кодування від алкоголізму форум

Кодування від алкоголізму форум.

Чим небезпечне кодування від алкоголізму . Адже ця процедура негативно впливає і на фізичне здоров’я, і на психіку. Що таке кодування?

Кодування проводиться з метою зміни фізичного сприйняття алкоголю , а також ставлення до нього. Найчастіше дана процедура проводиться медикаментозним шляхом. Тобто вшивається або ж вводиться препарат, який провокує відчуття відрази до алкоголю .

Ще є гіпнотичний і апаратний методи. Фахівці, які проводять дані процедури відзначають, що це абсолютно не небезпечно для здоров’я людини. Але це не вірно. Вже доведено, як впливає кодування на організм і на психіку. Людей після кодування відвідують навіть думки про суїцид. А також їх поведінка і характер змінюються. Чи допомагає кодування від алкоголізму?

Статистика свідчить, що тільки 1% залежних, які пройшли кодування залишилися тверезими. І це тільки ті, хто усвідомили повністю свою залежність і добре мотивовані. Це мізерно маленький відсоток, отже, даний метод неефективний. Кодування – це метод, який допомагає людині деякий час протриматися в тверезості. Найбільш часто закодовані зриваються через 6 місяців після процедури.

Як кодування впливає на організм? Слід зазначити, що така тверезість не приносить людині ніякого задоволення і це є причиною зриву. Так як при кодуванні людина не шукає справжні причини своєї залежності і не працює над собою. Щоб вилікується від алкоголізму мало однієї вшивки, тут важливо навчиться жити новим життям без алкоголю .

Багато погоджуючись на кодування думають, що якщо пройти дану процедуру, то відразу після цього всі проблеми зникнуть самі собою. Але вони лише з’являються. Поведінка закодованого залежного повністю змінюється, і це часто призводить навіть до розлучень і звільнення з роботи. Чи варто кодуватися від алкоголізму на молодик привороти, обряди на гроші (26.11) Діагностика, платна, замовляється заздалегідь. писати на е-мейл [email protected] тільки на замовлення роботи. Багіра Дата: Понеділок, 12.03.2018, 09:02 | Повідомлення # 2.

Багато хто називає кодування ефективною процедурою. І до позитивних її сторін відносять, то що курс лікування становить від 1 до 3 процедур. Тому, щоб вилікуватися людині не потрібно брати відпустку або лікарняний. А також це порівняно дешевий метод. Але потрібно відзначити, що від алкогольної залежності неможливо позбутися за одну годину. У алкоголіка є психоемоційні розлади, і щоб нормалізувати стан залежного потрібна тривала робота. Психологічна залежність при цьому дуже сильна. Тому в даному випадку швидко і безболісно не означає, що якісно.

Негативних наслідків після кодування достатньо. Головним є, то що при цьому людині дають установки. Часто вона звучить так: вип’єш-помреш. Це можна назвати насильством над психікою людини. Саме тому часто після кодування від алкоголю залежні страждають різними психозами і депресією. Унаслідок цього ж психологічного тиску у чоловіків часто настає імпотенція.

Важливим недоліком кодування є те, що ця процедура працює за принципом потокової спрямованості, а при алкоголізмі потрібно враховувати індивідуальність ситуації пацієнта. Тобто щоб лікування було ефективним, важливо визначити причину по якій у людини розвинулася залежність.

Сьогодні досить багато фахівців проводять кодування, і при цьому навіть не проводяться медичне обстеження. А адже кодування це медична процедура . Особливо це стосується кодування шляхом вшивки або введення препаратів.

Кодування-це процедура, яка дає тимчасовий ефект, тобто діє вона певний, заздалегідь обумовлений період. Деякі залежні чекають закінчення цього періоду, щоб знову випити алкоголь. Тільки після закінчення цього періоду зрив дуже бурхливий і запій затягується надовго, так як людина досить довго чекає цього моменту. Лікування.

Лікувати алкоголізм потрібно комплексно, так як слід не просто дати одноразово установку, а навчити залежного справлятися з труднощами не вдаючись до вживання алкоголю . Людина повинна придбати навик жити тверезо і працювати з тягою. Все це він напрацьовує поступово. Ці цілі стоять перед фахівцями, які допомагають залежному пройти програму 12 кроків.

Ця методика вже давно застосовується в США і вважається єдиною в світі, яка допомагає людині жити щасливо і без алкоголю . Так як під час проходження реабілітації людина працює над собою.

Комплексне лікування включає 3 основних етапи:

По змісту

Детоксикація; Реабілітація; Адаптація в соціумі.

http://alkonark.ru/lecheni. golizma на молодик привороти, обряди на гроші (26.11) Діагностика, платна, замовляється заздалегідь. писати на е-мейл [email protected] тільки на замовлення роботи. Багіра Дата: Понеділок, 12.03.2018, 09:03 | Повідомлення # 3.

Психологічна реабілітація колишніх алкоголіків.

Даний етап лікування є основним і проходить він в реабілітаційному центрі. Важливо, щоб тривалість даного етапу лікування була від 3 до 6 місяців. Як відзначають, реабілітанти перший місяць взагалі проходить як в тумані, а реальна робота над собою розпочинається після другого місяця перебування в реабілітаційному центрі.

У центрах із залежними працюють психологи. А якщо точніше, то вони направляють людину в роботі зі своєю недугою. Залежність людини нікуди не дівається, тому реабілітанта вчать вирішувати свої проблеми без алкоголю. Під час реабілітації у залежних з’являються нові життєві принципи, вони знаходять нові навички, хобі.

Робота в реабілітаційному центрі проходить за програмою 12 кроків. Вона заснована на відновленні і напрацюванні духовності людини. Тільки відновивши цю сферу особистості людини він зможе покаятися, стати чесним перед собою і рідними і прийняти допомогу почати допомагати іншим.

Крім психологів в реабілітаційному центрі з залежними працюють і консультанти. Це люди, які мали алкогольну залежність, але вони пройшли комплексне лікування. Бесіди з такими людьми дуже допомагають і мотивують, адже вони були в такій же ситуації. Крім того, в процесі терапії реабілітанти можуть влаштовувати пікніки, ходити в лазню і займатися спортом. на молодик привороти, обряди на гроші (26.11) Діагностика, платна, замовляється заздалегідь. писати на е-мейл [email protected] тільки на замовлення роботи. Багіра Дата: Понеділок, 12.03.2018, 09:03 | Повідомлення # 4.

Соціальна адаптація колишніх алкоголіків.

Даний етап це адаптація людини в соціумі, так як коли він повертається додому, то відчуває страхи. Головним страхом У цьому випадку є страх перед соціумом. Людина протягом певного часу перебуває в тісному контакті з такими ж людьми і у них одна мета, але коли вони потрапляють додому, то все кардинально змінюється. Він знову зустрічає своїх знайомих, потрапляє в своє середовище проживання. Іноді людям психологи рекомендують навіть поміняти місце роботи або навчання.

Метод лікування алкогольної залежності. Що ефективніше?

Автор Повідомлення.

М. Гомель (Білорусь)

Методів лікування алкогольної залежності існує безліч. Від 15-секундного кодування до річної реабілітації, від 25-го кадру до Вивитрола. У держ. клініках і в підвалах. У кваліфікованих наркологів і у баби Гафії. Групові та індивідуальні. Гіпноз, НЛП, гештатьт, транзактний аналіз і просто «силу впливу» 🙂 Довженко, Маршак, Шичко і отець Никодим) Що виявилося ефективним для вас або ваших знайомих? Яким на вашу думку має бути ефективне лікування? Ваш досвід і ваші фантазії.

Психолог, Тренер особистої ефективності.

Відео — кодування від алкоголізму форум (Відео)

Просте усвідомлення проблеми.

В моїй родині, де я була дитиною, батько був алкоголіком. Ефективним виявилося те, що він потрапив до лікарні. Потім сам говорив, що злякався сильно. На сьогоднішній день, він не п’є трохи більше 7 років, а пив 30 років. Я не знаю, він назавжди «зав’язав» чи ні. На мою думку, людина може в будь-який момент повернутися туди, звідки пішов, тобто знову стати алкоголіком.

Психолог, Системний сімейний терапевт.

Неефективні всі способи, якщо їх пропонує / вимагає / наполягає на них оточення алкоголіка. Якщо є його власне дуже сильне бажання, страх, будь-яка інша сильна мотивація зсередини, то ефективним може стати будь-який з перелічених у старт-топіку методів.

Психолог, Тренер особистої ефективності.

Щоб спеціально не бити себе молотком по пальцю треба просто припинити себе бити молотком по пальцю. Від биття себе по пальцю молотком немає лікування. Треба це просто припинити. Або продовжувати і перетворити палець в відбивну. Щоб не сьорбати свиняче пійло, треба просто не сьорбати свиняче пійло. Деякі (будь-які) методи і підходи можуть підштовхнути до цього рішення, а можуть і не підштовхнути. Я знаю, про що кажу.

Психолог, Клінічний психолог.

Відео — кодування від алкоголізму форум (Відео)

Людина, «б’є молотком собі по пальцю», очевидно отримує від цього каое то задоволення, ну або хоча б якусь вигоду. Можливо, якщо запропонувати йому спробувати бити по «цвяху», він отримає б про льшее задоволення, а можливо і вигоду ,і ось тоді можна вважати роботу вельми продуктивною. В цьому випадку вже все одно хто запропонував йому» цвях», баба Агафія, або лікар нарколог.

Психолог, Кандидат психологічних наук.

кодування від алкоголізму форум

З досвіду моїх знайомих і колег, лікування буде ефективним тільки тоді, коли сам алкоголік усвідомив у себе цю проблему і став прикладати зусилля, щоб її вирішити. Якщо на лікуванні наполягли родичі-знайомі, будь-який метод марний.

з мого досвіду працювала за запитом людини, який хотів позбутися але потім плавно перейшли на роботу з сім’єю. Причина вторинні вигоди людей, що оточують його, коли всі пропрацювали результат не змусив себе довго чекати(відразу обмовлюся — всі були налаштовані і він і оточення дізнатися причину і вирішити її, на жаль так буває не завжди)

ще люблю говорити так людина сидить на розпеченій сковорідці спочатку тепло а далі. як.

Психолог, Сімейний психолог.

якщо пішла орг.зміни то краще медикамень. або кодування, якщо ще 1 / поч. 2 то психотерапія поведінкова.

Психолог, Сертифікований гештальт-терапевт.

власне бажання, індивідуальна терапія і паралельно групова підтримка в програмі 12 кроків АА. При роботі з залежностями і співзалежністю 12 кроків у мене стає частиною псі контракту. Без паралельної підтримки 12 кроків клієнтів в роботу не беру, не ефективно.

Людина повинна усвідомити що для нього це проблема, повинна бути мотиваація-кинути пити, інакше марно. Навіть кодування стає малоефективним, людина тримається якийсь період, а потім зривається і знову все повертається на «круги своя». Знаю ще одну методику Цветопсихосоматика Академіка В. В. Дикунова, ссилкаhttp: / / timecps.net.

Психолог, Медичний психолог.

Дивлячись який алкоголізм. Якщо це придбана проблема (людина потрапила в подібну середу,. деякі професії, регіони, не благополучна сім’я ітд). то можна вирішити проблему висмикнувши його з середовища і психотерапія. якщо ступінь глибше то можна кодувати. часто з одного разу затяжна ремісія і все добре. А є алкоголізм з органічною основою. там запої як вид психопродукции. з маренням, глюками ітд. перебіг важкий. рецидиви ендогенного обумовлені і можуть не мати зовнішньої причини. кодування допомагає лише на час,а часто після кодування вони вискакують в суїцид. де-небудь біля горла. вони вішаються або п’ють есенцію. Тут нічого не зробиш. лікування симптоматичне. Але з особистого досвіду скажу. такі диваки якщо потрапляють в секти ..кидають пити. так сказати клин клином)))))). один маячня замінюють іншим. звичайно хрін редьки не солодше. але зі Свідком Єгови жити напевно легше ніж із запійним буйним алкоголіком.

Психолог, Дитячий Сімейний.

Якщо мова про сформований синдром залежності, то 1. 12 крокова програма 2. Реабілітаційний центр.

Більш ефективного немає нічого!

Психолог, Дитячий Сімейний.

Абсолютно згоден. Тільки ось просте усвідомлення — зовсім не просте! Це тривалий і трудомісткий процес, але дієвий і єдино ефективний.

Психолог, Викладач quotИматонquot.

На всі 100% згоден. І я теж знаю, про що кажу.

Психолог, Викладач quotИматонquot.

Я вважаю, має місце повторення сімейного сценарію.

Хм.. Коротко важко пояснити. Наприклад, я з дитинства бачу, що батько добрий, коли п’яний і злий, коли тверезий. Значуща для мене фігура батька вселяє мені, що якщо вип’ю — буду добрий і веселий. Не вип’ю — буду злий і похмурий. Тема складна, і думок і теорій дуже багато. Це моя думка.

Мої знайомі кодировалисьА також чула,що гіпноз допомагає.

У даній ситуації кожна людина вирішує сам. Кодування — дурниця. Настає така хвилина, коли людина скаже собі — все, вистачить і після цього пити не буде. Я знаю багато таких прикладів.

кажуть,що «колишніх алкоголіків не буває,вони просто в стані ремісії.Так,потрапляння в лікарню допомагає.У моєї знайомої чоловік сильно п’є, але у нього дуже підвищений тиск.Тільки через це він погодився на гіпноз.Але багатьом,мені здається,все по фіг,вони в принципі і жити не хочуть.Або таких випадків немає у них.

По закінченні терміну кодування — глибокий запій. Про гіпноз не знаю. Якщо насильно прибрати алкоголь з життя, треба заповнити цю діру.

Мої знайомі самі усвідомили свою проблему, прийшли до лікаря, і більше на спиртне не дивляться кілька років, ніяких запоїв.А ще мені тут сказали,що людину в 65 років,наприклад, вже не вилікувати ніяк.

Це і є заповнення діри.

Гіпноз в принципі робити небажано, можна випадково зачепити суміжні відділи мозку і отримати невідомо що.

Вилікувати можна завжди, аби пацієнт захотів.

а якщо людині отже загрожує погибель,якщо не кине?

Від алкоголізму ліків немає. Моя думка.

Дозвольте з Вами не погодитися. Можна, Я виліковувала, і вони переставали пити. Один не п’є вже 6 рік.

а наркологи навіщо?

Наркологи не враховують психосоматику, тому у них відбуваються зриви і повторне лікування.

Повторюся, це моя думка, Кэт81.

Дозволивши. Це моя думка і я маю право тут його висловити.

Психолог, Тренер особистої ефективності.

Ось, дуже рекомендую послухати цю книгу. Олег Стеценко “Як не пити”

Готовий під кожним словом підписатися.

Психолог, Тренер особистої ефективності.

Так, шлях до цієї простоти складний)

кодування від алкоголізму форум

І 12 кроків, так. Нічого кращого ще не придумали. Правда, є ще моторошна процедура з міорелаксантами, досить ефективна, при цьому один нарколог клієнта ще і в даний труну укладав, свічки горіли кришці молотком стукали. Їздили до нього з усієї області.

Психолог, Дитячий Сімейний.

Ця вправа досить популярна в реабілітації. Періодично я його використовую. Дуже ефективно мізки «вставляє» в правильне місце!

я маю на увазі, в наркол диспансерах ж з алкоголіками работатют і психологи і наркологи-які медіаментами відновлюють організм.

тільки з алкоголіками такий метод?

Хм) Навели на думку. Спасибі Кэт81!)

яку?)мені взагалі здається,що це ефективно,ще й коли ти під землею в труні)))

Психолог, Викладач quotИматонquot.

Ефективніше нікуди, дійсно. ) Але, наважуся доповісти, ця вправа не має на увазі Земляні роботи.

Психолог, Кандидат психологічних наук.

Будь-яка залежність — це проблема з мотиваційною сферою. Алкоголізм виліковується тільки двома способами — це навіювання страху (кодування, укладання в труну і т. д.) або робота з особистістю (мотиваційної сферою). Наркологи змінюють одну залежність на іншу (кодування) — це добре людина не п’є, але зрілою особистістю, та й здоровою я б не назвав. Дуже добре зарекомендував метод 12 кроків.

Психолог, Психотерапія Супервізія.

М. Гельсінкі (Фінляндія)

Терап. робота з прихильністю і пом’якшення суперего.

Коли писав диплом в наркологічному диспансері, спілкувався з пацієнтами і співробітниками. За їх відгуками, найефективнішим способом впоратися з алкогольною залежністю є комплексне застосування Вівітролу в поєднанні з груповою психотерапією. І подальша участь у реабілітаційній програмі «12 кроків».

Зцілення п’яниці. 5.

Багато різних лікарів на шляху життєвому, побачив Сантехнік Квасин з вулиці питної.

Чаклуни, шептуні, відьми, майстри гіпнозу, виводити намагалися Феню з «п’яного наркозу».

Багато грошей Феня Квасин заплатив умільцям, тільки тягнеться до склянки центнерово тільце.

Він і так його і так, займав робіткою, тільки тіло все єдино заливалося горілкою.

Якщо Дух не бачить сенсу телоперебування, не допоможуть ескулапів марні старання.

Кодування від алкоголізму. Поділіться досвідом.

Т. к. ви неавторизовані на сайті. Увійти.

Т. к. ви не трастовий Користувач (не підтверджений телефон). Вкажіть і підтвердіть телефон. Детальніше про трастовості.

Оскільки тема є архівною.

Будь ласка, будьте уважні при виборі тематики. Тематика важливо! — Для тим Про екстрену допомогу (лікарняну, соціальну та ін.), про пошук зниклих людей.

Зробила тематику «Здоров’я і безпека». ¶

кодування від алкоголізму форум

Внесу і свої п’ять копійок, якщо вже говорите, що цікаво все )) У мене з алкоголізмом взагалі з дитинства тісні відносини, сама трохи в яму не звалилася, спадковість. Але мова не про мене. Ось дві історії:

1) дуже близька мені людина страждала від алкоголізму і наркоманії (на жаль, спільно). Від алкоголізму кодувався не раз з молодих років, лікувався від наркотичної залежності, але щось назад відводило. У таких людей зазвичай психіка лабільна, будь-який розлад-зрив. Він з Таганрога, поїхав до себе на батьківщину. Через деякий час (приблизно два роки) нам вдалося поспілкуватися. Так ось він більше не кодувався, а став. священиком! У нього тепер є свій прихід, сім’я, сенс життя, який він раніше шукав в якихось інших місцях. Не п’є багато років і не тягне.

2) ще ближча людина пив з юних років і до 35-40 років приблизно. Досить багато, були і запої, і неночевки будинку, скандали і хворіють через це діти. Дружина змусила його почати будувати будинок. Здавалося б — що тут такого. А він так втягнувся і так землю полюбив, та й крім цього взагалі прийшло розуміння якогось місця в житті. Зараз п’є іноді, у свята, не зривається. Кодування не було, хоча збиралися.

З цих прикладів я можу зробити висновок, що п’ють люди від неприкаяності, від базікання, як лайно в ополонці. Потрібно знайти щось, що у людини душу зачепить — хобі, сенс існування, перспективу розвитку. А кодування — це психологічна вспомогаловка. Як ефект плацебо — якщо закодуюся, не буде погано, якщо не буду пити. А ось далі найскладніше-потрібно зробити так, щоб було добре не пити. А це найскладніше (((

Ось якось довго вийшло, дуже мене теж стривожила ця тема. Удачі Вам і Вашим рідним, шанси подолати цю гидоту є завжди! ¶

ні, це не допоможе.

під загрозою у вас нічого не вийде, у мене у колишнього чоловіка така ж проблемиа була ((( Краще розлучитися і все. Звичайно жорстоко, але подумайте навіщо витрачати час і нерви.

головне щоб людина сама захотів.щоб була мета якась.або робота цікава. КОХАНА ДРУЖИНА . БАЖАНА ДИТИНА.

сходіть в надію.

спершу поговоріть з чоловіком, поясніть, що Ви втомилися, якщо чоловік вирішив закодуватися треба знайти йому якесь захоплення, але тільки не ігрові автомати. тільки не треба його насильно це робити, якщо він цього не хоче. якщо боїться сходіть разом з ним. а для початку там продаються таблетки не пам’ятаю як називаються коштують 300 рб. тільки попередивши його дайте по пів таблетки і і йдіть на кодування. бажаю удачі.

це допоможе лише на час,діє на психіку і повністю вбиває в людині почуття провини.і якщо не дай бог Він вип’є (навіть зовсім маленько)всі зусилля летять прахом, зупинитися людина не зможе.на роботі одного разу розповіли про чоловіка,прекрасного працівника і сім’янина якого дружина закодувала,а про це ніхто на роботі не знав.і товариші по службі його вмовляли «випити хоч чарочку» і скінчилося це інфарктом,врятувати його не вдалося:(тепер-от сидів чоловік перед нами і каявся,вініл себе.А винна була дружина думаю. людина-не машина,діяти ззовні-небезпечно.ІМХО.

Не можна насильно вилікувати хворого. Він сам повинен зрозуміти,що котиться в прірву,а зупинитися не мо.

не може,але повинен пристрасно цього бажати.Сходіть в наркологію,поговоріть з психологом,іншими психологами — потрібен КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД. Позбутися від причин, за якими п’є; завести хобі, інтерес до життя, спорт. Обов’язково кодуватися і ставитися до цього — з гордістю. (Ось,молодець,зважився і зробив — тепер я ЗОЖник. )))

З приводу кодування псих буде повний срыватся буде як собака на кожне слово,доведеться пити заспокійливі.Можна спробувати Колмі продають в аптеки краплі але сночало дуже уважно прочитайте інструкцію.І обов’язково інструкцію покажіть чоловікові тільки з його згоди потрібно капати.

піти не вихід — адже людина то хвора, це як кинути каліку — нехай спивається краще якщо любите допомогти близькому-вмовляння, ласка, медицина.

допомагає-впевнений у мене алкоголізм 2 ступеня тільки спосіб кодування треба підбирати правельно.

моїм знайомим всім допомогло.

тільки вони самі на це йшли. а ось одного разу мужика одного кодували, я його погано знаю. до кого його тільки не тягали — ну ніяк. Дарма. а потім він раптом сам кинув. Дивно. тільки не знаю як він нині.

У моєї подруги батько закодувався — звіром став, хоча не п’є ось уже років 10, але все по струнки повинні ходити — нерви не до біса, псих якийсь :(( І тепер вони навіть не знають, що було краще?: ((Є ще: закодувався, минуло пів року, випив-мало не помер, відійшов і знову за старе:((

Ніякої різниці немає як його відучіть, кодуванням або хоч чим.Кожен раз п’яний це теж ризик, і під машину може потрапити, або від інсульту померти, або не дай боже людини вбити.З кожною його випивкою відбувається загибель його клітин мозку.Полікуйте, потім нехай до психолога ходить, (якщо такі є).Подаруйте кросівки для спорту і запишіть в басейн.вмикайте ненароком фільми «Спільна справа» І найголовніше не пийте спиртне ви самі ,ні краплі,щоб він вдома не бачив навіть посуду винної.Вообщем все що нагадувало його колишнє життя.Попередьте всіх родичів про це.Ще краще в лікарню спочатку там термін 20 днів, очиститися треба ,а потім ставлять укол.Різниця між кодуванням і останньою п’янкою повинна не менше 10-14 днів.Буде, звичайно, важко,але найважче коли ти хотіла допомогти і не встигла.

Бути потрібно чесними потрібно, якщо сам не хоче. . то на жаль. .. та й фахівець повинен пропрацювати, навчити жити немов заново.

У мене знайому кодували кілька разів, це допомагає, але на певний час, хтось відразу зривається, тут скоріше залежить від самої людини, якщо у нього немає бажання зав’язати, то ніяке кодування не допоможе.

Лікарська ефективність важлива. Якщо кодування не допомагає, ще рано вважати, що вона марна. Є різні методи і різні препарати. Якщо один з них виявляється неефективним і запої в минуле не пішли, то дієвою може виявитися інший підхід або препарат.

Кодування виліковується, але тільки в тому випадку, якщо людина цього хоче, якщо хворий усвідомить свою проблему, якщо він хоче покінчити з запоями, але у нього не вистачає духу, сили волі, якщо залежність настільки сильна, що самостійно боротися з нею не виходить. Кодування не виліковує від алкоголізму назавжди. Воно лише робить життя людини на час вільної від алкоголю. Передбачається, що за цей час людина повинна побачити і зрозуміти, що і без алкоголю життя може бути прекрасна. Тут вже багато що залежить від допомоги близьких. Якщо чоловіки бачать, що вони все ще люблять своїми дружинами, якщо у жінок прийде усвідомлення, що їх рідні все ще в них потребу, то алкоголь йде з їх життя назавжди.

Вам допоможе наш досвідчений лікар ПСИХІАТР-НАРКОЛОГ вищої кваліфікаційної категорії, відмінник охорони здоров’я Республіки Саха (Якутія) і Російської Федерації ИГОТТИ ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА (стаж більше 30 років).

Анонімний кабінет «Шанс» пропонує:

Консультація лікаря. Переривання запою, зняття алкогольної інтоксикації. Амбулаторне лікування алкогольної залежності, денний стаціонар, фізіолікування. проведення пролонгованого методу лікування «кодування», лікарський захист. Анонімний онлайн-чат.

Адреса: Петра-Алексєєва, 83/20, довідки за тел: 40-51-50.

Відгуки про 7-ми різних методах кодування від алкоголю.

Кодування від алкоголізму досить широко поширена в Росії. Розроблені різні шляхи боротьби з пияцтвом. Відгуки про кодування від алкоголізму неоднозначні. Хтось каже, що це неефективно, що залежність залишається, фінансів і часу витрачається маса; інші вважають, що кодування дає відмінний результат, допомагає назавжди позбутися від пиятик. Різноманітні думки з приводу кодування від алкогольної залежності експерти можуть пояснити індивідуальною переносимістю, щирим бажанням не повертатися до п’янки і особистою волею окремо взятої людини.

Чи допомагає кодування від алкоголізму.

Гіпноз.

Ігор, 36 років, Самара.

Григорій, 58 років, Сморгонь.

Підшивка.

Аріна, 45 років, Казань.

Віктор, 56 років Калінінград.

Лазер.

Галина, 45 років, Владикавказ.

Павло, 43 роки, Сморгонь.

Апаратним кодуванням.

Марк, 32 роки Бориспіль.

Михайло, 36 років, Воронеж.

Голковколюванням.

Світлана, 26 років, Сімферополь.

Петро, 45 років, Петриков.

Електричний струм.

Олена, 36 років, Смоленськ.

Сергій, 45 років, Орел.

Ірина, 36 років, Воронеж.

Методом Довженка.

кодування від алкоголізму форум

Олена, 36 років, Калуга.

Петро, 56 років, Дніпропетровськ.

Можливі наслідки.

