кодування від алкоголізму за довженка

Кодування від алкоголізму по Довженко.

Кодування від алкогольної залежності по Довженко-це один з найзнаменитіших і часто використовуваних способів боротьби з таким захворюванням. Це система була розроблена в 60-70-х роках минулого століття лікарем Олександром Романовичем Довженко, воістину добрим і уважним фахівцем.

До речі, саме він і винайшов сам термін «кодування», який раніше не використовувався для такого лікування. Моз СРСР визнав і затвердив цей метод тільки в 1984 році. В наш час система активно використовується як на пострадянському просторі, так і в інших регіонах.

Олександр Романович Довженко.

По змісту

Суть методу.

Згода пацієнта на кодування.

Найважливіша умова, що і визначає успіх лікування по системі Довженка – це повне бажання пацієнта перемогти свою недугу. Крім того, безпосередньо перед початком лікування не можна вживати алкоголь в будь-якому вигляді, принаймні, 5-7 днів.

Легкість подальшого лікування має пряму залежність від тривалості цього періоду: чим він більше, тим простіше буде надалі. Перший крок на шляху до тверезого і стабільного життя для пацієнта, який прийшов на прийом-це чітке усвідомлення і повне прийняття необхідності лікування, згода на виконання всіх процедур.

Кодування від алкоголізму по Довженко-це перевірений і повністю безпечний для фізичного, психічного і морального здоров’я спосіб лікування. Більш того, воно допомагає навіть відновити психічну рівновагу пацієнта, надати нормалізує вплив на роботу всієї нервової системи, позитивно вплинути на самопочуття пацієнта в цілому.

Довженко на груповому сеансі з алкоголіками.

Кодування по Довженко.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Проблему алкоголізму сьогодні можна сміливо назвати однією з найбільш глобальних і страшних для всього Краснодарського краю. Однак, пристрасть до алкоголю і алкогольних напоїв відрізняється в кожній ситуації. Для деяких пиття представлено у вигляді щоденної порції слабоалкогольного напою, в той час як інші не можуть уявити своє існування без більш сильних ефектів від алкоголю.

Чому виникає залежність від алкоголю, хто піддається ризику, чи можна вилікувати хворобу назавжди і які методи найбільш ефективні в цих питаннях і, зокрема, де і як можна пройти лікування алкоголізму за допомогою гіпнозу за методом Довженка в Краснодарі? На всі ці питання ми постараємося відповісти в цій статті.

Що таке алкоголізм?

Ми не будемо повторювати завчені і довгострокові терміни і поняття на цю тему. Всі питання будуть розглядатися на зрозумілій і доступній для всіх мові. Давайте почнемо з найважливішого — ми визначимо, що таке алкоголізм.

З якоїсь причини в суспільстві з плином часу існує концепція, що це просто свого роду соціальне байдужість, недостатнє виховання, належить нижчих соціальних верств суспільства. Але коли людина, як ми часто говоримо, «йде по похилій», це в першу чергу означає, що він хворий. І до цього потрібно ставитися дуже серйозно і всіма доступними методами. Це виражається по-різному.

Алкоголіком можна вважати і того, хто п’є тільки у свята, але найбільше того, хто п’є щодня без обмежень, забирає всі речі з дому. Це відбувається по тим же причинам і розвивається за одним сценарієм. Просто зараз хтось «втягується», а хтось може боротися зі своїми слабкостями протягом усього свого життя. Алкоголь викликає деяку ескалацію, стає веселим «другом» для людини, коли він відпочиває, або полегшенням для душі, коли він сумує.

Причини розвитку алкоголізму.

Алкогольна залежність створюється в підсвідомості. Якщо ми подивимося на торт або морозиво, то розуміємо, що це смачно солодко. Це тому, що в людському мозку утворюється ланцюжок «пиріг смачний». І коли ми говоримо про алкогольні напої, це виглядає як «алкоголь — задоволення». З часом психологічна залежність посилюється, і тоді людині важко впоратися з нею самостійно.

Хочете визначити, чи схильні ви алкоголізму? Чесно дайте відповідь на питання: «коли ви думаєте про свою відпустку, чи допускаєте Ви думку про вживання алкоголю?»Якщо ви чесні з самими з собою, то, швидше за все, ви відповісте «так».

У нашому суспільстві вживання алкоголю — це традиція, можливо, навіть досить звичний спосіб життя. З самого раннього віку дитина спостерігала, як батьки п’ють алкоголь. Якщо хтось у суспільстві не п’є, то він або хворий, або закодований. Звичайно, є люди, які добровільно відмовляються від вживання алкоголю. Вони ведуть здоровий спосіб життя і не п’ють, незважаючи ні на що. Проте більшість з них — це так звані пасивні алкоголіки. Їх відмова від пиття зовсім не означає, що з часом вони не можуть перетворитися на п’яниць. Ви п’єте тільки безалкогольне пиво? Це теж алкоголізм. Тому головною передумовою розвитку алкогольної залежності є суспільство, в якому ми живемо.

Ми розуміємо, що діти питущих батьків, можуть стати алкоголіками, коли виростуть. Це так само певно, як і той факт, що хоча б раз в житті ми можемо заразитися грипом. Сталося так, що сформовані традиції в сучасному суспільстві більш-менш пов’язані з алкогольними напоями. Говорячи про цю проблему, важливо розуміти, що проблема в першу чергу психологічна, тому вона також повинна бути подолана шляхом впливу на психіку людини. Ось чому в більшості випадків той факт, що кодування від алкоголізму по Довженко доводить свою ефективність.

Ознаки алкогольної залежності.

Щоб дізнатися, чи настав час хвилюватися або ситуація з алкоголем не викликає тривоги, ви повинні вміти розрізняти наявність залежності та її ступінь. Дамо вам кілька порад:

Зверніть увагу на те, як часто і в яких ситуаціях вживаються алкогольні напої . Не тільки міцні, такі як горілка або бренді. Пиво, різні тонізуючі і слабоалкогольні напої повинні бути також розглянуті. Одним з основних симптомів тяги до алкоголю є повне заперечення залежності , такі фрази, як «я п’ю, як усі», утвердження людини про те, що він вживає алкоголь для зняття стресу або під час втоми. Другий ознака — збільшення причин і приводів для вживання алкоголю , крім днів народження, зарплат, відряджень, перемоги улюбленої команди, «обмивання» покупки одягу і т. д., які починають енергійно святкувати. Збільшення кількості нових характерних «друзів» товаришів по чарці . Поява алкоголю в будинку . Явною ознакою є також зміна поведінки на порозі вживання алкоголю . В залежності від ступеня залежності людина спочатку стає веселим, чекаючи свята, а з часом стає нервовим, виникає алкогольний конфлікт. Зменшення реакції на алкоголь , відсутність захисного рефлексу (блювоти) навіть при великій кількості споживаного алкоголю. Зміна життєвих і моральних принципів.

Все це також вказує на залежність.

Шляхи подолання проблем з алкоголем.

Визнаючи, що проблема існує, вам потрібно знати найбільш позитивні способи боротьби з нею. Протягом тривалого періоду часу на території Росії, України та інших країн колишнього СРСР успішно використовувався метод Олександра Довженка.

Відгуки про кодування від алкоголізму, які ви прочитали на сторінках з цією темою можуть привести вас до лікаря, який може обіцяти швидке зцілення, але не у всіх випадках це допомагає. Однак, використання методології, схваленої Міністерством охорони здоров’я, вже є гарантією позитивного результату. Слід пам’ятати, що в цій області дуже мало справжніх експертів.

Відео — кодування від алкоголізму за довженка (Відео)

Суть кодування від алкоголізму щодо Довженка.

Процедура кодування від алкоголізму, включає певні обов’язкові умови. Лікування показано тільки для осіб старше 18 років. Рішення про кодування повинно бути прийнято добровільно і усвідомлено.

Вкрай важливо, щоб ви не вживали алкоголь протягом 7 днів перед початком процедури. Це допоможе підготувати організм до «перезавантаження» і найкраще підтвердити серйозність намірів пацієнта одужати.

Вплив на пацієнта при кодуванні здійснюється тільки словами. Пацієнту не потрібно буде приймати ліки або проходити гіпноз, щоб зануритися в транс. Тільки у використанні переконань і психотерапевтичного впливу на людину полягає суть методу Довженка. Лікування алкоголізму, огляд якого сходить до кінця минулого століття, дійсно є гарантованим результатом.

Вплив на свідомість людини без введення в транс, без застосування будь-яких ліків, — це лікування алкоголізму з використанням методу Довженка. Відгуки про такі нешкідливі ефекти від пацієнтів тільки найпозитивніші. Людина не відчуває дискомфорту під час процедури. І після припинення лікування не страждає блювотними позивами при погляді на алкоголь. Виявляється, він сам вирішив кинути пити і відмовитися від алкоголю.

Переваги методики кодування по Довженко.

кодування від алкоголізму за довженка

Майже всі відгуки про лікування алкоголізму з використанням методу Довженка позитивні. Це пов’язано з наступними перевагами цього типу кодування:

простота, надійність і час тестування; здійснюється за добровільною згодою пацієнта; визнаний провідною методикою психотерапевтами світу і схвалений Міністерством охорони здоров’я; процедура виконується в свідомому стані; не впливає на релігійні або інші переконання; безпечний для здоров’я; виконується за один сеанс.

Під час кодування по Довженко на підсвідомому рівні дається установка на відмову від алкоголю і закріплюється довгостроковий ефект. За допомогою цієї методики лікування алкоголізму лікарі домагаються стійких результатів.

Для боротьби із залежністю від підсвідомості, установки для відмови від алкоголю, а також для довгострокового закріплення результату широко використовується метод Довженка. Лікування алкоголізму, дослідження стійких результатів, яке залишає все більше число задоволених пацієнтів і їх сімей, стає все більш популярним з кожним роком, повертаючи більшість існуючих методів, які не гарантують неприємні наслідки для організму.

Остерігайтеся шахраїв.

Процес кодування від алкоголізму по Довженко в Краснодарі триває не більше чотирьох годин, і його вартість цілком доступна. Всі процедури здійснюються в наркологічному кабінеті Центру практичної наркології. Проте, у нього є один, найважливіший і, мабуть, єдиний недолік — мало хто досконало володіє цією технікою. Практикують, як правило учні творця методу, які співпрацювали з ним.

Після запису на сеанс, в підсумку, ви повинні отримати стійкий і впевнений результат і намагайтеся не зв’язуватися з шахраями. Знаючи про вічну проблему алкоголізму, вони вивчають різні способи психічного впливу на людину і намагаються залучити якомога більше грошей від нещасних людей.

Дуже часто для такого шахрайства використовують метод Довженка. Краснодар в цьому плані надає широкі можливості для дій нечесних людей з цим типом кодування, тому що не вимагає спеціальних інструментів, інструментів і навичок. Враховуючи, що весь процес обмежений розмовою між лікарем і пацієнтом, досвідченим майстрам у справі шахрайства неважко ввести в оману людину, яка звернулася до них за допомогою.

Завдяки серйозній співпраці лікаря і пацієнта, добровільному вирішенню виконати кодування, визнанню наявності проблеми пацієнтом і його сім’єю метод Довженка може гарантувати стабільний результат навіть після однієї процедури. Відгуки про лікування алкоголізму в Краснодарі в Центрі практичної наркології, огляд стійких результатів, з року в рік підтверджує якість і здійснимість процедури і є сьогодні самим популярним. Щоб по-справжньому вирішити проблему, потрібно більше часу приділяти вибору фахівця, вивчаючи плюси і мінуси методики.

Метод Довженка. Лечение алкоголизма: відгуки.

Як і в багатьох інших містах Росії, Краснодар представляє ряд пропозицій з кодування. Цілком природно, що кожна клініка або приватна особа, що надає такі послуги населенню, прагне максимально використовувати свої сили. Однак, перш ніж зробити свій останній вибір, вам необхідно ретельно вивчити всю доступну інформацію і отримати відгуки реальних людей.

Але, ви не повинні записуватися на прийом негайно, виберіть правильного лікаря. Де гарантія, що відгуки реальні? Шукайте експертів. Звичайно, про них краще знати через друзів. Це допоможе вам отримати реальну інформацію. Враховуючи перевірений результат, пацієнти підкреслюють, що тільки обізнані про методику люди повинні йти в кабінет до лікаря.

Це не повинно бути спонтанним рішенням. Ви не повинні пити алкоголь протягом принаймні від 7 до 10 днів, щоб кодування було успішним. Це стосується не тільки напоїв, але і ліків, що містять етиловий спирт. Коли він перестане отримувати «паливо», організм зможе більш чітко сприймати стійкі психотерапевтичні ефекти.

Відгуки про лікування алкоголізму кодуванням по Довженко часто містять інформацію про те, що бажано приходити на прийом з родичами. Їх присутність і підтримка дуже важливі як під час самого кодування, так і після. Крім того, багато вказують на відносно невисоку вартість послуги — від 12000 руб.

Лікування алкоголізму кодуванням по Довженко.

Метод лікування алкоголізму за Довженком вважається одним з найефективніших. Це підтверджують відгуки і статистика — більше 90% позитивних результатів. Успіх кодування визначається не тільки тривалою антиалкогольною стійкістю, але і відсутністю наслідків. Цей спосіб заснований на психологічному і психотерапевтичному впливі — гіпноз.

Суть кодування Довженка.

Без спеціальної підготовки та належної кваліфікації рядовий нарколог не впорається з Довженком кодуванням. Потрібен великий досвід психотерапевтичного впливу. Лікування проводиться в кілька етапів.

Попередня консультація. Доктор оцінює стан хворого-наявність хронічних захворювань, їх стадію, виявляє протипоказання, збирає дані аналізів, визначає ступінь готовності до лікування. Психологічний настрій. Ефективність лікування залежить від його усвідомленості. Добровільність – головна умова. У нерішучого пацієнта, який стверджує, що впорається з проблемою самостійно, доктор сформує чітке розуміння проблеми і готовність її вирішувати. У людини формується установка на відмову від шкідливої звички. Власне гіпноз. Кодування від алкоголізму за методом Довженка проводиться за допомогою декількох сеансів гіпнозу. Першому передує відмова від алкоголю як мінімум протягом 7 днів. Один раз відвідати лікаря недостатньо. Результат повинен бути надійно закріплений.

Від дотримання регламенту процедури повністю залежить її результативність. В її ціну входить саме така триступенева схема.

Телефонуйте прямо зараз.

Цілодобова Гаряча лінія з питань кодування від алкоголізму по Довженко.

Скільки діє кодування по Довженко?

Термін захисної дії сеансів гіпнозу за методом Довженка індивідуальний – він узгоджується з пацієнтом. Мінімально рекомендований становить 3 роки. За перші два роки раніше залежний пацієнт повністю відвикає від тяги до алкоголю і втягується в нормальний, здоровий ритм. Наступний рік є показовим-зриваються на тлі кодування не більше 3% застарілих алкоголіків. Максимальний термін – 5 років.

Після закінчення кодування необхідно відвідати лікаря, поспілкуватися, провести обстеження. При боязні зриву або невпевненості процедуру можна повторити на той же або більший термін. Приватна Швидка Допомога №1 наполегливо рекомендує не ігнорувати закінчення кодування. Відмінне самопочуття і позитивний настрій – це добре, але оцінити ступінь повного одужання може тільки фахівець-нарколог.

