кодування від алкоголю вартість

Вшивання ампули від алкоголізму.

при замовленні з сайту.

Дзвоніть! Працюємо цілодобово!

Згідно з даними російської статистики, в 2015 році близько 3,5% населення країни страждала від алкогольної залежності, і з кожним роком відсоток пристрастилися до алкоголю збільшується. У боротьбі за здоров’я та тверезий спосіб життя використовується комплекс заходів – детоксикацію, роботу з психологом і психотерапевтом, метод соціальної адаптації, аверсивную методику, що включає внутрішньовенну кодування від алкоголю і підшивання спеціальних ампул.

Вартість послуг.

Процедура кодування НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ ЦІНА Кодування препаратом Дисульфірам 12 міс. 8 500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 3 роки 7000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 3 роки 7000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 12 міс. 8000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 2 роки 9500 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 3 роки 11500 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 3 міс. 18000 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 5 міс. 23000 руб. введення Вівітрол (VIVITROL) 1 міс. (Краща ціна!) 25000 руб. Подвійний блок 12 міс. (Новинка!) 6500 руб. Потрійний блок 12 міс. 8500 руб. кодування по Довженко 12 міс. 8000 руб. кодування по Довженко 2 року 9500 руб. кодування по Довженко 3 року 10500 руб. провокація при кодуванні 800 руб. розкодування від 3000 руб.

Виїзна служба найменування послуг Ціна висновок із запою-крапельниця стандартна (акція!) 3000 руб. висновок із запою-крапельниця подвійна (Краща ціна!) 5000 руб. ВІП — очищення 7000 руб. Виведення з запою + одночасне кодування на 12 місяців 7900 руб. Виведення з запою + одночасне кодування на 24 місяці 9500 руб. Консультація лікаря психіатра з виїздом на будинок 5000 руб. Чергування лікаря психіатра-нарколога на дому (за добу) 25000 руб. Нічний виклик лікаря з 23.00 до 6.00 (Акція!) 0 руб. Виїзд за МКАД, за кожні 10 км шляху 500 руб. Виїзд лікаря-нарколога на будинок 1500 руб. Транспортування в стаціонар у супроводі лікаря за погодженням.

Стаціонар НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ Ціна при оплаті до 4 діб Ціна при оплаті понад 5 діб Палата 4-5 місць 6000 руб. 5000 руб. Палата 3 місцева 7000 руб. 6000 руб. Палата «Комфорт» 2 місць (з підселенням) 8000 руб. 7000 руб. Палата «Комфорт» 1 місць (без підселення) 11000 10000 руб. руб. Палата «VIP» 2 місць (з підселенням) 12000 руб. 11000 руб. Палата «VIP» 1 місць (без підселення) 14000 крб. 13000 руб. При доставці в стаціонар силами клініки — можливі знижки!

Акції та знижки При повторному зверненні в клініку — 10% знижка Знижка на первинне звернення по рекомендації — 15%!

Звертаємо вашу увагу, що в даному прайсі наведено не повний список послуг . З докладним переліком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . Якщо Ви не знайшли цікаву для вас послугу, будь ласка, зателефонуйте нам по телефону +7 (909) 636-85-38 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця!

Принцип дії ампул від алкоголізму.

Аверсивний метод терапії є найрадикальнішим з усіх. Його завдання – викликати огиду до алкоголю. Надійним помічником в цьому стають лікарські засоби на основі дисульфіраму. Вони блокують активність ферменту, що розщеплює ацетальдегід – продукт розпаду етанолу. Саме він і викликає похмілля. Накопичення цієї речовини в крові призводить до найжорстокіших проявів похмільного синдрому, буквально вивертають хворого навиворіт.

Після вживання навіть найменшої дози спиртного після кодування від алкоголю у пацієнта виникають больові відчуття у всьому тілі, з’являється нудота, підвищується артеріальний тиск, частішає серцебиття. На тлі цього виникає панічний стан і страх смерті, які змушують кинути пити. Завдяки вшиванню ампули вдається значно продовжити термін дії кодування і забезпечити постійну концентрацію діючої речовини в крові.

Протипоказання.

