торсунов про алкоголізм

LiveInternet LiveInternet.

— Рубрика.

Умілі ручки. (21) мої думки у віршах (21) мудрі думки. Притча. (50) Психологія. Допоможи собі сам. (113) Чоловіки і жінки. Любов. (58) Пияцтво — проблема чи біда? (23) Актуально (65) Просто хороші фільми (4) Православ’я (71) Улюблена музика (63) Автомобілі (7) Гороскопи. Астрологія. (26) Красиво (105) Роздача. Сценарії, розробки уроків (9) Здоров’я (30) Цікаво і повчально (37) Тварини (13) Мода (6) Комп’ютер (32) Податки (11) Історія (11) Смачно (6) AGEL (40)

По змісту

— Пошук по щоденнику.

— Цитатник.

Оптимізація комп’ютера Windows (7 8.1 10) 10 способів по кроках. Для чег.

Монтаж відео-безкоштовно, без обмежень і водяного знака! Icecream Video Edito.

Секрети роботи за комп’ютером Конста.

Уроки для новачків Ліру. Уроки для новачків &n.

Перевірка сайтів на шахрайство онлайн. Перевірка сайту на шахрайство в режимі онлайн дозволить.

Олег Торсунов: алкоголь руйнує розум.

Насправді проблема навіть не в алкоголізмі. Справа в тому, що люди зараз не сприймають алкоголь як щось руйнівне з тієї причини, що вони не знають, що алкоголь впливає на розум.

Алкоголь руйнує тонкі функції нашої психіки. Найтонша функція психіки – це функція розуму – здатність розрізняти правду від брехні; спроможність бути рішучим; здатність мати пам’ять; здатність бути відповідальним у житті; здатність тримати себе під контролем, контролювати свої почуття; здатність розуміти якісь вищі ідеї, вищий сенс життя. Тому, відповідно, якщо люди не розуміють, що така небезпека в алкоголі таїться, вони і п’ють спокійно, думаючи, що все буде добре.

Але в результаті знижується відповідальність, знижується пам’ять. Знижується розуміння того, що відбувається в цьому світі зі мною. Людина перестає контролювати свої вчинки, своє розуміння речей – воно у нього змінюється в гіршу сторону. В результаті сім’я поступово руйнується, працювати не так сильно хочеться. Людина потрапляє під вплив алкоголю, тому що руйнується його сила волі. Він стає залежним від алкоголю. І, врешті-решт, він поступово стає деградантом. І ми можемо зараз бачити багато таких деградантів. Але вони себе не відчувають деградантами, тому що їх розум дуже слабкий. У цьому полягає головна біда, що людям ні держава, ні уряд, ні сучасні релігії не можуть пояснити, в чому головна проблема алкоголізму.

Нам кажуть: «Пити погано!» А що значить погано? Ну, випив я, і що тут поганого? В цьому нічого поганого немає. Завтра вже буду тверезим і буду далі жити як жив. Але завтра буде вже інше життя. Тому що розум став слабкішим. Відповідно, можливості жити правильно теж стають слабкішими. Людина позбавляється цінностей у житті. У нього руйнуються стосунки з близькими. Він не може розуміти все так ясно, як раніше. Йому вже все одно, будуть голодними його близькі або ситими. Надійде дитина в інститут чи ні. Втрачається можливість контролювати ситуацію.

Але зараз, насправді, навіть якщо сказати всім привселюдно, що розум руйнується від алкоголю, що треба перестати вживати цю отруту-люди не зрозуміють. Більшість людей навіть не розуміють, навіщо їм взагалі потрібен цей розум. Тому що зараз таке життя – люди не розуміють, що є сенс життя, є вища мета.

Нам всім про це треба подумати дуже серйозно. Тому що кожна людина може встати на коліна перед пляшкою. Кожна людина може втратити себе…

Олег Торсунов. Як розмовляти з чоловіком, якщо він п’є.

Як розмовляти з чоловіком, якщо він п’є.

Припустимо, в сім’ї п’є чоловік, тобто веде гріховне життя. Він не хоче слухати дружину, яка веде праведне життя, і йому противно її присутність. Як же чинити дружині в такому випадку, щоб допомогти своїй близькій людині?

Треба говорити з ним тільки тоді, коли ваші слова будуть нести йому благо. Навіщо говорити, якщо ви бачите, що людина вас не слухає? Викликати його гнів на себе – немає сенсу. Адже він буде тільки чинити опір у відповідь. Веди кажуть, що якщо людина не слухає, то краще не говорити, ніж говорити, щоб зберегти хоч трохи свого авторитету. Це дуже важливий момент і я загострюю на ньому увагу, тому що ми не знаємо, як виховувати один одного, як спілкуватися один з одним.

Також дружина повинна виконувати перед ним свої обов’язки, ставитися до нього з добротою , але не повинна бути з ним в близьких відносинах. Для цього їй треба намагатися триматися трошки осторонь і не вступати з ним в тривалі бесіди. Якщо є дві кімнати, то можна жити в другій кімнаті.

Через якийсь час чоловік задумається про такі незрозумілі стосунки без близькості, і спробує їх налагодити. Наприклад: — Чому ти не посміхаєшся мені? У цьому випадку, якщо у вас немає в його очах авторитету і він не слухає ваші слова про свій алкоголізм, вам треба відповісти: — Просто мені сумно. Я відчуваю, що щось у нас в житті відбувається. — Та все добре! — Тобі здається так, а мені здається по-іншому. Що тут зробиш? Таке у мене неправильне розуміння речей.

Тоді чоловік подумає: «напевно, у неї сьогодні поганий настрій або щось з нею не те, раз вона себе так веде». Коли це триватиме досить довго-він спробує влаштувати сварку. Він почне чіплятися, злитися, намагатися зробити так, щоб дружина проявила погані якості характеру, намагатися підірвати її силу внутрішнього усамітнення. А сварка від чого виникає? Від невиконання своїх обов’язків. «Ти чому це не зробила?» У цей момент треба намагатися все робити так, як треба, але при цьому продовжувати не мати близьких стосунків. На чергове запитання «чому?» треба знову відповісти: — Тому що немає щастя у мене в житті. Я не знаю чому, щось мені заважає бути щасливою.

Ця незрима боротьба полягає в тому, що одна людина намагається жити і виконувати свої обов’язки як годиться, а другий – намагається зламати його стійкість. Хто перемагає? Перемагає той, хто перемагає.

Якщо перемагає праведна дружина, а чоловік продовжує жити гріховним життям, але при цьому розуміє, що у нього хороша дружина. Це означає, що коли чоловікові стане зовсім важко в житті, він буде знати, що у нього хороша дружина. Тоді він прийде до своєї хорошої дружини і скаже:»У мене проблеми в житті». У цей момент вона повинна правильно підказати йому ключ до вирішення цієї проблеми.

Ключ до вирішення проблеми. Людина п’є, тому що у нього в житті немає любові. Любов в житті буває від праці, від любові в сім’ї. Треба культивувати силу любові. Коли любові стане більше, тоді і перестане хотітися пити.

Не треба просторікувати «ти такий, ти сякий, ти п’яниця». Навіщо ображати людину? Якщо ви хочете допомогти, треба просто по-людськи сказати йому ключ до вирішення проблеми.

Треба розуміти, як правильно сказати йому про це. Слова повинні бути приємними, правдивими і несучими благо. Це означає, що ви повинні говорити без гордості . Слова без гордості завжди приємні, якими б гіркими вони не були. Так говорити дуже важко, але в основному все-лікарі, реклама-так і кажуть: «куріння-зло», «якщо будеш пити-будеш алкоголіком». Який результат? Всі продовжують пити, курити, тому що ці слова не працюють — вони правдиві, але благо не несуть.

Сказати так, щоб не вселити в людину занепокоєння, може тільки людина з добрим серцем. Якщо людина не культивує в собі доброту, то в його серці все одно буде виникати неспокій, що він буде передавати зі своїми словами.

Дуже часто люди, які намагаються нести іншим правду, кажуть це дуже жорстоко, тому що в їх серце не вистачає доброти. Вони б’ють словами , а це неправильно. Люди від цього краще не стануть. Вони будуть захищатися, зіщулюватися і ненавидіти цю людину. На цьому все і закінчиться. Тому якщо ми хочемо допомогти іншій людині, не треба своїми словами викликати занепокоєння.

Відео — торсунов про алкоголізм (Відео)

Коли людина знаходиться в стражданні, ми не повинні до нього підходити зверхньо. Але найчастіше в сім’ї так не буває, тому що кожна людина створює сім’ю з подібним собі.

Для того щоб мати можливість говоритися слова, що несуть благо, треба змінити себе. Треба перестати бути подібним тій людині, яка живе гріховно. Мабуть, у вас теж є якась сила, яка змушує його так жити.

Найчастіше у жінок – це гординя. Якщо жінка надмірно пишається перед своїм чоловіком, то його це дуже сильно розчаровує. Чим вище себе ставить жінка перед чоловіком, тим чоловік стає слабкішим. Його сили тануть, і від відчаю він починає пити. «Чоловік-ганчірка» і » дружина-гордячка — — це одне й те саме. Якщо чоловік — «ганчірка», то в наступному житті він стає дуже гордою жінкою, не п’є, але стає дуже гордою. А горда жінка в наступному житті народжується дуже безвольним чоловіком. Це одне і те ж якість, просто по-різному проявляється в тілі жінки і в тілі чоловіка.

Торсунов про алкоголізм.

Попросила вчора у Всесвіті лекцію про алкоголізм, відповідь прийшла сьогодні з френд-лнти. Алкоголізм.

1. нестачі щастя, теплоти і любові у відносинах, діяльності.

Просто в силу поганої долі людини не досить люблять. Часто, в результаті поганого виховання, не щеплений інтерес, до будь-якої діяльності, немає любові до праці. Все це відбувається по долі в результаті помилок скоєних в минулих життях. Така людина дуже холодно сприймає все навколо. Душа за своєю природою потребує щастя, любові. Якщо ця потреба довгий час не задовольняється, то з’являється сильна незадоволеність. Цей стан викликає страшні страждання, і розум починає гарячково шукати, ніж заповнити нестачу щастя. Хтось щоб подолати ці проблеми починає вчитися чесно ставитися: до оточуючих людей, своїх обов’язків. Ті ж, хто шукають легшого, безтурботного шляху рано чи пізно знаходять пляшку. Відчувши смак швидкоплинного спиртового щастя, людині хочеться випити знову і знову. Спирт володіє цією якістю. Він може дати відчуття любові .

Але любов буває чотирьох видів :

1. Любов в добрості означає Бажання безкорисливо зробити щось хороше для близької людини або турбота. Любов до праці також знаходиться в добрості.

2. Любов у пристрасті характеризується егоїстичної установкою, всі хто мене любить повинні піклуватися про мене, тоді і я буду їх любити.

3. Любов в невігластві буває від спирту. Напідпитку, і стало добре. Також в невігластві знаходиться збочена любов, яка приносить одні страждання. Постійне вживання спиртного якраз призводить до такої любові.

4.Існує любов, яка стоїть вище цих трьох видів — це любов до Бога . У людини, яка володіє цим рідкісним даром, автоматично розвиваються всі хороші якості характеру.

У ведичному суспільстві під час веселощів не було необхідності «пропустити одну, іншу чарочку» для настрою. Люди були настільки доброзичливо налаштовані, що радість під час веселощів виникала сама собою. Періодично влаштовувалися великі свята, найчастіше на честь народження якихось святих. Люди співали, танцювали, влаштовували хороводи, пригощали один одного смачною освяченою їжею. Це щастя без спиртного — природно в атмосфері любові і довіри. 2. традиційного прийняття спиртних напоїв. Традиційного прийняття спиртного для настрою не рекомендуються ведами. Люди це все придумали приблизно близько 2-3 тисяч років тому, коли духовна деградація стала досить відчутною. Зараз ми просто не знаємо, що можна бути щасливим в суспільстві людей і без спиртного. Таким чином, алкоголізм — це просто нездатність любити один одного. Людина під впливом спиртного стає абсолютно сухим до всіх оточуючих, він не сприймає красу світу. Він не розуміє потреби близьких людей, стає байдужим до всього. Йому абсолютно на всіх наплювати і тільки горілка приносить радість.

Найчастіше п’яницями стають чоловіки-це закладено природою. Жінка отримує любов не тільки від чоловіка, але і від своїх дітей, тому вона менш схильна до пияцтва.

Як врятувати такого чоловіка? Треба почати любити його таким, яким він є, треба почати щось робити для нього. Любов породжує любов, ненависть породжує ненависть. Жінці доведеться піти на такий подвиг, тому що все виникає не випадково. Ми живемо не одне життя. В минулому житті жінка, яка отримує такого чоловіка, швидше за все, вела себе точно також.

Однакові якості душі проявляються по-різному в жіночому і в чоловічому тілі . Чоловіча безвідповідальність відповідає жіночій незалежності від чоловіка. Коли жінка схильна поводитися незалежно перед чоловіком, вона отримує по долі безвідповідального чоловіка.

У чоловіка розумність проявляється в можливості прийняти відповідальність за сім’ю і боротися з шкідливими звичками, у жінки — у послусі , здатності зайняти підлегле становище і намагатися щиро поважати чоловіка.

Коли жінка починає перша вести себе правильно, відповідно до своєї вродженої м’якістю, то чоловік поступово добріє і йде від пияцтва. Якщо ж дружина нарощує в собі ненависть і сухість до свого чоловіка, то він приречений на подальшу деградацію, якщо тільки сам не візьметься поміняти своє життя. Якщо схильний до пияцтва людина, отримавши правильне спілкування стає здатним кинути це дурне заняття, то він поступово може, виправивши своє ставлення до сім’ї, вплинути також на характер своєї дружини. Точно також дружина, змінивши своє ставлення до чоловіка, може надихнути його кинути пити.

Пияцтво шкідливе не від хвороб тіла, а через поступову деградацію розуму . Однак хвороби тіла в цьому випадку теж починають проявлятися, але не відразу буває помітно. Розум ж у людини схильного до спиртного починає страждати вже після першої випитої чарки. Перша ознака цієї хвороби-розпивання спиртного вже не здається, настільки гріховним дією, «навпаки багато лікарів навіть говорять що це корисно в невеликих кількостях». Розум знаходить підтвердження новим виниклим після впливу спирту ідеям. На наступних етапах пропадає здатність отримувати задоволення від відносин з людьми, своєю роботою. Далі з’являється схильність до обману, гнівливість, безвідповідальність особливо перед близькими людьми. Наступний етап деградації розуму — це повна зміна понять, що насправді добре він критикує, а погане славить. В подальшому поступово розвивається картина психічної деградації.

3. прагнення до дешевого щастя. Наступна причина пияцтва — це прагнення до легких задоволень, які не вимагають якоїсь роботи над собою. Зазвичай людина отримує щастя, коли щось робить. Якщо хочеться дешевого щастя, тоді з’являється нахили до алкоголізму і наркоманії. Так люди часто потрапляють в хитру пастку прихильності до спиртного.

4. розчарування, безвиході, брехливості.

торсунов про алкоголізм

Алкоголізм може розвинутися з різних вторинних причин. Наприклад, відсутність любові в результаті розчарування в житті або безвиході. Брехливість теж іноді веде до сухості в характері. Наприклад, якщо людина постійно обманює, він не може мати стійких хороших відносин. У кожному він людині починає помічати в основному недоліки і завжди відчуває, «щось не те», він думає що всі його обманюють. І в результаті, стає важко знайти хороших друзів. Правда, з’являються знайомі, точно такі ж обманщики і поступово стає самотньо, не вистачає теплоти, любові. В результаті рано чи пізно з’являється бажання випити.

5. почуття провини (відчаю).

Коли не вистачає оптимізму, сили, життєрадісності, знання, щоб виправити якісь помилки, то, як результат, з’являється почуття провини. Саме по собі це добре, але так як в кінцевому рахунку воно перетворюється не в бажання виправитися, а в відчай, то в підсумку людина починає пити.

6. самотність.

Самотність-це особлива категорія, коли за своєю долею ми не можемо знайти друзів або близьких людей. Самотність для духовно розвиненої людини може бути благом, проте для звичайних, слабких характером, людей воно найчастіше приносить шкоду. Самотність — це карма з минулих життів, ми отримуємо його в результаті своїх неправильних вчинків. Часто самотність стає нестерпним і, зробивши неправильний вибір у бік спиртного, людина швидко деградує.

ВедаМост.

Сторінка.

середа, 9 січня 2013 р.

Одна з причин алкоголізму.

«Коли чоловік п’яний ви його шкодуєте, говорите: «нещасний Ти мій, безголовий». Гладите його. Тому що, коли людина п’є він втрачає розум, стає безголовим. І говорите: «Я напевно мало любові тобі даю – ти любиш таку». Тому що коли людині не вистачає любові — він п’є, розумієте? Тобто любові треба більше давати. Тому той хто випиває, його більше треба любити – тоді він менше буде пити. І він тоді скаже: «Все я кидаю, тому що у мене хороша дружина. Я зовсім поганий став, у мене дружина хороша-навіщо я буду пити?». Хтось знає так адже було, так? Ось дружина може швидко звільнити людину від спиртного. Якщо вона починає з любов’ю до нього ставитися, він відразу перестає пити, тут же говорить: «Все, я зав’язую». Дуже просто, якщо це щиро зробити. У кого так було підніміть руку-ось кілька людей, будь ласка. Це 100%.

«Що ж ти робиш, дубина?!» — так не треба. Людина не може нічого зробити, розумієте? Людина п’є не тому, що він якийсь там. Це йде від нестачі любові – треба дати більше любові своєму чоловікові і тоді він перестане. Треба чесно любити його. Знаєте, чому чоловік п’є? Тому, що ви в минулому житті пили поруч зі своєю дружиною. Ось і все, причини іншої немає. І цей ланцюжок ніколи не закінчиться, тому треба просто взяти і з любов’ю витягнути його. Хто витягне свого чоловіка від пияцтва? Тільки дружина. З любов’ю витягнути можна. Більше ніякого способу немає. Тому що людина від нестачі любові п’є – це єдина причина.

Але іноді дружинам не хочеться любити, тому вони виправдовуються тим, що він п’є. «

Торсунов про алкоголізм.

Інтерв’ю Олега Гадецького.

— Що говорять Веди про алкоголь?

— У Ведах пояснюється, що наше життя може протікати на чотирьох різних рівнях. Це рівень невігластва, або тамаса, рівень пристрасті, або раджаса і рівень благості, або саттви, і нарешті, трансцендентні сфери, духовні сфери. Мудреці в древніх трактатах кажуть, що рівень невігластва дуже небезпечний і алкоголізм-це дуже явний прояв невігластва. У Ведах дуже цікаво пояснюється, що означає управляти державою, управляти нацією. Там говориться, що головний обов’язок уряду захистити своїх підданих від жадання. Бажання — це вогонь егоїзму, «роблю те, що хочу»… Він геть руйнує людське життя. У сучасному світі проголошується ідеал свободи: «Роби те, що хочеш, роби те, що хочеться твоїм почуттям». З одного боку, заявляється повна свобода, і людина отримує доступ до наркотиків, алкоголю… Але, з іншого боку, ми бачимо, що ця зовнішня свобода, коли людина заперечує будь-які правила життя, призводить до внутрішньої деградації людини.

Хочу навести слова Далай-лами, вони досить точно описують ситуацію, в якій ми зараз з вами живемо: «У нас великі будинки, але маленькі сім’ї; більше зручностей, але менше часу. У нас більше вчених ступенів, але менше сенсу; більше знань, але менше мудрості; більше експертів, але й більше проблем; більше ліків, але менше здоров’я. Ми пройшли весь шлях до місяця і назад, але нам приносить купу проблем перейти вулицю, щоб привітатися з новим сусідом. Ми створили багато комп’ютерів, щоб вмістити всю інформацію, але у нас менше спілкування. Для нас кількість стала важливішою, ніж якість. Це час швидкого харчування, але повільного перетравлення; високих людей, але дрібних характерів; з високими доходами, але низькими відносинами. Час, коли стільки всього за вікном, а в кімнаті порожньо. «І можна було б продовжити: коли багато всього в зовнішньому світі і нічого в серці…

Це, на жаль, підсумок розвитку нашої цивілізації, те, до чого ми зараз прийшли. Коли, практично, не залишилося людських відносин, коли у людей не залишилося радості, вони все більше і більше занурюються у стреси. Мені недавно розповіли, що в Кореї люди працюють зовсім без вихідних. Це час, коли люди все більше і більше працюють і все менше і менше залишаються наодинці зі своїми близькими. І все більше і більше стирчать в пробках в дорозі на роботу і назад. Отже, ми декларуємо дуже красиві цінності — свободу людини, але отримуємо в підсумку повну несвободу. І алкоголь — це один із проявів декларації цієї свободи: «Наслаждай свої почуття, йди в ілюзії насолоди!»

Отже, Веди кажуть, що є чотири типи щастя. Перший рівень щастя — це щастя в енергії тамаса, або невігластва, воно пов’язане з порушенням почуттів. Алкоголь, наркотики, тютюн-це засоби порушувати свої почуття і відчувати задоволення від цього. У Ведах пояснюється, що це ілюзорна насолода. І коли вплив цих одурманюючих речовин закінчується, починається справжня ломка — психічна, фізична — дуже сильна. Страждання, які відчуває людина, — наслідок цієї штучної насолоди.