Вживання алкогольних напоїв — згубна звичка, яка завдає істотної шкоди здоров’ю. Але відмова від вживання спиртного може мати тяжкий результат.

Найчастіше наслідки кодування від алкоголізму можуть виражатися у вигляді:

Психічних проблем і порушень ЦНС. Патологій серцево-судинної системи. Головний біль. Зниження потенції у чоловіків.

У ситуації зриву і повернення до спиртного наслідки можуть довести до летального результату. Важливо, щоб в період посткодирования оточуючі люди допомогли алкоголезависимому людині, повернули його до звичного способу життя, позбавили від негативних думок і тривоги. Щоб знову не знайшлося приводу, схопитися за склянку і забутися.

Кодування «за» і «проти»?

Коментарі користувачів.

Слава Богу! Вас стільки років спільного життя пов’язують це вже зовсім інші відносини, хоча, може це й не така велика різниця, адже якщо когось щось не влаштовує, то треба це міняти, а вже якщо не виходить – валити…

Сьогодні якраз розмірковувала на тему, як жінки живуть з алкоголіками. Багато прикладів було перед очима і ніколи не могла зрозуміти, чому цим бідним жінкам не вистачало духу, любові до себе, дітям, ну або не знаю вже чого, щоб розірвати це замкнене коло, адже з боку все ясніше ясного було і тільки подив і викликало жалість. А тепер, відчувши на власній шкурі, все зрозуміла — вони п’ють, потім в ногах валяються, жалісливими смс-ками завалюють і ми віримо, що вони поміняються і так до нескінченності.

Я вірю, добро в людях завжди перемагає зло, але дуже страшно непомітно для себе перетворитися в одну з таких всепрощающих дам, які кинули своє життя під ноги чоловікові і навіть не помітили, як це сталося.

«Кристальник» – лікування алкогольної залежності.

«Кристальник» – це сучасний високоефективний препарат для лікування алкоголізму, який формує стійку відразу до алкоголю. Препарат складається виключно з компонентів рослинного походження. Практика застосування «Кристальника» показала високий відсоток виліковності. Подібного ефекту не дає жоден з існуючих препаратів рослинного походження.

«Кристальник» – потужний удар по алкоголізму!

Усуває тягу до алкоголю. Відновлює роботу печінки і підшлункової. Знімає інтоксикацію. Очищає і зміцнює організму. Без смаку, без кольору, без запаху. Можливе застосування без відома залежного. Ефективність перевірена клінічно.

«Кристальник» – це дієтична добавка для профілактики і лікування алкогольної залежності . Випускається під егідою торгової марки Vacant™ . При тривалому використанні лікує від алкоголізму, викликаючи повну відразу до алкоголю. «Кристальник» складається виключно з компонентів рослинного походження.

Склад дієтичної добавки:

Чемериця Лобеля (коріння і кореневища), топінамбур, зизифус (кореневища), репяшок аптечний (трава і коріння), глюкоза.

Основною діючою речовиною є алкалоїд протовератрин , який отримують з лікарської рослини чемериця Лобеля (Veraturn lobelianum Bernh).

Топінамбур.

Наступною складовою «Кристальника» є сухі бульби топінамбура . По ефективності впливу на організм народна медицина прирівнює його до золотого кореня. Присутність бульб топінамбура в нашому меню попереджає відкладення солей, інсульт і має загальнозміцнюючу дію. Цінність топінамбура як лікувальної культури обумовлюється, перш за все, хімічним складом рослини.

Вчені, які досліджували склад і харчову цінність топінамбура , були вражені різноманітністю корисних речовин, що містяться в його бульбах. Було встановлено, що топінамбур містить широкий набір вітамінів і мінеральних солей (солі калію, цинку, заліза, кремнію). А, крім того, бульби містять білки, цукру, пектинові речовини, органічні кислоти. І, що особливо цінно, рослинний аналог інсуліну – полісахарид інулін (причому досить багато, до 17%). Ця речовина-інулін-сприяє утилізації глюкози в організмі людини. Топінамбур дуже корисний людям, що страждають на цукровий діабет. Доведено, що тривале вживання топінамбура знижує рівень цукру в крові. Топінамбур, що містить інулін, є відмінним засобом профілактики цієї важкої недуги. Спостерігається також поліпшення зору. Застосовується при атеросклерозі і гіпертонії, ішемічній хворобі і тахікардії, подагрі, сечокам’яній хворобі, циститі, туберкульозі, лейкозі, анемії, панкреатиті. Регулярне вживання топінамбура в їжу сприяє виведенню токсичних речовин з організму, зниження ваги при ожирінні. Відновленню сил при втомі, а також покращує загальний стан організму, зміцнює імунну систему, захищає від інфаркту, інсульту, шлунково-кишкових захворювань, відкладення солей.

Міститься в коренях топінамбура інулін і його похідні викликають підвищений відтік жовчі, прочищаючи протоки, і покращує роботу кишечника. Корисні властивості топінамбура використовують при лікуванні хронічних хвороб шлунка і кишечника, таких як коліт, панкреатит, гастрит. Печінка так само не обходиться без топінамбура. Рекомендується його застосування в сирому вигляді при порушенні функцій печінки, гострому гепатиті, цирозі, алкогольній інтоксикації.

Топінамбур, в силу своїх дивовижних властивостей, надає комплексний вплив на функціональну активність печінки. Покращує утилізацію глюкози, він сприяє синтезу глікогену, а отже, забезпечує більш високий рівень енергетичного обміну, що, в свою чергу, стимулює процеси синтезу білка, холестерину, жовчних кислот і т. д. Інулін, відновлюючи діяльність шлунково-кишкового тракту і, на рахунок своїх властивостей сорбенту, частково знешкоджуючи токсичні речовини в кишечнику та крові, значно розвантажує печінку в цьому сенсі і зберігає її потенційні можливості, які так необхідні організму в боротьбі з різними захворюваннями і шкідливими факторами зовнішнього середовища. Докази здатності топінамбура захищати печінку від хвороботворних впливів (гепатопротекторну дію) отримані в результаті проведення клінічних досліджень.

Унабі.

Важливе місце в складі «Кристальника» займає рослина зизифус . Препарат, що отримується з цієї рослини, володіє гіпотензивними і цукрознижувальними властивостями і часто призводить ці показники в норму, особливо в складі комплексної терапії. Він також знімає головні болі, шум у вухах, серцебиття. Підвищує працездатність і настрій. Завдяки високому вмісту вітаміну С ефективно омолоджуються стінки всіх кровоносних судин, виводиться зайвий холестерин. При лікуванні авітамінозів збільшується гемоглобін і кількість еритроцитів. Пектин знижує кількість радіонуклідів і виводить з організму солі ртуті, свинцю, міді, бактеріальні токсини і радіоактивні ізотопи. Зизифус є активним антимутагеном, а кора кореневищ зизифуса нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту… Зизифус вважається цінних лікарських та харчових рослин, плоди, а також насіння і листя, кору коренів застосовують в китайській народній медицині. Вони мають заспокійливу, гіпотензивну, тонізуючу, сечогінну дією, насіння надають седативну дію, тонізують травлення, кора коренів застосовується при проносах. Препарати зизифуса мають стійку гіпотензивну, заспокійливу, загальнозміцнюючу, протизапальну, сечогінну, антимікробну, м’якучу, знеболюючу, відхаркувальну і антисклеротичну властивість, нормалізують вміст холестерину в крові. Використовується для виробництва БАД.

Репяшок.

До складу «Кристальника» входить трава і коріння репяшка аптечного . Цілюща рослина, яка в античному світі була присвячена Афіні Палладі, природно, потрапляє в травники. Середньовічні автори посилаються на Галена, Плінія, Діоскорид і інші античні джерела, коли прописують репяшок при лихоманці, хворобах шлунка, печінки, жовчного міхура і кишечника або радять використовувати його для боротьби з водянкою і болями різного походження. З цих книг народна медицина почерпнула свої знання, розширила їх за рахунок власного досвіду, таким чином, каталог рекомендацій став гігантським. Репяшок має в’яжучу, жовчогінну, протизапальну властивості, а тому застосовують його при шлункових захворюваннях, захворювання жовчного міхура, при стоматитах, гінгівітах, при різних шкірних захворюваннях, ранах, при геморої, ревматизмі та ін

У хімічний склад реп’яшка входять такі корисні речовини як дубильні речовини, тритерпени, ефірна олія, кремнієва кислота, слизу, флавоноїди, які і обумовлюють цілющі властивості реп’яшка. Дубильні речовини проявляють свої в’яжучі властивості, спільно з ефірною олією і гіркотою благотворно впливає на секрецію ферментів і слабкий відтік жовчі. Репяшок має протизапальні властивості, особливо ефективний при запаленні порожнини рота і носоглотки. Крім того, репяшок проявляє протизапальні, знеболюючі і тонізуючі властивості. Застосовують його також при онкологічних захворюваннях (кишечника і внутрішніх органів), нейроциркуляторної дистонії, що супроводжується головним болем і симпатико-адреналової кризи, при постхолецистектомічному синдромі і панкреатиті. При раку прямої кишки роблять мікроклізми всередину.

За складом підібраних компонентів «Кристальник» використовується для виведення токсичних речовин з організму, Одночасно відновлює діяльності печінки і підшлункової залози, нирок, нормалізує загальний стан організму і підвищує працездатність. Клінічні дослідження і практика застосування «Кристальника» показали-ефект лікування від алкоголізму дуже високий.

Особливості препарату:

«Кристальник» випускається у вигляді порошку, упакованого в герметично запаяні пакети з термостійкої плівки з повною запаювання вагою 40г. «Кристальник» не має специфічного смаку і запаху, тому застосовувати її можна як анонімно, так і усвідомлено самому хворому. Дія даного препарату засноване на накопичувальному ефекті, так як володіє малою широтою терапевтичної дії. Чим довше хворий вживає даний препарат, тим більш повне лікування від алкоголю. Прийом «Кристальника» допоможе Вам подолати алкогольну залежність . Там де власного бажання буде недостатньо «Кристальник» просто не дозволить Вам пити. Будь-який прийом алкоголю буде викликати неприємні відчуття, (блювоту, огиду) замість очікуваного задоволення. Оскільки препарат вступає в реакцію з алкоголем і виводить його з організму.

Дієтична добавка «Кристальник» пройшла реєстрацію в Міністерстві Охорони здоров’я: Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-06/4640 від 01.02.2007 р.

Страшна шкода кодування від алкоголю.

Страшна шкода кодування від алкоголю. #3189250.

кодування від алкоголізму форум

Автор: P а nt е ra (про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 07: 09.

Вчора помер товариш моїх років. Після кодування пішов у запій і згорів за два тижні. Причому, на моїй пам’яті це вже другий випадок, три роки тому, сусід знизу, в 40 років згорів за три тижні. Пам’ятайте, не можна кодувати чоловіків старше 40 років. Краще постаратися перевести їх на легкий алкоголь.

[Повідомлення змінено користувачем 21.11.2007 07:50] 3 / 10 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189251.

Автор: Yeff Дата: 21 листопада 2007 07:12.

співчуваю, Володимир. 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189253.

Автор: P а nt е ra (про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 07: 19.

Так, нас стає все менше і менше. 0 / 1 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189254.

Автор: aes Дата: 21 листопада 2007 07:19.

Знайомий зав’язав наглухо з алкоголем сам, хоча бухав до цього неабияк. Сказав «Я свою бочку — випив». Не бухав п’ять років, до купи кинув палити. Минуло ще п’ять років. Рак — похорон. Однокласник закодувався, не пив чотири роки: рак — похорон. 4 / 1 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189256.

Автор: Yeff Дата: 21 листопада 2007 07:23.

знайомець випиває щодня пляшечку горілки. не більше, але і не менше. за обідом і за вечерею.

однак — 70 скоро. 5 / 1 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189257.

кодування від алкоголізму форум

Автор: Blackston™(4 х 4forever) Дата: 21 листопада 2007 07:23.

Скільки долею відміряно-стільки і проживеш. Долю ще ніхто не зміг обдурити. 9 / 7 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189261.

Автор: P а nt е ra (про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 07: 29.

Сказав «Я свою бочку — випив». Не бухав п’ять років, до купи кинув палити. Минуло ще п’ять років. Рак — похорон. Крім п’янки, я вважаю, має бути заняття до душі або турботи, що б ніколи було замислюватися про смерть. Цитата: Від користувача: Yeff™

знайомець випиває щодня пляшечку горілки. не більше, але і не менше. за обідом і за вечерею.

однак — 70 скоро. стара гвардія, у нас на роботі бригадиру 66 стукнуло, теж від горілки не відмовляється і навіть фору дає молодим. Толькл горілка вже не та пішла. Цитата: Від користувача: Blackston™(Москвичевод-любител.

Долю ще ніхто не зміг обдурити. не треба захоплюватися фаталізмом.

[Повідомлення змінено користувачем 21.11.2007 07:30] 6 / 1 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189269.

Автор: Yeff Дата: 21 листопада 2007 07:41.

Толькл горілка вже не та пішла.

«Ви знаєте, що вони можуть туди плеснути? — все що завгодно.»(з)

зі старих запасів спирту свої настоянки ставлю.

ну і дякую Оленці, моїй молодшій , забезпечила «Московської» експортного кристалловского розливу. 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189272.

Автор: -=Globo=- Дата: 21 листопада 2007 07:46.

Та вже. Сумно як то. Теж закодований. 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189273.

Автор: Стрельникова (про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 07: 46.

кодування від алкоголізму форум

Я прошу вибачення, Володимире, ви, по всій видимості, в першому пості переплутали смайлик. 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189279.

Автор: P а nt е ra (про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 07: 50.

зі старих запасів спирту свої настоянки ставлю.

ну і дякую Оленці, моїй молодшій , забезпечила «Московської» експортного кристалловского розливу. У мене немає, тому 6 років тому відмовився від міцних. Нещодавно, на ін умовили спробувати домашню настоянку на спирту, налив грам 10 в стопку, спробував. Мав неприємні смакові і внутрішні відчуття. Цитата: Від користувача: Стрельникова.

[Повідомлення змінено користувачем 21.11.2007 08:10] 1 / 0 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189285.

Автор: P а nt е ra (про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 07: 55.

Та вже. Сумно як то. Теж закодований. Треба більше спілкування, відволікатися від усієї цієї метушні. Як варіант, бувати на тусах. 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189293.

Автор: -=Globo=- Дата: 21 листопада 2007 08:02.

Так в радіоклубі збираємося іноді. Тільки туси то як правило алкогольні. 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189296.

Автор: P а nt е ra (про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 08: 05.

Тільки туси то як правило алкогольні. Поставити собі чітку установку, що не можна пити міцне спиртне і розкодуватися нафик. Протиприродно це, кодування-зомбування. 1 / 0 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189303.

Автор: Колумб . Дата: 21 листопада 2007 08:16.

Пам’ятайте, не можна кодувати чоловіків старше 40 років. Дядя Володя, цьому є якесь медичне обґрунтування чи це народна прикмета? 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189311.

Автор: Yeff Дата: 21 листопада 2007 08:19.

кодування від алкоголізму форум

не витримують люди. Здоров’я не те. Організм звик жити так як жив. а тут вторгнення в свідомість, сама по собі травма, комплекс неповноцінності, ослаблення організму, загальна апатія — все в купу. 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189323.

Автор: OldBoy4D Дата: 21 листопада 2007 08:27.

Пияцтво -від того, що поки нічого робити, а в запої вже нічого не хочеться робити ІМХО 2 / 0 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189344.

Автор: професор Дата: 21 листопада 2007 08:40.

А я ось взагалі не п’ю міцні напої, особливо горілку. Гидота все це. Вмійте розслаблятися без допінгу. 2 / 1 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189345.

Автор. : Червоненький. Цвіточок. (Про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 08: 40.

Так в радіоклубі збираємося іноді. Тільки туси то як правило алкогольні. Льошка, давай я на туси буду приходити? А я ж не п’ю 0 / 0 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189348.

Автор: Шерідан 989™( Вампироубийца ) Дата: 21 листопада 2007 08:41.

Кодування часом єдиний спосіб утримати людину від п’янки, суть в тому що кодування потрібно підтримувати, про це як правило доктора попереджають. Але народ забиває і не ходить, і як результат при пробиванні нейропрограммы (деякі по іншому називають, залежить від методів «кодування») відбувається розгальмовування психіки. Якщо подивитися на людину почав пити після кодування — він абсолютно неадекватний, він вже не контролює кількість спиртного — п’є стільки скільки влазить, через кілька днів як правило людина відмовляється від їжі і організм остаточно перебудовується на прийом тільки спиртного. Спроба припинити запій закінчується абстинентним синдромом (не плутати з похміллям) і через 2-4 дні після останнього вживання спиртного настає алкогольний психоз супроводжується як правило епілептичними припадками з короткочасними зупинками серця, галюцинаціями. Під час цієї фази помирає 15-20%. Можливий перехід психозу в фазу деліріуму (біла гарячка) з незворотними ушкодженнями мозку.

Якщо близька вам людина довгий час не пив (кодувався чи ні-не суть важливо), а потім пішов у запій (більше 5 днів прийому алкоголю у великих кількостях), ні в якому разі не дозволяйте різко кинути пити , треба припиняти прийом алкоголю з одночасним підтримуючим лікуванням. І відповідно протягом 10-15 днів цілодобове спостереження навіть якщо хворий приймає антиконвульсанти, бо припадок може трапитися раптово навіть через тиждень після останнього прийому алкоголю. Як я розумію алкогольний психоз це помста мозку за те, що його позбавили спиртного. І ще зазначу — кожен наступний припадок сильніше і довше попереднього. 0 / 0 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189349.

Автор: Емо Expert™ (про Користувача) Дата: 21 листопада 2007 08: 41.

Скажіть дружно спиртному-ДОРОГО! 4 / 1 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189358.

Автор: -= Зв’язковий =- Дата: 21 листопада 2007 08:46.

Скажіть дружно спиртному-ДОРОГО! це не вихід. ІМХО коннечно. ну скільки щас коштує пляшка горілки. ну більшість же не біжить і не скуповує її ящиками. нук буде дорого. гірше буде тільки родичам алкоголіка. як в анеке. про те що » немає синку, це тобі доведеться менше їсти. «0 / 0 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189360.

Автор: Yeff Дата: 21 листопада 2007 08:47.

кодування від алкоголізму форум

А я ось взагалі не п’ю міцні напої, особливо горілку. Гидота все це.

при дотриманні міри і культури пиття-цілком навіть не гидота 3 / 2 | | поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189402.

Автор: fedor$ Дата: 21 листопада 2007 09:05.

за минуле літо моїх знайомих померло 4 людини всі вживали алкоголь і курили,вік від 39до 45 років, жодного кодованого серед них не було,а у одного єдина мрія забухати на тиждень щоб розслабитися і відпочити від роботи у іншого друга постійна лайка в сім’ї за синьки,випиває раз в місяць але на пару трійку днів. нах так жити 5 / 0 | | Поділитися:

Re: страшна шкода кодування від алкоголю. #3189460.

Автор: професор Дата: 21 листопада 2007 09:19.

Кодування від алкоголізму за і проти.

По темі. Поки сам кинути не захочеш-ніхто тобі не допоможе.

Псевдолікування. Про кодування.

«Заходьте тісними воротами, тому що широкі ворота і розлогий шлях, що ведуть до погибелі, і багато хто йде ними, тому що тісні ворота і вузький шлях, що ведуть в життя, і мало хто знаходить їх» (Мф.7, 13-14).

В суспільстві «Трезвіння», яке розташовується при храмі святого благовірного князя Олександра Невського Ново-Тихвинського жіночого монастиря, стражденні від пияцтва і їх родичі часто задають питання: «чи Можна православній людині кодуватися?».

«Кодування» – це, мабуть, найпопулярніша на сьогоднішній день методика лікування залежностей. Слово «кодування» несе в собі деяку таємничість і нібито «науковість». Чимале сприяння популяризації цього методу надають засоби масової інформації та реклама. Але що таке кодування? Чому дуже часто після кодування починають пити страшніше колишнього, нерідко пошкоджується психіка, розум? Якщо це благо, то чому такий плід?

Французьке слово «код» походить від латинського – «начертание». У процесі кодування через це накреслення (ритуальне) до людини по суті залучаються біси, які відтепер і будуть «допомагати» йому не пити спиртне, або не палити, чи будуть «сушити» його – «допомагати» худнути.

Кодування задіє страх, пов’язаний з інстинктом самозбереження. Вплив направлено тільки на те, щоб викликати у людини боязнь перед наслідками зловживання алкоголем або тютюном через порушення «коду».

В ході сеансу вимовляється текст приблизно такого змісту: “Зараз я закладаю в ваш мозок спеціальний протиалкогольний код. Відтепер він буде контролювати вашу поведінку, ні на одну секунду не зникаючи з вашого мозку навіть уві сні. Код буде зберігатися глибоко у вашому підсвідомості. З цього моменту ви не зможете вживати алкогольні напої. Будь-які дози спиртного в період дії коду небезпечні для вашого здоров’я і можуть привести до смерті». Тобто метод лікування заснований на принципі залякування.

А в самих крайніх випадках чи можна все-таки вдатися до кодування від алкоголю або тютюну?

І винопиття і тютюнопаління – це не тільки хвороба, а й передує цієї хвороби пристрасть душі, яка підводить людини до перебування в цьому суто гріховному і хворобливому стані. І в цьому сенсі будь-який вплив на нього, яке не пов’язане з особистим подвигом, зусиллям, бажанням подолати – нехай потім, болем, борошном – оволоділа їм пристрасть, не буде остаточним. Пристрасть не виліковується таблетками. Як не можна людину гордого шляхом деякого психотпропного на нього впливу зробити милостивим і велелюбним, так не можна і вилікувати людину, що має гріховна пристрасть до алкоголю і тютюну, шляхом деякого тимчасового впливу на ті чи інші центри його психосоматичного існування. Подібне лікування так чи інакше відгукнеться. Непереборна пристрасть неодмінно проявиться в якійсь іншій формі.

Кодувальники на сеансах використовують, як вони кажуть, якусь чудову силу», «таємне знання». У всі часи були обрані Богом святі, яких Господь нагороджував даром цілительства за їх смирення, правдивість, праведне життя. Вони воістину лікували силою Божественною. Якою ж силою лікують кодувальники? Дає Господь Свій дар людині, яка не ходить в храм, не сповідається, не Причащається Святих Тайн. Кодувальники зривають заборонений плід, бажаючи тут же, без праці християнського, без подвигу отримати дар цілительства, і отримують його від «послужливого біса». А наслідки бувають і для «лікарів» і для «пацієнтів» дуже плачевні, бо біси не здатні творити добро, а створюють завжди лише міраж, ілюзію добра. «Як може сатана сатану виганяти?»(Мк.3:23).

Євангеліє вчить нас, щоб змінитися, потрібно попрацювати. А що відбувається при кодуванні? По суті людина просить: зробіть що-небудь, що хочете, ось вам гроші, але щоб я не пив. І йому пропонують щось, віддаючи його у владу демонічних сил. І це призводить до згубних змін в душі людини.

А як страждають закодовані люди! Адже гріх так і залишився в їхніх душах нерозкаяним. Він може лише поміняти свій вигляд. Звідси у закодованих часті депресії, моторошна дратівливість, тривога. Нерідко виникають важкі соматичні захворювання. Закодований перебуває в найсильнішій напрузі душевних сил. Таке, з дозволу сказати, «лікування», приносить людям явну шкоду і страждання. Кодування – це широкий шлях, що веде в погибель. Дійсно, як легко, – сходив на сеанс, заплатив пристойну суму і «закодувався» від тютюнопаління, пияцтва і здоров’я та тверезість забезпечені. Для зцілення від недуги пияцтва потрібно покаяння, душевне перетворення, внутрішнє зростання. Кодування цього не дає.

Тому кодування абсолютно неприйнятно для стражденних. Закодувати неважко. Але де ж особистість? Що людина зробила, щоб стати іншим? Хіба нам важливо домогтися того, щоб чоловік перестав пити, якщо він замість цього потім почне блудити або програвати стан в гральних будинках? Важливо, перш за все, змінити ставлення до гріха, сформувати бажання життя з Богом. Проживання без алкоголю і тютюну не є показником того, що людина звільнилася від залежності. Тому ті, хто кодувався, звичайно, повинні перш за все сповідатися і покаятися, якщо хочуть якось змінити, поліпшити своє життя, бути дійсно вільними і позбавиться від згубної пристрасті.

Повноцінне зцілення неможливе без глибокого особистого і вільного переосмислення свого життя, набуття і усвідомлення відповідальності за власне життя. Якщо людина зрозуміє, що життя – це дорогоцінний дар Божий, то він сам з вдячністю принесе її до світла Христа. «Без мене не можете творити ничесоже» (Ін.15, 5).

Про страшну долю закодованого.

У священика Алексія Мороза в книзі » людські долі «є розповідь» Володя», в якому розповідається реальна історія про страшну долю закодованого. Наведемо невеликий уривок.

“Свого часу Володя страшно пив. Потім пройшов кодування від пияцтва в Санкт-Петербурзі. На якийсь час пристрасть вщухла, але потім стали траплятися страшні запої. У такі періоди Володя ставав некерованим, з сокирою накидався на дружину, міг побити будь-якого вподобаного йому людини. З православної точки зору, це була явна одержимість. Кодувальник, по суті справи, тільки змінив «спеціалізацію» беса: Володя не пив, але коли запивав, вивести його з цього стану було практично неможливо. Біс знаходив на Володю, і Володя чудово це розумів. І якщо встигав приїхати до церкви, сповідатися, причаститися, все приходило в норму…

А одного разу прийшла страшна звістка: Володя згорів. Сталося так. Володя раптом перестав молитися, читати Євангеліє, став дратівливим. Потім запив. Напади дикої агресії наповнили його душу. Це була справжня одержимість. Дружина, донька втекли, сховалися у сусідів. З сокирою в руках Володя бігав і шукав їх по селі. Вночі село прокинулася від дикого крику. Це Володя облив себе бензином і чиркнув сірником».

Чи варто кодуватися від пияцтва?

Опції теми.

Пошук по темі.

Чи варто кодуватися від пияцтва?

Начебто і не п’ю, не алкоголік, але постійно тягне не бухло. Увечері ставлю машину, йду за дитиною в садок-пивко по дорозі. В магазин — ну як же без пивка смачного. У вихідні, це обов’язково, хоч один вечір, але випити. Якщо куди в кафе або ресторан, то не бухнути ніяк не можна. У кіно-в кіно тверезим не так цікаво. Якщо рибка солона в холодильнику, так як же добру пропадати, треба пивка взяти. З друзями зустрітися — тут не бухнути взагалі ніяк не можна. Свято, застілля-0,5-0,7 на обличчя, як мінімум, а краще винцем шліфувати. На природу-як вдало, що свого часу дружині оплатив права, випити можна скільки завгодно. Стоять пляшки в холодильнику зі свята якого-не дають спокою вони мені, поки не прикінчу. Вчора ось зібрався з ранку в гараж попрацювати після потопу-нудно ж, стаканчик віскарика і зверху винця, що б фарби яскравіше заграли. Дружина з дитиною поїхали на відпочинок-тут обов’язково щовечора нахлобучитися, Не важливо, з компанією або без.

