кодування від пияцтва

Який метод кодування від алкоголізму найефективніший.

Кодування від алкоголізму: відгуки, методи, ефективність і наслідки.

Коли немає вже сил боротися з згубною звичкою самостійно, на допомогу може прийти кодування від алкоголізму. Відгуки про такий спосіб лікування будуть представлені далі. Також ми розповімо вам про те, які методи сьогодні вважаються найефективнішими і які наслідки вас можуть очікувати.

Загальні відомості.

Що таке кодування від алкоголізму? Відгук про названому способі лікування залишає практично кожна друга людина, що пройшла його. За твердженням фахівців, більше половини хворих погоджуються на такі процедури тільки після того, як вивчать всю наявну інформацію, а також своїми очима побачать людей, яким раз і назавжди вдалося позбутися своєї залежності.

Напевно багато хто страждає від алкогольної залежності, а також їх близькі люди чули про такий метод лікування, як кодування від алкоголізму за Довженка. Слід зазначити, що в медичну практику він був введений ще в 1980 році. Це було зроблено доктором А. Р. Довженка. У ті часи даний термін мав на увазі під собою лише якусь заборону на будь-яку дію, який вселяють тому чи іншому пацієнтові. У випадку з надмірним вживанням алкоголю ця заборона поширюється тільки на розпивання спиртних напоїв. До речі, у даного методу лікування був якийсь прообраз. Справа в тому, що ще в XIX столітті священики давали зарок не вживати алкоголь і тримали слово, так як дуже боялися прогнівати Бога своїми діяннями. У той час це і було своєрідне самокодування від алкоголізму. Відгуки та результати таких заборон ми можемо бачити тільки в історичних довідках.

Що таке кодування?

Про те, що таке кодування від алкоголізму (лікування цієї хвороби), знає далеко не кожен. У зв’язку з чим цю статтю ми вирішили присвятити саме цій темі.

Кодування являє собою найбільш поширений медичний метод, який застосовується з метою усунення алкогольної та інших залежностей за допомогою різних процедур. Слід особливо зазначити, що такі заходи повинні проводитися тільки кваліфікованим наркологом-психіатром в спеціальних медичних закладах. Більш того, подібні процедури можна здійснювати лише за умови повної згоди, а також особистого бажання хворого.

Методи кодування від алкоголізму.

У сучасній медицині під кодуванням від алкогольної залежності передбачають різні способи лікування, починаючи від введення спеціальних препаратів і закінчуючи безпосереднім впливом на психіку хворого якими-небудь психотерапевтичними методами.

Особливо ефективними вважаються такі напрямки:

Медикаментозна терапія. Що являє собою таке кодування від алкоголізму? Відгук про даному способі залишає практично кожен пацієнт, так як подібний метод лікування вважається найефективнішим і популярним. Він заснований на використанні різних лікарських засобів. Комбінуючи такі препарати, досвідчений фахівець здатний вирішувати всі ті проблеми, які виникли від надмірного вживання спиртних напоїв. Наприклад, такі лікарські засоби можуть вилікувати соматичні ускладнення, печінку, серцево-судинну систему та ін Більше того, існують і такі медичні препарати, які формують у пацієнта сильне відраза до алкоголю або ж блокують вживання спиртних напоїв на біохімічному рівні. Даний метод вважається найпопулярнішим і недорогим. Психотерапевтичне лікування. Така терапія передбачає використання різноманітних практик та психотерапевтичних методів, за допомогою яких можна впливати на психіку пацієнта, що страждає від алкоголізму. Метою такого кодування є стабілізація і нормалізація психічного здоров’я людини, а також усунення тих психічних відхилень, які виникли в результаті тривалого вживання алкоголю. Апаратне або фізіотерапевтичне кодування від алкоголізму. Наслідки, відгуки і результати такого лікування повідомляються пацієнтам, перш ніж фахівці приступають до безпосередніх процедур. Слід зазначити, що у даного методу — ті ж самі цілі, що і у медикаментозної терапії. Але на відміну від останньої при такому лікуванні основний упор робиться на застосування фізичної, а не хімічного впливу на організм хворого.

Лазерне кодування від алкоголізму.

Не так давно вченими було виявлено, що на тілі і в мозку людини існують певні точки, після впливу на які можна досить легко перемогти практично будь-яку хворобу. Як відомо, саме на цій теорії були засновані такі сучасні методи лікування, як масаж і голкорефлексотерапія.

З розвитком медичних технологій стали з’являтися і нові способи такого впливу на залежну людину. Наприклад, сьогодні величезною популярністю користується кодування від алкоголізму лазером. Відгуки про такий метод нечисленні. Це пов’язано перш за все з тим, що даний спосіб з’явився порівняно недавно. У чому полягає його особливість? Під час такої процедури тонкий промінь лазера спрямовується на особливі точки, внутрішні органи або кров, а потім впливає на них. Слід особливо відзначити, що подібний захід дозволяє домогтися швидкого і стійкого неприйняття алкоголю, а іноді і сильної відрази до нього та його компонентів. Фахівці вважають, що достатньо кількох сеансів, щоб раз і назавжди позбутися від сильної тяги до спиртних напоїв. Хоча це твердження залишається спірним. Багато що залежить від індивідуальної переносимості даної методики.

Кодування гіпнозом від алкоголізму, відгуки про який досить різноманітні, відноситься до психотерапевтичного лікування. Однак про таку терапію слід поговорити окремо, так як вона вважається найбезпечнішою з усіх вищепредставлених. Адже за допомогою цього методу на організм людини не впливають хімічно або фізично.

Як відомо, такий спосіб лікування залежності був розроблений одним з перших. Його творцем вважається вищезазначений О. Р. Довженко.

Суть даного методу полягає в тому, що висококваліфікований фахівець проводить сеанс гіпнозу. Під час такої процедури пацієнту навіюється установка – не пити. Якщо людина вселяємо і добре піддається гіпнозу, то після декількох сеансів він може відчути досить сильне огиду не тільки до смаку алкоголю, але і до його запаху, і навіть виду. До речі, такий метод впливає на пацієнта лише ту кількість часу, який було визначено лікарем.

Плюси кодування від алкогольної залежності.

Метою кодування є лікування або усунення у людини алкогольної залежності. Слід також зазначити, що в завдання такого способу входить певна допомога пацієнтові в його соціальній реабілітації. Після декількох процедур хворий починає помітно краще себе почувати. Також знижується його тяга до спиртних напоїв. Однак в перший час після кодування у пацієнта може з’явитися сильна дратівливість і навіть агресивність. Для зниження такої ймовірності людині виписуються різні заспокійливі препарати. Крім цього, пацієнту потрібно і певна фізичне навантаження.

Головною перевагою кодування є те, що у хворого і його сім’ї з’являється другий шанс на налагодження нормального і благополучного життя. Адже ті, хто коли-небудь стикався з такою проблемою, як алкогольна залежність, знають, що це шлях у безодню. Причому в неї котиться не тільки сам пацієнт, але і ті люди, які його оточують і люблять.

Мінуси кодування від алкогольної залежності.

Закодуватися від алкогольної залежності на все життя неможливо. Оптимальним терміном є період від 3-х до 5-ти років. Такий час хворому дається для того, щоб самореалізуватися без алкоголю, а також розвинути бажання більше ніколи не вживати спиртні напої. Причому воно повинно виникнути не через страх можливої смерті, а з бажання жити щасливо без будь-якої залежності.

Якщо процедура кодування ніяк не подіяла на хворого, і незабаром він знову починає пити, то в цьому випадку повторне лікування буде більш складним та менш ефективним.

Які можуть виникнути наслідки?

