру, але продовжує щоденні заняття в групі та індивідуально з психологом.

У приватних реабілітаційних центрах Самари можна пройти курс реабілітації повністю анонімно, тоді як проходження лікування в державній наркологічній клініці передбачає постановку на облік.

Головною перевагою центрів реабілітації є індивідуальних підхід до реабилитантам і комплексний підхід до боротьби з хворобою.

Алкогольна залежність розглядається, як біо-психо-соціо-духовна захворювання, а надання допомоги передбачає відновлення всіх перерахованих сфер життя.

Одним з головних симптомів алкогольної залежності є анозогнозія (заперечення захворювання). У народі часто говорять » алкоголік ніколи не зізнається, що він алкоголік». Саме з подолання даного симптому і варто починати одужання.

Примусове лікування алкоголізму в Самарі проводиться тільки за постановою суду. Для винесення відповідного такого вердикту родичі алкоголіка мають право звернутися в судові органи. Для цього потрібні не тільки вагомі підстави, але і докази того, що через зловживання алкоголем людина стала недієздатною, або становить небезпеку для себе або оточуючих.

Ви повинні розуміти, що судовий процес може затягнутися на довгий час. А при винесенні позитивного рішення, проходження примусового лікування буде відображатися у відповідних документах. Деякі приватні центри реабілітації в Самарі практикують альтернативний підхід інтервенцію.

Інтервенція — це процес переконання залежного на добровільне проходження реабілітації в клініці. Зазвичай в бесіді беруть участь родичі алкоголіка, психолог, нарколог і фахівець з соціальної роботи.

Головною перевагою інтервенції можна назвати той факт, що врешті-решт залежний за своєю волею вирішує пройти курс реабілітації. Таким чином, шанси на одужання значно збільшуються.

Послуга доступна по Самарі і Самарської області.

Детоксикація — це комплекс процедур по очищенню та відновленню нормальної роботи внутрішніх органів, а також стабілізації психоемоційного стану. Застосовується в якості початкового етапу при комплексному лікуванні алкоголізму. Також наркологічні клініки Самари пропонують анонімне проведення детоксикації на дому і в стаціонарі в наступних цілях:

Подолання абстинентного синдрому; зняття симптомів алкогольної інтоксикації; виведення із запою.

Детоксикація не допоможе повністю позбутися пияцтва. Процедура ніяк не вирішує особисті проблеми алкоголіка, а лише служить інструментом для відновлення фізичного здоров’я.

№ Опис послуги Цена123456789.

Первинна консультація по гарячій лінії. Анонімна консультація нарколога в клініці р. Самара 1000 Кодування гіпнозом (1 рік) 6000 Медикаментозна кодування (1 рік) 5000 Комбіноване двокомпонентне кодування (1-3 року) 7000 Детоксикація в денному стаціонарі 3000 Анонімна консультація психіатра-психотерапевта 2000 Лікування в реабілітаційному центрі Самари (від 3 до 6 місяців) 1200 рублейсутки Коротка програма реабілітації при алкоголізмі (50 днів) 50000.

Ми розглянули основні види допомоги, які доступні залежній людині в місті Самара. Деякі з них обіцяють швидкий результат, інші вимагають часу і зусиль. Вибір завжди залишається за вами.

Головне, пам’ятайте, у вживанні кожен день може стати для алкоголіка останнім. Відкладати звернення за допомогою – значить піддавати серйозному ризику життя близької людини.

Наша гаряча лінія працює цілодобово. Також ви можете прийти на очну анонімну консультацію з фахівцем в нашій клініці в Самарі. Зустріч або дзвінок вас ні до чого не зобов’язують. Ми допоможемо краще зрозуміти ситуацію, що склалася і запропонуємо вихід з неї.

Кодування від алкогольної залежності відгуки, ціна.

вартість лікування від алкоголізму

Комплексне лікування хворих на алкоголізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, унікальні програми профілактики і реабілітації забезпечили бездоганну репутацію нашої наркологічної клініки. Важливий аргумент вдатися до послуг нашого центру – гарантія суворої анонімності. Не менш значима причина вибрати лікування у наших фахівців – наявність різноманітних медикаментозних та психотерапевтичних програм, включаючи дієве і затребуване кодування від алкоголізму.

