анонімне лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму.

Анонімно. Амбулаторно і на будинок.

Лікування алкоголізму в Москві.

Як ми лікуємо.

Перший етап.

Другий етап.

Третій етап.

Наші переваги.

Доступна ціна.

Низькі ціни на лікування в Москві.

Переконаємо лікуватися.

Мотивація хворого на лікування.

Трансфер.

По змісту

Безкоштовна доставка хворого в клініку.

анонімне лікування алкоголізму

Індивідуальний підхід.

Індивідуальна програма лікування.

Вибір умов.

Можливість вибору умов для лікування.

Працюємо цілодобово.

Клініка працює цілодобово і без вихідних.

Гарантія від зриву-супровід наших клієнтів протягом 3 — х років після завершення курсу соціальної адаптації. У разі зриву — коригуючий курс.

Понад 5000 людей повернулися до здорового способу життя, 14 років досвіду роботи. 32 клініки по всій росії.

Наші центри та клініки сертифіковані і офіційно зареєстровані за законом РФ.

Не обов’язково вірити нам на слово. Запишіться на екскурсію і самі оціните умови, в яких буде знаходитися ваш близька людина.

Наші Умови.

Наші фахівці.

Абгаров Алан Вигэнович.

Сальников Ігор Юрійович.

Лікар психіатр — нарколог.

Ландарь Тетяна Вадимівна.

Задумин Олександр Сергійович.

Детальніше про специфіку захворювання.

анонімне лікування алкоголізму

До чого призводить зловживання алкоголем? Всім відомо, що починаючи вживати спиртні напої , багато людей приходять до залежності: ти починаєш тільки по святах, а потім з жахом усвідомлюєш, що вже тижнями не можеш вийти з запою. А це, в свою чергу, дуже страшна річ, яка здатна привести людину до повної розумової і фізичної деградації.

Що спонукає людей вступати на шлях алкоголізму ? Існує величезна кількість причин. Неблагополучна сім’я, проблеми на роботі, внутрішні конфлікти з самим собою, невпевненість і ще безліч інших мотивів, які спонукають людину почати пити алкоголь. Спочатку просто по вихідних, а потім все це переростає в справжнісіньку залежність.

Так чи інакше, всі ці причини пов’язані з психологією особистості. Від алкоголізму страждають не просто так. Навіть якщо ми відчуває невдоволення, які приходять з нашого зовнішнього життя, вони все одно відбиваються на нас внутрішньо, так би мовити, впливають на наш душевний стан.

Алкоголізм і його наслідки.

Пристрасть до алкоголю несе разом з собою величезні негативні наслідки . Від алкогольної залежності страждають не тільки фізичне здоров’я людини, але і його психіка і мозок. Як це відбувається:

З плином алкогольної залежності у людини починають погіршуватися життєво важливі органи : серце, нирки, печінка, підшлункова залоза. Розвиваються такі хвороби, як серцево-судинна недостатність, цироз печінки, від якої в більшості випадках і вмирають алкоголіки. У зовнішньому вигляді алкоголіків теж відбуваються зміни. Часто залежні від алкоголізму припиняють стежити за своєю гігієною, перестають міняти одяг, у зв’язку з чим мають неприємний запах і неохайний зовнішній вигляд . Психіка страждає не менше. Алкоголь негативно позначається на нервовій системі. З плином залежності від алкоголізму проявляються агресія і дратівливість. Від алкогольної залежності порушується робота мозку. Відбувається втрата розумових здібностей, втрачається пам’ять .

Боротьба з алкоголізмом починається з себе. При алкогольній залежності необхідне спеціальне лікування , але вкрай рідко бувають випадки, коли залежна людина сама приходить за допомогою, тому що багато хворих навіть не визнають того, що у них є проблема з алкоголем.

Як позбутися залежності.

Залежність від алкоголю просто так не проходить . Для позбавлення від цієї напасті доведеться докласти чимало зусиль, як самому хворому, так і його близьким родичем. Лікування алкоголізму проходить в кілька стадій. І найпершою з них є стадія визнання проблеми. Часто відбувається так, що залежний не здатний визнати, що він хворий. В такому випадку необхідна допомога родичів.

Умовляючи людини пройти курс лікування від алкоголізму, щоб позбутися від залежності раз і назавжди, його близьким просто необхідно звернутися до фахівців. Самостійно вилікувати хворого в домашніх умовах неможливо. Адже алкоголізм не виліковується одним лише медикаментозним втручанням, алкоголізм лікується психологією .

Для того, щоб залежний погодився пройти лікування, йому необхідна мотивація, яку здатні дати досвідчені психологи. Після переконання хворого настає друга стадія — стадія детоксикації, очищення організму від залишків алкоголю. На ній проводиться процедура медикаментозного втручання в клініці, де хворому надають допомогу лікарі-наркологи. На третьому етапі пацієнта відправляють в реабілітаційний центр, перед яким йому допомагають зібрати всі необхідні документи для лікування. Третя стадія — це найтриваліший процес в позбавленні від алкогольної залежності. Як вона відбувається? При попаданні в центр пацієнт проходить реабілітаційне лікування в групі спільно з іншими залежними. Але, незважаючи на це, для кожного з них надається індивідуальна програма лікування, яку розробляє програмний керівник.

Така програма включає в себе життя за визначеним розкладом в стаціонарі , виконання обов’язків по прибиранню, заняття фізичною навантаженням, індивідуальні та групові терапії з психологом, трудотерапії, арттерапії, відвідування груп самодопомоги та інші психологічні і фізичні заходи.

Це і є етап, коли залежний отримує психологічну допомогу, яка вчить його жити без алкоголізму . У пацієнта формується новий погляд на речі, він стає відповідальним за свої вчинки і рішення проблем. Він вчиться справлятися з труднощами без спиртних напоїв, він вчиться працювати зі своїми почуттями і емоціями, він вчиться працювати в команді і в підсумку реабілітаційного шляху приходить до абсолютно нового життя в чистоті.

Завершальною стадією лікування є постреабилитационный період. Після того, як пацієнт випускається з клініки, йому необхідно заново вступити в здорове соціальне середовище: знайти роботу, або здобути освіту, побудувати сім’ю, або зберегти вже наявну. Це вимагає терпіння і великої праці. І на початку свого шляху, залишаючи клініку, кожному пацієнту допомагають психологи реабілітаційного центру. Вони підтримують пацієнтів в їх починаннях, допомагають визначитися з профорієнтацією, приступити до навчання, налагодити відносини в сім’ї.

Ефективність реабілітації.

Не секрет, що найважливішою частиною позбавлення від алкоголізму вважається саме третя стадія — психологічна і соціальна реабілітація. Адже багатьом людям, навіть і незалежним, необхідно психологічне лікування . На жаль, ми народжуємося не в ідеальному світі, і потрібно його приймати. Не у всіх це виходить. Наші психологічні травми і блоки багато в чому заважають нам, а вони зароджуються несвідомо. На це бувають різні причини: брак уваги, ворожість інших, нелюбов до себе і багато іншого. Люди закривають свої прогалини всілякими способами: в кабінеті у психолога, за допомогою спорту, хобі, медитацій. Але існують і згубні методи, до яких нерідко вдаються деякі особистості — наркотики і алкоголь.

Саме тому психологічна допомога так важлива у відновленні хворого, адже все починається з внутрішніх проблем , з ними треба працювати. У нашому реабілітаційному центрі в Москві з цією проблемою успішно справляються досвідчені фахівці: професійні психологи і консультанти з хімічних залежностей.

Крім лікування пацієнта, ми також працюємо з його родичами протягом всієї реабілітації . Близькі залежного можуть брати участь в групах для родичів, на яких вони також вчаться слухати і розуміти хворого, його почуття і емоції.

Анонімне лікування алкоголізму.

Алкозалежність-велика трагедія для людини і його оточуючих, що руйнує не тільки фізичне тіло, але і психіку, перетворюючи його в повністю асоціальне явище. Усвідомили це мають можливість пройти анонімне лікування алкоголізму в Москві і регіонах за допомогою «Центру здорової молоді» і його унікальних реабілітаційних методиках.

Нашими фахівцями проводиться анонімне лікування алкоголізму , що включає:

Висококваліфіковану допомогу різного наркологічного характеру, незалежно від часу доби і днів тижня. Використання систем загального та реанімаційного обладнання нового покоління та ефективних медичних препаратів. Ведеться повна реабілітація на фізичному, психологічному та соціальному рівні. Можливість вибору пацієнтом проходження повної або окремих етапів програми реабілітації. Проходження повної програми реабілітації має безстрокову гарантію . Наявність регіональних реабілітаційних центрів.

Своєчасне анонімне лікування алкоголіків дає можливість відновлення всіх функцій організму після зняття фізичних симптомів у спокійних умовах реабілітаційного центру, що гарантує анонімність.

Не можете умовити на лікування.

Варіанти анонімного лікування алкоголіків в Центрі Здорової Молоді.

Проведене в центрі «ЦЗМ» анонімне лікування алкоголізму в Москві грунтується на:

зняття важких симптомів алкогольного сп’яніння і повної організму; купірування симптомів запою і похмільного синдрому; розробка подальшої персональної схеми реабілітації пацієнта з його уподобаннями, що включає психотерапію й інші ефективні методи впливу; рекомендації проходження повного курсу всебічної реабілітації .

аналізи тестування на наркотики детокс кодування психіатрія підшивка зняття ломки.

Фахівцями-психологами і наркологами за бажанням пацієнта з метою забезпечення довгострокової ремісії можливе проведення кодувань різного рівня, що дають стійкий ефект розвитку протиалкогольних звичок.

Запропоноване лікування алкозалежних анонімно збільшує в кілька разів число бажаючих назавжди відмовитися від згубного вживання спиртного, повірити в свої сили і розпочати нову тверезе життя.

Лікування алкоголізму анонімно 8-495-177-00-03.

Анонімне лікування алкоголізму.

Анонімне лікування алкоголізму і наркоманії дуже затребувані в наш час, коли будь-яка інформація легко і швидко поширюється, а репутація дуже важлива для досягнення успіху. Алкоголізм є важким захворюванням, яке часто характеризується хронічною формою. Часто люди самі не визнають свою залежність від алкоголю і це не дозволяє їм взяти ситуацію в свою руки і почати лікування. Хронічна алкогольна залежність – явище досить часте, але більшість людей не звертаються за професійною допомогою тому, що бояться розголосу. Родичі алкоголіків також не хочуть відкривати наявність проблеми, тому хвороба поступово прогресує, призводячи до більш тяжких наслідків. Державні клініки зобов’язані ставити на наркологічний облік хворих на алкоголізм або наркоманію і повідомляти про це роботодавцю. Якщо ви не хочете, щоб про вашу проблему дізналися, то лікування алкоголізму краще провести анонімно в приватній наркологічній клініці.

Анонімне лікування від алкоголізму можна замовити в службі наркологічної допомоги «Доктор Інкогніто». Ми розуміємо делікатність проблеми і той факт, що хворими найчастіше не усвідомлюється наявність алкогольної залежності. Тому ми намагаємося максимально коректно допомогти людині і його близьким впоратися з проблемою алкоголізму. Ми не повідомляємо про Ваше звернення в диспансер і не ставимо до відома роботодавця. І саме звернення в нашу службу, і процес лікування будуть перебувати в умовах повної анонімності.

Дуже важливо якомога швидше визнати наявність хвороби і звернутися за професійною допомогою. Пам’ятайте: чим швидше ви звернетеся за наркологічною допомогою, тим більше шансів зробити своє життя повноцінним.

Переваги анонімного лікування в клініці » Доктор інкогніто»

Звертаючись за професійною допомогою до наших фахівців, ви можете розраховувати на грамотне анонімне лікування від алкогольної залежності.

Крім анонімності, ми також дотримуємося принципу коректності і тактовності щодо кожного нашого пацієнта. З нами працюють досвідчені наркологи та психологи, які відмінно розбираються у всіх аспектах позбавлення від залежності і реабілітації. Ми приїжджаємо на ваш виклик протягом однієї години, а це значить, що наша допомога буде надана вам або вашим близьким саме в найкоротші час.

Звернутися до нас за допомогою ви можете 24 години на добу 7 днів на тиждень. Використовуємо перевірені і довели свою ефективність методики позбавлення від алкогольної залежності, поєдную медикаментозне лікування та психотерапевтичну роботу.

Чому так важливо лікувати алкоголізм.

Алкогольна залежність викликає незворотні процеси не тільки в роботі внутрішніх систем і органів, а й у функціонуванні нервової системи. Людина, що страждає хронічною формою алкоголізму, відчуває апатію до життя, зміна пріоритетів – тепер коли важливі аспекти життя відходять на другий план, на перший же виходить алкоголь і бажання отримати нову дозу.

Чим довше прогресує алкогольна залежність, тим складніше прийняти рішення про початок лікування. Хворий все більше йде в свої проблеми і відсутність перспективи, починають страждати всі сфери його життя – сім’я, робота, діти. Не завжди людина розуміє, з чим це пов’язано, часто люди думають, що все навколо складається проти них, хоча насправді вся проблема полягає в наявності залежності.

Як проводиться анонімне лікування алкоголізму.

Наші фахівці приїжджають до вас додому і оцінюють стан хворого. Якщо потрібно вивести людину із запою або зняти інтоксикацію організму і похмільний синдром, наші наркологи в першу чергу проводять дані маніпуляції. Після того як організм очищений проводиться бесіда з хворим, в ході якої ми уточнюємо, наскільки сильна мотивація позбутися від хвороби. Якщо сам пацієнт і його близькі згодні на комплексне лікування, то ми призначаємо індивідуальний курс терапії, який може включати в себе кодування, психотерапевтичну підтримку і інші методи лікування алкоголізму. Всі етапи лікування здійснюються строго в умовах анонімності та конфіденційності.

Анонімне лікування алкоголізму.

Деякі з сучасних проблем мають довге коріння. Вони супроводжують людину ось вже протягом багатьох століть, приносячи з собою безліч неприємностей в особистому житті і проблем зі здоров’ям. Однією з таких проблем є алкоголізм.

Алкоголізм заподіює безліч проблем як самому питущому, так і всім його оточуючим. Перш за все він б’є по здоров’ю питущого людини. Знижує розумові здібності, згубно впливає практично на всі системи організму: серцево-судинну, центральну нервову систему, сечостатеву і всі інші. До того ж, постійне стан інтоксикації алкоголем викликає незворотні зміни центральної нервової системи, зокрема головного мозку. При цьому змінюються життєві пріоритети алкоголіка, повністю змінюється система цінностей, що призводить до безлічі конфліктів з оточуючими, включаючи близьких і рідних. При цьому алкоголік вже не може самостійно вирішити цю проблему, він її просто не бачить. У таких ситуаціях може допомогти виключно стороннє втручання. Всі деталі можна дізнатися тут. Для того, щоб позбутися від алкоголізму, потрібна допомога фахівця.

Фахівець зможе допомогти в різних ситуаціях, які вимагають втручання на професійному рівні.

• Зняття інтоксикації. Інтоксикацію викликає постійне вживання алкоголю, який перенасичує організм. Алкоголь є сильною отрутою, яка впливає буквально на кожен внутрішній орган, викликаючи їх поразку. Для того, щоб зняти інтоксикацію, використовуються крапельниці з цілим набором лікарських засобів. Вони допомагають вивести алкоголь з організму, відновлюють в організмі хімічний баланс і нормальний обмін речовин. • Позбавлення від алкоголізму. Це тривалий і складний процес, який може зайняти чимало часу. Він складається з безлічі етапів, що включають медикаментозну детоксикацію, відновлення організму, медикаментозне лікування, а також допомога психолога, який може визначити найкращий спосіб позбавлення від алкогольної залежності. • Кодування. Для кожного алкоголіка підбирається найбільш підходящий спосіб кодування, який зможе допомогти з найбільшою ефективністю.

Ці та інші медичні процедури, а також психологічна допомога покликані позбавити від алкогольної залежності і запобігти її появу в подальшому.

Анонімне лікування алкоголізму.

Одна з перешкод у лікуванні алкоголізму — це страх, що про проблеми залежного дізнаються знайомі, сусіди, колеги, поставлять на наркологічний облік. Анонімна клініка лікування алкоголізму АлкоЗдрав гарантує повну конфіденційність даних, оберігаючи своїх пацієнтів від додаткових неприємностей. Ми дбаємо про спокій і комфорт наших пацієнтів, як при виїзді нарколога додому до пацієнта, так і при стаціонарному лікуванні.

Залишилися питання? Зателефонуйте нам.

Безкоштовна консультація і запис на прийом.

анонімне лікування алкоголізму

Типові помилки в лікуванні алкоголізму.

Не знаючи, як правильно допомогти алкоголіку, родичі роблять помилки, які тільки погіршують ситуацію:

бояться розголосу, приховують і заперечують проблему. Не звертаючись до фахівців, намагаються самостійно впоратися з хворобою алкоголіка, тим самим посилюючи ситуацію. використовують препарати для лікування алкоголізму без відома хворого – додають краплі або таблетки в їжу. Алкоголік швидко здогадується, і це викликає тільки агресію в бік родичів. звертаються за лікуванням до чаклунів, бабусь, шаманів. На жаль, чарівного змови для лікування алкоголізму немає – це тривалий процес, що вимагає дій з боку самого залежного. влаштовують скандали, висувають умови. Це безглуздо, залежний не владний над хворобою, і без допомоги фахівців впоратися з нею не зможе.

Як можна допомогти алкоголіку.

Піти від поведінки, що сприяє вживанню. Перестати потурати захворюванню близької людини: не давати гроші на алкоголь, не шкодувати, не реагувати на маніпуляції. Звернутися за допомогою до профільних фахівців. Самостійно з хворобою не впоратися, а будь-яке зволікання в лікуванні може стати фатальним результатом. Важливо розуміти, що лікування алкоголізму без згоди хворого неможливо. Необхідно дати можливість усвідомлено пройти лікування. Наші фахівці-наркологи, психологи проводять із залежним мотиваційне консультування. Завдяки цьому методу алкоголік дивиться на те, на що перетворилося його життя з боку, і в 90% погоджується на госпіталізацію. Мотивація на одужання триває і в клініці. Лікарі — наркологи, психіатри, психологи проводять діагностику загального стану пацієнта і рекомендують йому індивідуальний план лікування і відновлення. Також рекомендації даються і близьким пацієнта, для ефективності процесу одужання залежного.

Як проходить анонімне лікування алкоголізму.

Для максимальної ефективності лікування алкоголізму важливо підійти до лікування комплексно. Центр допомоги «АлкоЗдрав» пропонує своїм пацієнтам пройти кілька етапів:

Консультація залежного і його близьких, і мотивація алкоголіка пройти повноцінне лікування. Обстеження, аналізи, діагностика для визначення індивідуальної програми лікування. Детоксикація – очищення організму від токсинів, що накопичилися за час вживання. Ця процедура неефективна як самостійний метод. Вона лише готує алкоголіка до подальшого відновлення. Психологічна допомога – реабілітація. Вона може проходити як амбулаторно, так і в комфортабельному стаціонарі центру.

Якщо ви шукайте анонімне лікування алкоголізму в Москві – ми готові вам допомогти. Отримайте консультацію фахівця і індивідуальну програму лікування алкоголізму.

Ціни на лікування в стаціонарі.

Записатися на безкоштовну консультацію лікаря в нашому центрі.

Лікування алкоголізму анонімно.

Алкоголізм в нашій країні-це Біч суспільства! Причин, за якими люди страждають цією важкою недугою, досить багато. До них відноситься і погана спадковість, і слабка психіка хворого, і неможливість самореалізації в суспільстві, і проблема розтління в суспільстві і т. д. Що може бути страшніше, ніж алкоголізм, звичайно, це дитячий алкоголізм – боротися з яким потрібно обов’язково і в примусовому порядку!

Алкоголізм – хвороба «тіла і душі». Тому до питання лікування алкогольної залежності необхідно підходити комплексно, враховуючи фізіологічні та психічні особливості хворого. Реабілітаційний центр «Спасіння» пропонує вашій увазі ефективні методики лікування алкогольної залежності, підтверджені практично стовідсотковим результатом одужання чоловіків, жінок, а також дітей.

Лікування може проводитися як вдома, так і в стаціонарі нашої клініки. Наші висококваліфіковані фахівці в атмосфері доброзичливості і максимального комфорту допоможуть Вам справитися з хворобою, придбавши душевний спокій і контроль над своїм життям. Як показує практика, багато людей, які мають алкогольну залежність, боячись громадського осуду, не звертаються за допомогою до фахівців. Реабілітаційний центр» порятунок » забезпечить проведення курсу лікування анонімно. Лікування алкоголізму анонімно, або з моральною підтримкою близьких людей і родичів – це індивідуальний вибір хворого. Ви хочете повернутися до нормального життя, впевнено глянувши в майбутнє і забувши назавжди борошна алкогольної залежності, тоді прямо зараз зніміть трубку телефону і зателефонуйте нам! Лікування алкоголізму анонімно, якісно і недорого гарантує реабілітаційний центр «Спасіння»!

Н ачать лікування.

Також можна записатися на прийом через сайт:

Не хоче лікуватися? Допоможемо! Ефективна мотивація!

І сторі одужання в реабілітаційних центрах клініки «Порятунок» (видеоотзывы)

Зв’язатися з нами:

тел. для регіонів: 8 (800) 777-90-25 (дзвінок безкоштовний)

Цілодобово! Анонімно!

Не відкладайте лікування, телефонуйте зараз!

МОТИВАЦІЯ НЕЗГОДНИХ НА ЛІКУВАННЯ.

анонімне лікування алкоголізму

Тест на солі.

УВАГА!

У клініці «Порятунок» з’явився тест на солі!

Дзвоніть!

Нагорода.

Клініка» порятунок » визнана кращою наркологічною клінікою і реабілітаційним центром найбільшим порталом наркологічні-клініки.рф.

Ми в соц.мережа.

Ефективне лікування алкоголізму і наркозалежності.

Ліцензія.

Наша клініка з лікування наркоманії та алкоголізму працює цілодобово і щодня. Ми надаємо такі послуги, як детоксикація (детокс) і реабілітація. Особлива увага приділяється психологічній залежності («тязі»). Також наша клініка практикує примусове лікування залежностей – мотивація пацієнта. Терміновий безкоштовний виїзд за пацієнтом. Є постлечебные програми і групи. Найсучасніші методи: підшивка (»вшивка»), кодування, програма 12 кроків-мінімальні ціни в Москві. У нас доступне ціноутворення на лікування, безкоштовне консультування. Ми завжди готові допомагати в позбавленні від залежностей. Можливе лікування алкоголізму в домашніх умовах. На питання «Підкажіть або порадьте хорошу наркологічну клініку або нарколога» відповідь однозначна: звертайтеся в клініку «порятунок»!

Ми знаємо, як змусити наркомана зняти ломку. Як відучити від наркотиків назавжди. Без згоди пацієнта лікування можливе. Замовляйте терміновий виїзд додому нарколога, психолога, які переконають наркозалежного приймати допомогу. Докладно.

Філія: Москва, вул. Мінусинська д. 3 Зручне розташування для жителів СВАО. Поруч з метро: Медведково Свіблово Бабушкінська. Найближчі міста: Митищі і Королев. Зручний проїзд з Ярославського шосе. Філія: Хімки, Лівобережжя зручне розташування для жителів САО. Поруч з метро: Річковий Вокзал Водний стадіон Планерна Сходненская. Міста поруч: Хімки Долгопрудний Лобня Зеленоград Красногорськ. Зручний проїзд з Ленінградського шосе. Філія: Москва, ЮВАО Зручне розташування для жителів ЮВАО. Поруч з метро: Рязанський Проспект Текстильники Кузьминки Вихіно. Зручний проїзд з Волгоградського і Ентузіастів шосе.

Увага! Відкриття нового стаціонару: Санкт-Петербург (СПб)

Також відкрився наркологічний реабілітаційний центр в Краснодарі, де ми приймаємо пацієнтів з Краснодарського краю, Ставропольський краї, Ростовській області, республік Крим, Калмикії, Північній Осетії, Карачаєво-Черкесії (Краснодар, Ставрополь, Майкоп, Черкеськ, Сочі, Новоросійськ, Геленджик, Туапсе, Сімферополь, Севастополь, Еліста, Ростов-на-Дону, Таганрог, П’ятигорськ, Нальчик, Владиваказ, П’ятигорськ та ін).

Якщо Ви помітили у дитини або близької Вам людини тривожні ознаки — постійну агресію, скритність, паніку, то це може бути симптомами наркоманії. Розширені зіниці, необгрунтований страх, припадок, напад, неадекватність, галюцинації, марення також можуть сигналізувати про проблему. В цьому випадку найкраще звернутися відразу за допомогою в професійну наркологічну клініку»порятунок». Саме в цій клініці ви можете анонімно пройти або здати тест на наркотики (визначення вживання і прийому), наприклад, тест на спайс по сечі.

Якщо ваші рідні або близькі — чоловік, брат, сестра, син або дочка почали вживати наркотики, не відвертайтеся, а допоможіть їм. Звертайтеся в наркологічний центр «Спасіння», і тут Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу і психологічну підтримку у важкий період життя. У клініці є жіночі і чоловічі відділення, адже лікування від наркотиків і алкоголізму у жінок і чоловіків мають деякі особливості та відмінності. «Порятунок» — це стаціонар закритого типу, тут пацієнти знаходяться в цілковитій безпеці і під ретельним наглядом фахівців.

Багато хто не вірить в те, що від залежності можна позбутися, звертаються в Православну Церкву, до різних знахарів при монастирях. Дуже часто можна почути благання родичів: «Порадьте, підкажіть, де лікують». Відома знахарка баба Шура з Абдуліно надає допомогу наркоманам і алкоголікам. Лікування народними методами і засобами не завжди виправдовує себе, куди надійніше звернутися до фахівців. Звертаючись за допомогою до нетрадиційної медицини, Ви ризикуєте втратити дорогоцінний час. У клініці «порятунок» використовують сучасне обладнання і перевірені методики лікування, які дійсно роблять позитивний вплив.

Якщо Ваша дитина нюхає, колеться чи палить наркотичні речовини, і Ви не знаєте з чого почати, то просто не втрачайте часу, довіртеся професіоналам своєї справи — медикам з центру «Порятунок». Зайдіть на офіційний сайт клініки, подивіться адреси, телефони і зв’яжіться зі співробітниками для отримання консультації. На сайті Ви зможете знайти всю необхідну інформацію, прочитати відгуки пацієнтів і їх родичів, форум. Замовте послугу зворотний дзвінок і отримаєте безкоштовну консультацію.

Для позбавлення від наркоманії та алкоголізму в клініці використовують сучасні і перевірені методики — 12 кроків, кодування, гіпноз, медикаментозне лікування. Також надаються такі послуги, як зняття ломки на дому, убод. Ви можете звернутися за допомогою, і медики центру приїдуть додому і проведуть всі необхідні дії, які ефективно допоможуть подолати ломку. Після цього хворого можна відправити в стаціонар на примусове лікування. Якщо наркоман не хоче проходити лікування, то зробити це можна навіть без згоди і відома хворого.

Алкоголізм — це теж гостро стоїть проблема. У клініці можна пройти кодування різними методами — лазерне кодування від алкоголізму, метод Довженка, за методом торпедо, внутрішньом’язова кодування. При необхідності до вас приїде нарколог додому (приїдуть, заберуть фахівці), проведе висновок із запою в домашніх умовах, призначить необхідне лікування і детокс. Алкоголізм може призвести до серйозних проблем — як фізичним (захворювання внутрішніх органів, цукровий діабет), так і до психологічних (агресія, шизофренія). Для кодування може бути використаний блок, подвійний блок, медикаментозне лікування також може допомогти, наприклад, гель Еспераль допомагає багатьом алкоголікам позбутися від проблеми і вийти із запою.

Реб центр «порятунок» — це шанс для багатьох на повернення до колишнього життя. Тут працюють кращі наркологи, психотерапевти і психологи, використовуються сучасні методи та інноваційне обладнання. Висновок із запою з виїздом, пивний запій і алкоголізм, наркоманія-все це можна побороти, головне, довіритися професіоналам.

Клініка «порятунок» — це своєрідний санаторій, де лікують малолітніх, адже підлітки часто просто не усвідомлюють складності цього захворювання. Тут можна пройти анонімно обстеження і лікування, лікарі клініки зроблять все можливе для позбавлення від залежності. Курс лікування буде прямо залежати від складності захворювання і тривалості прийому наркотиків. Якщо вас цікавить, скільки коштує допомога професіоналів, то можна відповісти з упевненістю-клініка пропонує своїм пацієнтам не тільки якісне, але і недороге лікування. Ціни та вартість послуг розраховуються в індивідуальному порядку і будуть залежати від типу лікування і часу перебування в центрі. Пам’ятайте про те, що підліток, в силу свого віку дуже вразливий, адже дитячий організм тільки розвивається, тому при виявленні перших симптомів потрібно відправляти дитину на примусове лікування. Наркоманія може призвести до таких серйозних захворювань, як ВІЛ, гепатит та інші.