Ось це алкоголізм, чи ні? Начебто не пропиваюся, п’яний за кермом не їжджу, дружину не б’ю по п’яні, на вулиці не валюся, як мішок, не дійшовши до будинку. Але от кинути не можу. Все одно тягне. Чи варто закодуватися? У кого досвід був? Або це все дрібниці, справа життєва?

Начебто і не п’ю, не алкоголік, але постійно тягне не бухло. Увечері ставлю машину, йду за дитиною в садок-пивко по дорозі. В магазин — ну як же без пивка смачного. У вихідні, це обов’язково, хоч один вечір, але випити. Якщо куди в кафе або ресторан, то не бухнути ніяк не можна. У кіно-в кіно тверезим не так цікаво. Якщо рибка солона в холодильнику, так як же добру пропадати, треба пивка взяти. З друзями зустрітися — тут не бухнути взагалі ніяк не можна. Свято, застілля-0,5-0,7 на обличчя, як мінімум, а краще винцем шліфувати. На природу-як вдало, що свого часу дружині оплатив права, випити можна скільки завгодно. Стоять пляшки в холодильнику зі свята якого-не дають спокою вони мені, поки не прикінчу. Вчора ось зібрався з ранку в гараж попрацювати після потопу-нудно ж, стаканчик віскарика і зверху винця, що б фарби яскравіше заграли. Дружина з дитиною поїхали на відпочинок-тут обов’язково щовечора нахлобучитися, Не важливо, з компанією або без.

Ось це алкоголізм, чи ні? Начебто не пропиваюся, п’яний за кермом не їжджу, дружину не б’ю по п’яні, на вулиці не валюся, як мішок, не дійшовши до будинку. Але от кинути не можу. Все одно тягне. Чи варто закодуватися? У кого досвід був? І чи це все дрібниці, справа життєва?

саме те питання, відповідь на який треба шукати в мережі) тобто, якщо Вам скажуть — варто, підете і закодируетесь, так чи що?

а чому б і не запитати? у кого питати? у друзів, що п’ють? у дружини, думка якої однозначно? а тут є закодовані, ось і подумав запитати.

варто задуматися не про частоту споживання навіть про те. що рівне не може алкоголь лежати в холодильнику і найголовніше — це бажання шліфувати і заважати, тобто пити все, що горить, щоб грало у фарбах. Я не вважаю, що людина повинна взагалі не пити, але при таких розкладах варто задуматися.

не кодуватися, але позбавити себе вільних грошей. нехай дружині все віддає. тільки по часнику, раз сам до цього прийшов і бажання сильно. не буде грошей — не буде пива. це як з солодким.

Чи допомагає кодування від алкоголізму ?

кодування від алкоголізму форум

Привіт, допоможіть будь ласка Радою. У мене дуже велика проблема, рідна сестра п’є не просихаючи. Запої тижнями. ЇЇ сім’я розпалася, тому що виносити це вже немає ніяких сил. Тепер вона живе зі мною і моє життя перетворилася на суцільний кошмар. Почався просто пекло. Зі зрозумілих причин вона не працює, але це бог з ним. Я не скаржуся, зрозуміло, що хвора людина. Але витягувати треба, так само неможливо. Начебто вмовили вирішувати цю проблему, сама розуміє, що так тривати не може. Класти її в клініку лікувати, грошей немає, дорого занадто. Хто що знає про кодування і куди краще звернутися?

Експерти Woman.ru.

Дізнайся думку експерта з твоєї теми.

Дяченко Олена Володимирівна.

Психолог, Гештальт-терапевт в навчанні. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Антакова Любов Миколаївна.

Психолог, Консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Кузьмін Іван Іванович.

Лікар-психотерапевт, Супервізор. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Спиридонова Надія Вікторівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Чехова Марина Вікторівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Кузьміна Христина Сергіївна.

Психолог, Клінічний психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

кодування від алкоголізму форум

Коротина Світлана Юріївна.

Лікар-психотерапевт. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Толмачова Марина Олександрівна.

Психолог, Консультант Коуч. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Волкова Ірина Володимирівна.

Лікар-психотерапевт, Сексолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Наталія Маратовна Рожнова.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

на нотдрінк зайдіть почитайте, там вдосталь докладної Інфо.

куди звертатися не знаю,але кодування допомагає.

Кодування допомагає, але тільки якщо людина сама хоче кинути пити. Мій вітчим закодувався вже вдруге: перший раз він кодувався на 3 роки, а зараз на 15 років. Проблема ось у чому: кодування не лікує, а тільки призупиняє процес на строк кодування, після того як закінчився термін кодування, вітчим знову почав випивати, спочатку трохи, потім все більше і більше, через дуже короткий час він був на тому ж рівні, що і до кодування. Після того як вітчим закодувався моя мама на дуже довгий термін перестала влаштовувати в будинку свята (наприклад, дні народження) де міг би вживатися алкоголь, замість цього влаштовувалися наприклад виїзди на природу. Всі родичі і знайомі заздалегідь попереджалися, що нічого зі спиртного не буде (ні пива, ні навіть вина). Ми намагаємося мого вітчима підтримувати як можемо, — ніхто з нас не п’є, навіть якщо є така можливість. Сподіваюся наш досвід вам допоможе, але будьте готові до того, що після кодування ваша сестра стане дратівливою і нервовою, оскільки у неї більше не буде можливості «вихлюпувати» емоції через алкоголь. Бажаю терпіння Вам і вашій родині.

Кодування допомагає, але лише в разі, якщо пацієнт бажає, щоб йому допомогли позбутися залежності. А якщо ні, то ні.

І ще одне: кодуванням не можна зловживати, тобто часто кодувати або надовго. Вона чудово вдаряє по мізках.

Працює, але краще зашиться. Перед цим треба пару діб на крапельниці полежати очиститися, потім вже зашивати. Ну, в принципі ніхто на похміллі і не зашиває. Можна зробити в будь-якому наркодиспансері анонімно (платно природно). Але! тільки якщо вона захоче сама.

Схожі теми.

. Громадяни! НЕ здумайте допомагати алкашам! Алкаша ви не врятуєте, а тільки угробите своє життя!

Автор, не шкодуйте алкашів і наркоманів, навіть якщо це ваші родичі і не допомагайте їм, вони цю допомогу все одно не оцінять, в навпаки будуть до вас ставитися ще гірше. Алкаш і наркоман — це вже не людина, а худоба, до них не можна проявляти співчуття і жалість.

Дівчата!! . Громадяни! НЕ здумайте допомагати алкашам! Алкаша ви не врятуєте, а тільки угробите своє життя !Алгоголизм це хвороба! Ви ж не кинете близьку людину якщо він наприклад захворів на рак?! Якщо близька людина і сам хоче позбутися алкоголізму (як сестра автора), то потрібно допомогти йому в цьому або хоча б підтримати морально!

МДА..а якщо твій улюблений син коли-небудь втягнеться,його теж на мороз?)) няньчитися,може,і не треба..і допомагати, пов не означає няньчитися. але якщо поводиться неадекватно, б’ється, тоді зовсім інша справа. такому і допомагати не захочеться.

У схемі лісоповалу для лікування потреби в етанолі діє не праця, а ліс, тобто аэрофитонциды і оксигенотерапія, тобто кисень і ажрофитонциды витісняють антисептик етанол. Ч. Дарвін може тихо покрутитися в труні. У лікуванні внутрішньовенної наркоманії ситуація схожа: спочатку має сенс вилікувати флебіт, бактеріальний ендокардит і т. п., пристрасть пройде само. Аналогічно з пристрастю до ін’єкцій ношпы, метамізолу і т. п. симптоматичних засобів; але любителів зайняти госпітальну кардіологічну або терапевтичну, або порожнинну хірургічну ліжко, місце в денному стаціонарі — не дістають як споживачів героїну. А даремно!

А я згодна з посилом користувача 7.

Начебто вмовили вирішувати цю проблему, сама розуміє, що так тривати не може.

І ще, в студентські роки я спостерігала за своїми сусідами по будинку, матір’ю і сином-алкашем. Цього сина і кодували, і торпеду йому зашивали — він все одно пив. Повели його до психолога, він психолога лілі у вуха, що його ніхто не розуміє, він самотній, у нього важка життя (так, а у матері його типу легка — містити здоровенного лоба!). А психолог давала дурні поради матері, типу дайте йому відчути свою любов, схвалення, не критикуйте його, будьте з ним ласкаві.

Дівчині!, Ви з боку дивіться, зовсім не в темі. Доводите свою превосходстство. Я алкаш, стаж 15 років. Мене витягнув мій чоловік, були і крапельниці, і детоксикації, і медикаментозне лікування, тепер не п’ю кілька років, щороку кодуюся. Завжди поруч мій чоловік, він викликав нарколога, відкачував мене, рятував, коли я піймала білку. Тепер я знову успішна людина, є грошова Професія, згадала про свої дві вищі освіти, воджу машину, займаюся дачею, тягну хворого батька після інсульту. З’явилася маса інтересів, стала стежити за своєю зовнішністю, а раніше могла місяцями не митися. Мене не засуджує оточення, навіть зовиця, і та мені ні слова докору не сказала, навпаки втішала, підтримувала. І ось я знову живу повноцінним життям, спасибі моїм рідним. Ніхто не згадує про минуле, ніби був страшний сон. І ще мені допомогла мій нарколог, вона бачила в мені не відкид суспільства, а людину, яка потребує допомоги. Розмовляла на рівних, ніколи не читала моралі, просто ставилася як до важкого пацієнта. Алкогольна залежність — це біда, треба допомогти людині впоратися з цією бідою.

Водили кодувати до однієї знаючої старенької мого дядька і мого батька. Дядькові дружина поставила ультиматум: або він кидає, або вони розлучаються. Обох закодували в один день. Батька вистачило на півтора року. Потім з’явилися проблеми з роботою, життєвий стрес-загалом, почав знову випивати. Дядько тримається досі. Вже сьомий рік не п’є. Але там дружина його дуже пильнує: змусила попрощатися з усіма друзями по чарці, контролює, коли він затримується на роботі, на сімейні свята тільки лимонад, навіть на НГ шампанське під забороною, сидимо і всією сім’єю п’ємо сік «Добрий», коли до них приходимо. І ще — він дуже її любить, свою дружину. Батько якось сам намагався кинути пити. Півтора року тримався, вже без кодування. Потім переїзд, проблеми з грошима і роботою — знову по новій почав. Робіть висновки: кодування допоможе, якщо людина сама в неї вірить і якщо людина сама хоче кинути пити. А найважливіше — це реабілітаційний період. У людини не повинно бути стресу в житті, щоб йому знову не хотілося втопити проблеми в келиху вина. А як забезпечити йому життя без стресу — ось це задачка для рідних! Але це як штучне вигодовування недоношеного цуценятко-різкий удар навколишнього середовища — і всі праці нанівець.

Кодування від алкоголізму форум.

Зловживав алкоголем 15-ть років до 19-го лютого 1998-го року. Розуміння зав’язати з згубною звичкою то приходило, але цей процес був нескінченний. Родичка лікар дала адресу однокашницы невропатолога в 3-й лікарні на Обьгэсе. Всього один укол до Відня, навіть не знаю чого (Толі Еспераль), і я досі обходжуся без алкоголю. З 1 січня 1999-го після п’ятнадцяти років тютюнової залежності самостійно відмовився від тютюну (до цього були сотні спроб зав’язати з понеділка, нового місяця тощо).

Що і як це працює, розповідати довго, багато описано у різних авторів, можна почитати новосибірця Володимира Ю. Зав’ялова. Зазначу, що грань, що відокремлює людину від аддикций, дуже тонка.

Як не пити.

кодування від алкоголізму форум

Питання: Ваші відгуки про кодування від алкоголізму?Наскільки ефективно?Які (приблизно) ціни на дану процедуру?

Я не знаю відповідь на ваше запитання. Це ви повинні запитати самі у себе,а не у нас. Сили у людини є завжди. Просто дуже часто лінь і відчай сильніше наших можливостей. Немає не вирішуваних проблем, є неприємні рішення.

Марина Карпухіна (Масько)

Взагалі не ефективно. Після того, як час коду проходить, запої в два рази сильніше і довше. Звичайно.

Залякування діє тільки на відверте бидло не розбирається в фізіології.

Коштує від 2 до 4 тыр.

проти кодування, страждає головний мозок, вистачає на невелику кількість часу, а потім все повторюється, тільки з подвійною силою.

Якщо людина дуже вселяє і трясеться над своїм здоров’ям, то можна спробувати. Якщо ні-то марно. Моєму не допомогло (((

Людина повинна сама прийти до цього .

А кодування не всі схильні, так само як і гіпнозу .

кодування-це тимчасова підтримка особливо для організму, що він зміг відчистити від алкоголю, так і пацієнту психологічно звикнути до того що горілку жерти не щовечора.

тобто по закінченню часу пацієнт як би звикає не пити.

Ніколи не чула про ефективність цього методу, зазвичай тільки лають. Кажуть дах з’їжджає трохи і все. Треба йти в спорт (велосипед, ролики, Ковзани взимку, робота на дачі, танці), до церкви, міняти оточення, самому що то робити і щоб сім’я підтримала. Очистити печінку, вживати більше вітамінів аптечних, заспокійливі засоби на ніч. Доведеться поборотися з цією пристрастю. Удачі, Вобла !

Поки сам / сама не кине-ніхто його / її не змусить. Знаю випадок, Родичі повезли алкоголіка в клініку лікуватися. Буквально під’їхали до клініки. Він вискочив з машини. і кудись пішов пішки. Потім говорить » ніякої Я не алкоголік» , «куди ви мене повезли», «нікуди не поїду». Коротше родичі безсилі в таких ситуаціях. Алкоголіки не визнають себе алкоголіками. Вони кажуть, що вони «просто любителі трошки випити». Тобто напиватися» в устілку «до втрати розуму — це для них»трошки випити». Вобщем, Порятунок потопаючого — справа рук самого потопаючого.

Все лікування повинно відбуватися в голові пацієнта ( він повинен цього хотіти) , а так, просто що б полікуватися, не ефективно.

у мене у двох подруг такі проблеми з чоловіками. Один закодувався дуже вдало. Вже 6 років не п’є. А у другій взагалі ніяк.

Знайди хорошого лікаря і кодуйся але щоб це було твоїм бажанням і тоді все буде в порядку (

Іван Не пам’ятає спорідненості.

Це все куйня мій братан 15 разів кодувався якщо людина не хоче позбутися цієї поганої звички то ні чого не допоможе треба мати силу волі.

Залежність в голові сидить. Якщо сили волі немає, хоч ти в корж розвалися, марень.

Якщо людина потрапила в залежність —

йому допоможе тільки Бог.

не вірю.. . тричі не допомогло родичу.

рішення має йти від душі. тоді і кине.

Особистий кабінет видалений.

На деяких зовсім не діє.

Потім п’ють ще більше.

Поки самі не кинуть.

кодування від алкоголізму форум

Не буде власного бажання, твердої впевненості в правоті обраного напрямку життя-ніяке кодування не допоможе!

Питання: кодування від алкоголізму. ДОПОМОГТИ.

Просто життя його ще не дістало. Я закодувався не з гуманних міркувань, діватися нікуди було. Спочатку було якось не по собі. Боявся що в компаніях буде нудно і т. п. Перші тижні 2-3 тягнуло до пляшки, довелося ламати себе. Зараз не п’ю взагалі, ні краплі, навіть пиво, і не тягне. З жахом згадую п’яні роки! А про просочених грошах і чужих нервах і говорити не доводиться. Термін кодування давно закінчився. Все залежить від людини, якщо зрозуміє САМ, що дійшов до ручки, що далі прірва, тоді сам попросить дружину допомогти. В основному потрібна величезна моральна підтримка. А якщо не зрозуміє, то кранти.

Особистий Кабінет Видалений.

справа в голові. цілі в житті у нього немає. сенсу існування не бачить. треба показати йому сенс існування. Ось непогана стаття на цю тему: nso-korpus.info/russpeople.htm.

А кодуватися взагалі дуже шкідливо. Не знаю, чи повірите Ви, але при алкоголізмі є тільки один реальний спосіб вилікуватися — група АА.Сходіть туди і Ви побачите скільки там людей не п’ють по 5-10-15 років. І як вони по життю піднімаються добре.Але насильно адже його туди не заженеш?

Є метод ультразвуку. ТОВ «цілитель». Тел. 1810033. Ст. метро «Ботанічний сад».

кодуватися марно. Це діє тільки на тих людей, хто дійсно пити хоче кинути, а не тим кому страшно залишитися без сім’ї. Я теж підтримую ідею щодо Анонімних алкоголіків. Це реально серед усього «околоалкогольного бізнесу» що може допомогти.

Треба вшиватися. Уколи не допоможуть.

Дохлий номер. Пив, п’є і буде пити.

Добре що він сам розуміє, що так жити далі не можна.Зараз в кожному місті є такі організації які з цією проблемою добре справляються.Тільки для цього потрібні гроші.Дарма ніхто працювати не буде.Але це того варте.Результат повинен бути позитивний.У Москві есчть багато біоенергетиків,екстрасенсів, парапсихілогів і медиків справляються з цією проблемою.Удача.

Будь-яке кодування діє два тижні,а потім вже залишається страх бухати.

Головне щоб людина сам захотів кинути бухати,і головне не капати йому на мізки що він алкоголік.

дуже співчуваю вашій подрузі, мені це добре знайоме, допоможе тільки Ультразвукова терапія.

Особистий Кабінет Видалений.

Вся справа в самому алкоголіку. Якщо захоче, допоможе і кодування.

Поки сам не дійде до рішення кинути пити — нічого не допоможе.

Можу дати телефон нарколога. Укол на 1,6 року. Закодувала 3 чоловіків своєї сім’ї, кожні 1,6 року повторюю. Алкоголізм — не виліковний.

Ніяка кодування не допоможе поки він сам цього не захоче. Кодування це самообман. А робота у нього що з алкоголем пов’язана, значить змінити потрібно.

Моліться! Ікона Невипивана ЧАША!

У американців є гидота — синюха, крапають одноразово і надовго осідає в печінці, по жела.

нію клієнта і на все життя, викликаючи отруєння при контакті з алкоголем. Правда самі вони.

від неї давно відмовилися, занадто багато парареакций. Але в пострадянському пространсві з успе.

хом гуляє, принаймні у нас в Кишиневі точно є. А краще просто мати свого лікаря,

який купірує проблемму вже в перший день.

Краще не кодуватися, марне це заняття, зірветься і Новой, але сострашной силою, треба знайти людину, яка може заговорювати, він якщо що і зніме цю змову, у моєї подрузі так було, трохи зовсім не спилася! Ми їй знайшли, і головне не дорого взяв,

Сама по собі,, кодування,, явище або дія до кінця не вивчена. Це лише дешевий спосіб зомбування. І наслідки непередбачувані.

Єдино вірний спосіб позбавиться від алкоголізму, це зміна способу життя.

А саме. Зміна роботи, зміна кола спілкування, зміна місця проживання.

Алкоголізм — це псування. Кодування не допоможе, буде в підсумку тільки гірше. Треба щоб людина сам захотів кинути пити. А так, зараз найкращий варіант — це через Церкву. Як можна в більшій кількості церков замовити Сорокоуст «о здравіє». Це буде реальна допомога.

Є в єпархіях при храмах товариства тверезості. Є і лікарі православні. Пиття є хвороба духовна — гріховна пристрасть. І лікується через покаяння сповідь і причастя.

Є монастирі. можна взяти відпустку і поїхати туди на месяцок трудником.

З батюшкою поговоріть.

Особистий Кабінет Видалений.

хоче п’є не хоче не п’є оставте людину в спокої.

Методи кодування від алкоголізму. Що краще? / Форум / U-MAMA.RU.

. Всі Ойхера Д. Я. радили (нарколог в Сосновому бору).

кодування від алкоголізму форум

+ дуже багато. Подруга пила сильно, ситуацією не керувала. Зараз вже років п’ять не п’є і не тягне навіть. Повторне кодування не знадобилося, все прекрасно.яЕкатеринбургВ Єкатеринбурзі є курси по позбавленню від алкогольної залежності. По середах і неділях, о 18-00, в каплиці в ім’я Святого Благовірного Князя Олександра Невського (дендрологічний парк, вул. 8 Березня, 39) будуть відбуватися молебні з акафістом біля ікони Пресвятої Богородиці «Невипивана Чаша» (тел. для довідок (343) 347-72-46).У ці ж дні, з 16-00 до 18-00, в Олександро-Невській каплиці пройдуть консультації щодо позбавлення від залежностей (тел. для довідок 8-912-669-34-50). Зборів товариства «Трезвіння» по групах будуть проведені згідно з графіком: в Олександро-Невській каплиці; в духовно-просвітницькому центрі Єкатеринбурзької єпархії (тел. для довідок (343) 257-32-76). Особисто, знаю кількох чоловіків, які пройшли ці курси. Підсумок — не п’ють. Це краще ніж будь-яке кодування. Так як там людина над самим собою працює , повністю змінюється. Після кодування у багатьох «дах зносить» . У подруги чоловік був закодований 3 рази. Після кодування 2-3 роки не п’є, зате потім зривається і починає пити більше колишнього. Підсумок 3 кодування,а зараз -п’є! Писала в попередньому топі.

Які існують способи кодування від алкоголізму? Найдієвіші? | форум Woman.ru.

Наприклад, метод Довженка. А які ще є? Порадьте самий нормальний і дієвий, хто знає будь ласка.

Найкраще підшивки (іноді називають хім кодуванням). Хворому дають трохи тетурама і потім склянку пива-йому стає дуже-дуже погано, але не достатньо, щоб він помер. Естессно, все це відбувається в лікарні під наглядом лікарів. Потім йому зашивають ампули з тетурамом в дупу і кажуть: «вип’єш — ще гірше буде, ніж зараз». З огляду на недавній сумний досвід з алкоголем і страх-досить ефективний метод. Правда, він абсолютно не допоможе, якщо людина сама не хоче кинути пити. Методів м’якого виведення тетурама з організму вистачає-гугляться за 5 хвилин.

Не витрачайте даремно гроші на кодування: не допомагає. Співмешканець запив через 10 днів. Синові перший раз допомогло, другий раз немає. Я сама-кодувалася від ожиріння. Перший раз-схудла на 19 кг,другий раз-0. Але перший раз там я дуже хотіла. Все за методом Довженка. Якщо гроші зайві-то можна спробувати. Але я більше не буду. Краще що інше. Грошей шкода.

Тільки нарколог, психотерапевт і психіатор в комплексі допоможуть вирішити проблему. Лікуються багато років і весь час треба повторювати курс,щоб не було зривів. Всі свята зробити безалкогольними і з випивають друзями порвати.Кодування допомагає тільки перший час тому страх, а потім бажання перемагає.

Автор, якщо Ви вирішили кодуватися — вибирайте який вам більше до душі — в інеті навалом інфи, а якщо це «для когось» — не забивайте голову, тільки сам, сам, сам Особисто для вас — знаю метод Довженка та його результат — чоловік не п’є 14 років після кодування, зовсім.

Дякую за поради. Мати у мене питуща. Нещодавно перепила, жорстку білку зловила. На наступний день ми з чоловіком з нею серйозно розмовляли. Я сказала, що в майбутньому (поки немає у мене дітей ) п’є бабусю до своїх дітей не підпущу. Мати усвідомлює, що алкоголік, начебто погодилася кодуватися. Я ось шукаю який спосіб кодування кращий. Сьогодні мати з однією жінкою розмовляла, та їй наплела, мовляв кодування це страшно, брат типу у неї мало не помер коли укол при кодуванні вкололи. Та жінка розповіла про якогось діда з Орехазуева, мовляв він того брата заговорив і той вже два роки не п’є. Я звичайно за традиційну медицину, а мати загорілася прям до цього Діда їхати. Це для нас дуже довго, ми самі з України з Криму.

пробуйте гіпноз. поки не «видалена» причина з підсвідомості, по якій людина почала пити, все кодування безглузді, тому що буде або зрив, або причина вилізе в іншому ніж. кодування, як правило, полягає в тому, що людині дають установку, що алкоголь = смерть. природно, що при такій установці спрацьовує інстинкт виживання і людина не п’є. якийсь час. а потім-або зривається ще гірше, або пристрасть до чого іншого вилазить.

Способів багато. Немає «самого нормального», «найкращого» або «самого дієвого» ≈ всі методи індивідуальні. Всі актуальний способи кодування є за посиланням http://www.alcoter.ru/uslugi/vidi-kodirovaniya-alkogolizma/ . Який підійде — вирішує тільки лікар.

Мені пощастило знайти найкращий! Моя історія описана ось тут (друга знизу): http://www.perejit.ru/main/alko/iscelenie_ot_alkogolizma_chto_nevozmojno_cheloveku.htm Написана вона місяць тому, тобто на сьогоднішній день чоловік не п’є вже 3 місяці і каже, що і не тягне до цього. У нас, як і все добре, і він як і раніше знаходиться в благодушному настрої!

Доктор кисельов працює на ольховської вулиці допомагає 100% так як сам кодувався у нього багато років і продовжую.

А хто-небудь зможе що-небудь сказати про кодування від алкоголізму електричним струмом? Чула від сусідки, що ефективно, у неї чоловік вже 4 роки не п’є, самій якось страшнувато чоловіка на таке відправляти, от і збираю відгуки.

А хто-небудь зможе що-небудь сказати про кодування від алкоголізму електричним струмом? Чула від сусідки, що ефективно, у неї чоловік вже 4 роки не п’є, самій якось страшнувато чоловіка на таке відправляти, от і збираю відгуки.

Під кодуванням від алкогольної залежності за допомогою електричного струму зазвичай розуміють, так звану, транскраніальну електростимуляцію. Методика досить непогана, з року в рік продовжує показувати свою ефективність. Однак не можна не сказати, що ця методика лікування алкоголізму може бути протипоказана пацієнту. Тому обов’язково потрібна попередня консультація лікаря. І взагалі, підбір методики — робота лікаря, а не пацієнта або його родичів. У зв’язку з вищесказаним, Вам необхідно звернутися до лікаря-нарколога у Вашому місті, а не ворушити іртернет з пошуках найкращої методики. 18. Гість | 25.07.2016, 12:22:34.

Парафармацевтик Екстра Блокатор ефективний препарат, перевірено на собі. Що добре в ньому, так це те, що виписує його тільки нарколог і лікування ведеться під його наглядом, він може скорегувати курс оптимально для кожного пацієнта.

З дієвих, який на собі пробував, це вшивали мені «торпеду» в Alcoclinic. А так многий рекомендують Налтрексон або Аквілонг, в якості препарату, для лікування.

