кодування від запою

Кодування від запою.

Лікування алкоголізму з використанням так званого медикаментозного кодування є досить популярним методом позбавлення від алкогольної залежності. Наша клініка готова запропонувати вам весь спектр послуг по кодуванню від запою , яка може бути проведена фахівцями медцентру, як в умовах стаціонару, так і з виїздом на дім. Ми готові надати вам якісну медичну допомогу за цілком розумною ціною на умовах повної анонімності. В арсеналі наших лікарів тільки найсучасніші методики позбавлення від алкогольної залежності, одна з них носить назву Торпедо.

Кодування Торпедо.

Що має на увазі собою кодування від запою за допомогою Торпедо? Як правило, при курсі лікування від алкогольної залежності лікар-нарколог оперує відразу декількома методами, але завжди один з них повинен бути медикаментозним. Причому, спосіб введення препарату теж грає дуже важливу роль. Розглянемо на прикладі препарату Торпедо все вище викладене. До складу ліків, вшиваемого у вигляді капсули підшкірно, входять речовини, які вступаючи в реакцію з алкоголем, викликають досить неприємні наслідки для організму хворого.

У людини, що страждає на алкоголізм, можуть виникати:

Всі перераховані симптоми служать додатковим стимулом відмовитися від прийняття спиртного. Засоби, що викликають неприйняття до алкоголю, можна приймати і в пероральній формі, однак у цьому випадку хворий може самовільно припинити прийом ліків і тоді весь сенс проходження медикаментозного курсу втрачається. У випадку ж з капсулою, що імплантується під шкіру, іншого виходу, як відмовитися від згубної звички, у пацієнта просто немає.

Попередня підготовка.

Метод Торпедо не так вже й нешкідливий, тому перед тим як приступити до лікування за допомогою його, потрібно провести ретельне обстеження хворого, об’єктивно оцінити його психоемоційний та фізичний стан. У деяких випадках даний вид кодування протипоказаний, оскільки хворий має ряд хронічних серцево-судинних захворювань і «зрив» може нести в собі ризик для життя пацієнта.

Склад крапельниці.

Перед тим як почати вплив на організм препаратами, що викликають огиду до спиртного, проводиться інфузійна терапія, спрямована на виведення з організму залишків алкоголю і токсинів скупчилися в крові хворого. До складу крапельниці входить сорбент, речовина, яка активно акумулює в собі і виводить з організму продукти розпаду алкоголю. Також ставиться крапельниця з фізіологічним розчином і розчином глюкози, її мета це відновити водно-сольовий баланс і дати можливість відновлення електролітного балансу організму. На розсуд лікаря до складу вводяться внутрішньовенних ліків можуть бути включені:

* препарати, спрямовані на підтримку нормальної роботи серцево-судинної системи,

• а також цілий комплекс ліків відносяться до групи загальнозміцнюючих засобів системної дії.

Склад крапельниці може варіюватися в залежності від віку і стану хворого, доза медикаментів вводяться внутрішньовенно підбирається в строго індивідуальному порядку після призначень лікаря-нарколога.

Хочеться звернути вашу увагу на той факт, що лікування від алкогольної залежності — процес досить довгий, і сподіватися на «чарівну таблетку» і миттєве зцілення не варто. Ті, хто дає подібні обіцянки, є шарлатанами і не заслуговують довіри. Тільки комплексний підхід і ретельно розроблена програма реабілітації хворого, систематичний лікарський контроль і застосування різних методик кодування можуть дати позитивний результат.

Наша клініка готова допомогти кожному хто потребує якісного лікування від алкогольної залежності. Телефонуйте нашим консультантам вже зараз і ми допоможемо повернутися вам до нового повноцінного життя!

Кодування від алкоголізму — термін дії.

На жаль, алкоголізм, як і інші захворювання, не приймаються всерйоз. Родичі і зовсім намагаються приховати проблему, вирішуючи її народними засобами або пускаючи на самоплив. Це призводить до погіршення стану хворого, аж до запоїв в кілька місяців і критичного погіршення стану.

Сучасні засоби дозволяють позбавити людину від алкогольної залежності на тривалий час. Один укол — і як мінімум кілька місяців ви не будете бачити в будинку алкогольні напої. Зрозуміло, під час кодування необхідно проводити додаткові процедури, періодично розмовляти з психологом, щоб закріпити результат довгого утримання. Кодування від алкоголізму не дає 100%-го результату — за пацієнтом все одно необхідно наглядати, щоб не допустити «зриву». Втім, на сьогоднішній день введення лікарського препарату в організм залишається найдієвішим способом купірування хвороби.

Що потрібно знати про кодування?

Найголовніше — визначитися з терміном, на який буде закодований людина. Вартість послуги відповідає тривалості терміну — різниця не дуже велика, але для кого-то критична. Перед процедурою необхідна консультація фахівця — вводяться препарати можуть бути протипоказані певному колу осіб, так що про необхідність проведення додаткового лікування варто дізнатися до уколу.

Не дозволяйте кодирующемуся пити. Якщо алкоголізм в початковій стадії, зробити це цілком можливо — хоча іноді важко. За п’ять днів загальне отруєння повинно пройти і препарат можна вводити без загрози для здоров’я кодованого. Бувають ситуації, коли необхідну паузу витримати неможливо — тоді доведеться примусово виводити його з запою (це можна зробити як вдома, так і безпосередньо в клініці — подробиці ви можете дізнатися на відповідних сторінках цього Інтернет-ресурсу). Похмельной синдром знімається і пацієнт готовий до процедури — правда, за попередню підготовку теж доведеться заплатити повну її вартість.

Як записатися на кодування від алкоголізму?

Щоб закодуватися від алкоголізму досить зателефонувати за контактним телефоном з відповідного розділу і записатися на прийом (в разі, якщо алкоголік сам в змозі дійти до нарколога — в іншому випадку краще оформити Виїзд додому). Після консультації і підбору препаратів починається підготовча стадія з виведенням із запою (при необхідності) і загальним очищенням організму. Потім вводиться підібрані ліки —

Може виникнути питання — де закодуватися від алкоголізму? Ситуація досить специфічна, так що квапити вас ми не будемо. Озирніться в клініці і на сайті, послухайте відгуки і уважно перечитайте всі необхідні документи з надання послуг — ми гарантуємо, що все, в них написане, вірно, і що Ви отримаєте той рівень обслуговування, який хочете.

Консультації та процедури проводять лікарі з великим стажем роботи в наркологічних закладах-їм можна довірити навіть найскладніших в плані поведінки людей.

Чому кодування не допомагає і не прибирає залежність назавжди?

Алкоголізм: послуги та ціни.

Відео — кодування від запою (Відео)

Послуга вартість виїзд нарколога на будинок від 1500 руб. висновок із запою на дому від 2500 руб. висновок із запою на дому (повторне звернення) від 2250 руб. стаціонар на дому (добу) від 3000 руб. висновок із запою амбулаторно від 2500 руб. висновок із запою в стаціонарі від 3500 руб. стандартна терапія алкогольних отруєнь від 2500 руб. усунення похмільного синдрому від 2000 руб. екстрене швидке витрезвленіе від 3000 руб. Одинарна крапельниця від 2000 руб. Подвійна крапельниця від 3000 руб.

Послуга Вартість Консультація лікаря-нарколога БЕЗКОШТОВНО Виклик нарколога на будинок від 1500 руб. Мотивація (метод інтервенції) від 2500 руб. Супровід в клініку/реабілітацію від 5000 руб. Виведення з запою в стаціонарі + харчування від 2000 руб./добу. Зняття абстинентного синдрому, детоксикація від 2000 руб. Сеанс з психологом від 750 руб. Консультація психіатра від 1000 руб. Кодування від алкоголізму від 2500 руб. Підшивка від алкоголю від 7500 руб. Реабілітація алкоголіків від 17500 руб. Постреабилитационная адаптація від 7500 руб.

Послуга Вартість Еріксонівський гіпноз від 5000 руб. Кодування препаратом «Торпедо» від 5000 руб. Ін’єкція Еспераль від 5000 руб. Кодування препаратом Algominal, Acvilong, SIT від 5500 руб. Вивитрол з консультацією психіатра-нарколога від 10000 руб. Імплантація Продетоксон від 6500 руб. Вшивание Еспераль від 6000 руб. Імплантація Дисульфірам від 6000 руб. Тетлонг-250 внутрішньом’язово (3 місяці) від 3000 руб. Гіпноз (1 сеанс) від 1500 руб. Кодування лазером (1 сеанс) від 3500 руб.

Героїн вважають найбільш небезпечною наркотичною речовиною, враховуючи його здатність до стрімкого руйнування внутрішніх людських органів. Як показує статистика, наркомани, що вживають це в. Читати продовження.

Наркотик драгонфлай – це потужний психоделік і галюциноген. Він відноситься до групи фенілетіламінів і за силою впливу трохи поступається ЛСД. Одноразовий прийом препарату може впливати на органи . Читати продовження.

Виведення з запою і кодування.

А ось така постановка питання вже має сенс, причому саме так і роблять: виводять із запою, а потім кодують. Подібна схема є найбезпечнішою і найбільш ефективною. При надходженні алкоголіка в наркологічну клініку проводяться наступні процедури:

1. Очищення організму-виведення із запою 2. Консультація 3. Вибір методу кодування 4. Кодированиеот алкоголізму за обраним методом 5. Психотерапевтична програма Виведення з запою і кодування — це практично закінчена схема, яка застосовується в лікуванні алкоголізму. Ми настійно рекомендуємо проводити медикаментозні процедури в стаціонарних умовах, а про кодування на дому читати тут, а лікуватися в клініках. Лікування алкоголізму — це процес, а будь-який процес вимагає спеціальної підготовки, а головне цілодобового спостереження.