Наші лікарі проводять кодування від алкоголю Довженка в Чебоксарах з дотриманням чинних правил і рекомендацій – ми ні на крок не відступаємо від оригінальної методики. Саме це і гарантує позитивний результат.

Ціни на кодування в клініці Медикаментозна блокада залежності Внутрішньовенні ін’єкції Торпедо 6 міс — 5000 руб. Замовити Торпедо 1 рік — 6500 руб. Замовити Торпедо 2 роки — 7900 руб Замовити Торпедо 3 роки — 8500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 1 рік — 6500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 3 роки — 14000 крб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 5 років — 18000 руб. Замовити SIT/MST 6 місяців — 5000 руб. Замовити Аквилонг 8000 руб. Замовити Тетлонг 250 препарат 7900 руб Замовити Внутрішньом’язові ін’єкції Вивитрол (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 24500 руб. Замовити Вивитрол (повторна процедура) 21500 руб. Замовити Селинкро (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 23500 руб. Замовити Селинкро (повторна процедура) 20500 руб. Замовити Голковколювання 7000 руб. Замовити Вшивание Еспераль (капсула) 1 рік — 8000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 3 роки — 12000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 5 років — 14000 крб. Замовити Методи психотерапії Метод Довженка 1 рік — 7500 руб. Замовити Метод Довженка 2 роки — 10500 руб Замовити Метод Довженка 3 роки — 12500 руб Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 1 сеанс — 2500 руб. Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 5 сеансів — 10000 руб. Замовити Лазером 8900 руб. Замовити Струмом 7000 руб. Замовити Складові методи («Блоки») Подвійний блок (Ін’єкція + Психотерапія) 1 рік — 10000 руб. Замовити Потрійний блок (Вшивання + Психотерапія + Провокація. Новий метод) 2 роки — 24500 руб. Замовити Провокація при кодуванні При замовленні у нас будь-якого методу 500 руб. Замовити Якщо закодувалися в іншому місці 1000 руб. Замовити Розкодування Нейтралізація кодування Ін’єкційні, внутрішньом’язові, психот-е методи від 3000 руб. Замовити Видалення підшитої імпланта від 5000 руб. Замовити.

* При проведенні процедури на дому + 1500 руб.

** Можливе оформлення довідки про проходження процедури.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Кодування за методом Довженка – це результативний і широко застосовуваний спосіб порятунку від алкогольної залежності. Цим методом користуються вже протягом 30 років. Він повернув до повноцінного життя мільйони людей. Основа методу — психологічно-гіпнотичний вплив на підсвідомість людини. Кінцева мета — закріплення установки до тверезого життя.

Досвідчені лікарі Наркологи. В стаціонарі або вдома. Цілодобовий виїзд по Москві і області. Професійно, анонімно, безпечно.

Основа методу.

Проводяться психологічні сеанси. Під час гіпнозу на підсвідомість пацієнта впливають прийоми психології. Пацієнт налаштовується на негативне ставлення до алкоголю на встановлений термін дії. Лікар клініки «НаркоДок» переконує хворого дотримуватися життя без алкогольних напоїв. В результаті бесіди пристрасть до алкоголю зменшується, а з часом повністю зникає. Глибокий гіпноз і медичні препарати не використовуються. Протягом сеансу з лікарем пацієнт знаходиться в звичайному стані.

Лікар пояснює шкоду алкоголю на організм людини, наводить конкретні приклади негативного впливу на життя людини. Під час сеансу накладається психічний код на підсвідомому рівні, завдання якого полягає в підтримку тверезого стану людини. Хворий самостійно приходить до висновку про позбавлення від залежності. Кодування від алкоголізму за методом Довженка не призводить до того, що людина буде погано реагувати на запах спиртного.

У заключній промові фахівець розповідає про наслідки, якщо людина вип’є алкоголь в період дії кодування. Наслідки можуть бути небезпечними, аж до смерті людини. Тому не рекомендується перевіряти ефективність кодування.

Гідність.

Висока позитивна статистика. Простий і надійний метод, перевірений мільйонами пацієнтів. Гуманний і етичний спосіб лікування. Проводиться тільки при позитивній відповіді хворого. Формується стійке негативне ставлення до спиртних напоїв. Не викликає побічних дій, такі як нудота, блювота на відміну від багатьох інших методів лікування. Метод не завдає шкоди здоров’ю, не змінює психічний стан, благотворно впливає на нервову систему. Анонімність лікування. Видається довідка про проходження лікування. Кодування здійснюється за один сеанс, не включаючи попередні зустрічі з фахівцем і підготовку. Доступність. Поєднується з іншими програмами для поліпшення ефекту. Не має відношення до жодної релігії.

Недостатки.

Є протипоказання. Для кодування пацієнт повинен бути в тверезому стані. Людина повинна усвідомлювати проведений захід. Погодитися на даний метод.

Пацієнт.

Для проведення кодування допускаються практично всі пацієнти. Але необхідно дотримуватися деяких вимог.

Лікування алкоголізму проводиться за згодою і позитивному рішенні хворого. Якщо насильно привести залежної людини до фахівця, то це може посилити тягу до спиртних напоїв. Необхідно, щоб алкоголік розумів сенс лікування, схвалював і дотримувався порад, які дає йому фахівець. У цьому випадку кодування результативно. Ступінь алкогольної залежності не впливає на метод.

Для ефективного проведення сеансу необхідно, щоб хворий не пив алкоголь протягом двох тижнів. Це відноситься і до лікарських препаратів, що містять спирт, і до деяких продуктів харчування. Виконання цієї умови зміцнює силу волі пацієнта, показує рішучий настрій на лікування, налаштовує на розуміння психологічної інформації під час проведення сеансу.

Даний метод не застосовується для кодування пацієнтів до 18 років.

кодування від алкоголізму за довженка

Протипоказання.

Є протипоказання, при яких не можна проводити кодування. Це може завдати шкоди здоров’ю або бути безрезультатним.

Зміна психічного стану хворого. Галюцинації і маячний стан людини. Деградація особистості. Пацієнт в алкогольному стані. Порушення функцій серцево-судинної системи. Інфекційні хвороби. Абстинентний синдром. Рак.

Досвідчені лікарі Наркологи. В стаціонарі або вдома. Цілодобовий виїзд по Москві і області. Професійно, анонімно, безпечно.

Встановлення строку.

Використовуваний метод рятує від алкоголізму на встановлений термін. Хворий може сам визначити термін кодування. Але, бажано, прислухатися до поради фахівця. Найчастіше вибирають термін дії 3-5 років. Зазвичай через 1-2 роки людина відвикає від вживання алкоголю, і повторне кодування не потрібно. Але процедуру можна повторити і збільшити термін дії кодування.

Етапи лікування.

Кодування проводиться за один або більше число сеансів і складається з 4 етапів.

Консультація.

Спеціаліст вивчає проблему пацієнта. При спілкуванні обговорюються цілі, завдання, очікування від лікування. Співробітник клініки «НаркоДок» вивчає поведінку людини, усвідомленість вибору і готовність позбутися залежності.

Лікар розповідає про майбутнє кодування, пояснює спосіб дії. Пацієнту розповідають про заходи, які проводитимуть за програмою лікування. Фахівець знайомить з показаннями і протипоказаннями до застосування даного методу, пояснює можливі ускладнення.

Хворого знайомлять з додатковими способами лікування, з яких можна вибрати до основного методу для поліпшення ефективності.

Психологічне обстеження.

Доктор визначає чи можна застосувати методику Довженка для конкретного хворого. Вивчається історія хвороби, спосіб життя пацієнта. На цьому етапі фахівець аналізує ефективність від застосовуваної методики. Визначає необхідність проведення додаткових заходів.

Психотерапевтичний етап.

Цей етап спрямований на вирішення двох проблем:

Відновити психічний баланс людини і зміцнити нервову систему, які були пошкоджені внаслідок вживання алкоголю. Виробити стійку позицію на тверезий стан організму.

Для вирішення даних проблем пацієнт приходить на заняття до лікаря-психотерапевта, тривалість яких 60-90 хв. На заняттях детально розповідається про негативний вплив алкоголю на організм і здоров’я людини, про наслідки тривалого вживання. В результаті пацієнт розуміє цінність тверезого стану і доцільність лікування. Це розуміння — запорука результату. В ході психотерапії відновлюється психіка людини і емоційний стан, який було змінено внаслідок вживання алкоголю.

Завершальний етап.

На заключній стадії хворий входить в стресовий стан на короткий час. У такій ситуації психіка схильна до впливу. Спеціаліст вселяє установку на життя без алкогольних напоїв на певний термін.

Після навіювання фахівець ще раз пояснює наслідки лікування і потенційні ускладнення при вживанні алкоголю. Радить, як уникнути вживання алкоголю в провокуючій ситуації.

Коли пацієнт пройшов всі етапи лікування, то він починає вести повноцінне і тверезе життя. Подальше життя визначається його поведінкою. Чим рідше зустрічаються провокуючі моменти, тим легше і комфортніше проходить адаптація до нового життя.

Після кодування потрібно дотримуватися способу життя без вживання алкоголю. Якщо людина почала вживати алкоголь, то необхідно проконсультуватися з фахівцем. Лікарі клініки «НаркоДок» (М. Москва) допоможуть вибрати метод лікування алкогольної залежності і повернутися до повноцінного життя.

Навчання кодуванню за методом Довженка.

Метод Довженка – кодування від алкоголізму.

Час читання: 4 хвилин.

Багато років одним з найпопулярніших методів боротьби з алкоголізмом в нашій країні вважався метод Довженка. Говорячи найпростішим мовою, це гіпноз, за допомогою якого алкоголіку навіюється страх смерті внаслідок вживання спиртного. Метод носить ім’я українського нарколога Олександра Довженка, який вперше запропонував використовувати його.

Метод Довженка проти алкоголізму в СРСР.

У 1980 році український психіатр і нарколог Олександр Довженко отримав патент на свій метод боротьби з хронічним алкоголізмом. Цей самий хронічний алкоголізм був в ті роки практично національним лихом. Назва «п’яний бюджет» закріпилася за бюджетом СРСР саме в ті роки. Населення співалося, а скарбниця поповнювалася доходами від виробництва і продажу горілки.

Міністерство охорони здоров’я СРСР всіма силами шукало яке завгодно рішення, щоб зупинити всесоюзну епідемію пияцтва. Дуже схоже, що ідея Довженка знайшла серйозну підтримку, так як для лікування не вимагалося ні дорогого обладнання, ні медикаментів.

Як працює кодування по Довженко.

При кодуванні по Довженко, людина відмовляє від спиртного сам, рухомий страхом за своє життя-найсильнішим людським страхом.

Насправді, кодуванням називається злегка видозмінена гіпносуггестивна терапія. В ході сеансу, гіпнотизер формує в свідомості алкоголіка думку про те, що він не просто не хоче випити, але і взагалі не переносить спиртне. Організм людини навчають негативно реагувати на етиловий спирт – зазвичай, нудотою і блювотою.

Різниця між методом Довженка і гипносуггестативной терапією – у тому, що після сеансу гіпнозу спеціаліст натискає на так звану точку Валле, а потім – бризкає в рот пацієнта хлоретілом.

Під час сеансу гіпнотизер «кодує» свідомість залежного на те, що будь-яка його спроба випити алкогольний напій неминуче призведе до страшної і болісної смерті. Метод Довженка розрахований на те, що в якийсь момент ошуканий хворий почне переконувати в небезпеці самого себе – вірити і боятися.

Користуючись підтримкою влади, метод Довженка швидко став популярним і обговорюваним. Навіть зараз, майже сорок років потому, більшість людей чули про довженківський метод.

Але, на жаль, пити в Союзі стали тільки більше. Настільки більше, що вже в 1985 році Михайлу Горбачову нічого не залишалося, крім як ввести в країні так званий «сухий закон». Доречно зауважити, що це рішення теж було непродуманим, і спровокувало зростання чорного ринку алкоголю.

Алкоголізм в сучасній Росії.

кодування від алкоголізму за довженка

Боротися з алкоголізмом так чи інакше намагалися майже всі керівники Росії – ще з царських часів. Однак, саме помилкові рішення 80-90 років аукаються нам і сьогодні. Як і раніше, алкоголізм – одна з головних проблем російського суспільства. Не допомагає нічого – ні податки, ні акцизи, ні обмеження часу продажу спиртного.

Одна з причин, що не дозволяють перемогти алкоголізм в Росії – недосконалість системи лікування алкоголізму і наркоманії. Це спадщина, яку ми отримали від Радянської держави. Проблем багато – це і оснащення лікарень, і зарплати медичного персоналу, і деякі юридичні особливості процесу.

Громадяни просто не хочуть лікуватися, бояться наслідків. Коли залежна людина стикається з державною наркологією або поліцією, він обов’язково «ставиться на облік», після чого офіційно стає для нашої країни алкоголіком або наркоманом.

Після цього людина не може знайти роботу, отримати права, отримати кредит і так далі. Це відбувається навіть в тому випадку, якщо людина пройшла курс лікування та реабілітації.

Позбутися «Чорної мітки» настільки складно і принизливо, що більшість громадян впевнені, що вона залишається з людиною навічно.

Ось і не звертаються люди ні в поліції, ні до медиків, а приватні наркологи більшості потенційних пацієнтів, на жаль, не по кишені. У підсумку-проблема замовчується, не потрапляє в статистику, не лікується.

Між тим, у світі існує достатня кількість недорогих і ефективних методів лікування алкоголізму і наркоманії, які могли б якщо не вирішити проблему в Росії, то допомогти державі завдати по ній рішучий і сильний удар. Тим більше, що Росія – не першою зіткнулася з повальним пияцтвом.

Алкоголізм в США в період великої депресії.

У тридцятих роках двадцятого століття США зіткнулися з небувалим сплеском алкоголізму. Викликаний він був, в кращих традиціях СРСР, нездорової активністю самої держави.

В інтересах сільгоспвиробників влада на чолі з президентом Рузвельтом вирішила розчавити частих фермерів. Було знищено понад 10 мільйонів гектарів вирощеного фермерами врожаю та 6,5 мільйонів свиней.

Більше п’яти мільйонів сімей залишилися без врожаю, житла, будинків і засобів до існування.

Фермери, як люди, які звикли багато працювати, страждали від неробства. Поступово до нього додався ще й голод. Люди стали багато випивати. Допомоги чекати було нізвідки-потопаючі, як це часто буває, врятували себе без сторонньої допомоги.

Націю врятували два випадково зустрілися випивохи. Втім, обидва на той час вже були в зав’язці. Лікар Боб Сміт і колишній біржовий маклер Білл Уілсон стали спілкуватися і швидко зрозуміли, що їм легше утримуватися від спиртного, коли вони довго розмовляють. У компанії з’явилося ще кілька людей-так з’явилося перше суспільство анонімних алкоголіків.

Поступово сформувалися певні правила – практично, це були заповіді, за якими пропонувалося жити видужуючих алкоголіків. Тоді ніхто й подумати не міг, що народжений метод в наступні сім десятиліть врятує, без перебільшення, тисячі життів у всьому світі. В історію наркології метод увійде, як Метод Дванадцяти кроків.

Метод дванадцяти кроків.

Метод дванадцяти кроків вперше був сформульований в 1939 році в Америці. Напевно ви бачили, як у багатьох фільмах і серіалах показують зустрічі анонімних алкоголіків.

Ті самі, на яких наркомани або алкоголіки збираються в коло і розповідають один одному про те, як протистоять залежності.