Метод Довженка, мені здається, метод на всі часи. чому б не вдатися до нього, якщо реально ще в СРСР він був популярний. Зараз начебто в Алкоклиник часто використовують на практиці.

Зводьте до діда. Якщо вона сама в це повірить,то вилікується)

Зводьте до діда. Якщо вона сама в це повірить,то вилікується)

Як знайти Діда? 26. Дімон | 02.02.2016, 01:53:28.

Довженко мені здається вже давно не використовують в сучасній медицині, це все пережитки минулого. Я коли в алкоклінік лікувався, мене налтрексоном підшивали. Курс тривав три місяці, ефект відчутний. Буду проходити повторну террапію.

Думаю всі вони дієві по своєму, просто індивідуальна сприйнятливість теж грає не маловажну роль. Особисто на мені налтрексон непогано відбився, думаю в алкоклінік замовляти повторний курс.

Здрастуйте у мене . Проблема такого плану не пити я можу ! Запої ну день якщо потім погано 2 ка правило вихідні , але кураж страшний іноді вирішую питання але восновном Проблем стає тільки більше часто перепиваю агресія, марення і тд, просто загроза суспільству.. Що робити? Або як знайти міру?

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru.Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності.Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru. Всі матеріали сайту Woman.ru незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman.ru неможлива без письмового дозволу редакції.Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції. Матеріали, розміщені в розділі «Секс» не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+)При відвідуванні сайту woman.ru ви приймаєте Правила користування сайтом Woman.ru, в т. ч. і в частині що стосується cookie-файли.Мережеве видання «Woman.ru «(Свідоцтво ЗМІ Ел №ФС 77-51007, видано Роскомнадзором 27 серпня 2012 року).

Наслідки кодування від алкоголізму-що проходить, а що ні? Як жити з людиною далі? | форум Woman.ru.

Ми з хлопцем зустрічалися півроку, потім почали жити разом. Все це час він випивав, одного разу був запій. Пив він і до цього. Вся його сім’я наполягала на тому, щоб звозити його «до бабусі» на кодування, але він відмовлявся. Проти була і я, так як наслідки для психіки можуть бути непередбачуваними. Але врешті-решт сім’я взяла гору і він-таки з’їздив до тієї самої бабусі. Так, прямий свій обов’язок вона повністю виконала: людина не п’є вже півроку. Але з тих пір, як він до неї з’їздив, відбулися серйозні ихменения в його особистості: з одного боку, він став дратівливим, прискіпливим, економним до жадібності; він зациклився на своїй роботі, почав ходити в тренажерний зал (це навіть добре), але став набагато менше уваги приділяти мені і говорити, що на те, щоб сходити кудись зі мною або банально провести час разом вдома у нього часу немає. Крім цього, він став набагато більше є, і тому навіть коли ми разом опиняємося ввечері вдома він наїдається і десь через 40 хвилин засинає. Природно, інтимне життя теж згасло. Спочатку я сподівалася, що це все поступово ослабне і вирівняється, але пройшло півроку, а ніяких позитивних змін немає. Проблем в тому, що відбувається він теж не бачить, вважає, що це зі мною щось не так. ПИТАННЯ: чи варто чекати позитивних змін? Або краще розходитися?

автор, ось треба воно вам? Алкаш-погано, закадувався-теж погано. Ви своє життя йому в жертву вирішили принести?

автор, ось треба воно вам? Алкаш-погано, закадувався-теж погано. Ви своє життя йому в жертву вирішили принести?

Ні. Просто не впевнена, що припинення алкогольної залежності таким способом — це кращий вихід, в чому зараз і переконуюся. Бухі бухи.

«він зациклився на своїй роботі, почав ходити в тренажерний зал (це навіть добре)» — це нормально, це заміна алкоголю. Досягнення на роботі і в спорті дають повноцінну заміну ейфорії і ефекту розслаблення від алкоголю. Якщо його цього позбавити, він знову почне бухати.»але став набагато менше уваги приділяти мені і говорити, що на те, щоб сходити кудись зі мною або банально провести час разом вдома у нього часу немає» — це теж закономірно, тому що алкголики в початковій стадії(поки не первратились в розпущених випивак) більш товариські, більш веселі і товариські — за це і подобаються жінкам. Врахуйте, якщо Вам надзвичайно важливі ці якості, то шанс закохатися в алкаша у Вас завжди буде дуже високим. Більше він міг почати від того, що займається спортом, і, по-друге, може «заїдати» стреси, які раніше «запивав». Взагалі, пів року — термін невеликий, раніше ніж через рік складно про щось говорити, психіка не відразу відновлюється. Одне очевидно, що підтримка йому зараз дуже важлива, а от від негативу на свою адресу він може запросто зірватися і почати бухати знову.

Спасибі! Щодо ролі досягнень на роботі і в спорті я згодна, вони дуже важливі. І щодо їжі теж, мабуть, погоджуся (особливо «заїдання» стресу). Проте, тут справа не тільки в тому, що він став менш компанійським і товариським (це-то какраз зрозуміло), а в тому, що навіть на мене у нього часу підкреслено немає, будь-які мої прохання його дратують. Боюся, що теж стала частиною його алкогольного минулого, раз в його сьогоденні мені місця немає.

Кодирование от алкоголизма: відгуки.

Відгуки про кодування.

Термін «кодування» вже добре поширився в сучасному світі. І пов’язаний цей термін з алкогольною залежністю. Адже алкоголізм – це важлива проблема на сьогоднішній день, і з цією недугою необхідно обов’язково боротися. Сам термін «кодування» був введений в практику ще в 80-их роках відомим лікарем-наркологом А. Р. Довженко.

Дізнайтеся, що люди думають про кодування, як ставляться до нього, чи вірять в успіх такого методу лікування, можна, ознайомившись з відгуками і розповідями тих, хто пройшов через це.

Відгук про кодування Михайла (39 років), зварювальника за професією : «Пити я почав ще під час навчання в училищі. Як-то його закінчив, влаштувався працювати зварювальником. Одружився в 24 роки, випивав часто, навіть на роботу міг приходити напідпитку. Дружина терпіла, вмовляла, просила. Я обіцяв зав’язати, але не виходило. Допився до того, що вигнали з роботи. І тоді дружина, за що їй спасибі, вмовила мене закодуватися.

Ми разом прийшли до нарколога, який розмовляв зі мною, розповідав про те, що таке кодування. Я вирішив вибрати термін 12 місяців. Ось зараз вже пройшло більше півроку, я не п’ю і, що найголовніше, не хочеться. Знайшов роботу, в сім’ї все налагодилося. Синові можу тепер без сорому дивитися в очі. Загалом, допомогло. Не знаю, як далі буде, але поки все здорово».

Відгук про кодування Ігоря (52 років), інженера: «я через своїх п’янок сім’ю втратив. Дружина пішла. Вирішив спробувати закодуватися. Лікар порадив, що краще відразу на три роки. Я погодився. Три роки не пив, але дружина поки так і не повернулася. Не вірить мені вже. Зараз боюся зірватися, тому піду і ще на три роки закодуюся. Може, тоді вона пробачить мене. Не хочу в старості один сумувати, хочу з донькою, з онуками спілкуватися».

Наші читачі рекомендують!

Наша постійна читачка поділилася дієвим методом, який позбавив її чоловіка від АЛКОГОЛІЗМУ. Здавалося, що вже нічого не допоможе, було кілька кодувань, лікування в диспансері, нічого не допомагало. Допоміг дієвий метод, який порекомендувала Олена Малишева. ДІЄВИЙ МЕТОД.

Відгук про кодування Анни (36 років), кухаря : «У мене мати померла від п’янки, мені тоді 16 років було. Після школи вивчилася на кухаря, працювати на кшталт початку. Але, самі розумієте, друзі, гулянки, пиво, потім горілка. І понеслося. Потім народила доньку, залишила її в пологовому будинку. Не до неї було. Пила просто по-чорному. Безпечне кодування для мене стала порятунком від неминучої смерті. Зараз я не п’ю вже 9-й рік, і дочка зі мною вже майже 5 років живе. Пощастило мені, що не встигли віддати її в прийомну сім’ю».

Відгук про кодування Антона (28 років), безробітного : «Та я навіть і говорити не хочу про це! Тільки грошей шкода! Два рази ходив, ну кодували, ну ніби як не хотілося. Але днів десять проходить і хана! Та ще дружбани постійно підколювали та випити пропонували. Я в перший раз два тижні протримався, а в другій – і того менше. І нічого! Не здох, як бачите. Фігня це все! Не вірив і не вірю!».

Відгук про кодування Едуарда Михайловича (48 років), лікаря . «Хочу дати відгук про кодування від алкоголізму за методом Довженка. В основу даного методу лягло навіювання, яке здійснюється шляхом гіпнотичного впливу на людську свідомість. У часи роботи самого Довженка – сеанси проходили з групою людей, але з часом стали включатися і індивідуальні заняття з окремими особистостями, до яких визначається спеціальний підхід. Деякі з власної волі бажають продовження терміну кодування, а деякі, навпаки, хочуть перервати процес лікування. Але в зв’язку з тим, що процес проходить на підсвідомому рівні, його переривання може призвести до несприятливих наслідків: до інсульту, інфаркту або інших тяжких захворювань. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що для даної процедури потрібна людина, яка дійсно хоче вилікуватися і готовий зробити крок до нового життя».

Історії наших читачів.

Відгук про кодування Сергія (35 років), менеджера : «Та я і пив-то начебто не більше інших, без запоїв. Пиво, правда, кожен день після роботи. Ну а у вихідні – горілочку. Святе діло! Дружина запила, потягла кодуватися в новий центр, нещодавно відкрився. Закодувала, називається. Я ж знаю, мужики говорили, що пили після цього і нічого страшного. Кодувала вона мене в четвер. Ну я на наступний день, в п’ятницю і нахрюкався за звичкою. І зараз вживаю. Напевно, мене не бере кодування. Не знаю, чого тепер від дружини чекати. Що ще придумає?».

Сенсація! Лікарі ошелешені! Алкоголізм йде назавжди! Потрібно всього лише кожен день після їжі. Читайте далі—>

Відгук Маргарити (30 років), медсестри : «Я вже сто разів пошкодувала, що вмовила чоловіка закодуватися. До нас в місто доктор приїжджав, кодував гіпнозом. Хотілося мені, щоб чоловік взагалі не пив. Та хіба він пив? В гостях та у свята. Вип’є коли, не буйний, не забіякуватий. Але я свою примху вирішила задовольнити, а він погодився. Сходили ми на три сеанси гіпнозу. Установку дали йому на три роки тверезості. Не п’є тепер взагалі, але як підмінили людину. Злим став, дратівливим. Закриється в кімнаті і не розмовляє ні з ким. Раніше подарунки мені часто дарував, а тепер скупиться, кожну копійку вважає. І в сексі ніби ослаб зовсім. Ось і не знаю, що я накоїла. Чи краще стало? Швидше, гірше».

Відгук про кодування Івана (41 рік), електромонтера: «та бабло тільки ці кодувальники зрубують! Братан мій кодувався, розповідав мені про цю клоунаду! Видають самі звичайні ліки за супер-засоби від пияцтва. У Відень вводять, в рот бризкають. А потім спецом щось вколюють, щоб ламати початок. Типу, так буде, якщо вип’єш. Ну, поламало братана і відпустило. Перший раз чи що? З похмілля, він говорить, і гірше буває. У нього і грошей-те, щоб заплатити за цей спектакль, не було, у мене займав. Ну то що? Випити, каже, ще сильніше хочеться. Туфта, коротше, суцільна!».

Відгук Миколи Сергійовича (46 років), офіцера у відставці : «Я довго вибирав собі метод захисту від алкоголю, в якому не було б гіпнозу, сумнівних впливів на психіку і яких-небудь побічних ефектів. Нарешті, знайшов такий – безпечне кодування. Це дуже приємний і ефективний психологічний метод, який дозволяє мені не пити вже більше 8 років. Треба лише продовжувати безпечне кодування, коли його термін закінчується. Що особливо для мене важливо, я відчуваю себе добре: багато енергії, позитивний настрій, гарне самопочуття, світла голова. Займаюся у спортзалі і харчуюся здоровою їжею, а для профілактики хвороб п’ю запашні збори лікарських трав. Бажаю всім вирватися з залежності від алкоголю і вести тверезий, здоровий спосіб життя!»

Відгук про кодування Валентини Петрівни (58 років), пенсіонерки : «Я так вдячна лікарям за те, що врятували мою дочку. І мені тим самим життя продовжили. Вона зовсім розпустилася у мене. Продавцем працювала. Після роботи подружки, вино, нічні клуби. А то й на роботі не відмовлялася. Додому перестала приходити ночувати. Чоловік знайшов іншу жінку і пішов від моєї дочки. Слава Богу, що послухала вона мене і погодилася закодуватися. Поки на три роки, але сподіваюся, що це тільки початок. Вона і сама тепер вже не хоче колишнього життя».

Відгук про кодування Семена Федоровича (67 років), пенсіонера : «Часто ми хворіємо, коли не можемо переключитися з поганого на хороше. Але хіба це так важко? У світі стільки краси, добра! Чому ж не виходить?

Просто зараз кожен замкнутий на собі, на своїх проблемах. А замкнута система, як сказав древній філософ, не виживає.

Буває так: не вдається вирішити якусь життєву задачу – та людина не бачить виходу, а часом і сенсу існування. Настрій пригнічений. Звідси хронічний стрес і його наслідки – різні хвороби. Все це я спостерігаю у тих, хто проходив кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Давайте нарешті згадаємо про те, що більшість з нас – люди православні! І про те, що лікування алкоголізму не може проводиться методами, що суперечать Православ’ю.

А Православ’я проповідує лікування гріхів не страхом, а добром і любов’ю до людей. До речі, психологи вважають, що людина, яка робить добрі справи, допомагає і своєму здоров’ю. Тому що при цьому він отримує задоволення і заспокоюється, забуваючи про власні проблеми.

В результаті виробляється багато гормонів радості, що доведено вченими. Все налагоджується в гормональній системі, зміцнюється імунітет. Ось так добрі справи впливають на здоров’я. І це не красиві слова, а наукові факти! Тому ніколи не треба намагатися лікувати алкоголізм за допомогою кодування по Довженко.

Якщо у вас чорна смуга і нічого не вдається виправити, просто спробуйте хоч раз зробити що-небудь приємне для інших. Кажуть, колись у нашому суспільстві це було нормою. Чи не тому раніше зустрічалося менше похмурих, дратівливих людей, які страждають алкоголізмом?»

Відгук про кодування від алкоголізму Світлани (32 роки), менеджера : «Мій брат закодувався рік тому з допомогою якогось хімічного кодування». І як же він змінився далеко не в кращу сторону! Після кодування від алкоголю брат став дуже дратівливим. Заводиться, що називається з пів-обороту. Став цуратися людей. Прийде з роботи, уткнется в телевізор і ні з ким не бажає розмовляти. Його дружина вже не може виносити такі ненормальності, думає від нього йти. Мабуть не всякий метод кодування хороший насправді».

Відгук про кодування Слави (28 років), водія : «Я кодувався від алкоголю за методом лазерного кодування. Хочу дати позитивний відгук. Сеанс кодування проходить комфортно, приємно. Після сеансу відчувається душевний спокій і бажання жити без алкоголю. Пройшов рік після сеансу лазерного кодування. Про випивки навіть і не думалося. З’явилося набагато більше енергії, позитивного настрою. Став добре заробляти. Зараз термін кодування добігає кінця. Буду продовжувати кодування ще на рік – не хочу випадково зірватися і знову пити, як раніше».

Відгук про кодування Ганни Степанівни (62 роки), пенсіонерки : «Мій син тричі кодувався від алкоголізму за методом Довженка. Щоразу кодування від алкоголю було на один рік. У перший раз після кодування син не пив півроку, коли закодувався вдруге, то не пив десь місяць. А після третього кодування запив відразу ж після неї. Не знаю, що і робити…»

Чому про кодування настільки різні відгуки.

Прочитавши ці відгуки, такі різні і несподівані, мимоволі задаєшся питанням, чому так. Складно відповісти однозначно. В одних випадках, можливо, сам хворий не був готовий до лікування. В інших випадках, чого не можна виключити, була обрана клініка, в якій подібна послуга надається не на належному рівні, і, отже, ефективність лікування не могла бути високою.

Фахівці, які обрали в якості основного засобу для лікування алкоголізму гіпноз, роблять помилку. Крім того, що гіпноз просто не ефективний, він здатний спричинити за собою порушення психіки. Психічні розлади (агресивність, емоційна нестійкість або скутість, депресії, дратівливість тощо) можуть розвинутися і у тих пацієнтів, які отримали недостатньо кваліфіковану психологічну допомогу. Наслідками її можуть стати неврози, розлади сексуального плану.

Зазвичай успішно долають алкогольну залежність ті люди, які не поспішаючи, уважно вивчають методи кодування, їх переваги, недоліки і, звичайно ж, відгуки. Неуспіх чекає тих, хто по дурості шкодує на цей час.

Якщо ви прийняли рішення подолати алкогольну залежність за допомогою кодування, серйозно поставтеся до вибору організації чи конкретного фахівця. Не пошкодуйте часу, щоб уважно познайомитися з методами кодування, які вам пропонуються! Звертайте також увагу на відгуки і робіть відповідні висновки!

Які методи кодування від алкоголю збирають найкращі відгуки?

Ми проаналізували відгуки людей про різні методи кодування, які були опубліковані на різних інтернет-ресурсах, у тому числі і форумах алкоголіків. Треба відразу зазначити, що алкогольезалежні люди використовують не тільки кодування від алкоголю, а й інші методи одужання від алкоголізму, ніяк не пов’язані з кодуванням.

Ми не вважаємо кодування панацеєю. Але все дружинам було цікаво, що ж вважають ті, хто кодування проходив. І що вважають їхні родичі.

Лазерне кодування.

Всі ми знаємо, що наука і психокорекційні технології не стоять на місці, і час від часу з’являються новітні методи психологічного кодування, що діють на підсвідомому рівні. Одним з таких методів є лазерне кодування. Що собою являє кодування лазерним шляхом?

Лазерне кодування – один з найбільш ефективних способів подолання залежності від алкоголю. Лазер – енергія, що працює за рахунок імпульсів світла. Лазерне вплив відбувається не відразу, спочатку слід виробити індивідуальну програму сеансу для людини. Тут вже неприпустимі групові сеанси, так як у кожної людини свої особливості лікування.

В ході самого процесу психокорекції лазер діє імпульсами різного кольору і різної частоти на обличчя і закриті очі людини. Крім цього використовується психоакустичні сигнали, що йдуть через стереонаушники і діючі на підсвідомість.

Безпечне кодування.

Саме слово «безпечне» вже говорить за себе те, що процес психокорекції не буде негативно впливати на людину ні на фізичному рівні, ні на психологічному рівні. Крім того, сеанс безпечного кодування здатний, навпаки, викликати приємні відчуття у пацієнта.

Хід сеансу за методом безпечного кодування поділений на етапи: 1) бесіда з психологом; 2) тестування комп’ютера; 3) сам сеанс кодування відбувається одночасно через відео і аудіо-коди.

Безпечне кодування в нашому центрі – один з найбільш затребуваних людьми методів.

Читайте і залишайте відгуки про кодування від алкоголізму (кодування від алкоголю)

Нижче, в коментарях ви побачите справжній форум, де люди залишають відгуки про кодування від алкоголізму. Ви можете познайомитися з ними – вони відображають і вдалий і невдалий досвід людей, які використовували той чи інший метод кодування. Тут є і відгуки родичів людей, які кодувалися. Ви також можете залишити свій відгук :

Вилікувати алкоголізм неможливо.

Випробувано безліч способів, але нічого не допомагає? Чергове кодування виявилося неефективним? Алкоголізм руйнує вашу сім’ю?

Не впадайте у відчай, знайдено ефективний засіб він алкоголізму. Клінічно доведений ефект, наші читачі випробували на собі . Читати далі>>

LiveInternet LiveInternet.

— Рубрика.

кодування від алкоголізму форум

лікування безпліддя в росії (50) допомога лікування безпліддя (49) схеми лікування безпліддя (49) гормональне безпліддя лікування (49) лікування безпліддя спб (49) лікування імунологічного безпліддя (49) лікування безпліддя у жінок народними засобами (49) лікування безпліддя методом екз (49) лікування безпліддя в ізраїлі (49) лікування безпліддя шавлією (49) гінеколог лікування безпліддя (49) народне лікування безпліддя у жінок (49) міський центр лікування безпліддя при маріїнської (6) трубне безпліддя лікування (6) лікування чоловічого безпліддя народними засобами (6) діагностика та лікування безпліддя (6) безплідність лікування саки (6) лікування чоловічого безпліддя відгуки (6) чоловіче безпліддя народне лікування (6) санаторій лікування безпліддя відгуки (6) міська лікарня лікування безпліддя (6) лікування безпліддя ціни (6) лікування безпліддя препарати (6) лікування безпліддя травами (6) центр лікування безпліддя еко (6) центр лікування безпліддя маріїнська лікарня (6) лікар лікування безпліддя (6) центр лікування безпліддя маріїнська (6) лікування безпліддя п’явками (6) лікування безпліддя форум (6) міський центр лікування безпліддя (6) лікарня лікування безпліддя (6) лікування безпліддя в москві (6) чоловіче безпліддя причини і лікування (6) лікування безпліддя еко (6) лікування безпліддя народними засобами (6) причини безпліддя лікування (6) лікування жіночого безпліддя (6) методи лікування безпліддя (6) народне лікування безпліддя (6) клініка лікування безпліддя (6) лікування безпліддя у чоловіків (6) санаторій лікування безпліддя (6) центр лікування безпліддя (6) лікування безпліддя у жінок (6) лікування безпліддя відгуки (6) лікування чоловічого безпліддя (6) лікування безпліддя (6) вторинна безплідність лікування (5) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0) міський центр лікування безпліддя при маріїнської б (0)

— Пошук по щоденнику.

— Підписка по e-mail.

— Статистика.

Чи допомагає кодування від алкоголізму форум.

Понеділок, 04 Червня 2018 р. 11:35 + в цитатник.

Допомагаємо залежним.

як допомогти собі і своїм близьким.

справитися із залежністю.

Головна / алкоголізм / чи допомагає кодування від алкоголізму форум.

Чи допомагає кодування від алкоголізму форум.

Як не пити.

Питання: Ваші відгуки про кодування від алкоголізму?Наскільки ефективно?Які (приблизно) ціни на дану процедуру?

Я не знаю відповідь на ваше запитання. Це ви повинні запитати самі у себе,а не у нас. Сили у людини є завжди. Просто дуже часто лінь і відчай сильніше наших можливостей. Немає не вирішуваних проблем, є неприємні рішення.

Марина Карпухіна (Масько)

Взагалі не ефективно. Після того, як час коду проходить, запої в два рази сильніше і довше. Звичайно.

Залякування діє тільки на відверте бидло не розбирається в фізіології.

Коштує від 2 до 4 тыр.

проти кодування, страждає головний мозок, вистачає на невелику кількість часу, а потім все повторюється, тільки з подвійною силою.

Якщо людина дуже вселяє і трясеться над своїм здоров’ям, то можна спробувати. Якщо ні-то марно. Моєму не допомогло (((

Людина повинна сама прийти до цього .

А кодування не всі схильні, так само як і гіпнозу .

кодування від алкоголізму форум

кодування-це тимчасова підтримка особливо для організму, що він зміг відчистити від алкоголю, так і пацієнту психологічно звикнути до того що горілку жерти не щовечора.

тобто по закінченню часу пацієнт як би звикає не пити.

Ніколи не чула про ефективність цього методу, зазвичай тільки лають. Кажуть дах з’їжджає трохи і все. Треба йти в спорт (велосипед, ролики, Ковзани взимку, робота на дачі, танці), до церкви, міняти оточення, самому що то робити і щоб сім’я підтримала. Очистити печінку, вживати більше вітамінів аптечних, заспокійливі засоби на ніч. Доведеться поборотися з цією пристрастю. Удачі, Вобла !

Поки сам / сама не кине-ніхто його / її не змусить. Знаю випадок, Родичі повезли алкоголіка в клініку лікуватися. Буквально під’їхали до клініки. Він вискочив з машини. і кудись пішов пішки. Потім говорить » ніякої Я не алкоголік» , «куди ви мене повезли», «нікуди не поїду». Коротше родичі безсилі в таких ситуаціях. Алкоголіки не визнають себе алкоголіками. Вони кажуть, що вони «просто любителі трошки випити». Тобто напиватися» в устілку «до втрати розуму — це для них»трошки випити». Вобщем, Порятунок потопаючого — справа рук самого потопаючого.

Все лікування повинно відбуватися в голові пацієнта ( він повинен цього хотіти) , а так, просто що б полікуватися, не ефективно.

у мене у двох подруг такі проблеми з чоловіками. Один закодувався дуже вдало. Вже 6 років не п’є. А у другій взагалі ніяк.

Знайди хорошого лікаря і кодуйся але щоб це було твоїм бажанням і тоді все буде в порядку (

Іван Не пам’ятає спорідненості.

Це все куйня мій братан 15 разів кодувався якщо людина не хоче позбутися цієї поганої звички то ні чого не допоможе треба мати силу волі.

Залежність в голові сидить. Якщо сили волі немає, хоч ти в корж розвалися, марень.

Якщо людина потрапила в залежність —

йому допоможе тільки Бог.

не вірю.. . тричі не допомогло родичу.

рішення має йти від душі. тоді і кине.

Особистий кабінет видалений.

На деяких зовсім не діє.

Потім п’ють ще більше.

Поки самі не кинуть.

Не буде власного бажання, твердої впевненості в правоті обраного напрямку життя-ніяке кодування не допоможе!

Питання: кодування від алкоголізму. ДОПОМОГТИ.

Просто життя його ще не дістало. Я закодувався не з гуманних міркувань, діватися нікуди було. Спочатку було якось не по собі. Боявся що в компаніях буде нудно і т. п. Перші тижні 2-3 тягнуло до пляшки, довелося ламати себе. Зараз не п’ю взагалі, ні краплі, навіть пиво, і не тягне. З жахом згадую п’яні роки! А про просочених грошах і чужих нервах і говорити не доводиться. «>Термін кодування давно закінчився. Все залежить від людини, якщо зрозуміє САМ, що дійшов до ручки, що далі прірва, тоді сам попросить дружину допомогти. В основному потрібна величезна моральна підтримка. А якщо не зрозуміє, то кранти.

Особистий Кабінет Видалений.

справа в голові. цілі в житті у нього немає. сенсу існування не бачить. треба показати йому сенс існування. Ось непогана стаття на цю тему: nso-korpus.info/russpeople.htm.