Про те, які бувають наслідки кодування від алкоголізму, замислюється кожен пацієнт, який вирішив звернутися у відповідну клініку. Слід зазначити, що практично кожен вищеописаний метод має свої побічні ефекти. Але в порівнянні з впливом на організм алкоголю їх вплив набагато менше.

Розглянемо деякі з них більш докладно.

Наслідки гіпнозу.

Незважаючи на помітний позитивний ефект, такий спосіб нерідко викликає негативні наслідки. Це пов’язано з тим, що далеко не всі люди, психологічно налаштовані на відмову від алкоголю, готові до цього фізично і морально. Так, всі ті проблеми, які раніше вирішувалися за допомогою спирту, стають нерозв’язними. Більш того, один тільки вид алкоголю або згадка про нього можуть викликати у пацієнта сильну паніку або страх. В результаті у людини настає нервовий зрив, а ще гірше – депресія. Наслідком такого порушення психіки цілком може стати порушення заборони і ще більш активне розпивання алкогольних напоїв.

Наслідки медикаментозної терапії.

Даний метод є найбільш небезпечним. Адже в організм хворого вводиться спеціальний препарат, який несумісний з алкоголем. Після цього йому дають малу дозу спиртовмісної напою, в результаті чого пацієнт може відчути, які відчуття його очікують після його прийому у великих кількостях. ДО РЕЧІ, наслідки можуть бути самими непередбачуваними: від судомних нападів і сильної блювоти до летального результату.

Відгуки пацієнтів.

Кодування від алкогольної залежності досить широко поширене в нашій країні. Слід зазначити, що існує безліч відгуків про такий метод. Хтось стверджує, що це марна трата грошей і часу, а хтось відзначає особливу ефективність даного способу. Різні думки з приводу кодування від алкоголізму фахівці пояснюють індивідуальною переносимістю, волею і особистою життєвою силою окремо взятого пацієнта.

Допомагаємо залежним і їх сім’ям.

кодування від пияцтва

Тяга до алкоголю – це залежність організму, подолати яку дуже непросто. На даний момент в список невиліковних хвороб внесений і хронічний алкоголізм, який характеризується систематичним вживанням спиртного. Тисячі лікарів-наркологів і психіатрів по всьому світу шукають способи лікування від цієї важкої недуги. Високого відсотка ремісії захворювання дозволяє домогтися процедура кодування від алкоголізму.

Кодування є способом, що дозволяє повністю відмовитися від випивки на тривалий період часу. Основна перевага процедури кодування від алкоголізму полягає в способі її проведення. Для цього не потрібне стаціонарне лікування, спостереження лікаря, кодування не змінює звичний ритм життя. Завдяки ряду переваг кодування, було розроблено кілька різних способів кодування.

Способи кодування від алкоголізму.

Цей спосіб лікування алкогольної залежності застосовується з 1980-х років. Він офіційно визнаний і схвалений Міністерством охорони здоров’я. Суть методики полягає в гіпнотичному впливі на залежного, під час якого усувається тяга до спиртного і вселяється установка на певний строк тверезості.

Під час проведення сеансу лікар формує у пацієнта установку на огида до запаху, смаку, виду спиртного, розуміння його шкоди. Результат закріплюється шляхом введення програми можливих наслідків порушення заборони.

Глибокий гіпноз використовується не на всіх етапах: частина установок вселяється в ясній свідомості. Тривалість сеансу кодування становить від 1 до 2 годин.

У світовій практиці лікування залежностей цей метод вважається одним з найефективніших. Він не має побічної дії.

Метод Довженка має ряд протипоказань:

виражена абстиненція або стан сп’яніння, порушення свідомості виражена серцево-судинна недостатність гіпертонічний криз ряд невідкладних станів.

«Якірна» техніка гіпнозу.

Цей метод має на увазі перепрограмування і вироблення умовного рефлексу. Для цього використовують психологічні техніки і методики нейролінгвістичного програмування. Закріплення коду проводиться за допомогою «якоря» – стимулу, що запускає механізм виробленого умовного рефлексу.

«Якір» в психотерапії-це свого роду мітка, що зберігається в підсвідомості. Якщо мітка відтворюється, то пацієнт починає відчувати хвилювання, які можуть бути і позитивними, і негативними. «Якорем» можуть бути жести, звуки, запахи, імена, фотографії та інші сигнали.

Еріксонівський гіпноз.

Цей метод має на увазі занурення хворого в стан легкого трансу, під час якого доктор формує програмну установку на тверезість. Еріксонівський гіпноз відрізняється м’якістю, екологічністю, він не включає директивні форми або жорсткі заборони. Методика запускає програму тверезості і програму оздоровлення всього організму залежної людини.

Гіпносуггестивна терапія.

Заснована на впливі на психіку хворого шляхом навіювання відрази до алкоголю і негативних реакцій на вживання спиртного. Психіка залежного програмується на відмову від алкоголю, і формується установка на тверезість.

Метод безпечний, має результат при повному дотриманні рекомендацій. Підходить для пацієнтів, які мають бажання лікуватися без застосування медикаментозних препаратів. Перед застосуванням методу необхідно утримання від алкоголю не менше семи діб. Цей спосіб не рекомендується безрезультатно кодованим пацієнтам і залежним з вираженими змінами психіки.

На відміну від методу Довженка, гіпносугестівна терапія проводиться строго індивідуально, вплив на пацієнта може змінюватися в залежності від особливостей його особистості і картини хвороби.

Гіпнотичне навіювання при психотерапевтичному кодуванні

Кодування за допомогою гіпнотерапії формує умовний рефлекс на вживання спиртного. Негативна реакція виникає в підсвідомості за рахунок навіювання відрази до алкоголю в стані гіпнозу. Людина перестає потребувати спиртному, а при його запаху у нього виникає мимовільне огиду.

Навіювання під гіпнозом підкріплюється фізичними маніпуляціями. Гіпнотичний вплив проводиться індивідуально.

Метод відрізняється безболісністю і безпекою застосування. Не використовуються для осіб з психічними захворюваннями.

2. Медикаментозне кодування від алкоголізму.

Цей вид кодування здійснюється за допомогою введення лікарської речовини, несумісного з алкоголем. В результаті хворий повністю припиняє вживати алкоголь. Ефект коду зберігається від декількох місяців до декількох років.

Комбіноване кодування.

Має на увазі одночасне використання лікарського препарату і психотерапевтичного впливу. Подібний симбіоз застосовується з метою придушення гострого непереборного бажання вживання алкоголю.

Метод розрахований на пацієнтів з високим рівнем мотивації, які взяли самостійне рішення лікуватися без тиску родичів, на людей із збереженим інтелектом.

Спосіб комбінованого кодування має на увазі введення ліків, що діє кілька тижнів. Цей препарат пригнічує раптовий сильний потяг до алкоголю, тим самим оберігаючи хворого від зриву в ранній період відмови від алкоголю.

Щоб виключити вживання алкоголю в пізні терміни, необхідно програмування свідомості пацієнта на тверезий спосіб життя і відмова від прийому алкоголю. Для цього використовують навіювання в трансовому стані і НЛП (нейролінгвістичне програмування).

Цей метод впливає на психіку залежної людини з допомогою ліків, пригнічуючи його потяг до алкоголю в перші тижні, і закріплюючи результат на тривалий термін. В його основі лежить програмування психіки на повну відмову від вживання спиртного. При використанні такого лікування повторний рецидив малоймовірний.

Умови проведення кодування.