Зазвичай ці сюжети виглядають комічно, але насправді – цей метод багато років вважається найефективнішим у світі.

Спочатку цей метод використовувався для лікування алкоголіків, пізніше його модифікували і для роботи з наркоманами, а ще пізніше – пристосували і для інших залежностей.

Дванадцять кроків працюють так само, як десять заповідей, на яких ось уже два тисячоліття тримається християнська мораль. Послідовно приймаючи кожне з правил, залежний шлях від простого до складного – як по драбині. Тому метод називають ще й методом дванадцяти ступенів.

Спочатку метод дванадцяти кроків багато в чому спирався на релігійні постулати. Пізніше від цього відмовилися боротися з залежностями потрібно було представникам найрізноманітніших вірувань. Сьогодні «Кроки» – це свого роду соціальні норми.

Мережа наркологічних центрів «перший крок» багато років використовує в роботі метод дванадцяти кроків. Одними з перших в Росії ми вдосконалили і адаптували цей метод, щоб зробити його більш адекватним місцевих реалій.

А ще ми розробили досить великий модуль, пов’язаний із соціалізацією залежних-їх поверненням у суспільство. Ми пишаємося одним з найнижчих по країні показників рецидивів серед наших випускників».

Багато в чому він пов’язаний з тим, що виписуючись з центру, людина не виявляється кинутим – у нього відмінні відносини з домашніми, хороша робота або можливість оперативно її знайти, він вміє співіснувати зі сторонніми (суспільством).

Якщо і ви зіткнулися з алкоголізмом, наркоманією або ще якоюсь залежністю-зв’яжіться з нами. Телефони «Першого кроку» працюють цілодобово, а якщо ви залишите заявку через форму – ми зателефонуємо вам самі, це швидко і зручно. Ми обов’язково постараємося вам допомогти. Будемо раді бути корисними і обіцяємо у всьому вас підтримувати. Тримайтеся, ми з вами!

Сайт stranaprotivnarkotikov.ru є інформаційним. Вся інформація взята з відкритих джерел. Всі використовувані матеріали знаходяться у вільному доступі, авторські та суміжні права на огляд належать його авторам.

Позбавлення від залежності назавжди. Кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Методика лікування алкоголізму, розроблена радянським лікарем А. Р. Довженко більше 40 років тому – одна з найефективніших з існуючих в даний час. З часу впровадження її в практику від алкогольної залежності позбулися тисячі чоловіків і жінок.

Загальні принципи лікування.

Сучасна традиційна і народна медицина пропонує безліч методів позбавлення від алкогольної залежності. В основі будь-якого методу лежить чотириступінчаста схема:

придушення тяги до спиртного на початковому етапі; усунення фізичних наслідків, викликаних отруйною дією етанолу; відновлення психіки; закріплення позитивного результату.

Існує 2 підходи до лікування:

Жорсткий, при якому вводиться повна заборона на вживання алкоголю в будь-яких дозах. Тривалість заборони триває 1-2 роки, за попереднім погодженням з пацієнтом і його родичами. Щадний, коли прийом алкоголю заборонений на період медикаментозної терапії. В цьому випадку лікування спрямоване на виведення з організму токсичних речовин і придушення надмірної тяги до спиртного.

Широко поширена в нашій країні методика лікування за 1 сеанс. Але це тільки початок шляху в тверезе життя. Разовий сеанс – початок лікування, перший крок до перегляду власного способу життя.

Суть методики.

Кодування від алкоголізму за методикою Довженка засноване на поєднанні декількох психологічних прийомів нейролінгвістичного програмування, терапевтичного впливу і гипносуггестивної терапії.

Всі консультації проводяться в клініці, в амбулаторних умовах. Емоційно-стресова терапія заснована на взаємозв’язку свідомого і несвідомого в людському мозку.

Метод покликаний пробудити у пацієнта страх і активізувати механізми самозбереження . Лікар вводить пацієнта в стан неглибокого гіпнозу і вселяє йому побоювання за руйнівний вплив алкоголю на організм.

Пацієнт починає на свідомому і підсвідомому рівні розуміти, що алкоголь – його найлютіший ворог. Кодування припиняє процес руйнування організму алкоголем. Пацієнт під впливом страху за своє життя повністю відмовляється від прийому спиртного.

Плюси і мінуси.

Методика доктора Довженка заслужила світове визнання. Переважна більшість пацієнтів відзначає зникнення алкогольної залежності після повного проходження курсу. Методика має наступні переваги:

благотворний вплив на психіку; відсутність блювотного рефлексу та інших негативних проявів; мінімум протипоказань; мінімальна кількість сеансів тривалістю не довше 4 годин; прийнятна ціна.

Недоліками методики вважаються неможливість лікування без активного бажання пацієнта і необхідність попереднього утримання від прийому алкоголю протягом тижня перед сеансом.

Результат.

На відміну від альтернативних методик, лікування по Довженко дозволяє сформувати стійке заперечення алкоголю без появи негативної реакції на зовнішній вигляд і запах спиртних напоїв. При цьому пацієнт стає врівноваженим і спокійним.

Деякі алкоголіки вже до кінця першого року після сеансу повністю втрачають інтерес до спиртних напоїв. Вони спокійно сидять за святковим столом, спостерігаючи, як випивають друзі.

Вимоги до пацієнта.

Метод Довженка підходить практично всім, проте існує ряд пропонованих до пацієнта вимог:

Добровільна участь. Пацієнт повинен бути позитивно налаштований на лікування. У разі примусу дана методика не дасть позитивного результату. Утримання від вживання алкоголю, в тому числі ліків та інших напоїв, що містять навіть мінімальна кількість спирту (квас, кефір) протягом не менш 7 днів.

Незважаючи на щадне вплив методики на організм, деяким пацієнтам вона протипоказана. Метод Довженка не можна застосовувати за наявності таких умов:

підвищений артеріальний тиск; стан вираженої абстиненції; порушення роботи серця; період загострення хронічних захворювань; розлад психіки; злоякісні пухлини.

Важливо! Методику категорично заборонено застосовувати для лікування пацієнтів молодше 18 років.

Основні етапи лікування.

Відвертий лист читачки! Витягла сім’ю з ями! Я була на межі. Мій чоловік почав пити практично відразу після нашого весілля. Спочатку по чуть-чуть, в бар заглянути після роботи, в гараж сходити з сусідом. Схаменулася я, коли він почав щодня повертатися сильно п’яним, грубив, пропивав зарплату.

По-справжньому стало страшно, коли перший раз штовхнув. Мене, потім дочка. На ранок вибачився. І так по колу: безгрошів’я, борги, лайка, сльози і … побої. А вранці вибачення.Чого тільки ми не пробували, навіть кодували. Не кажу вже про змови (є у нас бабка, яка начебто всіх витягала, тільки не чоловіка мого).

Після кодування півроку не пив, все начебто стало краще, стали жити як нормальна сім’я. А в якийсь день-знову, затримався на роботі (як він сказав) і притягнувся ввечері на бровах. До сих пір пам’ятаю свої сльози в той вечір. Я зрозуміла, що надії немає. І десь через два або два з половиною місяці я натрапила в інтернеті на алкотоксик.

На той момент я вже зовсім опустила руки, дочка взагалі поїхала від нас, стала жити у подруги. Почитала про препарат, відгуки і опис. І, особливо не сподіваючись, купила – втрачати нічого взагалі. І що думаєте. Стала додавати краплі чоловікові з ранку в чай, він не помічав. Через три дні прийшов вчасно додому.

тверезий. Через тиждень став виглядати пристойніше, самопочуття покращилося. Ну тут я йому і зізналася, що краплі підсовую. На тверезу голову відреагував адекватно. У підсумку пропив курс алкотоксика, і вже півроку до алкоголю ні-ні, на роботі підвищили, дочка додому повернулася.

Я боюся наврочити, але життя стало новим! Я щовечора подумки дякую той день, коли дізналася про це диво-засіб! Всім рекомендую! Врятує сім’ї і навіть життя! Читати про засіб від алкоголізму тут.

Терапія алкоголізму починається з попередньої підготовки.

З пацієнтом проводиться первинна консультація, на якій лікар з’ясовує цілі, мотиви, очікування від сеансу. Лікар встановлює готовність пацієнта до позбавлення від хвороби, звертає увагу на його настрій, оцінює серйозність намірів.

На попередній бесіді лікар докладно описує сутність кодування і спосіб впливу на психіку людини, інформує про протипоказання до застосування методики та можливі ускладнення.

Після попередньої бесіди проводять вивчення психологічного стану пацієнта. Мета обстеження-оцінка можливості застосування методики і установка протипоказань. Якщо доцільність лікування встановлена, лікар переходить безпосередньо до етапу кодування.

Лікування проходить в 3 етапи:

Введення пацієнта в стан легкої гіпноїдності для проведення мотивованого навіювання. Пацієнт в цей час не спить, не впадаючи в стан гіпнотичного трансу. Лікар веде з пацієнтом ілюструє бесіду, описуючи типові життєві ситуації. Мета бесіди – підведення хворого до прийнятного для нього виходу з ситуації, формуючи переконання в необхідності лікування. Пояснення пацієнту, яким чином він буде позбавлений від залежності. Семантичне ядро бесіди – формула навіювання, що хворий позбудеться залежності, завдяки не своїм зусиллям, а волі лікаря. Фізичні маніпуляції і психотерапевтичний вплив, тобто матеріалізація навіювання. На цьому етапі психотерапевт описує, що станеться з людиною, якщо він вживає алкоголь під час дії кодування.

Термін дії кодування обговорюється з пацієнтом. Спільно з психотерапевтом хворий вирішує, за який період він зуміє подолати тягу до спиртного. Термін може варіюватися від 1 року до декількох років і навіть довічно.

Важливо! Кодування по Довженко можна продовжити або повторити після закінчення встановленого спочатку терміну.

Відкликання.

Більшість пацієнтів, які щиро бажали позбутися згубної звички, відгукуються позитивно про лікування за методикою.

Олександр: закодувався по Довженко на 3 роки. По закінченні терміну зірвався, але повторна бесіда з лікарем повернула мене до життя. Не пив сам 15 років. Але потім в житті трапилася трагедія: загинув син.

Я знову зірвався і в результаті розлучився з дружиною. П’ю вже 2 роки. Нещодавно трапилася зустріч з жінкою. Щоб її не втратити, збираюся знову звернутися до лікарів, що кодують по Довженко.

Метод реально працює, потрібна тільки правильна мотивація.

Женя: Закодований за методом півроку, зважився прочитавши численні відгуки про лікування. Перший місяць ледве стримувався, так хотілося випити. Хочу і зараз, але щось на підсвідомості утримує. Навіть не знаю, здоровий глузд це або гіпноз. Але виходить, що реально допомагає.

Ксенія: Закодувала чоловіка рік тому. Поки без проблем, навіть на свята разом ходимо, де всі п’ють, а він тримається. Каже, що бажання випити з’являється, але спрацьовує якийсь внутрішній бар’єр. Я задоволена. Ціна сеансів невелика, а ефект досить сильний. Дізналася про метод з відгуків в інтернеті.

Рекомендації та поради.

кодування від алкоголізму за довженка

Перед відвідуванням клініки варто з’ясувати, чи дійсно лікар застосовує методику Довженка. Наприклад, почитати відгуки про клініку і лікаря. У сучасних умовах часто зустрічається практика підміни, коли під виглядом оригінальної подається зовсім інша експрес-методика. Ефективність такого кодування набагато нижче.

Якщо виїзний лікар залякує пацієнта, вводить йому «пустушки» замість діючих ліків, від його послуг варто відмовитися. Насторожити хворого і його родичів має також твердження, що сеанси можна проводити під час запою і абсолютно всім, не зважаючи на протипоказання.

Важливо! Навчання методиці Довженка з 1985 року пройшли 150 лікарів. В даний час в Росії та Україні працює 7 його безпосередніх учнів.

Висновок.

Метод А. Довженка – реальна допомога пацієнтам, налаштованим на позбавлення від залежності. За підтримки лікаря і близьких колишні алкоголіки можуть повернутися до здорового способу життя і стати повноцінними членами суспільства.

Навчання кодуванню за методом Довженка — від алкоголізму.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування алкоголізму наші читачі успішно використовують АлкоПрост. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі. Детальніше тут…

Кодування алкоголізму з використанням методу Довженка є психотерапевтичним способом лікування захворювання. Розробив його в 80-х роках лікар Олександр Романович Довженко.

І вже більше ніж 30 років цей спосіб кодування відноситься до числа найдієвіших, людяних і успішних способів боротьби з алкогольною залежністю.

Особливо він популярний в Росії і країнах недалекого зарубіжжя.

Коротка історія створення.

Практикують методику кодування по Довженко вже протягом досить тривалого періоду часу. Але створювалася вона на базі шокової (в окремих випадках – стресової) терапії-досить популярного напрямку в психотерапії. Ця методика використовується протягом багатьох століть, маючи різноманітні види, але одну і ту ж суть.

Історики підтверджують факт застосування аналогічних прийомів жерцями Стародавнього Єгипту для того, щоб створювати в рабів почуття страху і відчуття прихильності до фараона, божествам, і втілює їх предметів.

Природно, що неконкретно ці відомості стали підставою для виникнення цього методу.

Але серед усіх інших і вони проходили шлях уточнення і вдосконалення, це призвело до того, що виник метод Довженка.

При проведенні цього аналізу не можна перебільшити роль автора, який є заслуженим лікарем України і СРСР. Тільки завдяки його грандіозним старанням і цілеспрямованості вдалося зробити те, чого не зміг домогтися жоден науковий інститут.

Період з 1979 по 1984 рік – час проведення клінічних перевірок запропонованого Довженка способу лікування усіляких залежностей. Цією відповідальною справою займався Інститут неврології, психіатрії та наркології АМН України.

Тут методиці вдалося успішно пройти абсолютно всі стадії апробації.

У результаті її визнали максимально результативною і практично вільно втілюваної в життя методикою, за допомогою якої можна лікувати самі різноманітні наркотичні хвороби, і застосовувати для терапії інших типів залежності.

Спочатку кодування за методом Довженка отримало назву «Емоційно-стресової психотерапії». І тільки через деякий час її почали називати методикою кодування, що користується великою популярністю в практиці лікарів-психіатрів і психотерапевтів.

З чим же пов’язаний такий величезний успіх і тотальна популярність методу серед багатьох фахівців на території всього Радянського Союзу? Це обумовлено великим успіхом цього методу серед людей, які бажають позбутися залежності.

Крім цього його ефективність, яку зафіксував сам автор, становить 93%. Жоден з аналогічних сучасних способів лікування алкоголізму не може похвалитися подібним показником.

До того ж метод Довженка застосовується і при швидкому лікуванні наркоманії.

У чому полягає суть методу.

Істинне кодування за методом Довженка є найзнаменитішим методом звільнення від алкогольної залежності, він користується грандіозною популярністю серед сучасних пацієнтів. Але кількість лікарів, які можуть і знають, як правильно надається така допомога, з кожним роком скорочується.

Суть цієї методики характеризується простотою і доступністю. Кожен сеанс кодування здійснюється з використанням спеціального виду гіпнотичного впливу, під час якого проводиться навіювання хворого вказівки на обумовлений період тверезості. Крім цього, під час цієї процедури усуває тяга до алкогольних напоїв.