А кодуватися взагалі дуже шкідливо. Не знаю, чи повірите Ви, але при алкоголізмі є тільки один реальний спосіб вилікуватися — група АА.Сходіть туди і Ви побачите скільки там людей не п’ють по 5-10-15 років. І як вони по життю піднімаються добре.Але насильно адже його туди не заженеш?

Є метод ультразвуку. ТОВ «цілитель». Тел. 1810033. Ст. метро «Ботанічний сад».

кодуватися марно. Це діє тільки на тих людей, хто дійсно пити хоче кинути, а не тим кому страшно залишитися без сім’ї. Я теж підтримую ідею щодо Анонімних алкоголіків. Це реально серед усього «околоалкогольного бізнесу» що може допомогти.

Треба вшиватися. Уколи не допоможуть.

Дохлий номер. Пив, п’є і буде пити.

кодування від алкоголізму форум

Добре що він сам розуміє, що так жити далі не можна.Зараз в кожному місті є такі організації які з цією проблемою добре справляються.Тільки для цього потрібні гроші.Дарма ніхто працювати не буде.Але це того варте.Результат повинен бути позитивний.У Москві есчть багато біоенергетиків,екстрасенсів, парапсихілогів і медиків справляються з цією проблемою.Удача.

Будь-яке кодування діє два тижні,а потім вже залишається страх бухати.

Головне щоб людина сам захотів кинути бухати,і головне не капати йому на мізки що він алкоголік.

дуже співчуваю вашій подрузі, мені це добре знайоме, допоможе тільки Ультразвукова терапія.

Особистий Кабінет Видалений.

Вся справа в самому алкоголіку. Якщо захоче, допоможе і кодування.

Поки сам не дійде до рішення кинути пити — нічого не допоможе.

Можу дати телефон нарколога. Укол на 1,6 року. Закодувала 3 чоловіків своєї сім’ї, кожні 1,6 року повторюю. Алкоголізм — не виліковний.

Ніяка кодування не допоможе поки він сам цього не захоче. Кодування це самообман. А робота у нього що з алкоголем пов’язана, значить змінити потрібно.

Моліться! Ікона Невипивана ЧАША!

У американців є гидота — синюха, крапають одноразово і надовго осідає в печінці, по жела.

нію клієнта і на все життя, викликаючи отруєння при контакті з алкоголем. Правда самі вони.

від неї давно відмовилися, занадто багато парареакций. Але в пострадянському пространсві з успе.

хом гуляє, принаймні у нас в Кишиневі точно є. А краще просто мати свого лікаря,

який купірує проблемму вже в перший день.

Краще не кодуватися, марне це заняття, зірветься і Новой, але сострашной силою, треба знайти людину, яка може заговорювати, він якщо що і зніме цю змову, у моєї подрузі так було, трохи зовсім не спилася! Ми їй знайшли, і головне не дорого взяв,

Сама по собі,, кодування,, явище або дія до кінця не вивчена. Це лише дешевий спосіб зомбування. І наслідки непередбачувані.

Єдино вірний спосіб позбавиться від алкоголізму, це зміна способу життя.

А саме. Зміна роботи, зміна кола спілкування, зміна місця проживання.

Алкоголізм — це псування. Кодування не допоможе, буде в підсумку тільки гірше. Треба щоб людина сам захотів кинути пити. А так, зараз найкращий варіант — це через Церкву. Як можна в більшій кількості церков замовити Сорокоуст «о здравіє». Це буде реальна допомога.

Є в єпархіях при храмах товариства тверезості. Є і лікарі православні. Пиття є хвороба духовна — гріховна пристрасть. І лікується через покаяння сповідь і причастя.

Є монастирі. можна взяти відпустку і поїхати туди на месяцок трудником.

З батюшкою поговоріть.

Особистий Кабінет Видалений.

хоче п’є не хоче не п’є оставте людину в спокої.

Методи кодування від алкоголізму. Що краще? / Форум / U-MAMA.RU.

. Всі Ойхера Д. Я. радили (нарколог в Сосновому бору).

+ дуже багато. Подруга пила сильно, ситуацією не керувала. Зараз вже років п’ять не п’є і не тягне навіть. Повторне кодування не знадобилося, все прекрасно.яЕкатеринбургВ Єкатеринбурзі є курси по позбавленню від алкогольної залежності. По середах і неділях, о 18-00, в каплиці в ім’я Святого Благовірного Князя Олександра Невського (дендрологічний парк, вул. 8 Березня, 39) будуть відбуватися молебні з акафістом біля ікони Пресвятої Богородиці «Невипивана Чаша» (тел. для довідок (343) 347-72-46).У ці ж дні, з 16-00 до 18-00, в Олександро-Невській каплиці пройдуть консультації щодо позбавлення від залежностей (тел. для довідок 8-912-669-34-50). Зборів товариства «Трезвіння» по групах будуть проведені згідно з графіком: в Олександро-Невській каплиці; в духовно-просвітницькому центрі Єкатеринбурзької єпархії (тел. для довідок (343) 257-32-76). Особисто, знаю кількох чоловіків, які пройшли ці курси. Підсумок — не п’ють. Це краще ніж будь-яке кодування. Так як там людина над самим собою працює , повністю змінюється. Після кодування у багатьох «дах зносить» . У подруги чоловік був закодований 3 рази. Після кодування 2-3 роки не п’є, зате потім зривається і починає пити більше колишнього. Підсумок 3 кодування,а зараз -п’є! Писала в попередньому топі.

Які існують способи кодування від алкоголізму? Найдієвіші? | форум Woman.ru.

Наприклад, метод Довженка. А які ще є? Порадьте самий нормальний і дієвий, хто знає будь ласка.

Найкраще підшивки (іноді називають хім кодуванням). Хворому дають трохи тетурама і потім склянку пива-йому стає дуже-дуже погано, але не достатньо, щоб він помер. Естессно, все це відбувається в лікарні під наглядом лікарів. Потім йому зашивають ампули з тетурамом в дупу і кажуть: «вип’єш — ще гірше буде, ніж зараз». З огляду на недавній сумний досвід з алкоголем і страх-досить ефективний метод. Правда, він абсолютно не допоможе, якщо людина сама не хоче кинути пити. Методів м’якого виведення тетурама з організму вистачає-гугляться за 5 хвилин.

Не витрачайте даремно гроші на кодування: не допомагає. Співмешканець запив через 10 днів. Синові перший раз допомогло, другий раз немає. Я сама-кодувалася від ожиріння. Перший раз-схудла на 19 кг,другий раз-0. Але перший раз там я дуже хотіла. Все за методом Довженка. Якщо гроші зайві-то можна спробувати. Але я більше не буду. Краще що інше. Грошей шкода.

«>Тільки нарколог, психотерапевт і психіатор в комплексі допоможуть вирішити проблему. Лікуються багато років і весь час треба повторювати курс,щоб не було зривів. Всі свята зробити безалкогольними і з випивають друзями порвати.Кодування допомагає тільки перший час тому страх, а потім бажання перемагає.

Автор, якщо Ви вирішили кодуватися — вибирайте який вам більше до душі — в інеті навалом інфи, а якщо це «для когось» — не забивайте голову, тільки сам, сам, сам Особисто для вас — знаю метод Довженка та його результат — чоловік не п’є 14 років після кодування, зовсім.

Дякую за поради. Мати у мене питуща. Нещодавно перепила, жорстку білку зловила. На наступний день ми з чоловіком з нею серйозно розмовляли. Я сказала, що в майбутньому (поки немає у мене дітей ) п’є бабусю до своїх дітей не підпущу. Мати усвідомлює, що алкоголік, начебто погодилася кодуватися. Я ось шукаю який спосіб кодування кращий. Сьогодні мати з однією жінкою розмовляла, та їй наплела, мовляв кодування це страшно, брат типу у неї мало не помер коли укол при кодуванні вкололи. Та жінка розповіла про якогось діда з Орехазуева, мовляв він того брата заговорив і той вже два роки не п’є. Я звичайно за традиційну медицину, а мати загорілася прям до цього Діда їхати. Це для нас дуже довго, ми самі з України з Криму.

пробуйте гіпноз. поки не «видалена» причина з підсвідомості, по якій людина почала пити, все кодування безглузді, тому що буде або зрив, або причина вилізе в іншому ніж. кодування, як правило, полягає в тому, що людині дають установку, що алкоголь = смерть. природно, що при такій установці спрацьовує інстинкт виживання і людина не п’є. якийсь час. а потім-або зривається ще гірше, або пристрасть до чого іншого вилазить.

Способів багато. Немає «самого нормального» « «найкращого» або «найдієвішого»? всі методи індивідуальні. Всі актуальний способи кодування є за посиланням http://www.alcoter.ru/uslugi/vidi-kodirovaniya-alkogolizma/ . Який підійде — вирішує тільки лікар.

Мені пощастило знайти найкращий! Моя історія описана ось тут (друга знизу): http://www.perejit.ru/main/alko/iscelenie_ot_alkog. cht?o_nevozmojno_cheloveku.htm Написана вона місяць тому, тобто на сьогоднішній день чоловік не п’є вже 3 місяці і каже, що і не тягне до цього. У нас, як і все добре, і він як і раніше знаходиться в благодушному настрої!

Доктор кисельов працює на ольховської вулиці допомагає 100% так як сам кодувався у нього багато років і продовжую.

А хто-небудь зможе що-небудь сказати про кодування від алкоголізму електричним струмом? Чула від сусідки, що ефективно, у неї чоловік вже 4 роки не п’є, самій якось страшнувато чоловіка на таке відправляти, от і збираю відгуки.

А хто-небудь зможе що-небудь сказати про кодування від алкоголізму електричним струмом? Чула від сусідки, що ефективно, у неї чоловік вже 4 роки не п’є, самій якось страшнувато чоловіка на таке відправляти, от і збираю відгуки.

Під кодуванням від алкогольної залежності за допомогою електричного струму зазвичай розуміють, так звану, транскраніальну електростимуляцію. Методика досить непогана, з року в рік продовжує показувати свою ефективність. Однак не можна не сказати, що ця методика лікування алкоголізму може бути протипоказана пацієнту. Тому обов’язково потрібна попередня консультація лікаря. І взагалі, підбір методики — робота лікаря, а не пацієнта або його родичів. У зв’язку з вищесказаним, Вам необхідно звернутися до лікаря-нарколога у Вашому місті, а не ворушити іртернет з пошуках найкращої методики. 18. Гість | 25.07.2016, 12:22:34.

Парафармацевтик Екстра Блокатор ефективний препарат, перевірено на собі. Що добре в ньому, так це те, що виписує його тільки нарколог і лікування ведеться під його наглядом, він може скорегувати курс оптимально для кожного пацієнта.

З дієвих, який на собі пробував, це вшивали мені «торпеду» в Alcoclinic. А так многий рекомендують Налтрексон або Аквілонг, в якості препарату, для лікування.

Метод Довженка, мені здається, метод на всі часи. чому б не вдатися до нього, якщо реально ще в СРСР він був популярний. Зараз начебто в Алкоклиник часто використовують на практиці.

Зводьте до діда. Якщо вона сама в це повірить,то вилікується)

Зводьте до діда. Якщо вона сама в це повірить,то вилікується)

Як знайти Діда? 26. Дімон | 02.02.2016, 01:53:28.

Довженко мені здається вже давно не використовують в сучасній медицині, це все пережитки минулого. Я коли в алкоклінік лікувався, мене налтрексоном підшивали. Курс тривав три місяці, ефект відчутний. Буду проходити повторну террапію.

Думаю всі вони дієві по своєму, просто індивідуальна сприйнятливість теж грає не маловажну роль. Особисто на мені налтрексон непогано відбився, думаю в алкоклінік замовляти повторний курс.

Здрастуйте у мене . Проблема такого плану не пити я можу ! Запої ну день якщо потім погано 2 ка правило вихідні , але кураж страшний іноді вирішую питання але восновном Проблем стає тільки більше часто перепиваю агресія, марення і тд, просто загроза суспільству.. Що робити? Або як знайти міру?

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru.Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності.Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru. Всі матеріали сайту Woman.ru незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman.ru неможлива без письмового дозволу редакції.Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції. Матеріали, розміщені в розділі «Секс» не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+)При відвідуванні сайту woman.ru ви приймаєте Правила користування сайтом Woman.ru, в т. ч. і в частині що стосується cookie-файли.Мережеве видання «Woman.ru «(Свідоцтво ЗМІ Ел №ФС 77-51007, видано Роскомнадзором 27 серпня 2012 року).

Наслідки кодування від алкоголізму-що проходить, а що ні? Як жити з людиною далі? | форум Woman.ru.

Ми з хлопцем зустрічалися півроку, потім почали жити разом. Все це час він випивав, одного разу був запій. Пив він і до цього. Вся його сім’я наполягала на тому, щоб звозити його «до бабусі» на кодування, але він відмовлявся. Проти була і я, так як наслідки для психіки можуть бути непередбачуваними. Але врешті-решт сім’я взяла гору і він-таки з’їздив до тієї самої бабусі. Так, прямий свій обов’язок вона повністю виконала: людина не п’є вже півроку. Але з тих пір, як він до неї з’їздив, відбулися серйозні ихменения в його особистості: з одного боку, він став дратівливим, прискіпливим, економним до жадібності; він зациклився на своїй роботі, почав ходити в тренажерний зал (це навіть добре), але став набагато менше уваги приділяти мені і говорити, що на те, щоб сходити кудись зі мною або банально провести час разом вдома у нього часу немає. Крім цього, він став набагато більше є, і тому навіть коли ми разом опиняємося ввечері вдома він наїдається і десь через 40 хвилин засинає. Природно, інтимне життя теж згасло. Спочатку я сподівалася, що це все поступово ослабне і вирівняється, але пройшло півроку, а ніяких позитивних змін немає. Проблем в тому, що відбувається він теж не бачить, вважає, що це зі мною щось не так. ПИТАННЯ: чи варто чекати позитивних змін? Або краще розходитися?

автор, ось треба воно вам? Алкаш-погано, закадувався-теж погано. Ви своє життя йому в жертву вирішили принести?

автор, ось треба воно вам? Алкаш-погано, закадувався-теж погано. Ви своє життя йому в жертву вирішили принести?

Ні. Просто не впевнена, що припинення алкогольної залежності таким способом — це кращий вихід, в чому зараз і переконуюся. Бухі бухи.

«він зациклився на своїй роботі, почав ходити в тренажерний зал (це навіть добре)» — це нормально, це заміна алкоголю. Досягнення на роботі і в спорті дають повноцінну заміну ейфорії і ефекту розслаблення від алкоголю. Якщо його цього позбавити, він знову почне бухати.»але став набагато менше уваги приділяти мені і говорити, що на те, щоб сходити кудись зі мною або банально провести час разом вдома у нього часу немає» — це теж закономірно, тому що алкголики в початковій стадії(поки не первратились в розпущених випивак) більш товариські, більш веселі і товариські — за це і подобаються жінкам. Врахуйте, якщо Вам надзвичайно важливі ці якості, то шанс закохатися в алкаша у Вас завжди буде дуже високим. Більше він міг почати від того, що займається спортом, і, по-друге, може «заїдати» стреси, які раніше «запивав». Взагалі, пів року — термін невеликий, раніше ніж через рік складно про щось говорити, психіка не відразу відновлюється. Одне очевидно, що підтримка йому зараз дуже важлива, а от від негативу на свою адресу він може запросто зірватися і почати бухати знову.

Спасибі! Щодо ролі досягнень на роботі і в спорті я згодна, вони дуже важливі. І щодо їжі теж, мабуть, погоджуся (особливо «заїдання» стресу). Проте, тут справа не тільки в тому, що він став менш компанійським і товариським (це-то какраз зрозуміло), а в тому, що навіть на мене у нього часу підкреслено немає, будь-які мої прохання його дратують. Боюся, що теж стала частиною його алкогольного минулого, раз в його сьогоденні мені місця немає.

Кодирование от алкоголизма: відгуки.

кодування від алкоголізму форум

«> Відгуки про кодування.

Термін «кодування» вже добре поширився в сучасному світі. І пов’язаний цей термін з алкогольною залежністю. Адже алкоголізм – це важлива проблема на сьогоднішній день, і з цією недугою необхідно обов’язково боротися. Сам термін «кодування» був введений в практику ще в 80-их роках відомим лікарем-наркологом А. Р. Довженко.

Дізнайтеся, що люди думають про кодування, як ставляться до нього, чи вірять в успіх такого методу лікування, можна, ознайомившись з відгуками і розповідями тих, хто пройшов через це.

Відгук про кодування Михайла (39 років), зварювальника за професією : «Пити я почав ще під час навчання в училищі. «>Як-то його закінчив, влаштувався працювати зварювальником. Одружився в 24 роки, випивав часто, навіть на роботу міг приходити напідпитку. Дружина терпіла, вмовляла, просила. Я обіцяв зав’язати, але не виходило. Допився до того, що вигнали з роботи. І тоді дружина, за що їй спасибі, вмовила мене закодуватися.

Ми разом прийшли до нарколога, який розмовляв зі мною, розповідав про те, що таке кодування. Я вирішив вибрати термін 12 місяців. Ось зараз вже пройшло більше півроку, я не п’ю і, що найголовніше, не хочеться. Знайшов роботу, в сім’ї все налагодилося. Синові можу тепер без сорому дивитися в очі. Загалом, допомогло. Не знаю, як далі буде, але поки все здорово».

Відгук про кодування Ігоря (52 років), інженера: «я через своїх п’янок сім’ю втратив. Дружина пішла. Вирішив спробувати закодуватися. Лікар порадив, що краще відразу на три роки. Я погодився. Три роки не пив, але дружина поки так і не повернулася. Не вірить мені вже. Зараз боюся зірватися, тому піду і ще на три роки закодуюся. Може, тоді вона пробачить мене. Не хочу в старості один сумувати, хочу з донькою, з онуками спілкуватися».

Відгук про кодування Анни (36 років), кухаря : «У мене мати померла від п’янки, мені тоді 16 років було. Після школи вивчилася на кухаря, працювати на кшталт початку. Але, самі розумієте, друзі, гулянки, пиво, потім горілка. І понеслося. Потім народила доньку, залишила її в пологовому будинку. Не до неї було. Пила просто по-чорному. Безпечне кодування для мене стала порятунком від неминучої смерті. Зараз я не п’ю вже 9-й рік, і дочка зі мною вже майже 5 років живе. Пощастило мені, що не встигли віддати її в прийомну сім’ю».

Відгук про кодування Антона (28 років), безробітного : «Та я навіть і говорити не хочу про це! Тільки грошей шкода! Два рази ходив, ну кодували, ну ніби як не хотілося. Але днів десять проходить і хана! Та ще дружбани постійно підколювали та випити пропонували. Я в перший раз два тижні протримався, а в другій – і того менше. І нічого! Не здох, як бачите. Фігня це все! Не вірив і не вірю!».

Відгук про кодування Едуарда Михайловича (48 років), лікаря . «Хочу дати відгук про кодування від алкоголізму за методом Довженка. В основу даного методу лягло навіювання, яке здійснюється шляхом гіпнотичного впливу на людську свідомість. У часи роботи самого Довженка – сеанси проходили з групою людей, але з часом стали включатися і індивідуальні заняття з окремими особистостями, до яких визначається спеціальний підхід. Деякі з власної волі бажають продовження терміну кодування, а деякі, навпаки, хочуть перервати процес лікування. Але в зв’язку з тим, що процес проходить на підсвідомому рівні, його переривання може призвести до несприятливих наслідків: до інсульту, інфаркту або інших тяжких захворювань. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що для даної процедури потрібна людина, яка дійсно хоче вилікуватися і готовий зробити крок до нового життя».

Історії наших читачів.

Відгук про кодування Сергія (35 років), менеджера : «Та я і пив-то начебто не більше інших, без запоїв. Пиво, правда, кожен день після роботи. Ну а у вихідні – горілочку. Святе діло! Дружина запила, потягла кодуватися в новий центр, нещодавно відкрився. Закодувала, називається. Я ж знаю, мужики говорили, що пили після цього і нічого страшного. Кодувала вона мене в четвер. Ну я на наступний день, в п’ятницю і нахрюкався за звичкою. І зараз вживаю. Напевно, мене не бере кодування. Не знаю, чого тепер від дружини чекати. Що ще придумає?».

Сенсація! Лікарі ошелешені! Алкоголізм йде назавжди! Потрібно всього лише кожен день після їжі. Читайте далі—>

Відгук Маргарити (30 років), медсестри : «Я вже сто разів пошкодувала, що вмовила чоловіка закодуватися. До нас в місто доктор приїжджав, кодував гіпнозом. Хотілося мені, щоб чоловік взагалі не пив. Та хіба він пив? В гостях та у свята. Вип’є коли, не буйний, не забіякуватий. Але я свою примху вирішила задовольнити, а він погодився. Сходили ми на три сеанси гіпнозу. Установку дали йому на три роки тверезості. Не п’є тепер взагалі, але як підмінили людину. Злим став, дратівливим. Закриється в кімнаті і не розмовляє ні з ким. Раніше подарунки мені часто дарував, а тепер скупиться, кожну копійку вважає. І в сексі ніби ослаб зовсім. Ось і не знаю, що я накоїла. Чи краще стало? Швидше, гірше».

Відгук про кодування Івана (41 рік), електромонтера: «та бабло тільки ці кодувальники зрубують! Братан мій кодувався, розповідав мені про цю клоунаду! Видають самі звичайні ліки за супер-засоби від пияцтва. У Відень вводять, в рот бризкають. А потім спецом щось вколюють, щоб ламати початок. Типу, так буде, якщо вип’єш. Ну, поламало братана і відпустило. Перший раз чи що? З похмілля, він говорить, і гірше буває. У нього і грошей-те, щоб заплатити за цей спектакль, не було, у мене займав. Ну то що? Випити, каже, ще сильніше хочеться. Туфта, коротше, суцільна!».

Відгук Миколи Сергійовича (46 років), офіцера у відставці : «Я довго вибирав собі метод захисту від алкоголю, в якому не було б гіпнозу, сумнівних впливів на психіку і яких-небудь побічних ефектів. Нарешті, знайшов такий – безпечне кодування. Це дуже приємний і ефективний психологічний метод, який дозволяє мені не пити вже більше 8 років. Треба лише продовжувати безпечне кодування, коли його термін закінчується. Що особливо для мене важливо, я відчуваю себе добре: багато енергії, позитивний настрій, гарне самопочуття, світла голова. Займаюся у спортзалі і харчуюся здоровою їжею, а для профілактики хвороб п’ю запашні збори лікарських трав. Бажаю всім вирватися з залежності від алкоголю і вести тверезий, здоровий спосіб життя!»

Відгук про кодування Валентини Петрівни (58 років), пенсіонерки : «Я так вдячна лікарям за те, що врятували мою дочку. І мені тим самим життя продовжили. Вона зовсім розпустилася у мене. Продавцем працювала. Після роботи подружки, вино, нічні клуби. А то й на роботі не відмовлялася. Додому перестала приходити ночувати. Чоловік знайшов іншу жінку і пішов від моєї дочки. Слава Богу, що послухала вона мене і погодилася закодуватися. Поки на три роки, але сподіваюся, що це тільки початок. Вона і сама тепер вже не хоче колишнього життя».

Відгук про кодування Семена Федоровича (67 років), пенсіонера : «Часто ми хворіємо, коли не можемо переключитися з поганого на хороше. Але хіба це так важко? У світі стільки краси, добра! Чому ж не виходить?

Просто зараз кожен замкнутий на собі, на своїх проблемах. А замкнута система, як сказав древній філософ, не виживає.

Буває так: не вдається вирішити якусь життєву задачу – та людина не бачить виходу, а часом і сенсу існування. Настрій пригнічений. Звідси хронічний стрес і його наслідки – різні хвороби. Все це я спостерігаю у тих, хто проходив кодування від алкоголізму за методом Довженка.

Давайте нарешті згадаємо про те, що більшість з нас – люди православні! І про те, що лікування алкоголізму не може проводиться методами, що суперечать Православ’ю.

А Православ’я проповідує лікування гріхів не страхом, а добром і любов’ю до людей. До речі, психологи вважають, що людина, яка робить добрі справи, допомагає і своєму здоров’ю. Тому що при цьому він отримує задоволення і заспокоюється, забуваючи про власні проблеми.

В результаті виробляється багато гормонів радості, що доведено вченими. Все налагоджується в гормональній системі, зміцнюється імунітет. Ось так добрі справи впливають на здоров’я. І це не красиві слова, а наукові факти! Тому ніколи не треба намагатися лікувати алкоголізм за допомогою кодування по Довженко.

Якщо у вас чорна смуга і нічого не вдається виправити, просто спробуйте хоч раз зробити що-небудь приємне для інших. Кажуть, колись у нашому суспільстві це було нормою. Чи не тому раніше зустрічалося менше похмурих, дратівливих людей, які страждають алкоголізмом?»

Відгук про кодування від алкоголізму Світлани (32 роки), менеджера : «Мій брат закодувався рік тому з допомогою якогось хімічного кодування». І як же він змінився далеко не в кращу сторону! Після кодування від алкоголю брат став дуже дратівливим. Заводиться, що називається з пів-обороту. Став цуратися людей. Прийде з роботи, уткнется в телевізор і ні з ким не бажає розмовляти. Його дружина вже не може виносити такі ненормальності, думає від нього йти. Мабуть не всякий метод кодування хороший насправді».

Відгук про кодування Слави (28 років), водія : «Я кодувався від алкоголю за методом лазерного кодування. Хочу дати позитивний відгук. Сеанс кодування проходить комфортно, приємно. Після сеансу відчувається душевний спокій і бажання жити без алкоголю. Пройшов рік після сеансу лазерного кодування. Про випивки навіть і не думалося. З’явилося набагато більше енергії, позитивного настрою. Став добре заробляти. Зараз термін кодування добігає кінця. Буду продовжувати кодування ще на рік – не хочу випадково зірватися і знову пити, як раніше».

Відгук про кодування Ганни Степанівни (62 роки), пенсіонерки : «Мій син тричі кодувався від алкоголізму за методом Довженка. Щоразу кодування від алкоголю було на один рік. У перший раз після кодування син не пив півроку, коли закодувався вдруге, то не пив десь місяць. А після третього кодування запив відразу ж після неї. Не знаю, що і робити…»

Чому про кодування настільки різні відгуки.

Фахівці, які обрали в якості основного засобу для лікування алкоголізму гіпноз, роблять помилку. Крім того, що гіпноз просто не ефективний, він здатний спричинити за собою порушення психіки. Психічні розлади (агресивність, емоційна нестійкість або скутість, депресії, дратівливість тощо) можуть розвинутися і у тих пацієнтів, які отримали недостатньо кваліфіковану психологічну допомогу. Наслідками її можуть стати неврози, розлади сексуального плану.

Зазвичай успішно долають алкогольну залежність ті люди, які не поспішаючи, уважно вивчають методи кодування, їх переваги, недоліки і, звичайно ж, відгуки. Неуспіх чекає тих, хто по дурості шкодує на цей час.