Звертайтеся в професійні центри — анонімні консультації за телефонами гарячої лінії.

Запій після кодування — що робити?!

Відео — кодування від запою (Відео)

Запій після кодування — часте явище, особливо якщо кодування було проведено в сумнівних закладах або без бажання пацієнта. Кодування не є панацеєю і підходить не кожному алкоголіку. Вибір методу кодування є великим завданням і до цього етапу лікування треба підходити з відповідальністю.

У виборі методу бере участь і сам алкоголік, так як від особистої історії (частота запоїв, кількість лікувань, які методи кодування використовувалися, фізичний стан тощо) залежить рішення лікуючого персоналу. Якщо ви не хочете поповнити список тих, хто запив відразу після кодування, то підходите до цього питання серйозно.

Запій після кодування — наслідки!

кодування від запою

Найнебезпечніше наслідок при алкогольних зривах після кодування, це втрата довіри і опускання рук. Алкоголік починає мислити негативно, а в деяких випадках, алкоголік, саме цього і домагається — показує своїм родичам, що методи лікування не працюють і продовжує пити.

Ще, запої після кодування , походять від неправильного підходу до лікування. Якщо ви втомилися від нескінченних зривів після кодування і запоїв, то звертайтеся до нас — ми почнемо лікування вже сьогодні.

Кодування від алкоголізму в Ростові-на-Дону.

Кодування від алкоголізму-загальна назва заходів, спрямованих на негативне сприйняття спиртного і позбавлення пацієнта від алкогольної залежності. Кодування є доступним і ефективним методом лікування алкоголізму. Полягає у впливі на свідомість і підсвідомість людини різними способами з метою придушення потягу і появи почуття огиди до алкоголю. Пацієнту дають установку, що вживання навіть незначних доз призведе до негативних наслідків і загибелі організму.

У команді «Рішення» працюють кваліфіковані наркологи, психіатри, психотерапевти, консультанти з хімічної залежності – професіонали з багаторічним досвідом роботи у сфері наркології. Ми гарантуємо комплексний, всебічний підхід і дбайливе шанобливе ставлення.

Показання до процедури кодування:

діагностований алкоголізм; особливо на пізніх стадіях захворювання і у алкоголіків зі стажем; непереборна тяга до спиртного; тривалі запої; алкогольні психози; неадекватне, агресивна поведінка залежного.

Протипоказання:

Важка патологія серцево-судинної системи; порушення роботи сечовидільної системи; ендокринологічний дисбаланс; порушення функцій щитовидної, підшлункової залози; захворювання печінки: цироз, гепатит та інші; період загострення хронічних захворювань; епілептична хвороба, судоми, психічні захворювання; затримка психічного розвитку, порушення інтелекту; недавно перенесений інфаркт міокарда, інсульт; деякі види травм головного мозку; гострі інфекційні та вірусні захворювання, аутоімунні патології; вагітність, період годування; алкогольний абстинентний синдром; алкогольне або наркотичне сп’яніння; суїцидальні нахили; вік старше 60 років.

Процедура кодування від алкоголю починається з бесіди з пацієнтом і родичами для з’ясування анамнезу і отримання інформації про тривалість, стадії і тяжкості захворювання. Проводять всі необхідні обстеження: огляд пацієнта для оцінки стану внутрішніх органів загальний аналіз крові та сечі, вимірювання артеріального тиску і електрокардіограма.

Перед зверненням до нарколога обов’язкова умова-утримання від прийому алкоголю протягом 5-7 днів; організм повинен бути повністю очищений від етанолу і продуктів його розпаду. При необхідності на підготовчому етапі проводиться детоксикація і усунення абстинентного синдрому.

На попередній консультації лікар докладно розповідає про те, як буде проходити процедура кодування, роз’яснює всі майбутні маніпуляції, попереджає про можливі наслідки вживання алкоголю та запобіжні заходи.

Метод кодування, відповідний конкретному хворому, лікар-нарколог визначає індивідуально залежно від віку, особливостей розвитку захворювання і загального стану організму.

Протягом тижня після маніпуляції пацієнту забороняється вживати напої, що містять незначну кількість алкоголю, наприклад, кефір і квас.

Важливими принципами ефективної кодування є щире бажання пацієнта впоратися із згубною звичкою, підтримка близьких, зміна середовища спілкування і закріплення результату проведенням курсу реабілітації.

Часто ефективним виявляється проведення кодування вдома, у звичній комфортній обстановці; при проведенні процедури в домашніх умовах пацієнт може повністю розслабитися і слідувати вказівкам лікаря.

Проведення кодування на дому можливо при дотриманні декількох умов:

велике бажання позбутися залежності; у хворого не повинно бути доступу до алкоголю; виключення контактів з людьми, які зловживають спиртним; відсутність супутніх захворювань.

Кодування від алкоголізму проводиться тільки за згодою пацієнта. При небажанні і відмові від процедури не варто змушувати залежного; рекомендується знайти інший, більш відповідний метод.

Методи кодування від алкоголізму в клініці Рішення.

У реабілітаційному наркологічному центрі «Рішення» застосовуються психотерапевтичні методи, медикаментозне кодування, внутрішньовенні ін’єкції і вшивання препаратів, що викликають огиду до алкоголю, психологічна кодування та кодування за допомогою лазера.

Кодування методом Довженка.

Швидкий, простий і доступний спосіб позбавлення від алкогольної залежності.

Спеціаліст впливає на психіку пацієнта, зрозуміло й емоційно розповідає про те, що вживання алкоголю небезпечно і згубно діє на організм. На завершення лікар повідомляє про негативні наслідки при порушенні заборони. В результаті у хворого формується страх перед спиртним і установка на тверезість.

Кодування методом внутрішньовенних ін’єкцій(уколом)

В центрі «Рішення» кодування від алкоголю проводиться препаратом «Еспераль» строком на 6 або 12 місяців. Це один з найефективніших способів. Дія препарату проявляється у вигляді неврологічних і вегетативних розладів після прийому алкоголю і вираженого погіршення самопочуття.

Також для внутрішньовенного введення застосовуються «Торпедо», «Аквилонг», «Алгоминал». Дані препарати здатні накопичуватися в тканинах, не впливаючи на стан здоров’я, а їх дія починається в разі прийняття спиртного і проявляється в вираженому погіршенні.

У клініці використовується метод кодування «підшивка» — внутрішньом’язове введення «Еспераль» — метод вшивання «Еспераль». При порушенні заборони через несумісність з алкоголем спостерігаються найсильніші симптоми отруєння.

Медикаментозне кодування.

Метод заснований на введенні в організм лікарських засобів, дія яких спрямована на вироблення стійкої відрази до алкоголю, втрату почуття ейфорії на тлі спиртного. Навіть невелика доза етанолу викликає виражену інтоксикацію.

Застосовуються препарати на основі дисульфіраму і налтрексона.

Психологічне кодування.

Здійснюється психотерапевтами високого рівня. В результаті проведення індивідуальних або групових сеансів у пацієнтів змінюється ставлення до себе і навколишнього, усуваються фактори, які сприяли розвитку алкогольної залежності.

До способам психологічного кодування відносяться:

гіпноз; психотерапія; аутотренінг (самонавіювання).

Підходи, які використовуються:

формування правильних установок; спілкування з людьми, які мають проблеми з алкоголем; поліпшення відносин в сім’ї і з близькими; робота з самосвідомістю.

Лазерне кодування.

Апаратна методика лікування алкоголізму, застосовуються лазери, що впливають на рефлексогенні зони мозку, які відповідають за потяг до спиртного. Результат-неприйняття алкоголю.

Термін кодування встановлюється індивідуально, виходячи з анамнезу хвороби і бажання пацієнта і становить від кількох місяців до 5 років і більше. Ідеальний термін-1 рік, після чого процедуру повторюють. При проходженні повного курсу лікування та реабілітації повторне кодування може не знадобитися.

У клініці» рішення «доступна процедура розкодування, тобто видалення введеного препарату: «Еспераль»,»дисульфірам».

Ціни на кодування від алкоголізму в Ростові на Дону.

кодування від запою

Вартість кодування від алкоголізму різна в залежності від методу, стадії захворювання, тривалості алкоголізації, стану здоров’я пацієнта та наявності супутньої патології.

