кодування від алкоголізму на дому

Кодування на дому.

Кодування на дому відноситься до видів лікування, недавно увійшли в практику наркології. Воно стало можливим завдяки створенню нових препаратів, використанню досвіду зарубіжних колег і створенню спеціальних мобільних груп наркологів, готових виїхати за викликом в будь-який куточок Москви. Наркологи центру» угіддя » готові допомогти всім людям, що страждають від хронічної алкогольної залежності.

Вартість послуг.

Первинний огляд, консультації найменування послуги вартість консультація по телефону безкоштовно! Первинна консультація психіатра-нарколога Безкоштовно! Психодіагностика (психологічне обстеження) 500 руб. Консультація для родичів 500 руб. Консультація психіатра 2500 руб. Консультація психолога 1500 руб. Виїзд лікаря нарколога та консультація на дому 1500 руб. Первинний прийом, огляд лікаря, кубітальний катетер,ЕКГ 1600 руб. Обов’язкове обстеження (Загальний аналіз крові, біохімія крові, ЕКГ) 2500 руб. Сімейна консультація 2800 руб. Консультація завідуючого відділенням або головлікаря 3000 руб.

Дуплет (висновок із запою + кодування): висновок із запою + кодування на 12 місяців 9000 руб. висновок із запою + кодування на 24 місяці (2 роки) 10500 руб.

Внутрішньовенне кодування: Ін’єкція Еспераль — 1 рік 4000 руб. Ін’єкція Еспераль — 2 роки 5000 руб. Ін’єкція Еспераль — 3 роки 6000 руб. ВИВИТРОЛ з консультацією психіатра-нарколога 22000 руб. Введення препарату ВИВИТРОЛ (свій) 1000 руб.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ! Акція для пенсіонерів виведення із запою на дому 10% знижки на лікування виведення із запою в домашніх умовах при повторному зверненні 10% знижки на лікування акція виведення із запою на дому інвалідам I групи та учасникам війни 10% знижки на лікування акція для інвалідів дитинства виведення із запою на дому 10% знижки на лікування багатодітні сім’ї 10% знижки на лікування при знаходженні в стаціонарі більше 4 діб (дійсно тільки для алкогольної Безкоштовно!

* Звертаємо увагу, що в наведеній таблиці вказано неповний перелік послуг нашої клініки. З докладним списком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . У разі, якщо ви не знайшли потрібну вам послугу, будь ласка, зателефонуйте + 7 (495) 475-65-52 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця. Ми вирішимо вашу проблему!

По змісту

Первинна консультація безкоштовно!

В яких випадках і якими методами допускається кодування на дому від алкоголізму.

Метод домашнього кодування може застосовуватися лише до тих пацієнтів, які:

мають початкові форми захворювання; володіють збереженою психікою без прогресуючої деградації особистості; повторюють процедуру по закінченню терміну попереднього кодування.

Теоретично, будь-який вид заборонної терапії може застосовуватися лікарем на виїзді. Але стрес-терапія по Довженко вимагає умов спеціального кабінету, в якому не присутні сторонні шуми. Для підшивки потрібна операційна або хоча б спеціалізована маніпуляційна. Тому ці види терапії все ж краще проводити в стінах клініки.

А кодування від алкоголю на дому найчастіше здійснюється внутрішньовенним введенням протиалкогольного препарату («внутривенка»). Пацієнти, зовсім недавно потрапили в «мережі пристрасті», що мають тверде бажання і не приймають великі дози спиртного, можуть замовити одночасну послугу виведення з запою і кодування на дому.

В цьому випадку лікар користується програмою «екстреного протверезіння» або «посиленої терапії алкогольних сп’янінь». У фіналі маніпуляцій хворому вводять протиалкогольний препарат. Зазначений варіант можна віднести до виду дешевого кодування на дому. Так як за один сеанс проводиться фактично дві процедури – детоксикація і заборонна терапія .

Як викликати нарколога додому.

Оформити виклик не складає ніяких труднощів. Просто наберіть на вашому телефоні + 7 (495) 475-65-52 . Оператор нашого центру працює цілодобово і відповість Вам в будь-який час. Ваше завдання полягає в описі особистої ситуації. Диспетчер допоможе розібратися в питанні досконально, підкаже послідовність дій, запише необхідні дані для оформлення виклику лікаря додому. Вам залишиться лише дочекатися фахівця.

Так як мова йде про кодування, то перше, що захоче з’ясувати доктор після прибуття, – який мотив прийнятого рішення. Якщо у клієнта є тверде бажання тверезого життя, при цьому він витримав 3-5 днів тверезості, то нарколог негайно приступить до процедури. Якщо ж виникли сумніви, то, швидше за все, заборонну терапію доведеться тимчасово відкласти. В такому випадку питущій людині запропонують пройти повноцінну детоксикацію, а для забезпечення мотивації – психотерапію.

Закодуватися на дому одномоментно можна в тому випадку, якщо у пацієнта є:

Необхідна твереза витримка не менше 3-х діб після останньої алкоголізації. Твердий намір витримати термін, на який буде введено ліки. Витриманий термін попереднього кодування (при повторній процедурі).

Якщо ж хворий брав в день виклику лікаря спиртне, то знадобиться обов’язкова посилена очищення крові. В цьому випадку препарат буде введений тільки на розсуд лікаря.

Для внутрішньовенного кодування в домашніх умовах Пропонуються такі методи і препарати:

Термін дії препарату обговорюється з лікарем індивідуально і становить проміжок часу від 6-ти місяців до 2-х років. Ціни ліків вказані на сайті. Уточнити їх можна у диспетчера.

Процедура введення лікарського засобу проводиться в положенні лежачи в вену ліктьового згину. Хворобливість при цьому відсутня. Іноді при ін’єкції пацієнт може відчувати легке запаморочення, потепління в руці, невеликий і быстропроходящий жар. Ці явища не становлять ніякої небезпеки.

Для підтвердження ефективності кодування може бути проведена провокаційна проба. Робиться вона тільки за бажанням клієнта. Для цього закодованому людині наносять на шкіру передпліччя невелику кількість розведеного медичного спирту на змоченому тампоні. Легкими рухами натирають шкіру спиртом і спостерігають подальшу реакцію. Ще один варіант-дати закодованому понюхати спирт.

При цьому людина відчуває :

напади нудоти; запаморочення; слабкість; виражене почервоніння шкіри; інші прояви.

Якщо реакція буде надмірною, то пацієнту нададуть необхідну допомогу. Самостійно повторювати провокацію не слід.

Виїзд додому фахівця абсолютно анонімний, як і всі види одержуваної допомоги. Дані про пацієнта нікуди не передаються.

Внутрішньовенне кодування на дому відносно недорого по відношенню до інших видів заборонної терапії. Звернувшись в центр» угіддя » за допомогою наших фахівців ви зможете підібрати собі найбільш підходящий варіант кодування.

Кодування від алкоголізму на дому.

при замовленні з сайту.

Дзвоніть! Працюємо цілодобово!

Пияцтво — дуже поширене явище в нашому світі. Безліч людей починає вживати алкоголь, і з часом це заняття переходить в звичку. Водночас сам алкоголізм різко засуджуємо в суспільстві. Люди, які мають алкогольну залежність, а також їх близькі, намагаються різними способами приховати як наявність захворювання, так і спроби позбутися від пристрасті. Тому найчастіше алкоголіки не хочуть госпіталізуватися в клініку. Втім, небажання лікування в стаціонарі може бути обумовлено і цілою низкою інших причин. Допомогти в такій ситуації допоможе виклик лікаря додому.

Вартість послуг.

Процедура кодування НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ ЦІНА Кодування препаратом Дисульфірам 12 міс. 8 500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 3 роки 7000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 3 роки 7000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 12 міс. 8000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 2 роки 9500 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 3 роки 11500 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 3 міс. 18000 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 5 міс. 23000 руб. введення Вівітрол (VIVITROL) 1 міс. (Краща ціна!) 25000 руб. Подвійний блок 12 міс. (Новинка!) 6500 руб. Потрійний блок 12 міс. 8500 руб. кодування по Довженко 12 міс. 8000 руб. кодування по Довженко 2 року 9500 руб. кодування по Довженко 3 року 10500 руб. провокація при кодуванні 800 руб. розкодування від 3000 руб.

Виїзна служба найменування послуг Ціна висновок із запою-крапельниця стандартна (акція!) 3000 руб. висновок із запою-крапельниця подвійна (Краща ціна!) 5000 руб. ВІП — очищення 7000 руб. Виведення з запою + одночасне кодування на 12 місяців 7900 руб. Виведення з запою + одночасне кодування на 24 місяці 9500 руб. Консультація лікаря психіатра з виїздом на будинок 5000 руб. Чергування лікаря психіатра-нарколога на дому (за добу) 25000 руб. Нічний виклик лікаря з 23.00 до 6.00 (Акція!) 0 руб. Виїзд за МКАД, за кожні 10 км шляху 500 руб. Виїзд лікаря-нарколога на будинок 1500 руб. Транспортування в стаціонар у супроводі лікаря за погодженням.

Акції та знижки При повторному зверненні в клініку — 10% знижка Знижка на первинне звернення по рекомендації — 15%!

Звертаємо вашу увагу, що в даному прайсі наведено не повний список послуг . З докладним переліком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . Якщо Ви не знайшли цікаву для вас послугу, будь ласка, зателефонуйте нам по телефону +7 (909) 636-85-38 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця!

Як зробити кодування на дому від алкоголізму.

Потрібно відзначити, що боротьба з алкогольною залежністю повинна бути обов’язковою. Інакше фізична і психічна деградація хворої людини буде прогресувати, приносячи багато горя і йому, і його рідним. Наша клініка надає можливість закодуватися на дому. Сама кодування відноситься до методів заборонної терапії, вона допомагає людині впоратися з бажанням випити, створює ще один бар’єр, який не дозволяє зірватися і почати вживати.

Для виклику нарколога вам потрібно лише набрати номер телефону нашої служби підтримки клієнтів, коротко описати ситуацію, назвати адресу, за якою має приїхати доктор.

Завдяки наявності розвинутої мережі спеціалізованих бригад, від виклику лікаря додому в Москві до його приїзду пройде не більше години. По приїзду доктор огляне пацієнта, обговорить з ним особливості проведення процедури, розповість про ускладнення, які може спровокувати потрапляння в організм спиртовмісних речовин. Після всього людина підписує договір з клінікою, де вказує, що він проінформований про можливі наслідки. Отримавши на руки свою копію договору, доктор проводить кодування, ще якийсь час спостерігає за станом пацієнта і їде.

Основні принципи нашої роботи.

При кодуванні від алкоголізму з виїздом додому ми дотримуємося кількох основних правил:

Добровільна згода пацієнта і його націленість на лікування. Наявність у нього періоду тверезості – 3-5 днів. Чітке дотримання анонімності. Прийнятна ціна на ті чи інші види кодування від алкоголю на дому.

Важливо: в деяких ситуаціях при відсутності періоду тверезості може бути проведена ретельна очищення організму інфузійними розчинами і подальше кодування. При виборі такої методики експрес-кодування лікар виходить з індивідуальних особливостей організму людини, ступеня тяжкості захворювання і ряду інших факторів.

Звертаємо вашу увагу на те, що алкоголізм – це не та хвороба, яка лікується однією таблеткою або одним уколом. Боротьба з ним повинна включати комплекс заходів – медикаментозних і психологічних. Хворому потрібно відновити тілесне здоров’я, повернути йому психологічну стабільність, навчити жити зі своєю хворобою, справлятися з виникаючими тягами, керувати своїми думками і вчинками. Ось чому так важливо після кодування пройти реабілітацію. Ідеальний варіант — в спеціалізованій клініці, при відсутності такої можливості — на індивідуальних заняттях з психотерапевтом і / або в групах тверезості.

Методу кодування на дому.

Лікарі медцентру «Веримед» використовують у своїй практиці найрізноманітніші методики заборонної терапії. На жаль, в домашніх умовах може бути проведена лише частина з них. Як правило, це медикаментозна терапія, що передбачає внутрішньовенне, внутрішньом’язове введення препаратів або ж їх вшивання під шкіру.

Особливо затребуване при цьому:

Призначення препаратів на основі дисульфіраму . В основі такого кодування на дому лежить властивість дисульфіраму блокувати розкладання етилового спирту до простих сполук. В результаті такої блокування в крові людини накопичуються проміжні речовини розпаду, які викликають масу неприємних явищ. По суті, настає різке і сильне отруєння організму. У людини можуть спостерігатися розлад роботи серцево-судинної, дихальної систем. У деяких випадках розвивається зупинка дихання. Яскравими представниками препаратів цього ряду вважається Дисульфірам, Еспераль, Аквилонг, SIT та ін. Ціни на них цілком прийнятні для людей із середнім достатком. Максимальний термін ін’єкційного кодування на дому від алкоголізму – 2 роки. Вшивання препаратів дозволяє продовжувати термін кодування до 5 років. Введення Налтрексону і Вивитрола . Ці 2 препарати в своїй основі мають одне і те ж речовина-налтрексон. Він блокує роботу опіоїдних рецепторів, і людина просто п’є і не п’яніє. Переставши отримувати задоволення від випивки, він перестає відчувати її необхідність, що поступово зводить нанівець будь-яке бажання випити. Психотерапевтичний вплив підсвідомість. Цей вид кодування на дому застосовується вкрай рідко, тому що проведення сеансу вимагає спеціального шумоізольованого приміщення, де ніщо не може перешкодити взаємодії психіатр-нарколога з пацієнтом. Однак у ряді обставин кодування за методом Довженка або за допомогою гіпнозу може бути проведена і в домашніх умовах. Ці техніки впливу на увазі створення в мозку людини спеціального антиалкогольного центру, який не дозволяє хворому порушити обіцянку не пити.

Виникла необхідність в кодуванні, а немає можливості приїхати в стаціонар? Шукайте, як можна закодуватися недорого?

Просто наберіть: +7 (909) 636-85-38!

кодування від алкоголізму на дому

Кодування від алкоголізму на дому.

Вартість кодування від алкогольної залежності.

Медичний центр «НаркоДок» виконує кодування від алкоголізму на дому. Воно проводиться під контролем нарколога, після його консультації, детоксикації.

Перевага.

Пацієнту не потрібно їхати в медичний центр, всі процедури проводяться в домашніх умовах. Госпіталізація в стаціонар не потрібна.

Психологічний комфорт. Кодування проходить в звичних для пацієнта умовах, що знижує рівень стресу, спрощує процедуру.

Що входить в кодування на дому?

Підготовка. Нарколог розмовляє з пацієнтом, мотивує його на відмову від вживання спиртного, отримує згоду на проведення кодування. Під час консультації лікар збирає інформацію про стан здоров’я людини: наявність хронічних або загострилися захворювань, загальному самопочутті, тривалості запою, частоті вживання алкоголю і т. п.

Детоксикація. Проводиться, якщо кодування виконується після запою. Це-набір процедур, які спрямовані на виведення продуктів розпаду алкоголю з організму, зняття больового синдрому, нормалізацію самопочуття. Детоксикація передбачає медикаментозне лікування (постановку крапельниць, ін’єкції, прийом таблеток). Між нею і кодуванням має пройти кілька днів, протягом яких пацієнт самостійно утримується від вживання спиртного.

Кодування. Може бути медикаментозним: для лікування залежності використовуються препарати, які діють на центри задоволення в мозку або блокують розщеплення етилового спирту печінкою. У першому випадку вживання спиртного не приносить очікуваного задоволення, у другому — викликає важку інтоксикацію, різке погіршення самопочуття. Можливе використання кодування за методом Довженка, із застосуванням гіпнотичного навіювання.

Реабілітація. У перший час після виконання кодування людині потрібно відновити нормальне самопочуття, пройти психологічну та соціальну реабілітацію. Під час кодування на дому нарколог проконсультує пацієнта і його близьких по пов’язаних з реабілітацією питань. Після виконання кодування лікар періодично консультує пацієнта, контролює хід лікування.

Методи кодування від алкоголізму на дому.

Спосіб вибирається наркологом разом з пацієнтом. Медичний центр «НаркоДок» пропонує:

Непереносимість алкоголю. Медикаментозне кодування, при якому виконується ін’єкція або установка імпланта з препаратом, що блокує розщеплення етилового спирту ферментами печінки. Через таке блокування прийом навіть невеликої дози спиртного викликає симптоми важкого отруєння. Запах і вигляд алкоголю у людини починає асоціюватися з поганим самопочуттям: нудотою, головним болем, порушеннями дихання, болями в серці і т. п. На цьому тлі формується рефлекторне відраза до спиртного. Наркологи центру «НаркоДок» виконують таке кодування препаратами Еспераль (вшивання або гель), Торпедо, Алгомінал або за програмою SIT.

Відсутність задоволення. Лікування Вівітролом та іншими препаратами з аналогічною дією пригнічує діяльність опіатних рецепторів головного мозку. При вживанні спиртного пацієнт не отримує очікуваного ефекту: задоволення, розслаблення або збудження. Тяга до вживання спиртного пригнічується поступово. Кодування добре переноситься пацієнтами з ослабленим станом здоров’я.

Метод Довженка. Лікування з використанням гіпнотичного навіювання і методів психотерапії, формує у пацієнта стійку установку на подолання алкогольної залежності.

При кодуванні на дому можуть використовуватися поєднання цих методик, додаткове медикаментозне лікування.

Кодування від алкоголізму на дому.

Успішне виведення із запою не означає, що людині вдалося перемогти хворобу. Через деякий час тяга до спиртного повертається, настає рецидив алкоголізму. Клініка доктора Бучацького в Москві пропонує своїм клієнтам кодування від алкоголізму на дому за доступною ціною. Ця процедура допоможе пацієнту запобігти повторні запої.

Що таке кодування.

Щоб максимально знизити ймовірність повторних запоїв, проводять спеціальне лікування. Воно включає в себе два компоненти: використання лікарських препаратів і психотерапію. Виділяють хімічне і психотерапевтичне кодування. Обидва варіанти лікування алкогольної залежності можна проводити вдома.

Рекомендується проводити лікування тільки після не менше п’яти днів після останнього вживання спиртного. Чим більше термін утримання, тим ефективнішим буде лікування. При тривалій відмові знижується вираженість шкідливої звички, пацієнт сам налаштовує себе на лікування.

Позитивний результат від терапії можливий тільки при бажанні хворого боротися із залежністю. Якщо пацієнт не хоче позбутися від алкоголізму, ніякі способи не допоможуть зменшити його тягу до спиртних напоїв.

Медикаментозне кодування.

Після виведення із запою призначають засоби, що викликають нудоту і блювоту при вживанні алкоголю. Неприємні відчуття формують у хворого негативне ставлення до спиртного. Разом з цим застосовують ліки, що сприяють відновленню порушеної функції внутрішніх органів і нервової системи пацієнта.

Щоб продовжити дію кодуючих препаратів, лікарські засоби» вшивають » пацієнтам під шкіру. Так препарат повільніше виводиться з організму і діє довше. Для проведення такої нескладної процедури не обов’язково вирушати в стаціонар, досить викликати лікаря додому. Розглянемо деякі поширені засоби для медикаментозного кодування.

Алгоминал.

Діюча речовина цього препарату-дисульфірам. Потрапляючи в кров, ліки блокує в печінці процеси переробки етилового спирту. В результаті при вживанні алкоголю людині стає погано. З’являються ознаки отруєння: нудота, блювота, головний біль. У пацієнта поступово формується негативне уявлення про ефект спиртних напоїв. Випивка не приносить задоволення.

Еспераль.

Цей препарат також заснований на дії дисульфіраму. На відміну від Алгоминала Еспераль випускається у вигляді гелю. Гель вводять внутрішньовенно або вшивають під шкіру в область лопатки, живота або сідниці. При вживанні алкоголю виникають неприємні симптоми, пов’язані з неповним розпадом молекул етилового спирту в печінці.

Психотерапевтичне кодування.

Більш щадним для пацієнта є спосіб кодування від алкоголю без використання лікарських засобів. На відміну від медикаментозних способів психотерапевтичне кодування не порушує здоров’я пацієнта. Його можна застосовувати людям з важкими хронічними захворюваннями.

Лікар вселяє пацієнту установку: алкоголь-це отрута. Існує кілька способів психотерапевтичного лікування алкоголізму. Найпопулярнішими вважаються гіпноз і метод Довженка.

Пацієнта вводять в гіпнотичний стан. Після цього йому вселяють, що алкоголь не приносить задоволення, кожна випита чарка може привести до хвороби. Розповідають про переваги тверезого способу життя, вселяють правило «чистого склянки». Людина повинна пити тільки зі свого посуду, так як в чужій може виявитися алкоголь.

Декількох сеансів психотерапевтичного кодування на дому достатньо, щоб позбавити хворого від тяги до спиртного на кілька років. Для підвищення ефективності можна використовувати метод «подвійного блоку» — використовувати одночасно дисульфірам і навіювання.

Кодування від алкоголю на дому.

Психотерапію можна проводити в умовах стаціонару або вдома. Кодування від алкоголю в домашніх умовах часто виявляється більш ефективним. Пацієнт знаходиться в звичній обстановці і може повністю розслабитися і сконцентруватися на вказівки лікаря.

Перед початком терапії фахівець проводить всі необхідні обстеження пацієнта. Йому необхідно оцінити історію хвороби, тривалість захворювання, його стадію і тяжкість. Також з’ясовується наявність протипоказань до введення певних лікарських засобів. Разом з цим лікар проводить такі діагностичні процедури:

загальний огляд для оцінки стану внутрішніх органів; забір сечі і крові для аналізу; вимірювання артеріального тиску; електрокардіограму.

Лікування починається тільки після повної оцінки стану хворого та отримання письмової інформованої згоди на проведення процедур. Перед цим з хворим проводять бесіду, пояснюють в чому полягає лікування, мотивують на проходження повного курсу.

Фахівці клініки «Нове життя» в Москві проводять кодування на дому за допомогою медикаментів і психотерапії. Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта підбирається необхідний препарат і його дозування.

Загальна тривалість лікування вдома не перевищує двох годин. Тому ціна кодування в домашніх умовах залишається доступною.

Переваги нашої клініки.

ліцензовані фахівці; великий вибір лікарських препаратів; комплексне лікування – психотерапія та медикаментозне втручання; доступні ціни на кодування від алкоголю на дому; швидкий виїзд за вказаною адресою – 30 хвилин по Москві і 60 по області; цілодобова допомога. При необхідності пацієнта доставлять в стаціонар для подальшого лікування; всі процедури анонімні; допомога і виведення із запою найгострішим пацієнтам.

Не варто відкладати початок лікування алкоголізму. Чим довше пацієнт утримується, покладаючись тільки на свої сили, тим вище ймовірність рецидиву хвороби. Кодування від алкоголю на дому – це можливість клієнтам з Москви і Московської області позбутися хвороби за кілька сеансів. Звертайтеся, наші фахівці приїдуть до вас в будь-який час.

Записатися на прийом і отримати більш детальну консультацію Ви можете за телефоном +7 (495) 181 21 12.

Кодування від алкоголю на дому.

кодування від алкоголізму на дому

Людина, яка шукає спосіб позбутися від алкогольної залежності сьогодні може бути збитий з пантелику великою кількістю назв методик кодування від алкоголізму. Дуже часто людина навіть нездатний вийти з квартири, через свого стану і саме тому кодування на дому настільки затребувана послуга. Найбільш часто зустрічаються назви: метод «Торпедо», Еспераль і по Довженко.

Існують і інші, менш поширені, які найчастіше називаються за назвою використовуваного медикаментозного препарату. Варто відзначити, що всі вони діють за однією і тією ж схемою – психотерапевтичний вплив плюс медикаментозне. Якщо якийсь метод використовує тільки одну складову, його ефективність напевно значно нижче.

Дізнайтеся, яке кодування вам краще підійде: + 7 (495) 152-04-01.

Який метод краще вибрати Ви зможете дізнатися, проконсультувавшись з професійним кваліфікованим лікарем-наркологом нашої наркологічної клініки.

Принцип методу кодування.

Кодування від алкоголю на дому-це прекрасна можливість позбутися згубної звички, і забути про кошмар, який переслідував протягом тривалого періоду. Довіртеся фахівцям нашої клініки «Здорове життя», і Ви можете бути впевнені, що підібрана методика дасть позитивні результати.

З допомогою кодування від алкоголізму уколом у вену лікар вводить в кров пацієнта спеціальну речовину, яка вкрай несумісне з алкогольними напоями. Якщо людина після процедури випиває спиртний напій, його організм тут же дає відповідну реакцію: з’являється нудота, блювота, серйозний головний біль, дискомфорт в області живота. Крім того, якщо людина вживає величезну кількість алкоголю, при несвоєчасно наданої медичної допомоги цілком можливий летальний результат.

Звичайно, це не кодування голковколюванням від алкоголізму, дана процедура набагато ефективніше. Останнім часом багато людей роблять лазерне кодування від алкоголізму, відгуки про який можна знайти в мережі. Це інноваційна процедура, яка доступна кожному. Для того, щоб людина з допомогою кодування від алкоголізму зміг насправді впоратися зі своєю згубною звичної, його близьким необхідно приділити особливу увагу при виборі фахівця, якому вони і будуть довіряти проведення процедури.

Пам’ятайте, що недобросовісний майстер можна провести процедуру так, що, в кращому випадку, ніякого ефекту не буде зовсім, а в гіршому значно зашкодить і так нетривкого здоров’ю.

Зробивши дзвінок в нашу клініку «Здорове життя» — Ви на крок наблизитеся до одужання. Ми пропонуємо виведення із запою не тільки в умовах стаціонару, але і виробляємо процедуру на дому, використовуючи ефективні і перевірені методики.

Прочитайте статтю на Вікіпедії про кодування від алкоголю.

Чи варто робити кодування на дому?

В дійсності зовсім не важливо, де здійснена процедура, головне щоб її справив справжній професіонал з великим досвідом роботи.

Кодування є психотерапевтичним способом боротьби з алкоголізмом. Воно було розроблено О. Довженко, який був психіатром-наркологом. Це відкриття було зроблено в 80-х роках, і з того часу успішно використовується в різних країнах у боротьбі з залежностями самого різного типу.

