кодування за методом довженка ціна

Кодування по Довженко в Єкатеринбурзі.

Кодування від алкогольної залежності за методом Довженка-одна з найдієвіших методик звільнення людини з лап алкоголізму. Цей прийом доктор Довженко винайшов в 1980-і, коли алкоголізм виріс в проблему країни. Вже більше 30 років кодуванням по Довженко успішно користуються наркологи в Росії і за кордоном, і, звичайно, фахівці клініки «ясна».

Метод навіювання користується популярністю, так як не передбачає введення медикаментів.

Що таке кодування по Довженко?

Кодування по Довженко-це альтернатива гіпнозу, якому піддаються далеко не всі люди. При цьому методі лікар діє на розум і підсвідому частину мозку тільки словом, введення в змінена свідомість не потрібно. Лікар переконливо і емоційно розповідає про шкоду алкоголю для організму, поволі підводячи пацієнта до ідеї одужання.

В процесі сеансу фахівець Клініки «Ясна» вселяє пацієнтові байдужість до алкогольних напоїв на певний строк. Для пацієнта після навіювання привабливість алкоголю поступово знижується, в результаті падаючи до нуля.

По змісту

Переваги методу Довженка:

Це гуманне і добровільне лікування без насильства;

кодування по Довженко-визнаний відомими фахівцями-наркологами і психіатрами метод позбавлення від алкогольної залежності;

спосіб застосуємо до всіх людей, навіть до тих, хто не чутливий до гіпнозу;

після проведення сеансів у хворого виробляється стійке байдужість до алкоголю, без блювотних факторів та інших побічних ефектів, характерних для лікування із застосуванням медикаментів;

метод безпечний для пацієнта, робить позитивний вплив на психіку хворого;

доступна ціна терапії.

Щоб метод був дієвим, фахівці Клініки «Ясна» звертають увагу на наступні нюанси:

обов’язкова умова успішного кодування по Довженко-воля пацієнта і його бажання одужати, a також повне зречення від спиртного протягом 10 днів перед лікувальним впливом;

крім того, перед проведенням сеансу кодування заборонено вживати не тільки спиртні напої, але і будь-які продукти, які його містять (цукерки з коньяком, окрошка з квасом і тд).

Залишилися питання або ви хочете запісатьтся на прийом? Телефонуйте + 7 (343) 372-35-11 або приходьте до нас за адресою М. Єкатеринбург, Вул. Степана Разіна 54.

Кодування за методом Довженка — ціни.

Відсоток одужання — більше 90%

Надаємо підтримку родичам.

Мотивація на лікування.

Сучасні та безпечні методи.

Власна виїзна бригада.

Методика Довженка – відмінний вибір для тих, хто вже опустив руки в боротьбі з алкоголем. Це своєрідний гіпноз, який змусить людину не просто перестати пити, але і викликати у нього негативні думки по відношенню до алкоголю. Метод використовується вже десятиліттями і вважається дійсно дуже сильним засобом лікування алкоголізму не тільки в нашій країні, але і Європейських державах.

Кодування за методом Довженка має досить привабливу ціну, особливо вигідну для людей із середнім заробітком. Адже сучасні методики можуть розорити будь-яку сім’ю всього за кілька сеансів. Довженко і його методика дійсно вигідні, її може оплатити кожна людина. Це обґрунтовано тим, що метод старий, але ефективний.

Основа методу.

Основною перевагою такого методу завжди називали швидкість лікування. Вже після першого разу видно поліпшення в житті пацієнта. Сама процедура триватиме приблизно дві або три години. На відміну від інших способів, відторгнення від алкоголю буде тільки на моральному рівні. Ніяких неконтрольованих страхів, а також фізіологічних реакцій не спостерігається. Це просто неможливо.

Найчастіше багато методики гіпнозу викликають нудоту, блювоту, підвищений тиск, потовиділення, незрозумілий страх. Все це не тільки не дає повного одужання від алкоголю, але лише погіршує ситуацію, додає нових хвороб пацієнтові. Його психіка може просто не витримати навантаження. Що не скажеш про метод Довженка, який вважається не тільки ефективним, але і «м’яким». Та й кодування за Довженком завжди відрізняється відносно невисокою ціною.

Кодування по Довженко.

Алкоголізм є найяскравішою проблемою в сучасному світі. На думку багатьох громадян, дане захворювання невиліковне. Від алкоголізму страждає не тільки хворий, але і його рідні, близькі люди.

Хронічний алкоголізм рідко піддається лікуванню. Але, незважаючи на це, на сьогоднішній день існує кілька методів, які здатні вилікувати людину від алкогольної залежності. Найбільш дієвою і гуманною методикою є кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Коротко розповімо про суть даного методу. Родоначальником методики є Олександр Романович Довженко, який працював лікарем-наркологом. В основі методу лежить стресова терапія. Метод широко відомий у всьому світі. Позитивні результати даної методики, схильні до медичних клінічних досліджень. За допомогою даного лікування тисячі і тисячі хворих позбулися алкогольної залежності.

Лікування алкоголізму гіпнозом за методикою Довженка.

кодування за методом довженка ціна

Відео — кодування за методом довженка ціна (Відео)

Метод лікування використовується в наркологи з вісімдесятих років XX століття. Наказом від 20 квітня 1984 року дана методика лікування алкоголізму затверджена на рівні Міністерства охорони здоров’я.

Хворі відчувають втому від регулярних запоїв. Вони б бажали на певний період часу позбутися алкоголізму. До вас на допомогу може прийти наркологічна СЛУЖБА Олександра Панаріна. Медицина сьогоднішнього дня разом з бажанням пацієнта може творити чудеса. В наркологічній службі хворий отримає кваліфіковану допомогу наркологів, які мають великий стаж роботи. Створюються всі умови для того, щоб повністю відмовитися від вживання спиртного. Наші лікарі не тільки належним чином виконають процедури, але і до кожного пацієнта знайдуть індивідуальний підхід.

Суть кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Суть даної методики ґрунтуватися на таких аспектах психіатрії як: психоаналіз, гіпносугестівна терапія, раціональні терапевтичні практики, нейролінгвістичне програмування. Хворий, який бажає позбутися від алкогольної залежності, отримує певний код, який сприяє виникненню бажання у пацієнта вести тверезий спосіб життя. Слова нарколога доходить до глибини підсвідомості. При цьому насильницькі процедури з медикаментами виключені. За допомогою гіпнозу людині робиться установка на ведення тверезого способу життя. Пригнічується тяга до вживання спиртних напоїв. На весь термін кодування у нього виробляється відраза до алкоголю. Хворий в глибокий гіпноз не занурюється. Він знаходиться в нормальному стані неспання. Діє дана методика практично на всіх пацієнтів.

Кодування алкоголізму гіпнозом по Довженко.

Існує безліч причин, в результаті яких людина стає алкоголіком. За допомогою методу Довженка можна позбутися цієї згубної звички. При кодуванні побічних ефектів практично не спостерігається. Хоча пацієнт повинен виконати ряд умов:

Хворий повинен сам мати сильне бажання стати на тверезий життєвий шлях. Він готовий усвідомити проблему, щоб кардинальним чином змінити свою поведінку. Перш ніж приступити до лікування, наркології радять утриматися хворому від алкоголю на одну — два тижні. Перед кодуванням протягом тижня потрібно дотримуватися певної дієти і не вживати деякі медикаменти, які вкаже нарколог.

Етапи кодування від алкоголізму.

Курс лікування складається з трьох психотерапевтичних етапів.

На першому етапі нарколог готує пацієнта. При індивідуальній бесіді лікар дізнається, яке бажання у хворого вилікуватися від алкогольної залежності. Другий етап має на увазі ведення хворого в гіпнотичний транс. Спеціаліст програмує пацієнта на той термін, протягом якого хворий повинен вести тверезий спосіб життя. Третій етап являє собою навіювання. Нарколог індивідуально впливають на кожного з хворих пацієнтів. Рік — це найменший період кодування за методом Довженка. При бажанні хворого лікар може збільшити період тверезого способу життя або повторно закодувати хворого.

Лікування алкоголізму гіпнозом в Москві.

Нарколог з допомогою психоемоційного впливу на пацієнта формує у нього байдуже ставлення до спиртних напоїв. Тому метод лікування алкоголізму за методом Довженка на території пострадянського простору багато років користується підвищеним попитом. При лікуванні гіпнозом в Москві потрібно не забувати про наступне:

При проведенні кодування хворий знаходиться в свідомості, немає потреби занурювати його в сон. Після проведеного курсу лікування пацієнт відчуває огиду до прийняття спиртних напоїв. Лікарські засоби при кодуванні не вживається. Тому немає протипоказань, які пов’язані з соматичними захворюваннями типу гепатиту, ниркової недостатності і т. д.

Щоб домогтися позитивного ефекту від кодування необхідно пацієнтові строго виконувати всі рекомендації лікуючого нарколога.

Кодування алкоголізму гіпнозом: вартість і ціни.

Наркологічна служба Олександра Панаріна пропонує кілька методик в лікуванні алкоголізму: враховується стан здоров’я пацієнта і його особисті переваги. Кваліфікована допомога надається за таких умов:

Приймаємо хворих, яким виповнилося 18 років і старше. Кодування можливе за згодою хворого. Наркологи проводять кодування, коли хворий протягом 10 днів перед лікуванням відмовлявся від вживання алкоголю. При необхідності лікарі хворого виводять із запою, ізолюють його увагу до спиртних напоїв і пропонують інші варіанти надання допомоги.

У стінах нашої клініки не забороняється супровід пацієнта родичем або близькою людиною.

У якій би стадії алкоголізму не знаходився хворий, наші фахівці готові прийти йому на допомогу. Ми підберемо для вас результативну методику лікування. Крім традиційних методів лікування, рекомендуємо програму реабілітації. У період реабілітації в нашому стаціонарі надається активна підтримка хворому з боку медперсоналу.

Вартість послуг, що надаються наркологічною службою Послуги Вартість, руб. Кодування Хімзахист на 3 місяці * 4500 Хімзахист на 6 місяців * 5500 Хімзахист на 12 місяців * 7000 *внутрішньовенно або внутрішньом’язово, одним препаратом за призначенням лікаря: Аквилонг, Алгоминал, Торпедо і ін. Подвійний блок ** 12000 **внутрішньовенно або внутрішньом’язово, що комбінація двох препаратів за призначенням лікаря: Аквилонг, Алгоминал, Торпедо і ін. Кодування гіпнозом за методом Довженка на 12 місяців 7000 Вшивание від алкоголю *** 15000 ***Імплантація блокаторів Еспераль (блокатора Алкогольдегідрогенази) та ін. препаратів Розкодування (нейтралізація чи видалення препарату): Розкодування (блокування або видалення препарату) 3000 Видалення імпланта Еспераль (блокатора Алкогольдегідрогенази) 5000 Діагностика та лабораторні дослідження Експрес-тест на визначення наркотичних речовин у сечі 1500 Експрес-тест на визначення ВІЛ і Гепатиту С, слині 1500 ОАК, биохимичекий аналіз крові, ЕКГ, постановка катетера 3500 Додаткові послуги Плазмаферез 9500 Госпіталізація пацієнта виїзної мотиваційної бригадою 11000.

Без алкогольної залежності ви подаруєте собі зовсім інше життя! Будні вашої родини будуть більш радісними. Ви не тільки відчуєте самоповагу, але і шанобливе ставлення до вас з боку оточуючих.

Наркологічна служба Олександра Панаріна в будь-який час доби може надати вам професійне лікування. Але головне, щоб пацієнт мав готовність в майбутньому повністю відмовитися від алкоголю.

Ми надаємо цілодобову підтримку пацієнтам. Повноцінне життя можливе тільки без згубної звички до спиртних напоїв.

Кодування за методом Довженка в Москві (14 клінік)

Всі клініки з послугою «Лікування залежностей»: від 2000 руб, 115 клінік.

Кодування за методом Довженка в Москві: кращі клініки.

Знайдено 14 клінік з послугою кодування за методом Довженка.

Яка ціна на кодування за методом Довженка в Москві.

Ціни на кодування за методом Довженка в Москві від 5900 руб. до 17500 руб. .

Кодирование по методу Довженко: відгуки.

Пацієнти залишили 17 відгуків про клініки, де є кодування за методом Довженка.

Кодування від алкоголю — ціна в Москві.

Кодування від алкоголізму, ціни:

30 000 руб. 25 000 руб. (індивідуально) в групі до 7 чол, пенсіонерам, учасникам локальних війн і багатодітним сім’ям 18 000 руб. 9 800 руб.*

Кодування від куріння.

кодування за методом довженка ціна

Психологічна корекція по усвідомленої відмови від тютюнопаління.

30 000 руб. 25 000 руб. (індивідуально) в групі до 7 чол, пенсіонерам, учасникам локальних війн і багатодітним сім’я 18 000 руб. 9 800 руб.*

Зниження ваги. Кодування від їжі, ціна.

Психологічна корекція харчової поведінки при підвищеній вазі.

Кодування за методом Довженка: відмінності від гіпнозу, переваги, протипоказання.

Кодування за методом Довженка – ефективний і максимально безпечний спосіб боротьби з різними залежностями. Метод грунтується на введенні пацієнта в стан гіпнотичного сну і навіюванні йому установок на життя без залежності. О. Р. Довженко-народний лікар СРСР, який розробив унікальну методику кодування гіпнозом ще в 80х роках минулого століття. Лікування за методом Довженка популярно досі завдяки його перевагам.

На жаль, щоб проводити сеанси терапії методом Довженка , не потрібна медична освіта, досить пройти спеціальні курси. Цей факт спровокував масову активність шарлатанів і просто некомпетентних фахівців. В нашій клініці працює лікар, який отримав сертифікат від одного з найближчих колег Довженка – доктора Новікова.

Які залежності лікують кодуванням по Довженко ?

Алкоголізм. Кодування від алкоголізму Довженка – найпоширеніша процедура, метод ефективний на будь-якій стадії залежності і допомагає при зловживанні будь-якими алкогольними напоями. Куріння. Щоб кинути палити, достатньо всього одного сеансу гіпнотерапії. Не потрібне застосування лікарських препаратів, єдина умова-утриматися від нікотину протягом доби перед процедурою. Наркоманія. Наркотичну залежність теж можна ліквідувати за допомогою лікування по Довженко, але метод працює не для всіх типів наркотиків. Проконсультуватися ви можете в нашій клініці безкоштовно.

Також метод Довженка довів свою ефективність при кодуванні ігроманів, залежних від інтернету, залежних, які страждають булімією та іншими різновидами психологічних залежностей.

Що собою являє метод Довженка?

За методом Довженка кодування здійснюється під час знаходження пацієнта в стані гіпнозу. Глибокий гіпноз не потрібно, людина не відключається, а знаходиться в бадьорому стані, але на його психіку виявляється вплив. Лікар вселяє пацієнту страх перед вживанням, в фарбах описуючи негативні наслідки. Використання медикаментів не потрібно – метод заснований на корекції підсвідомості.

У чому різниця між методом Довженка і кодуванням гіпнозом?

При кодуванні з допомогою гіпнозу пацієнту дається установка на життя без залежності, увага акцентується, в основному, на переваги тверезого способу життя. При методі Довженка головним мотиватором виступає страх-формується відраза до предмету залежності, боязнь нашкодити своєму здоров’ю, небажання знову випробувати вкрай неприємні відчуття.

Але головна відмінність полягає в тому, що метод гіпнозу має на увазі самостійне формулювання пацієнтом установки на тверезість. Завдання фахівця – переконати, направити і підштовхнути пацієнта, щоб той прийняв рішення самостійно. Людина сама програмує себе, фахівець лише, підказує, як це зробити, і допомагає. При методі Довженка пацієнту дається готова установка на тверезий спосіб життя.

Є і загальні моменти у цих двох методик, це наявність особливої мітки, яка міцно вкорінюється в підсвідомості залежного. При думках про предмет залежності мітка активується за допомогою асоціативного мислення, а активна мітка моментально викликає огиду до предмету залежності.

Переваги методу Довженка.

Це швидко-вистачить всього одного сеансу, який триває близько пари годин. Це надовго – в залежності від індивідуальних психологічних особливостей пацієнта кодування вистачає на термін від 1 до 5 років. Це ефективно-згідно зі статистикою, метод Довженка від алкоголізму та інших залежностей ефективний в 95% випадків. Це доступно – сеанс кодування обійдеться вам в 10 000 рублів. Це безпечно – у методу немає ніяких побічних ефектів. Це безболісно – пацієнт не відчуває неприємних відчуттів. Це анонімно-в нашій клініці ви можете закодуватися, не називаючи свого імені.

Лікування алкоголізму за методом Довженка, як і лікування інших залежностей, не вимагає спеціального обладнання, інструментів або медикаментозних препаратів. Пацієнт не відчуває больових відчуттів або будь-якого роду насильства, всі процедури здійснюються тільки за згодою самого пацієнта. Людина під час процедури знаходиться в свідомості і контролює все, що з ним відбувається. Така процедура не може нашкодити здоров’ю, навпаки – вплив на психіку досвідченим фахівцем зробить пацієнта врівноваженим. При необхідності можна використовувати метод Довженка в рамках комплексного лікування залежності, включаючи медикаментозні та фізіотерапевтичні аспекти.

Хочете закодуватися або закодувати родича?

З кожною випитою чаркою і викуреною сигаретою ви віддаляєте себе і свою сім’ю від нормального здорового життя. Так чого ж ви чекаєте? Вирішити проблему просто — залиште заявку, і ми вам передзвонимо!

Протипоказання.

При всій безпеки і універсальності методу все ж існують протипоказання, при наявності яких жоден компетентний і відповідальний фахівець не візьметься за процедуру кодування.

Психічні відхилення і розлади, неврологічні захворювання. Крайній ступінь деградації, що супроводжується галюцинаціями і маренням. Алкогольне або наркотичне сп’яніння. Деякі захворювання серцево-судинної системи, стан після інфаркту або інсульту. Загострення інфекційних і вірусних захворювань. Онкологічні утворення.

Варто також перерахувати фактори, які не є протипоказаннями, але значно знижують ефективність методу.

Небажання залежного боротися з проблемою. Ознаки деградації особистості. Особливі психічні стани.

На який час вистачає ефекту кодування?

Період кодування лікар може встановити спочатку, зазвичай це 1-5 років. Іноді може знадобитися повторне кодування ще до закінчення строку, в такому випадку потрібно, не відкладаючи, звернутися в клініку. Термін кодування вибирається лікарем на підставі вивчення історії залежності пацієнта. Головна мета кодування – назавжди позбавити пацієнта від залежності, тобто навіть після закінчення терміну кодування людина не буде відчувати тяги до предмета залежності. Щоб ця тяга повністю зникла, всім людям потрібен різний час.

Як закодуватися?

Запишіться на прийом в нашу клініку. Проконсультуйтеся з фахівцем – це безкоштовно. Утримайтеся від вживання протягом тижня перед кодуванням. Відвідайте сеанс кодування. Виконуйте рекомендації фахівця протягом місяця.