Другий рівень щастя — це енергія пристрасті, коли ми прагнемо діяти, метушитися, пробувати різні об’єкти, досягати чогось, впливати на світ — це енергія раджаса, пристрасті, стреси. В стресі є щастя. Щастя в тому, щоб обігнати свого сусіда, підрізати його на дорозі машиною… Коли мій холодильник більше, ніж у сусіда — це дає певне задоволення. Коли я по кар’єрних сходах просунувся далі, ніж мої однокласники, я можу написати про це на сайті «Однокласники» і відчувати щастя… На цю тему є така притча. Одного разу цар Акбар накреслив пряму лінію і запитав своїх міністрів: «Як зробити цю лінію коротше, не торкаючись до неї?» Бірбал вважався наймудрішою людиною в державі. Він підійшов, і накреслив поруч з цією лінією іншу, але довшу тим самим применшивши гідність першої.

І, нарешті, третій рівень щастя, це щастя в Гуні доброти, або в саттва-Гуні, як це називають мудреці. Це щастя розкривається зсередини, коли людина має свої власні цінності — він знає, заради чого він живе, що він по-справжньому хоче в житті. Він не наслідує інших, він живе своїм власним життям. Така людина відчуває: коли я творю, коли я проявляю себе, як особистість, це дуже велике щастя.

І прагнення до алкоголю закінчується на другій енергії, енергії пристрасті. У саттві, в добрості, його вже немає. Вже не потрібно штучно стимулювати почуття. Щастя є зсередини, воно йде з глибини серця. А є ще більш високий рівень щастя — це щастя в трансцендентній сфері, духовне щастя. Щастя, яке шукають найбільші мудреці. Це щастя взаємин з Абсолютом, з духовною енергією, яка виходить з вищого джерела. Веди дуже точно і науково описують, як все влаштовано в цьому світі — і, знаючи цю науку, ми можемо робити усвідомлений вибір. Дійсно, ну навіщо нам алкоголь? Є більш високий рівень щастя! Навіщо це божевільне розбурхування власних почуттів, яке призводить тільки до повної втрати особистості?

Це відео недоступне.

Черга перегляду.

Черга.

Видалити все відключити.

YouTube Premium.

торсунов про алкоголізм

Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм.

Хочете зберегти це відео?

Поскаржитися.

Поскаржитися на відео?

Виконайте вхід, щоб повідомити про неприйнятний вміст.

Сподобалося?

Не сподобалося?

Текст відео.

Сайт Доктора Торсунова О. Г. http://torsunov.ru Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі https://www.youtube.com/user/torsunov Офіційна сторінка ВКонтакте https://vk.com/og_torsunov СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДА-РАДІО з ЛЕКЦІЙ і МЕТОДИКАМИ О. Р. Торсунова і його соратників — http://vedaradio.fm/ Сеанси ПОБАЖАННЯ ВСІМ ЩАСТЯ в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Р. можна замовити тут http://ecoveda.shop/category/book/kni. Розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться тут http://torsunov.ru/events?type=1 інформація про фестиваль благість в Анапі тут http://blagostfest.org / сторінка в Інстаграмм https://www.instagram.com/torsunov.oleg/

Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я.

Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович.

Алкоголізм – поради та рекомендації Олега Торсунова.

Перш за все потрібно усвідомити, що алкоголізм – це хвороба, залежність. І якщо ми хочемо позбутися цієї згубної залежності, потрібно дуже сильно цього захотіти! Як позбутися від алкоголізму та інших шкідливих звичок, почитайте ось тут мою статтю. Далі я вам пропоную переглянути кілька відео, в яких Олег Торсунов дає поради та рекомендації щодо позбавлення від алкоголізму.

1. У цьому відео Торсунов розповідає про проблему російського народу, такий як пияцтво. Адже жоден захід, сумний або радісний, у нас не проходить без алкоголю.

Більш того, зняти стрес або підняти собі настрій за допомогою спиртних напоїв – це норма.

Але ж, як правильно говорить Олег Торсунов, вживання алкоголю навіть в малих дозах є великим гріхом і може мати дуже сумні наслідки. Тим більше, що штучно викликане щастя, по суті, самообман і важливо шукати це саме щастя в чомусь іншому, не ілюзорному. І вже точно не бачити порятунком від усіх бід алкоголь.

2. Чому людина залежить від алкоголю?

У цьому відео автор дуже цікаво розповідає, чому у багатьох людей з’являються такі шкідливі звички, як вживання алкоголю чи паління.

Що таке спирт і чому люди роблять з нього культ? Адже по суті, як правильно каже автор, спирт є відходом певних інгредієнтів та, вживаючи його, людина сама перетворюється в ці відходи.

А адже куди краще замінити шкідливі звички більш правильними і духовними. Потрібно просто починати свій день не з чарки горілки або викуреної сигарети, а з молитви.

3. Чи виходити заміж за алкоголіка?

Чи виходити заміж за алкоголіка? Звичайно ж, ні, — говорить автор цього відео О. Торсунов. Людина, залежна від алкоголю, повинна кинути пити до шлюбу. Адже після весілля ситуація може стати ще гіршою.

Жити з чоловіком алкоголіком не просто складно, але і небезпечно. Жінка повинна виховувати і направляти чоловіка у правильне, духовне русло, а для цього чоловік повинен сам зрозуміти і показати, що сім’я для нього важливіше пляшки зі спиртним.

Будь ласка напишіть свій відгук, коментар про свою думку на лекції Олега Торсунова. Що ви думаєте з цих питань?

Як вилікувати алкоголізм чоловіка?

00:00:01 [Радіоведуча] « Добрий день, — пише Світлана. – У мене велика проблема: мій чоловік страждає алкоголізмом і останнім часом це все більше прогресує, нічого не хоче робити, ситуація набуває катастрофічне становище. Підкажіть, що ж мені робити».

00:00:18 [Доктор Торсунов] Світлана, алкоголізм – це не хвороба, це панування духу над людиною. І взагалі будь-яке, навіть невелике вживання спиртного, це не стосується священних таїнств яких, припустимо, причастя і т. д. Це стосується просто вживання спиртного для свого задоволення, припустимо, вина, горілки, пива для свого задоволення. Коли людина робить це для свого задоволення не як священне дію якесь, а просто для свого задоволення, тоді в цьому випадку він отримує відносини з духом, з звеселяючим духом, який говорить йому, з серця він йому каже: «Ти будеш щасливий зі мною, ось, скільки ти зі мною хочеш спілкуватися, весь час ти будеш щасливий. Але я забираю твою свободу, твій розум». Що значить забрати свободу, це означає, що якщо ти нещасний, то тобі доведеться пити. Зазвичай люди, коли нещасні, вони моляться, просять вибачення, прощають, щось роблять таке піднесене і щастя приходить в їх серце в результаті того, що їх серце прочищається І Бог входить в нього. Нещастя означає осквернення або заповнення серце гріхом. Людина повинна жити в добрості, повинна бути благодушною, щасливою у своєму серці, вона повинна страждати тільки по Богу.

00:01:46 Але коли людина нещасна у нього є два вибори. Чи один вибір просто штучним чином зробити себе щасливим: це наркотики, спирт і т. д. телевізор те ж саме, якісь розважальні передачі або інтернет, або комп’ютерні ігри все це пахне однією і тією ж темою відносини з духами. Багато людей зараз, на жаль, так живуть. Вони дуже сильно прив’язані до цього спілкування з духами, які дають їм можливість бути щасливими на тлі того, що їх життя йде не туди, це називається «бенкет під час чуми». Розумієте, тобто треба зрозуміти спочатку, ми з вами розбираємося, чим хворий ваш чоловік, він хворий бездуховністю. Тому що, коли людина вірить в духа, тобто він віддає себе спиртному, він вірить, тобто куди людина вірить, у що вірить, туди він йде. Він вірить в спиртне тому йде до спиртного, він йде туди, там його порятунок, він відчуває там захист свою.

00:02:56 Це означає тільки одну річ, що у вашій родині немає Бога. Розумієте, тому що там, де є Бог духи там не можуть жити. Ось з одного боку, дивіться, ви теж страждаєте, мучитеся, в скорботі живете, це інша сторона медалі. Там де живуть духи, там завжди скорбота. Але ви дозволяєте цим духам жити тому, що ви не повстали проти цього всього. А ви живете в цій самій квартирі з цим же самим людиною, яка вариться в атмосфері духів і ви теж варитесь в ній, тільки він вариться насолоджуючись цією атмосферою, а ви варитесь сумуючи від неї. І те й інше, це одне і теж. Розумієте, що знак плюс, що знак мінус різниці ніякої немає. І то гріх, і це гріх.

00:03:41 Що робити? Поменше бувайте вдома, більше бувайте в духовних місцях, ходіть в храм який-небудь, спілкуйтеся з духовно-розвиненими людьми. Поступово, що станеться, ваше серце почне очищатися там, додому ви будете приходити і відчувати, що ви ще слабкі, ви не можете як би перемогти цього духа і цю атмосферу оскверняющую атмосферу, в якій живе ваш чоловік і ваша сім’я. Але поступово ваше серце стане міцніти і в якийсь момент ви зрозумієте, що вдома треба поставити вівтар. Далі ви поставите вдома вівтар і природно чоловік буде чинити цьому опір, а ви будете наполягати на своєму, так почнеться війна, духовна війна, в якій переможе або дух і ви знову будете сумувати, або Бог, але знайте, що дух ніколи не може перемогти Бога, якщо ви йому це не дозволили зробити.

00:04:34 Тому у вас тільки один шлях: викурити духа свого будинку за допомогою духовного життя і, коли це станеться, ви побачите, що чоловік зразу ж як буде заходити додому, він буде каятися в тому, що він робить. Коли він буде йти з дому, зустрічатися зі своїми дружками, він буде потрапляти під вплив духа, знову пити там. Буде приходити додому – каятися. Настане переломний момент, коли він буде каятися настільки сильно, що він перестане ходити до дружків. Таким чином ваше життя буде врятовано.

00: 05: 07 всі жінки, які живуть з п’яними чоловіками, вони страждають тільки від одного: від своєї власної бездуховності і свого власного атеїзму. Вам треба піднестися духом, спілкуватися зі святими людьми тільки в такому спілкуванні, піднесеному спілкуванні людина може воскреснути духовно, потрібно ходити кудись на духовні програми, це перший крок, слухати лекції про самовдосконалення і жити постійно в звуці слухати духовну музику, слухати лекції, звук рятує людину. Дійте таким чином і перемога буде сто відсотків на вашому боці. Не думайте, що тут потрібно зробити щось інше. Розумієте хоч кинете ви чоловіка, хоч не кинете, хоч ви закодуєте його, хоч будете з ним сваритися, хоч не будете лаятися все одно, так як він хоче жити з духом, він буде жити з духом, і нічого з цим не зробиш. Але якщо ви хочете жити з Богом, тоді духу у вашій квартирі місця не буде. Якщо ваш чоловік захоче з духом залишитися, йому доведеться піти з дому. Такі варіанти теж бувають, але це не ваша проблема. Ваша проблема зараз почати чисте світле життя самої, розуміє. Це ваше рішення, Світлана, буде вашим рішенням.

Алкоголізм.

Все про алкоголізм.

торсунов про алкоголізм

Торсунов про алкоголізм.

Опубліковано: 13 жовтня. 2011 р.

Напившись вщент розгнуздано розпивати пісні — це хвороба Чому людина п’є безконтрольно? Спиртне навіть в маленьких дозах забирає розум у людини. Якщо чоловік почав знімати втому спиртним, то настане момент, що втома стане настільки сильною, що йому доведеться увійти в запій. Коли приходить сильна втома, людина робить те ж, що і раніше. Так працює психіка, це закон. У людини немає можливості виробити нову звичку, щоб зняти напругу. А якщо напруга не знімається, то настає стрес. Що робити для зняття напруги? Вставати під душ, занурюватися в духовне життя, спілкуватися з відомими людьми. Пияцтво починається з невміння відпочивати. «Культурне» пияцтво. Саме поняття «пити» означає великий гріх, неважливо скільки. Це небезпечно для долі. Енергія щастя повинна вироблятися не штучно, а природним чином. Потрібно вчитися створювати атмосферу любові і глибини у відносинах.

Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм.

Відеоматеріал іменований «Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм» був опублікований автором » радість життя тут і зараз!»3 рік. тому, його вже встигли переглянути 105, 071 раз. Відеоролик сподобався 1, 748 і не сподобався 120 користувачам сайту Zdorovoe.tv.

Опис ролика від автора радість життя тут і зараз!:

Інформація отримана в результаті дослідних робіт в Індії відкриває шлях до знань і навичок які доктор Торсунов застосовує у своєму житті і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я. Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев Хакимов Олександр Геннадійович. ПЛЕЙЛИСТ Торсунов Олег Геннадійович. Торсунова і його соратників сеанси побажання всім щастя в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Г. закони світобудови # Торсунов О. Г. Я бажаю всім щастя! Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії де вивчав спадщину Вед. можна замовити тут розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться тут Інформація про фестиваль благість в Анапі тут сторінка в Інстаграмм Олег Геннадійович Торсунов кандидат медичних наук фахівець з громадського здоров’я відомий у всьому світі письменник і лектор. Канал на Ютубі Офіційна сторінка ВКонтакте СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДАРАДИО по ЛЕКЦІЯМ і МЕТОДИКАМИ О. Р. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут інтернатуру за спеціальністю дерматовенерологія а також Московський університет ім. Як лікувати алкоголізм цей ролик оброблений в відеоредакторі YouTube () ytquality=high Я бажаю всім щастя! Сайт Доктора Торсунова О. Г. джерело youtube.com/watch?v=2AWSE3MLM5E.

Даний відеоконтент про здоров’я можна не тільки подивитися онлайн на сайті Здорове.ТБ, але і завантажити абсолютно безкоштовно і без будь-якої реєстрації в популярних відео форматах: mp4, x-flv, 3gpp і інших. Необхідно тільки натиснути на кнопку «Завантажити» вгорі сайту і зрушити повзунок вправо. Крім того, у вас є можливість подивитися і інші інформаційні відео про здоров’я , красу, харчування, хвороби, медицину, лікування і ліки від автора » РАДІСТЬ ЖИТТЯ ТУТ і ЗАРАЗ! «, які можна знайти на даному сайті, а також інші схожі освітні відеоролики пов’язані зі здоров’ям, лікуванням, медициною і не тільки. Наш відео-сайт має адаптивний новий дизайн, що дозволяє переглядати матеріали на будь-яких мобільних пристроях: планшетах, смартфонах, телефонах і інших девайсах.

Дивіться також цікаві відеоролики на тему здоров’я:

Не забудьте додати пізнавальні відеоролики пов’язані зі здоров’ям в закладки! Щоб можна було повернутися до їх перегляду.

Дружина з алкогольною залежністю, молода коханка і позашлюбна дочка Поліна. Тернистий шлях доктора Мясникова.

Здається, що доктор М’ясників може все . Роздає поради з телеекрану, лікує захворювання кардіологічного профілю, знає, як вчинити в непростій ситуації. Багато інформації можна знайти про його теплі стосунки з мамою, якій вже більше 90 років, а виглядає вона красунею.

А ось особисте життя медичного Бога не так проста, як професійна. Яке йому жити з жінкою, яка страждає алкогольною залежністю. Та й сам не безгрішний – поки Наталя випивала, завів коханку. Тепер підростає Поліна на стороні.

Наталя-друга дружина Мясникова . Заради неї він кинув свою першу сім’ю, вона зробила те ж саме. Зійшлися молодими, були впевнені, що всі тяготи допоможе подолати любов.

Спочатку так і було. Разом з Олександром вона готова була піти не край світу. Довелося їм пожити в Мозамбіку, де над головою свистіли кулі. Потім перебралися до Франції, яка здавалася раєм після пережитих страхів.

Не обійшлося без Америки, про яку доктор нерідко згадує у своїх виступах. Він мовчить лише про те, що там працював, як проклятий, а Наталя пристрастилася до алкоголю. Вона каже, що від самотності. Хоча такою не була, тому що у них ще у Франції народився син Леонід.

Намагалася випивати нишком, тому зайнятий чоловік нічого не помічав. А коли «рознюхав» запашок — було пізно. Його дружина вже мала стійку залежність.

Повернулися в Росію, вона клятвено обіцяла перестати пити, але слова алкоголіків нічого не означають.

Спроби розлучитися швидко припиняв, бо любив сина. А жіночої уваги хотілося. Ось і завів коханку. Від неї не разило віскі, тому насолоджувався в обіймах. Мабуть, міцно любили, раз вирішили народити спільну дочку.

Наталя відчула жіночим нутром, що у чоловіка не все просто. А може, хто підказав. Вирішила зав’язати з випивками.

І з того дня в рот не брала ні краплі. А доктор залишив у минулому любовні втіхи. Своєю Поліною пишається. Допомагає у всьому дівчинці, яка досить талановита. Але медицина її не цікавить. У свої 14 років вона вже видала книгу казок, не без татової допомоги.

Йому вже 66. Чи щасливий він, поки лікує, мовить, ратує.

Спасибі всім, хто читав статтю!

Запрошую до обговорення: мені важлива ваша думка і приємна будь-яка оцінка.

Буду рада, якщо станете передплатником каналу або залишите лайк. Обіцяю бути на Вашій хвилі!

Торсунов лекції про алкоголізм.

Інноваційні методи роботи з проблемними сім’ями візьмуть на озброєння співробітники органів опіки.

Це натуральний засіб відіб’є тягу до алкоголю за 10 днів, навіть у алкоголіка зі стажем!»

Хто хоч раз спілкувався з представниками «проблемних» соціальних верств, той знає, якого нервового напруження стоїть спілкування. Постійний контакт з часом має неприкритий вплив на поведінку самих контактерів – з’являється апатія, пропадає інтерес до роботи і її результатами.

Багато років безуспішно боретеся з алкоголізмом?

Глава Інституту: «Ви будете вражені, наскільки просто можна вилікувати алкоголізм просто приймаючи кожен день.

Нівелювання витрат такої роботи передбачає програма, представлена Міністерством освіти і науки РФ. Як стало відомо кореспондентам популярного видання «МК», незабаром соціальних працівників, які постійно працюють з дітьми і підлітками, будуть вчити долати емоційне вигорання і придушувати в собі симптоми професійної «деформації».

Це буде додаткова професійна програма для працівників органів опіки та піклування, в обов’язки яких входить робота з неповнолітніми. До підвищення кваліфікації за новою методикою будуть допущені тільки співробітники соціальних служб, що мають вищу освіту.

Процес навчання розрахований на 72 години. У нього включені 32 теоретичні лекції і 40 практичних занять. На завершення кожен слухач повинен буде пройти 7 підсумкових тестів.

Розроблено стільки ж, сім, різних тем.

Перш за все, фахівці органів опіки ще раз простудіюють відповідні закони, повторять правила складання різних актів і протоколів, які постійно використовуються за родом їх служби.

Соціальним працівникам пояснять значення виразу «емоційне вигорання», що слід робити, якщо від роботи опускаються руки і нічого не хочеться робити – все, що відбувається поглинає нудьга.

Ті, чия робота пов’язана з дітьми, отримають теоретичні знання психологічних прийомів, які допоможуть не «зачерствіти», не виходити за рамки надійного помічника при вирішенні сімейних конфліктів.

Повсякденна і ділова техніки спілкування з представниками проблемних родин ще один аспект, якому буде приділено увагу слухачів програми. Все підпорядковане головному завданню-щоб робота була результативною і плідною.

У Міносвіти РФ вважають, що підвищення кваліфікації за новою програмою допоможе працівникам органів опіки на практиці легко визначати фактори ризику , які можуть нашкодити дитині-алкоголізм, насильство або конфлікти в сім’ї.

Більш того, кваліфікація співробітників допоможе їм без проблем знаходити індивідуальний підхід до проблем кожного члена сім’ї.

Залишається дочекатися старту програми і її перших результатів, щоб визначити, наскільки вірно обраний шлях для досягнення мети.

Залежність і Алкоголь , Чому людина залежить від алкоголю Торсунов Про Р.

Залежність і Алкоголь , Чому людина залежить від алкоголю Торсунов О Г Торсунов Олег Геннадійович © [посилання] Азбука успіху 5. Успіх в очищенні свідомості. 28.04.2012 Рига _________________ повна версія лекції:

Час цього запису в повній лекції (ч. м. с): 01:17:30 — 01:22:50 _________________ наші сайти:

[посилання] (Онлайн-радіо) [посилання] (Онлайн-університет) http://вегетарианские-вкусняшки.рф/ (Відео-рецепти) [посилання] _________________ Ми в соціальних мережах:

[посилання] (публічна сторінка ВКонтакте) [посилання] (Група ВКонтакте) [посилання] (Twitter) [посилання] (Youtube) [посилання] (Facebook) [посилання] (Мій світ) [посилання] (Однокласники) [посилання] (Google+) _________________ Книги О. Г. Торсунова:

[посилання] [посилання] _________________ Велике спасибі всім вам, хто допомагає робити відеоролики з лекцій О. Г. Торсунова!

Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм.

Дивитися відео Торсунов О. Г. Как лечить алкоголизм на ВХайпе безкоштовно.