Кодування на дому, як і в умовах клініки – це своєрідна шокова терапія. Поряд з методом Довженка існує ряд інших методик, які мають свої переваги, але вони мають і загальні плюси, до числа яких відноситься:

— високий рівень ефективності, за умови правильного підходу до здійснення процедури. Досвідчені фахівці прекрасно знають, як саме донести пацієнтові інформацію про необхідність позбутися залежності. Вони «розбудять» в алкоголіка бажання розпрощатися зі спиртним, і допоможуть зробити це, підібравши оптимальний варіант кодування на дому, або в клініці;

— короткостроковість проведення процедури. Тривалість сеансу знаходиться в межах 4-х годин;

— наступ моментального терапевтичного ефекту, при проведенні процедури навіть на дому. Досить підтримати хворого, бути з ним завжди поруч і відволікати від «негативних» думок. Якщо на перших етапах надати таку допомогу, він з легкістю подолає бар’єр, і по закінченню періоду дії препарату зможе відмовитися від вживання алкоголю;

— збереження досягнутих результатів протягом тривалого періоду. Залежно від обраної методики, ефект може зберігатися протягом 12-ти місяців. При бажанні, на дому можна зробити повторне кодування, продовживши його від 3-х і до 5-ти років. Такого періоду цілком достатньо для того, щоб пацієнт остаточно забув про згубну звичку, і захотів будувати повноцінне, тверезе життя, в якій немає місця спиртним напоям;

— процедуру можна здійснювати під час вагітності, оскільки вона не має протипоказань, за винятком рідкісних випадків;

— методика, здійснена вдома, або в інших умовах, відрізняється зворотною силою. Це говорить про те, що пацієнта цілком можливо «перепрограмувати», влаштувавши додатковий психотерапевтичний сеанс, під час якого фахівець внесе в підсвідомість певні коригування, вкладе інші установки, або зніме код.

Чи існують недоліки кодування на дому?

Цю процедуру бажано здійснювати в спеціалізованій клініці, де забезпечується регулярний контроль, а також є можливість провести повноцінне обстеження перед вибором конкретної методики. Але, при наявності достатнього досвіду у фахівця, можна здійснити таке лікування на дому.

Автор розробленої методики рекомендував виробляти кодування виключно в тверезому стані, причому пацієнт повинен перебувати в ньому на протязі 30-ти днів. Але якщо пацієнт має сильну залежність, це не представляється можливим. В таких випадках лікарі повинні шукати додаткові виходи з ситуації, щоб провести кодування на дому, або стаціонарі. Якщо обраний невірний шлях, то рівень ефективності може істотно знизитися, або зовсім не дати позитивних результатів.

Саме тому дуже важливо звернутися до досвідченого професіонала з великим стажем. Такі фахівці працюють в нашій клініці «здорове життя», і вони готові допомогти вам прямо зараз.

Запоєм називається безперервне вживання людиною алкоголю протягом декількох днів підряд , причому самостійно він не в силах припинити запій, зупинивши вживання спиртного. Для цього необхідна спеціалізована медична допомога.

Виведення з запою і кодування на дому-реальна допомога.

З певного моменту алкогольна залежність починає проявлятися формуванням специфічних станів – запоїв. Саме цим і пояснюється затребуваність такої послуги, як висновок із запою і кодування, що проводиться в амбулаторних умовах або на дому. Це різної тривалості періоди, протягом яких людина щодня і протягом усіх діб постійно вживає алкоголь для підтримки постійного стану алкогольного сп’яніння.

Основною особливістю дійсного запою є те, що самостійно перервати його людина не в силах. Для виходу з нього потрібна допомога фахівця – нарколога.

Наш спеціалізований центр одним з перших в регіоні став надавати послуги припинення стану запою будь-якої тривалості і кодування від алкоголізму на дому.

Саме нами фактично була апробована і адаптована оптимальна схема роботи для медичного персоналу на виїзді. Основними моментами в даному випадку є:

Злагоджена робота диспетчерського персоналу при прийомі дзвінків, при необхідності консультування пацієнтів та їх родичів, роз’яснення всіх питань; Відправка на виклик до пацієнтів повноцінних бригад у складі лікаря нарколога та середнього медичного персоналу, що необхідно для точної діагностики стану та для коректного виконання медичних призначень; Саме лікар нарколог, використовуючи власні знання та галузеві нормативні акти, виставляє точний, вірний наркологічний діагноз і саме лікар визначає оптимальну для пацієнта тактику ; Саме лікар нарколог визначає обсяг і інтенсивність медикаментозної допомоги , яка буде надаватися пацієнту на дому для виведення з запою, кодування або інших типів допомоги; Саме лікарем проводиться безпосередньо кодування на дому від алкоголізму, контролюється ефективність і безпеку процедури, фіксується загальна результативність використовуваних медичних заходів;

Саме зазначений підхід дозволяє нам значно підвищити якість та ефективність надання медичних послуг і надавати великі гарантії, на відміну від тих клінік, де на проведення кодування від алкоголізму на дому по Москві або області проводиться найчастіше просто фельдшерами, які не мають навіть початкової спеціалізації в наркології, спеціальних знань, не кажучи про лікарське мислення та ступеня відповідальності.

Приїхавши на виклик, доктор нарколог нашої клініки спочатку, орієнтуючись на стан пацієнта, встановить його поточний діагноз . При необхідності проведе в потрібному обсязі якісну детоксикацію і тільки після цього, коли стан інтоксикації буде повністю знято, проведе кодування від алкоголізму на дому в Москві. Таким чином, нашою клінікою в повній мірі гарантується безпека проведеного кодування на дому . При цьому лікар не тільки контролює коректність і ефективність проведеної процедури, але і ще деякий час контролює стан пацієнта після кодування від запою, якщо в цьому є медична необхідність.

Важливою особливістю нашого спеціалізованого центру є те, що нами пропонуються самі доступні за рівнем на кодування від алкоголізму на дому ціни , так як ми самостійно проводимо закупівлю препаратів і лікарі, що здійснюють немедикаментозні кодування вдома, працюють в нашому штаті, а значить ми завжди пропонуємо не завищений, обгрунтований рівень вартості на всі пропоновані медичні послуги.

Висновок із запою + кодування 12 міс. 9 500 Р. вивід із запою + кодування 24 міс. 12 000 Р. кодування препаратом Algominal, Acvilong, SIT, NIT, 6 міс. в / в 5 000 Р. кодування препаратом Algominal, Acvilong, SIT, NIT, 12 міс. в/в 5 600 р. Кодування препаратом Еспераль, 6 міс. в / в 5 000 Р. кодування препаратом Еспераль, 12 міс. в/в 5 500 р. Імплант Еспераль Від 9 500 р. Метод кодування «Подвійний блок» 12 міс. 7 000 Р. Метод кодування «подвійний блок» 24 міс. 8 000 Р. Метод кодування «Потрійний блок» 21 000 Р. імплант дисульфірам 14 000 р.

При цьому центр завжди пропонує максимальні гарантії з проведенням повторного кодування від алкоголю абсолютно безкоштовно при зриві в гарантований період.

Кодування від алкоголізму на дому.

В даний час існує чимало способів позбавлення від алкоголізму, лідируюче місце серед яких займає кодування. Сучасні фахівці пропонують два основних методи кодування — гіпноз і застосування медикаментозних препаратів. Кодування від алкоголізму на дому може проводитися будь-яким з цих методів.

Які переваги кодування на дому.

Далеко не всі пацієнти мають можливість проводити лікування від алкогольної залежності в умовах стаціонару. Тому лікарі успішно здійснюють кодування на дому.

Ця послуга проводиться конфіденційно, що для багатьох хворих дуже важливо. Звичні домашні умови допомагають пацієнту розслабитися, скорочуються фінансові витрати, не доводиться витрачати час на поїздку в спеціалізовану клініку.

Приїхав додому лікар збере анамнез пацієнта, проведе всі належні процедури і видасть певні рекомендації для подальших реабілітаційних дій.

Види кодування від алкоголізму на дому.

Кодування від алкоголізму на дому припускає використання тих же методів, що і в умовах стаціонару — медикаменти або психотерапевтичний вплив.

Вивчивши історію пацієнта, фахівець вибирає прийнятний варіант кодування. У важких випадках допускається комбінація лікарських препаратів з психотерапевтичною терапією для досягнення найкращого результату.

Класичні варіанти кодування.

Метод Довженка.

Метод Довженка-один з найпопулярніших видів психотерапевтичної терапії, затверджений МОЗ в 1984 році. В процесі лікування пацієнту навіюється не тільки факт відрази до спиртного, але і перелік певних важких наслідків, які можуть наздогнати пацієнта в разі прийняття алкоголю.

Торпедо.

Перевірене багаторічним досвідом ліки. Торпедо усуває алкогольну залежність хімічним пролонгованим впливом.

Якщо вжити алкоголь після введення медикаменту, виникає гостра інтоксикація, симптомів якої досить, щоб позбавити людину від подальшого бажання прийняти нову дозу спиртного.

Еспераль.

кодування від алкоголізму на дому

Принцип препарату Еспераль схожий з іншими медичними аналогами. Після введення медикаменту виробляється відраза до алкоголю завдяки виникненню не сп’яніння, а важких негативних реакцій на дозу спиртного. Інтенсивність реакції пропорційна кількості випитого.

Сучасні варіанти кодування.

Кодування алкоголізму вдома успішно здійснюється за допомогою ряду нових препаратів.

Веритрол.

Застосовують, як правило, коли інші варіанти кодування не мали дію. Передбачає курс реабілітаційної терапії.

Дія медикаменту так само схоже з Торпедо. Забезпечує надійний і тривалий термін утримання від спиртного.

Наноксол.

Інноваційний комплексний метод, що включає в себе прийом декількох медикаментів і психотерапевтичне лікування. Вважається одним з найефективніших.

Наслідки.

У разі непрофесійно проведеного кодування у поодиноких хворих можуть виникати наслідки на рівні психіки (дратівливість, конфліктність, тривожність). Нерідко після закінчення терміну кодування у пацієнтів відбуваються глибокі запої.

Протипоказання.

Кодування має ряд протипоказань: стійке небажання пацієнта проводити процедуру і відмовлятися від алкоголю; порушення психіки; наявність важких серцево-судинних захворювань; хвороби нирок і печінки з декомпенсацією; вагітність; епілепсія; інфекційні захворювання в гострій стадії.

Скільки ж коштує процедура кодування від алкоголю?

Москва.

Вартість лікування в приватній спеціалізованій клініці становить від 6000 Рублів, у відділенні наркології диспансеру — від 4000.

Медикаментозне кодування від алкоголізму на дому на термін від року варіюється в межах 5500-10000 рублів. Ціна процедури на дому залежить від відстані клініки до пацієнта, цінової категорії установи і ряду інших факторів.

Єкатеринбург.

Медикаментозне кодування в приватній клініці на 3-6 місяців коштує від 3500 до 5000, від року до 5 років ціна коливається в межах 4100 — 6000 рублів.

Самара.

На короткий термін ціна послуги — від 2100 рублів. Кодування препаратом еспераль на 3-5 років коштує 6.5 тисяч.

Саратов.

Процедура медикаментозного кодування обійдеться в 3000-6000 Рублів в залежності від виду препарату.

Санкт-Петербург.

Лікарська терапія терміном до півроку коштує від двох тисяч, а пролонговані медикаменти обійдуться в 4000-5000 рублів.

Процедура на рік з подальшим продовженням — 3000-4000 руб, плюс ціна на кожне щорічне продовження 500 рублів.

Нижній Новгород.

Позбутися від залежності на короткий термін можна за 3000-3500 рублів. Тривала імплантація медикаментів коштує 5.5 тисяч.

Рік кодування препаратом Торпедо або Алгомінал обійдеться в 3500 — 4000 рублів. За 5 років доведеться заплатити 5.5 тисяч. Ціна на медикамент Еспераль 5 500 — 6 000 рублів.

Донецьк.

кодування від алкоголізму на дому

Процедура кодування в цьому місті коштує 2800 — 3 500 рублів. Ціна на період 3-5 років буде варіюватися від 3. 5 тисячі до 4 тисяч рублів.

Відкликання.

Ренат (44 роки) : Я не помітив, як почав пити постійно. Раніше був як все-пивко після робочого дня, на вихідних друзі, гулянки. Потім закрутилося … коли дружина поставила перед фактом, або сім’я, або п’янка-я вибрав перше. Поставив Торпедо. Живу і радію, що вчасно схаменувся. Навіть плануємо другу дитину!

Лена (32 роки) : Жіночий алкоголізм — страшна річ. Я випробувала все на своїй шкурі. Розійшлася з чоловіком, впала в депресію. Стала випивати все частіше, навіть на самоті — не могла заглушити біль. Потім познайомилася з хлопцем, а він теж виявився не проти прикластися до пляшки.

Кілька спільних років пролетіли в п’яному угарі. Допомогли батьки, абияк витягли мене звідти. Психотерапія, сучасні препарати і розрив зі співмешканцем-алкоголіком — все це допомогло мені прийти в себе. Я як заново народилася!

Іван (55 років) : Пив років 7 «по-чорному». Дружина терпіла, а ось діти зі мною майже не спілкувалися, тому що я скотився на саме дно. Розумів все, а зупинитися не міг. Познайомився з людиною, яка пиячила більше 15 років і, пройшовши через кодування від алкоголізму вдома, зміг «зав’язати»!

Я вирішив, що теж зможу. Перехід був довгим і складним. Але дуже допомогла дружина. І я зміг відмовитися від алкоголю! Ось вже рік ні краплі! Життя повернулося в нормальне русло, і я навіть відновив колишні відносини з дітьми.

Кодування від алкоголізму на дому.

Часто буває так, що алкоголік відмовляється йти на лікування, але не заперечує того, що зробити це необхідно. Закодуватися від алкоголю в домашніх умовах – стане альтернативним варіантом. Вибравши доктора, який кодує людей від алкогольної залежності, можна домовитися з ним про виїзд додому.

За згодою хворого.

Є передумови для успішного завершення кодування від пияцтва. Потерпілий від залежності повинен усвідомлювати власну проблему. Кодування існує психологічне із застосуванням різних методик, що впливають на свідомість людини. І є кодування медикаментозне.

У другому випадку в організм людини вшивають спіралі або препарати, які викликають непереносимість алкоголю. Людина не може вживати етанол, навіть якщо захоче. При спробі виникають блювотні позиви. Організм відчуває дію отруєння і інтоксикацію, після чого виникає блювота. Етанол не засвоюється і почуття сп’яніння не приходить.

Як закодуватися від алкоголю в домашніх умовах:

Кодування за методом Довженка цілком здійсненне і поза стінами спеціальної установи. На будинок виїжджає лікар, який має необхідні навички та практику. До вибору фахівця слід підійти грунтовно. Лікар створює установки мозку хворого, що впливають на центр задоволення, які призводять до байдужого ставлення людини до алкоголю. Боротися із залежністю можна за допомогою гіпнозу. Для цього людина повинна бути схильний і відкритий для такої методики. Люди, налаштовані скептично, блокують свою свідомість від стороннього проникнення. Тому гіпноз може виявитися неефективним. Доктор просто не зможе дістатися до глибинних шарів підсвідомості. Важливою умовою, щоб закодувати людину, є відсутність алкоголю в крові. Тверезість необхідна для прозорості свідомості. Помутніння розум може зреагувати непередбачувано. Тотально питущої людини необхідно вивести із запою, перш ніж лікувати алкоголізм.

При алкогольному сп’янінні людський розум входить в стан зміненої свідомості. Людина не може бути адекватною і логічно реагувати на ситуацію. Його дії стають непередбачуваними. Найчастіше людина небезпечна сама для себе. Він може зробити спробу до самогубства під дією спиртного від відчуття безвиході.

Тому так важливо пройти курс лікування і звільнитися від тяги до шкідливої звички. Для здорового функціонування організму алкоголь абсолютно не прийнятний. Людина, яка вирішила стати вільною від залежності, готова піти на жертви і поступки. Алкоголіку завжди здається, що життя без алкоголю не існує для нього. Але це не так. кинути пити значно простіше, ніж продовжувати мучити себе і близьких.

Якщо хворий дає сові згоду на психологічні методи кодування і готовий прийняти лікаря вдома, то необхідно підготуватися до цього. Як мінімум місяць необхідно утриматися від споживання спиртного. При алкогольній залежності цей термін може здатися дуже великим. Тому в таких випадках застосовують методи стримування: цілющі відвари, настої, чаї, які не дозволять отруювати організм.

Без відома хворого.

Коли алкоголік навідріз відмовляється від лікування, то провести кодування значно важче. Важко зробити попередні етапи підготовки. Людина постійно п’яний. Навіть якщо він і може утриматися на деякий час, то цього занадто мало, щоб вивести з організму весь алкоголь.

В такому випадку спочатку доведеться підмішувати несанкціоновані препарати для того, щоб алкоголік просто не міг вживати спиртного. А в той момент, коли приїде нарколог або підготовлений фахівець іншого профілю, хворого потрібно ввести в стан трансу з допомогою снодійного або інших препаратів, що не вітається.

Психологічне кодування від алкоголізму на дому без відома хворого:

Лікар приїжджає додому в той момент, коли хворий вже спить. Глибока ніч або інший час доби. У нічний час доби ефективність кодування з допомогою гіпнозу чи інших методів психологічного впливу вище, тому що мозок пацієнта найбільш відкритий і схильний до дії. Саме вночі біоритми людського організму максимально вразливі. Доктор починає вести бесіду з пацієнтом, який знаходиться в стані сну. Поступово лікар добирається до глибоких шарів свідомості, де розташовується центр задоволень. Протягом 3-5 годин доктор дає негативні установки на вживання алкоголю. Він спотворює сприйняття пацієнта. Наступного разу, коли людина спробує випити, він відчує огиду до запаху і смаку. Якщо людина не знала, що на нього впливали лікарі, піддаючи кодуванню, то сильно здивуватися, вирішивши, що це його особисте досягнення.

Строки, протягом яких діє подібний спосіб позбавлення від алкоголізму, різняться. Вони залежать від особливостей організму людини, від рівня його усвідомленості, від ступеня і глибини залежності. В середньому термін варіюється від 3 до 9 місяців. Після закінчення цього терміну процедуру слід повторити.

Від алкоголізму в домашніх умовах, як правило, не кодують медикаментозними шляхами. Вшивання препаратів проходить під місцевою анестезією в умовах стерильного приміщення. Крім того, під час операції можуть відбутися непередбачені ситуації у вигляді алергічних реакцій. В такому випадку лікарям можуть знадобитися спеціальні апарати, обладнання та фахівці, яких вдома відшукати буде ніде.

Самостійне кодування.

Всі лікарі говорять про те, що найважливіше для того, щоб вилікувати алкогольну залежність, – є згода пацієнта. Коли чоловік готовий до змін, усвідомлює, що зміни необхідні, розуміє, що доведеться відмовитися від згубної звички і шукати нові шляхи для самореалізації та отримання задоволення, то він максимально налаштований на отримання задовільного результату.

На жаль, дуже мало інформації про подібні випадки, але вони існують. Лікарі звикли вести статистику. Ринок припускає, що для отримання хорошого прибутку, потрібно показати хороші результати. Люди, які самостійно лікуються від алкоголізму, роблять це виключно для себе. Вони можуть лише поділитися особистим отриманим досвідом.

Як правило, для успішного вирішення проблеми, людям необхідна далеко не єдина спроба. Кожен раз, коли людина зривається, він отримує цінний досвід особистих помилок, які вже не допускає в наступний раз. Щоб самому ефективно вилікуватися від алкоголізму будинку, можна вдатися до допомоги психологічних методик. У психології існують поняття самоубежденій, позитивних і негативних афірмацій, а також візуалізація.

Психологічні методи для самостійного кодування:

Афірмації. Утвердження позитивного або негативного характеру, які легко вимовляти і запам’ятати. Наприклад: «Я веду тверезий спосіб життя, я здоровий і успішний, я не люблю пити спиртне». І неважливо, вірить в це людина чи ні. Афірмації спочатку можуть здатися смішними і дурними, але вони працюють. Ці твердження необхідно повторювати щодня. Обов’язково перед сном і рано вранці, коли організм тільки прокидається. У цей час діяльність мозку така, що він сприймає все на віру. Візуалізація. Спосіб з психології, націлений на досягнення конкретних цілей. Людина, що страждає алкоголізмом, може повсюдно розклеїти картинки, на яких зображені щасливі люди, які ведуть здоровий спосіб життя і ті, на яких зображені алкоголіки непривабливого вигляду. Хворий постійно повинен мати нагадування перед очима. Людський мозок не мислить словами, він мислить абстрактними картинками. Метод неприязні. Для закріплення ефекту необхідно впливати на всі органи чуття. Можна відвідати відділення лікарні, де лікуються алкоголіки або знаходяться вже в стані коми на останніх етапах життя. Такі живі картинки легко проникають в мозок, даючи сигнал про неприязні і огиду. Спробувати випити склянку алкоголю з розведеною в ньому марганцівкою, яка викличе блювотний рефлекс.

Використовуючи самостійно такі прості методики, людина сама себе переконувати в тому, що він не вживає спиртного, що він здоровий. На ранніх етапах буде здаватися, що методика не працює. Зміни в психіці відбуваються поступово. Одного разу людина помітить, що встояв або відмовився від пропозиції випити. Він здивується і зрадіє, повіривши у власні сили.

Афірмації і візуалізація – дієві методики, визнані такими по всьому світу. Психологи багатьох країн використовують їх для лікування депресивних станів у хворих. А алкоголіки-саме ті люди, які схильні до депресій найбільше. Підсвідомо людина усвідомлює, що пити – погано, але не може впоратися із залежністю. Психологічно йому важко повірити, що існує інше життя, де немає спиртного і люди задоволені. Добре мати допомогу в особі одного або психолога, з яким можна говорити про свої проблеми.

Кодування від алкоголізму будинку цілком можлива і допустима. Найбільш ефективним метод стане за згодою хворого. Якщо людина почне спроби до самовидужання, то його шанси на успіх підвищують втричі. Хворий сам може створити установки в своєму мозку, орієнтовані на огиду до алкоголю.

Кодування від алкоголізму на дому.

Приймаємо до оплати картки.

Прокоф’єв Сергій Львович.

Матеріал підготував лікар нарколог-психіатр Прокоф’єв С. Л. Стаж роботи за спеціальністю наркологія-психіатрія 22 роки.

Алкогольна залежність порушує життя не тільки питущої людини, але і близьких йому людей. Для того, щоб позбутися від цієї згубної звички, необхідно вживати радикальні заходи, так як процедура виведення з запійного стану, для якої застосовується метод детоксикації (виведення з запійного стану з допомогою очисної крапельниці) дає позитивний, але тимчасовий ефект, тобто зупиняє запій, але не ліквідує бажання пацієнта вживати спиртне, і через деякий час все повертається на круги своя. Найефективніший спосіб, припинення залежності, це кодування від алкоголю на дому. Завдяки такому підходу до лікування людина отримує допомогу анонімно і в комфортних для нього умовах, що психологічно посилює результативність проведеної лікарем процедури.

Ціни на кодування від алкоголізму.

Найменування послуги Вартість Медикаментозне лікування (кодування торпедою) MST на 6 міс./1 рік/2 роки/3 роки 4000 / 4500 / 5000 / 5500 руб. SIT на 6 міс./1 рік/2 роки/3 роки 4500 / 5000 / 5500 / 6000 руб. Алгоминал на 6 міс./1 рік/2 роки/3 роки 5000 / 5500 / 6000 / 6500 руб. Аквилонг на 6 міс./1 рік/2 роки/3 роки 5500 / 6000 / 6500 / 7000 руб. Еспераль (США, Франція) імплантація на 1 рік 15000 руб. Вивитрол (США) на 6 міс 25000 руб. Провокація 2500 руб. Вшивание препарату Еспераль гель 8000 руб.

Психотерапевтичне лікування.

Лікування алкоголізму за методом Довженка А. Р. 15000 руб. Лікування алкоголізму глибоким гіпнозом 15000 руб. Подвійний блок (медикаменти + гіпноз) 10000 руб. Розкодування від 5000 руб.

Іди введіть номер і ми передзвонимо.

Кодування від алкоголізму на дому в Москві або області найкраще замовити в наркологічному центрі «Наркодетокс». Основними перевагами, за якими для надання цієї послуги обирають саме нас, є:

Послуга з виїздом додому здійснюється досвідченим наркологом, які мають велику практику в лікуванні пацієнтів страждають алкогольною залежністю. Кодування від алкоголізму на дому в звичній обстановці для багатьох людей краще, так як тут вони відчувають підтримку близьких людей. Закодуватися на дому дешевше, ніж в клініці, так як оплачуються тільки безпосередня вартість препарату і виїзд лікаря, тобто його робота і амортизація машини швидкої допомоги і бензин.

Прийняття рішення про кодування на дому дозволяє людині «зав’язати» з вживанням алкоголю на тривалий термін.

Як проводять кодування алкоголізму на дому.

Методи, які застосовують наші фахівці, поділяють на психотерапевтичні та медикаментозні. Цю процедуру в домашніх умовах лікарі центру проводять наступним чином:

Кодування по Довженко. В ході сеансу лікар впливає на підсвідомість алкогольезалежної людини. Він вселяє йому на певний період часу стійку огиду до будь-яких спиртних напоїв. Кодування препаратом еспераль. В цьому випадку застосовують як ін’єкційне введення гелю, так як вшивання імплантанта під лопатку. Внутрішньовенне кодування. В цьому випадку використовуються такі препарати для внутрішньовенного введення, як: Аквілонг, Алгомінал, дисульфірам, MST, SIT.

Кодування на дому від алкоголізму, ціна на яке досить невисока, замовити в нашій клініці дуже просто. Потрібно тільки зателефонувати, розташованому на сайті, і оформити виклик наркологічної бригади для радикального лікування залежності.

Відгуки про нас.

Віктор, 23.07 Напевно, мої проблеми з алкоголем настали після 30. Не знаю, криза, збіг обставин чи це просто сиділо в мені, але у мене стався тривалий запій під час моєї відпустки. І коли мені було зовсім погано, я мамі подзвонив. Вона завжди в складних ситуація краще розуміє. Ну, і знайшла телефон клініки «Наркодетокс» через знайомих. Сказала, що ні про які диспансерах в Москві і поліклініках мови бути не може: на облік встану, прав втрачу і потім проблем не обер. Власне, вирішили лікаря викликати додому. Доктор приїхав швидко, оглянув мене, тиск виміряв і ще чогось, сказав, що потрібно прокапатися, щоб отрути вивести. Так і вчинили, Мені полегшало, жоден бульйон у світі з розсолом так не діють. Потім розпитали, що робити. Фахівець порекомендував комплекс, але я зрозумів, що хочу просто прям зараз свою пиятику зупинити. І для позбавлення від алкоголізму вирішено було провести процедуру прямо на дому. Перевагу віддали «Алгоминалу». Коротше, препарат робочий. Не п’ю вже 7 місяців, розумію, що лікар був правий, цей захід тимчасовий. Але все одно вдячний.

Олексій, 8.08 Я той, хто «сидить» на кодуванні. У мене давно проблеми з алкоголем, але в перервах між своїми « марафонами» я цілком звичайна людина. Так, знайомий порекомендував клініку « Наркодетокс». У нього трохи інші проблеми, але сказав, що центр стоїть. У Москві вважається одним з кращих. Власне, мені не вперше, знав, що бухати не можна, тому тиждень — ні краплі. Тому обійшлося без крапельниць. Сподобалося ставлення і те, що з боку лікаря не було осуду, докору. Просто відчував бажання допомогти. Потім він тиск перевірив, розпитав все. Розповів все про мій «досвід». Сказав, що потрібно вже вирішуватися на комплексне лікування, що реабілітація — вирішальне значення має. Я вирішив поки піти старим шляхом, а потім накопичити грошей і зайнятися реабілітацією. Дякую лікарям клініки «Наркодетокс».