Якщо ви прийняли рішення подолати алкогольну залежність за допомогою кодування, серйозно поставтеся до вибору організації чи конкретного фахівця. Не пошкодуйте часу, щоб уважно познайомитися з методами кодування, які вам пропонуються! Звертайте також увагу на відгуки і робіть відповідні висновки!

Які методи кодування від алкоголю збирають найкращі відгуки?

Ми проаналізували відгуки людей про різні методи кодування, які були опубліковані на різних інтернет-ресурсах, у тому числі і форумах алкоголіків. Треба відразу зазначити, що алкогольезалежні люди використовують не тільки кодування від алкоголю, а й інші методи одужання від алкоголізму, ніяк не пов’язані з кодуванням.

Ми не вважаємо кодування панацеєю. Але все дружинам було цікаво, що ж вважають ті, хто кодування проходив. І що вважають їхні родичі.

Лазерне кодування.

Всі ми знаємо, що наука і психокорекційні технології не стоять на місці, і час від часу з’являються новітні методи психологічного кодування, що діють на підсвідомому рівні. Одним з таких методів є лазерне кодування. Що собою являє кодування лазерним шляхом?

Лазерне кодування – один з найбільш ефективних способів подолання залежності від алкоголю. Лазер – енергія, що працює за рахунок імпульсів світла. Лазерне вплив відбувається не відразу, спочатку слід виробити індивідуальну програму сеансу для людини. Тут вже неприпустимі групові сеанси, так як у кожної людини свої особливості лікування.

В ході самого процесу психокорекції лазер діє імпульсами різного кольору і різної частоти на обличчя і закриті очі людини. Крім цього використовується психоакустичні сигнали, що йдуть через стереонаушники і діючі на підсвідомість.

Безпечне кодування.

Саме слово «безпечне» вже говорить за себе те, що процес психокорекції не буде негативно впливати на людину ні на фізичному рівні, ні на психологічному рівні. Крім того, сеанс безпечного кодування здатний, навпаки, викликати приємні відчуття у пацієнта.

Хід сеансу за методом безпечного кодування поділений на етапи: 1) бесіда з психологом; 2) тестування комп’ютера; 3) сам сеанс кодування відбувається одночасно через відео і аудіо-коди.

Безпечне кодування в нашому центрі – один з найбільш затребуваних людьми методів.

Читайте і залишайте відгуки про кодування від алкоголізму (кодування від алкоголю)

Нижче, в коментарях ви побачите справжній форум, де люди залишають відгуки про кодування від алкоголізму. Ви можете познайомитися з ними – вони відображають і вдалий і невдалий досвід людей, які використовували той чи інший метод кодування. Тут є і відгуки родичів людей, які кодувалися. Ви також можете залишити свій відгук :

Вилікувати алкоголізм неможливо.

Не впадайте у відчай, знайдено ефективний засіб він алкоголізму. Клінічно доведений ефект, наші читачі випробували на собі . Читати далі>>

«> Центр кодування за методом довженка відгуки.

Чи буває успішним кодування від алкоголізму.

В цій темі 19 відповідей, 18 учасників, останнє оновлення innasovochenko 3 міс., 4 тижні. назад.

Всім доброго часу доби! Мені потрібна допомога для лікування мого старшого брата, мені потрібні реальні відгуки про кодування від алкоголізму, хто через це пройшов і чи допомогло вам або вашим близьким? А то зовсім замучилися, братові вже 30 років, мама наша сильно переживає, пробувала за рекомендаціями знайомих ліки якісь давати, настоянки. Вже багато років п’є, з 20 років точно. Вирішили вдатися до кодування, прочитали в інтернеті, але не чули жодного реального відкликання, хто кодувався від алкоголізму і успішно?

Знаєте, даного методу теж дві сторони медалі. При накладенні коду запитують на яку кількість років хочете перестати вживати. Ось в цьому, на мою думку, погана сторона. Метод цей випробував батько. Перший раз ставив на 5 років і не пив весь обумовлений період, почав закінчуватися термін почало тягнути. Дане твердження з його слів взято. Поїхав повторно. Перший сеанс бажаного не приніс, сказав трохи тягне ще, поїхав повторно. Там де він кодувався дають типу сертифіката, якщо якісь зауваження (як поточний) повторно безкоштовно. Ось минуло три з гаком роки, не знаю який термін він озвучив вдруге, але він почав випивати. Підкреслю випивати, не запійний, хоч заходи не знає і після сильно хворіє. Слава Богу хоч так, а то б вже спився давно! Може у вашому випадку пощастить більше! Удачі!

Кодування метод дієвий, але багато що залежить від лікуючого фахівця і бажання самого пацієнта, а також від оточення кодується. Працював я на заводі, багато кодувалося,але витримували і повністю «зав’язували» 60% з 100, постійні спокуси робили свою справу. Дізнавався у знайомих з університету, там 90-80% з 100 кодувалися і ведуть здоровий спосіб життя. І ще, можливо моя особиста думка, після копання в психіці людини, він дуже сильно змінюється. Мій брат закодувався і не вживає вже 7 років, але змінився кардинально. Став похмурим, запальним, жорстоким, стільки часу пройшло, а до того (до алкогольного стану) так і не повернувся. Може все залежить від рівня фахівця?

Вже вибачте, але ваш старший брат просто не хоче сам припинити пити, вбив собі в голову, що це звичка так і продовжує пити. Тут лікарі можуть тільки тимчасово допомогти, все знову ж залежить від бажання людини. Нехай почне займатися спортом потихеньку.

Кодувала чоловіка вже кілька разів і різними методиками. Пив запоями. Після медикаментозного кодування, якогось уколу до Відня, чоловіка вистачало на тиждень. Допомогло тільки кодування електричним струмом. Після нього чоловік не пив 3 роки, як обіцяв лікар. Потім запив — знову закодувався там же, причому сам просив мене відвезти його тільки туди. Процедура не з приємних і не для людей зі слабкими нервами, але зате реально працює. У вену вводять якісь ліки, на голову надягають ремінь з металевими пластинами і на 0,9 секунди включають струм. Після цього пропадає бажання пити.

У мене Кум пив постійно, але так як зрозумів, що через це валитися сім’я вирішив закодуватися. Йому допомогло вже 3 роки в зав’язці. А ось Дід дружини вічно сам разкодіруеться незважаючи на огиду до спиртного після кодування і за новою, без міри. Думаю, кодування допомагає однозначно, але як показала практика Діда, при бажанні пацієнт сам може розкодуватися.

У мене є багато знайомих людей хто пройшов через кодування, а так само є такі люди хто зашивали, тобто вшивали ампулу, але це теж як би ставиться до кодування. Так от, не у кого з великої кількості знайомих ні чого з цього хорошого не вийшло… Все це побудовано на страху і на самонавіюванні. Людина закодувався і тупо боїться пити, полога що з ним від цього щось трапиться, що безумовно тисне на нервову систему. Для того що б людина зав’язав з алкоголем на завжди, його просто треба чимось зацікавити і зайнятий в житті. Люди п’ють від неробства, це моє давно усталена думка і частинка власного досвіду, коли я в свій час теж трохи не спився, але вчасно знайшов собі заняття, кохану дівчину і т д. Удачі вам і вашому братові!

Кодувався і не один раз-дурниця це все. Якщо завдання варто не пити певний час, то такий метод підходить. Після закінчення терміну, як правило, запивають з подвоєною енергією, надолужуючи згаяне. Втім, ніхто не заважає піти в чаркову вже на другий день після кодування. Всі ці кодувальні навіювання і маніпуляції-відверта маячня і це потрібно розуміти. Не сперечаюся, що комусь це могло допомогти, але майже напевно в позитивних результатах застосовувалися якісь паралельні терапії або було бажання хворого «не пити» — більш сильне, ніж всі терапії разом узяті.

Кодування допомагає. Правда не завжди, можливо це від фахівця залежить. Проподает і тяга і залежність. Але якщо не змінити спосіб життя (друзів-собутилников, роботу, де на це дивляться крізь пальці і т. п.), то ефект буде недовгим. Його знову затягнуть в це болото.

Зі свого досвіду скажу що дієво не кодування а медичні процедури. Моєму братові вводили спирт до тих пір, поки організм не став сам його виробляти. Не п’є 6 років. А кодування це самонавіювання.

Знайомий кодувався, під гіпнозом вселили, щоб не пив. Три роки дійсно не пив, тільки характер нестерпним став. Злий, донезмоги склочний. На дітей зривався, з сусідами розбирався постійно, в магазинах продавцям скандали учиняв. Три роки минуло, пияцтво продовжилося. Не сильніше, ніж до гіпнозу, і не менше. Другий раз кодуватися вже відмовляється навідріз, нічого зробити дружина його не може.

Чоловікові приятельки вшивали ампулу, доктор сказав «Якщо вип’єте — помрете». Навіть папірець давали підписати, де говорилося, що він всю відповідальність розуміє, в разі смерті, доктора, який вшив торпеду, не звинувачує. Півроку не минуло, дізнаюся, що чоловік подружки знову п’яним додому є. Ми запідозрили, що загрози смертю-виключно психологічний трюк, щоб алкоголіка налякати. Тільки гроші на кодування це даремно витрачені виявилися.

Моєму батькові не допомогло кодування. Вшивали на 3 роки, потім ще на 3, але все одно запив і став нервовим і роздратованим після цих кодувань. Віддали купу грошей, але з ним поділився сусід і сказав, що це повна маячня. Батько запив і нічого не сталося. Не варто це кодування витрати часу і грошей.

Мій колишній чоловік кодуватися, але мабуть код його не брав, максимум тиждень тримався, потім ми його на чистку організму клали, але на жаль. Не знаю з чим це пов’язано, поганими фахівцями або з його не бажання кинути пити. Зараз ми не живемо в шлюбі, але знаю що після чергового запою у нього відмовили ноги, і він кинув горілку жерти, як відновився. Так що роблю висновок, потрібен якийсь стресовий випадок щоб людина переосмислив своє життя.

Кодуватися потрібно не у знахарів, а в муніципальному наркологічному кабінеті і обов’язково буде толк. Мій родич закодувався 15 років тому, але мотивація сильна була-дружина захворіла серйозно. Пройшов термін кодування 5 років, всі чекали з жахом, що буде. Але ні, так і не п’є вже по своїй добрій волі. Правда, пивко безалкогольне потягує, але може воно і рятує.

лікування алкоголізму. відкликання.

Лікування алкоголізму. Відгуки про п’ять найпопулярніших і дієвих методиках лікування алкоголізму в домашніх умовах. Порівняння ефективності кодування від алкоголізму, роботи в суспільстві анонімних алкоголіків, методі шичко та інших. Засноване на статистиці інтернет спільноти залежних людей http://notdrink.ru.

лікування алкоголізму. відкликання.

лечение алкоголизма відгуки.

Цю картинку я взяв з інтернет-спільноти людей, які мають проблеми з алкоголем і ця картинка дуже показова. До речі, абсолютно всіх, хто визнає, що у нього проблеми зі спиртним я настійно рекомендую зареєструватися на форумі notdrink . Це співтовариство залежних людей, які обговорюють лікування алкоголізму, залишають відгуки про методи і діляться своїм досвідом.

На форумі ви зможете отримати підтримку і допомогу тих, хто так само вирішує або вже вирішив свої проблеми з алкоголем. Так само маса статей алкогольної тематики, але, звичайно, найголовніше, це спілкування і колективна терапія онлайн 24 години на добу. Ну а я продовжу.

Головний висновок, який можна зробити з цієї таблиці, складеної за багато років алкоголіками, у яких вийшло кинути пити — це те, що немає зовнішнього ліки від алкоголізму. Ні медикаментозного ні психотерапевтичного.

Як я кажу з найперших відео-алкоголізм це спосіб життя, це перш за все соціальна недуга і вже в другу голову-хім залежність. Саме тому, на першому місці у тих, хто зміг кинути в переважній більшості випадків стоїть пункт самостійні зусилля і адаптація під себе існуючих.

Шлях самовдосконалення і роботи над собою і це не пафосні слова, це сувора правда. Без роботи над собою нічого не допоможе і я теж пройшов через це.

лечение алкоголизма відгуки. відео.

кодування від алкоголізму форум

алкоголізм кодування.

На другому місці стоїть допомога професійних медиків.

Перше на що треба звернути увагу — це хімзахист, наприклад кодування або підшивка. Прошу запам’ятати — хімзахист — кодування, підшивка та інше — це НЕ ЛІКУВАННЯ. Намагатися вилікувати алкоголізм закриваючи фізіологічну можливість випити — це намагатися вилікувати пронос за допомогою тампакса в анусі. Процедура кодування не дешева, тому на відгуки лікування алкоголізму кодуванням і підшивкою треба дивитися вельми скептично.

Кодування і хімзахист-це тимчасовий захід, що б вивести людину з запою і дати йому час, що б він зміг почати роботу над собою. Якщо цей час упустити — то після розшивки алкоголік надолужить все, що не випив.

Інша справа — допомога психотерапевтів. Величезна популярність алкоголю пов’язаний насамперед з тим, що він прибирає тривогу. Але, якщо має місце тривожний розлад — що зараз дуже поширено — то втручання грамотного психотерапевта допоможе значно знизити тягу. Але і тут — смію вас запевнити — без роботи над собою, без зміни способу життя — стати тверезим не вийде. Лікарі,і в цьому плюс, можу працювати з лікуванням алкоголізму в домашніх умовах. Власне, кодування від алкоголізму в домашніх умовах — вже притча во язицех.

лікування алкоголізму в суспільстві анонімних алкоголіків.

АА — лечние алкоголізму в домашніх умовах.

Наступним пунктом у нас йде АА-суспільство анонімних алкоголіків-це некомерційна автономна організація, що існує з 1935 року на добровільні пожертвування.

Відмінною особливістю АА є програма 12 кроків.

Ми визнали своє безсилля перед алкоголем, визнали, що ми втратили контроль над собою. Прийшли до переконання, що Сила, більш могутня, ніж ми, може повернути нам розсудливість. Прийняли рішення доручити нашу волю і наше життя Богу, як ми Його розуміли. Глибоко і безстрашно оцінили себе і своє життя з моральної точки зору. Визнали перед Богом, собою і будь-якою іншою людиною справжню природу наших помилок. Повністю підготували себе до того, щоб Бог позбавив нас від усіх наших недоліків. Смиренно просили Його виправити наші вади. Склали список всіх тих людей, кому ми заподіяли зло, і сповнилися бажанням загладити свою провину перед ними. Особисто відшкодовували заподіяну цим людям шкоду, де тільки можливо, крім тих випадків, коли це могло зашкодити їм чи кому-небудь іншому. Продовжували самоаналіз і, коли допускали помилки, відразу визнавали це. Прагнули шляхом молитви і роздуми поглибити зіткнення з Богом, як ми розуміли Його, молячись лише про знання Його волі, яку нам належить виконати, і про дарування сили для цього. Досягнувши духовного пробудження, до якого привели ці кроки, ми намагалися донести зміст наших ідей до інших алкоголіків і застосовувати ці принципи у всіх наших справах.

Основна ідея суспільства АА-це колективна взаємодопомога і передоручення своєї долі якоїсь вищій силі-Богу. Результативність у суспільства АА задоволена висока, тому майже в кожному місті існують збори товариства анонімних алкоголіків.

Наше спільне благополуччя має стояти на першому місці; особисте одужання залежить від єдності » АА » у справах нашої групи є лише один вищий авторитет-люблячий Бог, сприйманий нами в тому вигляді, в якому він може постати в нашій груповій свідомості. Наші лідери — всього лише наділені довірою виконавці, вони не наказують. Єдина умова для того, щоб стати членом «АА» — це бажання кинути пити. Кожна група повинна бути цілком самостійною, за винятком справ, що зачіпають інші групи або» АА » в цілому. У кожної групи є лише одна головна мета — донести нашу ідею до тих алкоголіків, які все ще страждають. Групі «АА» ніколи не слід підтримувати, фінансувати або надавати ім’я АА для використання якої-небудь спорідненої організації або сторонньої компанії, щоб проблеми, пов’язані з грошима, власністю і престижем не відволікали нас від нашої головної мети. Кожній групі АА слід повністю спиратися на власні сили, відмовляючись від допомоги ззовні. Спільнота Анонімних Алкоголіків повинна завжди залишатися непрофесійним об’єднанням, проте наші служби можуть наймати працівників, що володіють певною кваліфікацією. Спільноти АА ніколи не варто обзаводитися жорсткою системою управління; однак ми можемо створювати служби або комітети, безпосередньо підлеглі тим, кого вони обслуговують. Спільнота Анонімних Алкоголіків не дотримується будь-якої думки з питань, що не належать до його діяльності; тому ім’я АА не слід залучати в будь-які суспільні дискусії. Наша політика у взаєминах з громадськістю ґрунтується на привабливості наших ідей, а не на пропаганду; ми повинні завжди зберігати анонімність у всіх наших контактах з пресою, радіо і кіно. Анонімність — духовна основа всіх наших Традицій, постійно нагадує нам про те, що головним є принципи, а не особистості.

Метод Шичко лікування алкоголізму.

метод Шичко лікування алкоголізму.

Наступним за дієвістю є метод Шичко. Доктор Шичко вважав, що алкоголізм — це шкідлива підсвідома програма. Суть методу Шичко, полягає в тому, що б виявити цю програму, знищити її і на її місце записати нову. Як правило, підходить не всім, а людям здатним до систематизації і людям з високим інтелектом. У всякому разі відгуки про лікування алкоголізму за методом Шичко позитивні.

І нарешті,не можна не відзначити, метод SOS — який призначений для алкоголіків, відчувають дискомфорт від ухилу в релігійну сторону товариства анонімних алкоголіків. Рух це почалося зі статті Джеймса Крістофера в 1985 році «тверезість без марновірства», в якій він описав свій шлях до тверезості, поза уповання на Вищі сили. Стаття про його шляху в лікуванні алкоголізму викликала шквал відгуків, так з’явилося SOS. Може дуже стане в нагоді матеріалістам.

І, нарешті, не представлений в опитуванні,але заслуговує на увагу, спосіб кинути пити за допомогою книги Аллана Карра. Ви можете легко знайти цю книгу (Аллан Карр. Легкий спосіб жити без похмілля) в інтернеті, я ж скажу свою думку. Допомагає вона тільки при ранніх стадіях, поки свідомість алкоголіка не вибудувано таким чином, що б виправдати і довести необхідність пити. Коли вся життя вже крутиться навколо алкоголю — дієвість цієї методики значно знижена.

Отже, на сьогодні це все. Підписуйтесь на канал , нагадую з Вами б єдиний фахівець з почину і не кидання нового життя з понеділка базиліо. Всме чао !

Спільнота допомоги постраждалим від наркоманії.

Тут ви дізнаєтеся все про наркотичну залежність і про способи боротьби з нею.

Як ви ставитеся до кодування від алкоголю?

Як ви ставитеся до кодування від алкоголю?

Повідомлення #1 businka » 03 лют 2016, 00: 53.

Як ви ставитеся до кодування від алкоголю?

Повідомлення # 2 Олег в » 03 лют 2016, 01: 10.

Як ви ставитеся до кодування від алкоголю?

кодування від алкоголізму форум

Повідомлення # 3 solnce » 03 лют 2016, 13: 46.

Як ви ставитеся до кодування від алкоголю?

Повідомлення #4 Sober » 06 лют 2016, 01: 35.

кодировка от алкоголизма відгуки форум.

кращі центри лікування алкоголізму, як кинути пити баклосан, самогіпноз кинути пити, державне лікування алкоголізму, як кинути пити і курити самостійно.

Що таке кодування від алкоголізму відгуки форум.

Не маєте намір придбати Алкобарьер в аптеках за завищеною ціною! Виробник заявляє, що оригінальний сертифікований продукт можна купити тільки на офіційному сайті. Без передоплати і за оптимальною ціною. Остерігайтеся шахрайства! На вимогу Державної антиалкогольної програми, на даний момент препарат реалізується за короткочасної акції. Кількість акційних одиниць обмежена. Краплі Алко бар’єр обман чи ні? Клінічні випробування препарату були проведені в 2014 році. Участь у проекті брало більше тисячі осіб, які страждають від алкогольної залежності. Учасники випробувань були поділені на дві групи. Перша приймала ліцензований БАД-краплі Алкобар’єр, тоді як хворі люди з другої групи отримували плацебо (пустушку). Тривали випробування місяць.

Склад.

державне лікування алкоголізму.

як кинути пити і курити самостійно.

кодування від алкоголю препарати.

кодування від алкоголю великий новгород.

Давайте докладніше розглянемо, як відбувається кодування від алкоголю, відгуки пацієнтів дозволять визначити Кодування від алкоголізму: форум – місце. У коваля, в сусідньому селі. Ліки від алкоголізму не існує, тому хворих обманюють за допомогою кодування. Наприклад, роблять який-небудь укол або вшивають. Важливо, що для зняття кодування необхідно точне знати назву, форму, дозування препарату, а також в RE: кодування від алкоголізму-ціни, відгуки. Як правило, після кодування алкоголіків вистачає на пару-трійку років, потім буває тривалий запій, А хочете я зараз, на цьому форумі влаштую розмова 5. Кодування гіпнозом від алкоголізму відгуки: залишайте, будь ласка, свої відгуки про кодування гіпнозом від кодування і гіпноз це дуже страшні речі. під умовляннями при наявності власного бажання різним методикам лікування від алкоголізму включаючи і різні кодування (які застосовувалися не вникав). Підкажіть, який метод кодування від алкоголізму, залишає кращі відгуки, яким методам нам скористатися. Лазерное кодирование от алкоголизма відгуки форум. Завдяки лазерному кодуванню мій чоловік не вживає спиртне вже більше 2-х місяців, хоча до цього. Останнім часом все частіше можна почути думку, що кодування від алкоголізму тільки один із способів усунення Відставлені відгуки: 117 по темі — Ніж. кодування дуже багатьом НЕ допомагає, ще й дає погіршення На превеликий жаль це — єдиний спосіб триматися, т. к. від алкоголізму не виліковуються. У своїй кодування від алкоголізму за методом довженка відгуки форум практиці для скринінгу типів алкогольної залежності, оцінки адиктивної потягу.

Ефект від застосування.

Нормалізація діяльності центральної і периферичної нервової системи сприяє більш активному відновленню її пошкоджених клітин. І це означає тільки одне – позбавлення залежності від алкоголю і одужання людини відбувається в більш швидкому темпі. Використання крапель сприяє значному поліпшенню загального стану алкоголезависимого людини, а також вирішує багато психологічні проблеми, властиві синдрому відміни алкоголю. В кінці 2016 року, Інтернаціональний Медичний Координаційний Центр у Німеччині, провів лабораторні дослідження на ефективність засобу Alco Barrier. Переконавшись у натуральності та абсолютній безпеці крапель, рада директорів центру прийняла рішення протестувати напій на добровольцях, що мають алкогольну залежність. Більше тисячі осіб, що мають середню і важку форму залежності, приймали комплекс протягом місяця.

Думка фахівця.

Алкобарьер засіб від алкоголізму у відгуках на форумах має безліч позитивних відгуків. Люди, які приймали краплі, відзначають поліпшення загального стану, полегшення симптоматики похмільного синдрому. Тяга до спиртного повністю зникає через кілька тижнів після початку прийому засобу.

Були підведені підсумки ефективності лікування росіян від алкоголізму в 2010 році. Ефективність виявилася дорівнює 2, 7% — з 2, 2 млн вітчизняних. УВАГА! Прийом тез на Всеросійську конференцію надання швидкої та невідкладної допомоги на сучасному етапі. Лікування алкоголізму харків, кодування від алкоголізму в склифе. Так мед не втратить свої слушні речовини і властивості, від кодування в алкоголізму склифе. Кодування від алкоголізму скліф, Кор лікування алкоголізму челябінськ. Для таких цілей кодування кодування від алкоголізму в актобе від алкоголізму бровари. Чи можливо лікування алкоголізму дистанційно, тобто людина не хоче і не вірить у свою хворобу і сам на лікування не піде. Народні засоби досить ефективні в лікуванні як горілчаного, так і пивного або винного алкоголізму. Кодування від алкоголізму скліф: симптоми, профілактика і лікування. Лікування алкоголізму в місті ростові-на-дону. Сьогодні існує багато способів кодування від алкоголізму скліф позбавлення від алкогольної залежності типу: лікування від алкоголізму в новомосковську. лікування алкоголізму в склифе. пізно лягає і вставати як алкоголізм. безкоштовне стаціонарне лікування алкоголізму в москві. NotDrink. UK — лікування алкоголізму через спілкування — Нотдрінк. РП. Анонімний форум взаємної допомоги непитущих алкоголіків. Відвезли в скліф.

Призначення.

Дотримання дозування, запропонованої Алкобар’єр краплях інструкцією із застосування, дозволяє в найкоротші терміни вивести людину з запою. До того ж препарат можна використовувати такий тривалий час, скільки буде потрібно. Звикання БАД не викликає, що особливо важливо. І при необхідності проведення повторного курсу ефект буде отриманий повторно.

Хронічний алкоголізм: 3 його стадії. Стадії розвитку алкогольної залежності. Побутове пияцтво (1 стадія). Хронічний алкоголізм III (кінцевої) стадії. Після 3-5 днів такого пияцтва толерантність значно знижується, для купірування абстинентних явищ. Навіть на другій стадії алкоголізму хронічні хворі можуть Спиртне – основна страва в раціоні хворого, який перебуває на 3-й стадії розвитку. Стадії розвитку хронічного алкоголізму перша стадія в будь-який з фаз виявляється незвично висока для даної особи толерантність (3-4-кратна). У нашій клініці для допомоги пацієнтам з хронічним алкоголізмом 3 стадії застосовується масштабна програма лікування і реабілітації. Хронічний алкоголізм (алкогольна хвороба) — прогредиентное захворювання, якщо це відбувається, то тривалість початкової стадії коливається від 2-3 до. Хронічний алкоголізм 3 стадії тягне за собою повну деградацію особистості, людина стає замкнутим і асоціальною. Хронічний алкоголізм 3 стадії діє не тільки на свідомості, але і на фізичне здоров’я людини. Перша стадія хронічного алкоголізму розвивається в слідстві Тяжкопрогредієнтний хронічний алкоголізм розвивається за 2-3 роки і характеризується. 3 стадія-вихідна (тонізуюча, енцефалопатична). І якщо виходити зі стадій хронічного алкоголізму і їх ознак, то початкову стадію можна.

Як замовити?

Заповніть форму для консультації та замовлення кодування від алкоголізму відгуки форум. Оператор уточнить у вас всі деталі і ми відправимо ваше замовлення. Через 1-10 днів ви отримаєте посилку і оплатите її при отриманні.

кодировка от алкоголизма відгуки форум . кодування від алкоголю препарати. Відгуки, інструкція із застосування, склад і властивості.

