ціна кодування від алкогольної залежності

Вартість кодування від алкоголізму.

Ціни на кодування від алкоголю.

Доступні ціни на кодування від алкоголю представлені на нашому сайті. Вони залежать від типу обраної методики, а також тривалості курсу. Вартість кодування залежить і від того, чи проводиться лікування стаціонарно або на дому.

Втручання в стан пацієнта вимагає індивідуального підходу. Щоб воно було ефективним, слід провести об’ємну діагностичну та підготовчу роботу. Важливо впливати на всі сфери – фізичну, психологічну, духовну, соціальну.

Тільки комплексне лікування і професійний підхід дозволять подолати цю недугу. Слід налаштуватися на те, що результат не буде миттєвим.

Позбавлення від алкоголізму – це довгий процес і систематична робота не тільки фахівців, але і пацієнта над самим собою.

Вартість кодування від алкоголізму в Москві.

У нас-найприйнятніша вартість кодування від алкоголізму в Москві. Більш детально ознайомитися з розцінками можна на нашому сайті. Досвідчені фахівці позбавлять від залежності дешево.

Позитивний результат не змусить себе довго чекати. Спочатку надається консультація.

Після отримання згоди на лікування виконується обстеження та лабораторна діагностика, яка допомагає визначитися з вибором найбільш ефективного в конкретному випадку методу.

Лікування залежності передбачає наступні обов’язкові етапи:

детоксикація; виведення із запою; усунення абстинентного синдрому.

Основним завданням фахівців є не тільки позбавлення від фізичної залежності і нормалізація функцій організму, але і поліпшення емоційного стану пацієнта, усунення психологічних бар’єрів. Ми надаємо і таку послугу, як нарколог на будинок в Залізничному.

Безкоштовна консультація нарколога в Москві!

Телефонуйте +7 (495) 780-39-68 цілодобово!

Консультація лікаря на дому без надання медичної допомоги Вартість: з 06:00 до 22:00 4500 руб. з 22:00 до 06:00 5000 руб. Процедура «Кодування» Вартість: в/м’язово – 6 міс. 5500 руб. в/м’язово – 12мес. 7000 руб. «під лопатку» — 6 міс. 6500 руб. «під лопатку» — 12 міс. 7500 руб.лікування алкогольної залежності в стаціонарі розміщення алкозалежних в стаціонарі вартість: Палата 4-5 місцеве розміщення (при оплаті від 3 діб) 5000 руб. Палата 4-5 місцеве розміщення (при оплаті до 2 діб) 6000 руб. Палата 3 місцева (при оплаті від 3 діб) 6000 руб. Палата 3 місцева (при оплаті до 2 діб) 6500 руб. Палата «Комфорт» 2 Місць (з підселенням) (при оплаті від 3 діб) 7000 руб. Палата «Комфорт» 2 Місць (з підселенням) «1 Місць (без підселення) (при оплаті від 3 діб) 10000 руб. Палата» Комфорт «1 Місць (без підселення) (при оплаті до 2 діб) 10500 руб. Палата» VIP «2 місць (з підселення) (при оплаті від 3 діб) 11000 руб. Палата» VIP «2 місць (з підселення) (при оплаті до 2 діб) 11500 руб. Палата» VIP «1 місць (без підселення) (при оплаті від 3 діб) 13000 руб. Палата» VIP «1 місць (без підселення) (при оплаті до 2 діб) 13500 руб. процедура» кодування «вартість:» хімічний захист «в/венно 6 міс 6000 руб.» хімічний захист «в/венно 12 міс 6500 руб.» еспераль «гель під лопатку 6 міс. 6000 руб. «ЕСПЕРАЛЬ»гель під лопатку 12 міс. 6500 руб. «Тетлонг-250» в/м’язово 3 місяці 5000 руб. «Тетлонг-250» в/м’язово 6 місяці 6000 руб. Імплантація препарату «ДИСУЛЬФІРАМ» 11000 руб. Імплантація препарату «ЕСПЕРАЛЬ» 6 міс. 7000 руб. Імплантація препарату «ЕСПЕРАЛЬ» 12 міс. 9000 руб. Імплантація препарату «ЕСПЕРАЛЬ» 18 міс. 11000 руб. ВИВИТРОЛ з консультацією психіатра-нарколога 25000 руб. Введення препарату ВИВИТРОЛ (свій) 2000 руб. Кодування «ИНТРАКРАНИАЛЬНАЯ ТРАНСЛАКАЦИЯ» 6000 руб. Кодування за методом «ДОВЖЕНКА» 8000 руб. Кодування «АФГАНСЬКИЙ» 6000 руб. Биоакустическая корекція 5 сеансів 10000 руб. ПРОВАКАЦИЯ 12000 руб. Процедури зняття блокади (антидот) Вартість: Ін’єкційного кодування 3000 руб. Видалення імпланта «ЕСПЕРАЛЬ» 5000 руб. Видалення імпланта «ДИСУЛЬФІРАМ» 6000 руб. Зняття апаратного або гіпнотичного кодування 4000 руб.

Злагоджена робота команди професіоналів, ретельне продумування і індивідуальна розробка програми лікування є запорукою успішного лікування. Записатися на прийом можна онлайн. Ціни на кодування від алкоголю, які встановлює реабілітаційний центр «Лікар 24», можна побачити на сайті. Щоб проконсультуватися, зателефонуйте в Москві: + 7 (495) 780-39-68.

Розкодування від алкоголю в Москві за низькими цінами.

Якщо ви подолали залежність від алкоголю і готові заплатити будь-яку ціну за свободу своїх дій, профільна клініка «Спецмед24» допоможе вам розкодуватися. Ми гарантуємо 100% результат після кодування за один сеанс, а вартість послуг у нас одна з найнижчих по Москві.

Спочатку розберемося, що являє собою процес психологічного лікування від шкідливої звички. Залежний часто не усвідомлює всієї небезпеки, яка підстерігає його в звичайному житті. «Зелений змій» може спровокувати розлад в сім’ї і стати останньою краплею у відносинах між подружжям. А скільки людей втратило престижну роботу через згубну пристрасть до спиртного?

Кодування від алкоголізму – це комплекс заходів, спрямованих на зняття патологічної залежності людини від спиртних напоїв. Розкодування – це нейтралізація процесу кодування.

Навіщо потрібен процес розкодування?

Всім вже відомо, що кодування від алкоголю не дає 100% гарантії позбавлення від згубної звички. Це лише додаткова допомога до комплексного лікування.

Кодування дуже ефективна щодо тих пацієнтів, які прийняли самостійне рішення позбутися тяги до спиртного. Але в той же час, такий захист може ускладнювати життя: пацієнт не може приймати ліки на спирту і відчуває дискомфорт на святах і вечірках.

Як зрозуміти, що пацієнт готовий до процедури?

Якщо хтось кульгає – йому дають милиці. Але якщо він перестав кульгати і позбувся тяги до спиртного, значить процедура піде йому на користь.

Той, хто прийняв тверде рішення розкодуватися від алкоголю в Москві, повинен чесно і прямолінійно відповісти собі на кілька питань.

Що є істиною причиною відмови від кодування: прокинулася тяга до спиртного або впевненість у власних силах? Що думають про це рішення фахівці, друзі та родичі, які ведуть тверезий спосіб життя? Чи немає спроби, знову втекти в світ ілюзій від проблем, що накопичилися в реальному житті?

Якщо на всі питання даються щирі відповіді і рішення при цьому не змінюється, то цілком можливо, що такі люди морально готові до зняття кодування.

Які ще причини є аргументом для прийняття рішення?

Кодування під загрозою ультиматуму, коли людину закодували проти його волі; Виникнення частих депресивних розладів на тлі гострої спраги спиртного, коли пацієнт самостійно готовий розкодуватися раніше терміну; Алергічна реакція на препарат для кодування, яка загрожує здоров’ю пацієнта і вимагає негайного виведення лікарського засобу з організму.

Як відбувається процес розкодування?

Процес може проводитися, як в умовах стаціонару, так і вдома. Процедура являє собою нейтралізацію дії заборони на вживання алкоголю.

Всі засоби кодування діляться на три типи:

Психологічні методи, які задають пацієнту установку на відмову від спиртного; Кошти, надають рефлекторний вплив на організм пацієнта і викликають страх при вживанні таких напоїв; Лікарські препарати, які несумісні зі спиртними напоями.

У нашій клініці можна пройти розкодування після:

гіпнозу та інших інформаційних методів заборони; внутрішньовенних та підшкірних засобів захисту («Торпедо», «Еспераль» та інші); проведення хімічного захисту; підшивок типу «Тетлонг» або «Еспераль».

Після збору анамнезу та з’ясування методу кодування, лікар підбирає спеціально для кожного пацієнта антидот, який повинен нейтралізувати хімічний засіб захисту. Антидот вводиться для того, щоб у людини не виникало негативних реакцій на прийом алкоголю.

У нашому центрі в наявності препарати, які нейтралізують дії відомих блокаторів сприйняття етилового спирту:

Всі процедури ми виконуємо анонімно і даємо гарантію результату кожному пацієнтові.

Вартість розкодування від алкоголю.

ціна кодування від алкогольної залежності

Відео — ціна кодування від алкогольної залежності (Відео)

Багато наших пацієнтів цікавляться, де можна розкодуватися від алкоголю в Москві, щоб ціна за послугу не била по гаманцю.

Кодування від алкоголізму.

MST, SIT (укол в-відного) 7 500 руб. Аквилонг (укол в-відного) 7 500 руб. Алгоминал (укол в-відного) 7 500 руб. Дисульфірам масленный (укол в-м’язовий) 10 000 руб. «Торпедо» (вшивання, імплантація) 12 000 руб. Еспераль (вшивання, імплантація) 12 000 руб. Дисульфірам (вшивання, імплантація) 15 000 руб. Провокація 1 000 руб.

Сучасне кодування Налтрексоном.

Кодування на 3 міс. (вшивання, імплантація) 25 000 руб. Кодування на 6 міс. (вшивання, імплантація) 39 500 руб. Вивитрол на 1 міс. (укол) 25 000 руб.

В нашій клініці ціни на розкодування цілком прийнятні. Щоб переконатися в цьому зверніться за допомогою до фахівця через форму зворотного зв’язку або скачайте прайс.

Міфи і правда про розкодування.

Багато пацієнтів і їх родичі вважають, що зробити це неможливо, оскільки дія введеного препарату триватиме протягом певного терміну. Інші стверджують, що серед лікарів є багато недобросовісних працівників, які наживаються на горі пацієнтів. Вони обіцяють виконати процес, беруть з пацієнтів гроші, а потім просто зникають з цими грошима.

Щоб не залишитися наодинці з невирішеною проблемою і не потрапити на шарлатанів, дотримуйтесь наступних правил при виборі клініки:

Перевірте наявність ліцензії у закладу, що дає право на надання пацієнтам наркологічної допомоги. Уточніть, чи має відповідний сертифікат лікар, який здійснює розкодування пацієнта. Подивіться офіційний наказ, де чітко і конкретно прописані ціни на послуги. Почитайте відгуки пацієнтів на сайті. Зв’яжіться з фахівцями по телефону і задайте всі ваші запитання щодо розкодування.

Такий підхід дозволить вам вибрати медичний центр, який дійсно допоможе вам впоратися з проблемою.

Залиште заявку на зняття кодування від алкоголізму на сайті або по телефону. «Спецмед24» працює цілодобово. Щодня ми допомагаємо людям знаходити вихід зі складних життєвих ситуацій, пов’язаних з алкоголем, допоможемо і вам.