Зазвичай після кодування потрібно пропити заспокійливі препарати, іноді лікар рекомендує консультації психолога, до якого ви можете записатися в нашій клініці.

Чи можна розкодуватися?

Самостійно розкодуватися пацієнт не зможе, але можливість екстреного завершення терміну кодування існує. Потрібно прийти на прийом до того ж лікаря, який проводив процедуру кодування. Знову проводиться сеанс гіпнозу, пацієнту даються інші установки. Здоров’ю пацієнта така процедура не загрожує.

Є ситуації, при яких розкодуватися не тільки можливо, але і необхідно. Якщо людина, будучи закодованим, якимось чином все ж вжив алкоголь або наркотики, потрібно терміново зняти кодування і тільки у фахівця.

Яка ймовірність зірватися?

Різка відмова від предмета залежності може зробити людину дратівливою і депресивною, а в такому стані найпростіше зірватися. Ймовірність зриву практично нульова, якщо пацієнт строго виконує всі рекомендації лікаря, тобто, як мінімум, приймає заспокійливі препарати.

Кодування за методом Довженка в Краснодарі вул. Жовтнева д. 8. клініка «Эмеркон»

Статистика залежностей.

А ви не боїтеся стати частиною цієї статистики?

кодування за методом довженка ціна

Зупиніться зараз, і зможете продовжити життя на 5-20 років!

Кодування алкоголізму за методом Довженка.

М. Нижній Новгород.

Основні Призначення Антиалкогольна терапія Вид лікування Гіпноз, навіювання Термін дії Необмежений Основний компонент Метод Довженка Побічні ефекти Немає Вимогу до процедури 4-5 днів тверезості Поєднання з іншими методами Та місце Розташування клініки Нижній Новгород Показати все.

Чи знаєте ви, до яких наслідків призводить алкоголізм? Цироз печінки-перше що спливає в пам’яті, але це ще не все. Виразка шлунка, зниження імунітету, алкогольна пневмонія легенів, зниження пам’яті, склеювання еритроцитів в крові, що приводить до порушення мозкового кровообігу і підвищене навантаження на печінку. Алкоголізм вражає всі системи організму, тому лікування не варто відкладати.

Три стадії лікування алкоголізму за методом Довженка.

Установка на лікування. Як і ви, багато пацієнтів навіть не здогадуються, як сильно алкоголь впливає на організм. Усвідомлення цього в бесіді з лікарем допомагає людині самостійно сформувати установку на лікування.Хоча найчастіше пацієнти приходять вже мотивованими і налаштованими на тверезість .Під час першого сеансу проводиться персональний психоаналіз і виявляються причини зловживань алкоголем у даного пацієнта .Виявляються чіткі мотиви вживання спиртних напоїв і даються рекомендації для зменшення тяги до спиртних напоїв . Проводиться індивідуально ,тривалість 70 — 80 хвилин .

Орієнтація на тривалу тверезість. Не просто відмовитися від алкоголю зараз, а відмовитися від нього назавжди — ось рішення, яке приймає пацієнт на цьому етапі.Строк , на який пацієнт відмовиться від спиртовмісних напоїв, визначає сама людина .Кодування може проводитися абсолютно на будь-який термін і воно повністю анонімне .На який термін пацієнт готовий відмовитися від алкоголю , на такий термін і виконується кодування . Багато пацієнти спочатку вибирають зовсім маленькі терміни тверезості ( від півроку до трьох років ) , але найголовніше з чогось починати . А деякі так сильно мотивовані на тверезе життя , що готові відразу закодуватися від алкоголізму на 10 і більше років . Особливо впевнені вибирають термін домінанти тверезості» на все життя». Все це розбирається індивідуально на другому сеансі раціональної антиалкогольної психотерапії .

Гіпноз. У хвилини спокуси всі ми схильні сумніватися. Гіпноз допомагає сформувати той самий «внутрішній голос», який допоможе уникнути спокуси і відвертатися від алкоголю знову і знову.Це називається «домінанта тверезості» у свідомості і підсвідомості людини .

Лікування цим методом не вимагає медикаментозного втручання, а значить не має протипоказань. 30 років досвіду дозволили Нижегородській Лізі наркологів домогтися ефективності 98% у чоловіків і 93% у жінок!

Даний метод лікування алкоголізму розроблений заслуженим лікарем СРСР Олександром Романовичем Довженко в кінці 70-х років минулого століття і успішно застосовується до теперішнього часу .Метод лікування складається з трьох етапів ( сеансів ) і вони проводяться один раз на тиждень . Саме такою методикою і працював Олександр Романович Довженко . Між сеансами необхідна перерва в 5 — 7 днів для правильного засвоєння і переробки отриманих установок . Якщо все проводиться в один день, то в свідомості і підсвідомості людини змішується в купу і установка доктора і бесіда і рекомендації для тверезого життя . Проводити за один день всі три сеанси можливо лише для підготовлених пацієнтів ( які мають великі періоди утримання від алкоголю ) . Великими періодами без алкоголю вважаються проміжки більше 12 місяців .

Кодування за методом Довженка — це не диво , а реальна робота лікаря з пацієнтом , формує у алкогольнозависимого правильне ставлення до спиртних напоїв і тверезе мислення на все життя .

А чому саме цей метод став таким популярним?

Для того , щоб це зрозуміти , необхідно спочатку повернутися назад , в 70-е роки 20 століття . Тоді в Радянському Союзі вся офіційна медицина і наркологія в тому числі підпорядковувалися керівної і направляючої лінії КПРС ( Комуністичної партії Радянського Союзу ) . А політики партії не могла визнати наявність в нашій країні великої кількості людей, залежних від алкоголю . У країні , що будує комунізм , не може бути схильних до вживання спиртних напоїв . А хто без міри ці напої , вважалися більшою мірою не хворими ( хоча діагноз хронічний алкоголізм виставляли ) , а морально розбещеними й орієнтуються на буржуазні потягу . Їх опрацьовували по профспілковій лінії , розбирали їх поведінку на загальних зборах трудових колективів , пробирали в стінгазетах , писали про них фейлетони . Вживання алкоголю понад міру вважалося блажню . Лікували від алкоголізму тільки дармоїдів і кримінальників в ЛТП ( Лікувально-Трудових Профілакторіях ) . Якщо ж людина нормально працював, мав сім’ю , платив членські внески в профспілку та інші організації , то він просто не міг бути алкоголіком за визначенням . Визначенню Комуністичної Партії Радянського Союзу . І ніяких психотерапевтичних способів лікування залежності не було тоді . Олександр Романович Довженко першим став говорити про необхідність розглядати алкоголізм як важку хворобу . Відповідно , людям необхідно було пояснювати причини хвороби , етапи її розвитку і симптоми . Ніякої літератури тоді не було , не було , природно , і інтернету . Де могли люди щось прочитати про хвороби ? Тільки журнал «Здоров’я» і однойменна програма по телебаченню . Але там про це нічого не говорилося . Там воліли іншу тематику . А Олександр Романович першим в Радянському Союзі почав розробляти і застосовувати на практиці метод лікування залежностей без медикаментів . І отримав відмінні результати в своєму місті (Феодосія). Він працював головним лікарем поліклініки порту і допомагав бажаючим позбутися пияцтва . Свій спосіб лікування назвав «стрессопсихотерапия» . Все в цьому способі людям подобалося . І те , що не треба йти в лікарню і якісь ліки колоти . А шприци тоді були багаторазові , часто з тупими голками . І те , що доктор дуже докладно про хворобу все розповідає . І те, що на будь-який термін можна пацієнта вилікувати . Ніколи і ніде такого не було раніше . Та й результати відмінні: багато людей вже не пили алкоголь після терапії у Олександра Романовича . І «сарафанне радіо» чудово розносило по всій Феодосії : якщо п’є мужик , то нехай до Романича йде, Романич нікому не відмовить . Тільки зажадає тиждень не пити і щоб хотів людина тверезого життя . Все б добре , та тільки назва дивне і важко вимовити ; «емоційно-стресова психотерапія» . Ось і довелося Олександру Романовичу задуматися про більш простому і зрозумілому народу позначенні .Саме він ввів в медицину термін , який ви бачите нижче .

Звідки з’явилося «кодування»

У 70-ті роки по телевізору і в кінотеатрах багато показували фільмів про розвідників . Та й книги про Велику Вітчизняну війну видавалися мільйонними тиражами . Дуже любили всі відомих радянських розвідників . А цінні відомості , здобуті в глибокому тилу ворога з ризиком для життя , необхідно було передати в наш штаб по рації азбукою Морзе . Але вся цінна інформація повинна бути зашифрована закодована від фашистського перехоплення . Закодована особливим шифром , кодом . Прочитати шифрограму міг тільки той , хто мав ключ до шифру і міг інформацію розкодувати . Ось таким чином метод передачі відомостей ,необхідних для перемоги над алкогольною хворобою , отримав назву кодування . Ці відомості Олександр Романович Довженко став передавати прямо в головний мозок людини . Потім розробив чітку формулу «домінанта-код» . Таким чином , саме Олександр Романович ввів цей термін в наркологію і у всю радянську медичну науку. А через 15 років всі наркологічні процедури , пов’язані зі навіюванням пацієнтові тривалої тверезості, стали в Росії називати кодуванням .

«Чари» кодування.

«Кодування» — це медична процедура , яка проводиться лікарем з використанням спеціальних методик , заснованих не тільки на методи переконання , застосовуються особливі техніки впливу . У зв’язку з високою ефективністю заходу багато приписують йому властивості чарівництва або містичного обряду . Так, пацієнт кодується гіпнозом на повну відмову від алкоголю протягом зазначеного строку . «Домінанта-код» працює в свідомості і підсвідомості людини і допомагає йому приймати правильне рішення по відношенню до спиртних напоїв . У пацієнтів формується байдужість і навіть огиду до алкоголю .За відгуками безлічі пацієнтів і їх родичів лікування алкоголізму гіпнозом є в даний час кращий спосіб подолання залежності від спиртних напоїв . Ці люди абсолютно не вживають «п’яні» напої десятки років , а іноді і все життя . Тому для них зазначений спосіб воістину «чарівний».

Інша група, що знаходиться на іншому полюсі відносин до методу, зводить його в ранг «розпіарених» психологічних тренінгів . Вони вважають цей вид лікування залежності просто «промиванням мізків» і зводять його до психологічної допомоги . Пояснюється це негативним особистим досвідом . Але найімовірніше, або вони потрапили не до того лікаря , або сама людина не бажала працювати над своєю тверезістю і духовно розвиватися . Чекав містично чаклунського перетворення з алкоголіка-козенятко в чистого і непорочного братика Іванушку . Але ж це казки для маленьких дітей . А будь-яка доросла людина повинна співпрацювати з лікарем і розкривати йому свої нехороші думки про алкоголь . Тільки тоді можна правильно все інтерпретувати і потрібні поради видати пацієнтові .

І, звичайно , справжній Довженко не може проводитися за один день ! Пацієнту для повного і правильного засвоєння інформації потрібен тиждень обдумування і розкладання в підсвідомості всього почутого від лікаря по поличках . Незрозумілі моменти розбираються на наступному занятті . Питання потрібно задавати про свої складності . А потім обов’язково виконувати всі рекомендації психіатра — нарколога .

Але найважливішою умовою успіху є співпраця лікаря і пацієнта у вирішенні проблеми алкогольної залежності . Співпраця ґрунтується на довірі людини доктору, який працює зі свідомістю і глибинами підсвідомості пацієнта . Залежна людина добровільно погоджується на режим абсолютної тверезості і просить допомоги для продовження здорового життя на довгі роки . Тільки взаємна співпраця гарантує зцілення залежного від його недуги . Адже часто пацієнти, перебуваючи в полоні алкогольної хвороби , не бажають визнати себе хворими і тому не розкривають своїх переживань перед лікарем . Але без цього не буде ефекту .

Потрібно знати , що кодування — це не лікування від алкоголізму , це перший позитивний етап тверезості . Буде людина після закінчення терміну коду жити тверезо чи ні — рішення завжди в свідомості пацієнта . Але навіть термін абсолютної тверезості в один рік відкриває перед Вами можливість тверезості на все життя !

Бажаючі записатися на кодування алкоголізму за методом Довженка просто зателефонуйте за нашими телефонами .

Кодування за методом Довженка у вашому місті.

* Проведені протягом 5 років дослідження ефективності кодування по Довженко показали успіх в 93 з 100 випадків.

· З допомогою цієї кодування протягом 40 років навіть пацієнти на запущених стадіях алкоголізму успішно і практично безболісно відмовлялися від вживання алкоголю на багато років, а то й на все життя.

* Завдяки своїй ефективності, кодування від алкоголізму за методом Довженка стало надзвичайно популярно не тільки в пострадянських країнах, а й за кордоном.

Величезна популярність способу кодування обумовлена не тільки його ефективністю, але і безліччю інших переваг.

Повна відсутність побічних ефектів після проведення процедури. Гуманність способу для пацієнта: він не відчуває особливого дискомфорту і з легкістю добровільно відмовляється від вживання алкоголю. Безпека для здоров’я. Стійкий результат на тривалий термін. Універсальність. За методом Довженка проводиться кодування не тільки від алкоголю, але і від куріння і наркотичної залежності. Повна анонімність процедури. Швидкий результат за 1 сеанс. Низька ймовірність зриву. За статистикою 93% процедур кодування виконується успішно і ремісія у пацієнта не трапляється. Можливість комбінувати цей метод з іншими способами кодування. Безпека поєднання з медикаментозним лікуванням алкогольної залежності.

Увага: кодування по Довженко проводиться тільки з дозволу самого пацієнта. Вона не може бути виконана без його відома або примусово.

Метод Довженка заснований на психологічному впливі і полягає у введенні пацієнта в стан гіпнозу і навіюванні йому нових установок на тверезий спосіб життя.

На підсвідомому рівні людина починає відчувати огиду до алкоголю або ставитися до нього байдуже. Це дозволяє абсолютно легко і безболісно позбутися будь-якого виду залежності. Термін дії кодування за методом Довженка вибирає сам пацієнт. Він може становити як 1-2 роки, так і до кінця життя.

ВАЖЛИВО : перед початком лікування хворий повинен вийти із запою і пройти повне очищення організму.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка в Новосибірську.

Кодування за методом Довженка в Новосибірську – найпоширеніший і ефективний метод боротьби з алкоголізмом. Дана методика вже багато років показує позитивні результати, а підсумок кодування – міцна ремісія на все життя.

В основі методу Довженка від алкоголізму-шокова терапія, яка не має на увазі використання релігійного впливу або примусового лікування. Психолог допомагає алкоголіку самостійно усвідомити свою хворобу і прийняти рішення відмовитися від випивки.

Алкоголікам з початковою стадією хвороби достатньо кількох сеансів лікування алкоголізму за методом Довженка, щоб позбутися психологічної тяги до етиловим речовин. Третя щабель алкозалежності лікується комбінуванням: кодування лікарськими препаратами та психотерапевтична програма по Довженко.

Записатися на кодування від алкоголізму за методом Довженка в новосибірський наркологічний центр «12ST» можна за телефоном, вказаним на сайті або зареєструвавши заявку онлайн, через форму зворотного зв’язку.

Кодування від алкоголю за методом Довженка – безпечне лікування без побічних ефектів.

Метод Довженка від алкоголізму складається з трьох етапів:

Психологічна підготовка алкоголіка до кодування: чи усвідомлює хворий себе залежною людиною, чи впевнений він у своєму бажанні блокувати питну тягу і відмовитися від міцних напоїв. Проведення сеансів психотерапії, для стабілізації психоемоційного стану. На цьому етапі наркологи розповідають про шкоду алкоголю і виявляють очікування пацієнта. Програма кодування гіпнозом, яка базується на шоковій або стресовій терапії. За 3-5 сеансів у алкоголіка виробляється стійка відраза до спиртовмісних речовин.

Кодування за Довженка в Новосибірську, в наркологічному центрі «12ST» проводиться тільки за абсолютної тверезості, також, для позитивного результату, необхідно добровільна згода пияк, так як гіпноз не діє при примусовому лікуванні.

Закодуватися методом Довженка можна на шість місяців, один рік, або на п’ять років-залежно від бажання алкоголіка. Після двох років кодування, у алкоголіка виробляється стійка ремісія, а ризик зриву зменшується до 99%.

Фахівці Новосибірського приватного наркологічного центру «12ST» гарантують безпеку проведення даної процедури, без побочек і негативного впливу на психологічний стан алкозалежного.

Кодування проводиться при повній анонімності, без передачі персональних даних в державні наркологічні диспансери.

Кодування за методом Довженка – ціна в Новосибірську.

Лікування алкоголізму за методом Довженка.

Одним з дієвих і безпечних способів лікування алкогольної залежності вважається психотерапевтичний вплив. Вплив на пацієнтів за допомогою сили переконання і правильно підібраних слів вважається більш гуманним і щадним.

Авторську методику в цій сфері наркологічний допомоги запропонував відомий радянський психіатр і нарколог Олександр Романович Довженко, а незабаром вона була визнана Міністерством охорони здоров’я. Лікування алкоголізму за методом Довженка досі широко використовується в наркологічних клініках.

Лікування по Довженко в центрі » ЕГНС»

Суть полягає в ефекті емоційно-стресової терапії, спрямованої на формування нової домінанти – повного зникнення пристрасті до спиртного. Комплексний підхід включає в себе певну послідовність прийомів, що впливають на психіку пацієнта, спрямованих на активацію життєво важливих структур головного мозку.

Кожен з етапів виконує ряд завдань, в процесі вирішення яких сприйнятливість хворих до навіювань лікаря підвищується. Особливістю сеансу за методом Довженка вважається те, що пацієнт весь час знаходиться з відкритими очима. Головний інструмент психотерапевта при цьому – неглибока фаза гіпнотичного впливу, під час якої лікар створює домінантне збудження в його головному мозку, яке витісняє потяг до алкоголю.

Кодування за методом Довженка: ціна.

кодування за методом довженка ціна

Процедура кодування від алкоголізму проводиться в умовах стаціонару або вдома.

Послуга Ціна Кодування за методом А. Р. Довженка (оригінальний метод автора) 8 500 р.

Отримати безкоштовну консультацію.

або запишіться на прийом.

Переваги лікування алкоголізму за методом Довженка.

Лікування алкоголізму методом Довженка знайшло популярність за рахунок таких позитивних характеристик:

Простота виконання. Підготовка до сеансу не вимагає довгих медичних обстежень, а також придбання дорогих лікарських засобів. Гуманність. Оскільки під час психотерапевтичного лікування не відбувається ніякого фізичного впливу на організм, сам пацієнт і його родичі можуть бути спокійні за її загальний стан. Офіційне визнання. Після експертної оцінки фахівцями цей метод отримав повсюдне поширення. Бадьорий стан під час гіпнотерапії. Залежні від алкоголю не повинні перебувати уві сні, робота відбувається під час усвідомленої розмови з лікарем. Швидкість. Очікуваний ефект у більшості клієнтів спостерігається вже після першого звернення до психотерапевта. Доступність. Оскільки для реалізації методу не потрібні додаткове обладнання або матеріали, ціна сеансу доступна для кожного, хто хоче позбутися згубної звички. Універсальність. Звернутися до цього способу може будь-яка людина, незалежно від фізіологічних особливостей, моральних переконань і релігійних поглядів.