1, 457 / 111 радість життя тут і зараз! | 3 рік.

Сайт Доктора Торсунова О. Г. http://torsunov.ru Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі https://www.youtube.com/user/torsunov Офіційна сторінка ВКонтакте https://vk.com/og_torsunov СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДА-РАДІО з ЛЕКЦІЙ і МЕТОДИКАМИ О. Р. Торсунова і його соратників — http://vedaradio.fm/ Сеанси ПОБАЖАННЯ ВСІМ ЩАСТЯ в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Р. можна замовити тут http://ecoveda.shop/category/book/knigi-olega-genadevicha-torsunova/ Розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться ТУТ http://torsunov.ru/events?type=1 Інформація про ФЕСТИВАЛІ ДОБРІСТЬ в АНАПІ тут http://blagostfest.org/ Сторінка в Инстаграмм https://www.instagram.com/torsunov.oleg/

Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я.

Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович.

Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм.

Дивитися відео Торсунов О. Г. Как лечить алкоголизм на ВТренде безкоштовно.

1, 457 / 111 радість життя тут і зараз! | 3 рік.

торсунов про алкоголізм

Сайт Доктора Торсунова О. Г. http://torsunov.ru Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі https://www.youtube.com/user/torsunov Офіційна сторінка ВКонтакте https://vk.com/og_torsunov СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДА-РАДІО з ЛЕКЦІЙ і МЕТОДИКАМИ О. Р. Торсунова і його соратників — http://vedaradio.fm/ Сеанси ПОБАЖАННЯ ВСІМ ЩАСТЯ в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Р. можна замовити тут http://ecoveda.shop/category/book/knigi-olega-genadevicha-torsunova/ Розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться ТУТ http://torsunov.ru/events?type=1 Інформація про ФЕСТИВАЛІ ДОБРІСТЬ в АНАПІ тут http://blagostfest.org/ Сторінка в Инстаграмм https://www.instagram.com/torsunov.oleg/

Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я.

Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович.

Торсунов як лікувати алкогольну залежність.

Розум повинен відкинути пияцтво, розпуста-це все вже насаджено Росії. І при цьому всі мріють про кохання. Вибачте, давайте розберемо спочатку. Потрібно створити їй хорошу основу, умови, щоб вона прийшла сюди. І вона безсумнівно прийде сюди, тому що ресурси Великі у Росії, і бажання у людей величезне в цьому напрямку.

Інтоксикації руйнують відносини. Спочатку, здається, зближують, а потім руйнують. Як горілка: поки п’єте – друзі, потім все б’ються. Але поки п’єте – друзі.

Також і наркотики. Поки є наркотик, ми друзі, поки є об’єкт чуттєвої насолоди, ми відчуваємо, що ми друзі. Коли цього немає, ми не знаємо, як проводити час взагалі, ми поняття не маємо один про одного.

Без наркотику ми не знаємо, як спілкуватися, без горілки не знаємо, як веселитися на святах. Так, бачите? Це розум повинен відкинути.

ОКО. Хворі очі, означає, що людина не хотів дивитися на світ тверезими очима. Це означає, що пив у минулому житті. Також на те, що людина в минулому житті випивала, вказує пияцтво батьків. Якщо батьки п’ють, в дитинстві відчувають страждання від того, що п’ю батьки. Ось у мене окуляри на очах, значить, швидше за все, я випивав в минулому житті. У цій, слава Богу, не довелося. Як-то так пощастило.

Отже, хвороби очей пов’язані з пияцтвом, також пов’язані з негативізмом сприйняття навколишнього світу, небажання дивитися на людей і пошук недоліків. Ось я читаю вам лекцію про гріхи, так? Значить, я шукав ці недоліки, і результат на обличчі. Коли людина шукає недоліки інших, він отримає ці хвороби, пов’язані з хворобами очей.

Торсунов О. Г. — » Анатомія гріховної діяльності»

Слід знати, що жінка, виконуючи свої жіночі обов’язки, повинна робити це з величезною любов’ю по відношенню до тих, з ким вона живе. Це є її головною зброєю. Так, наприклад, жінки запитують, як відучити чоловіка пити. Мені дуже важко їм пояснити, тому що вони не розуміють про що взагалі навіть йдеться. Насправді, якщо говорити про пияцтво, то чоловік випиває, тому що йому не вистачає любові. Від нестачі глибокої, чуйної любові. Чоловік сам не є джерелом любові.

Джерелом любові є жіноче тіло і жінка. Тому вся любов навколо жінок крутиться. Від жінки виходить любов, а з чоловіка любов не виходить. Якщо так вийшло, що у нього з дружиною не виходить любити один одного, то чоловік починає сохнути психічно, йому потрібна розрядка. Ця розрядка означає наркотики, доміно, горілка. Це означає, що жінка не змогла відтворити атмосферу любові в домі.

Головна шкода від вина – пропадає розум, головна відмінна риса людини від тварини. Пропадає розум, і Анахарсис-древній мудрець, — говорив таку фразу: «перший келих зазвичай п’ють за здоров’я, другий заради задоволення, третій заради нахабства, а останній заради божевілля». Так, ось така послідовність. Сто процентна послідовність. А римський філософ Сенека стверджував що: «пияцтво-це добровільне божевілля», добровільне божевілля.

Тому алкоголь безпосередньо пов’язаний з культурою людини. Не дивлячись на сучасну думку, що пити можна правильно або культурно, історичне ставлення будь-якого народу до алкоголізму було завжди явно негативним. А, наприклад, якщо ми візьмемо Даля, то він переводить вираз «бути п’яним», я зараз процитую: напитися, наклюкаться, насмоктатися, набратися, назюзюкаться, насуслиться, нарезаться, нахлестаться, настегаться, налитися, насуропиться, залити за краватку, за комір або за вухо, вбити муху і так далі. Тобто такі російські порівняння, явно вони веселі, так?

00:00:01 [Радіоведуча] « Добрий день, — пише Світлана. – У мене велика проблема: мій чоловік страждає алкоголізмом і останнім часом це все більше прогресує, нічого не хоче робити, ситуація набуває катастрофічне становище. Підкажіть, що ж мені робити».

00:00:18 [Доктор Торсунов] Світлана, алкоголізм – це не хвороба, це панування духу над людиною. І взагалі будь-яке, навіть невелике вживання спиртного, це не стосується священних таїнств яких, припустимо, причастя і т. д. Це стосується просто вживання спиртного для свого задоволення, припустимо, вина, горілки, пива для свого задоволення. Коли людина робить це для свого задоволення не як священне дію якесь, а просто для свого задоволення, тоді в цьому випадку він отримує відносини з духом, з звеселяючим духом, який говорить йому, з серця він йому каже: «Ти будеш щасливий зі мною, ось, скільки ти зі мною хочеш спілкуватися, весь час ти будеш щасливий. Але я забираю твою свободу, твій розум». Що значить забрати свободу, це означає, що якщо ти нещасний, то тобі доведеться пити. Зазвичай люди, коли нещасні, вони моляться, просять вибачення, прощають, щось роблять таке піднесене і щастя приходить в їх серце в результаті того, що їх серце прочищається І Бог входить в нього. Нещастя означає осквернення або заповнення серце гріхом. Людина повинна жити в добрості, повинна бути благодушною, щасливою у своєму серці, вона повинна страждати тільки по Богу.

00:01:46 Але коли людина нещасна у нього є два вибори. Чи один вибір просто штучним чином зробити себе щасливим: це наркотики, спирт і т. д. телевізор те ж саме, якісь розважальні передачі або інтернет, або комп’ютерні ігри все це пахне однією і тією ж темою відносини з духами. Багато людей зараз, на жаль, так живуть. Вони дуже сильно прив’язані до цього спілкування з духами, які дають їм можливість бути щасливими на тлі того, що їх життя йде не туди, це називається «бенкет під час чуми». Розумієте, тобто треба зрозуміти спочатку, ми з вами розбираємося, чим хворий ваш чоловік, він хворий бездуховністю. Тому що, коли людина вірить в духа, тобто він віддає себе спиртному, він вірить, тобто куди людина вірить, у що вірить, туди він йде. Він вірить в спиртне тому йде до спиртного, він йде туди, там його порятунок, він відчуває там захист свою.

00:02:56 Це означає тільки одну річ, що у вашій родині немає Бога. Розумієте, тому що там, де є Бог духи там не можуть жити. Ось з одного боку, дивіться, ви теж страждаєте, мучитеся, в скорботі живете, це інша сторона медалі. Там де живуть духи, там завжди скорбота. Але ви дозволяєте цим духам жити тому, що ви не повстали проти цього всього. А ви живете в цій самій квартирі з цим же самим людиною, яка вариться в атмосфері духів і ви теж варитесь в ній, тільки він вариться насолоджуючись цією атмосферою, а ви варитесь сумуючи від неї. І те й інше, це одне і теж. Розумієте, що знак плюс, що знак мінус різниці ніякої немає. І то гріх, і це гріх.

00:03:41 Що робити? Поменше бувайте вдома, більше бувайте в духовних місцях, ходіть в храм який-небудь, спілкуйтеся з духовно-розвиненими людьми. Поступово, що станеться, ваше серце почне очищатися там, додому ви будете приходити і відчувати, що ви ще слабкі, ви не можете як би перемогти цього духа і цю атмосферу оскверняющую атмосферу, в якій живе ваш чоловік і ваша сім’я. Але поступово ваше серце стане міцніти і в якийсь момент ви зрозумієте, що вдома треба поставити вівтар. Далі ви поставите вдома вівтар і природно чоловік буде чинити цьому опір, а ви будете наполягати на своєму, так почнеться війна, духовна війна, в якій переможе або дух і ви знову будете сумувати, або Бог, але знайте, що дух ніколи не може перемогти Бога, якщо ви йому це не дозволили зробити.

00:04:34 Тому у вас тільки один шлях: викурити духа свого будинку за допомогою духовного життя і, коли це станеться, ви побачите, що чоловік зразу ж як буде заходити додому, він буде каятися в тому, що він робить. Коли він буде йти з дому, зустрічатися зі своїми дружками, він буде потрапляти під вплив духа, знову пити там. Буде приходити додому – каятися. Настане переломний момент, коли він буде каятися настільки сильно, що він перестане ходити до дружків. Таким чином ваше життя буде врятовано.

00: 05: 07 всі жінки, які живуть з п’яними чоловіками, вони страждають тільки від одного: від своєї власної бездуховності і свого власного атеїзму. Вам треба піднестися духом, спілкуватися зі святими людьми тільки в такому спілкуванні, піднесеному спілкуванні людина може воскреснути духовно, потрібно ходити кудись на духовні програми, це перший крок, слухати лекції про самовдосконалення і жити постійно в звуці слухати духовну музику, слухати лекції, звук рятує людину. Дійте таким чином і перемога буде сто відсотків на вашому боці. Не думайте, що тут потрібно зробити щось інше. Розумієте хоч кинете ви чоловіка, хоч не кинете, хоч ви закодуєте його, хоч будете з ним сваритися, хоч не будете лаятися все одно, так як він хоче жити з духом, він буде жити з духом, і нічого з цим не зробиш. Але якщо ви хочете жити з Богом, тоді духу у вашій квартирі місця не буде. Якщо ваш чоловік захоче з духом залишитися, йому доведеться піти з дому. Такі варіанти теж бувають, але це не ваша проблема. Ваша проблема зараз почати чисте світле життя самої, розуміє. Це ваше рішення, Світлана, буде вашим рішенням.

Попросила вчора у Всесвіті лекцію про алкоголізм, відповідь прийшла сьогодні з френд-лнти. Алкоголізм.

1. нестачі щастя, теплоти і любові у відносинах, діяльності.

Просто в силу поганої долі людини не досить люблять. Часто, в результаті поганого виховання, не щеплений інтерес, до будь-якої діяльності, немає любові до праці. Все це відбувається по долі в результаті помилок скоєних в минулих життях. Така людина дуже холодно сприймає все навколо. Душа за своєю природою потребує щастя, любові. Якщо ця потреба довгий час не задовольняється, то з’являється сильна незадоволеність. Цей стан викликає страшні страждання, і розум починає гарячково шукати, ніж заповнити нестачу щастя. Хтось щоб подолати ці проблеми починає вчитися чесно ставитися: до оточуючих людей, своїх обов’язків. Ті ж, хто шукають легшого, безтурботного шляху рано чи пізно знаходять пляшку. Відчувши смак швидкоплинного спиртового щастя, людині хочеться випити знову і знову. Спирт володіє цією якістю. Він може дати відчуття любові .

Але любов буває чотирьох видів :

1. Любов в добрості означає Бажання безкорисливо зробити щось хороше для близької людини або турбота. Любов до праці також знаходиться в добрості.

2. Любов у пристрасті характеризується егоїстичної установкою, всі хто мене любить повинні піклуватися про мене, тоді і я буду їх любити.

3. Любов в невігластві буває від спирту. Напідпитку, і стало добре. Також в невігластві знаходиться збочена любов, яка приносить одні страждання. Постійне вживання спиртного якраз призводить до такої любові.

4.Існує любов, яка стоїть вище цих трьох видів — це любов до Бога . У людини, яка володіє цим рідкісним даром, автоматично розвиваються всі хороші якості характеру.

У ведичному суспільстві під час веселощів не було необхідності «пропустити одну, іншу чарочку» для настрою. Люди були настільки доброзичливо налаштовані, що радість під час веселощів виникала сама собою. Періодично влаштовувалися великі свята, найчастіше на честь народження якихось святих. Люди співали, танцювали, влаштовували хороводи, пригощали один одного смачною освяченою їжею. Це щастя без спиртного — природно в атмосфері любові і довіри. 2. традиційного прийняття спиртних напоїв. Традиційного прийняття спиртного для настрою не рекомендуються ведами. Люди це все придумали приблизно близько 2-3 тисяч років тому, коли духовна деградація стала досить відчутною. Зараз ми просто не знаємо, що можна бути щасливим в суспільстві людей і без спиртного. Таким чином, алкоголізм — це просто нездатність любити один одного. Людина під впливом спиртного стає абсолютно сухим до всіх оточуючих, він не сприймає красу світу. Він не розуміє потреби близьких людей, стає байдужим до всього. Йому абсолютно на всіх наплювати і тільки горілка приносить радість.

Найчастіше п’яницями стають чоловіки-це закладено природою. Жінка отримує любов не тільки від чоловіка, але і від своїх дітей, тому вона менш схильна до пияцтва.

Як врятувати такого чоловіка? Треба почати любити його таким, яким він є, треба почати щось робити для нього. Любов породжує любов, ненависть породжує ненависть. Жінці доведеться піти на такий подвиг, тому що все виникає не випадково. Ми живемо не одне життя. В минулому житті жінка, яка отримує такого чоловіка, швидше за все, вела себе точно також.

Однакові якості душі проявляються по-різному в жіночому і в чоловічому тілі . Чоловіча безвідповідальність відповідає жіночій незалежності від чоловіка. Коли жінка схильна поводитися незалежно перед чоловіком, вона отримує по долі безвідповідального чоловіка.

У чоловіка розумність проявляється в можливості прийняти відповідальність за сім’ю і боротися з шкідливими звичками, у жінки — у послусі , здатності зайняти підлегле становище і намагатися щиро поважати чоловіка.

Коли жінка починає перша вести себе правильно, відповідно до своєї вродженої м’якістю, то чоловік поступово добріє і йде від пияцтва. Якщо ж дружина нарощує в собі ненависть і сухість до свого чоловіка, то він приречений на подальшу деградацію, якщо тільки сам не візьметься поміняти своє життя. Якщо схильний до пияцтва людина, отримавши правильне спілкування стає здатним кинути це дурне заняття, то він поступово може, виправивши своє ставлення до сім’ї, вплинути також на характер своєї дружини. Точно також дружина, змінивши своє ставлення до чоловіка, може надихнути його кинути пити.

Пияцтво шкідливе не від хвороб тіла, а через поступову деградацію розуму . Однак хвороби тіла в цьому випадку теж починають проявлятися, але не відразу буває помітно. Розум ж у людини схильного до спиртного починає страждати вже після першої випитої чарки. Перша ознака цієї хвороби-розпивання спиртного вже не здається, настільки гріховним дією, » навпаки багато лікарів навіть говорять що це корисно в невеликих кількостях». Розум знаходить підтвердження новим виниклим після впливу спирту ідеям. На наступних етапах пропадає здатність отримувати задоволення від відносин з людьми, своєю роботою. Далі з’являється схильність до обману, гнівливість, безвідповідальність особливо перед близькими людьми. Наступний етап деградації розуму — це повна зміна понять, що насправді добре він критикує, а погане славить. В подальшому поступово розвивається картина психічної деградації.

3. прагнення до дешевого щастя. Наступна причина пияцтва — це прагнення до легких задоволень, які не вимагають якоїсь роботи над собою. Зазвичай людина отримує щастя, коли щось робить. Якщо хочеться дешевого щастя, тоді з’являється нахили до алкоголізму і наркоманії. Так люди часто потрапляють в хитру пастку прихильності до спиртного.

4. розчарування, безвиході, брехливості.

Алкоголізм може розвинутися з різних вторинних причин. Наприклад, відсутність любові в результаті розчарування в житті або безвиході. Брехливість теж іноді веде до сухості в характері. Наприклад, якщо людина постійно обманює, він не може мати стійких хороших відносин. У кожному він людині починає помічати в основному недоліки і завжди відчуває, » щось не те», він думає що всі його обманюють. І в результаті, стає важко знайти хороших друзів. Правда, з’являються знайомі, точно такі ж обманщики і поступово стає самотньо, не вистачає теплоти, любові. В результаті рано чи пізно з’являється бажання випити.

5. почуття провини (відчаю).

Коли не вистачає оптимізму, сили, життєрадісності, знання, щоб виправити якісь помилки, то, як результат, з’являється почуття провини. Саме по собі це добре, але так як в кінцевому рахунку воно перетворюється не в бажання виправитися, а в відчай, то в підсумку людина починає пити.

6. самотність.

Самотність-це особлива категорія, коли за своєю долею ми не можемо знайти друзів або близьких людей. Самотність для духовно розвиненої людини може бути благом, проте для звичайних, слабких характером, людей воно найчастіше приносить шкоду. Самотність — це карма з минулих життів, ми отримуємо його в результаті своїх неправильних вчинків. Часто самотність стає нестерпним і, зробивши неправильний вибір у бік спиртного, людина швидко деградує.

Опубліковано 2 jahre тому.

Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я.

Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович.

ПЛЕЙЛИСТ: Торсунов Олег Геннадійович. Я БАЖАЮ ВСІМ ЩАСТЯ! Закони Світобудови.

# Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм.

Для Бога немає неможливого. Я колишній алкоголік, Юрій. Зцілений від цієї недуги Господом. Не п’ю і немає ніякого бажання пити алкоголь вже багато років. Радію життю. Можу поділитися досвідом, розповісти свою історію. Намагаюся підтримувати моїх побратимів, залежних від алкоголю. Думаю, так Господу завгодно. Хто хоче, може звертатися до мене за підтримкою. Є позитивний досвід такої підтримки. Якщо не зумію відповісти швидко, не переживайте, відповім пізніше. Просто не завжди вистачає часу. Можемо разом молитися. Господь допомагає і рятує. Пишіть мені в скайп. Мій скайп: yuricgor.

Які духи ви про що, випадково зайшла на ваш канал, дуже сподіваюся що Ви комусь допомогли: якась маячня . Кидайте своїх алкашів поки самі не почнете сходити ссума. Якщо це тихий алкаш можливо звичайно його витягнути але якщо людина ставати агресивним біжіть, ніяка воля не включається, ви виглядаєте як людина яка не розуміє про що ви говорите, просто з чуток, спиртне не покращує метаболізм воно просто як анастезія для шлунка і ви зможете з’їсть набагато більше ніж би ви з’їли без алкоголю, таке враження що ви не знаєте про що говорите: Вибачте мене звичайно це моя думка я ніколи не ставлю дізлайк принципово : таке враження що ви себе уявили духів і бля бля. Якщо не сподобався мій комент з’їжте шматочок м’яти і буде вам щастя.

Поки сама людина не захоче кинути пити то не чево не допоможе.

Дурниці. Солодке, навпаки, знижує бажання випити. А головні вороги-голод, втома і самотність. Не сподобалося відео. Враження, що поради дає людина нескінченно далекий від проблем алкоголізму.

я знаю старовинний метод знахарів від== пияцтва це лісовий клоп розчавити 3= або 4 штуки покласти в пляшку з алко напоєм який== вживає людина наприклад в горілку чи пиво і =настояти 14 днів кзатеп клопів прибрати а вміст дати випити алкоголіку.

Я так скажу Може м’ята і комусь вважає але не залежним, 12 крокова програма АА,

Спасибі Вам велике! Завдяки Вашій лекції я зрозумів, чому я п’ю. На даний момент не п’ю вже більше 6 місяців і не тягне. Почав ходити до церкви і завдяки Господу і молитві в житті все налагодилося. Буду стояти на своєму не дам духу веселощів увійти в свою душу і свій розум.