Женя, 17.08 в клініку «Наркодетокс» подзвонив мій друг. Він бачив мій стан, розумів, що відкладати не можна. У мене не було проблем з алко, і до певних подій я думав, що ніколи і не буде. Але потім якось дівчина пішла, близького не стало — проблеми завалили. І щоб хоч якось розслабитися, я почав потихеньку вживати. Почалося з пару банок пива, але постійно. Поступово градус ріс, будні не зупиняли. З роботою косячити почав, потім взагалі в запій пішов. Ну, і друг мій сказав, що не може більше бачити, як я тону. Вирішили провести кодування від алкоголізму прямо у мене вдома. Доктор швидко приїхав, навіть по пробках Москви. Потім оцінив моє самопочуття, крапельницю поставив, потім вже все розповів, про все попередив. Коротше, пройшло вже 3 місяці. Пити я не почав, та й зовсім не хочу. Немає ні тяги, ні заздрості до випивають. Механізм роботи методу я не до кінця усвідомив, але і не хочеться. Ефект є, спасибі.

Людмила, 20.08. Мама втомилася боротися з пияцтвом батька, відправила його до мене «на канікули» в Москву. Не знала, що з ним робити, вік вже похилий. Що йому взбрендило пити — не знаю. Єдине, що ми робили весь цей час стежили, щоб він не пив. Потім поділилася з подругою проблемою, запитала, мовляв, чи не хочу його закодувати його, телефончик підкинула. Увечері обговорили з батьком. Він начебто погодився, сказав, що хоче зупинитися і додому повернутися, розлучатися не хоче. Власне, наступного дня зателефонували до клініки «Наркодетокс». Подумали, що найзручніше буде провести процедуру вдома. Приїхав лікар, все розпитав, зміряв тиск, пульс, ще щось робив. Головне — ставився з розуміння, співчутливо. Довго з батьком розмовляв. Потім сказав, що в нашому випадку підійдуть як медикаменти, так і психотерапія. Батько вибрав перший. Йому вшили препарат, так зручніше, не потрібно стежити, чи прийняв ти таблетку або забув. Так от. Я це все пишу до того, що хочу подякувати вас. У нас ефект є, вже 4 з половиною місяців мій батько «повернувся» в себе, з мамою налагодилося.

Кодування від алкоголю на дому в Краснодарі.

Більшість людей боїться звертатися в клініку. А раптом впізнають сусіди, родичі? Тому вони намагаються закодуватися самостійно, застосовуючи народні методи і поради. Однак самолікування дуже небезпечно, воно може завдати непоправної шкоди здоров’ю залежного. Тому краще витратити невелику суму і викликати професіонала. Для цього існує така послуга, як виклик лікаря додому.

Методи кодування, що застосовуються на дому:

Медикаментозний. Це кодування за допомогою таблеток і уколів. Підшивання ампул проводиться тільки в клініці досвідченими лікарями-наркологами з дозволом на хірургічну діяльність. Те ж стосується і ін’єкцій, всі ці процедури необхідно довірити фахівцеві для вашої безпеки. Самостійно людина може вживати тільки таблетки. Якщо ви впевнені, що кодування подіяло, можна повторно викликати лікаря-нарколога і зняти кодування. Психотерапевтичний. Здійснюється досвідченим лікарем, причому зняття кодування обов’язково повинен робити той же фахівець. Перед проведенням такої процедури бажано попереднє обстеження в клініці.

Важливою умовою процедури є добровільне бажання людини закодуватися. Якщо людина не визнає своєї залежності і не вважає за потрібне вирішувати цю проблему, шанси на успішне лікування зводяться до нуля. Настійно не радимо самостійно проводити кодування і лікування, підсипаючи близькій людині в їжу різні препарати. Якщо людина не хоче лікуватися, можна отримати дозвіл суду на примусове лікування, але для цього доведеться помістити людину в стаціонар.

Кодування від алкоголю на дому можливо, якщо:

Є достатнє бажання і мотивація. Проведена повна детоксикація – очищення організму. Для цього необхідно на пару тижнів утриматися від алкоголю. Якщо напередодні процедури залежний приймав алкоголь, його чекають важкі наслідки. Відсутні протипоказання і захворювання, несумісні з кодуванням.

Щоб уникнути всіх можливих ускладнень, найкраще попередньо обстежити людину на наявність захворювань і розладів психіки.

Як проходить кодування від алкоголю вдома.

Спочатку необхідно визначитися з методом. Якщо ви вибрали медикаментозне лікування, необхідно проконсультуватися з фахівцем клініки, який вам випише за рецептом, або запросити його додому. Далі відбувається анонімне кодування від алкоголю на дому.

Кодування за допомогою ін’єкцій.

Після виключення всіх можливих захворювань, які можуть зашкодити процедурі, і уточнення терміну без вживання алкоголю, лікар починає кодування. Проводиться вона за допомогою внутрішньовенної ін’єкції. Препарати, які використовуються під час процедури: Алгоминал, Аквилонг. Потім проводиться провокаційна проба (на язик пацієнта капають спирт), призначена для формування відрази до спиртного. Людина відразу відчуває неприємні відчуття, виробляється асоціація їх з алкоголем.

Медикаментозне кодування.

Спочатку людина протягом 1-2 тижнів приймає таблетки, потім випиває невелику кількість алкоголю. Після прояву симптомів – нудоти, запаморочення, стрибків тиску, хворий починає відчувати поступову неприязнь до спиртного. Це такі алкоблокатори як Еспераль і Налтрексон. Відпускаються в аптеках тільки за рецептом лікаря-нарколога. Якщо людина все одно зривається, радимо вам відвезти його на стаціонарне лікування.

Ефективне кодування від алкоголізму на дому без розголосу.

Багатьох хворих від звернення до нарколога утримує можливий розголос-дізнаються колеги, родичі, сусіди. Людина вирішила закодуватися, але подолати психологічний бар’єр і відвідати клініку не наважився. Приватна Швидка Допомога №1 знайшла вирішення цієї проблеми — кодування від алкоголю і наркотиків в стаціонарі і вдома.

Як проводиться кодування від алкоголю на дому в Краснодарі?

Єдине обов’язкова умова кодування пацієнта на дому – це добровільність. Процедура проводиться тільки після попередньої діагностики , уточнення стажу і характеру залежності, проведення детоксикаційних заходів. Весь комплекс підготовчих процедур можна провести в стаціонарі або точно також на дому. Лікар детально розповідає про методи лікування, що підходять для конкретного пацієнта, озвучує їх результативність, тривалість впливу, побічні ефекти, протипоказання, наслідки і ціни. Вибір препарату і способу його введення залишається за пацієнтом. В домашніх умовах можливо проведення детоксикації, курсу ін’єкцій, вшивання імпланта і навіть гіпнозу.

від 3 діб тверезості.

У чому перевага кодування на дому?

Перебування в стінах клініки, безперечно, надійніше – поруч завжди кваліфікований персонал, медикаменти та обладнання для надання екстреної допомоги. Але, перед традиційним лікуванням в стаціонарі у кодування від алкоголізму вдома є кілька вагомих переваг .

Повна анонімність . Про те, хто саме відвідував вас, ніхто не дізнається. Наші лікарі не використовують на виїзді транспорт і уніформу з фірмовою символікою. Проведення процедур у зручний час. Немає необхідності перекроювати робочий графік.

Відпочинок після маніпуляцій у власному ліжку. Нерідко потрібно постільний режим хоча б на кілька годин.

Телефонуйте прямо зараз.

Цілодобова гаряча лінія з питань кодування на дому.

На будинок нарколог прибуває з повним набором медикаментів і переносного обладнання – інструменти, крапельниці, зонди і т. д. При необхідності його супроводжує молодший медичний персонал. Доктор чергує у пацієнта до того моменту, поки не переконається, що останній цілком обходиться без сторонньої допомоги.

Ряд препаратів і сама процедура підшивки іноді викликають хворобливі відчуття. Щоб не провокувати паніку, лікар залишається з пацієнтом до усунення всіх неприємних наслідків.

Кодування на дому: умови і способи надання послуги в Ростові-на-Дону.

Кодування від алкоголізму з виїздом додому офіційно заборонено, так як являє собою серйозне втручання в психічний і фізичний стан залежного. Процедура повинна проводитися в стінах медичного закладу, де дотримується стерильність, є можливість надання екстреної допомоги, у лікарів є необхідні дозволи та ліцензії.

Звернувшись за допомогою до наших фахівців, Ви отримаєте:

кодування від алкоголізму на дому

Широкий вибір методів кодування: ін’єкційний, вшивание, психотерапевтичний, подвійний блок Якісну медичну допомогу від дипломованих фахівців Гарантію якісного надання послуги Зручне місце розташування клініки Запис на зручну дату і час Повне позбавлення від залежності за 1,5 години Безкоштовну консультацію у лікаря-нарколога по телефону Сертифіковані європейські та американські препарати Низькі ціни , акції на комплексне лікування Цілодобовий прийом заявок.

Методи кодування від алкоголізму на дому.

Домашнє лікування алкогольної залежності може застосовуватися до пацієнтів, які знаходяться на початковій стадії захворювання, відрізняються стійкою психікою і будуть повторювати кодування від алкоголізму на дому в Ростові-на-Дону після закінчення терміну.

У теорії будь-який спосіб заборонної терапії може бути проведений в домашній обстановці. Однак сеанси психотерапії рекомендується проводити в спеціальних кабінетах, де відсутні сторонні звуки. Для підшивки ампули потрібно стерильність операційної або як мінімум процедурного кабінету. Тому маніпуляції краще здійснювати в умовах наркологічної клініки.

Пацієнти можуть замовити послугу виведення із запою і подальше кодування з виїздом на будинок в Ростові-на-Дону. Після посиленої терапії з протверезіння людини йому може бути поставлена протиалкогольна ін’єкція. Сеанс проводиться після отримання згоди від хворого.

Варіанти кодування.

Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Підбір необхідної дозування в залежності від стадії алкоголізму, віку, хронічних хвороб; Необхідний термін утримання від алкоголю 3 дні; Здійснення процедури медсестрою під наглядом лікаря; Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; читати далі Можливість вибору терміну кодування; Можливість додаткового обстеження при наявності супутніх захворювань; замовити.

Проведення операції висококваліфікованим хірургом; Найбільш ефективний і надійний метод; Кодування діє до 3 років; Необхідний термін утримання від алкоголю 3-5 днів; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Підбір необхідної дозування в залежності від стадії алкоголізму, віку, хронічних хвороб; Можливість вибору терміну кодування; читати далі Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; Можливість додаткового обстеження при наявності супутніх захворювань; замовити.

У нашій клініці працюють за оригінальною методикою А. Р. Довженка; Процедура проходить без медикаментозного втручання; Необхідний термін утримання від алкоголю від 5 днів; Вік і хронічні захворювання не впливають на можливість проведення кодування; Тривалість процедури від 1,5 до 2 годин; Допомога в усвідомленні психологічної природи залежності; читати далі Відсутність негативних наслідків для організму; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; замовити.

Індивідуальний підбір препарату і методу психотерапії; Підходить для запійних пацієнтів на пізніх стадіях алкоголізму; Купірує психічну і фізичну тягу до алкоголю; Необхідний термін утримання від алкоголю 5 днів; Застосовується для пацієнтів схильних до зриву (коли інші методи не допомогли); Провокація реакції на алкоголь і роз’яснення наслідків вживання спиртовмісних напоїв; читати далі Комплексне обстеження організму; Прийом лікаря-нарколога, консультація, огляд; Супровід хворого після процедури протягом двох тижнів; замовити.

Кодування від алкоголізму: умови проведення з виїздом на дім.

Незважаючи на популярність лікування алкоголізму кодуваннями, визначити ефективний спосіб досить складно. Тільки кваліфікований нарколог або психотерапевт зможе грамотно підібрати варіант зняття тяги до спиртного, враховуючи при цьому тривалість захворювання, стан пацієнта на момент звернення, наявність супутніх захворювань.

Для отримання стійкого результату кодування з виїздом на будинок потрібне дотримання декількох умов :

абсолютна тверезість вирішив закодуватися людини протягом трьох і більше діб на момент пригоди процедури; відсутність слідів етанолу в крові, доведене лабораторними дослідженнями; свідоме згоду пацієнта, отримане без тиску з боку.

Щоб мінімізувати можливість появи ускладнень, Захід повинен проводитися досвідченим фахівцем, а при використанні ін’єкцій і підшивання – в стерильних умовах. Тільки в цьому випадку виклик додому і лікарські маніпуляції будуть безпечними для здоров’я хворого, гарантують ефективність лікування.

Довіряти оголошення про кодування на дому-значить піддавати свій організм ризику потрапити в руки непрофесіоналів. Таке лікування може серйозно нашкодити страждає залежністю людині. При сформованому бажання закодуватися звертайтеся до дипломованим наркологів спеціалізованого центру «Приватний медик 24», які підберуть варіант методу і за доступною ціною позбавлять від патологічної тяги до спиртного.

Можливо, Вам буде корисно.

Кодування на дому.

Клініка «Преображення» надає підтримку залежним і здійснює кодування від алкоголізму на дому в Москві за доступними цінами. Ми ефективно боремося з згубною звичкою пацієнта, застосовуючи медикаменти і психологічну допомогу, яку, до слова, отримують і члени сім’ї хворого.

Чому необхідно замовити медичну послугу.

Ми впевнені, що алкогольна залежність – це хвороба. Тому закликаємо своєчасно звертатися до установи, щоб отримати екстрене та ефективне лікування. Пацієнти, які не бажають впоратися із захворюванням, незабаром ризикують домогтися неприємних наслідків і ускладнень у вигляді:

Ізоляції від соціуму – поруч залишаються тільки співзалежні (рідні, близькі) і люди зі схожими проблемами. Особистісної деградації. Збідніння інтелектуальних і когнітивних здібностей – погіршується пам’ять, стає складніше думати. Погіршення стану шкіри. Негативного впливу на внутрішні органи, зокрема, на печінку, серце. Збільшення ризику в отриманні інсульту, інфаркту. Загострення всіх хронічних захворювань через зниження імунітету.

Це далеко не повний перелік наслідків від алкоголізму. Основною проблемою є скорочення терміну життя, а також погіршення загального стану клієнта. Крім того, не діючи, ви робите боляче своїм близьким, яким доводиться стикатися зі складнощами догляду за п’яною людиною.

Кодування на дому від алкоголю (кодування на дому від алкоголізму)

Виїзд нарколога протягом 30 хвилин по Москві і області!

Алкоголізм-серйозне захворювання, що представляє загрозу для життя і здоров’я людини. Небезпека полягає в тому, що питуща не віддає звіту своїм діям, деградує, занурюється все глибше в безодню згубної залежності. В даному випадку допоможе втручання родичів. Не варто дивитися, як близька людина гробить здоров’я, позбавляє себе майбутнього. Викликати лікаря можна в будь-який час. Візит нарколога – реальна можливість повернути мир і благополуччя в будинок.

Кодування від алкоголю (алкоголізму) на дому.

Доктор зможе припинити багатоденний запій, привести людину до тями, мотивувати на лікування, підтримати близьких. Діяти варто швидко. Не потрібно думати, що людина зможе напоумитися і самостійно кинути пити. Лікування алкоголізму полягає не тільки у виключенні інтоксикації та усуненні симптомів похмілля. Важливо прибрати психологічні бар’єри, що перешкоджають нормальному життю в соціумі. Виключити повторний зрив допоможе кодування. Різниться кілька методів:

Як відомо, досі не існує ефективних ліків від алкогольної та наркотичної залежності, щоб допомагало всім. Тому лікування здійснюється індивідуальним чином. Лікар:

впливає на свідомість пацієнта з метою корегування його дій; вселяє йому, що прийом алкоголю призведе до серйозних наслідків; «грає» на віру пацієнта ефективність впливу; направляє вплив на посилення інстинкту самозбереження.

Кодування від алкоголю (алкоголізму) додому у здійснюється переважно за методом Довженка. Для його реалізації не потрібно спеціалізоване обладнання. В процесі сеансу доктор переконує пацієнта, що вживання спиртного викличе тривалу і болісну смерть. Саме це стає істотним мотивуючим фактором, щоб назавжди кинути пити. Позбутися залежності можна протягом декількох сеансів. Однак їм повинно передувати підготовче лікування. Пацієнт повинен бути тверезий, свідомо погодитися на кодування, що в більшості випадків просто неможливо, тому що п’ють не визнають своєї залежності, геть відмовляються від лікарської допомоги.

Кодування на дому в Москві і Московській області.

В кожному районі Москви цілодобово чергують 3-4 нарколога!

Фахівці клініки» порятунок » готові прийти на допомогу на перше прохання родичів. Здійснюємо анонімне виїзне консультування, проводимо лікування алкоголізму і кодування на дому. Госпіталізація в стаціонар може знадобитися у важких випадках:

епілептичний припадок; внутрішній тремор; безперервна блювота; часті непритомність; агресивна поведінка; зорові, звукові галюцинації.

Ми готові допомогти в будь-яких випадках. Кодування на дому в Москві і Московській області здійснюється щодня. Не потрібно залишатися наодинці зі своєю проблемою і терпіти всю аморальність дій п’яного родича. Наші лікарі зможуть:

швидко привести до тями; усунути абстинентний синдром; виключити агресію, гнів; допомогти з госпіталізацією.

Варто врахувати, що кодування – це протирецидивна міра, що дозволяє більш ніж на 5 років забути про тязі до міцним напоям. Процедура здійснюється, коли пацієнт не пив більше 10 днів. Сеанс триває близько 2 годин. Лікування гіпнозом здійснюється із застосуванням препарату, як хлоретил. Доктор переконує пацієнта, що ліки тільки підсилює ефект від коду і при взаємодії з алкоголем може привести до непередбачуваної стресової реакції. Наші лікарі використовують найбільш ефективні методики навіювання, підходять до лікування алкоголізму комплексно.

Виїзд лікаря на дім.

Наш центр працює в цілодобовому режимі. Ми готові вислухати вас прямо зараз. Виїзд лікаря на дім здійснюється протягом години. Звернутися до нас за допомогою варто, якщо близька людина:

хоче кинути пити, але не може впоратися зі своєю хворобою; відмовляється визнавати свою залежність; знаходиться в багатоденному запої.

Детоксикація-стадія, що передує кодуванню. Швидко усунути інтоксикацію, симптоми абстиненції можна за рахунок крапельниць. Подальше лікування – психологічна корекція. За допомогою кодування реально:

швидко досягти повної відмови від спиртного; мінімізувати ризики появи рецидиву; допомогти людині почати нове життя.

Однак є й інші переваги такої методики:

відсутність медичних протипоказань до проведення лікування; відсутність блювотних позивів при вигляді спиртного; виключення побічних ефектів; низька вартість лікування.

Домогтися бажаного результату можна за 1-3 сеанси. Не потрібно оплачувати тривалий курс лікування, забезпечувати ізоляцію від звичного кола спілкування.

Ціни на кодування на дому.

Акція: кодування на дому від 5800 руб.

кодування від алкоголізму на дому

Нас рекомендують за доступність послуг наркологів і психотерапевтів, професіоналізм і наполегливість. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на кодування на дому і готові обговорити це делікатне питання з родичами індивідуально. В нашу користь можна навести аргументи:

гарантія на лікування гіпнозом 5 років; цілодобова психологічна підтримка питущих; якісна наркологічна допомога; оперативний виїзд нарколога на будинок; перевірена фармакотерапія; фахівці з досвідом роботи в області гіпнозу; чемне ставлення до інтересів хворих; повна конфіденційність.

Кодування від алкоголізму-реальний шанс для тих, хто хоче дійсно зав’язати і почати нове життя. Фахівці нашого центру готові вже сьогодні прийти на допомогу. Один короткий дзвінок зможе назавжди змінити долю близької людини на краще. Звертайтеся, пропонуємо ефективні методики лікування, реальну допомогу питущим на дому і в умовах спеціалізованого стаціонару.

Н ачать лікування.

Також можна записатися на прийом через сайт:

Не хоче лікуватися? Допоможемо! Ефективна мотивація!

Зв’язатися з нами:

тел. для регіонів: 8 (800) 777-90-25 (дзвінок безкоштовний)

Цілодобово! Анонімно!

Не відкладайте лікування, телефонуйте зараз!

МОТИВАЦІЯ НЕЗГОДНИХ НА ЛІКУВАННЯ.

Тест на солі.

УВАГА!

У клініці «Порятунок» з’явився тест на солі!

Дзвоніть!

Нагорода.

Клініка» порятунок » визнана кращою наркологічною клінікою і реабілітаційним центром найбільшим порталом наркологічні-клініки.рф.

Ми в соц.мережа.

кодування від алкоголізму на дому

Ефективне лікування алкоголізму і наркозалежності.

Ліцензія.

Наша клініка з лікування наркоманії та алкоголізму працює цілодобово і щодня. Ми надаємо такі послуги, як детоксикація (детокс) і реабілітація. Особлива увага приділяється психологічній залежності («тязі»). Також наша клініка практикує примусове лікування залежностей – мотивація пацієнта. Терміновий безкоштовний виїзд за пацієнтом. Є постлечебные програми і групи. Найсучасніші методи: підшивка (»вшивка»), кодування, програма 12 кроків-мінімальні ціни в Москві. У нас доступне ціноутворення на лікування, безкоштовне консультування. Ми завжди готові допомагати в позбавленні від залежностей. Можливе лікування алкоголізму в домашніх умовах. На питання «Підкажіть або порадьте хорошу наркологічну клініку або нарколога» відповідь однозначна: звертайтеся в клініку «порятунок»!

Ми знаємо, як змусити наркомана зняти ломку. Як відучити від наркотиків назавжди. Без згоди пацієнта лікування можливе. Замовляйте терміновий виїзд додому нарколога, психолога, які переконають наркозалежного приймати допомогу. Докладно.

Філія: Москва, вул. Мінусинська д. 3 Зручне розташування для жителів СВАО. Поруч з метро: Медведково Свіблово Бабушкінська. Найближчі міста: Митищі і Королев. Зручний проїзд з Ярославського шосе. Філія: Хімки, Лівобережжя зручне розташування для жителів САО. Поруч з метро: Річковий Вокзал Водний стадіон Планерна Сходненская. Міста поруч: Хімки Долгопрудний Лобня Зеленоград Красногорськ. Зручний проїзд з Ленінградського шосе. Філія: Москва, ЮВАО Зручне розташування для жителів ЮВАО. Поруч з метро: Рязанський Проспект Текстильники Кузьминки Вихіно. Зручний проїзд з Волгоградського і Ентузіастів шосе.

Увага! Відкриття нового стаціонару: Санкт-Петербург (СПб)

Також відкрився наркологічний реабілітаційний центр в Краснодарі, де ми приймаємо пацієнтів з Краснодарського краю, Ставропольський краї, Ростовській області, республік Крим, Калмикії, Північній Осетії, Карачаєво-Черкесії (Краснодар, Ставрополь, Майкоп, Черкеськ, Сочі, Новоросійськ, Геленджик, Туапсе, Сімферополь, Севастополь, Еліста, Ростов-на-Дону, Таганрог, П’ятигорськ, Нальчик, Владиваказ, П’ятигорськ та ін).

Якщо Ви помітили у дитини або близької Вам людини тривожні ознаки — постійну агресію, скритність, паніку, то це може бути симптомами наркоманії. Розширені зіниці, необгрунтований страх, припадок, напад, неадекватність, галюцинації, марення також можуть сигналізувати про проблему. В цьому випадку найкраще звернутися відразу за допомогою в професійну наркологічну клініку»порятунок». Саме в цій клініці ви можете анонімно пройти або здати тест на наркотики (визначення вживання і прийому), наприклад, тест на спайс по сечі.

Якщо ваші рідні або близькі — чоловік, брат, сестра, син або дочка почали вживати наркотики, не відвертайтеся, а допоможіть їм. Звертайтеся в наркологічний центр «Спасіння», і тут Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу і психологічну підтримку у важкий період життя. У клініці є жіночі і чоловічі відділення, адже лікування від наркотиків і алкоголізму у жінок і чоловіків мають деякі особливості та відмінності. «Порятунок» — це стаціонар закритого типу, тут пацієнти знаходяться в цілковитій безпеці і під ретельним наглядом фахівців.

Багато хто не вірить в те, що від залежності можна позбутися, звертаються в Православну Церкву, до різних знахарів при монастирях. Дуже часто можна почути благання родичів: «Порадьте, підкажіть, де лікують». Відома знахарка баба Шура з Абдуліно надає допомогу наркоманам і алкоголікам. Лікування народними методами і засобами не завжди виправдовує себе, куди надійніше звернутися до фахівців. Звертаючись за допомогою до нетрадиційної медицини, Ви ризикуєте втратити дорогоцінний час. У клініці «порятунок» використовують сучасне обладнання і перевірені методики лікування, які дійсно роблять позитивний вплив.

Якщо Ваша дитина нюхає, колеться чи палить наркотичні речовини, і Ви не знаєте з чого почати, то просто не втрачайте часу, довіртеся професіоналам своєї справи — медикам з центру «Порятунок». Зайдіть на офіційний сайт клініки, подивіться адреси, телефони і зв’яжіться зі співробітниками для отримання консультації. На сайті Ви зможете знайти всю необхідну інформацію, прочитати відгуки пацієнтів і їх родичів, форум. Замовте послугу зворотний дзвінок і отримаєте безкоштовну консультацію.

Для позбавлення від наркоманії та алкоголізму в клініці використовують сучасні і перевірені методики — 12 кроків, кодування, гіпноз, медикаментозне лікування. Також надаються такі послуги, як зняття ломки на дому, убод. Ви можете звернутися за допомогою, і медики центру приїдуть додому і проведуть всі необхідні дії, які ефективно допоможуть подолати ломку. Після цього хворого можна відправити в стаціонар на примусове лікування. Якщо наркоман не хоче проходити лікування, то зробити це можна навіть без згоди і відома хворого.

Алкоголізм — це теж гостро стоїть проблема. У клініці можна пройти кодування різними методами — лазерне кодування від алкоголізму, метод Довженка, за методом торпедо, внутрішньом’язова кодування. При необхідності до вас приїде нарколог додому (приїдуть, заберуть фахівці), проведе висновок із запою в домашніх умовах, призначить необхідне лікування і детокс. Алкоголізм може призвести до серйозних проблем — як фізичним (захворювання внутрішніх органів, цукровий діабет), так і до психологічних (агресія, шизофренія). Для кодування може бути використаний блок, подвійний блок, медикаментозне лікування також може допомогти, наприклад, гель Еспераль допомагає багатьом алкоголікам позбутися від проблеми і вийти із запою.