Кодування від алкоголізму.

Алкоголізм – досить серйозне захворювання, яке приносить масу неприємностей як самому хворому, так і його родині, знайомим і родичам.

Вкрай рідко люди, які систематично вживають алкоголь, до кінця усвідомлюють тягар своєї залежності, нюанси деградації особистості. З кожним днем ситуація посилюється, з’являються психічні розлади, загострюються хронічні захворювання, з’являються нові патології.

Не дивно, що першими бити тривогу і шукати клініку, де можна закодуватися від алкоголізму, починають саме близькі. Вони розуміють, що при систематичному пияцтві людина не може сам впоратися зі своїми проблемами, йому просто життєво необхідна кваліфікована і професійна допомога нарколога.

Але лікування алкоголізму – це комплекс дій. Він включає в себе детоксикацію організму, нормалізацію роботи органів, грамотне психотерапевтичне вплив і кодування від алкоголю. І всі ці процедури повинні виконуватися під контролем фахівців високого рівня.

Вартість послуг.

КОДУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ Найменування послуги Вартість Психотерапевтичне кодування: Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р. Довженка ( термін тверезості 1 рік) 6500 руб. Індивідуальний 2-х годинний сеанс за авторською програмою А. Р.

Довженка (термін тверезості 2 роки) 7500 руб. «Блоки»: Метод «Подвійний блок» 6800 руб. Метод «Подвійний Блок» на 24 місяці 7900 руб.

Внутрішньом’язове кодування (вшивання, імплантація): Кодування препаратом (Торпедо) 3500 руб. Алгоминал , Аквилонг SIT на 12 місяців ( один рік) 4700 руб. Імплантація Дисульфірам 8500 руб. Вшивание Еспераль — до 1 року 8000 руб.

Вшивання Еспераль — до 2 років 9400 руб. Вшивание Еспераль — до 3 років 11000 руб. Вшивание Налтрексону — до 3 місяців 17000 руб. Вшивание Налтрексону — до 5 місяців 22000 руб. Імплантація Продетоксон 30000 руб.

Внутрішньовенне кодування: Ін’єкція Еспераль — терміном дії 6 місяців 4000 руб. Ін’єкція Еспераль — 1 рік 4400 руб. Ін’єкція Еспераль — 2 роки 6000 руб. ВИВИТРОЛ з консультацією психіатра-нарколога 22000 руб.

Введення препарату Вівітрол (свій) 1000 руб. кодування в стаціонарі і медичному центрі: кодування лазером 5500 руб. гіпноз 7000 руб.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ! Акція для пенсіонерів виведення із запою на дому 10% знижки на лікування виведення із запою в домашніх умовах при повторному зверненні 10% знижки на лікування акція виведення із запою на дому інвалідам I групи та учасникам війни 10% знижки на лікування акція для інвалідів дитинства виведення із запою на дому 10% знижки на лікування багатодітні сім’ї 10% знижки на лікування при знаходженні в стаціонарі більше 4 діб (дійсно тільки для алкогольної Безкоштовно!

* Звертаємо увагу, що в наведеній таблиці вказано неповний перелік послуг нашої клініки. З докладним списком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . У разі, якщо ви не знайшли потрібну вам послугу, будь ласка, зателефонуйте + 7 (495) 475-65-52 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця. Ми вирішимо вашу проблему!

Чому варто довірити кодування в Москві клініці «Угіддя»?

Наш медичний центр надає повний комплекс послуг, спрямований на лікування залежності. При цьому ви можете бути впевненими в тому, що пацієнти отримують ефективне, сильне і безпечне антиалкогольне лікування за доступними цінами. Це дозволяє кожному пацієнту повернутися на шлях тверезості.

Співпрацюючи з нашим центром кодування, ви отримуєте:

Повну анонімність. Використання тільки високоякісних препаратів (всі препарати сертифіковані). Можливість отримувати наші послуги цілодобово. Прийнятну вартість.

У процесі вибору методу лікування фахівці в першу чергу аналізують індивідуальні особливості пацієнта, оцінюють характер захворювання.

Які методи застосовує клініка «Угіддя»?

Сучасна наркологія пропонує безліч способів кодування жінок і чоловіків.

У практиці нашої клініки — тільки кращі методи заборонної терапії:

Медикаментозний вплив препаратами на основі дисульфіраму. Ліки вводяться внутрішньом’язово або ж внутрішньовенно, є варіанти підшкірної підшивки. Потрапляючи в організм, дисульфірам накопичується в тканинах, не завдаючи ніякої шкоди людині. Його активація настає після потрапляння в кров молекул спирту. На цьому тлі випив починає відчувати сильне погіршення самопочуття, що створює додатковий бар’єр, що не дозволяє вживати алкоголь. Найчастіше при цьому застосовують Алгомінал, Еспераль, дисульфірам, Аквілонг та інші лікарські засоби. Це лікування не тільки ефективно, але і відносно дешево. Спеціальні препарати, які блокують опіоїдні рецептори. Як відомо, гонитва за задоволенням і є основним елементом формування тяги до алкоголю. Щоб не допустити ейфорії і поступово придушити бажання пити, використовують Вівітрол і інші ліки, що містять налтрексон. Вплив на свідомість і підсвідомість людини. При цьому може бути використаний гіпноз і метод Довженка – різновид сугестивної терапії. Вони допомагають створити в мозку людини антиалкогольний центр, завдяки якому людина починає відчувати сильне відраза до всього спиртного. Тим самим створюється внутрішня установка на тверезість. Апаратні варіанти – вплив на біологічно активні точки лазером і струмом. Зробити кодування від алкоголю цими способами можна тільки в умовах стаціонару. Голкорефлексотерапія-метод, заснований на введенні тонких голок в чітко визначені, біоактивні точки. Такий вплив розриває патологічні рефлекторні зв’язки, перерозподіляє внутрішню енергію людини і формує установки на тверезість.

Дізнатися, скільки коштує той чи інший метод можна з прайсу, розміщеного на нашому сайті. Як правило, ціна залежить не тільки від обраного способу, але і від терміну, на який ви хочете закодувати від алкоголю.

Як замовити послугу.

Кодування від пияцтва здійснюється в стаціонарі, де створені всі необхідні умови. Якщо ви не можете приїхати в медцентр – викличте лікаря додому. Для цього просто наберіть +7 (495) 475-65-52 !

По приїзду лікар проведе огляд хворого і попередню бесіду, в ній він обмовить всі тонкощі проведення процедури і ті наслідки, які очікують людини при порушенні рекомендацій лікаря.

Важливо: процедура проводиться тільки при особистій ініціативі пацієнта і наявності у нього 3-5 днів тверезості.

Якщо ці умови не будуть виконані, методом заборонної терапії обов’язково повинна передувати детоксикація і робота з психологом, що дозволяє очистити організм від токсинів і створити мотивацію на одужання.

На початковій стадії алкоголізму, коли пацієнт ще не впадає в запої, але йому важко витримати кілька днів без випивки, нарколог може провести екстрене вытрезвление, а відразу ж по його закінченні – подальше кодування.

Шукайте, де кодують на 5 років від спиртного? Або хочете закодуватися на більш короткий термін? Зв’яжіться з нами будь-яким зручний способом, і ми допоможемо Вам підібрати найбільш ефективний метод терапії.

Наш телефон:+7 (495) 475-65-52.

Кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму дозволяє побороти залежність на тривалий термін, а при бажанні пацієнта-позбавляє від тяги до алкоголю назавжди. Ми надаємо гарантію на медикаментозні методи кодування. Виконуємо лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Вигідна пропозиція: закодуйтеся за 3 500

Кодування уколом на 6 місяців в нашому стаціонарі за допомогою внутрішньом’язової ін’єкції «Еспераль-гелю». З гарантією! Щоб отримати спеціальну ціну — телефонуйте зараз.

Ціни на всі методи кодування в нашому Наркологічному Центрі.

Кодування від алкоголізму, накромании, куріння Ціни.

ціна кодування від алкогольної залежності

Кодування уколом препаратом SIT, NIT, MST, Торпедо, Хімзахист строком від 3-х місяців до 1-го року.

Кодування ін’єкцією Еспераль-гель на 6 місяців (Акція, тільки в стаціонарі) 5 000 3 500

Кодування препаратом Еспераль-гель під лопатку.

До 1-го року — 5 000 осіб до 2 — х років — 6 500 осіб до 3 — х років-8 000 осіб

Кодування препаратами Алгоминал, Аквилонг.

На 1 рік — 5 000 осіб на 2 роки — 6 500 осіб на 3 роки — 8 000 осіб

Кодування методом «Подвійний блок»

На 1 рік — 8 500 осіб на 2 роки-10 000 осіб на 3 роки-12 000 осіб

Кодування методом «Потрійний блок»

На 1 рік-10 000 осіб на 2 роки-12 000 осіб на 3 роки-15 000 осіб

Кодування препаратом Дисульфірам масляний.

На 1 рік — 7 000 осіб на 2 роки-9 000 осіб на 3 роки-11 000 осіб

Імплантація (вшивання) препарату Еспераль.

На 1 рік — 8 500 осіб на 2 роки-10 000 осіб на 3 роки-12 000 осіб

Імплантація (вшивнаие) препарату Дисульфірам.

На 1 рік-12 000 осіб на 2 роки-15 000 осіб на 3 роки-18 000 осіб

ціна кодування від алкогольної залежності

Імплантація (вшивання) препарату Налтрексон на 6 місяців.

Кодування від куріння.

Діючі акції, які допоможуть лікуватися з вигодою.

Ми не економимо на досвіді лікарів, якості медикаметів, утриманні стаціонару. Тому у нас ви не знайдете казково низьких цін, як пропонують деякі сумнівні конкуренти. Всі акції Наркологічного Центру спрямовані на мотивацію пацієнта до того, щоб почати лікуватися вчасно і завершити лікування до кінця. Саме таким пацієнтам ми допомагаємо з мінімумом ускладнень, а отже можемо надати справедливі знижки.

Не знайшлося акції, що підходить для вас?

Зателефонуйте, опишіть ситуацію, і ми обговоримо ціну. В окремих випадках можливі індивідуальні знижки.

При виборі клініки не забувайте, що крім ціни — дуже важлива якість надання медичних послуг. Від якості роботи і рівня відповідальності клініки і лікаря залежать здоров’я і життя пацієнта.

Працюємо за Ліцензією, несемо відповідальність за здоров’я пацієнта.

Зверніть увагу, що наша адреса в чинному додатку до ліцензії відповідно фактичному місцю розташування стаціонару. Деякі нечесні конкуренти отримують ліцензію на одну адресу, а потім пропонують послуги взагалі в інших локаціях (і без належного контролю).

Чому ми рекомендуємо кодуватися в стаціонарі?

Хоча деякі методи кодування від алкоголізму лікарі Наркологічного Центру при бажанні пацієнта виконують вдома, ми все ж рекомендуємо при можливості приїжджати до нас в стаціонар. І ось чому:

В умовах стаціонару можна виконати будь-кодування, в т. ч. імплантацію препарат з тривалим терміном дії, а також комбіновані методи, в яких крім медикаментозного кодування застосовується психотерапія Для пацієнта вигідніше кодуватися в стаціонарі — він не платить окремо за виїзд лікаря на дім Умови стаціонару допомагають виконати процедуру кодування з максимальним комфортом для пацієнта і при повній анонімності (пацієнт може приїхати на кодування в стаціонар навіть без відома сім’ї)

Наш стаціонар принципово відрізняється від державних диспансерів. У нас працює доброзичливий персонал, виконаний сучасний якісний ремонт, представлено сучасне обладнання.