Кодування проводиться при дотриманні наступних умов:

Утримання від алкоголю до сеансу. Лікування проводять в тому випадку, якщо пацієнт не вживав спиртне як мінімум три доби. Згода хворого. Вплив з метою позбавлення від залежності допускається тільки з повної згоди пацієнта на лікування. Ефективність результату підвищується, якщо хворий відчуває потребу в позбавленні від недуги. Відсутність захворювань, супроводжуваних судомами. Відсутність прогресуючих захворювань з боку серцево-судинної і нервової систем, уражень нирок і печінки. Відсутність вираженого недоумства або психозу.

З чого починається процедура кодування від алкоголізму.

Будь-який вид кодування починається з бесіди лікаря і пацієнта, під час якої лікар з’ясовує причини, що підштовхнули його клієнта до проведення процедури. Крім того, в ході бесіди лікар вивчає історію хвороби пацієнта, виявляє протипоказання до проведення кодування. Хворий отримує дозвіл на процедуру після того, як лікар переконається в безпеці її проведення для пацієнта і відсутності протипоказань.

Проведення індивідуальної бесіди з пацієнтом.

Перед проведенням лікування фахівець з кодування проводить індивідуальну бесіду, в ході якої розповідає про завдання сеансу і налаштовує клієнта на успішне позбавлення від згубного потягу. Відзначає особистісні особливості хворого, які будуть їм враховані під час проведення кодування. В ході консультації лікар задає питання, що стосуються не тільки стану здоров’я клієнта, але його особистого і професійного життя.

Діагностика стану здоров’я.

кодування від пияцтва

Підготовка до кодування включає діагностику загального стану здоров’я пацієнта. В ході сеансу лікар оглядає його і визначає рівень загального стану здоров’я людини. Потім лікар веде опитування на тему наявності травм і хронічних захворювань, з’ясовує причини вживання алкоголю, тривалість алкогольного стажу і був досвід кодування в минулому.

Обов’язково в ході обстеження лікар проводить вимірювання артеріального тиску і прослуховування легенів і серцебиття.

Призначення медикаментозного препарату для кодування

Для медикаментозно кодування використовують ряд несумісних з алкоголем препаратів:

Продетоксон Вівітрол препарати групи «Торпедо» — дисульфірам і Еспераль Алгомінал MST, SIT, NIT.

Вибір конкретного виду ліків залежить від стажу алкоголізації клієнта, стану його здоров’я, досвіду кодування, навіюваності і ступеня подолання бажання вживати спиртне.Лікарський засіб приймають у вигляді таблеток, вшивають ампули в м’які частини тіла, роблять внутрішньом’язові або внутрішньовенні ін’єкції. Кожен із способів має свої переваги і недоліки.Самостійний прийом ліків може викликати отруєння.

Внутрішньовенна ін’єкція препарату.

Внутрішньовенні ін’єкції вводяться в вену через крапельницю або за допомогою шприца з метою придушення тяги до спиртного. Вони мають антидепресивний ефект, покращують настрій, підвищують працездатність. Надають транквілізуючий ефект, пригнічуючи страхи і тривоги. Разом з тим, вони роблять небезпечним для життя вживання алкоголю.

Про можливі способи лікування алкоголізму можна дізнатися, подивившись відеозапис передачі, що розкриває всі таємниці наркологічних процедур:

Спостереження за станом пацієнта.

Після проведення кодування лікар спостерігає за станом пацієнта перші 3-5 годин. Протягом цього часу хворому рекомендований постільний режим. Лікар відстежує гемодинамічні зміни — швидкість кровотоку, тиск. При необхідності проводиться підтримуюча терапія.

Проведення сеансу кодування від алкоголізму на дому.

За певних обставин кодування проводять вдома. У зв’язку з можливими ускладненнями і відсутністю медичної апаратури не всі наркологи беруться за проведення подібної процедури. Але оскільки попит народжує пропозицію, за підвищену плату деякі досвідчені фахівці виїжджають і додому до пацієнтів.

Кодування в домашніх умовах має ряд важливих переваг:

Анонімність (усувається боязнь зустріти знайомих) звичні, комфортні умови послуга доступна цілодобово.

Звичайний сеанс кодування на дому триває близько двох годин. Контроль стану пацієнта на цьому не закінчується. Лікарі-наркологи продовжують спостерігати клієнта до тих пір, поки цього вимагають показники його здоров’я.

Кодування від алкоголізму в стаціонарі.

Проведення кодування в стаціонарі має набагато більше можливостей, ніж лікування на дому. У стаціонарі лікування проводять різними методами — за допомогою психотерапії або введення ліків пролонгуючого дії. Перед проведенням кодування в стаціонарі можна здійснити комплексне обстеження стояння здоров’я хворого, при необхідності – процедури очищення і детоксикації, що знижує можливий ризик розвитку ускладнень.

Крім того, умови клініки розраховані на перебування пацієнтів, які бажають поправити своє здоров’я і пройти повний курс лікування від залежності.

Наслідки кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму має певні наслідки. Деякі з них викликають побоювання. В основному наслідки кодування пов’язані з виникненням психічних порушень, які проявляються в безініціативності, млявість або, навпаки, агресивності. Хворий може дратуватися від виду алкоголю. У нього виникає гостре почуття неприязні до тих, хто вживає спиртні напої. Посилюється почуття тривоги.

Подібні стани здатні призвести до проблем зі здоров’ям і спровокувати захворювання серцево-судинної і нервової систем, вплинути на зниження потенції. У таких випадках лікар, який проводив кодування, призначає седативні препарати.

У разі зриву можуть з’явитися важкі порушення, які нерідко стають причиною смерті людини.

Однак перспектива позбавлення від пияцтва змушує ризикувати. Результат застосування методик позбавлення від пияцтва багато в чому залежить від оточення хворого, від їх готовності змінити своє життя. Тільки спільні зусилля хворого і його сім’ї здатні привести до позитивного результату і позбавити його від проблем з алкоголем.

Крім перерахованих способів лікування існують і інші. Поділіться своєю історією позбавлення від цієї недуги в коментарях внизу сторінки або розкажіть за лікування від алкоголізму когось із близьких (знайомих).

Методи кодування від алкоголізму.

Те, що алкоголізм — це хвороба, вже ясно всім. Алкоголізм неможливо вилікувати, але його можна зупинити. Умовою нормального життя алкоголіка є його повна відмова від вживання алкоголю. Захворівши, людина залишається алкоголіком на все життя, він ніколи не зможе вживати алкоголь «помірно» або «зовсім трохи». Він повинен зробити вибір: або абсолютно і назавжди відмовитися від алкоголю, або загинути. Тих, хто вибрав життя, називають трезвеющими або непитущі алкоголіками. У витверезних алкоголіків навіть є такий жарт: «З алкоголіка не вийде помірно п’є, як з солоного огірка неможливо зробити свіжого».

Що таке кодування?

Сучасна наркологія вже навчилася ефективно боротися з багатьма залежностями і пристрастями. І це не перебільшення. Революційний прорив в цьому напрямку був здійснений після розробок і впровадження технологій кодування від патологічних залежностей. В першу чергу від алкоголізму, який шириться повсюдно, будучи одним з найпоширеніших захворювань, хоча це офіційно ніде не зареєстровано. Саме тому поки що не створені державні програми, які були б спрямовані на усунення цієї соціально значущої проблеми.

Кодування алкоголізму — це психотерапевтичний вплив на хворого з метою рятування у нього психологічної залежності до алкоголю. Найефективніше цей метод працює з людьми, які легко піддаються гіпнозу. Під час кодування лікар впливає на підсвідомість хворого з метою формування у нього почуття огиди до алкоголю. Досить одного сеансу, правда є один мінус. Перед кодуванням треба витримати 15 — 20 днів без алкоголю!