Реб центр «порятунок» — це шанс для багатьох на повернення до колишнього життя. Тут працюють кращі наркологи, психотерапевти і психологи, використовуються сучасні методи та інноваційне обладнання. Висновок із запою з виїздом, пивний запій і алкоголізм, наркоманія-все це можна побороти, головне, довіритися професіоналам.

Клініка «порятунок» — це своєрідний санаторій, де лікують малолітніх, адже підлітки часто просто не усвідомлюють складності цього захворювання. Тут можна пройти анонімно обстеження і лікування, лікарі клініки зроблять все можливе для позбавлення від залежності. Курс лікування буде прямо залежати від складності захворювання і тривалості прийому наркотиків. Якщо вас цікавить, скільки коштує допомога професіоналів, то можна відповісти з упевненістю-клініка пропонує своїм пацієнтам не тільки якісне, але і недороге лікування. Ціни та вартість послуг розраховуються в індивідуальному порядку і будуть залежати від типу лікування і часу перебування в центрі. Пам’ятайте про те, що підліток, в силу свого віку дуже вразливий, адже дитячий організм тільки розвивається, тому при виявленні перших симптомів потрібно відправляти дитину на примусове лікування. Наркоманія може призвести до таких серйозних захворювань, як ВІЛ, гепатит та інші.

Кодування від алкоголізму на дому.

Висновок із запою!

Викликати лікаря або отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном:

або введіть ваш номер і ми передзвонимо!

Для багатьох проблема алкоголізму стоїть дуже гостро, але від доленосного рішення звернутися до фахівця їх утримує побоювання розголосу або небажання проходити лікування в стаціонарі. Ті, хто не може самостійно подолати залежність, можуть закодуватися від алкоголізму на дому. У медцентрі «Алкоклиник» вам нададуть допомогу, причому зроблять це недорого і в комфортних умовах вашої звичної обстановки. Крім медичних процедур в нашій клініці надають необхідну допомогу психологічного характеру, в т. ч. і кодування від алкоголізму на дому за допомогою гіпнозу.

НАЗВА ПОСЛУГИ Ціна, руб. КОДУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ Психотерапевтичне кодування (гіпноз): Кодування за Довженка від 6 500 рублів Еріксонівський гіпноз 8 000 рублів «Блоки» : Метод «Подвійний блок» 7 000 рублів Метод «Потрійний блок» (новинка) 9 000 рублів Внутрішньовенне кодування: Кодування препаратом Торпедо 3 800 рублів Кодування препаратом Algominal, Acvilong, SIT від 3 000 рублів ін’єкція Еспераль від 4 000 рублів Вивитрол з консультацією психіатра-нарколога 30 000 рублів Внутрішньом’язове кодування (вшивання, імплантація): Імплантація Продетоксон 32 000 рублів вшивание Еспераль від 8 000 рублів Імплантація Дисульфірам 9 000 рублів Тетлонг-250 в/м’язово 3 місяці від 4 500 рублів Виїзд на будинок: Виїзд лікаря нарколога та консультація на дому 1 500 рублів Стандартна терапія алкогольних отруєнь (крапельниця одинарна): від 3 200 рублів Подвійне очищення (крапельниця подвійна): від 4 500 рублів Посилена терапія алкогольних отруєнь 6 500 рублів Максимальне очищення 7 500 рублів VIP-терапія алкогольних отруєнь 9 000 рублів.

Як діють препарати для кодування від алкоголізму на дому.

У складі кодувальних препаратів є речовини, які не дають ацетальдегідів (отруйних проміжних продуктів розпаду спирту) розкладатися до води і вуглекислого газу. Після уколу препарат вільно циркулює в крові і «осідає» в органах. Він абсолютно нешкідливий. Але як тільки в організмі з’являється алкоголь, ці сполуки починають проявляти свою агресивну дію.

У людини, що випила розвиваються:

Почервоніння (гіперемія) шкіри. Відчуття нестачі повітря і задишка. Серцебиття і перебої. Сильна пітливість і слабкість. Болі (найчастіше в грудній клітці). Втрата свідомості. Інші скарги.

У практиці зустрічаються випадки і з більш серйозними наслідками. Тому, перед тим як зробити недороге кодування на дому пацієнтам слід зняти психічну тягу. Для цього необхідна психотерапія.

Чи завжди можливе кодування від алкоголізму в домашніх умовах.

Якщо немає протипоказань (гострих форм захворювань, психічної неосудності, декомпенсованих станів), то процедуру можна проводити кожного клієнта. Важливо, щоб була мотивація до тверезості і бажання позбутися залежності. Готовність до заборонної терапії визначає нарколог на дому.

Перед кодуванням необхідно утримуватися від прийому спиртного протягом декількох днів. Деяким пацієнтам допускається одночасне проведення прискореної детоксикації з подальшим кодуванням.

Переваги нашого центру.

Для того щоб звернутися до наших лікарів і зробити кодування на дому, вам потрібно всього лише набрати телефонний номер +7(495) 922-88-61. Оперативний Виїзд додому і своєчасне лікування позбавлять Вас і близьких від безлічі бід. У числі наших переваг:

Швидкість і оперативність. Ми цілодобово організуємо виїзди по Москві і на відстань до 50 км від неї. Незалежно від того, коли вам знадобилася допомога, наша бригада приїде на виклик протягом 30-50 хвилин. Диспетчер нашої телефонної служби буде на зв’язку весь той час, поки бригада їде на ваш виклик.

Повна анонімність. Про ваші труднощі буде знати тільки лікар.

Віддалена професійна консультація. На нашому сайті ви можете задати питання, і кваліфікований нарколог докладно на нього відповість.

Досвід і вправність наших лікарів. Спеціаліст надасть допомогу при особливій тяжкості випадку (токсичне алкоотравленіе), поставить крапельницю, дасть рекомендації, підтримає психологічно. У центрі «Алкоклінік» працюють наркологи, психологи і психотерапевти з усіма необхідними сертифікатами, що володіють безліччю ефективних методик.

Демократичність цінової політики. Отримати кваліфіковану допомогу і дешево зробити кодування на дому може кожен.

Добровільність кодування. Попередній огляд пацієнта допомагає з’ясувати психологічну готовність до процедур. Після цього підбирається максимально безпечний спосіб ефективного кодування від алкоголізму в домашніх умовах.

Кодування від алкоголю в домашніх умовах за своїм змістом нічим не відрізняється від стаціонарного. Лікар-нарколог проводить всі потрібні процедури і застосовує психологічні методики (гіпноз, метод Довженко та інші) в умовах максимального комфорту пацієнта. Ціни при цьому не стають захмарними. Центр «Алкоклиник» допоможе вам і вашим близьким почати нове повноцінне життя.

Відео про нашу клініку:

Авторство і редагування тексту: завідувач відділенням психііатрії та наркології МЦ «Алкоклінік», психіатр-нарколог Попов А. г., лікар психіатр-нарколог Сєрова Л. А.

Кодування від алкоголізму вдома у залежного.

Без допомоги нарколога впоратися з алкоголізмом неможливо – потрібна кваліфікована допомога лікаря. Фахівці клініки «Приватна швидка допомога №1» здійснюють кодування на дому. Використання медичних препаратів, нових методів лікування дозволить впоратися із залежністю незалежно від стадії.

Коли потрібно кодування за місцем розташування залежного?

кодування від алкоголізму на дому

Кодування з виїздом додому в Нижньому Новгороді має свої переваги: відсутня необхідність самостійно відвідувати стаціонар, хворий комфортно себе почуває протягом всієї процедури. Найчастіше допомога лікаря на виклику потрібно в наступних випадках:

залежний знаходиться в стані запою, неадекватно сприймає дійсність; виникають складнощі з самостійним пересуванням, транспортуванням; необхідна екстрена допомога.

Етапи кодування від алкоголю.

Тільки лікування в спеціалізованій клініці дозволить назавжди позбутися від тяги до спиртного. Навіть якщо людина усвідомлює згубність своєї звички – впоратися з нею він не в змозі без допомоги досвідченого нарколога. Розмістити клієнта в умовах клініки з ряду причин не завжди можливо. Фахівці центру розробляють індивідуальну програму для кожного пацієнта. Ціна лікування залежить від застосовуваних препаратів.

Телефонуйте прямо зараз.

Цілодобова гаряча лінія з питань кодування на дому.

Існуючі методики кодування від алкогольної залежності.

Кодування від алкоголізму з виїздом на будинок дозволить пацієнту соціалізуватися, впоратися з неконтрольованою тягою до спиртного. Попередньо здійснюється виведення із запою, очищення організму від продуктів розпаду етанолу. Організм повинен бути позбавлений від усіх токсинів , шкідливих речовин.

Існує кілька методів позбавлення від захворювання:

використання медичних препаратів; ін’єкція «Торпедо»; підшивання «Еспераль»; метод Довженка.

від 3 діб тверезості.

Кодування від алкоголізму на дому ефективніше і найпростіше здійснюється препаратами, що містять дисульфірам і подібними йому речовинами. Основна їх властивість – блокування процесу засвоєння етанолу . Як наслідок-виникають сильні хворобливі відчуття при вживанні. Ін’єкція «Торпедо» викликає непереносимість містять спирт таблеток.

Важливою перевагою «Еспераль» є відсутність необхідності постійно приймати таблетки. Потрібно лише викликати за місцем розташування залежного фахівця. Дозування розраховується індивідуально – організм кожної людини індивідуальний. Метод Довженка підходить для клієнтів у віці більше 50 років. Фахівець гіпнозом впливає на підсвідомість, вселяє неприпустимість вживання.

Вартість послуги залежить від стадії залежності, обраної методики лікування. Буквально через кілька днів організм прийде в норму, залежний зможе почати соціалізацію. Наш наркологічний центр дає гарантію результату .

Ціни на кодування в клініці Медикаментозна блокада залежності Внутрішньовенні ін’єкції Торпедо 6 міс — 5000 руб. Замовити Торпедо 1 рік — 6500 руб. Замовити Торпедо 2 роки — 7900 руб Замовити Торпедо 3 роки — 8500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 1 рік — 6500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 3 роки — 14000 крб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 5 років — 18000 руб. Замовити SIT/MST 6 місяців — 5000 руб. Замовити Аквилонг 8000 руб. Замовити Тетлонг 250 препарат 7900 руб Замовити Внутрішньом’язові ін’єкції Вивитрол (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 24500 руб. Замовити Вивитрол (повторна процедура) 21500 руб. Замовити Селинкро (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 23500 руб. Замовити Селинкро (повторна процедура) 20500 руб. Замовити Голковколювання 7000 руб. Замовити Вшивание Еспераль (капсула) 1 рік — 8000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 3 роки — 12000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 5 років — 14000 крб. Замовити Методи психотерапії Метод Довженка 1 рік — 7500 руб. Замовити Метод Довженка 2 роки — 10500 руб Замовити Метод Довженка 3 роки — 12500 руб Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 1 сеанс — 2500 руб. Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 5 сеансів — 10000 руб. Замовити Лазером 8900 руб. Замовити Струмом 7000 руб. Замовити Складові методи («Блоки») Подвійний блок (Ін’єкція + Психотерапія) 1 рік — 10000 руб. Замовити Потрійний блок (Вшивання + Психотерапія + Провокація. Новий метод) 2 роки — 24500 руб. Замовити Провокація при кодуванні При замовленні у нас будь-якого методу 500 руб. Замовити Якщо закодувалися в іншому місці 1000 руб. Замовити Розкодування Нейтралізація кодування Ін’єкційні, внутрішньом’язові, психот-е методи від 3000 руб. Замовити Видалення підшитої імпланта від 5000 руб. Замовити.

* При проведенні процедури на дому + 1500 руб.

** Можливе оформлення довідки про проходження процедури.

Як закодуватися в домашніх умовах – надійні способи народними і медикаментозними засобами.

Багато людей, які вирішують кинути пити, але боятися звертатися до лікаря, замислюються про те, як закодуватися в домашніх умовах – надійні способи самостійного лікування від алкогольної залежності існують, але необхідно дотримувати ряд правил, щоб не завдати більшої шкоди організму. Є кілька надійних методів кодування на дому, визначити які допоможе лише фахівець.

Лікування алкоголізму в домашніх умовах.

Кодування від спиртних напоїв доцільно проводити в домашніх умовах, якщо хворий не вважає себе алкоголіком, не хоче їхати в клініку, не бажає кидати пити навіть при серйозної проблеми зі здоров’ям. Щоб зняти залежність і вивести пацієнта із запою, розроблено багато надійних способів, але ефективним домашнє лікування, якщо хворий сам прагне досягти позитивного результату. Вилікувати залежність без згоди людини дуже складно. Потрібен мотивуючий фактор, а далі курс терапії фахівець підбирає індивідуально.

Найрезультативнішими і надійними вважаються такі способи позбавлення від пияцтва:

Підшкірне або внутрішньом’язове введення лікарських препаратів, які викликають інтоксикацію організму. Після такого кодування у людини виникає блювота, нудота, рясне потовиділення. З’являється страх перед розпиванням міцних напоїв. Кодування гіпнозом. Процедура, при якій відбувається навіювання відрази до міцних напоїв. Вважається, що людина в домашніх умовах спокійний, розслаблений, тому більше схильний до гіпнотичного впливу. Такий спосіб кодування діє не на всіх, часто відбуваються зриви. Прийом таблеток – надійний спосіб кодування. Препарати ефективно виводять токсини і знижують залежність від спиртного. Ліки від алкоголізму повинен підбирати нарколог.

Що таке кодування

Багато алкоголіків, а також їх родичі часто задаються питанням, що таке кодування і можна проводити його в домашніх умовах? Психотерапевтичний вплив на хворого з метою усунення психологічної залежності від алкогольних напоїв називається кодуванням. Цей метод найефективніше працює з хворими, які легко піддаються гіпнозу. Лікар при кодуванні впливає на підсвідомість людини для створення у нього відрази, страху перед алкоголем.

Після процедури у пацієнта починає вироблятися умовний рефлекс, внаслідок чого людина при розпиванні алкоголю буде відчувати лише огиду і страх. Цей надійний спосіб лікування застосовується більше 50 років. Кодування в домашніх умовах повинен проводити кваліфікований фахівець (нарколог, психіатр). Крім того, таку процедуру можна робити лише за умови особистого бажання хворого.

Коли проводиться

Нарколог додому – ця послуга користується великою популярністю в сучасному суспільстві. Кинути пити з допомогою кодування можна, якщо людина усвідомлює необхідність проведення лікування, але йти в клініку не хоче або фізично не здатний. Родичі викликають наркологічну допомогу, якщо треба вивести людину із затяжного запою, після чого лікар пропонує їм закодувати пацієнта. Перебуваючи поруч з родиною і отримуючи належний догляд, залежний від алкоголю швидше піде на поправку, легше свикнется з новим способом життя.

Кодування проводиться за згодою хворого, часто цю процедуру роблять анонімно. При цьому основним завданням рідних є простежити за тим, щоб пацієнт протягом усього лікування не приймав спиртовмісних напоїв. Будь-який спосіб кодування повинен починатися з бесіди, під час якої доктор вивчає історію хвороби, виявляє протипоказання до кодування. Залежний отримує дозвіл на проведення процедури лише після того, як фахівець переконається в її безпеці для здоров’я алкоголіка.

Лікування алкогольної залежності медикаментами.

Використання лікарських препаратів при кодуванні є найпоширенішим і надійним способом лікування хронічного алкоголізму. Дія препаратів розвивається швидко і може тривати по-різному, виходячи з форми, дози, способу введення кошти, життєвих ситуацій та індивідуальних особливостей організму. Перевагами такого способу є:

доступність; ефективний для попередження рецидиву хвороби; підходить для лікування будь-якій стадії алкоголізму; великий асортимент препаратів; єдиний метод лікування при отруєнні сурогатами алкоголю.

Медикаментозне лікування в домашніх умовах слід погоджувати з наркологом. Як правило, для кодування застосовують інгібітори рецепторів головного мозку. Основними представниками цієї групи вважаються препарати на основі Налтрексону, які випускаються в пролонгованих капсулах, таблетках, розчинах для ін’єкцій. Всі лікарські засоби діляться на три види:

позбавляють від тяги до міцних напоїв; викликають огиду до алкоголю; позбавляють від похмілля.

Препарати, що викликають огиду.

Основна група лікарських препаратів для хімічного кодування базується на властивостях дисульфіраму. Діючі речовини таких засобів блокують роботу ферментів печінки, які повинні розщеплювати алкотоксини на нешкідливі складові. При цьому збільшується отруйний ефект від накопичених продуктів розпаду етилового спирту.

Прийом таких лікарських препаратів разом з алкоголем провокує погіршення стану пацієнта і викликає реакцію: блювоту, нудоту, тахікардію, напади задухи, порушення травлення. Симптоматика від засобів, що викликають огиду до алкоголю, настільки виражена, що пацієнт змушений відмовитися від розпиття спиртних напоїв під страхом смерті. Найпопулярніші препарати від алкоголізму:

Колме. Засіб продається у вигляді крапель, таблеток. Приймати препарат треба всередину 3-4 рази за добу. При реакції алкоголю з діючою речовиною ліки цианамидом, в крові хворого підвищується рівень ацетальдегіду. Пацієнт при цьому відчуває напад важкої інтоксикації. Колме – це таблетки від алкоголізму без наслідків, але при цьому не можна приймати медикамент людям з цирозом печінки, пороком серця, захворюваннями нервової системи, вагітним жінкам. Еспераль. Таблетки від алкогольної залежності містять дисульфірам, який бере участь у метаболізмі етанолу. При цьому алкоголь не розщеплюється, рівень токсинів збільшується, що призводить до сильного отруєння. Ліки дозволено до вживання в домашніх умовах, але, при цьому не можна перевищувати дозу, встановлену лікарем. Реакція організму при довгому використанні таблеток: гастрит, гепатит, психоз, тромбоз судин мозку, загострення поліневриту.

Таблетки, що знижують тягу до вживання.

кодування від алкоголізму на дому

Щоб позбавитися від алкогольної залежності і вийти із запою, в сучасній медицині є величезна кількість препаратів, які можна використовувати в домашніх умовах. Щоб не нашкодити організму, уникнути побічних ефектів від передозування, слід отримати консультацію лікаря. Найпоширенішими ліками, що знижують тягу до випивки, вважаються:

Метадоксил. Препарат усуває абстинентний синдром, прискорює виведення етанолу, активізує роботу ферментів, які розщеплюють ацетальдегід. При постійному використанні 500 мг діючої речовини у пацієнта підвищується опірність до спиртного. Побічні дії: алергічні реакції, поява бронхоспазмов. Торпедо. Вшивання препарату підшкірно поєднане з гіпнотичним впливом. Дисульфірам, що входить до складу капсули, впливає на печінку, тому вона перестає переробляти етанол. Термін кодування кошти Торпедо складаємо приблизно один рік. Виникнення нудоти, запаморочення, судом та інших негативних відчуттів на тлі прийому ліків пов’язано з отруєнням ацетальдегідом.

Крапельниця.

Якщо людина довгий час зловживає алкоголем, то його організм піддається сильному отруєнню етиловим спиртом. Щоб швидше вивести пацієнта зі стану запою, лікарі часто призначають крапельниці. Найкраще для проведення процедури з інфузійним розчином викликати нарколога, у якого є своє обладнання, сертифікат, ліки. Лише фахівець може правильно зробити крапельницю для детоксикації. Внутрішньовенні ін’єкції для придушення тяги до спиртного вводяться в вену за допомогою шприца.

Як правило, препарати, що використовуються лікарем, чинять заспокійливу дію, покращують настрій, мають антидепресивний ефект, підвищують працездатність. Разом з тим, будь-яке вживання алкоголю вони роблять небезпечним для життя. Склад крапельниці для кодування передбачає використання глюкози з інсуліном, содового розчину, засобів дезинтоксикаційної дії (Гемодез або Желатіноль) і полііонних розчинів (Дисоль). Існує кілька видів крапельниць, які застосовуються для виведення людини із запою:

Розріджують кров. Відбувається чергування сольового розчину та глюкози, завдяки цьому зменшується концентрація алкоголю в крові пацієнта, збільшується запас рідини. Збагачують вітамінами. Щоб організм швидше впорався з алкоголем, в глюкозо-сольовий розчин часто додають вітаміни: В1, РР, кокарбоксилазу. Забезпечують безпеку печінки. Основний метаболізм спиртовмісних напоїв відбувається в печінці, тому лікар для відновлення органу може призначити крапельницю з препаратом Ессенціале. Засіб нейтралізує кишкові отрути, не дає пошкоджуватися ферментам печінки.

Кодування на дому.

Якщо людина не хоче лікуватися від алкогольної залежності в спеціалізованій клініці, то кодування може бути проведено в домашніх умовах. При цьому процедуру обов’язково слід довіряти кваліфікованому лікарю-наркологу, у якого має бути відповідне обладнання та сертифікат на проведення такої послуги. Кодування в домашніх умовах має певні переваги:

цілодобова послуга; анонімність; сеанс триває приблизно дві години; постійний контроль за станом пацієнта; звичні комфортні умови.

Сьогодні існує величезна кількість надійних методик кодування від алкоголізму. Всі види умовно можна розділити на два типи: психотерапевтичні і медикаментозні. Використання лікарських препаратів – надійний спосіб, людина при цьому надовго може відмовитися від вживання міцних напоїв. Принцип психотерапії грунтується на навіюванні. Процедура кодування проводиться в стані гіпнотичного сну, під час якого фахівець працює з підсвідомістю пацієнта, робить установку на відмову від спиртного. Найвідомішими способами є:

Метод Довженка. Пацієнта можуть вводити в гіпноз або залишити не спати, при цьому його переконують в перевагах тверезого життя. Доктор вселяє стійку огиду до алкоголю. Таке лікування є ефективним, якщо у людини є мотив для позбавлення від пияцтва. Якірний гіпноз. Техніка застосування якорів вважається ефективною і надійною при боротьбі з алкогольною залежністю. Такі точки є в підсвідомості будь-якої людини. Завданням психотерапевта є правильне визначення якорів. Можуть використовуватися на сеансі гіпнозу емоційні позитивні, негативні сплески з життя. При порушенні установки часто з’являється розлад психіки, тому кодуванням повинен займатися фахівець.

Чи можна закодувати людину без її згоди.

Алкоголізм – важка хвороба, від якої людина не в змозі самостійно позбавитися. Кодування в домашніх умовах – це хороший надійний варіант позбавлення від залежності, але примусово змусити зробити процедуру не можна. Людина сама повинна дати дозвіл на проведення кодування. Винятком є алкоголіки, які вчинили важкі злочини в стані сп’яніння, і яких направили на лікування за рішенням суду.

Насильно відучити людину від розпивання міцних напоїв майже неможливо, адже лише спільні зусилля психіатра, нарколога, психолога, підтримка родичів і бажання алкоголіка допоможе назавжди забути про згубною звичкою. Знання хворого про те, як і від чого його лікують, бажання добитися результату – ось запорука успіху при боротьбі з алкоголізмом!

Народні засоби.

Поряд з лікарськими препаратами для боротьби з алкогольною залежністю може бути використана терапія травами. Найпопулярнішими і надійними є наступні домашні рецепти:

Трав’яний гіркий настій. Для приготування ліків треба взяти 4 ч. л. чебрецю, по 1 ч. л. полину і золототисячника. Столову ложку сухої суміші треба залити окропом, потім настояти дві години. Приймати настій слід по 2 ст. л. за півгодини до їди 3 рази за день. Курс лікування – 3 місяці. Відвар булавовидного плауна. Допоможе кинути пити сухий порошок рослини (10 г), який необхідно залити склянкою окропу. Половину порції відвару треба випити разом з 50 г горілки. З’явиться сильна нудота і відторгнення будь-якого алкоголю.

Кодування від алкоголізму на дому.

Кодування – заключний етап лікувального процесу, який проходить пацієнт з хронічним алкоголізмом. Кодування передує обов’язкова детоксикація (очищення організму від алкогольних отрут), загальна терапія з відновленням пошкоджених тривалою інтоксикацією органів, психотерапія. Клініка «Алкоголь Хелп» проводить всі види підготовчого лікування, і кодування в найкоротші терміни з максимальною ефективністю, як в умовах центру, так і вдома у пацієнта.

Види кодування:

за методом Довженка, із застосуванням елементів гіпнозу та емоційно-стресового впливу; внутрішньовенне введення препарату, що володіє антиалкогольною дією, що зменшує тягу до спиртного; підшивка (вшивання). В цьому випадку препарат вводять у вигляді капсул (таблеток) під шкіру за допомогою невеликої операції; гіпноз; інші методи (за допомогою лазера, комбіновані способи).

Вибір варіанту кодування проводиться лікарем і пацієнтом спільно. Цей вид лікування через свою специфічності повинен застосовуватися в умовах клініки. У деяких випадках допустимо кодуватися в домашніх умовах. Наше завдання полягає в тому, щоб розібратися, які методи нарколог застосовує на виїзді, у чому специфічність їх проведення.

Як закодуватися від алкоголізму на дому.

З певних причин деякі наші пацієнти хочуть пройти кодування від алкоголізму на дому. Для цього вони (родичі) попередньо приходять в клініку, або дзвонять в диспетчерську службу, оформляють виклик нарколога на будинок. Лікар з’ясовує причини, з яких хворий не виявляє бажання пройти лікування в умовах клініки, і тоді вже за взаємною згодою призначається день і час приїзду фахівця.

Підстави для кодування на дому у пацієнта:

бажання збереження повної анонімності. У деяких випадках людина не хоче, щоб його бачили навіть співробітники Центру (високий соціальний пост, популярність і т. д.). Єдиний свідок лікувального процесу – сам лікар; неможливість (тимчасова або постійна) до самостійного пересування. Така необхідність може виникнути у разі розвитку якогось захворювання, отримання травми, інших причин (сімейні обставини); проходження лікування в домашніх умовах з приводу іншого захворювання; експрес-детоксикація неускладнених форм залежності з подальшою внутрішньовенною кодуванням.

У домашніх умовах допустимо провести кодування лише деякими методами. Розберемося, якими саме, а також, чому є обмеження.

Які способи кодування не рекомендується і допускається використовувати на дому у пацієнта.

Теоретично, будь-який вид остаточного лікування можна було б застосовувати поза умов клініки. Але, для проведення стрес-терапії методом Довженка необхідна наявність певної апаратури і спеціально обладнаного кабінету. Привезти з собою все необхідне обладнання фахівець не в змозі. Щоб зробити підшивку (вшивання) потрібно як мінімум стерильність маніпуляційної, а ще краще – операційної. Вдома у пацієнта забезпечити необхідні умови дуже важко. Занурення хворого в гіпноз, слід проводити в кабінеті, повністю захищеному від впливу сторонніх звуків. Сучасні квартири не припускають повної звукоізоляції. Це створює суттєву перешкоду гіпнотерапії. Зазначені і непередбачені складності можуть обмежити застосування описаних методів поза стінами клініки. У домашніх умовах допустимо лазерне кодування при використанні портативного апарату. Найбільш оптимальним є метод внутрішньовенного кодування.