Кодування від алкоголізму.

Зловживання алкоголем в будь-яких формах завдає серйозної шкоди організму, здоров’ю людини. Поступово формується стійка фізіологічна і психічна залежність, людина втрачає контроль над собою, перестає давати собі звіт у своїх діях. Наслідком стає втрата роботи, сім’ї, соціального стану, втрата інтересу до життя.

Єдиний спосіб вирішити проблему – це звернення до професіоналів, які нададуть необхідну всебічну допомогу. У нашій клініці «Альянс» ми гарантуємо досягнення 100 % результату і повну анонімність при кодування від алкоголізму. Телефонуйте нам прямо зараз, і ми проведемо безкоштовну консультацію, надавши повну інформацію про наших методиках, особливості процедур.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ.

КОДУВАННЯ.

НАЗВА ПОСЛУГИ ЦІНА Голкорефлексотерапія 3 000 руб. в/венно від 6 000 крб. «під лопатку», в/м’язово від 6 000 крб. Кодування за Довженка від 12 000 руб. Вивитрол 27 000 руб. Препарат «Продетоксон» від 32 000 руб. Аверсивная терапія (на 6 місяців) 6 000 руб. Аверсивная терапія (на 12 місяців) 12 000 руб. Аверсивная терапія (на 36 місяців) 20 000 руб. Аверсивная терапія (на 60 місяців) 25 000 руб. Кодування ESPERAL-batna ghardaia включно а (ін’єкція) на 12 місяців 12 000 руб. Кодування ESPERAL-batna ghardaia включно а (імплант) на 12 місяців 22 000 руб. Кодування NALTREXONE 800 mg (імплант) на 3 місяці 35 000 руб. Кодування NALTREXONE 1600 mg (імплант) на 6 місяців 52 000 руб. Нейтралізація кодування 4 000 руб.

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ.

Найменування послуги Ціна консультація по телефону безкоштовно! Первинна консультація психіатра-нарколога Безкоштовно! Консультація психіатра-нарколога з підбором препаратів) 3 000 руб. Консультація психотерапевта 4 500 руб. Консультація кандидата медичних наук психіатра-нарколога 5 000 руб. Консультація доктора медичних наук (професора), лікаря психіатра-нарколога 5 000 руб.

Що таке кодування?

Алкоголізм – це хвороба, захворювання, так як в організмі людини відбуваються одночасно психічні та фізичні зміни. Обсессивное і компульсивное потяг (психологічна і фізіологічна залежність) непідконтрольні людині, і навіть після проведення детоксикації і цілого курсу психотерапевтичних занять немає гарантій, що не залежний «потягнеться до пляшки». Для досягнення 100 % результату використовується спеціальний код, який блокує бажання вживати алкоголь.

Види кодування.

Сьогодні ефективно застосовують на практиці такі види кодування:

Хімічне (медикаментозне) – введення в організм спеціальних препаратів, що взаємодіють виключно з етанолом (етиловим спиртом), який міститься у всіх алкогольних напоях. В даному випадку вибудовується фізико-хімічний бар’єр. При вживанні навіть малої дози алкоголю організм буде реагувати негативно, або просто буде відсутня очікувана почуття ейфорії. Про механізми дії різних методів хімічного кодування ми розповімо нижче; Психологічне-простими словами-це гіпноз. В процесі сеансу лікар психотерапевт формує в головному мозку активний центр нейронів, яка відповідає за негативне сприйняття алкоголю; Апаратне – використання голкорефлексотерапії та різного устаткування для формування негативної відповіді на алкоголь і придушення бажання до його вживання.

Останні два методи часто застосовуються в комбінації для досягнення максимального ефекту. Окремої уваги заслуговує хімічне кодування як найбільш ефективне.

Механізм дії Дисульфіраму.

Цей препарат вводиться в організм і через деякий час відкладається в тканинах внутрішніх органів, кісток, м’язів. Він не робить негативного впливу і абсолютно нешкідливий сам по собі, але тільки до тих пір, поки в організм не потрапляє спирт. У цьому випадку Дисульфірам блокує можливість ферментів печінки розкладати ацетальдегід, який неминуче виділяється в процесі напіврозпаду етанолу.

Що ж відбувається, якщо говорити простими словами? Людина відчуває на собі всі симптоми алкогольної інтоксикації, минаючи стадію ейфорії і приємного сп’яніння. Причому для цього достатньо навіть мізерної дози алкоголю. Результатом стануть напади нудоти, блювоти, головного болю і ломоти в тілі, тремору, депресивні і гарячкові стани. Якщо закодований чоловік зірвався, йому необхідно терміново зв’язатися з лікарями нашої клініки, провести екстрену раскодировку, детоксикацію і повторне кодування.

В залежності від типу та дози вживаного препарату, його дія зберігається протягом від 6 місяців до 5 років. При цьому рекомендується регулярне відвідування психотерапевта клініки для оцінки психоемоційного стану і при необхідності проведення корекції.

Механізм дії Налтрексону.

ціна кодування від алкогольної залежності

Ще один ефективний препарат, що застосовується при кодуванні від алкоголізму, це Налтрексон. У нього зовсім інший механізм дії, який обов’язково поєднують з психотерапевтичним впливом. Налтрексон блокує опіоїдні рецептори організму, які при прийомі психотропних речовин реагують на їх присутність і створюють те саме почуття ейфорії. Що ж відбувається з пацієнтом?

У разі прийому алкоголю людина просто не відчуває ейфорії, задоволеності, приємного сп’яніння. Намагання компенсувати це кількістю випитого призводять лише до інтоксикації організму з усіма витікаючими наслідками – нудотою, блювотою, слабкістю і недієздатним станом на наступний день. Таким чином, людина втрачає інтерес до алкоголю, так як той просто не приносить йому задоволення.

Максимального ефекту можна досягти в поєднанні з психотерапією, а також реабілітацією, якщо мова йде про відновлення після тривалого перебування в запоях і при важких формах алкоголізму.

Психотерапевтичні способи кодування і метод Довженка.

Метод Довженка-це один з різновидів гіпнозу. Під час сеансу лікар формує в мозку пацієнта активний центр з нейронів, що блокує тягу до вживання алкоголю аж до формування сталої звички і негативного ставлення до нього. Також при цьому можуть використовуватися апаратні дії лазером, генераторами мікрорезонансних хвиль, які також сприяють придушенню бажання отримувати задоволення від вживання спиртного.

Порядок проведення процедури.

Метод кодування вибирається спільно з залежним пацієнтом, його рідними за результатами консультації з лікарем, а при необхідності – після проведення аналізів. Найбільш важливі нюанси, які узгоджуються:

Метод кодування і спосіб введення препарату; термін дії коду; умови, в яких буде проводитися кодування.

Важливо, що на дому може бути вироблено тільки медикаментозне кодування, а в інших випадках необхідний візит в клініку.

Перед кодуванням проводиться кілька обов’язкових заходів:

Повна детоксикація організму найбільш ефективними методами у відповідності з поточним станом пацієнта; Консультація і докладне роз’яснення суті процедури, її наслідків; Психотерапевтичний курс, спрямований на формування правильної мотивації, розуміння істинної суті проблеми, правильного позиціонування себе як особистості, націлення на результат; Безпосередньо сеанс кодування – у випадку з вшиванием імплантату необхідний повторний візит через 2-3 дні для контролю і зняття швів; Фіксує курс психотерапевтичних сеансів.

Повна анонімність.

Для багатьох людей дуже важливо зберегти в секреті проведені процедури, щоб не зіпсувати свою репутацію, не втратити становище в суспільстві. Зі свого боку ми гарантуємо повну анонімність при наданні допомоги. Також в Підмосков’ї знаходиться наш великий реабілітаційний центр, в якому пацієнт за бажанням може провести якийсь час для повної адаптації та повернення до повної життя без алкоголю.

Телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів, якщо ви, ваші близькі або друзі потребують допомоги. Наші кваліфіковані професіонали-доктора медичних наук, кращі психіатри-наркологи повернуть вам смак до життя!

Кодування від алкоголізму в Єкатеринбурзі.

Найвідоміший і практикується метод купірування алкогольної залежності-це кодування. Якщо ви вирішуєте, де закодуватися від алкоголю, то варто підійти до вирішення питання відповідально.

Кодування залежності – це серйозна процедура, що вимагає спеціальної підготовки, знання фізіології та психології людини і належний досвід. Даний метод лікування застосовується на базі клініки «Приватна швидка допомога » №1».

Чому варто зробити кодування від алкоголізму?

Кодування проводиться в декількох варіантах, тому можливе її застосування з урахуванням індивідуальних особливостей і світогляду пацієнта. Безпечний визнаний метод лікування алкогольної залежності. Підготовка і кодування в середньому займає 5 днів. Вартість лікування доступна більшості алкоголіків. Метод гарантує повну анонімність.

Переваги методу дозволяють людині впоратися з гнітючим бажанням вживати алкоголь і дає старт для переоцінки способу життя. Більшість алкоголіків повторюють процедуру повторно, тому що усвідомили ефективність методики.

Етапи кодування від алкоголю.

Кодування від алкоголізму: які методи доступні, в чому їх особливість?

Кодування від алкоголю виконується 3 способами:

Людині роблять ряд уколів з речовинами, що викликають дискомфорт при прийнятті алкоголю. Такий підхід не викликає надмірно хворобливих наслідків (діареї, блювоти, нудоти). Пацієнт проходить процедуру гіпнозу за методикою Довженка. В результаті відраза до п’янких речовин з’являється на підсвідомості. Даний метод незамінний, якщо людина відмовляється приймати ліки за медичними показаннями або упередження. Хімічне кодування виконується шляхом вшивання ампули під шкіру людини. Даний метод схожий на ряд уколов: склад препаратів ідентичний. Але він більш надійний: алкоголік, погодившись на лікування один раз, регулярно приймає ліки і відчуває постійний ефект.

Допомога надається комплексно і доповнюється медикаментозними препаратами. Проходячи курс терапії в клініці або на стаціонарі, людина отримує повноцінне лікування внутрішніх органів і систем. Організм відновлюється швидше.

Обов’язково ознайомтеся з відео про кодування:

Телефонуйте прямо зараз.

Цілодобова гаряча лінія з питань алкоголізму і наркоманії.

Де можна закодуватися?

Досвідчений лікар нарколог може реалізувати дану послугу саме там, де побажає клієнт. Результат кодування більше залежить від бажання пацієнта лікуватися, ніж від місця проведення процедури.

Кодування на дому: популярний метод, тому що людині комфортно в звичній обстановці. Підтримка рідних і близьких надає потужний вплив на бажання довести процедуру до кінця. У клініці: записуючись на кодування, пацієнт сам робить кроки для підготовки до процедури і самостійно приходить до нарколога. У такому випадку процедура обходиться дешевше і займає менше часу. Стаціонар: кодування в медичному закладі проходить під цілодобовим наглядом лікаря. Перше кодування краще проводити саме в таких умовах. Якщо у алкоголіка є захворювання несумісні з кодуванням, то лікар швидко з’ясує цей факт і скоректує процедуру.

Кодування – це доступний і швидкий спосіб налаштувати людину на тверезий спосіб життя. Ефект зберігається від півроку до декількох років з урахуванням індивідуальних особливостей. За цей період часу страждає від залежності може оцінити користь від життя без алкоголю і твердо вирішити повністю позбутися згубної звички.

від 3 діб тверезості.