Наркологічна клініка проводить лікувальні заходи з використанням класичних методик і новітніх досягнень у сфері наркології. Наші фахівці пропонують можливість пройти курс лікування в комфортних умовах на дому пацієнта, так і в доброзичливій атмосфері стаціонару.

При зверненні в наш центр, пацієнту буде запропоновані різні варіанти лікування, в тому числі кодування від алкогольної залежності.

Ціна на дані послуги залежить, в першу чергу, від використовуваних у терапії медикаментозних препаратів та необхідності проведення додаткових процедур: попередньої детоксикації організму, реабілітаційних програм, супутнього лікування.

Кодування-унікальний метод позбавлення від пристрасті до алкоголю, заснований на купіруванні психічної і фізичної залежності завдяки формуванню в свідомості пацієнта «забороняє» бар’єру.

Усвідомлення хворим необхідності повної відмови від міцних напоїв, розуміння необоротних наслідків у разі прийому алкоголю виробляє у індивіда усвідомлене бажання припинити пияцтво.

У наркології вже понад півстоліття застосовують кодування від алкогольної залежності.

Відгуки хворих, опробовавших на особистому досвіді різноманітні медикаментозні та психотерапевтичні методи, підтверджують, що вони є дієвими і доступними за вартістю.

Ефективність будь-яких методів кодування залежить, в першу чергу, від вірної мотивації і впевненості в успіху самої людини, виробити які допоможуть консультації досвідчених психологів центру.

Кодування від алкогольної залежності.

Перш за все алкоголізм – це один з найбільш бистропрогрессирующих і важковиліковних видів залежностей. Саме цим пояснюється часте застосування в лікуванні такого методу, як кодування від алкогольної залежності, ціна якого цілком доступна. Цей метод заснований на навіюванні хворому небезпеки вживання будь-яких алкогольних напоїв.

Для того щоб кодування було якісним і безпечним необхідний індивідуальний комплексний професійний підхід з урахуванням фізіологічних та психосоціальних особливостей пацієнта. Наша клініка гарантує кожному звернувся саме такий підхід і 100% результат після закінчення лікування.

Адже у нас висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи і багато вдячних колишніх пацієнтів, яким вони допомогли. Лікування і кодування від алкогольної залежності в Москві проводиться в нашій клініці провідними фахівцями. Наша команда складається з психологів, психіатрів, наркологів та інших лікарів, втручання яких може знадобитися.

Також треба відзначити, що при зверненні за допомогою важлива мотивація для позбавлення від алкозалежності.

Вона може бути різною: слабкою або сильною, спрямованої на вирішення конкретної проблеми або на загальну зміну якості життя в цілому.

Але незалежно від цього, наші професіонали допоможуть кожному пацієнту підібрати свій варіант мотивації, розвинути прагнення до мети – позбутися від залежності і досягти її, незважаючи на всі сумніви і перешкоди.

Наші фахівці допоможуть не тільки припинити зловживати спиртним, але і допоможуть позбутися від причин, що призвели до виникнення залежності. Дзвоніть! Записуйтеся на прийом і вже найближчим часом ви побачите, як круто зміниться ваше життя і життя ваших близьких!

Лікування алкоголізму в Севастополі та Криму-клініка, психотерапія, відновлення, адаптація.

Кожна сім’я незалежно від свого благополуччя може піддатися страшним випробуванням. Лікування алкоголізму в Севастополі — актуальна проблема, адже для нашої країни найчастіше випробуванням стає алкоголізм. Під його вплив можуть потрапити як досить дорослі люди, так і зовсім юні підлітки. З цього моменту сім’я починає перебувати в постійному стресі.

Сварки, скандали з розбиванням меблів, зради, побої, повна відсутність підтримки і самотність – це мала частина проблем, створювані алкоголіком. Виходом із ситуації, що склалась, може бути тільки кваліфікована допомога в спеціалізованих центрах і клініці лікування алкоголізму в Севастополі . Місце, де кожному надається другий шанс!

Кожен потребує житель Криму і Росії може розраховувати на отримання своєчасної допомоги в наших стінах. Чим швидше рідні приймуть правильне рішення про початок реабілітаційного курсу, тим шанси на швидке одужання збільшуються. Хоча така людина не завжди буде схвалювати подібні дії, але його думка зараз має грати найменшу роль, адже на кону стоїть благополуччя сім’ї.

За статистикою близько 65% алкоголіків знову повертаються до нормального життя протягом перших кілька тижнів після початку лікування. Спробувати варто в будь-якому випадку!