Якщо попередні спроби кинути пити виявилися безуспішними, алкозалежним рекомендується спробувати кодування за методом Довженка, ціна на яке низька, а ефект тривалий і стійкий.

Кодування «Довженко» – вимоги до проведення кодування.

Перед тим як спробувати на собі емоційно-стресову психотерапію, кожен алкоголік повинен дотримуватися кількох правил:

Усвідомити власну проблему, визнати залежність і внутрішньо бути готовим до роботи над собою. Відмовитися від вживання будь-яких спиртовмісних напоїв як мінімум на 10 днів.

Єдина Державна Наркологічна Служба пропонує спробувати кодування за методом Довженка в Москві в клініках мережі. Телефонуйте або пишіть нам для запису.

Плюси і мінуси кодування за методом Довженка.

Кодування по Довженко відгуки має в основному позитивні. Ефективність методики досить висока в порівнянні з іншими способами, але вона залежить від декількох факторів. В першу чергу-це абсолютно добровільна згода на лікування, по-друге, це сугестивність пацієнта. У людей з поганою сугестивністю ефективність значно нижче, ніж у легковнушаемых людей.

Умовним недоліком методу є необхідність в обов’язковому порядку відвідування лікаря-кодувальника в разі «зриву». Спроба вжити алкоголь на тлі кодування може призвести до вираженої психосоматичної реакції – напад блювоти, падіння тиску. Для купірування реакції необхідно «зняти» кодування.

Протипоказання.

Як і до будь-якого методу лікування до кодування існують протипоказання. У випадку з методом довженка це:

психічне захворювання з вираженою афективною симптоматикою (марення, галюцинації і ін); алкогольне сп’яніння або явища алкогольного абстинентного синдрому; важке соматичне захворювання, при якому високий ризик життєзагрожуючих ускладнень – гіпертонічний криз, інфаркт міокарда, серцево-судинна недостатність.

Відгуки про кодування за методом Довженка.

Багато клінік і таблеток не перепробувала за весь час, але через максимум пів року знову починала так сильно пити, що в результаті чоловік розлучився. Тоді побачила статтю про Довженка і вирішила ризикнути, стан без рецидиву протягом 3 років. Спасибі співробітникам ЕГНС.

Наполягла на відвідуванні клініки дружина, коли поставила ультиматум: або сім’я, або алкоголь. Метод допоміг мені не тільки позбутися бажання продовжувати пити, але я спокійно ставлюся до всіх святкувань і інших людей без відрази або тяги. Не п’ю 3 рік і продовжую радіти життю, разом з сім’єю. Всім у кого аналогічна проблема рекомендую.

Діма, Московська обл.

Що таке алкоголізм знаю більше 20 років. Перепробував купу способів, але результат один і той же, тільки здоров’я підірвав до всього. Після звернення в клініку ЕГНС був дійсно здивований результатами, тому що бажання випивати остаточно зникло. Минуло 2 роки, а все до сих пір не можу повірити, що у мене вийшло вирішити цю проблему за допомогою даного методу.

Телефонуйте на нашу гарячу лінію, щоб допомогти собі або близьким.

Швидко. Анонімно. Телефонуйте Цілодобово! М. Москва + 7 (495) 153-98-91.

Кодування за методом Довженка.

Спеціалізована програма Програма для родичів Соціальна адаптація.

Застосування лазерних методів в лікуванні алкоголізму-поширена практика. Транскраніальна блокада центрів залежності від алкоголю дає стійкі результати, допомагає домогтися тривалої ремісії. Асоціація доступних реабілітаційних центрів в Єкатеринбурзі проводить процедуру в умовах клініки за доступною ціною. Це перший крок на шляху припинення прийому спиртних напоїв.

Вплив лазером поєднують з гіпнотичним лікуванням. Воно передбачає, що лікар змінює свідомість пацієнта, впливає на його життєві установки. Раніше хворий сприймав спиртне, як благо, джерело задоволення, але після процедури починає боятися, ототожнювати з небезпекою.

Фото нашого центру.

Переваги процедури.

Лікарі комбінують 2 методи: дія лазером і гіпноз. Перше блокує центри головного мозку, що відповідають за отримання задоволення від розпивання алкоголю, рецептори органів смаку, нюху, дотику. Другий змінює сприйняття пацієнтом спиртних напоїв, змушує бачити в них потенційну небезпеку.

Методи лазерного та гіпнотичного лікування і мають такі переваги:

виключається ймовірність відторгнення імпланта, як при методі Торпедо; у пацієнта не виникає тяжкої побічної симптоматики, як при застосуванні препарату Еспераль; відсутня небезпека зараження крові (гіпноз, лазерна медицина не передбачають прямого контакту з тканинами тіла пацієнта); особа, яка страждає на алкоголізм, не лежить під крапельницею, не терпить болючі уколи.

Метод Довженка і лазер застосовуються в стані ремісії. Щоб пройти процедуру лазерного впливу, пацієнт, який страждає від алкоголізму, повинен перебувати в тверезості 5-7 днів. Вартість кодування в Асоціації Доступних Реабілітаційних Центрів у Єкатеринбурзі становить від 2 500 рублів, досягнутий результат зберігається до року.

Ціни на послугу кодування за методом » Довженко»

Як підготуватися до кодування з Довженка?

Обов’язкова умова для застосування техніки кодування-вихід пацієнта із запою. Залежний відмовляється від алкоголю за 5-7 днів до відвідування лікаря самостійно або вдається до допомоги наркологів, які поміщають його під крапельниці для виведення продуктів розпаду етилового спирту з організму.

Асоціація Доступних Реабілітаційних Центрів пропонує особам, які не можуть відмовитися від алкоголю самостійно, апаратне кодування з використанням препаратів Ленар або Електросон. Воно робиться за 2-3 дні до впливу за методом Довженка. Відгуки показують, що більш ефективний шлях – добровільний вибір на користь тимчасової тверезості і детоксикація. У цьому випадку вище шанси, що лікування дасть довготривалий результат.

В ціну лікування по Довженко в Єкатеринбурзі входить попередня діагностика. Лікарі клініки проводять огляд пацієнта, роблять аналізи, вносять дані в програму АМСАТ, що прораховує ризик розвитку побічних ефектів. Медики уточнюють, які перенесені хвороби є у особи, яка страждає на алкоголізм, чи страждає він від алергії на лікарські препарати.

За дві години до процедури алкозалежний відмовляється від прийомів їжі, інакше можливі побічні ефекти з боку травної системи: блювота, нудота. Якщо хворого мучить голод, дозволяється легкий перекус, чашка чаю з цукром.

Як проходить кодування?

У ціну послуги кодування лазером не включено перебування в стаціонарі, тому що лікування проводиться амбулаторно. Коли процедура закінчується, особа, яка страждає на алкоголізм, відправляється додому. Після первинної діагностики лікар визначає, на які точки впливати. Він враховує стан організму пацієнта, вік, стаж залежності, систему протипоказань.

Коли підготовка закінчена, пацієнт розташовується на кушетці, повністю розслабляється. Лікар направляє лазерне випромінювання на заздалегідь вибрані точки. Сеанс триває 1-2 години, відгуки підтверджують, що хворий не відчуває неприємних симптомів.

Після впливу лазером лікар застосовує гіпноз, щоб закріпити результат за методикою Довженка. Особі, яка страждає на алкоголізм, дають установку на здоровий спосіб життя. Людина починає асоціювати спиртне з небезпекою, тому відмовляється від його прийому.

Протипоказання і ризики кодування лазером і по Довженко.

Практика показує, що в 95% випадків після терапії лазером в клініці у пацієнта виникають побічні ефекти. Вони цілком передбачувані і обумовлені впливом на центри головного мозку. До їх числа відноситься закладеність у вухах, почастішання дихання і прискорення серцевого ритму, легка нудота, присмак металу в роті. Протягом 6-10 годин зазначена симптоматика зникає без прийому лікарських препаратів. На період відновлення пацієнту слід відмовитися від керування авто та інших справ, що вимагають підвищеної концентрації уваги.

Лазерне вплив і гіпноз в клініці мають мінімум протипоказань, що підтверджено відгуками пацієнтів. Вони зводяться до наступного:

ракові захворювання; генетичні порушення; психіатричні хвороби; туберкульоз в гострій фазі.

Клінічна практика не фіксувала ускладнень у хворих після впливу лазером або гіпнотичного лікування. Можливі ризики обмежуються неприємною симптоматикою, яка зберігається до 10 годин після процедури. Інші ймовірності виключені, якщо терапевтичні маніпуляції проводяться в медичному закладі, а стан залежного контролює дипломований лікар.

Позитивні ефекти процедури.

Поєднання методу лазерного впливу і гіпнозу по Довженко – умова відмови пацієнта від алкоголю, відбувається за рахунок зміни психічних установок, блокування центрів, відповідальних за задоволення від спиртного. До числа інших позитивних ефектів відноситься наступне:

усунення психічних порушень: депресії, викликані алкоголем, тривожність, недовірливість; нормалізація функціонування печінки; підвищення імунітету пацієнта; стимулювання обмінних процесів, завдяки яким продукти розпаду алкоголю починають швидше розщеплюватися, пом’якшується синдром відміни алкоголю.

Асоціація доступних реабілітаційних центрів в Єкатеринбурзі пропонує пацієнтам послуги кодування лазером і гіпнозу за Довженком за прийнятною ціною. Процедури допомагають кинути пити тим пацієнтам, які не здатні відмовитися від алкоголю самостійно. Це перший етап на шляху до тверезості, наступні кроки-реабілітація в клініці та соціальна адаптація.

Кодування за методом Довженка в Краснодарі.

Сучасна медицина пропонує безліч методів позбавлення від алкогольної залежності, в тому числі і гіпноз, при якому змінюється психоемоційний стан людини. Кодування за методом Довженка вже більше трьох десятків років допомагає алкоголікам почати нове здорове життя. Клініка «похмільна служба» в Краснодарі успішно практикує даний метод при лікуванні алкоголізму-тривалому і трудомісткому процесі, який вимагає від пацієнта максимальної віддачі.

Огляд, діагностика Термін кодування від 1 до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Психологічна блокування залежності Нешкідливо для організму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від 1 до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Знаменитий імпортний препарат Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від півроку до 3 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Термін кодування від півроку до 5 років Процедура тривалістю до 2 годин Медикаментозна блокування залежно Препарат на основі дисульфіраму Кодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

Огляд, діагностика Нейтралізація будь-якого виду кодування Процедура тривалістю до 1 години Розкодування проводиться в один сеанс Запис на зручний для Вас час.

У чому суть методу?

Кодування за методом Довженка — це найгуманніший і найефективніший спосіб повернутися до нормального життя без спиртного. Вплив на підсвідомість людини дозволяє домогтися повної відмови від алкоголю, сформувавши в ньому установку на здоровий спосіб життя. Після кодування людина припиняє вживати не тільки міцні напої, але і все, у яких міститься хоча б мала частка спирту.

Даний метод кодування підходить як для чоловіків, так і для жінок, не має побічних ефектів і абсолютно безпечний для здоров’я людини. Спосіб є кращим варіантом лікування алкоголізму у пацієнтів старшого віку.

Установки діють на людину один рік і, щоб хворий не зірвався, необхідний комплексний підхід до проблеми. Кодування від алкоголізму щодо Довженка має підкріплюватися бесідами з лікарем-наркологом, психологом, адиктологом, психотерапевтом.

Для відновлення роботи внутрішніх органів прописуються медикаментозні препарати. У медичному центрі «похмільна служба» для хворих створені всі умови для якісного лікування алкоголізму.

Виїзд на будинок 24/7 без свят і вихідних.

Ми працюємо повністю офіційно і законно.

Наркологи, психіатри, реаніматологи, медсестри з великим досвідом роботи.

У нашому штаті тільки дійсно досвідчені лікарі зі стажем від 10 років.

У нас проходять лікування депутати, мери, громадські діячі. Ми поважаємо вашу конфіденційність.

Пацієнт після візиту лікаря буде відчувати себе краще 100%

Якщо хочете приїхати на амбулаторне лікування або закодуватися.

На будь-який бюджет ми підберемо оптимальне лікування. Гроші не головне в питаннях життя і смерті.

Переваги кодування по Довженко.

Потрібно ефективне кодування по Довженко?

У нас провідні фахівці!

На відміну від інших гіпнотичних методик кодування за Довженка спрямована не на викликання почуття відрази до спиртного, а на блокування активності певних мозкових центрів. Таким чином, відбувається природна відмова від вживання.

Переваги кодування від алкоголізму по Довженко, крім позбавлення від патологічної тяги, в наступному:

поліпшення роботи головного мозку; виправлення функції нервової системи; позбавлення від неврозів; поліпшення потенції у чоловіків і лібідо у жінок.

Після відмови від токсичних речовин до людини повертається радість і сенс життя. Судити про якість методики можна за позитивними відгуками хворих, що вилікувалися. Більше тисячі людей знайшли новий сенс життя без спиртного.

На жаль, психотерапевтичний метод кодування по Довженко в Краснодарі не універсальний і має деякі протипоказання:

психічні розлади; проблеми з серцем; цукровий діабет; ендокринні захворювання; відсутність у пацієнта бажання вилікуватися; стан алкогольного сп’яніння або похмілля.

Перед процедурою в обов’язковому порядку потрібно тверезість протягом 3-5 днів до її початку.

У наркологічному центрі «похмільна служба» знають, як мотивувати людину пройти процедуру кодування і відновити соціальні зв’язки.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Незважаючи на те, що кодування по Довженко в Ростові-на-Дону з’явилося досить давно, методика залишається популярною протягом десятиліть. Автором психотерапевтичної технології є лікар О. Р. Довженко. Процедура визнана ефективною і гуманною, широко застосовується в наркологічних клініках СНД і всього світу. Кодування від алкоголізму за допомогою гіпнозу в Ростові-на-Дону, проводиться в медичному центрі «Гармонія». Наш медичний центр розташований в самому серці міста за адресою: Вул. Червоноармійська, 170 (2 поверх) .

Переваги процедури.

кодування за методом довженка ціна

У наркологічній практиці кодування по Довженко розглядається фахівцями як простий, і в той же час надійний спосіб усунення згубної залежності до алкоголю. До важливих переваг такого лікування відносяться :

Доступна ціна сеансів. Ефективність, що досягає 90%. Швидкість проведення. Гуманність і етичність. Повна безпека для здоров’я людини.

Для кодування достатньо одного сеансу, що триває не більше 2-2,5 годин. Пацієнти, що піддаються впливу, не відчувають нудоти, позивів до блювання. Після пройденого лікування в медичному центрі вони відчувають себе комфортно. Бажання вжити алкоголь повністю відсутнє. Завдяки своїй безпеці, процедура заслужила визнання і схвалення Всесвітньої Організації охорони Здоров’я.

Кодування за методом Довженка нерідко комбінують з іншими способами лікування алкоголізму, підвищуючи їх результативність. За відгуками лікарів, найбільш часто об’єднують гіпноз з медикаментозними засобами в моделі «Подвійний блок». Техніка може застосовуватися по відношенню до будь-яких категорій алкозалежних осіб. виняток становлять люди, що володіють несприйнятливістю до гіпнотичного впливу. Сеанси проводяться анонімно. Хворий не ставиться на облік, факти про його звернення до клініки не поширюються.

Суть кодування.

При проведенні сеансу підсвідомість пацієнта перебуває під психологічним і гіпнотичним впливом. Хворому вселяють байдуже ставлення до спиртного, дають установку на подальше ведення тверезого способу життя. Результатом стає зниження і поступове усунення потягу до алкоголю.

Проводячи кодування від алкоголізму за методом Довженка, спеціаліст доступно пояснює хворому, якої шкоди завдають організму алкогольні напої, наводить яскраві життєві приклади. На завершення лікар повідомляє, якими можуть стати наслідки вживання спиртного (порушення заборони може обернутися інфарктом, інсультом і навіть летальним результатом).

Кодування від алкоголізму діє протягом певного терміну, вибирати який має сам пацієнт. Блокування тяги до спиртного може працювати протягом :

одного року; декількох років; всього життя.

Рекомендований термін кодування становить 3-5 років. У деяких випадках досягти повного позбавлення від залежності вдається вже через 1-2 роки. Після закінчення терміну дії процедури її можна проводити повторно. Нове кодування від алкоголю по Довженко Допустиме перед закінченням терміну дії попередньої.

Важливі вимоги до пацієнта перед кодуванням щодо Довженка.

Найважливіше значення має добровільне бажання пацієнта пройти кодування. Примусове проведення процедури здатне знизити її ефективність і завдати шкоди. Ще одна умова успішного лікування – абсолютна тверезість. Хворому необхідно протягом 3-7 діб до сеансу утримуватися від вживання будь спиртовмісної продукції, включаючи лікарські препарати.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка в Новосибірську.

Завдяки клініці «Приватний медик 24» можна скористатися такою послугою, як кодування по Довженко. У наркологічному центрі працюють кваліфіковані лікарі з великим практичним досвідом. Вони гарантують позитивний результат і стійкий ефект на тривалий час.

Звернувшись за допомогою до наших фахівців, Ви отримаєте:

Широкий вибір методів кодування: ін’єкційний, вшивание, психотерапевтичний, подвійний блок Якісну медичну допомогу від дипломованих фахівців Гарантію якісного надання послуги Зручне місце розташування клініки Запис на зручну дату і час Повне позбавлення від залежності за 1,5 години Безкоштовну консультацію у лікаря-нарколога по телефону Сертифіковані європейські та американські препарати Низькі ціни , акції на комплексне лікування Цілодобовий прийом заявок.

Що являє собою «кодування по Довженко»?

Кодування «Довженка» є перевіреною та ефективною методикою. Її суть полягає в психотерапевтичному впливі на пацієнта. Така терапія використовується для допомоги залежним людям протягом тривалого часу.

Кодування за методом Довженка показано людям похилого та старшого віку. Такий спосіб показаний пацієнтам, які ще ніколи не кодувалися і не підшивалися. Можна виділити наступний ефект від такої терапії:

усунення патологічної тяги; можливість повернутися до здорового способу життя; людина зможе усвідомити, що потяг до спиртних напоїв є хворобою.

Вже багато людей змогли оцінити ефективність кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Варіанти кодування.

Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Підбір необхідної дозування в залежності від стадії алкоголізму, віку, хронічних хвороб; Необхідний термін утримання від алкоголю 3 дні; Здійснення процедури медсестрою під наглядом лікаря; Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; читати далі Можливість вибору терміну кодування; Можливість додаткового обстеження при наявності супутніх захворювань; замовити.