Анонімна допомога алкоголікам.

Зміст:

Хворі на хронічний алкоголізм страждають не тільки від проявів хвороби, але і від неспроможності впоратися із залежністю своїми силами. Щоб звернутися до нарколога, їм доводиться долати комплекси провини, сорому і боязнь того, що про порок дізнаються оточуючі люди. Щоб уникнути цих проблем в наркоцентре «Алкоклиник» пропонується анонімна допомога алкоголікам.

Переваги конфіденційного лікування.

У більшості пацієнтів всі спроби позбавиться від зловживання, найчастіше закінчуються зривами. П’є людині дуже важко піти від нав’язливої психічної тяги (обсессии). Вона може переслідувати його як на свідомому, так і на підсвідомому рівні, зводячи всі думки і бажання тільки до випивки. Контролювати цей вид пристрасті дуже важко. Ситуація посилюється появою фізичної залежності . До психічного компоненту приєднується компульсивное (некерований) потяг. Боротися з ним ще важче, ніж з обсесивною тягою.

Особистість, що страждає алкоголізмом, усвідомлює власне безсилля перед пристрастю. Деякі люди здаються і продовжують спиватися. Інші намагаються не показувати свій порок перед близькими і родичами. Особливо приховувати свою хворобу доводиться перед колегами на роботі. Рано чи пізно хворий приходить до необхідності звернення за допомогою. Але при цьому він побоюється наслідків. Адже постановка на облік у державних наркологічних закладах тягне за собою низку обмежень.

З діагнозом «хронічний алкоголізм» буде неможливо:

Отримати посвідчення управління транспортом. Піти на підвищення і обіймати певні посади. Купувати дозвіл на право зберігання і володіння зброєю. Працювати по ряду професій.

Крім цих проблем, слух про наявність алкоголізму може сильно пошкодити особистої репутації, відштовхнути від спілкування, викликати негативне ставлення до особистості хворого. Саме тому особа, яка страждає алкогольною залежністю, шукає можливість проходження лікування в конфіденційному порядку.

Яким чином і де можна отримати анонімну допомогу при алкоголізмі.

Якщо ви шукайте медцентр, що допомагає позбутися від алкозалежності, зателефонуйте за телефоном гарячої лінії Центру «Алкоклінік». Дані про осіб, що проходять консультацію, діагностику і будь-який вид лікування, нікуди не передаються. Цей принцип-одне з основоположних правил клініки. Такий підхід відповідає всім юридичним вимогам і є абсолютно законним. Платні наркоцентри мають повне право лікувати своїх клієнтів анонімно.

Після дзвінка в колл-центр черговий оператор запропонує:

Відповісти на мінімум навідних питань (про вік хворого, стаж алкоголізації, тривалості запою, кількості вживаного алкоголю на добу і т. д.) Вибрати варіант допомоги – амбулаторну, стаціонарну, виїзд на будинок лікаря. Оформити виклик або записатися на прийом до фахівця. Для виклику нарколога додому треба буде вказати точну адресу.

Телефон гарячої лінії працює цілодобово. У диспетчера можна дізнатися відповідь на будь-яке питання і отримати обсяг необхідної інформації. Оператор надасть первинні дані про консультації у лікаря, діагностичних обстеженнях і лікувальних процедурах, сповістить про наявність вільних місць в стаціонарі.

Якщо потрібно транспортування з дому в клініку, ми можемо надати наш транспорт.

Деякі хворі відмовляються від проходження лікування, але при цьому їх родичі наполягають на наданні допомоги. В цьому випадку є можливість скористатися спеціальною послугою інтервенції. Без протизаконного примусу фахівці особливим варіантом мотивації в 80-90% ситуацій зможуть переконати клієнта в необхідності відвідування стаціонару.

Хто потребує в анонімному лікуванні.

Будь-яка людина, яка не може впоратися з прихильністю до спиртних напоїв, вимагає участі медиків в усуненні своєї біди. Найчастіше це особи, які страждають хронічним алкоголізмом, особливо II стадією, для якої характерний фізична пристрасть і запійні ексцеси. Хворі III стадією до допомоги платної наркоклініки звертаються рідко. Це пов’язано з вираженою деградацією особистості. На I стадії хвороби клієнти також звертаються до нарколога з метою усунення психічної залежності.

У ситуації злісного пияцтва пацієнти можуть самостійно зупинити процес. Але у ряду питущих спочатку ослаблена воля, в характері не вистачає твердості і рішучості, спостерігається емоційна нестійкість. В цьому випадку виявиться корисним конфіденційне лікування з подальшим кодуванням.

Які є протипоказання при наданні анонімної допомоги при алкоголізмі.

При деяких ситуаціях нарколог може відстрочити або відмовитися від надання наркопомощи. Це може статися на стадії діагностики. Лікар при огляді, опитуванні в ряді випадків виявляє стани, що вимагають участі фахівців тільки державних лікувальних установ.

Йдеться про:

Важких варіантах алкогольної інтоксикації. Найчастіше вони супроводжуються комою, небезпечними порушеннями діяльності серцево — судинної системи, гострою прогресуючою нирковою і печінковою недостатністю. У сформованих умовах потрібна негайна госпіталізація в реанімацію токсикологічних відділень. Виявленні наростаючих ознак гострих алкогольних психозів. Запущених стадіях супутніх соматичних і психічних захворювань з ускладненнями. У разі розвитку інфарктів міокарда, інсультів, ком при цукровому діабеті, загостренні шизофренії, інший психопатології. Беззастережну госпіталізацію в неврологічні та психіатричні лікарні вимагає виявлення епілептичних нападів, особливо — чергуються один за іншим.

Практично будь-який випадок з декомпенсацією є підставою відмови від госпіталізації в наркологічну клініку.

Склад анонімної допомоги алкоголікам.

Якщо після консультації диспетчера прийнято рішення про початок лікування, то першим кроком підбирається його варіант: вдома або в стаціонарі.

Зустріч з лікарем включає первинну бесіду і діагностичний огляд.

Доктор виявляє і встановлює:

Стаж зловживання спиртним. Стадію і тривалість перебігу хронічного алкоголізму (при наявності). Домінуючу форму алкоголізації: запої, постійне або переміжне пияцтво. Фортеця спиртного і споживане добове кількість. Тривалість запою (при запійному варіанті). Кратність і тривалість попередніх випадків лікування, результати терапії (з урахуванням кодування, тривалості ремісій). Ступінь деградаційних порушень особистості. Загальний стан психічного і фізичного здоров’я.

Важливе значення перед лікуванням має з’ясування фактів перенесених гострих психозів. Під час бесіди встановлюється вираженість бажання позбавлення від залежності, налаштованість на тверезість.

Діагностичний етап закінчується підбором терапії.

У план курсового зцілення входить:

Інфузійно-крапельна детоксикація. З її допомогою швидко очищається весь організм від накопичених етанолових отрут. Склад крапельниць підбирається з урахуванням стану і бюджету пацієнта. Крім очищення відновлюється порушений сольовий, водний, білковий баланс. Обов’язково вводяться вітаміни, що володіють протверезним ефектом. Тривала алкоголізація викликає дефіцит цих необхідних речовин. Немедикаментозна детоксикація. У клініці є можливість проведення процедура внутрішньовенної лазерного очищення (ВЛОК). Ряду хворих рекомендований плазмаферез, сеанси ультрафіолетового опромінення крові, оксигенотерапія та інші маніпуляції. Лікування соматичної патології (хвороб внутрішніх органів). Після руйнування тканин алкогольними токсинами потребують відновлення мозок, серце, печінку, ендокринні залози. В арсеналі клініки і лікаря на виїзді є метаболічні засоби, ноотропи, гепатопротектори, медикаменти нормалізують тиск і серцево-судинні розлади. При необхідності пацієнту вводяться протисудомні та інші симптоматичні ліки. Психотропна фармакотерапія знімає потяг до спиртних напоїв, нормалізує порушення сну, усуває емоційні розлади, попереджає розвиток психозів, відновлює процеси мислення, пам’ять. Психотерапія. У плановому порядку мотивація на тверезість доповнюється навіюванням, переконанням, гіпнотичними сеансами. На цьому етапі з’ясовується бажання і можливість проведення кодування. Кодування. Підібраним методом заборонної терапії завершується основний курс анонімної допомоги від алкоголізму. Лікар і пацієнт спільно підбирають найбільш підходящий спосіб і термін кодувального впливу.

Для остаточного відновлення нормального життя буде оптимально після заключного лікування пройти курс ресоціалізації в реабілітаційному центрі, перебування в якому також конфіденційно.

Авторство і редагування тексту: завідувач відділенням психііатрії та наркології МЦ «Алкоклінік», психіатр-нарколог Попов А. г., лікар психіатр-нарколог Сєрова Л. А.

Лікування алкоголізму анонімно.

Після довгої низки тривалих свят деякі люди, які мають проблеми з алкоголем, не можуть зупинитися, у них починається запій. Він небезпечний для здоров’я і благополуччя людини, а також може загрожувати і їхньому життю. Але і після його закінчення проблеми не закінчуються. Настає похмілля, нітрохи не менш важке і загрозливий стан, під час якого може розвинутися таке тяжке психічне ускладнення, як біла гарячка. Крім цього, від непомірного споживання спиртного страждає і весь організм людини: серце, печінка, підшлункова залоза, нервова система і т. д.

Професіоналами в області наркології та психіатрії алкоголізм розглядається як окреме захворювання і вимагає спеціалізованої медичної допомоги. Але не кожна людина готова звернутися в диспансер або до районного лікаря. Тому саме анонімне лікування дуже важливо для нормального самопочуття людини і повного позбавлення від алкогольної залежності. Психологічно для пацієнта дуже важливо, що про нього нічого невідомо і ніхто не дорікне згодом.

Як лікувати алкоголізм?

Лікування алкоголізму анонімно ніяк не ущемляє можливості пацієнта. Він сам або його лікуючий лікар можуть вибрати найкращий і найбільш дієвий метод. Це може бути лікування гіпнозом, метод Довженка, «Торпеда», «Еспераль», голковколювання, лазерна корекція та ін. Ціна залежить від обраного способу і складності протікання медичних заходів. В середньому вона становить від восьми тисяч рублів.

Якість анонімного лікування нічим не відрізняється від звичайного. У нього входять такі обов’язкові процедури, як виведення з запою і боротьба з похмільним синдромом. За ними слідують дезінтоксикаційні заходи з допомогою новітніх препаратів останнього покоління, коли за допомогою крапельниці вводяться фармакологічні засоби, що полегшують роботу мозку, нервової системи та інших важливих життєвих органів і систем. Проводяться фізіотерапевтичні, психотерапевтичні та інші заходи для полегшення стану пацієнта. Обов’язковою умовою лікування є фізіологічне відновлення організму і його функцій, постраждалих за час запою. А за бажанням пацієнта можна зробити кодування на певний час. Після цього слід приступати до реабілітації, тобто повернення до повноцінного здорового життя. Пацієнт повинен повністю усвідомити згубність своєї звички, самостійно прийняти рішення покінчити з нею, і в цьому йому допоможе лікар-нарколог. Він дасть пацієнту відчути себе повноцінним членом суспільства, знайти нормальні сімейні відносини і створить мотивацію для пошуку хорошої роботи.

Професійна допомога при анонімному зверненні.

Лікування алкоголізму анонімно є дуже важливою залишає допомоги при алкогольної залежності, так як людина спочатку не відчуває дискомфорту з приводу свого звернення в медичний центр до нарколога. Він точно знає, що ні знайомі, ні колеги по роботі, ні інші пацієнти ніколи не дізнаються про те, хто він.

У нашому медичному центрі проводиться анонімне лікування алкоголізму в повному обсязі — від виведення з запою до повернення до повноцінного життя без спиртного. Лікарі нашого центру-професіонали своєї справи, що мають великий досвід роботи. Лікування будується за індивідуальною, добре продуманою схемою з урахуванням всіх психологічних і фізичних особливостей пацієнта. Лікар збирає повний анамнез захворювання, результати аналізів та обстеження внутрішніх органів, вивчає можливі супутні захворювання, наявність проблем з психікою. Це дуже важливо для того, щоб заздалегідь передбачити можливі ускладнення, які можуть виникнути під час лікування.

Куди відправити алкоголіка на лікування від алкоголізму? Пропонуємо безкоштовне та анонімне рішення!

Лікування алкоголізму потрібно дуже багатьом. Ось тільки не всі знають, куди можна звернутися алкоголіку або його родичу за допомогою. Хтось і не здогадується про можливість пройти безкоштовне і анонімне соціальне відновлення (з подальшою адаптацією) в добровільних відновлюють спільнотах в Москві або в Московській області.

Соціальне відновлення в центрі «Твоє Рішення» — це ефективний метод допомоги алкозалежним позбутися згубної пристрасті.

Наша спільнота орієнтована на допомогу людям, які потрапили в складні життєві ситуації на території столичного регіону. Але ми готові надати допомогу жителям та інших регіонів!

І ще, ми не приймаємо людей примусово, без їх особистої згоди на пропонований курс.

Відгук випускника, що пройшов програму:

Ми допоможемо Вам позбутися від алкоголізму.

Телефонуйте прямо зараз!

анонімне лікування алкоголізму

Зміст матеріалу:

Що для вас найбільш цікаво?

Первинна медична допомога.

Лікування алкогольної залежності в Москві. В чому допомагають клініки та реабілітаційні центри?

Першим етапом якісної допомоги при алкогольній залежності буде позбавлення від абстинентного синдрому і детоксикація. Медичні центри, клініки, лікування алкоголізму, наркодиспансери готові запропонувати курс швидкого виведення із стану сп’яніння і очищення організму.

Після зняття сп’яніння можна їхати на програму реабілітації.

Хочемо зазначити, що лише половина наших підопічних у спільноті» твоє рішення » проходять попереднє зняття абстинентного синдрому та детокс. Друга половина хворих приїжджає на програму минаючи клініки, медичні центри лікування алкозалежних і наркологічні диспансери.

Який варіант придатний конкретно вам, вирішуєте ви самі.

Ми не надаємо медичних наркологічних послуг.

Самі розумієте, що після клініки або наркологічного диспансеру хворий на алкоголізм потребує комплексної реабілітації з подальшою адаптацією.

Просіть про допомогу якомога швидше.

Час зателефонувати нам.

Ласкаво просимо на програму соціальної реабілітації!

Допомога алкозалежним у відновлюючому співтоваристві » твоє рішення»

У невеликих групах, в яких зібрані люди зі схожими проблемами, допомога в лікуванні алкоголізму, наркоманії, ігроманії найбільш ефективна.

Наша спільнота – це звичайні люди. Всі ми об’єднані однією метою – знову повернутися до тверезого, соціально активного і корисного способу життя.

Ми дотримуємося моделі терапевтичного співтовариства: ми певний час живемо в одному домі, разом проходимо пропоновані заняття, тренінги, разом працюємо і ведемо домашнє господарство.

Тепла атмосфера взаємної довіри і емоційної підтримки поступово витісняє стару модель поведінки і спосіб мислення залежних людей. Це мотивує людей до того, щоб знайти нові навички життя тверезої людини.

Дізнайтеся докладніше про життя в співтоваристві:

Як краще мотивувати алкоголіків на лікування.

Ефективне лікування алкоголіків, так само як і наркоманів, може бути можливим тільки за умови того, що залежна людина усвідомлює (хоч в якійсь мірі) всю складність ситуації, в яку потрапив він сам і його сім’я.

Один з ключів до успішної реабілітації-це добровільне прагнення алкозалежного повернутися до тверезого способу життя!

Але це нереально, скажуть багато жінок! Мій чоловік нічого не хоче міняти, нікуди не поїде, для нього моя пропозиція про лікування алкоголізму здасться жартом або маренням.

Виділимо кілька правил, які допоможуть родичам змотивувати алкоголіка на проходження курсу лікування, реабілітації, соціальної адаптації:

Пам’ятка для родичів:

Алкоголізм-це хвороба, від дії якої страждає вся сім’я.

Якщо у вашому будинку живе алкозалежний, значить проблеми не тільки у нього, але і у вас. Ефективне лікування алкогольної залежності можливо, коли всі члени сім’ї буду задіяні в пошуку відповідного варіанту вирішення ситуації, що склалася.

Якщо ваш близька людина продовжує пити – значить вам необхідно змінитися самому.

Усвідомте нарешті, що так більше тривати не може! Ви щось робите неправильно! Якби з Вашого боку було б зроблено все можливе, то ваш чоловік (дружина, син, дочка або інший родич) вже б перебував у клініці або реабілітаційному центрі.

Дізнайтеся все про ті організації, які займаються лікуванням алкоголізму.

Це дуже важливо! Ви самі повинні чітко розуміти, які послуги пропонуються на цьому ринку. Ви спілкувалися з дільничним наркологом? Які ціни на курс детоксикації в хороших клініках? Скільки триває подальша реабілітація та адаптація? Як пройти лікування алкоголізму безкоштовно? Чи завжди допомога буде анонімна?

І дуже важливо, щоб ви самі знали на них відповіді! Що ви запропонуєте своїй близькій (і поки що будь-якій) людині?

Перші 3 пункти стосувалися родичів. Це початок, відправна точка успішного мотиваційного процесу.

Наступні пункти – кілька практичних порад:

анонімне лікування алкоголізму

Зверніться за допомогою до нас!

Наша програма допомоги нарко та алкозалежним людям працює близько 15 років і включать елементи психологічної допомоги родичам!

Ви не залишитеся одні, ми разом будемо шукати спосіб, як допомогти вам і вашим близьким.

Гарне рішення-познайомитися з людьми, які вже пройшли лікування.

У Москві і Московській області живе багато випускників нашого відновлюючого співтовариства. Багато з них готові стати вам помічниками: зустрітися, поспілкуватися, познайомитися з алкозалежним.

Будьте наполегливі і послідовні в своїх діях!

Практика показує, що багато алкоголіки погодилися на лікування, поїхали на програму відновлення в співтовариство після того, як їм поставили ультиматум: або курс реабілітація або вулиця!

Позбавте алкоголіка грошей!

Не потурайте примх залежного, не «ведіться» на шантаж або обман. Дуже часто вони п’ють саме на гроші родичів.

Читайте матеріал:

Ще один відгук про нашу спільноту:

Питання та відгуки про ефективне лікування алкоголізму в клініках, реабілітаційних центрах, спільнотах.

Розділ коментарі ми зробили для того, щоб у вас вила можливість задати своє питання публічно і отримати на нього відповідь знаючи, що ця тема цікава іншим читачам.

Друге призначення цього розділу – публікація відкликанням про лікування алкоголіків і наркоманів в різних реабілітаційних центрах, клініках, відновлювальних товариствах, монастирях і т. п. Будемо раді, якщо ви залишите адреси та телефони організацій, в яких лікування алкоголізму виявляється анонімно і безкоштовно. Особливий інтерес до подібних центрів, які розташовані в Москві і Московській області.

Анонімне лікування алкоголізму.

Потрібно терміново і анонімно вилікуватися від алкоголізму? Пропонуємо психологічні методи лікування алкоголізму в нашій клініці.

Жінці набагато важче визнати залежність від алкоголю. З цієї причини лікування жіночого алкоголізму протікає довше, а дзвонити лікарям потрібно негайно.

Дуже часто залежність людини становить небезпеку і для нього самого, і для його близьких. Однак в деяких випадках офіційне приміщення людини в лікувальний заклад неприпустимо. Це негативно відбивається на соціальному становищі. Виникають труднощі з роботою або її подальшим пошуком. Крім того, державні наркологічні центри можуть не надати повноцінної допомоги. Усвідомлення цього тільки погіршує стан хворого, знижуючи його шанси на позбавлення від згубної звички. Тому анонімне лікування від алкоголізму-одна з найбільш затребуваних послуг в спеціалізованих клініках.

Анонімне лікування алкоголізму.

при замовленні з сайту.

Дзвоніть! Працюємо цілодобово!

Лікування алкогольної залежності – це завдання, яке повинні вирішувати тільки кваліфіковані лікарі з відповідною освітою і кваліфікацією. Звернення за допомогою до різних «народних цілителів», як правило, не допомагає. Величезне значення має бажання самого хворого раз і назавжди позбутися згубної звички і повернутися до нормального способу життя.

Алкоголізм – це не тільки медична, але і соціальна проблема. Ціна зайвої чарки-це зруйновані сім’ї і втрата поваги в суспільстві. Комплексне лікування передбачає не тільки медикаментозну і психологічну допомогу, але і тривалий процес соціальної реабілітації. Вкрай важливо, щоб всебічну допомогу алкоголікам, які бажають вилікуватися, надавали рідні та близькі. Якщо від хворого відвертаються навколишні, то процес соціальної адаптації багаторазово ускладнюється.

Однією з причин, по якій залежна людина відмовляється від наркологічної допомоги, є боязнь розголошення інформації про його недугу. Але такий страх не має під собою грунту, тому що фахівцями нашої клініці «Верімед» суворо дотримується принцип конфіденційності. Ми ніколи не передаємо інформацію про своїх пацієнтів третім особам. Більш того, ви можете бути можете бути оформлені в нашому медцентрі під вигаданими даними. При цьому анонімне лікування від алкоголізму має на увазі комплексний підхід до вирішення проблеми.

Вартість послуг.

Виїзна служба найменування послуг Ціна висновок із запою-крапельниця стандартна (акція!) 3000 руб. висновок із запою-крапельниця подвійна (Краща ціна!) 5000 руб. ВІП — очищення 7000 руб. Виведення з запою + одночасне кодування на 12 місяців 7900 руб. Виведення з запою + одночасне кодування на 24 місяці 9500 руб. Консультація лікаря психіатра з виїздом на будинок 5000 руб. Чергування лікаря психіатра-нарколога на дому (за добу) 25000 руб. Нічний виклик лікаря з 23.00 до 6.00 (Акція!) 0 руб. Виїзд за МКАД, за кожні 10 км шляху 500 руб. Виїзд лікаря-нарколога на будинок 1500 руб. Транспортування в стаціонар у супроводі лікаря за погодженням.

Процедура кодування НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ ЦІНА Кодування препаратом Дисульфірам 12 міс. 8 500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 3 роки 7000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 3 роки 7000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 12 міс. 8000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 2 роки 9500 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 3 роки 11500 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 3 міс. 18000 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 5 міс. 23000 руб. введення Вівітрол (VIVITROL) 1 міс. (Краща ціна!) 25000 руб. Подвійний блок 12 міс. (Новинка!) 6500 руб. Потрійний блок 12 міс. 8500 руб. кодування по Довженко 12 міс. 8000 руб. кодування по Довженко 2 року 9500 руб. кодування по Довженко 3 року 10500 руб. провокація при кодуванні 800 руб. розкодування від 3000 руб.

Акції та знижки При повторному зверненні в клініку — 10% знижка Знижка на первинне звернення по рекомендації — 15%!

Звертаємо вашу увагу, що в даному прайсі наведено не повний список послуг . З докладним переліком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . Якщо Ви не знайшли цікаву для вас послугу, будь ласка, зателефонуйте нам по телефону +7 (909) 636-85-38 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця!

Загальна схема лікування при алкоголізмі.

Сучасна медицина має в своєму розпорядженні великий арсенал ліків, засобів і методик, що допомагають впоратися з алкогольною залежністю. Фармакологічна промисловість випускає цілий ряд засобів, призначених для перорального прийому та інфузійного (внутрішньовенного) введення. У кожного ліки є свої показання та протипоказання, тому самолікування часто завдає організму серйозної шкоди, зокрема – провокує загострення вже наявних хронічних захворювань.

Щоб перервати запій і назавжди позбутися від тяги до спиртного недорого і анонімно, в Москві вам достатньо зателефонувати консультанту центру «Веримед». Фахівці ведуть прийом цілодобово. Якщо вам або вашим близьким потрібна допомога, то при необхідності вона буде надана в амбулаторних умовах (на дому). Лікування проводиться тільки за умови згоди пацієнта. Для складання схеми лікування при алкоголізмі психіатри-наркологи клініки «Веримед» проводять всебічну і об’єктивну оцінку фізичного та психічного стану пацієнта.

План терапії алкогольної залежності має на увазі:

Виведення із запою . Воно включає заходи по детоксикації організму, купірування абстинентного синдрому і відновленню водно-електролітного балансу. За показаннями, пацієнтам призначаються сильнодіючі засоби-седатики для стабілізації стану нервової системи. Потім вживаються заходи по загальному зміцненню організму. Хворому вводяться вітамінні препарати, і призначається дієта зі строгим дотриманням питного режиму. Боротьба з тягою до алкоголю . Цей етап анонімного лікування від алкоголізму має на увазі вироблення умовного рефлексу, що не дозволяє вживати алкогольні напої. Для цього використовуються як медикаментозні препарати, так і сугестивні і гіпнотичні методики. Підтримуюча терапія . Її мета – закріпити позитивний ефект терапії і створити особливі умови, що допомагає зберегти тверезість. Таке лікування алкоголіків проводиться в амбулаторних умовах або в умовах реабілітаційних центрів.

Важливо: Ціни на лікування алкогольної залежності в клініці «Веримед» цілком демократичні, тому професійну допомогу у повному обсязі може отримати навіть пацієнт з невисоким рівнем доходів. Як правило, питуща людина за пару місяців витрачає на спиртне більше грошей, ніж потрібно на курс терапії.

Як проводиться висновок із запою, очищення і відновлення організму в медцентрі » Веримед»

При анонімному лікуванні алкоголіків для виведення із запою потрібне внутрішньовенне введення розчинів (крапельниці), що нейтралізують етанол і прискорюють процес виведення отруйних продуктів його розпаду. Крапельно вводяться Унітіол, Гемодез, Реополіглюкін, а також 5% глюкоза або фізрозчин. Для прискорення виведення отруйних речовин і профілактики набряку мозку дезінтоксикаційні розчини підсилюють, вітамінами В і сечогінними препаратами. Зменшують алкогольну абстиненцію також нікотинова, фолієва і аскорбінова кислота, тіосульфат натрію, магнію сульфат. За показаннями, в схему анонімного лікування алкоголізму хворим призначають медикаментозну підтримку інших органів – печінки, серця, мозку. Ці процедури краще проводити в стаціонарі, але в ряді випадків практикується і висновок із запою на дому. Склад крапельниць підбирається індивідуально і завит від ступеня сп’яніння, тривалості запою і особливостей організму хворого. Процес очищення організму може бути прискорений завдяки лазерному опроміненню крові, плазмоферезу, озонотерапії, ксенонотерапії.

Боротьба з тягою до алкоголю.

анонімне лікування алкоголізму

Для ефективного анонімного лікування алкогольної залежності, як правило, використовуються препарати, що формують огиду до будь-яких спиртовмісних напоїв і навіть до легкого запаху етанолу-аверсивна терапія. Більшість засобів даної групи створено на основі одного і того ж активного інгредієнта – дисульфіраму. У їх числі широко відомий Еспераль (ступінь очищення у нього найвища), Тетурам, Антабус, Фенібут. В основі дії таких препаратів – блокування ферментів, відповідальних за розщеплення ацетальдегіду – проміжного речовини, що утворюється при розпаді етанолу. Поява симптомів похмілля пов’язано якраз з появою в крові ацетальдегіду. При наявності в крові дисульфіраму, на тлі прийому навіть мінімальної дози алкоголю, у пацієнта різко підвищується тиск, частішає серцебиття, з’являється нудота і блювота, і розвивається інтенсивний головний біль. Відчувши хоча б раз настільки сильні прояви інтоксикації, людина, що страждає алкоголізмом, змушений утримуватися навіть від слабоалкогольних напоїв. При тривалому утриманні тяга поступово слабшає, оскільки організм (зокрема – психіка) в певній мірі перебудовується.

Аверсивний метод анонімного лікування алкоголізму має на увазі застосування таблетованих форм препарату, внутрішньовенне і внутрішньом’язове кодування, а також вшивання ліків під шкіру в сідничну область або під лопатку. Завдяки кодуванню активна речовина препарату присутній в організмі постійно протягом певного строку – від 3 місяців до 5 років. Вартість процедури буде залежати від обраного препарату і бажаної тривалості його дії. У ряді випадків можуть бути задіяні гіпнотичні і сугестивні практики, що дозволяють створити антиалкогольні установки в головному мозку пацієнта.

Хороший ефект дають і психологічні методики лікування алкоголіків, проводяться висококваліфікованими психологами і психотерапевтами нашого центру в Москві повністю анонімно.

Підтримуюча терапія.