Як же саме проводиться перша допомога при алкоголізмі.

Лікування алкоголізму в Севастополі проходить під суворим наглядом фахівців з різних сфер медицини. Фонд «За Тверезий Крим» рекомендує проходити цю процедуру в державних наркологічних диспансерах.

Ними можуть призначатися такі види детоксикації:

У перший день надходження пацієнта слід звільнити організм від випитого ним алкоголю, якщо такий момент присутній.

Детоксикація проводиться кількома медикаментозними препаратами, спеціально розробленими для виведення різного роду токсинів з людини.

Кожен чужорідний хімічний елемент виведеться протягом декількох годин, дозволяючи вже наступного ранку значно поліпшити стан пацієнта.

Психологічна допомога на шляху до одужання.

Потрібно відзначити, що медикаментозна процедура вважається найпростішою, куди складніше буде проводити соціально-психологічну допомогу. Тут зустрічаються ситуації повної відсутності розуміння з боку пацієнта, який навідріз відмовляється вірити в свою залежність від спиртного. Іноді потрібно кілька місяців для зміни життєвих поглядів на алкоголь в цілому.

Анонімне лікування алкоголізму в Севастополі без сумніву сприяє кращому розкриттю особистості, адже зникає будь-яка небезпека про розголошення сімейних і особистих таємниць. Співробітниками клініки будуть вжиті заходи для виявлення справжніх причин запою, а лише потім їх послідовне лікування.

Правильно встановлений діагноз від психотерапевта залишиться тільки між лікарем і пацієнтом, що звільняє людину від незручних розмов з близькими людьми. Зрештою, головне не це, а лише повна відмова від спиртних напоїв.

Введення людини в соціальне життя – ресоціалізація.

Ресоціалізація – останній етап передбачає введення пацієнта в соціум для повноцінного самостійного життя. Фонд «За тверезий Крим» має цілу відпрацьовану схему, яка за багато років ще не підводила. Таким чином, лікування алкоголізму психологом в Севастополі включає наступні програми:

виїзди на море для активного проведення часу; семінари з контролю власних бажань; арт-терапія здатна розкрити людину по-новому; групові заняття та індивідуальні бесіди.

По виходу з центру виявляється всеціла підтримка в облаштуванні життя вільної від алкоголю. Отримані знання дозволять обходити всі злачні місця стороною, а наполегливі поради друзів піти випити з ними будуть розцінюватися негативно.

Людина з подібною життєвою позицією ставати абсолютно нормальним співробітником в будь-якій компанії. Сім’ї знову возз’єднуються розумінням і любов’ю, створюючи новий міцний союз між двома людьми.

Лікування алкогольної залежності в Севастополі – допоможемо!

Реабілітаційна центр фонду «За тверезий Крим» дозволяє надати допомогу навіть безнадійним на погляд з боку людей.

Звертаючись до нас алкозависмый після проходження курсу детоксикації в державному наркологічному деспансере має можливість отримати кваліфіковану допомогу психолога, консультантів вивчити програму одужання і сформувати своє життя без вживання алкоголю.

Ефективне лікування алкоголізму в Криму.

Усвідомлення своєї значущості головний момент для кожної сім’ї. Від сюди і буде вибудовуватися потреба у веденні здорового способу життя. Лікування жодним чином не нав’язується, воно лише спонукає до зміни своїх поглядів на життя. Тільки так гарантується закріплення результату на багато років вперед.

При необхідності проводяться різні підтримуючі сеанси терапії, що надають підтримку в хвилини відчаю, коли старі звички починають про себе нагадувати. Клініка лікування алкоголізму в Севастополі надала допомогу вже сотням людей. Вони змогли повірити в себе, а значить, подібне зможе зробити кожен.

Рішучі заходи, своєчасне звернення, вибір правильного закладу-це головні кроки родичів до порятунку. Почніть покращувати Себе і свою сім’ю вже сьогодні!

Ціни на недороге лікування від алкоголізму.

Залежність від алкоголю здатна сильно затьмарити життя людини, тому при розвитку алкоголізму у багатьох виникає питання – як проводиться медичне та народне лікування хвороби, і яке з них вважається найбільш дешевим? Якщо п’яниці набридли постійні домашні скандали, конфлікти, а також погане ставлення оточуючих, треба брати себе в руки і намагатися подолати цю негативну для здоров’я звички.