Консультації нарколога та психолога Консультації нарколога та психолога Консультація наркозалежного по телефону Безкоштовно Консультація для родичів залежних по телефону («телефон довіри») Безкоштовно Первинна консультація нарколога в офісі клініки Безкоштовно Первинна консультація нарколога на дому 1000 руб. Сімейна консультація з психологом 2500 руб. Консультацію профільного спеціаліста (терапевт, хірург, кардіолог) 2500 руб. Первинний огляд у клініці (анамнез, аналіз крові, кардіограма, психодіагностика) Безкоштовно Складання плану лікування Безкоштовно Лікування алкоголізму, Лікування алкоголізму Палата «Економ» 2000 руб. Палата «Комфорт» 3000 руб. Палата «VIP» 4000 руб. Реабілітація від алкоголізму з гарантією (ціна за міс.) 30 000руб. Висновок із запою Виїзд нарколога на будинок і первинна консультація. 1500 руб. Одинарна крапельниця від запою 3000 руб. Подвійна крапельниця 5000 руб. Детоксикація від алкоголю 7500 руб. Виведення з запою на дому 4000 руб. Амбулаторний виведення з запою 3000 руб. Виведення з запою в стаціонарі клініки 4500 руб. Дуплет (виведення з запою+кодування від зриву) 9000 руб. Екстрене вытрезвление 4800 крб. Усунення похмільного синдрому 3800 руб. Медикаментозна терапія при отруєнні алкоголем 8500 руб. Кодування від алкоголізму Психотерапевтичне кодування Кодування гіпнозом (метод Довженка) на 1 рік 8000 руб. Кодування гіпнозом (метод Довженка) на 2 роки 10000 руб. Кодування методом Назарлиева (провокація) 1000 руб. Еріксонівський гіпноз 8000 руб. Кодування уколом (Внутрішньовенні ін’єкції) Блок від алкоголізму одинарний 5000 руб. Подвійна блокування (гарантія 2 роки) 7000 руб. Кодування від алкоголізму препаратом «Торпедо» (ін’єкція) 3700 руб. Кодування від алкоголізму препаратом «Algominal» («Алгоминал») на 6 місяців 4900 руб. Кодування від алкоголізму препаратами Algominal («Алгоминал»), Acvilong («Аквилонг») і SIT («СІТ») на 12 місяців 6200 руб. Кодування препаратом «Аквилонг» (ACVILONG) 4900 руб. Ін’єкція препарату «Еспераль» на 6 місяців 4500 руб. Ін’єкція препарату «Еспераль» на 12 місяців 8000 руб. Внутрішньовенне кодування препаратом «Вивитрол» + консультація психіатра-нарколога 20000 руб. Внутрішньом’язове кодування (підшивка) Внутрішньом’язове введення препарату «Тетлонг-250» (на 3 місяці) 4500 руб. Внутрішньом’язове введення препарату «Дифульсирам» 8000 руб. Внутрішньом’язове введення препарату «Еспераль» на 1 рік 9000 руб. Внутрішньом’язове введення препарату «Еспераль» на 2 роки 9500 руб. Імплантація «Налтрексон» 18000 руб. Імплантація «Продетоксон» 30000 руб. Кодування від алкоголю в стаціонарі «Рішення» Лазерне кодування від алкоголізму / кодування лазером 7500 руб. «Хімічна захист» від алкоголізму ( на 6 місяців) 4000 руб. «Хімічна захист» від алкоголізму ( на 12 місяців) 7000 руб. Гіпноз та психотерапевтична блокування 3000 руб. Розкодування (інактивація) Розкодування (інактивація або видалення препарату) 1900 руб. Видалення імпланта «Еспераль» 3700 руб. Видалення імпланта «Дисульфірам» 5000 руб. Лікування алкоголізму в стаціонарі (ціна в добу) Палата «Економ» 2000 руб. Палата «Комфорт» 3000 руб. Палата «VIP» 4000 руб. Реабілітація від алкоголізму з гарантією (ціна за міс.) 30000 руб. лікування наркоманії лікування наркоманії виїзд команди інтервенції (переконання лікуватися) 5000 руб. кардіопротекторна терапія 1400 руб. Цитопротекторна терапія 2300 руб. Нейропротекторна терапія 2000 руб . Ксенонотерапия (ціна за літр) 2000 руб. Лазеротерапія 4000 руб. Плазмаферез 8000 руб. Метаболічна терапія (курс з 5 крапельниць) 7600 руб. Гепатопротектори для печінки (1 крапельниця) 1300 руб. Гепатопротектори (5 крапельниць) 5500 руб. Ноотропная терапія для головного мозку (1 крапельниця) 1500 руб. Голкорефлексотерапія 2900 руб. Реабілітація наркозалежних Первинна консультація психотерапевта Безкоштовно Сставление плану реабілітації Безкоштовно Груповий курс психотерапії 600 руб. Сеанс індивідуальної психотерапії 900 руб. Реабілітація наркозалежних в центрі (палата Економ) від 30000 руб. Реабілітація наркозалежних в центрі (палата Комфорт) від 50000 руб. Реабілітація наркозалежних в центрі (палата VIP ) від 90000 крб. Робота з співзалежними родичами Безкоштовно Юридична підтримка пацієнтів Безкоштовно Допомогу в працевлаштуванні колишніх залежних Безкоштовно Тести на наркотики Експрес-тест на визначення наркотичних речовин у сечі 1500 руб. Експрес-тест на визначення ВІЛ і Гепатиту С, слині 1500 руб. Аналіз крові на наркотики 1000 руб. ОАК, биохимичекий аналіз крові, кардіограма, постановка катетера 2800 руб. Кодування від наркоманії Вшивание Налтрексону 12000 руб. Кодування від 3 місяців 28000 руб. Кодування від 6 місяців 40000 руб. Кодування від 10 місяців 70000 руб. Подшика від наркотиків Продетоксон 15000 руб. Зняття ломки Екстрене зняття ломки 6000 руб. Зняття ломки на дому 4000 руб. Зняття ломки в стаціонарі 5000 руб. Детоксикація від наркотиків 7900 руб. Ультрабыстрая-опіоїдна детоксикація 10000 руб. Комбінована детоксикація організму 8800 руб. Аналіз генотипування (спадковий ризик розвитку залежності) 10000 руб. Експрес-аналіз генотипування (спадковий ризик розвитку залежності) 120000 крб.

Центри наркологічної допомоги «Рішення» розташовані в багатьох містах Росії, а при необхідності організовується трансфер з будь-якої точки Росії.

Переваги центру “Рішення”

професіоналізм команди; спеціалісти клініки-лікарі з великим досвідом роботи; висока ефективність і гарантії одужання: найвищий % одужання в Росії-до 90%; 100% анонімність при зверненні; наявність необхідних ліцензій, сертифікатів і дипломів працівників; діяльність повністю відкрита і легальна; робота і підтримка родичів пацієнта; доступна інформація про проблему, проведення лекцій та занять; довічна підтримка пацієнтів, допомога у працевлаштуванні; індивідуальний підхід і коректне ставлення.

Після проведення процедури кодування від алкоголізму пацієнт може вести звичайний спосіб життя, неприємні ефекти можливі лише при вживанні навіть невеликих доз спиртного.

В результаті психотерапевтичної роботи з’являються нові інтереси і захоплення, зміни в професійному житті. Колишній залежний може усвідомити відповідальність не тільки за своє життя і здоров’я, але і за благополуччя своєї сім’ї і близьких. Людина може порівняти своє життя до і після кодування.

Кодування-це шанс змінити своє життя і назавжди позбутися алкогольної залежності. А фахівці центру «Рішення» в цьому допоможуть.

Види кодування від запоїв.

На сьогоднішній день існує безліч видів лікування, що дозволяють вивести людину із запою. Одним з них є кодування алкогольної залежності.

Які види кодування від запоїв практикуються найчастіше?

Способи кодування як радикальний засіб від зривів в запійний стан можуть відрізнятися досить істотним чином. Взагалі можна почути думку, що кодування від алкоголізму взагалі не є лікуванням, застаріло та не має права на існування. Вірно, що в подібних твердженнях є своя частка істинні, але як завжди палицю перегинати не варто. У такій складній задачі, як лікування алкогольної залежності має своє місце і кодування і використання препаратів перешкоджають запою і психотерапевтичні методи впливу, рівно як і реабілітація алкоголіків. Отже як кодують від алкоголю:

Імплантація антиалкогольних препаратів імпортного виробництва. Проводиться підшкірно або в жирову клітковину. В даному випадку препарат вводиться наркологом без порушень цілісності шкіри і шрамів. Варто відзначити, що даний вид кодування має тривалий ефект, так як у людському організмі постійно підтримується потрібний рівень тих речовин, які формують стійку відразу до спиртного; Актоплекс – даний метод дозволяє закодувати людини, який знаходиться в стадії сп’яніння. Важлива умова – повне очищення організму від токсинів і продуктів розпаду алкоголю; Гіпнотичний метод Довженка буде ефективним для людей, що піддаються гіпнотичному навіюванню. Під час сеансу психотерапевт дає точну установку на огиду до вигляду, смаку, запаху алкоголю, формує програму наслідків порушення даних заборон; Торпедо. Лікування даним методом здійснюється після повного і великого обстеження стану здоров’я пацієнта. Цей вид кодування проводиться разом з психотерапевтичною і психологічною допомогою. Суть методу полягає в тому, що організм людини протягом певного проміжку часу перебуває під наглядом лікаря, вводяться препарати, не сумісні з алкоголем; Подвійний блок – це вид кодування алкогольної залежності, що поєднує можливості методу Довженка та внутрішньовенного введення лікарських засобів; Внутрішньовенне введення препаратів NIT, SIT, MST. Основна відмінність від Торпедо полягає в тому, що введення даних коштів проводиться з провокацією. Для цього пацієнту дається невелика доза спиртного, щоб він мав можливість переконатися в серйозності накладених заборон. Так, при грубому порушенні заборони можуть з’явитися судоми або настане зупинка дихання; нові технології і препарати. Прикладами в даному випадку можуть служити Алгомінал і Вітамінерц, які ефективні на всіх стадіях алкогольної залежності. Найкраще вони діють на людей, які тривало утримувалися від вживання алкоголю.

Вище представлені основні методи кодування від запоїв, які практикуються сьогодні в наркологічних клініках. Зацікавлених у збереженні і зміцненні здоров’я людини якого від запоїв захистили з допомогою методів кодування, звичайно ж цікавить, а які наслідки викликає кодування, тут можна ознайомитися з даного аспекту, з швидкими способами лікування алкогольної залежності не все однозначно.

Виведення з запою з кодуванням.

Виведення з запою з кодуванням.