Для закріплення отриманого результату анонімного лікування алкоголізму та соціальної реабілітації людини, що стала на шлях зцілення, лікарі нашої клініки рекомендують перебування в спеціалізованих центрах, індивідуальну роботу з психологом або заняття в групах анонімних алкоголіків. При наближенні закінчення терміну кодування, пацієнт мотивується на повторне кодування, розраховане на довший термін. Потрібна мотивуюча допомога алкоголіку або лікування алкоголізму? Хочете, щоб терапія була надана анонімно? Наберіть номер телефону нашого центру просто зараз: + 7 (909) 636-85-38 !

Анонімне лікування алкоголізму в Москві.

Алкогольна залежність-це серйозне захворювання, побороти яке самостійно під силу далеко не кожному пацієнтові . Тому існують спеціальні медичні установи, в яких хворим допомагають позбутися алкогольної залежності і повернутися до тверезого життя. ПС клініка. РФ пропонує своїм пацієнтам послугу з анонімного лікування алкоголізму за допомогою медикаментозних препаратів і регулярної роботи з психологом. Якісне та ефективне лікування алкоголізму в Москві – це тільки ПС Клініка.РФ.

Методи позбавлення від алкогольної залежності.

Лікування алкоголізму в нашій клініці передбачає проведення комплексу заходів, спрямованих на очищення і відновлення організму пацієнта, а також формування у хворого психологічної стійкості до алкоголю. Зазначимо, що при анонімному лікуванні алкоголізму в нашому центрі медикаментозна терапія застосовується тільки на початковому етапі. Основний упор фахівці нашої клініки роблять на психологічну роботу з пацієнтом.

Ми не використовуємо таких застарілих методів, як підшивання або кодування, які в разі зриву хворого можуть призвести навіть до летального результату. Протягом усього часу позбавлення пацієнта від алкогольної залежності в стінах нашого центру з ним постійно проводяться сеанси психотерапії, а саме словосполучення «лікування алкоголізму анонімно» робить наших хворих більш розслабленими і готовими до сприйняття доносимой до них інформації.

Реабілітація алкоголезалежних в стаціонарі.

Анонімне лікування алкоголізму в ПС клініка. РФ має на увазі також знаходження пацієнта в стаціонарі. Чому? На це є ряд вагомих причин:

Хворий постійно перебуває під наглядом персоналу, який в будь-який момент готовий надати медикаментозну та психологічну підтримку;

Пацієнт повністю огороджений від впливу поганої компанії і не має доступу до алкоголю;

В процесі анонімного лікування відбувається поступова адаптація до соціуму. Курс реабілітації передбачає регулярне спілкування пацієнта з такими ж хворими. До того ж люди, які вже побороли свою тягу до спиртного, на своєму особистому прикладі доводять знову надійшли до нас на лікування алкозалежним, що у них є всі шанси раз назавжди побороти цю страшну хворобу.

Як бачите, анонімне лікування алкоголізму в ПС клініці. РФ-це шанс на повернення близьких Вам людей до нормального життя. Тому якщо ви бачите, що ваш родич або знайомий вже не в змозі самостійно впоратися з тягою до спиртним напоям, звертайтеся до нас. Ми зробимо все можливе для того, щоб повернути в суспільство здорову і психологічно адекватну людину.

Анонімне лікування алкоголізму.

Алкоголізм з кожним роком стає все більш поширеною проблемою. На жаль, ця хвороба не щадить нікого – від неї страждають люди різних статей, віку, не залежно від соціального статусу, фінансового стану та місцевості, в якій вони проживають.

Але, в сучасному суспільстві сформувалася вкрай негативне ставлення до алкогольної залежності, і якщо про проблему людини стає відомо широкому колу людей, це серйозний удар по його репутації. Тому більшість людей, які зіткнулися з подібною проблемою, воліють анонімне лікування алкоголізму, як можливість відновити здоров’я, не нашкодивши своєму іміджу і репутації. Що являє собою така терапія алкогольної залежності, які її переваги і недоліки?

Читайте також.

Читайте також.

Переваги анонімного лікування.

У будь-якої форми лікування алкогольної залежності є свої переваги і недоліки. Але, сьогодні переважна більшість людей, які зважилися на боротьбу з цією недугою, вибирає саме анонімну форму лікування. Це не дивно, адже у такої методики є ряд переваг::

Перший і найважливіший аргумент – відомості про проблему алкоголізму не спливуть ніде, ні під час проходження терапії, ні після повного одужання. Завдяки цьому пацієнт може бути абсолютно спокійний за свою репутацію – відомості про його проблему не стануть відомі його колі спілкування, начальству і колегам. Пацієнт має повне право не надавати про себе ніяких відомостей, або ж вказати вигадані дані. Як правило, для терапії в подібних центрах не потрібні навіть документи, що посвідчують особу. Звертаючись в клініку, яка надає послуги лікування, пацієнт може уникнути постановки на облік у нарколога за місцем проживання. При зверненні в державний лікувальний заклад фахівці зобов’язані внести дані в амбулаторну карту і за необхідності поставити на облік людини, що страждає алкоголізмом, особливо якщо були зареєстровані випадки рецидиву. Постановка на облік – це необхідність профілактичних оглядів протягом 3-5 років, залежно від особливостей законодавства. Анонімне лікування алкоголізму – мінімум стресу та переживань для людини, що бореться із залежністю, що додатково сприяє результативній терапії. Часто люди уникають візитів до нарколога, але в разі анонімного лікування їм нема про що переживати. Анонімне лікування проводиться в приватних клініках, які орієнтовані на результат, а не на сам процес. В таких організаціях працюють висококваліфіковані фахівці, які знають тонкощі проблеми і мають актуальні знання та методики для їх вирішення. У державних клініках лікування проводять за традиційним, часто застарілими методиками, які не завжди гарантують результат. Від одужав людини не потрібно регулярного відвідування фахівців, профілактичних оглядів та здачі аналізів – після закінчення курсу, реабілітації і соціалізації, він може забути про свою проблему, як про страшний сон. У клініках з можливістю анонімно вилікуватися від алкогольної залежності часто надають послугу виїзду додому для виведення із запою, зняття абстинентного синдрому. Тобто, в деяких випадках тривале перебування в стаціонарі алкоголіку не потрібно. Лікарі подібних клінік працюють за принципом «лікуємо – забуваємо», тому виклик фахівця додому для детоксикації або виведення з запою дозволить зберегти конфіденційність.

Недоліки анонімного лікування.

Анонімне лікування від алкоголізму має також і недоліки. На відміну від державних медустанов, вартість звернення в приватну клініку набагато вище. Послуги фахівців, медикаменти і лікування зажадають чималих фінансових вкладень. Крім цього, анонімне звернення в клініку для лікування алкогольної залежності не дає можливості офіційного оформлення лікарняного, на час проходження терапії. У державному диспансері видають довідку, на підставі якої роботодавець зобов’язаний звільнити працівника від виконання своїх обов’язків на період лікування і відновлення. Тобто, якщо пацієнта лікуватимуть анонімно, проблеми на роботі або в навчальному закладі йому доведеться вирішувати самостійно. Існує ще один ризик – якщо людина потрапить до непрофесіоналам, і постраждає від анонімного лікування, буде складно довести це в суді і вимагати компенсацію.

Як проводиться анонімне лікування алкоголізму.

Методика практично не відрізняється — в курс лікування входять такі заходи, як детоксикація, зняття абстинентного синдрому, відновлення організму, постраждалого від алкоголю, реабілітація і соціалізація. Найчастіше, пацієнти звертаються в Приватні клініки тільки для зняття фізичних симптомів – наслідків зловживання алкоголем. Але, зупинивши абстинентний синдром, позбувшись болю і нездужання, анонімний пацієнт не вирішує проблему залежності повністю.

Для остаточної перемоги над алкоголізмом, особливо якщо він протікає у важкій формі, важливо не тільки позбавлення від тілесних симптомів, але і опрацювання проблемних моментів з психотерапевтом, усунення причин нездорового пристрасті, відновлення ресурсу особистості. Сучасна психотерапія має всі необхідні знання для діагностики причин розвитку алкоголізму і їх ефективного усунення, але для цього потрібен час, відкритість пацієнта до співпраці і бажання назавжди звільнитися від залежності.

Методики анонімного лікування.

Сучасні клініки пропонують різні методики допомоги в подоланні алкогольної залежності. Є кілька найбільш популярних і ефективних.

Гіпноз – використання різних гіпнотичних технік для впливу на підсвідомість людини. Ефективність безпосередньо залежить від професіоналізму лікаря. Статистика показує, що гіпноз ефективний в 70-75% випадків.

Кодування (методика Олександра Довженка) — це один з різновидів гіпнотичного впливу. Сучасні фахівці все частіше відмовляються від використання даної методики, так як вона не є універсальною і не може бути ефективно застосована для всіх пацієнтів.

Дисульфірам-спеціальний препарат, який вводиться внутрішньовенно або ж підшкірно у вигляді капсули. Методика заснована на дисульфірамової реакції-викликає стійку непереносимість алкоголю навіть в мінімальних дозах. Процедура дуже ефективна, але має ряд протипоказань і побічних ефектів, вимагає попереднього детального обстеження стану здоров’я.

Відвідування анонімних груп.

Алкоголізм-глибока проблема, яка часом вимагає системного і комплексного підходу. Найчастіше люди виявляються наодинці зі своєю хворобою, страхами і складнощами в її подоланні. Але, сьогодні існують анонімні групи, в яких вони можуть не тільки отримати підтримку для боротьби із залежністю, але і пройти групову психотерапію.

Фахівцями розроблені покрокові програми для групової терапії. Тут люди можуть підтримувати одне одного, обмінюватися досвідом, спілкуватися і, головне, вони не залишаються наодинці з усім, що їх турбує. У групах анонімних алкоголіків пацієнт не зустрінеться з засудженням, зневажливим ставленням і упередженістю, так як вони створені для підтримки та психотерапевтичної опрацювання особистісних проблем.

Практика лікування алкоголізму показує, що люди, які відвідували анонімні групи і отримували там підтримку, менш схильні до рецидивів і швидше долають труднощі реабілітації і соціалізації. Відвідування груп підтримки, на думку фахівців, здатне доповнити комплекс терапевтичних заходів і зробити його більш ефективним.

Для повного лікування фахівці використовують не тільки медикаментозне лікування, але і весь комплекс терапевтичних заходів. Важливою складовою результативної терапії є бажання пацієнта позбутися проблеми, а також сталість і чітке дотримання всіх приписів і рекомендацій.

Вилікувати алкоголізм неможливо.

Випробувано безліч способів, але нічого не допомагає? Чергове кодування виявилося неефективним? Алкоголізм руйнує вашу сім’ю?

Не впадайте у відчай, знайдено ефективний засіб він алкоголізму. Клінічно доведений ефект, наші читачі випробували на собі . Читати далі>>

Анонімне лікування алкоголізму.

анонімне лікування алкоголізму

Якщо вам потрібно анонімне позбавлення від алкоголізму або анонімний висновок із запою, ви звернулися точно за адресою! Відома російська клініка Rehab Family допоможе вам в цьому як ні хто інший. У нас зібрані самі професійні лікарі, вже не один рік займаються успішним лікуванням такого роду захворювань.

Лікування алкоголізму анонімно.

Немає абсолютно ніякої потреби ще раз повторюватися про те, наскільки лікування алкоголізму є серйозною і складною проблемою. У всі часи правителі приділяли цій проблематиці величезне значення. Якщо, наприклад, в роки існування СРСР проблема алкогольної залежності наважувалася навіть примусовими методами, то на сьогоднішній день підхід до цього явища змінився.

Безліч пацієнтів, швидше за все, погодилися б на лікування, але їх зупиняє той факт, що про це може дізнатися з їх оточення. Це може бути пов’язано з безліччю факторів. Так, алкоголік цілком може бути відомою людиною або навіть займати високий посадовий пост. А деякі просто побоюються, що їх засудять їхні знайомі та друзі. З цієї причини лікування алкоголізму анонімно і є таким затребуваним в наш час.

Висновок із запою анонімно.

До такого явища як запій призводить надмірне вживання алкоголю протягом декількох днів, тижнів і навіть місяців. Перебуваючи в такому стані людина, приймаючи чергову порцію спиртного, на певний час відчуває якесь полегшення. Але потім організм перенасичується алкоголем і настає такий момент, коли він не в змозі його цілком переробити. Продукти розпаду замість виведення з організму, продовжують накопичуватися і викликають сильну інтоксикацію, що в свою чергу призводить до синдрому похмілля. Як вже говорилося раніше, стан дещо поліпшується, коли хворий знову приймає нову порцію алкоголю, але потім йому знову стає гірше. Так це триває по колу до тих пір, поки похмілля не стане настільки сильним, що в підсумку зможе привести нещасного до справжнісінької білої гарячки або навіть до смерті.

Природно, в даній ситуації допомога професіоналів просто необхідна. Якщо ви побоюєтеся, що хто-небудь про це дізнається, разом з клінікою Rehab Family ви можете допомогти своїй близькій людині здійснити висновок із запою анонімно.

Анонімний висновок із запою.

Таким чином, як говорилося раніше, одним з найголовніших факторів для більшості страждають даним захворюванням людей є повна анонімність. Вони найрішучішим чином намагаються уникнути розголосу своєї слабкості, ретельно приховують її, природно, відмовляючись вставати на облік у спеціалізований наркологічний диспансер. Анонімний висновок із запою-це єдино можливий шанс для того, щоб покінчити з алкогольною залежністю без будь-якого психічного дискомфорту для хворого.

Анонімний підхід дає гарантію відсутності обліку, конфіденційного характеру інформації про те чи іншому пацієнта, практично повної відсутності дискомфортних відчуттів для хворого. Завдяки сучасному підходу, якому слід російська клініка Rehab Family, у Вас є можливість поділитися своєю проблемою лише з тими людьми, з якими Ви постійно контактуєте, і залишити Ваші слабкості секретом для всіх сторонніх.

Клініка Rehab Family допоможе повернути людину до повноцінного життя!

Лікування алкоголізму анонімно.

Надмірне споживання спиртних напоїв послаблює фізичне і психічне здоров’я, руйнує організм, призводить до деградації особистості, втрату роботи та друзів, потрапляння на узбіччя життя. Немає сумнівів в тому, що алкогольна залежність являє собою трагедію не тільки для хворої людини, але і для його близьких, які часто занурюються у відчай, намагаючись безрезультатно впоратися з проблемою. В даний час розроблено безліч методів лікування алкоголізму. Але багато пацієнтів, навіть бажаючи позбутися від тяги до спиртного, не хочуть звертатися за медичною допомогою, побоюючись розголосу. Вони прагнуть приховати свою проблему від оточуючих – сусідів, друзів і колег по роботі. Але навіть в такій ситуації є вихід – цілком можливо, лікування алкоголізму в Москві анонімно. Пацієнти стають на шлях позбавлення від згубної звички, при цьому їм дається шанс зберегти роботу і відносини з друзями і діловими партнерами. Якщо у залежної людини є мотивація позбутися своєї пристрасті, йому готові запропонувати допомогу фахівці психотерапевтичного центру в Москві.

Як проходить терапія.

Лікування алкоголізму складається з декількох етапів.

Мотивація. Зазвичай до фахівців звертаються близькі алкоголіка. Він же сам упевнений, що абсолютно не залежить від спиртного і може в будь-який час кинути пити. Тому для початку з потенційним пацієнтом проводиться підготовча робота, що з’ясовує глибинні мотиви залежності. Формування установки на позбавлення від психологічної тяги до спиртного і алкогольної залежності. Вплив за допомогою спеціальних методик на психіку залежної людини без зміни його характеру і світогляду. В результаті блокується прагнення до випивки і виробляється байдужість до алкоголю, а пацієнт починає відчувати смак до життя і помічати інші речі, що приносять задоволення.

Кваліфікований фахівець обов’язково використовує при лікуванні індивідуальний підхід.

Чи гарантується анонімність при безкоштовній допомозі.

У тих випадках, якщо сім’я залежного від алкоголю вибирає безкоштовне лікування, потрібно звернення в наркологічний диспансер. Постановка на облік накладає ряд соціальних обмежень до кінця лікувального курсу. У зв’язку з цим говорити про анонімне лікування не доводиться. Наркооблік є захисним заходом з боку держави щодо соціально небезпечного явища.

Приватні центри суворо дотримуються принципу анонімності. Вся інформація про пацієнтів, що проходять лікування алкоголізму, є конфіденційною, тобто при заповненні договору на медичні послуги не потрібно надавати документ, що засвідчує особу. Постановки на облік не відбувається. Ціни на анонімне лікування алкоголізму при цьому доступні. Крім того, відмова від спиртного допоможе заощадити гроші, які раніше витрачалися на нього.

Чи можливе самостійне позбавлення від згубної звички.

Часто люди намагаються боротися з алкоголізмом своїми силами, використовуючи народні методи. Але мало того, що вони виявляються малоефективними або нездатними перемогти підступну хворобу, такі заходи можуть бути небезпечні. Великий ризик побічних ефектів і важких зривів. Звернення за лікуванням алкоголізму до фахівців-лікарів-психотерапевтів і наркологів-дозволяє підбирати відповідні методи для кожного пацієнта. Важливим пунктом є робота з родичами хворого.

Лікування алкоголізму в Москві в центрі «ДАР» передбачає використання заходів психотерапії, спрямованих на визнання шкоди спиртного, мотивацію на позбавлення від згубної звички та підтримання настрою на тверезе життя.

Стаття написана під кураторством доктора Баласанов Р. В.

Анонімність лікування від алкоголізму в наркологічній клініці.

Процес постановки на облік і його наслідки часто вступають в конфлікт з базовими принципами медичної етики. Рутинна практика — коли будь затриманий у п’яному стані і доставлений поліцією на експертизу або людина, що прийшла в наркодиспансер за процедурою детоксикації або кодування від алкоголізму — автоматично стає обліковими хворим. Були випадки, коли людину не сповіщали про планову постановці на облік, іноді — проінформують, але не питають згоди — це порушує не лише закон, але й вступає в серйозний конфлікт з одним із базових принципів медичної етики — принципом автономії.

Пацієнту не тільки не дають можливості прийняти свідоме і добровільне рішення про взяття на облік, але і не інформують його про можливі наслідки та ризики цього кроку, а гарантії конфіденційності та збереження особистої інформації не можуть бути надані — практика показує, що дані про пацієнтів, які перебувають на обліку, можуть потрапити в будь-які руки — від батьків пацієнта до міліції або роботодавця.

Принцип благодіяння, вимагає, щоб лікування приносило користь, і ця користь переважувала витрати і ризики, порушується самим принципом здійснення наркологічного обліку, коли власне лікування не проводиться, а пацієнт, який звертається за допомогою, у кращому випадку направляється в наркологічний стаціонар. Наркологічний облік не може нічого запропонувати хворому алкоголізмом, він може тільки відібрати (конфіденційність і безпеку) і обмежити (можливість отримання роботи), пацієнт ж не отримує від наркообліку нічого.

Порушення принципу не заподіяння шкоди в процесі лікування безпосередньо пов’язане з порушеннями конфіденційності та обмеженнями на роботу в певних областях — шкода, що наноситься, пацієнту, не ілюзорний і може бути виміряний — в недоотриманих рублях або числі затримань поліцією (це число зростає після постановки на облік).

Існування анонімного лікування алкоголізму — як єдиної альтернативи постановці на облік — знаходиться в непростих взаєминах з принципом справедливості, коли не постановка на облік і свобода від його наслідків доступна для частини алкоголезалежних — здатних заплатити, і недоступна для іншої, менш забезпеченої частини. Втім, ця етична проблема вирішена в частині російських регіонів — там анонімне лікування недоступне ні для кого, незалежно від раси, статі та соціального походження.

Норма лояльності ставить перед лікарями, які здійснюють облік, непросте питання-до кого лікар повинен бути лояльний-до пацієнта або суспільства з його інституціями і принципами. Ця норма, як вона сформульована у «Принципах біомедичної етики», передбачає пріоритет інтересів даного конкретного пацієнта перед інтересами третіх осіб або інститутів (читай — перед інтересами суспільства в цілому, як раз і представленого цими «третіми особами» і «інститутами»). До кого ж лікар повинен бути лояльним до конкретного пацієнта з його конкретними потребами або розмитим «суспільними інтересами», як лікар (або бюрократ, який пише для нього інструкції) їх собі уявляє? Реальність дає нам очевидну відповідь на це питання — лікарі лояльні до «суспільних інтересів», а благо пацієнта принесено в жертву «суспільному благу».

Крім того, що ця ситуація неетична, вона ще й не має під собою раціонального (науково-доказового) обґрунтування. Система наркологічного обліку не приносить «суспільного блага»: хворі на алкоголізм, перелякані перспективою постановки на облік і негативних наслідків, що настають за цим, намагаються уникати лікування і неминуче продовжують алкоголизироватся; поставлені на облік алкоголіки, позбавлені можливості отримати кваліфіковану роботу, маргіналізуються і криміналізуються, а упереджене ставлення поліції до хворих алкоголізмом і схильність наркологів ділитися інформацією про поставлених на облік з силовими структурами збільшує їх шанси приєднатися до тюремної популяції.

Статичні дані про кількість алкоголіків в Росії, що надаються системою обліку, занижені в декілька разів — осіб з алкогольною залежністю уникає лікування в державних клініках, щоб не бути зареєстрованим і ці дані не можуть бути використані для довгострокового планування антинаркотичних заходів в силу своєї неточності. Таким чином, лояльність до системи не приносить плодів- «програють» і хворі на алкоголізм, і суспільство.

Фахівці Наркологічної клініки «Еспераль» допоможуть Вам, де Ви або Ваш близька людина гарантовано анонімно пройдете лікування від алкоголізму або процедуру кодування від алкоголю.

Лікування алкоголізму.

Ефективне лікування алкоголізму в анонімній наркологічній клініці в Краснодарі і Краснодарському краї, повне відновлення з гарантією від зриву.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

За визначенням, алкогольна залежність — це захворювання, при якому хворий відчуває нестримне бажання (потяг) до вживання спиртного, незважаючи на явні, очевидні руйнівні наслідки для життя та здоров’я хворого. Самостійно подолати цей недуг під силу далеко не кожній людині — це завжди складний індивідуальний процес, що вимагає участі як самих пацієнтів, так і фахівців. Для того, щоб почати лікування алкоголізму потрібно, в першу чергу проконсультуватися з фахівцями.

Цілодобово, у будь-який момент ви можете звернутися до нас в клініку і почати процес повернення до нормального життя. Тут готові вас вислухати, надати необхідну допомогу, порадити оптимальний вихід із ситуації.

Якщо ви або ваші близькі страждають від проблем з алкоголем, ми, лікарі Центру практичної наркології пропонуємо пройти комплексне анонімне лікування алкоголізму в Краснодарі!

Первинна консультація з усіх питань-безкоштовна. Госпіталізація в клініку — процес повністю добровільний. Якщо немає можливості домогтися від алкоголіка згоди на госпіталізацію, наші співробітники і тут можуть допомогти: у зручний для вас час досвідчені психологи проведуть мотивуючу бесіду і переконають на госпіталізацію.

Види і ціна лікування алкоголізму.

анонімне лікування алкоголізму

Для кожного, хто поступив на лікування, підбирається індивідуальна схема терапії. Приймаємо хворих навіть у найважчих психо-фізичних станах. Спеціалізація клініки — лікування чоловічого, жіночого, а також підліткового алкоголізму. Будь-який вид залежності (пивний, винний) не буде сюрпризом для наших фахівців.

Незважаючи на те, що кожен клінічний випадок звернення в клініку індивідуальний, завжди можна вибрати те, що потрібно саме вам. Вартість різних видів лікування алкогольної залежності наступні:

Кожен випадок залежності — індивідуальний, до того ж не кожному підійде будь-яка методика на вибір. Тому, в залежності від ситуації, всі вищевказані способи можуть застосовуватися послідовно змінюючи один одного в міру досягнення необхідного терапевтичного ефекту, або виступати як єдиний самодостатній метод терапії. Виходячи з цього, вартість, ціна, лікування алкоголізму в Краснодарі може змінюватися і буде залежати від об’єктивних факторів. У будь-який момент ви можете розрахувати об’єктивну ціну всіх послуг, скориставшись можливостями нашого онлайн-калькулятора.

Всі методики можуть, залежно від ситуації, застосовуватися як окремо, так і послідовно в рамках єдиної комплексної терапії.

Стаціонарне лікування алкоголізму.

Цей вид лікування алкоголізму в Краснодарі здійснюється в стаціонарному відділенні Центру практичної наркології за допомогою проведення детоксикацинной терапії і звільнення організму від залишків і продуктів розпаду алкоголю. Всі процедури при цьому проводяться з метою купірування (зняття) фізичної залежності до спиртного. Головним завданням лікарів стаціонару є повне відновлення фізичного та психоемоційного стану хворого після тривалої алкогольної інтоксикації.

Усунення фізичного потягу лікарі здійснюють за допомогою інфузії (крапельниці від алкоголю). У процесі детоксикації хворого виводять зі стану запою або алкогольної коми, знімають всі прояви алкогольного похмілля і відновлюють нормальний стан. Після стаціонару хворий в найкоротші терміни приходить в норму, безпечно і безболісно долає болісний етап алкогольного похмілля. Тривалість перебування в стаціонарі становить від 1 до 7 днів.

Стаціонарне лікування алкоголізму може надаватися у вигляді разових процедур по зняттю запійного стану або як вступна процедура для проведення протиалкогольних процедур.

Амбулаторна терапія алкоголіків.

Для тих, хто в силу деяких причин не можуть лягти в стаціонар, ми пропонуємо амбулаторний варіант терапії, який, як правило, підходить хворим зі стійкою мотивацією до одужання. Амбулаторне лікування алкоголізму в Краснодарі передбачає проходження спеціального терапевтичного курсу у вигляді систематичних візитів до нарколога для участі в антиалкогольних сеансах.

Амбулаторна терапія складається з наступних послуг:

Разове екстрене зняття алкогольної інтоксикації( виведення із запою); проведення антиалкогольної терапії (кодування від алкоголізму).

Амбулатаное лікування алкоголізму — це найбільш адаптивний під пацієнта спосіб позбавлення від залежності. Головна перевага методики полягає в його економічності, безпеки і досягненні швидкого результату.

Психосоціальне лікування алкогольної залежності.

Всім, хто вирішив назавжди позбутися від проблем з алкоголем слід пам’ятати, що стаціонар або амбулаторія не дає повної гарантії успішного результату. Для того, щоб повністю позбутися залежності, потрібно прибрати хворобу з голови алкоголіка. Саме за таким принципом діє психосоціальне лікування алкогольної залежності (реабілітація), яка в цьому плані-найефективніший і доступний метод.

Психосоціальний курс терапії проходить у вигляді тривалого перебування пацієнтів у реабілітаційному центрі для алкоголіків, де вони щодня відвідують сеанси групової та індивідуальної психотерапії, беруть участь у тренінгах, семінарах і колективного життя центру. Терапевтичний процес побудований на принципах «програми 12 кроків». Тривалість становить від 3 до 6 місяців. Наприкінці реабілітаційного курсу, пацієнти ще деякий час проходять заключний етап лікування — реадаптацію в суспільстві.

У процесі психосоціальної терапії хворі повністю позбавляються від залежності і повертаються додому абсолютно здоровими і тверезими людьми.

Якщо для вас цікавить ефективне, а головне, доступне за вартістю анонімне лікування алкогольної завивисимости-початкові проходження психосоціальної реабілітації!

Комплексне лікування алкоголізму.

Для тих, хто вагається з вибором найбільш ефективного способу позбутися алкоголізму потрібно пам’ятати, що стійкий результат досягається лише при комплексному підході з дотриманням суворої терапевтичної послідовності. Виходячи з цього, комплексне лікування алкоголізму має проходити в кілька етапів :

Кожен з вищевказаних етапів може застосовуватися в якості окремої самостійної методики.

Тільки при комплексному підході хворий отримує потужний набір наркологічної допомоги, який надійно позбавляє будь-якого від згубної залежності.

Детоксикація організму від алкоголю.

Для боротьби з симптомами відміни (похмілля) лікарі нашого центру можуть застосовувати заміщають алкогольні ефекти препарати для полегшення стану алкоголіка, яке поступово поліпшується в процесі лікування. Крім цього, лікарі використовують ліки, що мають дезінтоксикаційними властивостями, проводять вітамінотерапію, застосовують заспокійливі і серцеві засоби.

У складних невідкладних станах (отруєння, алкогольна кома), коли традиційними методами провести детоксикацію неможливо, застосовують немедикаментозні способи виведення алкоголю з організму (гемосорбція і плазмоферез). Паралельно з усуненням фізичних симптомів похмілля лікарі займаються і психо-емоційним відновленням хворого.

Алкогольна детоксикація організму не є повноцінним способом лікування алкоголізму — це лише тимчасова міра перед серйозним системним лікуванням.