Проведення операції висококваліфікованим хірургом; Найбільш ефективний і надійний метод; Кодування діє до 3 років; Необхідний термін утримання від алкоголю 3-5 днів; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Підбір необхідної дозування в залежності від стадії алкоголізму, віку, хронічних хвороб; Можливість вибору терміну кодування; читати далі Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; Можливість додаткового обстеження при наявності супутніх захворювань; замовити.

У нашій клініці працюють за оригінальною методикою А. Р. Довженка; Процедура проходить без медикаментозного втручання; Необхідний термін утримання від алкоголю від 5 днів; Вік і хронічні захворювання не впливають на можливість проведення кодування; Тривалість процедури від 1,5 до 2 годин; Допомога в усвідомленні психологічної природи залежності; читати далі Відсутність негативних наслідків для організму; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; замовити.

Індивідуальний підбір препарату і методу психотерапії; Підходить для запійних пацієнтів на пізніх стадіях алкоголізму; Купірує психічну і фізичну тягу до алкоголю; Необхідний термін утримання від алкоголю 5 днів; Застосовується для пацієнтів схильних до зриву (коли інші методи не допомогли); Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; читати далі Комплексне обстеження організму; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; замовити.

Переваги методики Довженка.

Можна виділити кілька переваг кодування від алкоголю «Довженко» в Новосибірську:

проста і легка процедура; гарантія позитивного результату (наркологічний центр «Приватний медик 24» протягом тривалого часу застосовує методику кодування по Довженко); відсутність побічних проявів та ускладнень; всі процедури здійснюються без введення пацієнта в наркоз або гіпноз.

Про роботу наркологічного центру «Приватний медик 24» залишають позитивні рекомендації і гарні відгуки.

Особливості проведення процедури.

Одне з основних вимог, які пред’являються до пацієнтів – це добровільне бажання. Якщо примушувати людину, то неможливо добитися хорошого результату. Процедура проводиться в клінічних умовах. Пацієнт повинен бути тверезим, утримуватися від вживання алкогольних напоїв протягом тижня.

Під заборону потрапляють і ліки, які містять в своєму складі спирт. До терапії допускаються пацієнти, яким вже виповнилося 18 років. З хворим працює кваліфікований лікар-нарколог, який здійснює психотерапевтичне і психологічний вплив на психіку, свідомість і сприйняття ситуації. Людині вселяють, що алкоголь шкодить здоров’ю, дається установка на тверезий спосіб життя.

Наркологічний центр «Приватний медик 24» гарантує своїм клієнтам позитивний терапевтичний ефект. Пацієнти зможуть оцінити індивідуальний підхід до кожної ситуації, а також доступні ціни на всі послуги. Лікарі та персонал клініки гарантують конфіденційність інформації, а також повну анонімність.

Можливо, Вам буде корисно.

Кодування за методом довженка ціна.

Самі перевозимо в стаціонар.

Вартість кодування алкоголізму.

Кодування від алкоголю Ціна Кодування за методом Довженка 8 000 рублів Індивідуальне кодування за методом Довженка 15 000 рублів Консультування нарколога 2 000 рублів Кодування тютюнопаління (без періоду стриманості до початку лікування) 8 000 рублів.

Вартість виведення з запою.

кодування за методом довженка ціна

Висновок із запою Ціна Установка крапельниці з запою 6 000 рублів Екстрене вытрезвление в стаціонарі, до 3-х крапельниць 8 000 рублів Виведення з запою з 8:00 до 22:00, крапельниця «Стандарт» 6 000 рублів Виведення з запою в нічний час з 22:00 до 8:00, крапельниця «Стандарт» 7 000 рублів.

Вартість лікування алкогольної залежності в стаціонарі.

Лікування алкоголізму в стаціонарі Ціна Перевезення в стаціонар 4 000 рублів Інтервенція, перевезення в стаціонар у супроводі санітарів 15 000 рублів Палата стандарт (4-х місне розміщення) 6 000 рублів Палата комфорт (2-х місне розміщення) 6 500 рублів Палата комфорт (1-місне розміщення) 7 500 рублів Палата VIP (2 місне розміщення) 8 500 рублів Палата VIP (індивідуальне розміщення) 12 000 рублів Індивідуальний сестринський пост (доба) 1 000 рублів.

Вартість лікування нікотинової залежності та тютюнопаління.

Лікування тютюнопаління ціна лікування нікотинової залежності і тютюнопаління 10 000 рублів індивідуальне лікування куріння 10 000 рублів.

Вартість лікування фобій гіпнозом.

Лікування фобій гіпнозом Ціна Вартість одного сеансу гіпнозу(індивідуальний) 3 000 рублів.

Вартість лікування надмірної ваги.

Лікування надмірної ваги Ціна Вартість лікування 9 000 рублів Індивідуальна програма з корекції надмірної ваги 15 000 рублів Існує ряд знижок. Уточнюйте за телефоном: +7 (495) 589-09-54.

Вартість на послуги психолога (діти,підлітки,дорослі)

Ціна Послуги психолога (діти,підлітки,дорослі) 2 000 рублів в годину Психотерапія +гіпноз 3000 рублів 1,5 години.

Вартість медикаментозного кодування від алкоголізму.

Медикаментозне лікування алкоголізму Ціна Заборонна процедура (ін’єкційне «кодування») в стаціонарі від 4 500 рублів Імплантація сенсибілізуючої препарату Еспераль в стаціонарі від 9 000 рублів «Кодування» від хімічної залежності («Налтрексон») 32 000 рублів «Кодування» в/венно (6 місяців) 4 500 рублів «Кодування» в/венно (12 місяців) 6 000 рублів «Кодування під лопатку», в/м’язово (6 місяців) 4 200 рублів «Кодування під лопатку», в/м’язово (12 місяців) 5 500 рублів Імплантація препарату «Дисульфірам» 10 000 рублів Програма «точка тверезості», ін’єкція препарату «Вивитрол» 25 000 рублів Заборонна процедура (ін’єкційне «кодування») на дому від 5 000 рублів Імплантація сенсибілізуючої препарату (Еспераль) на дому від 12 000 рублів.

Вартість лікування наркотичної та хімічної залежності в стаціонарі.

Кодування Довженка.

Кодування від алкогольної залежності за авторською методикою Довженка – це дійсно ефективний спосіб сформувати досить тривалий період ремісії.

При цьому при кодуванні не використовується медикаментозний вплив, а вірно підібрана і проведена методика гарантує високий шанс успіху. Нижче ми розкриємо питання того, що таке метод Довженка в сучасній наркології.

Кодування за методом Довженка – реальна допомога без препаратів.

Якщо розглядати всі наявні можливості, то кодування за методом Довженка являє собою основний напрямок в немедикаментозному кодуванні. Сама по собі методика представляє авторський варіант психологічного комбінованого впливу, при якому відбувається значуща корекція, як за допомогою раціональних психологічних механізмів, так і за допомогою сугестивного впливу, але без занурення пацієнта в стан гіпнотичного сну.

Спочатку проведенням методики займався сам автор, для розширення практики був заснований самостійний центр Довженка, який досить тривалий час успішно функціонував, незважаючи на те, що становлення та основні процеси відбувалися при радянському союзі. Надалі у автора методики з’явилися безпосередні учні, причому підготовкою частини з них – він займався самостійно.

Ні, ми не стверджуємо, що кодування за методом Довженка виконується самим автором, так як це фізично неможливо через його загибелі, хоча на деяких недобросовісних сайтах клінік є вказівка, що кодує автор.

Ми не стверджуємо, що кодування проводить безпосередньо учень автора, як іноді вказується на сайтах – так як, з одного боку, число його учнів становила не більше 50 осіб, а решта просто готувалися в його центрі. До того ж більша їх частина сконцентрована на Україні.

Так, практикуючі в нашому центрі фахівці отримували теоретичні знання і практичні навички з кодування від алкоголізму за методом Довженка в його центрі від провідних педагогів і напрацьовували практичну базу там же. Саме з цієї причини наш центр може гарантувати максимальну ефективність лікування за методом Довженка.

Наші фахівці також внесли певні зміни в авторську методику, так як відбулося накопичення нових наукових даних у сфері наркології, психології, хвороб залежно та інших суміжних напрямках. Все це дозволило зробити ефективність методу Довженка більш високою, а значить і модифікованим під наявні сучасні реалії. Наш центр є одним з небагатьох, в якому кодування за методом Довженка в Москві дійсно ефективно саме через оновленість. На відміну від варіантів, коли практикуються застарілі підходи, та й ще при відсутності практичного досвіду і розумінні дійсно важливих і ключових моментів процедури.

Суть кодування від алкоголю за методом Довженка-це формування в психіці пацієнта своєрідної, тривало існуючої домінанти тверезості. Це досягається шляхом побудови психотерапевтичної бесіди.

Сам пацієнт залишається в свідомості, тобто не піддається зануренню в гіпнотичний транс. Ясність свідомості забезпечує можливість використання раціональних підходів. При цьому є вплив і на підсвідомі процеси психіки. Таким чином, комплексна дія на протязі декількох годин і при цьому максимальна чесність діалогу між лікарем і пацієнтом забезпечують надійність тверезницької установки для пацієнта .

Важливим моментом є також і те, що у нас немає необхідності заздалегідь обговорювати час проведення кодування від алкоголізму за методом Довженка. Фахівець є завжди, і він завжди зможе провести процедуру, як тільки пацієнт об’єктивно буде готовий до цього.

На відміну від інших клінік, де проводиться кодування по Довженко в Москві, наші фахівці, перш за все, ретельно підбирають під кожного пацієнта найбільш дієві варіанти кодування. Тобто ми не проводимо процедуру всім без винятку. Сенсу проводити кодування від алкоголізму щодо Довженка, коли воно свідомо не працюватиме, просто немає . Так в нашому центрі рекомендується кодування від алкоголю по Довженко тільки тоді, коли воно підходить пацієнтові і свідомо буде ефективним.

Саме такий ретельний оціночний підхід і є запорукою успішності нашої роботи, що перевищує 97% .

Дуже важливим моментом, на який звертають увагу самі клієнти, є те, що на кодування за методом Довженка ціна в нашому центрі є найдоступнішою з усіх наявних пропозицій на території Москви і клінік області . Можливість такого ціноутворення у нас криється в тому, що у нас працюють наші фахівці, а не сторонні лікарі, до яких часто звертаються інші клініки і центри.

Метод Довженка — кодування.

Серед важковиліковних хронічних захворювань, алкоголізм є чи не найнебезпечнішим і критичним для пацієнта. Особливий патологічний стан, в якому перебуває хворий, що має проблеми. Воно згубно впливає на нервову систему, психічне самопочуття і загальний фізичний стан алкоголіка. Крім того, вживання спиртного в дозах, що перевищують норму, що досить характерно для таких людей, обов’язково призводить до інтоксикації, згубно впливає на весь організм і вражає його життєво важливі органи.

Позбавлення від залежності за методом Довженка.

Для оцінки всієї серйозності цієї недуги, слід усвідомлювати, що алкоголізм шкодить не тільки здоров’ю питущого, але і завдає непоправної соціальний збиток. Людина, що зловживає спиртним:

стає більш агресивним; його розумові процеси істотно сповільнюються; психологічні проблеми загострюються.

Як наслідок сім’ї, в яких є люди з даними недугою, розпадаються, діти народжуються з вродженими захворюваннями, а їх спадкова схильність може послужити поштовхом до алкоголізму надалі.

В таких умовах метод пропонує не тільки позбавити людину від бажання випити, але і блокує у нього цю потребу на багато років.

Методика дозволяє забезпечити повну відмову від алкоголю і повністю купірувати алкогольну залежність та інтоксикацію.

Інші методи кодування.

Вшивання торпеди.

Метод Довженка.

Кодування «Алгоминалом»

кодування за методом довженка ціна

Кодування гіпнозом.

Важкі наслідки після запоїв.

Важкі наслідки тривалого зловживання призводять до серйозних, іноді навіть смертельних захворювань. Тому для сім’ї і близьких людей питущого, вкрай важливо своєчасно звернутися за допомогою у відповідні медичні організації. Наша компанія надає висококваліфіковану допомогу в кодуванні питущих людей. Серед переліку послуг ми також виконуємо кодування за методом Довженка і вже встигли врятувати таким способом не один десяток сімей і шлюбів.

Застосований нами метод не передбачає вшивание хворому спеціальних блокуючих капсул або проведення медикаментозної терапії, що дозволяє виконувати кодування максимально нешкідливо для здоров’я хворого. По суті, людина самостійно відмовляється від спиртного під впливом гіпнозу блокує в собі бажання пити на багато років.

В ході сеансу, в свідомість алкоголіка впроваджується думка, що він не хоче і не буде пити. Його організм навчається реагувати на спирт максимально негативно, а також виявляти блювотні рефлекси при виявленні запаху або алкоголю в їжі.

Ефективне лікування алкоголізму не є єдиним способом боротьби із захворюванням. Крім кодування по Довженко позбутися від алкоголізму можна і за допомогою тривалого медикаментозного лікування.

Лікування без кодування складається з декількох етапів:

Детоксикація пацієнта (очищення організму від токсинів і шкідливих речовин). Повне обмеження вживання алкоголю. усунення алкогольного абстинентного синдрому. Нормалізація фізичного і психологічного стану. відновлення роботи пошкоджених органів.

Такий спосіб позбавлення від залежності досить ефективний і більш раціональний з точки зору фізичного стану пацієнта. Однак у більшості випадків, умовити п’яницю на тривале перебування в лікувальному закладі, при цьому змусивши його повністю відмовитися від прийому спиртних напоїв практично неможливо. Тому в більшості випадків застосовують комбінований метод кодування.

Комбінований метод дозволяє швидко заблокувати тягу хворого до вживання спиртних напоїв, після чого його стає простіше умовити на проведення медичного обстеження та дотримання рекомендацій лікаря.

Провести курс реабілітації пацієнта, розум якого заблоковано на прийом алкоголю, значно простіше, ніж умовити питущого на процедури в клініці. Крім того, закодовані люди більш активно беруть участь в їх повному лікуванні від алкоголізму і вельми ефективно справляються з психологічною залежністю.

Особливості та переваги кодування.

Лікування алкоголізму і кодування є основоположною методикою більшості сучасних видів ефективних кодувань. Розроблена в 80-х роках система, є досить ефективним засобом боротьби з запоями і сьогодні.

Позбавлення від алкоголізму проводиться за допомогою гіпнотичного навіювання пацієнту відрази до спиртних напоїв, а також створення впевненості в тому, що прийом алкоголю може послужити для нього вагомою загрозою смерті. В ході сеансу вселяється думка, що при будь-якому, навіть самому невеликому попаданні алкоголю в кров, організм пацієнта отримає смертельну хімічну реакцію, невідворотно тягне за собою смерть. Для збільшення ефекту, в деяких випадках вдаються до вшивання ампул, що підсилює у пацієнта ілюзію появи фатальних наслідків від прийому алкоголю.

Причини популярності методу Довженка.

Висока ефективність впливу на пацієнта послужила основною причиною популярності методу кодування Довженка у багатьох клініках країни. Перевірена роками і відточена до ідеалу вона стала для багатьох людей чи не найголовнішим і ефективним способом боротьби за здоров’я питущих.

Крім високої результативності дана методика відрізняється від аналогічних засобів оздоровлення, особливою гуманністю і невеликими термінами одужання. Вона одночасно володіє високою надійністю і невеликою вартістю лікування. Навіть хронічні алкоголіки зазнали кодування кидають пити на багато років, а ефективність успішних сеансів становить понад 95%.

Всесвітня Організація охорони Здоров’я визнала даний спосіб як один з найбільш ефективних і лояльних до людини. Сама процедура кодування може бути виконана протягом усього 1 сеансу, тривалість якого часто не перевищує двох годин. Даний метод підходить для більшості пацієнтів, які мають бажання перемогти в боротьбі з алкогольною залежність. Кодування може бути використана не тільки при алкоголізмі, вона відмінно допомагає в боротьбі з тютюнопалінням і наркоманії. Спосіб абсолютно нешкідливий і дає відмінний результат практично в 100 відсотках випадків. Здоров’ю не завдається шкоди, а нервова система і психіка хворого мають більш високі показники до відновлення.

Винятком, серед алкоголіків, на яких може не подіяти кодування Довженка, можуть стати лише люди, які не піддаються гіпнозу. Однак таких людей не більше 3% від загальної кількості хворих.

Висновок.

Сьогодні алкоголізм є однією з найбільш поширених причин втрати роботи, розриву сімейних відносин, насильства в будинку і навіть збільшення смертності. Згубний вплив цієї отрути на організм у багатьох випадках призводить до втрати функціональності ключових органів, їх подальшої ампутації і у важких випадках до летального результату.

Врятувати людину, яку здолав дана недуга — завдання кожного родича або близького друга питущого. Не варто чекати поки алкоголік сам відмовиться від зловживання спиртним або сподіватися на те, що він одумається або піддасться угодою. Хворому потрібна допомога, а не нотації про шкоду спирту.

Контакт.

Ми працюємо з безліччю клінік по Москві і Московській області. Повний список наших клінік Наш основний офіс.

Наш телефон : 8 (495) 133-94-85.

Кодування від алкоголізму за методом довженка: відгуки і ціни.

Кодування за методом Довженка: факти та відгуки — Звільнення.

Останнім часом актуальність проблеми плюсів і мінусів лікування залежностей кодуванням тільки зростає. З одного боку правозахисник стверджують, що це не лікування зовсім, а завуальований медико подібний шаманізм. З іншого боку — це швидкий і ефективний спосіб вирішення проблеми зі зловживанням алкоголю.

Переваги кодування за методом Довженка.

Оригінальний спосіб кодування по Довженко визнаний простим і одночасно володіє завидною надійністю. Він пройшов перевірку часом і в руках справжніх професіоналів дозволяє здійснювати майже не можливе, а саме за кілька сеансів відвертати від алкоголю навіть хронічних алкоголіків. На відміну від інших психологічних і психотерапевтичних методик – кодування може проводитися в зручний для людини час за доступними і привабливими цінами. Ефективність кодування, яке проводив сам лікар Довженка сягала до 93-95%, учні показують більш скромні результати від 80 до 90% (список тут), які, втім, теж вселяють пошану. Спосіб лікування алкоголіків, який впровадив нарколог ДАР визнаний багатьма фахівцями як етичний і гуманний. Дійсно така кодування не принижує людську гідність, на відміну від багатьох інших стратегій лікування. Описуваний метод кодування від алкогольної залежності схвалений більшістю провідних психотерапевтів не тільки в Росії, але й інших країнах. Методика отримала визнання і схвалення Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я, правда дещо пізніше після затвердження МОЗ в 1984 р. в якості офіційної. Сама процедура кодування проходить всього за 1 сеанс, хоча краще провести хоча б одну підготовчу консультацію перед цим. Якщо цікавить саме тривалість кодування методом Довженка, то, як правило, тривалість не перевищує два з половиною години. Не варто плутати кодування від алкоголізму з еріксонівським гіпнозом. Незважаючи на загальні основи, кодування відбувається в бадьорому стані, без занурення в глибокий гіпноз і навіювання установок на несвідомому рівні.