Протипоказання до проведення процедури бувають абсолютними і відносними. При наявності абсолютних протипоказань проведення підшивки від алкоголізму неможливо взагалі, так як є дуже високий ризик небезпечних для життя пацієнта ускладнень. Відносними вважаються протипоказання, після усунення яких вшивание стає можливим.

До абсолютних протипоказань до кодування від алкоголю таким методом відносяться:

епілепсія; печінкова і/або ниркова недостатність у стадії декомпенсації; серцево-судинна недостатність у стадії декомпенсації; деякі психічні захворювання; злоякісні новоутворення; цукровий діабет.

Відносними протипоказаннями для зашивання від алкоголізму є:

вагітність; невротичні стани в стадії загострення; гострі інфекційно-запальні захворювання, загострення хронічних захворювань внутрішніх органів; дерматити, опіки, рани в області вшивання ампули; лихоманка.

Де зашиться.

Московська наркологічна клініка «Верімед» має успішний багаторічний досвід лікування алкогольної залежності. Доступні ціни на послуги кодування, висококваліфіковані лікарі та цілодобове консультування пацієнтів, у тому числі на дому, роблять наш центр лідером у сфері надання медичної допомоги при алкоголізмі. Найкраще підтвердження цих слів – відгуки, що залишаються нашими пацієнтами.

Як вшити ампулу в клініці «Верімед» в Москві.

Вшивання ампул включає в себе кілька етапів:

Маніпуляція проводиться тільки з відома і згоди самого пацієнта. Перш, ніж підшитися від алкоголізму, хворий повинен не пити хоча б 3-5 днів. При необхідності проводять детоксикацію організму за допомогою лікарських препаратів. Якщо всі перераховані вище умови дотримані, лікар обстежує пацієнта і виявляє наявність або відсутність можливих протипоказань. Якщо протипоказань до вшиванию ампули проти алкоголізму немає, пацієнта і його родичів знайомлять з процедурою, пояснюють всі її можливі побічні ефекти і наслідки. У хворого береться розписка про те, що він розуміє всі ризики, які можуть наступити при вживанні алкоголю після кодування.. Сама маніпуляція проводиться під місцевим знеболенням, оскільки являє собою малу (амбулаторну) операцію. Місце для вшивання обробляється антисептичним засобом. Вшивати ампулу можна в подлопаточную область, підребер’ї, сідницю, ліву клубову область. На шкірі робиться надріз, через який глибоко в підшкірно жирову клітковину занурюють ампулу від алкоголізму. На рану накладають шви. За бажанням пацієнта для перевірки дії ампули може бути проведена провокаційна проба.

Ефективність процедури підшивки значно підвищується, якщо одночасно з кодуванням змінюється коло спілкування пацієнта і спосіб його життя. У цей період дуже важлива підтримка близьких людей і соціальна реабілітація.

Скільки коштує вшивка в клініці » Верімед»

Мінімальний час такого кодування становить 8 місяців, а максимальний – 5 років. При цьому ціна за проведення однієї процедури залежить від застосовуваного препарату і того, на скільки часу ви хочете зашитися.

Відео — кодування від алкоголю вартість (Відео)

Не знаєте, як впоратися з власним пияцтвом або залежністю близького? Хочете зашити капсулу або пройти будь-яке інше кодування? Телефонуйте нам в будь-який час дня і ночі: +7 (909) 636-85-38 .

Кодування від алкоголізму.

Приймаємо до оплати картки.

Прокоф’єв Сергій Львович.

кодування від алкоголю вартість

Матеріал підготував лікар нарколог-психіатр Прокоф’єв С. Л. Стаж роботи за спеціальністю наркологія-психіатрія 22 роки.

Кодування від алкоголізму – метод блокування алкогольної залежності. Він передбачає під собою зниження тяги до вживання спиртного і виникнення відрази до нього на певний строк. Якщо вам або вашим близьким потрібна кваліфікована медична допомога, зверніться в клініку «Наркодетокс». Ми гарантуємо вам професійний підхід, тактовне ставлення і повну анонімність.

Скільки коштує кодування в клініці «Наркодетокс»?