Усунення потягу до вживання спиртного.

Усунення фізичної тяги до спиртного виступає, як правило другим етапом комплексного лікування алкоголізму в Краснодарі. Головні цілі терапії — стійке придушення тяги до випивки і формування у хворого жорсткого відрази до алкоголю. Для цього лікарі використовують медикаментозне або психотерапевтичне кодування.

У центрі практичної наркології можна скористатися наступними послугами з цієї категорії: підшивка або укол від алкоголізму препаратами «Торпедо», «Еспераль» або «Налтрексон» на будь-який термін, а також гіпнотичний вплив за методом О. Довженка. Крім вищевказаних методів практикуються немедикаментозні методики, такі як: голковколювання, електросон і лазерна терапія.

Терапевтичний принцип кодування полягає у виробленні у алкоголіка негативної реакції на спиртне. Цей ефект досягається за допомогою спеціальних засобів і медикаментів, які об’єднані єдиним терміном «сенсибілізація». За допомогою сенсибілізації подальший прийом алкоголю робиться неможливим.

Проходження реабілітації для алкоголіків.

Реабілітація — заключний етап комплексного лікування алкоголізму в Краснодарі. Як показує практика, всі інші методики в порівнянні з реабілітацією не дають 100% гарантії на повне одужання. Це пов’язано з тим, що долаючи хворобливу тягу до випивки, хворий залишається з розвинувся у нього синдром психічної залежності. Алкоголік, який роками формувався в голові у пацієнта, навіть після стаціонарного лікування незабаром дасть про себе знати і змусить людину знову почати зловживання. Для того, що б цього не сталося, потрібно пройти психо-соціальну реабілітацію.

Принцип лікувального впливу реабілітації полягає в повній перебудові особистості, набутті навичок та інструментів подолання спокус, активній участі в сімейному і суспільному житті і повного перезавантаження колишніх цінностей.

Реабілітацію алкоголіки проходять у вигляді цілодобового перебування в спеціальних умовах реабілітаційного центру, де вони регулярно беруть участь у семінарах, тренінгах, групових та індивідуальних заняттях.

Процес реабілітації повністю позбавляє від залежність і повертає в життя нормальним і тверезим людини.

Переваги лікування алкоголізму в нашій клініці.

За роки роботи лікарі нашого наркологічного центру довели, що ми — краща клініка з лікування алкоголізму. На чолі наших відносин до пацієнтів ми ставимо:

Дотримання абсолютної анонімності , без постановки на диспансерний облік; Професійний ліцензований медперсонал , 10 років досвіду в області наркології; Комфортні умови перебування (сучасний стаціонар і реабілітаційний центр); Гарантія на результат , по закінченню кожного видається сертифікат.

Всі наші фахівці працюють з переконанням, що в основі терапії алкоголіків лежить, в першу чергу, усунення причин виникнення надмірного захоплення спиртними напоями. Такий підхід практично у всіх випадках дає позитивний результат.

Якщо проблема з алкоголем заважають вам жити, не чекайте поки вона перетворить ваше життя на суцільний кошмар, звертайтеся в Центр практичної наркології і почніть лікування.

Центр анонімного лікування алкоголізму.

Центр анонімного лікування алкоголізму запрошує на терапію всіх бажаючих позбутися залежності і підвищити якість власного життя.

Анонімне лікування алкоголізму.

Алкоголізм анонімно в нашій країні лікується давно, і треба сказати, що лікується цілком успішно.

Можна сприймати ці слова, як твердження, а можна подумати над їх змістом.

Візьмемо, наприклад, людину, багато і регулярно п’є, тобто алкоголіка. Уявімо собі, що з якихось міркувань він втомився пити і вирішив зав’язати.

Уявімо, що цей чоловік проявив свідомість і не пішов до ворожок і екстрасенсів, а прийшов в клініку анонімного лікування алкоголізму, де кваліфіковані лікарі врятували його від не дає спокою недуги.

Може наш пацієнт вважати себе вилікувалися від алкоголізму?

Ось в цьому питанні і криється наріжний камінь взаємин людини і алкоголю.

Вивчаючи проблему анонімного лікування алкоголізму, дуже часто стикаєшся з такими поняттями як чоловічий і жіночий алкоголізм.

При цьому, хочеш того чи ні, але натрапляєш мало не на «канонічні правила, свідчать, що чоловічий алкоголізм лікується, а жіночий — на жаль немає!

Звучить це практично як вирок.

Однак ми не можемо погодитися з цим, так як маємо досить великий і цілком позитивний досвід в цьому відношенні.

Приводяться нами доводи досить прості.

анонімне лікування алкоголізму

Багато публікацій, в яких йдеться про неможливість лікування жіночого алкоголізму, посилаються на психологічне підгрунтя цієї проблеми стосується саме жінок.

Тим часом у чоловіків, говоряться в публікаціях, все вирішується простіше, так як проблеми чисто фізичні.

Ми знову не можемо погодитися з такими твердженнями, так як у чоловіків так само є свої психологічні проблеми, але вони інші, ніж у жінок. Якщо в цьому не розбиратися і не видаляти ці проблеми, то алкоголізм, дійсно перетворюється в невиліковну хворобу як для чоловіків, так і для жінок.

Критика, яка, безумовно, не обійшла увагою дане питання, гучно повідомляє, що це якщо не повна нісенітниця, то оману.

Багато хто стверджує, що жіночий алкоголізм лікується точно так само, як чоловічий.

І ось тут настає найцікавіший момент наступний після частки»але».

З нього і почнемо: «… але за однієї умови – стверджує критика, — алкоголік, неважливо, чоловік або жінка, ніколи більше не повинен пити, навіть традиційну чарку по святах».

Яке ж це з дозволу запитати анонімне лікування від алкоголізму?

Уявіть собі, що ви захворіли на ангіну, катаючись на лижах або ж просто прогулюючись морозним днем.

Лікар з поліклініки, до якої прикріплені, прописав вам необхідні ліки і перед відходом сказав: «Коли одужаєте, більше ніколи не катайтеся на лижах і не гуляйте по вулицях взимку».

Звучить, може бути дещо перебільшено, але сенс, тим не менш, залишається. З подібного вироку випливає тільки одне, варто вилікувався від алкоголізму прийняти, так би мовити, «на груди » традиційні сто грам і він знову алкоголік? Скажемо більше. Так, природно, захворювання повертається як тільки хворий порушує режим призначений лікарем -наркологом. Так само, як і будь-яке інше захворювання повернеться, якщо порушувати прописаний лікарем режим.

Бували випадки, що людина починала пити і повертався до старої залежності після однієї банки навіть безалкогольного пива.

Його це вина? Не думаємо.

Це вина тих, хто, вибравши певні методи терапії, перервав тривалий запій, полегшив страждання пацієнта пов’язані з похмільним станом. Але висновок із запою не є лікуванням і, природно, людина повертається до свого колишнього стану. При цьому захворювання починає прогресувати, тобто розвивається великими темпами.

Вже не знаємо, якими методами лікують анонімно алкоголізм ті, хто публікує статті з обіцянками швидкого і миттєвого позбавлення від алкоголізму шляхом простого виведення з запою або очищення організму від алкоголю, та тільки табу на алкоголь – це ще не одужання.

Вилікувався анонімно від алкогольної залежності людина може бути визнана тоді, коли на дружній вечірці або в ресторані, він може випити чарку горілки або келих вина, і зуміти на цьому зупинитися, а не знову не вдариться в черговий запій.

Тобто той, хто подолав у тому числі і психологічну залежність.

Той, хто тепер знає, що вживання алкоголю не метод вирішення проблем і не панацея від поганого самопочуття.

Той може вважатися здоровим і вільним від алкогольної залежності.

Анонімне лікування алкоголізму.

Комплексний підхід, який ми застосовуємо в нашій клініці, дає шанси не тільки позбутися від алкоголізму, але і не повернеться до нього знову.

Зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію по телефону: + 7 495 135-44-02.

Анонімне лікування алкоголізму.

Центр «Здорове покоління» здійснює анонімне лікування алкоголізму, гарантуючи повну конфіденційність для своїх пацієнтів. Анонімне лікування алкоголіків проходить в ряд послідовних етапів, серед яких потрібно відзначити наступні:

Підготовчий; Детоксикація; Психологічна реабілітація; Ресоціалізація.

Анонімне лікування алкоголізму починається з бесіду у нарколога, де фахівець допомагає мотивувати пацієнта на відмову від руйнівного зілля. Успіх терапії тісно пов’язаний з усвідомленим вибором хворого встати на шлях зцілення. Анонімне лікування алкоголізму проходить в комфортних умовах стаціонару, де є все необхідне для досягнення позитивного результату.

Перші два тижні з пацієнта знімається абстинентний синдром. Для очищення організму від токсинів та інших шкідливих речовин застосовуються новітні препарати, які дозволяють відновитися без фізичних страждань.

Анонімне лікування алкоголізму в Москві проходить по сучасним програмам, які себе позитивно зарекомендували в клініках по всьому світу.

Способи анонімного лікування алкоголіків в центрі Здорове Покоління.

Анонімне лікування алкоголіків здійснюється за допомогою таких методик, як:

Суть цих програм полягає у формуванні у пацієнтів нової моделі поведінки. Фахівці проводять з хворими сеанси групової терапії, допомагаючи кожному алкоголіку розібратися в своїх внутрішніх проблемах без допомоги гіпнозу. Програми реабілітації акцентують увагу хворих на таких цінностях, як доброта, чесність, відповідальність, повага до себе і оточуючих.

Психологічна реабілітація триває близько півроку, після чого пацієнти проходять етап ресоціалізації. Це важлива частина зцілення, що дозволяє пацієнтам набути впевненості в якості повноцінних членів суспільства. Анонімне лікування алкоголізму в Москві включає в себе можливість зайнятися спортом. Для пацієнтів організовуються тренування з єдиноборств, де хлопців привчають стежити за своїм харчуванням і здоров’ям.

З новими спортсменами проводяться майстер-класи і влаштовуються змагання. Крім іншого, пацієнти клініки можуть увійти в нове життя, освоївши професію оператора, редактора, веб-дизайнера, майстра з педикюру, стиліста, фітнес-інструктора. Крім того, центр проводить навчання та стажування з основ лідерства. У числі іншого хворі можуть пройти навчання на отриманні водійських прав.

Здорове Покоління: можливість лікування алкозалежних анонімно.

Центр «Здорове покоління» здійснює лікування алкозалежних анонімно, дозволяючи зберегти свої дані в таємниці. При надходженні в клініку з хворим проводяться мотиваційні бесіди і детально пояснюються методи терапії. Лікування алкозалежних анонімно дозволяє позбутися страху отримати розголос свого хворобливого стану.

Після проходження реабілітаційного періоду пацієнти повертаються в нормальне життя повністю здоровими і очищеними від згубного впливу зеленого змія. Кожен вступник в клініку алкоголік проходить ретельну процедуру детоксикації з індивідуальним підбором препаратів. Усередині клініки завжди панує атмосфера взаємоповаги, взаємодопомоги і безпеки.

Підопічні центру можуть розраховувати на чуйне ставлення персоналу і готовність допомогти у вирішенні будь-якої проблеми. Психотерапевти клініки вчать справлятися зі стресом без сторонньої допомоги і лікарських препаратів. Пацієнти клініки можуть отримати нову професію. Центр надає допомогу в працевлаштуванні на новому місці роботи.

Анонімне лікування алкоголізму.

Алкоголізм досі вважається в нашому суспільстві «шкідливою звичкою». Багато хто помилково вважає, що людина в змозі самостійно впоратися з тягою до спиртного. Таке сприйняття хвороби пояснює відкидання соціумом людей, що зіткнулися з проблемою залежності від спиртного.

Алкоголізм накладає свій негативний відбиток на особистість людини, його поведінку, нерідко-на ставлення до роботи і близьким. Не дивно, що алкозалежним відмовляють у прийомі на роботу, їм важко, а часом і просто неможливо побудувати повноцінні відносини і завести сім’ю.

Для того, щоб допомогти таким людям наш наркологічний центр проводить анонімне лікування алкоголізму. Велика програма, що охоплює фізичні, психологічні і моральні аспекти алкогольної залежності, допомагає раз і назавжди позбутися від тяги до спиртного. Анонімність лікування дозволяє зберегти в таємниці взагалі сам факт перебування в наркологічному стаціонарі або проходження амбулаторного лікування з приводу алкоголізму.

На відміну від державних диспансерів, де всі пацієнти обов’язково піддаються обліку, у приватній наркологічній клініці пацієнт може отримати кваліфіковану допомогу нарколога без паспорта, під іншим прізвищем і ім’ям. Але навіть якщо ви не приховуєте своїх особистих даних, звернувшись в наш центр, ви можете не турбуватися про збереження лікарської таємниці.

Як проводиться анонімне лікування алкоголізму в нашому центрі.

Лікування алкогольної хвороби у нас складається з декількох етапів:

зняття запою; психотерапевтичного лікування, спрямованого на зменшення психологічної залежності від спиртного; реабілітації видужуючого.

Зняття запою анонімно може проводитися в нашому відділенні наркології, або у пацієнта на дому. Проведення домашнього лікування алкогольної хвороби можливо тільки при відносно легких запоях у пацієнтів з досить хорошим станом здоров’я. Для всіх інших госпіталізація є обов’язковою мірою, оскільки тільки в умовах відділення таким пацієнтам може бути надана повноцінна медична допомога.

Зняття запою триває в середньому 2-7 діб. За цій час кишечник і кров людини з допомогою спеціальних препаратів і процедур очищається від алкоголю і продуктів його переробки. Лікар призначає препарати, які допомагають впоратися з тяжкими симптомами похмілля і пригнічують бажання пацієнта прийняти нову дозу спиртного.

Після цього пацієнт проходить анонімне лікування алкоголізму у психотерапевта. Лікування допомагає сформувати у людини огиду до спиртного і мотивувати його змінити свій спосіб життя. На третьому етапі пацієнт відправляється в реабілітаційний центр. Центр знаходиться за межами Москви, оскільки основним компонентом лікування залежностей є «відрив людини від звичного йому середовища і способу життя. У центрі реабілітується допомагають психологи, психотерапевти, консультанти з хімічних залежностей. Коли людина морально і фізично виявляється готова до повернення в соціум, він виписується з центру і повертається додому.

Всі випускники Центру отримують гарантію, що дозволяє пройти повторний безкоштовний курс в разі зриву. Але на щастя, таке трапляється дуже рідко, і в 90% випадків анонімне лікування алкоголізму в нашій клініці призводить до довічного відмови людини від спиртних напоїв.

Якщо ви страждаєте алкогольною хворобою і давно мрієте позбутися своєї недуги, знайте: у вас відмінні шанси зробити це! Ви можете зробити перший крок назустріч своєму здоров’ю вже зараз! Записатися на безкоштовну консультацію дуже легко: просто телефонуйте! Телефон для зв’язку в розділі «Контакти».

Анонімне лікування алкоголізму.

Хронічний алкоголізм викликає у залежної людини важкі фізичні і психічні страждання. Хворий відчуває болісний комплекс від неможливості впоратися самому зі своєю згубною пристрастю. Втрата віри у власні сили заснована на недотриманні обіцянок тверезого життя, як іншим, так і самому собі.

Пацієнт починає усвідомлювати, що сила хвороби перевищує його можливості звільнитися від неї. Дуже важко впоратися з нав’язливою психічною (обсесивною) тягою , присутньою в думках цілодобово. А нападоподібний фізична залежність, що виявляється неприборканим (компульсивним) потягом повністю позбавляє клієнта волі.

Підстави для проходження лікування алкоголізму анонімно.

Питуща людина дуже переживає власне безсилля і не хоче показувати його своїм близьким, колегам, просто знайомим. Залежний відчуває тривогу у зв’язку з можливими соціальними обмеженнями. Саме з цією проблемою доведеться зіткнутися хворому, якщо його захворювання офіційно зареєстровано в державних наркологічних установах.

Постановка на облік в цьому випадку може стати перешкодою для:

заняття певних посад; отримання водійських прав; придбання ліцензії на право володіння зброєю; освоєння деяких професій.

Навіть можливий факт визнання в суспільстві питущої людини алкоголіком може бути вагомою причиною бажання проходження лікування в конфіденційному порядку.

Де і як пройти анонімне лікування алкоголізму.

Вихід із ситуації, що склалася є. Наша клініка «Алковіт» всі варіанти наркологічної допомоги надає строго конфіденційно. Ніякі відомості про своїх клієнтів вона не розголошує. Законодавство Російської Федерації офіційно дозволяє всі медичні види допомоги здійснювати в режимі повної анонімності. Так що будь-яке звернення до нас в сторонніх організаціях не фіксується і відомості про пацієнтів нікуди не передаються.

Анонімна допомога алкоголікам надається:

анонімне лікування алкоголізму

в амбулаторному режимі; в клінічних умовах стаціонару; вдома у пацієнта.

Якщо у вас виникла необхідність в допомозі нарколога, просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом! Вам оперативно відповість черговий фахівець. Уточнивши за допомогою навідних питань всі необхідні нюанси, він швидко оформить виклик і дасть потрібні поради. Лікар приїде за вказаною адресою протягом години після закінчення вашої бесіди з диспетчером. Якщо є потреба зустрічі з доктором в певний час, то ви можете вказати конкретно, коли має приїхати лікар. Терапія вдома і в стаціонарі виявляється цілодобово.

Якщо необхідна госпіталізація, бажано перед приїздом уточнити наявність вільних місць по телефону. Ми можемо супроводити пацієнта на нашому транспорті. У разі відмови питущої людини (у фазі сильного сп’яніння) від допомоги, але при наполегливому бажанні родичів, клінікою надається можливість інтервенції – посиленого варіанту мотивації на лікування.

Що входить до складу анонімного лікування алкогольної залежності.

Перед початком будь-якого виду терапії, належить пройти первинний огляд і бесіду.

Доктору необхідно з’ясувати:

стаж захворювання; стадію хронічного алкоголізму; форму зловживання: постійна, запойная, псевдозапойная, переміжна; фортеця прийнятих спиртних напоїв, добові дози; чи були раніше курси терапії, і який їх результат: пройдені кодування, тривалість ремісії; глибину алкогольної деградації; стан фізичного та психічного здоров’я, наявність хронічних захворювань.

Лікар встановлює ступеня бажання лікування і прагнення до тверезості. Після всіх необхідних діагностичних процедур складається план майбутніх лікувальних заходів.

Як вдома, так і в стаціонарі курс лікування складається з:

Детоксикації. Очищення крові-найперший і найважливіший етап початку зцілення алкогольної залежності. Склад інфузійно-крапельної терапії формується індивідуально. Ми знаємо, що п’ють люди часто не можуть дозволити собі дорогі ліки і шукають можливість лікуватися недорого. З цією метою крапельниці підбираються так, щоб їх могли собі дозволити люди різного достатку. Немедикаментозної детоксикації. Дія фармацевтичних засобів у лікарняних умовах можна доповнити процедурами лазерного очищення, плазмаферезу, ультрафіолетового опромінення крові та іншими. Особливо ці маніпуляції виявляються корисними людям, що мають протипоказання до застосування препаратів, що входять в лікарську детоксикацію. Ціни на ці види очищення вказані на сайті. Лікування хронічних патологій, супутніх захворювань і ускладнень. У всіх осіб, які страждають алкогольною залежністю, вражені мозок, серце, печінку. Тому до складу протиалкогольного циклу анонімного лікування алкоголізму обов’язково входять кошти, спрямовані на лікування цих органів. Метаболічні препарати, гепатопротектори, кардіопротектори, ліки, що знижують тиск і т. д. підбираються в індивідуальному порядку кожному хворому. Психотропні фармсредства. Дана група є особливо важливою в зціленні алкозалежності. Вона допомагає запобігти розвитку психозів, стабілізувати емоції, поліпшити пам’ять та інші функції нервової системи. Психотерапія. Основне завдання цього виду впливу – усвідомлення своєї хвороби, стимуляція бажання позбавлення від неї. Психотерапевтичні форми допомоги – навіювання, переконання, гіпноз – готують клієнта до прийняття заборонної терапії. Кодування. Цей етап анонімної допомоги алкоголікам є заключним. Його основна мета – запобігання повернення (рецидиву) хвороби – зриву. Для цього в організм вводиться один з протиаклогольних препаратів на дисульфірамовій основі, або пацієнт піддається стрес-терапії по Довженко. Вартість кожної кодувальної процедури можна дізнатися у диспетчера або на сайті.

Конфіденційне лікування в клініці «Алковіт» — запорука майбутнього нормального життя. Звертайтеся до нас. Разом ми швидко знайдемо спосіб позбавити вас від хвороби і повернути до нормального життя.

Лікування алкоголізму анонімно в Москві.

Провідні фахівці в області терапії залежностей пропонують лікування алкоголізму анонімно в Москві і жителям інших міст країни, що потрапили у важку життєву ситуацію. Пропонована реабілітація стане початком нового, успішного життя в тривалій ремісії.

Її початковий етап обов’язково пов’язаний з проведенням скрупульозних деінтоксикаційних заходів для полегшення поточного стану залежного. Вони проводяться в кращих столичних наркологічних клініках. Далі залежні надходять під контроль кращих лікарів наркологів, психологів, терапевтів.

Важливо! На жаль, багаторічний стаж вживання алкоголю не залишає шансів на збереження здоров’я. Етанол комплексно пригнічує життєдіяльність всіх без винятку органів і систем людини. Тому ми попереджаємо як самих залежних, так і їх родичів, що не гарантуємо стовідсоткового відновлення соматичного здоров’я людини довго вживав спиртне. Це неможливо. Це потрібно зрозуміти і прийняти як даність, з якою варто змиритися. Але ми не опускаємо руки і готові боротися до кінця у вигляді стійкої, бажано довічної ремісії для вашого близької людини! Ми допоможемо йому увійти в життя без алкогольного і наркотичного дурману, в життя з хорошими перспективами і новими горизонтами.

Лікування алкоголізму анонімно в Москві » Версіо»

Фахівцями центру використовуються методи психологічного відновлення залежних, що відповідають чинним міжнародним і російським стандартам. Разом з успішним позбавленням від алкоголізму і наркоманії, нами проводиться лікування ігроманії в Москві. Досвід фахівців дозволяє ігроманам розлучитися зі своєю неприємною звичкою і жити спокійним життям, в якій не буде згубних пристрастей і тяги до ігрових автоматів, он-лайн казино, ставок і карткових турнірів.

Серед основних переваг лікування алкоголізму анонімно в Москві саме в нашому реабілітаційному центрі, слід обов’язково виділити:

Лікування в першу чергу душ підопічних.

Застосовуючи свій досвід і кращі практичні напрацювання, залучаючи до програми реабілітації інших залежних, ми боремося з проблемою в області психологічних переживань людини. Такий підхід дозволяє позбавляти резидентів від замкнутості, недовіри, статусу відсутності проблеми і заперечення необхідності реабілітації.

Можливість перебувати в комфортних умовах перебування за містом .

Керівництвом центру створені всі умови для повноцінного проходження психологічного відновлення залежних від алкоголю та інших хімічних речовин. Центр розташований в екологічно безпечній зоні. Для резидентів надані комфортабельні номери, зручні зали для проведення індивідуальних і групових занять з кураторами, родичами та іншими залежними, що знаходяться на лікуванні. Повноцінне правильне харчування, дозоване фізичне навантаження, можливість активно проводити свій відпочинок на свіжому повітрі, водні процедури на території банного комплексу та басейну, допомагають швидше досягти ремісії і загального оздоровлення організму.

Суворий розпорядок дня резидентів.

Надаємо анонімне лікування алкоголізму.

Суворо дотримуємося принципу повної конфіденційності для будь-якого потрапив в наш центр. Ми усвідомлюємо всю серйозність наслідків розголошення таємниці присутності резидента в його стінах. Принцип анонімності суворо дотримується всіма співробітниками центру. Будь-який з тих, хто звернувся по досягненню стійкої ремісії може залишатися інкогніто на території центру як завгодно довгий час для проходження процедури подальшої ресоціалізації.

Крім терапії алкоголізму нами здійснюється і дієве лікування наркоманії в Москві.

Ми допомагаємо позбутися від згубної тяги до хімічних речовин наркоманів будь-якої національності і віросповідання. Застосовувані програми психологічного відновлення «працюють» і у випадках тривалого, багаторічного вживання. При цьому їх ефективність доведена для осіб вживали різні наркотики.

Ми допомагаємо всім без різниці.

Співробітники центру не надають будь-яких преференцій резидентам в залежності від їх територіального або соціального статусу. Алкоголік з Москви для нас є таким же резидентом, як і залежний з будь-якого іншого міста. Перемагаючи проблему співзалежності, ми переконуємо алкоголіків і наркоманів в необхідності проходження реабілітації. При цьому в процесі переконання і зняття психологічних «блоків» і внутрішніх протиріч алкоголіків і наркоманів приймають активну участь їхні родичі.

Наш центр став активним науковим майданчиком.

На його території постійно проводяться навчання, семінари та конференції. З їх допомогою фахівці в області залежностей обмінюються досвідом і створюють умови для підвищення компетентності своїх колег.

Алкоголізм для Москви не є рідкісним явищем. Суворі соціальні правила величезного мегаполісу, на жаль, призводять людей до стресових ситуацій, що важко переживаються. І не кожен може вийти з них без наслідків.

Ваш родич, друже, коханий занадто тісно дружить з алкоголем? Ви вже не знаєте, як ще йому допомогти? Традиційні засоби і візити в наркологічні клініки не принесли результату? Звертайтеся в наш центр! Телефонуйте і ми допоможемо вам, як допомогли сотням залежних з різних куточків країни.

Досвідчені співробітники колл-центру підкажуть як вести себе з алкоголіком в момент його направлення на реабілітацію, допоможуть зміцнитися у вирішенні її початку.

Яка поведінка алкоголіків на різних стадіях хвороби.

Нерідко в наш центр для алкоголіків в Москві надходять запитання про те, в якій стадії варто почати лікування алкоголізму анонімно в Москві і які поведінкові стереотипи алкоголіків в залежності від їх стажу.

Що стосується проблеми вибору того або іншого часового періоду недуги для початку його купірування, той тут немає ніякої чіткої залежності від стадії. Лікувати алкоголізм потрібно в будь-який час, не чекаючи асоціалізації, трагічних наслідків і соматичних проблем.

Що ж стосується поведінки алкоголіків в залежності від стадії хвороби, то тут простежуються досить чіткі стереотипи.

Побутове пияцтво.

На стадії побутового пияцтва особистість вживає ще не схильна до психологічного і морального спустошення. Людина контролює себе і кількість випитого. При цьому він може легко відмовитися від чергової порції спиртного. Організм алкоголіка на цій стадії реагує на прийом спиртовмісних рідин блювотним рефлексом. Людина після пиятики пам’ятає її подробиці, а алкогольне сп’яніння закінчується важким сном. На цій стадії ще не наступають соціальні та фінансові проблеми, так як залежність не виявляється яскраво і не вимагає від людини щоденних витрат на придбання спиртних напоїв.

Поведінка людини починає характерно змінюватися вже на першій стадії алкоголізму. Організм відповідає на її розвиток відсутністю блювоти при вживанні великої кількості алкоголю. Людина вже здатний випити багато і при цьому він не пам’ятає подробиць пиятики.

Друга стадія алкоголізму.

Поведінка алкоголіка продовжує змінюватися до гіршого, якщо недуга не зупинити на цій стадії. У звичку входить ранкове похмілля для зняття абстинентного синдрому. Алкоголіки на другій фазі недуги здатні входити в тривалі запої. При цьому страждають особистісні, сімейні та соціальні зв’язки. Починаються проблеми на роботі і в навчальних закладах. Хвороблива прихильність вимагає фінансів. Неможливість їх дістати штовхає людину на кримінальну дорогу. Примітно, що алкоголіки в цій стадії можуть довго не засипати.

Третя стадія алкоголізму.

Третя фаза алкоголізації організму пов’язана зі зростаючою маргіналізацією, зміною кола спілкування, байдужого ставлення до свого здоров’я, зовнішнього вигляду, гардеробу і зовнішності. Як правило, алкоголіки до останнього не усвідомлюють проблеми, перестають вірити в себе. Їм все одно, що відбувається навколо них. Вони повністю асоциализируются, а до такого стану приєднуються великі соматичні проблеми.

Примітно, що фахівці нашого центру надають допомогу резидентам, що надійшли в наш центр і в стані третьої фази алкоголізації. Хоча, справедливості заради варто сказати, що їх психологічне відновлення вимагає тривалого і ретельного підходу, так як стаж вживання спиртного характерним чином впливає на особистість людини.

Телефонуйте нам вже сьогодні, якщо не можете впоратися з проблемою алкоголізації близької людини самостійно!