Дія кодування таке, що після цієї процедури, у людини виробляється умовний рефлекс, завдяки якому, замість задоволення від спиртного, людина буде відчувати лише негативну реакцію. Як тільки людина розуміє, що алкоголь — це погано, з фізіологічними проблемами його організм почне справлятися сам. І в зв’язку з тим, що під час лікування, хворий не повинен взагалі мати ніяких доступів до алкоголю, то найкраще проводити його лікування в клініці.

Після виписки з лікарні, навіть 50 г. можуть привести до сильного отруєння. Плюс методу полягає в тому, що це ефективно і надовго. Мінус в тому, що курс лікування тривалий.

На сьогоднішній день існує так багато способів кодування від алкоголізму, що важко їх все підрахувати. Але в цьому немає потреби. Головне розуміти загальні принципи їх дії. За цією ознакою можна привести орієнтовну класифікацію методів кодування від алкоголізму, яка дасть зрозуміти, чим можна допомогти в таких ситуаціях.

Медикаментозна терапія – застосування засобів, що викликають непереносимість або відсутність ефекту від прийому алкоголю.

1. прийом таблетованих форм препаратів;

2. Ін’єкційне введення інгібіторів алкоголю;

3. Підшивання алкоблокаторами.

Психотерапія – використання методів впливу на психічне сприйняття.

1. Авторські методи лікування Малкіна;

2. Психотерапевтичний метод Рожнова;

кодування від пияцтва

3. Кодування по Довженку;

4. Інші авторські методики.

Гіпнотерапія – використання групового та індивідуального гіпнозу.

Існує дуже багато методів, які розроблені окремими авторами і часто тримаються в суворій таємниці. Виділяють два основних види гіпнозу: прихований і директивний.

Апаратне кодування-використання фізіотерапевтичних методів в усуненні алкогольної залежності.

1. Електроімпульсна і судомна терапія;

2. Гипертермические методи;

3. Кодування за допомогою лазерних впливів.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її і ще кілька слів, натисніть Ctrl + Enter.

Медикаментозне кодування від алкоголізму.

На сьогоднішній день є найпоширенішим методом лікування хронічного алкоголізму. Його використовують у всіх наркологічних центрах і клініках. Це, в першу чергу, пов’язано з бажанням пацієнтів і родичів позбутися проблеми в найкоротші терміни. Такий ефект може забезпечити використання медикаментозних алкоблокаторов. Їх дія розвивається дуже швидко і може тривати по-різному, залежно від дози, форми та способу введення препарату, а також від індивідуальних особливостей організму і життєвих ситуацій.

Підходить для лікування будь-якої форми і стадії алкоголізму;

Єдиний метод лікування отруєння сурогатами алкоголю, передозування та алкогольного делірію (білої гарячки);

Ефективний для підтримуючої терапії та попередження рецидиву хвороби;

Високий асортимент дозувань і форм введення препаратів;

Доступність в плані наявності в аптечній мережі і техніці введення засобу.

Різновиди препаратів і принципи їх дії. Для кодування від алкоголізму за допомогою медикаментів застосовують дві основні групи алкоблокаторов.

Конкуренти (інгібітори) опіоїдних рецепторів головного мозку. Принцип їх дії укладений у зв’язуванні з цими структурами, що захищає їх від дратівної дії алкоголю. Вся справа в тому, що опіоїдні рецептори, відповідальні за формування ейфорії, яка відзначається при стані алкогольного сп’яніння, можуть виділяти спеціальні речовини тільки в тому випадку, якщо вони знаходяться у вільному стані, і при цьому відбувається подразнення психотропними речовинами. Їх блок призводить до відсутності подібного ефекту. Основними представниками даної групи алкоблокаторів є засоби на основі налтрексона. Випускаються в різних формах: таблетки, розчини для ін’єкцій, пролонговані капсули для підшкірної імплантації. Існують різні аналоги, але їх діючою речовиною є налтрексон.

Препарати токсикотерапии. Дана група засобів надає токсичні ефекти за типом передозування алкоголю. Типові представники-дисуліфірам і його аналоги. Практично всім здоровим людям, які перебували в стані сильного алкогольного сп’яніння, знайомі ті неприємні відчуття, що виникають на наступний день після цього. Ось за таким принципом працюють дані препарати. Це можливо за рахунок того, що відбувається блокування ферментних систем, що грають ключову роль в знешкодженні токсичних продуктів метаболізму етанолу. Як результат – їх накопичення в організмі з потужною інтоксикацією. Дані ефекти не виникають, якщо алкоголь не надходить в організм. Як тільки, навіть мінімальні кількості будуть прийняті, відразу ж включаються токсичні механізми, які відбивають бажання у людини, що страждає алкоголізмом, повторно вживати алкоголь. Характерно, що чим більше було випито алкоголю на тлі їх застосування, тим більше виражена інтоксикація і страх повторення даних симптомів.

Способи введення препаратів вибираються індивідуально, в залежності від типу і стадії захворювання. При гострих станах призначаються таблетовані форми налтрексону, що дає можливість підтримувати адекватну дозу препарату в крові залежно від стану хворого. В стадії ремісії, для підтримки протирецидивного течії проводяться або внутрішньом’язові ін’єкції, або підшкірне підшивання пролонгованими капсулами або гелеобразными речовинами з повільним вивільненням стабільної дози препарату.

Єдиним недоліком методу служить відносна його дорожнеча. Препарати подібного ряду коштують чимало і не завжди пацієнти можуть собі дозволити купувати їх. Крім того, на тлі лікування дисульфірамом виникають важкі ознаки інтоксикації в разі недотримання пацієнтами лікувального режиму.

Лазерне кодування від алкоголізму.

В основі методу лежить впливу лазерних променів особливого виду на певні рефлексогенні зони головного мозку, які відповідальні за розвиток патологічного пристрасті до алкоголю. При цьому відбувається своєрідне стирання інформації, яка була в них. Таким чином, вони виявляються абсолютно вільними від будь-яких попередніх залежностей і потреб в додатковій зовнішній стимуляції для нормального функціонування. Розробники даного методу стверджують, що це впливає на корінь проблеми і ефективне в 100% випадків, якщо у хворого алкоголізмом не сформувалася фізична залежність від алкоголю.

Переваги лазерного кодування:

Курсова терапія, що не вимагає постійного використання;

Відсутність побічних ефектів;

Відносна доступність в економічному плані.

Абсолютна ефективність в 1-2 стадії алкоголізму.

кодування від пияцтва

До недоліків можна віднести неефективність в 3 стадії захворювання і можливість виконання процедури тільки у великих центрах.

Кількість необхідних сеансів і терміни їх виконання призначається індивідуально, в залежності від ефективності попередніх. Зазвичай достатньо 2-3 курсів лазерної терапії для того, щоб пацієнт забув про алкоголізм назавжди. Метод користується певною популярністю, але поки не поширена у зв’язку з необхідністю дорогого обладнання, яке можуть собі дозволити далеко не всі установи.

Кодування від алкоголізму за допомогою гіпнозу.

Метод заснований на позитивних ефектах лікувальних гіпнотичних сеансів. Гіпноз являє собою такий стан, коли людина знаходиться в деякому перехідному положенні між сном і неспанням. Подібні виключення мозку не порушують сприйняття навколишньої дійсності, але не викликають будь-яких міркувань і емоцій з приводу того, що відбувається навколо. Виходить, що мозок перебуває в несвідомому стані і мінімальної активності електромагнітних процесів в ньому, але не втрачає здатності отримувати інформацію ззовні. Саме при досягненні такого стану можна записати в нього ту інформацію, яка надходить в цей час.