Зняття запійного стану не звільняє питущого людини від алкогольної залежності. Якщо не вжити ніяких заходів, то через певний проміжок часу ексцес розвинеться з новою силою. Щоб уникнути рецидиву, необхідно пройти процедуру кодування від запою. З її допомогою пацієнт буде вести тверезий спосіб життя час, встановлений терміном дії коду. Після його закінчення знадобиться повторити процедуру, і бажано, щоб термін її дії був більш тривалим.

Всі деталі цього методу лікування можна дізнатися у фахівців клініки «Алко-Допомога». Отримати первинну анонімну консультацію можна як по телефону гарячої лінії, так і записавшись на прийом до нарколога.

Вартість послуг.

ВИВЕДЕННЯ ІЗ ЗАПОЮ Виїзд / Консультація / Призначення / Спостереження 1500 р. Стандартна крапельниця (АКЦІЯ!) 3000 р. Стандарт + 4500 р. Подвійний стандарт (Спецпропозиція) 6000 р. Максимальний детокс 8000 р. VIP-терапія (індивідуальний підхід) 10000 р.

Екстрене ВИТРЕЗВЛЕНІЕ зняття алкогольного (похмільного) синдрому від 4000 Р. екстрене витрезвленіе від 5000 р. висновок із запою + кодування терміном на 1 рік. (Акція!) 9000 р. строком на 2 роки. 11000 р. строком на 3 роки. 12500 р. «домашній стаціонар» Доба від 25000 р.

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ.

Кодування препаратом AcviLong (АКЦІЯ!) строком на 1 рік 4500 р. строком на 2 роки 5500 р. строком на 3 роки 6500 р.

Кодування препаратом Algominal строком на 1 рік 5000 р. строком на 2 роки 6000 р. строком на 3 роки 7000 р.

Кодування препаратом MST; sit; It-21 строком на 1 рік 3500 р. строком на 2 роки 4500 р. строком на 3 роки 5500 р.

Способи введення препарату: внутрішньовенний / внутрішньом’язовий / під лопатку Кодування препаратом Esperal (АКЦІЯ!) строком на 6 міс. 2500 р. строком на 1 рік 3500 р. строком на 2 роки 4500 р. строком на 3 роки 5500 р.

Знижки та акції повторне звернення 5% інваліди 10% учасники бойових дій 5% багатодітні сім’ї 10% власники карток 10%

Зверніть увагу, що в даному прайсі представлений не повний перелік послуг клініки. З повним прайсом ви можете ознайомитися на цій сторінці: «Наші ціни». А також ви можете задати питання по будь-якій послузі за телефоном 8 (495) 142-59-03.

Що необхідно для кодування від запою.

Щоб метод, що попереджає зрив, міг повноцінно працювати, потрібна специфічна підготовка хворого.

Вона включає:

Детоксикаційної терапії. Усунення ускладнень. Зняття супутньої патології. Лікування хронічних хвороб.

Підготовчий період в нашому центрі проводиться найбільш ефективними засобами і методами в максимально можливий короткий термін.

Одночасне виведення із запою і кодування.

У ряді випадків можна закодуватися в той же день, коли людина вживала алкогольні напої.

Але при цьому повинні бути враховані деякі моменти:

Тривалість запою не повинна перевищувати 1-2 дні. У кодованого не повинно спостерігатися деградації особистості. Клієнту слід мати мотивацію на тверезість. Попередні запої не можуть бути більше 3 діб. Якщо раніше були більш тривалі запійні ексцеси, то кодування в день прийняття спиртного не показана. Добова кількість спиртного – не більше 500 мл міцного алкоголю. Пацієнту необхідно мати вольовий характер при відсутності емоційних перепадів і нервово-психічних розладів.

Зазначеним критеріям відповідають тільки хворі з початковими стадіями алкоголізму.

Особливості виведення з запою і кодування на дому.

Одноразову процедуру можна проводити не тільки в стаціонарі або амбулаторно. При дотриманні всіх необхідних умов вона допускається і в домашніх умовах. Для цього при виклику лікаря додому слід обов’язково попередити диспетчера колл-центру клініки «Алко-Допомога» про своє бажання. Якщо він не виявить попередніх обмежень, то замовлення буде прийнято. Остаточне рішення про можливість кодування належить доктору, так як в телефонній розмові не завжди з’ясовуються всі тонкощі ситуації. Під час попереднього огляду лікар звертає увагу на стан пацієнта.

Для цього фахівець:

Вислуховує роботу серця, оцінює функцію дихання, вимірює пульс і артеріальний тиск. Перевіряє можливу наявність гострої патології. Оцінює психоневрологічний статус. З’ясовує особливості зловживання алкоголем.

Якщо після первинної діагностики ніяких протипоказань виявлено не буде, то доктор приступає до необхідних лікувальних маніпуляцій.

Як проводиться висновок із запою і кодування на дому.

кодування від запою

Процедура включає два етапи. Перший-розробка детоксикаційного плану. Другий-підбір кодувального уколу.

Для вирішення цих завдань у лікаря з собою є одночасно кілька комплексних крапельниць з вже готовим набором необхідних інгредієнтів. Призначення робляться в залежності від тяжкості стану. Склади за своєю суттю універсальні, але в них додаються інші препарати, необхідні для стабілізації кожного конкретного пацієнта.

Пакети інфузійно-крапельної терапії, застосовуваної для виведення із запою і кодування на дому:

Стандарт. Цей варіант підійде в найлегших випадках, при яких клієнт пив не більше доби, і у нього незначна ступінь інтоксикації. Тобто тоді, коли запій не встиг набрати силу. Стандарт.+ Даний вид крапельниці рекомендується для очищення крові у хворих з більш вираженим ступенем алкогольного отруєння. Подвійний. Пакет виявиться корисним людям з більш тривалим запоєм, наявністю хронічних хвороб. Максимальний детокс. Посилене очищення призначається у випадках з вираженою інтоксикацією. VIP-терапія. Крапельний склад включає дорогі, але і найефективніші препарати. Друга особливість – мінімальні побічні ефекти за рахунок м’якості дії інгредієнтів. Комплекс розрахований на людей без фінансових проблем.

Крім стандартних варіантів застосовується «екстрене вытрезвление». Ця крапельниця в самі стислі терміни нейтралізує алкоголь і продукти його розпаду. Людина швидко приходить в норму і відновлює працездатність.

У процесі детоксикації нарколог проводить психотерапію. Він з’ясовує рівень мотивації і якщо виявляє його недостатнім, то за допомогою навіювання і переконання посилює його.

Після очищення крові нарколог спільно з клієнтом підбирає тривалість кодування. На дому застосовується протиалкогольний препарат з терміном дії: 1-2-3 роки. Ліки вводиться в вену або м’яз відразу після детоксикаційної крапельниці.

Деякі хворі бажають після процедури переконатися в її ефективності. Для цих цілей їм пропонується «провокація». Маніпуляція складається з прийому невеликої кількості спиртного у вигляді вдихання, розтирання шкіри, або полоскання порожнини рота. Через деякий час пацієнт починає відчувати дію кодування.

Реакція проявляється:

почервонінням шкіри; нудотою (можлива блювота); запамороченням; страхом; тремтінням кінцівок; іншими скаргами.

Вони швидко йдуть без наслідків, так як кількість молекул спирту, що потрапило в кров незначно.

Вартість процедури.

Ціна всього комплексу виведення із запою і кодування на дому залежить від обраної крапельниці, кодувального препарату і тривалості дії коду. У клініці «Алко-Допомога» намагаються допомогти всім хворим без винятку. Цінова політика побудована таким чином, щоб пройти лікування міг будь-хто. У нас проводяться періодичні акції, під час яких вартість процедур значно знижується. Крім того, передбачені знижки при повторному зверненні, для інвалідів, багатодітних сімей, учасників бойових дій.

Телефонуйте нам прямо зараз: 8 (495) 142-59-03 !

Кодування від алкоголізму на дому.

Швидко. Анонімно. Телефонуйте Цілодобово! м. Москва + 7 (495)737-88-01.

Тяга до алкоголю обумовлена двома видами залежності: психологічної та фізичної. Подолати цю згубну пристрасть важко, але медицина вже має на озброєнні ряд ефективних засобів, до яких справедливо зараховують кодування. Практика лікування алкоголіків призвела до вироблення найбільш дієвих методів кодування.

Интракраниальная транслокація (ІКТ)

Даний метод передбачає нейрофізіологічне вплив, якому слід піддати ділянки головного мозку, відповідальні за потребу пити спиртне. Таке вплив здійснюють, підключаючи спеціальну апаратуру, сигналами якої блокуються певні клітини мозку. Мозкові центри, які раніше формували алкогольну потребу, перестають підтримувати специфічну активність нейронів, переходячи в пасивний стан. Пацієнт перестає відчувати потяг до споживання продуктів, що містять етиловий спирт. Кодування від алкоголю ІКТ діє протягом тривалого часу — від року до п’яти років.

Хімічний захист.

Даний метод кодування від алкоголізму реалізує просту ідею: зробити спиртні напої неприємними для алкоголіка. Медицина застосовує хімічні речовини, з’єднання яких з потрапили в кров алкоголем призводить до появи токсинів. Організм реагує на токсини симптомами отруєння. Пацієнт замість ейфорії від випивки відчуває цілий «букет» неприємних відчуттів. Так виробляється відраза до випивки. Введені в вену або прийняті всередину лікувальні хімікати залишаються в крові досить довго — від трьох до вісімнадцяти місяців.

Еспераль.