Доктор провід створення спеціальної установки на неприйняття алкоголю – на інтуїтивному рівні хворих відбувається вироблення відрази до алкоголю. Закінченням сеансу є проведення особистістю фіксації результату, яка здійснюється завдяки введенню психічного коду.

Він представлений програмою, активація якої відбувається відразу ж після порушення накладеної заборони.

Головною характерною особливістю є те, що при проведенні цієї процедури люди не занурюються в глибокий гіпнотичний стан. Згідно відгуками пацієнтів протягом всієї процедури ясна свідомість ні на хвилину не втрачається. Тривалість всього сеансу становить 4 години. Протягом цього часу проводяться всі необхідні етапи:

На першій стадії попередньо формується і перевіряється те, наскільки пацієнт готовий до проведення гіпнотичного сеансу. В цей час проводиться персональна приватна бесіда з хворим, головна мета якої – перевірити реальну готовність до такого виду лікування, а також, якщо існує така потреба, з’ясувати рівень його особистої сугестивності. Другим етапом є групове діяльність, тривалість якої становить близько 2 годин. Число знаходяться тут хворих не повинно перевищити 25 осіб. Протягом цього часу ніяких гіпнотичних маніпуляцій не роблять. Це свого роду лекційне заняття, на якому фахівець повинен роз’яснити суть методу і налаштувати кодуються людей на успіх і те, яку вигоду вони отримають після звільнення від залежності. Заключний етап-це власне саме кодування по Довженко. Саме в цей період проводять сеанс стресової психотерапії, представлений гіпнотичним навіюванням, його закріплюють фізичні маніпуляції. Ця процедура є особливою, яку необхідно проводити строго індивідуально кожному пацієнту. Протягом цього часу відбувається практичне втілення в життя установок, які були озвучені до цього.

Важливо: власне на останній стадії відбувається установка кодируемому людині коду – гаранта тверезості на точно обумовлений період, протягом якого відбудеться звільнення хворого від аномального тяжіння до спиртного. Мінімальна тривалість подібного кодування рівняється 12 місяців.

Переваги методу Довженка.

До плюсів цього способу кодування від алкогольної залежності відносяться:

Значна ступінь ефективності, підтвердженням якої є не тільки клінічний рівень методики, а й незліченні відгуки пацієнтів. Доступна ціна за рахунок низької собівартості. При цьому не треба здійснювати додаткові розтрати, як при стаціонарному лікуванні. Ціна кодування по Довженко значно менше тієї суми, яку втрачає людина протягом одного довготривалого запою. Висока ступінь ефективності – згідно з деякими даними від 87 до 90%. Гуманність і етичність методу обумовлено тим, що при його використанні не відбувається приниження людської гідності. Всі провідні психотерапевти світу визнали цей метод кодування. До того ж його добрила Всесвітня Організація охорони Здоров’я. Для проведення кодування необхідний тільки 1 сеанс, середня тривалість якого становить приблизно 2,5 години. При проведенні кодування не спить. Після проведення лікування алкоголь не провокує виникнення у закодованого людини блювотного рефлексу, характерного для медикаментозних способів кодування від алкогольної залежності. Це забезпечує людині нормальне самопочуття при знаходженні за столом, і навіть можливість розливати гостям алкогольні напої. Універсальність – цей метод кодування підходить практично будь-якій людині, яка бажає позбутися від залежності, за винятком тих, хто не піддається гіпнотичному впливу. Нешкідливість здоров’ю пацієнта не тільки не наноситься ніякої шкоди, а й значно поліпшується стан його психіки і нервової системи. Абсолютна анонімність – не відбувається передача даних хворих в інші наркологічні лікарні, не ведеться їх облік. Персональний підхід до кожного пацієнта. Метод Довженка можна поєднувати з іншими способами позбавлення від алкогольної залежності. При цьому він сприяє збільшенню їх ефективності. При використанні методу абсолютно не зачіпаються релігійні питання. Тобто використовувати його може будь-яка людина, незалежно від того, яку релігію він сповідує чи є атеїстом.

Неухильні вимоги до хворого.

Першою і найістотнішою умовою є добровільна угода людини на проведення процедури кодування. Якщо людину примусити до виконання цієї процедури – це не принесе ніякого плоду.

До того ж в такому випадку може виникнути абсолютно протилежні побічні наслідки – лікувальний ефект зведеться до мінімуму.

Якщо хворий хоче звільнитися від алкогольної залежності, змінити своє життя в кращу сторону – прийняття кодування відбудеться відповідним чином і не виникнуть можливі побічні наслідки і рецидиви. Крім цього, слід враховувати такі особливості протікання захворювання, як:

характер; стадія; тривалість; як часто чергуються ремісії і рецидиви захворювання.

Друге, не менш важлива вимога до кодується людині-його абсолютна тверезість. Тривалість періоду утримання від вживання спиртних напоїв повинна становити не менше тижня.

Забороняється приймати алкоголь в будь-якому вигляді — не тільки спиртні напої, а й різні спиртовмісні медикаменти.

Виконуючи цю вимогу, пацієнт не тільки доводить те, що він серйозно має намір позбутися своєї залежності, а й відбувається значне зміцнення його сили волі та налаштування на сприйняття всієї інформації.

Є також обмеження у віці — для проведення кодування за методом Довженка хворому має виповнитися 22 роки.

Які рядки має кодування.

З заборони, що накладається наданим методом кодування, є зумовлений термін дії. Його тривалість залежить від індивідуального бажання будь-якого хворого. Кодування може діяти протягом одного, трьох, п’яти років або вічно.

Рекомендують встановлювати код на 3-5 років. Повністю відсутня тяга до використання алкоголю після проведення кодування по Довженко по пришестю 1-2 років.

В деяких випадках і через 12 місяців людина повністю звикає до такого стану і може самостійно відмовитися від алкоголю і назавжди кинути пити.

Але слід постійно пам’ятати про те, що кодування – не панацея, а лише початок шляху лікування від алкогольної залежності.

Після того як рядків кодування закінчився, можна зробити його повторно. А ще можна продовжити рядків чинного кодування перед завершенням терміну його дії.

Чи є можливість розкодуватися?

Так, така можливість є. Але якщо у людини з’явилося бажання випити – це свідчить про те, що кодування не допомогла. Тому для чого знімати те, що спочатку не працювало?

Протипоказання.

Існує безліч обставин, при яких повністю протипоказано проводити лікування кодуванням за методом Довженка. Йдеться про:

галюцинаціях, маревних станах та інших ознаках психічних захворювань; алкогольному сп’янінні або вираженому синдромі алкогольної абстиненції; гіпертонічному кризі; вродженим або набутим серцево-судинних патологій; активній фазі будь-якого хронічного захворювання, гострому запальному процесі або знаходиться в стані після інфаркту, з виникнення якого минуло менше 30 днів.

Неодноразово зменшується результативність кодування при:

відсутності бажання у людини вилікується від захворювання; кінцевої фази залежності, коли спостерігається сформульована деградація особистості; депресії та інших психопатичних станах.

У сучасному світі дуже часто можна зустріти рекламу, в якій пропонується проведення кодування від алкоголізму за допомогою методу Довженка. До неї треба ставитися особливо обережно, тому що в більшості випадків так залучаю клієнтів і не більше цього. Провести цю процедуру може тільки спеціально навчений фахівець, яких не так вже й багато в нашій країні.

Кодування за методом Довженка в Москві.

Одним з дієвих і безпечних способів лікування алкогольної залежності вважається психотерапевтичний вплив. Вплив на пацієнтів за допомогою сили переконання і правильно підібраних слів вважається більш гуманним і щадним.

Авторську методику в цій сфері наркологічний допомоги запропонував відомий радянський психіатр і нарколог Олександр Романович Довженко, а незабаром вона була визнана Міністерством охорони здоров’я. Лікування алкоголізму за методом Довженка досі широко використовується в наркологічних клініках.

Кодування від алкоголізму «Довженка» в Москві.

Суть полягає в ефекті емоційно-стресової терапії, спрямованої на формування нової домінанти – повного зникнення пристрасті до спиртного. Комплексний підхід включає в себе певну послідовність прийомів, що впливають на психіку пацієнта, спрямованих на активацію життєво важливих структур головного мозку.

Кожен з етапів виконує ряд завдань, в процесі вирішення яких сприйнятливість хворих до навіювань лікаря підвищується.

Особливістю сеансу за методом Довженка вважається те, що пацієнт весь час знаходиться з відкритими очима.

Головний інструмент психотерапевта при цьому – неглибока фаза гіпнотичного впливу, під час якої лікар створює домінантне збудження в його головному мозку, яке витісняє потяг до алкоголю.

Кодування за методом Довженка: ціна.

Процедура кодування від алкоголізму проводиться в умовах стаціонару або вдома.

УслугаЦена Кодування за методом А. Р. Довженка (оригінальний метод автора) 8 500 р.

Переваги лікування алкоголізму за методом Довженка.

Лікування алкоголізму методом Довженка знайшло популярність за рахунок таких позитивних характеристик:

Простота виконання. Підготовка до сеансу не вимагає довгих медичних обстежень, а також придбання дорогих лікарських засобів. Гуманність. Оскільки під час психотерапевтичного лікування не відбувається ніякого фізичного впливу на організм, сам пацієнт і його родичі можуть бути спокійні за її загальний стан. Офіційне визнання. Після експертної оцінки фахівцями цей метод отримав повсюдне поширення. Бадьорий стан під час гіпнотерапії. Залежні від алкоголю не повинні перебувати уві сні, робота відбувається під час усвідомленої розмови з лікарем. Швидкість. Очікуваний ефект у більшості клієнтів спостерігається вже після першого звернення до психотерапевта. Доступність. Оскільки для реалізації методу не потрібні додаткове обладнання або матеріали, ціна сеансу доступна для кожного, хто хоче позбутися згубної звички. Універсальність. Звернутися до цього способу може будь-яка людина, незалежно від фізіологічних особливостей, моральних переконань і релігійних поглядів.

Якщо попередні спроби кинути пити виявилися безуспішними, алкозалежним рекомендується спробувати кодування за методом Довженка, ціна на яке низька, а ефект тривалий і стійкий.

Кодування «Довженко» – вимоги до проведення кодування.

Перед тим як спробувати на собі емоційно-стресову психотерапію, кожен алкоголік повинен дотримуватися кількох правил:

Усвідомити власну проблему, визнати залежність і внутрішньо бути готовим до роботи над собою. Відмовитися від вживання будь-яких спиртовмісних напоїв як мінімум на 10 днів.

Єдина Державна Наркологічна Служба пропонує спробувати кодування за методом Довженка в Москві в клініках мережі. Телефонуйте або пишіть нам для запису.

Плюси і мінуси кодування за методом Довженка.

Кодування по Довженко відгуки має в основному позитивні. Ефективність методики досить висока в порівнянні з іншими способами, але вона залежить від декількох факторів. В першу чергу-це абсолютно добровільна згода на лікування, по-друге, це сугестивність пацієнта. У людей з поганою сугестивністю ефективність значно нижче, ніж у легковнушаемых людей.

Умовним недоліком методу є необхідність в обов’язковому порядку відвідування лікаря-кодувальника в разі «зриву». Спроба вжити алкоголь на тлі кодування може призвести до вираженої психосоматичної реакції – напад блювоти, падіння тиску. Для купірування реакції необхідно «зняти» кодування.

Метод Довженка.

Лікування алкоголізму методом Довженка найбільш популярне серед людей, які бажають позбутися будь-якого виду залежності, включаючи алкогольну. Дана лікувальна методика відноситься до «кодувань» і застосовується як остаточний вид зцілення від хворобливої пристрасті. Вона може проводитися як у вигляді самостійної терапії, так і в кінці загального протиалкогольного курсу.

Шукайте, де в Москві пройти лікування алкогольної залежності? Зверніться за допомогою в клініку «Можайка 10»! Отримати повну інформацію по видах терапії, їх вартості, термінах і прогнозах можна по телефону гарячої лінії нашого центру.

Суть методу кодування по Довженко.

Тривале вживання спиртного, яке рано чи пізно викликає у людини хронічний алкоголізм, формує два види залежності: психічну і фізичну. Психічна тяга виникає вже на I стадії цього захворювання.

Виявляється вона постійними думками про алкоголь, бажанням сп’яніння. Прагнення випити часто підкоряє волю і розум, і людина вживає алкоголь всупереч здоровому глузду.

Розвивається в II стадії фізична залежність характеризується вираженим похміллям, свого роду «алкогольною ламкою», при якій організм вимагає алкоголь вже не тільки через змінену свідомість, але і через тіло.

Не похмелившись, людина відчуває себе дуже погано, а ось невелика доза алкоголю приводить його в «норму». Перед проведенням остаточного лікування алкоголізму по Довженко в нашому центрі «Можайка 10», слід допомогти людині позбутися обох видів тяги.

Попереднє лікування знімає фізичний і частково психічний компонент за допомогою:

детоксикаційної терапії; застосування відновлюючого фармацевтичного комплексу; м’якого психофармакологічного лікарського впливу; психотерапії.

Після такого роду терапевтичної «підготовки» і бесід з наркологом, вирішується питання про доцільність кодування гіпнозом за методом Довженка. Сутність кодування полягає в активізації антиалкогольного центру в корі головного мозку пацієнта.

Це анатомо-фізіологічне освіта включає в себе певні ділянки нервових клітин мозку, які рефлекторно пригнічують потяг і бажання вжити алкоголь. Психотерапевт проводить свій вплив таким чином, що у хворого формується відраза до алкоголю.

Деякі люди, що пройшли кодування не можуть виносити навіть вид і запах алкоголю.

Механізм кодування за методом Довженка полягає в отриманні особливого стану психіки і анатомічних структур мозку для «включення» відповідної зони. Другим етапом (безпосередньо сеанс кодування) лікар «активує» цю зону, яка буде функціонувати певний термін, обумовлений разом з пацієнтом.

Людина, що піддається цьому виду лікування, може бути занурений (при необхідності) в стан гіпнозу. Відмітна особливість методу Довженко полягає в тому, що в процесі сеансу домінуючу роль відіграє воля лікаря, а вже потім самого хворого.

У практиці звичайного гіпнозу на першому місці стоїть воля пацієнта, яка стимулюється навіюванням і переконанням.

Як проводиться сеанс кодування від алкоголю по Довженко.

Перед проведенням цього етапу лікування пацієнт повинен бути в тверезому стані як мінімум кілька днів. Найкраще, якщо кодований попередньо пройшов всі етапи терапії, про які написано вище.

Можливий варіант проведення кодування без попередньої підготовки, але тільки в тому випадку, якщо бажає пройти лікування не вживав алкоголь протягом тижня або більше.

В такому випадку можливість і доцільність проведення лікувального впливу визначає нарколог.

У призначений день людина, позбувається залежності, приходить до нас в центр кодування за методом Довженка «Можайка 10». Більш правильно, якщо його буде супроводжувати хтось із родичів і близьких.

Після бесіди з лікарем пацієнт пише заяву-розписку з проханням застосувати до нього методику по Довженко і письмово підтверджує той факт, що він хоче цього добровільно, за власним бажанням. Хворий та його родичі попереджаються лікарем про можливу небезпеку ускладнень при порушенні заборони прийому алкоголю.

У спеціальному кабінеті, обладнаному всім необхідним, кодований сідає в спеціальне крісло. Лікар поступово вводить пацієнта в особливий стан. Цей процес супроводжується психотерапевтичною бесідою.