Методика проведення кодування від алкоголізму на дому.

Перед початком процедури у пацієнта повинна бути мінімальна «витримка» 3-4 доби. Тобто без належного утримання від алкоголю кодування може бути неефективною. В ідеалі, хворий повинен пройти описану на початку статті підготовчу терапію. Після приїзду нарколога з нашої клініки проводиться обов’язкова психотерапевтична бесіда з пацієнтом і його родичами. Якщо доктор не виявить протипоказань, то людина, якій належить провести кодування, пише розписку. У ній вказується прохання і добровільне бажання пройти підібраний вид терапії. Особлива увага приділяється попередженню розвитку можливих негативних наслідків, які може викликати у людини прийом алкоголю до закінчення строку кодування. Після огляду пацієнта лікар приступає до процесу кодування. При хворому розкривається ампула з кодировочним речовиною, яким наповнюється шприц. Людині в лежачому положенні повільно вводиться в вену препарат. Після ін’єкції рекомендується полежати протягом 10-15 хвилин. При необхідності лікар може зробити провокацію. Вдихання запаху алкоголю через деякий час викликає у людини реакцію.

У пацієнта може початися:

почервоніння шкіри обличчя, рук, тулуба; підйом артеріального тиску; утруднення дихання (задишка, ядуха); прискорене серцебиття; запаморочення, головний біль, втрата свідомості.

У разі попередньої детоксикації, нарколог вводить кодировочный препарат або відразу, не знімаючи крапельницю, або через деякий час, залежно від використовуваного ліки, терміну кодування, і стану хворого. Лікарі нашої клініки «Алкоголь Хелп» кодують пацієнтів з високою гарантією результату. При необхідності, після лікування закодована людина може отримати у нарколога консультацію в телефонному режимі.

Кодування від алкоголізму вдома і в клініці Відродження.

Кодування від алкоголізму ін’єкційне на дому 8000 рублів.

Кодування від алкоголізму ін’єкційне в клініці 8000 рублів.

Імплантація сенсибілізуючого препарату (Еспераль) 20000 рублів.

кодування від алкоголізму на дому

Наркологічна допомога в клініці «Відродження» надається на анонімній основі, вся інформація про результати обстеження і лікування є строго конфіденційною.

Виклик нарколога додому, прийом пацієнтів в клініці цілодобово-телефонуйте 8 (495) 649-00-02.

Кодування від алкоголізму-метод профілактики рецидивів алкогольної залежності, що полягає у введенні в організм пацієнта медичного препарату, що викликає непереносимість спиртних напоїв і усуває потяг до алкоголю (тягу). Обов’язковою умовою виконання кодування від алкогольної залежності є письмова згода хворого (або його законного представника) з можливими наслідками у разі порушення режиму утримання від спиртного.

Кодування від алкоголізму на дому краще для пацієнтів, які не можуть пройти курс стаціонарного лікування залежності. Кодування на дому дозволяє швидко і з невеликими матеріальними витратами Закрити проблему на певний термін (в практиці 1-6 міс.). Однак, відсутність можливості повноцінного клінічного обстеження пацієнта і подальшого динамічного спостереження звужують спектр препаратів, які можуть бути використані. Лікар-нарколог змушений застосовувати самі м’які препарати, щоб уникнути можливих побічних ефектів у разі наявності у пацієнта супутніх захворювань, які можуть вплинути на переносимість діючої речовини.

Кодування від алкоголізму в умовах наркологічного стаціонару клініки Відродження проводиться на завершальному етапі лікувальної програми. Попередньо лікуючий лікар готує пацієнта до процедури: виконує необхідні дослідження, оцінює стан функцій органів і систем хворого (насамперед органів детоксикації та видільної системи), виробляє підбір необхідного препарату і адекватної дозування діючої речовини.

Безпосередньо перед кодуванням лікар проводить з пацієнтом роз’яснювальну бесіду, акцентуючи увагу на обмеженнях, пов’язаних з майбутньою процедурою. Докладно обговорюється неможливість вживання навіть мінімальної кількості спиртного після введення в організм сенсибілізуючої речовини. Потім проводиться ін’єкційне або оперативне введення в організм медичного препарату.

Після процедури рекомендований постільний режим 3-6 годин. В період адаптації організму хворого до дії активної речовини можливе почастішання ритму серця, коливання артеріального тиску, запаморочення, підвищення температури тіла, свербіж, пітливість. Лікар психіатр-нарколог спостерігає за станом пацієнта, відстежуючи гемодинамічні зміни, і, при необхідності, проводить коригуючу терапію.

Для кваліфікованого вирішення питання про проведення кодування від алкоголізму на дому або в клініці необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Консультація нарколога по телефону, виклик нарколога додому, запис на прийом в клініці: 8 (495) 649-00-02 цілодобово . Виїзд нарколога додому для кодування від алкогольної залежності здійснюється цілодобово. Прийом в наркологічній клініці «Відродження» за адресою: м. Москва, вул. Угрешская, д. 2, стор 148 (схема проїзду); щодня з 9:00 до 20:00.

Кодування від алкоголізму на дому.

Кодування на будинок-що це, як здійснюється?

Кодування від алкоголю на дому має на увазі порядок певних дій. Необхідно підготувати пацієнта до того, що буде проводитися кодування. А для цього важливо переконати його в тому, що все робиться йому на користь. Рідні і близькі, як правило, зробити це не можуть, оскільки використовують методи примусу і тиску, ставлять ультиматуми. У ряді випадків такий підхід змушує людину задуматися про необхідність кодування від алкоголізму, але частіше він просто не спрацьовує.

Психологи і психіатри наркологічних центрів застосовують комплексний підхід, який носить назву інтервенції. Спеціаліст розмовляє з пацієнтом, створює комфортну атмосферу розслабленості і довіри, і вже на цьому тлі м’яко і коректно направляє людину до думки про необхідність лікування. Треті особи при таких розмовах бути не повинні. Крім того, іноді необхідно провести роботу з родичами залежного, щоб вони теж скорегували поведінку і допомогли налаштувати людину на лікування.

Кодування від алкоголізму на дому!

Коли пацієнт готовий до кодування на дому , він повинен здати всі аналізи. Частково забір аналізів можливий на дому, але деякі обстеження можна провести тільки в клініці. На підставі аналізів і вивчення історії хвороби нарколог робить висновки, як краще закодуватися і приступає до лікування.

Виїзд для кодування на дому — замовити послугу.

Слід відразу зазначити, що кодуватися на дому може бути не дуже зручно. Необхідно пройти обстеження, і якщо не зробити цього в наркологічній клініці, потрібні будуть дані від лікарів з інших медзакладів. Наприклад, може знадобитися обстеження в районній клініці.

Є і другий нюанс, про який пацієнти часто забувають: щоб лікуватися вдома, потрібно віддавати собі звіт в тому, що стежити за своїм станом і контролювати бажання випити доведеться більшу частину часу самостійно. Це не так просто, як може здатися на перший погляд. Крім того, родичі пацієнта повинні будуть вести себе грамотно: не тиснути на пацієнта, враховувати, що якусь частину часу він буде роздратований і неадекватний. Буде потрібно багато терпіння і розуміння. Самим родичам теж доведеться важко, і краще, якщо у них буде підтримка і професійна допомога психотерапевта або психолога.

Кодування від алкоголізму будинку: плюси і мінуси.

Анонімність кодування від алкоголізму на дому.

Ціна кодування на дому.

Звична обстановка: великий плюс для кодування в домашніх умовах.

Як відбувається кодування на дому.

Після психологічної підготовки і певного періоду утримання нарколог або проводить підшивку чи ін’єкцію на дому, або проводить сеанс гіпнозу за методом Довженка. Далі нарколог веде спостереження в амбулаторному режимі (тобто виїжджає додому для контролю стану пацієнта), подальший догляд за ним здійснюють родичі. У будь-який момент можна звернутися і провести додаткові сеанси або необхідні лікувальні процедури: виведення з запою і кодування на дому, чистку організму і інші медикаментозні процедури.

Кодування на дому від алкоголізму в Москві.

Позбавлення від алкогольної залежності — нелегкий шлях як для самого залежного, так і для його рідних чи близьких. Похід в лікарню — це усвідомлення масштабів проблеми, сором за себе, сором за те, що взагалі проблема алкоголю торкнулася сім’ї. В цілому, алкоголь завжди викликає це почуття. Напевно, причина ще в старому загартуванні, що залишилася від радянського часу. Згадати хоча б витверезники, загальні збори, на яких наслідки п’яних витівок висвітлювалися якомога більшій кількості людей. Однак можемо сказати, що сором — це не панацея. Сучасний підхід до лікування і кодування на дому від алкоголізму в клініці «НАРКОМЕД» передбачає:

анонімність — ми не повідомляємо про вашу хворобу на місце навчання, роботи використання безпечних препаратів, що не мають побічних ефектів підбір методів залежно від стану здоров’я, стадії хвороби, ціни сучасні умови лікування в стаціонарі спостереження лікаря-нарколога, проведення оглядів психотерапію — індивідуальну або групову.

Багато наших пацієнтів хочуть проводити кодування на дому від алкоголізму. Таке рішення пов’язане з тим, що домашні умови — найкомфортніші в моральному плані. Кодування на дому можливо, якщо будуть дотримані кілька головних умов:

ніхто з домашніх не підтримує пристрасті хворого у пацієнта не буде доступу до алкоголю пацієнт припинить спілкування з компаніями, у яких він раніше пив хворий висловлює велике бажання кинути пити хворий обіцяє дотримуватися режиму один.

Домашнє кодування передбачає різні послуги. Це може бути екстрене витрезвленіе, комплекс робіт виведення з запою, кодування, Психотерапевтична допомога. Кожна з них виконується висококваліфікованим лікарем наркологом.

Кодування на дому: методи.

Всі методи кодування розділені на медикаментозні та психотерапевтичні. Для повноти ефекту і тривалого результату ми часто комбінуємо ці способи. Алкоголізм-це психофізичне захворювання, тобто хвороба, яка «вдаряє» по всіх фронтах. Важливо лікувати не тільки зовнішні прояви і фізичну тягу до спирту, але і психіку: чому людину тягне до алкоголю? які проблеми він запиває? чого йому не вистачає? як інакше можна боротися зі стресом? Крім того, з психологом спілкуються також і рідні хворого.

Кодування від алкоголізму — це найрадикальніший спосіб боротися із залежністю. Цій процедурі передує виведення із запою і тверезе життя протягом від трьох днів-така обов’язкова умова. Ми проводимо кодування за кількома найпопулярнішими способами. На дому застосовується:

кодування за методом А. Р. Довженка кодування на дому за допомогою гіпнозу метод активної психокорекції введення медикаментозного препарату «Еспераль» і «Торпедо”

Перші два способи базуються на психологічному навіюванні страху вживання алкоголю. Що робить лікар? Він переконує пацієнта в тому, що навіть найменша доза буде причиною поганого самопочуття. І відбувається так, що якщо раптом хворий захоче випити, він відчує значне погіршення самопочуття. Це може бути просто підвищення артеріального тиску, головний біль і нудота (як при отруєнні), так і значно серйозніші хвороби-інфаркт, інсульт, судоми, крововиливи. Пацієнт просто боїться померти від алкоголю і відмовляється від нього на користь тверезого життя.

Термін кодування різниться дією від 1 року до 5 років. За бажанням її можна продовжити, якщо її терміну виявилося мало або є ризик, що людина сорватеся. Саме тому ми радимо паралельно використовувати метод активної психокорекції. Як самостійний спосіб він може бути використаний тільки на початкових стадія алкоголізму.

Медикаментозне кодування в домашніх умовах має на увазі введення ін’єкцій під шкіру. Головне діюча речовина — дисульфірам — посилює наслідки похмілля і діє негативно на загальне почуття. Через це у людини виробляється страх і рефлекс: алкоголь = зло. Будь-який прийом алкоголю несе небезпеку: навіть келих пива може закінчитися викликом швидкої допомоги. Термін дії такого уколу — від 6 місяців. Сам засіб не має згубного впливу на організм залежного, але привчає його до життя без алкоголю. Протягом усього курсу лікування ви не залишаєтеся наодинці з проблемою: наші лікарі постійно моніторять стан хворого,у разі необхідності, коректують схему лікування і проводять психологічні бесіди. Клініка кодування від алкоголізму « НАРКОМЕД» зробить все, щоб повернути вашого близького до нормального життя.

Наркологічні послуги.

Вітаємо Вас на сайті наркологічного центру «Наркологія Москва»

Наша організація надає наркологічну допомогу цілодобово по місту Москві і Московському окрузі.

Медичні послуги надаються як виїзними сертифікованими лікарями так і в ліцензованому наркологічному відділенні. Час прибуття в будь-яку точку Москви 1 годину.

виведення із запою в домашніх умовах (відень, ліквідація наслідків алкогольних ексцесів, абстинентних явищ, психоневрологічних розладів, пов’язаних з алкогольною інтоксикацією); виведення з запою в стаціонарі (наші фахівці, при необхідності здійснюють транспортування у відділення наркології цілодобово); кодування (хімічна блокада) методом «Торпедо»; лікування алкоголізму препаратом Вивитрол; лікування алкоголізму методом внутрішньовенного введення препарату «SIT» / «NIT»; швидке вытрезвление на дому; лікування алкоголізму за допомогою імплантації препарату «Suspensio Suggestone»; кодування методом Довженка.

Психологічна допомога в стаціонарі і в домашніх умовах:

кодування від алкоголізму на дому

амбулаторна реабілітаційна програма; індивідуальна робота психолога; психологічний супровід; стаціонарна реабілітація в Москві і регіонах Росії; стаціонарна реабілітація за кордоном (о. Балі – Індонезія, Сербія, Таїланд, США).

Алкогольна залежність — це хронічне захворювання, викликане надмірним вживанням спиртних напоїв. Формується алкоголізм поступово, і часто людина навіть не розуміє, що вже хворий, і що йому потрібна кваліфікована допомога фахівців.

Лікування алкоголізму, виведення з запою на дому та в клініці, процедура дезінтоксикації – це і багато іншого стає необхідним, коли у людини формується психологічна і фізіологічна залежність від спиртних напоїв. Єдиним вірним рішенням стає звернення в наркологічну клініку, де фахівці відразу після ретельного огляду почнуть лікування алкоголізму, висновок із запою в разі необхідності.

Як проводиться лікування алкоголізму, виведення із запою на дому і в клініці?

Лікування алкоголізму в клініках наркології – сучасне рішення проблеми алкогольної залежності, ніякі домашні і народні методи не будуть настільки ефективні, як професійна допомога наркологів.

Лікування починається з звернення в клініку, де залежний проходить ретельний огляд, щоб визначити загальний стан організму, стадії залежності, найкращі методи терапії. Якщо залежний знаходиться в стані запою, то є два шляхи вирішення цієї проблеми-висновок із запою на дому і в умовах клініки.

Найбільш ефективна госпіталізація в клініку для виведення з запою, тому що в такому стані людина потребує постійного спостереження і контроль, щоб нормалізувати його стан і вберегти від виникнення зривів захворювання.

Реабілітація – ефективний метод позбутися психологічної залежності.

У лікуванні алкоголізму, виведення з запою на дому та в клініці — не єдині необхідні процедури, далі необхідно провести процедуру дезінтоксикації, яка дозволить очистити організм від отрут і токсинів алкогольного походження. Коли стан людини нормалізовано, і фізична залежність відступає, то необхідно зайнятися психотерапевтичним аспектом захворювання.

Лікування алкоголізму — виведення із запою вдома, госпіталізація в клініки, різні методи кодування – все це може стати марним, якщо вчасно не почати програму реабілітації.

Тривала психотерапевтична допомога у центрі реабілітації стає вирішальним чинником в позбавленні від залежності, адже завдяки їй виявляються причини, з яких почалося захворювання, людина звикає до нових тверезим умов життя, змінює коло свого спілкування, налагоджує стосунки зі своєю сім’єю.

Ми пропонуємо медикаментозне лікування в наркологічному центрі, яке включає в себе:

Зняття абстинентного синдрому (зняти ломку) за 6-8 годин (УБОД) або класична схема детоксикації, виведення з запою Лазеротерапія; Плазмаферез; Кодування від наркоманії — підшивка від наркотиків», кодування від алкоголізму (хімічна блокада);

Реабілітація в наркологічному реабілітаційному центрі включає в себе:

Мотивація і транспортування пацієнта в центр реабілітації наркоманів і алкоголіків. Реабілітаційний курс 3-12 місяців. Амбулаторна програма 3-6 місяців. Соціальна адаптація.

Ми можемо надати Вам безкоштовну консультацію щодо хімічних залежностей. Цілодобово, анонімно, ефективно.

+7 (499) 404-05-23 (багатоканальний)

Кодування від алкоголізму на дому.

Якщо родичі або близькі друзі бачать, що людині потрібно допомогти позбутися згубної звички, і прохання пройти лікування в клініці не увінчалася успіхом – варто скористатися послугою кодування від алкоголізму з виїздом на дім.

Ефективність цього методу терапії полягає в тому, що хворому не потрібно докладати зусиль і знаходити мотивацію, щоб кудись вийти за допомогою. На будинок приїжджає лікар і методами медикаментозного або психологічного впливу викликає у пацієнта огиду до алкоголю.

Вартість кодування.

Послуга Ціна Кодування від алкоголізму від 4 500 руб.

Безкоштовна консультація нарколога.

Розберемо Вашу ситуацію, підберемо оптимальне рішення!

або зателефонуйте +7 (495) 988-15-03.

Кодування на психологічному рівні.

Кодування від алкоголізму на дому – це зручно, бо не треба думати про те, як доставити залежного на територію клініки. Також звична домашня атмосфера створює комфортні умови для проведення лікування. У людини не підвищується тривога через нове приміщення, великої кількості людей в білих халатах.

Після того, як фахівець приїхав за викликом, пацієнта діагностують. Спільно з ним, його родичами і членами сім’ї приймають рішення, обговорюють вид кодування і ціни, враховують індивідуальні показники здоров’я людини.

Перший спосіб психологічного кодування від алкоголізму на дому-це гіпноз. Пацієнта вводять в несвідомий стан. Саме тоді фахівець вселяє йому, що той не любить випивати, відноситься до всіх спиртних напоїв з огидою, йому не подобається бути залежним від пляшки і компанії, яка пропонує таким чином провести час.

Після цього лікар промовляє позитивні установки, які направлені на любов до спорту, збалансованому харчуванню без шкідливих напоїв, пробуджує бажання поліпшити якість свого життя, підтримувати міцні відносини з близькими людьми, розповідати їм про проблеми і вирішувати їх без алкоголю.

Інший спосіб – це кодування за методом Довженка. Лікар гучною і чіткою вимовою розповідає пацієнтові про:

негативні наслідки вживання спиртних напоїв; які будуть проблеми в соціально-побутовій сфері, якщо зараз не позбутися згубної звички; про можливе цирозі, гепатиті, артеріальної гіпертензії, порушення ритму серця, енцефалопатії; приклади з життя, що траплялося з людьми, які не хотіли позбавлятися від пристрасті до алкоголю.

Ефективне кодування з виїздом додому-гарантія тверезого життя.

Алкоголь отруює організм, надаючи згубний вплив на перебіг фізіологічних процесів і психіку людини. Проведене фахівцями клініки «Приватна Швидка Допомога №1» кодування від алкоголізму з виїздом на будинок в Єкатеринбурзі дає впевненість у повному позбавленні від непереборної тяги до спиртного на найближчі кілька років. Послуги наркологічного центру анонімні, доступні за ціною і дають стійкий результат.

Кодування на дому: особливості проведення процедури.

Ефективне і безпечне лікування може гарантувати тільки кваліфікований спеціаліст, який в непередбаченій ситуації зможе надати екстрену медичну допомогу. Для успішного кодування від алкоголізму вдома досить викликати нарколога з нашої клініки по телефону або через онлайн-сервіс.

Здійснення процесу проходить наступним чином:

збираються лабораторні аналізи, вивчається історія хвороби, виявляються можливі протипоказання , при необхідності проводиться виведення з запою; проводиться бесіда з пацієнтом, з’ясовуються причини згубного потягу, лікар переконується, що рішення закодуватися прийнято хворим самостійно; з урахуванням особливостей організму і бажання клієнта підбирається варіант кодування (підшивання, таблетки, психотерапія, гіпноз); проводиться психологічний або медикаментозне кодування.

Телефонуйте прямо зараз.

Цілодобовий виїзд на будинок для кодування різними методами.

Як і будь-яке медичне втручання, процедура має кілька протипоказань. Кодування на дому не проводиться при серйозних відхиленнях в роботі серцево-судинної і сечовивідної систем, печінки, щитовидної залози. Терапія неприпустима для вагітних і жінок, людей з порушеною психікою, при інфекційних захворюваннях, алергічних реакціях на препарати. При виявленні протипоказань лікар запропонує альтернативні методи лікування алкоголізму.

Етапи кодування від алкоголю.

кодування від алкоголізму на дому

Переваги кодування від алкоголізму на дому.

Кодування з виїздом на будинок фахівців з нашої клініки має головну перевагу-нерозголошення проблеми пацієнта, що страждає алкоголізмом. Іншими плюсами процесу домашнього кодування є:

оперативність і простота процедури, отминающей мінімум часу і фізичних сил; невисока вартість, на величину якої впливають лише метод терапії і ціна препарату, не доведеться оплачувати послуги персоналу клініки і місце в палаті; час та місце проведення процедури пацієнт вибирає, виїзд лікаря можливий у святкові та вихідні дні.

Не перериваючи звичайного ритму життя, пацієнт отримує повноцінне лікування, легше переносить адаптацію до нового способу життя, не випадає з суспільного життя.

Ціни на кодування в клініці Медикаментозна блокада залежності Внутрішньовенні ін’єкції Торпедо 1 рік — 9000 руб. Замовити Торпедо 2 роки — 10000 руб. Замовити Торпедо 4 роки — 12000 руб. Замовити Торпедо 5 років — 15000 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 1 рік — 9000 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 3 роки — 10000 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 5 років — 16000 руб. Замовити SIT/MST 6 місяців — 5000 руб. Замовити Аквилонг 8000 руб. Замовити Тетлонг 250 препарат 7900 руб Замовити Внутрішньом’язові ін’єкції Вивитрол (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 24500 руб. Замовити Вивитрол (повторна процедура) 21500 руб. Замовити Селинкро (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 23500 руб. Замовити Селинкро (повторна процедура) 20500 руб. Замовити Голковколювання 7000 руб. Замовити Вшивание Еспераль (капсула) 1 рік — 8000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 3 роки — 12000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 5 років — 14000 крб. Замовити Методи психотерапії Метод Довженка 1 рік — 7500 руб. Замовити Метод Довженка 2 роки — 10500 руб Замовити Метод Довженка 3 роки — 12500 руб Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 1 сеанс — 2500 руб. Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 5 сеансів — 10000 руб. Замовити Лазером 3000 руб. Замовити Струмом 7000 руб. Замовити Складові методи («Блоки») Подвійний блок (Ін’єкція + Психотерапія) 1 рік — 10000 руб. Замовити Потрійний блок (Вшивання + Психотерапія + Провокація. Новий метод) 2 роки — 24500 руб. Замовити Провокація при кодуванні При замовленні у нас будь-якого методу 500 руб. Замовити Якщо закодувалися в іншому місці 1000 руб. Замовити Розкодування Нейтралізація кодування Ін’єкційні, внутрішньом’язові, психот-е методи від 3000 руб. Замовити Видалення підшитої імпланта від 5000 руб. Замовити.

* При проведенні процедури на дому + 1500 руб.

** Можливе оформлення довідки про проходження процедури.

Кодування алкоголіка з виїздом на дім.

Рейтинг ефективних засобів від алкоголізму за 2018 рік # Назва Ціна % лікування 1 Alcolock 990 руб. 94% 2 Alconex 147 крб. (промо) 90% 3 АлкоПрост 1000 руб. 85% 4 Еспераль 1243 руб. 50% 5 Метадоксил 1359 руб. 40%

Боячись громадського засудження, багато людей приховують від оточуючих наявність алкоголіків в своїх сім’ях.

Від пияцтва страждають близькі.

Тому останнім часом багато хто звертає увагу на такий альтернативний варіант, як кодування від алкогольної залежності, що виконується безпосередньо вдома у алкозалежної особи подалі від широкого розголосу.

Кодування від алкоголізму на дому.

Завдяки досягненням сучасної фармакології, стало можливим кодування від алкоголізму, здійснюється фахівцями наркологічних клінік в Москві і московській області безпосередньо в домашніх умовах. Така процедура дає певну економію грошових коштів і скорочує тимчасові витрати. З її допомогою багато намагаються людям лікуватися від хронічного пияцтва анонімно, не стаючи на облік в наркологічному диспансері і не боячись втратити роботу.

Різновиди кодування, доступні за місцем проживання.

За окрему плату наркологічні клініки з готовністю відправляють своїх лікарів безпосередньо додому до пацієнта.

Лікарі рекомендують.

Для ефективного лікування алкоголізму фахівці радять засіб «AlcoLock» . Цей препарат: Усуває тягу до алкоголю Відновлює пошкоджені клітини печінки Виводить токсини з організму Заспокоює нервову систему, Не має смаку і запаху Складається з натуральних компонентів і повністю безпечний AlcoLock має доказову базу, засновану на численних клінічних дослідженнях. Засіб не має протипоказань і побічних ефектів.

Вдома сьогодні кодують як психотерапевтично, так і медикаментозно. Для впливу на свідомість і підсвідомість алкоголіка, який вирішив вирватися з пленившей його пристрасті, психіатри-кодувальники в наші дні також, після внесення пацієнтом або його родичами відповідної суми на рахунок клініки, з готовністю відправляються до нього додому, відчуваючи непереборне бажання скоріше закодувати його.

Так само можливий і такий варіант, досить просто набрати номер телефону, дізнатися, скільки коштує процедура (ціна залежить від обраної методики) і залишається тільки дочекатися виїзду лікаря.

Прийом виклику лікарем.

Що стосується медикаментозної сторони питання, то на дому можна тільки приймати таблетки і робити уколи. Кодування методом вшивання «Еспераль» і виконується виключно в медустановах відповідного профілю, так як тільки там є необхідний рівень стерильності. При цьому обов’язково потрібно повідомити скільки часу пройшло від останнього прийому алкоголю.

Якщо таблетки приймаються самостійно, то виконувати кодування ін’єкціями, довірено тільки фахівцям, що знову ж означає Виклик нарколога для цієї мети додому.

Вам все ще здається, що вилікувати алкоголізм неможливо?

Судячи з того, що ви зараз читаєте ці рядки — перемога в боротьбі з алкоголізмом поки не на вашому боці.