Ціни на кодування в клініці Медикаментозна блокада залежності Внутрішньовенні ін’єкції Торпедо 1 рік — 9000 руб. Замовити Торпедо 2 роки — 10000 руб. Замовити Торпедо 4 роки — 12000 руб. Замовити Торпедо 5 років — 15000 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 1 рік — 9000 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 3 роки — 10000 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 5 років — 16000 руб. Замовити SIT/MST 6 місяців — 5000 руб. Замовити Аквилонг 8000 руб. Замовити Тетлонг 250 препарат 7900 руб Замовити Внутрішньом’язові ін’єкції Вивитрол (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 24500 руб. Замовити Вивитрол (повторна процедура) 21500 руб. Замовити Селинкро (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 23500 руб. Замовити Селинкро (повторна процедура) 20500 руб. Замовити Голковколювання 7000 руб. Замовити Вшивание Еспераль (капсула) 1 рік — 8000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 3 роки — 12000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 5 років — 14000 крб. Замовити Методи психотерапії Метод Довженка 1 рік — 7500 руб. Замовити Метод Довженка 2 роки — 10500 руб Замовити Метод Довженка 3 роки — 12500 руб Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 1 сеанс — 2500 руб. Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 5 сеансів — 10000 руб. Замовити Лазером 3000 руб. Замовити Струмом 7000 руб. Замовити Складові методи («Блоки») Подвійний блок (Ін’єкція + Психотерапія) 1 рік — 10000 руб. Замовити Потрійний блок (Вшивання + Психотерапія + Провокація. Новий метод) 2 роки — 24500 руб. Замовити Провокація при кодуванні При замовленні у нас будь-якого методу 500 руб. Замовити Якщо закодувалися в іншому місці 1000 руб. Замовити Розкодування Нейтралізація кодування Ін’єкційні, внутрішньом’язові, психот-е методи від 3000 руб. Замовити Видалення підшитої імпланта від 5000 руб. Замовити.

* При проведенні процедури на дому + 1500 руб.

** Можливе оформлення довідки про проходження процедури.

Кодування від алкоголізму: ціни на лікування алкогольної залежності.

Алкоголізм – це захворювання, яке вражає здоров’я людини і його нервову систему. Лікування в даному випадку просто необхідно. Це довгий і складний процес, і тільки він зможе допомогти людині повернутися до нормального життя і купірувати абстинентний синдром. Самий простий, але ефективний спосіб повернутися до тверезості – це кодування від алкоголізму в Сімферополі. Організовує якісно і з гарантією його центр наркології «НаркоМед».

Ця штучна блокування допоможе усунути проблему алкогольної тяги, за допомогою медикаментозних і психологічних заходів . Здійснюється кодування від алкоголізму за умови збереження тверезості пацієнтом протягом декількох днів до процедури.

Наші виїзні фахівці надають допомогу в мотивації на лікування на дому + 7 (978) 864-28-00 безкоштовна консультація фахівця здійснюємо доставку пацієнта прямо в центр реабілітації.

Показання до здійснення кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголю в Сімферополі показано всім запійним людям, не залежно від статі і статусу, які не здатні самостійно обмежити себе у вживанні спиртного . А також він ідеально підійде тим, хто не готовий йти на проходження повноцінної реабілітації алкоголіків.

На першій стадії розвитку залежності наркологи рекомендують кодуватися за допомогою спеціальних ліків в комплексі з психологічними методами. На другій і третій стадії алкоголізму застосовуються сильнодіючі технології, такі як підшивка від алкоголю або подвійний блок.

Проводити будь-які заходи з купірування захворювання суворо забороняється в період запою . Кодування здійснюється тільки після діагностування та підбору індивідуальної програми наркологом. Перед штучним блокуванням відбувається обов’язкова підготовка алкоголіка і лікування запою.

Показанням до проведення кодування є і часті запої, але при такому варіанті у пацієнта повинні бути відсутні протипоказання, які визначає лікар-нарколог.

Протипоказання до здійснення кодування від алкоголю.

Кодування від алкоголю хоч і є найбезпечнішим методом позбавлення від залежності, бувають в ньому і свої протипоказання. Тому перед процедурою необхідно обов’язково пройти первинне обстеження і отримати консультацію нарколога. Тільки кваліфікований фахівець зможе визначити наявність показників, які забороняють використання даного методу. Наш центр «НаркоМед» в Сімферополі приступає до організації кодування, тільки переконавшись у здоровому стані хворого.

Протипоказання до медикаментозного кодування від алкоголю:

Психоемоційні розлади, захворювання нервової системи, психози. Хвороби серця, перенесений інфаркт або інсульт. Патології в сечовидільної системи. Захворювання щитовидної залози. Епілепсія, судоми. Наявність гепатиту, цирозу та інших серйозних захворювань печінки. Вагітність і період лактації. Цукровий діабет.

Протипоказання до психологічного кодування від алкоголізму:

Сп’яніння людини в період призначених процедур. Наявність психічних відхилень або шизофренії. Гострі респіраторні інфекції. Злоякісні пухлини, рак. Серцева недостатність, перенесений інсульт та інфаркт.

Інший перелік протипоказань визначається фахівцем.

Закодуватися від алкоголізму неможливо без відома хворого . Не потрібно підмішувати нічого залежному в їжу або питво. Це не тільки не дасть ніякого результату, але і може значно нашкодити алкоголіку, посиливши його стан здоров’я.

До того ж таке самоуправство карається законодавством країни. Пацієнт повинен мати бажання позбутися алкогольної залежності.

Медикаментозне кодування від алкоголізму в Сімферополі.

Це найпоширеніший спосіб позбавлення від алкогольної залежності. Довів свою ефективність безліччю позитивних результатів. Медикаментозне лікування алкоголізму грунтується на застосуванні препаратів однієї терапевтичної групи. При попаданні в організм, вони блокують функцію печінки розщеплення етилу і його переробка. Завдяки цьому, випиваючи хоч краплю спиртного, людині стає фізично погано і по всьому тілу з’являються хворобливі відчуття.

Ліки пропонується вживати у вигляді таблеток, внутрішньовенно, використовуючи вшивание капсули від алкоголю або установку крапельниці, а також внутрішньом’язово, застосовуючи ін’єкції .

Психологічне кодування від алкоголізму в Сімферополі.

Не менш ефективний спосіб, ніж попередній. Його основна мета – це вплив на підсвідомість хворого за допомогою гіпнозу або навіювання, а також вироблення негативного ставлення до спиртного. Ідеально підходить в разі самостійного вирішення пацієнта викорінити проблему, і в разі роботи з людьми, що піддаються впливу.

Перш, ніж застосувати на людину будь-які методи кодування від алкоголізму, необхідно його і всіх членів сім’ї проконсультувати про механізм дії та побічні результати.

Методи медикаментозного кодування.

Таблетки і краплі.

Таблетки і краплі для кодування складаються на основі дисульфіраму . Це речовина яке блокує тягу до спиртного. У разі застосування на першій стадії алкоголізму, діє практично відразу. Курс лікування даним методом становить термін до трьох місяців. Серед таких препаратів можна відзначити: «Еспераль» і «Тетурам».

Підшивка від алкоголізму.

Підшивка від алкоголізму в Сімферополі – це ефективна і діюча методика блокування, в порівнянні з попередніми . Її суть полягає в імплантації спеціальної капсули з лікарським препаратом, таким як «Еспераль», «Торпедо», «Актоплекс». Проводиться суто в умовах стаціонару при повній стерильності.

При попаданні спирту в організм, хворому не стає погано. Суть препарату полягає в іншому. Складові ліки діють на мозок хворого, і блокують в ньому рецептори, які відповідають за задоволення. Таким чином, алкоголік втрачає інтерес до випивки і припиняє цю згубну звичку.

Вшивання блокади дає тривалий результат.

Кодування від алкоголю уколом у вену або внутрішньом’язово.

Це також досить ефективний спосіб і застосують його можна людям будь-якого віку. Можливе використання вдома у пацієнта. Існує кілька видів уколу: в печінку, внутрішньовенно і внутрішньом’язово .

В якості препаратів співробітники, з якими взаємодіє «НаркоМед», використовують «MST», «SIT»,» NIT«,» Дельфізон«,» Актоплекс«,» Витамерц депо«,» Аквалонг «і»Тетлонг». Ліки підбирає суто фахівець.

Можливе застосування комбінованого засобу «Торпедо», до складу якого входить кілька компонентів, однакової дії.

Подвійний блок.

ціна кодування від алкогольної залежності

Метод «Подвійний блок» – це сумісність двох видів лікування: медикаментозного і психологічного. Головна умова при його проведенні – це тверезість алкоголіка напередодні процедури протягом декількох днів.

На першому етапі з пацієнтом проводять гіпнотичні заходи, при яких досвідчений психотерапевт вселяє йому огиду до алкоголю і наслідки після його вживання.

Другий етап полягає у введенні в організм хворого спеціальних речовин, що викликають погіршення самопочуття навіть при маленькій дозі його потрапляння в кров.

Алкоголіка попереджають, що дані препарати не сумісні з етилом і розпивання може привести до летального результату. Подвійний блок один з найефективніших методів і діє він протягом тривалого терміну.

Методи психологічного кодування алкоголіків.

Гіпноз.

Пі цьому методі не використовуються ліки. Його завдання полягає в безпечному кодуванні за допомогою впровадження в підсвідомість хворого відрази від спиртного. У безлічі випадків, хворі кидають згубну звичку вже після першої процедури. Якщо ж цього не відбувається, то психотерапевт призначає ще один додатковий сеанс.

Психотерапія.

Фахівці, рекомендовані центром «НаркоМед», застосовують відому психотерапію за методом Довженка. З допомогою установки кваліфікованого психіатра, пацієнт неї тільки відмовиться від спиртних напоїв, але і стане відкидати їх навіть на запах. Для стійкого результату необхідно пройти кілька сеансів.

Апаратне кодування.

Інноваційний метод, який вже довів свою ефективність. Лікування проводиться за допомогою спеціального апарату, який створює лазерне опромінення і діє на певні ділянки мозку, що відповідають за тягу до спиртних напоїв.

Тривалість кодування від алкоголізму.

Тривалість дії кодування залежить від безлічі аспектів . Першим з них є обраний метод. Медикаментозний дає тривалий і гарантований термін, особливо якщо говорити про підшивці імплантатом, що знаходяться постійно підшкірно у хворого і витягнути його самостійно просто неможливо.

Дати точне визначення тривалості після застосування психологічного методу неможливо. Тут варто розраховувати тільки на індивідуальні характеристики пацієнта. Кожна людина по-різному сприймає навіювання.

Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про кожен метод штучного блокування і його дію, зателефонуйте в наш центр «НаркоМед».

Наші фахівці дадуть вам необхідну інформацію на всі ваші запитання.

Гарантії наркологічного центру «НаркоМед» в Сімферополі.

Всі процедури проходять абсолютно анонімно і конфіденційно. У разі відмови або сумніву хворого від кодування, наші фахівці доставлять його безкоштовно в клініку. Всі методи безпечні і ефективні.

Ціна на кодування від алкоголізму.

Перша консультація нарколога в наркологічній клініці за сприяння «НаркоМед» абсолютно безкоштовна . Всі наступні процедури платні, але їх цінова політика доступна кожному і залежить від застосовуваного методу і технологій.

Вони ж призначаються в індивідуальному порядку кваліфікованими фахівцями клініки. Але існує варіант вибору пацієнтом будь-якої послуги, в разі відсутності протипоказань. Вартість кодування від алкоголізму в Сімферополі визначається вже після першої експрес діагностики в день процедури.