Перш ніж говорити про лікування, потрібно, щоб алкоголік усвідомив, що живе неправильно. Клінічний алкоголізм лікується, але результати такого лікування залежать тільки від стану розуму самого пацієнта. На жаль, на фазі реабілітації багато зриваються знову, хто внаслідок відсутності сили волі, хто через конфлікт з навколишньою дійсністю, а хтось через глибоку депресію, яка зустрічається у таких людей дуже часто. Тобто, фаза реабілітації — найважливіша в лікуванні. Можна порадити прийом адаптогенів і енергетиків, які не впливають на роботу ЦНС і серцево-судинної системи. Наприклад — Tayga8. Це і енергетик і адаптоген на основі полипренолов в одному флаконі.

Яка глибока і світла лекція, як чисто і глибоко розказано!

* У мого чоловіка були проблеми з алкоголем, багато лаялися через це, кодувався, нічого не допомагало, все одно починав знову. Потім я прочитала статтю жінки з подібною проблемою, і те, що в ній було описано, нам допомогло, от до речі:* palma7sdf.ru/alcostop *вірите чи ні, але це засіб нам теж допомогло, чоловік вже не п’є кілька місяців і каже що тяги до спиртного не іспитвает.*

Торсунова цікава людина. Але, спирт це спирт, а оцет це кислота . Спирти і кислоти різні речі зі шкільного курсу хімії. А так дуже все цікаво і корисно .

Але на рахунок мертвих він не правий, не знає писання. Наші близькі просто не можуть нічого відчувати, померши.

Алкоголізм — це не хвороба, і не розуму. Це пристрасть і невігластво душі. А пристрасть-це повторюване грішне дію, т е руйнує порядку.

Привіт, що ви думаєте про прийомних дітей, як їм жити після знайомства зі своїми біологічними батьками?

Кака важко на душі какда любиш людини. Адже прожили тридцять три легг і п’ятеро дітей і зто зрада.

Є такі порошки проти алкоголь якщо є гдн можна купити.

мати спилася у мене. вже на фінальній стадії. Дивлячись на неї я відмовилася від алкоголю і вже рік не п’ю. Живу окремо, відносини зберігаємо хороші незважаючи на ситуацію. Лікуватися не хоче, каже я сильна і сама кину, але навіть не намагається. Різко почали боліти ноги, нирки, печінку, шлунок і голова. Пішла до лікарів, скрізь все порушено і вона плаче, але все одно лікуватися не хоче. У неї нікого немає, одна я. Але я не справляюся і почуття провини жахливе. може хтось підкаже щось.

А як вилікувати залежність від Торсунова .

І як вилікувати залежність від богів, Христів, і панів .

Ви мене пробачте, але ви самі під яким духом в Ісуса вірите ?

Дякуємо за корисну інформацію! Як завжди, багато чого корисного можна почути.

Сучасний інтернет світ переповнений різними блогами. Хто ж такий видеоблогер? Це людина, яка взяла камеру і почав знімати те що відбувається навколо.

Відеоблогери діляться на безліч напрямків, кардинально відрізняються один від одного. Останнім часом інтернет громадськість заразила дитяча тематика, даний напрямок користується попитом і зберає своїх шанувальників. Відеоблогінг виріс останнім часом, і більшість ресурсів просто забиті подібним контентом. Ми не виняток і з радістю надамо Вашій увазі різні напрямки відеоблогів на одному сайті.

Деякі блогери вибирають собі тематику, в якій крутяться і розвиваються. Наприклад, кінокритика. Найпопулярніший і найякісніший критик на просторах російського Ютуб-це Євген Баженов (Бедкомедіан), а на американському — ностальгуючий критик (Дуглас Даріан Уолкер). Такі люди з кожним оглядом покращують якість власного контенту, навчаються новим прийомам і є прикладом правильного видеоблогинга.

Також можна відзначити інформаційні блоги. Це по суті ті ж самі новини, тільки вже від імені простих громадян, а не продажних ЗМІ. У таких роликах можна більш-менш оцінити реакцію народу на той чи інший закон, або ж на ситуацію в країні чи світі. До того ж ви запросто можете отримати інформацію, про яку вам не розповість Сучасний зомбуючий ящик (ТВ).

Вони торкнулися всі сфери нашого життя, гарненько покопавшись в мережі ви зможете знайти найкорисніші і рідкісні огляди. Часом можна навіть здивуватися тому, як люди примудряються стільки говорити про рідкісні речі.

Втім, зустрічаються дуже хороші блогери, які знімають не вузьконаправлений контент, а просто діляться з людьми своїми інтересами. Але найголовніше, вони роблять це дуже якісно, присмачують відбувається на екрані різними кумедними вставками або ж дотепними жартами. Такий контент теж заливається на наш сайт і може представляти інтерес для всіх. Тут кожен зможе підібрати собі кохану людину і стежити за всіма його діями в мережі. З допомогою нашої сторінки Ви зможете постійно отримувати нову порцію забавних історій або ж захоплюючої інформації від вашого улюбленого творця відеороликів.

Mostrar controles do player.

Publicado em 26 Jan 2017 Сайт Доктора Торсунова О. Г. torsunov.ru Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі brclip.com/user/torsunov Офіційна сторінка ВКонтакте vk.com/og_torsunov СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДА-РАДІО з ЛЕКЦІЙ і МЕТОДИКАМИ О. Р. Торсунова і його соратників — vedaradio.fm/ Сеанси ПОБАЖАННЯ ВСІМ ЩАСТЯ в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Р. можна замовити тут ecoveda.shop/category/book/knigi-olega-genadevicha-torsunova/ Розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться ТУТ torsunov.ru/events?type=1 Інформація про ФЕСТИВАЛІ ДОБРІСТЬ в АНАПІ тут blagostfest.org/ Сторінка в Инстаграмм instagram.com/torsunov.oleg/ Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, спеціаліст по громадському здоров’ю, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я. Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович. ПЛЕЙЛИСТ: Торсунов Олег Геннадійович. Я БАЖАЮ ВСІМ ЩАСТЯ! Закони світобудови brclip.com/p/PLQsIBwKBJaqaASbJVKPC-1Ipe53MieRat # Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм цей ролик оброблений у відеоредакторі BRclip (brclip.com/user/editor) yt: quality=high.

Я п’ю тому що мені нудно і сумно.

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Дякую за інформацію! Своєчасно�👼�

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Жанна ви мабуть цієї бодяги багато прикупили.Вам чого більше торгувати нічим? Навіщо нещасним людям підливати всяку капелюх . Розумію нічого особистого-бізнес.

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Як же тобі не соромно заробляти на трепотні. Іди працюй, порося.

Оскільки людина стає відчуває себе вільним під дією алкоголем оскільки багато енергії витрачає еа контроль себе а в цей момент приходить розслаблення ,хоча він може бути в цей момент агресивним або веселим оскільки він перестає себе контролювати ну від ступеня випитого.

Не розумію де логіка ,алкоголь якщо розігріває то напевно це бажання людини розігріти як якщо б він змерз т,е алкоголь розширює судини найпростіше що приходить в голову то логіка замінити якраз на алкоголь без алкогольну альтернативу ,а не охолодити ,якщо він і так замерз ,навіщо його ще охолоджувати? Найпростіше що людина напружений нервував або стресує судини стиснулися повітря бракує тобто гіпоксія вже, тобто логічно це розширити судини і дати мозок глюкозу . .і тут Еврика алкоголь і є глюкоза і судини розширює, тільки це вже в хронічній формі.

«Паша Емільович по-гурмански крутив головою і, знімаючи з вусів капустяні водорості, насилу говорив: — Таку капусту грішно є крім горілки.»

*Алкоголізм — це дійсно біда сучасного суспільства і багатьох сімей, я зі своїм чоловіком намаялась довго, але все таки випробувавши купу методів і навіть кодували, в підсумку тільки ось це допомогло:* kduj8dkdcdfe73.ru/izbavlenie *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Жанна Тарасова скажіть будь ласка як избавилас.

Навіщо його з лікарні випустили?!

Може конопля? Мак? Яка маячня.

Торсунова цікава людина. Але, спирт це спирт, а оцет це кислота . Спирти і кислоти різні речі зі шкільного курсу хімії. А так дуже все цікаво і корисно .

Але на рахунок мертвих він не правий, не знає писання. Наші близькі просто не можуть нічого відчувати, померши.

Привіт, що ви думаєте про прийомних дітей, як їм жити після знайомства зі своїми біологічними батьками?

Як і раніше тільки в міру допомагати батькам.

Тут можна отримати докладні відповіді на всі питання torsunov.ru/faq.

Яка глибока і світла лекція, як чисто і глибоко розказано!

Перш ніж говорити про лікування, потрібно, щоб алкоголік усвідомив, що живе неправильно. Клінічний алкоголізм лікується, але результати такого лікування залежать тільки від стану розуму самого пацієнта. На жаль, на фазі реабілітації багато зриваються знову, хто внаслідок відсутності сили волі, хто через конфлікт з навколишньою дійсністю, а хтось через глибоку депресію, яка зустрічається у таких людей дуже часто. Тобто, фаза реабілітації — найважливіша в лікуванні. Можна порадити прийом адаптогенів і енергетиків, які не впливають на роботу ЦНС і серцево-судинної системи. Наприклад — Tayga8. Це і енергетик і адаптоген на основі полипренолов в одному флаконі.

Всім раджу жити своїм розумом, а алкаш він і є алкаш, його нічим не зупинити, а якщо дожив до білої гарячки, винищити, як скажену собаку.В цьому житті за все потрібно платити, а за задоволення і кайф подвійно.

Жирних педиків і депутатів. голосувати. а я збирати валізи про всяк випадок.

по вашому тоді і повних людей. і ласунів, і курців і музичних фанатів. всіх треба винищити, тому що вони отримують від чогось задоволення.

Кака важко на душі какда любиш людини. Адже прожили тридцять три легг і п’ятеро дітей і зто зрада.

Якщо любите — то вибачте тим більше, незалежно повернеться чи ні.

А як вилікувати залежність від Торсунова . І як вилікувати залежність від богів, Христів, і панів .

Деградація-це прекрасно! Залежність (градація) від богів, панів, президентів, і інших правителів-це жахливо! Хочу, щоб моя деградація, зашкалила вище Сальвадора Далі, Тесла і Паганіні!

У вас на жаль велика деградація.

Поки сама людина не захоче кинути пити то не чево не допоможе.

торсунов про алкоголізм

Мир вашому дому щотижня по неділях читали в церкві Акафіст Богородиці Невипивана Чаша і я замовляла молебень за чоловіка своєї знайомої.І ось моя знайома бачить сон заходить до церкви і питає де її чоловік і їй відповідають що він щонеділі в церкві.Виходить що коли читають за нього щонеділі в церкві його душа знаходиться в церкві Пити чоловік кинув але коли він спав у відключці вливали китайський препарат Жар і отрута (п’яний чоловік стає тверезим через 20хвилин знімається токсикація організму )

*Я позбавила свого чоловіка від алкогольної залежності з допомогою цього:* zdorovieludi782.ru/otalco *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Відмінність наукового знання від віри полягає в тому, що віра, спекуляції та інші інсинуації починаються там, де закінчуються знання. Ця межа рухлива, тому що наукові знання регулярно поповнюються (хоча просування наукового пізнання світу в народ нині намагаються як мінімум — уповільнити, як максимум — звести до нуля). angara.net/upload/39/53/f_433953.pdf Читаємо, вникаємо в те, що криється за загальним формулюванням «хвороба», «духи», «розігрів» і «охолодження організму» (сподіваюся, англійська нині не знає тільки ледачий; хоча, десь на просторах інтернету у 2012 році був зроблений чудовий переклад на російську мову, але джерело на жаль мною був втрачений, а сайт той нині закритий).

Ви розумниця .Дуже вам дякую.

Дякуємо за корисну інформацію! Як завжди, багато чого корисного можна почути.

Охолоджує, не охолоджує, все врозкид перераховує, що на пам’ять прийде.

Не згадував він свої зриви і то чим їх виправдовував, це вимагає мозкової діяльності з протікає нагріванням процесора. ща охолодить щоб фляжечка не засвистіла.

ви не праві, лектор назвав ці продукти відповідно їх природі.

Які духи ви про що, випадково зайшла на ваш канал, дуже сподіваюся що Ви комусь допомогли: якась маячня . Кидайте своїх алкашів поки самі не почнете сходити ссума. Якщо це тихий алкаш можливо звичайно його витягнути але якщо людина ставати агресивним біжіть, ніяка воля не включається , ви виглядаєте як людина яка не розуміє про що ви говорите , просто з чуток, спиртне не покращує метаболізм воно просто як анастезія для шлунка і ви зможете з’їсть набагато більше ніж би ви з’їли без алкоголю, таке враження що ви не знаєте про що говорите: Вибачте мене звичайно це моя думка я ніколи не ставлю дізлайк принципово : таке враження що ви себе уявили духів і бля бля. Якщо не сподобався мій комент з’їжте шматочок м’яти і буде вам щастя.

Ви маєте рацію, враження що лектор на практиці дуже далекий від цієї теми.

Дурниці. Солодке, навпаки, знижує бажання випити. А головні вороги-голод, втома і самотність. Не сподобалося відео. Враження, що поради дає людина нескінченно далекий від проблем алкоголізму.

і так, я сама солодким прибираю бажання випити дуже добре допомагає а от іншим теличкам які п’ють червоне напівсолодке з цукерками це навпаки напевно він про старі часи коли все так пили.

Так він глибше простий огляне по мимо ваших постулатів з книг він розглядає а чому САМОТНІСТЬ викликає бажання пити — злий дух — чому СТРЕС — злий дух САМОТНІСТЬ — порожня душа куди злий дух штовхає наповнитися хоч чимось а ви всі свої шаблони штовхаєте. я більше не можу сидіти на форумі алкашів у них все під копірку всі погані вони все знають краще за всіх чт оу тебе в родині і як буде набрид цей однобокий погляд.

Це я додав у ставленні до цієї людини.

Неприємно повчальний пихатий індик закоханий в себе

Afficher les commandes du lecteur.

Ajoutée 26 janv. 2017 сайт Доктора Торсунова О. Г. torsunov.ru Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі frclip.com/user/torsunov Офіційна сторінка ВКонтакте vk.com/og_torsunov СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДА-РАДІО з ЛЕКЦІЙ і МЕТОДИКАМИ О. Р. Торсунова і його соратників — vedaradio.fm/ Сеанси ПОБАЖАННЯ ВСІМ ЩАСТЯ в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Р. можна замовити тут ecoveda.shop/category/book/knigi-olega-genadevicha-torsunova/ Розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться ТУТ torsunov.ru/events?type=1 Інформація про ФЕСТИВАЛІ ДОБРІСТЬ в АНАПІ тут blagostfest.org/ Сторінка в Инстаграмм instagram.com/torsunov.oleg/ Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, спеціаліст по громадському здоров’ю, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я. Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович. ПЛЕЙЛИСТ: Торсунов Олег Геннадійович. Я БАЖАЮ ВСІМ ЩАСТЯ! Закони світобудови frclip.com/p/PLQsIBwKBJaqaASbJVKPC-1Ipe53MieRat # Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм цей ролик оброблений у відеоредакторі FRclip (frclip.com/user/editor) yt: quality=high.

Я п’ю тому що мені нудно і сумно.

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Дякую за інформацію! Своєчасно�👼�

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Жанна ви мабуть цієї бодяги багато прикупили.Вам чого більше торгувати нічим? Навіщо нещасним людям підливати всяку капелюх . Розумію нічого особистого-бізнес.

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Як же тобі не соромно заробляти на трепотні. Іди працюй, порося.

Оскільки людина стає відчуває себе вільним під дією алкоголем оскільки багато енергії витрачає еа контроль себе а в цей момент приходить розслаблення ,хоча він може бути в цей момент агресивним або веселим оскільки він перестає себе контролювати ну від ступеня випитого.

Не розумію де логіка ,алкоголь якщо розігріває то напевно це бажання людини розігріти як якщо б він змерз т,е алкоголь розширює судини найпростіше що приходить в голову то логіка замінити якраз на алкоголь без алкогольну альтернативу ,а не охолодити ,якщо він і так замерз ,навіщо його ще охолоджувати? Найпростіше що людина напружений нервував або стресує судини стиснулися повітря бракує тобто гіпоксія вже, тобто логічно це розширити судини і дати мозок глюкозу . .і тут Еврика алкоголь і є глюкоза і судини розширює, тільки це вже в хронічній формі.

«Паша Емільович по-гурмански крутив головою і, знімаючи з вусів капустяні водорості, насилу говорив: — Таку капусту грішно є крім горілки.»

*Алкоголізм — це дійсно біда сучасного суспільства і багатьох сімей, я зі своїм чоловіком намаялась довго, але все таки випробувавши купу методів і навіть кодували, в підсумку тільки ось це допомогло:* kduj8dkdcdfe73.ru/izbavlenie *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Жанна Тарасова скажіть будь ласка як избавилас.

Навіщо його з лікарні випустили?!

Може конопля? Мак? Яка маячня.

Торсунова цікава людина. Але, спирт це спирт, а оцет це кислота . Спирти і кислоти різні речі зі шкільного курсу хімії. А так дуже все цікаво і корисно .

Але на рахунок мертвих він не правий, не знає писання. Наші близькі просто не можуть нічого відчувати, померши.

Привіт, що ви думаєте про прийомних дітей, як їм жити після знайомства зі своїми біологічними батьками?

Як і раніше тільки в міру допомагати батькам.

Тут можна отримати докладні відповіді на всі питання torsunov.ru/faq.

Яка глибока і світла лекція, як чисто і глибоко розказано!

торсунов про алкоголізм

Перш ніж говорити про лікування, потрібно, щоб алкоголік усвідомив, що живе неправильно. Клінічний алкоголізм лікується, але результати такого лікування залежать тільки від стану розуму самого пацієнта. На жаль, на фазі реабілітації багато зриваються знову, хто внаслідок відсутності сили волі, хто через конфлікт з навколишньою дійсністю, а хтось через глибоку депресію, яка зустрічається у таких людей дуже часто. Тобто, фаза реабілітації — найважливіша в лікуванні. Можна порадити прийом адаптогенів і енергетиків, які не впливають на роботу ЦНС і серцево-судинної системи. Наприклад — Tayga8. Це і енергетик і адаптоген на основі полипренолов в одному флаконі.

Всім раджу жити своїм розумом, а алкаш він і є алкаш, його нічим не зупинити, а якщо дожив до білої гарячки, винищити, як скажену собаку.В цьому житті за все потрібно платити, а за задоволення і кайф подвійно.

Жирних педиків і депутатів. голосувати. а я збирати валізи про всяк випадок.

по вашому тоді і повних людей. і ласунів, і курців і музичних фанатів. всіх треба винищити, тому що вони отримують від чогось задоволення.

Кака важко на душі какда любиш людини. Адже прожили тридцять три легг і п’ятеро дітей і зто зрада.

Якщо любите — то вибачте тим більше, незалежно повернеться чи ні.

А як вилікувати залежність від Торсунова . І як вилікувати залежність від богів, Христів, і панів .

Деградація-це прекрасно! Залежність (градація) від богів, панів, президентів, і інших правителів-це жахливо! Хочу, щоб моя деградація, зашкалила вище Сальвадора Далі, Тесла і Паганіні!

У вас на жаль велика деградація.

Поки сама людина не захоче кинути пити то не чево не допоможе.

Мир вашому дому щотижня по неділях читали в церкві Акафіст Богородиці Невипивана Чаша і я замовляла молебень за чоловіка своєї знайомої.І ось моя знайома бачить сон заходить до церкви і питає де її чоловік і їй відповідають що він щонеділі в церкві.Виходить що коли читають за нього щонеділі в церкві його душа знаходиться в церкві Пити чоловік кинув але коли він спав у відключці вливали китайський препарат Жар і отрута (п’яний чоловік стає тверезим через 20хвилин знімається токсикація організму )

*Я позбавила свого чоловіка від алкогольної залежності з допомогою цього:* zdorovieludi782.ru/otalco *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Відмінність наукового знання від віри полягає в тому, що віра, спекуляції та інші інсинуації починаються там, де закінчуються знання. Ця межа рухлива, тому що наукові знання регулярно поповнюються (хоча просування наукового пізнання світу в народ нині намагаються як мінімум — уповільнити, як максимум — звести до нуля). angara.net/upload/39/53/f_433953.pdf Читаємо, вникаємо в те, що криється за загальним формулюванням «хвороба», «духи», «розігрів» і «охолодження організму» (сподіваюся, англійська нині не знає тільки ледачий; хоча, десь на просторах інтернету у 2012 році був зроблений чудовий переклад на російську мову, але джерело на жаль мною був втрачений, а сайт той нині закритий).

Ви розумниця .Дуже вам дякую.

Дякуємо за корисну інформацію! Як завжди, багато чого корисного можна почути.

Охолоджує, не охолоджує, все врозкид перераховує, що на пам’ять прийде.

Не згадував він свої зриви і то чим їх виправдовував, це вимагає мозкової діяльності з протікає нагріванням процесора. ща охолодить щоб фляжечка не засвистіла.

ви не праві, лектор назвав ці продукти відповідно їх природі.