Сподіваємося, що пропоновані вашій увазі відгуки про лікування алкоголізму анонімно в Москві в нашому центрі допоможуть визначитися з вибором лікувального закладу для свого близької людини, що страждає залежністю від спиртних напоїв.

Психологічне здоров’я дитини в сім’ї з алкоголіком.

анонімне лікування алкоголізму

На жаль, в сімейній драмі, розіграній за сценарієм алкоголю або наркотиків, важливі ролі відведені дітям залежних. Діти таких осіб знаходяться в групах ризику по наркоманії або алкоголізації не тільки через спадкової схильності, але і за фактом повторення моделі поведінки своїх батьків.

Життя в сім’ї наркомана або алкоголіка особливим чином формує особистість дитини. Сценарій її створення починається з почуття заниженої самооцінки. Навряд чи дитина буде пишатися тим, що його батьки соціопати, в чиєму житті алкоголь і хімічні речовини відіграють першорядну роль. Занижена самооцінка провокує скритність в спілкуванні дитини. Йому елементарно соромно за батьків і їх житло.

Практика показує, що в сім’ях алкоголіків виростають керовані, нерішучі у вчинках люди з підвищеною сугестивністю і схильність до самобичування. Нерідко вони корять себе в алкоголізмі близьких все своє життя, покладаючи провину за їх поведінку на себе.

Великою проблемою для дитини, що росте в сім’ї алкоголіків, є неможливість до соціальної адаптації. Жорсткі правила сучасного соціуму великого міста не дають йому стати його частиною. Замкнутість в собі і неможливість ухвалення вірного рішення в екстремальній ситуації є ще однією характерною рисою дітей алкоголіків. Багато в чому ця риса характеру визначена неможливістю спертися на мудрі і здорові поради батьків, які хронічно страждають від залежності.

Соціальні педагоги та представники громадськості нерідко відзначають таку рису характеру у малюків з сімей з алкоголіками, як підвищена агресивність і схильність до правопорушень. Постійний негатив в будинку, асоціальна поведінка членів сім’ї викликають негативну реакцію маленьких бунтарів. Надалі воно провокує проблематику в спілкуванні з однолітками і педагогами, оточуючими. Бажання імітувати поведінку члена сім’ї, який залежить від хімічних речовин, постійна невротизація, емоційно-вольова нестійкість, а часто, і просте бажання вижити, штовхають таких дітей на кримінальну стежку. Серед злодюжок, хуліганів і бродяжок чимала частина росла в сім’ях алкоголіків або наркоманів.

Сім’ї алкоголіків з дітьми є особливою проблемою для столиці. Осередки суспільства з залежними в більшості випадків не вирішують проблему виховання дітей і алкоголізації старших членів сім’ї самостійно. І тим і іншим потрібна допомога кваліфікованих фахівців. Лікарі центрів «Версіо» в Москві допоможуть пройти реабілітаційно-відновну програму алкоголікам, в чиїх сім’ях є діти.

Лікування алкоголізму анонімно в Москві. Ми допоможемо мамам і татам зупинитися, виведемо їх з алкогольного дурману і уникнемо ризики розвитку таких несприятливих соціальних явищ як сирітство, бродяжництво, безпритульність.

Анонімне лікування алкоголізму.

Залежний і страждає від алкоголю людина часто відчуває муки від неможливості самостійно впоратися з згубною звичкою. Особливо якщо собі і оточуючим людям давалися тверді обіцянки більше не пити. Але підступність хронічного алкоголізму полягає в тому, що він викликає тягу до спиртного такої сили, що розумні аргументи і обіцянки не в силах стримати виникає патологічне бажання. Воно може бути постійним у вигляді обсесивного (нав’язливого потягу) – ознака I стадії захворювання. А може носити і вибуховий, компульсивний (неприборканий) характер-ознака II стадії хронічної алкогольної залежності.

Вартість послуг.

Первинний огляд, консультації найменування послуги вартість консультація по телефону безкоштовно! Первинна консультація психіатра-нарколога Безкоштовно! Психодіагностика (психологічне обстеження) 500 руб. Консультація для родичів 500 руб. Консультація психіатра 2500 руб. Консультація психолога 1500 руб. Виїзд лікаря нарколога та консультація на дому 1500 руб. Первинний прийом, огляд лікаря, кубітальний катетер,ЕКГ 1600 руб. Обов’язкове обстеження (Загальний аналіз крові, біохімія крові, ЕКГ) 2500 руб. Сімейна консультація 2800 руб. Консультація завідуючого відділенням або головлікаря 3000 руб.

ВИВЕДЕННЯ ІЗ ЗАПОЮ Найменування послуги Вартість Виїзд на будинок і лікування запою на дому: Виїзд лікаря нарколога та консультація на дому 1500 руб. Стандартна крапельниця 3000 руб. Подвійна крапельниця 4500 руб. Посилена крапельниця 6000 руб. Екстрене швидке вытрезвление 8000 руб. Стаціонар на дому: 3 дні стаціонару на дому 19000 руб. 5 днів стаціонару на дому 31000 руб.

Лікування алкоголізму в стаціонарі найменування послуги вартість Доставка пацієнта в стаціонар з супроводі лікаря (акція!) 2000 руб. Палата економ-класу/добу 4000 руб./добу Дво — і тримісний палата/добу (стандарт) 6000 руб./добу Одномісна палата/добу (палата підвищеної комфортності) 11000 руб./добу Інтенсивна терапія при алкогольній інтоксикації: — 1 день (загальна палата) 7000 руб. — 1 день (одномісна палата) 11000 руб. Інтенсивна терапія з використанням новітніх високоефективних препаратів 2000 руб./добу.

Комплексні курси лікування: Одномісна палата: — 6 днів (комплексний курс лікування) 70000 руб. — 6 днів (базове лікування) 66000 руб. — дод. день (понад 6 днів) 11000 руб. Двомісна палата: — 6 днів (комплексний курс лікування) 63000 руб. — 6 днів (базове лікування) 50000 руб. — дод. день (понад 6 днів) 8000 руб.

Дуплет (висновок із запою + кодування): висновок із запою + кодування на 12 місяців 9000 руб. висновок із запою + кодування на 24 місяці (2 роки) 10500 руб.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ! Акція для пенсіонерів виведення із запою на дому 10% знижки на лікування виведення із запою в домашніх умовах при повторному зверненні 10% знижки на лікування акція виведення із запою на дому інвалідам I групи та учасникам війни 10% знижки на лікування акція для інвалідів дитинства виведення із запою на дому 10% знижки на лікування багатодітні сім’ї 10% знижки на лікування при знаходженні в стаціонарі більше 4 діб (дійсно тільки для алкогольної Безкоштовно!

* Звертаємо увагу, що в наведеній таблиці вказано неповний перелік послуг нашої клініки. З докладним списком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . У разі, якщо ви не знайшли потрібну вам послугу, будь ласка, зателефонуйте + 7 (495) 475-65-52 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця. Ми вирішимо вашу проблему!

Первинна консультація безкоштовно!

Потреба в анонімному лікуванні алкоголізму.

Зневірений у своїх силах людина намагається всіма силами приховати свою проблему. Саме тому і позбутися від неї хоче таким чином, щоб про це знало мінімальна кількість людей.

Є й інша причина бажання анонімності. Люди бояться звертатися в державні наркологічні заклади з-за обов’язкової постановки на наркологічний облік, що призводить до ряду обмежень. Перебуваючи на наркообліку, стає неможливим отримання водійських прав, дозволів на зброю і т. д. Так і просто ставлення в суспільстві до алкоголікам не можна назвати прийнятним. Звідси і виникає необхідність отримання допомоги в конфіденційному режимі.

Ким виявляється анонімне лікування алкогольної залежності.

Щоб піти назустріч нужденним приватні клініки стали лікувати своїх пацієнтів не передаючи нікому ніяких особистісних дані. Цей варіант офіційно допускається законодавством. Анонімно допомагає своїм клієнтам і наша клініка «Угіддя». Звернувшись до нас, можете не хвилюватися про те, що ваші особисті дані зможуть потрапити до третіх осіб.

Анонімне лікування алкоголіків в нашому центрі поширюється на всі види медичних послуг:

амбулаторно; в стаціонарі; при виклику лікаря додому до пацієнта.

Як отримати анонімну допомогу алкоголікам.

Перший етап полягає у виборі наркоцентру. У Москві є безліч анонімних клінік лікування алкоголізму, серед яких окреме місце займає наш медцентр. Клініка» угіддя » – одне з перших приватних медичних установ Москви, що працюють в області наркології. Ми пропонуємо своїм пацієнтам хороші умови, широкий спектр послуг, прийнятну вартість.

Для зручності клієнтів у нас працює цілодобова диспетчерська служба. Зв’язавшись з оператором, ви можете отримати відповіді на свої питання, записатися на прийом до фахівця до певної дати і часу, викликати лікаря додому. При необхідності швидкого приїзду лікаря додому виклик оформляється негайно. Чекати доктора не доведеться довго.

Види конфіденційної діагностики та лікування в наркоцентрі «угіддя»

Зустріч нарколога і хворого починається консультативною бесідою.

Доктор з’ясовує всі деталі розвитку хвороби:

тривалість зловживання спиртним; який алкоголь предпочитается; частоту прийому спиртних напоїв; кількість випитої за добу; наявність запоїв, постійного або перемежованого пияцтва; чи є родичі з аналогічною проблемою; ставлення пацієнта до свого стану (вважає себе хворою, чи ні);

Після бесіди клієнта оглядають. Фахівець оцінює загальний фізичний і психічний стан, зовнішній вигляд, колір шкіри і склер очей. Потім медик вимірює артеріальний тиск, вислуховує фонендоскопом діяльність серця, бронхо-легеневого дерева. Обов’язково пальпується (обмацується) і перкутується (простукується пальцем) живіт.

Хвороба в першу чергу викликає проблеми нервової системи, тому неврологічної діагностики приділяється особлива увага. Перевірка стану рефлексів та інших специфічних симптомів дозволяє встановити рівні і поширеність токсичного ураження мозку і периферичної нервової системи.

Обстеження закінчується призначенням лабораторних аналізів, установкою попереднього (або остаточного діагнозу), призначенням терапії.

Послідовність лікувальних етапів.

Якщо клієнт надходить в стані алкогольної інтоксикації, під час запою, абстинентного синдрому, то всі лікувальні заходи починаються з детоксикації .

Вона включає:

внутрішньовенну медикаментозну очищення крові інфузійними розчинами; додаткову дезінтоксикацію із застосуванням гемосорбції, лазерних технологій, фотогемотерапии і т. д.; попутного призначення симптоматичних засобів – знімають емоційні розлади, збудження, знижують артеріальний тиск.

Для детоксикаційного етапу в легких випадках достатньо однієї процедури, що проходить за 1-2 години. У більш складних ситуаціях потрібно кілька діб. Другий етап має на увазі відновлення пошкоджених алкогольними токсинами органів.

Хворому призначаються:

терапія, нормализующая метаболічні процеси в пошкоджених клітинно-тканинних структурах організму; серцеві препарати, що поліпшують харчування м’язи серця, що відновлюють гемодинаміку; печінкові кошти (гепатопротектори), що забезпечують швидку регенерацію і захист цього органу; ноотропи, що сприяють поліпшенню функцій мозку.

Третій етап – психотерапія, проводиться з того моменту, коли свідомість клієнта стає здатним до критичного мислення і усвідомленому відношенню.

Психотерапевтичними методиками необхідно домогтися:

повноцінного усвідомлення наявності хвороби пацієнтом; бажання пройти повний курс терапії і зупинитися на тверезого життя; руйнування хворобливих стереотипів мислення та поведінки; корекції недоліків характеру і волі, порушення емоцій;

Психотерапевт навчає зцілюється людини прийомам самоконтролю. Поставлені цілі досягаються практиками гіпнотичного і свідомого навіювання, індивідуального і групового переконання.

Завершальний етап анонімної терапії – кодування. Вона має на увазі заборону прийому алкоголю на конкретний часовий проміжок. Найчастіше від 3 місяців до декількох років. Ціни на цей вид лікування ви можете дізнатися за телефоном +7 (495) 475-65-52 .

За допомогою реабілітаційних програм центру «Угіддя» відносно недорого можна добре закріпити отримані результати пройденого лікування.

Відео на тему.

В даному відео ви можете почути відповідь на часте питання «Коли необхідно анонімне лікування алкоголізму, як воно проводиться і що включає у себе?»Відповідь на питання дає головлікар Клініки «Угіддя», психіатр-нарколог, кандидат медичних наук Олексій Олексійович Насєдкін:

Анонімне лікування алкоголізму в Москві.

анонімне лікування алкоголізму

Прочитавши цей текст від початку до кінця, ви сильно здивуєтеся, тому що ця історія відкриє Вам правду. Але ж досить було пройти анонімне лікування алкоголізму, і життя заграла б новими фарбами.

У вересні Максим зробив ані пропозицію, вона довго розмірковувала, незважаючи на те, що щиро його любила. Але як це зазвичай буває, любов перемогла здоровий глузд. Аня, звичайно, зробила спробу убезпечити себе і поставила йому умову – випивати тільки по святах, але, не дивлячись на дану обіцянку, Максим пив часто.

Аня відчувала почуття провини перед ним, тому що пройшло 2 роки, а дітей у них так і не було. Вона вірила, коли з’явиться малюк, ці нескінченні гулянки закінчаться. На третій рік заміжжя вона завагітніла, народилася чудова дочка.

Правда одна «випадковість» сталася напередодні, перед пологами. У молодої дружини сутички, а Максим у друзів гуляє, в результаті в пологовий будинок її везли сусіди. Але у всьому є свої плюси, Аня почала розуміти — її чоловік алкоголік.

Ви досі думаєте, що кодування від алкоголізму вирішить Вашу проблему?

Ось і Аня так думала, 9 разів кодувала чоловіка, а він після «вшивки» пив з потроєною силою.

Увага! Перед тим, як звернутися за допомогою в реабілітаційний центр лікування алкоголізму, вона 7 років намагалася вирішити сімейну проблему сама:

покривала його пияцтво, приховуючи проблему від знайомих; поодинці «билася» з товаришами по чарці, виганяючи їх з дому; приходячи в гості, не затримувалася; після роботи біля воріт зустрічала і проводжала додому; музей, театр, кіно – вигадувала йому розваги, щоб відвернути від думки про алкоголь; купувала пляшку, щоб удома випивав і нікуди не ходив.

Її життя нагадувало пекло. Кожен день вона жила в страху – «Яким він повернеться сьогодні додому?». Звільнилася з роботи, контролювала, але він все одно напивався. Вона навіть дитині приділяла мало уваги.

Дивно простий спосіб вирішення проблеми – клініка анонімного лікування від алкоголізму.

Коли терпіння скінчилися, вона почала шукати вихід. Пропозицій по реабілітації було багато, але Максим навідріз відмовлявся лікуватися. Тому, коли Аня зателефонувала нам і пояснила проблему, наша мотиваційна група виїхала до них додому.

Через 2 години психолог, нарколог, аддиктолог переконали Максима в тому, що йому необхідно пройти повний курс лікування в наркологічній клініці «12st».

Висновок: не намагайтеся вирішити проблему алкоголізму самостійно! На це ви витратите роки життя і не факт, що ефективно. Довіртеся фахівцям, і вони врятують Вашу сім’ю.

Вартість лікувальних послуг.

Послуга вартість Лікування алкоголізму 1300 руб./добу комплексне лікування алкогольної залежності від 35000 один місяць лікування алкоголізму ВІП-класу (VIP послуги) від 2300 руб. в день реабілітація алкоголіків від 35000 руб. в місяць лікування методом гіпнозу 12000 руб. висновок із запою 3000 руб. крапельниця на дому 3000 руб. послуги нарколога 3000 руб. примусове лікування алкоголізму (Мотиваційна бригада) від 10000 руб. Лікування алкоголізму в стаціонарі від 2500 руб. кодування алкоголізму від 5000 руб. клініка лікування алкоголізму від 1300 у цьому випадку ми не знаємо, що це таке.

Ви можете розрахувати вартість курсу лікування, але повірте, наші ціни низькі і вигідні. Зателефонуйте зараз за тел. 8 800 775-68-21 і задайте будь-які питання, ми працюємо цілодобово.

Лікування алкоголізму.

Згідно з даними Росстату, в даний час в Росії близько 5 мільйонів чоловік страждає алкоголізмом . Це дуже велика цифра. А скільки у нас ще не врахованих алкоголіків, які зловживають спиртними напоями, але не поставлених на облік в наркологічних диспансерах. Тому проблема з лікуванням алкоголізму стоїть в країні досить гостро.

Допомогти алкоголіку важко . Але рівень сучасної медицини дозволяє боротися з найскладнішими формами цього захворювання і повертати до нормального життя навіть хронічних хворих.

Наркологічна клініка «Здоров’я» пропонує свої послуги лікування алкогольної залежності, використовуючи для цього сучасні методи і технології медицини. У нас створені всі умови, щоб пацієнти могли отримати кваліфіковану медикаментозну та психологічну допомогу.

Сьогодні ми можемо гарантувати одужання, за умови проходження повного курсу терапії в нашому лікувальному закладі і наявності у пацієнта позитивної мотивації на повну відмову від вживання алкоголю.

Мотивація на лікування алкоголізму.

Одним з симптомів залежності від спиртних напоїв є втрата контролю над вживанням алкоголю і неадекватна оцінка свого стану. Рідко який хронічний алкоголік розуміє негатив своєї звички і хоче від неї позбавитися. Адже для успішного лікування хвороби дуже важливо, щоб пацієнт свідомо підходить до терапевтичних процедур, та мав позитивну мотивацію на повну відмову від вживання етил містять напоїв. Що ж робити, якщо алкоголік не хоче лікуватися?

В наркологічній клініці «Здоров’я» працюють досвідчені психологи і психотерапевти, здатні переконати хворого змінити своє ставлення до проблеми зловживання спиртним і прийняти допомогу лікарів. У деяких випадках для цього буде досить просто поговорити з пацієнтом, провести з ним кілька сеансів психотерапії. Складніше умовити лікуватися хронічного алкоголіка, організм якої вже толерантно ставитися до великих доз етилового спирту. Але і таким хворим можна допомогти, використовуючи метод психологічної інтервенції.

Психологічна інтервенція – це технологія цілеспрямованого впливу на свідомість алкоголіка з допомогою переконання, роз’яснення, психологічного тиску. В даному процесі беруть участь всі зацікавлені сторони: хворий, його родичі і лікар-психотерапевт. Як правило, в більшості випадків вдається переконати алкоголіка, який погодитися на початок лікування від алкогольної залежності.

Пропозиції клініки «Здоров’я»

Сучасна наркологія має великий арсенал сил і засобів боротьби з алкоголізмом. Але як би не були ефективні технології допомоги залежним хворим, перший крок до тверезого життя повинні зробити самі пацієнти. Цим кроком може стати висновок із запою, детоксикація організму, кодування. При цьому, щоб гарантовано позбутися від захворювання, необхідно пройти комплексне лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі.

Наркологічна клініка «Здоров’я» пропонує почати терапію з таких процедур:

1. Висновок із запою.

Запій – важка патологія організм людини, що проявляється в тривалому вживанні спиртних напоїв і неможливістю самостійно впоратися з проблемою. Щоб допомогти запійному хворому, можна скористатися двома варіантами:

викликати лікаря додому; організувати процедуру виведення із запою в стаціонарі клініки «Здоров’я».

Зробити висновок із запою в домашніх умовах можна в тому випадку, якщо лікар не знайде протипоказань до такої терапії. Відмовитися від домашнього лікування алкоголізму доведеться при наявності у хворого:

серйозних захворювань серцево-судинної системи; печінкової або ниркової недостатності; цукрового діабету; шизофренії.

Не можна проводити терапевтичні процедури в домашніх умовах і в тому випадку, якщо пацієнт раніше переніс інфаркт або інсульт, або перебуває в неадекватному психічному стані.

Стандартним способом купірування симптомів запою є постановка крапельниці і введення в кров хворого спеціальних розчинів і лікарських препаратів, що сприяють нейтралізації і виведення продуктів розпаду етилового спирту.

Якщо лікар-нарколог рекомендує для приведення пацієнта в тверезий стан звернутися в стаціонар, не слід від цього відмовлятися. Для запою характерні важкі ускладнення, уникнути яких можна тільки в умовах госпіталізації і цілодобового лікарського контролю.

2. Детоксикація при алкоголізмі.

Токсини, що утворюються при розпаді етилового спирту в організмі, що негативно впливають на його роботу і поступово накопичуються в різних органах і тканинах. В результаті страждає фізіологія і психіка алкоголіка, імунна система. Якщо вчасно не почати лікування алкоголізму, зловживання спиртними напоями призведе до розвитку хронічних захворювань, інвалідності і передчасної смерті.

Фахівці наркологічної клініки «Здоров’я» рекомендують почати лікування алкоголізму з детоксикації організму . Чому?

По-перше , детоксикація призведе хворого в тверезість і він зможе реально оцінити свій стан і зрозуміти, що без кваліфікованої допомоги здоров’я відновити не вийде.

По-друге , очищення організму від токсинів нормалізує роботу внутрішніх органів, процеси метаболізму і зміцнить імунітет.

По-третє , детоксикація зніме симптоми залежності від алкоголю, що сформувалися на фізіологічному рівні. Це важливий етап лікування алкоголізму. Без нього будь-яка терапія буде не повноцінна.

Зробити детоксикацію можна в домашніх умовах або в стаціонарі. Якщо хворий знаходиться на першій стадії розвитку хвороби, то дана процедура організується амбулаторно. Хворому призначають лікарські препарати, що зв’язують продукти розпаду етилу і сприяють їх швидкому виведенню з організму.

Важливо! При амбулаторному лікуванні алкоголізму пацієнт повинен вміти самостійно контролювати періодичність і дозування прийому ліків. Якщо він цього зробити не може, рекомендується помістити хворого в стаціонар наркологічної клініки.

Вартість лікування від алкоголізму медикаментозним способом залежить від загального стану здоров’я пацієнта, стажу зловживання спиртним і бажання хворого позбутися від залежності. Мінімальний курс терапії не менше 1 місяця .

3. Кодування.

Наркологічна клініка «Здоров’я» пропонує пацієнтам, залежним від етилового спирту, пройти просту і ефективну процедуру купірування ознак алкоголізму методом кодування. В даний час ми маємо можливість закодувати клієнта нашого медичного закладу різними методами:

медикаментозне кодування.

Під медичним кодуванням мається на увазі введення в організм хворого лікарських препаратів, несумісних з етиловим спиртом. В результаті печінка втрачає здатність переробляти алкоголь, і навіть невелика доза спиртного буде викликати у закодованого людини ознаки серйозного отруєння.

Для кодування найчастіше використовують препарати на основі Дисульфіраму . Їх вводять в організм перорально, внутрішньовенною або внутрішньом’язовою ін’єкцією, або методом імплантації (підшивка). Термін кодування від 3 місяців до 5 років ;

психотерапевтичне кодування.

Цей метод блокади симптомів алкоголізму створює в організмі пацієнта умовні і безумовні негативні рефлекси на смак, запах і навіть вид спиртних напоїв. Для кодування використовують методи психотерапії. В основному легкий гіпноз і навіювання. Ефективність даного виду кодування аналогічна медикаментозному способу.

Важливо! Кодування не є способом лікування алкоголізму. Воно дає лише тимчасову відстрочку хвороби, симптоми якої не будуть проявлятися певний строк. Щоб гарантовано розлучитися із залежністю від спиртного, необхідно пройти комплексне лікування в наркологічній клініці.

Успіх кодування багато в чому залежить від мотивації пацієнта . Якщо він сам хоче повернутися до тверезого життя, то позитивний результат обов’язково буде. Відсутність мотивації на повну відмову від вживання спиртних напоїв значно скорочує термін дії кодування.

Лікування алкоголізму без відома хворого.

Згідно з сучасним законодавством РФ, примусове лікування алкоголізму заборонено . Тому змусити людину пройти спеціальну терапію не можна. Іноді родичі залежних людей шукають способи допомогти алкоголікам і використовують для цього лікарські препарати, несумісні з етиловим спиртом, додаючи їх в їжу і питво хворого без його відома. Після чого алкоголік деякий час може не зловживати спиртним. Це модно оцінити як позитивний ефект. Однак, такий спосіб лікування алкоголізму дуже небезпечний:

Передбачити реакцію організму хворого на ліки, які дають без призначення лікаря, неможливо. В деяких випадках все обходиться благополучно. Але буває і так, що наркологічний препарат негативно впливає на внутрішні органи, провокуючи важкі ускладнення. Чи варто ризикувати здоров’ям своєї близької людини? Лікування алкоголізму дає позитивний результат тільки в тому випадку, якщо хворий сам хоче повернутися до тверезого життя і робить для цього певні зусилля. Будь-яке лікування без відома хворого, у якого відсутня мотивація на повну відмову від вживання алкоголю, не буде успішним.

Таким чином, лікування хворих на алкоголізм потрібно довіряти тільки фахівцям-наркологам і проводити під їх контролем.

Найбільш ефективним вважається терапія в стаціонарі, організована комплексними методами. Дізнатися ціни на лікування алкоголізму в клініці «Здоров’я» можна на офіційному сайті медичного закладу або зателефонувавши нашим консультантам по телефону +7 (495) 540-42-47.

Реабілітація алкоголіків.

Труднощі в лікуванні алкоголізму продиктована тим фактором, що він не виникає на порожньому місці, а ставати наслідком психологічних проблем. Привести в норму фізіологію пацієнта, залежного від спиртних напоїв, можна в короткий термін. Достатньо місяця медикаментозної терапії і залежна людина буде відчувати себе вільним від негативної звички. Але це лише видимість одужання. Психіка і свідомість як і раніше будуть перебувати в полоні у етилового спирту, і рано чи пізно залежність знову візьме гору над розумом і алкоголізм повернеться. Щоб цього не сталося, необхідно пройти курс комплексного лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі.

Наші центри.

Реабілітація – це відновлення втрачених за час хвороби фізичних і психічних якостей організму і свідомості людини.

В даний час наркологічна клініка «Здоров’я» пропонує своїм клієнтам пройти повноцінну реабілітацію в п’яти своїх центрах, розташованих в Росії, на Україні і в Ізраїлі. Терапія тут організована за сучасними технологіями, включаючи медикаментозні та психосоціальні методи.

Створені всі умови для комфортного побуту, корисного дозвілля та ефективного відновлення здоров’я. Ціна лікування алкоголізму в Москві та інших регіонах доступна для багатьох хворих. Ознайомитися з прайсом можна на сторінці «Послуги та ціни» офіційного сайту наркологічної клініки «Здоров’я».

Методи реабілітації.

Втрата контролю над споживаним алкоголем обов’язково призведе до негативних наслідків. Якщо ви або ваш близька людина вже потрапив в залежність від спиртного, негайно звертайтеся за допомогою до наркологів. Чим раніше почнеться лікування алкоголізму, тим швидше і простіше воно пройде.

Реабілітація алкоголіків в реабілітаційних центрах клініці «Здоров’я» організовується в кілька етапів:

Зняття абстинентного синдрому. Проведення детоксикації організму. Лікування супутніх захворювань. Відновлення психіки. Соціалізація пацієнта.

Кожен етап терапії має важливе значення. Однак основна увага медиків буде спрямована на психокорекцію свідомість хворого, відновлення особистісних якостей пацієнта. Адже тільки розуміючи негатив своєї поведінки, згубність впливу алкоголізму на здоров’я і маючи позитивну мотивацію на одужання можна назавжди відмовитися від вживання спиртних напоїв.

У процесі реабілітації з залежними хворими працюватимуть фахівці різних напрямків: наркологи, терапевти, кардіологи, психологи, неврологи та інші. Для відновлення здоров’я своїх підопічних вони будуть використовувати такі методи лікування алкоголізму:

медикаментозну терапію, фізіотерапію; сеанси групової та індивідуально психотерапії; навіювання і гіпноз; помірні фізичні навантаження; арт-терапію та багато іншого.

Повна реабілітація в центрі «Здоров’я» може зайняти термін від 3 до 12 місяців в залежності від тяжкості хвороби. Наші ціни на лікування алкоголізму в Москві одні з найоптимальніших в столичному регіоні. Порівняйте їх з вартістю реабілітації в інших клініках і оціните вигоду наших пропозицій.

Програма «12 кроків».

анонімне лікування алкоголізму

Сьогодні в наркології для реабілітації психіки алкоголіків і повернення їм втрачених особистісних якостей використовують найрізноманітніші методи і технології. Наркологічна клініка «Здоров’я» працює в цьому напрямку за допомогою програми « 12 кроків» . Багато фахівців-наркологи вважають її найефективнішою в боротьбі з хімічними залежностями. Дійсно, майже 100% пацієнтів , успішно освоїли всі етапи даної програми в наших реабілітаційних центрах, більше ні коли не повертаються до вживання спиртних напоїв. У чому суть цього методу реабілітації?

