алкозависимость лікування

Алкозависимость – шкідлива звичка або серйозне захворювання?

Коли на екранах комедійних фільмів ми бачимо алкоголіків, то це викликає сміх. Але яке їм доводиться в реальному житті? Ставлення суспільства до алкозалежності суперечливе, з одного боку п’ють люди викликають неприязнь, а з іншого боку існує поширене переконання, що алкоголізм-це мало не національна особливість.

Всю гостроту проблеми розуміють лише ті, хто з нею зіткнувся. Як гірко людині усвідомлювати, що він не може впоратися з лікуванням алкозалежності. Для багатьох людей звичка до випивки з’являється непомітно. Спочатку вино асоціюється зі святом життя, з дружніми посиденьками і сімейними урочистостями. Проте з часом міцні напої роблять свою згубну справу, і людина потрапляє в їх мережі. Сама по собі випивка вже не може повернути минулі часи і відчуття. Алкоголік навіть може це розуміти, але розлучитися з згубною звичкою вже не в силах. В результаті він може втратити сім’ю, від нього відвертаються друзі і рідні. Проблеми на алкоголіків сиплються з усіх боків, в тому числі їх частіше звільняють з роботи і неприязно ставляться скрізь, куди б вони не прийшли. А як же інакше? Адже зазвичай ці люди виглядають неохайно і поводяться неадекватно.

Якщо вчасно не почати лікування алкозалежності, то не уникнути серйозних проблем зі здоров’ям, у тому числі порушується робота печінки, нирок, страждає серцево-судинна система і багато інші внутрішні органи.

Близькі люди, в спробі допомогти при алкозалежності часто вдаються до неправильних способів. Наприклад, одні дружини намагаються ховати гроші, щоб не на що було купити випивку. Інші розпікають свого грішного чоловіка при кожному зручному випадку, соромлячи їх при дітях і сторонніх людях. Дбайливі матері проводять лікування алкоголізму народними засобами, в тому числі підмішують в випивку та їжу різні настої трав, а також звертаються до знахарок і шаманів, щоб накласти змови. Але всі ці методи тільки шкодять алкоголіку і ще більше погіршують ситуацію. Не варто розводити самодіяльність, ризикуючи фізичним і психічним здоров’ям людини. Допомога при алкозалежності треба робити професійно, в спеціалізованих клініках під наглядом лікарів-наркологів.

Сучасний підхід до лікування алкоголізму.

Ще відносно недавно допомога хворим на алкоголізм не відрізнялася різноманітністю. Практично всіх лікували однаково. Зараз існує безліч ефективних методик, які дозволяють вибрати найбільш результативну програму лікування.

У центрі «Бехтерев» в обов’язковому порядку проводиться діагностика загального стану здоров’я і збирається інформація про історію пристрасті до алкогольних напоїв. При необхідності людина виводиться із запою, призначається детоксикація. Комплексне очищення організму може проводитися вдома, в амбулаторії або в стаціонарі.

Лікування призначається тільки, коли проведені всі діагностичні процедури, щоб не ризикувати здоров’ям і життям пацієнта. Одним з найважливіших етапів лікування стає протирецидивна терапія або так зване «кодування від алкоголізму». Цей захід необхідний, щоб істотно підвищити шанси людини повернутися до повноцінного життя, відмовившись від алкоголю. Крім того кожен пацієнт отримує психологічну допомогу, а також проходить фізичну адаптацію до свого нового стану. Цей захід актуальний для тих, хто страждав алкоголізмом протягом тривалого часу.

Звертайтеся в центр «Бехтерев», де вже протягом майже двох десятків років проводять лікування алкозалежності з використанням найсучасніших наукових досягнень. При бажанні можна лікувати алкоголізм анонімно. Професіоналізм досвідчених лікарів дозволяє позбутися згубної пристрасті всім, хто цього потребує. Кожен пацієнт центру» Бехтерев » отримує турботу і уважне ставлення з боку персоналу. Практикується індивідуальне надання допомоги при алкозалежності, оскільки у всіх людей свої особливості та обставини, а також різний стан здоров’я. При необхідності можна отримати лікарняний лист, а лікувальний курс проходити в амбулаторії або вдома.

Лікування алкогольної залежності.

Лікування алкогольної залежності-складна, багатоступенева процедура. Це важке захворювання в першу чергу нервової системи з наявними наслідками та супутніми захворюваннями, які необхідно враховувати при призначенні і проведенні терапії.

Фахівці Брейн клінік мають великий досвід з лікування алкогольної залежності та її наслідків. Наші лікарі зможуть правильно і безпечно відновити роботу організму без будь-яких побічних негативних впливів на нього.

Телефонуйте +7 495 135-44-02.

Ми допомагаємо в найважчих випадках, навіть якщо попереднє лікування не допомогло. Лікування в клініці гарантовано на анонімній основі.

Первинна консультація та обстеження 2 500 Лікувально-відновлювальна нейрометаболическая терапія амбулаторна програма від 5 000 Лікувально-відновлювальна нейрометаболическая терапія лікування в стаціонарі від 11 900 В клініці успішно проводиться лікування алкоголізму у всіх категорій громадян, в тому числі у жінок і підлітків. У програму лікування включаються спеціальні методики НЛП, гіпнозу, індивідуальні психотерапевтичні програми у поєднанні з нейрометаболічної терапією, групові заняття та реабілітаційні заходи, спрямовані на соціалізацію та адаптацію.

У статті наводиться опис традиційного лікування алкогольної залежності, а також опис сучасного науково-практичного підходу до лікування алкоголізму у світовій практиці.

Програми з лікування алкоголізму.

Залежно від стану хворого і побажань пацієнтів і їх близьких клініка «Брейн клінік» підбирає індивідуальну програму з комплексного лікування алкогольної залежності.

На вибір можуть бути запропоновано ряд основних програм: — Амбулаторні програми лікування алкогольної залежності — Програми з виїздом на будинок — Програми на базі денного стаціонару Лікування алкогольної залежності в цілодобовому стаціонарі.

— Поступової добровільної відмови (в можливих випадках, тільки за рекомендацією лікаря-психотерапевта і невролога)

Актуальні теми з лікування алкогольної залежності:

Діагностика алкогольної залежності.

Як визначити, самостійно провести попередню діагностику алкоголізму? Визначити моменти, коли вживання алкоголю стало зловживанням, тобто вже стало хворобою? Який обсяг спиртного може бути допустимим? Або, як думають багато, може поки людина багато випиває-він хворий на алкоголізм, а коли прийом спиртних напоїв припиняється або стає менше-хвороби вже немає?

У всіх випадках вираженого і довгостроково протікає зловживання алкоголем визначити наявність алкогольної залежності (алкоголізму) зовсім неважко – специфічний зовнішній вигляд, регулярні запої або щоденне вживання спиртного (навіть якщо людина не напивається, так сказати «знає свою норму»), тяжкі «похмельные» (абстинентні ) стану, звично знімаються прийомом алкоголю (похмеляння), проблеми в сім’ї і на роботі, звуження кола інтересів, ознаки деградації особистості, викликані алкоголізацією захворювання печінки, хвороби серця, хвороби підшлункової залози, хвороби шлунка і так далі навіть не лікаря вкажуть на те, що чоловік — алкоголік.

Відповідаючи на питання, чи є у людини алкогольна залежність, ми можемо відповісти:

«Алкоголізм-хвороба проста, або вона є чи її немає. Як вагітність. І ознаки всього два. Перший — провал пам’яті на період сп’яніння, другий — змінене ставлення до алкоголю вранці: замість звичайного «очі б мої не дивилися», на — «дуже треба випити, щоб ожити». Причому, важлива наявність самої думки, а не те, що зміг дотерпіти до вечора п’ятниці. Зауважте, набуваємо ми хворобу хронічну, прогресуючу і невиліковну. Не важливо, що ви п’єте — божеле, шаблі або самогон. Бажання випити, замість відрази, вирок — алкогольна залежність!».

Лікарі психіатри-наркологи, умовно, виділяють три ступені (стадії) у розвитку алкогольної залежності. Нижче ми наводимо їх короткий опис з набором ознак (симптомів), спираючись на які лікар робить висновок про наявність хвороби.

Стадії алкогольної залежності.

Перша стадія алкогольної залежності.

— проявляється нав’язливим бажанням приймати алкоголь, потягом до стану сп’яніння і психічним дискомфортом при тривалому утриманні від вживання спиртного. Деякі лікарі порівнюють це бажання-потяг з почуттям любові, любові до процесу очікування і прийому алкоголю, до стану сп’яніння. Зазвичай ці симптоми не усвідомлюються самим залежним, і часто, не викликають побоювань і в рідних і близьких, так як, на перший погляд, ніяких видимих негативних наслідків для здоров’я не видно. Ця стадія може протікати довго (до 20 років!), і на першій стадії алкоголізму, на жаль, хворі на алкогольну залежність до лікарів не звертаються.

Друга стадія алкогольної залежності.

— проявляється вже нестримною потребою в сп’янінні, зниженням і втратою контролю за кількістю випитого алкоголю, розвитком і проявом алкогольного абстинентного синдрому (синдром відміни або похмільний синдром), використанням спиртних напоїв для полегшення або запобігання синдрому відміни (похмеляння), розвитком синдрому толерантності (збільшення дози алкоголю, необхідної для досягнення ефекту сп’яніння, раніше досягається більш низькими дозами, або її зниження), продовженням вживання алкоголю, незважаючи на очевидні шкідливі наслідки алкоголізації, при усвідомленні прямого зв’язку між прийомом спиртних напоїв і наслідками цього прийому. Активно розвивається алкогольна енцефалопатія.

На цій стадії алкогольної хвороби, при обстеженні, починають виявлятися специфічні ускладнення з боку багатьох внутрішніх органів, які на цьому етапі хвороби ще оборотні Частіше пацієнти намагаються вдаватися до послуг лікаря-нарколога для виведення з запою. Найчастіше, на етапі другої стадії алкоголізму, коли вже пройдено багаторічний період зловживання, зазвичай відбувається звернення за допомогою до лікарів. Найчастіше ініціаторами першого звернення до лікаря психіатра-нарколога є родичі або близькі, так як для алкоголізму дуже властива низька критика з боку хворого.

Третя стадія алкогольної залежності.

– стадія деградації, до якої доживають далеко не всі алкоголіки, проявляється вже незворотними патологічними змінами з боку центральної нервової системи (розвиток енцефалопатії зі слабоумством), багатьох внутрішніх органів (цироз печінки, панкреатит, дилатаційна міокардіопатія з розвитком серцевої недостатності та ін), соціальною дезадаптацією (пацієнт втрачає роботу або знижується рівень посади, руйнується сім’я).

Тест з самодіагностики алкогольної залежності.

Відео — алкозависимость лікування (Відео)

Для самостійного виявлення людей, що зловживають алкоголем ми пропонуємо Вам ознайомитися з опитувальником CAGE-тест (названий по перших буквах змісту питання). Для його інтерпретації необхідна повна відвертість і довіра пацієнта. Зловживання алкоголем визнається при двох і більше позитивних відповідях. Питання CAGE-тесту:

Вам коли-небудь говорили, що Ви повинні менше випивати або взагалі перестати пити? Ви коли-небудь відчували роздратування або злість, якщо хтось критикував вас за зайве вживання спиртних напоїв? Чи були моменти, коли ви відчували свою провину або шкодували про вчинки, які вчинили в стані алкогольного сп’яніння? Ви коли-небудь приймали алкоголь вранці для поліпшення самопочуття?

Методики лікування алкогольної залежності.

Традиційне лікування алкогольної залежності.

алкозависимость лікування

Лікування алкогольної залежності починається з мотивації на лікування. Більшість алкоголіків не відчуває і не вважає себе потребують лікарської наркологічної допомоги, інша частина залежних від алкоголю, хоча і розуміє (відчуває!), що є така проблема, але прийти до лікаря не вирішується з-за сорому, ілюзії, що «впораюся сам», недовіру лікарям і наркологічних лікарнях, боязні потрапити на наркологічний облік в диспансері за місцем проживання і так далі, тому одних вимог або умовляння близьких про звернення до лікаря психіатра – нарколога буває недостатньо. Доктора клініки «Брейн клінік» допомагають рідним і близьким пацієнтів з алкоголізмом змотивувати хворих на початок терапії. Для цього можна звернутися на прийом до лікаря в клініку, для початку, без пацієнта.

Етапи лікування алкогольної залежності.

Перший етап лікування алкоголізму.

– починається з дезінтоксикація («детокс»). Це — зняття отруєння, переривання запою або щоденного вживання алкогольних напоїв. Мета терапії на цьому етапі це усунення патологічних змін в організмі, викликаних тривалим вживанням спиртного, лікування алкогольного абстинентного синдрому (синдром відміни), придушення тяги до алкогольних напоїв. Крім цього, на цьому етапі проводиться повне обстеження внутрішніх органів та стану нервової системи (крім клінічного огляду лікарем проводяться лабораторні дослідження (аналізи крові та сечі), апаратні дослідження (електрокардіограма, електроенцефалограма), нейропсихічне та патопсихологічне дослідження). Медикаментозна терапія включає дезінтоксикацію (внутрішньовенні вливання – «крапельниці»), призначення вітамінів (групи В, РР, С), спеціальних засобів, що виводять отруйні продукти «недоокисленого алкоголю» (ацетон, кетонові тіла), нейрометаболічну терапію. При необхідності, додатково призначаються седативні (заспокійливі) і снодійні препарати, нормотимічні засоби.

Психотерапевтична допомога полягає в мотивації хворого на подальше продовження лікування, виробленню критичного ставлення до алкогольної залежності (у більшості алкоголіків відсутнє розуміння алкоголізму як хвороби!), пояснення цілей і завдань лікування. Фахівцями клініки «Брейн клінік» розроблені комплексні методики терапії, що дозволяють в короткі терміни зняти отруєння для того, щоб підготувати пацієнта для другого етапу лікування.

Другий етап лікування алкоголізму.

Відео — алкозависимость лікування (Відео)

– протирецидивна терапія. Мета цього етапу лікування полягає у формування ремісії (стану тривалого утримання від алкоголю, при якому пацієнт не обтяжується тверезістю), повернення високої якості життя пацієнта. У лікуванні використовуються комплексні методики, що поєднують медикаментозні і психотерапевтичні засоби, які підбираються індивідуально для кожного хворого. Лікарська терапія, що включає нейрометаболічну (поєднання ноотропних, судинних, дегідратаційних, амінокислотних препаратів івітамінів), сенсибілізуючу терапію (вироблення відрази до спиртного), що проводиться регулярними курсами. Для зниження патологічного потягу (тяги) до алкоголю використовуються препарати-блокатори опіоїдних рецепторів мозку, антидепресивні препарати, нормотиміки, і в деяких випадках транквілізатори і нейролептики. Психотерапевтичне лікування проводиться в різних видах. Застосовуються індивідуальні, сімейні і групові форми допомоги, використовуються когнітивно-бихевиоральное, екзистенціальний і психодинамічний напрямки сучасної психотерапії.

В нашій країні дуже поширені різні короткострокові методи лікування алкоголізму під назвою КОДУВАННЯ. Під цією назвою ховаються кілька видів впливу:

1. Навіювання: у хворого в ясній свідомості чи в стані гіпнозу формується установка на повну відмову від вживання алкоголю на певний термін (від місяця до кількох років).

2. Введення в організм лікарського препарату на основі дисульфіраму (антабус, тетурам, еспераль), несумісного з алкоголем, на тривалий термін (від місяця до року і більше). Тривалість дії залежить від виду препарату, способу введення (внутрішньовенно, внутрішньом’язово, підшкірно) і його дози від 500 мг до декількох грам). Поєднання навіювання з введенням несумісного з алкоголем препарату (протиалкогольна блокада).

Часто, різні методики «кодування» дають дуже хороші результати (багаторічна стриманість від алкоголю), що свого часу популізувало застосування і розробку нових методик кодування. Але, на жаль, так-же не рідко буває, що від застосування кодування немає ніякого ефекту. Тому перед проведенням процедури «кодування» необхідна консультація досвідченого лікаря психіатра-нарколога, який підкаже, чи варто проводити цей вид допомоги як окремої протиалкогольного заходи, визначить, чи є показання та протипоказання до цього виду терапії.