І ви вже думали закодуватися? Воно й зрозуміло, адже алкоголізм — небезпечне захворювання, яке призводить до серйозних наслідків: цирозу або навіть смерті. Болі в печінці, похмілля, проблеми зі здоров’ям, роботою, особистим життям . Всі ці проблеми знайомі вам не з чуток.

Але може все ж є спосіб позбутися від мук? Рекомендуємо прочитати статтю Олени Малишевої про сучасні методи лікування алкоголізму.

Ще одним видом послуг платної наркології є зняття раніше встановленої кодування на дому. Для цього буде потрібно повторний виклик лікаря.

Кодування від алкогольної залежності офіційними медичними методами означає обов’язкове застосування для цієї мети відповідних медикаментів. Тому професіонали з приватних клінік після оплати їх послуг завжди готові виконати всі необхідні маніпуляції заради коректного висновку алкаша з запійного стану і провести подальше його кодування.

Воно спрямоване на припинення вельми ймовірних рецидивів хронічного пияцтва, на основі введення медикаменту, що провокує непереносимість етанолу і позбавляє від патологічного потягу до нього.

Кодування в умовах стаціонару та амбулаторії.

Для порівняння з домашнім кодуванням слід сказати кілька слів про проведення аналогічних процедур в стаціонарних умов. Там вони відносяться до завершального періоду лікувального курсу. Незадовго перед початком сеансу лікар проводить з кодованим роз’яснювально-виховну бесіду. Завдання полягає в тому, щоб акцентувати його увагу на тих обмеженнях, які алкоголік повинен дотримуватися до початку майбутньої процедури. Це робиться для того, щоб страдалец не влив в себе спиртне навіть в мінімальній дозі ні до, ні, тим більше, після введення в його організм сенсибілізуючого препарату. Потім цей самий препарат вводиться йому у вигляді ін’єкції, або оперативно.

Перед кодуванням пити заборонено протягом декількох днів.

Після закінчення кодувальної процедури алкоголіку прописується постільний режим тривалістю від двох до п’яти годин. Протягом цього проміжку часу нарколог спостерігає за станом пацієнта. При наявності необхідності фахівець проводить йому коригуючу терапію.

Якщо ж кодування алкозалежного проводиться в стінах амбулаторії, то в цьому випадку виключається можливість його повноцінного обстеження і подальшого динамічного спостереження за пацієнтом. При амбулаторному способі кодуванні список використовуваних препаратів істотно звужується.

Якщо ж алкоголік вирішує, що закодувати його можна і на дому, то набравши номер телефону однієї з платних клінік, дізнається що для домашнього кодування, вимушено застосовується найбільш «м’які» препарати. Це робиться заради зниження потенційних побічних ефектів, що виникають при наявності у кодованого супутніх хронічних захворювань, які вплинути на переносимість активного діючого компонента. Діють вони від декількох місяців до декількох років.

Резюме.

Кодування від хронічного пияцтва без урахування місця його проведення завжди направлено на припинення тяги у міцних напоїв, що виникає на грунті психологічної залежності від них. Методи такого кодування, як вже було сказано, відносяться до двох типів-медикаментозного і психотерапевтичного. Методики психотерапевтичного типу практикуються психотерапевтом і реалізуються через вплив на підсвідому сферу пацієнта, щоб вселити йому відразу до спиртного. Психотерапевтичні способи кодування рекомендовані для питущих індивідів, які відчувають схильність до навіювання, але раніше кодування не піддавалися.

Алкоголіки, які відчувають бажання позбутися свого захворювання і вирішили встати на шлях виправлення, отримують також і медикаментозне кодування, в результаті якого при порушенні режиму тверезості препарати, використані для такого роду кодування, вступають в антагонізм з випитим алкоголем. Підсумком стають різноманітні, вкрай неприємні симптоми.

Яким же з цих методів слід віддати перевагу? Вибір коду методу здійснюється індивідуально для кожного пацієнта з точки зору стану його здоров’я, наявності у нього бажання одужати і рівня психологічної стійкості.

Для проведення відповідних процедур слід бажання з його боку, відсутність на даний момент похмілля або алкогольного сп’яніння. При необхідності проводиться висновок із запою, але в цілому все залежить від самого застосовуваного методу.

Що говорять лікарі про алкоголізм.

кодування від алкоголізму на дому

Доктор медичних наук, професор Малишева Є. В.:

Вже багато років я вивчаю проблему алкоголізму. Страшно, коли тяга до спиртного руйнує життя людини, через алкоголь руйнуються сім’ї, діти втрачають батьків, а дружини чоловіків. Часто спиваються саме молоді люди, які руйнують своє майбутнє і завдають непоправної шкоди здоров’ю.

Виявляється, що п’є члена сім’ї можна врятувати, причому зробити це в таємниці від нього самого. Сьогодні ми поговоримо про новий натуральному засобі Alcolock, яке виявилося неймовірно ефективним, а так само бере участь у федеральній програмі «Здорова нація», завдяки якій до (включно) засіб можна отримати всього за 1 рубль .

Другим варіантом є вшивание препарату «Еспераль». Виконується воно в стаціонарних умовах шляхом нескладного хірургічного втручання.

Ще одним типом медикаментозної кодування є внутрішньовенне введення препарату «Торпедо» з метою створення відрази до випивки. Після узливання хворий відчуває масу неприємних симптомів.

Скільки коштує закодуватися від алкоголізму на дому в Москві?

В середньому по місту виїзд нарколога додому з подальшою консультацією обійдеться сім’ї алкоголіка в 1 500 рублів.

Вартість позбавлення від алкогольних інтоксикацій стандартного типу у вигляді одинарної крапельниці починається від 3 200 рублів, а подвійна крапельниця коштує вже від 4 500 рублів. Більш посилений варіант терапії алкогольних отруєнь оцінюється вже в 6 500 рублів, а максимальне очищення – 7500 рублів. Та ж процедура, але вже VIP-рівня проводиться за 9 000 рублів.

Відеоролик » Як відбувається кодування»

У цьому відео розповідається як відбувається лікуванні алкоголізму різними методами кодування.

Кодування на дому.

Алкоголізм може вражати людей різного віку і соціальних груп. Однак більшість залежних не поспішають звертатися до фахівців через страх розголосу і небажання лягати для лікування в клініку. Ми пропонуємо в цьому випадку провести кодування на дому , яке допоможе на певний строк відмовитися від вживання алкоголю. Наші фахівці виїжджають за будь-якою адресою в Москві і Підмосков’ї в зручний для пацієнта час.

Плюси кодування від алкоголізму за місцем проживання.

Деякі люди думають, що допомога нарколога в домашніх умовах не так ефективна, як в умовах стаціонару. Це зовсім не так: лікарі привозять на виклик всі необхідні препарати для кодування від алкоголізму на дому . Також в машині є обладнання для реанімації, крапельниці, шприци та інші медичні інструменти.

Кодування на дому – це одна з найбільш затребуваних послуг в Москві. Однак перед її проведенням залежна від алкоголю людина повинна утримуватися від нього три дні. Для зняття абстинентного синдрому потрібно пройти виведення із запою. Воно дозволить швидко очистити організм від продуктів розпаду етанолу і поліпшить самопочуття.

Кодування від алкоголізму на дому, психологічно переноситься пацієнтами набагато легше. Це пояснюється тим, що під час процедури їх підтримують родичі , а знайома обстановка підсвідомо сприяє розслабленню і пом’якшення хворобливих відчуттів.

Як проходить кодування від алкоголю на дому?

Під кодуванням в наркології розуміється введення шляхом ін’єкції препарату, який блокує вироблення ферментів, що розщеплюють алкоголь. В результаті після прийняття навіть невеликої дози спиртного залежний не буде відчувати ніякої ейфорії. Навпаки — у нього виникнуть слабкість, нудота, скачки тиску та інші неприємні симптоми. Про всі ці наслідки розпивання алкоголю пацієнт попереджається ще до кодування . Якщо він дає згоду на процедуру, лікар робить йому укол з індивідуально підібраним медикаментом.

Проте одного кодування для повної відмови від алкоголю деяким алкозалежним недостатньо. Є чимало випадків, коли хворі не витримують найсильнішої тяги до спиртного і зриваються. Значно збільшити шанси на довічну ремісію допомагає психологічна реабілітація алкоголіків, пройти яку можна в нашому центрі недалеко від Москви.

Якщо вам або вашому близькому потрібне кодування на дому, телефонуйте нам за контактним телефоном або замовляйте зворотний дзвінок. Ми гарантуємо хворому алкоголізмом повну анонімність . Наші бригади виїжджають в будь-яку точку Москви і області, працюють цілодобово і без вихідних!

Кодування від алкоголізму на дому.

Кодування від алкоголізму дозволяє виробити негативне ставлення до спиртного. Воно проводиться тільки при добровільній згоді людини. Більшості алкоголіків властиво впертість і вперте заперечення наявності алкогольної залежності. Таких людей дуже важко вмовити піти в клініку і зробити кодування, так як вони не визнають себе хворими. Іноді вони допиваються до такої міри, що не можуть адекватно оцінити свою поведінку, приймати будь-які рішення. Якщо родичам не вдається умовити чоловіка, брата або сина зробити кодування в лікарні, то зробити його можна і в домашніх умовах.

Читайте також.

Читайте також.

Які методи кодування існують.

Основними методами, застосовуваними для лікування алкоголізму, є:

Введення особливих препаратів, що викликають важку реакцію організму людини на спиртне (медикаментозне кодування); Навіювання відрази до спиртного і прагнення до тверезості (психотерапевтичний вплив на психіку і гіпноз).

Важливою умовою, виконання якого необхідно, щоб закодувати людину, є відсутність в його крові алкоголю. При медикаментозному кодуванні він не повинен приймати спиртні напої протягом 2-5 днів до процедури. Психотерапевтичне кодування проводиться тільки якщо людина не пив 2 тижні до кодування. Це необхідно для безпеки хворого.

Як проводиться кодування на дому.

Якщо людина усвідомлює необхідність лікування алкоголізму, але йти в лікарню не хоче або не може фізично, то закодуватися можливо і в домашніх умовах. Родичі можуть викликати швидку наркологічну допомогу, якщо необхідно вивести із затяжного запою сина або чоловіка, після чого їм запропонують його кодувати.

В цьому випадку на першому етапі лікування організм алкоголіка очищають від спиртного. Йому дають сечогінні засоби, активоване вугілля і проносне. Проводиться промивання шлунка для його очищення і виведення спиртного з кишечника. Потім ставиться крапельниця, за допомогою якої в вену вводиться сольовий розчин з глюкозою і вітамінами. Робиться аналіз крові для визначення відсутності алкоголю в крові.

Коли організм буде очищений від спиртного, а людина зможе нормально міркувати, йому пропонують закодуватися.

Кодування роблять анонімно. Іноді людина легше погоджується на процедуру, якщо її пропонують провести в домашніх умовах. Основне завдання рідних – простежити, щоб він не прийняв ні краплі спиртного протягом декількох днів. Можна скористатися спеціальними препаратами (наприклад, краплями «Колме» або народними засобами, які додають в їжу, питво для зниження у чоловіка, брата чи сина тяги до алкоголю).

Підготовка до кодування.

Перед проведенням процедури необхідно зробити наступне:

Переконатися, що пацієнт розуміє, в чому полягає суть процедури кодування. Лікування буде ефективним тільки в тому випадку, коли він сам захоче позбавитися від алкогольної залежності, розуміє, до чого може призвести пияцтво; Хворий повинен дати підписку про те, що бере на себе відповідальність за наслідки, які можуть настати, якщо після кодування він прийме спиртне; Його і родичів попереджають про те, якою може бути реакція, якщо закодований вип’є не тільки алкогольний напій, але навіть безалкогольне вино або пиво. В цих напоях міститься до 1.5% спирту, що може бути для людини згубно. Йому не можна буде приймати навіть аптечні спиртовмісні засоби. Родичі за участю пацієнта вибирають метод лікування в домашніх умовах і термін, на який хворий кодується.

Всі ці заходи необхідні для психологічної підготовки пацієнта. Людина повинна повірити в силу такого лікування. Воно допомагає, в основному, людям, що піддаються навіюванню.

Проведення медикаментозного кодування.

кодування від алкоголізму на дому

Для кодування застосовуються засоби, що сприяють виробленню відрази до спиртного, а також препарати, що пригнічують почуття задоволення від вживання алкоголю.

Препарати на основі дисульфіраму (для кодування Еспераль, Торпедо):

Принцип їх дії полягає в тому, що вони вступають в хімічну реакцію з ферментами печінки, які сприяють розкладанню етилового спирту і його знешкодження. Завдяки дисульфіраму токсин накопичується в організмі, дія алкоголю посилюється, викликаючи важкий похмільний стан. При цьому у людини з’являються такі симптоми:

Його мучить нудота і неприборкана блювота, з’являється пронос; У нього сильно болить і паморочиться голова; Різко підскакує тиск, посилюється серцебиття, виникає серцевий напад; У важких випадках може виникнути дихальний спазм і наступити смерть.

В домашніх умовах застосовуються більш слабкі препарати (Антинол, Биностим, Стопэтил), так як тут немає можливостей реанімації хворого у випадку появи тяжких ускладнень.

Допомагає виробити у людини рефлекс, фізіологічну непереносимість алкогольного запаху і смаку. Впливає на центри головного мозку, що виробляють гормон задоволення від вживання спиртного, блокують дію опіатних рецепторів, що відповідають за больові відчуття.

Препарати вводяться внутрішньовенно або внутрішньом’язово. У домашніх умовах також може бути проведено вшивание препарату»під лопатку», для чого на спині людини робиться невеликий розріз, куди поміщається капсула, потім рана зашивається, обробляється. Препарат невеликими порціями надходить в кров.

Психотерапевтичне кодування на дому.

Кодування від алкоголізму вдома може проводитися і без застосування ліків.

Використовуються різні методики психотерапевтичного кодування, наприклад:

Кодування за методом Довженка. Людину в стані неспання, а також з використанням елементів гіпнозу переконують у перевагах тверезості.

Вселяють огиду до спиртних напоїв. Таке лікування чоловіка є найбільш ефективним, якщо у нього є вагомий мотив для позбавлення від пияцтва (йому загрожує втрата сім’ї, роботи). Він повинен щиро вірити в успіх лікування і мати бажання позбутися від алкогольної залежності назавжди;

Кодування під гіпнозом. При цьому способі хворого занурюють в стан гіпнотичного сну, вселяють йому бажання позбутися від тяги до спиртного, відраза до алкоголю.

Кодування в домашніх умовах не проводиться, якщо пацієнт психічно нездоровий, у нього є серйозні захворювання серця, нирок, алергія на лікарські препарати. Родичі попереджаються про те, що прийом навіть малої дози спиртного для чоловіка або сина небезпечний важких наслідків. Людина в будь-який момент може повернутися до пияцтва, якщо його не контролювати.

Вилікувати алкоголізм неможливо.

Випробувано безліч способів, але нічого не допомагає? Чергове кодування виявилося неефективним? Алкоголізм руйнує вашу сім’ю?

Не впадайте у відчай, знайдено ефективний засіб він алкоголізму. Клінічно доведений ефект, наші читачі випробували на собі . Читати далі>>

Кодування від алкоголізму на дому в Москві.

Московський наркологічний центр «RESTART» пропонує пройти повний курс кодування від алкоголізму вдома, без відвідування лікувального закладу і без стаціонарного проживання в клініці. Такий спосіб лікування більш комфортний і нічим не відрізняється від лікарняної кодування: не ви їдете до нас в центр, а наші фахівці приїдуть до вас додому і проведуть всі необхідні процедури за максимально короткі терміни і з гарантією на 100% результат.

Кодування від алкоголізму з виїздом додому здійснюється цілодобово, вам необхідно зателефонувати гарячої лінії 8 (495) 125-41-45 і залишити заявку на екстрене кодування алкоголіка.

Як відбувається кодування від алкоголізму на дому?

Процедура нічим не відрізняється від стаціонарного антиалкогольного кодування:

Перед тим, як почати процедуру, наркологи проведуть детоксикацію організму, щоб вивести з крові всі етилові сполуки. Кодування алкогольної пристрасті відбувається тільки при абсолютній тверезості. Медики проводять діагностику і підбирають препарат, який буде максимально ефективним саме для вас. Також, відбувається аналіз того, яким методом виробляти блокуючу процедуру – вшиванням, або таблетованим способом. Процес кодування. У клініці «RESTART» використовують тільки перевірені і безпечні препарати для кодування алкогольної залежності, такі як Аквилонг, Еспераль, Торпедо і інші аналоги блокуючих лікарських медикаментів.

Після того, як кодування пройшло, лікар може вдатися до методу провокації, для того, щоб упевнитися в «активізації» препарату і заодно показати алкоголіку, що може статися, якщо медикамент увійде в реакцію з алкогольними сполуками.

Далі слід етап відновлення психологічного стану. Якщо ви замовите повний курс кодування від алкоголізму на дому в Москві, то психолог і нарколог приїдуть за вашою адресою та проведуть терапевтичну програму, при необхідності, курс психологічної реабілітації, який може складатися з 4 або 6 відвідувань лікаря. Також, ви можете самостійно приїхати в клініку і пройти програму в стінах лікувального закладу.

Кодування на дому від алкоголізму в Москві – популярний метод лікування алкогольної хвороби. Викликавши лікаря додому, ви забезпечите алкоголіка максимальним комфортом і сприятливим оточенням під час кодує антиалкогольної процедури.

Також, ми гарантуємо вам, що домашня кодування буде проходити при повній анонімності, а після завершення процедур, алкоголіка не поставлять на наркологічний облік.

Кодування на дому від алкоголізму — ціна в Москві.

Вартість кодування алкоголізму вдома, з виїздом бригади нарколога і психолога розраховується персонально для кожного пацієнта. Ціновий чек залежить від того, яким препаратом відбувалося кодування, скільки було абсолютно виїздів додому і які додаткові процедури були надані (УБОД, психологічна підтримка, мотиваційний курс і т. д.).

Уточнити прайс на кодування алкоголіків на дому можна у менеджерів центру «RESTART» за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту або через чат.

Можливі методи і етапи кодування алкоголіка на дому.

На сьогоднішній день тисячі і навіть мільйони сімей пов’язані між собою однією страшною проблемою – алкоголізм. При такій ситуації страждає не тільки алкоголік, але і рідні та близькі. Сім’ї соромно про це говорити, тому що алкоголізм — клеймо. Сьогодні доступним способом позбавлення від проблеми вважається кодування на дому — анонімно, безпечно і дієво.

Загальна інформація про кодування.

Кодування від алкоголізму — це своєрідне позбавлення від бажання пити спиртні напої, яке на даному етапі розвитку медицини можна провести в домашніх умовах. Робиться така процедура шляхом поєднання медикаментозних засобів і психологічного впливу. Спочатку людині на психологічному рівні вселяють, що випивка руйнує її організм і призводить до летального результату, а підсвідомість хворого отримує чітку установку про те, що після чергового прийому спиртного настануть ознаки задушення і втрата свідомості.

Після закінчення роботи з підсвідомістю пацієнта, лікар пропонує йому випити міцного напою, після чого хворий відчуває всі ті симптоми, які йому навіяв психотерапевт. Таким чином, у пацієнта пропадає бажання пити алкоголь і з’являється відчуття страху від того, що він вип’є.

Але одного лише психологічного впливу при кодуванні на дому недостатньо і доводиться прибігати до допомоги спеціальних лікарських засобів, які також викликають неприємні симптоми після прийому алкоголю. Реакція людського організму на етанол після подвійного впливу (психологічний + медикаментозне) буде настільки негативною, що питуща відмовляється від спирту назавжди, ну або хоча б на деякий час.

Крім того, кодування алкозалежних пацієнтів має на увазі не тільки лікарські препарати і психологічний вплив, але і роботу з акупунктурними точками.

На жаль, дія зазначеної процедури має обмежений термін. Але, після закінчення цього періоду, у хворого повинен вже сформуватися стійка відмова від прийому міцних напоїв. Правда, повної гарантії такого результату не дає жоден спосіб кодування на дому.

Лікування алкозалежності таким способом має свої нюанси, які можуть стати перешкодою на шляху до одужання:

перш ніж доктор приступить до проведення процедури, організм хворого повинен очиститися від алкоголю і продуктів розпаду, інакше лікар не зможе працювати, а це, як правило, не так вже й просто зробити; кодується людині потрібно усвідомити, на що йде і зрозуміти, що ці зміни в його житті потрібні і підуть на користь (якщо закодувати п’яницю без його щирого бажання, то очікуваного результату не отримати); перед процедурою з пацієнтом працює психолог, оскільки відсутність попередньої психологічної підготовки призводить до швидких зривів; лікар-психотерапевт впливає на підсвідомість алкоголіка, вселяючи йому страх подальшого вживання спиртного, а це може негативно позначитися на психоемоційному тлі і привести до серйозних розладів.

Якщо зазначені нюанси легко розв’язні, тоді можна звертатися до фахівця, але перед цим пацієнту доведеться зустрітися з психологом для індивідуальної бесіди, який визначить, у чому криється причина вживання спиртного в надмірній кількості. Якщо доктор не зможе виявити, що насправді підштовхнуло людину пити, то належного ефекту від лікування можна не чекати. У 99% таких ситуацій вже через пару місяців людина повертається до колишнього способу життя.

Іноді доктору доводиться працювати не тільки безпосередньо з хворим, але і з усією його родиною, так як підтримка рідних в таких випадках дуже важлива.

Після психологічної бесіди потрібно пройти медичне обстеження для оцінки ступеня ураження організму в цілому і окремих внутрішніх органів токсинами, що утворюються в процесі розпаду етанолу. Для цього необхідно здати аналізи, в які входить:

загальний аналіз крові; біохімія; тест на концентрацію глюкози; кров на холестерин і ліпопротеїни низької щільності.

Також необхідно зробити УЗД внутрішніх органів і кардіограму. Залежно від показань при необхідності проводиться доплеровське дослідження церебральних і коронарних артерій. При виявленні симптомів алкогольного делірію потрібно огляд невролога, ЭХОЭЭГ і енцефалограма. Крім цього, хворого обстежують на предмет наявності протипоказань до процедури кодування від алкогольної залежності.

У деяких випадках закодуватися від алкоголю в домашніх умовах можна терміново, якщо людину потрібно вивести зі стану алкогольного сп’яніння. Для цього фахівця можна викликати додому. Він зробить всі необхідні заходи, а потім буде проводити підтримуючу терапію.

Методи кодування на дому.

Кодування алкоголіка в домашніх умовах може проводитися різними способами, зокрема, широко використовуються різного роду медикаменти і препарати у вигляді ін’єкцій та пігулок. Практично усі ліки, призначені для такої процедури, починають діяти швидко, але, залежно від їх форми, способу прийому та дозування, а також індивідуальних особливостей організму і життєвої ситуації хворого, їх ефективність триває різний час. Перевагами використання лікарських засобів є:

широкий вибір медикаментів, які легко підібрати індивідуально для кожного пацієнта; ліки є єдиним способом лікування при наявності отруєння сурогатами алкоголю; вони допомагають позбавити пацієнта від алкоголізму на будь-якій стадії алкоголізму; препарати дуже ефективні для профілактики рецидивів; доступні в будь-якій аптеці.

Найчастіше для проведення кодування на дому лікарі використовують інгібітори рецепторів головного мозку. До них відносяться різні засоби на основі налтрексону: вони є найбільш поширеними і ефективними. Випускаються такі медикаменти у вигляді ін’єкцій і розчинів, таблеток, пролонгованих капсул. Медики ділять дані препарати на три основних види:

знімають похмільний синдром; викликають огиду до спиртного; позбавляють від бажання приймати алкоголь.

Крапельниці будинку проводити не можна, тому що такі процедури проводяться в клінічних умовах, де панує повна стерильність.

Перед тим як закодувати людину, фахівець проводить з ним бесіду на виявлення у нього будь-яких захворювань або порушень психічних процесів. Обов’язковим пунктом перевірки є алкотестер. Якщо результат негативний, алкозалежному ставиться спеціальна провокаційна проба. Вона формує у хворого особливий рефлекс, при дії якого хворому буде ставати погано від однієї тільки краплі алкогольного напою. Пізніше це відчуття перетвориться на асоціацію, що призведе до повної відмови від спиртного.

Наркологічна допомога.

Як правило, нарколога на будинок викликають в декількох випадках: коли потрібно вивести людину із запою, допомогти при синдромі похмілля і алкогольної інтоксикації, а також для кодування медикаментозними препаратами. Саме нарколог повинен робити укол або призначати таблетки, які сприяють зниженню тяги до спиртного і викликають огиду.

В аптеці купуються спеціальні засоби за рецептом, який повинен виписати лікар-нарколог після огляду і бесіди з хворим. Якщо це ін’єкція, то вона вводиться одноразово. При необхідності процедура повторюється. Якщо це таблетки або краплі, то курс розраховується на тижневе застосування або більше, в залежності від тяжкості захворювання. Після закінчення пацієнту ставиться спеціальна проба, призначається ще одне ліки і пропонується вжити певну кількість спиртного. Ефектом повинні стати такі симптоми, як нудота, різкі скачки артеріального тиску, тахікардія. Після трьох таких проб у людини закріплюється на всіх рівнях огиду до всього алкоголю.

До препаратів, призначеним для лікування алкоголізму на дому можна віднести:

Антабус. Засіб на основі дисульфіраму. Випускається у вигляді ін’єкцій і шипучих таблеток. Викликає огиду до алкоголю, але не вбиває тягу. Еспераль . Французький препарат також на основі дисульфіраму. Випускається в ампулах і таблетках. Порушує утилізацію етанолу в організмі, тим самим створює негативний рефлекс на прийом алкоголю. Тетурам . Ще один медикамент на основі дисульфіраму. Великою перевагою для багатьох є його доступна вартість. Діє як Еспераль. Колме . Випускається у вигляді крапель без кольору і запаху, за рахунок чого популярний в лікуванні залежних від алкоголю потай від них самих. Краплі на основі ціанаміду, найбільш поширені при алкоголізмі другого або третього ступеня. Налтрексон . Цей лікарський засіб не викликає ніяких погіршень самопочуття і відрази до спирту, але повністю блокує появу задоволення при його прийомі.

Ці ліки блокують в крові етанол і продукти його розпаду. Вони викликають почуття відрази. Але без консультації фахівця такі кошти не можна купувати, оскільки неможливо передбачити, який побічний ефект може проявитися в алкозалежного. Ще одна істотна обставина — в аптеках вони продаються тільки при наявності рецепта.

Психологічна допомога.

Психотерапія – це теж досить поширений принцип алкогольного кодування, заснований на навіюванні. Цим займається тільки той фахівець, який має великий досвід роботи з важкими випадками. Він може здійснити дану процедуру в домашніх умовах. Однак бувають такі ситуації, коли алкозалежному необхідний виїзд в клініку хоча б на кілька днів. Викликаний психотерапевт супроводить його і буде з ним протягом усього часу лікування. Найчастіше психологічна допомога в даному випадку комбінується з медикаментозною.