Головною метою програми «12 кроків» є відновлення особистісних якостей хворих на алкоголізм. В результаті відмова від негативної звички відбувається не з чиєїсь сторонньої волі або навіювання, а за власним переконанням. Медики центру реабілітації лише направляють пацієнтів по правильному шляху і допомагають їм впоратися з виникаючими труднощами на етапах реалізації програми.

В результаті залежна людина починає усвідомлювати, що без сторонньої допомоги він не впоратися з хворобою, і розуміти необхідність лікування. Зміцнивши свій дух і розум, алкоголік може управляти своїми вчинками і приймати правильні рішення.

Таким чином, тверезе життя стає потребою самої людини. І він вже ні коли не повернеться до вживання спиртного, який приніс йому багато нещасть і шкоди здоров’ю.

Щоб потрапити на реабілітацію в клініку «Здоров’я» і почати повноцінне лікування від алкоголізму, досить зателефонувати консультантам медикам і розповісти про свою проблему. Наш телефон +7 (495) 540-42-47.

Лікування алкоголізму.

Ви шукаєте клініку лікування алкоголізму для себе або близького, хто потребує допомоги? У вас є чоловік/дружина, дитина, інші родичі або друзі хто, ймовірно, страждає алкоголізмом? Лікування в наркологічній клініці має бути відповіддю.

Детальна консультація про методи лікування алкоголізму вдома або в стаціонарі по телефону:

Сильна тяга до алкоголю.

перші ознаки залежності.

Клініка наркології та психіатрії Кніп пропонує індивідуальний підхід до кожного алкозалежного і відбувається підбір ліків в потрібному терапевтичному діапазоні доз.

Лікування алкоголізму анонімно і цілодобово, госпіталізація і виїзд за пацієнтом по Москві і Московській області.

Знаходження в стаціонарі.

Первинна діагностика захворювання і призначення лікування з випискою рецепта.

діагностика призначення препарату виписка рецепта.

зняття гострої симптоматики психотерапія тестування психіки.

огляд експертиза лікарняний лист.

Лікування в клініці наркології, часто єдиний правильний спосіб боротьби із залежністю від алкоголю. Програма лікування алкоголізму бере до уваги, вік, стать, тривалість і частота вживання алкоголю. Після проходження лікування від алкоголізму, наш центр пропонує підтримуючу терапію вдома і відвідування груп взаємодопомоги Анонімні Алкоголіки.

У цій статті ви знайдете необхідну інформацію про алкоголізм і лікування алкогольної залежності, дізнаєтеся різницю між лікуванням від алкоголізму в наркологічній клініці і лікуванням алкоголізму на дому. Тут починається перший крок на шляху тверезості і реабілітації після алкогольної залежності. Якщо ви шукаєте інформацію для друзів або членів сім’ї, ми також включили необхідні рекомендації в статтю як допомога другу або члену сім’ї.

Всі сучасні наркологічні клініки пропонують анонімне лікування алкоголізму. Не варто турбуватися про те, що хтось дізнається про Вашу проблему. Наша клініка робить все від нас залежне, щоб перебування в наркологічному стаціонарі було максимально комфортним і безпечним. У відділенні є багатомісні палати і одномісні.

Коли потрібно звертатися в клініку.

пацієнт не може самостійно перервати згубне вживання алкоголю.

При вступі, черговий нарколог проводить медичний огляд, діагностику роботи серця, дихання. Оцінюється загальний фізичний стан, давність захворювання. При консультації пацієнту необхідно бути гранично чесним про давність захворювання. Це допоможе підібрати побудувати правильну стратегію лікування.Далі починається перший етап лікування алкоголізму, виведення із запою в клініці. Виведення із запою при алкоголізмі включає в себе призначення препаратів для зняття абстинентного алкогольного синдрому. Після виходу з абстинентного синдрому, пацієнт переводиться на другий етап лікування. Детоксикація при алкоголізмі ефективна і корисна пацієнтам, які бажають припинити патологічний розлад.

Ефективне лікування алкоголізму вважається переклад пацієнта на програму реабілітації після інтоксикації і мотивації пацієнта на одужання.

Індивідуальна терапія групові збори сімейна терапія група підтримки.

Індивідуальна програма включає в себе метод навчання і усвідомлення захворювання. У груповій терапії пацієнт навчається навичкам тверезого життя і тренують навички подолання собою при загостренні.

Нами розроблені кілька програм лікування алкоголізму:

Виведення із запою-зазвичай це перший етап в лікуванні залежності від алкоголю. На цій стадії, організм позбавляється від алкоголю та інших токсинів за допомогою крапельниці, в складі якої комплекси електролітів, вітамінів, антидотів, що допомагають усунути симптоми похмілля і мінімізувати ризик розвитку небезпечних наслідків алкогольної інтоксикації. Виведення із запою в клініці-має на увазі знаходження пацієнта в наркологічній клініці на період алкогольної детоксикації. Виведення із запою на дому-має на увазі знаходження пацієнта вдома на період алкогольної детоксикації. Кодування від алкоголізму — Деякі лікарські препарати використовуються в лікувальній програмі для зниження патологічного потягу до алкоголю, зменшення симптомів похмілля або формування відрази до алкогольної продукції при вживанні.

Що робити, якщо вашому близькому потрібна допомога.

Поговоріть з близьким про алкогольну проблему, проявіть свою зацікавленість і підтримку. Ви або ваш близький може зателефонувати в нашу клініку для попередньої безкоштовної консультації та отримання більш розгорнутої інформації про проблему і способи її вирішення.

Якщо ваш близький вживає алкоголь тривалий час і не усвідомлює, що приносить проблем не тільки собі, але і людям, які його оточують, то зв’яжіться з черговим психіатром-наркологом нашої клініки і ми надішлемо вам мотиватора психолога, який зможе переконати вашого близького в тому, що йому потрібна термінова наркологічна допомога.

Щоб отримати детальну консультацію про лікування алкогольної залежності, зателефонуйте в «Клініку наркології і психіатрії»: 8(499) 110-14-69.

Типи людей залежних від алкоголю:

Культурні стереотипи деяких людей приводять їх переконанню, що алкоголік це якийсь бездомний, безробітний і невлаштована людина. Але останні дослідження зруйнували цей стереотип в бік більш реалістичного портрета залежної людини від алкоголю.

Виділено 5 типів алкоголіків:

Дорослий 20-30 років , який зазвичай не шукає спеціалізованої допомоги, незважаючи на проблеми в інституті, на роботі, складності у відносинах або фінансові втрати. Антисоціальний тип у віці від 20, початківці вживати алкоголь рано. Багато з них вихідці з питущої сім’ї. Багато хто з цієї групи мають психічний розлад, такий як: антисоціальний особистісний, депресія, біполярний розлад, тривога. Багато хто вживає інші види психоактивних речовин. Функціональний тип у віці 30 -50 років, фінансово незалежні, що мають соціальну зайнятість, освічені. Третина має в сімейному анамнезі залежних родичів, у деяких простежується депресивний розлад в роду. Звертаються за наркологічною допомогою, тільки коли з’являються очевидні наслідки залежності. Спадкові у середньому віці, мають сімейну схильність по алкоголізму, є депресія і біполярний розлад в сімейному анамнезі. Хронічні або важкі . Алкоголіки з цієї групи середнього віку і мають злоякісну форму залежності з важко піддається лікуванням. Більшість залежних цієї групи мають психічну патологію і поєднане вживання інших видів психоактивних речовин.

Лікування алкоголізму без згоди.

анонімне лікування алкоголізму

виїзд психолога для мотивації і переконання на лікування.

Фізичні знаки і симптоми алкоголізму.

Як ми можемо помітити ознаки алкогольної залежності? Більшість очевидних наслідків від тривалого вживання алкоголю можна легко виявити при звичайному огляді.

Ознаки хронічного алкоголізму:

Тремтіння в руках, яка полегшується після вживання алкоголю Очевидне зниження або набір ваги Почервоніння очей Важке дихання при відсутності фізичного навантаження Запах алкоголю в диханні і на шкірі, Набряки на обличчі Невиразна мова Дискоординація рухів Незвичайна блідість або почервоніння шкіри Часті скарги на нудоту, болі в животі.

Емоційні та поведінкові ознаки алкоголізму.

Алкогольна залежність негативно впливає на настрій, поведінку, самопрояв.

Зміни при алкоголізмі:

Зниження контролю кількості вживання алкоголю Збільшення дози вживання алкоголю для отримання сп’яніння Неохайний вигляд, особливо якщо раніше зовнішність була охайною Заперечення факту згубного вживання алкоголю Ігнорування соціальних і сімейних зобов’язань Самоізоляція від інших з метою спожити більше алкоголю Зміни в поведінці під час алкогольного сп’яніння Брехня і приховування вживання алкоголю від близьких Почуття провини після епізоду пияцтва, навіть якщо не виходить зупинитися Неефективні спроби перестати вживати алкоголь самостійно.

Також, алкоголізм може бути причиною погіршення взаємин в сім’ї, на роботі. Приводити до розлучень, втрати контакту з дітьми.

Якщо вам потрібна допомога і ви шукайте наркологічну клініку для лікування алкоголізму. Телефонуйте на телефон цілодобово і анонімно.

Анонімне лікування алкоголізму.

Лікування алкогольної залежності — анонімно, в Москві.

Залежність від спиртних напоїв — це повноцінна хвороба, що виявляється не тільки фізичної тягою до алкоголю, але і проблемами зі здоров’ям. Анонімне лікування алкоголізму в Москві в Корсаковском психіатричному центрі-можливість позбавиться від такої хвороби ефективними методами.

Приватний реабілітаційний центр проведе комплексне обстеження, встановити точний діагноз і надасть допомогу до повноцінного одужання.

Які методи використовує анонімна клініка лікування алкогольної залежності:

— Застосування тільки перевірених ліків, що не порушують гормональну систему, роботу нервової і серцево-судинної системи;

— Відсутність гіпнозу або іншого психічного впливу;

— Застосування фізичного відновлення здоров’я;

— Соціальна адаптація пацієнтів.

Здійснюючи анонімне лікування пивного алкоголізму та інших видів залежності, важливо обережно захистити людину від спокус і надати йому інше комфортне середовище. Якщо є потреба, то позбавлення від залежності має здійснюватися в стаціонарі, в Москві. Для цього фахівці підготували всі необхідні умови.

Центр лікування алкогольної залежності в Москві обладнаний не тільки сучасним медичним обладнанням, але і кімнатами для реабілітації, відновлення здоров’я, підвищення фізичної активності. Догляд з боку персоналу на стаціонарі дозволить завжди бути в увазі лікарів. При цьому лікування передбачає і харчування, і допомогу психіатра, і інші фактори соціальної адаптації.

Як дізнатися, що пора звертатися за допомогою фахівців?

Лікування алкогольної залежності у підлітків і дорослих пора починати, коли виникають ще перші ознаки такого захворювання. Зокрема:

— Тяга до вживання пива, слабоалкогольних напоїв, горілки (в кількостях, що призводять навіть до мінімального охмелению);

— Трата останніх грошей на випивку;

— Пошук приводів для того, щоб вжити спиртний напій;

— Погіршення стану (зазвичай супроводжується погіршенням зовнішнього вигляду, відсутністю тяги до роботи і саморозвитку, до гігієни, до соціуму).

Такі симптоми свідчать про те, що у людини сталося розлади і він отримав фізичну залежність. Способи позбавлення від цього залежать від того, наскільки «глибоко» людина увійшла в цю стадію. Фахівці наркологічного центру Корсакова здійснюють нагляд за кожним пацієнтом, виконуючи ряд процедур для повернення людини до активного соціального життя, до повернення тяги до роботи і навчання. Це все виконується на підставі адаптації оточення, роботи психологів, очищення організму від токсинів.

Подбайте про своїх близьких, рідних людей, звернувшись в центр Корсакова. Приватна клініка виконав всі процедур стаціонарно або амбулаторно для того, щоб повернути активність в життя дорослого або підлітка. Адже проблема алкоголізму може поставити хрест на розвитку будь-якого з нас.

Анонімно лікування алкоголізму.

анонімне лікування алкоголізму

Деякі люди, усвідомивши свою проблему, бажають вилікуватися від неї закодировавшись, але при цьому боятися звернутися в спеціалізовані клініки у зв’язку з тим, що їх можуть поставити на облік в наркологію. Лікування алкоголізму сьогодні може здійснюватися конфіденційно, важливо, щоб чоловік сам прийшов до думки позбутися згубної звички.

Методи кодування Анонімне лікування алкоголізму може проводитися декількома способами. Перший з них є гіпнотичним блокуванням. Лікар-психотерапевт впливає на пацієнта за допомогою психотерапевтичної бесіди, вселяючи йому огиду до міцних напоїв. Лікування алкоголізму даним способом досі вважається найдієвішим і гуманним.

Щоб зробити процедуру кодування даними способом пацієнту необхідно мати сильне бажання відмовитися від цієї шкідливої звички і перестати пити за тиждень до її здійснення. Кодування даним способом може проводитися як в домашніх умовах, так і в медичному кабінеті. При кодуванні фахівець клініки обіцяє хворому анонімність. Другим методом лікування алкоголізму є прийом медикаментів. Лікарські препарати для анонімного лікування алкоголізму можуть прийматися перорально( краплі Колмі), вводитися внутрішньовенно (Алгомінал), імплантуватися під шкіру (Еспераль, Торпедо). Дія медикаментів побудовано таким чином, що вони блокують вироблення печінкою спеціального ферменту, який відповідає за переробку етанолу. Лікування алкоголізму даним способом успішно у зв’язку з тим, що людина починає відчувати неприємні симптоми, нудоту, запаморочення, головні болі. Всі ці неприємні симптоми змушують хворого боятися вживати спиртні напої і відчувати до них огиду.

Як лікувати алкогольну залежність в стаціонарі.

Лікування алкоголізму в стаціонарі має низку переваг:

Пацієнт повністю ізольований від зовнішнього середовища, яка може згубно на нього впливати; Стовідсоткова анонімність; Спокійна атмосфера; Постійне спостереження медичного персоналу; Своєчасне надання допомоги, коригування терапії при необхідності; Сучасні методи, засоби та технології; Висока ефективність від отриманої терапії.

Лікування алкоголізму в стаціонарі результативно тим, що у хворого не буде можливості зірватися і взятися за старе, за його емоційним і фізичним станом постійно стежити фахівці, якого цього не допустять. Крім того, до кожного пацієнта в стаціонарі є індивідуальний підхід.

Як лікувати жіночий алкоголізм?

Вважається, що лікування жіночого алкоголізму дещо складніше, ніж чоловічого. Насправді захворювання проходить за загальними симптомами і розвивається внаслідок однакових причин. Але у представниць прекрасної статі спиртне моментально всмоктується кишечником, функція нирок і шкіри зменшена у зв’язку, з чим алкоголь виводиться з їх організму повільніше, жіночі статеві гормони не сумісні з продуктами розпаду алкогольної продукції, емоційно-психічна сторона слабкіше, ніж у чоловіків. Все вищевказане доводить, що лікування жіночого алкоголізму буде дещо важче, ніж у чоловічої частини населення. Сьогодні за допомогою грамотного фахівця допомогти жінці позбутися згубної звички можна. Щоб терапія була успішною не тільки сама пацієнтка повинна мати бажання і мотиви позбавлення від згубної недуги, але важлива підтримка і віра в неї близьких людей, так як саме жінки слабкіше емоційно і більш залежні від думки оточуючих. Лікування жіночого алкоголізму в сучасних умовах також можна проводити методом кодування вдома або в стаціонарі. Будь-який вид алкогольної залежності, як жіночої та чоловічої сьогодні можна закодувати абсолютно анонімно, вдавшись до допомоги фахівців в домашніх умовах, або перебуваючи в стаціонарі.

Анонімне лікування алкоголізму як лікувати алкоголіків анонімно.

Що таке алкоголізм.

Поодинокі випадки вживання спиртного ще не відносяться до алкоголізму, а назвати рідко випиває людини алкоголіком ніяк не можна. Проблема в тому, що етиловий спирт та його похідні здатні викликати залежність, подолати яку самостійно складно. З медичної точки зору алкоголізм – це хвороба, яка розвивається на тлі постійного вживання міцних напоїв.

При попаданні в шлунок спирт починає поступово руйнувати слизову оболонку, проникає в струм крові і разом з нею доставляється до інших органів і систем. Першими страждають еритроцити. Алкоголь руйнується їх гладку зовнішню оболонку, в результаті чого маленькі кров’яні тільця злипаються, утворюючи згустки.

При тривалому вживанні алкоголю в організмі відбуваються незворотні наслідки:

Поступово починає атрофуватися мозок. Він зменшується в розмірах, з-за поступово відмирання нейронів на його поверхні утворюються дрібні рубці, знижується функціональна активність мозочка. Печінка виступає в ролі фільтра і приймає на себе більшу частину навантаження. Із-за постійного надходження в організм нового алкоголю, вона не встигає справлятися зі своїми обов’язками і виводити токсини, надмірне накопичення яких призводить до цирозу печінки, гепатиту, жирового гепатозу, ракових новоутворень. Негативно позначається спирт і на шлунково-кишковому тракті. У людей, які страждають на алкоголізм, нерідко діагностується виразка шлунка, гастрит, внутрішні кровотечі, рак. Алкоголіки страждають від імпотенції, з’являються проблеми з репродуктивною функцією. Закупорка судин може спровокувати інфаркт і інсульт, привести до непоправних порушень центральної нервової системи. Питуща людина стає агресивною, погано контролює свої дії і мова, не здатний жити в нормальному суспільстві.

Що потрібно лікувати?

Але, в сучасному суспільстві сформувалася вкрай негативне ставлення до алкогольної залежності, і якщо про проблему людини стає відомо широкому колу людей, це серйозний удар по його репутації. Тому більшість людей, які зіткнулися з подібною проблемою, воліють анонімне лікування алкоголізму, як можливість відновити здоров’я, не нашкодивши своєму іміджу і репутації. Що являє собою анонімна терапія алкогольної залежності, які її переваги і недоліки?

У будь-якої форми лікування алкогольної залежності є свої переваги і недоліки. Але, сьогодні переважна більшість людей, які зважилися на боротьбу з цією недугою, вибирає саме анонімну форму лікування. Це не дивно, адже у такої методики є ряд переваг::

Перший і найважливіший аргумент – відомості про проблему алкоголізму не спливуть ніде, ні під час проходження терапії, ні після повного одужання. Завдяки цьому пацієнт може бути абсолютно спокійний за свою репутацію – відомості про його проблему не стануть відомі його колі спілкування, начальству і колегам. Пацієнт має повне право не надавати про себе ніяких відомостей, або ж вказати вигадані дані. Як правило, для лікування в подібних центрах не потрібні навіть документи, що посвідчують особу. Звертаючись в клініку, яка надає послуги анонімного лікування, пацієнт може уникнути постановки на облік у нарколога за місцем проживання. При зверненні в державний лікувальний заклад фахівці зобов’язані внести дані в амбулаторну карту і за необхідності поставити на облік людини, що страждає алкоголізмом, особливо якщо були зареєстровані випадки рецидиву. Постановка на облік – це необхідність профілактичних оглядів протягом 3-5 років, залежно від особливостей законодавства. Анонімне лікування алкоголізму-мінімум стресу і переживань для людини, що бореться із залежністю, що додатково сприяє результативному лікуванню. Часто люди уникають візитів до нарколога, але в разі анонімного лікування їм нема про що переживати. Анонімне лікування проводиться в приватних клініках, які орієнтовані на результат, а не на сам процес. В таких організаціях працюють висококваліфіковані фахівці, які знають тонкощі проблеми і мають актуальні знання та методики для їх вирішення. У державних клініках лікування проводять за традиційним, часто застарілими методиками, які не завжди гарантують результат. Від одужав людини не потрібно регулярного відвідування фахівців, профілактичних оглядів та здачі аналізів – після закінчення курсу лікування, реабілітації і соціалізації, він може забути про свою проблему, як про страшний сон. У клініках з можливістю анонімно вилікуватися від алкогольної залежності часто надають послугу виїзду додому для виведення із запою, зняття абстинентного синдрому. Тобто, в деяких випадках тривале перебування в стаціонарі алкоголіку не потрібно. Лікарі подібних клінік працюють за принципом «лікуємо – забуваємо», тому виклик фахівця додому для детоксикації або виведення з запою дозволить зберегти конфіденційність.

Вартість звернення в приватну клініку для анонімного лікування набагато вище, ніж в звичайному стаціонарі.

Анонімне лікування від алкоголізму має також і недоліки. На відміну від державних медустанов, вартість звернення в приватну клініку для анонімного лікування, набагато вище. Послуги фахівців, медикаменти і лікування зажадають чималих фінансових вкладень. Крім цього, анонімне звернення в клініку для лікування алкогольної залежності не дає можливості офіційного оформлення лікарняного, на час проходження лікування.

У державному диспансері видають довідку, на підставі якої роботодавець зобов’язаний звільнити працівника від виконання своїх обов’язків на період лікування і відновлення. Тобто, якщо пацієнта лікуватимуть анонімно, проблеми на роботі або в навчальному закладі йому доведеться вирішувати самостійно.

Методика практично не відрізняється — в курс лікування входять такі заходи, як детоксикація, зняття абстинентного синдрому, відновлення організму, постраждалого від алкоголю, реабілітація і соціалізація. Найчастіше, пацієнти звертаються в Приватні клініки тільки для зняття фізичних симптомів – наслідків зловживання алкоголем.

Але, зупинивши абстинентний синдром, позбувшись болю і нездужання, анонімний пацієнт не вирішує проблему залежності повністю.Для остаточної перемоги над алкоголізмом, особливо якщо він протікає у важкій формі, важливо не тільки позбавлення від тілесних симптомів, але і опрацювання проблемних моментів з психотерапевтом, усунення причин нездорового пристрасті, відновлення ресурсу особистості.

Сучасні клініки пропонують різні методики допомоги в подоланні алкогольної залежності. Є кілька найбільш популярних і ефективних.

Гіпноз – використання різних гіпнотичних технік для впливу на підсвідомість людини. Ефективність безпосередньо залежить від професіоналізму лікаря. Статистика показує, що гіпноз ефективний в 70-75% випадків.

Кодування (методика Олександра Довженка) — це один з різновидів гіпнотичного впливу. Сучасні фахівці все частіше відмовляються від використання даної методики, так як вона не є універсальною і не може бути ефективно застосована для всіх пацієнтів.

Дисульфірам-спеціальний препарат, який вводиться внутрішньовенно або ж підшкірно у вигляді капсули. Методика заснована на дисульфірамової реакції-викликає стійку непереносимість алкоголю навіть в мінімальних дозах. Процедура дуже ефективна, але має ряд протипоказань і побічних ефектів, вимагає попереднього детального обстеження стану здоров’я.

Алкоголізм-глибока проблема, яка часом вимагає системного і комплексного підходу. Найчастіше люди виявляються наодинці зі своєю хворобою, страхами і складнощами в її подоланні. Але, сьогодні існують анонімні групи, в яких вони можуть не тільки отримати підтримку для боротьби із залежністю, але і пройти групову психотерапію.

Фахівцями розроблені покрокові програми для групової терапії. Тут люди можуть підтримувати одне одного, обмінюватися досвідом, спілкуватися і, головне, вони не залишаються наодинці з усім, що їх турбує. У групах анонімних алкоголіків пацієнт не зустрінеться з засудженням, зневажливим ставленням і упередженістю, так як вони створені для підтримки та психотерапевтичної опрацювання особистісних проблем.

Практика лікування алкоголізму показує, що люди, які відвідували анонімні групи і отримували там підтримку, менш схильні до рецидивів і швидше долають труднощі реабілітації і соціалізації. Відвідування анонімних груп підтримки, на думку фахівців, здатне доповнити комплекс терапевтичних заходів і зробити його більш ефективним.

Для повного лікування фахівці використовують не тільки медикаментозне лікування, але і весь комплекс терапевтичних заходів. Важливою складовою результативної терапії є бажання пацієнта позбутися проблеми, а також сталість і чітке дотримання всіх приписів і рекомендацій.

Випробувано безліч способів, але нічого не допомагає? Чергове кодування виявилося неефективним? Алкоголізм руйнує вашу сім’ю?

Люди, які звертаються в наркологічну клініку, як правило, роблять це з наступних причин:

Щоб з нять зап ой . Багатоденне вживання спиртного викликає важке отруєння організму і синдром фізичної залежності, який небезпечний для здоров’я сам по собі. Щоб вийти із запою без важких наслідків для організму і з мінімумом страждань, наркологи проводять лікування запоїв. Щоб впоратися з ускладненнями запоїв. У багатьох випадках тривалий запій закінчується тим чи іншим метаалкогольным психозом, який без лікування може призводити до загибелі хворих у 10-99% випадків. Врятувати пацієнтів в таких ситуаціях можна тільки лише при наявності спеціальних медичних знань і технічних можливостей. Щоб усунути гострі стани і загострення хронічних захворювань . При запоях проявляють себе приховано протікають захворювання, виникає декомпенсація хронічних захворювань. На тлі цього можуть розвиватися жизнеугрожающие стану. У наркологічному центрі лікування проводиться в умовах стаціонару, є відділення реанімації та інтенсивної терапії для надання невідкладної допомоги. Боротьба з психологічною залежністю. Для подолання емоційного потягу до алкоголю проводиться психологічна реабілітація, завдяки якій у залежних змінюється мислення, способи реагування на стрес, формується стійка особиста мотивація для ведення здорового способу життя.

Лікування алкоголізму анонімно в Москві: ключові етапи і головні принципи.

Для того щоб лікування було ефективним, важливо дотримати певну етапність надання допомоги. Лікування у нарколога, психологічна реабілітація та соціальна адаптація – три кити, на яких базуються всі сучасні ефективні програми по подоланню хімічних залежностей. Що це за етапи, і в чому їх особливість?

Детоксикація при алкоголізмі може виконуватися вдома або в стаціонарі.

Домашнє лікування можливе в тому випадку, якщо людина не має важких захворювань внутрішніх органів і психічних розладів, запій триває менше 4-5 діб, а в минулому після запоїв не виникали метаалкогольные психози («біла гарячка» та інші).

При стаціонарному лікуванні детоксикація медикаментами доповнюється ксеноновими інгаляціями. Пацієнтам з патологією печінки або тяжким передозуванням спиртним може знадобитися апаратне очищення крові.

Мета будь детоксикації: як можна швидше очистити організм від токсичних сполук, якими є алкоголь і продукти його перетворення. Друга, не менш важлива, мета-усунути фізичну залежність від алкоголю, що виявляється в похмільному синдромі.

Анонімне лікування.

Анонімно в Москві.

Кваліфікована наркологічна допомога надається 24 години на добу 365 днів на тиждень; Використовуються сучасні препарати та обладнання, в тому числі і реанімаційне. Проводиться анонімна терапія алкоголіків; Клініка має в своєму розпорядженні власним приватним наркологічним відділенням і мережею реабілітаційних центрів; Проводиться всебічна реабілітація алкозалежних: фізична, психологічна, моральна, соціальна, трудова. Застосовується інтервенція у випадках, коли родичі готові піти на анонімне лікування без відома хворого: Пройшли повну програму отримують безстрокову гарантію на проведену терапію.

Програма терапії в клініці «Здоров’я»Кожен залежний від алкоголю людина і його родичі повинні розуміти: зняття запою, при всій важливості цієї процедури, не є самостійним способом. Детоксикація лише знімає тяжкі симптоми отруєння і фізичної залежності від спиртного, але ніяк не впливає на психологічний аспект захворювання.

У клініці «Здоров’я» ціни не високі. Саме лікування купірування запою звичайно не закінчується.Після 3-10 днів утримання від прийому спиртного при бажанні пацієнт може продовжити терапію. Залежно від індивідуальних особливостей алкозалежної людини, наркологи-психіатри і психотерапевти клініки розроблять для нього персональну схему.

Але і на цьому терапія не закінчується. Щоб відмова від алкоголю виявилася довічною, необхідна власна потужна мотивація до ведення тверезого способу життя. Саме для цього ми настійно рекомендуємо кожному нашому пацієнту, що потрапив в залежність, пройти реабілітаційний курс. Краще всього зробити це в спеціалізованому центрі,де людині щодня надавати допомогу психологи,Психотерапевти, консультанти з хімічних залежностях.

Позбавлення від залежності без відома хворого: можна чи не можна?Родичі алкоголіків, зневірившись переконати близьку людину в необхідності пройти терапію, звертаються до нас з проханням провести анонімне позбавлення від залежності. Насильницьку терапію в силу його неефективності та протизаконність ми не проводимо, але у всіх подібних випадках настійно рекомендуємо скористатися послугою інтервенції.