У необхідний момент доктор «включає» антиалкогольний центр. Людина може в цю мить почути різкий звуковий сигнал, світловий спалах, відчути біль в точках обличчя або в тілі.

У деяких випадках можлива короткочасна втрата свідомості. Іноді для полегшення процесу кодування від алкоголізму, нарколог може застосовувати додаткові пристосування.

Для цього на голову пацієнта накладаються електроди на спеціальних еластичних кріпленнях у вигляді стрічок, маски, шолом.

Після сеансу закодованому людині рекомендують пробути в клініці ще хвилин 15-20, потім перевіряють його фізичний стан і відпускають додому. Ціна на проведення кодування за методом Довженка від алкоголізму прийнятна для самих різних категорій громадян. Ефективність цього виду лікування перевірена часом.

Щоб записатися на кодування – просто зв’яжіться з нашим оператором будь-яким зручним способом!

Метод Довженка від алкоголізму: у чому його суть?

Алкогольної залежності схильна велика кількість не тільки чоловіків, але і жінок. Майже всі з них категорично не визнають за собою схильність до зловживання алкоголем і неможливість раз і назавжди відмовитися від пристрасті до спиртного. Вчасно усвідомити необхідність корекції стану, зупинитися, уникнути повної і незворотної деградації особистості не завжди вдається самостійно. Ефективним способом позбутися згубної звички є метод Довженка від алкоголізму.

Суть і ефективність методу.

Термін кодування при лікуванні алкогольної залежності вперше застосував відомий психолог Олександр Довженко, творець революційної методики. Суть методу полягає в застосуванні шокової терапії, що передбачає психологічний вплив на підсвідомість людини, що відчуває непереборне бажання до випивки.

Основоположним принципом популярної методики стає застосування гіпнотичних технік. Воно спрямоване на культивування стійкої відрази до спиртних напоїв, підтримуване осмисленим усвідомленням шкідливого впливу алкоголю на організм в цілому.

В процесі процедури психотерапевт налаштовує пацієнта на тверезий спосіб життя. Поступово тяга до алкоголю слабшає і потім проходить остаточно. Для впливу на підсвідомість лікар не застосовує глибокий гіпноз і не застосовує метод використання медикаментозних препаратів.

Пацієнт протягом усього сеансу знаходиться в стані неспання, чує і бачить лікаря, прекрасно розуміє суть того, що відбувається. Подібний стан дозволяє осмислити інформацію, що вселяється йому лікарем. Вона містить відомості про шкідливий вплив алкоголю не тільки на фізичне і психологічне здоров’я людини, а й наслідки, що відбиваються на відносинах в сім’ї та соціумі.

Характерна особливість навіюваних аспектів – ретельний відбір інформації, що містить переконання, емоційне її забарвлення, що сприяє більшій ефективності процедури. Навіювання обов’язково містить детальну і достовірну інформацію про наслідки прийому алкоголю протягом усього передбачуваного періоду утримання.

Метод довженка від алкоголізму дає позитивні результати буквально після першого сеансу.

Безперечний плюс кодування від алкоголю за методикою Довженка – відсутність всяких установок, що викликають огиду до спиртових напоїв. В результаті відсутні такі негативні прояви після сеансів, виникнення нудоти, позивів до блювання, ознобу, лихоманки. Це основна відмінність методу від аналогічних методик з використанням гіпнотичного впливу.

Проведення кодування від алкогольної залежності за методом Довженка дає позитивні результати буквально після першого сеансу. Бажання випити зникає як би само собою без присутності відрази до спиртного. Просто пити більше не хочеться.

Однак це не означає, що лікування закінчено. Для закріплення ефекту необхідно пройти весь курс процедур. Їх кратність і тривалість визначається лікарем в залежності від стадії алкоголізму і чутливості пацієнта до навіювання.

Показання до лікування та вимоги до пацієнта.

Основним показанням до застосування методу Довженка від алкоголізму є наявність в анамнезі пацієнта хронічної алкогольної залежності. Також серед ситуацій і станів, що передбачають необхідність звернення до цієї ефективної методики:

протипоказання до використання медикаментозних препаратів для подолання згубної звички; відсутність ефективності інших методів лікування; безуспішні спроби пацієнта подолати залежність самостійно.

Психологічна корекція в описаних ситуаціях-найправильніший вибір. Методика Довженка безболісна, не викликає побічних ефектів, як багато лікарських препаратів.

Кодування від алкоголю по Довженко підходить всім, схильним до залежності до спиртних напоїв. Однак існує ряд вимог до пацієнтів, дотримання яких необхідно для досягнення успішності лікування. Серед них:

усвідомлене бажання пацієнта подолати залежність від алкоголю; рішення про лікування алкоголізму з використанням гіпнотичного впливу можуть брати лише повнолітні особи; щоб уникнути зривів пацієнт повинен мати обґрунтовану мотивацію до лікування, не залишаючи собі шляхів до відступу; успішність кодування передбачає проведення сеансів при абсолютній відсутності в організмі пацієнта алкоголю, тому ще до першої процедури рекомендується протягом 7 – 9 днів повністю виключити вживання спиртних напоїв.

Крім передумови ефективності лікування алкоголізму, точне виконання останнього пункту вимог підтверджує серйозність намірів пацієнта в протистоянні пагубній пристрасті до зеленого змія.

Етапи проведення процедури та їх особливості.

Лікування алкоголізму по Довженко проводиться в три етапи незалежно від кратності сеансів. В деяких випадках буває достатньо і однієї процедури, однак і в цьому випадку її передує наступна послідовність:

попередня консультація; психотерапевтичний сеанс; кодування.

Така послідовність обумовлена необхідністю ретельної підготовки залежної людини до гіпнотичного впливу. Також лікар в ході співбесіди отримує необхідну інформацію, яка потрібна для проведення гіпнозу.

Консультація.

В ході довірчої бесіди психотерапевт становить думку про готовність пацієнта позбутися пристрасті до згубної звички і ступеня бажання почати тверезе життя. Крім цього, уточнюється мотивація прийнятого рішення.

Залежний, в свою чергу, отримує вичерпну інформацію про те, які результати можна очікувати від кодування. Також від нього не приховують суті психологічного впливу в ході гіпнотичного навіювання. За бажанням пацієнта приватна бесіда проводиться без присутності рідних і близьких або з їх участю.

На підставі виявлених нюансів стану залежної людини лікар складає думку про доцільність лікування алкоголізму по Довженко. У деяких випадках фахівець приходить до висновку про марність використання даної методики. Підставою до цього можуть послужити такі фактори, як особливості психологічного настрою пацієнта і недостатньо твердий намір позбутися залежності. Йому можуть підібрати інший варіант корекції стану.

Психотерапевтичні сеанси.

кодування від алкоголізму за довженка

Якщо протипоказання до кодування від алкоголю за методом Довженка відсутні, фахівець приступає до проведення психотерапевтичних сеансів. Їх кількість безпосередньо залежить від ступеня хронічної залежності, особливостей психологічного стану пацієнта і твердості його намірів. В основному проводиться 5 сеансів тривалістю в півтори години. Цього зазвичай достатньо, що отримати позитивні і стійкі результати.

Засадничими на другому етапі стають наступні цілі:

формування установки на тверезість; стабілізація психологічної рівноваги пацієнта; відновлення фізіологічних функцій органів і систем, які страждають від руйнівної дії спиртовмісних компонентів. Як відбувається кодування за методом довженка від алкоголізму.

Пацієнт, що піддається гіпнотичному навіюванню, на протязі всього сеансу зберігає бадьорість і ясність сприйняття. Отриманий на першій процедурі ефект від навіюваного установки на тверезість і заперечення алкоголю необхідно закріпити ще декількома сеансами. Їх кількість встановлює лікар.

Етап кодування.

На заключному етапі, що є найважливішим, з допомогою гіпнотичного навіювання, пацієнта вводять в шоковий стан допомогою активізації несвідомих механізмів, які формують стійке бажання самостійно відмовитися від алкоголю назавжди.

На закінчення фахівець ще раз промовляє інформацію про руйнівний вплив алкоголю. Він попереджає про високий ризик розвитку серйозних ускладнень від вживання алкоголю протягом усього періоду кодування.

Закодована людина повинна пам’ятати, що в деяких звичайних продуктах міститься невеликий відсоток алкоголю. Особливо це стосується лікарських препаратів. Рекомендується з особливою обережністю підходити до вибору продуктів харчування і лікарських засобів. При випадковому попаданні в організм спиртовмісних компонентів, необхідно вжити термінових заходів щодо їх виведення. У такій ситуації необхідно довести до відома лікаря і строго дотримуватися його рекомендацій.

Часові межі кодування від алкогольної залежності обирає пацієнт або близькі родичі. Рекомендації фахівців зводяться до того, що найбільш оптимальним є період на 3 або 5 років. За цей час виробляється стійке заперечення алкоголю, тобто бажання випити більше не переслідує пацієнта, який позбувся згубної пристрасті.

Багато медичних центрів Москви та інших міст видають пацієнтам довідку про проведення кодування від алкогольної залежності. На підставі цього документа людина може відновити свій соціальний статус, приступити до виконуваний раніше трудової діяльності.

Фактори успішності кодування.

Крім умов, виконання яких забезпечує ефективність застосування методики Довженка від алкогольної залежності, є і фактори, що перешкоджають досягненню позитивного результату. До таких відносяться:

схильність пацієнта до швидкої зміни настрою; відсутність стійкого прагнення перемогти хворобу; присутність в анамнезі необоротних ознак деградації особистості, які заважають визнати себе алкоголіком і прийняти здорове рішення про необхідність позбутися згубної залежності; особливі психопатичні стани, при яких відсутня реакція на зовнішню інформацію, внаслідок чого навіювання не дає результатів.

Протипоказання.

При всіх позитивних характеристиках метод кодування Довженка від алкоголізму має деякі протипоказання до проведення сеансів. До таких належать такі ситуації і стану:

алкогольне сп’яніння; наявність в анамнезі хронічних захворювань; патології серця і судин – гіпертонія, перенесений раніше інфаркт міокарда або інсульт; захворювання нервової системи; ГРЗ, ГРВІ та інші хвороби вірусної або бактеріальної етіології. Гіпертонія є протипоказанням до методу довженка від алкоголізму.

При наявності алкоголю в крові пацієнту проводять процедури по виведенню токсичних речовин з організму. Однак кодування проводять не раніше, ніж через 10 днів абсолютної тверезості. Присутність зазначених захворювань також передбачає спочатку їх повне лікування і тільки потім – кодування.

Дія кодування від алкогольної залежності за методикою Довженка зберігається надовго. Однак після закінчення передбаченого терміну необхідно визначитися: якщо тяга до спиртного не поновлюється, то можна обійтися без повторного курсу. Але при виникненні найменшого бажання хоча б пригубити крапельку, слід пройти повторну процедуру кодування.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Метод Довженка – це авторська психотерапевтична методика кодування від алкоголізму, яка була розроблена доктором Олександром Романовичем Довженка в середині 80-х років і успішно застосовується більше 30 років. Цей метод в 1984 році був офіційно визнаний МОЗ СРСР і тепер успішно практикується в Росії та інших країнах світу.

Саме А. Р. Довженко першим ввів термін «кодування». Принцип дії його методики базується на особливому гіпнотичному впливі на хворого, яке не вимагає занурення в гіпнотичний сон. В цей час залежному вселяється заборона на прийом спиртного на певний строк.

Суть методу кодування по Довженко.

Цей спосіб кодування проводиться за добровільним бажанням пацієнта – це головна умова для успішного проведення методики. Під час сеансу, який виконується після певної підготовки, відбувається психологічне і гіпнотичний вплив на підсвідомість алкоголіка. Йому нав’язується повна байдужість до спиртних напоїв на певний період і дається установка на життя без алкоголю. У підсумку після сеансу тяга до алкоголю спочатку помітно знижується, а потім і зовсім пропадає.

Метод Довженка не вимагає занурення хворого в гіпнотичних сон, і кодування проводиться при пильнуванні пацієнта. Він діє практично на всіх, навіть на тих скептиків, які впевнені в несхильності гіпнозу.

Кодування по Довженко нешкідливе для здоров’я і призводить до стабілізації психіки і функцій нервової системи. Ця методика не має нічого спільного з екстрасенсорикою або чаклунством.

Заборона на прийом алкоголю, який накладається при проведенні цього методу кодування, встановлюється самими пацієнтом. Це може бути 1 рік, 2, 3 або довічно. За цей час хворий звикає до життя без алкоголю, а проведена після кодування реабілітація допомагає йому утвердитися в цій думці. У деяких випадках кодування по Довженко може проводитися повторно.

При бажанні пацієнт може розкодуватися. Код на заборону прийому алкоголю може зніматися в будь-який час без шкоди для здоров’я.

Почни вирішувати проблему прямо зараз!

Кому протипоказана методика Довженка?

Малоефективною або небезпечною для здоров’я метод Довженка може бути в наступних випадках:

порушення свідомості, психопатії, психічні відхилення, психоз, шизофренія; черепно-мозкові травми; абстинентний синдром або стан сп’яніння; галюцинації, марення, біла гарячка; деградація особистості алкогольного походження; недавно перенесений інфаркт міокарда (менш 1 місяця), гіпертонічний криз, серцево-судинна недостатність; гострі інфекції.

Для виключення абсолютних протипоказань обов’язково проводиться попередньо обстеження хворого залежністю. При відносних протипоказань – відсутність мотивації до лікування, деградація особистості алкоголіка, психопатичні стани – ефективність методики може бути низькою.

Обов’язкові вимоги до пацієнта.

Найважливіше умова кодування алкоголізму за методом Довженка – бажання самого хворого провести кодування. Примус до проведення цього методу зведе його ефективність до мінімуму. Тільки бажання провести курс лікування алкоголізму допоможе правильно прийняти кодування і уникнути рецидивів в майбутньому. При цьому для проведення кодування по Довженко не важлива стадія алкоголізму, його тривалість або частота ремісій.

Ще однією важливою умовою для проведення методики є тверезість пацієнта. Утримуватися від прийому алкоголю рекомендується протягом 8 – 10 (а краще 14) днів. За цей час в організм повинні надходити не тільки спиртні напої, але і лікарські засоби, що містять етанол. Це утримання зміцнює силу волі хворого, доводить серйозність його намірів і налаштовує на правильне сприйняття психологічної інформації, яка закладається під час сеансу.

Етапи кодування від алкоголізму.

На першому етапі проводиться індивідуальна бесіда фахівця і пацієнта. Вона дозволяє лікарю визначити ступінь сугестивності і з’ясувати ступінь залежності від алкоголю, готовність до позбавлення і початку лікування. Фахівець попереджає хворого, що протягом 8 – 10 днів не можна вживати спиртне.

На другому етапі підготовки в методу Довженка заняття з пацієнтом проходить індивідуально і в групі. Воно триває 1 – 3 години. Пацієнт отримує інформацію про механізм дії кодування і настрій на її ефективність.

Третій і заключний етап полягає безпосередньо в проведенні кодування. На ньому відбувається активна стрессотерапія, при якій лікар надає інтенсивний вплив на психіку і організм хворого. У підсумку у алкоголіка формується установка на тверезість на обраний ним термін, на якому він не буде приймати алкоголь навіть в мінімальних дозах.

Як виконується кодування від алкоголізму за методом Довженка?