Які духи ви про що, випадково зайшла на ваш канал, дуже сподіваюся що Ви комусь допомогли: якась маячня . Кидайте своїх алкашів поки самі не почнете сходити ссума. Якщо це тихий алкаш можливо звичайно його витягнути але якщо людина ставати агресивним біжіть, ніяка воля не включається , ви виглядаєте як людина яка не розуміє про що ви говорите , просто з чуток, спиртне не покращує метаболізм воно просто як анастезія для шлунка і ви зможете з’їсть набагато більше ніж би ви з’їли без алкоголю, таке враження що ви не знаєте про що говорите: Вибачте мене звичайно це моя думка я ніколи не ставлю дізлайк принципово : таке враження що ви себе уявили духів і бля бля. Якщо не сподобався мій комент з’їжте шматочок м’яти і буде вам щастя.

Ви маєте рацію, враження що лектор на практиці дуже далекий від цієї теми.

Дурниці. Солодке, навпаки, знижує бажання випити. А головні вороги-голод, втома і самотність. Не сподобалося відео. Враження, що поради дає людина нескінченно далекий від проблем алкоголізму.

і так, я сама солодким прибираю бажання випити дуже добре допомагає а от іншим теличкам які п’ють червоне напівсолодке з цукерками це навпаки напевно він про старі часи коли все так пили.

Так він глибше простий огляне по мимо ваших постулатів з книг він розглядає а чому САМОТНІСТЬ викликає бажання пити — злий дух — чому СТРЕС — злий дух САМОТНІСТЬ — порожня душа куди злий дух штовхає наповнитися хоч чимось а ви всі свої шаблони штовхаєте. я більше не можу сидіти на форумі алкашів у них все під копірку всі погані вони все знають краще за всіх чт оу тебе в родині і як буде набрид цей однобокий погляд.

Це я додав у ставленні до цієї людини.

Неприємно повчальний пихатий індик закоханий в себе

Сайт Доктора Торсунова О. Г. torsunov.ru Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі esreporter.com/title-torsunov Офіційна сторінка ВКонтакте vk.com/og_torsunov СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДА-РАДІО з ЛЕКЦІЙ і МЕТОДИКАМИ О. Р. Торсунова і його соратників — vedaradio.fm/ Сеанси ПОБАЖАННЯ ВСІМ ЩАСТЯ в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Р. можна замовити тут ecoveda.shop/category/book/knigi-olega-genadevicha-torsunova/ Розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться ТУТ torsunov.ru/events?type=1 Інформація про ФЕСТИВАЛІ ДОБРІСТЬ в АНАПІ тут blagostfest.org/ Сторінка в Инстаграмм instagram.com/torsunov.oleg/ Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, спеціаліст по громадському здоров’ю, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я. Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович. ПЛЕЙЛИСТ: Торсунов Олег Геннадійович. Я БАЖАЮ ВСІМ ЩАСТЯ! Закони світобудови esreporter.com/id-PLQsIBwKBJaqaASbJVKPC-1Ipe53MieRat # Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм цей ролик оброблений у відеоредакторі ESreporter (esreporter.com/title-editor) yt: quality=high.

Natasha Ikonnikova Hace un mes.

Я п’ю тому що мені нудно і сумно.

olia Macutkevic Hace un mes.

Олексій Русский Hace 2 meses.

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Олексій Русский Hace 2 meses.

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Дякую за інформацію! Своєчасно�👼�

Жанна Тарасова Hace 3 meses.

торсунов про алкоголізм

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Жанна ви мабуть цієї бодяги багато прикупили.Вам чого більше торгувати нічим? Навіщо нещасним людям підливати всяку капелюх . Розумію нічого особистого-бізнес.

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Margarita Romashova Hace 4 meses.

Оскільки людина стає відчуває себе вільним під дією алкоголем оскільки багато енергії витрачає еа контроль себе а в цей момент приходить розслаблення ,хоча він може бути в цей момент агресивним або веселим оскільки він перестає себе контролювати ну від ступеня випитого.

Не розумію де логіка ,алкоголь якщо розігріває то напевно це бажання людини розігріти як якщо б він змерз т,е алкоголь розширює судини найпростіше що приходить в голову то логіка замінити якраз на алкоголь без алкогольну альтернативу ,а не охолодити ,якщо він і так замерз ,навіщо його ще охолоджувати? Найпростіше що людина напружений нервував або стресує судини стиснулися повітря бракує тобто гіпоксія вже, тобто логічно це розширити судини і дати мозок глюкозу . .і тут Еврика алкоголь і є глюкоза і судини розширює, тільки це вже в хронічній формі.

Mostrar controles do player.

Publicado em 26 Jan 2017 Сайт Доктора Торсунова О. Г. torsunov.ru Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі brclip.com/user/torsunov Офіційна сторінка ВКонтакте vk.com/og_torsunov СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДА-РАДІО з ЛЕКЦІЙ і МЕТОДИКАМИ О. Р. Торсунова і його соратників — vedaradio.fm/ Сеанси ПОБАЖАННЯ ВСІМ ЩАСТЯ в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Р. можна замовити тут ecoveda.shop/category/book/knigi-olega-genadevicha-torsunova/ Розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться ТУТ torsunov.ru/events?type=1 Інформація про ФЕСТИВАЛІ ДОБРІСТЬ в АНАПІ тут blagostfest.org/ Сторінка в Инстаграмм instagram.com/torsunov.oleg/ Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, спеціаліст по громадському здоров’ю, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я. Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович. ПЛЕЙЛИСТ: Торсунов Олег Геннадійович. Я БАЖАЮ ВСІМ ЩАСТЯ! Закони світобудови brclip.com/p/PLQsIBwKBJaqaASbJVKPC-1Ipe53MieRat # Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм цей ролик оброблений у відеоредакторі BRclip (brclip.com/user/editor) yt: quality=high.

Я п’ю тому що мені нудно і сумно.

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Дякую за інформацію! Своєчасно�👼�

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Жанна ви мабуть цієї бодяги багато прикупили.Вам чого більше торгувати нічим? Навіщо нещасним людям підливати всяку капелюх . Розумію нічого особистого-бізнес.

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Як же тобі не соромно заробляти на трепотні. Іди працюй, порося.

Оскільки людина стає відчуває себе вільним під дією алкоголем оскільки багато енергії витрачає еа контроль себе а в цей момент приходить розслаблення ,хоча він може бути в цей момент агресивним або веселим оскільки він перестає себе контролювати ну від ступеня випитого.

Не розумію де логіка ,алкоголь якщо розігріває то напевно це бажання людини розігріти як якщо б він змерз т,е алкоголь розширює судини найпростіше що приходить в голову то логіка замінити якраз на алкоголь без алкогольну альтернативу ,а не охолодити ,якщо він і так замерз ,навіщо його ще охолоджувати? Найпростіше що людина напружений нервував або стресує судини стиснулися повітря бракує тобто гіпоксія вже, тобто логічно це розширити судини і дати мозок глюкозу . .і тут Еврика алкоголь і є глюкоза і судини розширює, тільки це вже в хронічній формі.

«Паша Емільович по-гурмански крутив головою і, знімаючи з вусів капустяні водорості, насилу говорив: — Таку капусту грішно є крім горілки.»

*Алкоголізм — це дійсно біда сучасного суспільства і багатьох сімей, я зі своїм чоловіком намаялась довго, але все таки випробувавши купу методів і навіть кодували, в підсумку тільки ось це допомогло:* kduj8dkdcdfe73.ru/izbavlenie *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Жанна Тарасова скажіть будь ласка як избавилас.

Навіщо його з лікарні випустили?!

Може конопля? Мак? Яка маячня.

Торсунова цікава людина. Але, спирт це спирт, а оцет це кислота . Спирти і кислоти різні речі зі шкільного курсу хімії. А так дуже все цікаво і корисно .

Але на рахунок мертвих він не правий, не знає писання. Наші близькі просто не можуть нічого відчувати, померши.

Привіт, що ви думаєте про прийомних дітей, як їм жити після знайомства зі своїми біологічними батьками?

Як і раніше тільки в міру допомагати батькам.

Тут можна отримати докладні відповіді на всі питання torsunov.ru/faq.

Яка глибока і світла лекція, як чисто і глибоко розказано!

торсунов про алкоголізм

Перш ніж говорити про лікування, потрібно, щоб алкоголік усвідомив, що живе неправильно. Клінічний алкоголізм лікується, але результати такого лікування залежать тільки від стану розуму самого пацієнта. На жаль, на фазі реабілітації багато зриваються знову, хто внаслідок відсутності сили волі, хто через конфлікт з навколишньою дійсністю, а хтось через глибоку депресію, яка зустрічається у таких людей дуже часто. Тобто, фаза реабілітації — найважливіша в лікуванні. Можна порадити прийом адаптогенів і енергетиків, які не впливають на роботу ЦНС і серцево-судинної системи. Наприклад — Tayga8. Це і енергетик і адаптоген на основі полипренолов в одному флаконі.

Всім раджу жити своїм розумом, а алкаш він і є алкаш, його нічим не зупинити, а якщо дожив до білої гарячки, винищити, як скажену собаку.В цьому житті за все потрібно платити, а за задоволення і кайф подвійно.

Жирних педиків і депутатів. голосувати. а я збирати валізи про всяк випадок.

по вашому тоді і повних людей. і ласунів, і курців і музичних фанатів. всіх треба винищити, тому що вони отримують від чогось задоволення.

Кака важко на душі какда любиш людини. Адже прожили тридцять три легг і п’ятеро дітей і зто зрада.

Якщо любите — то вибачте тим більше, незалежно повернеться чи ні.

А як вилікувати залежність від Торсунова . І як вилікувати залежність від богів, Христів, і панів .

Деградація-це прекрасно! Залежність (градація) від богів, панів, президентів, і інших правителів-це жахливо! Хочу, щоб моя деградація, зашкалила вище Сальвадора Далі, Тесла і Паганіні!

У вас на жаль велика деградація.

Поки сама людина не захоче кинути пити то не чево не допоможе.

Мир вашому дому щотижня по неділях читали в церкві Акафіст Богородиці Невипивана Чаша і я замовляла молебень за чоловіка своєї знайомої.І ось моя знайома бачить сон заходить до церкви і питає де її чоловік і їй відповідають що він щонеділі в церкві.Виходить що коли читають за нього щонеділі в церкві його душа знаходиться в церкві Пити чоловік кинув але коли він спав у відключці вливали китайський препарат Жар і отрута (п’яний чоловік стає тверезим через 20хвилин знімається токсикація організму )

*Я позбавила свого чоловіка від алкогольної залежності з допомогою цього:* zdorovieludi782.ru/otalco *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Відмінність наукового знання від віри полягає в тому, що віра, спекуляції та інші інсинуації починаються там, де закінчуються знання. Ця межа рухлива, тому що наукові знання регулярно поповнюються (хоча просування наукового пізнання світу в народ нині намагаються як мінімум — уповільнити, як максимум — звести до нуля). angara.net/upload/39/53/f_433953.pdf Читаємо, вникаємо в те, що криється за загальним формулюванням «хвороба», «духи», «розігрів» і «охолодження організму» (сподіваюся, англійська нині не знає тільки ледачий; хоча, десь на просторах інтернету у 2012 році був зроблений чудовий переклад на російську мову, але джерело на жаль мною був втрачений, а сайт той нині закритий).

Ви розумниця .Дуже вам дякую.

Дякуємо за корисну інформацію! Як завжди, багато чого корисного можна почути.

Охолоджує, не охолоджує, все врозкид перераховує, що на пам’ять прийде.

Не згадував він свої зриви і то чим їх виправдовував, це вимагає мозкової діяльності з протікає нагріванням процесора. ща охолодить щоб фляжечка не засвистіла.

ви не праві, лектор назвав ці продукти відповідно їх природі.

Які духи ви про що, випадково зайшла на ваш канал, дуже сподіваюся що Ви комусь допомогли: якась маячня . Кидайте своїх алкашів поки самі не почнете сходити ссума. Якщо це тихий алкаш можливо звичайно його витягнути але якщо людина ставати агресивним біжіть, ніяка воля не включається , ви виглядаєте як людина яка не розуміє про що ви говорите , просто з чуток, спиртне не покращує метаболізм воно просто як анастезія для шлунка і ви зможете з’їсть набагато більше ніж би ви з’їли без алкоголю, таке враження що ви не знаєте про що говорите: Вибачте мене звичайно це моя думка я ніколи не ставлю дізлайк принципово : таке враження що ви себе уявили духів і бля бля. Якщо не сподобався мій комент з’їжте шматочок м’яти і буде вам щастя.

Ви маєте рацію, враження що лектор на практиці дуже далекий від цієї теми.

Дурниці. Солодке, навпаки, знижує бажання випити. А головні вороги-голод, втома і самотність. Не сподобалося відео. Враження, що поради дає людина нескінченно далекий від проблем алкоголізму.

і так, я сама солодким прибираю бажання випити дуже добре допомагає а от іншим теличкам які п’ють червоне напівсолодке з цукерками це навпаки напевно він про старі часи коли все так пили.

Так він глибше простий огляне по мимо ваших постулатів з книг він розглядає а чому САМОТНІСТЬ викликає бажання пити — злий дух — чому СТРЕС — злий дух САМОТНІСТЬ — порожня душа куди злий дух штовхає наповнитися хоч чимось а ви всі свої шаблони штовхаєте. я більше не можу сидіти на форумі алкашів у них все під копірку всі погані вони все знають краще за всіх чт оу тебе в родині і як буде набрид цей однобокий погляд.

Це я додав у ставленні до цієї людини.

Неприємно повчальний пихатий індик закоханий в себе

Торсунов О Г Як Лікувати Алкоголізм.

Завантажив: радість життя тут і зараз.

Тривалість: 30 хв і 47 сек.

Бітрейт: 192 Kbps.

Торсунов О Г Як Жити З Питущим Людиною.

Торсунов О Г Хочеш Випити Пий Як Йти Дорогою Добра.

Як Жінці Правильно Слухати І Розуміти Чоловіка Торсунов О Г Рига 2019.

Радість життя тут і зараз!

торсунов про алкоголізм

Як Лікувати Наркотичну Або Алкогольну Залежність.

Торсунов Олег Геннадійович.

Жданов В Г Пиво Наше Все Як Не Стати Імпотентом.

Торсунов Як Жінці Міняти Долю.

Відповіді на всі питання.

Як Вилікувати Алкоголізм Консультація Нарколога.

Торсунов Як Виганяти Духів З Сім’ї.

Відповіді на всі питання.

Як Навчитися Любити Бога Та Стати Непереможним В Будь-Якій Ситуації Торсунов О Г Перм Грудень 2017.

Знання Від Про Г Торсунова Як Відсторонитися Від Страждань І Знайти Спокій.

Як Ми Контактуємо З Тими, Хто Відійшов В Інший Світ Торсунов О Г Барнаул.

Радість життя тут і зараз!

Алкоголік В Сім’ї 7 Помилок Родичів.

Про Що Говорить Збільшення Ваги Коли Правильно Їсти Вівсянку Торсунов О Г Челябінськ Грудень 2017.

Як Позбутися Від Алкоголізму Альтернативний Спосіб Кинути Пити.

Торсунов О Г Чому Так Важко Зі Старою Людиною Для Чого Призначена Життя Омськ 12 05 2012.

Торсунов Як Прийняти Чоловіка Алкоголіка.

Відповіді на всі питання.

Чому Істина Не Пізнається Шляхом Розмов А Тільки Працею Торсунов О Г Москва.

Алкоголізм І Куріння Причини Наслідки І Як Перемогти.

Відповіді на всі питання.

Торсунов О Г Як Очистити Атмосферу В Будинку Удача Приходить У Відкриті Двері Красноярськ 2017 10 25.

Якщо Чоловік П’є Торсунов О Г 20 21 01 2014.

Торсунов Олег Геннадійович.

Sohbet Jumayew Bir Omur Boyu Mp3 Skacat.

Aman Kadyrow Mp3 2018.

Завантажити Асхьаб Вахарагов.

Bugun Juma Bayram Arabcha.

Гаджі Халіков 2019.

Eldar Ahmedow Sana Garashdym Mp3.

Lizer Не Ангел Slowed.

торсунов про алкоголізм

Kakysh Amandurdyyew Mp3 Indir.

Нові Чеченські Пісні 2019.

Chanel Part 2 Benjamin Ferro.

Blackpink Kick It.

Сон Мене Покинув Гину Я.

Хохкуш Керла Камрі Яцахь.

Тварюка Страшилка Gacha Life.

Amalia Calaja Ufle Mp3.

Eng Bts Jimin Jungkook 지민 정국 We Don T Talk Anymore Pt 2 Color Coded Lyrics.

Saburtalo 2008 Vs Sulaqvelidze 2008 05 10 2019.

100 Хвилин Весняного Настрою Красиві Пісні Для Душі.

Як Вправити Таранну Кістку Семінар По Стопі Прикладна Кінезіологія.

Торсунов О Г Як Лікувати Алкоголізм.

Ну Чому Душа Не Чує Серця Крик.

Journey A Chillwave Synthwave Mix.

торсунов про алкоголізм

Від Падіння І Порятунок До Доза Щастя Філм’т З Кауза.

Reto Dulce Vs Salado Mezclas Asquerosas Katie Angel.

Setiap Sejam Report Kat Bini Takut Sangat Dengan Bini Bukan Takut Tanak Bini Risau Ustaz Kazim.

Top 8 Elementary Os Apps.

How To Get Street Boy And Girl Bundle In Diwali Spin Event In Free Fire 9999 Diamonds Jdev.

Mi Nuevo Skin Slendytubbies 3 Speedpaint.

Хасан Лечиев Хаза Ю Бохуш Юцара Хьо Чеченська Музика.

Нове По Ресивера Eurosky Es 4080 Hd.

Diana Vs Xerath Mid Rank 7 Diana 600 Games Kda 7 2 11 Na Grandmaster V9 22.

Mehar Bukhari Responds To Arif Bhatti Statement.

Супер Bad Time Санс Vs Чара Undertale Underfight.

Only Techno 1 Hour Mix Vol 2 Spotify Deep Concentration.

Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм.

Паказваць кнопкі кіравання прайгравальніка.

торсунов про алкоголізм

Апублікавана 26 Стд 2017 Сайт Доктора Торсунова О. Г. torsunov.ru Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі by-clips.com/user/torsunov Офіційна сторінка ВКонтакте og_torsunov СЛУХАЙТЕ Цілодобове онлайн ВЕДА-РАДІО з ЛЕКЦІЙ і МЕТОДИКАМИ О. Р. Торсунова і його соратників — vedaradio.fm/ Сеанси ПОБАЖАННЯ ВСІМ ЩАСТЯ в 6час00мин і в 21час40мин Книги Торсунова О. Р. можна замовити тут ecoveda.shop/category/book/knigi-olega-genadevicha-torsunova/ Розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться ТУТ torsunov.ru/events?type=1 Інформація про ФЕСТИВАЛІ ДОБРІСТЬ в АНАПІ тут blagostfest.org/ Сторінка в Инстаграмм torsunov.oleg Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я. Серед духовних наставників і вчителів Олега Геннадійовича такі ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ особистості як Вадим Михайлович Тунеев, Хакимов Олександр Геннадійович. ПЛЕЙЛИСТ: Торсунов Олег Геннадійович. Я БАЖАЮ ВСІМ ЩАСТЯ! Закони світобудови by-clips.com/p/PLQsIBwKBJaqaASbJVKPC-1Ipe53MieRat # Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм цей ролик оброблений у відеоредакторі BY-clips (by-clips.com/user/editor) yt: quality=high.

Каментарыі • 143.

що робити при тяги до пива або погано після вживання алкоголю і як не зриватся.

Олег Геннадійович, як завжди, спасибі. За цей ролик, велике! Не випиваю зовсім 5 місяців. Після книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути пити». Але періодично тяга залишалася невелика. Духовно розвиваюся. Кинув пити після півроку прохання у Господа кинути пити. У підсумку Господь надіслав мені книгу Аллена. Але ось духу схоже прогнав тільки зараз з’єднанням. Після вашого ролика з’явилася відраза))) спасибі, Олег Геннадійович! Дай вам Бог щастя!

Я алкоголік і наркоман , повинен померти був давно не п’ю вже кілька років . Мене позбавила від цього вища сила — бог . Друзі є досвід сотень тисяч людей про те як вижити з такою хворобою ! Та ще й добре жити . Пишіть мені [email protected] це безкоштовно, я перепробував все ! Вихід є ! Анонімні алкоголіки . Вони є в кожному місті-йдіть туди!

Ви че серйозно? Це ж нісенітниця ядерна. Гарячі голови охолоджуючі)))

чудовий лектор і лікар.

Все вірно. ДЯКУВАТИ.

Дуже завуальовано. Якщо духи-це лукавий, то тоді зрозуміло.

*Новий європейський препарат від алкоголізму, ось подивіться: **boomihere893.ru/alcobooster** позбавляє від залежності раз і назавжди, теж не вірила, поки чоловіка не купила такий, вже пару місяців не п’є і каже що не тягне, а навпаки запах алкоголю тепер йому осоружна.* * Всім тверезості і адекватності.*

Я п’ю тому що мені нудно і сумно.

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Дякую за інформацію! Своєчасно�👼�

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Жанна ви мабуть цієї бодяги багато прикупили.Вам чого більше торгувати нічим? Навіщо нещасним людям підливати всяку капелюх . Розумію нічого особистого-бізнес.

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Як же тобі не соромно заробляти на трепотні. Іди працюй, порося.