Інші переваги методу.

При лікуванні у хворої людини, йому не закріплюють блювотний рефлекс на алкоголь, не блокують фізичну можливість випити за допомогою фізіологічної реакції. Тобто відсутня типова атрибутика проявів, які обов’язково спостерігаються при медикаметозних методах кодування алкоголіків. Ось чому після процедури, людина без зусиль здатний перебувати за святковим столом, відчуваючи себе нормально. Нерідко пацієнти навіть розливають гостям спиртне без будь-якої напруги. Дивно, що метод Довженка є підходящим дуже багатьом категоріям пацієнтів. Головна умова справжнє бажання перемогти свою залежність, якщо воно є, методика дуже добре допомагає не тільки при алкоголізмі, але рятує також від тютюнопаління і навіть наркоманії, тобто підходить майже всім . Проте, якщо особа зовсім не чутливе до гіпнозу, то кодування за методом Довженка не спрацює, такі хворі потрапляють в категорію винятків. Спосіб можна вважати нешкідливим, тому що лікування відповідно до бажання хворого і на його прохання, дає відмінний результат. При цьому не завдається ніякої шкоди здоров’ю пацієнта. Навпаки досягається від цієї маніпуляції тверезість на нервову систему і психіку хворого сприятливо впливає. Закодований починає жити тверезим і повноцінним життям. Важливо, що звернення пацієнтів з метою кодування вітаються лікарями наркологами, які дотримуються анонімність. Індивідуальні особисті дані зберігаються відповідно до положення закону про лікарську таємницю. Тобто вони не потрапляють в наркологічні клініки і не можуть служити підставою для наркологічного обліку. Хворого не ставлять на облік до нарколога, тому що він пройшов анонімне лікування. завдання лікаря нарколога при лікуванні алкоголізму за методом Довженка розпізнати справжність його звернення. Адже в іншому випадку воно не піде на користь. Тільки індивідуальний підхід до пацієнта дозволяє зробити такий висновок і розпізнати примус до лікування з боку родичів. У подібних випадках лікар може. Одночасне комплексне лікування не втрачає, а збільшує свою ефективність. Метод кодування по Довженко не зачіпає проблему релігії і світогляду. Методика підтвердила здатність і лікування у абсолютно будь-яких людей-виліковуються як християни, так і мусульмани. Ніякої різниці для хворі з будь-яким віросповіданням і для атеїстів немає. Таке лікування не створює і не підтримує релігійну диференціацію, адже для результату вона і не потрібна.

Основні вимоги до алкоголіка.

Перше. Щоб успішно закодуватися необхідно добровільне усвідомлене рішення. Це перша і найнеобхідніша вимога до пацієнта.

Спонтанне кодування методом Довженка, а також примус до нього до бажаного результату не призведе. А ось зворотне швидше більш імовірно.

Так на сильний код, здатний чинити негативний вплив і не тільки терапевтичний ефект кодування звести до мінімуму, але зіпсувати пацієнту життя.

Друге. Важливо попередньо мотивувати бажання хворого по-справжньому вилікуватися від алкоголізму, без всяких умов і застережень. Потрібно показати і переконати, підготувати алкоголіка до маєтків у свій життя на краще. Усвідомлене припинення пияцтва, сприяють правильному процесу прийняття кодування, як спасіння, тільки в цьому випадку можна гарантувати уникнення будь-яких рецидивів.

Отже, мотивація на лікування є умовою до лікування алкоголізму за методом Довженка. З іншого боку конкретна стадія та / або характер перебігу алкогольної залежності не є визначальними.

Будь то підлітковий жіночий або пивний алкоголізм – методика добре працює в будь-яких випадках.

Тому тривалість частота чергування рецидивів і ремісій у алкогольної хвороби не будуть визначальними факторами.

Третина. Ця умова випливає з двох попередніх. Прийняти кодування алкогольної залежності можна тільки на тверезу голову. Тому успішне кодування алкоголіка можлива при дотриманні умови-абсолютна тверезість пацієнта.

Чим довше виходить утримуватися від вживання спиртного, тим краще. Рекомендується не менше 7-10 діб до сеансу.

І тільки у виняткових випадках за згодою лікаря, пацієнта і його родичів можливе скорочення терміну тверезості перед кодуванням до 3-х діб.

Протягом цього періоду протипоказано все, що містить або може містити алкоголь. В перелік, того, що не можна вживати включається не тільки пиво і спиртні напої, але цукерки з коньяком, квас. Кефір та інші продукти бродіння.

В виключення потрапляють також всі спиртовмісні ліки. Виконання даної умови доводить істинність бажання лікуватися. Показує всю серйозність і якість настрою пацієнта, що, як зазначалося, сильно впливає на процес прийняття лікування.

Після кодування людині стає легше, адже напружувати силу волі, вже так не доводиться-допомагає код .Саме з таким позитивним настроєм на сприйняття психологічної інформації слід готуватися до кодування.

Недоліки лікування по Довженко.

кодування за методом довженка ціна

Як добре відомо, всі достоїнства випливають з недоліків і навпаки. Кодування за методом Довженка не може позбавити людину від алкогольної залежності, якщо він не бажає припиняти пити. У цьому випадку патологічне бажання випити помножене на власну волю рано чи пізно переможе будь-код, хоч психологічний, хоч психіатричний, хоч медикаментозний.

Саме з цієї причини є відгуки про те, що алкоголізм не піддається лікуванню. Вони більш характерні для жінок, хронічних алкоголіків та інших категорій з низькою самооцінкою і вираженим слабоволием. Тут медикаментозне лікування на певний термін з усіма його недоліками і низькою гуманністю дає, мабуть, кращий результат.

Крім нікого якості походу до лікування алкоголізму згідно з програмою розробленої Довженко А. р. з боку пацієнтів і з родичів слід відзначити нерідко зустрічається низьку кваліфікацію. В окремих випадках навіть недбалість з боку деяких лікарів наркологів.

Кодування? Та зовсім не те!

Так часто зустрічається підміна понять про кодування, коли замість оригінальної емоційно-стресової терапії цього народного лікаря застосовується якась своя експрес-методу. Часто вона на перевірку, виявляється, практично має дуже мало спільного з еталонним методом. Не дивно, що при такому кодуванні ефективність виявляється куди більш низька.

Особливо примітний той факт, що виїзні наркологи з приватних клінік все частіше застосовують декороване залякування хворого замість того щоб лікувати з дотриманням психіатричних канонів. Обман хворого, коли замість ліки йому не вводитися нічого (кодування пустушка), а його переконують зворотному, став дуже поширеним явищем в наркології.

Дійшло до того, що в Москві і московській області кодування за методом Довженка заборонив Євген Брюн, очевидно у відповідь на занадто часті порушення і фальсифікації при лікуванні вдома таким способом. Як проходить кодування за оригінальною методикою ДАР, можете завантажити і почитати — посилання на pdf.

Люди залишають різні відгуки після лікування алкогольної залежності за методом Довженка. Причому нерідко вони бувають діаметрально протилежними, наведемо приклад:

Надія, 35 років Нижній Новгород. Відгук на лікування алкоголізму у чоловіка 39 років, алкогольний стаж 7 років.

Після кодування від алкоголізму, мій чоловік зовсім перестав пити. Поступово до нього повернулася витривалість і працездатність. Самопочуття спочатку було не дуже, з’явилася похмурість, деяка замкнутість, проте приблизно через місяць після кодування стан це пройшло. Повернулася життєрадісність і оптимізм.

У сім’ї з’явилися фінансові можливості, яких давно вже не було, тому що глава сімейства перевівся на більш оплачувану посаду. Зараз не п’є, пройшов курс лікування шлунка, лікує зуби, хоча раніше, коли випивав, це його зовсім не турбувало. Кодування докорінно змінила життя мого чоловіка в кращу сторону і це позитивно відбилося на всій нашій родині.

Макар, 41 рік Балахна. До лікування пив 5 років. Особистий відгук після кодування від алкоголізму.

Після сеансу лікування кодуванням у мене сильно погіршився стан. Я став відзначати болі в суглобах області живота, хоча раніше нічого це не було. Я не міг випивати, але при цьому відчуваю себе погано. Напрошується питання, чому після кодування все болить? З життя ніби пішов весь настрій, вона стала сірою і плоскою.

Дуже довго тягнеться час, а коли з’являється вільний, не знаю чим його зайняти, не тому що нема що робити, а від того що відсутній інтерес. Після кодування стало набагато гірше засипати, а уві сні мене переслідують всякі кошмари. Постійно відчуваю нездужання і близький до депресії, тому що мені не подобається, як я живу, і що зі мною відбувається.

Укладення.

Є щось дивне в тому, що при одному і тому ж, здавалося б, лікуванні одні його прямо хвалять, а для інших воно причина скарг і не задоволення? Ми так не думаємо, справа в тому, як людина приймає кодування, в особистому відношенні відбулися зміни. Так для алкоголіка викреслити з життя алкоголь важко навіть чисто з психологічних причин.

Утворюється деякий вакуум, який важливо заповнити. При чому, робити це потрібно якісно і послідовно. Якщо алкоголік пив для прикрашання суворої дійсності, після того як він не зможе випивати необхідно шукати інше рішення наявної проблеми.

Можна поділитися ним через соцмережі:

Кодування методом Довженка.

Кодування по Довженко – один з найбільш затребуваних методів індивідуальної психотерапії для позбавлення від алкогольної залежності.

Даний спосіб грунтується на поєднанні ряду психологічних прийомів – нейролінгвістичного програмування, раціональних терапевтичних практик і гіпносуггестівной терапії. Метод був винайдений в 70-х роках доктором А. Р.

Довженко, талановитим наркологом і психотерапевтом, проте затверджений Міністерством охорони Здоров’я СРСР тільки в 80-х роках ХХ століття.

Завдяки високій ефективності, кодування по Довженко допомогло величезній кількості пацієнтів назавжди позбутися алкоголізму. Спосіб лікування залишається затребуваним і сьогодні. У клініці «АлкоСпас» ви можете закодуватися за методикою Довженка навіть якщо страждаєте від тяжкого ступеня алкоголізму або перебуваєте в тривалому запої.

Які показання має кодування методом Довженка?

Методика кодування від алкоголю по Довженко розроблена так, що дозволяє отримати відмінні результати при лікуванні людей будь-яких статевовозрастних груп.

Кодування по Довженко не рекомендується при лікуванні наркологічних хворих з серйозними психічними порушеннями.

Одним з основних і обов’язкових положень методики є сильний намір пацієнта вилікуватися від залежності.

Вартість кодування за методом Довженка:

Назва услугиЦена, руб.* Кодування від алкоголізму за методом Довженка на 1 рік 8500.

Натискаючи кнопку «Надіслати», ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних ТОВ «АлкоСпас» і приймаєте умови угоди.

Як підготуватися до кодування методом Довженка?

Щоб процедура пройшла максимально успішно і мала довгострокові результати, пацієнту необхідно зробити два важливих кроки:

Повністю відмовитися від алкоголю за 3 дні до запланованої дати сеансу кодування. Провести детоксикацію організму (крапельниці) Проконсультуватися у фахівця з питання можливих протипоказань при лікуванні. Успіх процедури багато в чому залежить від досконального знання лікарем вашої клінічної карти і особливостей організму.

Як проходить кодування за методом Довженка?

Процедура кодування методом Довженка включає три обов’язкових етапи:

Лікар пояснює пацієнту особливості захворювання алкоголізмом, описує повну картину наслідків залежності, розбирає пов’язані з хворобою питання. Спеціаліст вводить пацієнта в стан гіпнотичного трансу. Під час процедури психотерапевт програмує хворого на період, за який він повинен буде припинити пити. Завершальний етап, що передбачає безпосереднє навіювання.

Плюси медичного центру “АлкоСпас”

Кодування від алкоголю за методом Довженка проводиться тільки кваліфікованими лікарями з великим досвідом. Процедура може бути проведена в клініці в Москві або вдома у пацієнта. Лікування повністю анонімно.

Доступна ціна послуг нашого медичного центру дозволяє кожній людині забути про алкоголізм і повернутися до повноцінного життя.

Крім кодування, ми пропонуємо ознайомитися з таким послугами нашого центру як: лікування алкоголізму психотерапевтичне і медикаментозне, висновок із запою, допомога при похміллі.

Натискаючи кнопку «Надіслати», ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних ТОВ «АлкоСпас» і приймаєте умови угоди.

Клініка Довженка свого часу давала серйозні результати, коли був живий сам вчений. Те, що зараз робиться – це робота його послідовників.

У мене вийшло закодуватися на 7-8 місяців. По грошах вийшло вдаліше. В тиждень витрачав по 300 рублів на пиво, а кодувався за 4000. Ось і вважайте.

Я 5 років тому кодувався за цим способом. Допомагає, не пив десь шість років. Тепер знову почав, але навіть після невеликої дози – страшні отходняки. Думаю знову кодуватися на довгий термін.

Як на мене, шарлатанство. Воно з’явилося в кінці вісімдесятих з Кошпировским. Тоді і по фотографіях кодували, щоб відвернути народ від інших проблем.

Не важливо, це метод Довженка або будь-який інший. Якщо людина вірить, що вона зможе кинути, і якщо їй дати таку надію, нехай і за гроші – це добра справа. Не треба писати, що не допоможе. У таких випадках хапаються за будь-яку останню можливість.

У мене вийшло, що б інші не говорили. Може бути, це самонавіювання, може ще щось. Але я поки не п’ю, хоч і боюся зриву. Напевно, піду знову.

Я закодувалася на 3 роки. Після 4-х місяців не витримала. Думаю розкодуватися, тому що закодованим пити небезпечно.

Читаю відгуки і думаю, що вся ця кодування – чистий ефект плацебо. Віриш, що вийде, так і буде.

Закодувався на 5 років. Пити не хотілося зовсім, і страшно було. Намагався не пити навіть спиртовмісні ліки.

Просто не починайте пити! А кидайте – самостійно. Це особиста справа кожного.

Закодувався давно, страшно хотілося випити, коли йшов на сеанс, але стримався. Досі щасливий, що так вчинив.

Кодування за методом Довженка це дуже стара пісня, і кажуть, що не зовсім він це придумав, а створено подібне навіювання ще в Єгипті. Кодувався знайомий, який так само скептично дивився на подібне. Але ось вже 7 місяців не п’є. Може, подіяло?

Я не зовсім зрозумів навіщо були ці вступні промови на початку сеансу, потім пояснили –для створення атмосфери. До кінця не вірив, думав, що халтура. Поки не п’ю рік, особливо не тягне.

Відгуки клієнтів про кодування від алкоголізму і виведення з запою.

Самі перевозимо в стаціонар.

Шановні пацієнти нашого Центру, надсилайте свої відгуки на нашу пошту — [email protected] Ваша думка важлива для нас !

Марія Петрівна 75 років.

Мій син знаходився в стаціонарі, я викликала перевезення наркологічну, сама з ним впоратися не могла. Спасибі співробітникам центру «Твій Дар» за організованість, все зробили швидко, злагоджено. У стаціонарі син лежав тиждень, з ним працював психолог і нарколог, умовили на кодування його, провели обстеження. Додому повернувся іншою людиною, не п’є, обіцяв на роботу влаштуватися.

Василь 55 років.

Я викликав лікаря додому через цей центр, лікар приїхав швидко, крапельницю поставив, таблетки залишив, розмовляв довго і погодився на кодування за Довженка. Кодувався у Воронцова метро Сходненская.

Петро 45 років.

У стаціонарі пролежав 3 дні, хороше ставлення, уважні співробітники. Зі мною працював психолог і я погодився на кодування, і не разу не пошкодував. І сім’ю зберіг і роботу. Дякуємо за порятунок співробітникам центру » твій Дар»

Анастасія, 32 роки.

кодування за методом довженка ціна

До Воронцова Олександра Леонідовича ходила на прийом кілька разів, у мене часті депресії. Після його сеансів у мене друге дихання відкривається, я як заново жити починаю. Пройшла повний курс, дуже задоволена. Рекомендації лікаря виконую. Спасибі співробітникам Центру «Твій Дар» і особисто Олександру Леонідовичу.

Александ 53 роки.

Про центр наркології «твій Дар» дізнався від друга, він кодувався у Воронцова, не пив 5 років, ось і я зважився на кодування і звичайно ж до самого Воронцова записався, прийом індивідуальний, лікар все пояснив, закодував. Дуже вдячний центру і цього лікаря.

Ільяс ,34 роки.

У цьому центрі наркології лежав у стаціонарі після п’янки, хороші лікарі, прокапали вийшов звідти людиною. Годували добре, палати чисті, та ще й лікарняний оформили, роботу не втратив через свою слабкість.

Жінка, 50 років. Москва.

Була у Воронцова, проблеми з нервами, дуже мені допоміг лікар, гіпноз повернув мене до життя. Дякую, доктор!

Андрій, 45 років. Химки.

У цьому центрі кодувався мій родич, він і порадив, що поки моє життя не пішло під укіс піти і зав’язати з алкоголем.

Марія, 55 років. Москва.

Мій дзвінок в центр твій Дар приніс полегшення моєму синові, мені швидко підібрали лікаря, сина лікував Воронцов А. Л., ми задоволені результатом. Я дуже вдячна центру і лікаря.

Анонім. 65 років. БУГУЛЬМА Татарстан.

Кодувався від курива,25 років пройшло і жодної сигарети. Навіть бажання не було. Спасибі величезне.6.

Катерина Іванівна, 40 років. Калуга.

Я так вдячна вашій клініці, за допомогу моєму чоловікові. За 10 років шлюбу я його майже тверезим не бачила — все пив. Вже вирішила подати на розлучення, але як останній шанс йому дала, закодувався за методом Довженка у лікаря вашої клініки і ось вже рік як не п’є. Я так рада. І допомагає мені і на роботу влаштувався. Низький Вам уклін від нас.

Олександр, 49 років. Твер.

Дякую цьому центру кодування за розуміння та допомогу в моїй проблемі. Закодувався на 5 років, відчуваю себе відмінно, стільки сил з’явилося, тепер я знаю, що свої негаразди не буду заливати горілкою. Дякую за нове життя!

Ігор Валерійович,54 роки, Москва.

Кинути палити за методом Довженка вирішив сам, прочитав відгуки, вибрав лікаря. Мене кодував Воронцов Олександр Леонідович, хороший фахівець і досвід роботи великий. У мене результат є , не курю і не тягне . Спасибі вашій клініці!

Ірина, 25 років, Володимир.