Сучасні тенденції в лікуванні алкогольної залежності.

Нижче наведено новітні методи лікування алкогольної залежності, що застосовуються в клініці «Брейн Клінік», в тому числі — лікування жіночого алкоголізму і лікування пивного алкоголізму. Для зручності вони розбиті на дві групи: з обов’язковим дотриманням тверезості (традиційно поширені у нашій країні) і не вимагають повної відмови від спиртного (прийшли з західноєвропейської та американської медицини).

При лікуванні алкогольної залежності необхідно враховувати, що алкоголь є токсичною речовиною, яка нищівно діє на всі органи людини, але в першу чергу страждає головний мозок. При цьому формуються різні психічні розлади. Тому при лікуванні необхідно враховувати всі чинники і проводити терапевтичні заходи з урахуванням наявності соматичних і психічних порушень у людини, що страждає алкогольною залежністю.

У клініці Брейн Клінік є всі необхідні можливості для повної діагностики стану людини та адекватного підбору необхідних заходів для ефективного лікування алкоголізму як у чоловіків, так і у жінок.

У клініці практикуються такі ефективні, перевірені часом методики.

лікування алкогольної залежності в різних стадіях захворювання.

Лікування алкогольної залежності з обов’язковим дотриманням тверезості.

Метод медикаментозної нейроблокади-впливає на підтримуючу систему головного мозку, що відповідає за тягу до алкоголю. Найпоширеніший спосіб лікування алкоголізму, так як не потрібно постійного і тривалого спостереження у лікаря — нарколога. Сенсибілізуюча терапія із застосуванням лікарських засобів і психотерапевтичних методик, що формує негативний рефлекс на спиртне (почуття відрази до прийому алкогольних напоїв). Сугестивна психотерапія підходить пацієнтам, уникають з різних причин прийом лікарських засобів, що застосовуються тільки психотерапевтичні та фізіотерапевтичні (при потребі) методи. Плегуюча терапія-вводиться психокорекційний препарат, який за рахунок своєї хімічної дії пригнічує або знімає патологічний потяг (тягу) до вживання спиртного. Можливі різні способи введення цих ліків: внутрішньовенний, внутрішньом’язовий, підшкірний, внутрішньом’язовий у вигляді депо, прийом у вигляді таблеток, порошків або крапель.

Лікування алкогольної залежності, які не потребують повної відмови.

Депо — ліки, що поєднує налтрексон (кошти, що блокує опіатні рецептори мозку в центрі задоволення), метаболічний препарат (нормалізує порушений алкоголем вуглеводний обмін) і психокорекційний ліки (знижує активність патологічного потягу (тяги) до алкоголю). Поєднання компонентів підбирається індивідуально за результатами оцінки стану нервової системи і клінічних аналізів і досліджень. Авторський метод лікування алкоголізму — використовується тільки в клініці «Брейн Клінік»! Когнітивно-біхевіоральна терапія — з введенням налтрексону тривалої дії. Цей метод лікування, відомий як програма «Точка тверезості». Займає небагато часу: пацієнт приходить на процедуру тільки один раз на місяць або в чотири тижні. Програма займає 6, 12 або 18 місяців. Позитивний ефект є завжди: в 70-80% відбувається повне припинення прийому спиртного, в 20-30% — істотне зниження кількості вживання алкоголю. Нейрометаболическая терапія-відновлює роботу головного мозку-основний мішені отруйної дії алкоголю. Проводиться у вигляді курсу «крапельниць» (інтенсивний варіант) або прийому всередину таблетованих препаратів (не інтенсивний варіант). Комплекс при нейрометаболической терапії складається з п’яти груп препаратів (ноотропні, судинні, амінокислотні, дегідратаційні, вітаміни), які підбираються індивідуально кожному пацієнту.

Нове в лікуванні алкогольної залежності.

Інноваційні медичні технології лікування алкогольної залежності використовуються поки тільки в Брейн Клінік.

Авторська методика лікування алкоголізму.

Активна нейрометаболическая терапія — у вигляді спеціальних індивідуально розробляються внутрішньовенних введень, з урахуванням не тільки особливостей формування організму, але і з урахуванням супутніх захворювань і соціальних умов. Психотерапія — робота проводиться з близькими, родичами і безпосередньо з хворим. Здійснюється безпосередній і непрямий (апосередкований) психотерапевтичний вплив на самого пацієнта. Застосовується у випадках відмови пацієнта від лікувальної допомоги або неповного виконання хворим рекомендацій лікаря. А так само при плановому психотерапевтичному лікуванні алкогольної залежності. Нейрометаболічні коктейлі-коктейлі на основі гамма аміномасляної кислоти-потужного ноотропного засобу, що поліпшує пам’ять, увагу, здатність навчатися. Усуваються наслідки токсичної дії алкоголю на нейрони головного мозку.

Увага! До всіх вищевказаних методик лікування алкогольної залежності існують протипоказання і особливі показання. Запрошуємо Вас на консультацію до наших лікарів, де вам допоможуть в підборі найбільш ефективного і безпечного методу лікування алкогольної залежності. Для успішного потрібна очна консультація лікаря-психотерапевта і невролога.

Ми допомагаємо в найважчих випадках, навіть коли попереднє лікування не допомогло!

Рекомендовані лікарем статті:

Приклади лікування алкогольної залежності.

З відгуків пацієнтів, які пройшли повний курс лікування алкогольної залежності за новими методиками і побажали розмістити свої історії на сайті.

З метою збереження анонімності імена змінені і історії скорочені.

«…Як правило, починалося все зі звичайного вживання пива, як кажуть «по пляшечці після роботи для того, щоб просто розслабитися». Згодом це переросло в постійне пияцтво. Пивний алкоголізм, так це називається. Почав приймати по пляшечці перед роботою, а потім і під час. Коли усвідомив, в кого перетворююся, спробував чинити опір. Не зміг. Самому лікуватися неможливо, чи то сили волі немає, чи то дійсно так страшно. Можу сказати одне, що до кінця не усвідомлюєш і алкоголіком себе не вважаєш, це те і лякає. Вирішив приступати до дії, знайшов безліч інформації в Інтернеті. Вирішив довіритися доктору Брейн клінік, туди і звернувся. Досвідчені лікарі відразу ж попередили, що лікування може розтягнутися за часом, тому що хвороба триває довго, процес затягнутий. Погодився і, чесно скажу, залишився задоволений. Звичайно, до кінця ще не пройшов всі необхідні процедури, але шлях до успіху явно намічений…»

«…Все починалося з того, що через кризу по країні прокотилася хвиля скорочень, і мені не пощастило потрапити під неї. Мені вже чимало років і після того, як мене звільнили, я дуже довго намагався знайти нову роботу, але звичайно таких, як я, було дуже багато і нічого не виходило. Від безвиході я потихеньку почав пити і сам не помітив, як мене затягнуло. Самому впоратися не вдалося. Два рази я лягав в лікарню, але помітного ефекту це не принесло. Пізніше від одного свого знайомого я дізнався про те, що можна звернутися до Володимира Анатолійовича і вирішив спробувати. Не шкодую. Зараз у мене все добре.»

Галина, 48 років «Все почалося на початку перебудови, коли я почала працювати в кооперативі. На обід ми ходили в кафе і там пили шампанське. Було чудово і весело! Потім я відкрила свою фірму, а звичка випивати за обідом залишилася. Потім і ввечері я не стала відмовляти собі в хорошому коктейлі. Минав час і для того, щоб підтримувати себе в тонусі цілий день я стала вранці пити каву з коньяком, потім протягом дня я потихеньку пила різні легкі коктейлі. Я не була п’яною, я була завжди в приємному тонусі і це не заважало мені ні працювати, ні керувати автомобілем. Не зупинила мене і вагітність, про що я зараз дуже шкодую. Але і народження хворої дитини мене не змогло зупинити від щоденного прийому свого улюбленого коктейлю. Так минуло 25 років. Проблеми стали наростати. Спочатку чоловік, потім почалися проблеми в бізнесі. Тоді я цього не хотіла усвідомлювати і вінілу в усьому інших. Я і не помітила, не усвідомлювала, що стала звичайним алкоголіком. Багато можна розповідати, але не бачу сенсу зараз скаржитися на долю. Батьки намагалися багато разів лікувати мене в різних клініках, приїжджали лікарі додому, кодували, давали гарантії. Напевно це всім моїм колегам» знайоме. Мені пощастило, я зустріла відмінного чоловіка. який зміг наполягти на лікуванні мого алкоголізму. Практично силоміць привів до Козловському Ст. А. Чесно скажу, довго лікувалася, не відразу змогла зрозуміти важливість усіх процедур, але через рік у мене в голові щось клацнуло», встало на місце, і ось, я вже майже 3 роки до алкоголю не торкаюся. Дуже сподіваюся, що так буде і далі. Спасибі Володимиру Анатолійовичу за лікування енцефалопатії і полінейропатії, спасибі і іншим лікарям Брейн клінік які врятували мене. У мене почалося нове життя».

Лікування алкоголізму.

Однією з найважливіших проблем, яка з кожним днем набирає великі і великі обороти це – алкоголізм. Ця хвороба протікає безслідно, поки не з’явиться залежність від алкоголю. Існують різні методи лікування алкоголізму – важливо з перших днів лікування вибрати найбільш ефективний. Методів лікування алкоголізму дуже багато – половина з них вкрай не ефективна і їх не можна віднести до лікування.

Це такі методи як: кодування, виведення із запою і т. д. Як показує практика алкозалежні рано чи пізно знову починають вживати алкоголь так як сама проблему не вирішено. Ще починаючи з 1990 року, Росію накрила хвиля алкоголізму, але так як ця хвороба була погано вивчена, з’являлися різні методики лікування. Знадобилося кілька десятків років, щоб створити дійсно ефективну методику лікування алкогольної залежності.

Ефективний метод лікування алкоголізму.

Є один дійсно ефективний метод лікування алкоголізму який довів свою надійність у всьому світі. Проблема алкоголізму криється в психологічній залежності-людина завдяки алкоголю йде від проблем, навіть якщо виходить зняти фізичну залежність, рано чи пізно алкозалежний знову почне вживати алкоголь. Тому розроблена методика лікування алкоголізму за допомогою якої знімається фізична залежність, а потім і психологічна – завдяки такому підходу людина назавжди позбавляється від бажання вживати алкоголь.

Завдяки цьому методу залежність від алкоголю забирається на всі 100%, людині більше не потрібно вживати алкоголь, оскільки він розуміє, в чому причина бажання вживати алкоголь і бореться безпосередньо з цією проблемою. Унікальність методики полягає в тому, що алкозависимого людини не змушують відмовитися від свого способу життя, він самостійно розбирається в собі і психологи контролюють цей процес.

Єдиний мінус даного методу лікування алкоголізму в тому, що його не можна застосовувати в домашніх умовах. Дана методика ефективна і має дуже великий відсоток вилікувалися – але це не швидка процедура, приблизний термін реабілітації алкозалежного становить 2 місяці. Ми готові провести безкоштовну консультацію на тему «методи лікування від алкоголізму» — виклик безкоштовний 8 800 775-26-09 — 100% анонімність.

Лікування алкоголізму – необхідно тисячам людей по всій Росії, адже алкоголізм, безсумнівно, сьогодні став однією з основних проблем суспільства. Він є складним захворюванням, і якщо в сім’ї з’являється людина з подібною залежністю, то родичі повинні усвідомити всю серйозність ситуації і забезпечити йому якісне лікування.

У чому полягає принцип лікування алкоголізму в спеціальних центрах, на відміну від інших методик боротьби з алкоголізмом? Алкогольна залежність має дві основні складові: це фізична і психологічна залежність. Для того щоб лікування було дійсно ефективним необхідно прибрати дві складові залежності.

Тому лікування алкогольної залежності — це дуже складний процес, який вимагає втручання професійних психологів і наркологів.

Як лікувати алкогольну залежність?

Щоб правильно лікувати алкогольну залежність необхідно лікування розділити на два етапи, які будуть доповнювати один одного.

Перший етап лікування полягає в знятті абстинентного синдрому – відбувається очищення організму за допомогою спеціальних крапельниць і медикаментів. Після того як буде знята фізично залежність подальше лікування від алкогольної залежності буде проходити набагато швидше. Другий етап полягає в знятті психологічної залежності. Психотерапевти повинні виявити причини, за якими алкозалежний почав вживати алкоголь. Зазвичай за допомогою алкоголю пацієнти намагаються зняти психологічну напругу і піти від проблем.

За складністю другий етап набагато складніше, необхідно провести психологічну корекцію, але це може піти 2-3 місяці, в залежності від складності проблеми. Адже найчастіше недостатньо фізично вилікувати пацієнта, необхідно привести в нормальний стан його психіку.

Анонімне лікування алкоголізму.

алкозависимость лікування

Досвідчені психотерапевти вважають, що анонімне лікування алкоголізму – більш ефективно, так як людина може повністю довіритися фахівцеві і у нього не буде зайвих психологічних блоків. Тим більше анонімне лікування алкоголізму гарантує, що після лікування, пацієнт зможе влаштуватися на роботу без зайвих проблем.

Лікування від алкогольної залежності за даною методикою дійсно може назавжди позбавити від бажання вживати алкоголь. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою ви можете замовити безкоштовну консультацію на тему «лікування алкоголізму»- 8 800 775-26-09 — наші фахівці проведуть безкоштовну консультацію і відповіді на усі питання.

Дізнайтеся, які методи лікування алкоголізму є найбільш ефективними сьогодні.

Дізнайтеся, як кинути пити і де краще пройти лікування алкоголізму.

Алкоголізм зазвичай розвивається повільно, він може довго лишатися непоміченим, адже далеко не завжди виражається в асоціальній поведінці. Однак існують програми ефективного лікування, здатні допомогти пацієнтам з такою хворобою.

Кожному з нас відомо, що вживання алкогольних напоїв може переростати в стійку залежність і тих, кому вдалося зовсім позбутися цього пристрасті, не так вже й багато. Багато хто звертається до лікаря вже коли сформувалася важка залежність. Подолання хвороби включає 3 основних етапи, зокрема таким чином проходить лікування алкоголізму в Ізраїлі та інших країнах з розвиненою медициною.

Етапи, з яких складається лікування алкогольної залежності.

Будь-який з цих етапів лікування алкоголізму в рівній мірі важливий і не може бути упущений:

Детоксикація полягає у виведенні шкідливих речовин з організму, позбавлення від абстинентного синдрому, що стає початковим етапом на шляху до налагодження процесів обміну у пацієнта, забезпечує кращий сон, настрій в цілому. На даному етапі лікарські препарати вводять в організм за допомогою крапельниць, тому він проходить в умовах стаціонару. Детоксикація зазвичай займає 3-5 діб. Реабілітація – при виведенні токсинів не настає позбавлення від пристрасті. Після поліпшення фізіологічного стану пацієнта не можна зупинятися – потрібно побороти тягу до спиртного на психологічному рівні. Найкраще з цим завданням можна впоратися в спеціальному закладі, наприклад, такому як реабілітаційний центр Ренесанс, де людина зустрічає максимальну підтримку, проходить терапію різними методами. Також проводять роботу з близькими для корекції відносин всередині сім’ї, запобігання співзалежності. Для періоду реабілітації може знадобитися від 1 до 3 місяців. Курс постреабилитационной підтримки — повернення пацієнта до звичайного життя небезпечно ймовірністю зривів. Щоб такого не відбувалося, важливо приділити увагу постреабілітаційним групам, де вчать контролювати власну поведінку при стресі.

Лікування в центрі «Ренесанс» включає:

Які існують методики лікування алкоголізму.

Лікування від алкоголізму нерідко ускладнене безвідповідальністю відносини пацієнтів, навіть якщо ті самі погодилися перебувати в умовах стаціонару. Щоб справитися з цією перешкодою на шляху до абсолютного одужання, був опрацьований цілий комплекс психотерапевтичних, медикаментозних методик.

Психотерапевтичні методики.