Отримав популярність препарат Еспераль, його застосування схоже з хімічним захистом за допомогою ін’єкції в вену. Еспераль до Відня не вводять. Препарат вшивається під лопатку, звідки хімічна речовина потрапляє в кровоносну систему, блокуючи розщеплення алкоголю. Випивка переходить у важке похмілля через утворюється ацетальдегіду. Раніше безпробудно пив пацієнт, якому вшита еспераль, набуває стійку боязнь споживання спиртного. Закодуватися від алкоголю цим методом хворий може на термін від півроку до п’яти років.

Провокація.

Потрібно перевірити реакцію пацієнта на алкоголь після кодування. Для цього робиться проба, при якій організм реагує на введений подразник. Дану процедуру називають провокацією. Хворому пропонують випити трохи вина або горілки. Лікарі аналізують реакцію різних систем організму. У разі ослабленої реакції показано збільшення дози лікувального хімікату для посилення кодування. Прийнятний рівень реакції свідчить про досягнутий захисний ефект. Пробна доза спиртного після випробування нейтралізується ін’єкцією ліків.

Алкоголізм обходиться хворому набагато дорожче, ніж кодування від нього, а наші ціни доступні широкому колу хворих на алкоголізм. Хворому, якій реально допомогло кодування, ціна процедури видається незначною, тому що відновлене здоров’я дорожче грошей.

АВЕРСИВНЫЕ ПРОЦЕДУРИ, при алкогольній залежності Процедура, спрямована на утримання від прийому алкоголю протягом 6 місяців Введення під лопатку 5 500 Процедура, спрямована на утримання від прийому алкоголю протягом 12 місяців Введення в/м’язово, п/лопатку (масляний розчин-гель) 10 000 Введення в/венно і подлопатку «Подвійний блок» 7 500 Процедура «Вивитрол» 1-а ін’єкція 25 000 з 2-ої ін’єкції 21 500 Імплантація аверсивного препарату на 1 рік 15 000 Імплантація препарату «Продетоксон» на 6 місяців 50 000 Психотерапевтична заборонна процедура за методом Довженка на 1 рік 8 500 на 3 роки 12 200 Процедура «Зняття ін’єкційного блоку» («раскодировка») 4 000 Процедура Видалення блокатора» («раскодировка») 6 000.

Швидко. Анонімно. Телефонуйте Цілодобово! м. Москва + 7 (495)737-88-01.

Кодування і виведення з запою.

Висновок із запою.

Запій (абстинентний синдром) — стан, в якому людина вже не може припинити вживати спиртні напої. Запій є проявом хронічного алкоголізму і супроводжується важким отруєнням організму токсичними продуктами переробки алкоголю.

За відсутності алкоголю людина відчуває жорстокий фізичний і психічний розлад. Намагаючись полегшити свої страждання, людина постійно, протягом декількох днів і навіть тижнів, вживає алкоголь. Дози спиртного збільшуються, симптоми отруєння організму наростають, і при відсутності сну і апетиту людина може швидко дійти до повного виснаження.

Тому краще якомога раніше почати виведення із запою, щоб запій не перетворився на катастрофу. Необхідно також розуміти, що намагаючись вийти з тривалого запою самостійно, при відсутності медичних знань і практичного досвіду, людина може завдати своєму здоров’ю непоправної шкоди. Тому важливо звернутися до дійсно грамотним фахівцям, які не тільки знімуть гострий стан, але і запропонують ефективне лікування алкоголізму як залежності.

Коли пацієнт не в змозі самостійно дістатися до клініки, можлива послуга екстреної допомоги при запої на дому.

З запою можливо виводити виключно за умови згоди пацієнта на надання йому медичної допомоги.

При виведенні із запою вибирається індивідуальна схема лікування. При цьому обов’язково враховується вік пацієнта, тривалість запою, і ступінь порушень фізіологічної діяльності.

Пам’ятайте, що алкоголізм – це хвороба душі і тіла, лікувати яку необхідно комплексно. Висновок із запою – тільки перший крок на шляху до одужання. Наступний крок-призначення лікарем комплексу медикаментозного лікування.

Кодування від алкогольної залежності.

Кодування, як і будь-який інший метод боротьби з алкоголізмом являє собою заходи, спрямовані на позбавлення людини від алкогольної залежності.

При вживанні алкоголю в печінці пацієнта утворюються продукти неповного розщеплення етанолу (спиртного), у результаті чого розвивається клінічна картина гострої ацетатальдегидной інтоксикації, що проявляється у вигляді різкого почервоніння шкірних покривів, холодного поту, нестримним блюванням, відчуттям стиснення за грудиною (спричинена спазмом коронарних артерій, нагадує клінічну картину нападу стенокардії), відчуття нестачі повітря (задухи) і страху смерті.

Кодування є «заборонним» методом позбавлення від алкогольної залежності , що мають на увазі під собою купірування психічної і фізичної залежності шляхом створення у пацієнта заборони на вживання алкоголю, тобто повної відмови від його прийому, в іншому випадку можуть настати незворотні наслідки. Знаючи про заборону і неможливість вживання алкоголю пацієнт усвідомлено утримується від спиртних напоїв і спиртовмісних лікарських препаратів.

Ефективність будь-якого виду кодування залежить, насамперед, від самого пацієнта, його бажання не вживати алкоголь, вести тверезий спосіб життя, а так само від лікаря психіатра-нарколога. Основна вимога до пацієнта перед кодуванням проведення 4-5 днів у тверезому стані.

Існують кілька видів кодування:

кодування від запою

Медикаментозне кодування – введення антиалкогольного препарату тривалої дії, створює у пацієнта хімічну блокаду алкоголю шляхом внутрішньом’язової, внутрішньовенної ін’єкції або імплантації препарату у підшкірну клітковину («ушиття», «ампула»). Психотерапевтичні методи кодування мають на увазі застосування різних методів навіювання пацієнтові шкоди алкоголю, відрази до нього.

Після процедури кодування від алкоголізму в організмі хворого підтримується концентрація препарату, достатня для розвитку негативних симптомів, у відповідь на вживання алкоголю. При всмоктуванні алкоголю, через деякий час (в середньому 4-10 хвилин) з’являється блювота, відзначається підвищення тиску, червоніє обличчя, починається пульсація в голові, частішає серцебиття, головні болі по типу «обруча», потемніння, «туман», «мерехтіння мушок» в очах, запаморочення, відчуття «клубка в горлі», однократна або багатократна блювота «фонтаном» — стан, який не дозволяє пацієнту продовжити випивати.

Тому ставитися до процедури кодування потрібно вкрай серйозно і обдумано.

У нашому медичному центрі застосовуються різні методики кодування на терміни від 1 до 5 років при цьому, для визначення оптимального виду кодування, пацієнт проходить безкоштовну діагностику з оцінки психофізичного стану:

Внутрішньовенне введення препарату «Диспераль» Ушиття препарату «Диспераль» Кодування препаратом Тэмпозил TLS Жорстке лазерне кодування; Комп’ютерно-підсвідоме кодування.

При деяких видах кодування пацієнтам призначаються підтримуючі препарати терміном на 1 місяць, дозволяють швидше привести організм в нормальний стан і полегшити неприємні ефекти, пов’язані з відміною алкоголю.

Суть кодування від запою.

Кодування від алкоголю є основним методом боротьби з алкоголізмом, який поширений в даний час. Його суть полягає в тому, що людині штучно викликають огиду до алкогольних напоїв, в результаті якого у п’яниці пропадає бажання приймати спиртне. Зараз закодуватися від алкоголю можна по-різному: сьогодні відомо кілька варіантів проведення цієї процедури, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Як проводиться кодування від запою, і скільки тримається ефект від реалізованого методу лікування?

Переваги кодування від алкоголізму.

Кодування вважається найбільш ефективним методом лікування, який підходить будь-якій людині. Адже його суть грунтується на введенні п’яниці в гіпноз або використанні певних ліків, за допомогою якого викликається відраза до спиртного.

Багато, хто недовго трималися після проведення кодування від запоїв, стверджують, що цю методику важко назвати лікуванням.

Швидше за все, процедура являє собою реабілітацію особистості, за допомогою якої алкоголік переходить на тверезий спосіб життя.

Перевагами даного методу лікування алкоголізму є:

довгий ефект від процедури; стійкість лікування; невелика вартість; безпека; відсутність тяги до спиртного.

Якщо кодування від запоїв пройде правильно, при прийомі алкоголю у людини почнеться сильна інтоксикація організму, з’являється блювота і запаморочення, а також виникнуть сильні головні болі. На жаль, при такому стані жодні ліки не зможе побороти ці неприємні симптоми, тому приймати спиртне після кодування не рекомендується. Дані ознаки проявляться в тому випадку, якщо людина не по своїй волі вирішить закодуватися від алкоголізму.

Варіанти кодування від запійного стану.

Кодування проводиться декількома способами, кожен з яких має певні переваги і недоліки.

Відомо багато відгуків від алкоголіків, які стверджують, що даний метод лікування допоміг їм побороти залежність від спиртного.