Лікування хворих на алкоголізм проводиться в даний час різними способами, не всі з яких є дешевими. Одні приносять швидкий результат, інші, навпаки, вимагають довгого прийому для того, щоб побороти спиртну залежність. Так які ж методи є ефективними і недорогими?

Рекомендації по боротьбі з алкоголізмом.

Комплексне лікування алкоголізму повинно включати в себе всі методи, які дозволять в короткий термін побороти залежність від спиртного. В основному усунення даного захворювання проводиться в домашніх умовах під наглядом родичів, особливо, якщо алкоголік, добре піддається оздоровлення і сам налаштований кинути пити.

Перед призначенням лікарем недорогого, але дієвого методу боротьби з алкоголізмом, пацієнту слід пройти повну діагностику, за допомогою якої можна визначити стан здоров’я і отримати необхідні рекомендації.

З чого почати лікування алкоголізму? В основному виписують хворого позбавлення від алкогольної залежності за допомогою медикаментів, які здатні швидко полегшити стан здоров’я людини, а також у короткий термін усунути у п’яниці неприємні симптоми. Багато з них є недорогими, особливо, якщо того дозволяє здоров’я людини.

Важливо: недороге лікування залежності проводиться в домашніх умовах тільки 1 і 2 стадії. 3 стадія хвороби вимагає дорогої терапії, оскільки в даному випадку виникає сильне погіршення стану здоров’я, лікувати яке рекомендується в стаціонарі.

Комплексне лікування, яке не можна назвати дорогим, вимагає дотримання від хворого деяких рекомендацій від досвідчених лікарів, а саме:

Повна відсутність в житті людини алкогольних напоїв. У сім’ї хворого, який вирішив остаточно кинути пити, не повинно бути ніяких спиртних напоїв. Також домочадці не повинні на очах у пацієнта приймати алкоголь. При недорогому, але ефективному лікуванні людина повинна дотримуватися режими дня, а саме, намагатися багато відпочивати. Перенапруження організму в такому випадку неприпустимо. Пацієнт повинен спати, їсти, працювати і відпочивати строго по годинах. Від деяких продуктів потрібно відмовитися, так як їжа не повинна бути дуже калорійною. Алкоголік повинен харчуватися тільки натуральними продуктами, які дозволять швидко наситити організм корисними елементами. Також йому слід на добу випивати не менше 2,5 літрів води.

Також важливо постійно проводити зарядку, яка допоможе відновити імунітет, нормалізувати тонус м’язів, а також прискорити обмін речовин. Піші прогулянки теж допоможуть вилікувати алкоголізм навіть без згоди хворого.

Недороге медикаментозне лікування.

Якщо лікування алкоголізму стаціонарне не підходить для хворого, йому призначаються проти алкогольні препарати, придбати які можна в інтернет-магазині. До них також відносяться такі недорогі ліки, як:

Вівітрол – цей препарат, що вводиться внутрішньом’язово, дозволяє блокувати рецептори алкоголіка, що веде до того, що людина при розпиванні спиртного перестає отримувати від цього задоволення (приймати препарат разом з алкоголем не можна, оскільки це може привести до негативних для здоров’я наслідків); Балансин – це харчова добавка, в складі якої присутні вітаміни, здатні знизити тягу до спиртного і поліпшити стан хворого; Пропротен-100 – медикамент дозволяє швидко позбутися від симптомів алкоголізму, а також поліпшити роботу багатьох органів, печінка).

Ці лікарські склади мають низьку вартість, але чималою ефективністю, тому їх часто призначають алкоголікам для лікування алкоголізму.

Недорогі ліки викликають огиду до спиртного.

Недороге лікування алкоголізму ціни на яке варіюються від 100 до 500 рублів, здатне сильно погіршити стан здоров’я людини, якщо він буде приймати певні препарати разом з алкогольними напоями. В такому випадку людину чекає:

поява блювоти; порушення травлення, пітливість, безсоння.

Важливо: медикаменти, що викликають огиду до міцним напоям, не можна приймати разом з алкоголем, оскільки це закінчиться комою або смертю пацієнта.