Під час заключного сеансу-кодування хворому повідомляють про те, що в нього буде введений «код смерті», який спрацює, якщо він вип’є. Це означає, що алкоголік вірить в те, що при прийомі алкоголю у його головному мозку спрацює якийсь «код», і він помре. Насправді це підноситься як гіпноз дія є навіюванням, але воно дійсно спрацьовує.

Пацієнти вірять в те, що в них вводиться «код смерті», діючий певний час. З кожного хворого береться розписка про те, що він обізнаний про можливі наслідки (паралічах, інсультах і в тому числі і летального результату) від прийому спиртного. Це відбувається при відповідній обстановці, яка викликає ще більшу довіру до процедури. Так само кожному пацієнту повідомляють про те, що при бажанні він може розкодуватися.

Після цього доктор підходить до залежного, різко закидає йому голову і сильно стискає трійчастий нерв. Далі хворий широко відкриває рот, і йому впорскують струмінь такого лікарського препарату як Хлоретил, викликає виражену тахікардію, кашель і відчуття поперхування. Для більш сильного ефекту на свідомість пацієнта ампулу з препаратом обертають чорною етикеткою з загрозливим написом «Смертельно небезпечно», «Небезпечно для життя» і т. п. Всі ці дії супроводжуються навіюванням: «Якщо протягом такого-то часу заборона на прийом спиртного буде порушений, то настане смерть!»

Рекомендації після кодування за методом Довженка.

Після завершення сеансу кодування пацієнту даються наступні рекомендації:

Протягом терміну кодування не приймати навіть мінімальні дози алкоголю. Уникати вживання продуктів і прийому ліків, до складу яких входить етанол (настоянки, препаратів з додаванням спирту і т. п.). У перший рік після кодування не відвідувати місця, де вживаються спиртні напої. При випадковому вживанні спиртного випити 1, 5 води і викликати блювоту – тоді «код смерті» не спрацює. При важких реакціях звернутися до лікаря. Для виконання ін’єкцій шкіру можна обробляти спиртом – «код» не спрацює. Допускається загальне знеболення і загальний наркоз. Навіть після кодування не слід приймати спиртні напої для попередження повернення алкогольної залежності. З’явитися на контрольний огляд до лікаря через 3-4 місяці.

В РЦ Свобода метод Довженка застосовується як один з етапів комплексного лікування алкоголізму і після його виконання проводиться психологічна реабілітація і соціальна адаптація. Це підвищує і ефективність самої методики, і ефективність боротьби із залежністю.

Переваги методики Довженка.

Ефективність до 93%. Простота проведення, перевіреність часом і надійність. Гуманний і етичний – не принижує гідності людини. Індивідуальний підхід до кожного хворого. Визнаний провідними психотерапевтами і ВООЗ. Кодування виконується в стані неспання за один сеанс. Нешкідливість для здоров’я. Можливість поєднання з іншими способами кодування від алкоголізму.

У Реабілітаційному центрі Свобода кодування алкоголізму за методом Довженка активно застосовується, і фахівці клініки володіють нею досконало. Ця методика стає одним з етапів комплексного лікування алкогольної залежності і після її виконання обов’язково проводяться курси психологічної реабілітації та соціальної адаптації, що дозволяють хворому остаточно перемогти залежність.

Метод Довженка, що це?

кодування від алкоголізму за довженка

Метод Довженка, що це таке?

Метод Довженка — це одноразове психотерапевтичний вплив на організм пацієнта з алкогольною залежністю з метою сформувати установку на повну відмову від вживання спиртного в подальшому.

Історія методу Довженка.

Метод Довженка, що це таке? Кодування від алкоголізму по Довженко-застосовується для позбавлення від хворобливих залежностей.

Метод Довженка, відноситься до методів сугестивної психотерапії, гіпнозу. Розроблено в 80-х роках лікарем О. Р. Довженко, тому виникнення терміна «кодування», пов’язують з його ім’ям. Однак першим, який застосував метод сугестивного впливу в психіатрії, став видатний російський психіатр В. М. Бехтерев. Довженко взяв його дослідження за основу для свого методу. Метод кодування набув широкого поширення і визнання. Теоретичне і наукове обгрунтування методу, здійснені в 1979-1980 роках в НДІ клінічної та експериментальної неврології та психіатрії ім. В. П. Протопопова.

Професор І. Н. П’ятницька — видатний вчений і клініцист, належить до числа основоположників сучасної вітчизняної наркології, автор класичних монографій і посібників, дала високу оцінку ефективності методу доктора Довженка.

Виняткових результатів досяг керівник республіканського наркологічного центру Міністерства охорони здоров’я УРСР А. Р. Довженка. А. Р. Довженко створив модель тверезості. Метод полягає у формуванні в мозку хворого так званої домінанти тверезості. Метод, розроблений і застосовується А. Р. Довженко, дає дивовижний ефект: від 82% до 93% лікувалися у нього кидають пити, стають повноцінними людьми.

Сеанс психотерапії по Довженко це.

Навіювання під гіпнотичним впливом. В підсвідомість хворого формується установка на тверезе життя — домінанта тверезості. В основу заборони закладається байдужість до спиртного на певний строк. Зміцнюються і відновлюються вольові якості особистості.

Для успіху психотерапії.

Щире бажання пацієнта позбутися залежності.

5-7 днів утримання від алкогольних напоїв.

Професійний і досвідчений лікар.

Під час сеансу психотерапії.

Класична форма гіпнотизації не проводиться, хворі знаходяться в бадьорому стані. Виникає стан легкої гіпноїдності, на тлі якої виробляються мотивовані бесіди. Вони ілюструються яскравими прикладами, запитаними образами, типовими ситуаціями, зрозумілими і емоційно-значущими для всіх слухачів. Завершуючи цю частину сеансу, лікар-психотерапевт підводить хворого до єдиного виходу з ситуації, формує переконання в необхідності лікування. В умовно-науковій формі пояснює яким чином хворий буде позбавлений від алкогольної залежності. Працює формула навіювання, від недуги хворого позбавляє воля не самого хворого, а воля психотерапевта.

Центр ім. Довженко.

Методика.

Індивідуально і анонімно.

Результат і гарантія.

Фільм про метод Довженка:

Детальніше про підготовку.

кодування від алкоголізму за довженка

Метод Довженка, вимагає деякої підготовки. Перед процедурою необхідно сформувати правильний психологічний настрій. Рішення позбутися залежності, має прийматися при здоровому глузді. Для цього необхідно не приймати алкоголь 5-7 днів до прийому. Це мінімальний термін для часткового виведення токсинів з організму і зменшення їх впливу на головний мозок і центральну нервову систему. У день прийому варто також утриматися від вживання кави та інших стимулюючих напоїв.

Закріплення.

Після успішного лікування, необхідно пам’ятати про підтримуючий терапії. Це допоможе знизити ризик рецидиву. Лікар психотерапевт може призначити медикаменти, для поліпшення загального фізичного і психічного стану. Візит до лікаря для закріплення позитивних результатів, необхідно зробити через 2-3 тижні. Якщо пацієнт не може під’їхати в зазначений термін, то протягом року з моменту кодування. Дотримуючи всі умови підготовки до і всі рекомендації лікаря після, пацієнт забезпечує виходить на тривалу, стійку ремісію.

Кодування за методом Довженка.

«Перша наркологічна клініка» рада запропонувати вам:

Гарантовану конфіденційність; Індивідуальний підхід; Досвідчену команду професіоналів; Прийнятну вартість лікування; Широкий вибір методик.

Суть методики.

Сучасні методики виведення із запою.

Практично будь-яке кодування грунтується на формуванні негативного ставлення до спиртного і страх перед негативними наслідками його вживання. В сучасній наркології існує безліч різноманітних способів і прийомів кодування від алкоголізму, що відрізняються, в основному, способом впливу на залежну. Залежно від способу впливу, розрізняють психотерапевтичне (гіпноз) і медикаментозне кодування. У «Першій Наркологічній клініці» психотерапевтичне кодування від алкоголізму здійснюється з допомогою методу Довженко або Еріксонівського гіпнозу. Обидва методи засновані на формуванні підсвідомого відрази до спиртного.

Кодування від алкоголізму за методом Довженка в Єкатеринбурзі.

Кодування за методом Довженка – це ефективний, перевірений часом спосіб позбавлення від алкозалежності для тисяч пацієнтів на протязі ось вже більше 30 років (до 1984 р. цей метод був єдиним визнаним медициною і затверджений Моз, але фактично практикувався набагато раніше ).

Автор методу – удостоєний звання Народний лікар СРСР Олександр Романович Довженко. Унікальна методика, створена ним, припускає застосування легкого гіпнозу, вплив на свідомість і підсвідомість пацієнта з метою навіювання установок на повну відмову від вживання алкоголю.

Кодування за методом Довженка ще в часи СРСР врятувало від пияцтва безліч людей, зберегло від розпаду чимало сімей.

Лікування алкоголізму гіпнозом за методом Довженка – переваги:

Лікування алкоголізму по Довженко гіпнозом не передбачає використання жорстких гіпнотичних технік і не змінює характер хворого . Під час сеансу кодування пацієнт знаходиться в стані легкого гіпнозу і у свідомості; Немає необхідності прийому лікарських препаратів – відповідно, немає проблем з індивідуальною непереносимістю та можливими протипоказаннями; Пацієнт сам вибирає термін кодування гіпнозом – від 1 року і більше; У разі можливого стресу і появи тяги до алкоголю можна звернутися до свого лікаря для посилення коду;

Всі процедури відбуваються тільки за добровільною згодою пацієнта. Тому за його ж бажанням можна провести дострокове розкодування. Для проведення кодування достатньо всього одного сеансу тривалістю 2-3 години.

Кодування по Довженко: суть методу.

Щоб кодування пройшла успішно, необхідно усвідомлене бажання самого хворого вилікуватися від алкоголізму і повернутися до нормального, тверезого життя. Алкоголік повинен співпрацювати з лікарем, довіряти, виконувати його рекомендації. В цьому випадку сеанс лікування пройде ефективно.

Суть кодування по Довженко полягає в створенні в голові пацієнта особливої психологічної установки, спрямованої на довгострокове утримання від вживання спиртовмісної продукції.

У головному мозку формується стійкий осередок збудження нервових клітин, умовно званий антиалкогольним кодом. Цей код блокує потяг до спиртного на тривалі строки: 1 рік, 5, 10, 25 років і більше – за вибором пацієнта.

Кодування за методом Довженка усуває головну причину хвороби – постійну, непереборну тягу до алкоголю.

Після лікування людина, яка ще вчора не уявляв собі день без пляшки пива, чарки горілки або сигарети, починає дивитися на них з повною байдужістю.

Кодування за методом Довженка: етапи лікування.

Обов’язкові умови успішного лікування – щире (не під тиском родичів або начальства на роботі) бажання пацієнта позбавитися від алкогольної залежності і абсолютно тверезий стан в день проведення кодування за методом Довженка. Для цього треба відмовитися від вживання спиртного за 7-10 днів. Якщо самостійно не виходить – можна звернутися за допомогою в нашу клініку, лікар-нарколог проставить курс крапельниць, здійснить виведення з запою на дому.

Підготовчий етап.

Консультація з лікарем. Під час особистої бесіди з пацієнтом лікар з’ясовує його мотивацію, наявність усвідомленого бажання позбутися від алкоголізму, а також загальну клінічну картину стану хворого.

Лікар детально роз’яснює про обраний спосіб кодування, необхідно встановлення довірчого контакту між пацієнтом і психотерапевтом.

Лікар-нарколог дає рекомендації – які умови необхідно дотримати до проведення сеансу кодування. Без суворого дотримання приписів нарколога гіпноз не принесе бажаного результату. Неминуче:

Повністю відмовитися від прийому спиртовмісної продукції (в тому числі і безалкогольного пива) за 7 днів (мінімум!) до проведення сеансу;

За 3 дні до сеансу повністю відмовитися від прийому будь-яких снодійних і психотропних медикаментів і речовин. Якщо доводиться припинити прийом ліків, призначених за медичними показаннями, слід проконсультуватися у лікаря, який призначив їх;

В день проведення сеансу слід відмовитися від сніданку, міцного чаю, кофеїновмісних напоїв (кави, кока-коли та ін.);

Відмовитися від куріння за годину до процедури гіпнозу;

Оскільки сеанс кодування за методом Довженка передбачає безперервну процедуру протягом 2-3 годин, рекомендується до її початку відвідати санвузол.

Під час сеансу гіпнозу слід влаштуватися зручніше, розслабитися, не відволікатися, дивитися психотерапевта в очі і чітко виконувати його вказівки.

Проведення процедури кодування.

Сеанс гіпнозу за методом Довженка проводиться як групове заняття, так і індивідуально. В затемненому приміщенні пацієнти бачать добре освітленого лікаря. Психотерапевт знову проводить бесіду, спрямовану на підтримку мотивації і роз’яснює про суть методу лікування.

Пацієнти вибирають термін кодування і заповнюють розписку, в письмовому вигляді підтверджуючи свій намір пройти кодування від алкоголізму за методом Довженка. В розписці пацієнт зобов’язується:

При наростанні бажання вжити алкоголь – повідомити лікаря про необхідність посилити кодування; При частих і тривалих емоційних стресах – також слід з’явитися до психотерапевта і посилити кодування; При необхідності розкодуватися на деякий час з якихось причин – також звернутися до лікаря, щоб тимчасово зняти кодування, а потім знову закодуватися.

Потім починається сеанс гіпнозу, під час якого пацієнтам слід не рухатися, а погляд має бути спрямований в район перенісся лікаря. Лікар вводить пацієнтів в легкий транс, вони в свідомості, але в стані підвищеної сугестивності. Лікар вселяє пацієнтам, зміцнює віру, що вони можуть позбутися алкоголізму, у хворих формується нова модель поведінки.

Психотерапевт встановлює «код», використовуючи спеціальні словесні формули, які впливають на психіку хворого і відкладаються глибоко в його пам’яті. Психотерапевт дає установку на припинення прийому алкоголю протягом терміну, визначеного самим пацієнтом.

Результат.

Установка, яку дав лікар, формує у хворого огиду або байдужість до виду, смаку, запаху алкоголю, він повертається в тверезе життя. Поступово зникають життєві проблеми, які раніше були створені в результаті вживання алкоголю.

Кодування за методом Довженка в більшості випадків характеризується стійким довгостроковим результатом. За різними оцінками, ефективність цього способу кодування – 92-93%. Цей метод буде неефективний для тих пацієнтів, які:

Пішли кодуватися без особистого бажання (мотивація) – наприклад, під тиском родичів; Деградовані особи з втраченими індивідуальними і соціальними цінностями; Психічно неврівноважені;

Кодування по Довженку у Великому Новгороді-ефективна блокада залежності.

Силу дії гіпнозу передбачає кодування по Довженко із застосуванням спеціальних сеансів. Гіпнотичні способи навіювання застосовувалися ще жерцями в Стародавньому Єгипті. Вони успішно досягають намічених цілей. Вплив на підсвідомість людини в стані трансу здатне викликати стійку огиду до вживання алкоголю.

Досвідчені психотерапевти здійснюють кодування гіпнозом у Великому Новгороді в «Наркологічної Допомоги №1». Записатися на прийом до лікаря в клініку можна за номером +7 (8162) 68 – 15 – 36. Виклик фахівця проводиться за вказаною адресою. Він проводить кілька сеансів за методом Довженка і робить установку на стійку огиду до спиртних напоїв.