Тому ціна в центрі кодування – це не привід для занепокоєння.

Відгуки наших клієнтів про кодування від алкоголізму.

Дякуємо за первинну консультацію для мого батька, який відмовлявся приймати допомогу фахівців. Ми залишили онлайн заявку на сайті клініки.

Зараз він на лікування в центрі «НаркоМед» і ми вже бачимо прогрес на обличчя. Людина не агресивна, можна поговорити про що завгодно, а не тільки про горілку і пиво.

Будемо сподіватися, що він протримається до кінця і подолає всі багаторічні алкогольні проблеми.

М. Алушта.

Особисто на собі випробував метод підшивки. Раніше навіть і не припускав, що погоджуся на це. Від думки, що під шкіру вошьют «щось» йшли мурашки. Не без переконання родичів пішов на прийом до нарколога, пройшов діагностування і зважився. Все не так страшно, як розповідають.

Можна сказати, навіть безболісно. Вже не п’ю 5 років і не маю ні найменшого бажання. Спасибі кваліфікованим фахівцям центру «НаркоМед», які повернули мене до нормального життя. Тому, якщо у вас є проблеми зі спиртним, не чекайте дива.

Звертайтеся терміново в потрібну установу.

Андрій Сергійович, М. Балаклава.

Сім’я з наявністю алкоголіка – це величезна проблема. Мій чоловік зачастив з випивкою. Спочатку це робилося по закінченню робочого дня, в якості антистресового заходу.

Далі не один прийом їжі не проходив без чарки горілки, що в підсумку призвело до безробіття і алкоголізму. Забила на сполох, почала шукати хороші накологічні центри в Криму і знайшла «НаркоМед». Закодували чоловіка за методом Довженка.

Все пройшло успішно і поки працює. Зараз він на етапі відновлення на роботу. Прийміть подяку за свою роботу.

Галина, М. Гурзуф.

Мій син – алкоголік. Змусити його лікуватися було неможливо. Після чергового алкогольного отруєння, я викликала нарколога з центру «НаркоМед» на будинок.

Мою дитину привели в нормальне самопочуття, позбавили від тяжкого похмілля і вмовили його пройти подальше лікування. Він погодився, і це було вже досягнення.

Дякую, що зробили це і дали йому шанс на щасливе майбутнє. Я вірю у ваш професіоналізм, і сподіваюся на позитивний результат.

Ганна Федосіївна, М. Сімферополь.

ціна кодування від алкогольної залежності

Протягом 2 років, кодувала свою сестру вже 2 рази. При першому ж спокусі алкогольної ейфорії, вона і не планувалася. Рецидив для нас став звичним явищем. Ми втратили вже всяку надію.

Але, волею долі, я зустріла свого одногрупника, який розповів мені про свою проблему алкоголізму, і про своє лікування в центрі «НаркоМед» в Сімферополі. Ми зважилися на ще один крок і звернулися туди. Нам запропонували метод «Подвійний блок». Пройшло все успішно.

Минуло півтора року, сестра розцвіла і зовсім не згадує про випивку. Спасибі вам велике за ваш професіоналізм і терпіння.

Юля, р. Білогірськ.

Кодування від алкоголю в Сімферополі за недорогою ціною. Кодування від алкоголізму з гарантією в клініка ДоброЗдрав!

Алкоголізм є величезною проблемою в світовому масштабі. Кваліфіковані лікарі в усьому світі вже давно намагаються знайти спосіб вирішити проблему алкоголізму назавжди . Алкогольна залежність може за дуже короткий проміжок часу зруйнувати життя людини і його оточуючим, нашкодити здоров’ю і психіці, призвести до повної деградації людини як особистості і навіть стати причиною передчасної смерті. При перших ознаках розвитку алкоголізму необхідно негайно звертатися за допомогою до медиків, щоб вжити термінових заходів для усунення проблеми. Послуги кодування від алкоголізму в Сімферополі дуже затребувані серед пацієнтів наркологічної клініки «ДоброЗдрав».

Завдяки таким медичним маніпуляціям можна надовго, іноді навіть назавжди, позбавити людину від патологічного бажання випити. Процес лікування алкоголізму дуже складний і має безліч нюансів.

Кодування від алкоголю є більш простим, але в той же час, надійним способом усунути проблему залежності і позбавити хворого від тяги до розпивання. Центр наркологічної допомоги «ДоброЗдрав» в Сімферополі проводить кодування пацієнтів за новим технологіям, які неодноразово перевірені і гарантовано забезпечують найбільш позитивний результат.

Вартість кодування від алкоголізму в Сімферополі.

Напевно, кожного, хто читає цю статтю, цікавить найважливіше питання – скільки ж коштує послуга кодування від алкоголю в центрі «ДоброЗдрав» в Сімферополі? Сміємо вас запевнити, що вартість наших послуг доступна для кожного пацієнта. Повна вартість кодування залежить від багатьох факторів, таких як методика проведення процедури, додаткові послуги для хворого і т. д. Для того, щоб вибрати найбільш ефективну методику кодування, пацієнтам рекомендується пройти якісну діагностику у нашому центрі , а потім разом з фахівцями визначити відповідний спосіб усунення тяги до алкоголю. Ми цінуємо кожного пацієнта, який до нас звертається.

Наші ціни спрямовані на те, щоб будь-яка людина зміг собі дозволити отримати якісну послугу в сучасному наркологічному центрі.

Недороге кодування алкоголіків за сучасними методиками та з використанням ефективних технологій в Сімферополі проводить тільки центр «ДоброЗдрав».

Послуга Вартість Діагностика стану БЕЗКОШТОВНО Консультація нарколога 1500 руб. Кодування гіпноз (стресова терапія, метод Довженка) 5700 руб. Торпедо ін’єкція від 5000 руб. Еспераль підшивка від 10000 руб. Кодування при алкоголізмі мед. препаратами в/м + психотерапія від 7900 руб. Кодування від алкоголізму (хімічна блокада) від 5000 руб.

Показання до проведення Кодування від алкоголю.

Якщо пацієнт не може сам впоратися зі своєю тягою до випивки; Якщо хворий часто перебуває в запоях;

Іноді, кодування актуально для пацієнтів, які випивають не часто, але опиняючись під впливом алкоголю, втрачають самовладання і створюють проблеми для себе і оточення.

Якщо в клініку звертається пацієнт з другої або третьої стадією алкоголізму, то в таких ситуаціях рекомендується проводити повноцінне комплексне лікування алкогольної залежності, так як кодування не може гарантувати позитивний результат.

Протипоказання для медикаментозного кодування.

Медикаментозне кодування алкоголіків вже давно вважається безпечним способом усунути тягу до алкоголю. Завдяки сучасним препаратам, які використовуються в цих цілях, лікарям вдається забезпечити тверезість пацієнта на тривалий час. Але, як і при будь-який медичний ситуації, існує ряд протипоказань, які може виявити нарколог в процесі проведення діагностики. Якщо ж таких не виявлено, то пацієнта кодують в найкоротші терміни.

Протипоказання:

Пацієнт має серцеві захворювання або проблеми в роботі щитовидної залози; У пацієнта присутні ознаки цукрового діабету; Розвиток епілепсії або судомного синдрому у хворого; Період вагітності і годування груддю для жінок; У випадках, коли хворий відмовляється від кодування; Хворий перебуває під впливом алкоголю.

Обставини, які є протипоказаннями до проведення психологічного кодування.

Млявий стан і занепад сил у пацієнта на момент звернення у клініку; Наявність ознак психічного або невротичного розладів; Період абстинентного синдрому; Перенесені раніше серйозні хвороби серця; Відмова пацієнта від процедури.

Провівши якісну діагностику стану здоров’я пацієнта, що є обов’язковою процедурою перед кодуванням, лікар може виявити й інші фактори, які стануть протипоказаннями до проведення кодування .

Всі процедури призначаються строго індивідуально, враховуючи особливості хвороби кожного з пацієнтів.

Методи кодування від алкоголізму в центрі реабілітації «ДоброЗдрав» в Сімферополі.

Для пацієнтів наркологічного центру «ДоброЗдрав» в Сімферополі представлена можливість пройти процедуру кодування за двома сучасним методам: медикаментозним або психологічним .

Серед сучасних методів штучного боки, такі методики вважаються ефективними і поширеними серед провідних медичних установ.

У клініці «ДоброЗдрав» зібраний колектив досвідчених лікарів, які змогли успішно провести кодування сотням пацієнтів в Сімферополі.

Ми працюємо за принципом індивідуального підходу, тому, кожному пацієнту підбирається оптимальний і найефективніший в його випадку, метод кодування.

Медикаментозне кодування алкоголіків в Сімферополі.

Медикаментозне лікування хворих на алкоголізм – методика усунення залежності за допомогою спеціальних медикаментозних препаратів , які блокують тягу до алкоголю і не сумісні з этилом. У разі, якщо закодований людина вживає навіть маленьку доху алкоголю, він відчує значне погіршення самопочуття і біль у всьому тілі. Тому необхідно провести висновок із запою на дому або стаціонарі.

У центрі наркології «ДоброЗдрав» в Сімферополі використовуються різні форми медикаментозних препаратів, серед яких найпоширеніші: ін’єкції, таблетки, капсули . Способи введення в організм таки препаратів так само відрізняються.

Кодування таблетками.

Даний вид кодування передбачає використання медикаментів на основі Дисульфірам а. Цей елемент блокує переробку печінкою етилу, що в свою чергу, провокує появу нездужання після вживання алкоголю. Найпоширеніший препарат, які застосовується для кодування у вигляді таблеток « «Еспераль».

Даний вид медикаментів має повністю безпечний склад, який не може ніяким чином зашкодити здоров’ю людини. важливо приймати ліки вчасно і повністю дотримуватися дозування, призначену лікарем.

«Еспераль» на сьогоднішній день досить поширений препарат, і його без проблем можна придбати в аптеці.

Вшивання від алкоголізму.

Саме вшивання від алкоголізму, за численними дослідженням, вважається найефективнішим методом кодування алкоголіків. Здійснюється підшивка шляхом впровадження капсули з препаратом під шкіру хворого.

За рахунок того, що капсула розчиняється поступово, діючий препарат потрапляє в організм невеликими дозами та протягом тривалого часу – результат від такої кодування тривалий і надійний. При попаданні етилу в організм закодованого, у нього виникають сильні больові відчуття у всьому тілі і загальне нездужання.

Процедуру обов’язково проводити в стерильних умовах, тому здійснюється вона тільки в стаціонарі наркологічної клініки.

Центр наркології «ДоброЗдрав» надає пацієнтам всі необхідні умови для ефективного вшивання від алкоголізму.

В таких цілях застосовуються препарати « Torpedo», «Еспераль », які забезпечують довгостроковий результат.

Кодування уколом.

Кодування за допомогою уколу можна провести в домашніх умовах . Лікарі центру наркології «ДоброЗдрав» використовують кілька видом ін’єкцій: внутрішньом’язові, внутрішньовенні і прямий укол в печінку.

Розчини препаратів MST, SIT, NIT, Дельфизон можна купити в аптеці . З їх допомогою проводиться укол у вену для кодування.

У випадках, якщо пацієнт випив невелику кількість алкоголю перед процедурою, то застосовується препарат «Actoplex». Але варто пам’ятати, що такі винятки можливі в рідкісних випадках.

Всіх пацієнтів обов’язково попереджають про необхідність повної тверезості на момент проведення кодування.