Оскільки людина стає відчуває себе вільним під дією алкоголем оскільки багато енергії витрачає еа контроль себе а в цей момент приходить розслаблення ,хоча він може бути в цей момент агресивним або веселим оскільки він перестає себе контролювати ну від ступеня випитого.

Не розумію де логіка ,алкоголь якщо розігріває то напевно це бажання людини розігріти як якщо б він змерз т,е алкоголь розширює судини найпростіше що приходить в голову то логіка замінити якраз на алкоголь без алкогольну альтернативу ,а не охолодити ,якщо він і так замерз ,навіщо його ще охолоджувати? Найпростіше що людина напружений нервував або стресує судини стиснулися повітря бракує тобто гіпоксія вже, тобто логічно це розширити судини і дати мозок глюкозу . .і тут Еврика алкоголь і є глюкоза і судини розширює, тільки це вже в хронічній формі.

Пиздець! Повна хуйня!

«Паша Емільович по-гурмански крутив головою і, знімаючи з вусів капустяні водорості, насилу говорив: — Таку капусту грішно є крім горілки.»

*Алкоголізм — це дійсно біда сучасного суспільства і багатьох сімей, я зі своїм чоловіком намаялась довго, але все таки випробувавши купу методів і навіть кодували, в підсумку тільки ось це допомогло:* kduj8dkdcdfe73.ru/izbavlenie *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Жанна Тарасова скажіть будь ласка як избавилас.

Навіщо його з лікарні випустили?!

Може конопля? Мак? Яка маячня.

Торсунова цікава людина. Але, спирт це спирт, а оцет це кислота . Спирти і кислоти різні речі зі шкільного курсу хімії. А так дуже все цікаво і корисно .

Торсунов говорив про один напрямок перетравлення спирту і оцту. Так воно і є: етиловий спирт спочатку розщеплюється в оцтову кислоту, а потім далі на більш прості складові.

Але на рахунок мертвих він не правий, не знає писання. Наші близькі просто не можуть нічого відчувати, померши.

Привіт, що ви думаєте про прийомних дітей, як їм жити після знайомства зі своїми біологічними батьками?

Як і раніше тільки в міру допомагати батькам.

Тут можна отримати докладні відповіді на всі питання torsunov.ru/faq.

Яка глибока і світла лекція, як чисто і глибоко розказано!

торсунов про алкоголізм

Перш ніж говорити про лікування, потрібно, щоб алкоголік усвідомив, що живе неправильно. Клінічний алкоголізм лікується, але результати такого лікування залежать тільки від стану розуму самого пацієнта. На жаль, на фазі реабілітації багато зриваються знову, хто внаслідок відсутності сили волі, хто через конфлікт з навколишньою дійсністю, а хтось через глибоку депресію, яка зустрічається у таких людей дуже часто. Тобто, фаза реабілітації — найважливіша в лікуванні. Можна порадити прийом адаптогенів і енергетиків, які не впливають на роботу ЦНС і серцево-судинної системи. Наприклад — Tayga8. Це і енергетик і адаптоген на основі полипренолов в одному флаконі.

Всім раджу жити своїм розумом, а алкаш він і є алкаш, його нічим не зупинити, а якщо дожив до білої гарячки, винищити, як скажену собаку.В цьому житті за все потрібно платити, а за задоволення і кайф подвійно.

по вашому тоді і повних людей. і ласунів, і курців і музичних фанатів. всіх треба винищити, тому що вони отримують від чогось задоволення.

Кака важко на душі какда любиш людини. Адже прожили тридцять три легг і п’ятеро дітей і зто зрада.

Якщо любите — то вибачте тим більше, незалежно повернеться чи ні.

А як вилікувати залежність від Торсунова . І як вилікувати залежність від богів, Христів, і панів .

Деградація-це прекрасно! Залежність (градація) від богів, панів, президентів, і інших правителів-це жахливо! Хочу, щоб моя деградація, зашкалила вище Сальвадора Далі, Тесла і Паганіні!

У вас на жаль велика деградація.

Поки сама людина не захоче кинути пити то не чево не допоможе.

Мир вашому дому щотижня по неділях читали в церкві Акафіст Богородиці Невипивана Чаша і я замовляла молебень за чоловіка своєї знайомої.І ось моя знайома бачить сон заходить до церкви і питає де її чоловік і їй відповідають що він щонеділі в церкві.Виходить що коли читають за нього щонеділі в церкві його душа знаходиться в церкві Пити чоловік кинув але коли він спав у відключці вливали китайський препарат Жар і отрута (п’яний чоловік стає тверезим через 20хвилин знімається токсикація організму )

*Я позбавила свого чоловіка від алкогольної залежності з допомогою цього:* zdorovieludi782.ru/otalco *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Відмінність наукового знання від віри полягає в тому, що віра, спекуляції та інші інсинуації починаються там, де закінчуються знання. Ця межа рухлива, тому що наукові знання регулярно поповнюються (хоча просування наукового пізнання світу в народ нині намагаються як мінімум — уповільнити, як максимум — звести до нуля). angara.net/upload/39/53/f_433953.pdf Читаємо, вникаємо в те, що криється за загальним формулюванням «хвороба», «духи», «розігрів» і «охолодження організму» (сподіваюся, англійська нині не знає тільки ледачий; хоча, десь на просторах інтернету у 2012 році був зроблений чудовий переклад на російську мову, але джерело на жаль мною був втрачений, а сайт той нині закритий).

Ви розумниця .Дуже вам дякую.

Дякуємо за корисну інформацію! Як завжди, багато чого корисного можна почути.

Охолоджує, не охолоджує, все врозкид перераховує, що на пам’ять прийде.

Не згадував він свої зриви і то чим їх виправдовував, це вимагає мозкової діяльності з протікає нагріванням процесора. ща охолодить щоб фляжечка не засвистіла.

ви не праві, лектор назвав ці продукти відповідно їх природі.

Які духи ви про що, випадково зайшла на ваш канал, дуже сподіваюся що Ви комусь допомогли: якась маячня . Кидайте своїх алкашів поки самі не почнете сходити ссума. Якщо це тихий алкаш можливо звичайно його витягнути але якщо людина ставати агресивним біжіть, ніяка воля не включається , ви виглядаєте як людина яка не розуміє про що ви говорите , просто з чуток, спиртне не покращує метаболізм воно просто як анастезія для шлунка і ви зможете з’їсть набагато більше ніж би ви з’їли без алкоголю, таке враження що ви не знаєте про що говорите: Вибачте мене звичайно це моя думка я ніколи не ставлю дізлайк принципово : таке враження що ви себе уявили духів і бля бля. Якщо не сподобався мій комент з’їжте шматочок м’яти і буде вам щастя.

Багато відео про лярв подивіться і не робіть швидких висновків.

Ви маєте рацію, враження що лектор на практиці дуже далекий від цієї теми.

Торсунов О. Г. як лікувати алкоголізм.

ความคิดเห็น • 143.

що робити при тяги до пива або погано після вживання алкоголю і як не зриватся.

Олег Геннадійович, як завжди, спасибі. За цей ролик, велике! Не випиваю зовсім 5 місяців. Після книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути пити». Але періодично тяга залишалася невелика. Духовно розвиваюся. Кинув пити після півроку прохання у Господа кинути пити. У підсумку Господь надіслав мені книгу Аллена. Але ось духу схоже прогнав тільки зараз з’єднанням. Після вашого ролика з’явилася відраза))) спасибі, Олег Геннадійович! Дай вам Бог щастя!

Я алкоголік і наркоман , повинен померти був давно не п’ю вже кілька років . Мене позбавила від цього вища сила — бог . Друзі є досвід сотень тисяч людей про те як вижити з такою хворобою ! Та ще й добре жити . Пишіть мені [email protected] це безкоштовно, я перепробував все ! Вихід є ! Анонімні алкоголіки . Вони є в кожному місті-йдіть туди!

Ви че серйозно? Це ж нісенітниця ядерна. Гарячі голови охолоджуючі)))

чудовий лектор і лікар.

Все вірно. ДЯКУВАТИ.

Дуже завуальовано. Якщо духи-це лукавий, то тоді зрозуміло.

*Новий європейський препарат від алкоголізму, ось подивіться: **boomihere893.ru/alcobooster** позбавляє від залежності раз і назавжди, теж не вірила, поки чоловіка не купила такий, вже пару місяців не п’є і каже що не тягне, а навпаки запах алкоголю тепер йому осоружна.* * Всім тверезості і адекватності.*

Я п’ю тому що мені нудно і сумно.

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Все марно, якщо в країні дуже низький економічний рівень і якість алкогольних напоїв. А ще, людям не доводиться вибирати, як проводити дозвілля. Ось наприклад: ми живемо біля води: Річка, дві затоки, купа озер. можна розвинути водний туризм. Я б кожні вихідні на каре катався. Так ні! Човен спустити ніде! Елінги дорогі, на човнових стоянках можуть катер вкрасти або мотор зняти. Тобто крім як бухати, тут робити нічого!

Дякую за інформацію! Своєчасно�👼�

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Жанна ви мабуть цієї бодяги багато прикупили.Вам чого більше торгувати нічим? Навіщо нещасним людям підливати всяку капелюх . Розумію нічого особистого-бізнес.

*Я вилікувала свого чоловіка, але дуже непросто це було зробити спочатку не могла ніяк, але не так давно вичитала ось що:* adamant98383.ru/nepiem *спочатку не вірилося що допоможе, раніше я багато всього перепробувала, але це дійсно допомогло, а так навіть не знаю що б я робила зі своїм чоловіком.* *Спробуйте, може і вам допоможе.*

Як же тобі не соромно заробляти на трепотні. Іди працюй, порося.

торсунов про алкоголізм

Оскільки людина стає відчуває себе вільним під дією алкоголем оскільки багато енергії витрачає еа контроль себе а в цей момент приходить розслаблення ,хоча він може бути в цей момент агресивним або веселим оскільки він перестає себе контролювати ну від ступеня випитого.

Не розумію де логіка ,алкоголь якщо розігріває то напевно це бажання людини розігріти як якщо б він змерз т,е алкоголь розширює судини найпростіше що приходить в голову то логіка замінити якраз на алкоголь без алкогольну альтернативу ,а не охолодити ,якщо він і так замерз ,навіщо його ще охолоджувати? Найпростіше що людина напружений нервував або стресує судини стиснулися повітря бракує тобто гіпоксія вже, тобто логічно це розширити судини і дати мозок глюкозу . .і тут Еврика алкоголь і є глюкоза і судини розширює, тільки це вже в хронічній формі.

Пиздець! Повна хуйня!

«Паша Емільович по-гурмански крутив головою і, знімаючи з вусів капустяні водорості, насилу говорив: — Таку капусту грішно є крім горілки.»

*Алкоголізм — це дійсно біда сучасного суспільства і багатьох сімей, я зі своїм чоловіком намаялась довго, але все таки випробувавши купу методів і навіть кодували, в підсумку тільки ось це допомогло:* kduj8dkdcdfe73.ru/izbavlenie *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Жанна Тарасова скажіть будь ласка як избавилас.

Навіщо його з лікарні випустили?!

Торсунова цікава людина. Але, спирт це спирт, а оцет це кислота . Спирти і кислоти різні речі зі шкільного курсу хімії. А так дуже все цікаво і корисно .

Торсунов говорив про один напрямок перетравлення спирту і оцту. Так воно і є: етиловий спирт спочатку розщеплюється в оцтову кислоту, а потім далі на більш прості складові.

Але на рахунок мертвих він не правий, не знає писання. Наші близькі просто не можуть нічого відчувати, померши.

Привіт, що ви думаєте про прийомних дітей, як їм жити після знайомства зі своїми біологічними батьками?

Як і раніше тільки в міру допомагати батькам.

Тут можна отримати докладні відповіді на всі питання torsunov.ru/faq.

Яка глибока і світла лекція, як чисто і глибоко розказано!

Перш ніж говорити про лікування, потрібно, щоб алкоголік усвідомив, що живе неправильно. Клінічний алкоголізм лікується, але результати такого лікування залежать тільки від стану розуму самого пацієнта. На жаль, на фазі реабілітації багато зриваються знову, хто внаслідок відсутності сили волі, хто через конфлікт з навколишньою дійсністю, а хтось через глибоку депресію, яка зустрічається у таких людей дуже часто. Тобто, фаза реабілітації — найважливіша в лікуванні. Можна порадити прийом адаптогенів і енергетиків, які не впливають на роботу ЦНС і серцево-судинної системи. Наприклад — Tayga8. Це і енергетик і адаптоген на основі полипренолов в одному флаконі.

Всім раджу жити своїм розумом, а алкаш він і є алкаш, його нічим не зупинити, а якщо дожив до білої гарячки, винищити, як скажену собаку.В цьому житті за все потрібно платити, а за задоволення і кайф подвійно.

по вашому тоді і повних людей. і ласунів, і курців і музичних фанатів. всіх треба винищити, тому що вони отримують від чогось задоволення.

Кака важко на душі какда любиш людини. Адже прожили тридцять три легг і п’ятеро дітей і зто зрада.

Якщо любите — то вибачте тим більше, незалежно повернеться чи ні.

А як вилікувати залежність від Торсунова . І як вилікувати залежність від богів, Христів, і панів .

Деградація-це прекрасно! Залежність (градація) від богів, панів, президентів, і інших правителів-це жахливо! Хочу, щоб моя деградація, зашкалила вище Сальвадора Далі, Тесла і Паганіні!

У вас на жаль велика деградація.

Поки сама людина не захоче кинути пити то не чево не допоможе.

Мир вашому дому щотижня по неділях читали в церкві Акафіст Богородиці Невипивана Чаша і я замовляла молебень за чоловіка своєї знайомої.І ось моя знайома бачить сон заходить до церкви і питає де її чоловік і їй відповідають що він щонеділі в церкві.Виходить що коли читають за нього щонеділі в церкві його душа знаходиться в церкві Пити чоловік кинув але коли він спав у відключці вливали китайський препарат Жар і отрута (п’яний чоловік стає тверезим через 20хвилин знімається токсикація організму )

*Я позбавила свого чоловіка від алкогольної залежності з допомогою цього:* zdorovieludi782.ru/otalco *Раніше як тільки не намагалася його від цього захистити й кодували, і що тільки не робили, але результату або не було, або він був тимчасовий.* *Спробуйте, не пошкодуєте.*

Відмінність наукового знання від віри полягає в тому, що віра, спекуляції та інші інсинуації починаються там, де закінчуються знання. Ця межа рухлива, тому що наукові знання регулярно поповнюються (хоча просування наукового пізнання світу в народ нині намагаються як мінімум — уповільнити, як максимум — звести до нуля). angara.net/upload/39/53/f_433953.pdf Читаємо, вникаємо в те, що криється за загальним формулюванням «хвороба», «духи», «розігрів» і «охолодження організму» (сподіваюся, англійська нині не знає тільки ледачий; хоча, десь на просторах інтернету у 2012 році був зроблений чудовий переклад на російську мову, але джерело на жаль мною був втрачений, а сайт той нині закритий).

Ви розумниця .Дуже вам дякую.

Дякуємо за корисну інформацію! Як завжди, багато чого корисного можна почути.

Охолоджує, не охолоджує, все врозкид перераховує, що на пам’ять прийде.

Не згадував він свої зриви і то чим їх виправдовував, це вимагає мозкової діяльності з протікає нагріванням процесора. ща охолодить щоб фляжечка не засвистіла.

ви не праві, лектор назвав ці продукти відповідно їх природі.

Які духи ви про що, випадково зайшла на ваш канал, дуже сподіваюся що Ви комусь допомогли: якась маячня . Кидайте своїх алкашів поки самі не почнете сходити ссума. Якщо це тихий алкаш можливо звичайно його витягнути але якщо людина ставати агресивним біжіть, ніяка воля не включається , ви виглядаєте як людина яка не розуміє про що ви говорите , просто з чуток, спиртне не покращує метаболізм воно просто як анастезія для шлунка і ви зможете з’їсть набагато більше ніж би ви з’їли без алкоголю, таке враження що ви не знаєте про що говорите: Вибачте мене звичайно це моя думка я ніколи не ставлю дізлайк принципово : таке враження що ви себе уявили духів і бля бля. Якщо не сподобався мій комент з’їжте шматочок м’яти і буде вам щастя.

Багато відео про лярв подивіться і не робіть швидких висновків.

Ви маєте рацію, враження що лектор на практиці дуже далекий від цієї теми.

Торсунов про алкоголізм відео.

торсунов про алкоголізм

Ознаки та лікування алкогольної епілепсії.

Багато років безуспішно боретеся з алкоголізмом?

Глава Інституту: «Ви будете вражені, наскільки просто можна вилікувати алкоголізм просто приймаючи кожен день.

За різними даними, алкогольна епілепсія зустрічається у 2-5% людей, тривалий час зловживають спиртними напоями. Хвороба вкрай небезпечна не тільки своїми нападами, але і вираженими особистісними розладами. Як правило, таке захворювання розвивається у дорослих чоловіків і жінок, що страждають від алкоголізму протягом п’яти років.

На жаль, вилікувати епілепсію повністю неможливо. Якщо у людини хоча б один раз стався припадок – він обов’язково повториться знову. До того ж, з часом хвороба прогресуватиме. На тлі деградації особистості все частіше будуть виникати нові судорги, запобігти які з часом буде все важче. Втрата свідомості, судоми та інші характерні симптоми хвороби стануть звичною справою.

На самому початку судомні напади виникають на тлі вживання алкоголю. Час їх виникнення можна передбачити завдяки появі так званих «провісників». У міру прогресування хвороби судомні напади з’являються все частіше, причому не тільки після вживання спиртного. Вони не припиняться навіть в тому випадку, якщо алкоголік кине пити і почне лікування. Однак з допомогою адекватної терапії можна уповільнити перебіг хвороби і запобігти її тяжкі наслідки.

Оскільки алкогольна епілепсія лікується украй важко, то перші ж її ознаки повинні служити приводом для відвідування лікаря. Фахівець проведе огляд і обстеження, призначить відповідне лікування, яке можна буде пройти на дому. Також він розповість, як краще купірувати епілептичний припадок в домашніх умовах. Це дуже важливо, оскільки правильна поведінка в даній ситуації допоможе зберегти здоров’я, а можливо і життя людини.

Визначення і причини виникнення алкогольної епілепсії.

Алкогольна епілепсія-це один їх металкогольних психозів, що формуються на тлі хронічного пияцтва. Для неї характерні як симптоми звичайної епілепсії, так і специфічні ознаки. Найбільш примітним симптомом цього захворювання є судомні напади, під час яких спостерігається короткочасна втрата свідомості і ретроградна амнезія.

Причини виникнення епілепсії у алкоголіків – це тривале вживання етанолу або його сурогатів. На грунті хронічної інтоксикації етиловим спиртом, сивушними сумішами і токсичними добавками у дорослих людей розвивається токсичне ураження мозку. Сприяти розвитку патології можуть інфекційні захворювання, черепно-мозкові травми, атеросклеротичне ураження судин головного мозку.

Слід зазначити, що найбільш часті причини появи першого нападу – це тривалий запій або абстинентний синдром. Саме в цих станах у алкоголіків виникає судомний напад, що супроводжується втратою свідомості. Після цього хвороба прогресує і незабаром напади виникають вже і в тверезому стані.

Таке захворювання характеризується появою вогнища підвищеної електричної активності переважно в лобових частках великих півкуль головного мозку. Саме вони викликають судомний напад і втрату свідомості. Не варто плутати алкогольну епілепсію з псевдосудорогами, при яких подібного вогнища аномальної активності в мозку немає.

Лікування епілепсії алкогольного генезу повинно включати повну відмову від спиртних напоїв, спеціальні заходи для запобігання нападів і психотерапевтичну допомогу людині. Намагатися лікувати таке захворювання в домашніх умовах, без допомоги фахівця, вкрай небажано.

Клінічні симптоми хвороби.

Алкогольна епілепсія має різні симптоми, що становлять загальну клінічну картину хвороби. Ставити діагноз на основі однієї лише втрати свідомості та судом не можна, оскільки ці симптоми можуть вказувати і на інші психічні захворювання. Для того щоб підтвердити наявність епілептичної активності в мозку необхідно робити ЕЕГ (електроенцефалограму).

Ознаки припадку, що наближається.

На самому початку у людини виникають симптоми, що вказують на наближення нападу. Вони можуть з’являтися за кілька днів або годин до нього. Як правило, тривалість періоду провісників у кожного своя. Вчасно помітивши характерні симптоми, можна попередити епілептичний припадок.

Під час періоду провісників з’являються:

нудота та головний біль; погіршення апетиту; безсоння; болі в різних частинах тіла; слабкість і розбитість; безпричинна туга.

Провісники не варто плутати з епілептичною аурою, що є початком самого нападу. Її симптоми у різних людей відрізняються і залежать від локалізації вогнища підвищеної активності головного мозку. У людини може підвищуватися температура тіла, з’являтися звукові або зорові галюцинації, дивні відчуття в тілі. У період провісників правильне лікування (навіть у домашніх умовах) може попередити появу нападу, а ось під час аури це практично неможливо.

Ознаки епілептичного нападу.

У медицині виділяють кілька видів епілептичних нападів. До них відносяться великий і малий напади, а також абсанс. Перший варіант є класичним симптомом хвороби, які мають найбільш важкі наслідки. Однак великі припадки виникають далеко не у всіх дорослих людей, хворих на епілепсію.