Психотерапія здатна закласти негативні установки на споживання алкогольних напоїв підсвідомо. У психотерапевтичного ефекту є свій термін дії – він триває зазвичай не більше року.

Кодування — навіювання заборон на споживання спиртного, який вводять в підсвідомість пацієнта разом з програмою результатів порушеного заборони. Завдяки цьому, одному з найефективніших методів лікування алкоголізму, вдається усунути тягу до алкогольних напоїв на час до 1 року. Гіпноз — під час якірного гіпнозу допомогою нейролінгвістичного програмування в підсвідомість людини закладають умовний рефлекс, який полягає у відмові від вживання алкогольних напоїв. Потрібна якась мітка, в ролі якої можуть використовуватися різні стимули – потрібно їх відшукати, а потім результативно застосовувати. Еріксоніанський гіпноз здатний ввести в стан легкого трансу, таким чином, відбувається лікування алкоголізму без відома хворого, формується програма з установкою на тверезість, можливо оздоровлення в комплексі, при цьому без строгких заборон.

Медикаментозні методики.

Завдяки сучасним препаратам для лікування алкоголізму реально створювати такі умови, при яких алкоголь перестає забезпечувати пацієнтові відчуття ейфорії, а веде до помітного погіршення самопочуття. Такий стан утримує людину від зриву.

Медикаментозне лікування алкоголізму в домашніх умовах або в стаціонарі допускається лише після того, як закінчений курс детоксикації, коли проведена оцінка стану пацієнта.

Ін’єкції — внутрішньовенне введення ліків на базі дисульфіраму. Вони накопичуються в тканинах, жодним чином не проявляючи своєї присутності до вживання алкоголю. Його потрапляння стає стартом для дії препаратів. Внутрішньом’язово вводять більш щадні кошти на базі налтрексона, що блокують приємне відчуття сп’яніння. Імплантація – дає більш тривалі результати, ніж використання ін’єкцій. Такі таблетки (»Еспераль«,» Торпедо»), вживлені під шкіру, при попаданні алкоголю» включають » певні ефекти (серед них — напади нудоти, задухи, жар).

Комбіновані методики, як і при лікуванні наркоманії в Ізраїлі, поєднання різних методик забезпечує ефект подвійного блоку, будучи максимально результативним у подоланні залежності. Однак це також не дає результату на все життя. Поки метод працює, пацієнту з його близькими необхідно налаштувати все так, щоб хвороба не повернулася.

Лікування алкоголізму за кордоном.

Лікування алкоголізму за кордоном стає все популярнішим у наших співвітчизників, що пояснюється рядом причин, зокрема:

можливість максимально абстрагуватися від проблем, стресових факторів і т. д. більш високий рівень надаваних медичних послуг, наявність ультрасучасних засобів і т. д. найкраща мотивація пацієнта, можливість знайомства з культурою нової країни і розширити свої горизонти.

За кордоном активно застосовують комплексний підхід, і це сприяє швидкому одужанню пацієнта. При цьому вартість лікування алкоголізму практично не відрізняється від цін у вітчизняних клініках.

Лікування від алкоголізму в Ізраїлі.

Лікування в Ізраїлі проходить поетапно. Перш за все лікар оцінює ступінь залежності, стан психіки пацієнта і його мотивацію до одужання. Далі доктор призначає заходи по дезінтоксикації організму, якими займається кваліфікований фахівець-нарколог. Заключний етап — це складання індивідуальної схеми лікування, що базується на результатах діагностування.

Лікування алкоголізму в Москві.

Справитися з пристрастю до спиртного реально і не покидаючи столиці, проте все одно лікування від алкоголізму в домашніх умовах має проходити під наглядом фахівців, які вибирає вірну методику лікування, контролюють стан хворого і допомагає йому подолати тягу до алкоголю максимально ефективно. Що стосується лікування алкоголізму народними засобами (відвари, чаї і т. п.), то воно носить скоріше підтримує характер і доповнює основний курс. Фахівці рекомендують проходити реабілітацію наркоманії та алкоголізму в спеціалізованих установах. Сьогодні можна пройти якісне лікування алкоголізму в Москві, а також за межами батьківщини.

Існує точка зору, що якщо відразу кинути пити, результати можуть бути плачевними, навіть до летального результату. І це не казка, така інформація підтверджується фахівцями. Особливо небезпечно різко припинити пити при запої. Щоб не було негативних наслідків, слід виходити із запою поетапно, потроху знижуючи дозування до 0.

Як допомогти людині подолати пристрасть до алкоголю?

Складність полягає в тому, що не так легко самому заборонити собі випивку, остаточно позбутися згубної пристрасті. Однак якщо з’являється питання «Як припинити пити?» ситуація не безнадійна, але необхідно допомогти хворому відшукати вихід із становища. Що ж для цього необхідно зробити?

Перш за все рекомендується позбутися від компанії, де вживання спиртного стало нормою. Якщо буде потрібно, можна навіть виїхати в новий населений пункт, щоб почати там життя з нуля. Пошук колишніх пацієнтів, які мали успішний досвід подолання залежностей. Рекомендується частіше комунікувати з людьми, які не відчувають дискомфорту без алкоголю. Важливо, що вони тепер не п’ють, а їхнє життя стало істотно кращим. Це також має допомогти у перемозі над залежністю. Дозвілля людини, що бажає подолати пристрасть до спиртного, повинен заповнюватися якимись інтересами, старими або новими захопленнями. Це, наприклад, заняття в спортзалі, вишивання хрестиком, верхова їзда, загалом будь-яке хобі, яке буде радувати хворого. Замість згубної пристрасті у нього повинна формуватися сильна прихильність, що дарує справжню радість, що допомагає позбавлятися від думок про випивку.

При використанні комплексно декількох методик вдається допомогти хворому в досягненні найкращих успіхів в лікуванні залежності .

Алкозависимость лікування.

Мережа реабілітаційних центрів «Версио» пропонує комплексну програму психологічного відновлення та реабілітації для залежних від спиртних напоїв.

Як відбувається лікування алкоголізму в реабілітаційних центрах «Версио». Вигідні переваги.

→Курс відновлення психологічної рівноваги і наступні реабілітаційні дії з можливою ресоціалізацією залежного ведуть досвідчені фахівці. Серед них вітчизняні експерти в області аддіктології, авторитетні психотерапевти та психологи, викладачі курсів арт-терапії, інструктори з йоги і оздоровчої фізкультури. Ними ведуться індивідуальні та групові заняття з залежними.

→Наші реабілітаційні центри для алкоголіків є повноцінними пансіонатами, в яких резиденти знаходяться протягом всього курсу терапії. Дотримуючись кращих стандартів лікування алкоголізму, ми створили комфортні умови перебування і розміщення, що доповнюються різними послугами і повноцінним раціоном. Збалансоване меню дозволяє багатьом нашим підопічним повернутися в нормальне, здорове стан, вирішувати деякі соматичні проблеми, набирати вагу. Наші резиденти мають можливість займатися спортом, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, безперешкодно спілкуватися з такими ж залежними, кураторами програми, волонтерами.

→Участь у роботі повноцінних терапевтичних спільнот нашої мережі волонтерів є унікальною практикою. Здебільшого це люди вже пройшли курс психологічного відновлення та соціальної реабілітації. Вони готові підтримати резидентів своєю порадою, поділитися досвідом, морально підтримати їх у важкі хвилини повернення в соціум. Ми дуже вдячні своїм підопічним, що встав на шлях тверезості і присвятив себе благородній справі допомоги хімічно залежним.

→Обов’язково шукаємо, знаходимо і усуваємо першопричину розвитку недуги. Це найважливіша дія для входження в програму психологічної реабілітації для будь-якого з залежних. Нерідко до даної процедури залучаються родичі, представники найближчого кола резидента. Робота з ними є відмінною перевагою наших реабілітаційних центрів. Особливо часто рідні і близькі залежних залучаються нами на етапі інтегрування в процес.

→Є мережею багатопрофільних реабілітаційних центрів. Також позбавляємо від наркозалежності в Москві в інших регіонах. Успішно справляємося і з проблематикою ігроманії.

→Наші центри розташовані в різних географічних частинах країни. Деякі з них функціонують за кордоном. Успішно працює і наш реабілітаційний центр в Підмосков’ї. Розширюється мережа терапевтичних спільнот дозволяє родичам резидентів набагато простіше і швидше влаштовувати їх лікування або ж навпаки, відвозити їх далеко від порочного кола знайомств.

Як і навіщо ми виводимо із запою?

Суворі стандарти сучасної наркології визначають триденне пияцтво, як початок запою. Не станемо вдаватися в хронологічні подробиці. Скажемо тільки, що запій є важким токсичним ураженням усіх без винятку органів і систем організму питущого. Проведене нами лікування алкоголізму в столиці ми починаємо саме з виведення з цього стану. Якщо цього не зробити, можна просто втратити людину або домогтися його інвалідності. Запій характеризується порочним колом хімічної залежності. Це стан, коли людина вже не може без алкоголю, але вже не хоче бути разом з ним. Ми беремося розірвати це коло професійно і з мінімальними наслідками.

Проведення повноцінної інфузійної терапії із застосуванням специфічних антиалкогольних і відновних препаратів дозволяє уникнути ризиків розвитку важких уражень органів і систем у вигляді:

інсультів та інфарктів; судомних нападів; галюцинацій; розвитку ниркової або серцевої недостатності; спроб суїциду.

Висновок із запою може стати відправною точкою на шляху проходження повноцінного курсу психологічного відновлення і реабілітації. Як би це страшно не звучало, але перебування в такому важкому для психіки і здоров’я стані може стати уроком алкоголіку. Після такої струсу він вже більше не захоче доторкатися до чарки.

Ми здійснюємо виведення із запою в умовах повноцінної наркологічної клініки. Професійні наркологи, які мають великий досвід терапії запоїв:

оцінять його поточний стан; знизять або купируют ризики розвитку ускладнень; зупинять вживання; зроблять заділ для проходження більш глибокого повноцінного результативного лікування алкоголізму; благотворно вплинуть на поточний стан залежного.

При особливих показаннях, потреби і побажання самого пацієнта або його родичів процедура виведення з запою може проводитися в домашніх умовах. Забезпечуємо і ВІП лікування алкоголізму.

Ваш близький потрапив в алкогольний аркан? Ви сподіваєтеся, що він сам з нього вибереться? Абсолютно марно. Алкозалежність, лікування якої в наших центрах проводиться на професійному рівні, підступна. Давайте зупинимо її разом! Адже для цього є всі можливості. Телефонуйте та отримайте детальну допомогу від менеджерів гарячої лінії.

Жіночий алкоголізм. Недуга, який можна вилікувати.

На жаль, реалії сучасного життя такі, що ще багато наших співвітчизниць пов’язують своє життя з такої згубної звички, як алкоголізм. Систематичне вживання спиртного для мешканок мегаполісів і сіл може мати самі різні причини. Комусь не щастить на особистому фронті, і вона заливає свої розчарування від невдалих спроб створити сім’ю. Хтось п’є просто так. Хтось для того, щоб зняти стрес. Деякі роблять це за компанію.

Які б не були причини, алкозалежність лікування якої повинно проводитися професійно, має страшні наслідки:

асоціальність, спричинена втратою роботи, навчання, зміною кола спілкування; проблеми зі здоров’ям, аж до порушень фертильності; погіршення зовнішнього вигляду і привабливості, сексуальності; проблеми в сім’ї, порушення особистісних зв’язків.

Це тільки мала дещиця тих труднощів, з якими можуть зіткнутися як самі алкоголічки, так і їх рідні.

Зміна соціальних ролей. Це процес, який спостерігається в світі протягом останніх декількох десятиліть. Жінки стали вільнішими, сміливішими. Вони багато заробляють. Нерідко навіть більше своїх чоловіків. Іноді через свою фінансову незалежність вони і зовсім ігнорують інститут шлюбу. Хоча, очевидно, більшість з цих сильних особистостей в спідницях хотіли б, щоб поруч був люблячий, сильний, добрий чоловік.

Але його немає просто тому, що чоловіків в Росії все менше. На 10 жінок фертильного віку в нашій країні всього 8 чоловіків. Дорослі хлопчики йдуть у віртуальні світи і там знаходять собі «супутниць», розваги і «турботи». А нерідко вони просто п’ють і вживають наркотики.

І ось трудяться з ранку до вечора наші жінки, забезпечуючи себе і дітей, яких вони змогли завести без заміжжя. Відчувають на собі стреси, до яких неминуче призводить їх круговерть життя. А де стрес, там і бажання його зняти. І багато хто шукає цієї можливості саме з алкоголем.

Зателефонуйте в наші клініки лікування жіночого алкоголізму, щоб зупинити недугу. Ми знаємо, як повернути в тверезе життя жінку будь-якого віку, від підлітка до шановної дами у віці.

Чим особливо страшний жіночий алкоголізм?

Страшно не те, що жінка починає пити, щоб розслабиться. Страшно те, що вона навряд чи зупиниться на «терапевтичній дозі» в один келих вина. Ще більш страшно те, що жіночий алкоголізм розвивається швидше, ніж його чоловічий тип. В силу певних природою причин, іншого гормонального складу її організму, жінка швидше звикає до алкоголю, потрапляє в залежність від нього. Сильні і незалежні сучасні дами переконують себе, що їм не страшна алкозалежність лікування їм не потрібно. А незабаром пляшка стає незмінною супутницею самотніх вечорів. Вона замінює собою спілкування з дітьми, чоловіком або супутником, претендентом на роль чоловіка, друзями, батьками. Це розплата за емансипацію, можливість бути незалежною, сміливою. Як же вона страшна! 2-3 роки періодичного вживання алкоголю збільшують ризик народження хворої дитини в 7 разів!

Погано ще й те, що жінки в більшості випадків можуть пити потай від оточуючих. Жінка за природою своєю сором’язлива і вона не робить відкрито того, що може засуджувати громадськість і соціум. Погодьтеся, що в громадському місці побачити п’яного чоловіка легше, ніж представницю слабкої статі. В цьому випадку алкоголізм розвивається без відома родичів, оточуючих, друзів.

Але все ж, це згубна пристрасть виявити можна. І якщо ви зробили це – дійте.

Не чекайте, поки алкогольний аркан задушить вашу кохану дружину, матір, дочку, сестру. Телефонуйте нам і давайте разом зупинимо це безумство. Не вірте тим, хто скаже, що це, мовляв, нормально і саме проходить. Коли їй хочеться вживати щодня, а ранок починається з бажання похмелитися, то це вже не нормально. Це ознаки алкоголізму. Не варто опускати руки, якщо все зайшло так далеко. Потрібно боротися. Алкоголізм лікується, і ми знаємо як. Телефонуйте нам, і ми проведемо в Підмосков’ї лікування алкоголізму для вашої родички. Оператори гарячої лінії підкажуть, як вчинити, щоб не нашкодити вашій коханій і дорогий. Разом з ними можна вибрати найближчий до вас центр мережі «Верисо» і домовитися про проведення первинного безкоштовного консультування.

Лікування алкоголізму.

алкозависимость лікування

Часто вважають, що алкоголізм – це розбещеність, нестриманість, погана звичка. Мільйони людей вживають спиртне, і не всі вони алкоголіки. Але кожен, навіть помірно питущий, з кожною наступною дозою наближається до хвороби. Алкоголь найсильніший нервовий отрута. І мінімально мала доза спирту несе смерть нервовим клітинам. І чим більше доза, тим більша кількість нейронів приречена на загибель. Але питущих це не зупиняє. Вони і не намагаються зрозуміти, як лікувати алкоголізм. Етиловий алкоголь-наркотик, він володіє всіма ознаками наркотичної речовини: викликає зміну свідомості і звикання. Ось коли формується звикання, або залежність, тоді вже можна говорити про хвороби.

Відео про лікування алкоголізму в медичному центрі АлкоСпас.

При лікуванні пацієнтів від алкогольної залежності, фахівці застосовують комплексні підходи до вирішення кожної окремої проблеми. Втім, можна виділити основні етапи, застосовні в кожному випадку: детоксикацію організму, психотерапію, вибір певного блокатора або діючих методів заборони, психокорекцію і, природно, тривалу реабілітацію. Важлива саме етапність лікування, адже тільки так можливе досягнення реальних результатів, аж до повного лікування пацієнта.