Крім вищевказаних, в нашому центрі застосовуються такі препарати як» Вітамерцдепо«, «Acvilong» або «Тетлонг», які можуть забезпечити результат на кілька років . Кожен з препаратів для кодування можна застосовувати неодноразово і повторювати процедуру в міру необхідності.

Кодування методом «Подвійний блок»

Методика кодування, під назвою «Подвійний блок» досить часто і успішно застосовується для пацієнтів, які страждають хронічною формою алкоголізму.

Застосовуючи дану методику, фахівці наркологічного центру «ДоброЗдрав» формують комплекс прийомів психологічного та медикаментозного характеру, які у сукупності можуть забезпечити пацієнтові повну відмову від вживання алкоголю на тривалий час.

Дана методика вже неодноразово визнана найефективнішою для пацієнтів, які страждають тривалими запоями.

Психологічне кодування від алкоголізму.

Принцип психологічного кодування алкоголіків полягає в застосуванні сеансів навіювання. На таких сеансах підсвідомість людини піддається впливу з боку фахівців.

Таким чином, хворий цілком свідомо відмовляється від алкоголю, адже в його свідомості сформульовано категоричну позицію щодо алкогольних напоїв. Хворому дають усвідомити суть негативного впливу етилу на організм і він сам щиро бажає більше ніколи його не вживати.

Психологічне кодування не потребує застосування будь-яких медикаментозних препаратів.

Кодування за методом Довженка.

Основною метою даного способу кодування є формування у пацієнта інстинкту самозбереження і поява у нього думок про негативні наслідки від зловживання спиртними напоями . В процесі проведення кодування за методом Довженка не використовуються медикаментозні препарати . Цей спосіб повністю безпечний і не має протипоказань. Можна проводити неодноразово.

Лікування за допомогою гіпнозу.

Гіпноз вважається безпечним для людини і не має будь-яких негативних наслідків. Гіпнотичні сеанси проводяться досвідченими психологами клініки. Після такого кодування пацієнт самостійно і цілеспрямовано відмовляється від вживання алкоголю. Сеанс триває кілька годин, в цей час лікар дає необхідну установку.

Закодувати лазером.

ціна кодування від алкогольної залежності

Лазерне кодування проводиться за допомогою спеціального апарата з лазерним випромінюванням , яке впливає конкретні ділянки головного мозку людини, що відповідають за тягу до алкоголю. Цей метод так само безпечний для пацієнтів будь-якого віку і не має ніяких обмежень у застосуванні.

Термін дії кодування від алкоголізму.

Скільки ж триватиме ефект від проведеного кодування ? На цей показник впливає безліч факторів. Перший з яких – обраний метод кодування пацієнта.

Важливу роль так само відіграє стан здоров’я пацієнта і його індивідуальні особливості.

Самим ефективним, згідно зі статистикою, вважається метод кодування уколом, «Подвійний блок» і вшивання від алкоголізму.

Кожен з методів має свої переваги і в разі дотримання всіх рекомендацій лікарів, забезпечить тривалий результат.

Середня тривалість ефекту від кодування алкоголіків в Сімферополі, в умовах наркологічного центру «ДоброЗдрав» становить від декількох місяців до декількох років . У разі необхідності, по закінченню дії кодування, процедуру можна повторювати необмежену кількість разів.

Більш детальну інформацію про послугу кодування від алкоголізму в Сімферополі ви можете дізнатися, скориставшись безкоштовною телефонною консультацією.

Кодування від алкоголізму дієвими методами в Сімферополі.

Звертайтеся до нас!

Один із способів зав’язати раз і назавжди – ін’єкція спеціальними препаратами, що викликають непереносимість алкоголю. Вони містять ключовий діючий компонент дисульфірам або налтрексон.

Дисульфірам є безпечною речовиною при дотриманні рекомендацій лікаря. Його дія полягає в блокуванні печінкового секрету алкогольдегідрогенази, який бере участь в розпаді етилового спирту.

Навіть прийом невеликого кількість міцного напою може викликати інтоксикацію. Тому кодування від алкоголю таким методом проводиться після медичного обстеження зі схвалення фахівця.

Доктор попереджає людину про наслідки прийому спиртного після уколу. Можуть спостерігатися такі симптоми:

Нудота; Порушення частоти скорочень серця; Головний біль; Гіпотонія; Лихоманка; Панічний стан.

Кодування уколом грає стримуючу роль. Якщо хворий, незважаючи на попередження, порушує заборону, йому буде потрібно термінова терапія по дезінтоксикації під наглядом фахівця.

Суть дії ліків на налтрексоні полягає в купіруванні стану ейфорії від алкоголю. Вони впливають на опіоїдні рецептори. Як правило, їх використовують разом з дисульфірамом. Плюси цих препаратів-вводяться одним уколом, доступні, високоефективні в порівнянні з іншими ліками .

Термін дії ін’єкційного кодування може бути різним і становить півроку, рік, 2 і 3 роки.

Кодування від алкоголю в Сімферополі в нашій клініці також можливе методом підшивання препаратів Еспераль, Торпедо . Це перевірені ліки, які діють після разової процедури імплантації. Порівняно з іншими аналогічними засобами вони є найбільш дієвими і дають стійкий результат.

Препарати не позначаються на стані організму. Але варто людині прийняти найменшу дозу алкоголю, відразу блокується фермент алкогольдегідрогеназа. Результат – отруєння організму ацетоном з усіма витікаючими наслідками. Хворий повинен строго контролювати себе, щоб уникнути ускладнень.

Вшивання ампули застосовується у випадках, якщо інші способи виявилися недієвими. Процедуру передує обстеження здоров’я. Якщо до лікування пацієнт вживав спиртне і у нього спостерігається абстинентний синдром, призначається курс препаратів для виведення токсинів за допомогою крапельниці.

Препарати імплантуються в подлопаточную зону, верхню третину сідниці або клубову область. Кількість ампул залежить від того, на який термін людина планує закодуватися від алкоголю. Цей період може скласти від 6 до 60 місяців . Процедура складається з наступних етапів:

Дезінфекція місця операції; Розрізання шкіри; Введення препарату; Зашивання розрізу; Накладання пов’язки.

Фахівці рекомендують під час дії препаратів звертатися за психологічною підтримкою. Це дозволить домогтися стійкого результату на весь період кодування від алкоголізму.

Кодування від алкоголізму.

Алкоголізм — це серйозне захворювання, яке виводить з ладу всі системи організму. При цьому діє не тільки на функції внутрішніх органів, але і робить згубний вплив на нервову систему хворого і головний мозок.

Хронічний алкоголізм призводить до деградації особистості, хворий випадає з соціального життя, стає залежним від алкоголю не тільки фізично, але і морально.

Спотворюється сприйняття дійсності, змінюються критерії цінностей, коли пріоритетним стає алкоголь.

Алкоголізм хворіють переважно люди зі слабким характером і пригніченою волею, які схильні шукати вихід зі скрутних життєвих ситуацій в алкогольному сп’янінні. Тому велике значення при лікуванні алкоголізму грає відновлення психологічно стабільного стану хворого.

Одним з ефективних методів лікування алкоголізму є кодування. Думки з приводу цього методу різні. Суперечливими можуть бути і відгуки про кодування від алкоголізму. Одні вважають метод найбільш ефективним і дієвим, інші заявляють, що він абсолютно не приніс позитивного результату.

Корінь таких протиріч полягає в тому, що метод передбачає добровільне і свідоме рішення самого хворого на лікування алкоголізму. Якщо це рішення прийнято і у пацієнта з’явилося щире бажання позбутися від недуги, то кодування від алкоголізму принесе очікуваний результат.

Якщо хворий піддається лікуванню під тиском, то виникає ризик зриву і лікування належного ефекту не зробить.

Кодування від алкоголізму уколом.

Кодування уколом від алкоголізму може здатися найшвидшим і легким способом лікування від алкогольної залежності. Але, на жаль, це не так. Метод передбачає введення препаратів, які викликають огиду до алкогольних напоїв і навіть огиду до їх запаху.

У Москві кодування від алкоголізму методом уколу проводиться в багатьох клініках. У центрах лікування алкоголізму уколи роблять протягом деякого часу поетапно, при цьому лікування супроводжується психологічною допомогою з боку фахівців. Можливий і спосіб введення препарату у вигляді капсули. Він має більш тривалий період впливу.

Багатьох, які вирішили покінчити з згубною залежністю, цікавить, скільки коштує кодування від алкоголізму? Однозначної відповіді на це питання немає. На кодування від алкоголізму, ціни різні.

Це залежить від методу кодування, використовуваних препаратів, класу клініки.

Препарати, що застосовуються для лікування, мають різну вартість, від якої в більшій мірі залежить результативність кодування від алкоголізму і її ціна.

Можливості нашої клініки.

Хочеться відзначити, що в нашій клініці проводиться не тільки лікування алкоголізму методом кодування, але й успішне кодування від наркоманії. Високий рівень професіоналізму лікарів клініки, їх багаторічний досвід, постійне самовдосконалення та вивчення новітніх методик, а також власні наукові розробки виводять клініку на більш високий рівень і дають можливість надавати ефективну допомогу пацієнтам. Відмінні побутові умови мають хворих до лікування, а турбота і увага медперсоналу сприяють стабілізації їх емоційного стану.

Крім того, в нашій клініці проводять не тільки медикаментозне лікування, але і надають психологічну допомогу хворим, а також проводять консультації з їх родичами, які отримують рекомендації, що дозволяють правильно організувати реабілітаційний період хворого після проведеного лікування. У сім’ях алкоголіків часто самі члени сім’ї потребують психологічної підтримки, яку знаходять в стінах нашої клініки.

Лікування алкоголізму — це тривалий процес, який повинен супроводжуватися увагою і розумінням з боку рідних і близьких, на долю яких випадає складне завдання супроводжувати хворого на шляху до одужання, надаючи йому психологічну підтримку.

Повернути людину, яка побувала на краю прірви, в сім’ю, громадське життя, в соціальну середу складно і це вимагає серйозних зусиль, як з боку самого пацієнта, так і з боку його найближчого оточення.

Але головне пам’ятати, що завдання, не дивлячись на всі її складності, переборна, слід тільки сконцентрувати на її вирішенні всі доступні ресурси.

Кодування від алкоголізму в Сімферополі: ціни, відгуки, методи.

Кодування від алкоголізму – це особливий вид емоційно-стресової терапії, що дозволяє формувати умовні рефлекси, які проявляються у вигляді відторгнення спиртних напоїв, непереносимості та відрази перед ними і небажанням їх вживати. Може проводитися різними методами, але головне – вони повинні проводитися лікарями в умовах наркологічної клініки.

Де закодуватися від алкоголю ?

Не варто втрачати свій час і гроші на народних цілителів та знахарів, пропонують свої способи кодування від алкогольної залежності: багато їх таких методик є не лише неефективними, але і можуть мати негативні наслідки для здоров’я людини. Якщо вас цікавить, де можна закодуватися в Сімферополі з гарантовано високим результатом, то зверніться у клініку «Наркологічна допомога №1», що пропонує лікування і реабілітацію від алкоголізму.

від 3 діб тверезості.