Еспераль – дані таблетки уповільнюють розщеплення алкоголю в організмі, що веде до його збільшення в струмі крові. Це розвиває отруєння, що приносить чимало незручностей людині. Колме – цей препарат випускається у формі крапель, які здатні збільшувати рівень ацетальдегіду в організмі п’яниці. В результаті це призводить до відрази від спиртних напоїв, а саме їх запаху і смаку. Тетлонг 250 — цей препарат призначається на останній і найнебезпечнішою стадії хвороби. Він здатний блокувати рецептори, що веде до повної відрази від алкоголю. Приймати його варто разом з ліками проти алкоголізму.

Таке лікування повинно бути обов’язково погоджено з лікарем, оскільки в іншому випадку мимовільне лікування здатне привести до неприємних для здоров’я наслідків.

Як проводиться сучасне лікування проблеми.

Психотерапія-нове лікування алкоголізму, яке вже встигло довести свою дієвість і ефективність. Як стверджують лікарі, традиційні методи лікування не надають 100% ефекту. Чому це відбувається? Тому що при такому лікуванні не враховується психологія, від якої також багато що залежить при лікуванні хвороби.

Що відбувається з алкоголіком при проведенні психотерапевтичних сеансів? З хворим працюють досвідчені лікарі, які за допомогою консультацій визначають причини розвитку запою, а також шукають шляхи і виходи з неї. Зрозуміло, такий метод допоможе не всім, проте він вважається менш дорогим і швидким. Якщо людина не може вдуматися в поради досвідчених фахівців, йому призначається комплексне лікування препаратами.

Народне лікування.

вартість лікування від алкоголізму

Також недорогим способом боротьби з алкоголізмом вважається використання народних методів лікування, які швидко лікують запійний стан, а також насичують організм вітамінами і мікроелементами.

Лікувати недорого алкоголізм можна за допомогою:

Ці лікувальні трави допоможуть швидко і легко побороти запої, особливо якщо їх поєднувати з медикаментозним лікуванням. Будь-недорогі методи будуть ефективними лише в тому разі, якщо вони були призначені лікарем, інакше є великий ризик розвитку ускладнень і погіршення здоров’я. Тому навіть народні рецепти не варто застосовувати без показань фахівця.

Ціни на лікування від алкоголізму в клініці Казані.

Знижки 5% на послуги при записі через сайт.

Відправляючи контактні дані, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.

Вартість лікування алкоголізму — різні варіанти.

Ціна лікування від алкогольної залежності визначається по багатьом факторам. Назвати точну ціну вам зможе тільки нарколог після індивідуальної бесіди і обстеження, враховуючи ваш вік, період залежності, хронічні захворювання, протипоказання, особистісні особливості, психологічну мотивацію на лікування.

У будь-якому випадку, лікування алкоголізму несе в собі додаткові витрати на аналізи, консультації, психотерапію (за показаннями), детоксикацію.

Перед кодуванням необхідно дотримуватися періоду тверезості. Сама детоксикація не є методом лікування залежності, а лише допомагає людині прийти в норму, пережити похмілля, знайти ясна свідомість, виводить з організму продукти розпаду етанолу.

Детоксикація застосовується перед кодуванням і реабілітацією, трохи збільшуючи вартість витрат.

Найбільш економічним за ціною є кодування уколом, але воно підходить тільки для тих, хто повністю готовий боротися з алкоголізмом.

Алкоголізм на другій стадії вельми складно лікувати амбулаторно, для цього знадобиться не тільки кодування на рік і більше, але і постійна робота з психіатром-наркологом.

Найефективнішим способом лікування алкоголізму є реабілітація. Вартість якої в нашому центрі починається від 1700 руб. в стуки. Загальна ціна на таке лікування, звичайно, визначається терміном знаходження в клініці, який в свою чергу призначається наркологом.

Якщо узагальнити, то ціна лікування алкоголізму в Казані цілком і повністю залежить від вашої мотивації кинути пити. якщо ж людина не хоче лікуватися, то це не привід опускати руки. Наші наркологи працюють вдома з «важкими» пацієнтами.

Розкажіть нам про свою проблему і ми розрахуємо первісну вартість лікування вже по телефону!

ТОВ » Клініка доктора Мінєєва»

ОГРН: 1171690040796 ІПН: 1656098591.

РТ, м Казань, вул. Ділова, д. 13, оф. 1.

Медичні послуги з лікування. надаються згідно, ліцензії ЛО-16-01-006326 від 30.10.2017.

Лікування алкоголізму — ціни в Москві.