Лікування алкоголізму в місті Москва в медичному центрі «Алко Спас» доступно кожному. Якщо Ви визначилися в необхідності лікування алкоголізму, ціни Вас приємно здивують.

Ціна на лікування алкоголізму.

Послуга Вартість, руб.* Консультація психіатра-нарколога в клініці Безкоштовно Онлайн консультація від 1 500 руб. Детоксикація (виведення з запою) від 4 500 руб. Протирецидивна терапія (кодування) від 3 500 руб. Психотерапія від 1 000 руб. Амбулаторна реабілітація (курс) від 19 900 руб. Підтримуюча амбулаторна програма від 9 900 руб. Лікування алкоголізму в стаціонарі (доба) від 6 000 крб. Реабілітація алкоголізму (доба) від 2 000 руб.

Замовити лікування алкоголізму Ми передзвонимо протягом 30 секунд.

або зателефонуйте за номером 8 (495) 373-20-15.

Натискаючи кнопку «Надіслати», ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних ТОВ «АлкоСпас» і приймаєте умови угоди.

При лікуванні пацієнтів від алкогольної залежності, фахівці застосовують комплексні підходи до вирішення кожної окремої проблеми. Втім, можна виділити основні етапи, застосовні в кожному випадку: детоксикацію організму, психотерапію, вибір певного блокатора або діючих методів заборони, психокорекцію і, природно, тривалу реабілітацію. Важлива саме етапність лікування, адже тільки так можливе досягнення реальних результатів, аж до повного лікування пацієнта.

Основні ознаки того, що пора зайнятися лікуванням алкоголізму.

1. Втрата кількісного контролю – один з головних діагностичних ознак сформувалася алкогольної залежності. На практиці це означає, що замість того, щоб випити чарку горілки або келих вина людина обов’язково випиває все що є на столі і ще потім біжить у магазин придбати ще спиртного. Йому все мало, він обов’язково напивається до непритомного стану.

2. Хворобливий потяг до алкоголю – це коли часто, а іноді і постійно людині хочеться випити. Будь-яка подія сприймається як привід для випивки.

3. Формування похмільного (або абстинентного) синдрому. Багатьом знайомі важкі фізичні і моральні страждання на наступний день після алкогольного ексцесу. Болить голова, турбують тягнучі болі в області серця, нудота, може бути блювота. Трясуться руки. Має місце пригнічений настрій, страх, тривога, дратівливість, часто безсоння. При цьому черговий прийом алкоголю полегшує стан: повертається відчуття життя, нормалізується артеріальний тиск, йдуть тривога і депресія. Одним з тривожних симптомів, що говорить про сформувалася алкогольної залежності є амнезія (часткова втрата пам’яті про події, що відбулися в період сп’яніння).

Причини алкогольної залежності.

Чому одні стають алкоголіками, а інші – ні? Існує кілька факторів ризику розвитку алкогольної залежності. Наявність хоча б одного з них вже свідчить про те, що людина схильна до швидкого формування алкогольної залежності. Спадковість, на думку більшості наркологів, відіграє важливу роль у ймовірності виникнення алкоголізму. Якщо батьки пацієнта, його родичі були залежні від спиртного, то їх спадкоємець напевно буде вразливий для алкоголю. Звичайно ж, діти алкоголіків не обов’язково стануть алкоголіками, але ймовірність цього дуже велика;

Часто причиною пристрасті до алкоголю стає бажання людини піти від стресів. Люди, часто перебувають в депресії, більш схильні до алкоголізму;

Несприятливе оточення людини, середовище, в якій він спілкується, друзі, які страждають алкоголізмом, можуть стати причиною алкогольної залежності;

При існуванні будь-яких вищезгаданих факторів у конкретної людини він не обов’язково стане алкоголіком, але важливо знати, що така небезпека існує.

Сучасні методи лікування алкоголізму.

Не можна відповісти на питання: «Як вилікувати алкоголізм?» однозначно. Повноцінне і комплексне лікування алкоголізму має на увазі індивідуальний підбір методу для кожного окремо взятого пацієнта. Як вилікується від алкоголізму-це може підказати тільки кваліфікований фахівець. На першому етапі лікування алкогольної залежності для виведення із запою необхідне проведення детоксикації, тобто звільнення організму від продуктів розпаду алкоголю. Для цього застосовується крапельне введення лікарських препаратів. Використовуються сольові розчини, вітаміни, препарати калію, магнію, транквілізатори, сечогінні і т. д. Крапельниці з цими препаратами дозволяють вивести токсини з організму, нормалізувати порушений обмін речовин, підтримати діяльність серцево-судинної системи, печінки, при необхідності знизити артеріальний тиск, прибрати тривогу, відновити сон. Лікування алкоголізму, як правило, не припиняється на стадії детоксикації. Ефективно вилікувати алкоголізм дозволяє поєднання різних методів.

Одним з найдієвіших прийомів – це кодування. Часто це дозволяє вилікувати алкоголізм. Для людей легко піддаються впливу підходить кодування за методом Довженка, Еріксонівський гіпноз. Лікування алкоголіків вимагає введення препаратів пролонгованої дії. Ліки знижує тягу до алкоголю і стримує від зловживання. Може використовуватися Еспераль, який імплантується підшкірно, MST, Торпедо, Аквилонг та ін.

Лікування алкоголізму народними засобами в домашніх умовах.

У наш час пропонується досить великий спектр можливостей з лікування алкоголізму в Москві т. зв. «народними методами». Як лікувати алкоголізм вам розкажуть «досвідчені травники», всезнаючі бабусі, екстрасенси та ін. цілителі. Наприклад, в якості лікарського засобу використовуються різні відвари. Відвар копитняка, який готують певним чином, змішують з алкоголем і дають випити людині, яка страждає на алкоголізм. Використання цього способу зводиться до того, щоб привести хворого у важкий фізичний стан, і цим викликати огиду до спиртного.

На думку народних лікарів, гостре фізичне неприйняття, що супроводжується блювотою і розладом кишечника, є найдієвішим способом переконання. Іншим методом залишається навіювання. Лікування алкоголізму в домашніх умовах без залучення сторонніх учасників, звичайно, зручно, воно не виносить проблему на загальний огляд, але сумнівно і малоефективне в результаті. Вартість лікування алкоголізму в цьому випадку часто надзвичайно висока.

Клініка лікування алкоголізму “Алко Спас”

Медичний центр «Алко Спас» пропонує комплексне лікування алкоголізму, що має на увазі індивідуальний підбір методу для кожного пацієнта. Кваліфіковані фахівці медичного центру «Алко Спас» здійснюють лікування алкоголізму в Москві і найближчому Підмосков’ї протягом багатьох років, мають величезний досвід боротьби з недугою, і здатні допомогти Вам навіть у найважчих випадках. Ефективне лікування алкоголізму для пацієнтів з важкою формою захворювання зазвичай проходить в кілька стадій. Мають велике значення реабілітаційні заходи після процесу лікування. У нашому центрі забезпечується психотерапевтична допомога, а також соціально-реабілітаційна підтримка. Наші фахівці підкажуть вам, як вилікуватися від алкоголізму. Зверніть увагу, що в нашій клініці лікування алкоголізму анонімно.

Наші послуги.

Ефективно виводимо з запою; Виробляємо лікування алкоголізму кодуванням; Здійснюємо лікування алкоголізму у жінок; Використовуємо психотерапію при лікуванні алкоголізму; Виробляємо лікування алкоголізму на дому; Кодуємо за методом Довженка; Здійснюємо лікування в стаціонарі, в місті Москва; Проводимо швидке вытрезвление.

Чому вилікуватися від алкоголізму у нас просто?

Висококваліфіковані лікарі здійснюють лікування алкоголізму із застосуванням всіх сучасних і дієвих методик. Доступно лікування алкоголізму на дому. Лікування алкоголізму ефективно проводиться завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта. Лікування алкоголізму анонімно є важливим захистом Вашої репутації. Ми сповідуємо принципи конфіденційності. Вартість лікування алкоголізму з використанням препаратів останнього покоління тримається на прийнятному рівні.

Ми проводимо комплексне лікування алкоголізму в Москві, в стаціонарі.

Чи буде лікування алкоголізму ефективно для мене?

Так, завдяки цілому комплексу послуг, що охоплює повний цикл лікування (в т. ч. виведення з запою, кодування методом Довженка). Так, в силу високої компетентності персоналу. Так, в силу вашого особистого вольового бажання кинути. Чим раніше ви нам зателефонуйте, тим швидше буде РЕЗУЛЬТАТ! У нас всього одне життя, і кожна її секунда-Дорогоцінна. Не втрачайте часу даремно!

Замовити лікування алкоголізму Ми передзвонимо протягом 30 секунд.

або зателефонуйте за номером 8 (495) 373-20-15.

Натискаючи кнопку «Надіслати», ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних ТОВ «АлкоСпас» і приймаєте умови угоди.

Корисна інформація по темі «Лікування алкоголізму»

Зміст: вилікувати алкоголізм: ефективні способи як лікувати алкоголізм: соціальний аспект чи можна повністю позбутися залежності? Як лікують алкоголізм? Вилікувати алкоголізм: ефективні способи Алкоголізм – дуже небезпечне захворювання, що негативно впливає на весь організм, при цьому.

Зміст: Боротьба з алкоголізмом: народні поради Рецепти боротьби з алкоголізмом за допомогою лікарських трав Боротися з алкоголізмом без ризику для життя Боротьба з алкоголізмом: народні поради Для боротьби з алкоголізмом краще використовувати лікарські збори, здавна.

Лікування алкозалежності.

алкозависимость лікування

Проблема неконтрольованого споживання спиртного у формуванні потужної залежності з подальшими розладами психіки і розвитком патологічних змін в організмі.

Додавши порушення поведінкових рефлексів можна говорити про серйозне захворювання з передбачувано негативними фізичними і соціальними наслідками. З огляду на поодинокі випадки самостійного вирішення проблеми, для гарантованого відновлення необхідно лікування алкозалежності в клініці з її великими можливостями в частині обладнання і кваліфікованого персоналу.

Традиційно алкоголізм не сприймається з боку залежного як важке захворювання і заперечення проблеми стає причиною стійкого небажання лікуватися. В таких випадках проводиться лікування алкоголізму примусово із застосуванням в м’якій формі психологічної інтервенції.

Досвідчені фахівці клініки вибудовують з залежним довірчі відносини і мотивують як на лікування, так і реабілітацію. Остання є обов’язковою умовою відсутності зривів і повного відновлення.

Особливості та методики лікування алкогольної залежності в нашому центрі в Москві.

У можливостях центру ефективне лікування алкозалежності на всіх стадіях з гарантованим позитивним результатом. Практикується сучасна методика лікування з охопленням всіх форм прояву захворювання. Усуваються як фізична, так і психологічна залежність, надається допомога в соціальній адаптації. Проводиться лікування алкозалежності в Москві з підбором індивідуальних програм, виходячи зі стану пацієнта і динаміки розвитку захворювання.

В рамках термінової наркологічної допомоги пропонується виведення із запою на дому або в умовах стаціонару. На початкових стадіях захворювання можливе кодування від алкозалежності із застосуванням ефективних і досить спрощених методик. Доступне по вартості лікування алкозалежності в клініці в Москві дозволить без афішування проблеми назавжди позбутися від пристрасті до спиртного.

Чому лікування алкоголізму потрібно починати якомога раніше?

Ігнорування проблеми залежності від алкоголю і зволікання з лікуванням стають причинами серйозних патологій з великою ймовірністю летального результату. Крім того, хвора людина деградує і перетворюється в асоциальную особистість, що несе загрозу як близьким, так і стороннім. Так само варто відзначити всю безперспективність самолікування із застосуванням самостійно призначених препаратів.

Тільки оперативне лікування алкогольної залежності в клініці дозволить уникнути розвитку негативного сценарію. Чим довше ховатися від проблеми, тим складніше буде відновлення. У можливостях сучасної наркології запропонувати різні методи і способи лікування алкоголізму з хорошими прогнозами на повне зцілення.

Лікування алкоголізму: основні етапи.

Алкоголізм, як і будь-яку хімічну залежність, неможливо перемогти тільки детоксикацією і медикаментозним втручанням. Не скасовуючи значущості останніх, дійсно хороше лікування алкогольної залежності можливо у разі комплексного підходу з акцентом на психологічну реабілітацію. Допомогу в лікуванні хворих на алкогольну залежність надають наркологи, психіатри та фахівці реабілітаційного центру.

Етапи лікування алкоголізму в Москві:

мотивація при необхідності; зняття алкогольної інтоксикації; зміцнююча терапія; психологічна реабілітація; ресоціалізація.

Детоксикація і зміцнююча терапія дозволяють відновити фізичний стан і нормалізувати функції організму. У завдання реабілітації входить усунення залежності на психологічному рівні, а також відновлення навичок адекватного спілкування з оточуючими, розвиток позитивного мислення та вміння обходитися в стресових ситуаціях без спиртного.

В якості інструментів психологічного впливу застосовуються тренінги, різні терапії, індивідуальні консультації. Особлива увага приділяється дозвіллєвим і спортивним заходам, освітнім програмам, освоєнню перспективних професій, спілкуванню з цікавими людьми. Курс лікування алкоголізму та психологічної реабілітації від 3 до 6 місяців. На етапі ресоціалізації надається допомога в навчанні, працевлаштуванні, налагодженні особистих взаємин, пропонується юридичний супровід.

Переваги лікування хворих на алкозалежність у нашому центрі » Фенікс»

Якщо необхідні ефективне лікування і реабілітація при алкоголізмі, зверніться в наш наркологічний центр. Вам запропонують кращі методики усунення залежності, нададуть дієву допомогу на всіх стадіях захворювання. У центрі практикують дипломовані фахівці з великим обсягом знань в областях наркології і психіатрії.

Переваги нашого центру:

оперативна наркологія на дому; дотримання конфіденційності; безстрокове амбулаторне спостереження; ефективні програми лікування алкозалежності; ізольованість від зовнішніх провокативних факторів; позитивна атмосфера і комфортні умови проживання; безкоштовна консультативна допомога в цілодобовому режимі; доступна вартість спеціалізованих послуг високої якості.

Також у нашому центрі проводиться лікування співзалежності, розглядається в якості самостійного захворювання у близьких страждає від хімічної залежності людини.

Не йдіть від проблеми алкоголізму. Скористайтеся можливостями нашого центру і станьте знову здоровою повноцінною особистістю.

Лікування алкогольної залежності чоловіків, жінок. Ознаки, стадії, методи лікування алкогольної залежності. Як позбутися від алкогольної залежності самостійно в домашніх умовах?

Нерідко в сім’ю приходить таке горе, як алкогольна залежність. Це дуже страшно і згубно, як для самого питущого, так і для його сім’ї. Адже з пияцтвом приходить агресія, злість і ненависть до оточуючих, які не підтримують нахили питущого. Давайте спробуємо розібратися, як впоратися з цією напастю.

Алкогольна залежність людини, що це таке: ознаки і методи лікування.

Патологічний потяг людини до вживання спиртного з психофізичної залежністю від нього називається алкогольною залежністю. На відміну від побутового пияцтва, алкоголізм — це хвороба, основними ознаками якої є:

непідконтрольна потяг до алкогольних напоїв зниження або повна відсутність самоконтролю над кількістю вживаного алкоголю абстинентний стан у випадку припинення вживання алкоголю спотворення мислення провали в пам’яті (це стан частіше зустрічається у людей, які мають психічні розлади або перенесли черепно-мозкові травми)

Нерідко у алкозалежної людини присутній так звана «критична» міра, після якої стає неможливим подальший самоконтроль. Алкогольна залежність з’являється у людини як результат звикання після надмірного вживання спиртовмісних напоїв протягом тривалого часу. Цей період у кожної людини може відрізнятися — від одного до декількох років.