Інтервенція – це разова консультація, яку лікар нарколог проводить вдома у пацієнта з ним і його родичами. Консультація проходить у формі бесіди, під час якої лікар-психолог ненав’язливо підводить пацієнта до думки про необхідність пройти терапію. В 9 випадках з 10 після такої консультації пацієнти змінюють своє ставлення до здоров’я і погоджуються пройти курс в клініці.

Анонімне позбавлення алкогольної залежності.

Суспільство негативно ставиться до алкоголіків. Це створює значні труднощі на шляху до одужання: пацієнтів наркологічних центрів не беруть на роботу, обмежують їх громадянських правах, їм складніше побудувати особисте життя. Саме тому в клініці «Здоров’я» проводиться тільки анонімне позбавлення від залежності.

Шанобливе, терпеливе ставлення до пацієнта, розмежування співробітниками клініки особистісних якостей людини та поведінки, викликаного хворобливою пристрастю, допомагають нашим пацієнтам повірити в себе і в саму можливість щасливого життя у разі відмови від спиртних напоїв. Це вносить свою серйозну лепту в перемогу над залежністю.

Первинна консультація в нашій клініці безкоштовна. Ви можете записатися на зручний вам час, познайомитися з лікарями клініки, докладніше дізнатися про можливості лікування у Вашому випадку і прийняти зважене рішення. Щоб зробити це, просто наберіть 7 (495) 540-42-47.

Загальна вартість виклику лікаря додому і висновок із запою — 5 000 рублейЦена не залежить від часу доби!

Алкоголізм-це важке захворювання, з яким пацієнту вкрай важко впоратися без сторонньої допомоги. Хвороблива тяга до спиртного є серйозною соціальною проблемою, вирішити яку допомагає анонімне лікування алкоголіків. Захворювання небезпечне тим, що на ранніх стадіях воно може протікати непомітно як для самого хворого, так для і його оточення.

Контроль над кількістю випитого втрачається, алкоголік не віддає звіту в тому, що поводиться неадекватно. Він починає нехтувати елементарними соціальними нормами, поступово втрачає зв’язок з рідними і близькими, і шукає нових знайомих серед людей, які не уявляють своє життя без алкоголю.

Багато з алкоголіків відмовляються від лікування просто зі страху, що оточуючі дізнаються про його проблему. Клініка анонімного лікування від алкоголізму «Алкоклиник» в Москві пропонує провести комплексну терапію на умовах повної конфіденційності.

Вартість лікування алкоголіка в стаціонарі в палатах різного рівня комфортності можна дізнатися з наведеного нижче прайса. Звертаємо вашу увагу, що тут наведена ціна базового курсу терапії. У деяких випадках для більш швидкого полегшення стану пацієнта можуть знадобитися і додаткові процедури. Їх вартість, як і необхідність призначення, обмовляється окремо.

Наші фахівці проводять анонімне лікування алкогольної залежності з використанням новітніх препаратів та інноваційних немедикаментозних методів впливу. Коштує воно недорого.

Лікування алкогольної залежності для багатьох пацієнтів є єдиною можливістю повернутися до нормального життя.

Анонімна допомога алкоголікам включає сеанси індивідуальної та групової психотерапії. Саме кваліфікована психологічна допомога гарантує, що тяга до спиртного піде раз і назавжди.

Анонімна допомога при алкоголізмі, яку надають у медичному центрі «Алкоклиник», дає відмінні результати, що доводять численні позитивні відгуки колишніх пацієнтів і членів їх сімей.

Використовуючи анонімне лікування від алкоголю, ви зможете зберегти фізичне і психічне здоров’я і назавжди забути про згубну тягу до спиртного. Курс комплексної терапії дозволить знову знайти радість життя, запобіжить руйнуванню сім’ї і поверне повагу старих друзів і знайомих.

Якщо Вам або Вашим близьким потрібно пройти лікування алкоголізму анонімно, зверніться до лікарів нашої клініки. Наберіть наш номер, і досвідчені лікарі дадуть всі необхідні попередні рекомендації.

Великий вибір методик.

Алкогольна залежність – це не просто згубна звичка, а серйозне захворювання, з яким дуже важко впоратися самостійно. Патологічна тяга до спиртних напоїв завдає серйозної шкоди психічному і фізичному стану людини. Тому своєчасне лікування алкоголізму просто необхідно.

З усіх питань звертайтеся до наших фахівців за телефоном: 7 495 725-04-07.

Основна небезпека алкоголізму полягає в тому, що на перших етапах хвороба протікає непомітно як для самої людини, так і для його близьких. Але з часом контролювати кількість випитого спиртного стає все складніше, алкоголік втрачає зв’язок з реальністю і перестає усвідомлювати, що веде себе неадекватно. Людина втрачає своє обличчя, перестає спілкуватися з родичами і друзями, ходити на роботу, виконувати повсякденні обов’язки.

Але страх перед суспільним засудженням не дає багатьом алкоголікам звернутися за допомогою. Особливо це актуально, коли мова йде про лікування жіночого алкоголізму. Деякі алкоголіки не хочуть відчувати на собі засуджують і жалісливі погляди. Анонімне лікування алкоголізму є для таких людей справжнім порятунком.

Кодування за методом Довженка. Дана методика була затверджена і рекомендована МОЗ Росії. Анонімне кодування по Довженко формує у пацієнта стійке нейтральне ставлення до спиртного. Завдяки цьому усувається першопричина захворювання. Дана методика лікування повністю безпечна, оскільки не передбачає прийому медикаментів. Конфігураційна методика. Це курсове анонімне лікування алкоголіків, програма якого складається індивідуально. Після виявлення особливостей особистості пацієнта фахівець підбирає різні психотерапевтичні методики, які використовуються у комплексі. Після проходження курсу у анонімного алкоголіка виникає нейтральне ставлення до спиртних напоїв. Лікування жіночого алкоголізму. Сучасна медицина не виділяє жіночий алкоголізм в окрему категорію. Однак він має свої особливості, які наші лікарі беруть до уваги, застосовуючи методику кодування.

Анонімне лікування алкоголіків проводиться досвідченими наркологами і психотерапевтами. Такий підхід дозволяє викорінити причину проблеми. Це істотно підвищує шанс на те, що людина не повернеться до своєї згубної звички. Проходячи терапію анонімно, він може не переживати, що про проблему дізнаються друзі, колеги або хто-небудь ще. Таємниця захищена законодавством.

Вартість лікування алкоголізму в Москві залежить від обраних методів, цінової політики клініки, рівня кваліфікації фахівців, умов проживання в стаціонарі та інших факторів. Навіть в одній клініці вартість лікування двох різних пацієнтів може істотно відрізнятися в залежності від віку і стану здоров’я залежного, стадії хвороби і наявності факторів ризику.

Невисока ціна лікування алкоголізму може свідчити про те, що лікар використовує препарати низької якості, які завдадуть шкоди здоров’ю.

На сайті «наркологічного центру» ви знайдете інформацію про сучасні медичні клініки і центри в Москві, які пропонують лікування від алкоголізму. Використовуючи інформацію, хворі та їхні родичі зможуть знайти кращі рішення, вибрати фахівців, які допоможуть позбутися залежності назавжди.

Висновок із запою на дому.

Економ від 4 000 руб. Стандарт 6 000 руб. Комплекс 8 000 руб. Преміум від 10 000 руб. стаціонар на дому від 6 000 руб. / добу.

Детоксикація в стаціонарі.

Висновок із запою амбулаторно від 6 000 крб. Загальна палата 3 000 руб./добу Палата Комфорт, 2 місцева 4 500 руб./добу Палата Комфорт, 1 місцева 10 500 руб./добу Палата VIP-палата, 1 місцева 16 000 руб./добу.

Кодування від алкоголізму.

Кодування уколом Кодування на 6 місяців від 6 000 крб. Кодування на 12 місяців від 8 000 руб. Кодування на 24 місяці від 10 000 руб. Укол «Вивитрол» на 1 місяць 32 000 руб. Підшивка імпланта Імплант на 12 міс. 12 000 руб. Імплант на 24 міс. 15 000 руб. кодування психотерапевтичне кодування гіпнозом 15 000 руб. кодування по Довженко 15 000 руб. інші методи кодування кодування лазером 15 000 руб. кодування струмом 15 000 руб. кодування голковколюванням 15 000 руб.

Яка поведінка алкоголіків на різних стадіях хвороби.

Нерідко в наш центр для алкоголіків в Москві надходять запитання про те, в якій стадії варто почати лікування алкоголізму анонімно в Москві і які поведінкові стереотипи алкоголіків в залежності від їх стажу.

Що стосується проблеми вибору того або іншого часового періоду недуги для початку його купірування, той тут немає ніякої чіткої залежності від стадії. Лікувати алкоголізм потрібно в будь-який час, не чекаючи асоціалізації, трагічних наслідків і соматичних проблем.

Що ж стосується поведінки алкоголіків в залежності від стадії хвороби, то тут простежуються досить чіткі стереотипи.

Побутове пияцтво.

анонімне лікування алкоголізму

На стадії побутового пияцтва особистість вживає ще не схильна до психологічного і морального спустошення. Людина контролює себе і кількість випитого. При цьому він може легко відмовитися від чергової порції спиртного. Організм алкоголіка на цій стадії реагує на прийом спиртовмісних рідин блювотним рефлексом.

Поведінка людини починає характерно змінюватися вже на першій стадії алкоголізму. Організм відповідає на її розвиток відсутністю блювоти при вживанні великої кількості алкоголю. Людина вже здатний випити багато і при цьому він не пам’ятає подробиць пиятики.

Поведінка алкоголіка продовжує змінюватися до гіршого, якщо недуга не зупинити на цій стадії. У звичку входить ранкове похмілля для зняття абстинентного синдрому. Алкоголіки на другій фазі недуги здатні входити в тривалі запої. При цьому страждають особистісні, сімейні та соціальні зв’язки. Починаються проблеми на роботі і в навчальних закладах.

Третя фаза алкоголізації організму пов’язана зі зростаючою маргіналізацією, зміною кола спілкування, байдужого ставлення до свого здоров’я, зовнішнього вигляду, гардеробу і зовнішності. Як правило, алкоголіки до останнього не усвідомлюють проблеми, перестають вірити в себе. Їм все одно, що відбувається навколо них. Вони повністю асоциализируются, а до такого стану приєднуються великі соматичні проблеми.

Примітно, що фахівці нашого центру надають допомогу резидентам, що надійшли в наш центр і в стані третьої фази алкоголізації. Хоча, справедливості заради варто сказати, що їх психологічне відновлення вимагає тривалого і ретельного підходу, так як стаж вживання спиртного характерним чином впливає на особистість людини.

Телефонуйте нам вже сьогодні, якщо не можете впоратися з проблемою алкоголізації близької людини самостійно!

Сподіваємося, що пропоновані вашій увазі відгуки про лікування алкоголізму анонімно в Москві в нашому центрі допоможуть визначитися з вибором лікувального закладу для свого близької людини, що страждає залежністю від спиртних напоїв.

Лікування алкоголізму анонімно.

Вживання спиртних напоїв для багатьох не є проблемою, адже алкоголь практично постійно присутня на громадських святах і сімейних заходах. Але таке лояльне ставлення до алкоголю і являє приховану небезпеку, адже визначити, коли людина контролює вживання спиртного, а коли вже немає, надзвичайно складно. Часто буває, що вживання спиртних напоїв руйнує цілі сім’ї і кардинально змінює життя людини в гіршу сторону. Організація «Молодь за здоровий спосіб життя» проводить анонімне лікування алкоголізму у власному реабілітаційному центрі, звернутися до якого може кожен, хто потрапив у складну життєву ситуацію.

Чому стають алкоголіками?

Це питання – одне з найпоширеніших серед людей, які звертаються до нас за допомогою. Багатьом незрозуміло, як могло вийти, що абсолютно нормальна людина без патологічної тяги до спиртного за короткий час стає хронічним алкоголіком.

На відміну від наркотиків, які в більшості випадків викликають швидке звикання, алкоголь можна вважати більш підступним «ворогом». Почавши з невинною випивки по святах, людина досить легко звикає до алкоголю, і починає випивати, щоб зняти стрес, розслабитися або поліпшити настрій, а це – перші кроки на шляху до залежності.

Якщо говорити про алкоголізм з психологічної точки зору, то цю хворобу можуть спровокувати кілька факторів:

Спадковість: на жаль, люди, близькі родичі яких також мають проблеми з алкоголем, набагато більш схильні до формування залежності. Представникам цієї групи ризику рекомендується починати лікування алкоголізму при виявленні перших симптомів. Психологічна травма: смерть близького, серйозні проблеми на роботі або в сім’ї можуть привести до того, що людина захоче забути про складнощі за допомогою алкоголю. Природно, цей шлях може привести до формування стійкої залежності. Важливо пам’ятати, що алкоголь не вирішує проблеми, а лише допомагає на час забути про них. Психологічна незрілість: як правило, цей фактор відіграє вирішальну роль у формуванні дитячого та підліткового алкоголізму. Школярі найчастіше пробують алкоголь з простої цікавості або з побоювань, що відмова може привести до проблем у спілкуванні з однолітками. Щоб вживання спиртного не призвело до формування залежності, батькам слід звертатися за допомогою до фахівців центрів «Молодь за здоровий спосіб життя» при виявленні перших проблем, пов’язаних з алкоголем.

Ці фактори показують, що алкогольна залежність – це не слабкість окремої людини, а хвороба, яка потребує професійного лікування. Людям, які потрапили в подібну життєву ситуацію, складно визначитися, як вибрати реабілітаційний центр для наркоманів і алкоголіків. Ми постараємося роз’яснити ситуацію і розповімо, куди найкраще звертатися за допомогою.

Де краще проходити реабілітацію?

Алкоголізм став настільки поширеною проблемою, що пропозиції про анонімному лікуванні алкоголізму за доступною ціною можна знайти практично на кожному кроці: на зупинках громадського транспорту, в метро, газетах або по інтернету. Насправді далеко не всі такі пропозиції виявляються корисними на практиці.

Вибираючи реабілітаційний центр, в першу чергу слід звертати увагу на методи, які використовуються для лікування. Наприклад, якщо вам обіцяють в короткі терміни позбутися від алкогольної залежність або провести лікування ігроманії за допомогою гіпнозу, можете відразу відмовлятися від подібних послуг. Гіпноз не є науково доведеним і ефективним методом впливу, тому після відвідування такого «фахівця» період тверезості буде дуже коротким.

Для економії коштів багато хто звертається в державні наркологічні клініки, в яких проводять лікування наркоманії та алкоголізму. Єдиною перевагою таких клінік є невисока вартість послуг, тоді як методи лікування, як правило, є застарілими.

Найкращим виходом із ситуації буде звернення до приватного реабілітаційного центру організації » Молодь за здоровий спосіб життя». У нашого центру є кілька важливих переваг:

Ми проводимо тільки анонімне лікування без постановки на облік і без примусу . Це дозволяє резидентам приховати факт реабілітації від колег або знайомих, і повернутися до повноцінного життя після лікування. Крім того, в наших центрах не ведеться облік пацієнтів, а списки надійшли на лікування не передаються в державні медичні заклади або правоохоронні органи. Це гарантує кожному резиденту повноцінне життя після реабілітації без будь-яких ярликів або негативного відношення з боку суспільства. Комфортні умови проживання та харчування : оскільки алкоголізм є хронічною хворобою, а його лікування вимагає досить багато часу і проводиться в стаціонарі, всім резидентам необхідно забезпечити комфортні умови для життя. У цьому сенсі наш центр можна порівняти з санаторієм: всі резиденти проживають в зручних номерах, оснащених необхідною технікою, постільними і туалетним приладдям. Харчування резидентів проводиться за спеціально розробленим меню, яке дозволяє швидко відновити організм після тривалого вживання психоактивних речовин. Сучасні методи лікування: ми розуміємо, що алкоголізм є хворобою, тому і використовуємо тільки науково обґрунтовані і перевірені на практиці методи лікування. Завдяки цьому анонімне лікування алкоголізму в нашому центрі вже призвело до численних позитивних результатів: пацієнти, які вже пройшли реабілітацію, не тільки повністю позбулися залежності, але і сформували стійку ремісію, необхідну для повноцінної тверезого життя.

Якщо ви дійсно хочете допомогти близькій людині подолати залежність, звертайтесь за допомогою в реабілітаційні центри організації «Молодь за здоровий спосіб життя». Тут вам нададуть необхідні консультації і підкажуть, як переконати алкоголіка пройти курс реабілітації.

Анонімне лікування алкогольної залежності в будь-якому місті.

На території Російської Федерації анонімне лікування алкоголізму підкріплено на законодавчому рівні. Зокрема, про це свідчить Наказ МОЗ РФ № 327 від 23. 08. 1999р.»про анонімне лікування в наркологічних установах». Втім, норми – це, звичайно, добре, але якщо говорити доступніше, то необхідно зрозуміти, що людині, яка страждає алкогольною залежністю потрібен анонімний нарколог. Це має для його психіки ключове значення. По суті, нарколог анонімно здатний принести значно більше користі, ніж лікар, що працює в поліклініці.

Багато формальні аспекти діяльності лікарів поліклінік принижують хворих, а як наслідок, вони зовсім не горять бажанням потрапляти в такі місця.

Принципи роботи в реабілітаційному центрі Нарконет гарантують конфіденційність будь-якої особистої інформації про пацієнтів, адже ми дбаємо про кожного пацієнта і дорожили власною репутацією. Зрозуміло, багато психологічних складнощів переслідує людину, якій поставлений діагноз алкоголізм. Анонімне лікування – це один із способів не тільки досягти головної мети – позбавити пацієнта від алкогольної залежності, але і важливий крок на шляху до його психологічної реабілітації та повернення до нормального життя.

Анонімний нарколог – це вихід.

Люди, які страждають алкогольною залежністю, побоюються розголосу. Їм дуже складно відповідати на особисті питання, які часто задають лікарі державних клінік. Зрозуміло, приходячи в приватну клініку пацієнт, який розуміє, що йому потрібна кваліфікована лікарська допомога, перш за все, підсвідомо розуміє, що там фахівці не будуть задавати зайвих питань. Там працює анонімний нарколог. Зрозуміло, в приватній клініці ніхто не додумається ставити на облік, а підхід до кожного клієнта буде суто індивідуальним.

Таким чином, слід констатувати, що якщо людина, що страждає від алкоголізму, чітко вирішив для себе, що має намір йти до кінця і в результаті вийти з бою з підступним ворогом переможцем, то звернення в клініку Нарконет стане для нього дійсно оптимальним виходом. Крім того, у нас пацієнт зможе не просто на словах отримати райдужні гарантії успіху, а й ознайомитися з цілою низкою деталей, що стосуються плану саме його лікування.

Анонімне лікування алкоголізму має багато переваг.

Так які ж переваги проходження анонімного лікування в реабілітаційному центрі Нарконет? Насправді їх багато, але ми зупинимося лише на найголовніших.

* Повна анонімність перебування в стінах лікувального закладу та надання необхідної допомоги.

* Якісний догляд кваліфікованого персоналу та служителів.

* Отримання знань які дають відкрити для себе нову мрію.

* Отримання дуже важливою для людей, які страждають алкоголізмом, психологічної допомоги.

Анонімний нарколог – наші послуги доступні нужденним в них.

Насправді немає абсолютно нічого складного в тому, щоб отримати анонімну консультацію досвідченого нарколога або пройти необхідний курс лікування від алкогольної залежності. Це сьогодні цілком під силу дуже багатьом, дійсно нужденним людям. Клініка Нарконет надає послуги не тільки жителям певного міста, але і громадянам, які проживають в Росії.

Якщо ви або хтось із ваших близьких страждає від алкогольної залежності-не терпіть і не відкладайте вирішення проблеми в довгий ящик. Телефонуйте нам, і Ваша проблема буде вирішена за допомогою найбільш ефективних способів усунення залежності.

Лікування наркоманії ⚠️ в Росії – 40% успішних результатів ЦЕНТРИ ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ – ДЕ Є ШАНС У БУДЬ-якої ЛЮДИНИ ПОЧАТИ НОВЕ ЖИТТЯ. Залежність від. Алкогольна епілепсія – причини, симптоми, наслідки Алкогольна епілепсія – що це ? Алкогольна епілепсія-це одне з найсерйозніших патологічних станів, яке характеризується повторюваними. Центр допомоги наркозалежним (2019 в Барнаулі) Реабілітація людей, що потрапили у важку життєву ситуацію Фахівці центру реабілітації наркозалежних «Нарконет» в Барнаулі готові.

Анонімно лікування алкоголізму.

Алкоголізм є важким захворюванням, при якому людина часто сам не розуміє, що потрапив в капкан шкідливої звички. Усвідомивши ж це, він боїться засудження суспільства. Ось, мабуть, основна причина, по якій багато хто думає, що впораються з алкогольною залежністю самі, без допомоги лікарів. Ці побоювання мають історичне коріння, адже в радянські часи відомості про недугу реєстрували, а також інформували про це роботодавця пацієнта. Сьогодні ж анонімне лікування алкоголізму в Москві та інших містах є нормою. Можна побороти згубну звичку, і про неї не дізнаються ні сусіди, ні колеги по роботі.

Клініка АлкоМед гарантує повністю анонімне лікування алкоголізму. Про Ваше звернення до фахівців будуть знати тільки співробітники клініки . Такий підхід дає хороші результати, адже, як показує наша багаторічна практика, один з ключових моментів при позбавленні від алкоголізму – це комфортний стан пацієнта. Анонімність є однією з умов цього.

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ АНОНІМНЕ ЛІКУВАННЯ.

виведення пацієнта із запою;

медикаментозне лікування, спрямоване на детоксикацію організму і відновлення роботи внутрішніх органів пацієнта;

психотерапевтичні методи лікування;

кодування на термін до 3-5 років.

анонімне лікування алкоголізму

ЦІНИ НА АНОНІМНЕ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ.

Економ.

До складу крапельниці входять:

1. Інноваційний препарат, який покращує метаболізм, перешкоджає накопиченню токсичних продуктів в клітинах, усуває порушення нервової та серцево-судинної систем. Покращує кровообіг мозку під час абстиненції, підвищує фізичну і розумову працездатність.

2. Вітамінний комплекс.

3. Ноотропний препарати для прискорення виведення алкоголю з організму, зниження токсичної дія продуктів розпаду алкоголю, кисневого голодування клітин головного мозку, поліпшення роботи підшлункової залози і печінки, підвищує стійкість організму до стресу.

4. Гіпотензивний препарат для зниження артеріального і внутрішньочерепного тиску, усуває судомний синдром, нормалізує тонус судин, фізичну і розумову працездатність. Потужний протівотревожное засіб, знімає занепокоєння, зменшує тремор.

від 6490

від 6000 шт

Подвійний Комплекс.

В крапельницю входять такі препарати.

Реамберін Сольовий розчин Спазмолітики Ноотропний препарат Седативні засоби Вітамінні комплекси.

від 8470

Комфорт.

До складу крапельниці входять:

Реамберін Мельдоний Сольовий розчин Спазмолітичні препарати Ноотропні засоби Седативні препарати Вітамінні комплекси Засоби, що підвищують енергетичні запаси організму.

від 10950

VIP жіночий.

Використовується 2 крапельниці. До складу входять:

анонімне лікування алкоголізму

1. Інноваційний препарат, який покращує метаболізм, перешкоджає накопиченню токсичних продуктів в клітинах, усуває порушення нервової та серцево-судинної систем. Покращує кровообіг мозку під час абстиненції, підвищує фізичну і розумову працездатність.

2. Новий засіб для внутрішньовенної терапії на основі бурштинової кислоти не мають аналогів у світі. Покращує кровопостачання всіх тканин і органів, покращує обмінні процеси, покращує тканинне дихання і діяльність головного мозку. Підсилює і стабілізує метаболічні процеси в організмі.

4. Гіпотензивний препарат для зниження артеріального і внутрішньочерепного тиску, усуває судомний синдром, нормалізує тонус судин, фізичну і розумову працездатність.

5. Препарат для харчування ослабленого організму-виводить токсини, покращує метаболічний процес.

6. Потужний протівотревожное засіб, знімає занепокоєння, зменшує тремор.

7. Препарат, який прискорює виведення алкоголю з організму, знижує токсичну дію продуктів розпаду алкоголю, знижує кисневе голодування клітин головного мозку, покращує роботу підшлункової залози і печінки, підвищує стійкість організму до стресу.

від 14900

VIP чоловічий.

До складу 2-х крапельниць входять:

1. Інноваційний препарат, який покращує метаболізм, перешкоджає накопиченню токсичних продуктів в клітинах, усуває порушення нервової та серцево-судинної систем. Покращує кровообіг мозку під час абстиненції, підвищує фізичну і розумову працездатність.

2. Новий засіб для внутрішньовенної терапії на основі бурштинової кислоти не мають аналогів у світі. Покращує кровопостачання всіх тканин і органів, покращує обмінні процеси, покращує тканинне дихання і діяльність головного мозку. Підсилює і стабілізує метаболічні процеси в організмі.

3. Вітамінний комплекс.

4. Ноотропний препарати для прискорення виведення алкоголю з організму, зниження токсичної дія продуктів розпаду алкоголю, кисневого голодування клітин головного мозку, поліпшення роботи підшлункової залози і печінки, підвищує стійкість організму до стресу.

5. Гіпотензивний препарат для зниження артеріального і внутрішньочерепного тиску, усуває судомний синдром, нормалізує тонус судин, фізичну і розумову працездатність.

6. Препарат для харчування ослабленого організму-виводить токсини, покращує метаболічний процес.

7. Препарат для поліпшення роботи серцевого м’яза — нормалізує ритм серця, активує обмін речовин.

8. Потужний протівотревожное засіб, знімає занепокоєння, зменшує тремор.

9. Препарат, який прискорює виведення алкоголю з організму, знижує токсичну дію продуктів розпаду алкоголю, знижує кисневе голодування клітин головного мозку, покращує роботу підшлункової залози і печінки, підвищує стійкість організму до стресу.

від 14900

VIP 55+

До складу крапельниці входять:

Реамберін. Сольовий розчин. Спазмолітичні препарати. Вітамінні комплекси. Ноотропні препарати. Седативні засоби. Препарати, що підвищують енергетичні запаси організму.

від 13100

Ексклюзив.

ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ 3 КРАПЕЛЬНИЦІ. ДО СКЛАДУ ВХОДЯТЬ:

1. Інноваційний препарат, який покращує метаболізм, перешкоджає накопиченню токсичних продуктів в клітинах, усуває порушення нервової та серцево-судинної систем. Покращує кровообіг мозку під час абстиненції, підвищує фізичну і розумову працездатність.

2. Новий засіб для внутрішньовенної терапії на основі бурштинової кислоти не мають аналогів у світі. Покращує кровопостачання всіх тканин і органів, покращує обмінні процеси, покращує тканинне дихання і діяльність головного мозку. Підсилює і стабілізує метаболічні процеси в організмі.

3. Вітамінний комплекс.

4. Ноотропний препарати для прискорення виведення алкоголю з організму, зниження токсичної дія продуктів розпаду алкоголю, кисневого голодування клітин головного мозку, поліпшення роботи підшлункової залози і печінки, підвищує стійкість організму до стресу.

5. Гіпотензивний препарат для зниження артеріального і внутрішньочерепного тиску, усуває судомний синдром, нормалізує тонус судин, фізичну і розумову працездатність.

6. Препарат для харчування ослабленого організму-виводить токсини, покращує метаболічний процес.

7. Препарат для поліпшення роботи серцевого м’яза — нормалізує ритм серця, активує обмін речовин.

8. Потужний протівотревожное засіб, знімає занепокоєння, зменшує тремор.

9. Препарат, який прискорює виведення алкоголю з організму, знижує токсичну дію продуктів розпаду алкоголю, знижує кисневе голодування клітин головного мозку, покращує роботу підшлункової залози і печінки, підвищує стійкість організму до стресу.

від 20370

Стаціонар на дому (24 години)

Пацієнт знаходиться під наглядом лікаря 24 години.

анонімне лікування алкоголізму

З урахуванням патогенезу програма включає в себе 2 візити лікаря з інтервалом 7-12 годин. При необхідності інтервал може бути змінений.

Перший — спрямований на інтенсивне зниження інтоксикації організму. Другий – ефективно пригнічує похмільний синдром, відновлює організм.

Використовувані препарати спрямовані на:

Відновлення функції печінки.

Швидке виведення токсинів.

Зниження потягу до алкоголю.

Поліпшення кровообіг мозку.

Усунення порушень серцево-судинної системи.

Нормалізацію артеріального тиску.