Купити в Україні-кодування від алкоголізму відгуки форум можна в таких країнах як:

Росія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Молдова, Узбекистан, Україна Вірменія.

Відгуки покупців:

Не маєте намір придбати Алкобарьер в аптеках за завищеною ціною! Виробник заявляє, що оригінальний сертифікований продукт можна купити тільки на офіційному сайті. Без передоплати і за оптимальною ціною. Остерігайтеся шахрайства! На вимогу Державної антиалкогольної програми, на даний момент препарат реалізується за короткочасної акції. Кількість акційних одиниць обмежена.

Краплі Алкобарьер – це європейський комплекс натуральних і екологічно чистих інгредієнтів, що рятує від тяги до алкоголю раз і назавжди. Засіб відновить пошкоджену печінку, виведе накопичені токсичні речовини, заспокоїть нерви, додасть сил і здоров’я, а головне – поверне до нормального і щасливого життя без чарки! Підходить для прийому хворими на цукровий діабет.

Має препарат Алко барьер відгуки і негативні. Негативні висловлювання ніяк не пов’язані з прийомом засобу і відсутністю ефекту. Найчастіше негативні висловлювання пов’язані з отримання підроблених крапель або надмірно тривалим терміном очікування.

Кодування від алкоголю! Міф чи реальність?

я знайшла в інеті ось це: «»Торпедо» — найпопулярніший і поширений метод лікування алкоголізму радикально. Група препаратів, які депонуються в тканинах пацієнта, вводиться внутрішньовенно. Метод знижує тягу до спиртного, а при взаємодії з алкоголем утворює сильний токсин (отрута), який може викликати важкі розлади здоров’я, аж до смертельного результату.

«Еспераль» — надійний і випробуваний десятиліттями метод лікування алкоголізму. У 1996 році у Франції відновлено виробництво за новою досконалою технологією препарату «Еспераль», який сильніше і триваліше реагує на алкоголь. Операція проводиться в умовах стаціонару з дотриманням асептики і антисептики. Після знеболювання новокаїном, через шкірний надріз укладаються таблетки.

Закодуватися від алкоголю.

#1 Оффлайн diamant.

#2 Оффлайн =one=

Коли тріщить башка з похмілля, коли йдеш міняти скло на зілля. Можу не спати, не їсти , не жити, Але кинути пити — не може бути !

#3 Оффлайн NameNotReally.

Кавалер ордена флейма.

#4 Оффлайн Dimitry.

Навчальна література, прописи, контурні карти, робочі зошити — звертайтеся в лічку.

1С, Microsoft, антивіруси та інше ліцензійне програмне забезпечення. В лічку або по телефону (863) 243-07-78.

Домашня ферма — ми поки на переобліку! )

#5 Оффлайн diamant.

кодування не допомагає, якщо сам не захоче кинути бухати, якщо дах рве, то пофігу на всі коди )

#6 Оффлайн Zenzel.

Можеш спробувати закодировацца сам, ефект буде навіть краще ніж при зовнішньому впливі.

ДО РЕЧІ сили волі в кинути курити \ бухати абсолютно не потрібна. Потрібно лише передумати своє ставлення до всього цього, а рішення пити або не пити приметца незалежно від тебе))

#7 Оффлайн NameNotReally.

Кавалер ордена флейма.

Торпедо-один з перших препаратів використовуваних для блокади алкогольної залежності. Володіє помірно вираженими властивостями придушення тяги. У разі ‘зриву’ виникають слабо виражені порушення самопочуття.

MST, SIT, NIT — більш сучасні методи кодування від алкоголізму. Придушення тяги у цих препаратів більш виражене, і реакція, що виникає при контакті з алкоголем, набагато серйозніше — виникає судомний синдром з подальшою зупинкою дихання. Раніше при введенні цих ліків вперше обов’язково проводили провокацію, тому що пацієнт не тільки на словах, але і на ділі повинен був переконатися в серйозності ситуації.

Подвійний блок — по суті це не окремий метод, а поєднання двох різних методик. Вводиться два різних препарати, або поєднується метод Довженка з внутрішньовенним введення ліків. Робиться це з метою мінімізувати ризик безкарного вживання алкоголю і додаткового зниження психологічної тяги.

Актоплекс — препарат, спеціально розроблений для кодування від алкогольної залежності пацієнтів, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Однак необхідне очищення крові перед введенням препарату.

Витамерц депо — препарат застосовується для кодування на тривалий термін (до 5-ти років), але найбільш ефективний 2-3 роки. Необхідно пам’ятати, що кодування на термін більше року підходить для пацієнтів, які раніше успішно лікувалися, і добре переносять утримання від алкоголю.

Алгоминал — один з найефективніших і сучасних препаратів на даний момент. Максимальне придушення тяги до алкоголю, висока ефективність для всіх стадій алкоголізму.

Кодування від алкоголізму.

кодування від алкоголізму форум

Відповісти Цитувати.

Людина тиждень пив, зараз хоче закодуватися. Порадьте куди звернутися, щоб не було умови тверезості протягом 5-7 днів, та й що б не шахраї які небудь.

Велике прохання відповідати по суті.

Відповісти Цитувати.

Відповісти Цитувати.

на будинок приїжджають виводять із запою, і за хворим потрібен довгий догляд.. ну принаймні так було в останній раз коли викликали подібну послугу..

може кому знадобиться, подзвонили в центр наркологія, на бажова 97, там ставлять крапельницю на весь день і ввечері кодують, але потрібно бажання хворого ну і грошей тисяч шість.

Відповісти Цитувати.

Відповісти Цитувати.

Відповісти Цитувати.

Повернувся мужик в село після довгої відсутності.

Взяв пузир і пішов по кентах.

-Здорово Пахомыч! Пити будеш?

-Ні, Петрович! Мене Коваль Михалич закодував!

-Привіт Кузьмич! Вмажем?

-Не можу! я у коваля нашого, У Михалича закодувався!

Кароче обійшов Петрович все село — все у коваля.

кодування від алкоголізму форум

закодувати. Ось, чорт, думає: піду і я закодую.

Прийшов до коваля.

— Міхалич, ось тобі міхур-закодуй мене на хрін.

-Ну скидовай штани. а тепер загибайси!

. і як вдул Петровичу по самі гланди.

-Ти шо ж гад робиш. — звив Петрович.

-Хоч один раз п’яним побачу — всієї селі розсаджені.

Відповісти Цитувати.

Від воно чо, ти «закодувався»?

Відповісти Цитувати.

Рекомендую Комлєва Миколи Євдокимовича, нарколог з 30-річним стажем, працює з обласної психо-неврологічної лікарні, кодує від алкогольної та тютюнової залежності, прийом веде по суботах на Волі 155.

Мій родич кодувався у нього, 11 років не п’є вже ні грама, 5 років не курить, таких історій у Комлєва греблю гати, нарколог дуже досвідчений. Тільки раніше потрібно було обов’язково 2 тижні не пити перед кодуванням, а тепер краще у нього дізнатися по телефону. Терміни кодування пацієнт вибирає сам, є 1 рік. 3 роки і 5 років, краще вибрати 3 роки, не так багато, не сильно лякає, і не мало. Після закінчення терміну, якщо пацієнт відчуває, що може зірватися, то код продовжується ще на новий термін. У мого родича перший був на 3 роки, другий ще на 5 років, а після 8 років не продовжував, зараз вже 11 років.

Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

Сабіна » 14 січ 2014, 13:48.

Doctorsforum рекомендує:

кодування від алкоголізму форум

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

lora » 25 січ 2014, 21:43.

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

Яна » 01 лют 2014, 20: 25.

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

Polina » 03 лют 2014, 16: 39.

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

Plague » 12 лют 2014, 14: 40.

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

Olga_01 » 02 травень 2014, 06:14.

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

cakura1 » 02 травень 2014, 16:08.

Я з вами не згодна, знаю багато людей які змогли побороти тягу до спиртного. Головне бажання жити нормальним життям і підтримка близьких людей.

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

Аліка » 07 травень 2014, 18:11.

кодування від алкоголізму форум

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

inside330 » 27 чер 2014, 14:30.

Re: Яке лікування алкоголізму більш ефективне?

Ната82 » 11 лип 2014, 21:53.

Популярний Наркологія: Психологія і психіатрія: Популярні розділи: Проктологія: Ефективні методи лікування алкоголізму Як лікувати пивний алкоголізм? Чи можна вилікувати наркоманію? Реакція після кодування Наслідки від куріння трави Як лікує шизофренію? Як лікувати необгрунтовану агресію? Причини депресії Як лікувати панічні атаки? Різноманітність в сімейному житті Форум здоров’я Форум про пологовий будинок московські доктора Форум лікарів гінекологів відгуки про дитячих лор лікарях ефективні методи лікування геморою симптоми парапроктиту як лікувати геморой.

Хто зараз на конференції.

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1.

ХОЧУ РОЗКОДУВАТИСЯ.

СТВОРИТИ НОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ.

Але Ви — неавторизований користувач.

Якщо ви реєструвалися раніше, то » залогіньтесь «(форма логіна в правій верхній частині сайту). Якщо ви тут вперше, то зареєструйтесь.

Якщо Ви зареєструєтесь, то зможете надалі відстежувати відповіді на свої повідомлення, продовжувати діалог в цікавих темах з іншими користувачами і консультантами. Крім цього, реєстрація дозволить вам вести приватне листування з консультантами та іншими користувачами сайту.

Форум: відгуки закодованих від пияцтва та алкоголю хворих.

Чи можна закодувати людей від алкоголю назавжди? Чи дійсно кодування допомагає впоратися з тягою до спиртного?

Форум: Як кинути пити — відгуки питущих — відгуки: 28 Форум: Як відучити чоловіка пити алкоголь — відгуки: 47 Форум: Що робити з пияцтвом чоловіка? — відгуки: 52 Форум: порадьте змови і молитви від пияцтва та алкоголізму — відгуки: 24 Форум: кращі краплі від пияцтва — відгуки: 6 Форум: допомагає гриб копрінус від пияцтва — відгуки: 16 Форум: які таблетки краще допомагають від пияцтва — відгуки: 44 Форум: допомагає препарат колме від пияцтва — відгуки: 24 Кодування від алкоголізму та пияцтва в Москві — відгуки, форум — відгуки: 19 Кращі народні засоби від пияцтва без відома і з відома хворого — відгуки: 148.

Форум: відгуки закодованих від пияцтва та алкоголю хворих відгуки: 29.

Я алкоголік, три рази кодований (еспіраль,торпедо та інше). Нічого не допомагає і не допоможе, повірте мені. Допивався до такої міри, що хотів покінчити життя самогубством, різав вени, забирали в психлікарню. У мене є дружина, мати, брат. Все за мене дуже хвилюються і переживають. Коли я не п’ю я дуже збуджений (вибухаю від найменшої нісенітниці). Тільки й допомагають сильні успакаивающие кошти. Ночами не можу спати, сильно кидає в холодний піт, сняться кошмари, з бодуна на вулицях шугаюсь людей, боюся дзвінка мобільного телефону. Два рази лягав до лікарні (прокопувався,проходив обстеження). Сказали ще пару років такого життя і кінець. Місяць не пив. Злякатися. Тепер знову в запої. Навіть зараз пишу п’яний. З мого досвіду:1.якщо вийшли з запою, обов’язково пийте заспокійливі таблетки; 2.обмежте спілкування з друзями (з ким п’єте); 3. посторайтесь тримати себе в руках, в будь-якій компанії, і пам’ятайте тільки одна чарка відділяє вас від алкоголізму.

Я згодна з тим, що без бажання самого питущого алкоголізм не вилікувати. Чоловік п’є по 2-3 тижні, перев стільки ж. Пробувала траву протиблювотну, трохи ковзани не скинув, не допомогло. Протен 100 ефективний при похміллі, але не завжди. Два рази кодований, протримався близько 2 міс. Не пив близько 6 міс коли лікувався у знахарки. Зараз знову в глибокому запої, просвіту не видно. Вся сім’я втомилася.

Господи ковзаня горя від цього алкоголю! У мене батько все моє свідоме життя пропив-помер чоловік перший пив запоями, кодувався від алкоголізму раз 6-помер! Зустріла чоловіка, і теж п’є, і я разом з ним почала, поки не злякалася, що життя повз пройде і набридло напевно! Пішла в наркологічну клініку на подвійне кодування від алкоголізму. Ввели препарат, як мені сказали, який відбиває сприйняття організмом етилового спирту, може, і обдурили, але не п’ю ж 5 років, а з цим чоловіком так і живу, нічого не хоче міняти — напевно точно, відсутній гормон щастя! У сортирі горілку потримаю і дам йому випити, не допоможе — розлучатися треба, а то і він ще не дай бог помре.

Я виросла в дуже благополучній сім’ї, батько ні коли не пив, ну якщо тільки на свято і то не до кондиції. Завжди думала, що і у мене буде така щаслива сім’я, але на жаль. Перший чоловік пив, перетерпіла 11 років і розійшлася, кодуватися від алкоголізму не хотів, алкоголіком себе не вважав. Півтора роки тому зійшлася з чоловіком, перше, що мене цікавило, п’є чи ні. Сказав, що в наш час п’ють тільки дурні. Я була на сьомому небі від щастя, а виявилося все навпаки. Виявляється він не п’є тільки, коли два дні йде в ніч на роботу і то зараз вже і перед нічною зміною може пити. Потім 6 днів він в уматину. Що вже тільки не робили, і Копринусом поїла, і тетурамом, і кодували, все марно. Виявляється він до мене вже був 6 разів кодований. Став дуже агресивний. Допоможіть, хто знає, що можна ще зробити. Він навіть коли п’яний, каже, що не пив. У мене вже сил немає взагалі. Хоч вешайся.

Мій чоловік 2 рази кодувався від алкоголізму в клініці Довженка. У перший раз сам. Не пив рік, потім пішов і сам розкодувався, хоча кодувався на все життя. Потім минув час, народився син. Він став пити ще більше. Я йому поставила умову, що якщо він далі буде продовжувати, ми від нього підемо. Начебто послухав, не пив 16 днів, закодувався від алкоголізму строком на все життя. Через рік влаштувався на роботу. Почала помічати, що він по трохи випиває з товаришами, щоб вони не думали, що він кодований. Минув час, і з маленького кол-ва (пару келихів пива), він дійшов до великого, а потім і почав пити горілку. Каже, що не розкодувався, що його не тягне, але з кожним разом все гірше і гірше. Підкажіть, що робити, як лікувати тягу до алкоголю? Може, заспокійливі якісь давати? Він у мене на війні побував, трохи найменший стрес, відразу нерви. Нещодавно трохи з роботи не поперли, а у нас крім його заробітку нічого і немає, я вдома з маленькою дитиною, хочу теж на роботу вийти, толку від чоловіка ніякого, сиди трясися цілий день, нормальний прийде чи ні. Весь час боюся, що він розкодовується, тоді взагалі жах буде. Він вважає, що знайшов золоту середину, може пити, а може ні. Як йому пояснити, що так не буває? Я вже йому і по хорошому і по поганому, все без толку. Трохи нерви-відразу п’є. Добре хоч в запої поки не йде, але і до цього дійти скоро. Може, хтось стикався з такою ситуацією, підкажіть, поки ще не зовсім пізно, потім розкодовується, ще гірше буде вилікувати. Кажуть, що розкодування трапляється вкрай рідко, але все ж трапляється… його дядька теж у Довженка закодовані, не п’ють майже 30 років!

Мати не пила 12 років, була закодована від алкоголізму за методом Довженка, зірвалася в травні, і все……. нічого не допомагає. Батько кодувався раз 6, все рівно п’є. А мені 29…….Я заміжня, дітей немає, і просто хоч в петлю лізь … Я їх дуже люблю. Вони добрі і милі люди…..І гинуть у мене на очах. Пишу і реву на вид. А чоловік не розуміє мене, каже, що даремно нерви собі треплю … як же даремно, адже я без них одна залишуся на всьому білому світі. Допоможіть хто небудь….

Починаю лікування чоловіка-алкоголіка з підвищення своєї самооцінки. Після підняття самооцінки стане ясно — продовжувати жити з алкоголіком або кидати його. Буду давати йому проносного побільше (для очистки організму) і питво на травах, молитися. Кодування, медикаментозне лікування алкоголізму допомагало йому на короткий період. Зараз вже не допомагає.

Сестра після першої дитини не працює (27 років не працює). Потихеньку з сусідкою почали сидіти ночами (7 років тому), сьогодні: Коли виходить із запою-члеовек-людиною, але в останньому запої 3 тижні, доглядає за паралізованою мамою, здавалося-б і сенс є і стимул, але в результаті доводиться доглядати за двома. Поки в» бодуні » буває думка про кодування (кодували кілька разів), твереза, говорить не дасть дозволу на кодування. Намагалася шантажувати: Якщо примусово закодуйте — покінчу з життям, після відповіді: «Здохнеш-поховаємо-кисельку поп’ємо», шантаж припинився. Я фармацевт, знаю як полегшити вихід із запою, але ідеального методу для лікування алкоголіка я не знаю, все, що пропонують більшість, в кращому випадку можуть полегшити і навіть деяким допомогти, в силу індивідуального самонавіювання, (обрыгавшись від колме або еспералі більшість «професіоналів» пробують випити (порыгав) ще раз і ще, поки не долають певний бар’єр, і вперед, — з новими силами. Сестра була в реанімації два рази, ну і що, тиждень і вперед. Проносне для лікування алкоголізму давати не рекомендую, буде зневоднення, а ось реальний випадок розповім (може мені анекдот розповіли, але почитайте). Бухав мужик по чорному, на питання дружини де був, відповідав-у друзів. Як-то раз знайшла дружина у мужика (мужик в дрова) презерватив в кишені (випав при роздяганні) і з відчаю розгорнула його і засунула йому сплячі в зад…. Ранок мужик пішов в туалет, вийшов, і ходить чорніше хмари… Зібрався, дружина запитує:-«Ти до ДРУЗІВ?« … «НЕМАЄ У МЕНЕ БІЛЬШЕ ДРУЗІВ. » Не п’є 23 роки. Може кого на яку думку налаштує, а . Хоча сестру шкода, вона молодшенька, і презервативу напевно не здивується. Кидайте алкашів чоловіків і дружин без жалю… не знаю, що вранці буде…

Мій чоловік алкоголік спадковий, пив батько — рак горла, помер. Торік померла мати за столом із товаришами по чарці-гострий панкреатит. Зараз сестра молодша п’є безпробудно. Він намагався лікувати алкоголізм за допомогою кодування, лаявся з матір’ю і сестрою через їх пияцтва. Зараз сам п’є кожен день, злющий. Пробувала в лікування алкоголізму всі засоби: тетурам, Копринус, пропротен 100, черемич. воду, настоянки отруйні — гроші на вітер. Кажуть відмінно допомагає лікування алкоголізму струмом, це напевно біорезонансне програмування після якого відразу в дурку.

І у мене проблема…не хотілося вірити, що мене спіткає така ж доля. Чоловік п’є з інтервалом в тиждень-2,3,4 дня, потім всього боїться, потім приходить до тями, намагається якось провину загладити, а потім знову за новою. А ми (я, син і дочка) як на пороховій бочці живемо. Коли тверезий — людина з великої літери — і будинок побудував, і в городі, і на роботі — ціни йому немає, а як зірветься-вбити полювання. Намагався лікувати алкоголізм методом кодування рази 4, і до бабки ходив,і без ніг сидів 3 місяці (алкогольна інтоксикація), а розумніше не стає. Що робити ще не знаю…

З чоловіком живемо 13 років весь час намагаюся витягнути його з цього болота алкоголізму, реакція нуль! Скільки сліз, нервів пропало. Хвороб заробила купу на нервовому грунті, а йому все одно. Хоча тверезий -всю роботу робить по дому. Роботи постійної вже немає, живемо на мою зарплату і його не часті заробітки. Кодувався від алкоголізму кілька разів, перший рік після кодування не пив. Так було добре! Хоча нервовий був. Після кодування став пити ще частіше і більше і не витримував весь термін. Запої по 7-10 днів. Зараз правда менше 2-3-4 дні, але майже щотижня. Пропротен 100, Чемерична вода для лікування алкоголізму не допомагають-блює сильно, до реанімації. А оклемается і знову до «друзів». Набриднувши. Хочу розлучитися. Мені 42 роки, ніде не була, нікуди не їздила, ні одягу хорошою, ні ремонту в квартирі, нерви ні до біса, болячки. Спасибі коханому чоловікові.

Я не вірю в це, але однак: осяяння. Він сам тоді так сказав. Якщо ВИ в Санкт-Петербурзі, то на Придорожній Алеї,12 був доктор Григор’єв і він якось через церкву алкоголіків впливав. Лікування алкоголізму — це довгий шлях. Кодування і всякі там еспералі з тетурамами обмін речовин не відновлять. Організм звик працювати з поправкою на прийняту дозу алкоголю. Машина без пального не поїде. Починати лікування алкоголізму змовами треба в першій фазі Місяця в будь-який день, крім суботи. Ви повинні бути повні сил-витрата енергії. «Як небіжчик з труни не встане, вина зелена не п’є, так і ти, раб Божий(ім’я), не пий ні з ранку до зорі, ні опівдні, ні з вечора на ніч. Амінь.» Читати 12 разів на зварене круто яйце і на ніч під подушку алкоголіку, щоб не помітив. Можна і так: змова на сирі яйця тричі: «Як небіжчик серед нас не живе, так і раб Божий (ім’я), хмільного в рот не бере. Амінь». А під час приготування страви з них: «Свиня, і та горілку не п’є, а помиї жере. Так і ти, раб Божий (ім’я), горілку не пий, через неї не болів.» Термін лікування алкоголізму місяць.

У мене брат 43 роки. Алкоголік, і не просто алкоголік — п’є стільки, що відразу падає на місці і додому дійти не в змозі, якщо тільки «жалісливі» знайдуться і дотащат до будинку. Чим тільки не намагалися вилікувати алкоголізм, і крапельниці ставили, а він через 2 години йде, і в наркології анонімно лежав вісім разів (безкоштовно не погоджується -ставлять на облік і позбавляють прав, єдиного, поки, засоби заробітку) починає пити через місяць максимум. Шість разів намагалися лікувати алкоголізм кодуванням за різними методиками — вистачало на 3 місяці, нічого не допомагає. Пробували і народні методи лікування, і до знахарки возили, і на церкву сподівалися. Дружина вигнала, зараз «живе» у матері. Вона Літня жінка тягає його на собі, а йому все по «барабану». Я розумію, що алкоголізм-це хвороба, але як її лікувати, якщо він сам не прагне. Коли він тверезий, то навіть слухати нічого не хоче, ніякої допомоги не приймає, не хоче щоб навіть нагадували йому про це, вважає, що вже ніколи не зап’є. Він зруйнував не тільки свою сім’ю, але і моя сім’я не може жити спокійно, мати плаче не перестаючи. А порятунку ніякого немає…Що робити? Сам із запою ніколи не виходить-тільки лікарня…

У мене є проблема з проблем. П’ють по черзі все: чоловік, син, дочка. Зупиниться пити один, як тут звістка про інше, що запив. Рятую своєю присутністю. Сина звільнили з хорошої роботи, погодився на лікування алкоголізму кодуванням, протримався 11 місяців, знову почав пити. За п’янку звільнили дочка з престижної роботи-закодувала її, протрималася менше року, знову стала надається до алкоголю. Чоловік пив все життя, страждала, мучилася, але жила. Тепер старий став, не кинеш. П’є рідко, але п’є, якщо мені доводиться кудись їхати. Рятую дочку, живу з нею, вона при мені не п’є, працює, а залишити одну не можна. Зараз у сина знову хмільні дні, невістка мучиться з ним, діти страждають, а сказати, щоб кинула його, не можу, адже це мій син. Переживаю, дзвоню, переконую — все марно. Що робити, як вилікувати алкоголізм -не знаю. Всі вони розуміють, що справа погань, а все одно зриваються, така страшна сила у алкоголю. Вважаю, змінити ситуацію в країні (алкоголізм) може тільки влада, якщо для неї долі людські виявляться важливіше, ніж прибуток від продажу сатанинського напою.

Мій син п’є з того часу, як повернувся в 1996 році з армії, служив у Чечні. Всі ці роки суцільна боротьба з алкоголізмом. І кодування, і наркологи, і психотерапевти. Всі методи лікування рятують на місяць. Колме, п’є за згодою, а потім йому треба розслаблятися, йде в запій на тиждень. Після сильно хворіє, але так повторюється вже багато років. Я в розпачі, шкода невістку, онука. Невістка його дуже любить, син теж.

Схоже, що вирішення цієї проблеми просто не існує. У мене чоловік був закодований — 3 роки не пив, а тепер п’є все частіше і частіше, навіть місяць не зміг витримати без алкоголю, хоча був договір з ним. Це просто безвихідне становище: не можна вірити жодному слову, все одно нап’ється. Шукала про Лавиталь — дуже дорого, а гарантії, що лікування цим препаратом допоможе від алкоголізму немає. Люди, допоможіть, може хто-небудь знає засіб від алкоголізму.

Прочитала відгуки і жахнулася….значить найкращий засіб лікування алкоголізму-бігти від алкоголіка… так, чесно кажучи, я в цій думці утвердилася. Але в цих же відгуках знайшла несолько способів боротьби. Мій чоловік усвідомлює, що він алкоголік, але нічого з собою вдіяти не може. Закодувався, але йому чомусь дозволили пити квас. От і попався в один «прекрасний» день йому перебродив квас. З тих пір він знову випиває, але ж всього півроку пройшло з моменту кодування … якщо хто зважився на кодування-благаю, не пийте квас. Я ці півроку тверезі згадую як найкращий час… Буду боротися з алкоголізмом до кінця, але якщо і це не допоможе, піду. У нас двоє дітей. Останній раз чоловік був агресивний. Я боюся за нас, за дітей, тому поставлю умову. Лікування алкоголізму, або під одним дахом ми з дітьми з ним жити не будемо! Досить! 13 років чекаю, коли його обіцянки кинути пити будуть виконуватися. Переконалася після всіх відгуків, що треба жити! А мені є заради кого жити. Він же нехай вибирає свою долю сам. Якщо потрібна моя допомога-допоможу обов’язково. Якщо немає-сенсу залишатися немає! Діти не повинні бачити деградацію, а вона буде! Всім усім терпіння і тверезих рідних. Побажайте удачі!