Імплантація імпортних протиалкогольних препаратів. Дані ліки вводяться в жирову клітковину або під шкіру алкоголіку, не залишаючи при цьому набряків або шрамів. Цей варіант кодування має довгий ефект, оскільки в організмі п’яниці буде постійно підтримуватися рівень певних компонентів, які формують стійку відразу до прийому спиртного. Такий спосіб зберігає відсутність залежності на 2-5 років. Актоплекс – цей метод допомагає закодуватися алкоголіку, який постійно знаходиться в сп’янілому стані. Основна мета такого лікування полягає в повному і швидкому очищенні організму від токсичних розпадів спиртного. Гіпнотичний спосіб за методом Довженка. Цей варіант лікування буде ефективний для тих, які легко піддаються гіпнозам. При проведенні сеансу кодування лікар дає хворому установку на припинення розпивання спиртного, яке викликається за допомогою відрази до смаку, запаху і виду алкогольних напоїв. Тримається гіпноз протягом 3-7 років. Торпедо – цей метод вважається найбільш небезпечним, так як при його проведенні заборонено вживати спиртне. При здійсненні торпедо хворому щодня під наглядом лікарів вводиться певний препарат, що викликає несприйнятливість організму до алкоголю. Якщо порушити лікування і прийняти спиртне, це призведе до судом або зупинки дихання. Прийом протиалкогольних препаратів. До них відноситься Витамерц і Алгоминал. Вони ефективні на будь-якій стадії залежності, тому використовувати препарати можна кожному алкоголіку. Найкраще такі ліки діють на людей, які протягом 3 і більше днів не приймали алкоголь.

Який вибрати вид кодування хворому, повинен сказати лікар, оскільки неправильно підібране лікування може погіршити перебіг запою і привести алкоголіка до ускладнень даної хвороби.

Кодування від алкоголізму в Єкатеринбурзі. Виведення із запою в Єкатеринбурзі.

Алкоголізм-одне з найпоширеніших і загрозливих захворювань в Росії. Не тільки тому, що етиловий спирт, а також продукти його переробки отруюють організм, викликають залежність, але й тому, що більшість нещасних випадків також відбуваються з людьми в стані алкогольного сп’яніння. Кодування від алкоголізму допоможе вчасно зупинитися, а також врятувати життя вашого родича.

Стадії алкоголізму.

Лікування алкоголізму необхідно вже на перших стадіях захворювання. Ця залежність небезпечна тим, що, на відміну від інших наркотичних речовин, не припиняється законодавчо. Спиртне в будь-якій кількості можна придбати в продуктових і спеціалізованих магазинах. Це дає хворому помилкове переконання в тому, що безконтрольний прийом алкоголю не призведе до негативних наслідків.

Розвиток алкогольної залежності ділять на три стадії:

На першій стадії хворий відчуває бажання вжити спиртне, але при відсутності такого бажання на час проходить. Якщо продовжити приймати алкоголь, контроль обсягів випитого швидко знижується. На цій стадії зростає толерантність до спиртного, ейфорія скорочується або не настає зовсім, з’являється фізична залежність і абстинентний синдром. На третій стадії спостерігаються порушення в психіці, амнезія, виснаження і інтоксикація організму. Запій, перерваний без участі нарколога, може привести до психозів і летального результату.

Зберегти життя і повернути контроль над собою допомагає кодування від алкоголю. Професійним виведенням із запою в Єкатеринбурзі займаються фахівці клініки «Еспераль».

Методи кодування.

Виведення з запою в медичному центрі проводиться різними способами – їх підбирає лікар окремо для кожного пацієнта з урахуванням наявних захворювань, стадії алкоголізму. Наркологічна клініка «Еспераль» проводить швидке та ефективне кодування такими методами:

лазерне, апаратне кодування; вшивання торпеди; психокорекційний метод; кодуючі уколи; метод Довженка; метод ТЕС; КВЧ-терапія; комбіновані методи.

При необхідності в Свердловській області і Пермському краї працюють не тільки цілодобові приватні клініки, але також терміновий виклик лікаря додому. Послуги лікаря по виведенню із запою надаються анонімно для кожного пацієнта.

Лікування алкоголізму в центрі «Еспераль»

Передові методи лікування алкогольної залежності успішно використовуються нашими лікарями для лікування пацієнтів в стаціонарі і вдома. Повністю анонімне перебування в лікарні, офіційна довідка після процедури і додатковий супровід хворого в період реабілітації.

Кодування від алкоголізму на рік, 2 роки, 3 роки і більше, проводиться лікарями наркологами, психотерапевтами Свердловської області.

Записатися на консультацію і лікування:

М. Єкатеринбург, Вул. Родонітова, 23.

Вартість залежить від обраного методу процедури кодування. Уточнюйте ціни на консультації з фахівцем. Наші лікарі завжди обґрунтовують і пропонують ефективні методики, перевірені на сотнях пацієнтів з успішною ремісією довжиною від 4-5 років і більше.

Врятуйте близької людини сьогодні, не дайте йому втратити своє життя, здоров’я, особистість – звертайтеся в клініку «Еспераль» для експертної консультації, виклик фахівця додому для термінової допомоги і проходження курсу лікування з гарантією.

Кодування на дому.

Вшивання торпеди.

Метод Довженка.

Кодування «Алгоминалом»

Кодування гіпнозом.

Кодування пацієнта на дому — це другий крок при лікуванні алкоголізму. Найчастіше люди хочуть закодуватися відразу після того, як вийшли з запою. Однак, перш ніж кодуватися потрібно бути на 100% впевненим , що в організмі не залишилося алкоголю, так як існує ризик того, що почнеться «біла гарячка». Тому є 3 шляхи:

Якщо людина не може почекати 3 дні і його постійно тягне випити, то можна поставити крапельницю і тут же закодувати прямо на дому. В такому випадку ризик розвитку білої гарячки мінімальний.

Однак, дане рішення завжди залишається на розсуд лікаря , після приїзду додому та огляду пацієнта так як не кожного можна відразу кодувати. З віком, а так само при наявності певної групи хронічних захворювань, кодування може бути відкладено доктором на 3-5 днів.

Почекати 3-5 днів перед кодуванням.

Якщо людина в змозі почекати три дні, то найкраще так і вчинити, а після цього викликати бригаду додому.

Очистити організм і тут же закодувати.

Звичайно, найкращий спосіб, це очистити організм крапельницею і тільки через 3 дні викликати доктора для кодування на дому . Однак, хоч це і найдієвіший спосіб, він за ціною як одноразовий виклик на виведення із запою + кодування. Більшість пацієнтів воліють не чекати 3 дні, хоч головний плюс в даному випадку в тому, що різко знижуються ризики зриву кодування.

Які існують види кодувань на дому.

На 2016 рік існує лише три по-справжньому дієвих засоби методу, які ми застосовуємо при кодуванні на дому: Подвійний код, Торпеда, за методом Довженка (гіпноз) . Всі інші варіанти(лазерне кодування, баро-кодування та ін) є гібридом з цих 3-х коштів і в основному не несуть в собі більшої користі але при цьому на порядок дорожче традиційних методів.

Подвійний код(Алгоминал)

Даний спосіб кодування є найпростішим і дешевим в його основі лежить два уколи( внутрішньовенно і внутрішньом’язово) препарату «Алгомінал». Подвійний код слід застосовувати, якщо людина кодується вперше і якщо попередні кодування не були зірвані.

Як це працює.

Все просто. Якщо людина випиває алкоголь, то речовина (Алгоминал) починає руйнувати клітини внутрішніх органів і м’язів, внаслідок чого людина відчуває страшні болі, блювоту, запаморочення. Тривалість нападів залежить від загального стану організму і кількості випитого.

Провокація.

Так як алгомінал працює при будь-яких дозах алкоголю, то пацієнту дається пару крапель на язик. Буквально протягом декількох хвилин людина починає відчувати побічні ефекти. Відразу після того, як людина відчула ефект, доктор вводить внутрішньовенно антидот. В результаті введення антидоту побічні ефекти пропадають через кілька хвилин.

Зрив після кодування на дому.

При цьому існує небезпека зняття кодування самою людиною, шляхом поступового збільшення дози вживання спиртного. Це відбувається тому що поступово людина звикає до болю і кодування зривається.

Рекомендується проводити дану кодування не більше ніж на рік з подальшим перекодуванням. А якщо людина сама зірвала код, то кодуватися або за методом Довженка, або вшивати торпеду.

Торпеда — Еспераль.

Даний спосіб кодування, проводиться на дому пацієнта і є найефективнішим, але ми категорично не радимо використовувати його, якщо людина кодується перший раз. Для першого разу чудово підходив «Подвійний код».

Людині вшивається капсула з ліками, яка впродовж довгого часу розсмоктується і «торпеда» побудована таким чином, що після розсмоктування речовина довгий час залишається в клітинах організму.

Як це працює.

У разі потрапляння алкоголю в організм будь-якого походження, в будь-який момент може початися напад, який супроводжується нудотою і блювотою, запамороченнями, рвучими болями в різних частинах тіла і внутрішніх органів. У деяких випадках у пацієнтів спостерігалася зупинка серця. Особливістю препарату є те, що може з’явитися ефект «ломки», який впливає на людину психологічно.

Провокація.

З метою провокації нападу пацієнту під язик капається пара крапель алкоголю. Протягом декількох хвилин пацієнта починає відчувати побічні ефекти. Відразу після цього людині внутрішньовенно вводиться антидот.

Зрив кодування.

Однак, як і з «Подвійним кодом», існує ризик зняття коду шляхом поступового збільшення дози прийнятого алкоголю. Але так як в даному випадку речовина потрапляє в кров протягом довгого часу, ризик зриву кодування зменшується.

Рекомендований термін кодування через «торпеду» — один рік.

Кодування на дому за методом Довженка.

кодування від запою

Кодування за методом Довженка є далеко не найефективнішим, але безумовно найбезпечнішим способом кодування. Цей метод відмінно працює як у випадках першого в житті кодування, так і кодування після зриву.

Як це працює.

Суть методу полягає в тому, що доктор підсвідомо налаштовує людину на відторгнення до алкоголю. Людина відчуває огиду не тільки до запаху але і тим більше до смаку.

Зрив кодування.