Метод кодування Препарат Термін дії Ціна Внутрішньовенне введення препарату Алгоминал 1-3 роки від 6500 руб. Аквилонг 1-3 роки від 6000 руб. SIT 1-3 роки від 5500 руб. MST 1-3 роки від 5500 руб. Торпедо 1-3 роки від 5000 руб. Дисульфірам 1-3 роки від 6500 руб. Внутрішньом’язове введення препарату Еспераль-гель 1-3 роки від 7000 руб. Посилене кодування метод «ПОДВІЙНИЙ БЛОК» 1-3 роки від 7500 руб. Вшивание препарату Еспераль-імплант 1 рік 12000 руб. Налтрексон (лікування опіоїдної залежності) 3-6 міс від 30000 руб. Психотерапевтичне кодування Кодування за методом Довженка 1-10 років від 8000 руб. Розкодування від 5000 руб. Виїзд лікаря на дім від 1000 р. + 50 руб/км від МКАД.

Іди введіть номер і ми передзвонимо.

Ціна кодування від алкоголізму залежить від стадії залежності, форми пияцтва. Також на суму впливає обраний метод, який використовується препарат, місце проведення процедури, необхідність в дезінтоксикаційної терапії. Ви можете звернутися за консультацією до лікаря-нарколога нашої клініки. Він розповість про всі нюанси проведення процедури і уточнить вартість кодування від алкоголю.

Які процедури вам можуть бути проведені?

Відео — кодування від алкоголю вартість (Відео)

Лікарі клініки «Наркодетокс» виконують психотерапевтичне і медикаментозне кодування від алкоголізму. У числі перших — метод Довженка. Він включає в себе кілька психологічних технік:

нейролінгвістичне програмування; психотерапевтичні практики; гипносуггестивное лікування.

Кодування від алкоголю за методом Довженка проводиться одноразово. Тривалість сеансу становить 2,5 години.

Під час процедури нарколог, який пройшов спеціальне навчання, вводить залежного в транс. Фахівець безпосередньо впливає на підсвідомість пацієнта, вселяючи огиду до алкоголю і буквально панічний страх перед його вживанням. В деяких випадках по завершенні процедури проводиться підсумковий тест: капають кілька крапель спиртного на мову залежного, викликаючи бурхливу відповідну фізичну і психічну реакцію.

Може проводиться за допомогою імплантатів, таблеток або гелів. Медикаментозне виконується за допомогою медикаментів «Налтрексон» і «Дисульфірам», «Еспераль». Вони змінюють відповідь організму на вживанням спиртного, діючи по-різному. «Налтрексон» блокує рецептори, що передають сигнали в центр задоволення в мозку при вживанні алкоголю. Іншими словами, людина перестає відчувати насолоду від спиртного.

Кодування від алкогольної залежності за допомогою препаратів на основі «Дисульфіраму» засноване на зміну обмінних процесів в організмі пацієнта. Медикаменти блокують вироблення ферменту, які розщеплюють етанол. Алкоголь буде перероблятися в ацетальдегід – токсин, що отруює організм. Після процедури пацієнт перестає засвоювати спиртне. І при його надходженні людина буде відчувати сильний головний біль, нудоту, блювання, прискорення пульсу та інші симптоми, характерні для абстинентного синдрому.

Після проведення процедури в свідомості пацієнта закріплюється негативне сприйняття спиртного на певний термін.

Для отримання стійкої ремісії лікарі наркологічної клініки «Наркодетокс» рекомендують пройти комплексне лікування. Кодування від алкоголізму є одним з етапом на шляху до поліпшення якості свого життя і здоров’я.

Методи кодування.

Кодування за методом Довженка.

Фахівці вважають його найбільш гуманним на сьогоднішній день способом звільнення людини від алкогольної залежності.

Кодування від алкоголізму.

Закодуватися від алкоголізму в Саратові можна просто і з гарантією.

Безконтрольне вживання алкогольних напоїв ― це величезна проблема, яку необхідно вирішити максимально швидко. Постійне отруєння алкогольними токсинами негативно позначається не тільки на роботі внутрішніх органів, але і на психіці людини. Колись нормальна людина внаслідок впливу етанолу стає відірваною від життя, його переслідують невдачі в сім’ї і на роботі, він впадає в депресію і збільшує обсяг вживаних напоїв, що призводить до ще більш тяжких наслідків.