Лікування алкоголізму включає в себе заходи з екстреної та планової допомоги людям, що страждають алкогольною залежністю. На етапі екстреної допомоги нарколог виводить пацієнта з запою і усуває прояви абстинентного синдрому, використовуючи інфузійну терапію і таблетовані засоби. Планове лікування може бути медикаментозним, психотерапевтичним або комбінованим. При медикаментозної терапії застосовують препарати, що роблять неможливим прийом алкоголю. При психотерапевтичному лікуванні здійснюють гіпнотичний вплив. Комбінована терапія передбачає одночасне використання лікарського препарату і немедикаментозних способів лікування (гіпноз, голкорефлексотерапія і т. д.).

пр-д Серебрякова, д. 4, стор 3.

вул. Приорова, д. 24, стр. 2.

Бузковий б-р, д. 32А.

вул. Бабаевская, д. 6.

Шенкурський пр-д, д. 3Б.

вул. Лавочкіна, д. 23.

вартість лікування від алкоголізму

вул. Першотравнева, Д. 58Б, стр. 1.

вул. Барклая, д. 13, стр. 1.

Новоданилівська наб., д. 4, стр. 2.

вул. ключова, д. 24, корп. 1.

вул. Михалковская, Д. 63Б, стр. 2.

вул. Приорова, д. 24, стр. 2.

вул. Гвоздьова, д. 5.

вул. Цюрупи, д. 1, стр. 6.

вул. Тимура Фрунзе, д. 20.

вул. Героїв Панфіловців, д. 24.

вул. Новоросійська, д 16, корп. 2.

вул. Садова-Каретна, д. 20, стр. 2.

Готельний пр-д, д. 6, корп. 2.

вул. 3-я Черкизовская, д. 14.

вартість лікування від алкоголізму

вул. Габричевского, д. 5, корп. 3.

вул. Приорова, д. 24, стр. 2.

м Митищі (Московська область), вул. Робоча, д. 6.

д. Путилково (Московська область), д. 148А.

дер. Леніне (Московська область), вул. Мальовнича, д. 120.

Горіховий пр-д, д. 11.

Заводський пр-д, д. 23.

вул. Коктебельська, д. 2, корп. 1.

вул. Тайгова, д. 1.

Лікування алкоголізму-терапія, спрямована на усунення фізичної та психічної залежності від алкоголю. Включає в себе прийом медикаментів, психотерапію, заходи з соціальної та трудової реабілітації. Може проводитися як стаціонарно, так і амбулаторно, проте, найбільш ефективною є програма, що передбачає лікування в стаціонарі з наступною реабілітацією в спеціалізованому центрі та тривалим амбулаторним наглядом. Тактика лікування визначається індивідуально, з урахуванням тривалості та тяжкості алкоголізму, вираженості психічних і соматичних порушень, рівня мотивації пацієнта та інших факторів.

Лікування алкоголізму – комплекс екстрених і планових лікувальних заходів, спрямованих на усунення психічної і фізичної залежності від етанолу. До числа екстрених заходів відноситься виведення із запою, усунення явищ абстинентного синдрому, лікування алкогольного делірію та інших гострих і хронічних металкогольних психозів. Планові заходи включають в себе створення умов, що перешкоджають вживанню алкоголю, роботу з перегляду життєвих цінностей і поведінкових стереотипів, які спонукають пацієнта до прийому спиртного.

Алкоголізм – проблема не тільки хворого алкогольною залежністю і членів його сім’ї. Це проблема всього суспільства. За статистикою, в результаті зловживання спиртним у світі щорічно гине 2,5 мільйона чоловік. Більше 6% чоловічої смертності і більше 1% жіночої смертності так чи інакше пов’язані з алкоголем. Спиртне руйнує сім’ї, провокує насильство, підвищує ймовірність травм, випадків суїциду і дорожньо-транспортних пригод. Діти алкоголіків гірше вчаться, мають важкі психологічні проблеми і в подальшому самі частіше стають алкоголіками і наркоманами. Висока медична і соціальна значущість проблеми стимулює фахівців в області наркології до створення ефективних комплексних програм лікування алкоголізму.

Основні етапи і принципи лікування.

Алкоголізм – захворювання, що впливає на всі сторони життя людини. Зловживання алкоголем порушує нормальну роботу всіх органів і систем, тягне за собою розвиток соматичних захворювань, провокує зміни особистості, втрату етичних принципів, поступову моральну та інтелектуальну деградацію. Для людей, страждаючих алкоголізмом, характерно «тунельний зір» — обмежене бачення ситуації, потреба ігнорувати проблему або применшувати її значущість, заперечення власної відповідальності за вживання спиртного і потреба перекладати провину на оточуючих.