Приїхала спеціально до Москви в центр кодування за методом Довженка, моя проблема куріння, кодування куріння за методом Довженка порадила подруга, вона вже 2 роки не палить, кодувалася так само у вашому центрі. Є і у мене результат. Спасибі, з вами легко кинути палити.

Григорій Олександрович,64 роки, Москва.

Кодувався від алкоголю за методом Довженка в Центрі «Дар» у Феодосії, не пив 10 років, кодував мене сам Довженко Олександр Романович, хороший мужик. Кожного вислухає, і допомагав нам алкоголікам. Багатьох рятував.

Потрапити в центр «Дар» було складно, на вулиці в черзі стояли. Мені пощастило. Ось знайшов учня Довженка, і кодувався від пияцтва у нього, знову на 10 років. Жити тверезим хочу. Кодував мене Воронцов Олександр Леонідович.

Дякую, за тверезість.

Тетяна Петрівна ,48 років, Москва.

Курила багато років, з віком зрозуміла, що потрібно від цієї звички відмовлятися. Кодування від куріння проходила у лікаря Воронцова Олександра Леонідовича. Мені допоміг доктор, бажання курити пропало. Відчуваю себе добре. Спасибі клініки кодування за методом Довженка.

Наталія Павлівна, 67 років, Кулуга.

кодування за методом довженка ціна

Привезла в клініку свого сина, п’є багато, але кодуватися від алкоголю погодився. Його лікував доктор Варонцов А. Л, нам сподобався доктор, мені все пояснив. Син не п’є вже 6 місяців. Спасибі доктору Воронцову.

Олексій Григорович, 65 років, Москва.

Кодування від куріння мені доктор порадив, після інсульту і куріння мені заборонили, а сам кинути палити не можу. Звернувся в клініку кодування за методом Довженка . Лікувався я у доктора Воронцова Олександра Леонідовича, він хороший фахівець, мені допоміг. Кодування від куріння-це то легкий шлях з професіоналом. Спасибі доктору Воронцову.

Катерина Дмитрівна ,45 років ,Москва.

Кодування від алкоголізму проходила у доктора Воронцов Олександр Леонідович, я була індивідуально ,доктор мене вислухав уважно. Кодування від алкоголізму, це серйозний крок для мене і я цей шлях почала з клінікою кодування за методом Довженка . Спасибі доктору Воронцову і Вашому центру кодування.

Андрій, 50 років, Москва.

Комп’ютерна залежність у сина розвинулася швидко, не знали, що робити і до кого звертатися за допомогою. Син став не керований, нічого не хотів, тільки грав, інститут кинув.

Ми звернулися до лікаря Воронцова Олександра Леонідовича, він лікував сина гіпнозом. Син став спокійнішим, за комп’ютер не біжить. Думає відновиться в інституті.

Дякуємо Центру кодування за методом Довженка та фахівцю центру лікарю Воронцову Олександру Леонідовичу. Ми вдячні за лікування гіпнозом комп’ютерної залежності.

Олена Аркадіївна, 58 років, Москва.

Лікування неврозу гіпнозом мені порекомендувала мій лікар, я звернулася в центр кодування за методом Довженка до лікаря Воронцову Олександру Леонідовичу, дуже чуйний лікар, вислухав мене, дав рекомендації і призначив курс гіпнозу. Відчуваю себе чудово, з’явилося бажання жити і жити. Спасибі, доктору Воронцову за індивідуальний підхід і професійний підхід.

Аркадій, 56 років, Москва.

Кодування від алкоголю за Довженка порадив сусід, він сам років 15 вже не п’є, я себе алкоголіком не вважаю, але останнім часом здоров’я погане стало, а випити горілочки іноді хочеться, вирішив закодуватися, лікар Воронцов Олександр Леонідович у мене був, ввічливий, добрий фахівець. Мені допомогло. І спокійніше став я. І дружина рада. Спасибі, Воронцов Олександр Леонідович!

Геннадій 45, Москва.

Виведення із запою на будинок потрібно було після ресторану, посиділи з друзями, а вранці погано стало. Викликав нарколога додому, приїхав швидко, крапельницю найдорожчу я просив, він терплячий, слухав мене, тиск поміряв, високий був тиск. Крапельницю поставив, мені краще стало, заснув і до ранку проспав. Хороший, доктор!

Галина,43 роки, Москва.

Висновок із запою додому був потрібен братові, п’є брат давно і багато. Висновок із запою останнім часом завжди проходить під наглядом лікаря. Подзвонила в центр кодування за методом Довженка, лікар приїхав швидко і на диво після розмови з лікарем брат погодився на кодування. Дякую лікарю, знайшов підхід.

Олексій,32 роки, Щербинка.

Кодувався у Вашому центрі від алкоголю, рік тому. Сьогодні знайшов в інтернеті ваш сайт і вирішив ще раз сказати спасибі лікарю Центру кодування від алкоголізму за методом Довженка Воронцову Олександру Леонидовиуч, не п’ю і не тягне!

Аріна,28 років, Москва.

Висновок із запою потрібен був моєму чоловікові, він тривалий час перебував у запої. Ми продзвонили в Центр кодування за методом Довженка, виклик прийняв оператор, все ввічливо пояснила.

Лікар приїхав швидко, виведення з запою, це серйозний підхід до пацієнта, лікар проконсультував чоловіка, все пояснив, поставив крапельницю, і чоловік погодився на подальше кодування за методом Довженка.

Висновок із запою наш, пройшов добре, під наглядом лікаря. Спасибі, співробітникам центру за професіоналізм і оперативність.

Галина Іванівна 54 роки. Зеленоград.

Кодувала в центрі чоловіка, ледве вмовила, боявся гіпнозу .Зараз не п’є, став спокійнішим, влаштувався на роботи. І мені добре, в сім’ї повернулося спокій, зараз після роботи не боюся, як раніше, повертатися з роботи. Приходжу додому, а там чекає люблячий чоловік, а головне тверезий.

Олексій, Москва 40 років.

Мій друг кодувався у лікаря Воронцова Олександра Леонідовича І не п’є вже більше 10 років.

Він мені порадив звернутися до цього лікаря за допомогою, я вдячний за увагу і професіоналізм цього лікаря. Я не п’ю і не тягне мене більше до пляшки. Почав нове життя без п’янок і скандалів.

Дуже хотів зберегти сім’ю і у мене вийшло, не хочу що б мій син бачив мене п’яним . Дякую, доктор.

Колишній алкоголік. 45 років. Москва.

Спасибі ,доктор, що зараз я можу спокійно дивитися на пляшку горілки і мене не тягне випити, відчуваю себе впевнено і спокійно, тяги немає, від спиртного верне.

Роман, 38 років. Москва.

За методом Довженка, за кодувався в перші, багато читав про цей метод. Кодувався раніше уколами, так на місяць хапав, а зараз вже пів року не п’ю і не тягне.

Віктор, 27. Москва.

кодування за методом довженка ціна

Кодувався у Воронцова А. Л. Все зробив швидко якісно. Не п’ю 8 місяців, голова Твереза і розважлива, іноді хочеться але кодування допомагає.

Євген.

Дякую. З 2003 року тверезий.

Ілля, 28 років. Москва.

Спасибі 3 роки вже не п’ю.

Катерина і Марат Гараевы. Москва.

Кодувалися у Воронцова, в кабінеті на м. Сходненская. Лікар довго розмовляла з нами, ми рішення прийняли кодуватися разом, він нас підтримав. Ось завдяки доктору у нас зараз не питуща сім’я. Ми не шкодуємо про своє рішення і у виборі лікаря. Воронцов Олександр Леонідович хороший лікар, нам здорово допоміг.

Сім’я Борундурцев.

Доктору Воронцову а. л Спасибі від імені всіх матерів і дружин кодованих Борундурців.

Маргарита Петрівна, 46 років. Москва.

Мій чоловік п’є дуже давно,здоров’я вже немає,печінка розвалюється,ось вирішив кодуватися сам. Йому порадили лікаря Воронцова Олександра Леонідовича, ось ми записалися до нього, приїхали. Лікар хороший — вислухав уважно, поговорив з чоловіком. Закодував, все добре не п’є і не тягне. Дякую лікарю. Будемо його рекомендувати друзям чоловіка, може і вони одумаються.

Андрій Петрович, 65 років.

Викликав лікаря синові, зробили крапельницю, приїхали швидко. Синові краще стало, потім в цьому ж центрі кодувався.

Олександр Бабушкін, 25 років.

Сам вирішив кодуватися за методом Довженка, знайомі порадили лікаря Воронцова: хороший лікар. Закодувався на 10 років, хочу створити сім’ю. Лікар підтримував, навіть йому дзвонив, завжди вислухає, допоможе.

Катерина Володимирівна, 55 років.

Кодувала сестру у Воронцова — все пройшло добре. Сестра не п’є вже рік. Звернулася в Центр кодування твойдар вдруге-чоловіка сестри умовили кодуватися.

Олена, 45 років.

Викликала лікаря додому. Крапельницю поставили. Лікар порадив з кодуванням і все розповів. Виявився ввічливим і добрим. Побільше б таких наркологів як в цьому Центрі.

Марія Петрівна, 60 років.

Чоловік пив багато, запої по місяцю. Подзвонила в Центр Кодування, мені все розповіли, записали до лікаря. Кодував мого чоловіка Воронцов Олександр Леонідович. Чоловік став спокійнішим, не п’є вже пів року, раніше такого не було. Ставили укол і його вистачало на місяць. Спасибі доктору Воронцову.

Аркадій, 29 років.

Звернувся в Центр кодування — потрібна була крапельниця. Сам не міг зупинитися пити. Лікар приїхав швидко. Поставив крапельницю, залишив таблетки. І вже через день я зміг вийти на роботу. Дякую. Роботу не втратив.

Тетяна Іванівна. Москва.

кодування за методом довженка ціна

Чоловік тиждень пив, запій сильний сам зупинитися не міг, спасибі лікарям «Центру кодування», приїхали швидко, поставили крапельницю і укол ще від п’янки, що б не запив, місяць вже не п’є, мені спокійніше стало. Дякую, лікарям.

Іван Усов, 60 років. Москва.

Спасибі доктору Воронцову, кодував у нього сина,син вже п’ять років не п’є, приїхали продовжувати кодування, ще на п’ять років закодувався син. Доктор хороший, надійний, багато до нього їдуть, я за порадою сусіда сина до нього привіз і не пошкодував.

Нікітіна Тетяна Іванівна. м. Подільськ.

Викликала лікаря додому, синові крапельницю ставили, приїжджали три рази, із запою син вийшов. Лікар був хороший — поговорив з ним, провів огляд і син погодився кодуватися. Я так рада, що так все вийшло, сама то умовити його не могла, а лікар умовив.

Андрій Петров, 28 років.

Кодувався у Воронцова від куріння, все добре, курити кинув.

Кодування від алкоголю за методом Довженка.

Анонімний дзвінок 8 (800) 234-55-07.

Кодування за методом Довженка – одна з найбільш затребуваних методик лікування алкоголізму. Це добре вивчений, етичний і гуманний психотерапевтичний метод, розроблений радянським лікарем-наркологом А. Р. Довженка ще в 80-х і з успіхом застосовується для позбавлення пацієнтів від алкогольної залежності дотепер.

В ході лікування пацієнт піддається навіюванню з елементами гіпнозу. Лікар вкладає в підсвідомість хворого спеціальний код, психологічну установку, яка сприяє звільненню від тяги до спиртного.

Переваги кодування за методом Довженка:

Методика проста, надійна, перевірена часом, а її висока ефективність підтверджена численними випадками успішного лікування (90-95%). Ціна кодування за методом Довженка доступна кожному. Відсутність необхідності в стаціонарному лікуванні також сприяє економії коштів. Метод вважається гуманними і етичним, лікування не принижує гідність людини як особистості. Лікування відбувається анонімно. Провідні світові психотерапевти визнають ефективність методу, Всесвітня організація охорони Здоров’я схвалила методику кодування по Довженко. Кодування проходить за один сеанс тривалістю приблизно 4-5 годин. На відміну від медикаментозних методів, кодування за методом Довженка не викликає прояву відрази до алкоголю. Закодований пацієнт не відчуває блювотного рефлексу при вигляді спиртного. Закодуватися від алкоголю може практично будь-який бажаючий. Винятки становлять люди, не сприйнятливі до гіпнозу. Кодування алкоголіків від пияцтва за методом Довженка не тільки абсолютно нешкідлива, але й позитивно впливає на загальний стан і нервову систему.

Ціни на лікування.

Які вимоги пред’являються до пацієнтів?

Основна умова, без дотримання якого кодування не має сенсу, – хворий повинен добровільно погодитися на лікування. Примус і насильство в даному випадку можуть стати причиною невдачі. У разі, якщо хворий не бажає лікуватися, нашими фахівцями здійснюється терапія переконання. Правильна мотивація на лікування незгодних – важливий крок до одужання.

Ще одна обов’язкова умова – повна відмова від вживання алкоголю і спиртовмісних лікарських препаратів протягом як мінімум тижня перед сеансом кодування. Виконання цієї вимоги зміцнює прагнення пацієнта звільнитися від згубної звички, а також гарантує, що він буде здатний сприйняти інформацію психологічного характеру.

Відмітні особливості кодування за методом Довженка:

Лікування проводиться добровільно, без примусу. Кодування відбувається в бадьорим стані. Після лікування, у пацієнта формується стійка байдужість до спиртних напоїв.

Суть методики кодування за методом Довженка:

Основа методу кодування-м’який психологічний і гіпнотичний вплив. Хворий отримує навіювання, в результаті чого алкоголь втрачає для нього всяку привабливість.

Пацієнт отримує установку на тверезий і здоровий спосіб життя і «закладку» на певний термін відмови від вживання спиртного.

Закріплюють вплив шляхом запровадження програми наслідків порушення цієї заборони – хворий розуміє, що йому загрожують серйозні проблеми зі здоров’ям при спробі повернутися до колишніх звичок.

Вся процедура кодування по Довженко ділиться на наступні етапи:

Перший етап полягає в підготовці пацієнта до процедури кодування. Фахівці розмовляють з пацієнтом, щоб з’ясувати, наскільки він готовий до лікування, і визначають рівень його сугестивності.

На другому етапі проводиться групова бесіда тривалістю 2-3 години, де пацієнта налаштовують на успішне лікування та роз’яснюють завдання кодування. На цій стадії пацієнту допомагають усвідомити згубність його звички і відчути віру в позитивний результат кодування.

Третій етап-це сама процедура кодування, коли лікар, використовуючи гіпноз, підкріплений фізичними маніпуляціями, закладає до тями хворого установки на тверезий спосіб життя протягом певного терміну.

Скільки триває ефект від процедури?

Мінімальним терміном, на який можна закодувати від алкоголізму, є 1 рік. За цей час людина здатна остаточно розпрощатися зі звичкою вживати спиртне. Але в залежності від побажань пацієнта, можливе кодування на 3-5 років або на все життя. Після закінчення терміну кодування можна провести повторно, якщо в ньому є необхідність.

Фахівці приватної наркологічної клініки «Медекспрес» здійснюють кодування від алкоголізму в Москві за допомогою методу Довженка. Клініка відкрита цілодобово. Ми будемо раді Вам допомогти в будь-який час.

Послуги кодування від алкоголізму надаються конфіденційно! Ми забезпечуємо всі необхідні умови для дотримання конфіденційності. Процедура кодування дуже проста і доступна за ціною.

Кожному пацієнту перед початком лікування надається безкоштовна консультація нарколога.

Професіоналізм наших лікарів і 19 років досвіду в сфері кодування від алкоголізму – практично 100% гарантія успішного лікування. Дзвоніть!

Лікування алкоголізму — 5500 руб. на добу.

кодування за методом довженка ціна

У вартість входять: аналізи, ЕКГ , лікування і проживання.

Лікування наркоманії-6500 руб.на добу.

У вартість входять: аналізи, ЕКГ , лікування і проживання.

Кодування за методом Довженка в Москві за низькою ціною | Адреса клініки СпецМед24.

Кодування за методом Довженка в Москві проводиться в центрі «СпецМед» за низькими цінами цілодобово і анонімно. На кодування від алкогольної залежності діють знижки, тому процедура доступна для будь-якого сімейного бюджету.

Спосіб, створений талановитим лікарем. Н. Д. Довженко має масу достоїнств, тому досить затребуваний в наші дні. Лікування алкоголізму за методом О. Р. Довженка вважається однією з найефективніших методик боротьби з проблемою.

Вона може застосовуватися в якості кодування як безпосередньо від алкоголізму, спочатку програма створювалася саме з цією метою, так і для боротьби з іншими формами залежності – наркоманії, ігроманії (гемблінг), токсикоманії, харчової залежності і багатьох інших варіантів адиктивної (залежної, нераціонального) поведінки.

Суть кодування за методом Довженка.

Суть методу по Довженко полягає в психотерапевтичному і частково гіпнотичному впливі на свідомість під час сеансу. Формується стійка відраза до вживання алкоголю, але не формується блоків, які могли пошкодити його психічному стану.

На відміну від фармакологічних і хімічних способів, ця техніка не викличе блювоти, проблем з серцем або тиском, інших негативних фізіологічних реакцій. Шкоди для здоров’я немає. Пацієнт сам усвідомлює згубність цієї пристрасті і свідомо відмовляється від вживання спиртного. Це не насильницьке примус людини, це його добровільний вибір.

У період проведення сеансу лікар-гіпнолог або нарколог, а також їм може бути і психотерапевт, впливає певним чином на підсвідомість алкоголіка. Він вселяє йому байдуже ставлення до алкогольних напоїв на конкретний термін, а також дає установку на ведення нормального способу життя, в якому немає місце цією згубною звичкою.

Після такого сеансу у хворого поступово зменшується, а потім і зовсім зникає пристрасть до спиртних напоїв. Для отримання даного результату хворому не потрібно глибокий гіпнотичний сон, будь-які лікарські препарати. У цей момент пацієнт знаходиться в бадьорому стані. Доктор здійснює на нього впливу тільки гіпнозом.

Лікар-психотерапевт у всіх фарбах і досить емоційно, а також, наводячи переконливі приклади, і цілком дохідливо пояснює своєму підопічному про серйозну шкоду, якої завдають спиртними напоями його організму, який поступово руйнується із-за постійного прийняття на груди. В результаті він не без допомоги доктора приходить до думки про позбавлення від цієї згубної звичкою. У момент проведення сеансу хворий не чує слово «горілка», «блювотні маси» і «огидне пристрасть».

Дуже бажано, щоб залежного супроводжував один з його близьких людей. Справа в тому, що ця проблема більш успішно перемагається тільки спільними колективними зусиллями.

Але запорукою успіху все ж є високий професіоналізм і тривалий досвід лікуючого гипнолога або нарколога.

Але якщо залежного не підтримає його сім’я і близькі родичі, то побороти цей страшний недуга не допоможе навіть високий професіоналізм доктора.

Терміни кодування.