Мій тато п’є з мого народження мені вже 14 років, а я все мучуся від вічних п’янок батька і сміття мами з ним! вона вже не знає, як з цим боротися (але ЯКЩО Б я в сім’ї була одна, у мене є ще маленький братик якому 3 роки, він з кожним разом боїться п’яного тата і плаче, у нього вже було кілька испугов. вже пробували всі засоби які можна і не можна. він був закодований від алкоголізму 3 рази і все марне! Допоможіть будь ласка)

Милі жінки! Біжіть від цих алкашів! Не будьте наївними! Алкоголізм невиліковний! Не витрачайте своє життя і здоров’я на людей, які добровільно впадають в безумство! Адже, вони отримують задоволення, а страждаєте ви, зрозумійте це! Ви також стаєте «співзалежними». Співзалежна людина — частіше близький родич, вся життя і поведінка якого підлаштовується під режим життя хворого алкоголізмом. Це означає відмову від себе! Алкоголік зруйнує вашу психіку і здоров’я! Я знаю про що пишу! Майже 15-ть років намагалася допомогти близькій мені людині… Пробували все, починаючи від бабусь, травниць і закінчуючи лікуванням у кращих фахівців Облнаркодиспансера, кодуванням за методом Довженка, якимись ін’єкціями, що викликають страх перед алкоголізмом. Дарма. На даному етапі людина п’є безпробудно останні 3 роки і це після перенесеного інфаркту міокарда, операції на серці та необхідності до кінця життя бути на лікарських препаратах. Це означає, що у людини повністю відсутня таке сильне фундаментальне почуття, як страх смерті! Навпаки, це я жила як в пеклі — кожен день в страху за нього. У підсумку, злягла з гіпертонічним кризом… Після чого сказала собі:»Стоп!» Майже рік, як ми розлучилися… Але і досі, часом, немає спокою через п’яних нічних телефонних дзвінків… Звичайно, дуже боляче і образливо, коли пропадає пропадом близька людина, за життя якого було віддано багато років боротьби… Але, навіть наркологи і духовні особи махнули рукою, сказавши при цьому:»Не хочете жити… Баба з возу, кобилі легше!» Алкоголізм руйнує тіло, розум і душу не тільки самого питущого, але і поруч живуть, близьких людей! Тому біжіть, чудес не буває.

У мене п’є чоловік. У шлюбі 25 років. Спочатку просто випивав у свята, в компанії всі разом, було якось не помітно. Потім він став пити не один день, лаялася, з роботи вигнали. Все у нього винні крім його самого.Іноді шабашил, але це дуже рідко. Купа кредитів була набрана ним, а платити не чим, дочка на платному вчилася.Не працював і пив він десь років 7, де тільки і грошей на випивку знаходить. Два рази кодувала, але після кодування йде ще в гірший запій на кілька місяців. Пробувала лікувати і Колме , пропротен-100, в наркодиспансері лежав,сам пішов.Вообщем як згадаю так погано робиться, не знаю як з цим впоралася. Зараз треба сина вчити і теж навчання платне. Чоловік тепер місяць, два попрацює і в запій йде, його знову звільняють. 1 січня підняв на мене руку, не стого не з сього накинувся битися,впоралася. Зараз шукаю спосіб чим його зайняти і чим ще спробувати полікувати. Зараз лежить у себе в кімнаті після чергового запою, якщо він скінчився? Вообщем всі принади алкоголізму. Почитала всі статті і думаю, а чи варто ще боротися.

Сина кодували 5 разів, був в реабілітаційному центрі у Волгограді 2 місяці, за програмою 12 кроків, на більше у мене просто не вистачило грошей. Але і за ці два місяці нічого не сталося дива. Там повезли кодувати, природно за мій знову рахунок. Дружина кинула, терпіла його 10 років, втратив хорошу роботу, зараз опустився вже нижче плінтуса, чоловік мій його (вітчим) вигнав його з дому. набридла дивитися кожен день на п’яну морду. А я мати, і як у всіх матерів серце кров’ю обливається. Дружина може кинути чоловіка і знайти собі іншого, а матері куди діватися? Більше немає сил, не знаю кому молитися і чим поїти. Я в безвиході.

Я 4 роки заміжня. Познайомилися по телефону. Рік спілкувалися, любов все таке. Жили в різних країнах. Він захотів забрати мене до себе. Я була не проти. Він мені здався ідеальним і ми дуже один одного полюбили, хоч і не бачилися. Звичайно мене дещо бентежило. Що в його 40 він до цих пір не одружений, але він начебто все пояснив, мовляв не знайшов свою любов, а з ким жити не хотів. А тут я. загалом кинула все, приїхала до нього і тут випливло, що він виявляється кодований. А незабаром після мого приїзду розкодувався. Я подумала, що зможу вплинути на нього. Любов адже. Закодувався знову. Я зробила громадянство і на даний момент у нас маленька дитина. Веду до того, що за ці 4 роки він кодувався 7 разів!! Місяць два, на цьому все і починається з початку. Нічого його не зупиняє. Ні любов, ні дитина. І плювати мені вже на любов, хочу піти — а нікуди. З немовлям. Тут у мене немає ні душі, хто міг би допомогти. Повертатися в свою країну не варіант. Ні грошей, ні можливості. Та й не чекає мене там ніхто ще й з дитиною. А ! Ще дещо! Шкода ж мені його дурепі такий !! Мене він не шкодує, а я дура шкодую. Веду до того, що до одного місця всі ці кодування, травички, бабки… Якщо сам не усвідомлює не захоче — то нічого не допоможе вилікувати алкоголізм. Треба бігти від нього подалі. Забити на жалість. Ось тільки як і куди…

Плачу від безвиході. Мій син -алкоголік з великим стажем. Що тільки не робила, і лікування в наркологічній клініці, різні способи кодування: і внутрішньовенне вливання, і вшивання ампул. Якийсь дуже короткий час тримається, намагається працювати, а потім знову зрив. У квартирі одного залишати страшно, все що завгодно можна очікувати, страшно агресивний. Жити разом не тільки не можливо, а навіть небезпечно. Перебуваю в постійному страху. Відповідні закони не приймаються з приводу алкоголізму і наркоманії. Нашій державі глибоко наплювати на все, що стосується цих страшних проблем.

Ми живемо з чоловіком вже 8 років. І все це час він п’є. Вже кодувалися неоднакратно. Їздили в клініку Зобіна, дійсно допомогло на два роки і знову запій на пів року. Допомагає молитва, якщо читаєш від серця. Читала акафест Пресвятій Богородиці 40 днів. Молилася Матінці Матроні. Ставила свічки, замовляла молебні. Це допомагає, потрібно вірити і неопускати руки. Віра від душі і молитви, молитися постійно.

Здрастуйте, все. Прочитала всі відгуки, і теж захотілося поділитися. Мій чоловік п’є десь років 10, живемо 21 рік. Як одружилися, не пив взагалі, працював у такій організації, де всі пили поголовно, а він ні. Але поїхав на заробітки в інше місто, розслабився. Спочатку, коли приїжджав по вихідних, в суботу давай начебто по пива після лазні, я як то уваги особливої не приділяла,не п’є ж. Ну, в результаті не помітили, як почалися проблеми. Спочатку 1 день — страшне похмілля, не пив. Потім 3 дні. А тепер якщо 2-4 місяці не п’є вже щастя. Руки золоті, сам один побудував будинок від фундаменту до останнього цвяха, газифікував, провів проводку, сантехнічні роботи, все сам один. Тверезий мені у всьому допомагає, навіть постіль застилаємо вранці разом. Але як зап’є – все ти сука, б-ть, повія, це ще саме ласкаве. Два сини, їх шкода, надивилися вже всього. Маленькі були, просили: «Мама, тільки не розлучайся». А тепер самі говорять » і чого ти з ним живеш, не набридло з ним возитися?». Так ось кодування ніякі не допомагають, він мені сам казав, після виходу з клініки відразу ж, що зробив це тільки, щоб я заспокоїлася, і міг запити на інший же день, тільки гроші кидати. Колме — як вода, тетурам-поблює і знову пити. Єдине що мені сподобалося це лидевин. Поки п’є дійсно не випиває, як тільки припиняєш давати, через деякий час починає знову. Але дорого, ходячи зараз вже схиляюся до того, що краще купувати Лідевін, ніж дивитися скільки він пропиває, виходить дорожче. Так що раджу спробувати, якщо комусь допоможе, буду тільки рада. Бо як нас зрозуміти і допомогти нам можуть тільки хто пройшов через це, для решти так сміх…ки (вибачте, це вже нерви).

У нас в сім’ї теж проблема. Це мама. Як же прикро і боляче, коли намагаєшся, допомагаєш, начебто все добре, коли твереза міркує, інших засуджує, чужим співчуває, і починаєш вірити. Ну слава богу, невже все. А не тут-то було, понюхала і катострофа — п’є поодинці, запасається заздалегідь. Вип’є і спить, прокинеться, знову випила і спить, і так може тривати тиждень — півтора, поки не труханет, та ще до всього жахливо безвідповідальна, на все і всіх наплювати. Кодуватися не хоче. Себе алкоголіком не вважає…

Мені 50, два дорослих сина, онук. Після останнього кодування тримався 4 роки, тиждень п’є, тиждень відходить. Таблетки пив сам, спати хотілося постійно. Наполягала горілку на курячому посліді, поки цідила, блювотні позиви — жах. А він випив, і нічого. І заговорювала горілку — теж 0.І змови читала над сплячим, і б’ю, і лаюся – все біс толку. Одне ще не пропив — працює, живу заради грошей. А в іншому деградований урод. Але нові народні засоби від алкоголізму випробую.

П’є дочка, кодувалася, намагалася лікуватися в лікарні, навіть з програми «нехай говорять» дзвонили, просили її приїхати, страждають діти, сина її виростила. 21 рік дочка поки з нею, п’є кожен день, що робити, розуму не прикладу, може, хто бабку або що-небудь знає, напишіть, прошу.

З чоловіком живемо 26 років, 2 дітей. Чоловік випивав завжди, але не запойно. Потім все частіше, запої тривали 4-6 днів. Потім збільшилися до 2 тижнів! Просила, благала, лаялася-марно! Начебто розуміє все, усвідомлює-але варто випити хоч краплю — гальм немає. Потім закодувала, 11 місяців спокійного життя! Зрив — потім ще 6 кодувань з різними проміжками і на різний термін… без толку! У минулому році їздили до дідуся в Краснодарський край, начебто допоміг… Але через 4.5 місяці — все спочатку. Тепер ще гірше його клинить.. Провали в пам’яті і виходити з запоїв все важче! Але курити кинув. Хоча обіцяли зворотне. Пити кине, а курити, можливо, буде менше. Тепер не знаю, що і робити. Діти виросли, роз’їхалися, живемо удвох. Втомилася боротися за нього! У самої вже немає здоров’я і сил. А він здоровий, як бик. Робота попадається йому майже завжди не бий лежачого, і то завжди виганяють за п’янку. Коли виходить із запою-2 дні лежить лежмя-не чіпайте його. Він ловить отходняки! Як я втомилася! Куди поділися всі почуття? В душі тільки порожнеча! Я молодший за нього на 10 років-виглядаю, напевно, старше за нього. Розбігалися тисячу разів. Потім шкода його… І все спочатку. Чесно, не вірю, що може його щось зупинити. Не вірю вже і не в які кошти. Пробувала багато і ніякого результату! Та ще добрі дядьки є: підкажуть, як знову запити і покарати дружину-мегеру! Куди дивляться вчені. У космос літаємо, а цю погань перемогти не можемо! Стільки зруйнованих сімей, доль! Вже й віру втратила, але ж сподівалася, що настане той час, коли все у нас буде добре!

Кодування від алкоголізму.

В цій темі 66 відповідей, 27 учасників, останнє оновлення кет 6 міс., 1 тиждень назад.

дістала ця реклама. Всі пишуть супер, супер, а спробуєш – пшик. Так і з цими краплі тверезості мидзо.

цікаві крапельки. Він собі про своє, а ти просто капаєш йому мідзо і він ні про що не здогадується. Прикольно.

ха ха ха а ви про яку різницю говорите? Назва? Ціна? є і це. А так – краплі тверезості мідзо-ціанамід чим відрізняються краплі тверезості мідзо-ціанамід від інших засобів для лікування алкоголізму? Що треба врахувати вибираючи по – перше це краплі, по – друге можна говорити про якість – результативність лікування ціанамідом, по – третє про рівень шкоди, негативних побічних наслідків для організму, по – четверте – тривалості лікування, по – п’яте – доступність препарату, можливості отримати якісну допомогу лікаря нарколога по – шосте і це дуже важливо – це найсучасніший препарат, розроблений в США, методика лікування алкоголізму краплями тверезості МІДЗО відпрацьована японськими вченими по – сьоме – відсутність смаку кольору і запаху дозволяє застосовувати краплі тверезості МІДЗО – восьмих – краплі тверезості мідзо відмінно допомагають у виведенні із запою, лікуванні запою, припинення запоїв.

Взагалі то і не коректно і небезпечно без відома людини давати йому сильнодіючі ліки. Помре, адже за статтею-ненавмисне вбивство підете. Кидати пити справу добровільну, якщо дістав – суд є. Навіщо ж ризикувати даючи лекрство, яке може привести до чого завгодно, до летального. Краплі тверезості мідзо я читав про них, форум алкоголіків обговорює. Але я б остерігся.

Привіт, форум алкоголіків! Ось теж цікавить, кажуть, що кидати пити людина повинна захотіти сам. А тут ці краплі тверезості мідзо, які можна давати без відома алкоголіка. Хто пояснить в чому фішка?

З Різдвом, миленький форум алкоголіків! Кодування це разводилово. В кращому випадку на кілька місяців. Реально одне – ваш домашній алкоголік, повинен сам захотіти зіскочити. Сам вирішити кидати пити. Тут можуть здорово допомогти краплі тверезості мидзо. Через огиду до алкоголю кидати пити стане легше.

А ваш чоловік хотів кидати пити або ви його змусили кодуватися? Це має велике значення. Форум алкоголіків пише про це, кодування працює, коли людина хоче сам. Якщо він не хоче, надійніше пролікувати його краплями тверезості мидзо.

не вірю в кодування, два рази кодувала чоловіка, все марне. Форум алкоголіків почав обговорювати краплі тверезості мідзо, на мою хорошу лекрство, реально допомагає кидати пити.

читаєш і прям бачиш, як всі ці речі, які ще вчора були доступними кожному, подумаєш там, пара тисяч, все далі і далі від нас. Кидати пити за 5000 рублів, просто нереально. Викликати крапельницю на будинок за 6000 рублів. Краплі тверезості мідзо за 2000 рублів. Форум алкоголіків краще б розповів де заробити.

ви мужики боїтеся на життя тверезими очима дивитися, а звідси всі засоби кидати пити оголошуєте непридатними. Ось знайдіть на форумі алкоголіків чоловічий відгук, про те, що таке засіб допомогло вилікуватися від алкоголізму і слова інших, що буду пробувати. Всі сумніви, а чи допоможе мені. Ось свіжий приклад з краплями тверезості мидзо.

згоден повністю. Щоб людина змогла броспть пити, треба не ліки, нехай навіть нове, як ці краплі тверезості мидзо, не розмови на форумі алкоголіків, треба усунути причину, з якої він п’є: 1. генетичне регулювання; 2. зміна життя-аналог програма захисту свідків у США.

я кодувався за методом довженка. і лазерним кодуванням. Нормально так протримався 8 місяців. Не хотілося пити взагалі. А потім в сім’ї пробему виникла і не знайшов способу звичніше бутики. Зірвався і пив ще кілька років. Пыьался кидати пити, до форуму алкоголіків не дійшов. Краплі мідзо не пробував, не знаю чи допомагають. Знаю, що достатньо бажанням, щоб кинути пити, решта для самозаспокоєння.

згодна, кодування від алкоголізму, для самозаспокоєння, немає від нього довгого ефекту. Форум алкоголіків розписує як різні методи кодування допомагають кинути пити, а по-моєму це лікарі намагаються, щоб їм гроші несли. Я вирішила не словом, а ліками – купила краплі тверезості мидзо. Два тижні вже даю.

з того, що я прочитав на форумі алкоголіків, у мене уявлення про кодироании від алкоголізму, як про спосбе кидати пити – це те, що допомагає на кілька місяців А ось хімічне кодування – краплі тверезості мидзо – зацікавило. Хотілося б дізнатися про це детальніше.

я в кодування як в спосіб кидати пити не вірю. Так перепочинок. Вже краще краплями тверезості мидзо пролікуватися і дешевше і вірніше. Я і на форумі алкоголіків це прочитала.

кодування алкоголізму – навіювання того, що пити шкідливо і не можна. Невже є ті хто цього не знає? Може тільки на початку. Невже на форумі алкоголіків тільки ті кому треба пояснювати, що алкоголізм шкідливий, що кидати пити необхідно, щоб залишитися в живих? Людину заспокоюють, ось ми зараз розповімо, покажемо, ось краплі тверезості мідзо ще спробуй.

я в кодуванні сумніваюся. Це на мою довгу перерву в запої, не більше. Якщо людина хоче кидати пити, він робить це для себе і сам. Форум алкоголіків, он тему вивісив, а я думаю, що ті ж самі краплі тверезості мидзо краще ніж кодування застосовувати.

мій пробував кодуватися в клініці порятунок за методом довженка. Через 4 місяці пішов розкодувався. По-моєму кодування алкоголізму страхом не допомагає кидати пити. форум алкоголіків на мою не в захваті від кодування. Ми теж спробуємо краплі тверезості мидзо, вмовила чоловіка.

кодування від алкоголізму на мою допомагає тільки самим лікарям заробляти для відпочинку на канарах. Думала напише ну хоч одна людина на форум алкоголіків, що кодування йому допомогло не пити вже багато років. Гроші беруть і примовляють важливо наявність власної волі алкоголіка до кидати пити. Прочитала про хімічне кодування від алкоголізму — без лікаря краплями тверезості мідзо. Спробую в грудні.

вирішила спробувати кодування від алкоголізму в домашніх умовах – лікування краплями тверезості мидзо. Пишуть – хімічна блокада бажання випити. А там і до кидати пити зовсім поруч. Форум алкоголіків як то мало про краплях тверезості мідзо говорить, ну я в Інтернеті почитала, щоб розібратися хороші вони або погані.

кодування від алкоголізму викинуті гроші. Хоча якщо перерывчик – зійде. Кидати пити тут кодування не допоможе І форум алкоголіків не допоможе.

лікувався і кодувався в клініці порятунок. Підшивався еспераль на 1 рік, протримався 7 місяців, ніякої такої побочки не було. Кидати пити кодування допомагає так само мало, як вмовляння не пий не пий. На форумі алкоголіків ви частіше почуєте саме це, ніж розповідь про те, що кодування від алкоголізму допомогло.

і кодувався я від алкоголізму. Перший раз пам’ятаю лазерне кодування, взагалі маячня якийсь і відразу за методом Довженка. Не пив 8 місяців, потім стрес, зрив і знову пішло – поїхало. Другий раз кодувався Еспераль і Довженко. Рік тримався. Кидати пити по хотелке треба. Третій раз я не лікувався зовсім. З запою вийшов і все. Загрузати. Форум алкоголіків один запитує – сам, не лікувався, неможливо. У кого характер є – можливо.

вже з слів – до мене інші по бізнесу прихолят і я не можу не випити з ними, видно, що Ваш чоловік страждав швидше від наслідків пияцтва, а не від нього самого. Саме тому він і розкодувався, почувствова деяке полегшення. Неможливо кидати пити не побачивши в пияцтві зло, з яким треба покінчити раз і назавжди, якому треба протистояти кожна мить спокуси. Форум алкоголіків дозволяє зрозуміти це.

і кодувався мій в клініці порятунок. Сам потім пішов розкодувався. До мене по бізнесу люди приходять, як мені з ними не випити. І кидати пити мені не треба це ти все сама придумала. А на форумі алкоголіків одні нездатні ні до чого зібралися. Ось така розмова.

кодування алкоголізму-спроба перекласти вирішення питання на чужі плечі. Саме тому за більшістю кодувань неминуче слід зрив. Кидати пити людина повинна сама, як і починала. Форум алкоголіків, історії не дожили, хіба не є сам по собі кодуванням?

мій кодувався, протримався рік і один місяць. Що показово, коли стався сильний стрес, він зірвався. Хоча насправді це не було сильним стресом. Він тримався, але у нього не було розуміння, що проблеми так не вирішують. Кидати пити може тільки людина знайшла інший спосіб вирішення проблем. Форум алкоголіків про це говорить недостатньо.

кодування від алкоголізму до першого стресу, а значить до події, яка п’є оцінить як стрес, для зняття якого треба 100 грам або більше. Той хто вирішив кидати пити-кодування це плацебо. Форум алкоголіків повинен більше мотивувати бажання кидати пити, а не на короткостроковий результат.

я два рази кодувалася від алкоголізму. Один раз в клініці порятунок, один раз в Роса на серебрякова. Еспераль і за методом Довженка. Обидва рази повернулася до того, що максимум через рік появлялаь необхідно знову кидати пити. Підтримує звичайно форум алкоголіків тим, що не ти один шукаєш вихід.

кодування від алкоголізму допомагає добре, але потрібна подальша мотивазия не піт. Людина вирішила кинути пити. Кинувши. Далі що? Форум алкоголіків мовчить, надаючи розбиратися самому.

дає перепочинок на термін в кілька місяців не більше. Все обертається навколо бажання пацієнта кидати пити і якщо прийшов саме такий, який і сам вже пити не буде, лікар носиться з ним потім як з писаною торбою, показуючи всім, от я мовляв вилікував. Форум алкоголіків може допомогти такій людині відчути себе.

все воно марне, коли змушуєш, а сам він не зрозуміє. Тільки чудо. Кидати пити він буде коли ти підеш і тверезий дістанеться інший. Форум алкоголіків показує масу таких випадків.

не буду міркувати-хоче лікуватися не хоче, скажу, що лікарю вигідніше вшити пустушку. Страх тобто, він і змусить кидати пити. Форум алкоголіків наводить приклади того, що часто лікар використовує плацебо.

нам кодування від алкоголізму не дуже допомогло. Також пили краплі колмі, підшивалися Еспераль. Загалом по всякому намагалися кидати пити. Всі способи про які на форумі алкоголіків читали все пробували.

кидати пити я його змушувала і підшивався він эспералем. Після того як швидка забрала з серцем розкодувався. І шкода мені його, але він все життя нашу заїв. Лікування від алкоголізму хоче тільки на словах. Багато людей на форумі алкоголіків пишуть теж саме.

думаю, що кинути пити неможливо без того, щоб людина зрозуміла неможливість жити так далі. Ось завдання початку лікування від алкоголізму. Форум алкоголіків повинен це робити.

скільки вже за кодування чула ну не допомагає зовсім. Свекор лежав у клініці порятунок, через 5 місяців зірвався, а грошей купу викинули.

кодувався в клініці порятунок за методом довженка. Протримався 7 місяців до першого стресу.

медикаментозне кодування алкоголізму, напевно найнадійніше. Найпотужніший стимул для росіянина-страх.

в Росії, якщо почав пити – вважай кінець. Ні лікування, ні реабілітації нормальної.

коли розуміння норми прийде здоров’я совсекм не буде. Підвищив толерантність до алкоголю, розширити горизонт подій. А то побачиш проблему перед самим носом.

мій чоловік кодувався. Два місяці вмовляла. Вистачило на 7 місяців. 6 тисяч коту під хвіст. Не вмовляйте кодуватися від алкоголізму.

просити, переконуєш — не пий, не пий, тверезим він погоджується кодуватися, але всередині він не хоче залишати теплий поки ще й затишний для нього світ алкоголю. Він кодується, а потім вважаючи, що свою обіцянку тобі виконав, знаходить підстави для зриву.

Ви так спокійне ставитеся до свого пияцтва, що виникає питання, А навіщо взагалі ви намагаєтеся лікуватися від алкоголізму?

слова, щоб сам захотів лікуватися. Розумієте, як має перевернути людину, щоб він сам, взяв і відмовився від спиртного, від того з чим став порівнювати все, на що проміняв дружину, дітей, все своє життя? Кидають пити одиниці.

кодування вона в мізках, якщо ти вирішив зав’язати, а допомога потрібна. Якщо це від дружини йде, або від кого ще, то ніяка кодування не допоможе. Тільки сам.

кодування – сам подумай, як можна розрахувати скільки буде діяти навіювання? Йдуть назустріч бажанням клієнта. Скоро говоритимуть-кодуємо на 5 днів на тиждень. Кому вірити, хто лише про те як витягнути гроші з твоєї кишені думає?

Допомагає на час.

кодування може допомогти вилікуватися від алкоголізму. Але як дізнатися чи здатний той хто називає себе лікарем закодувати або онт так вважає, що здатний?

Хто підкаже хороший вид кодування від алкоголізму? Читаєш, всі пишуть дуже скоро зриваються. А гроші чималі. Дзвонила в клініку порятунок, так сказали від 15000.

Кодування від алкоголізму форум.

Відредаговано: Nata74 в 17 лис 2013, 00:04.

щаслива Ѕюзер » про мене « щоденник Повідомлень: 11323 Реєстрація: 13.07.07 Ближнє замкадье 🙂

великий хлопчик 05.10.1992 маленька дівчинка 04.07.2008 blume.

кодування від алкоголізму форум

Темка стара, але напишу! Кодування допомагає! У мене є хороший знайомий. Він кодувався. Давно. Чим і як незнаю. Було це ще в 90годы. Пив сильно. Вже нудило до того, що з дому речі став пропивати. Дружина не оступала, розмовляла, проводила лекції, просила закодуватися. Через час погодився! Пожив кодований, нажили майно, купили машину. І він більше не пив. Пізніше говорив, що ніби очі відкрилися. Зараз вже йому за 50. Двоє дівчаток-близнюків дорослі, заміжня. Ось чекає першого онука! Дуже хороша людина. Ще був конфуз пару років тому, випивати став. Так він сам каже, що коли побачив, що повз ларька проходити став насилу, відразу ж кодуватися побіг. Коротше молодець він, люблю його.

Зи. та й ще, він тоді ж при кодуванні і курити перестав. Так подіяло!

незареєстрований.

* кандидат » про мене « щоденник Повідомлень: 5 Реєстрація: 19.11.12 Ярославль.

Ілля 13.07.12.

* кандидат » про мене « щоденник Повідомлень: 12 Реєстрація: 4.04.14.

* користувач » про мене « щоденник Повідомлень: 65 Реєстрація: 7.10.14 Киря.

У кого досвід є скажіть, чи можна пролечиь людину проти його волі, знайшла що начебто можуть таке зробити посилання видалена Але тут головне питання — якою буде результат, не зроблю я гірше сама собі.

Відредаговано: черговий модератор о 11 бер 2016, 16: 27.

чудеса трапляються Ѕюзер «про мене» щоденник повідомлень: 3414 реєстрація: 22.11.08 МО, М. Корольов.

розумна-собачка іноземка-інтуристка-мавпочка.

я Вам навіть більше скажу, коли ви викликаєте лікаря додому для виведення з запою він відразу запитує чи згоден пацієнт, і якщо ні, то не поїде лікар до нього. За посиланням звичайні послуги будь алкоклініки, просто привернули увагу співзасновників словом ‘примусове’ щоб вибрали саме їх.

Відредаговано: МамаСони в 28 лют 2016, 17:35.