Найкращі результати при лікуванні алкоголізму досягаються тільки при роботі з усунення всіх порушень (фізичних, психічних, соціальних), викликаних прийомом алкоголю. Тому оптимальним варіантом, який забезпечує найвищий відсоток тривалих ремісій, є комплексне лікування, що включає в себе чотири основних етапи:

Детоксикація, усунення явищ абстинентного синдрому, корекція грубих розладів гомеостазу та порушень роботи всіх органів і систем. Купірування постабстинентных порушень, подальше відновлення діяльності всіх органів і систем. Робота з психологічними механізмами, що провокують вживання алкоголю. Психотерапія, спрямована на придушення потягу до спиртного, усунення установок, що провокують прийом спиртного, відновлення психоемоційного стану. Фізична, психологічна та соціальна реабілітація.

Стандартами сучасної наркології при лікуванні алкоголізму є принципи добровільності, повної відмови від вживання спиртного та індивідуального підходу до хворого. Крім того, приватні клініки гарантують пацієнтам анонімність і не мають права проводити лікування алкоголізму на примусовій основі. При зверненні в державні наркологічні заклади збереження анонімності не завжди можливо, однак, навіть такі установи в наші дні відносяться до прав пацієнта з повагою і вдаються до примусовим методам тільки в разі крайньої необхідності – коли хворий становить небезпеку для себе або оточуючих, вчиняє протиправні дії і злісно ухиляється від лікування.

Добровільність і повна відмова від вживання спиртного.

У часи існування Радянського Союзу було широко поширене примусове лікування алкоголізму в ЛТП. В даний час цей підхід повністю переглянутий. Статистика показала, що масова примусова терапія малоефективна і при цьому вимагає величезних матеріальних витрат. В сучасних наказах Моз та інших нормативних документах добровільність розглядається як один з основних принципів лікування алкоголізму. Примусове лікування вважається допустимим тільки у виняткових випадках.

Через схильність пацієнтів заперечувати власне захворювання домогтися добровільного визнання проблеми алкоголізму і усвідомленого бажання пройти курс терапії буває непросто. Хворі, які страждають алкогольною залежністю, найчастіше роками уникають звернення до нарколога і потрапляють до фахівця тільки при виникненні надзвичайних ситуацій – при проблемах під час виходу із запою, виражених явищах абстиненції, розвитку алкогольного делірію, виникненні гострої соматичної патології (наприклад, синдрому Меллорі-Вейса) або загостренні хронічних соматичних захворювань.

Однією з найважливіших завдань лікаря в подібних обставинах стає продумане вплив на психіку пацієнта. Нарколог переконує хворого, що алкоголь руйнує його здоров’я і що повна відмова від прийому алкоголю є єдиним способом зупинити це руйнування. Інший підхід (вживати алкоголь «в міру») при алкогольній залежності неможливий – у алкоголіка відсутня почуття міри, він не може контролювати кількість випитого, навіть пара ковтків спиртного після тривалого періоду тверезості може стати початком тривалого запою.

Індивідуальний підхід.

В даний час існує безліч способів лікування алкогольної залежності: медикаментозне кодування, кодування з Довженко, гіпносугестівна терапія, кодування «Подвійний блок» та ін. В залежності від тяжкості алкоголізму, вираженості ускладнень і рівня мотивації хворого лікар може запропонувати виведення з запою на дому, короткочасну госпіталізацію для усунення явищ абстинентного синдрому та кодування з наступним амбулаторним долечиванием, тривале перебування в наркологічному стаціонарі для корекції фізичного і психічного стану з наступною реабілітацією алкозалежних в клініці.

Такий підхід дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного конкретного випадку. Внушаемому людині з невеликим стажем алкогольної залежності підійде гіпносугестівна терапія, хворому, відчуває недовіру до психотерапевтичних методів впливу – медикаментозне лікування алкоголізму, пацієнту з запущеним алкоголізмом, недостатньо високим рівнем мотивації, вираженими соматичними або психічними порушеннями – тривала терапія в стаціонарі і т. д. При цьому лікування алкоголізму включає в себе всі етапи (детоксикацію, корекцію стану, психотерапію та реабілітацію), але тривалість і глибина цих етапів можуть істотно розрізнятися.