Методи, за якими може бути проведено кодування від алкоголізму в Сімферополі:

Медикаментозне: використовуються алкоблокаторы – спеціальні медичні препарати різних видів і форм, що дозволяють досить швидко усунути проблеми з прийомом алкоголю. Можна застосовувати в запущених випадках, досить часто така методика є єдино можливою, якщо потрібно усунути наслідки отруєння сурогатним алкоголем. Потрібне суворе дотримання режиму і схеми лікування, складеної наркологом. Процедури лазерної корекції: використовується вплив лазерних променів на окремі ділянки кори головного мозку, зокрема на ті, через які виникає, а також розвивається потяг до надмірного вживання алкоголю. Дуже ефективних метод, буває, що досить вже трьох процедур (для третьої стадії потрібно більше процедур), підходить для лікування другої стадії алкоголізму, не має побічних явищ. Методика доктора Довженко: вплив на організм і розум людини гіпнозом. Унікальний високоефективний спосіб, за яким проводиться кодування від алкоголю, що дозволяє повністю забути про вживання алкоголю і почати нове життя без згубної звички.

ін’єкційно Еспераль гель вшивання Еспераль імплант.

Телефонуйте прямо зараз.

Цілодобова гаряча лінія з питань алкоголізму і наркоманії.

Терміни і вартість кодування.

Терміни, які дадуть свій ефект, можуть бути різними: від 6 місяців або декількох років до відмови від вживання спиртних напоїв на все життя. Все залежить не тільки від обраної методики, але і бажання пацієнта почати тверезе життя.

Якщо говорити про те, скільки буде коштувати кодування від алкоголю, то тут багато залежить від обраної методики. Щоб отримати повну інформацію про види кодування від алкоголізму і ціни послуг, можна зв’язатися з менеджерами наркологічної клініки «Наркологічна допомога №1». Можливий виїзд для кодування додому до хворого за вказаною ним адресою.

Отримати повне уявлення про якість і ефективність роботи наркологічної клініки допоможуть відгуки пацієнтів, їхніх рідних і близьких, які вже зверталися за допомогою до фахівців клініки.

Обов’язково ознайомтеся з відео про кодування:

ціна кодування від алкогольної залежності

Ціни на кодування в клініці Медикаментозна блокада залежності Внутрішньовенні ін’єкції Торпедо 6 міс — 6500 руб. Замовити Торпедо 1 рік — 8000 руб. Замовити Торпедо 2 роки — 9400 руб. Замовити Торпедо 3 роки — 10000 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 1 рік — 8000 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 3 роки — 15500 руб. Замовити Еспераль (дисульфірам, гель) 5 років — 19500 руб. Замовити SIT/MST 6 місяців — 6500 руб. Замовити Аквилонг 9500 руб Замовити Тетлонг 250 препарат 9400 руб. Замовити Внутрішньом’язові ін’єкції Вивитрол (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 24500 руб. Замовити Вивитрол (повторна процедура) 21500 руб. Замовити Селинкро (+ прийом лікаря психіатра-нарколога) 23500 руб. Замовити Селинкро (повторна процедура) 20500 руб. Замовити Голковколювання 7000 руб. Замовити Вшивание Еспераль (капсула) 1 рік — 8000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 3 роки — 12000 руб. Замовити Еспераль (капсула) 5 років — 14000 крб. Замовити Методи психотерапії Метод Довженка 1 рік — 7500 руб. Замовити Метод Довженка 2 роки — 10500 руб Замовити Метод Довженка 3 роки — 12500 руб Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 1 сеанс — 2500 руб. Замовити Сеанс сугестивної терапії (навіювання) 5 сеансів — 10000 руб. Замовити Лазером 8900 руб. Замовити Струмом 7000 руб. Замовити Складові методи («Блоки») Подвійний блок (Ін’єкція + Психотерапія) 1 рік — 10000 руб. Замовити Потрійний блок (Вшивання + Психотерапія + Провокація. Новий метод) 2 роки — 24500 руб. Замовити Провокація при кодуванні При замовленні у нас будь-якого методу 500 руб. Замовити Якщо закодувалися в іншому місці 1000 руб. Замовити Розкодування Нейтралізація кодування Ін’єкційні, внутрішньом’язові, психот-е методи від 3000 руб. Замовити Видалення підшитої імпланта від 5000 руб. Замовити.

** Можливе оформлення довідки про проходження процедури.

Рейтинг статті 3,86 з 5. 7.

Кодування від алкоголізму в Сімферополі з гарантією-Комплексне кодування від алкоголю в клініці » місто Свободи»

Після кодування людина повністю змінює свій спосіб життя, світогляду і пріоритети. Потреба в алкоголі пропадає не тільки на фізіологічному рівні, але і на рівні психіки. Провести процедуру кодування від алкогольної залежності рекомендується людям, які мають неконтрольоване бажання випивати, незалежно від віку, статі і інших особливостей.

Кодування врятує від бажання випивати в неконтрольованих дозах на святах і застіллях. Для деяких пацієнтів нашого центру алкоголь не є панацеєю, але після його вживання виникає сильна абстиненція, яка провокує хворого до різного роду неприємних дії, ніж він завдає шкоди собі та оточуючим. Якщо у алкоголіка немає серйозних проблем з боку здоров’я-то кодування допоможе усунути і головну проблему, у вигляді патологічної залежності. При хронічному алкоголізмі проводити кодування теж можна і така процедура при правильному підборі методики дозволить забезпечити довгоочікуваний результат.

Чи є протипоказання у процедури кодування?

Вирішити проблему алкоголізму самостійно практично неможливо . Не маючи певних знань, навичок і досвіду ви можете тільки нашкодити здоров’ю. Звертаючись в приватній наркологічної центр, ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці всіх проведених заходів.

У клініці «Місто Свободи» перед тим, як приступити до будь-якої терапії, працівники медичного центру проводять обстеження пацієнта . Тільки після отримання результатів аналізів і всіх досліджень, лікар може зробити висновок про доцільність та безпеки застосування того чи іншого методу лікування.

Що стосується кодування, то такий метод боротьби з алкоголізмом майже не має протипоказань, але все ж, кілька обставин можуть вплинути на вибір методики:

Кодування не проводять для пацієнтів, у яких є будь-які психічні відхилення. Кодування заборонено пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи; Патології в печінці і нирках також можуть бути протипоказаннями для кодування; Після інсульту не можна проводити кодування; Забороняється кодувати жінок у період вагітності та лактації; При епілепсії; При відсутності бажання у самого алкоголіка пройти кодування.

Це тільки основні обставини, при яких закодувати алкоголіка не візьмуться лікарі в клініці «Місто Волі». При надходженні в центр наркології, кожен пацієнт проходить обстеження, і протипоказання можуть бути виявлені в індивідуальному порядку.

Побічними ефектами застосування деяких медикаментозних препаратів може бути тахікардія, нудота, блювота, задишка. У таких випадках процедура не переривається, але лікарі забезпечують для пацієнта посилений контроль стану.

Процедура кодування від алкоголізму в приватному наркологічному центрі «Місто Волі»

Кваліфікований персонал наркологічного центру «Місто Свободи» в Сімферополі готовий провести ефективне кодування від алкогольної залежності для тих пацієнтів, які звернулися в клініку з самостійним бажанням позбутися від залежності . Примусово закодувати алкоголіка в нашому центрі неможливо.

Для успішного проведення кодування існує одна, але дуже важлива умова: хворому не можна вживати алкоголь протягом декількох днів до кодування.

При дотриманні всіх необхідних умов, фахівці «Місто Волі» забезпечують клієнтові проведення ефективного кодування, яке допоможе усунути неконтрольоване бажання випивати на кілька років. Після процедури, лікарі рекомендують пройти реабілітаційний курс, який сприятиме закріпленню результату і продовжить дію кодування.

Для деяких груп пацієнтів після кодування фахівці можуть призначити процедуру під назвою «провокація». Що це означає? Під наглядом лікарів закодована людина випиває невелику дозу етилу.

У організму виникає реакція на випите, яка супроводжується нудотою, блювотою, запаморочення та іншими неприємними проявами. Такий ефект дозволяє закріпити результат на рівні психіки хворого.

Центр наркології «Місто Свободи» в Сімферополі для кожного пацієнта, який проходить процедуру кодування від алкоголізму, готовий надати довідку про проходження даної послуги.

Медикаментозне кодування алкоголіків. Таблетки і краплі.

При виборі такого методу кодування, людині призначається курс медикаментозних препаратів у вигляді таблеток або крапель, які потрібно приймати за встановленим графіком і з певною дозуванням. Дані препарати для кодування виробляються на основі Дисульфіраму або Налтрексону , які блокують можливість організму переробляти продукти спиртного. Таблетки для кодування на сьогоднішній день мають невисоку вартість і їх можна купити в будь-якому аптечному пункті. Увага! Не варто самостійно призначати будь-які препарати для боротьби з алкоголізмом! Тільки лікар, маючи досвід і знання, зможе правильно підібрати ліки для людини.

Вшивання блокади від алкоголізму.

Підшивка від алкогольної залежності – дуже поширений метод кодування, який забезпечує надійний і тривалий результат .

Для такого кодування застосовують ліки «Еспераль», «Торпедо», «Актоплекс» і новіші їх аналоги MST, SIT, NIT.

Під шкіру хворому лікар поміщає ампулу з препаратом алкоблокирующего впливу, яка розчиняється поступово і тим самим забезпечує рівномірне потрапляння ліків в кров. Такий варіант кодування не має побічних ефектів .

Серед наркологів саме підшивка вважається найнадійнішим способом, щоб надовго закодувати від алкогольної тяги.

Кодування уколом до Відня.

Це найшвидший метод кодування . При такому проведенні процедури, діючий препарат потрапляє в кров пацієнта швидко і вмить забезпечує результат. Багато пацієнтів клініки «місто Свободи» вибирають таке кодування ще й тому, що укол можна здійснити і вдома.

Наші фахівці використовують уколи «Дельфізона»,» Аквалонга«,» Актоплекса «і»Торпедо».

При медикаментозному кодуванні вибір препарату, його дозування, метод кодування і прийоми визначаються виключно лікарем наркологічного центру. Перед процедурою необхідно встановити крапельницю від запою. Ми беремо на себе відповідальність за здоров’я кожного пацієнта, тому свою роботу виконуємо якісно і безпечно.

«Подвійний Блок»

При використанні такої техніки кодування, як «Подвійний блок», фахівці центру «Місто Волі» використовують медикаментозне вплив на організм в комплексі з психотерапією. «Подвійний Блок» допоможе усунути алкоголізм навіть у хронічних алкоголіків, при обставинах, коли інші методи кодування не забезпечують потрібний результат.

Метод кодування Довженка.

Цей метод має на увазі психотерапію для пацієнта, яка спрямована на корекцію його свідомості і ставлення до алкоголю.

З пацієнтом працює кваліфікований психотерапевт, який протягом декількох психотерапевтичних сеансів вселяє йому негативні асоціації з алкоголем .

Вплив на психіку алкоголіка з метою його відмови від випивки буде ефективно тільки в тому випадку, якщо є добровільне бажання у пацієнта побороти свою патологічну тягу до випивки.

Гіпноз.

Застосування гіпнозу дозволяє сформувати в підсвідомості алкоголіка власні негативні переживання, пов’язані з алкоголем.

Таким чином формується стійка установка на відмову від випивки . При кодуванні під гіпнозом не використовуються будь-які медикаментозні препарати .

Щоб забезпечити точний результат, потрібно кілька гіпнотичних сеансів.

Лазерное кодирование у Сімферополі.

Лазерне кодування – це відносно нова методика в області наркологічного лікування від алкоголізму. У клініці «місто свободи» є спеціальне обладнання для проведення такого кодування.

При виборі процедури лазерної кодування, пацієнт поміщається в спеціальну капсулу, в якій з допомогою лазерного випромінювання відбувається вплив на ділянку в головному мозку, що відповідає за тягу до випивки.

Скільки тримається результат від алкогольного кодування?