Користуючись цими властивостями, досвідчений гіпнотерапевт здатний настільки розслабити людини, що наступні слова, які він вимовляє, сприймаються пацієнтом, як базова установка. Вся подальша діяльність нервових клітин після виходу з гіпнотичного стану спрямована виключно на виконання вкладених істин.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Даний метод не можна віднести до виключно психотерапевтичним, так як його методика передбачає використання деяких елементів гіпнозу. Техніка досить унікальна, так як передбачає часткове введення людини в гіпнотичні стан, але при цьому у нього відкриті очі. Інформація, яка повинна бути вкладена в центри головного мозку під час перебування людини в такому стані, має бути спрямована на створення домінантною (базової) установки на відмову від алкоголю. Цього можна досягти або обґрунтуванням смертельної небезпеки зловживання алкоголем, або спонуканням до позитивних властивостей особистості з відповідальністю за близьких людей. Тому, даний метод відносять до емоційно-стресової психотерапії.

Спонуканням до його розробки та впровадження став інстинкт самозбереження, який є найсильнішим з усіх існуючих безумовних рефлексів організму. Другим елементом є пробудження в людині тих почуттів та емоцій, які закладені природою в зв’язку з наявністю вищої нервової діяльності. До них відносяться емоції і здатність до логічного мислення. У людей, які страждають алкоголізмом трапляється так, що з якоїсь причини ці механізми вимикаються, втрачаючи роль домінантних. Природно, що їх місце займає аномальне тяжіння до алкоголю. Розробник оригінальної методики Довженко зумів переставити пріоритети людини, нагадавши йому про страх смерті або про те, якою має бути людина насправді, проводячи паралелі з жорстокою реальністю.

Зробити це не так просто. Адже заглянути в чиє то підсвідомість – вища майстерність, тим більше запрограмувати мозок на виконання певних дій. Саме тому глибина гіпнозу, використовувана в методиці повинна бути настільки поверхневої, щоб пацієнт зміг сприймати інформацію всіма органами почуттів, особливо зоровим аналізатором, який є найсильнішим. Викликаючи, таким чином, певні емоції і переживання, відбувається чергування позитивних і негативних моментів, які мотивують відмову від алкоголю у зв’язку з його смертельною небезпекою, і тієї повноцінністю життя, яка обов’язково буде в разі відмови від нього.

Весь інтерес методу полягає в тому, що людина програмується на огиду від алкоголю на певний термін, якого бажає сам пацієнт. Досягти цього можна лише одним сеансом, який повинен тривати близько двох годин. Найоптимальнішим терміном кодування від алкоголізму цим способом становить три роки. Бажано після цього обов’язково провести повторний сеанс у того ж фахівця для закріплення ефекту.

Проаналізувавши всі дані про сучасні методи лікування алкогольної залежності можна зробити деякі висновки:

Для дійсно ефективного лікування від згубної звички необхідно тільки бажання самої людини;

Готовність до тривалого і поетапного усунення проблеми;

Кожному пацієнту необхідний строго індивідуальний підбір методу лікування;

Комплексність терапії зі всілякими комбінаціями способів кодування;

Найсуворіше дотримання правил лікувального режиму забезпечить безрецидивний перебіг і вбереже від побічних ефектів лікування.

Важливо розуміти, що кодування, це процес тимчасовий і після проходження даного періоду часу, людина знову намагається випити. І навіть після того, як лікування завершено, необхідно постійно проводити профілактику алкоголізму.

Автор статті: Герман Олег Леонідович, лікар-нарколог, спеціально для сайту ayzdorov.ru.

Алкоголізм — це психічне захворювання, непомірне споживання алкоголю. В результаті постійного сп’яніння, у людини сильно погіршується здоров’я, падає працездатність, добробут і моральні цінності. Алкоголізм характеризується ще тим, що людина стає залежною від алкоголю.

Допомога в лікуванні алкоголізму. Народна медицина вважає, що у людини виникає бажання випити через нестачу калію в організмі. Тому якщо його заповнювати, то пристрасть до спиртного значно знизиться. Джерелом калію є мед! Деякі рецепти призначені для лікування алкоголізму без відома хворого.

Метод досить специфічний, але зате дуже ефективний і розрахований тільки на лікування алкоголізму без відома хворого. Відраза до алкоголю триватиме від декількох тижнів до декількох місяців. Для цього зловіть 15-30 зелених клопів. Їх ви знайдете на кущах малини. І відразу покладіть їх в горілку об’ємом в 0,5 літра.

Жіночий алкоголізм – це психо-наркологічне захворювання, пов’язане з аномальним пристрастю жінок до алкогольних напоїв і систематичним їх вживанням, що супроводжується ураженням мозкових тканин і внутрішніх органів. Здавалося б, що тут такого? Всі вживають алкоголь і нічого страшного при цьому не відбувається. Але тут є.

Пивний алкоголізм – це термін, який позначає хворобливу тягу до пива. Дане поняття не є офіційним діагнозом, але гостроту проблеми це не знімає. Зловживання пивом не розглядається як окремий вид алкоголізму, але сприймається як швидкий шлях до алкогольної залежності. Особливість пивного алкоголізму полягає в.

У народі прийнято вважати алкоголізм чимось на зразок пороку, а людей, які страждають алкогольною залежністю – пропащими слабаками з низьким моральним виглядом, на яких і час витрачати шкода. Тому коли в родині виникає така проблема, тут же знаходиться пояснення («у нього в роду всі такі»), а потім і рішення («кидай, поки він не зламав тобі життя»).

Метод досить дієвий, пити він особливо не хотів, та й боявся природно. Кодування забезпечила спокійне життя всій нашій родині на довгі роки, так що це реальний вихід для тих, хто згоден не пити.

При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт www.ayzdorov.ru обов’язкова! © AyZdorov.ru 2009-2017.

Інформація на сайті призначена для ознайомлення і не закликає до самостійного лікування, консультація лікаря обов’язкова!

Ефективні методи кодування від алкоголю.

Алкоголізм – важке захворювання, що викликається регулярним вживанням спиртних напоїв і відбивається на всіх внутрішніх органах і системах людини.

Сучасна медицина пропонує багато різних методик лікування алкогольної залежності. Найефективніші з них практикуються в клініці терапії залежностей «Профдопомога».

Особливістю алкогольної залежності є те, що у людини формуються два виду залежності – фізіологічна і психологічна. Тому, кодування від алкоголізму, що практикується клінікою, ділиться на два види :

Психологічне кодування; Медикаментозне.

З допомогою медикаментозного кодування пацієнту надається допомога по зняттю запою, полегшення абстинентного (похмільного) синдрому та виведення зі стану інтоксикації при отруєнні алкогольними токсинами.

Щоб надати подальшу допомогу хворому, наші фахівці використовують психологічне кодування.

Часто обидва види кодування застосовуються в комплексі для посилення лікувального ефекту, в залежності від ступеня захворювання пацієнта.

Методи кодування алкоголізму: як відбувається лікування.

Пристрасть до прийому спиртних напоїв – це не шкідлива звичка, а хвороба, яку неможливо вилікувати. Людина, один раз захворівши, ніколи не зможе вживати алкоголь в помірних дозах. Умовою його подальшого нормального життя є тільки повна відмова від випивки. Із залежностями допомагає боротися сучасна наркологія. Революційним проривом стали розробки та впровадження різноманітних технологій кодування алкоголізму.

Що таке кодування від алкоголізму.