Причини виникнення у людини залежності від алкоголю:

Соціальний. Оточення має величезний вплив на формування особистості і її подальшу поведінку в соціумі. Якщо людина часто контактує з питущими людьми, велика ймовірність того, що він буде вести себе також. Генетичний. Наукові дослідження підтвердили, що діти алкоголіків більшою мірою схильні до згубної пристрасті. Психологічний. Нерідко людина намагається позбутися життєвих проблем або особистих потрясінь за допомогою спиртного.

На жаль, єдиного універсального засобу позбавлення від алкоголізму не існує. З цією метою використовуються різні методи лікування:

медикаментозне, що включає прийом лікарських препаратів психотерапію, метою якої є допомога алкозависимому у подоланні психологічної залежності від спиртного фізіотерапевтичні процедури (голковколювання, лазер) нетрадиційні способи кодування, гіпноз, замовляння) нормування — поступове зменшення дози алкоголю (метод ефективний тільки на ранній стадії хвороби)

На думку більшості фахівців, алкоголізм — захворювання невиліковне. Людина самостійно або з лікарською допомогою припиняє вживати спиртне. Але це лише тривала ремісія. Механізм захворювання запуститься заново при першій же чарці.

Як правило, позитивні результати досягаються при комплексному підході. Медикаментозне лікування може тривати близько 2-3 тижнів, а реабілітаційний період — кілька місяців. Основною умовою для повного лікування від алкоголізму є бажання самого хворого кинути пити. Також важливу роль відіграє соціальна адаптація: людині, що бореться з алкозалежністю, необхідна підтримка сім’ї та оточуючих.

Психологічна алкогольна залежність.

Психологічна залежність від алкоголю формується на рівні структури мозку і є початковою стадією розвитку хвороби. Людина вживає спиртне як засіб для досягнення психологічного комфорту:

набуття впевненості в собі підняття настрою емоційної розрядки після нервового напруження в якості допінгу для поліпшення активності і працездатності.

Основні етапи формування психологічної залежності можна описати так:

під впливом етилового спирту в мозку утворюються алкалоїди, дія яких подібно з дією морфіну; відбувається порушення рецепторів так званого мозкового центру задоволення; поступово мозкові клітини звикають до специфічного сп’яненого станом; виникає рефлекторна потреба у стимулюванні необхідних рецепторів, і для досягнення піднесеного стану потрібний все більший обсяг спиртного; присутній ейфорія в передчутті майбутньої випивки і роздратований стан при відсутності такої думки про алкоголь стають нав’язливими, і людина вишукує різні приводи для того, щоб випити.

Від психологічної алкогольної залежності, як правило, можна позбутися без використання медикаментів та інших серйозних коштів. Головне — сила волі і самоконтроль хворого.

Стадії алкогольної залежності.

Алкогольна залежність з плином часу швидко прогресує і має кілька стадій, кожна з яких характеризується низкою ознак.

Перша стадія:

частота прийому спиртного збільшується — людина знаходить будь-який привід, щоб випити; потрібна все більша кількість спиртного для досягнення необхідної кондиції»; втрачається контроль над кількістю випитого; на тлі метаболічних змін організму згасає блювотний рефлекс, перешкоджає надмірному споживанню алкоголю; на наступний день самопочуття, як правило, характеризується інтоксикацією, але потреба похмелитися відсутня. Щоб вийти з цього стану вживається багато рідини (чаю, соку, мінеральної води); людина знаходиться у повній впевненості, що в будь-який момент він може кинути пити дана стадія легко піддається лікуванню.

Друга стадія:

на наступний день після вживання спиртного настає стан похмілля: тремор, нудота, головні болі, порушення сну, світлочутливість і т. д.; з’являється фізична залежність, при якій людина відчуває гостре бажання вжити спиртне для полегшення свого стану; стан запою характеризується неадекватним сприйняттям реальності; відбувається огрубіння характеру особистості; людина стає менш розбірливим у соціальних зв’язках і якості алкогольних напоїв; задоволення і ейфорія від випивки поступово зменшуються, і людина стає агресивною і дратівливим; з’являються розлади сексуального характеру (зниження потенції і передчасна еякуляція у чоловіків, нерозбірливість в статевих зв’язках у жінок); лікування на цій стадії включає в себе виведення людини з запою, медикаментозне вплив з метою викликати непереносимість алкоголю і психотерапію.

Третя стадія:

Кількість споживаного спиртного зменшується, але частота прийому збільшується. Людина п’є кілька разів на день і постійно перебуває в абстинентному стані. Сп’яніння настає вже при малих алкогольних дозах. Похмілля стає більш тяжким, людина відчуває себе гірше навіть після довгого утримання від спиртного. Ейфоричний стан, як правило, вже відсутній. І алкоголь виступає засобом тільки фізичного полегшення. Відбувається повна втрата контролю над ситуацією: потреба випити перемагає будь-які обмеження (відсутність грошей, обов’язки сімейні або службові, етичні норми). Збільшується тривалість запоїв. Виявляються серйозні проблеми в роботі внутрішніх органів (особливо печінки і нирок). Часто виникають психічні розлади, аж до галюцинацій. Спостерігається повна деградація особистості і фізичне виснаження організму. Агресивність зазвичай йде, хворий стає млявим і загальмованим. Лікуванню дана стадія практично не піддається. Можлива лише підтримуюча терапія, спрямована на купірування запою і полегшення фізичного стану хворого.

Перехід однієї стадії хвороби в іншу може протікати по-різному. Розрізняти:

повільний плин — важка алкогольна залежність настає через 10 — 15 років постійного побутового пияцтва злоякісний перебіг , при якому перехід від початкової стадії у важку форму алкоголізму відбувається протягом 2 — 3 років.

Сім’ї з алкогольною залежністю.

Страшно, коли близька людина — алкоголік. Ще страшніше, коли від алкогольної залежності страждають кілька членів сім’ї.

Ознаки сім’ї з алкозалежністю:

щоденне вживання алкоголю втрата контролю над кількістю випитого спиртного відсутність уваги до членів сім’ї недотримання сімейних обов’язків непередбачуваність життя сім’ї взаємні секрети і недовіра один до одного скандали на ґрунті вживання алкоголю висока ймовірність побутових травм і злочинів відсутність педагогічного виховання повна неувага до потреб дитини — діти часто обділені повноцінним харчуванням та необхідними речами.

Зрозуміло, в такій сім’ї страждають насамперед діти. Дитину з сім’ї алкоголіків відрізняють:

скритність замкнутість занепокоєння низька самооцінка неврівноваженість сором за батьків нездатність до самоконтролю недотримання елементарних поведінкових норм.

Дуже важливо надавати таким дітям психологічну підтримку. По можливості пояснити їм основні правила поведінки в сім’ї при черговому запої батьків:

уникати конфліктів не сперечатися з батьками при виникненні загрози для життя якомога швидше покинути будинок і звернутися до сусідів або родичів в безпечному місці додзвонитися в правоохоронні органи.

Препарати від алкогольної залежності.

Сучасна фармакологія пропонує різні види препаратів від алкогольної залежності, які за своїм впливом на організм поділяються на різні групи.

Полегшують або повністю усувають абстинентний синдром (Алка-Зельтцер, Лимонтар, Медихронал, Метадоксил — — приймаються для поліпшення самопочуття хворого:

очищають організм прискорюють процес переробки і виведення етанолу з тканин нормалізують роботу нервової і серцево — судинної систем знімають симптоми інтоксикації.

Викликають стійку відразу до спиртного (Антабус, Циамид, Лидевин, Торпедо-250, Тетлонг, Тетурам, Еспераль) — принцип дії полягає в наступному:

активні речовини препарату пригнічують активність ферментних систем печінки, блокуючи розпад алкоголю в крові розщеплення етилового спирту порушується в організмі накопичується ацетальдегід під його впливом у людини порушується самопочуття: з’являється нудота, блювота, жар вживання алкоголю асоціюється з неприємними симптомами згодом у хворого з’являється відраза до спиртного.

Спрямовані на усунення тяги до алкоголю (Лавиталь, Антаксон, Вивитрол, Акампросат) — працюють наступним чином:

препарати блокують опіоїдні рецептори пригнічується синтез ендорфінів знижується чутливість до етилового спирту у пацієнта зникає задоволення від алкоголю потяг до спиртного поступово зменшується.

Сприяють лікуванню психічних розладів від зловживання алкоголем:

антидепресанти (Коаксил, Тіанептін, Синекван) транквілізатори (Нозепам, Феназепам, Рогипнол, Еленіум, Діазепам) заспокійливі засоби (Гліцин, Ново-пасит)

Зменшують силу ефекту етилового спирту (Зорекс, Унітіол, Корида К), які:

захищають організм від отруєння спиртом і продуктами його розпаду надають антитоксичну і антиоксидантну дію.

Препарати проти алкозалежності мають різну форму випуску:

таблетки або краплі для перорального вживання ін’єкції і розчини для внутрішньом’язових і внутрішньовенних ін’єкцій імпланти для підшкірного підшивки.

Більшість зазначених ліків відпускаються за рецептом лікаря.

На аптечному ринку також представлений широкий ряд БАДів, що мають в своєму складі витяжки з лікарських рослин і вітаміни:

Призначення лікування проводиться тільки після ретельної діагностики всіх органів хворого і його нервової системи, так як алкоголізм нерідко є вторинним і розвивається на тлі психічного захворювання.

Таблетки і краплі від алкогольної залежності.

Найбільш зручними і простими засобами для лікування алкозалежності є таблетки і краплі. На сучасному ринку представлений широкий спектр таких засобів.

Препарати, які містять в своєму складі дисульфірам (Еспераль, Торпедо, Тетурам) або ціанамід (Колме), і викликають огиду до алкоголю. При вживанні спиртного після прийняття таблетки або крапель, людини кидає в жар або холод, підвищується потовиділення, може початися блювота. Даний стан викликає огиду до алкоголю і змушує хворого в подальшому відмовитися від випивки. Ліки на основі налтрексону, який коригує хімічний баланс мозкових структур (Акампростат, Вивитрол, Пропротен-100). Від них у хворого знижується ейфорія при прийомі спиртного, і мотивація до алкоголю зникає. Засоби, які прискорюють процеси очищення організму від токсинів і знімають синдром похмілля (Нукс-воміка, Хамомілла, Лімонтар, Ендрюс ансвер, Медихронал, Метадоксил). В деяких випадках рекомендується прийняти такі ліки перед майбутнім бурхливим застіллям. Це допоможе полегшити похмільний стан.

При прийомі таблеток або крапель від алкозалежності необхідно пам’ятати наступне:

призначати такі препарати повинен тільки лікар — нарколог, так як вони мають безліч протипоказань ці ліки підходять тільки тим хворим, які твердо вирішили позбавитися від згубної звички і мають силу волі кошти приймаються за певною схемою і зазвичай протягом короткочасного періоду через їх високу токсичність давати препарати хворого без його відома не можна (особливо ті, які викликають непереносимість алкоголю)

Кодування від алкогольної залежності.

Для позбавлення від пристрасті до спиртного часто використовується кодування, суть якого полягає в блокуванні алкозалежності. За численними відгуками цей метод є дієвим.

Основні методи процесу кодування:

гіпнотичний вплив на рівні підсвідомості і створення у людини установки на тверезий стан:

пацієнта вводять в гіпнотичний транс вселяють йому «код» — інформацію, що викликає байдужість до алкоголю на певний період часу (від одного року до п’яти)

медикаментозний — поряд з психологічним впливом відбувається введення в організм людини препарату, що пригнічує тягу до спиртного і має різний період ефективності:

внутрішньом’язовий імплант (від півроку до трьох років) внутрішньовенний розчин (від півроку до трьох років) пероральну капсулу (до трьох місяців)

апаратний — фізіотерапевтичне вплив на певні рефлексогенні зони за допомогою спеціального обладнання:

Необхідні умови для проведення процедури кодування:

тверезий стан пацієнта протягом не менше 4 днів добровільність відсутність психічних захворювань.

Слід враховувати, що кодування — міра тимчасова. Настане день, коли людина зірветься, і кодуватися доведеться ще раз. І кожен наступний процес стає менш ефективним. Тому перш, ніж зважитися на даний метод, необхідно ретельно все обміркувати і розглянути інші варіанти лікування.

Центр алкогольної залежності.

Центри лікування алкоголізму являють собою установи, в яких страждає від алкогольної залежності може отримати кваліфіковану допомогу в позбавленні від згубної звички. Лікування в таких центрах є комплексним і зазвичай включає:

діагностику загального стану здоров’я пацієнта; професійне позбавлення від інтоксикації і виведення хворого із запою; стаціонарне лікування; відновлення фізичного здоров’я; аверсивную терапію, спрямовану на те, щоб викликати у хворого неприємні відчуття від прийому алкоголю; кодування; психологічну реабілітацію, в основі якої — формування нових звичок і життєвих цінностей пацієнта і його повернення до нормального життя.

У приватних центрах лікування є платним. Пацієнт отримує якісне обслуговування і цілодобове медичне спостереження. До того ж, за бажанням, пацієнт може звернутися до такої установи анонімно і не надавати свої особисті дані.

Тест на алкогольну залежність.

Психологи рекомендують усім, хто вживає спиртні напої навіть зрідка і в невеликих кількостях, раз на півроку проходити тести на алкогольну залежність. Адже найчастіше люди вважають, що вони п’ють зовсім небагато. У той час як у них вже можна діагностувати початкову стадію хвороби.

Подібні тести являють собою перелік питань, спрямованих на виявлення симптомів алкогольної залежності.

Відповідь на кожне питання відповідає певній кількості балів, які потім сумуються. Після підрахунку виводиться результат про наявність або відсутність алкозалежності. Деякі тести складені таким чином, що на питання можуть відповідати люди з оточення потенційного алкоголіка.

Потрібно розуміти, що дані тести не претендують на точну постановку діагнозу. Вони носять лише інформаційно-оцінний характер.

Профілактика алкогольної залежності.

Лікування алкоголізму — складний тривалий процес, що вимагає багатьох зусиль і нерідко грошових витрат. Для того, щоб уникнути критичних ситуацій дуже важливо проводити профілактику алкогольної залежності — комплекс заходів психологічного впливу на людину. Фахівці визначають такі види профілактики:

первинну — роз’яснення про шкоду алкоголю особам, які ще не зіткнулися з залежністю вторинну — робота з вже алкозалежним людиною та її оточенням, спрямована на усвідомлення проблеми і допомогу в її подоланні третинну — підтримка хворих в період реабілітації після лікування.

Також людині, схильній до алкогольної залежності, необхідно самостійно застосовувати профілактичні заходи:

відстежуйте кількість споживаного спиртного не використовуйте алкоголь як засіб відходу від проблем обмежте спілкування з людьми, які багато п’ють і пропонують приєднатися до своєї компанії киньте палити (дослідження довели, що курці частіше страждають від алкогольної залежності) займайтеся спортом якщо хтось з ваших близьких страждав від алкоголізму, утримайтеся від вживання спиртних напоїв.

Як позбутися від алкогольної залежності жінці і чоловікові?

Основною складністю в лікуванні алкогольної залежності у чоловіків і жінок є заперечення ними проблеми. Практично всі алкоголіки не визнають того, що вони хворі. Тому першим етапом для успішного подолання згубної звички є згода алкоголіка лікуватися.

Самостійно позбутися від алкогольної залежності дуже складно. Зробити це можна тільки на ранніх стадіях алкоголізму.

Допомогти в цьому можуть наступні заходи:

змініть обстановку, в якій ви вживали спиртне: виключіть спілкування з товаришами по чарці, знайдіть хобі, яке відверне вас і позбавить від нудьги; займіться відновленням здоров’я — приймайте вітаміни, очищайте печінку, пийте зелений чай. займіться активними видами спорту.

При важкій стадії алкогольної залежності необхідно звернутися за допомогою до нарколога, який допоможе вибрати дієвий метод лікування, що включає прийом медикаментів і психотерапію. Дуже важливо, щоб хворий довіряв лікарю, який виявить ризики, при яких алкоголік може зірватися і почати пити.

Важливо навчити алкозалежну людину справлятися з такими ситуаціями самостійно. Сім’я повинна брати активну участь в лікуванні хворого, підтримувати його. Тому фахівці наполягають на необхідності навчання членів сім’ї, як правильно поводитися з хворим під час його лікування, а також у період реабілітації.