Заборона на прийом алкогольних напоїв, що накладається методом, має певні тимчасові межі, які пацієнт встановлює самостійно, на власний розсуд.

Людина може побажати відмовитися приймати алкоголь протягом трьох, п’яти років, одного року або все життя. Фахівці вважають найоптимальнішим терміном кодування той, який триває від трьох і до п’яти років.

Однак деяким достатньо і 12 місяців, щоб назавжди забути про своє хворобливе пристрасть і надалі вести нормальний спосіб життя.

Пацієнтам необхідно пам’ятати, що спосіб кодування, створений Довженка, не відноситься до категорії панацей, а вважається лише початком лікувального процесу від алкогольної залежності.

Переваги лікування за методом Довженка.

Є безліч варіантів позбутися від алкогольної залежності і не вживати таких напоїв взагалі.

Деякі з подібних варіантів пропонують допомогти пацієнтові контролювати кількість уживаного алкоголю, випивати «помірно», що для хворого насправді смертельно небезпечно.

Короткочасне» контрольоване » вживання спиртних напоїв, зрештою, неминуче призведе до зриву, до запою, а може бути і до летального результату. Лечениие по Довженко пропонує хворому самостійно і на час або назавжди позбутися згубної звички.

Якщо лікар вважатиме за необхідне, то після закінчення строку здійснюється повторна процедура, але вже на більш тривалий часовий період. Закодуватися заново можна перед тим, як закінчиться час попереднього кодування.

Вимоги до пацієнта.

Сьогодні багато залежні вибирають такий спосіб позбавлення від алкоголізму. Але вони повинні зробити свій вибір виключно добровільно – це основна вимога до людини. Примусове лікування не дасть позитивних результатів і навіть може нашкодити лікувальному процесу.

Ще перед початком лікування залежному не можна приймати спиртовмісні напої приблизно десять днів. Ця заборона поширюється навіть на лікарські настоянки.

Лікуватися за методом Довженка можуть люди, яким вже виповнилося повних 18 років.

Процес розкодування.

Багатьох цікавить можливість розкодування. Зробити це можна. Якщо потягнуло до чарки, значить, препарат не подіяв, тому спеціально це робити не доведеться. Навіщо позбавлятися від того, що на нього і так не подіяло?

Проблема в даному випадку полягає в тому, що багато людей вважають, що кодування і підшивка – це одне і те ж. Таке переконання в корені невірне.

У момент підшивки під шкірний покрив відбувається розміщення «торпеди» або іншого ідентичного препарату, з якого буде рівномірно і регулярно надходити в кров спеціальне ліки терміном від півроку до дев’яти місяців.

Якщо в цей час він прийме алкоголь, то у нього може різко погіршиться стан здоров’я, оскільки речовина від торпеди моментально і негативним чином зреагує на вступ етилового спирту в організм. Видалити торпеду не представляється можливим, оскільки пацієнту була проведена повноцінна операція.

Однак, якщо після проходження даного процесу залежний випадково випив алкоголь, йому треба негайно нанести візит до лікаря, який його лікував, для здійснення процесу розкодування. Якщо оперативно побачитися з лікарем, але немає можливості, то йому можна зателефонувати для ліквідації коду.

Ціни доступні для будь-якого гаманця. За допомогою можна звернутися в центр «СпецМед», який знаходиться за адресою: м. Москва, Готельний проїзд, будинок 6, корпус 2.

Протипоказання до методики за способом Довженка.

До абсолютних протипоказань, які можуть становити певну загрозу для самопочуття хворого, можна віднести такі фактори, як:

психічні захворювання; помутніння свідомості; шизофренія; різні фобії і перенесені травми голови.

Не можна кодуватися людині, яка перебуває в деліріозних і алкогольному сп’янінні, а також в стані похмілля.

Протипоказання. Це не можна робити при:

галюцинаціях; маренні; розпаду особистості внаслідок тривалого застосування спиртного.

Не кодують хворих, що мають серцево-судинну недостатність, які перенесли свого часу гіпертонічний криз і інфаркт, а також страждають на рак. Вона не проводиться в момент гострих інфекцій, ГРВІ та грипу.

Після лікування за способом Довженка пацієнт починає вести правильний спосіб життя. Це його другий шанс на нормальне існування і їм обов’язково слід скористатися.

Слід знати, що необхідно уникати провокуючих ситуацій. Тільки в цьому випадку відмова від спиртного пройде легко і безболісно.

Якщо людина повністю відмовився від своєї згубної звички, то це свідчить про його повному позбавленні від алкогольної залежності.

Наш центр лікування за методом Довженка.

Фахівці центру «СпецМед24», який знаходиться за адресою: м. Москва, Готельний проїзд, будинок 6, корпус 2, вже протягом багатьох років допомагають людям, що страждають від алкогольної залежності впоратися з цим страшним захворюванням.

За цей час ми провели кодування кільком тисячам пацієнтів, які змогли повернутися до нормального здорового способу життя, відновитися на роботі, повернути або утворити нову сім’ю, поправити здоров’я.

Ціна в Москві невелика і доступна для будь-якого гаманця.

Кодування від алкоголізму.

MST, SIT (укол в-відного) 7 500 руб. Аквилонг (укол в-відного) 7 500 руб. Алгоминал (укол в-відного) 7 500 руб. Дисульфірам масленный (укол в-м’язовий) 10 000 руб. «Торпедо» (вшивання, імплантація) 12 000 руб. Еспераль (вшивання, імплантація) 12 000 руб. Дисульфірам (вшивання, імплантація) 15 000 руб. Провокація 1 000 руб.

Сучасне кодування Налтрексоном.

кодування за методом довженка ціна

Кодування на 3 міс. (вшивання, імплантація) 25 000 руб. Кодування на 6 міс. (вшивання, імплантація) 39 500 руб. Вивитрол на 1 міс. (укол) 25 000 руб.

Лікування в центрі «СпецМед24» в Москві проводиться анонімно. Ми не передаємо нікуди ніяких відомостей про наших клієнтів.

На відміну від наркологічного диспансеру, при зверненні в який пацієнта завжди ставлять на облік, ми не створюємо для своїх клієнтів проблем в перспективі.

Не виникне складнощів з отриманням водійських прав, закордонного паспорта, дозволу на зброю і т. д. Те, що людині було вироблено кодування за Довженка буде знати тільки він і його найближчі родичі.

Відкликання.

Таке кодування являє собою психотерапевтичну технологію боротьби з алкогольною залежністю. Відгуки тих, уто вже прошео таке кодування, вказують на те, що ними набагато легше переноситься бажання вжити спиртне.

Час від часу тяга все одно виникає, так як повністю виключити вплив провокуючих факторів неможливо – це і свята в колі сім’ї, зустріч з друзями, корпоративні заходи, риболовля. Ситуацій, які нагадали б пацієнту про часи, коли він міг вільно вжити спиртне в будь-якій кількості, може бути безліч і вони іноді провокують рецидив тяги.

Але відгуки говорять про те, що після проведеного лікування вони набагато легше справляються з виникаючими провокаціями і без праці відмовляються від алкоголю.

Якщо зрив все ж трапився, то, судячи з відгуків колишніх алкоголіків, їм стало простіше повернутися до нормального тверезого способу життя, уникнути розвитку запою. У таких випадках у них виходить швидко і без серйозних втрат знову жити як всі інші непитущі люди.

Михайло, 34 роки: протягом останніх 10 років страждав від постійної тяги до горілки. Багато разів намагався кинути сам, зав’язати, але через якийсь час починав пити знову.

Зазвичай все починалося з однієї чарки, але закінчувалося все завжди однаково-запоєм. Після того як пройшов кодування по Довженко, пити розхотілося.

Мені навіть не потрібно себе спеціально зупиняти, просто перехотілося випивати, до спиртного більше не тягне. Почалася абсолютно нова хороша тверезе життя.

Геннадій, 56 років: Майже все своє доросле життя я пив. З цієї справи втратив сім’ю, а вже скільки робіт довелося змінити-страшно подумати. Після лікування по Довженко я перестав пити взагалі.

У мене налагодилися стосунки з родичами, скоро з’явиться Нова сім’я, на роботі мене поважають. Змінилося саме ставлення до алкоголю – мені він більше не потрібен. Тепер мені навіть дивно – як я міг стільки прожити, майже постійно буваючи п’яним.

Життя набагато цікавіше, якщо залишатися тверезим. Спасибі лікарям, які провели для мене лікування по Довженко.

Олександр, 25 років: Після служби в армії я почав пити і не міг зупинитися більше 4-х років. Намагався самостійно обмежувати себе у випивці або кинути пити зовсім, але не виходило.

Постійно не залишала думка, що добре б зараз «грюкнути чарочку». Все завжди закінчувалося запоєм, поліцією, розбитою особою, звільненням з роботи. Після кодування по Довженко мені зовсім не хочеться пити.

Мені навіть утримувати себе не треба – просто не хочеться.

Ельвіра, 31 рік: З-за вина я втратила сім’ю, повагу оточуючих. Я випивала кожен день, іноді багато, іноді менше, але я не знала, як можна провести вечір без пляшки вина або горілки. Я стала некрасивою, оточуючі намагалися мене цуратися. Після я кинула пити зовсім і мені це подобається. Найголовніше, що мені не треба себе утримувати від вина. Я просто не хочу пити.

Кодування за методом Довженка.

Алкоголізм – біда, яка зруйнувала безліч російських сімей. На відміну від наркотиків, придбання яких заборонено законодавчо, спиртне вільно продається в будь-якому продуктовому магазині. Єдина умова, покупцеві має виповнитися 18 років. Захоплення спиртними напоями часто призводить до сумних наслідків. Багато клінік і центрів пропонують допомогти пацієнтам, але не завжди ці методи виявляються ефективними. На практиці один з найдієвіших способів врятувати людину від залежності – кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Алкоголізм в Україна.

У нашій країні алкоголізм встиг перетворитися на соціальну проблему всеросійського масштабу. Вона ставить під загрозу соціально-економічну життєдіяльність суспільства. Серед найбільш очевидних наслідків високий рівень смертності, важких захворювань, злочинності. Людина, вічно перебуває в п’яному угарі, підриває своє психічне здоров’я. Не може бути повноцінним членом сім’ї і працівником.

За оцінками ряду експертів зараз алкоголізм перетворився на справжнє національне лихо. З-за нього країна опинилася фактично на межі гуманітарної катастрофи.

Соціологи відзначають, що значне зростання алкоголізації суспільства припало на кінець XX століття. На початку 1990-х років після розпаду Радянського Союзу, розпочатих економічних реформ, умови життя десятків мільйонів людей різко погіршилися. Алкоголь для багатьох представлявся порятунком від соціальної невлаштованості. З наслідками цього громадського колапсу доводиться розбиратися досі.

Методи лікування.

Існує чимало варіантів вирішення даної проблеми. Одним з найдієвіших представляється кодування гіпнозом від алкоголізму за методом Довженка. Це вихід, який може врятувати сім’ю, повернути людину в суспільство.

Даний спосіб почав застосовуватися в 1980-х роках. Він був випробуваний на базі НДІ наркології та психіатрії в Харкові. Це психоемоційна терапія, яка до цих пір застосовується багатьма лікарями.

Філії реабілітаційного центру «Вектор життя» працюють по території всієї Російської Федерації. Їх адреси, де виробляють кодування пацієнтів за методом Довженка, ви можете знайти у нас на сайті.

Гіпноз.

За статистикою, після даного лікування до 96% пацієнтів раз і назавжди відмовляються від вживання спиртного. При цьому з ними не трапляється рецидивів. Все це підтверджує ефективність методу Довженка.

Лікування проходить в кілька етапів. Важливо, щоб людина щиро усвідомила свою проблему, неможливість впоратися з нею самостійно. Тому терапія починає з ознайомчої бесіди з лікарем-наркологом.

Під час цієї розмови фахівець визначає рівень сугестивності пацієнта. За результатами прийому можна з високою точністю спрогнозувати, наскільки успішним буде обраний метод лікування для конкретної людини. Якщо буде виявлено низький рівень сугестивності, може бути порекомендований інший спосіб.

Потім проводиться групова лекція в клініці, де проводиться лікування за методом Довженка. На ній проводиться докладна бесіда з алкозалежними, їм починають поетапно вселяти усвідомлення згубності їх звички. За бажанням самого пацієнта і його родичів замість групової зустрічі може бути проведена Індивідуальна психотерапевтична сесія. Кількість таких зустрічей в кожному випадку лікар визначає індивідуально. Це залежить від рівня сугестивності пацієнта, а також від його стану здоров’я.

Нарешті, приступають до самого кодування. Тривалість сеансу гіпнозу визначається в індивідуальному порядку. Лікар дає хворому установку на повну відмову від вживання спиртного.

Варто зазначити, що даний метод виявляється ефективним лише за умови, що залежний пацієнт самостійно і усвідомлено приймає рішення про те, що хоче позбутися згубної пристрасті. Якщо внутрішньо він не готовий відмовитися від спиртного, рано чи пізно трапиться рецидив.

Консультуйтеся, викликайте лікаря додому, записуйтеся на прийом в клініку.

Протипоказання.

У деяких станах пацієнтам не рекомендується даний метод терапії. Процедура вважається небажаною при виявленні наступних захворювань:

психічних відхилень, наприклад, шизофренії; злоякісних пухлин; вегето-судинної дистонії; черепно-мозкових травм; серцевих захворювань, проблем з судинами.

Також лікування за методом Довженка не проводиться після того, як пацієнти перенесли в недавньому минулому гіпертонічний криз або інфаркт. У таких ситуаціях наслідки впливу на психіку гіпнозу передбачити практично неможливо.

Перевага.

Наслідки методу Довженка від алкоголізму для багатьох пацієнтів виявляються позитивними. Їм вдається позбутися залежності, при цьому немає необхідності проходити лікування в стаціонарі.

Якщо в ході попередніх консультацій вдалося встановити достатню навіюваність людини, то це може гарантувати успішний підсумковий результат. Вилікуватися вдається переважній більшості залежних, які звертаються за допомогою.

Професійні лікарі проводять кодування на різний термін – від одного до п’яти років.

Важлива перевага кодування за методом Довженка від алкоголізму – ціна. Реабілітаційний центр «Вектор життя» готовий запропонувати різні умови надання допомоги в залежності від вашого бюджету.

Дієвість цього методу давно визнана і доведена. Сьогодні навіть застосовують кодування від наркозалежності за методом Довженка, допомагаючи пацієнтам позбавлятися від смертельно небезпечних пристрастей до заборонених речовин.

Звертайтесь в нашу клініку в Москві або в філії, відкриті на території більшості регіонів Російської Федерації. Тут вам забезпечать якісне та професійне обслуговування. У штаті тільки професіонали, які за багато років роботи врятували вже сотні життів.

Перемогти алкоголізм і повернути людину до життя можливо. Головне, вчасно звернутися за допомогою, не запускати ситуацію. Переконати алкоголіка відправитися на лікування якомога раніше.

Кодування за методом Довженка.

«Перетворення» – провідний центр лікування алкоголізму в Москві, який за допомогою застосування кодування за методом Довженка допоміг тисячам залежних від алкоголю назавжди розпрощатися з згубною пристрастю і почати нову тверезе життя. Індивідуальний підхід, унікальні практики, зарубіжний досвід, сучасне оснащення і орієнтованість на успішне позбавлення від поганих звичок забезпечують високий рівень затребуваності нашої спеціалізованої клініки.

Згідно зі статистичними даними, більше 50% пацієнтів змогли побороти залежність, відмовившись від зловживання спиртними напоями, наркоманії, тютюнопаління. Довірте своє здоров’я справжнім професіоналам-звертайтеся в центр «Преображення».

Особливості та переваги методу Довженка.

Методика має безліч незаперечних переваг, серед яких:

Гуманність. Бажана ефективність досягається тільки після того, як людина самостійно вирішує остаточно позбутися від пристрасті. Дієвість – доведена часом і справою. Багато провідні вітчизняні та зарубіжні наркологи застосовують саме цей спосіб впливу на свідомість і підсвідомість алкозалежних. Можливість застосування до тих осіб, що найменш схильні до гіпнотичного впливу. Абсолютна безпека і нешкідливість. У пацієнтів не спостерігається значного погіршення самопочуття, загострення хронічних хвороб і психологічних порушень. Відсутність необхідності в застосуванні фармакологічних препаратів, які можуть бути несумісні з деякими захворюваннями або патологіями. Кодування ціна в рублях прийом нарколога 2500 Лікування алкоголізму амбулаторно від 5500 знаходження в стаціонарі від 8000 кодування по Довженко від 7000 * вартість може змінюватися. Уточнюйте по телефону.

В цілому, це один з найрезультативніших і неагресивних способів позбавлення від неконтрольованого алкогольного потягу у широкого кола потенційних клієнтів.

Кодування за методом Довженка. Гіпноз як суть методу кодування. Кодування від алкоголізму, куріння і ожиріння. Відкликання.

Сайт надає довідкову інформацію виключно для ознайомлення. Діагностику і лікування захворювань потрібно проходити під наглядом фахівця. У всіх препаратів є протипоказання. Консультація фахівця обов’язкова!

Що таке кодування за методом Довженка?

Кодування за методом Довженка – це один з популярних видів лікування алкоголізму . В основі цього методу лежить вплив на підсвідомість хворого, тобто гіпноз.

Незважаючи на те, що метод був впроваджений в медичну практику ще в 80-х роках минулого століття, кодування за методом Довженка актуально і сьогодні. Необхідно відзначити, що за даний «винахід» та інші заслуги Довженка був удостоєний звання народний лікар СРСР.

Особливість цього методу полягає в тому, що він не викликає блювотний рефлекс до алкоголю у пацієнта. У своїй методиці Довженко відмовився від вироблення умовного блювотного рефлексу на спиртне. Під час сеансу лікар не використовує такі комбінації як «горілка-відраза» «запах спиртного буде викликати блювоту» і так далі. Замість цього лікар, який проводить сеанс, описує руйнівну дію алкоголю на психіку пацієнта. Ще однією особливістю методу є кодування на певний строк. Під час сеансу «код» може встановлюватися на певні терміни, але не менше року. При цьому пацієнт в будь-який момент може відмовитися від заборони, тобто «зняти код». Таким чином, формуються більш довірчі відносини між пацієнтом і лікарем, і цей факт допомагає пацієнтам охочіше погодитися на цей вид лікування.

Кодування здійснюється за один сеанс, тривалість якого становить від 2 до 3 годин. За різними даними ефективність методу коливається від 70 до 80 відсотків. Протипоказань до цього методу дуже мало, єдиною умовою для його проведення є добровільна згода пацієнта і його бажання кинути пити.

Гіпноз як суть методу кодування за методом Довженка.

В основі кодування за методом Довженка лежить сугестивна психотерапія або ж гіпноз. Гіпноз відноситься до психотерапевтичних методів лікування, тобто до лікування, здійснюється без застосування ліків. Це найдавніший метод лікування, що бере свої витоки ще з часів різного роду окультних обрядів.