Для усунення соціально значущої проблеми розроблено кілька методів кодування. Дія їх таке, що у алкоголіка виробляється умовний рефлекс – негативна реакція на прийом спиртного. Після кодування питуща людина на психологічному рівні відчуває незручність, адже тяга до випивки залишилася, але пити не можна. Щоб назавжди позбутися від алкогольної залежності, необхідно з’ясувати причину захворювання, тому після фізичного відмови від пияцтва важливо вилікувати психіку. Будь-які види кодувань перешкоджають вживанню алкоголю, але не позбавляють від нього.

Механізм дії.

Які бувають методи кодування алкоголізму і як вони діють, потрібно розповідати кожній питущій людині. Фахівці, які тим чи іншим способом блокують тягу до алкоголю, впевнені, що до кожного хворого потрібен індивідуальний підхід. Метод, який позбавить від залежності одного, часто абсолютно неефективний для іншого. Кожна методика має свій механізм дії, але всі вони засновані на психологічному навіюванні, при якому пригнічується тяга до спиртного.

Під час лікування тим чи іншим способом доктор впливає на підсвідомість хворого, після чого він стає несприйнятливий до спиртного. Іноді вистачає одного сеансу, щоб людина надовго кинув пити, але є один нюанс – потрібно витримати від 3 до 20 днів без алкоголю, а це зможе зробити далеко не кожен. Після процедури алкоголік не отримує задоволення від випивки і сенс вживання спиртного пропадає.

Види кодування від алкоголю.

Перед тим як закодуватися, необхідно правильно підібрати методику. Слід знати, що будь-який спосіб позбавлення від пияцтва виконується добровільно. Без згоди людини лікар і родичі не мають права надавати гіпнотичний вплив, вшивати медикаментозні препарати або підсипати в їжу алкоголіка які-небудь ліки – це заборонено законом. На сьогоднішній день існує три офіційно визнаних методи:

Медикаментозне лікування. Наркологи застосовують лікарські препарати, що викликають, або відсутність ефекту від випитого алкоголю, або повну непереносимість спиртного. Лікування має на увазі прийом таблеток, підшивання алкоблокаторів, ін’єкційне введення інгібіторів етанолу. Гіпноз. Для кодування застосовується групова або індивідуальна гіпнотерапія. Методик безліч. Всі вони розроблені окремими авторами, тому нерідко тримаються в секреті. Виконуються два основних види гіпнозу в різних варіаціях: директивний і прихований. Психотерапія. Використовуються різні системи впливу на психічне сприйняття людини. Способів декілька: авторська методика Малкіна, психотерапевтичний метод Рожнова, кодування по Довженко та інші, менш відомі. Апаратне кодування. Для усунення алкогольної залежності застосовуються фізіотерапевтичні методи. Серед них: лазерний вплив, гіпертермічний спосіб, судомна і електроімпульсна терапія.

Медикаментозні способи кодування від алкогольної залежності.

Найпоширенішим методом лікування хронічного алкоголізму є медикаментозний. Його застосовують в державних наркологічних диспансерах, приватних клініках і лікарнях. Популярність методики полягає в можливості позбутися від згубної залежності в найкоротші терміни. Швидкий ефект дає застосування алкоблокатора, а дія триває по-різному, залежно від способу, дози і форми введення препарату, а також від індивідуальних особливостей організму людини.

До недоліків медикаментозної методики відносять появу небезпечних ситуацій: якщо людина все ж прийме алкоголь в пошуку ендорфінів, то це може коштувати йому життя. Плюси лікування:

підходить для терапії будь-якій стадії алкоголізму; єдиний спосіб лікувати передозування алкоголю, отруєння спиртовими сурогатами і білу гарячку (алкогольний делірій); ефективний для попередження рецидиву захворювання, при підтримуючій терапії; доступність техніки введення препаратів, наявності лікарських засобів в аптеці; високий асортимент техніки введення та лікарських форм.

Інгібітори опіоїдних рецепторів головного мозку.

За формування ейфорії в стані сп’яніння відповідальні опіоїдні рецептори головного мозку. Вони можуть виділяти спеціальні речовини, якщо знаходяться в вільному стані. Препарати інгібітори (конкуренти) здатні зв’язуватися з опіоїдними рецепторами і захищати їх від впливу етилового спирту. В результаті їх використання людина при прийнятті чергової дози алкоголю не отримує звичну ейфорію, що робить пияцтво абсолютно безглуздим.

Діюча речовина цих лікарських засобів – налтрексон. Випускаються інгібітори опіоїдних рецепторів головного мозку в різних лікарських формах: пролонговані капсули, таблетки, розчини для ін’єкцій. Найвідомішими представниками цієї фармакологічної групи є препарати:

Кошти токсикотерапии.

Медикаментозні методики кодування алкоголізму пропонують ще один шлях відмови від випивки – прийом препаратів, що дають сильний токсичний ефект після прийняття спиртовмісних напоїв. Механізм дії цих ліків схожий з симптомами алкогольної інтоксикації, які проявляються в рази сильніше. Під час токсикотерапії блокуються ферментні системи організму, що знешкоджують токсини метаболізму етилового спирту. Навіть при мінімальному вживанні етанолвмісних напоїв будуть включатися механізми несумісності.

Після випивки людина відчує всі симптоми отруєння організму, що відіб’є бажання вживати алкоголь повторно. Метод введення препаратів вибирається індивідуально, що залежить від типу і стадії алкоголізму. У гострому стані прописуються таблетки Налтрексона, що дозволяє підтримувати потрібне дозування препарату в крові пацієнта. У стадії ремісії або для підтримки хворого під час лікування проводиться підшкірне вшивання, внутрішньом’язові ін’єкції гелеподібними речовинами або пролонгованими капсулами препарату дисульфірам або його аналогами.

Які препарати застосовуються.

Медикаментозні методи кодування алкоголізму не допоможуть назавжди позбутися залежності. Якщо людина сама захоче кинути пити, то за час дії препарату він встигне поправити своє здоров’я, відновити сили, повернути повагу близьких і колег, відчути різницю між тверезим життям і безпробудним пияцтвом. Надалі позбутися алкоголізму йому допоможе сила волі.

У звичайному вигляді препарати від алкоголізму для людини нешкідливі. Сильне отруєння, головний біль, аритмію та інші негативні реакції організму вони викликають тільки після взаємодії з етанолом. Обов’язкова умова будь-якого лікування-повна обізнаність пацієнта про результати процедури і рішучість хворого взяти на себе відповідальність за наслідки. Нижче представлений список найпопулярніших препаратів, які використовуються при медикаментозному методі кодування алкоголізму.

Торпедо і Еспераль.

Французький препарат, що випускається у вигляді таблеток для перорального вживання і в ампулах для внутрішньовенного або підшкірного введення Еспераль (Тетурам) в присутності алкоголю перетворюється в отруту. Симптоми отруєння з’являються моментально після прийняття спиртного. У людини починається похмільний синдром у вигляді тахікардії, підвищується тиск, починається блювота, нудота. Реакція організму така сильна, що у питущого виробляється відраза до смаку і запаху спиртних напоїв.

Торпедо – кодування за допомогою підшкірного вшивання препаратів, створених на основі дисульфіраму (Еспераль, Антинол, Аквилонг депо, Биностим, Стопэтил і багато інших). Ліки вшиваються в м’язову частину спини, після чого вони служать постійним депо для дисульфіраму. Речовина виділяється потроху, підтримуючи постійну концентрацію в крові. З стерильної капсули дисульфірам надходить в організм від 6 до 12 місяців, після чого за бажанням пацієнта торпеда вшивається знову.

SIT, NIT і MST.