Народні рецепти від алкогольної залежності.

Здавна від алкогольної залежності застосовували різні народні методи в домашніх умовах.

Викликати огиду до спиртного можна за допомогою таких засобів:

2 ст. л. суміші з полину, золототисячника і чебрецю залийте склянкою окропу і дайте настоятися не менше години. Приймайте 4-5 разів на день по ложці. Якщо хочете вилікувати алкоголіка потай від нього, додайте цей відвар в горілку. Додавайте в спиртне сік чорної редьки. Кілька лаврових листків і кореня любистку залийте 200 мл горілки і настоюйте 10 — 14 днів. Дайте випити цю настоянку хворому. Додавайте в горілку відвар кореня копитняка європейського (1 ст. л. на 100 мл спиртного). Поставте відкриту пляшку спиртного поруч з чим-небудь, що має сильний неприємний запах. Горілка вбере його в себе. Коли алкоголік захоче випити, дайте йому таку горілку.

Перераховані кошти можуть викликати у людини блювоту і тим самим вселити огиду до випивки.

Зменшити наслідки похмільного синдрому і знизити тягу до вживання спиртного допоможуть такі кошти:

настій плодів глоду (1 ст. л. на склянку окропу) вживання кислих яблук (не менше 1 кг в день) відвар кореня щавлю кучерявого содовий розчин (1 ч. л. на склянку води) заспокійливий чай на основі меліси, кореня валеріани, м’яти вживання меду по наступній схемі: 2 ст. л. кожні 20 хвилин протягом години, перерва 2 години, далі вживання меду таким же чином.

Медики скептично ставляться до лікування алкоголізму народними засобами. До того ж, в домашніх умовах важко дотримати правильне дозування сировини для відварів і настоянок. Але ж відомо, що деякі лікарські трави при неправильному вживанні можуть викликати серйозне отруєння. Тому перед тим, як використовувати той чи інший народний метод, проконсультуйтеся з лікарем.

Не залишайте людину з алкогольною залежністю наодинці. Зрозумійте, що це дуже сильний противник, з яким людині на самоті не впоратися. Підтримка близьких і комплексне лікування допоможуть впоратися з цією напастю.

Алкогольна залежність.

Алкогольна залежність людини — найстрашніше, що може статися з ним або його близькими. Першими на сполох б’ють завжди родичі, тому що сама людина часто не розуміє, що він спивається, йому здається, що все в порядку. Тому саме від активності близьких людей залежить, як скоро буде розпочато лікування алкогольної залежності.

Згубна пристрасть до алкоголю розвивається поетапно, і завжди цьому передує будь-яка причина. Як правило, звичка вживати спиртне формується в самій родині. Обидва партнери можуть вживати спиртне з самого початку спільного проживання, з різних приводів і просто так. Потім виникає потреба випивати більше, в якийсь момент стає недостатньо звичайної дози, і люди починають пити набагато більше, ніж раніше. І в якийсь момент з’ясовується, що людина стала повноцінним алкоголіком.

Друга ситуація, не менш поширена, це коли людина повторює батьківський сценарій. Наприклад, у чоловіка зловживав батько, і він сам починає діяти за таким же сценарієм. Саме тому алкогольна залежність вважається психічним розладом, а не просто залежністю від наркотичного речовини. Поки людина існує в звичному середовищі, не змінює свій образ думок, він просто не зможе позбутися від своєї пристрасті.

Клініки лікування алкогольної залежності в Москві: навіщо потрібна професійна допомога?

У центрі лікування алкогольної залежності працюють з пацієнтами, які знаходяться на будь-яких стадіях алкогольної залежності:

8 800 200 00 62.

алкозависимость лікування

Як зрозуміти, що пора починати профілактику алкогольної залежності і звертатися до лікаря-нарколога?

Якщо вживання алкоголю стає регулярним і триває більше двох днів. Наприклад, після бурхливого застілля у людини виникає потреба випивати на наступний день. Мотивацією служить саме по собі наявність спиртного, святковий настрій. Регулярність пиятик. Наприклад, випивка стає нормою кожні вихідні «після важкого робочого тижня». Причиною припинення прийому алкоголю служать не внутрішні, а зовнішні фактори (скінчилися гроші, треба працювати, почалися конфлікти в сім’ї).

Лікуємо алкогольну залежність і вчимо жити тверезо.

Все це тривожні дзвіночки, які посилюються наростаючим станом апатії, байдужості до всього, якщо людина нічого не вжив. Зате думки про майбутнє узливання веселять і гріють душу, заздалегідь налаштовують на доброзичливий лад. Як правило, поки формується перша стадія алкогольної залежності, а симптоми поки не надто помітні, ні сам п’є, ні його родичі не планують звертатися до нарколога. Але саме цей момент є найбільш підходящим для початку зняття алкогольної залежності. На другій стадії починає формуватися фізіологічна звичка, так як відмова від алкоголю провокує появу депресії, дратівливості, неспокійні сни. Прийом алкоголю усуває ці симптоми і виглядає благом.

На третій стадії (розподіл умовно!) починаються запої, алкогольні психози, галюцинації. Пропадає блювотний рефлекс і огиду до алкоголю. Алкоголь і продукти його розщеплення впливають на біохімічний цикл процесів в організмі не так, як на здоровий організм. У тілі алкоголіка не відбувається розщеплення продуктів розпаду на безпечні продукти, вони накопичуються в організмі, викликаючи похмільні муки. Щоб зняти цей стан, алкоголіку доводиться випивати нову порцію спиртного. Це приносить тимчасове полегшення і чергові муки. Ось тоді родичі починають бити тривогу і просять виводити із запою питущого. Але цього вже недостатньо, щоб запої припинилися. Потрібно лікуватися.

Методи лікування алкогольної залежності: можна перерахувати основні.

Медикаментозний метод. Метод психотерапії. Методи психологічної корекції поведінки залежного і членів його сім’ї. Кожен з методів включає цілий спектр процедур. У нашому центрі пропонують новітні комбіновані методики лікування, програми реабілітації. Ми використовуємо перевірені і апробовані краплі і препарати для позбавлення від алкогольної залежності, пропонуємо кодування від алкоголізму.

Центр лікування алкогольної залежності: що ми робимо для вашої тверезості.

Кращим засобом від алкогольної залежності стає перебування в реабілітаційному центрі. Тільки далеко від дратівливих факторів людина отримує довгоочікуваний «відпустку» для душі, розслабляється, починає усвідомлювати, що саме в його житті відбувається не так.

Йому допомагають лікарі і психологи, які підтримують і курують в процесі реабілітації. У реабілітаційному центрі лікарі знають, як позбутися алкогольної залежності. Маючи багатий досвід роботи, наркологи можуть підібрати відповідний метод лікування алкогольної залежності: Довженка (кодування) та інші види кодування. Але для початку необхідно пройти початкове лікування в наркологічній клініці, позбавити організм від токсинів і звільнити від продуктів розпаду алкоголю. На це потрібно від однієї до чотирьох тижнів залежно від тяжкості алкогольного сп’яніння, тривалості запою, наявності хронічних захворювань і так далі. Тільки потім можна приступати до кодування і реабілітації.

У нашому центрі проводиться лікування алкогольної залежності анонімно. Це означає, що наші пацієнти можуть лікуватися в стаціонарі, а також отримувати лікарську допомогу вдома, амбулаторно.

Якщо вам необхідні медикаменти і засоби від алкогольної залежності, наші психотерапевти і наркологи пропишуть вам необхідні препарати, які допоможуть швидше купірувати абстинентний синдром і лікуватися від залежності. Звертайтеся в будь-який зручний час доби. Наші фахівці безкоштовно дадуть відповідь на важливі питання і запишуть вас на прийом до лікаря.

Лікування алкоголізму.

Пройти курс лікування алкогольної залежності та навчитися радіти життю без спиртного ви можете, звернувшись в Москві в наш медичний центр «Залежність 24». Ми надаємо профдопомогу пацієнтам, які страждають через пияцтво, пропонуємо найефективніші і безпечні методи, за допомогою яких можна не тільки вилікувати алкогольну інтоксикацію, але і повністю позбутися від алкогольної залежності. Для кожного хворого лікарі медцентру розробляють індивідуальну програму реабілітації. По її завершенню навіть особи, що мають величезний алкогольний стаж, змінюють своє ставлення до проблеми і починають жити без шкідливої звички.

Вартість послуг.

Найменування послуги Ціна, руб.

Лікування алкоголізму в стаціонарі. Рекомендований курс лікування від 3 до 14 днів. У суму лікування включено цілодобовий контроль лікарів і середнього медичного персоналу за станом здоров’я пацієнта,харчування, проживання, процедури, дозвіллєвий супровід психолога, ціна залежить від комфортабельності проживання ( 1-місні, 2 місні, 3 місні палати).

Лікування алкоголізму консультація по телефону безкоштовно! Консультація для родичів Безкоштовно! Первинна консультація психіатра-нарколога, з річним безкоштовним обслуговуванням. При госпіталізації БЕЗКОШТОВНО 3 000 Мотивація психологом незгодних на лікування та медичне супроводження в клініку 10 000 Доставка пацієнта в стаціонар у супроводі лікаря ( Москва,МО) 3 000 Транспортування хворого в клініку (при госпіталізації від 3-х діб Безкоштовно! Висновок із запою на дому 5 000 по Москві + 500 руб. кожні 10 км від МКАД.

ДЕТОКСИКАЦІЙНІ ПРОГРАМИ Алко-стоп Стандарт 3 000/добу Подвійне очищення (посилена крапельниця) 6 000/добу Посилена терапія (при важкому ступені отруєння алкоголем) 8 000/добу Виведення з запою на дому від 3 000.

Лікування в стаціонарі (все ВКЛЮЧЕНО) проживання з 4-х разовим харчуванням, крапельниці 3 рази на день виведення із запою амбулаторно 6 000 Загальна 3-х місна палата від 6 000 / добу Палата Комфорт 2-х місна від 7 500 / добу Палата Комфорт 1-місна від 10 500 / добу Палат VIP 2-х місна від 13 000 / добу Палат VIP 1-місна від 19 000 / добу цілодобовий індивідуальний пост (1 добу) 5 000.

*У розміщених вище таблицях наведені не всі ціни на послуги клініки «залежність 24», — Якщо ви хочете ознайомитися з повним прайсом, будь ласка, відвідайте сторінку ціни або зателефонуйте: 8 (495) 182-66-66.

Чому потрібно лікувати запійний алкоголізм?

Алкоголізм є дуже небезпечним захворюванням. Якщо ігнорувати його наявність і не надавати людині необхідну допомогу, ризик летального результату дуже високий. Смерть може настати через сильного отруєння етанолом, порушення в роботі внутрішніх органів, спровокованого інтоксикацією, нещасного випадку. Чим швидше буде знята алкогольна залежність, тим нижче ризик небажаних наслідків.

Етанол пригнічує роботу нервової системи. При його вживанні спочатку розвивається ейфорія. Людина розслабляється, перестає критично оцінювати власні вчинки, його настрій найчастіше поліпшується. Паралельно порушується координація рухів, мова стає нечіткою і незв’язною. Пізніше на зміну збудження приходить млявість і сонливість.

Якщо алкоголь приймається з дня у день, алкоголік вже не розуміє, що його життя реально, а що — результат його бурхливої фантазії. Зв’язок з тим, що відбувається навколо втрачається. Характеристики уваги погіршуються. Страждає мислення, пам’ять. При зловживанні спиртним може послабитися дихання, порушитися робота серця. Хворий може впасти в стан алкогольної коми.

Алкоголіки зі стажем не з чуток знають, що таке галюцинації. Через них, а також білої гарячки вони часто потрапляють в лікарню. Депресія, епілепсія, психічні розлади, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, цироз печінки, ниркова і печінкова недостатність — перераховувати ускладнення шкідливої звички можна довго. Але вже і з вище сказаного випливає, що з алкозалежністю потрібно боротися не самостійно, а за допомогою досвідчених наркологів.

Допомога, що надається залежним, в центрі лікування від алкоголізму «Залежність 24»

Повністю позбутися залежності від алкоголю можливо. Для цього потрібно записатися на прийом в нашу клініку алкоголізму. Курс лікування у нас коштує недорого — актуальні ціни ви можете подивитися на сайті або дізнатися, зателефонувавши оператору установи. Платне лікування алкоголізму в центрі наркології передбачає проходження пацієнтом ряду послідовних етапів. Це обов’язкова умова, якщо клієнт дійсно хоче стати здоровим.

Приблизний терапевтичний план виглядає наступним чином:

Опитування, діагностичні заходи. Лікарю необхідно зрозуміти, як давно зловживає спиртним звернувся, чи є у нього гострі/хронічні захворювання, не страждає він психічними розладами, має тверду мотивацію на тверезість. Все це важливо, так як, не знаючи нічого про хворого, практично неможливо скласти для нього високоефективну антиалкогольну програму. Щоб дізнатися, як працюють життєво важливі внутрішні органи, здійснюється забір лабораторних аналізів, УЗД та інші високоточні діагностичні процедури. Складання програми лікування алкоголізму — клініка відповідає за життя і здоров’я людей, тому етапу підбору необхідних медикаментів, фізіопроцедур, психотерапевтичних методів приділяється особлива увага. В реабілітаційну програму не включають медикаменти, які можуть погіршити стан алкоголіка або заподіяти шкоду його здоров’ю. Бесіда з хворим, роз’яснення йому особливостей майбутнього лікування алкоголізму. Важливо, щоб залежний розумів, як швидко він стане здоровим, що йому доведеться для цього зробити. Вартість курсу також завжди обмовляється до його старту. Безпосередньо лікування. Воно може проходити в стаціонарі або амбулаторно. Також наші лікарі можуть виїжджати додому до пацієнта.

Лікування алкоголізму.

Скільки коштує лікування алкогольної залежності в нашій столичній клініці «Залежність 24», безпосередньо залежить від переліку процедур, які будуть проведені. Для зняття симптомів алкогольного отруєння і виведення із запою алкоголіку пропонують пройти детокс. Він передбачає внутрішньовенне введення фізрозчину, глюкози, ліків, що відновлюють метаболізм.

Якщо з’ясовується, що є збої у функціонуванні будь-якого органу, додатково підбираються інші медикаменти. Частіше за інших при наданні наркологічної допомоги залежним лікарі використовують ноотропи, седативні, антидепресанти, гепатопротектори, сечогінні, склади для підтримки серця, нирок, ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

Як тільки хворому стає краще, і він може думати про щось інше, крім як про пошук спиртного для полегшення свого стану, з них починає працювати кваліфікований психотерапевт нашого медичного закладу. Він проводить сеанси індивідуальної та групової психотерапії, допомагає клієнту налаштуватися на повне і швидке одужання.

Після психотерапії можна переходити до кодування. Тут доступні різні варіанти:

підшкірне, внутрішньом’язове та внутрішньовенне введення спеціалізованих протиалкогольних препаратів на основі дисульфіраму та налтрексону; стрес-терапія за Довженком; гіпноз; апаратні методики.

Що саме підійде конкретному хворому, може вирішувати тільки нарколог. При цьому в обов’язковому порядку враховуються особисті переваги пацієнта.

Після кодування важливо пройти етап реабілітації та соціалізації. Його мета — допомогти людині навчитися жити без випивки. Адже, вийшовши зі стаціонару, він зіткнеться з серйозними складнощами. Йому більше не можна буде ніколи приймати спиртне. Тому спілкування з колишніми друзями-товариша по чарці доведеться припинити. Налагодження взаємин з людьми, які ведуть здоровий спосіб життя, не завжди проходить просто. Щоб уникнути зриву на цьому етапі наших хворих постійно підтримує психотерапевт. Звернутися до нього можна при першій необхідності.

Ми робимо все можливе, щоб пацієнти ставали повністю здоровими і щасливими. Записуйтеся на прийом в нашу клініку і приходьте. Разом ми впораємося з вашим захворюванням.

Ліцензії та сертифікати.

(щоб збільшити будь-яке зображення, просто натисніть на нього)

при замовленні з сайту.