Першим етапом терапії вважається розмова з пацієнтом. Для цього створюються комфортні умови, аж до того, щоб посадити людину в зручну для нього позу. Найчастіше така процедура проводиться в стані гіпнозу. У той час, поки людина спить, психолог працює з його підсвідомістю, здійснюючи установку на відмову від міцних напоїв. В даний час є два найбільш ефективних і поширених способу кодування за допомогою психологічного навіювання:

Метод Довженка . Використовується досить часто, оскільки перевірений роками, безпечний по відношенню до хворих і дійсно допомагає їм зцілитися. В процесі такої процедури кодування перед фахівцем стоїть необхідність впливу на підсвідомість алкоголіка. Суть в тому, щоб відвернути його від вживання алкогольних напоїв. Все відбувається протягом декількох годин. Варто зазначити, що такий метод може здійснюватися як під гіпнозом, так і в стані неспання. Останній застосовується найбільш часто і є максимально ефективним, якщо людина сама хоче кинути пити, але потребує допомоги фахівця. Якірний гіпноз . У боротьбі з алкогольною залежністю ця техніка застосування якорів теж є надійною та ефективною і може застосовуватися в домашніх умовах. У підсвідомості будь-якої людини є якірні точки, правильне виявлення яких і є найважливішим завданням психотерапевта. На такому сеансі гіпнозу можуть використовуватися емоційні сплески з життя — як позитивні, так і негативні. Такою процедурою повинен займатися тільки досвідчений фахівець, так що якщо він зробить щось неправильно, установка буде порушена, що призведе до серйозних розладів психіки людини.

Якщо справа стосується розкодування алкозалежного, в цьому випадку вдаються до виклику лікаря-нарколога. Слід пам’ятати, що спосіб зняття безпосередньо залежить від методу кодування. Якщо вдалися до психотерапії, значить, психотерапією блок і потрібно знімати. Ін’єкції і медикаменти «вибиваються» ін’єкціями і медикаментами.

Допомога лікаря не можна ігнорувати. Тільки він робить процедури грамотно і безпечно для залежного від алкоголю чоловіка.

Препарати для кодування від алкогольної залежності.

Які медикаменти використовуються для ін’єкцій, щоб придушити тягу до алкогольних напоїв-питання, яке цікавить всіх, у кого в сім’ї є людина, яка страждає алкоголізмом. Існує досить великий список використовуваних препаратів. Розглянемо найпоширеніші з них:

Вивитрол . Найбільш часто використовується для алкогольного кодування. Випускається у вигляді білого порошку, що вимагає розведення водою для ін’єкцій. Лікування цим медикаментом здійснюється за спеціально складеною лікарем схемою. Зазвичай його вводять внутрішньом’язово один раз в місяць. Діюча речовина – налтрексон. Ферронит . Ці ліки впливає на ферментні системи печінки. Якщо випити алкоголь після прийняття цього засобу, відразу ж почнуть проявлятися важкі симптоми гострого отруєння ацетальдегідом. Хворий відчує припливи холодного поту і сильне почервоніння шкіри, потім проявляться напади задухи і відчуття здавленості в грудній клітці. До того ж до всього цього-постійна нудота і блювота. Кодування на дому таким препаратом можлива, але її дія триватиме всього півтора року, а потім декілька місяців збережеться слабкий ефект. Якщо тяга до спиртного відновиться, потрібно повторно проводити процедуру. Бинастим . Черговий і досить поширений медикамент на основі дисульфіраму, що випускається тільки у вигляді ін’єкцій. Залежно від дозування, яку вибирає доктор за результатами обстеження і бесіди, зберігає свій ефект на термін до п’яти років. Його можна колоти як внутрішньовенно, так і внутрішньом’язово. Тетлонг . Також досить ефективний засіб досить тривалої дії. Випускається у формі розчину для ін’єкцій. Аквилонг . Це блокатор спиртного за методом Торпедо. Поступово вивільняється в організмі і діє від трьох місяців до декількох років. СтопЭтил . Це внутрішньовенна ін’єкція. Є аналогом Аквілонга і Тетлонга. Алгоминал . Ще один препарат, призначений для кодування за методом Торпедо. Процедура включає в себе три дії: дві внутрішньом’язових ін’єкції і одна внутрішньовенна.

Для того, щоб знизити ймовірність появи негативних наслідків після кодування одним з лікарських препаратів, необхідно обов’язково пройти ретельне обстеження перед процедурою. А так як багато цим нехтують, часто кодування закінчується неприємними наслідками.

До того ж сам залежний від спиртного повинен прийняти рішення почати нове життя, а якщо він погодиться на процедуру тільки під впливом родичів, то результат може бути нульовим. В такому випадку є ризик зривів і погіршення стану людини.

Етапи і умови лікування на дому.

Спершу вирішується питання про місце кодування і лікування хворого. Можна помістити його в клініку, а можна привести додому фахівця.

Терапія кодування будинку починається з усвідомлення проблеми алкозалежним. Не буде ніякого толку, якщо кодувати будинку насильно. Сенс кидати людині рятувальний круг, якщо той не хоче приймати допомогу. Тому спершу треба поговорити і з’ясувати – чи дійсно він усвідомив свою проблему і готовий боротися за своє здоров’я і благополуччя.

Помилково думка з приводу того, що можна позбавити алкоголіка від залежності, якщо почати підсипати в напої або їжу спеціальні ліки у вигляді порошку або крапель. Не можна з упевненістю сказати, що таблетки не зашкодять. Крім того, ліки можуть не підійти за станом здоров’я деяких органів або систем.

Можна в разі безвиході перейти до контрзаходів: звернеться в суд. Але в цьому випадку доведеться запастися терпінням, подати позов і добиватися дозволу на примусове лікування в клінічних умовах. У майбутньому це може відбитися на кар’єрі та інших сферах життя.

Закодувати алкозалежного в домашніх умовах можна, якщо:

Хворий усвідомив, що хворий, у нього проблеми і потрібна допомога, щоб позбутися від залежності. У хворого немає ніяких відхилень як фізично, так і психічно. Останнє важливий фактор при плануванні терапії кодування та лікуванні вдома. Пацієнт готовий терпіти деякі некомфортні аспекти при лікуванні.

Для повноцінного очищення організму від продуктів розпаду алкоголю хворий за півмісяця до терапії кодування повинен відмовитися від спиртного. В цьому випадку не буде страшних побічних ефектів, а сама процедура пройде з найменшими неприємними відчуттями.

Підготовка хворого.

кодування від алкоголізму на дому

Перед зазначеною процедурою будинку необхідно пройти комплексне обстеження в клінічних умовах. Особливу увагу слід приділити серцево-судинної і видільної системам, а також всім психічним процесам. Обов’язковою умовою кодування є забір крові з пальця і вени на аналізи.

Ні в якому разі не можна миритися з тією обставиною, що в будинку є алкоголік. Він заподіює страждання не тільки своїй родині, а й самому собі. Тому залишається тільки один вихід-закодувати його вдома.

При цьому рідним і близьким хворого потрібно вести себе так, щоб той відчув, що є заради чого одужати. До залежного потрібно проявляти увагу і турботу, не зривають на ньому злість і не проявляють агресію. Це тільки відштовхне, хворий буде пити ще більше. До всього потрібно ставитися з розумінням. Тільки так алкозалежний зрозуміє свій стан, свою недугу і буде прагнути до зцілення.

Крім того, медицина не стоїть на місці, а розвивається щодня. Тому лікарі роблять грамотне кодування на дому і рятують багато людських життів і доль.

Екстрене кодування.

Екстрене кодування на дому небезпечне як фізично, так і психічно. Для алкоголіка це стане травмою, в результаті чого почнуться проблеми ще гірше, ніж до цього. З цих причин до екстреної кодуванні на дому краще не вдаватися.

Методи проведення кодування від алкоголізму на дому.

Алкоголізм є важким захворюванням. На жаль, він широко поширений, а боротися з такою недугою вкрай складно. Є ще одна важлива проблема: багато пацієнтів бажають проходити курс лікування анонімно. Наприклад, шанована людина з високим соціальним становищем, у якого теж розвинулася залежність від алкоголю, не захоче приходити в клініку. Люди в такій ситуації часто прагнуть приховати свої проблеми зі здоров’ям від оточуючих. Краще рішення в такому випадку-кодування від алкоголізму на дому.

Сучасні методи терапії дозволяють позбутися від алкоголізму в стислі терміни. При цьому лікування проводиться безпосередньо в домашніх умовах, під чуйним контролем лікарів. Сьогодні ми розглянемо особливості, переваги терапії, а також основні методи кодування від алкоголізму на дому.

Переваги кодування на дому.

Багатьох людей цікавить, як закодуватися від алкоголізму в домашніх умовах, як закодувати чоловіка. Виявляється, пацієнти і їх рідні, близькі вже встигли оцінити різні переваги лікування від алкоголізму на дому. Зараз ми зупинимося на основних перевагах такої методики.

Досить велике значення тут має фінансова сторона. Кодування від алкоголізму завжди недешеве, якщо воно насправді ефективне. Безумовно, терапія в домашніх умовах в кінцевому підсумку буде більш економічною, адже у вартість вже не знадобиться включати проживання в стаціонарі, харчування. Все більше людей прагнуть зберегти повну конфіденційність. Зрозуміло, це набагато простіше зробити при лікуванні на дому. Фахівці з необхідним обладнанням, препаратами будуть приїжджати до пацієнта, проводити у нього вдома всі необхідні лікувальні заходи, процедури. І ніхто не дізнається про мету їхнього візиту. Звичайно, в стінах стаціонару анонімність зберегти істотно складніше. З психологічної точки зору лікування в рідному домі більш ефективно. І там не буде ніяких небажаних свідків кодування від алкоголізму, ніяких незнайомих людей навколо. Коли проводиться кодування від алкоголізму психотерапевтичними методами, пацієнт істотно краще сприймає задані установки саме в стінах рідного будинку. Він знаходиться в звичній обстановці, до якої він вже ідеально адаптований. Оточення теж відіграє істотну роль. Дуже важливо, щоб пацієнт відчував турботу, діяльну любов, підтримку всіх близьких, не відривався від сім’ї та рідних в період проведення терапії. За допомогою рідних хворий швидше зуміє подолати залежність. Догляд в домашніх умовах теж забезпечити простіше.

У деяких випадках пацієнтам простіше розслабитися і прийняти допомогу від персоналу, незнайомих людей, в чиї обов’язки це входить. Такі хворі відчувають емоційний дискомфорт, якщо навантажують турботами своїх близьких. І вони прагнуть опинитися в стінах стаціонару, щоб там вирішити всі свої проблеми зі здоров’ям, зняти психологічні перешкоди.

Особливості кодування від алкоголю на дому.

Відомо безліч різних технологій для ефективного кодування від алкоголю на дому. Строки завжди індивідуальні: вони залежать не тільки від конкретного курсу лікування, але і від індивідуальних особливостей пацієнта, ступеня тяжкості алкогольної залежності.

Прийнято ділити всі численні методики кодування від алкоголю в домашніх умовах на два умовних типи:

Медикаментозне лікування включає в себе терапію з використанням різних препаратів для забезпечення важкої реакції на вживання алкоголю: алкоголь провокує нудоту, блювоту, різні розлади ШКТ, а також запаморочення, головний біль; Психологічна терапія для позбавлення від алкогольної залежності полягає в навіюванні на підсвідомому рівні: пацієнта кодують, переконуючи його, що необхідно прагнути до тверезості.

Коли використовуються методики психологічного впливу, там практично завжди потрібен гіпноз. І тут вкрай важливо звертатися до досвідчених, кваліфікованим, надійним фахівцям, яким можна довіряти. При терапії психологічного кодування від алкоголізму важливо грамотно впливати на свідомість, підсвідомість пацієнта, щоб це було дійсно корисно, не заподіяло ніякої шкоди.

Велике значення також має правильна, послідовна, цілеспрямована підготовка до проведення лікування. Медикаментозне кодування від алкоголю передбачає повну відмову від алкогольних напоїв. Це слід зробити за 5-7 днів до початку терапії. Якщо готується психотерапевтичний вплив, знадобиться відмовитися від будь-яких спиртних напоїв вже за два тижні. Всі такі заходи вживати необхідно, щоб забезпечити безпеку пацієнта, запобігти появі побічних ефектів, ускладнень.

Особливий випадок-виведення із запою. На жаль, досить часто кодування від алкоголю в домашніх умовах проводиться в екстреному режимі. І попередньо доводиться вивести пацієнта із запою. Важливо розуміти, що виведення зі стану запою і кодування від алкогольної залежності – це різні речі. Перед проведенням терапії обов’язково потрібно вивести людину із запою, дати йому деякий час на адаптацію, провести повне очищення організму.

Необхідно розуміти, що при терапії потрібно обов’язково дотримуватися всіх приписів лікаря, щоб уникнути негативних наслідків кодування.

Пацієнту неодмінно повідомляють, які можуть бути наслідки через прийом алкоголю в період лікування. З хворого беруть розписку, що підтверджує і його ступінь відповідальності.

Медикаментозне кодування.

Найбільш широко поширене кодування від алкоголізму на дому з використанням різних медикаментозних препаратів. В ліках є речовини, які знімають весь ефект задоволення після вживання спиртних напоїв.

Важливо розуміти, що терапія повинна проводитися ретельно, з обережністю, оскільки вона має на увазі серйозний ризик для здоров’я пацієнта. У лікарських препаратах є головна діюча речовина. Воно починає вступати в безпосередні реакції з ферментами печінки, які забезпечують знешкодження продуктів, що утворюються при розпаді алкоголю. У підсумку це призводить до багаторазового збільшення негативного впливу спиртних напоїв на організм людини, що страждає від алкогольної залежності.

Ні в якому разі не можна ігнорувати заборону на вживання алкоголю! Якщо заборона порушена, будуть спостерігатися такі ознаки:

Скачки артеріального тиску; збої серцевого ритму; розлади шлунково-кишкового тракту (блювота, нудота, діарея); збої в роботі ЦНС (запаморочення, головні болі, двоїння в очах, порушення зору); дихальні спазми.

Якщо пацієнт приймає великі дози алкогольних напоїв після кодування, це цілком може привести до летального результату. Тут важливий постійний контроль з боку рідних, близьких, членів сім’ї.

Кодування від алкоголю медикаментозним методом допомагає виробити у пацієнта відразу до спиртного. Відбувається вплив на мозкові центри, які безпосередньо відповідають за задоволення від прийому алкогольних напоїв.

Лікарські препарати можуть вводитися внутрішньовенно, внутрішньом’язово. Також Капсульний препарат імплантують під шкіру, щоб забезпечити постійне надходження кошти в кров обмеженими дозами.

Психотерапевтичне кодування.

Більш щадний безпечний метод – вплив на підсвідомість пацієнта. Найчастіше практикується гіпноз, а також знаменитий метод Довженка. Якраз метод Довженко давно став популярним, заслужив довіру навіть у скептиків. Людину переконують, що необхідно бути тверезим. І тут вкрай важливо, щоб хворий перебував в активному стані, розумному. Тому доведеться утримуватися від прийому будь-яких доз алкоголю протягом мінімум двох тижнів.

При цьому фахівці відзначають: щоб психотерапевтичні методи надали належний вплив, хворий повинен сам прийняти тверде рішення відмовитися від алкоголю. Можна знайти багато стимулів: страх втрати сенсу життя, здоров’я і роботи, страх втрати сім’ї, любові і поваги близьких.

Кодування від алкоголізму на дому.

Алкоголізм – це серйозне захворювання, від якого страждає і сам алкоголік, і всі члени його сім’ї. Без лікарської допомоги впоратися з ним можна тільки на ранній стадії розвитку хвороби, коли залежність від алкоголю тільки формується.

Досить часто залежні від алкоголю люди відмовляються від лікування, так як не хочуть проходити терапію в умовах стаціонару. Сьогодні активно практикується лікування алкоголізму на дому. І одним з найбільш ефективних методів лікування алкогольної залежності на дому є «кодування».

Кодування від алкоголізму: особливості процедури на дому.

Лікар психіатр-нарколог приїжджає додому до пацієнта, попередньо погодивши зручний час. Оглядає пацієнта, оцінює соматичний статус (пульс, АТ, рефлекси і. т. д.) і психічний статус (орієнтація в часі, місці й власній особистості) Збирає детальний анамнез захворювання при безпосередньому спілкуванні з пацієнтом і родичем. З’ясовує наявність можливих протипоказань і пропонує відповідний варіант кодування.

Лікар психіатр-нарколог проводить психотерапевтичну бесіду з пацієнтом, в якій детально роз’яснює механізм дії «кодіруюшего» препарату. Попереджає про всі наслідки вживання алкоголю. Детально відповідає на всі виниклі питання по суті майбутнього лікування.

Лікар завжди попереджає про можливі наслідки порушення режиму тверезості. Недотримання рекомендацій може призвести до наступних наслідків:

стрімке погіршення загального стану пацієнта; з’являється задишка, тахікардія, тремтіння в тілі; починаються напади страху і паніки.

Все це наслідки взаємодії алкогольних напоїв і препарату, «дисульфірам», що застосовується для кодування алкоголізму. Навіть кілька ковтків спиртного можуть привести до летального результату. Але якщо рекомендації дотримуються, кодування алкоголізму на дому дає хороші результати. І не забувайте, що добровільна згода і щире бажання пацієнта почати боротися з алкоголем принесе результати набагато швидше.

Протипоказання до проведення процедури «кодування»

Протипоказанням до кодування є алкогольний ексцес, тобто лікування не можна проводити, якщо людина знаходиться в запої. Спочатку потрібно очистити організм пацієнта від присутності алкогольних напоїв, а вже потім приступати до кодування. Лікування протипоказано при діагностованих психічних захворюваннях.

Ефекту від кодування вистачає приблизно на 1 рік. Після кодування в клініці або на дому в більшості випадків у пацієнтів спостерігається тривалий відмова від прийому алкогольних напоїв, на тлі чого поліпшується фізичне здоров’я, з’являється бажання працювати. У деяких випадках проводиться повторне кодування.

Кодування на дому: ефективний спосіб позбутися залежності.

Головне завдання лікарів медичного центру » Аксон24 – — допомогти пацієнтові позбутися алкогольної залежності.

Для цього ми використовуємо сучасні методики, ефективність яких доведена на практиці. Для кожного пацієнта, який звернувся в клініку, підбирається індивідуальний спосіб лікування.

Навіть якщо хворий з якихось причин відмовляється визнавати наявність алкогольної залежності, ми спільно з близькими готові переконати його почати лікування і провести процедуру кодування від залежності вдома.

Ця хвороба виліковна, і ми, використовуючи найсучасніші методики і препарати, готові довести це. Зв’яжіться з представниками клініки по телефону в Москві, щоб отримати детальну інформацію про кодування від алкоголізму і ціни на послуги.

Детальну консультацію з питань лікування від алкогольної залежності можна отримати безпосередньо в клініці за адресою: м. Москва, вул. Стара Басманная д. 7.сторінок 1 або по телефонам:

8(499)450-63-03; 8(495) 565-35-03.

Не відкладайте вирішення проблеми на завтра. Спільні зусилля близьких людей і досвідчених наркологів допоможуть страждає важкою недугою людині назавжди відмовитися від алкоголю і повернутися до нормального тверезого життя.

Форми лікування на дому.

Не секрет, що для багатьох людей, які страждають алкогольною залежністю, госпіталізація в наркологічну клініку стає додатковим стресовим чинником. Це може посилити депресивні розлади, які нерідко виникають при виході із запою. Лікування алкоголізму на дому забезпечує максимум психологічного комфорту для пацієнта. Адже він знаходиться в спокійній, звичній обстановці, а також в будь-який момент може отримати підтримку близьких. Клініка Алкомед пропонує послуги з виведення з запою і кодування на дому в Москві. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть відновити нормальне самопочуття і працездатність, повернутися до нормальної соціальної активності.

Висновок із запою на дому.

Клініка Алкомед пропонує гарантований висновок із запою вдома за три візити . Ми працюємо цілодобово і без вихідних. А це означає, що Ви зможете отримати кваліфіковану медичну допомогу саме тоді, коли це необхідно, навіть пізно вночі або в святковий день. Наші фахівці допомагають пацієнтам подолати фізичну залежність в режимі «тут і зараз», усуваючи неприємні симптоми отруєння організму алкоголем. Ми розробили широку лінійку програм виведення із запою — від недорогих до VIP. Вони містять різний набір препаратів для полегшення абстинентного (похмільного) синдрому і придушення потягу до спиртного. Пропоноване лікування засноване на очищенні організму від токсинів і відновленні його енергетичних запасів.

Важливо: висновок із запою з виїздом додому не скасовує необхідність в стаціонарному лікуванні при загостренні на тлі прийому алкоголю різних хронічних захворювань, ризику виникнення «білої гарячки» або вираженому ослабленні організму. При розвитку гострого панкреатиту та інших невідкладних станів госпіталізація обов’язкова.

Етапи виведення з запою на дому.

кодування від алкоголізму на дому

Обстеження. Наші досвідчені фахівці, які приїхали за викликом додому, в короткий термін оцінюють тяжкість стану пацієнта. При необхідності на місці виконають запис ЕКГ і візьмуть аналізи, щоб визначити ступінь ураження внутрішніх органів. За результатами первинного обстеження лікар приймає рішення, які препарати і в яких дозах вводити, а також прогнозує подальший розвиток ситуації. Проведення детоксикації. Наші фахівці успішно справляються зі складним завданням: усього за 1-1,5 години відновити функції організму, тривалий час піддавався отруює впливу спиртного. Щоб вивести із запою вживав алкоголь пацієнта, застосовуються внутрішньовенні вливання (крапельниці) необхідних препаратів. Ви можете вибрати стандартне або подвійне очищення-у другому випадку використовується в два рази більше розчинів для більш інтенсивної детоксикації. Застосовуються препарати допомагають усунути зневоднення організму, викликане прийомом великих доз спиртного, сприяють нормалізації роботи підшлункової залози і печінки. Призначення відновної терапії. Для виведення із запою недостатньо просто очистити організм від токсинів. Щоб повернути пацієнтові повну фізичну та інтелектуальну працездатність, потрібно відновити втрачені енергетичні запаси. Лікар підбере для цього відповідні препарати – вітамінні комплекси, ноотропні засоби і т. д. Наші фахівці дадуть чіткі інструкції, як і в якій дозуванні приймати ліки, дадуть необхідні рекомендації пацієнту та/або його родичам.

ЕКОНОМ.

VIP 55+

КОМФОРТ.

Подальший медичний супровід.

Лікування алкоголізму вдома не зводиться тільки до візиту лікаря і проведення всіх необхідних процедур безпосередньо під час виклику. Через деякий час фахівці клініки Алкомед зв’яжуться з родичами пацієнта і поцікавляться його станом. При необхідності призначене лікування скорегують. Отримати будь-яку додаткову інформацію, що стосується терапії або результатів аналізів, можна цілодобово. Просто зателефонуйте в кол-центр клініки АлкоМед, і наші фахівці постараються вам допомогти.

Результат.

Виведення із запою на дому дозволяє усунути основні прояви абстинентного синдрому. Внутрішньовенне вливання підібраних лікарем лікарських засобів допомагає:

усунути нудоту і блювоту; полегшити головний біль; усунути тахікардію та інші порушення серцевого ритму при похмілля; зняти підвищену дратівливість і тривожність; позбутися від хворобливої тяги до алкоголю.

Як правило, вже через 2 години після дзвінка в АлкоМед пацієнт відчує себе краще! А через 16 годин у хворого відновлюється працездатність, і він може повернутися до нормального життя. Клініка АлкоМед гарантує 100-відсотковий вивід із запою. Якщо запропонована нашими фахівцями програма не забезпечить необхідного ефекту, ми проведемо лікування безкоштовно! Ми буде продовжувати терапію, поки не доб’ємося стійкого позитивного результату.

Кодування.

У деяких пацієнтів виведення з запою є недостатнім для того, щоб повернутися до нормального життя, тому що після короткого періоду полегшення знову настає зрив. Клініка АлкоМед пропонує зручне рішення цієї проблеми – кодування від алкоголізму на дому в Москві. Наші фахівці використовують сучасні методики психологічного, гіпнотичного і медикаментозного впливу, які допомагають утримуватися від вживання спиртного протягом тривалого проміжку часу. Кодування проводиться в спокійній домашній обстановці, що багато в чому сприяє комфорту пацієнта під час процедури.

аквилонг.

Один з найбільш затребуваних і малотоксичних методів кодування на сьогодні.

Результат найбільш помітний в перші кілька тижнів після процедури.

«Аквилонг» максимально пригнічує тягу до вживання спиртного і дає хороші результати на будь-якій стадії алкоголізму.

Термін кодування рекомендований на 1 рік, за показаннями може тривати до 3 років.

Еспераль.

Альтернативний спосіб стандартного кодування – «Вшивання Еспераль».

Цей метод малотоксичний і дає хороші результати.

Кодуватися від алкоголізму за допомогою «Еспераль» можна на 1 рік, за показаннями – до 3-5 років.

Веритрол.

Метод рекомендований в тому числі і у випадках, коли попереднє кодування не мало успіху.

Курс лікування дозволяє підвищити результативність кодування і максимально зменшити тягу до спиртного.

Метод «Веритрол» добре поєднується з іншими протиалкогольними засобами, а також не викликає звикання.

Термін кодування рекомендований на 1 рік, за порадою лікаря може бути використаний до 3-5 років.

Наноксол.

Це ексклюзивний метод кодування останнього покоління. Розроблено на основі сучасних біотехнологій.

Введені препарати впливають на клітинному рівні, блокуючи специфічні рецептори головного мозку, що відповідають за виникнення потягу до алкоголю. Організм людини реагує на прийом алкоголю важким отруєнням, судомним синдромом, тахікардією та різким підвищенням АТ.

Рекомендований термін кодування – 1 рік. Може бути використаний до 5 років.

Етапи кодування на дому.