Розрізняють два види гіпнозу — самонавіювання і навіювання з боку. Самонавіювання або аутосуггестия лежала в основі священних заклинань, мантри, молитов та інших методів древньої медицини. Навіювання з боку (або гетеросуггестія) в стародавні часи використовувалося шаманами і жерцями. При цьому застосовувалися різні техніки — вплив звуком, світлом, елементи наркотрансу ( спеціальні куріння і обкурювання ). Аналогами кодування в стародавній медицині були емоційні проповіді і співи.

У сучасній медицині, зокрема в психіатрії та наркології, гіпноз використовується вкрай рідко. Сучасна медицина інтерпретує гіпноз як тимчасове звуження свідомості під впливом різних зовнішніх факторів. Простіше кажучи, гіпноз – це свого роду сон, під час якого свідомість повністю не вимкнено, а сфокусовано на змісті навіювання. Іншими словами, під час гіпнозу свідомість людини сконцентровано тільки на тому, що говорить психотерапевт. Як і сон, гіпноз розвивається в тих же умовах і за тими ж законами. Аналогічно в основі сну і гіпнозу лежить один механізм — гальмування кори великих півкуль головного мозку. Однак під час гіпнозу гальмуванням охоплена не вся кора мозку, а лише її деякі частини.

Викликається гіпноз різними гіпногенними (гальмівними ) факторами. Найсильнішими з них є тактильні і температурні подразники. Для індукції ( настання ) гіпнозу важливо враховувати деякі умови.

Факторами настання гіпнозу є: Фактори, що діють на нервову систему. Тут враховуються два види факторів. Перші – це музика, освітлення, запахи, звуки метронома. Ці фактори діють на перший рівень нервової системи ( перша сигнальна система ). Другий вид факторів-це словесне навіювання сонливості і розслабленості, рахунок до 10 і багато іншого. Тобто це ті слова, які говорить ( вселяє ) лікар. Психофізіологічні фактори. До них відносяться м’язове розслаблення, дихальні вправи, максимальна концентрація на навіюваних словах. Організаційні фактори. Це поза пацієнта, температура в кімнаті, відсутність зовнішніх факторів і багато іншого, що обумовлює передчуття. Встановлення контакту з лікарем. Є одним з найважливіших факторів, що забезпечують вдалий сеанс. Фармакологічні, наркотичні та отруйні фактори. Фармакологічні фактори – це засоби, які гальмують активність мозку; наркотичні засоби, що викликають наркогипноз ( наприклад, ЛСД ); отруйні – токсини, що викликають оглушення свідомості. У медичних цілях ці фактори не застосовуються. Інші сугестивні фактори. До них відносяться фактори навколишнього оточення – написи на стінах, попереднє очікування. Одним з найголовніших факторів передсуггестії (передчуття ) вважається наявність вже позитивного досвіду або позитивні відгуки. У психіатрії та наркології головними засобами гіпнозу є вербальні, невербальні і образно-чуттєві засоби, тобто мова, жестикуляція і емоції. За допомогою емоційного забарвленого діалогу, приправленого жестами, лікар впливає на підсвідомість пацієнта. Як вже було сказано вище, під час гіпнозу свідомість звужена до меж навіюваних установок. Відключивши зовнішні фактори, фахівець «проникає» в свідомість пацієнта і формує в ньому певні установки. Ці установки в подальшому несвідомо визначають тип поведінки людини, що піддався гіпнозу. Простіше кажучи, якщо фахівець з гіпнозу задав установку на «не пити», то в подальшому в повсякденному житті людина поводиться згідно з цією установці.

Результат гіпнозу визначає не тільки масштаб проблеми, але і професіоналізм лікаря. Гіпнолог повинен грамотно будувати свою промову, робити паузи, емоційно її фарбувати.

Види гіпнозу.

кодування за методом довженка ціна

Існує велика різноманітність методів гіпнозу. Однак в сучасній психотерапії використовуються основні три-класичний гіпноз, Еріксонівський і супроводжуючий.

Класичний гіпноз класичний або директивний гіпноз частково лежить в основі кодування по Довженко. Під час цього виду гіпнозу пацієнт вводиться в стан глибокого трансу, після чого йому вселяються певні установки-накази або заборони. Установки задаються значним наказовим тоном, чому даний метод вважається трохи агресивним.

Використовується класичний гіпноз в лікуванні різних страхів, фобій, а також з метою навіювання відрази до алкоголю чи паління . Важливо відзначити, що директивний гіпноз вимагає великого професіоналізму. Так, неправильно підібрана фраза може усунути одну проблему, але закласти іншу.

Еріксонівський гіпноз Еріксонівський або дозволяє гіпноз спрямований на пошук і усунення проблем. Під час цього виду гіпнозу задіюється і уява. Спочатку пацієнт вводиться в стан трансу, після чого він уявляє собі причину своєї проблеми у вигляді образу ( картинок ). Ці образи відкладаються в підсвідомості і сприймаються не як наказ ззовні, а як природне усвідомлення. Таким чином, пацієнт не отримує конкретної команди, а проходить сам весь шлях пошуку своєї проблеми і усуває її.

Супроводжуючий гіпноз Як і еріксонівський, супроводжуючий гіпноз відрізняється від класичного гіпнозу своєю м’якістю. У ньому немає установок і наказів. Після чого пацієнт був введений в стан трансу, з ним ведеться безперервний діалог. В ході цього діалогу пацієнт сам знаходить ключ до усунення своєї проблеми.

Кодування від алкоголізму, куріння і ожиріння за методом Довженка.

Кодування за методом Довженка відбувається із застосуванням методів емоційно-стресової терапії. В основі цієї терапії лежить методика сократівського діалогу, яка являє собою дуже емоційно насичену раціональну бесіду. При цьому лікар не нав’язує свою точку зору і не засуджує пацієнта. Часто вдаючись до прийомів сатири ( дотепним висловлюванням ) і вміло задаючи питання, лікар підводить пацієнта до віри, що він досягне бажаного ( кине пити ).

З допомогою спеціальних тренувань психіатр повинен зробити так, щоб прагнення кинути пити стало домінантою найважливішою метою в свідомості пацієнта. Бажання вилікуватися, з яким прийшов пацієнт на прийом, має посилитися в кілька разів. Чим розвиненіші стане віра пацієнта, тим сильніше вона вплине на його нервово-психічний стан. У досягненні цього емоційно-стресового гіпнозу велике значення грає інтонація слів, щирість, твердість, а іноді і суворість суджень.

Показання до кодування за методом Довженка Показанням до кодування за методом Довженка є хронічний алкоголізм незалежно від стадії захворювання. У рідкісних випадках даний метод застосовується в лікуванні залежності до нікотину ( куріння ).

Протипоказання до кодування за методом Довженка Абсолютним протипоказанням до цього виду лікування є стан сп’яніння. На прийом до лікаря пацієнт повинен з’явитися в тверезому стані. Ще одним протипоказанням є небажання самого пацієнта позбутися від цієї залежності.

Як відбувається кодування за методом Довженка?

Кодування відбувається за один сеанс і включає в себе кілька етапів. Ключовим моментом є накладення самої заборони, тобто кодування. Термін кодування при цьому вибирає сам пацієнт.

Етапами кодування за методом Довженка є: підготовчий етап; лікувальний етап; етап кодування. Підготовчий етап Відіграє велику роль в процесі кодування. Сам Довженко приділяв підготовці пацієнта багато часу. Метою цього етапу є підвищення сугестивності пацієнта і формування його довіри до лікаря. Лікарю необхідно знайти контакт з пацієнтом, розташувати його до себе і сформувати певний авторитет до себе в його очах. Для того щоб максимально налагодити контакт з пацієнтом, рекомендується, щоб він прийшов на консультацію з ким-небудь з близьких родичів. Присутність близької людини необхідна тільки на першому етапі кодування.

Рекомендується, щоб перед сеансом пацієнт утримувався від прийому алкоголю протягом 7 – 10 днів. Запорукою успішного кодування, в першу чергу, є щире бажання пацієнта вилікуватися. Важливо, щоб пацієнт не тільки чекав допомоги від лікаря, але і намагався б йому допомогти. Допомога полягає в тому, щоб він дивився в очі лікаря і нікуди більше не повертався і не рухався.

Лікувальний етап лікувальний етап або етап емоційно-стресової терапії (тобто гіпнозу ) проводиться в невеликій групі, по 15-20 чоловік. Під час цього етапу лікар повинен зміцнити всередині пацієнта мотивацію. Також під час лікувального етапу пояснюється руйнівну дію спиртного на психіку людей і організм в цілому. Він акцентує увагу на тому, що всі сидять люди в цьому залі смертні, що життя всім дана одна і не варто його марнувати. Найчастіше ж алкоголіки поводяться так, як ніби їм дано кілька життів. Лікар формує у людей, що сидять в залі, домінантну (головну), надцінну ідею про необхідність кинути пити і почати нове життя. Паралельно формується інша домінанта – про те, що вихід є і існує шлях до здоров’я.

Закінчується етап тим, що учасники вибирають собі термін кодування, який повинен бути не менше року. Вибір «коду» дозволяє відчути пацієнта вільним у своєму виборі. Після того, як код був обраний, пацієнт пише розписку, в якому письмово підтверджує свій намір кинути пити і термін дії коду. У тій же розписці пацієнт зобов’язується оповістити лікаря, якщо тяга до спиртного все одно з’явиться.

Кодування Під час самого гіпнозу пацієнт повинен дивитися строго в очі лікаря, не рухаючись при цьому. Не вдаючись ні до яких медикаментів, діючи лише словом, гіпнолог вводить пацієнта в стан трансу. Далі лікар, який проводить кодування, вводить поняття коду. При цьому він використовує слова «код» «раскодировка» «кодування», «покарання за порушення коду». Вводячи поняття коду, гіпнолог закладає програму нової поведінки, природно з установкою на тверезий спосіб життя. Встановлюючи заборону, лікар обумовлює і покарання, яке понесе пацієнт, якщо його порушить. Таким чином, емоційно-стресова терапія базується на двох стовпах-заборона і покарання за порушення цієї заборони. Покарання за порушення коду завжди дуже суворе, як правило, це смертельний результат. Закріплюється гіпнотерапія впливом на точку Вале. Точками Валі називаються хворобливі області на обличчі, які відповідають проекціям гілок трійчастого нерва.

Далі даються рекомендації щодо нового життя. Якщо людина поранився, то необхідно використовувати йод або зеленку. На консультації у стоматолога або іншого лікаря, необхідно попередити, що пацієнт закодований, і не можна використовувати спиртовмісні розчини. Якщо з’являється тяга до алкоголю, то треба звернутися до лікаря, щоб посилити код. Якщо ж пацієнт перебуває в стресовій ситуації і боїться знову вдатися до алкоголю, то також необхідно звернутися до лікаря, для усунення стресу.

Кодування від куріння за методом Довженка.

Кодування від куріння за методом Довженка сьогодні використовується рідко. Причиною тому низька ефективність даного методу в боротьбі з цією згубною звичкою. Низька ефективність методу заснована на тому, що нікотинова залежність є складним процесом, і у курців зі стажем задіяні рефлекторні механізми. Як і при кодуванні від алкоголізму, при кодуванні від куріння обов’язковою умовою має бути бажання пацієнта позбутися цієї залежності.

Підготовка до сеансу людина, яка бажає кинути палити, повинна не курити перед прийомом протягом 8-10 годин. Якщо він йде на цей крок, то це вже означає його серйозний намір кинути палити.

Процес кодування від куріння проходить по тих же етапах. Лікар повинен зміцнити домінантну ідею про те, що куріння – це передчасна смерть. Необхідно відзначити, що мало курців розуміють справжню шкоду куріння. Так, ще в кінці минулого століття Всесвітня Організація охорони Здоров’я назвала куріння «чумою хх століття». Адже куріння є причиною не тільки зубного нальоту або виразкової хвороби, але також раку легенів, ранньої імпотенції і смерті у віці до 60 років. Паління є причиною смерті в однієї десятої частини дорослого населення планети. Говорячи про це, лікар зміцнює головну ідею у свідомості пацієнта про необхідність вести здоровий спосіб життя.

Сам процес кодування також проходить за один сеанс, що триває протягом 2 – 3 годин. Однак для подальшого зміцнення ефекту лікар рекомендує психотерапевтичні сеанси.

Кодування від ожиріння за методом Довженка.

Незважаючи на велику кількість запитів на просторах інтернету про кодування від ожиріння, сучасна медицина не практикує цей метод у боротьбі із зайвою вагою. Причин тому безліч. По-перше, ожиріння-це поліетіологічне захворювання, що означає, що в його розвитку бере участь кілька причин. Це може бути гормональні порушення, цукровий діабет, ниркова недостатність і багато іншого. По-друге, дуже часто зайва вага – це відповідний спосіб життя. Найактуальніша причина зайвої ваги на сьогоднішній день – це гіподинамія ( відсутність або мала кількість рухів ), незбалансований раціон харчування, зловживання алкоголем, а також депресія. Дуже часто людина просто «заїдає стрес», намагаючись піти від проблем. Саме тому гіпноз неефективний при даній патології. Неможливо запрограмувати людину, щоб він перестав вживати їжу тощо.

З допомогою інших психотерапевтичних методів лікування можна вирішити проблему зайвої ваги, якщо причина ожиріння — це стрес, депресія або нав’язливі страхи. Якщо ж причина ожиріння – це гормональний дисбаланс або інше захворювання, то тут рекомендується допомога досвідченого дієтолога та інших фахівців.

Кодування за методом Довженка.

Клініка Алко стоп24 пропонує кодування від алкоголізму за методом Довженка. Ця практика успішно застосовується з 80-х років минулого століття і як і раніше актуальна через свою ефективність.

Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка ( термін тверезості 1 рік) 9 500 руб Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка ( термін тверезості 2 роки) 12000 руб Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка ( термін тверезості до 5 років) 15000 руб.

Безкоштовна консультація нарколога: ☎ +7 (495) 109-09-03.

Суть методу.

В основу методики лягло відоме напрямок психотерапії. Доктор Довженко відчував методику в період з 1979 по 1984 років в Інституті неврології, психіатрії та наркології в Україні. Він став першим і єдиним лікарем-наркологом, заслуги якого оцінили на найвищому рівні — автору було присвоєно звання народного лікаря СРСР.

Згодом клініки лікування алкоголізму за методом Довженка були створені у Феодосії та Харкові, де розробник методики не тільки приймав пацієнтів, а й передавав знання учням. Доктор особисто встиг підготувати понад 200 фахівців.

Сьогодні метод Довженка включений до Державного реєстру лікування наркозахворювань. При його використанні навіювання відбувається всього за один сеанс, який триває близько 4 годин. Підхід дуже ефективний і не вимагає тривалого стаціонарного перебування. Наркологи клініки Алко стоп24 досконало володіють оригінальною методикою і широко використовують її в своїй практиці.

Фахівці центру Алко стоп24 кодують від алкоголізму за методикою Олександра Довженка на термін від 1-го до 5-ти років!

Якщо ви боїтеся гіпнозу, не переживайте: нарколог не буде вводити вас в глибокий транс. Пацієнт усвідомлює все, що з ним відбувається. В результаті навіювання формується відраза до виду і запаху алкоголю.

Плюси методу.

Ефективність. Працює в переважній більшості випадків; Безпека. Під час лікування не використовуються лікарські препарати; Методика заснована на психотерапевтичному впливі на пацієнта; Гарантія кодування протягом обраного терміну — 1-го, 2-х або 5-ти років; Позитивні відгуки. Поряд з високою ефективністю пацієнти, які пройшли курс лікування, відзначають комфорт під час кодування. На відміну від терапії дисульфірамом, при кодуванні по Довженко вид алкоголю не викликає напад нудоти. Пацієнти після лікування за цією методикою можуть брати участь у святкових застіллях і спокійно реагувати на спиртне; Надійність. Метод Довженка зарекомендував себе як дієвий спосіб позбутися алкогольної залежності на тривалий термін.

Етап.

Процедура проходить в кілька етапів.

Етап 1-й . Підготовка хворого, індивідуальна бесіда, в процесі якої з’ясовується, наскільки пацієнт готовий лікуватися. Етап 2-й . Групове заняття. Триває від 2-х до 2,5 годин. Число учасників не перевищує 25 осіб. На цьому етапі фахівці читають лекцію, яка роз’яснює суть лікування і налаштовує хворих на успіх. Етап 3-й . Безпосередньо кодування за допомогою гіпнотичного навіювання, яке підкріплюється певними маніпуляціями. Вплив на пацієнта підбирається індивідуально. Хворому навіюється конкретний термін, протягом якого він буде вести тверезий спосіб життя. Найменший термін кодування становить 1 рік.

Ви можете вибрати групове або індивідуальне кодування.

Ефективність.

Лікування за Довженко дає хороші результати, але у пацієнтів зі слабкою сугестивністю або низькою мотивацією ефективність терапії знижується.

Під час гіпнозу одночасно з обмежувальною програмою хворому вселяють і програму «покарання» за порушення алкогольної заборони. Так, якщо закодований спробує випити, у нього почнеться психосоматична реакція: може захворіти шлунок, початися судоми і навіть наступити серцевий напад, про що хворих, звичайно ж, суворо попереджають. Коли термін дії блокування припиняється, процедуру можна повторити.

Згідно зі статистикою, клінічна ефективність лікування алкоголізму за Довженком становить 93%. Але вже сьогодні в деяких клініках методику почали змінювати, пом’якшувати початкові вимоги, що знижує її ефективність. У центрі Алко стоп24 використовується тільки оригінальний варіант, ця тактика позитивно позначається на кінець лікування.

Від чого залежить результат.

Олександр Довженко говорив, що умовою успіху кодування є відмова від алкоголю не менш ніж за місяць до проведення сеансу. Але деякі лікарі сьогодні вимагають від 5-ти до 10-ти днів тверезості.

Успіх багато в чому залежить від самого пацієнта і його бажання стати на шлях тверезості. Якщо людина до цього рішення не прийшла, очікувати стабільного результату не доводиться.

Іноді лікарі вирішуються на кодування і при відсутності мотивації. Підставою для такого рішення може служити деградація особистості з втратою соціальних і особистісних цінностей, а також психопатичні стани. Слід зазначити, що ефект лікування в таких випадках може бути помірним або навіть низьким.

Протипоказання.

Кодування за методом Довженка не проводиться особам, які не досягли 18 років. Є протипоказання при таких захворюваннях і станах:

психічні розлади, галюцинації і марення; абстинентний синдром (ломка); гіпертонічний криз, серцево-судинна недостатність; хронічні захворювання в гострій стадії.

Якщо пацієнт, закодований за методикою Довженка, порушив заборону на вживання спиртного, слід негайно звернутися до фахівця для зняття установки.

Антипенко Віктор Миколайович Лікар – нарколог. Психотерапевт. Психіатр ВНЗ: Вітебський Державний медінститут Стаж роботи: 28 років.