Для великого епілептичного нападу характерно:

Різкий спазм практично всіх м’язів. Він призводить до падіння дорослих людей на підлогу і дивному становищу їх тіла. Скорочення м’язів грудної клітки викликає сильний крик – він є одним з найбільш примітних ознак нападу. Через спазм м’язів нижньої щелепи людина може дуже сильно прикусити язик; поява м’язових судом. Через якийсь час після падіння люди починають сіпатися і вигинатися в неприродній позі. Це вкрай небезпечно, так як загрожує важкими фізичними каліцтвами. У несвідомому стані людина може сильно вдаритися і отримати травму; Втрата свідомості і ретроградна амнезія. Як правило, після нападу люди не можуть нічого згадати. Вони відчувають сильну втому і засинають на кілька годин. Втрата свідомості під час нападу може тривати від декількох секунд до декількох хвилин; після нападу у людей можуть з’являтися галюцинації, надмірно яскраві сновидіння. Вони можуть прокидатися занадто рано, відчуваючи сильну втому і розбитість. Людина відчувається себе сильно виснаженим, проте нічого не пам’ятає про напад.

Для малого нападу характерна короткочасна (тривалістю в кілька секунд) втрата свідомості і малопомітні судоми. При цьому людина не падає, а близьким не доводиться робити абсолютно нічого для запобігання травм або прикушення мови. При абсансі також відбувається коротка втрата свідомості, проте судом немає. Причини обох станів ті ж, що і при великому припадку. Лікувати їх також потрібно аналогічно.

Симптоми епілепсії при алкоголізмі.

Великі і малі судомні напади є лише частиною загальної клінічної картини хвороби. Як правило, вони виникають на тлі прогресуючої деградації особистості, яка може мати не менш небезпечні наслідки, ніж напади. Тому хворобу потрібно лікувати комплексно, спочатку прибравши її причини.

Для епілептиків характерна поява зайвої прискіпливості, агресивності, озлобленості. Вони погано сплять, кажуть незв’язно, поводяться не цілком адекватно. У таких людей порушена концентрація уваги, уповільнені розумові процеси. В цьому випадку втрата свідомості з судомами є не найстрашнішим симптомом.

Перша допомога при нападі.

Деякі люди можуть попередити напад алкогольної епілепсії, причому їм вдається робити це в домашніх умовах, не звертаючись до лікарні. Однак це можливо лише в тому випадку, якщо людині вдається вчасно помітити провісники. Якщо ж напад вже почався, виникла втрата свідомості і алкоголік почав битися в судомах – знаходяться поруч люди повинні йому допомогти.

Перша допомога при алкогольній епілепсії:

В першу чергу людину потрібно укласти в зручну позу в безпечному місці. Необхідно прибрати всі тверді і гострі предмети, розташовані поблизу. Голову краще укласти на м’яку подушку; також потрібно не допустити западання мови або асфіксії через попадання блювотних мас в дихальні шляхи. Для цієї людини краще укласти на бік, повернувши при цьому його голову; Якщо у алкоголіка виявилися ознаки асфіксії – значить у нього запав язик. Щоб виправити це, потрібно відкрити його рот шляхом натискання на м’язи нижньої щелепи з обох сторін. Потім слід дістати і зафіксувати мову; Якщо судоми не припинилися через кілька хвилин – краще викликати карету швидкої допомоги. Якщо ж вони тривають півгодини або більше – швидше за все напад перейшов в епілептичний статус. Його лікування-дуже складне і вимагає негайної госпіталізації.

Алкогольна епілепсія лікується як в домашніх умовах, так і в стаціонарі — все залежить від тяжкості хвороби. Лікування повинно включати усунення причини, медикаментозну терапію, психотерапію і правильну дієту. Лише таким чином можна попередити появу нападів і дещо знизити електричну активність мозку.

Лікування алкогольної епілепсії.

На жаль, алкогольна епілепсія не виліковується повністю. З допомогою дієти і спеціальних препаратів можна зменшити частоту нападів або попередити їх появу. Однак хвороба від цього не зникне. Але, незважаючи на це, лікування необхідно, адже в іншому випадку у людини виникнуть вкрай важкі наслідки.

Лікування хвороби потрібно починати з повної відмови від вживання спиртних напоїв. При необхідності людину можна закодувати. Після цього слід звернутися до лікаря-психіатра, щоб той призначив потрібні препарати. Як правило, в цьому випадку використовуються ті ж кошти, що і при звичайній епілепсії.

Для лікування алкоголізму наші читачі успішно використовують АлкоПрост. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі. Детальніше тут…

Препарати для лікування епілепсії від алкоголізму:

Фенобарбітал; Паглюферал; Маліазин; Бензобаміл; Тіопентал; Карбамазепін; Дифенін; Фінлепсин; Конвулекс.

Після того як лікар підбере відповідні препарати, лікування можна продовжити в домашніх умовах. Крім медикаментозного, існує і хірургічний метод лікування епілепсії. Його суть полягає в оперативному видаленні вогнища підвищеної електричної активності. Однак ця методика вкрай небезпечна і може привести до несподіваних ускладнень.

Наслідки хвороби.

торсунов про алкоголізм

У деяких випадках алкогольна епілепсія може призводити до розвитку епілептичного статусу. Цей стан вкрай небезпечно, оскільки нерідко стає причиною набряку мозку, глибокої коми, зупинки дихання чи серця. Лікувати епілептичний статус в домашніх умовах категорично заборонено. При його розвитку потрібно негайно викликати швидку або везти людину в лікарню.

Практично завжди епілепсія призводить до глибоких розладів. Людина змінюється до невпізнання, втрачає працездатність і не може нормально спілкуватися з оточуючими людьми. Вилікувати цей стан вже неможливо.

Алкоголізм – це одне з найпоширеніших хронічних захворювань нашого часу.

Крім вкрай негативного впливу на фізичне здоров’я людей, алкоголізм самим згубним чином впливає і на психічний, психологічний стан. Давно доведено, що зловживання алкоголем однаково впливає на особистість хворих, приводячи до повної її деградації. У цьому полягає психологія алкоголізму. Існує чимало способів допомогти алкоголіку позбутися залежності, один з яких полягає в консультації психолога.

Формування залежності від алкоголю: психологічний аспект.

Алкоголь має найважчі наслідки для фізичного і психічного здоров’я, руйнує всі сфери життєдіяльності людини-соціальну, професійну, сімейну. Алкоголікам прекрасно відомі всі наслідки алкоголізму, проте це їх не зупиняє. Психологи про алкоголізм і механізмах його розвитку висловлюються наступним чином: для всіх алкоголіків характерний набір особистісних якостей, які закладені природою і в майбутньому провокують розвиток залежності. Йдеться про агресію, яка проявляється ще в дитячому віці. У таких дітей агресивна поведінка може перейти в асоціальну. Самооцінка таких дітей занижена або завищена, але в будь-якому випадку неадекватна, діти схильні до депресивних станів, не вміють протистояти труднощам і стресових ситуацій, контролювати свої емоції.

Все це свідчить про емоційну незрілість і інфантильність, які не проходять з віком. Такі люди, виростаючи, всі стреси, внутрішні конфлікти і проблеми вирішують за допомогою алкоголю. Це допомагає їм розслабитися, позбутися на час від психологічного дискомфорту. Відповідно, надалі вони вдаються до цього ж способу. Так і формується залежність, яка не тільки не допомагає справлятися з труднощами, але і додає їх. Але і в даному випадку людина вдається до того ж способу вирішення проблем. Таким чином, алкоголік потрапляє в замкнуте коло, з якого вкрай складно знайти вихід.

Наслідки алкоголізму: зміна особистості.

Психологи, які вивчають проблему залежності від спиртного, давно склали психологічний портрет алкоголіків. Відомо, що з часом всі залежні люди стають схожими один на одного. Так само, як досить просто виявити в натовпі питущої людини за зовнішніми ознаками (тремор рук, запах, лопнули судини і капіляри на обличчі і ін), так і за рисами характеру теж нескладно визначити людину, що страждає алкоголізмом. Отже, алкоголікам властиво нестабільний психоемоційний стан, який проявляється в скачках настрою, погана концентрація уваги і пам’ять, але найяскравіша відмінна риса-це «тунельне бачення», коли весь сенс життя алкоголіка фокусується тільки на необхідності випити. Це породжує масу нових, раніше не властивих людині рис характеру: він стає хитрим, спритним, брехливим, навіть аморальним, якщо потрібно обійти будь-які перешкоди на шляху до випивки.

Згодом ситуація посилюється-у людини пропадає інтерес до всього, що не пов’язано з алкоголем, він забуває про свої хобі, обов’язки. Відбувається повна переоцінка цінностей. Так, робота стає засобом видобутку грошей на покупку спиртного, а сім’я, друзі і т. д. сприймаються як перешкода до випивки. Вся система цінностей алкоголіка спрямована тільки на випивку. Ось чому так важливо, щоб при лікуванні алкоголізму психолог повернув алкоголіку колишню ієрархію цінностей, яка була до хвороби. Без цієї людини неможливо повернути до нормального і здорового життя.

Особливості психології алкоголіка: неадекватна оцінка ситуації.

Питущим людям властиві деякі загальні особливості, до яких рано чи пізно призводить зловживання спиртним. При лікуванні алкоголізму психолог спирається на знання цих особливостей. В першу чергу психологи відзначають неадекватну оцінку ситуації самими хворими. Йдеться про те, що алкоголік не сприймає алкоголізм як хворобу.

Більш того, він не вважає себе алкоголіком, будучи впевненим у тому, що у нього все під контролем і він в будь-який момент може припинити пити. Якщо ж близькі його просять про це, алкоголік відмовляється, аргументуючи це тим, що поки він кидати пити не хоче. Будь-які доводи про те, що алкоголь руйнує здоров’я і несе інші проблеми, алкоголік заперечує, знаходячи достатню кількість аргументів на користь спиртного. Коли ж на грунті алкоголізму починаються проблеми в сім’ї, то алкоголік бачить причину в інших родичів, але не в собі і своїй пристрасті до спиртного. Повне заперечення проблеми називають анозогнозией. Безперечно, якщо людина заперечує хвороба, допомогти йому ніхто не зможе до тих пір, поки він не зізнається сам собі в тому, що проблема все-таки існує. Таке ставлення, якщо воно не змінюється, призводить до формування ще однієї характерної риси для алкоголіка – інертності. Людина продовжує пити навіть тоді, коли фізично алкоголь вже просто не сприймається, організм не встигає вивести попередню порцію алкоголю, коли людина вливає в себе наступну.

Алкоголік може визнати наявність проблеми, але недооцінювати її масштаби. Зазвичай він переконує себе, що ще не так далеко зайшов, щоб відмовлятися від спиртного і тим більше звертатися за допомогою до лікаря. Він може навіть спробувати контролювати дозу, пити в певні дні і т. д. Зазвичай у підсумку це призводить до зривів.

Нарешті, алкоголік може навіть переоцінювати ситуацію. Звичайно, зустрічається таке ставлення до хвороби вкрай рідко. Виявляється це в більшій мірі в демонстративній заяві, що людина-алкоголік, але не настільки «закінчений», що не може вилікуватися в будь-який момент. Вживання алкоголю в даному випадку триває.

Психоемоційна незрілість як риса особистості алкоголіків.

Ще одна психологічна риса, властива алкоголікам – це егоцентризм. Дійсно, алкоголіки поводяться, як маленькі примхливі діти, які наполегливо стоять на своєму. Їм невідомі компроміси, вміння вислухати і зрозуміти, вони зациклені тільки на собі. Вони не беруть до уваги інтереси і почуття інших людей. З часом це призводить до того, що між алкоголіком і близькими людьми – родичами, друзями – виникає емоційний бар’єр.

Алкоголіки стають по-справжньому самотніми людьми, ізольованими від колишнього оточення, але при цьому продовжують звинувачувати у всьому оточуючих. Стан алкоголіка може бути настільки важким, що він може думати про суїцид або зробити подібну спробу. Крім того, алкоголік абсолютно не вміє терпіти який би то не було дискомфорт, миритися з труднощами, вирішувати проблеми конструктивно, без допомоги алкоголю. Тому в даному випадку психологу для алкоголіка вкрай важливо навчити хворого терпінню, толерантності, а також навчити його вирішувати проблеми так, як роблять це здорові люди, незалежні від спиртного.

Порушення вольової сфери і агресивність.

Ще одна особливість стосується вольової сфери хворих, яку алкоголізм теж руйнує. Мова йде про те, що людина не може стримати дане собі або кому-небудь слово. Дуже часто це проявляється в обіцянках більше не пити, які алкоголік дає в стані похмілля, коли йому дуже погано фізично. Але варто йому трохи відійти, як він тут же забуває про свої слова. Розлади емоційно-вольової сфери може дійти до крайності, коли у людини починається роздвоєння особистості, маячні ідеї, манія величі і т. д.

Агресивна поведінка – ще одна риса, яка характеру для алкоголіків. Пояснюється це як з точки зору психології, так і з позиції фізіології. З одного боку, етанол вивільняє приховану агресію, яка виплескується на оточуючих через певну кількість випитого. З іншого-алкоголік заради випивки готовий на все, навіть на асоціальні вчинки, які рідко не супроводжуються агресивною поведінкою.

Психологічна допомога алкоголікам: індивідуальна терапія.

За допомогою індивідуальної терапії психолог або психотерапевт може допомогти алкоголіку впоратися із залежністю. В першу чергу необхідно знати, яким чином повинен вести себе психолог, взявся допомогти алкоголіку.

Алкоголіки – відмінні маніпулятори, які у будь-якого лікаря можуть викликати співпереживання, співчуття. Тому психолог повинен бути досить жорстокий з хворим, припиняти будь-які спроби маніпулювати собою. Відкрито говорити з алкоголіком на теми, які той буде всіляко уникати: внутрішні конфлікти, страхи перед тверезістю, перед самим собою. Психолог не повинен щадити почуття хворого, оскільки в даному випадку це виявиться «ведмежою послугою». Психолог повинен пам’ятати, що не кожному алкоголіку можна допомогти. Багато що залежить від ступеня алкоголізму і деградації особистості, готовності і бажання самого хворого вилікуватися і робити для цього якісь кроки. Вся робота психолога орієнтована на те, щоб допомогти хворому зрозуміти і прийняти самого себе, адже пияцтво – це форма прояву неприйняття себе і спроба саморуйнування. Важливо навчити людину і адекватно оцінювати себе, адже у алкоголіків, як правило, низька самооцінка. Необхідно пояснювати хворому мотив його дій. Важливо будувати прогнози щодо того, як буде себе вести хворий після психотерапії і який буде результат для людини. І коли алкоголік почне переконуватися в тому, що психолог був правий, це допоможе йому розслабитися і подивитися на себе і своє минуле без самозвинувачення.

Психологічна допомога залежним хворим є дуже складною. Справа в тому, що без «втручання» у внутрішній світ хворого, без відкриття завіси його страхів терапія не може бути ефективна. До тих пір, поки людина не зрозуміє, що саме ненависть до себе і прагнення до саморуйнування є причиною його залежності, він з хворобою не впорається. З іншого боку, коли алкоголік розуміє, що внутрішній світ, який він ховав навіть від самого себе, так легко відкриває інша людина, це може викликати самі непередбачувані реакції. Так, людина може випробувати почуття образи, незахищеності, що може звести всі зусилля психолога на немає. Психолог жодною мірою не повинен моралізувати і викликати у алкоголіка почуття провини.

Принципи роботи з питущим людиною.

Існує кілька правил, які обов’язково потрібно дотримуватися при роботі з алкоголіками:

Консультації проводяться тільки з тверезим клієнтом. Коли клієнт почне відчувати залежність від психолога, останній повинен посилювати це почуття, щоб воно замінило залежність від спиртного. Психолог не змушує алкоголіка кинути пити, а лише допомагає йому вчитися жити в тверезості.

Дуже важливо, щоб психолог не оцінював клієнта як алкоголіка, оскільки це може перешкодити ефективного консультування.

Різновиди психологічної допомоги алкоголікам.

Існує кілька видів психотерапії для алкоголіків:

Групова психотерапія. Перевага її полягає в тому, що в компанії інших таких же хворих алкоголік починає більше вірити у власні сили, розуміє, що він не один такий. Він знайомиться з реальними прикладами людей, які вже вилікувалися завдяки такому методу. Учасники групи підтримують один одного, співпереживають, радіють перемогам один одного. Це дуже важливий момент. Гіпносуггестивна психотерапія. У цьому випадку терапевт вселяє хворому страх перед наслідками, які очікують його, якщо він вип’є навіть незначну дозу спиртного. Сімейна психотерапія. Терапію проводять не тільки з хворим, але і з членами сім’ї, приділяючи увагу їх психологічного стану. При цьому виді терапії на консультацію приходять, наприклад, подружні пари, в яких один чоловік страждає алкоголізмом. Завдання психотерапевта-виявити основні точки конфліктів в сім’ї і механізми адаптації сім’ї до тверезості чоловіка, який страждав алкоголізмом. Це важливо з тієї причини, що після лікування алкоголік повинен повністю переглянути спосіб життя, а оскільки він живе в родині, то це торкнеться всіх її членів. Когнітивно-поведінкова психотерапія. Головна мета цього підходу – змінити установки і погляди алкоголіка на тверезий спосіб життя, показавши йому, що тверезість набагато краще пияцтва. Хворий також вчиться раціонально мислити і дивитися на життя. Ефективність залежить від того, наскільки сильно алкоголік хоче «зав’язати». Аутогенне тренування. Метод тільки для тих людей, які твердо вирішили кинути пити самостійно.

За допомогою цієї техніки людина закріплює огиду до алкоголю, а також вчиться знімати емоційне напруження.

УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем!

Жданов про шкоду алкоголю — вся правда в лекціях професора.

Про професора Жданова роботи професора Жданов проти куріння сам професор про свої роботи.

Багато осіб, які зловживають спиртними напоями, усвідомлюють, що для них це вже стало проблемою або хворобою, але вилікувати вони її не можуть, не збираються або просто вже не в силах. Деякі з випивають в пошуках виходу з ситуації, що склалася зверталися до всесвітньої павутини, щоб знайти відповідь на питання: Як кинути пити і навіщо це робити?

Одним з провідних борців за тверезість є доктор медичних наук, професор Жданов. Про шкоду алкоголю в роботах професора можна знайти чимало корисної інформації.

Про професора Жданова.

Свій складний і тернистий науковий і медичний шлях Володимир Георгійович почав давно, ще у вісімдесяті роки минулого століття. В ті часи професор Жданов читав про шкоду алкоголю швидше експериментальні, пробні лекції. Проте вже тоді багато людей приходили послухати, про що йдеться в лекції Жданова про шкоду алкоголю, і після неї деяким вдавалося якщо не кинути пити, то всерйоз задуматися над цим питанням.

Ось вже більше сорока років Володимир Георгійович працює в рідному Сибірсько-Гуманітарному Екологічному інституті, поєднуючи викладацьку діяльність з науковою і навіть пропагандистською роботою. У 1988 році (за іншими даними 1990) академік Жданов, що розповідає про шкоду алкоголю, вступив у політичну партію «Союз духовного відродження вітчизни» і почав ще активніше проводити свої лекції.

До своєї позиції непитущого ненависника алкоголю Володимир Георгійович прийшов далеко не відразу: в молодості сильно випивав, доходило, з його слів, до пляшки горілки в день. Часто бували запої, через що він не міг нормально вчитися і підробляти. Тільки усвідомивши реально існуючу проблему власного алкоголізму, вчений почав боротися з нею різними способами, домігся в даній області певних успіхів і тепер агітує інших вести здоровий спосіб життя, приводячи себе в приклад.

Більш докладно питання алкоголізму викладено в книзі Жданова «Вся правда про алкоголь», яка є частково біографічної, а також в ній можна знайти деякі корисні поради щодо позбавлення від цієї залежності.

Роботи професора.

З розвитком інтернету поле діяльності Жданова починає збільшуватися. В одному зі своїх відео про життя без алкоголю вчений розповідає, що, крім власного пияцтва, його підштовхнуло до роботи над цією проблемою ще й те обставина, що його рідний брат, Андрій Жданов, теж сильно випивав всю життя. До того ж, батько вченого, Георгій Жданов, родом з глибинки, а в провінційних селах, особливо в радянський час, рідко день обходився без вечірніх посиденьок за пляшкою спочатку самогону, а потім і горілочки.

Закріпивши свій успіх у вигляді декількох написаних книг, дослідницьких і наукових робіт, численних публікацій і статей, Жданов став освоювати інтернет. На сьогоднішній день у нього існує спеціальні аудіо-курси, які можна слухати, якщо немає вільного часу на прочитання тієї чи іншої лекції. Крім цього, для небажаних читати (але ж є такі алкоголіки, мозок яких вже відмовляється сприймати хоч яке, нехай навіть саме незначне розумове зусилля) є спеціальне відео.