Детоксикація і корекція стану пацієнта.

Детоксикація є першим лікувальним заходом при терапії алкогольної залежності. Залежно від стану хворого проводиться стандартне очищення організму, подвійне очищення організму або глибоке очищення організму. При короткочасному запої і легкому абстинентному синдромі можливий висновок із запою на дому. При тривалому запої, важкої абстиненції і абстинентному синдромі середнього ступеня тяжкості потрібне лікування алкоголізму в умовах стаціонару.

Для детоксикації використовують сольові і дезінтоксикаційні розчини. Одночасно хворому вводять вітаміни, ноотропи, транквілізатори і симптоматичні засоби. Після корекції гострих порушень при необхідності проводять терапію, спрямовану на нормалізацію стану хворого, відновлення обмінних процесів, усунення виснаження і т. д. На початкових стадіях алкоголізму, коли грубі порушення обміну відсутні, а функції органів ще близькі до норми, після детоксикації відразу переходять до кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму.

вартість лікування від алкоголізму

Кодування від алкогольної залежності – один з найпопулярніших методів лікування алкоголізму. Багато пацієнтів вважають, що кодування — і є лікування, а інші лікувальні заходи не обов’язкові, їх можна пропускати і ігнорувати. Насправді, наркологи розглядають кодування не як самостійний вид терапії, а як основу для інших методів лікування та реабілітації. При комплексному лікуванні алкоголізму ефективність всіх видів кодування підвищується, спостерігається менше зривів, відзначається більше тривалих ремісій.

Кодування може бути медикаментозним і немедикаментозним або являти собою поєднання двох цих методів. При медикаментозному кодуванні пацієнту дають препарат або вшивають імплант, що викликає яскраві негативні вегетативні і соматичні реакції при прийомі навіть невеликої дози алкоголю. При немедикаментозному кодуванні (кодуванні по Довженко або гіпносуггестівной терапії) проводять роботу з психікою пацієнта, налаштовуючи його на здоровий спосіб життя і вселяючи огиду до спиртного. При використанні методу «Подвійний блок» введення препарату поєднують з психотерапевтичним і гіпнотичним впливом.

При використанні медикаментів термін кодування визначається формою лікарського засобу. Препарати для парентерального введення діють протягом одного або декількох місяців, засоби пролонгованої дії, що вводяться в жирову клітковину – від декількох місяців до року, імпланти – до декількох років. При немедикаментозному кодуванні хворий сам визначає термін утримання від алкоголю.

Слід враховувати, що процедуру можна повторювати багаторазово – після другого або третього кодування ефект стає менш вираженим, кількість зривів збільшується. В подальшому доводиться використовувати «Подвійний блок», який теж стає менш ефективним після двох — трьох кодувань. Для того щоб зберігати тверезий спосіб життя після завершення терміну кодування, необхідно своєчасно пройти реабілітацію і повністю позбутися від психічної залежності.

Реабілітація.

Оптимальним варіантом є проходження реабілітації в спеціалізованому центрі. Реабілітаційні клініки знаходяться за містом, на природі, що забезпечує зміна звичного оточення і створює найбільш сприятливі умови для фізичного і психологічного відновлення. Зустрічі з відвідувачами обмежені, можливість розпивання спиртних напоїв виключена. Пацієнти отримують комплексне лікування, що включає в себе індивідуальну і групову психотерапію, спеціальну дієту і лікувальну фізкультуру. Проводяться заходи з трудової та соціальної реабілітації. При необхідності здійснюється лікування соматичних захворювань.

Термін реабілітації алкозалежних в клініці становить кілька місяців. У подальшому пацієнт знаходиться під наглядом лікаря нарколога, відвідує психолога або психотерапевта і бере участь в групах взаємодопомоги. Якщо хворий з якихось причин не може пройти реабілітацію в клініці, психологічну, соціальну і трудову реабілітацію проводять амбулаторно, проте в цьому випадку ризик зриву істотно підвищується. Згідно зі статистикою, для повної зміни мислення колишнього алкоголіка потрібно від 3 до 5 років, при цьому найважчим періодом стають перші місяці після відмови від вживання спиртного. У цей період особливо важливо відвідувати психолога і дотримувати всі рекомендації нарколога – підтримка фахівців допоможе пережити важкий час, зберігаючи тверезість.