Як проводиться кодування гіпнозом по Довженко?

кодування від алкоголізму за довженка

Допомога психотерапевта дозволяє отримати необхідний ефект і позбутися від алкогольної залежності. Спеціальне кодування від алкоголізму гіпнозом проводиться під час сеансу. Цей спосіб застосовується в наркологічному центрі як альтернативний варіант підшивання і уколам, до яких у пацієнтів є протипоказання.

від 3 діб тверезості.

Сеанси кодування від алкоголізму за методом Довженка у Великому Новгороді проводяться досвідченими лікарями-психотерапевтами. Суть способу:

Створюється установка в підсвідомості людини про те, що алкоголь руйнує організм; Закодований відчуває непереборний страх від однієї лише думки вжити спиртне; Прийом навіть невеликої дози викликає негативні реакції, організм відмовляється приймати алкогольні продукти; Термін кодування становить від одного року і більше, за бажанням пацієнта, можна розкодуватися раніше; Пацієнт дає згоду на застосування цього методу, негативні реакції після прийому спиртного можуть мати тяжкі наслідки і летальний результат.

Метод добре зарекомендував себе в наркологічній практиці, демонструє ефективність і рекомендується до застосування МОЗ РФ.

Кому підходить цей спосіб?

Спеціальне кодування гіпнозом від алкоголю застосовується для пацієнтів віком від 55 років, з протипоказаннями для підшивки препаратів. Негативна реакція викликається крім волі людини, на рівні підсвідомих рефлексів. Вона діє як до самого спиртного, так і до посуду, в яку здійснюється розлив алкоголю.

Телефонуйте прямо зараз.

Дізнайтеся все про ефективне кодування.

В результаті своєрідної перезавантаження мозку і застосування спеціальних кодів програм лікар-психотерапевт робить установку на здоровий спосіб життя. Пацієнт позбавляється від алкогольної залежності, за відгуками, тривалістю в десятки років. Швидко адаптуватися до тверезого життя допомагає реабілітаційний центр. Після кодування і курсу реабілітації алкоголік розуміє, що з колишнім життям вдалося зав’язати назавжди.

Телефонуйте нам, замовляйте Виїзд лікаря додому для мотивації в разі стійкого небажання лікуватися від алкоголізму. Допомога фахівців дозволяє врятувати людину і витягнути з глибокого виру. Ціни на послуги середні і не перевищують витрати на покупку алкогольних напоїв, які обходяться набагато дорожче.

Після лікування можна закодуватися за різними методиками, уколом, підшивом таблетки, ампули, капсули. Який краще вибрати спосіб для конкретного пацієнта призначає лікар з урахуванням протипоказань.

Ціни на послуги Медикаментозна блокада залежності Внутрішньовенні ін’єкції Торпедо 6 міс — 5000 руб. Замовити Торпедо 1 рік — 6500 руб. Замовити Торпедо 2 роки — 7900 руб Замовити Торпедо 3 роки — 8500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 1 рік — 6500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 3 роки — 14000 крб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 5 років — 18000 руб. Замовити SIT/MST 6 місяців — 5000 руб. Замовити Аквилонг 8000 руб. Замовити Тетлонг 250 препарат 7900 руб Замовити Внутрішньом’язові ін’єкції Вивитрол (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 24500 руб. Замовити Вивитрол (повторна процедура) 21500 руб. Замовити Селинкро (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 23500 руб. Замовити Селинкро (повторна процедура) 20500 руб. Замовити Голковколювання 7000 руб. Замовити Вшивание Еспераль (капсула) 1 рік — 8000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 3 роки — 12000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 5 років — 14000 крб. Замовити Методи психотерапії Метод Довженка 1 рік — 7500 руб. Замовити Метод Довженка 2 роки — 10500 руб Замовити Метод Довженка 3 роки — 12500 руб Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 1 сеанс — 2500 руб. Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 5 сеансів — 10000 руб. Замовити Лазером 8900 руб. Замовити Струмом 7000 руб. Замовити Складові методи («Блоки») Подвійний блок (Ін’єкція + Психотерапія) 1 рік — 10000 руб. Замовити Потрійний блок (Вшивання + Психотерапія + Провокація. Новий метод) 2 роки — 24500 руб. Замовити Провокація при кодуванні При замовленні у нас будь-якого методу 500 руб. Замовити Якщо закодувалися в іншому місці 1000 руб. Замовити Розкодування Нейтралізація кодування Ін’єкційні, внутрішньом’язові, психот-е методи від 3000 руб. Замовити Видалення підшитої імпланта від 5000 руб. Замовити.

* При проведенні процедури на дому + 1500 руб.

** Можливе оформлення довідки про проходження процедури.

Кодування за методом Довженка у Волгограді.

* Проведені протягом 5 років дослідження ефективності кодування по Довженко показали успіх в 93 з 100 випадків.

· З допомогою цієї кодування протягом 40 років навіть пацієнти на запущених стадіях алкоголізму успішно і практично безболісно відмовлялися від вживання алкоголю на багато років, а то й на все життя.

* Завдяки своїй ефективності, кодування від алкоголізму за методом Довженка стало надзвичайно популярно не тільки в пострадянських країнах, а й за кордоном.

Величезна популярність способу кодування обумовлена не тільки його ефективністю, але і безліччю інших переваг.

Повна відсутність побічних ефектів після проведення процедури. Гуманність способу для пацієнта: він не відчуває особливого дискомфорту і з легкістю добровільно відмовляється від вживання алкоголю. Безпека для здоров’я. Стійкий результат на тривалий термін. Універсальність. За методом Довженка проводиться кодування не тільки від алкоголю, але і від куріння і наркотичної залежності. Повна анонімність процедури. Швидкий результат за 1 сеанс. Низька ймовірність зриву. За статистикою 93% процедур кодування виконується успішно і ремісія у пацієнта не трапляється. Можливість комбінувати цей метод з іншими способами кодування. Безпека поєднання з медикаментозним лікуванням алкогольної залежності.

Увага: кодування по Довженко проводиться тільки з дозволу самого пацієнта. Вона не може бути виконана без його відома або примусово.

Метод Довженка заснований на психологічному впливі і полягає у введенні пацієнта в стан гіпнозу і навіюванні йому нових установок на тверезий спосіб життя.

На підсвідомому рівні людина починає відчувати огиду до алкоголю або ставитися до нього байдуже. Це дозволяє абсолютно легко і безболісно позбутися будь-якого виду залежності. Термін дії кодування за методом Довженка вибирає сам пацієнт. Він може становити як 1-2 роки, так і до кінця життя.

ВАЖЛИВО : перед початком лікування хворий повинен вийти із запою і пройти повне очищення організму.

Кодування від алкоголізму по Довженко.

Людині складно самому позбутися залежності, а тому часто необхідна лікарська допомога. Одним з найбільш дієвих і нетравматичних методів вважається кодування від алкоголізму по Довженко. Цей метод розроблений в 70-х роках радянським психологом А. Р. Довженко і тестувався на хворих різної стадії алкоголізму в 1979-84 роках. Клінічні дослідження показали, що 93% пацієнтів змогли надовго позбутися згубної звички.

Суть методу Довженка.

Дана методика ґрунтується на використанні трьох принципів:

Нейролінгвістичне програмування. Раціональна терапія. Гіпносуггестивна терапія.

Пацієнту під гіпнозом навіюється байдужість до спиртного і кодує його на тверезість. Спершу у людини поступово знижується бажання випити, а через рік тяга до алкоголю зникає повністю. При цьому вплив виявляється тільки на психологічному рівні, без використання медикаментів. Різниця з іншими методами в тому, що кодування від алкоголізму по Довженко не ставить установок на огиду до спиртного. Тобто при вигляді алкоголю людини не відчуває нездужань, що позитивно позначає на загальній якості життя.

Підготовка пацієнта до кодування.

Головна умова, при якому можна очікувати позитивного результату — готовність людини до відмови від спиртного. Підготовка до процедури полягає в створенні правильного настрою, бажання повернутися до нормального здорового життя. Також потрібно на п’ять-сім днів відмовитися від алкоголю, а ще краще — пройти детоксикацію в медичній клініці.

До прийому не допускаються пацієнти з яскраво вираженим абстинентним синдромом, серцево-судинними патологіями, гіпертонічною кризою і низкою інших невідкладних станів. Лікар повинен переконатися, що здоров’ю людини нічого не загрожує, і тільки після цього переходити безпосередньо до кодування.

Три етапи процедури кодування по Довженко.

Перше.

Первинна консультація з пацієнтом. Лікар повинен чітко визначити мотиви, за якими людина вирішила звернутися за допомогою-Чи було це його власне бажання, або вплив родичів і близьких. Нарколог складає психологічний портрет відвідувача, при необхідності — призначає медичне обстеження організму. Також дається загальна інформація про те, як буде проводитися процедура.

Друге.

кодування від алкоголізму за довженка

На цьому етапі проводиться психологічна підготовка до кодування. Проводиться психотерапевтичні сеанси, тривалістю півтори години, всього потрібно чотири-п’ять таких сеансів. Під час занять людині пояснюють всю небезпеку алкоголізму, розповідають про тяжкі наслідки для самого себе і оточуючих. Вкрай важливо, щоб пацієнт повністю усвідомив згубність своєї звички і у нього з’явилася тверда мотивація продовжити лікування. Сеанси покликані вирішити наступні проблеми:

відновити нервову систему; нормалізувати психічне здоров’я; дати свідомі і несвідомі установки на тверезість.

Для закріплення установок лікар проводить п’ять-шість сеансів м’якого гіпнозу.

Третина.

Пацієнта вводять в шоковий стан, щоб він розкрив свою психіку для зовнішнього впливу. Нарколог вселяє людині відмова від спиртного на заданий час (від року до п’яти років), ставить психологічні бар’єри на прийом алкоголю.

Після проведення кодування від алкоголізму по Довженко даються рекомендації з підтримки отриманого ефекту. Розповідають про те, які продукти можна приймати, а які ні. Наприклад, слід на якийсь час утриматися від прийому напоїв зі слабким вмістом алкоголю, таких як кефір і натуральний квас.

У свій час невелика тяга до спиртного все ще буде присутній, проте вона повністю піде приблизно через рік. Також слід пам’ятати, що кодування діє не вічно, а до п’яти років. Після цього терміну людина вже звикає до ведення тверезого способу життя і рецидиву не трапляється.

Кодування за методом Довженка.

Загальні відомості про кодування за методом Довженка.

Основи роботи при кодуванні за методикою Довженка.

Як давно кодують за методом Довженка?

Кодування за методом Довженка: основні переваги.

Основні показання для кодування за методом Довженка.

Терапія за методом Довженка: кому підходить?

Як кодування впливає на людину?

Як підготуватися до кодування за методом Довженка?

Лікування алкоголізму методом Довженка: як проводиться?

Кодування за методикою Довженко: чи можливо на дому?

Кодування за методикою Довженка: чи можливе проведення кодувань від інших залежностей?

Вартість кодування за методикою Довженка.

Кодування за методикою Довженко: чи можуть звернутися до фахівців родичі залежного?

Як почувається пацієнт при кодуванні за методикою Довженка.

кодування від алкоголізму за довженка

Використання методики Довженка в Москві.

Кодування Довженко – один з найбільш затребуваних методів індивідуальної психотерапії для позбавлення від алкогольної залежності. Даний спосіб грунтується на поєднанні ряду психологічних прийомів. При роботі з пацієнтом користуються методами нейролінгвістичного програмування, раціональних терапевтичних практик і гипносуггестивної терапії.

Загальні відомості про кодування за методом Довженка.

Використання гіпнотичної роботи і психологічний вплив забезпечують м’який вплив на свідомість пацієнта з алкоголізмом. У міру такого впливу алкоголь просто перестає грати в житті людини основну роль. Залежність при алкоголізмі перестає впливати в повній мірі. Крім того, пацієнт отримує установку на життя без спиртного (протягом певного часу). Також метод Довженка спрямований на закріплення отриманого результату. Фахівці формують установку і на заборону на вживання алкоголю в подальшому. Пацієнт, який страждає від алкоголізму, усвідомлює, до чого може привести прийом наступної дози спиртного.

Основи роботи при кодуванні за методикою Довженка.

Основою кодування за популярним методом є його гуманний підхід. Пацієнту не потрібно проходити тривалий курс лікування, обмежуватися в спілкуванні з родичами, замикати себе в чотирьох стінах. По суті, метод Довженка-сеанс психотерапії, що формує в свідомості певні блоки, які перекривають прагнення до прийому алкоголю. Ніхто не обмежує свободу пацієнта. Лікування просто спрямоване на створення в підсвідомості установок на правильний спосіб життя. Фахівці допомагають хворому усвідомити проблему і зробити важливі кроки на шляху до усунення тяги до прийому алкоголю.

Як давно кодують за методом Довженка?

Кодуванням від алкоголізму щодо Довженка лікарі користуються з 70-х років минулого століття. Метод вже давно відпрацьований, і тому користується заслуженою популярністю при усуненні тяги до спиртних напоїв.

Кодування за методом Довженка: основні переваги.

До основних переваг методики лікування відносять:

Високі показники ефективності. Терапія методом Довженка дає результати в 90-95% випадків.

Простоту і надійність методу. Кодування проводиться багато років, і її показники підтверджені численними дослідженнями.

Доступність. Кодування, яке проводиться за методом Довженка, відрізняється невисокою вартістю. Доступна ціна дозволяє позбутися від алкоголізму всім бажаючим.

Анонімність. Терапія алкоголізму Довженка проводиться на принципах гуманного ставлення до пацієнта і дотримання принципів лікарської етики. Завдяки цьому всі пацієнти під час лікування можуть повністю розслабитися і позбутися від тривоги.

Прудкість. Кодування Довженка проводиться всього за 1 день. Процес лікування займає 3-5 годин.

Відсутність побічних симптомів і негативних реакцій.

Основні показання для кодування за методом Довженка.

Кодування за методом Довженка можна проводити:

пацієнтам будь-якої статі і віку;

при відсутності результату від інших методів лікування від алкогольної залежності;

особам, які дійсно хочуть позбутися залежності від алкоголю.

Терапія за методом Довженка: кому підходить?

Цей метод кодування підходить всім категоріям людей, які залежні від алкоголю.

Важливо! Метод ефективний навіть при стійкості пацієнта до гіпнотичного впливу.

Як кодування впливає на людину?

Лікування методикою Довженка абсолютно безпечне! При впливі у пацієнта активується протиалкогольний центр, що складається з нейронів центральної нервової системи. В результаті пригнічується психічна тяга до спиртного. Пацієнт не страждає від бажання випити. Крім того, формується справжня неприязнь до алкоголю. Запах спиртного і думки про нього можуть викликати огиду.

Для підготовки до процедури кодування необхідно:

Повністю відмовитися від прийому алкогольних напоїв за 7 днів до сеансу кодування.

При необхідності провести комплексну детоксикацію організму. Зазвичай пацієнта перед кодуванням за сучасним методом направляють на курс крапельниць.

Проконсультуватися у фахівця. Прийом дозволить виявити всі показання та протипоказання для лікування.

Важливо! Успіх терапії за методом Довженка багато в чому залежить від досконального вивчення лікарем індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Лікування алкоголізму методом Довженка: як проводиться?

При кодуванні проводиться комплексна робота.