Обстеження пацієнта. Фахівець клініки АлкоМед виїжджає додому до пацієнта, оцінює загальний стан його здоров’я і ступінь алкогольної залежності, при необхідності бере додаткові аналізи. Лікар обов’язково уточнить, чи є хронічні захворювання внутрішніх органів і патології, які могли бути викликані зловживанням спиртним. Обстеження допомагає спрогнозувати, наскільки ефективною буде та чи інша методика кодування від алкоголізму. Підготовка до кодування. На цьому етапі лікар поговорить з хворим, задасть йому кілька питань і з’ясує подробиці життя, щоб знайти причину розвитку алкогольної залежності. Фахівець також визначить мотиви пацієнта і оцінить ступінь його бажання боротися з алкоголізмом. В ході бесіди лікарі клінік АлкоМед не проводять ніяких заходів, пов’язаних з впливом на психіку. Кодування здійснюється тільки з дозволу хворого. Вибір методу. Кращий варіант проведення процедури залежить від стану пацієнта. Якщо кодування від алкоголізму на дому виконується вперше, зазвичай використовується психотерапевтичний вплив (наприклад, вдосконалений метод Довженка). Якщо пацієнт до цього кодувався з допомогою медикаментів і лікування було успішним, зазвичай використовується той же препарат або його сучасний аналог з тієї ж фармакологічної групи. Якщо ж обраний раніше метод терапії виявився неефективним, зазвичай застосовується кодування з провокацією. В такому випадку пацієнту наочно демонструють, до чого може привести вживання спиртного. Провокація обов’язково виконується під контролем лікаря. Проведення процедури. При виборі психотерапевтичного впливу фахівець клинки АлкоМед виконає всі маніпуляції відповідно до методу Довженка (або іншими вдосконаленими техніками). Для кодування пацієнта за його згодою також можуть ввести в стан гіпнозу. Альтернативою психотерапевтичному впливу є медикаментозне. В такому випадку пацієнту вводять у тій чи іншій формі препарат, який знижує тягу до спиртного, а також викликає серйозну інтоксикацію при зриві. Після медикаментозного кодування на дому хворий відмовляється від вживання алкоголю під загрозою серйозного погіршення здоров’я. Застосовувані препарати мають обмежений термін дії.

Подальший медичний супровід.

Ефективність лікування алкоголізму на дому оцінюється через деякий час після кодування. Пацієнту або його близьким зателефонує лікар або куратор з клініки АлкоМед і поцікавиться станом здоров’я. При необхідності фахівець дасть усну консультацію або внесе корективи в призначену терапію.

Результат.

кодування від алкоголізму на дому

Кодування від алкоголізму допомагає обмежити вживання спиртного протягом певного проміжку часу (від декількох місяців до декількох років). Це дає можливість організму відновитися після тривалого руйнівного впливу спиртного. В період утримання від алкоголю пацієнт може повернутися до нормального життя і прийняти рішення повністю позбутися від залежності. Як правило, ефективність кодування і подальшого лікування залежить від мотивації хворого, а також підтримки його близьких родичів.

Кодування від алкоголю на дому в Єкатеринбурзі.

Алкоголізм в Єкатеринбурзі може вилікуватися амбулаторно і в стаціонарному відділенні — все залежить від стану пацієнта. Але анонімне кодування від алкоголізму на дому з виїздом нарколога не є повноцінним лікуванням – це тільки перший крок до нього.

Чому не можна обмежитися кодуванням на дому.

Щоб повністю позбутися від алкогольної залежності, потрібен комплексний підхід. У нього входять:

Загальна діагностика пацієнта Визначення його психологічного стану Медикаментозне лікування – очищення крові від етилового спирту Заміна психологічних блоків установками, які допоможуть позбутися від алкогольної залежності Соціальна адаптація.

Весь комплекс неможливо провести в домашніх умовах, так як для цього потрібен час, різні фахівці та обладнання. Тому вдома можна тільки підготуватися до кодування від алкоголю.

Що дійсно проводять в домашніх умовах.

Щоб процедура здобула потрібний ефект, кров пацієнта повинна бути абсолютно вільна від алкоголю, тобто слід утриматися від його вживання протягом 5-8 діб. Для більшості хворих це неприйнятно. Тому кодування від алкоголізму вдома, строго кажучи, Таким не є. У домашніх умовах можна перервати запій і очистити кров за допомогою правильно підібраних препаратів.

Іноді цього цілком вистачає, щоб людина самостійно кинула вживати алкогольні напої. Так буває, якщо пацієнт твердо вирішив відмовитися від алкоголю і володіє достатньою силою волі. Але частіше така процедура з виїздом додому є попереднім етапом, який вимагає продовження лікування.

Викликаний нарколог додому поставить крапельницю зі спеціально підібраними препаратами. І самі ліки, і їх дозування будуть призначені строго індивідуально. Вивівши алкоголіка із запою, варто запропонувати йому комплексне лікування в Єкатеринбурзі, яке дійсно допоможе повернутися до тверезого способу життя.

Анонімне кодування можна провести і в амбулаторних умовах. Якщо ж ситуація важка – без стаціонару не обійтися. У будь-якому випадку комплекс повинен бути завершений, інакше лікування не буде успішним.

Кодування від алкоголізму на дому.

Ми приїдемо в будь-який район міста. 16 бригад лікарів-наркологів чергують в Санкт-Петербурзі до 24: 00.

Гарантуємо повну анонімність лікування. Ви можете бути впевнені, що не будете скомпрометовані.

Утримуємо найнижчі ціни, тому медична допомога повинна бути доступна кожному.

Висококваліфікований медичний персонал з величезним досвідом роботи.

Позбавити людину від згубної тяги до вживання спиртовмісних напоїв досить складно, тому в медицині розроблено декілька ефективних способів для боротьби із залежністю. Кодування на дому від алкоголізму в СПб – це послуга, яку пропонує медичний наркологічний центр «Аврора».

Коли можливо кодування в домашніх умовах?

Якщо згубна пристрасть набула хронічного характеру і позбутися від тяги до спиртного неможливо, значить прийшов час звернутися за допомогою до нарколога клініки «Аврора».

Ціни на кодування від алкоголю на дому в СПб варіюються в різних межах, але в нашому медцентрі вартість цієї послуги доступна і повністю відповідає результату. Записуйтеся на прийом до фахівців, які здатні закодувати людину від алкогольної залежності.

Домашнє кодування від алкоголізму проводиться в наступних випадках:

пацієнт сам виявив бажання закодуватися (примусова процедура можлива у виняткових випадках); нарколог попередньо проводить сеанс детоксикації за допомогою крапельниці; у людини відсутні важкі соматичні патології; алкоголік не страждає від серйозних психічних розладів.

Кодування від алкоголю в домашніх умовах проводиться виключно після виведення із запою. Але пацієнтів похилого віку і неповнолітніх лікар все одно відправить для лікування в стаціонар. В умовах Петербурзької клініки «Аврора» буде здійснюватися цілодобовий моніторинг стану хворого і забезпечений належний догляд. Про комфортне перебування в нашому стаціонарі і доступної вартості свідчать численні позитивні відгуки.

Методи кодування на дому в СПб.

Команда лікарів центру наркології «Аврора – це фахівці високої кваліфікаційної категорії, мають величезний досвід роботи з залежними людьми і володіють знаннями про боротьбу з пияцтвом. Нарколог веде прийом в доброзичливій і спокійній обстановці, вміє знайти підхід до найскладніших пацієнтів. Нашими лікарями вивчені і перевірені на практиці ефективні методи лікування залежностей.

Кодувати від алкоголізму в умовах, звичних для пацієнта, можна трьома способами.

Медикаментозний метод.

Процедура проводиться фахівцем центру «Аврора» на дому за допомогою таблеток і ін’єкцій. Записуйтеся на прийом або викликайте лікаря, щоб отримати допомогу. Підшивання нарколог робить тільки в умовах стаціонару, так як це хірургічна операція. Вартість залежить від застосовуваних препаратів і дозувань.

Основною діючою речовиною лікарських засобів є дисульфірам. Мета активного елемента – блокувати негативний вплив ацетальдегіду, який викликає важке отруєння, що приводить до порушення роботи всіх систем.

Препарати Еспераль, Тетурам, Торпедо, Антинол і інші випускаються як в таблетованій формі, так і вигляді розчину для внутрішньом’язових і внутрішньовенних ін’єкцій.

Психотерапевтична методика.

Ще один ефективний спосіб, який показав високі результати на практиці, і активно використовується наркологами центру «Аврора» – це навіювання узалежненої людини стійкого відрази до спиртного, формування нової програми поведінки та підвищення самооцінки. В ході сеансу психотерапевт впливає на підсвідомість хворого. Хороший результат дає методика Довженка, гіпноз.

Комбінаційна методика.

У важких випадках нарколог клініки «Аврора» може прийняти рішення про поєднання двох технік кодування: медикаментозної та психотерапевтичної. Але робить це лікар на підставі обстеження пацієнта. Також можливий виїзд на дім рефлексотерапевта для проведення процедури акупунктури, що допомагає закріпити результат і поліпшити самопочуття хворого.

Особливості проведення кодування.

Процедура в домашніх умовах практично не відрізняється від тієї, що проходить у стаціонарі медичного центру «Аврора», за невеликим винятком: вдома за хворим може спостерігати родич, постійна присутність лікаря не потрібно. Для проведення домашньої кодування необхідно записатися до лікаря клініки, щоб пройти обстеження і визначити, чи немає протипоказань.

Методика підбирається на підставі отриманих результатів діагностики. Лікар в обов’язковому порядку проводить співбесіду з пацієнтом, роз’яснює йому специфіку лікування і попереджає про наслідки порушення вказівок. Нарколог також пояснює, чому не можна вживати спиртне за тиждень та проведення процедури.

Медикаментозне кодування займає близько 1-2 годин. Після неї лікар робить провокаційну пробу: капає на мову хворого етиловий спирт в микродозе, щоб сформувати умовний рефлекс відрази на основі погіршення самопочуття. Психокодування триває довше-до 4 годин.

Переваги кодування в центрі «Аврора»

В наркологічній клініці «Аврора» пацієнтам пропонують послуги на найвищому рівні. У їх перелік входить також і кодування від алкоголізму на дому, ціна процедури підійде людям з різним рівнем достатку. Записуйтеся на прийом за телефонами, вказаними на сайті, або приходьте за адресою: Санкт-Петербург, вулиця Криленко, будинок 43, корпус 2. Якщо у вас є питання, ми надаємо консультацію нарколога безкоштовно в режимі онлайн.

При зверненні до наших фахівців пацієнт зможе оцінити всі переваги роботи лікарів:

Анонімне проведення процедур в домашніх умовах і в стаціонарі. У нас не ставлять на облік, і при необхідності ми видаємо довідку без вказівки діагнозу. Лікар завжди проводить роз’яснювальну роботу, не тільки з метою попередити людини про можливі наслідки, але і для того, щоб показати, як зміниться його життя після кодування. При виїзді нарколога додому хворому не доведеться міняти звичний уклад життя і домашню обстановку на лікарняну. Ми працюємо за графіком 24/7. Це означає, що у нас не буває вихідних або святкових днів, ми на зв’язку в цілодобовому режимі. Наші фахівці проводять повний курс лікування від залежності, після чого починається реабілітаційний період, щоб відновити функції організму.

Кодування в звичних для людини домашніх умовах-один із способів боротьби з згубною пристрастю до алкоголю. Фахівці клініки «Аврора» застосовують найефективніші методики лікування. Наше завдання – повернути людину, яка страждає від залежності, до нормального життя, а головна нагорода – ваші позитивні відгуки та листи подяки.

Кодування від алкоголю на дому. Цілодобово. Анонімно.

НАДІЙНІ ЗАБОРОННІ МЕТОДИКИ ТЕРМІНОМ ДО 5 РОКІВ!

Що потрібно знати про кодування від запою.

кодування від алкоголізму на дому

Алкоголізм-підступний ворог, боротьбу з яким можна довірити тільки лікарям психіатрам-наркологам і психотерапевтам, які мають великий досвід лікування цих страждань. Якщо ваш близька людина опинилася в полоні «зеленого змія», то першого етапу лікування-виведення із запою часто виявляється недостатньо, зриви можуть повторюватися.

Процес кодування є одним з найважливіших етапів лікування. Будь-яка методика має ефект придушення тяги до спиртного і робить його вживання неможливим. Перед кожною протирецидивної процедурою (кодуванням) наші лікарі проводять обстеження (вміст спирту у видихуваному повітрі за допомогою професійного алкометру, вимірювання тиску, ЕКГ, перевірка насичення крові киснем і частоти пульсу), формують мотивацію пацієнта на лікування , допомагають зробити вільний, свідомий вибір на користь повної відмови від алкоголю, оскільки помірне вживання в більшості випадків вже неможливо. Наші фахівці професійно допоможуть повернутися до здорового, повноцінного життя Вам і Вашим родичам!

Нижче представлені основні методи кодування від алкоголізму. Також фахівці клініки Нарніка застосовують для лікування Вівітрол, Тетлонг-250 та інші ефективні препарати.

Після проведення будь-якої з методик необхідна робота з психотерапевтом або психологом клініки Нарника, оскільки тяга до алкоголю дуже часто поновлюється після закінчення строку дії процедури або незадовго до цього. Наші фахівці професійно допоможуть повернутися до здорового, повноцінного життя Вам і Вашим родичам. Унікальні авторські методики, розроблені протягом більш ніж 15 років, м’яко позбавлять від згубних пристрастей. Здорові зміни можливі!

Хімзахист від алкоголю.

Консультація та огляд обстеження бесіда з пацієнтом Ввведення препарату рекомендації.

на 3 міс: 2500 руб.

на 6 міс: 2800 руб.

на 12 міс: 3000 руб.

на 18 міс: 3500 руб.

Лікування Еспераль (США)

Препарат виробництва США з лікувальним впливом на печінку.

на 6 міс: 3500 руб.

на 1 рік: 4000 руб.

на 2 роки: 4500 руб.

на 3 роки: 5000 руб.

на 4 роки: 5500 руб.

на 5 років: 6000 руб.

Лікування Еспераль (Франція)

кодування від алкоголізму на дому

Препарат виробництва Франція.

на 6 міс: 2900 руб.

на 1 рік: 3300 руб.

на 2 роки: 3900 руб.

на 3 роки: 4300 руб.

на 4 роки: 4600 руб.

на 5 років: 5000 руб.

Консультація та огляд обстеження бесіда з пацієнтом крапельниця (при необхідності). Оплачується окремо. Введення препарату Рекомендації.

Препарат вітчизняного виробництва.

на 1 рік: 3500 руб.

Препарат виробництва США + з лікувальним впливом на печінку.

на 1 рік: 5000 руб.

Райони і передмістя Санкт-Петербурга, куди виїжджають наші лікарі.

Райони Санкт-Петербурга, де ми працюємо:

Адміралтейський район Василеостровский район Виборзький район Калінінський район Кіровський район.

Колпинский район Красногвардійський район Красносельський район Кронштадтський район Курортний район.

Московський район Невський район Петроградський район Петродворцовий район Приморський район.

Пушкінський район Фрунзенський район Центральний район Купчино Рибальське.

Передмістя Санкт-Петербурга, куди виїжджають наші лікарі наркологи і психотерапевти:

Гатчина Колпіно Пушкін Всеволожськ Дев’яткіно Муріно.

Кіровськ Тосно Павловськ Бургри Федорівське.

кодування від алкоголізму на дому

Горбунки Комунар МГА Відрадне Ульяновка.

Шліссельбург Шушари Нікольське Петергоф Кудрово.

Хімічний захист від алкоголю.

Цей метод лікування алкогольної залежності вже давно застосовується в наркології. Препарат надає двоїстий ефект. По-перше, він в значній мірі пригнічує потяг до випивки, оскільки блокує алкогользависимые рецептори головного мозку, тим самим формуючи рівне, спокійне і байдуже ставлення до спиртного.

По-друге, препарат накладає заборону на вживання спиртних напоїв в будь-якому вигляді і будь-якій кількості (аж до квасу і ліків на спирту). Це обумовлено тим, що хімзахист блокує ферменти, які в організмі людини розщеплюють етанол до нешкідливих продуктів (вода і вуглекислий газ).

Оскільки після введення препарату ці ферменти перестають працювати, спиртні напої перетворюються на потужний біологічний отрута, зразок метиловому спирті. Саме тому зловживання випивкою в період дії препарату загрожує ускладненнями, небезпечними для здоров’я. При дотриманні режиму тверезості препарат не робить ніяких побічних ефектів на організм.

Для проведення даного виду лікування необхідна письмова згода пацієнта, утримання від спиртного (період визначається лікарем). Можливі протипоказання визначаються фахівцем.

Препарат добре переноситься, вводиться внутрішньовенно терміном від 3-х до 18-ти місяців.

Лікування препаратом Еспераль.

Французький препарат на основі дисульфіраму, який вже протягом багатьох десятиліть допомагає ефективно боротися з алкоголізмом. Придушення потягу до спиртних напоїв і заборона на вживання в результаті цього лікування гарантовано знімає тягу до спиртного строком до 5-ти років!

Механізм дії препарату заснований на тому, що Еспераль необоротно інгібує ацетальдегідрогеназу, що призводить до підвищення концетрації метаболіту етанолу – ацетальдегіду. При порушенні режиму тверезості і прийому алкоголю навіть у незначних кількостях на тлі даного лікування значно збільшується концетрація ацетальдегіду в крові, розвивається важка токсична реакція, можуть блискавично розвинутися судоми, порушення зору і пригнічення дихання.

Ускладнення можуть виникнути і не відразу, а за так званим відстроченого типу, коли через кілька годин або навіть днів після порушення режиму тверезості формуються тромби в судинах, які можуть закупорити життєвоважливі артерії організму і привести до інсультів, інфарктів, сліпоти…

Пам’ятайте: при дотриманні режиму тверезості на тлі лікування і виконанні рекомендацій лікаря, препарат Еспераль не може викликати ніяких ускладнень! Навпаки, самопочуття Вашого близького, залежного від алкоголю чоловіка значно покращиться, у нього з’явиться прилив бадьорості і життєвих сил, він почне відчувати радості. Esperal в перекладі означає «надія», надія на одужання!

Для проведення процедури необхідна письмова згода пацієнта, утримання від випивки (період визначається лікарем), можливі протипоказання визначаються фахівцем.

Препарат імплантується під лопатку у вигляді гелю (без розрізів і рубців), добре переноситься, термін дії визначається дозуванням і варіює від 6-ти місяців до 5-ти років.

Лікування препаратом Актоплекс.

Один з препаратів останнього покоління, лікування яким можливо навіть в стані сп’яніння, безпосередньо після проведення детоксикації. Актоплекс — це комплексний препарат, який надає наступні ефекти:

придушення потягу до згубної звички, яке досягається за рахунок нейрофізіологічного впливу компонентів препарату. Нервові клітини головного мозку, що відповідають за тягу до спиртного, переходять у неактивний стан, «засипають» на період дії препарату. Таким чином, формується байдужість до спиртних напоїв, аж до відрази до них; неприйняття організмом алкоголю. Невелика дозування дисульфіраму, що входить до складу Актоплекса, викликає негативну і вкрай неприємну реакцію на випивку. Навіть у невеликих кількостях (30-50г горілки) алкоголь може викликати токсичну реакцію: з’являється нудота, блювота, частішає серцебиття, підвищується кров’яний тиск, розвивається сильна психічна збудливість. При вживанні більш високих доз спиртного може розвинутися різке падіння артеріального тиску, судоми і пригнічення дихання, що може зажадати виклику бригади швидкої допомоги; заспокійливий і антидепресивний ефект. Компоненти препарату знижують дратівливість, нервову напругу-прояви, які часто зустрічаються при відмові від випивки. Вирівнюється фон настрою, поліпшується загальне самопочуття.

Для проведення процедури необхідна письмова згода пацієнта. Якщо лікар при проведенні алкометрії виявляє вміст спирту в повітрі, що видихається, то перед введенням препарату необхідно проведення детоксикації з метою зняття інтоксикації.

Препарат вводиться внутрішньом’язово, можливі протипоказання визначаються лікарем. Термін дії препарату — 1 рік.

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ.

Перевірив головний лікар клініки: Казанцев Олексій Володимирович. Медична інформація коректна, достовірна, актуальна. Остання дата перевірки:

Дзвоніть! І ви встигнете врятувати свою близьку людину!

Безкоштовна гаряча лінія. Анонімно.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Лікар виїжджає протягом 10 хвилин.

Алкоголізм-це патологічна залежність від спиртних напоїв, яка призводить до деградації особистості і важких хронічних захворювань організму. Одним з ефективних «інструментів» в лікуванні алкоголізму є процедура кодування від алкоголю.

Медичний центр «КОРСАКОВ» використовує найпопулярніші методи лікування. Ми пропонуємо низькі ціни і гарантію на всі види кодування від алкоголю в Москві і Московській області.

Комплекс наркологічної допомоги надає вдома лікарем наркологом.

Виклик нарколога на будинок У вартість виклику входить: Виїзд лікаря Огляд ЕКГ і АТ Глюкометрия Зняття важкого стану Крапельниця Таблетки на три дні Рекомендації Цілодобова інформаційна підтримка без вихідних! 6 000 рублів.

Наркологічна клініка «КОРСАКОВ» надає цілодобову допомогу хворим на алкоголізм, застосовуючи найбільш ефективні методи кодування від алкогольної залежності відомі в сучасній медицині.

Як вилікувати пацієнта від залежності до алкоголю?

Фахівці наркологічної клініки «КОРСАКОВ» використовують новітні і безпечні методи кодування від алкоголізму (підшивки від алкоголю) в поєднанні з комплексним лікуванням:

Медикаментозне лікування алкоголізму — застосовується для придушення тяги до алкоголю. Психотерапія або кодування від алкоголізму гіпнозом — блокують потяг до алкоголю. Фармакотерапія за допомогою лікарських засобів знижують тягу до алкоголю.

Кодування від алкоголізму може проводитися як в приміщенні клініки, так і в домашніх умовах. Останній застосовується в разі, коли хворий ще не втратив контроль над собою і проявляє самостійне бажання до лікування. Також це може бути застосовано, коли неможливе перебування в приміщенні лікарні.

Види кодування від алкоголізму.

Медикаментозне кодування алкогольної залежності:

Еспераль від алкоголізму (дисульфірам) кодування від алкоголізму Налтрексон Хімзахист від алкоголю (Алгомінал, MST, SIT) кодування від алкоголю Вівітрол.

РЕКОМЕНДАЦІЇ: перед процедурою «кодування від алкоголю» не рекомендується вживати алкоголь від 3 днів. При алкогольній інтоксикації обов’язково необхідно вивести алкоголь з організму (знаходження алкоголю в крові тягне за собою ряд ускладнень при кодуванні).

Викликати нарколога додому 6 000 руб. виклик лікаря нарколога або наркологічної бригади по Москві і області. Цілодобово.

Є протипоказання. Необхідна консультація фахівця.

кодування від алкоголізму на дому

Гіпнабельні методики лікування залежності від алкоголю:

Гіпноз Недирективний (Еріксоніанський) гіпноз традиційний гіпноз кодування по ДОВЖЕНКО Біоакустична корекція Транскраніальне кодування Акупунктурне програмування.

Кодування від алкоголю можна проводитися в стаціонарі, амбулаторно або вдома у пацієнта. Ми працюємо цілодобово без вихідних 7 днів на тиждень. При проведенні кодування на дому, нарколог зробить всі необхідні аналізи в домашніх умовах пацієнта. Вартість кодування на дому від 4000 рублів.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: Важкі травми голови, вміст алкоголю в крові, індивідуальна непереносимість препаратів, ВІЛ, ракові утворення.

Будь-який метод кодування від алкогольної залежності, насамперед полягає у психологічному впливі на пацієнта, коли з ним проводять роботу за шкоду алкоголізму, про необхідність лікування алкогольної залежності , вкладаючи домінуючу думку в разі прийому алкоголю. Це подібно гіпнозу, але тим не менш такий спосіб показує дієвий ефект в лікуванні алкоголізму.

Кодування має не тільки психологічну форму, воно також використовується допомогою імплантації або імплантації під шкіру людини певної речовини (ДИСУЛЬФІРАМ), яке справляє постійний вплив на його стан. Найперші методи кодування мали на увазі використання отрути, який вливається в організм після прийому алкоголю, але такі методи не протрималися довго. Сучасні аналоги також мають формулу отруйної речовини, яке у вигляді капсули вшивають в ділянку шкіри. Вони надають ефект алергічної реакції на випита алкоголь, відторгнення алкоголю, роблячи неможливим його прийом. Це має позитивну дію, адже навіть коли пацієнт зривається і починає пити, організм починає яро відторгати алкоголь.

Таку процедуру кодування проводить професійний лікар-нарколог в домашніх умовах, що дозволяє незабаром відмовитися від прийому шкідливої речовини і поступово повернутися до нормального способу життя, завжди маючи з собою «страховку» в захисті від алкоголю.

Чи можна розкодуватися від алкоголю в домашніх умовах?

Багатьох пацієнтів час від часу відвідує питання, як зняти кодування від алкоголю і чи можна зробити це самому, в домашніх умовах? Ні в якому разі! Самостійна раскодировка неможлива. Спроби виконати це без допомоги лікаря і «АНТИДОТУ» не тільки не вирішить проблему, вызвавшею у вас бажання вивести кодування, але можуть ще більше погіршити аж до смертельного випадку.

Нейтралізація кодування препарату «Еспералі» (гель імплант), зняття кодування відбувається за допомогою нейтралізації знаходиться ліки під лопаткою з допомогою ін’єкції антидоту в місце імплантації для нейтралізації «депо» препарату. Сенс дії гель-імпланта «Еспераль» такий, що імплант в м’язі інкапсулюється, тобто створюється так зване «депо», звідки в кров постійно і поступово вимивається препарат, тим самим підтримується постійна концентрація в крові. При нейтралізації «Еспераль» це «депо» направлено деактивується (нейтралізується) і обходитися ця процедура однією ін’єкцією у вену або під лопатку.

ЦІЛОДОБОВА НАРКОЛОГІЧНА І ПСИХІАТРИЧНА ДОПОМОГА.

Є протипоказання. Необхідна консультація фахівця висновок із запою, зняти ломку, викликати нарколога додому, викликати психіатра додому, приватна швидка допомога.

Кодування від алкоголізму в клініці » КОРСАКОВ»

Ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям і професійні наркологи, і психотерапевти нададуть Вам допомогти, підтримку і консультації в питаннях кодування від алкоголізму.

Наркологічна клініка «КОРСАКОВ» пропонує найдоступніші ціни на кодування від алкоголю в Москві і Московській області. Швидке лікування алкогольної залежності на дому і в стаціонарі безпечно ефективно анонімно і недорого.

Переваги медичного центру » КОРСАКОВ»

Єдина ліцензована наркологічна та психологічна виїзна служба в Москві з правом надання медичної допомоги в домашніх умовах. Ліцензія МОЗ МО ЛО-50-01-007875 від 21.07.2016.

Працюємо відповідно до наказу МОЗ РФ № № 388Н, 36Н, 100Н.

Всі машини укомплектовані необхідним обладнанням для надання кваліфікованої медичної допомоги на дому пацієнтам, що перебувають у стані будь-якого ступеня тяжкості, включаючи екстрену.

На будинок виїжджають тільки сертифіковані фахівці, які пройшли додаткове спеціальне навчання.

Всі використовувані медичні препарати мають сертифікати.

Цілодобова безкоштовна служба психологічної підтримки по телефону.

За умови домашнього стаціонару за запитом видається лікарняний лист.