Однак, так як це психологічний метод, у нього найбільша ймовірність зриву. Досить змусити людину випити( це можуть бути друзі, яким неможливо відмовити або велике горе) і кодування буде зірвана. Тому, разом із застосуванням цього методу ми завжди рекомендуємо відгородити людину від алкоголю, аж до «без алкогольного» столу в колі родини на свята.

У вартість входять: виїзд, сама послуга і препарат.

Подвійний код Торпеда За методом Довженка Москва 7000 9000 12000 Апрелівка 9000 10000 13000 Балашиха 7000 9000 12000 Бронниці 9000 11000 14000 Верея 11000 13000 17000 Чільне 7000 9000 12000 Волоколамськ 10000 12000 17000 Воскресенськ 9000 11000 14000 Высоковск 10000 12000 17000 Голіцино 9000 10000 13000 Дедовськ 7000 9000 12000 Дзержинський 7000 9000 12000 Дмитрів 7000 9000 12000 Долгопрудний 7000 9000 12000 Домодєдово 7000 9000 12000 Дрезна 9000 11000 14000 Дубна 13000 17000 17000 Єгорьєвськ 9000 11000 14000 Залізничний 7000 9000 12000 Жуковський 7000 9000 12000 Звенигород 9000 10000 13000 Зарайськ 17000 17000 21000 Івантєєвка 7000 9000 12000 Істра 9000 11000 14000 Кашира 11000 13000 17000 Климовск 7000 9000 12000 Клин 9000 11000 14000 Коломна 9000 11000 14000 Корольов 7000 9000 12000 Котельники 7000 9000 12000 Красноармійськ 7000 9000 12000 Красногорськ 7000 9000 12000 Краснозаводск 7000 9000 12000 Краснознаменск 9000 10000 13000 Кубинка 9000 10000 13000 Куровское 11000 13000 17000 Лікіно Дульово 9000 11000 14000 Лобня 7000 9000 12000 Лосино Петровський 7000 9000 12000 Лохвиця 13000 17000 17000 Литкаріно 7000 9000 12000 Люберці 7000 9000 12000 Можайськ 10000 12000 17000 Москва 7000 9000 12000 Московський 9000 10000 13000 Митищі 7000 9000 12000 Наро-Фомінськ 10000 12000 17000 Ногінськ 7000 9000 12000 Одинцово 7000 9000 12000 Намисто 12000 14000 17000 Озеры 13000 17000 17000 Горіхово-Зуєво 9000 10000 13000 Павловський Посад 9000 10000 13000 Пересвет 7000 9000 12000 Подольськ 7000 9000 12000 Протвино 11000 13000 17000 Пушкіно 7000 9000 12000 Пущино 10000 12000 17000 Раменське 7000 9000 12000 Реутов 7000 9000 12000 Рошаль 17000 17000 21000 Руза 9000 11000 14000 Сергієв Посад 7000 9000 11000 Серпухов 10000 12000 17000 Солнечногорск 9000 11000 14000 Стара Купавна 7000 9000 12000 Ступіно 10000 12000 17000 Талдом 10000 12000 17000 Троїцьк 7000 9000 12000 Фрязіно 7000 9000 12000 Хімки 7000 9000 12000 Хотьково 7000 9000 12000 Черноголовка 9000 10000 13000 Чехів 9000 10000 13000 Шатура 13000 17000 17000 Щербинка 7000 9000 12000 Щолково 7000 9000 12000 Електрогорськ 9000 10000 13000 Електросталь 7000 9000 12000 Электроугли 7000 9000 12000 Ювілейний 7000 9000 12000 Яхрома 7000 9000 12000.

Гарантія.

Дуже часто, перш ніж зважитися на кодування або виведення з запою, запитують, які гарантії ми можемо надати, цікавляться перспективами подальшого розвитку алкоголізму.

Під гарантіями хворі мають на увазі те, що вони зможуть утриматися від вживання спиртного протягом усього періоду, на який проводилося кодування. А в іншому випадку їм загрожують серйозні наслідки, аж до летального результату. Зрозуміло, таких гарантій ні ми, ні будь-яка інша наркологія дати не можуть.

У лікуванні від алкоголізму дуже важливе бажання одужати.

Під час дії кодування близько 90% спостережуваних дійсно відмовляються від алкоголю. При поновленні вживання спиртних напоїв після кодування, всі симптоми алкоголізму повертаються в найкоротші терміни. Але навіть тих людей, які знову пристрастилися до спиртного, не можна назвати безнадійними. Деякі з них незабаром знову звертаються за допомогою до наркологів. Інші – кажуть рідним, що йдуть в запій, і через кілька днів їм потрібно висновок із запою і кодування. Таке чергування періодів запою і тверезості триває до тих пір, поки людина раз і назавжди не відмовиться від алкоголю або остаточно зіп’ється.

Так все-таки, чи може лікар дати гарантії? Так, може. Але жоден хороший нарколог ніколи не гарантуватиме 100% лікування. А гарантії полягають в тому, що доктор береться лікувати навіть найскладнішого хворого, за умови, що у нього є хоча б мінімальне бажання позбутися від алкоголізму. Ми не кидаємо лікування на середині шляху і знаходимо альтернативні шляхи лікування алкогольної залежності. Своєчасна зміна тактики, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, розмови з родичами допомагають домогтися позитивного результату в більшості випадків.

Ми гарантуємо:

— Професійну, високоефективну допомогу наших фахівців, які працюють за державною ліцензією № ЛО-77-01-002206 і сертифікованих по психіатрії-наркології в провідних інститутах Москви. З досвідом роботи від 7-и років.

— Цілодобову безкоштовну консультацію, підтримку по корекції лікування і догляду за пацієнтом по телефону.

― Високу ефективність лікування і хороший прогноз, при повному дотриманні всіх рекомендацій, даних лікуючих лікарем.

― Наш лікарі завжди відкриті для співпраці, а найголовніше для нас – це тверезі пацієнти.

Терміново потрібен висновок із запою або кодування від алкоголізму? Телефонуйте 8 (495) 133-94-85 і лікар буде у вас протягом півтори години!

Кодування від запоїв, ефективні методи.

Лікування алкоголізму багато в чому залежить від бажання пацієнта побороти в собі це згубна пристрасть. З тими, для кого запої стали нормою, розмовляти вкрай складно. Ці люди не реагують на вмовляння рідних. Тоді вони намагаються вдатися до насильницького лікування. Але такі заходи не приносять результатів. Разом цього їм пропонують метод інтервенції. Практикують його в наркологічній клініці, ось уже кілька років діє в місті Москва, де також проводять і кодування від запоїв.

На будинок виїжджає фахівець. З людиною проводиться бесіда. Нарколог, психолог вміло може мотивувати хворого на лікування. У більшості випадків лікарю вдається запросити майбутнього пацієнта на курс терапії.

Все починається з очищення організму. Потім приступають до процедур. Вони будуть різнитися за часом, застосовуваним методикам і ціною. Комусь буде досить психотерапії. Іншим можуть призначити «підшивання». Третій варіант – ефективний і добре себе зарекомендував – кодування.

До процедури потрібно правильно підготуватися:

не пити спиртні напої протягом тижня; не бути на сеанс в стані похмілля; усвідомлено зробити вибір на користь цієї лікувальної заходи; пройти попереднє обстеження.

Потім пацієнту, який погодився на кодування від запоїв в наркологічній клініці в Москві, чекає розмова з лікарем. Кожній людині підберуть індивідуальну програму лікування: за вартістю, тривалості, ефекту і методикам. Відповідно до цього кодування буває декількох видів:

за методом Довженка; медикаментозне; комбіноване.

Перший метод-класичний. Являє собою бесіду, на якій пацієнту в стані легкого гіпнозу вселяють, що від шкідливої звички потрібно відмовитися, що норма життя – це тверезість. Після сеансу психотерапії у хворого з’являється чітке неприйняття алкоголю. Відмова від спиртного може діяти кілька років. Скільки – визначає резидент клініки. Ціна такого кодування відносно невисока.

Другий метод – призначення пацієнту лікарських засобів, проводиться в умовах стаціонару. За допомогою ін’єкцій вводиться речовина, яка на довгий час затримується в організмі і буде відбивати атаки алкогольних напоїв. При вживанні високоградусних рідин викличе отруєння організму, якщо випита велика доза-аж до екстреної реанімації. Ефекту відмови від спиртного домагаються завдяки страху хворого за своє життя. Висновок очевидний: сумнівне задоволення не варте таких наслідків. Залежно від тривалості дії препарату, вартість процедури може коливатися від декількох до десятків тисяч рублів.

Третій метод застосуємо тоді, коли лікування не принесло бажаних результатів. Лікарі можуть доповнити психотерапію лікарськими засобами.

Новинка-лазерне кодування від запою.

Такий спосіб лікування-в наркології один з останніх і найефективніших. Лазер впливає на точки на тілі, які посилають сигнали в відділи мозку, що відповідають за залежність від чого-небудь. Спочатку знімається тяга до алкоголю, потім виробляється відраза до міцних напоїв.

Фахівці дають гарантію на послуги. Однак нагадують, що такі методи боротьби з алкоголізмом – не панацея, лише тимчасовий захід. Потрібно лікувати причину.

Щоб повністю позбутися від тяги, потрібно пройти ще й психотерапевтичні сеанси. Коли кодування від запоїв проведено, потрібно реабілітація, яку можна пройти в одному з спеціалізованих центрів в Московській області.

Кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму на дому в Москві і області — це простий спосіб подолання проблем із залежністю. Воно підходить людям, охочим закодуватися від алкоголізму і при цьому зберегти максимальну анонімність, сором’язливим, не бажають покидати межі квартири, що знаходяться в стані запою або зазнають абстинентний синдром (похмілля). Кодування на дому в Москві здійснюється одним із двох способів — медикаментозним або методом Довженка (емоційно-стресова терапія).