Пояснення пацієнту особливостей кодування. Фахівець розповідає про всі наслідки залежності, говорить, як працює застосовуваний метод, відповідає на виниклі питання.

Сеанс гіпнотерапії. Пацієнт вводиться в стан гіпнотичного трансу. Хворого під час кодування програмують на відмову від вживання спиртного на певний період.

Кодування за методикою Довженко: чи можливо на дому?

Кодування по відпрацьованому методу можливо на дому. Така терапія алкоголізму не завжди так само ефективна, як та, яка проводиться в лікувальному закладі. З цієї причини лікуванням професіонали вважають за краще займатися на своєму робочому місці.

Кодування за методикою Довженка: чи можливе проведення кодувань від інших залежностей?

Кодування від алкоголю – не єдина сфера застосування відпрацьованого методу. Крім алкоголізму методика дозволяє боротися з курінням і наркоманією.

Вартість кодування за методикою Довженка.

Ціна кодування є фіксованою.

Орієнтовні ціни завжди можна знайти на сайтах організацій.

Кодування за методикою Довженко: чи можуть звернутися до фахівців родичі залежного?

Можуть! Але лікуванням фахівці займатимуться, тільки отримавши згоду на нього від самого залежного. Кодування не проводять без волі хворого! Вона просто виявиться неефективною.

Як почувається пацієнт при кодуванні за методикою Довженка?

Всі дії при лікуванні усвідомлюються пацієнтом. Він не занурюється в глибокий транс. Фахівець заздалегідь знаходить спільну мову з пацієнтом, впливає м’яко.

Важливо! Відразу ж після сеансу можливе керування транспортним засобом після сеансу.

Використання методики Довженка в Москві.

На території Москви сьогодні працює велика кількість клінік, в яких проводиться терапія. Ми рекомендуємо звертатися в центр «Дар». У нас працюють досвідчені фахівці, які займаються лікуванням багато років. Звернувшись в центр «Дар» (Москва), ви можете розраховувати на грамотну підтримку цих фахівців у лікуванні. Терапію не доведеться повторювати. Всі етапи при лікуванні нададуть потрібний ефект з першого разу.

Щоб уточнити особливості терапії в Москві, досить зв’язатися з нами будь-яким зручним способом.

Стаття написана під кураторством доктора Гонтової А. А.

Метод Довженка від алкоголізму — плюси і мінуси кодування.

Кодування вперше ввів лікар нарколог і психолог Довженко Олександр Романович в 1979 році. Він створив унікальний метод лікування від алкоголізму, в основі якого знаходиться шокова терапія. Тисячі пацієнтів по всьому світу відзначили позитивний результат від кодування.

Суть лікування алкоголізму за методом Довженка.

Кодування за методом Довженка-позбавлення від алкогольної залежності, здійснюване за допомогою навіювання установок на тверезість і ЗСЖ (здорового способу життя) за допомогою психологічного впливу, гіпнозу. Спосіб не позбавляє повністю від тяги до високоградусних напоїв, а лише допомагає алкоголіку самостійно дійти до усвідомлення того, що вживати їх не потрібно.

Ефект від такого роду впливу досягається без використання ліків, блокад і навіть глибокого гіпнозу. Хворий під час проведення сеансу знаходиться в стані неспання, при цьому він розуміє все, що з ним роблять. Фахівець вселяє хворому, що алкоголь шкідливий, він говорить це доступними словами, наводить приклади.

Метод Довженка від алкоголізму включає:

гипносуггестивную терапію; терапевтичні практики; нейролінгвістичне програмування; аналіз.

Переваги та недоліки.

кодування від алкоголізму за довженка

Метод лікування від алкоголізму по Довженко допомагає людям позбутися залежності. Крім того, кодування має такі переваги:

анонімність; немає серйозних побічних ефектів; простота проведення; для досягнення результату кодування за Довженка можна поєднувати з іншими методами позбавлення від алкоголізму; невелика вартість процедури; стійкий результат за один сеанс; безпека; методика допомагає формувати відраза до алкоголю, при цьому у пацієнтів не з’являється нудота або блювотний рефлекс; гуманний спосіб, т. к. кодування проходить на добровільній основі, без примусу.

Людина повинна усвідомлювати, що він п’яниця. Часто хворі люди відкидають свою залежність від спиртовмісних напоїв – в такому випадку використання системи Довженка протипоказано, тому що вона буде марною. Недостатки:

Перед початком кодування людині не можна вживати ніякі ліки і напої 10 днів. Часто виконання даної умови неможливо, особливо на 3 стадії алкоголізму. Лікування алкоголізму методом Довженка має протипоказання (психічні відхилення, інфекційні захворювання і т. д.).

Умови застосування методу кодування по Довженко.

Показаннями до проведення лікування можуть виступати ряд ситуацій – від неадекватної поведінки людини під алкоголем (байдужість або, навпаки, надмірне збудження) до реальних проблем зі здоров’ям. Пройти кодування може будь-яка людина. Хоча до кожного пацієнта пред’являються вимоги:

Процедура проходить лише за згодою пацієнта (примус може спровокувати повністю протилежні наслідки). Лікування можуть проходити особи, які досягли повноліття. Людина повинна усвідомлювати свою залежність. Протягом 2 тижнів до лікування пацієнту не можна пити алкоголь і засоби, що містять спирт.

Протипоказання до лікування.

Основні протипоказання для кодування:

гіпертонічний криз (важкий стан, викликане підвищенням тиску); травми черепа; похмільний синдром; стан сильного алкогольного сп’яніння; перенесений інфаркт або інсульт; вірусні інфекції (грип, ГРВІ); маревні стани (страхи, нав’язливі думки, галюцинації); психічно неврівноважені люди (невроз, шизофренія); загострення хронічних недуг; хвороби серця; рак.

Етапи антиалкогольної терапії за методикою Довженка.

Кодування за методом Довженка допомагає на певний час позбавити людину від залежності. Термін може вибрати сам пацієнт або порекомендувати лікар. Часто він дорівнює 3 або 5 років.

Повноцінний курс, що сприяє лікуванню, включає три етапи:

Підготовка. Сюди відноситься попереднє психологічне обстеження, бесіди з фахівцем і з’ясування того, чи готовий пацієнт до зцілення. Введення в гіпноз. На даному етапі лікар програмує хворого на термін, протягом якого він не буде вживати алкоголь. Психогенне навіювання. Для кожної людини лікар індивідуально підбирає спосіб впливу.

Попереднє психологічне обстеження.

Цей етап включає консультацію лікаря. При цьому фахівець з’ясовує мотивацію, очікування і побоювання пацієнта, згоду на лікування. Лікар розповідає про користь самої процедури і про позитивні зміни після неї. Крім того, він дізнається про спосіб життя пацієнта, вивчає анамнез – на підставі цього визначає протипоказання і показання до використання кодування.

Психотерапія.

Якщо під час обстеження лікар не виявив протипоказання для проведення кодування, пацієнту призначається кілька психотерапевтичних сеансів для таких цілей:

створення установки на тверезість; відновлення нервової системи; нормалізація психічного стану.

Відновлення порушеної психіки.

Щоб роз’яснити пацієнту, як з’являється формування залежності, фахівця для відновлення психіки, як правило, потрібно 5 занять тривалістю по 1,5 години. На таких сеансах хворому розповідають про тяжкі наслідки від інтоксикації. Поступово пацієнт усвідомлює цінність ведення ЗСЖ і кодування.

Формування установок на тверезість.

Лікар з допомогою емоційно забарвлених і зрозумілих слів, спираючись на конкретні приклади, починає розповідати хворому про шкоду, яку завдає організму спиртне. При цьому фахівець не дає установку на огиду до алкогольних напоїв. Крім того, лікар розповідає, які негативні наслідки очікують хворого, якщо він вип’є чарку під час дії кодування. Адже часом результат порушення буває смертельним.

Гіпнотичний вплив.

Кодування – завершальний етап лікування. Тут хворого вводять в стресовий стан. Його при цьому зручно саджають, він фокусує увагу на лікаря. Далі доктор вводить пацієнта в стан шоку за допомогою певних маніпуляцій. Людині дається установка не вживати алкоголь певний час. Тривалість сеансу, як правило, становить 1-1,5 години.

При впливі у хворого в свідомості формується думка, що в його мозку є центр, підлеглий волі психотерапевта. Під кінець процедури лікар ще раз говорить про ускладнення, які здатні викликати вживання спиртних напоїв під час кодування. Також фахівець дає пацієнту список заборонених продуктів, що містять навіть невелику кількість алкоголю, наприклад, цукерки з горілкою, квас, кефір.

Закріплення результату.

Ефект від лікування закріплюється на певний часовий проміжок. Довічне кодування вибирається лише за згодою хворого. За відгуками фахівців, відраза до міцним напоям формується через 2 роки. Багато алкоголіків, рухомі страхом за своє життя, вже через 10 місяців відвертаються від чарки. Іншим це дається важче, тому після закінчення терміну лікування їм може знадобитися повторення процедури.

Можливі ускладнення в ході лікування по Довженко.

Кодування за методикою Довженка не робить негативного впливу на пацієнта. Навпаки, у хворого нормалізується психологічний стан і робота нервової системи. Лише невелика кількість осіб протягом одного місяця після кодування відчувають такі ускладнення:

зниження лібідо (статевого потягу); агресію; нав’язлива поява незрозумілих звуків; підвищену дратівливість; млявість.

Для результативного лікування за методом Довженка краще вибрати приватну наркологічну клініку або спеціальний центр кодування від алкоголізму. Ціна проведення однієї процедури часто залежить від кваліфікації фахівців, терміну дії, Розташування лікарні. Середня вартість кодування обійдеться в межах від 6000 до 30000 рублів. Приблизні ціни на лікування алкоголізму в Москві:

один лікувальний сеанс — від 7000 до 9 000 рублів; продовження терміну кодування-12 000 рублів; індивідуальний сеанс лікування за методом Довженка-35 000 рублів.

Відео.

Знайшли в тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!

Кодування від алкоголізму за методом Довженка.

кодування від алкоголізму за довженка

Кодування за методом Довженка застосовується з 1984 року. Завдяки цьому способу заборонної терапії дуже багато питущих людей отримало можливість ведення тверезого і здорового життя. Позбавлення від алкогольної залежності засноване на стрес-методиці впливу з елементами гіпнотичного навіювання.

Винахідником цього виду заборонної психотерапії був лікар з Феодосії-А. Р. Довженко. Початкові результати його практики викликали здивування навіть у провідних наркологів відомих клінік. Доктору вдавалося домагатися успіху в 80-90% випадків.

Згодом він створив власну школу і навчив методології кодування плеяду послідовників. Сучасні варіанти стрес-терапії доповнені авторськими інноваціями і розробками. Це дозволило адаптувати метод до нинішніх умов і нових, що виникають проблем. Різновиди цього виду лікування застосовуються і фахівцями наркологічної клініки «Угіддя».

Відмінною особливістю кодувального впливу є роль вольових якостей психотерапевта. Тобто, на відміну від класичного гіпнозу, при кодуванні домінуюче значення відводиться не тільки ступеня сугестивності пацієнта, але і силі впливу лікаря.

Вартість послуг.

КОДУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ Найменування послуги Вартість Психотерапевтичне кодування: Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка ( термін тверезості 1 рік) 6500 руб. Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка (термін тверезості 2 роки) 7500 руб.

Підготовка до кодування.

Кодувальний метод проводиться по закінченню всього лікувального курсу алкогольної залежності.

Сеансу передують:

детоксикаційна підготовка організму – очищення крові від токсинів; усунення скарг, що виникають при хворобах внутрішніх органів, пошкоджених етанолом; психотерапевтична коригування; терапія ускладнень алкоголізму: епілепсії, пошкоджень печінки – гепатиту і цирозу, поразок серця, кардіоміопатій, захворювань центральної і периферичної нервових систем – полінейропатій, токсичних енцефалопатій. мотивація – різновид психотерапії з переконанням клієнта в тому, що він хворий, а також з формуванням у нього установки на лікування.

Важливо, щоб пацієнт підійшов до сеансу з чітким усвідомленням хвороби, бажанням вилікуватися і жити тверезим життям. Допускається кодування без повного комплексу підготовки тільки в тому випадку, якщо людина витримав самостійно попередній період тверезості і має всі мотиваційні критерії.

У чому полягає механізм кодування гіпнозом за методом Довженка.

Основу заборонного ефекту методики становить перепрограмування структур кори головного мозку. Психотерапевтична підготовка дозволять лікарю під час сеансу впливати за допомогою стресорних сигналів на клітини центральної нервової системи є нейрони. В результаті ділянки кіркових структур, залучених в патологічні рефлекси психічної тяги, проходять психоформатування. Спеціаліст виробляє їх перепрограмування в протиалкогольні центри.

В результаті у клієнта виникає відраза до алкоголю, усувається обсессивное (нав’язливе) потяг. Код діє встановлений час. Найбільш доцільна тривалість кодування – від 1 року до 3 років.

Після процедури у пацієнта проявляється непереносимість спиртного. Тому не рекомендується перші дні відвідувати місця, в яких можливо зіткнутися навіть із запахом алкогольних напоїв. Нюховий контакт може викликати у людини різке погіршення стану з нудотою, блювотою, втратою свідомості та іншими негативними проявами.

В активації антиалкогольного центру задіюються:

зорові рецептори; тактильні ділянки – тригерні точки шкіри обличчя; аналізатори звукових сигналів; нюхові зони верхніх дихальних шляхів.

Кодування за методом Довженка — що це таке?

На це питання ви можете отримати, подивившись нижепредставленное відео — відповідь на поставлене питання дає лікар психіарт-нарколог Клініки «Угіддя», кандидат медичних наук Олексій Насєдкін:

Як відбувається кодування методом Довженка.

Сеанс проводиться в спеціалізованому кабінеті. Пацієнт сідає в крісло. Після нетривалої попередньої бесіди психотерапевт вводить клієнта в гіпнотичний стан різного ступеня глибини.

Далі лікар за допомогою психотерапевтичного впливу викликає у кодованого необхідний психічний стан. Як тільки воно буде досягнуто, кодує нарколог приступає до активації «коду». При цьому хворий може відчути інтенсивний звуковий подразник, світлову спалах, біль в області обличчя. Під час активного вдиху ротом можлива короткочасна втрата свідомості. Після закінчення процедури необхідно деякий час не залишати клініку.

При бажанні пацієнта перевірити дію кодування доктор призначить провокацію. В цьому випадку вдихаються пари спирту, або розтирання етанолом шкіри передпліччя викличе реакцію відторгнення. У деяких випадках відповідь організму на спиртне може бути досить відчутним.

У людини відзначаються:

запаморочення різної інтенсивності; нудота і позиви на блювоту; слабкість і пітливість, втрата свідомості.

Але ці явища швидко йдуть. Не слід провокаційну пробу повторювати поза стінами клініки, це може закінчитися неприємними наслідками. Ціна сеансу кодування залежить від тривалості дії «коду». Всі нюанси можна уточнити у диспетчера.

Закінчення курсу терапії і кодування бажано доповнювати подальшими профілактичними відвідинами психолога, а при потребі – і нарколога. В ідеалі слід показуватися в наркологічну клініку «Угіддя» хоча б раз в 1-2 місяці. Найбільш підходящим варіантом буде продовження відновлення в реабілітаційному центрі.

Хочете закодуватися за методом Довженка? Просто наберіть +7 (495) 475-65-52 !