від 25900

від 23100

Стаціонар на дому (троє діб)

ДО СКЛАДУ КРАПЕЛЬНИЦЬ ВХОДЯТЬ:

1. Інноваційний препарат, який покращує метаболізм, перешкоджає накопиченню токсичних продуктів в клітинах, усуває порушення нервової та серцево-судинної систем. Покращує кровообіг мозку під час абстиненції, підвищує фізичну і розумову працездатність 2. Новий засіб для внутрішньовенної терапії на основі бурштинової кислоти не мають аналогів у світі. Покращує кровопостачання всіх тканин і органів, покращує обмінні процеси, покращує тканинне дихання і діяльність головного мозку. Підсилює і стабілізує метаболічні процеси в організмі 3. Препарат, який прискорює виведення алкоголю з організму, знижує токсичну дію продуктів розпаду алкоголю, знижує кисневе голодування клітин головного мозку, покращує роботу підшлункової залози і печінки, підвищує стійкість організму до стресу 4. Препарат з вмістом активних компонентів, що володіє потужним детоксикуючою та гепатопротекторну дію, стимулюють метаболізм в організмі, відновлює клітини печінки, підвищують стійкість клітин печінки до токсинів 5. Вітамінний комплекс 6. Гіпотензивний препарат для зниження артеріального і внутрішньочерепного тиску, усуває судомний синдром, нормалізує тонус судин, фізичну і розумову працездатність. 7. Препарат для харчування ослабленого організму-виводить токсини, покращує метаболічний процес 7.Потужний протівотревожное засіб, знімає занепокоєння, зменшує тремор.

від 43430

Ми пропонуємо широкий вибір програм. Наші ціни на анонімне лікування алкоголізму залежать як від кількості і вартості препаратів, так і від тривалості курсу. У нашій клініці є стандартні програми, але остаточну тривалість і, відповідно, вартість лікування визначає лікар-нарколог за результатами обстеження та з урахуванням стану пацієнта.

Ми пропонуємо широкий вибір програм. Наші ціни на анонімне лікування алкоголізму залежать як від кількості і вартості препаратів, так і від тривалості курсу. У нашій клініці є стандартні програми, але остаточну тривалість і, відповідно, вартість лікування визначає лікар-нарколог за результатами обстеження та з урахуванням стану пацієнта.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ.

Швидкий виїзд бригади (лікаря і медсестри) на будинок в термін не більше 1 години.

Кваліфікований персонал з багаторічним досвідом роботи.

анонімне лікування алкоголізму

Застосування перевірених методів лікування.

Цілодобова допомога: ми працюємо без вихідних і свят.

Повністю анонімне лікування алкогольної залежності.

Для багатьох людей, які страждають від алкоголізму, своєчасна та професійна медична допомога – єдиний шанс повернутися до тверезого життя. Після проходження курсу лікування людина повертається в соціум, влаштовується на роботу, заводить сім’ю, а відомості про те, що коли-то в його минулому було це згубна пристрасть, ніколи не будуть розголошені. Якщо Ваші близькі зіткнулися з проблемою залежності від алкоголю, зателефонуйте в клініку АлкоМед. Ми суворо дотримуємося лікарську таємницю при анонімному лікуванні алкоголіків. На ваше прохання особисті дані навіть не будуть вписані в медичну карту.

Переваги анонімного лікування.

Анонімне лікування – це не тільки, часом, єдино можливий вихід, це ще й досить дієва міра, допомагає пацієнту по-іншому поглянути на існуючу проблему. Неминучість хвороби, прогресування алкогольної залежності, посилення ситуації під впливом обтяжуючих факторів, страждання і позбавлення довгий час пригнічують хворого алкоголізмом, а при появі перспективи анонімного лікування він відчуває, що вихід з тупикової ситуації знайдено, що життя ще може стати іншою.

За умов анонімності лікування, людина відчуває себе більш захищеною, вона знає, що:

його дані невідомі нікому з лікарів або його близьких людей;

ні за яких умов він не буде підданий нападкам і осуду оточуючих;

навіть пройшовши курс лікування, він зможе, як ні в чому не бувало, повернутися на роботу і приступити до своїх обов’язків;

він знає, що йому нададуть дійсно кваліфіковану допомогу, допоможуть реально і результат буде.

аквилонг.

Один з найбільш затребуваних і малотоксичних методів кодування на сьогодні.

Результат найбільш помітний в перші кілька тижнів після процедури.

«Аквилонг» максимально пригнічує тягу до вживання спиртного і дає хороші результати на будь-якій стадії алкоголізму.

Термін кодування рекомендований на 1 рік, за показаннями може тривати до 3 років.

Еспераль.

Альтернативний спосіб стандартного кодування – «Вшивання Еспераль».

Цей метод малотоксичний і дає хороші результати.

Кодуватися від алкоголізму за допомогою «Еспераль» можна на 1 рік, за показаннями – до 3-5 років.

Веритрол.

Метод рекомендований в тому числі і у випадках, коли попереднє кодування не мало успіху.

Курс лікування дозволяє підвищити результативність кодування і максимально зменшити тягу до спиртного.

Метод «Веритрол» добре поєднується з іншими протиалкогольними засобами, а також не викликає звикання.

Термін кодування рекомендований на 1 рік, за порадою лікаря може бути використаний до 3-5 років.

Наноксол.

Це ексклюзивний метод кодування останнього покоління. Розроблено на основі сучасних біотехнологій.

Введені препарати впливають на клітинному рівні, блокуючи специфічні рецептори головного мозку, що відповідають за виникнення потягу до алкоголю. Організм людини реагує на прийом алкоголю важким отруєнням, судомним синдромом, тахікардією та різким підвищенням АТ.

Рекомендований термін кодування – 1 рік. Може бути використаний до 5 років.

Серед анонімних пацієнтів з питання лікування алкоголізму зустрічається багато жінок . Анонімність всього курсу від першої допомоги і медичних досліджень аж до повернення до повноцінного життя дійсно дозволяє реабілітуватися у власних очах. Відновлення після лікування є величезною віхою в житті, дозволяє налагодити втрачені контакти, повернути прихильність друзів, зняти вантаж турбот і залагодити проблеми, особливо вдало все проходить, якщо людина проходить лікування анонімно, ніхто не втручається в його проблему. На жаль, пацієнтами наркологічних кабінетів найчастіше стають люди з тонкою душевною організацією. Вони переживають наявність проблеми алкоголізму з подвоєною силою, і саме анонімність лікування дарує їм шанс вибратися із замкнутого кола хвороби, впоратися із залежністю, стати повноцінним в суспільстві і в сім’ї, радіти і любити.

У клініці АлкоМед є кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи: це лікарі-наркологи, психотерапевти, психологи зі стажем і досвідом подолання нестандартних ситуацій. Анонімна наркологічна допомога включає в себе виявлення проблем організму пацієнта, для цього проводяться кілька обстежень, наприклад, забір крові та її вивчення дадуть можливість якісно оцінити роботу органів і систем. При виявленні необхідності лікарі призначають інтенсивне вітамінне лікування, це сприяє зміцненню здоров’я пацієнта і підняття настрою, підвищенню життєвого тонусу.

Анонімне лікування алкоголізму – це і дотримання лікарської таємниці, і можливість лікуватися не залежно ні від чого. Як правило, звертаючись до лікарів, кожна людина сподівається на правильну діагностику і на швидке одужання. При лікуванні в рамках анонімності всі лікарські заходи проводяться в повному обсязі . Шанс на одужання однаково існує як для анонімних пацієнтів, так і для тих, хто може без клопоту вказувати свої дані.

Лікування алкоголізму в Москві.

Телефонуйте, і ви встигнете врятувати свою близьку людину!

Додаткові послуги в медичному центрі:

Висновок із запою амбулаторно — від 3 200 рублів висновок із запою в стаціонарі — від 4 500 рублів висновок із запою на дому-від 4700 рублів.

Алкоголізм є причиною численних смертей, він руйнує сім’ї, робить людське життя нестерпним. Зловживання алкоголем негативно позначається не тільки на фізичному здоров’ї — алкоголіки часто страждають психічними захворюваннями.

Алкоголь лікування narko-centra.ru.

Більшість алкоголіків впевнені, що в будь-який момент можуть припинити пити, але самостійно відмовитися від пристрасті до спиртного можуть лише одиниці, а іншим залежним потрібна кваліфікована допомога фахівців. Алкоголік боїться поглянути на себе з боку, критично оцінити власну негідну поведінку і звички, він просто не бажає що-небудь міняти, і з цієї причини нестерпне існування не тільки хворого, але і його сім’ї (дітей, чоловіка або дружини) може розтягнутися на роки і десятиліття. Великий ризик, що в стані сп’яніння алкоголік потрапить в ДТП з тяжкими наслідками або смертельним результатом.

Але повернутися до тверезого життя все ж можливо, однак це непросто. Першим кроком на цьому шляху має стати щире бажання алкоголіка змінитися (іноді потрібна інтенсивна психологічна робота з залежним для визнання та усвідомлення проблеми — трансфер з подальшим супроводом центр), вирватися з прірви, в яку він скочується після кожної чарки спиртного.

Методи лікування алкоголізму в клініках Москві і їх особливості.

Методи лікування алкоголізму можуть бути медикаментозними, психотерапевтичними і народними. Останні користуються популярністю, проте їх ефективність вельми сумнівна.

Серед медикаментозних методів найбільш популярні:

внутрішньовенні ін’єкції на основі дисульфіраму — речовина накопичується в тканинах організму, але не заподіює ніякої шкоди за умови утримання від алкоголю; імплантація під шкіру таблеток і капсул — дозволяє досягти тривалого ефекту.

Методи психотерапевтичного впливу сприяють закріпленню негативного ставлення до алкоголю, допомагають сформувати потрібні установки, націлити на відмову від спиртного. Серед найпопулярніших можна виділити метод Довженка, створений відомим вченим Олександром Романовичем Довженко і заснований на стресовому впливі на алкоголіка в стані гіпнотичного трансу, а також існує велика кількість всіляких методик кодування від алкоголізму.

В останні роки лікарі роблять акцент не тільки на виведенні з організму небезпечних речовин і стабілізації стану хворого, але також на соціальній реабілітації алкоголіків. Широко поширена програма «12 кроків», подолавши які, вони починають нове життя без єдиної чарки спиртного. Позитивні результати дають зустрічі в групах анонімних алкоголіків, під час яких залежні можуть поділитися власними історіями, вислухати розповіді інших хворих, відчути підтримку і придбати нових друзів.

Лікування алкоголізму в Москві narko-centra.ru.

Лікування алкоголізму і реабілітація необхідні не тільки залежним, але також їх родичам. Фахівці допомагають їм відновити підірване постійними стресами психічне здоров’я, налаштуватися на позитивний лад і повірити в майбутнє. Вибираючи лікарню для лікування алкоголізму , необхідно уточнити наявність реабілітаційних програм для родичів, з’ясувати, які методи подолання залежності використовують лікарі клініки, як вони працюють з рідними і близькими залежних.

Безкоштовне лікування алкоголізму.

В пошуках найбільш ефективного способу лікування алкоголізму в Москві можна зустріти досить абсурдні варіанти. Слід запам’ятати, що безкоштовного лікування апріорі не існує! У таких випадках варто шукати прихований підступ.

Серед економ-варіантів лікування пропонується державний наркологічний диспансер з постановкою на облік. На відміну від приватних клінік, в державній установі пацієнту можуть поставити тільки крапельниці від алкоголю, які знімуть абстинентний синдром. На жаль, психологічна підтримка не виявляється, тому таке лікування не можна вважати ефективним.

«Безкоштовно» вилікувати можуть пропонувати різноманітні релігійні громади, які бачать в залежному об’єкт для заробляння грошей, робочу силу і ще один гвинтик у величезній системі. Так, потрапляючи в мережі цих «благодійників», людина змушена працювати і молитися, в той час як потребує комплексної реабілітації. Одними молитвами і важкою працею не виправити цю ситуацію.

Результати обох способів лікування незабаром дорівнюватимуть нулю, якщо вони взагалі будуть.

Якщо ви дійсно хочете позбутися залежності, то для цього необхідно витратити час, гроші і власні сили. Безкоштовним буває лише сир в мишоловці, тому не варто шукати дешеві і швидкі варіанти, а слід зосередитися на найбільш ефективному лікуванні.

Анонімне лікування хворих на алкоголізм: у клініці чи амбулаторно?

Лікування алкоголіків повинно здійснюватися в спеціалізованих центрах і клініках. З кожним роком з’являється все більше нових способів боротьби з залежністю, однак чудодійних ліків, прийом яких дозволяє відмовитися від спиртного раз і назавжди, на жаль, немає. Багато родичів залежних і алкоголіків плутають лікування з виведенням із запою, вважаючи, що однієї крапельниці достатньо для одужання. Крапельниця від запою допомагає в критичних випадках, але не вирішує проблеми. Для лікування алкоголізму необхідно обов’язково звернутися за допомогою до фахівця, який обере оптимальні методи лікування з урахуванням:

глибини проблеми; стану здоров’я алкоголіка; наявності в анамнезі супутніх захворювань; алергії на певні медикаменти.

Вартість лікування алкоголізму в клініках Москви.

Вартість лікування алкоголізму в Москві залежить від обраних методів, цінової політики клініки, рівня кваліфікації фахівців, умов проживання в стаціонарі та інших факторів. Навіть в одній клініці вартість лікування двох різних пацієнтів може істотно відрізнятися в залежності від віку і стану здоров’я залежного, стадії хвороби і наявності факторів ризику.

Невисока ціна лікування алкоголізму може свідчити про те, що лікар використовує препарати низької якості, які завдадуть шкоди здоров’ю.

На сайті «наркологічного центру» ви знайдете інформацію про сучасні медичні клініки і центри в Москві, які пропонують лікування від алкоголізму . Використовуючи інформацію, хворі та їхні родичі зможуть знайти кращі рішення, вибрати фахівців, які допоможуть позбутися залежності назавжди.

Довідковий наркологічний центр.

Новини сайту довідкового наркологічного центру, в яких ви знайдете всю корисну інформацію про залежність і співзалежність, Кримінальні новини, лекційний матеріал.

Як і де анонімно можна пройти лікування алкоголізму.

В наш час проблема залежності від спиртних напоїв торкнулася кожну третю сім’ю. Страждає не тільки питуща людина, але і його родичі. Любителів випивати, можна знайти як в неблагополучних сім’ях, так і в колі вельми успішних особистостей.

Подолати тягу до міцних напоїв одному дуже складно. Більшість п’ють персон і в усі заперечують, що ведуть неправильний спосіб життя. А ті, хто усвідомлюють свою проблему і хочуть з нею впоратися, бояться, що дізнаються оточуючі і почнуть засуджувати. У даній ситуації допоможе анонімне лікування алкоголізму.

Метод полягає в індивідуальному підході до кожного хворого і гарантує повну конфіденційність даних пацієнта.

Як і де пройти лікування алкоголізму.

Терапія успішно проводиться в державних медичних установах (диспансери та поліклініки). Але єдиний мінус полягає в тому, що тут відсутня гарантія на анонімність пацієнта. Це можливо тільки в спеціалізованих приватних клініках, так як дані про особу хворого, його місце роботи не запитуються.

Тут ставлення між пацієнтом і доктором набагато чесніше і сильніше. Лікар складає разом з хворим план реабілітації, де обговорюються всі питання про подальше лікування. Цей метод дає високі і ефективні показники одужання, відсутність виникнення рецидиву.

До того ж в таких приватних клініках крім нарколога, свої послуги надають психологи і терапевти. Навіть після виписки зі стаціонару, вони допомагають хворому.

Позитивні і негативні сторони анонімного лікування.

Лікуватися інкогніто для будь-якого пацієнта з такою залежністю легше і простіше в емоційному плані. Вони уникають насмішок співробітників, засудження родичів. Багато хто просто боїться втратити свою роботу, так як більшість компаній не хочуть мати співробітників з алкогольною залежністю.

Мінус такого лікування полягає в його високій вартості і відсутності оформлення лікарняного листа. Раптом виникне ситуація некоректного і неправильного лікування, людина нічого не зможе довести в суді або прокуратурі, у зв’язку відсутності даних в базі обліку.

Безкоштовну допомогу в лікуванні, подальшої реабілітації надають алкоголікам тільки в державних медичних установах.

Позитивних факторів набагато більше:

Дані про себе можливо придумати або взагалі їх не надавати. У приватних установах не вимагають документів, які стверджують особу хворого. Комфортні умови, створені професійною командою фахівців. Не ставлять на облік до нарколога, як це робиться в будь-якій державній поліклініці (обов’язкові огляди кожні три роки). Особистий і конкретний підхід до кожного пацієнта. Різноманітний вибір способів лікування пияцтва в залежності від тяжкості і стадії хвороби. Є можливість отримати терапію безкоштовно (за рахунок перерахування коштів від різних фондів і організацій). Повна анонімність особистих даних з боку всього персоналу. Ведення лікування і підтримка навіть після виписки. Надається така послуга, як виїзд додому до хворого. Для надання йому необхідної допомоги (виводять із запою і виробляють детоксикацію організму).

Алгоритм відновлення.

Для поліпшення якості та ефективності терапії алкоголізму необхідно лягти в стаціонарне відділення. Для цього оплачується повний курс в обраній пацієнтом клініці. Потім відбувається безпосередньо саме лікування.

У перші дні основна терапія зводиться до виведення з організму хворого токсинів, зняття синдрому похмілля. Для цього застосовуються.

Ентеросгель, білий і чорний активоване вугілля.

Організму необхідно відновити власні сили, роботу всіх внутрішніх органів. Можливе застосування гемодіалізу (якщо нирки і печінка хворого не можуть виконувати свої основні функції). Необхідна повна ізоляція від спиртних напоїв.

Сольові крапельниці виводять токсини з організму пацієнта.

анонімне лікування алкоголізму

В процесі лікування в комплексі обов’язково додають вітамінні препарати та седативні засоби для нормалізації роботи виснаженої нервової системи.

Лише тільки після цих процедур призначають курс психотерапії. Якою саме вона буде (тісне спілкування з психологом, довірчі розмови в групах таких же хворих, слухання корисних лекцій про шкоду алкоголю) це вирішує лікар спільно з пацієнтом.

Зазвичай його виписують зі стаціонару через півтора або два місяці. Але процес відновлення не закінчується. Ще деякий час хворий відвідує свого психотерапевта. Адже саме він допомагає почати нове тверезе життя.

Методи анонімного лікування.

Тим, хто хоче добровільно позбутися цієї залежності, вірить в себе і одужання, призначають гіпноз, терапію у групах людей. Існує і лікування, де застосовується введення лікарських препаратів, які нейтралізують тягу до алкоголю і усувають симптоми отруєння організму.

Одним з найпопулярніших і поширених є медичний препарат дисульфірам. Приймається він як у вигляді таблеток, так і ін’єкційно.

Уколи роблять внутрішньовенно. Сенс цього методу в тому, що в вену вводиться велика доза препарату. Потрапляючи в кров, дисульфірам викликає глибоке і довге огиду і неприйняття до алкоголю. Якщо ж людина прийняла спиртне, цей препарат провокує яскраві симптоми інтоксикації (блювоту, нудоту, порушення роботи серця, сильний головний біль).

Дисульфірам в капсулі вшивають під шкірний покрив пацієнта. Дія цього методу зовсім схоже з уколами в вену, тільки ефект за часом набагато довше.

Гіпноз не вимагає довгого і частого відвідування лікувального закладу.

Зазвичай для позитивного результату терапії необхідно пройти близько п’яти сеансів. Цей метод не підходить всім,так-як дія гіпнозу індивідуально. Суть його в тому, що пацієнтові навіюється повна відраза до алкоголю.

Кодування пов’язана з впливом на підсвідомість хворої людини. Найчастіше в приватних клініках користуються методом доктора Довженка.

Методика 12 кроків вельми популярна і застосовувана серед наркологів в різних країнах світу.

З’явилася вона в Америці. Складається з 12 етапів, де покроково маленькі групи пацієнтів обговорюють проблеми, пов’язані з вживанням спиртних напоїв. Працюють над самоаналізом, всі разом шукають відповіді на свої питання, самостійно знаходять причину виникнення тяги до алкоголю.

Склад груп завжди узгоджується і зазвичай вони закриті. Підхід до кожного пацієнта індивідуальний і проводиться під безпосереднім керівництвом нарколога.

96% залежних, пройшовши метод 12 кроків, поверталися в повністю тверезе життя.

Вартість лікування алкоголізму.

В стаціонарному відділенні цінова категорія терапії залежить від клініки, в якому місті вона знаходиться, призначеного лікарем кількості препаратів. Конкретну суму можна почути тільки в установі, в яку звернувся пацієнт. Так як в будь-якій приватній клініці повинен знаходитися прайс-лист з переліком послуг і відповідною вартістю.

В середньому, в Москві консультація нарколога обійдеться в 1000 рублів. Анонімна допомога у вигляді кодування коштує від 7000 до 11000 руб.

Стаціонарне лікування від 15000 до 20000 руб. терміновий виклик на будинок обійдеться пацієнтові і його сім’ї в 10000 руб. первинний прийом і консультація коштує 3000. Анонімне кодування за методом Довженка цінується в 15000 руб, а якщо людина хоче продовжити кодування, то це ще додатково 9000.

Відкликання.

Руслан, 47 років.

Як важко боротися із залежністю знаю по собі. Довгий час пив з друзями, потім непомітно почав вживати спиртне в поодинці. Виріс пивний живіт, хоча колись в молодості я займався спортом. Допився до того, що виходячи з дому на вулицю в пошуках чергової порції спиртного, люди починали обходити стороною.

Звичайно, з роботою з часом попрощався. Кому потрібен такий співробітник, п’яниця, одним словом. Сам кинути пити ніяк не міг, не вистачало ні терпіння, ні сили духу.

Але з народженням довгоочікуваної дочки вирішив взятися за розум. Закодували за методом Довженка і ось сьомий рік не п’ю. Все налагодилося і тепер насолоджуюся кожним днем.

Ірина. 29 років.

В житті весь час стикалася з проблемою тяги до спиртного. Мати скільки її і пам’ятаю, страждала від цього. Бабуся спробувала всі методи: зверталася до знахарок, заварювала різні чайки за рецептами з газет. Намагалася навіть просто говорити по душах, сподіваючись на материнську любов і відповідальність. Але нічого не допомагало.

Вважається, що жіночий алкоголізм важко лікується. Але немає нічого неможливого! Після того, як мама допилася до нападу білої гарячки, вона сама вирішила позбутися від цієї недуги. Пройшла повний курс реабілітації в приватній клініці, правда, в іншому зовсім місті.

Тепер життя налагодилося, у неї новий чоловік, допомагає у вихованні внучки. Сподіваюся, що і далі так буде. Спасибі величезне всім співробітникам таких клінік, де вчать людей заново жити, незважаючи на труднощі і перепони!

Ефективність анонімного лікування алкоголізму.

Алкоголізм – бич сучасності. Все більше людей потрапляє під вплив згубної звички. Страждають недугою представники різних статей, вікових меж і рівня достатку. Ця проблема, з негативним ставленням у громадськості, лягає «чорною плямою» на людину, підозрювану в пияцтві.

Анонімне лікування алкоголізму-новий метод терапії, що прийшов із західних країн.

Позитивні і негативні сторони анонімного лікування.

У будь стратегії лікування залежності є як позитивні, так і негативні сторони процесу. З роками все більша кількість зважилися на боротьбу з згубною пристрастю вибирають анонімну форму зцілення.

До аргументів за такий вид терапії можна віднести наступні обставини:

Дані про залежність не виявляться надбанням громадськості ні в статусі лікування ні після надання. Це дає пацієнту впевненість у збереженні своєї репутації. Він має можливість звертатися в клініку інкогніто або вказати вигадані відомості про себе. Прямуючи в лікувальну установу, що надає послуги анонімної терапії, людина не стає на облік у нарколога за місцем проживання. Коли надання допомоги відбувається в державних клініках, фахівці повинні заводити амбулаторну карту. Внесення в базу – це обов’язкові профогляди протягом наступних 3-5 років. Метод анонімності – мінімум нервових переживань для пацієнта і тим самим додатковий шанс на позитивний підсумок. Приватні клініки націлені на результат, а не на процедуру лікування. В них працюють висококласні фахівці, знайомі так само і з психологічним моментом проблеми. У державних закладах терапію проводять стандартними і, часом, застарілими методами, без гарантії результату. Від зціленого людини не вимагають регулярних візитів до нарколога. Після одужання він може забути про свою проблему. У платних клініках надається послуга виїзду додому для сприяння у виведенні із запійного стану. Це допоможе людині уникнути тривалих перебувань в стаціонарі, що також збільшує шанс збереження конфіденційності.

До недоліків анонімної терапії можна віднести:

На відміну від безкоштовних державних установ у приватних закладах послуги надаються за більші гроші. Медикаментозна терапія вимагає додаткових вкладень. Фахівці подібних закладів не мають права видавати лікарняний або будь-які інші звільняють від навчання і роботи документи. Важливим є те, що існує ризик потрапити до непрофесіоналів. З виникненням ускладнень в здоров’ї, пацієнту, в слідстві анонімності, буде проблематично довести що-небудь в суді.

Алгоритм відновлення.

Порятунок від залежності протікає більш успішно в разі комплексного, поетапного впливу на пацієнта.

Такий підхід переслідує наступні цілі:

Підібрати ефективні методи усунення токсичного впливу отруйних компонентів на організм. Знищити потребу до алкогольної продукції. Ліквідувати психологічну тягу до спиртного в максимально короткі терміни.

Алгоритм комплексного лікування включає чотири етапи:

На цьому рівні терапевтичних дій відбувається виїзд до залежного на будинок. Фахівці переконують пацієнта звернутися в клініку для проведення лікувальних заходів від недуги. Після спілкування з психологами 95% стражденних погоджуються на надання допомоги. Лікар сприяють розумінню алкоголіком проблеми пияцтва. Людина усвідомлює, що в стані сп’яніння вони не зникають, а тільки накопичуються.

Процедура, при якій залежному ставиться крапельниця для очищення крові від токсинів алкоголю. Після цього потрібно перебування в стаціонарі під контролем лікаря.

Даний рівень впливу включає в себе психологічну підтримку колишнього п’яниці. Медики допомагають знайти вихід з проблем, які призвели до запою. Особистість людини відроджується, він вчиться існувати в соціумі, налагоджувати контакт з оточуючими.

Дана стадія допомагає в терапії запущеної форми алкогольної залежності. З пацієнтом працюють психологи, дозволяючи зрозуміти витоки розвитку пияцтва. Фахівці надихають стати на шлях зцілення і відродитися повноцінним членом суспільства.

Методи анонімного лікування.

В практиці використовуються різні способи впливу на питущого. Це медикаментозні ліки, психологічний вплив, групова терапія.

Торпедування – метод хімічної реакції. Людині вводять препарат, не сумісний з етанолом. При взаємодії спостерігаються небажані і хворобливі прояви: гіпотонія, різка слабкість. Відчувається порушення свідомості, шум у вухах, відчуття нестачі повітря, перебої в роботі серця. Позбавити від цих симптомів може тільки фахівець за допомогою введення антидоту. Гіпноз – застосування різних впливів на підсвідомість людини. Ефект залежить від компетенції лікаря. Дослідження довели результативність у 75% випадків. Кодування – вид гіпнотичного впливу. Сучасні фахівці потихеньку відходять від цього методу. Він не є універсальним і не здатний лікувати всіх з однаковим успіхом. Шанси на зцілення при ньому 50:50.

Відвідування товариств колишніх алкоголіків . Найчастіше люди виявляються наодинці з проблемою пияцтва. Сьогодні організовуються групи, в яких можна анонімно поспілкуватися з пацієнтами, переборовшими згубну звичку. Психотерапевтами розроблені покрокові програми для взаємодії з такими колективами. Як показує практика, люди мали можливість брати участь у цих групах і отримали підтримку, менш схильні до рецидивів.

Вартість лікування алкоголізму.

У спеціалізованих центрах здатні надати повний комплекс заходів з порятунку від залежності (включаючи пивний). В серйозних установах пацієнт проходить всі стадії терапії, починаючи з першого відвідування на дому до соціальної реабілітації.

Анонімність і індивідуальність підходу гарантується кожному звернувся. Ціни прийнятні для середньостатистичного жителя Росії — в межах 5-6 тисяч рублів.

Необхідні аналізи здаються безкоштовно – це входить у вартість терапії.

Відгуки пацієнтів.

анонімне лікування алкоголізму

Кожна людина має право сама вибирати-безкоштовна допомога в комунальних закладах або індивідуальний підхід до алкоголіків в комерційних. Звичайно, не всім по кишені лікування в анонімному кабінеті.

Проте, за відгуками пацієнтів, які пройшли цей вид реабілітації, їм було легше впоратися із залежністю і не піддатися на рецидиви. Незважаючи на зовнішні спокуси на святах, корпоративних вечорах, вони байдуже ставилися до алкоголю, не відчуваючи потяг випити.

Усвідомивши радість тверезого життя, більше не було бажання вживати спиртне.