Дзвоніть! Працюємо цілодобово!

У нашому світі від алкоголізму страждають багато. Мова йде не тільки про тих, хто вживає алкогольні напої на постійній основі, але і про їх близьких – свідків і учасників процесу, при якому руйнується життя людини. І не дивно, що найчастіше саме близькі люди залежного першими починають цікавитися, де лікують алкоголізм ефективно і без великої витрати грошових коштів.

У Москві однією з кращих наркологічних клінік по праву можна назвати медцентр «Веримед».

Кілька основних моментів розвитку патології.

алкозависимость лікування

Алкогольна залежність може виникнути у будь-кого, але особливо швидко вона розвивається у людей, що мають ферментний дефіцит, пов’язаний з переробкою і нейтралізацією етанолу. Спадкова схильність явно простежується в сім’ях, де вже кілька поколінь пов’язані із заохоченням «зеленого змія».

Попадання спиртного всередину людського організму, природно, не залишається непоміченим з боку всіх його систем. Бажане сп’яніння, до якого так прагне п’є, — всього лише поверхневий прояв всіх хімічних реакцій, що несприятливо впливають на роботу внутрішніх органів. Навіть одноразове вживання алкоголю істотно шкодить здоров’ю. Що вже говорити про хронічну інтоксикацію? Вона призводить до серйозної дисфункції органів і систем, поступової розумової деградації, розвитку психічних розладів. Ось чому так важливо починати терапію якомога раніше.

Вартість послуг.

Виїзна служба найменування послуг Ціна висновок із запою-крапельниця стандартна (акція!) 3000 руб. висновок із запою-крапельниця подвійна (Краща ціна!) 5000 руб. ВІП — очищення 7000 руб. Виведення з запою + одночасне кодування на 12 місяців 7900 руб. Виведення з запою + одночасне кодування на 24 місяці 9500 руб. Консультація лікаря психіатра з виїздом на будинок 5000 руб. Чергування лікаря психіатра-нарколога на дому (за добу) 25000 руб. Нічний виклик лікаря з 23.00 до 6.00 (Акція!) 0 руб. Виїзд за МКАД, за кожні 10 км шляху 500 руб. Виїзд лікаря-нарколога на будинок 1500 руб. Транспортування в стаціонар у супроводі лікаря за погодженням.

Процедура кодування НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ ЦІНА Кодування препаратом Дисульфірам 12 міс. 8 500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Аквилонг (ACVILONG) 3 роки 7000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 12 міс. (Акція!) 4500 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 2 роки 6000 руб. Кодування препаратом Алгоминал (ALGOMINAL) 3 роки 7000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 12 міс. 8000 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 2 роки 9500 руб. Імплантація Еспераль (ESPERAL) 3 роки 11500 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 3 міс. 18000 руб. Імплантація Налтрексон (NALTREXONE) 5 міс. 23000 руб. введення Вівітрол (VIVITROL) 1 міс. (Краща ціна!) 25000 руб. Подвійний блок 12 міс. (Новинка!) 6500 руб. Потрійний блок 12 міс. 8500 руб. кодування по Довженко 12 міс. 8000 руб. кодування по Довженко 2 року 9500 руб. кодування по Довженко 3 року 10500 руб. провокація при кодуванні 800 руб. розкодування від 3000 руб.

Акції та знижки При повторному зверненні в клініку — 10% знижка Знижка на первинне звернення по рекомендації — 15%!

Звертаємо вашу увагу, що в даному прайсі наведено не повний список послуг . З докладним переліком послуг ви можете ознайомитися на сторінці ціни . Якщо Ви не знайшли цікаву для вас послугу, будь ласка, зателефонуйте нам по телефону +7 (909) 636-85-38 і отримаєте безкоштовну консультацію нашого фахівця!

Особливості лікування від алкоголізму в Москві.

Боротьбою з згубною пристрастю повинні займатися тільки висококваліфіковані наркологи, оскільки лікувальний процес являє собою поетапне вирішення досить складних завдань. Комплексна терапія включає застосування різнопланових заходів, що складаються з використання медичних препаратів, психотерапевтичних методик та реабілітаційних схем у відновлювальному періоді.

Саме такі професіонали працюють в медичному центрі «Веримед». Всі наші співробітники-сертифіковані фахівці, що мають значний стаж наркологічної практики.

Ціна медикаментозної та психологічної терапії залежить від кожного клінічного випадку, але вона завжди залишається доступна для більшості людей, які звернулися за допомогою. Щоб визначитися з тим, скільки коштує комплексне лікування саме у вашому випадку, потрібно приїхати на консультацію в клініку. Під час розмови з пацієнтом лікар оцінить стан хворого, запропонує максимально ефективну форму лікування і схему терапії. При наявності запійних станів, сильної тяги або вираженій інтоксикації вам може бути запропоновано лікування в клініці, під час якого хворий цілодобово знаходиться під невсипущим контролем медперсоналу..

Однак значний відсоток усіх алкозалежних не бажає дивитися правді в очі, визнавати проблему, відмовляється від стаціонарного лікування. У такій ситуації наші фахівці можуть провести консультацію, виведення з запою, кодування або невпинне спостереження на дому. Для деяких пацієнтів хорошим виходом із ситуації стане амбулаторна форма допомоги. Прайс на окремі послуги ви знайдете на цьому сайті.

Методи лікування алкогольної залежності.

Як вже говорилося вище, будь-яке лікування починається з опитування, огляду, обстеження і складання плану терапії. В більшості випадків проводиться очищення організму від отруйних речовин, які є продуктами метаболізму етанолу. Одночасно вводяться лікарські речовини, нормалізуючі діяльність органів, працездатність яких була порушена в результаті зловживання спиртним. Це можуть бути снодійні, вітаміни групи в, гепатопротектори, серцеві глікозиди та ін.

Як тільки стабілізується стан людини і він вже починає адекватно мислити, до роботи підключаються психологи і психотерапевти. Вони допомагають усвідомити наявність хвороби, визначити корінь проблеми, вчать контролювати свої бажання і вчинки.

Кодування від алкоголізму — наступний етап лікування. Він стає додатковим бар’єром, що допомагає не почати пити після.

В якості методу кодування може виступати:

Медикаментозна блокада . В її основі лежить дія лікарських засобів, що сприяють блокаді опіоїдних рецепторів (Вівітрол, Налтрексон) або ж розвиваючих стійку непереносимість алкоголю. До останніх відносяться препарати дисульфирамого ряду – Аквилонг, Еспераль, Дисульфірам та ін. Психотерапія, представлена у вигляді кодування за методом Довженка або з використанням гіпнозу. Вплив на підсвідомість пацієнта з боку фахівця забезпечує формуванню установки на огиду від спиртних напоїв. Голкотерапія і використання лазерних променів низької інтенсивності. Воно призводить до блокування бажання випити на рефлекторному і нейробіологічному рівні.

Особливості реабілітаційного періоду.

Завершальним етапом лікування стає реабілітація пацієнта, відновлення його соціальних функцій в суспільстві. У клініці «Веримед» проводяться сеанси групової та індивідуальної психотерапії. Вони допомагають людині знову відчути себе потрібною частиною соціуму, подивитися на своє життя під іншим кутом.

Для отримання більш детальної консультації, виклику лікаря додому або визначення вартості лікування – просто наберіть +7-909-636-85-38!

Медикаментозне лікування алкозалежності — ефективно і швидко!

Алкоголізм – небезпечне захворювання, що вимагає своєчасного лікування. Хворому необхідно усвідомити свою залежність і вжити заходів, які допоможуть від неї позбутися. Без медикаментозного лікування сучасними фармакологічними препаратами успіхів у боротьбі за життя не досягти.

З допомогою ліків також необхідно ліквідувати порушення в роботі внутрішніх органів, викликані алкогольною залежністю. Перед призначенням певних препаратів потрібно провести обстеження пацієнта.

Зараз часто використовується дробове призначення лікарських засобів. Суть цього методу полягає в тому, що до основного препарату додають препарати антидепресанти. Це спрямовано на те, щоб медикаментозна терапія супроводжувалася ще й психологічним.

Ліки, використовувані для боротьби із залежністю, бувають наступних видів:

Препарати, що виводять токсини з організму . До них відносяться: Ентеросгель, фолієва кислота, активоване вугілля. Препарати, що знижують тягу до спиртних напоїв. До них відносяться: Діазепам, Пентобарбитал, Финлепсин, Також допомагають Лоразепам і Хлордіазепоксид. Медикаменти призначають у високих дозах, тому що вони можуть запобігти появі судом і психічних розладів. Ці препарати підвищують шанси алкозалежних залишитися в живих.

Зараз популярно також кодування від алкоголізму за допомогою таких препаратів, як:

Торпедо. Після введення препарату самопочуття погіршується. Необхідне спостереження лікаря. Метод спрямований на погіршення здоров’я при попаданні в кров невеликої кількості алкоголю кодують препарати, які підсилюють симптоми алкогольної інтоксикації . Хворий відчуває погіршення самопочуття навіть від невеликої порції алкоголю. До таких засобів відносяться Абстини, Антабус, дисульфірам, Тетурам, розчин Колме, Налтрексон. Ці кошти не можна використовувати хворим із захворюваннями серця і судин, інфаркт міокарда і діабет. Еспераль . Препарат, який вшивається під шкіру і розсмоктується протягом довго часу. Забезпечує неприязнь до алкоголю.

Слід пам’ятати, що всі перераховані препарати мають безліч протипоказань. Самолікування небезпечно для життя хворого. Призначати той чи інший лікарський засіб може тільки досвідчений лікар!

За кваліфікованою допомогою досвідчених фахівців ви можете звернутися в клініку «Меридіан». Запис на безкоштовну консультацію за номером 8 800 600-77-18.

Алкогольна залежність-це важке захворювання, яке завдає серйозної шкоди фізичному здоров’ю і психічному стану людини. Воно характеризується безконтрольним вживанням спиртних напоїв. Дослідження, проведені в останні 15-20 років, показали, що алкоголізм – це не моральна проблема,не відсутність сили волі, а медичне захворювання, яке можна і потрібно лікувати.

Залишилися питання? Зателефонуйте нам.

Безкоштовна консультація і запис на прийом.

Причини алкогольної залежності.

Можна знайти сотні причин, які здатні привести до алкозалежності. У більшості випадків люди починають пити через важкі стреси, які можуть бути викликані втратою близької людини, конфліктами, проблемами в сім’ї або на роботі. До зловживання спиртними напоями схильні люди, які мають депресивний тип особистості і занижену самооцінку. Також вчені виділяють генетичні фактори. Тобто наявність алкозалежних людей серед родичів в 6 разів збільшує ризик розвитку алкоголізму. Не варто забувати і про культурне середовище, в якому знаходиться людина. Найчастіше причиною залежності від алкоголю стає постійна необхідність випивати за компанію.

Основні ознаки того, що пора зайнятися лікуванням алкоголізму.

Неможливість контролювати кількість випитого алкоголю. Це один з основних ознак того, що пора звернутися до фахівця за допомогою і почати лікуватися від алкогольної залежності. Хворий не може обійтися декількома келихами під час торжества. Він випиває все, що є на столі і, як правило, біжить в магазин за добавкою. Нездоровий потяг до спиртних напоїв. Пияцтво перетворюється в спосіб життя. Людина постійно шукає привід випити. Якщо немає відповідного випадку, він намагається його створити. Фокус алкоголезависимого зміщується на вживання спиртних напоїв і відвідування компаній, де прийнято випивати. Виникнення похмільного (абстинентного) синдрому. На наступний день після вживання алкогольних напоїв людина відчуває моральні і фізичні муки: біль у голові та області серця, нудота, тремор, тривога, дратівливість. Стан полегшує нова порція спиртного.

Чому вам варто звернутися в нашу клініку.

Центр професійного лікування та реабілітації «АлкоЗдрав» надає грамотну медичну допомогу при алкоголізмі і наркоманії. Це найкраще, що ви можете запропонувати залежній людині. Нашим пацієнтам гарантовані:

комплексний підхід. Ми поєднуємо найбільш ефективні медикаментозні, психологічні, психотерапевтичні та фізіотерапевтичні методики лікування акоголизма з наступною реабілітацією, що дозволяє домагатися довготривалих стійких ремісій; анонімність. Всі дані про пацієнтів захищені політикою конфіденційності. У нашу клініку пацієнт може вчинити, не оголошуючи своїх персональних даних, вся інформація про історію хвороби і лікування строго конфіденційна. Лікарі, які виїжджають додому, одягнені в штатське і виглядають максимально непримітно. Машини клініки не мають розпізнавальних знаків; професіоналізм. У приватному центрі лікування та реабілітації алкозалежності «АлкоЗдрав» працюють кваліфіковані наркологи, психологи, психотерапевти і адиктологи, які індивідуально підходять до кожного пацієнта і мають колосальний досвід.

Комплексна терапія з подальшою реабілітацією-це реальний шанс вилікувати залежність і повернутися до нормального життя.

Методи лікування алкоголізму.

Медикаментозне лікування алкоголізму. На першому етапі використовуються препарати, націлені на виведення із запою і швидке зняття похмільного синдрому. Це дозволяє стабілізувати стан алкоголіка. Потім призначається підтримуюча терапія, націлена на зниження тяги пацієнта до спиртних напоїв. Може бути проведено медикаментозне кодування. Протягом лікування пацієнту призначаються препарати, що нормалізують роботу внутрішніх органів і нервової системи. Психотерапевтичне лікування алкоголізму. Ми використовуємо найбільш ефективні методики, які довели свою ефективність. В рамках психотерапевтичного лікування може проводитися кодування по Довженко, гіпносугестівна терапія, класичний і еріксонівський гіпноз, групова й індивідуальна психотерапія, комплексна реабілітація за спеціальною програмою.

Поєднання медикаментозного лікування і комплексної програми реабілітації дає найбільш стійкі результати. Саме такий підхід рекомендують фахівці центру «АлкоЗдрав». Пам’ятайте, що кодування буде ефективно тільки в комплексі з грамотною психотерапією.

Етапи надання допомоги при лікуванні алкоголізму.

алкозависимость лікування

Консультація. Поспілкуватися з фахівцем можна по телефону або особисто, відвідавши центр «АлкоЗдрав» в Москві. В ході консультації ви зможете дізнатися, скільки коштує лікування, яка його тривалість, де проходить реабілітація та отримати будь-яку іншу інформацію. На даному етапі важливо підібрати план лікування і відновлення пацієнта. Інтервенція. Далеко не завжди залежні люди усвідомлюють свою проблему. Якщо ви не знаєте, як переконати близьку людину полікуватися, зверніться за допомогою до наших психологів. Вони проведуть з алкоголіком бесіду і змотивують його встати на шлях лікування. Мотиваційні сесії проводяться за участю значущих для пацієнта близьких людей. Детоксикація. Ми проводимо планову і ультрабистру детоксикацію, яка націлена на зняття абстинентного синдрому. Призначається при тривалому вживанні спиртних напоїв, а також при отруєннях і передозуваннях. Може проводитися в стаціонарі або вдома. Тривалість: від 3 до 21 дня. Медико-соціальна реабілітація. Проходить в наркологічній клініці. Включає комплекс медичних і психологічних заходів, які націлені на відновлення фізичного здоров’я і поліпшення психічного стану пацієнта. Тривалість: 21 день. Соціально-психологічна реабілітація. Залежно від стану хворого лікар може запропонувати два варіанти проходження програми: стаціонар і амбулаторію. Тривалість: від 21 дня до 2 років. Стаціонарна форма передбачає проживання пацієнта на території реабілітаційного центру. Тривалість: 3-6 місяців. При амбулаторній формі пацієнт відвідує центр реабілітації за встановленим графіком. Це хороший варіант проходити терапію, не відриваючись від навчання або роботи. На останньому етапі реабілітації доступні онлайн-заняття по Інтернету. Ця форма терапії призначається, якщо пацієнт демонструє хороші результати. Соціальна адаптація. Після проходження курсу лікування алкоголізму та реабілітації пацієнти повертаються до нормального життя. Терміни даного періоду обумовлюються індивідуально, в залежності від даних діагностики, яку проводять психологи центру. У тому числі враховується індивідуальна особливість, можливість до соціальної адаптації, сімейний фактор одужуючого залежного. Ми підтримуємо наших пацієнтів після виписки з центру, що дозволяє їм зберігати тверезість і бути впевненими у своїх діях.