Якщо ваша близька людина страждає від алкоголізму, терміново звертайтеся в нашу наркологічну клініку! Наші фахівці приїдуть до вас додому, стабілізують стан пацієнта і при необхідності виконають кодування від алкогольної залежності.

Що таке кодування від алкоголю?

Кодування ― це медикаментозне або психотерапевтичний вплив на пацієнта, без якого він навряд чи зможе повноцінно зав’язати з вживанням міцних напоїв. Навіть якщо алкоголік проявить нелюдську силу волі і самостійно відмовиться від випивки, немає ніякої гарантії, що через тиждень-місяць-рік він не повернеться до улюбленого заняття. Різні методи кодування від алкоголю, в свою чергу, дозволяють забезпечити нормальне, здорове життя протягом багатьох років.

Як правило, кодування від алкоголю на дому або в стаціонарі здійснюється не менше ніж, через три дні після останньої випитої чарки. Важливо розуміти, що хворий обов’язково повинен дати свою згоду на цю процедуру. По-перше, так належить за законом, а по-друге, персональне бажання назавжди розпрощатися з алкоголем ― найголовніша умова, без якого жодні кодування просто не працюють.

Методи кодування від алкоголізму.

Наші наркологи застосовують такі методи кодування від алкогольної залежності:

Укол від алкоголізму. Даний препарат, головною діючою речовиною якого є дисульфірам, використовується для блокування функції печінки, що відповідає за переробку алкоголю. Якщо пацієнт, який пройшов таку кодування, знову вживає пиво, вино, горілку, коньяк чи інші алкогольні напої, продукти їх розпаду відразу ж провокують нудоту, блювоту і т. д. Таким чином у хворого виробляється неймовірне відраза до алкоголю. Вшивання ампули. Речовина, що знаходиться в ампулі діє точно так само, як і препарат, який вводиться ін’єкційним шляхом. Різниця полягає лише в способах введення препаратів в організм: препарат Еспераль ― вшивається у вигляді капсул в ту або іншу частину тіла (знамените «підшивання») це і є «Торпедо», знайте що «торпедування» це метод введення препарату, а не його пряме назву. Такий метод кодування гарантує, що людина не доторкнеться до спиртного протягом дуже тривалого терміну, так як препарат буде надходити в кров з ампули порційно, протягом усього заявленого періоду. Подвійний блок. Комбінація одного з перерахованих вище методів з сеансом психотерапії або гіпнозу. Метод Довженка. Відомий психотерапевтичний метод кодування від алкогольної залежності, не передбачає використання фармакологічних препаратів. Суть методу полягає в гіпнотичному навіюванні і формуванні установки на ведення тверезого способу життя.

Вартість кодування від алкоголю залежить від обраного вами методу. Не забувайте про те, що ціни на кодування від алкоголю істотно нижче, ніж ціни на повноцінне лікування в наркологічній клініці.

Основні переваги кодування.

Кодування від алкогольної залежності володіє наступними перевагами.

Відсутність необхідності в тривалому лікуванні: тверезому пацієнту досить один раз відвідати професійного нарколога, щоб зав’язати зі спиртними напоями. Пацієнту, що прийняв рішення закодуватися, не доведеться звільнятися з роботи або брати відпустку заради лікування. Кодування-набагато дешевша послуга, ніж тривалий реабілітаційний курс. Кодування виконується на умовах повної конфіденційності: пацієнт при необхідності може приховати факт проведеної процедури від родичів, друзів і колег.

Наша наркологічна клініка є сучасним медичним закладом, який володіє новим обладнанням та штатом досвідчених фахівців в області наркології. Для кодування від алкоголізму ми застосовуємо перевірені методики і лікарські препарати.

Якщо ваші близькі не в змозі відмовитися від надмірного вживання спиртних напоїв, наші фахівці допоможуть вам. Ми працюємо цілодобово, так що телефонуйте в будь-який час!