Найновіші методи кодування алкоголізму-це використання препаратів SIT, NIT, MST. Ліки вводяться внутрішньовенним шляхом після 3-денного утримання від прийому алкоголю. Основу методики складає провокація, оскільки навіть незначна доза алкоголю для людини загрожує важкими наслідками: задуха, аритмічна шок, зупинка серця. Дія препарату залежить від концентрації і становить від 3 місяців і більше. Це дуже ефективний, але небезпечний метод, тому має безліч протипоказань:

психоз; шизоїдний розлад; хвороба Альцгеймера; епілепсія; шизофренія; маніакально-депресивний розлад.

Уколи Дельфизона.

Програмування психіки для відмови від алкогольної залежності проводять за допомогою медикаменту Дельфизон. Психологічний аспект полягає в тому, що перед кодуванням людині пояснюють, як діятиме ліки після уколу. Потім робиться внутрішньовенна ін’єкція Дельфізона, після чого лікар дає пацієнтові випити трохи горілки. У людини відразу починається напад задухи. Так формується установка-вимога: «вип’ю – помру». Дія препарату розрахована на півроку. Вважається, що цього часу вистачає для відмови від згубної звички.

Кодування від алкоголізму.

Висновок із запою!

Викликати лікаря або отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном:

або введіть ваш номер і ми передзвонимо!

Алкоголізм — це трагедія для людини і біда для його близьких. Впоратися зі страшною хворобою самостійно часто не представляється можливим, і тому кодування від алкоголізму, проводиться професійними фахівцями, стає все більш актуальним.

Де можна закодуватися і повернутися до тверезості?

На допомогу хворим приходять клініки кодування від алкоголізму, серед яких особливе місце займає медичний центр «Алкоклиник». У нас ви зможете зробити кодування як психологічними, так і медикаментозними методами впливу.

Наші співробітники вірно визначають тяжкість стану хворого, підбирають ефективне лікування і проводять всі необхідні процедури. При цьому вартість кодування прийнятна для людей з різним достатком.

Етапи, пройшовши які, ви зможете закодуватися від алкоголізму в клініці і почати тверезе життя.

Щоб допомогти собі або близьким, потрібно пройти всього кілька кроків:

Виклик фахівця (Москва і Московська область). Для початку лікування від алкоголізму зв’яжіться по телефону (495) 223-61-53 з лікарем-наркологом, який задасть всі необхідні питання. Щоб якомога точніше визначити, в якій стадії знаходиться алкогольна залежність, і які заходи необхідно вжити, постарайтеся зосередитися і якомога докладніше відповідати на всі питання диспетчера.

Вже через 10 хвилин після виклику бригада буде спрямована за адресою. Весь час, поки фахівці знаходяться в дорозі, вони залишаються на зв’язку з вами. Лікарі центру кодування приїжджають не пізніше ніж через 50 хвилин після виклику.

На місці лікар проводить діагностику, оцінює поточний стан, індивідуальні особливості (щоб звільнення від запоїв було максимально ефективним) і підбирає способи детоксикації організму пацієнта. При необхідності перед алкогольним кодуванням призначається виведення із запою. Залежно від тяжкості випадку, стану пацієнта лікар пропонує стаціонарні процедури або робить все необхідне на дому.

4. Незалежно від способів, всі види антиалкогольного лікування (в тому числі і кодування від спиртного) проводяться тільки за згодою пацієнта. Ми не нав’язуємо непотрібні процедури і препарати, і пропонуємо найдемократичніші ціни на наші послуги. Скільки коштує кодування різними методами – ви можете дізнатися з наведеної нижче таблиці.

НАЗВА ПОСЛУГИ Ціна, руб. КОДУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ Психотерапевтичне кодування (гіпноз): Кодування за Довженка від 8 000 рублів Еріксонівський гіпноз 8 000 рублів «Блоки» : Метод «Подвійний блок» 7 000 рублів Метод «Потрійний блок» (новинка) 9 000 рублів Внутрішньовенне кодування: Кодування препаратом Торпедо 3 800 рублів Кодування препаратом Algominal, Acvilong, SIT 5 000 рублів ін’єкція Еспераль від 4 000 рублів Вивитрол з консультацією психіатра-нарколога 30 000 рублів Внутрішньом’язове кодування (вшивання, імплантація): Імплантація Продетоксон 32 000 рублів вшивание Еспераль від 8 000 рублів Імплантація Дисульфірам 9 000 рублів Тетлонг-250 в/м’язово 3 місяці від 4 500 рублів Провокація при кодуванні: Провокація при кодуванні 900 рублів Кодування в стаціонарі і медичному центрі: Гіпноз (1 сеанс) 7 000 рублів Кодування лазером (1 сеанс) 7 500 рублів «ХІМІЧНА ЗАХИСТ» від 4 000 рублів.

Переваги кодування залежностей в «Алкоклиник»

Наша клініка пропонує весь спектр послуг. Закодуватися від алкоголізму, очистити організм і відновити його функції, впоратися з проблемами психологічного характеру — ми допоможемо у будь-якій ситуації.

Від схожих установ нашу клініку відрізняють:

Надання послуг 24 години на добу. Ми надаємо дешеве і ефективне лікування від алкогольної залежності в будь-який час дня і ночі. Вам потрібно терміново зняти симптоми алкогольної інтоксикації, організувати виведення із запою або кодування від пияцтва недорого? Все, що вам потрібно – набрати номер +7(495) 223-61-53. Наші консультанти детально проконсультую вас з усіх питань, нададуть інформацію про те, скільки коштує кодування тим чи іншим методом.

Сучасні препарати та обладнання. Кодування від алкоголізму — досить складний процес, і медикаменти повинні бути перевіреними і діючими. Ми використовуємо надійні методики і сучасні препарати для усунення інтоксикації, нормалізації клітинного метаболізму мозку і артеріального тиску, відновлення функцій печінки. До послуг пацієнтів – внутрішньовенне кодування від алкоголізму, ціна на яке доступна людям із середнім достатком, таблетовані форми препаратів, вшивание імплантів, кодування від пияцтва гіпнозом і суггестивными методами.

Повна анонімність. Ми надаємо тільки анонімне кодування від запою і алкоголізму. Вся інформація, яку отримують співробітники нашої клініки від пацієнтів, не підлягає розголошенню.

Комфортні умови перебування. При неможливості лікування на дому до ваших послуг затишні палати, розраховані на одне -, дво — і тримісне розміщення. Ціна добового перебування в палаті включає в себе вартість всього комплексу лікувальних заходів з дезінтоксикації , триразове харчування, цілодобове спостереження медперсоналу та консультації з наркологом-психологом. Вартість кодування оплачується окремо.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші кваліфіковані лікарі працюють з безліччю методик, що дозволяє максимально точно підібрати спосіб, що допомагає полегшити стан пацієнтів або дати їм можливість закодуватися від алкоголю навіть на 5 років.

Етапи кодування від алкоголю.

Наявність патологій, стан печінки, ЦНС і серця — все враховується при розробці і реалізації конкретних процедур. Для того щоб провести своєчасне лікування і ефективне кодування від алкоголізму, передбачається кілька етапів:

дезінтоксикація і повна діагностика;

відновлення нормальної роботи організму і запобігання появи нових проблем;

нормалізація фізіологічного і психологічного стану, вибір методу кодування (при цьому підбирається методика, ціна якої відповідає фінансовим можливостям пацієнта);

анонімне кодування від алкоголізму за допомогою препаратів або психологічних методів.

Ви або ваші близькі потрапили в залежність від спиртного і не знаєте, як і в якій поліклініці можна закодуватися від п’янки? Зв’яжіться з нашими консультантами та отримайте вичерпну інформацію про найбільш ефективні методи кодування, порядок проведення процедури, її вартість.