Також на офіційному сайті професора Жданова є інформація про те, що планується зняти фільм, який можна буде і дивитися онлайн і безкоштовно. Примітно те, що даний фільм знімається за підтримки Уряду Росії, хоча в багатьох відео вченого можна чути неприємні твердження на адресу уряду. Критика Жданова обґрунтовується тим, що, на його думку, державі вигідно споювати населення з багатьох причин, і всерйоз відновлення російського народу як нації ніколи не планувалося: народилися, ведемо нетверезий спосіб життя, вмираємо, в той час як на нас і на нашому працю заробляються мільйони. Тому, на думку професора Жданова, лекція про шкоду алкоголю, нехай навіть на кілька годин, — даремна і навіть безглузда річ, не вирішує проблему в її реальних масштабах. Отже, ознайомитися з науковою та публічною діяльністю Жданова можна наступним чином:

Відео онлайн на популярному розважальному сайті «YouTube» і на різних антиалкогольних сайтах. Відеолекції від доктора Жданова підійдуть всім, у кого є вільний час на перегляд даного матеріалу, можливо навіть замість вечірньої пляшки пива або стаканчик горілочки. Книги та статті. Багатьом доводилося чути про так званий текст Жданова (девятистраничная робота «Горілка — отрута»), який рекомендується читати раз за разом особі, що поставило собі за мету перестати випивати. Аудіокниги. Даний формат підійде тим, у кого немає часу на прочитання книг і перегляд відео. Слухати лекції професора Жданова можна і по дорозі на роботу, і в громадському транспорті, і навіть під час сну.

Жданов проти куріння.

Крім боротьби з алкоголізацією російського населення, доктор Жданов є великим противником куріння. На думку вченого, курити тютюн нітрохи не краще, а в ряді випадків навіть і шкідливіше, ніж вживати спиртні напої. Крім цього, залежність від нікотину настає набагато швидше, ніж від етанолу. Дані роботи рекомендуються всім, хто хоче раз і назавжди позбутися тютюнової залежності і почати нове життя без нікотину.

Сам професор про свої роботи.

торсунов про алкоголізм

В одній зі своїх праць Володимир Георгійович пише, що вся його багаторічна праця проти алкоголізації і тютюнопаління — це величезний острів тверезості, про який розбиваються і пляшки з горілкою, і пачки сигарет. Питання наркотичної залежності Жданов також обговорює, але не акцентує на ньому настільки сильне увагу, пояснюючи це тим, що наркоманів все-таки у багато разів менше, ніж курців та пияків осіб.

Доктор Жданов багато говорить про те, що краще взагалі ніколи не починати пити і курити, і якщо є така можливість, постаратися зробити все від вас залежне, щоб ваші діти ніколи не побачили в будинку алкоголь або тютюн. Якщо ж ви все-таки почали випивати і відчуваєте, що загрузли в павутині алкогольної залежності, Жданов Володимир Георгійович завжди готовий допомогти вам кинути шкідливі звички раз і назавжди!

Чому людина залежить від алкоголю. Торсунов О. Г. 28.04.2012.

Чому людина залежить від алкоголю. Торсунов О. Г. 28.04.2012.

Торсунов Олег Геннадійович © Азбука успіху 5. Успіх в очищенні свідомості. 28.04.2012 Рига _________________ повна версія лекції:

Час цього запису в повній лекції (ч. м. с): 01:17:30 — 01:22:50 _________________ наші сайти:

(Онлайн-радіо) (онлайн-університет) (відео-рецепти)

_________________ Ми в соціальних мережах:

(Публічна сторінка ВКонтакте) (група ВКонтакте) (Twitter) (Youtube) (Facebook) (Мій світ) (Однокласники) (Google+) _________________ Книги О. Г. Торсунова:

_________________ Велике спасибі всім вам, хто допомагає робити відеоролики з лекцій О. Г. Торсунова!

Ми бажаємо всім щастя!

Торсунов О. Г. чому людина п’є алкоголь. У чому причина? Як відпочивати?

Сайт Доктора Торсунова О. Г. Я бажаю всім щастя! Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я.

ПЛЕЙЛИСТ: Я БАЖАЮ ВСІМ ЩАСТЯ! Торсунов Олег Геннадійович. Як жити в сучасному світі? Закони Щасливого Сімейного Життя!

Торсунов О. Г. чому людина п’є алкоголь. У чому причина? Як відпочивати?

Цей ролик оброблений у відеоредакторі YouTube (yt: quality=high.

JOIN VSP GROUP PARTNER PROGRAM:

Чому людина залежить від алкоголю 28 04 2012 Торсунов Про Р.

Запрошуємо відвідати наш інтернет магазин Індійських товарів. Асортимент щодня оновлюється. Доставка по всій Росії і країнам СНД. Ласкаво просимо!

Телефон: МОСКВА +7-966-13-09-028 Email: [email protected]

Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, старший викладач кафедри теорії та методики оздоровчих технологій та фізичної культури Сходу Уралгуфк, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Веде наукові дослідження спрямовані на поліпшення якості життя (здоровий спосіб життя) співпрацюючи c ММА імені І. М. Сєченова, кафедрою «громадського здоров’я та охорони здоров’я». Його метод «позитивної мотивації на вищі гуманітарні цінності» визнаний високоефективним в питаннях формування здорового способу життя, підвищення якості життя і відмови від шкідливих звичок. Таким чином, Торсунов О. Г. є фахівцем у широкій галузі медичних наук: громадському здоров’ї, терапії, рефлексотерапії, літотерапії та народної медицини. Займаючись багато років лікарською практикою в різних напрямках медицини, Торсунов О. Р. розробляє авторські методики лікування і діагностики захворювань в області рефлексотерапії мінералами і рослинами.

Чому людина ставати алкоголіком. Торсунов О. Г.

Торсунов Олег Геннадійович © Закон карми. Відповіді на питання. 16.01.2012 Казань.

_________________ Повна версія лекції:

(Онлайн-радіо) (онлайн-університет) (відео-рецепти) (прямі трансляції) _________________ ми в соціальних мережах:

(Публічна сторінка ВКонтакте) (група ВКонтакте) (Twitter) (Youtube) (Facebook) (Мій світ) (Однокласники) (Google+) _________________ Книги О. Г. Торсунова:

_________________ Велике спасибі всім вам, хто допомагає робити відеоролики з лекцій О. Г. Торсунова!

Ми бажаємо всім щастя!

Торсунов O. Г.-2. Алкоголь.

Торсунов Олег Геннадійович.

торсунов про алкоголізм

Доктор Торсунов – це людина, яка допомогла тисячам людей знайти щастя і гармонію. Лекції доктора Торсунова більше десяти років передаються з рук в руки з вдячністю і повагою. На своїх семінарах він вдало поєднує світогляд сучасної психології, медицини з філософією ведичної культури і древніми знаннями зед.

Лекції доктора Торсунова це завжди цікаве занурення у внутрішній світ себе, це вивчення своєї істинної природи — природи душі людини та погляд на ситуацію крізь призму парадигми духовності.

Найчастіше люди знайомляться з ними в контексті спроб зрозуміти причини психологічних проблем, вирішити складні конфліктні ситуації в родинних стосунках або поправити здоров’я, коли класична медицина розводить руками і не здатна допомогти. На щастя, в більшості випадків у Олега Геннадійовича є відповіді на питання і готові рішення на всі випадки життя. Його кращі семінари це «Азбука успіху» « «якості характеру», знаменитий семінар «подолання стресу» і супер популярний цикл » секрети гармонії в сім’ї»

Багато хто відзначає, що після того як вони почали слухати лекції Доктора Торсунова їх життя почала дуже швидко і сильно змінюватися в кращу сторону. На сьогоднішній день це вже не перебільшення а факт, який підтверджується хоча б тим — що ви теж на цій сторінці, як і сотні інших людей щодня приходять сюди за рекомендацією друзів, щоб завантажити лекції Торсунова.

#Весілля #розлучення #чоловік #жінка #відносини #любов #секс #дитина #чоловік #дружина #енергія #мета #культура #бог #душа #святий #личнаяжизнь #смерть #свобода #відповідальність #віра #час #дух #правда #закон #щастя #сила #гроші #краса #здоров’я #добро #зло #наука #доля #демон #вчитель #захист #бажання #молитва #практика #супер #клас #робота #історія #страх #дивитися #слухати #пам’ять #розум #фільми #кіно #слова #магія #шлюб #свобода #йога #розлучення #друзі #людина #освіта #книжки #хвороба #ліки #якість #сенс #швидкість #швидкий #метод #природа #рай #Торсунов.

Торсунов О. Г. як знання змінюють життя! Про зв’язок розвитку розуму і алкоголю. Омськ, 12.05.2012.

З трактату ТИРУКУРАЛ. Омськ, 12.05.2012 відвідайте сайт Доктора # Торсунова О. Г. Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі.

Веда-радіо-цілодобове онлайн радіо за лекціями та методиками О. Г. Торсунова та його соратників —

Сторінка на Інстаграмм Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор.

О. Г. Торсунов володіє унікальними знаннями і досвідом допомоги людям в самих різних ситуаціях. Його лекції отримали загальне визнання, тому що РЕАЛЬНО підвищують якість життя слухачів, що доведено серйозними науковими дослідженнями.

Дивіться! Слухайте! Всебічно покращуйте своє життя! Ось тут розклад лекцій Олега Геннадійовича.

Книги Торсунова о. г. можна замовити тут.

Офіційна сторінка ВКонтакте.

Інформація про фестиваль благість в Анапі тут Підпишіться на розсилку Олега Геннадійовича на його сайті і будете в курсі всіх подій.

# ТорсуновОГ, # Каквийтизамуж, # Знання, # Омолодження.

JOIN VSP GROUP PARTNER PROGRAM:

Чому людина ставати алкоголіком Торсунів про Г.

Запрошуємо відвідати наш інтернет магазин Індійських товарів. Асортимент щодня оновлюється. Доставка по всій Росії і країнам СНД. Ласкаво просимо!

Телефон: МОСКВА +7-966-13-09-028 Email: [email protected]

Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, старший викладач кафедри теорії та методики оздоровчих технологій та фізичної культури Сходу Уралгуфк, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Веде наукові дослідження спрямовані на поліпшення якості життя (здоровий спосіб життя) співпрацюючи c ММА імені І. М. Сєченова, кафедрою «громадського здоров’я та охорони здоров’я». Його метод «позитивної мотивації на вищі гуманітарні цінності» визнаний високоефективним в питаннях формування здорового способу життя, підвищення якості життя і відмови від шкідливих звичок. Таким чином, Торсунов О. Г. є фахівцем у широкій галузі медичних наук: громадському здоров’ї, терапії, рефлексотерапії, літотерапії та народної медицини. Займаючись багато років лікарською практикою в різних напрямках медицини, Торсунов О. Р. розробляє авторські методики лікування і діагностики захворювань в області рефлексотерапії мінералами і рослинами.

Торсунов О. Г. чим небезпечна ілюзія корисності алкоголю в малих дозах.

У цьому відео Олег Геннадійович Торсунов говорить про те чим небезпечна ілюзія корисності алкоголю в малих дозах.

З лекції » питання вірності та поваги в сім’ї»,19.10.2012 повну версію відео можна переглянути за посиланням:

Офіційний сайт Олега Торсунова Проекти Олега Торсунова: Оздоровчий центр Амріта — Веда-радіо — цілодобове онлайн радіо — Фестиваль Добрість — найкращий милостивий відпочинок — Книги Олега Геннадійовича.

Підписуйтесь на нас в соціальних мережах:

Вконтакте Instagram Youtube Facebook Однокласники Telegram _.

Ми бажаємо всім щастя!

Олег Торсунов про себе і своє життя бізнес і управління.

Зачаття і виховання дітей.

Харчування в добрості.

Щасливе сімейне життя.

Архівні лекції 1997 рік.

торсунов про алкоголізм

#торсунов #торсуноволег #олегторсунов #торсуноволеггеннадьевич #веди.

Торсунов лекції. ЯК НАЗАВЖДИ ВИКОРІНИТИ АЛКОГОЛІЗМ ЗІ СВОГО ЖИТТЯ І ЗІ СВОЄЇ ДОЛІ?

Торсунов лекції. ЯК НАЗАВЖДИ ВИКОРІНИТИ АЛКОГОЛІЗМ ЗІ СВОГО ЖИТТЯ І ЗІ СВОЄЇ ДОЛІ? Задайте своє питання в коментарях і отримаєте на нього онлайн відеовідповідь Торсунова Олега Геннадійовича! Коли людина щаслива? Коли він знає — як чинити, як жити, як знайти вихід з важкої ситуації. Знання — це щастя. Цей канал створений для того, щоб принести знання людям і зробити їх більш щасливими. Підпишіться на канал: і отримаєте відповіді на всі Ваші життєві питання! Слухаючи безкоштовні онлайн лекції Олега Торсунова, на яких він розповідає про стосунки чоловіка і жінки, про режим дня, про причини проблем зі здоров’ям і про багато іншого, що хвилює кожну людину, яка хоче стати щасливим. Дивіться плейлист, добірку відео з лекцій Олега Геннадійовича Торсунова, присвячених законам щасливого життя:

Зайдіть на сайт Доктора # Торсунова О. Г. Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі.

Книги Торсунова О. г. можна замовити тут розклад лекцій Олега Геннадійовича дивіться тут Інформація про фестиваль благість в Анапі тут сторінка в Інстаграмм.

Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я.

ПЛЕЙЛИСТ: якщо ми змінюємо себе, то все змінюється навколо! Торсунов о. г., його духовний вчитель Тунєєв В. м. (БВГ), соратники та учасники фестивалю благість.

# Торсунов О. Г. коли не можна зберігати відносини. Алмати 07.09.2016.

Як відмовитися від спиртного.Торсунов О. Г.

Торсунов Олег Геннадійович © Розкриття свого призначення 2. Чотири типи призначення. 08.02.2012 Новосибірськ _________________ повна версія лекції:

(Онлайн-радіо) (онлайн-університет) (відео-рецепти) (прямі трансляції) _________________ ми в соціальних мережах:

(Публічна сторінка ВКонтакте) (група ВКонтакте) (Twitter) (Youtube) (Facebook) (Мій світ) (Однокласники) (Google+) _________________ Книги О. Г. Торсунова:

_________________ Велике спасибі всім вам, хто допомагає робити відеоролики з лекцій О. Г. Торсунова!

Ми бажаємо всім щастя!

Як лікувати наркотичну або алкогольну залежність?

Торсунов Олег Геннадійович © Азбука успіху 4. Відкрита консультація. 28.04.2012 Рига _________________ повна версія лекції:

Час запису в повній версії: 01:31:06 — 01:47:11 _________________ Наші сайти:

(Онлайн-радіо) (онлайн-університет) (відео-рецепти)

_________________ Ми в соціальних мережах:

(Публічна сторінка ВКонтакте) (група ВКонтакте) (Twitter) (Youtube) (Facebook) (Мій світ) (Однокласники) (Google+) _________________ Книги О. Г. Торсунова:

Як перемогти наркотичну та алкогольну залежність? _________________ Велике спасибі всім вам, хто допомагає робити відеоролики з лекцій О. Г. Торсунова!

Ми бажаємо всім щастя!

Як перемогти пияцтво батька. Торсунов О. Г. 14.05.2012. Омськ.

Торсунов Олег Геннадійович © Тирукурал. Відповіді на питання. Омськ, 14.05.2012 р. _________________ повна версія лекції:

(Онлайн-радіо) (онлайн-університет) (відео-рецепти)

_________________ Ми в соціальних мережах:

(Публічна сторінка ВКонтакте) (група ВКонтакте) (Twitter) (Youtube) (Facebook) (Мій світ) (Однокласники) (Google+) _________________ Книги О. Г. Торсунова:

Як перемогти пияцтво батька? _________________ Велике спасибі всім вам, хто допомагає робити відеоролики з лекцій О. Г. Торсунова!

Ми бажаємо всім щастя!

Торсунов О. Г. як їжа і АЛКОГОЛЬ впливають на наше життя.

Сайт Доктора Торсунова О. Г. Я бажаю всім щастя! Канал на Ютубі Книги поштою Торсунова О. г., можете замовити тут Олег Геннадійович Торсунов, кандидат медичних наук, фахівець з громадського здоров’я, відомий у всьому світі письменник і лектор. У 1992 році він закінчив Самарський медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю дермато-венерологія, а також Московський університет ім. Дружби народів за фахом корпоральна голкорефлексотерапія. Доктор Торсунов прожив кілька років в Індії, де вивчав спадщину Вед. Інформація, отримана в результаті дослідних робіт в Індії, відкриває шлях до знань і навичок, які доктор Торсунов застосовує у своїй життя, і потім пропонує її слухачам і читачам. Рівень майстерності Олега Геннадійовича вражаючий! Наприклад, по телефонному дзвінку він може продіагностувати подзвонив по голосу і дати практичні поради щодо поліпшення життя та здоров’я.

ПЛЕЙЛИСТ: Я БАЖАЮ ВСІМ ЩАСТЯ! Торсунов Олег Геннадійович. Як жити в сучасному світі? Закони Щасливого Сімейного Життя!

Торсунов О. Г. як їжа і АЛКОГОЛЬ впливають на наше життя. Новосибірськ, 15.10.2015.

Цей ролик оброблений у відеоредакторі YouTube (yt: quality=high.

торсунов про алкоголізм

О. Г. Торсунов-для чого Демони створили алкоголь?

Все залежить від того, як на нас діє доля. Торсунов О. Г.

Торсунов Олег Геннадійович ©

_ Повна версія лекції:

з лекції перемога над труднощами долі Торсунов О. г., 18.12.2013 р, М. Єкатеринбург — _ ми в соціальних мережах:

(Публічна сторінка ВКонтакте) (група ВКонтакте) (Twitter) (Youtube) (Facebook) (Мій світ) (Однокласники) (Google+)

_ Велике спасибі всім вам, хто допомагає робити відеоролики з лекцій О. Г. Торсунова!

Ми бажаємо всім щастя!

Торсунов О. Г. що таке віра в людину.

У цьому відео Олег Геннадійович Торсунов говорить про те, що таке віра в людину З лекції Питання вірності й поваги у родині 01 Алмата 02.09.2018 Повну версію відео можна переглянути за посиланням: Реєстрація та подробиці фестивалю «Добро» на сайті.

Прочитайте нову книгу Олега Торсунова з сімейних відносин « » життя в любові. Як навчитися жити поруч з коханою людиною довго і щасливо.» 👉

Офіційний сайт Олега Торсунова оздоровчий центр Амріта-Фестиваль » благість — — Веда-радіо-цілодобове онлайн радіо —

Книги Олега Геннадійовича.

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах: Вконтакте Instagram Youtube Facebook Однокласники Telegram _.

Ми бажаємо всім щастя!

Олег Торсунов про себе і своє життя бізнес і управління.

Зачаття і виховання дітей.

Харчування в добрості.

Щасливе сімейне життя.

Архівні лекції 1997 рік.

#торсунов #торсуноволег #олегторсунов #торсуноволеггеннадьевич #веди #психологія #відносини #ведическаякультуру.

Торсунов О. Г. як перемогти алкогольну залежність.

У цьому відео Олег Геннадійович Торсунов говорить про те як перемогти алкогольну залежність з лекції «здоровий спосіб життя, здорові відносини в сім’ї» Торсунов О. Г. 02 Астана 1604.2017 повну версію відео можна подивитися за посиланням:

Прочитайте нову книгу Олега Торсунова з сімейних відносин « » життя в любові. Як навчитися жити поруч з коханою людиною довго і щасливо.» 👉

Офіційний сайт Олега Торсунова Проекти Олега Торсунова: Оздоровчий центр Амріта — Веда-радіо — цілодобове онлайн радіо — Фестиваль Добрість — найкращий милостивий відпочинок — Книги Олега Геннадійовича.

Підписуйтесь на нас в соціальних мережах:

Вконтакте Instagram Youtube Facebook Однокласники Telegram _.

Ми бажаємо всім щастя!

Олег Торсунов про себе і своє життя бізнес і управління.

Зачаття і виховання дітей.

Харчування в добрості.

Щасливе сімейне життя.

Архівні лекції 1997 рік.

#торсунов #торсуноволег #олегторсунов #торсуноволеггеннадьевич #веди #психологія #відносини #ведическаякультуру.

АЛКОГОЛЬ Демони створили . Торсунов О. Г.

Торсунов О. Г. коли чоловік п’є.

У цьому відео Олег Геннадійович Торсунов говорить про п’є чоловіка з лекції «щаслива сім’я» Торсунов О. Г. 02 Іжевськ 26.12.2017 повну версію відео можна подивитися за посиланням:

Прочитайте нову книгу Олега Торсунова з сімейних відносин « » життя в любові. Як навчитися жити поруч з коханою людиною довго і щасливо.» 👉

Офіційний сайт Олега Торсунова Проекти Олега Торсунова: Оздоровчий центр Амріта — Веда-радіо — цілодобове онлайн радіо — Фестиваль Добрість — найкращий милостивий відпочинок — Книги Олега Геннадійовича.

Підписуйтесь на нас в соціальних мережах:

Вконтакте Instagram Youtube Facebook Однокласники Telegram _.

Ми бажаємо всім щастя!

Олег Торсунов про себе і своє життя бізнес і управління.

торсунов про алкоголізм

Зачаття і виховання дітей.

Харчування в добрості.

Щасливе сімейне життя.

Архівні лекції 1997 рік.

#торсунов #торсуноволег #олегторсунов #торсуноволеггеннадьевич #веди #психологія #відносини #ведическаякультуру.