Види кодування.

Медикаментозне кодування від алкогольної залежності.

кодування від запою

Торпедо — використовується для підтримки тверезості, підходить для людей з помірною тягою до алкоголю; Алгоминал — ефективна кодування від спиртного, сучасний і активний препарат; Вивитрол — сучасний препарат, який ефективно бореться з алкогольною залежністю. Ферронит — при вживанні алкоголю викликає клінічну картину гострої ацетатальдегидной інтоксикації, які проявляються у вигляді почервоніння шкірних покривів, нестримної блювоти, спазму коронарних артерій, ядухи, напади страху; Регард — препарат з вираженим ефектом відрази до алкоголю.

Ми перерахували методи, використовуючи які можна закодуватися від алкоголізму на дому. Вдаватися до них може тільки лікар-нарколог з ліцензією і відповідною освітою. Спеціаліст підбирає варіанти, виходячи зі стану, минулого досвіду і анамнезу пацієнта, щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я.

Вартість.

Кодування на дому (з видачею офіційної довідки)*

Найменування послуги Вартість (руб.) Торпедо, Алгомінал, Аквілонг, Ферроніт, SIT, NIT, Регард 7 000 (до 1 року) Експераль вшивання (в клініці) 19000 кодування в клініці (з видачею офіційної довідки) 7000.

Метод Довженка.

Метод Довженка заснований на гіпнозі, після якого людина отримує переконання в можливості відмовитися від алкоголю. Робота проводиться в 2 етапи:

робота по створенню у пацієнта відповідного настрою (психотерапевтична бесіда і переконання); безпосередньо сам процес — психопрограммирование, в ході якого пацієнт отримує переконання, що прийняття спиртного в майбутньому несе фатальний ризик (термін вибирається самим пацієнтом).

Плюс:

неінвазивність; всього один сеанс; закодований пацієнт не нервує, перебуваючи в приміщенні з питущими людьми, він абсолютно розслаблений і легко веде життя тверезої людини.

Мінус:

щоб отримати ефективне кодування від алкоголізму, на момент проведення процедури людина має бути повністю тверезий; не можна закодувати таким способом людини, який сам цього не хоче; роботу повинен проводити справжній професіонал-психолог (легко зіткнутися з шахрайством, будьте уважні!).

Увага!

Будьте обережні, не довіряйте своє життя і життя своїх близьких шахраям. «Московська наркологічна служба – — це найкраща клініка зі стаціонаром в Москві, і Виїзд додому-це лише мала частина нашої роботи. Якість наших послуг підтверджено ліцензіями та дипломами фахівців.

Наші переваги.

доступні ціни кодування від алкоголю на дому; досвід фахівців від 7 років; загальний досвід клініки по кодуванню – 15 років; анонімність; тактовність; індивідуальний підхід (будь-якої дії завжди передує обстеження та інтерв’ювання); перевірені ліцензовані препарати; цілодобова робота.

Ми надаємо допомогу з виведення із запою і ефективне кодування будь-яким з перерахованих способів. Якщо ви або ваш родич не можете самостійно закодуватися від алкоголю на дому, зверніться до фахівців скористайтеся однією із застосовуваних нами серйозних наукових методик. Не зволікайте! Телефонуйте цілодобово за телефоном: +7 (499) 649-58-16 .

Методи кодування від запою.

Кодування – група методів навіювання, призначених для лікування алкогольної, тютюнової та наркотичної залежності. Відмітна особливість такої терапії в тому, що для отримання результату необхідний всього один сеанс. Термін «кодування» введений в науку радянським лікарем-наркологом А. Р. Довженко. Методи отримали поширення в Росії і в деяких країнах СНД, хоча їх ефективність залишається спірною: згідно з останніми дослідженнями, тривалість ремісії у хворих хронічним алкоголізмом, закодованих від вживання алкоголю, така ж як у пацієнтів, які не отримують лікування.

Принцип дії кодування.

Кодування від запою в більшості випадків засноване на «ефекті плацебо», тобто на впевненості пацієнта в ефективності застосовуваного методу, в той час як фактичні лікувальні дії нейтральні. В ході терапевтичного сеансу лікар створює у хворого негативний умовно-рефлекторний зв’язок між прийомом алкоголю і його наслідками. Наприклад, вселяє, що після вживання спиртного настане смерть (або важка хвороба). Слова лікаря підкріплюються сеансом гіпнозу, введенням ліків, апаратними процедурами. У пацієнта виникає відраза або страх, який служить мотивацією для ведення здорового способу життя.

Основними умовами для проведення кодування є:

невеликий стаж хронічного алкоголізму сугестивність і довірливість пацієнта висока мотивація до одужання.

Цілодобово Анонімно Безкоштовно.

Класифікація методів.

Є. М. Крупицький запропонував поділяти кодування на три групи в залежності від способів, якими підкріплюється навіювання лікаря про тяжкі наслідки після прийому наступної дози алкоголю: фармакологічне, інструментальне і психотерапевтичне. Найбільш зрозумілим і тому дієвим виявилося фармакологічне кодування, при якому використовуються ліки, нібито або дійсно несумісні з етиловим спиртом. Процедура зазвичай проводиться наркологом і не вимагає участі інших лікарів. Інструментальне кодування передбачає застосування різного устаткування (апарату МРТ, акупунктурних голок і ін.) і залучення фахівців, які вміють з ним звертатися. Психотерапевтичні методи-область роботи психологів, психіатрів, наркологів з професійною підготовкою по психотерапії.

Медикаментозне кодування.

При фармакологічному, або медикаментозному кодуванні від запою лікар проводить бесіду з пацієнтом, на якій повідомляє, що йому буде введений препарат несумісний з алкоголем. Якщо заборона на вживання спиртного буде порушений, то розвинуться важкі побічні ефекти або настане смерть. Після цього певним чином вводиться ліки (перорально, внутрішньовенно або підшкірно). Виконується провокаційна проба: хворому дають невелику кількість алкоголю, щоб він зміг відчути неприємні симптоми – нудота, слабкість, запаморочення, прискорене серцебиття.

Останній етап кодування – навіювання. Лікар переконує хворого, що препарат буде діяти протягом 5 років (або 7, 10). Після процедури прогнозується ремісія алкоголізму на заданий термін. В якості препаратів для кодування використовуються:

Торпедо Еспераль Атровид Алгоминал Аквилонг Актоплекс Регард Ферронит Тетурам.

Інструментальний.

кодування від запою

Процедура інструментального кодування від запою передбачає використання спеціального обладнання, що впливає на нервову систему в цілому або на окремі ділянки головного мозку. Згідно навіювання лікаря, проведені маніпуляції сприяють розвитку відрази до алкоголю або змінюють функціонування організму так, що прийом навіть однієї дози алкоголю може стати смертельним, провокуючим жизнеугрожающие стану. До інструментальним методам кодування відносяться:

Голковколювання. Під час сеансу акупунктури лікар впливає голками на окремі ділянки тіла. Очікуваний результат: почуття неприязні, нудоти при вигляді і запаху алкоголю. Лазерні процедури. Виконується опромінення лазером ділянок голови, біологічно активних точок на тілі. Пацієнту навіюється, що процедура впливає на центри головного мозку, відповідальні за потяг до алкоголю, і змінюють їх активність. Интракраниальная транслокація. Це процедура впливу електромагнітним полем на головний мозок з метою блокади нейронів у відділах, що реалізують тягу до алкоголю. Передбачається, що результат після сугестії зберігається від року до п’яти років. Электроимпульсное кодування. Процедура впливу електричним струмом змінює активність мозку, роблячи його чутливим до впливу алкоголю. Пацієнту повідомляють, що кодування сформувало системну негативну реакцію на спиртне, і після прийому наступної дози розвинеться судомний припадок.

Психотерапевтичне кодування.

Психотерапевтичні методи засновані виключно на прямому навіюванні. Пацієнт при цьому знаходиться в стані активної свідомості, занурений в гіпнотичний сон або його увагу дещо зміщено за допомогою мовних технік. Терапевт враховує індивідуальні особливості хворого – сугестивність, способи прийому і аналізу інформації, готовність до відмови від спиртного.

Психотерапевтичне кодування включає:

Суть методу Довженка полягає в гіпнотичному впливі на людину зі навіюванням йому певного терміну тверезості і комплексу заборонних заходів. […] Основна форма психотерапії – емоційно-стресова психотерапія, закладене в підсвідомість «коду», що забороняє вживання алкоголю.”

Плюси і мінуси.

Перевагою кодування є те, що для отримання результату потрібен всього лише один сеанс, і його вартість доступна для багатьох хворих. У людей з високим ступенем сугестивності ремісія зберігається протягом 3-5 років (в середньому). Незважаючи на ці плюси, методи кодування все ще не отримали наукового підтвердження ефективності. Багатьма фахівцями вони розцінюються як шарлатанство і обман пацієнтів. По суті одужання не настає, а ремісія утримується за рахунок почуття страху і Вселеної огиди до алкоголю. Свідомої боротьби із залежністю не відбувається, тому результат лікування дуже нестійкий, а лікарі, практикуючі кодування, не дають гарантій на одужання.

Висновок.

Кодування від запою засноване на навіюванні пацієнтові інформації, що формує страх або огиду до алкоголю. Ефективність більшості поширених методів науково не доведена, тому відсоток пацієнтів з тривалою ремісією значно нижче заявлених в рекламі цифр.