Перш, ніж звернутися в цю клініку пройшли безліч лікарів. Чоловік як пив, так і продовжував пити. Перед сусідськими дітьми навіть було соромно. Тут нам нарешті допомогли. Ліг в клініку, спочатку не хотів їхати, але йому там сподобалося: чисто, лікарі уважні. Півроку тримається — не п’є, каже, Якщо що, щоб я його знову туди поклала.

Моєму татові вже за 60 і тиск підвищений. Ми дуже боялися, що здоров’я не витримає просто, йому після кожного «заходу» з випивкою було все гірше і гірше. В «Алкоклінік» поцікавилися, чим він хворіє і стежили за батьком і його тиском весь час, поки лікували. Він і пити перестав, і здоров’я перестало погіршуватися. Спасибі велике, ми вам дуже вдячні.

Зіткнувся з проявом агресії, коли виводив друга із запою. Втихомирювали його силою, з дикими скандалами. Друг все норовив помахати кулаками і вигнати нас з квартири. Можливості сидіти з ним цілу добу не було, неможливо було стежити за ним, щоб він не втік в магазин за новою пляшкою. Згодом він, звичайно, дуже дякував нам, що не кинули його, і вибачався за свою поведінку. Після чергового запою довелося зв’язати його і відвезти в найближчу клініку. Їй виявилася Алкоклиник. Там другу провели курс терапії, вивели із запою, потім переконали кодуватися. Тепер він не п’є. Раджу всім в такій ситуації вдаватися до допомоги лікарів.

Кодування від алкоголю-ціни, методи і наслідки. Як закодуватися від алкоголізму.

Алкоголізм-це хвороба, з якою стикається кожна третя людина. Боротьба з цим ворогом не така легка, як видається на перший погляд. Багато хто відносить алкоголізм до звичайної шкідливої звички, але вони глибоко помиляються. Це те ж саме, що і наркотики – людиною править залежність. Питання стоїть лише в тому, як позбутися від усього цього.

Як кодують від алкоголізму.

Кодування алкоголізму-це витіснення бажання і потягу людини до пляшки. Все може відбуватися шляхом психологічного впливу на алкоголіка або за допомогою медикаментів. Як відбувається кодування від алкоголю:

необхідно повне згода людини з тим, що від алкоголізму необхідно позбутися, доктор завжди пояснить всі етапи і моменти кодування, наслідки та подальші результати; обов’язковим є аналіз крові; методика кодування і ціна вибирається хворим; перед кодуванням важливо не вживати алкоголь тиждень, щоб організм очистився від токсинів; після кодування від алкоголізму хворий зобов’язаний спостерігатися у лікаря.

Види кодування від алкоголю.

Найпоширеніші способи кодування-психотерапевтичний тиск на хворого і медикаментозне втручання. Як кодують від алкоголю:

Препарати і медикаменти. В даному випадку пацієнту вводять спеціальні ліки в вену, ставлять крапельниці, які здатні виводити алкоголь з організму. Без наслідків тут не обійтися, тому можуть бути побічні ефекти. Наприклад, поширена реакція організму – це повна відраза до алкогольних напоїв. Від алкоголю буде нудити, боліти живіт-все, що завгодно, аби людина не сприймала напій. Принцип психотерапевтичного втручання або гіпноз. Рекомендується цей спосіб для тих, хто твердо вирішив, що більше пити не буде, у кого розвинена сила волі. В даному випадку шляхом введення боляче в трансовий стан лікар «наставляє» людини на істинний шлях. Іншими словами, відбувається формування відмови від спиртного за допомогою навіювання.

Методи кодування від алкоголізму.

Є багато методик, з прийнятними цінами, за якими кодують людей від алкоголізму. Відмінність їх в тому, що людина по-різному сприймає способи лікування, кожна реакція Індивідуальна. Процедура кодування від алкоголю за методом Довженка за відгуками вважається найкращою і ефективною. Ось лише кілька переваг курсу лікування:

це найгуманніший і етичний метод боротьби з алкогольною залежністю і пияцтвом; за час всього курсу хворі усвідомлюють, що їм дійсно потрібно пролікуватися і позбутися від алкоголізму; кодування допомагає викликати огиду до дії алкогольного напою, ні у кого не виникає блювотного рефлексу при запаху алкоголю після лікування; метод Довженка вважається абсолютно нешкідливим, організму наноситься мінімум шкоди; вистачить 1 сеансу, ніяких повторних курсів проходити не потрібно, немає протипоказань.

Наслідки кодування від алкоголю.

кодування від пияцтва

Коли пацієнт вибрав медикаментозний шлях вирішення проблеми, то можуть бути наслідки кодування. Наприклад, негативна реакція організму на препарат. Багатьом людям стає погано, тому що різка відмова від алкоголю – це стрес для всього організму, що небезпечно для судин і серця. Кілька поширених проявів, які можуть виникнути під час відмови від алкоголю:

тремор, постійне тремтіння, вздрагивание; проблеми ШКТ: діарея, запори, блювання, нудота, болі в животі; проблеми серцево-судинної системи, сильні скачки тиску, прискорений пульс, стенокардія.

Де закодуватися від алкоголізму.

Найкраще місце, де можна закодуватися від алкоголізму – це приватна клініка. Ніякі змови і народна медицина не допоможуть. У кожному місті багато приватних закладів, де працюють досвідчені лікарі – професіонали своєї справи. Зайшовши в будь-яку клініку, можна дізнатися в каталозі вартості послуг, і методи лікування, побачити сертифікати з подяками від пацієнтів. Насилу віриться, що лікар допоможе? Можна прочитати відгуки в мережі і переконатися на прикладі людей, які вилікувались.

Читайте докладніше про шкоду алкоголю для організму.

Ціна на кодування від алкоголю.

Вартість має значення для тих, у кого величезне бажання позбутися від звички, а коштів недостатньо. Скільки коштує закодуватися від алкоголю? Все залежить від антиалкогольного методу лікування, який обраний, від терміну і від клініки, куди пацієнт звернувся. Приблизні ціни варіюються від 6000 до 30000 рублів. Можна купити в інтернет-магазині недорого ампули з ліками, замовити ті, які призначить лікар, зняти абстинентний синдром і пролікуватися в домашніх умовах.

Відео: кодування від алкоголю.

Кодування від алкоголізму.

Відкликання.

Петро,43 роки Було страшно відмовитися від дешевого алкоголю. Думав зашиться. Я завжди вважав, що кодування від алкоголю мені не допоможе, а лише застопорить залежність. Метод Довженка допоміг не тільки впоратися з алкоголізмом і запоями, відкрив мені очі на те, що в світі повно цікавих занять. Я – здорова людина, вживання алкоголю звів до нуля.

Анна, 39 років Проблема почалася у мене пару років тому. На очах я почала згасати, хоча мені 30 років. Я вирішила, що пора з цим боротися. Звернулася в приватну клініку анонімно. Допомогла позбутися від хвороби кодування від алкоголізму лазерна (на біоточки), ціна на яку і відгуки мене влаштували. Знаю, що є розкодування за допомогою уколу, але скористатися їй не поспішаю.

Валентина, 41 рік У мого чоловіка була проблема, він заперечував, що хворий, вважав, стопка за вечерею – це традиція і починати лікування не хотів. Скандали не покидали наш будинок, поки ми не звернулися в клініку. Чоловік не вірив, що хворий, а лікар відомого медичного центру, сказав, що кодування від алкоголю – це вихід. Пролікувалися, нам запропонували вшивати торпеду і тяги випити немає.