Ціни на лікування та реабілітацію алко — і наркозалежних людей вказані на сайті. Якщо ви зіткнулися з проблемою, зв’яжіться з нашими фахівцями. Вони підберуть програму, яка буде задовольняти вас за вартістю і змістом.

Ви або ваші близькі потрапили в полон залежності? Телефонуйте на цілодобову гарячу лінію «АлкоЗдрав»: 8 (800) 775-32-63.

Лікування першої стадії алкоголізму.

Постійний потяг до алкоголю і втрата міри-це характерні ознаки першої стадії алкоголізму. Вона триває від 1 року до 5 років, іноді і довше. На цій стадії організм не виснажений наслідками алкоголізму, тому більше ймовірності без відчутних проблем повернути людину до нормального життя, якщо своєчасно звернутися до фахівців. Лікування першої стадії алкоголізму проводиться в «щадному» режимі. Ізоляція не обов’язкова. Пацієнт може поєднувати лікування з навчанням, роботою і т. п. Людина не усвідомлює проблеми алкоголізму на початковому шляху вживання, не пов’язує запійний стан з алкоголізмом, тому важливо формувати мотивацію до одужання. Тому дуже важливо на цій стадії в роботу з психологами, психотерапевтами включитися сім’ї залежного, так як необхідно міняти модель поведінки всіх членів сім’ї.

Лікування другої стадії алкоголізму.

На другій стадії пацієнт насилу, але усвідомлює свою залежність. Іноді він робить спроби кинути пити. Однак вони не увінчуються успіхом. Друга стадія алкоголізму супроводжується появою компульсивного потягу до спиртного, зміною поведінки під час сп’яніння, появою абстинентного синдрому та епізодичними запоями.

Лікування на другій стадії може включати детоксикацію та медико-соціальну реабілітацію (при тривалому зловживанні спиртними напоями та наявності запою), а також подальшою реабілітацією в амбулаторії або стаціонарі.

Лікування третьої стадії алкоголізму.

Це найнебезпечніша стадія алкоголізму, яка загрожує життю людини. Спостерігається стрімка деградація особистості: хворий стає цинічним, злим і агресивним. Абстинентний синдром набуває важких форм, виникає біла гарячка, знижується толерантність до алкоголю, запої набувають постійний тривалий характер. Алкоголь руйнує внутрішні органи людини. На цьому тлі спостерігається сильне зниження ваги, слабкість і т. д.

Пацієнтам з третьою стадією алкоголізму рекомендовано тривале комплексне лікування з подальшою реабілітацією в стаціонарі.

Методи лікування алкоголізму і наслідки.

В наш час існує достатня кількість способів позбавлення від алкогольної залежності. Кожен з цих способів включає в себе кілька стадій:

абсолютна відмова від спиртного, очищення організму хворого від токсинів і підготовка до лікування; стадія лікування (включає в себе спосіб лікування, про які буде поведено нижче); стадія підтримки лікування.

Не вірте рекламі, в якій йдеться про те, що від алкоголізму можна позбутися за добу – це не так. Також, не вірте обіцянкам, що алкоголіка навчать пити в міру, це неможливо. Вибирайте способи лікування і лікарів, через які вдало пройшли ваші знайомі.

Вибір варіанту лікування алкоголізму.

Лікування в клініці.

Варіант, відповідний для хворих із запущеною залежністю. У клініці людини позбавлять від запійного стану, зроблять очищення організму від токсинів і нададуть психологічну підтримку. Слід враховувати, що в клініках з безкоштовним лікуванням можуть бути не досить комфортні умови, але це не означає, що фахівці в даному закладі будуть низького рівня і без досвіду. Кращі умови ви можете знайти в приватних клініках, але на такі заклади доведеться витратити чимало грошей. Вибираючи клініку, звертайте увагу на те, щоб в ній був строгий режим і ретельний контроль пацієнтів. Це необхідно для того, щоб у хворих не було можливості дістати алкоголь.

Лікування вдома.

Варіант, відповідний для людини, яка бажає проходити лікування в домашніх умовах. Для таких людей психологічно необхідно перебувати саме вдома.

При виборі кращого способу враховуйте всі умови: вік, стан здоров’я людини і стадію алкогольної залежності.

Методи лікування алкоголізму:

введення лікарського препарату. Проводиться через введення до Відня. Введений препарат відторгає спиртне, чому у хворого виникають розлади організму. Для невеликого прикладу і як доказ, хворому дають трохи випити, що викликає різке погіршення стану і пацієнт починає усвідомлювати ефективність препарату; вшивання капсули. У капсулі міститься препарат, який відторгає алкоголь. У поєднанні зі спиртним цей препарат може привести навіть до смерті; інгаляції, які допомагають від алкозалежності-ксенонотерапія. Спосіб відновлює функції головного мозку; кодування. У хворого викликають байдужість до алкоголю через прищеплення страху до наслідків у разі, якщо він знову почне вживати спиртне. Існує нейрофізіологічне кодування (вплив на мозок через електромагнітні імпульси), электростереокодирование і голкорефлексотерапія; на початковій стадії алкоголізму можна застосовувати народні методи. Однак ставтеся до таких методів з обережністю.

Ефективність від боротьби з алкоголізмом зростає, якщо вірити в свої сили і отримувати підтримку від близьких!

Запишіться на безкоштовну консультацію за телефоном 8(989)293 03 03 по e-mail, Skype: med-grail і наші фахівці зв’яжуться з Вами! Ми підбираємо індивідуальний курс лікування і гарантуємо результат! Допоможіть собі і своїм близьким знайти нормальне здорове життя!

Ознаки алкогольної залежності.

Більшість людей дотримується стереотипів, що алкоголіки – занепалі убогі особистості. Але це крайній прояв хвороби з повною деградацією особистості. У будь-якого з нас може бути алкогольна залежність і при цьому достатній заробіток, сім’я, соціальне життя. Не визначає наявність патологічної прихильності і любов до конкретного напою або соціальний статус. Терміни розвитку захворювання у всіх різні, тому і його перебіг буде відрізнятися. Якщо ви регулярно і у великих обсягах вживаєте алкоголь, залежність рано чи пізно з’явиться. Тому потрібно знати її початкові прояви і вчасно реагувати на зароджується хвороба.

Заперечення факту хвороби.

Неважливо, один ви п’єте або в компанії друзів, по вихідних або кілька разів на тиждень. Якщо ви шукаєте відмовки, виправдовуєте свої вчинки – це заперечення наявності проблеми. Втрата контролю над кількістю вживаних спиртних напоїв може бути ознакою алкогольної залежності. Але з нею можна і потрібно боротися.

Визнання факту наявності прихильності до спиртного є початком боротьби з патологією.

Цілодобово Анонімно Безкоштовно.

Заперечуючи хворобу, ви втратите час і здоров’я. З часом залежність посилиться настільки, що ви і не помітите, коли і як втратите контроль над своїм життям. А після особистісної деградації всі думки будуть тільки про втамування спраги алкоголю. Тому прогноз на життя і ефективність терапевтичних заходів тим краще, чим раніше вжито заходів і розпочато лікування.

Ознаки алкогольної залежності.

Симптоми захворювання відрізняються в залежності від його стадії розвитку, стану здоров’я людини в цілому. На початковій стадії одним з характерних ознак є регулярність вживання алкоголю. Наприклад, пляшка пива перед телевізором. До інших проявів дебюту хвороби відносять:

приводи як виправдання підйом настрою, пожвавлення перед застіллям неможливість розслаблення за відсутності алкоголю втрата моральних принципів зі зміною мислення, виникненням проблем в сім’ї заперечення наявності проблеми і відсутність самокритики.

З-за відсутності здатності контролювати кількість спиртного алкоголіки п’ють до втрати свідомості або стану глибокого сну. На другій стадії у індивіда розвивається толерантність. Внаслідок цього споживана доза постійно збільшується. В результаті постійної присутності токсичних сполук в організмі людини не тільки погіршується функціональність внутрішніх органів. Залежність можна запідозрити і за зовнішнім виглядом. Часто такі люди розмовляють з хрипотою, у них одутле обличчя, тремтять руки. У міру прогресування хворі не можуть повністю розтиснути кулак. Після виникнення порушень в роботі печінки відзначається жовтушність склер, нігтів і шкіри. Крім цього, характерними ознаками алкоголізму є судинні зірочки, розташовані на щоках, носі і шиї.

Досі немає єдиної думки з приводу природи захворювання, але однозначно велике значення відводиться генетичному фактору. Не менш важливі соціальне середовище і психічний стан людини. Відмінністю алкогольної залежності від побутового пияцтва є толерантність до спиртних напоїв, відсутність блювотної реакції при передозуванні, похмільний синдром. По мірі прогресування патології метаболізм людини змінюється таким чином, що людина вже не може обходитися без нової дози алкоголю.

Етапи розвитку.

Залежність у своєму розвитку проходить кілька етапів. Спочатку алкоголь приймається для розслаблення в кінці дня або для відволікання від проблем. Випивка відволікає від негативу і зменшує прояви стресу. Поступово людина звикає таким чином знімати емоційне напруження і починає робити це регулярно. Так розвивається психологічна залежність. У моменти тверезості людина дратівлива і постійно думає про те, щоб випити. На формування психологічної прихильності може піти до десяти років.

На другій стадії алкогольної залежності починається фізичне звикання. Це відбувається через хімічні зміни в головному мозку. Якщо на цьому етапі людина намагається зупинитися і перестати пити, у нього трапляється ломка. До початку деградації особистості може пройти 5-10 років.

Після переходу в завершальний етап знижується переносимість алкоголю з-за зниження функціональності печінки, нирок. Людині для сп’яніння досить набагато менша кількість спиртного. Оскільки крім прийому етилового спирту хворого нічого більше не цікавить, він постійно знаходиться в запої. Характерні зниження інтелекту, психічна деградація, неохайний зовнішній вигляд.

Що робити при алкогольній залежності.

алкозависимость лікування

Лікуванням адикції займаються наркологи, психологи, психотерапевти. Від фізичної прихильності людини позбавляють за кілька днів, зі зміненою свідомістю працювати набагато складніше. Лікування проходить в кілька етапів:

медикаментозне втручання сеанси психотерапії соціальна реабілітація.

Стійкого результату вдається домогтися при використанні комбінованої техніки терапії. На ранній стадії розвитку алкогольного синдрому використовують нормування дози спиртного з поступовим її зменшенням. Але головним критерієм успіху є бажання пацієнта позбутися залежності.

Висновок.

Залежність від алкоголю характеризується непереборним бажанням людини випити, в результаті чого він не може обходитися без спиртного ні дня. Захворювання легше запобігти, ніж лікувати, але звертатися за медичною допомогою потрібно на будь-якому етапі його розвитку. Незалежно від обраного способу боротьби про стійку ремісію можна говорити тільки через рік і більше. При цьому більшості колишніх залежних потрібна повна відмова від будь-яких форм спиртного до кінця життя.

Ефективне лікування алкогольної залежності: методи і механізми формування.

Лікування алкогольної залежності відбувається за допомогою наступних методів: психотерапією, гіпнозом, препаратами від алкоголізму (кодування), апаратними методами (лазерне), в умовах реабілітації алкоголіків і т. д. Крім основних способів позбавлення від алкоголізму існує цілий ряд навколонаукових методик, ефективність яких не доведена і говорити про них ми не будемо.

Що ми лікуємо?

Важкі форми алкоголізму є Запійне алкоголізм Алкоголізм у літніх людей Дитячий алкоголізм Жіночий алкоголізм Підлітковий алкоголізм Пивний алкоголізм Ускладнення алкоголізму.

Як формується алкозависимость?

Причини алкоголізму криються в психіці людини, фізичних особливостях, генетиці та оточенні. Алкоголь викликає звикання повільніше, ніж наркотики, але суть залежності залишається тією ж. Захворіти алкоголізмом можна періодично випиваючи в результаті стресу, депресії, способу життя, незадоволення яких-небудь потреб, наприклад, випивка заради отримання «легкості» свідомості. Так народжується емоційна залежність від алкоголю.

Після того, як алкогольна залежність захопить психічну сферу, починається фізичне звикання: залежність від алкоголю працює на клітинному рівні . Продукти розпаду етилового спирту стають повноцінними учасниками метаболізму в організмі, і без його відсутності починається реакція збудження, що вимагає нову порцію спиртного. Кожна людина має свій поріг засвоєння алкоголю, здатність організму засвоювати алкоголь є спадковою.

Механізм формування фізіологічної адикції від алкоголю давно вивчений і доведений. Алкоголізму можна назвати фізичною хворобою, породженої психічними схильностями. Але всупереч цьому багато родичів алкоголіків продовжують вважати, що це лише згубна звичка.

Виходячи з вище сказаного, слід те, що лікування алкогольної залежності має відбуватися у зворотному порядку: спочатку лікування тіла (відновлення метаболізму), а потім свідомості. Важливо, що лікування одного без іншого не призведе до одужання.

В чому суть лікування алкогольної залежності?

Особливість лікування алкогольної залежності в тому, що фахівцям доводиться битися на двох фронтах: фізичному і емоційному.

Лікування від алкоголізму завжди починається з відновлення метаболізму і детоксикації організму. При кодуванні від алкоголю необхідно витримати період тверезості, призначений наркологом. У разі приміщення людини в наркологічний центр, фізіологічну залежність лікують медикаментозно за допомогою крапельниць з певним набором препаратів. Як правило, туди входять: ноотропи, нейропротектори, заспокійливі, сечогінні, снодійні, вітаміни, мінерали і т. д.

Після процедур алкоголіку стає набагато легше, організм більше не вимагає алкоголю, зникає абстинентний синдром і інші фізичні наслідки вживання. Здавалося б результат досягнутий, можна повертатися до звичайного життя. Але тоді б алкоголізм не вважався такою страшною хворобою!

Що робить алкоголік після того, як йому стало фізично краще? Він повертається в своє звичайне життя, де його чекають п’ють друзі, проблеми на роботі, в сім’ї, відсутність цілей, вечірня втома, гуляння тощо. Людина починає діяти, як звик це робити роками-потрібно випити. Тим більше, що організм більше не доставляє колишніх проблем, тому алкоголіку здається, що тепер він зможе контролювати прийоми алкоголю, пити тільки по святах і… все починається спочатку. Емоційна залежність нікуди не пропала, а фізична швидко повертається.

Тому ефективне лікування від алкогольної залежності в обов’язковому порядку супроводжується психотерапією! Не тільки під час реабілітації, але і після кодування від алкоголізму гіпнозом і препаратами в клініці. Хоча багато залежних нехтують цим правилом.

Підсумуємо, основними видами лікування алкоголіків є:

Детоксикація (виведення із запою, очищення організму і відновлення метаболізму)

Уколом у вену, під лопатку або внутрішньом’язово (вливання) Вшивание ампули від алкоголізму Гіпнотерапія або кодування за методом Довженка Подвійне кодування – поєднання методів Лазерне кодування.

Психотерапія, застосовувана в кожному з варіантів лікування.

Реабілітація алкозалежних — найефективніший метод лікування алкогольної залежності, що дає чудові результати.

Метод лікування залежності може призначити тільки лікар-нарколог, виходячи з анамнезу хвороби і діагностики. Незалежно від обраного способу, лікування алкогольної залежності без згоди пацієнта неможливо. Але тільки деякі пацієнти приходять на прийом за власним бажанням. Однак, існують способи схилити людину до лікування, не вдаючись до насильства. Для цього сім’ї потрібно знати, як правильно вести себе з залежним, або викликати нарколога на будинок для проведення процедури інтервенції (психотерапевтичного впливу на пацієнта з метою створення мотивації на лікування). Всі приватні клініки працюють строго анонімно.

Детальніше про лікування алкогольної залежності Ви можете дізнатися по нашій цілодобової безкоштовної гарячої лінії.