При наявності бажання у самого пацієнта позбутися патологічного потягу до випивки, кодування тільки допоможе йому втілити це бажання в реальність. В такому випадку, результат від кодування може тривати і до кінця життя людини, але точно не менше, ніж кілька років.

У наркологічному центрі «Місто Свободи» в Сімферополі ви отримаєте гарантію для кожного з застосовуваних методів .

Середні показники тривалості тверезого життя після кодування серед голих пацієнтів складають від декількох місяців до декількох десятків років. Все індивідуально.

Але пам’ятайте, що в разі необхідності, кодування можна повторити, без шкоди для здоров’я і організму.

Відгуки пацієнтів про кодування від алкоголізму в клініці «Місто Волі»

«Я довгий час був алкоголіком, пробував кілька разів зав’язати, але тяга до випивки була набагато сильнішою за мене. Коли почав помічати проблеми зі здоров’ям, то вирішив міняти своє життя, адже померти в 40 років від алкоголізму не дуже хороша перспектива. Звернувся в «місто Свободи».

На прийомі в нарколога мені розповіли, як відбувається формування залежності і що потрібно робити, щоб позбутися від неї. Після детоксикації лікар підібрав мені варіант кодування за допомогою уколу в відень. Мені вкололи «Еспераль» і відразу ж відпустили додому, розповівши про можливі наслідки при вживанні алкоголю. Я не п’ю вже два роки.

Моє здоров’я в нормі, спосіб життя повністю змінився. Я задоволений своїм життям зараз, і більше не хочу повертатися в минуле.»

Вячеслав, Сімферополь.

«Алкоголізм змінив життя нашої сім’ї кардинально. Батько почав випивати, запої стали для нього звичайною справою. Він настільки змінився зовні, що якби я його довго не бачила, то не впізнала б. Срочна почала шукати в інтернеті інформацію, де можна пройти лікування. Прочитавши чимало відгуків, ми зупинили свій вибір саме на клініці «Місто Волі».

Подзвонили, викликали фахівців на будинок. Батька забрали в наркологічний центр на обстеження, після чого підібрали спосіб кодування із застосуванням таблеток на основі Дисульфіраму. Ми стежили, щоб тато приймав таблетки в призначеній дозуванні і в потрібний час. Вже рік він не п’є.

Ми віримо, що результат кодування буде набагато довше, і ми зможемо бачити татка тверезим і здоровим ще багато років.»

Вікторія, Сімферополь.

ціна кодування від алкогольної залежності

«Як відомо, лікувати алкоголізм у жінок беруться не всі наркологічні клініки. Тому, коли в нашій родині виникла така проблема, нам довелося шукати таку клініку досить довго. Вибір центру наркології «місто свободи» виявився воістину правильним, і ми жодного разу про цей вибір не пошкодували.

У цій клініці врятували від алкоголізму мою сестру, яка випивала через нещасливе кохання. Після діагностики, сестрі призначили кілька сеансів гіпнозу, які забезпечують результат надійного кодування в її ситуації. також лікарі порекомендували їй пропити курс вітамінів, для нормалізації функцій організму.

Все пройшло більш ніж успішно сестра каже, що бажання пити у неї пропало вже після першого сеансу, а на наступних тільки зміцнилося. Вона повністю змінила своє життя. Переставши пити – влаштувалася на роботу, займається спортом, стежить за собою і своїм здоров’ям.

Дякуємо клініці «місто свободи» за професійний та відповідальний підхід у такій непростій справі.»

Ольга, Сімферополь.

«Я дуже любив пиво. Для мене цей напій був як віддушина. Але з часом я почав усвідомлювати, що просто залежимо від пива і це мене не радувало. У центр лікування алкоголізму «Місто волі» я звернувся за порадою знайомого, який теж користувався послугами цієї клініки і залишився дуже задоволений.

Пройшовши консультацію у нарколога, а також обстеження організму, лікарі підібрали мені кодування за методом Довженка. Я зараз взагалі не п’ю пива, вже більше півтора років. Мій організм очистився, я помічаю, як я змінився зовні. Без допомоги лікарів я б не впорався.

Дуже задоволений обслуговуванням «місто свободи» і всім рекомендую звертатися саме сюди.»

Кодування від алкоголізму — Дисульфірам.

Кодування від алкоголізму — Дисульфірам.

Кодування Дисульфірамом на сьогоднішній день є одним з найбільш радикальних способів вироблення стійкого і тривалого відрази в міцним напоям. Використовуючи цей препарат від алкоголю, людина отримує можливість поліпшити свій стан здоров’я і повернутися до повноцінного життя.

Якщо ви хочете пройти кодування препаратом Дисульфірам за вигідною ціною, записуйтеся на прийом в нашу наркологічну клініку «Алко-Допомога». Ми проведемо заборонну терапію з дотриманням всіх встановлених норм і допоможемо вам стати здоровим.

Вартість послуг.

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ.

МЕТОД вшивання (хірургічна імплантація) вшивання препарату Еспераль строком на 1 рік 9000 р. строком на 2 роки 10000 р. строком на 3 роки 11000 р. строком на 5 років 14000 Р. вшивання препарату дисульфірам строком на 2 роки 9500 р. строком на 3 роки 10500 р. строком на 5 років 13500 Р. імплантація Продетоксон 25000 Р. імплантація Налтрексон 25000 Р. блокатори рецепторів Препарат Вівітрол (1 міс.) (Спецпропозиція!) 27000 р. Процедура провокації при кодуванні Провокація при кодуванні 1000 р. УВАГА! Альтернатива вшивання (хірургічної імплантації) Disulfiram in oil строком на 1 рік 9500 р. строком на 2 роки 14000 р. строком на 3 роки 18000 р.

Знижки та акції повторне звернення 5% інваліди 10% учасники бойових дій 5% багатодітні сім’ї 10% власники карток 10%

Зверніть увагу, що в даному прайсі представлений не повний перелік послуг клініки. З повним прайсом ви можете ознайомитися на цій сторінці: «Наші ціни». А також ви можете задати питання по будь-якій послузі за телефоном 8 (495) 142-59-03.

Що таке дисульфірам.

Ці ліки являє собою найсильніший протиалкогольний препарат. Воно підходить як для отримання одноразового ефекту, так і для тривалого кодування. Скільки виводиться медикамент, безпосередньо залежить від використовуваної дози і способу введення. Метод оптимальний, якщо потрібно закодуватися на термін від 6 місяців до трьох років.

Щоб зрозуміти, як працює препарат від алкоголізму, слід розібратися з процесом розщеплення і виведення етанолу в організмі людини. Щоб нейтралізувати спирт, печінка виробляє два ферменти-алкогольдегідрогеназу і ацетальдегідрогеназу. Перший відповідає за перетворення етанолу в оцтовий альдегід — небезпечний тканинний отрута. Другий необхідний для трансформації цього токсичного з’єднання в безпечні для здоров’я компоненти.

В ідеалі обидва ці ферменти повинні синтезуватися майже одночасно і приблизно в однаковому обсязі. Але в реальності деяка частина алкогольдегідрогенази все ж потрапляє в кровотік. З-за цього завжди розвивається гостра алкогольна інтоксикація.

Кодування Дисульфірамом призводить до того, що другий фермент — ацетальдегидрогеназа — не виробляється взагалі. Це означає, що нейтралізація токсинів, що утворюються в результаті розщеплення спиртного, стає неможливою. Через це вміст отруйних сполук в крові різко зростає. Тоді залежний починає страждати через яскраво вираженого абстинентного синдрому.

Форми випуску.

Протиалкогольну лікування Дисульфірамом може здійснюватися із застосуванням наступних видів медикаменту:

Таблетка. Використовуються, щоб уникнути повернення до захворювання після тривалого періоду ремісії або кодування. Зазвичай їх приймають з поступовим зниженням добової дози. Ін’єкція. Уколи роблять внутрішньовенно. Дозування розраховується з урахуванням бажаного терміну кодування, алкогольного стажу, ваги, наявності хронічних захворювань у пацієнта. Імплант для вшивання підшкірно (найчастіше під лопатку) або внутрішньом’язово. Хірургічна імплантація є дуже популярним методом кодування. Перебуваючи під шкірою хворого, капсула виділяє дисульфірам в рівних кількостях. Завдяки цьому концентрація діючої речовини в організмі закодованого підтримується на одному рівні. Вшивання капсули звільняє людину від необхідності постійного прийому таблеток.

Скільки коштує підшивка Дисульфіраму, ви можете дізнатися, зателефонувавши в нашу клініку за вказаним номером або ознайомившись з прайс-листом, представленим на сайті.

Показання та протипоказання.

Лікуватися антиалкогольним засобом слід, щоб:

уникнути рецидивів алкоголізму; вилікувати хронічну алкогольну залежність.

Також Дисульфірам нерідко включають до складу комплексної терапії при отруєнні солями нікелю. Як і у будь-якого іншого ліки, у цього медикаменту є протипоказання до прийому. Серед них:

серцево-судинні і легеневі патології в гострій формі; цукровий діабет; алергія на препарат; судоми неясного генезу; епілептичні напади; тяжка ниркова/печінкова недостатність; онкологія (наявність злоякісних пухлинних новоутворень); порушення ЦНС, психічні порушення.

Якщо в період підготовки до кодування Дисульфірамом з’ясується, що цей медикамент можна вводити хворому, лікар нашої клініки запропонує альтернативний варіант заборонної терапії, який також буде безпечним і ефективним. Звертаючись в центр «Алко-Допомога», ви можете бути впевнені — для вас розроблять індивідуальну схему лікування, яка обов’язково допоможе одужати.

Як кодують Дисульфірамом.

Пацієнту слід приїхати в клініку наркології в призначений день. Лікар проведе огляд і роз’яснює бесіду, попросить підписати документи про добровільну згоду на майбутнє лікування.

Потім хворого проводять в операційну або спеціально обладнаний процедурний кабінет. Імпланти знаходяться в стерильних упаковках. Їх розпаковують тільки після підготовки операційного поля. Щоб залежний не відчував больових відчуттів під час процедури, йому вводять місцеву анестезію.

Потім лікар здійснює невеликий надріз в обраному місці і здійснює установку капсули. Наступний етап-накладення швів і стерильної пов’язки.

Якщо запланована постановка уколу Дисульфіраму, то лікування може бути проведене як на території медичного центру, так і вдома у хворого. Пацієнт має право самостійно вибрати, де йому зручніше пройти кодування.

Побічні ефекти дисульфіраму, про які слід знати пацієнтові.

Протиалкогольні ліки вважається малотоксичним. Зазвичай воно добре переноситься людьми і вкрай рідко викликає небажані реакції.

Так, не виключена поява:

невеликих складнощів з орієнтацією в просторі; металевого присмаку у роті; головного болю; порушень неврологічного характеру; анафілаксії; погіршення запаху тіла.

Якщо ж поєднати Дисульфірам зі спиртним — чого робити ні в якому разі не можна — то тут уникнути отруєння не вийде. Стан залежного швидко погіршиться. Він почне скаржитися на:

болі в животі; нудоту, блювоту; хворобливі судоми; почуття вистрибує з грудей серця; брак кисню.

У похмелився може швидко підвищитися артеріальний тиск або температура тіла, розвинутися інфаркт міокарда або інсульт. Саме тому кодування Дисульфірамом вважається радикальним методом боротьби з алкоголізмом. Ставитися до нього потрібно дуже серйозно. Якщо ви зацікавлені в отриманні цієї послуги, телефонуйте в «Алко-Допомога». Ми відповімо на всі ваші запитання.